Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої 2023 року. Резервне живлення від портативної сонячної батареї

Які переваги та недоліки сонячного генератора?

Незалежно від того, чи потрібно вам увімкнути світло, коли мережа виходить з ладу, або ви хочете зарядити телефон у поході, сонячні генератори. це чудовий спосіб мати під рукою додаткову енергію.

Але як портативні сонячні електрогенератори відрізняються від звичайних газових генераторів?? Ми розглянемо, як працюють сонячні генератори, зважимо їхні переваги та недоліки, а також обговоримо, чи є сонячний генератор правильною інвестицією для вас.

Що таке сонячний генератор?

Технічно, сонячний електрогенератор. це будь-яка система, яка працює на сонячній енергії. Але більшість людей мають на увазі, коли говорять “сонячний генератор”, портативну електростанцію, яка використовує сонячні панелі, а не викопне паливо для забезпечення електроенергією.

Портативний сонячний генератор використовує сонячні панелі для уловлювання сонячної енергії, а потім зберігає цю енергію в акумуляторі для подальшого використання. Більшість сонячних генераторів використовуються для кемпінгу автофургонів, човнів та як резервне джерело живлення на випадок відключення електроенергії в електромережі.

Як працюють сонячні генератори?

Сонячні генератори складаються з чотирьох основних компонентів:

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику постійного струму (DC), яка потім проходить через контролер заряду. Контролер заряду регулює напругу електроенергії, що надходить до акумулятора, де сонячна енергія зберігається для подальшого використання. Більшість сонячних генераторів, що продаються сьогодні. це літій-іонні батареї.

Коли вам потрібно використати енергію, накопичену в акумуляторі, інвертор перетворює електроенергію в енергію змінного струму, або енергію змінного струму, яка використовується більшістю приладів та пристроїв.

Сонячні генератори зазвичай мають USB-порти, розетки змінного струму та 12-вольтові зарядні пристрої, щоб ви могли заряджати кілька пристроїв.

Скільки можна заощадити за допомогою сонячних?

Які переваги та недоліки сонячних генераторів?

Плюси та мінуси сонячних генераторів

Без палива Дорогі початкові інвестиції
Чиста відновлювана енергія Повільна підзарядка
Безшумність і простота в обслуговуванні Обмежена доступна потужність

Безкоштовне паливо від сонця

Традиційні генератори, що працюють на газі, вимагають постійної купівлі палива. З сонячним генератором немає витрат на паливо. Просто встановіть сонячну панель і насолоджуйтеся безкоштовним сонячним світлом!

Чиста відновлювана енергія

Сонячні генератори повністю покладаються на чисту, відновлювану енергію. Це означає, що вам не тільки не потрібно турбуватися про вартість викопного палива для живлення генератора, але й не потрібно турбуватися про вплив на навколишнє середовище використання бензину.

Сонячні генератори не виділяють забруднюючих речовин під час виробництва та зберігання енергії. Ви можете спокійно відпочивати, знаючи, що ваш кемпінг або прогулянка на човні живиться від чистої енергії.

Безшумність і низькі витрати на обслуговування

Ще одна чудова річ про сонячні генератори. це те, що вони безшумні. І на відміну від газових генераторів, сонячні генератори не мають рухомих частин. Це значно зменшує кількість шуму, який вони створюють під час роботи.

Крім того, відсутність рухомих частин означає, що ймовірність поломки деталей сонячного генератора низька. Це значно зменшує обсяг технічного обслуговування, необхідного для сонячного генератора, порівняно з газовим генератором.

Високі початкові витрати

Сонячні генератори вимагають набагато більших початкових інвестицій, ніж традиційні газові генератори. Середня вартість газового генератора становить близько 1 000. Сонячні генератори зазвичай коштують близько 2 000.

Однак, сонячні генератори мають набагато нижчі експлуатаційні витрати. Отже, ви витрачатимете менше протягом терміну служби сонячного генератора.

Повільна підзарядка

Батареї сонячних генераторів можна заряджати лише тоді, коли немає сонця. І навіть тоді сонячним панелям потрібен час, щоб зарядити акумулятор. Сонячна панель потужністю 100 Вт заряджає більшість батарей сонячних генераторів середнього розміру понад 9 годин.

Генератори, які працюють на викопному паливі, можна заправляти в будь-який час, тому ви можете отримати більше енергії саме тоді, коли вона вам потрібна, не турбуючись про погодні умови або час доби.

Обмежене енергопостачання

Розмір батареї сонячного генератора також обмежує кількість енергії, яку генератор може виробляти. Сонячний генератор, ймовірно, не зможе забезпечити енергією весь ваш будинок. Однак він може заряджати телефони та ноутбуки, а також підтримувати роботу невеликих приладів протягом короткого періоду часу.

Газові генератори не настільки обмежені в тому, що і як довго вони можуть живити, оскільки їх можна заправляти в будь-який час.

Які найкращі сонячні генератори доступні?

Однією з найважливіших речей, на яку слід звернути увагу при покупці сонячного генератора, є ємність акумулятора (або скільки енергії може утримувати батарея), щоб знати, чи зможе генератор задовольнити ваші потреби в електроенергії. Зазвичай це вимірюється у ват-годинах (Вт-год).

Чим вища потужність, тим довше працюватиме батарея. Наприклад, сонячний генератор потужністю 1000 Вт-год може живити 60-ватну лампочку протягом майже 17 годин!

Деякі з кращих сонячних генераторів на ринку включають:

Goal Zero Yeti 1500, 100-ватний сонячний комплект 1,516 Wh 1,199.95 Купити зараз
Point Zero Titan 2,000 Вт-год 2,716.00 Купити зараз
Jackery Explorer 1,002 Втч 999.99 Купити зараз
Електростанція Renogy Phoenix 300 337 Вт-год 399.99 Купити зараз

Більшість сонячних генераторів мають конструкцію “все-в-одному”, тому сонячний зарядний пристрій та інвертор будуть включені в комплект батареї. Однак не всі сонячні генератори включають сонячні панелі. Ці генератори, як правило, поставляються лише з акумулятором та інвертором.

Ознайомтеся з нашим списком найкращих портативних сонячних панелей, які чудово поєднуються з акумуляторними електростанціями.

Як найкраще використовувати сонячні генератори?

Сонячні генератори найкраще використовувати для зарядки пристроїв та роботи невеликих електроприладів. Вони є чудовим джерелом резервного живлення для подорожі на човні або в кемпінгу завдяки своїй портативності, а також тому, що вони чисті і не вимагають багато пального під рукою.

Сонячні генератори можуть живити деякі ключові прилади у вашому домі в разі надзвичайної ситуації. Але жоден портативний генератор не зможе по-справжньому забезпечити весь ваш будинок енергією поза мережею.

Замість цього вам слід розглянути можливість встановлення системи сонячних панелей на даху в поєднанні з акумуляторною батареєю. Це не тільки дозволить вам мати резервне живлення для більшої частини вашого будинку в разі надзвичайної ситуації, але й допоможе скоротити ваші рахунки за електроенергію протягом усього року!

Скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб оцінити, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого будинку і скільки коштує домашня система сонячних панелей у вашому регіоні.

Дізнайтеся, скільки коштуватимуть сонячні панелі для вашого будинку

Основні висновки

 • Сонячні генератори. це портативні електростанції, які використовують сонячну енергію замість викопного палива для виробництва електроенергії.
 • Сонячні генератори складаються з чотирьох основних частин: сонячних панелей, сонячної батареї, інвертора та контролера заряду.
 • Деякі ключові переваги сонячних генераторів полягають у тому, що вони не потребують палива, працюють на чистій відновлюваній енергії та потребують дуже незначного технічного обслуговування.
 • Найбільшими недоліками сонячних генераторів є те, що вони вимагають великих початкових інвестицій, повільно заряджаються і мають обмежену кількість енергії, яку можна зберігати та використовувати.

Кетрін Лейн

Менеджер письмового контенту

Кетрін. менеджер письмового контенту в SolarReviews. Вона досліджує та пише про домашню сонячну енергетику протягом чотирьох років. Її роботи з’являлися в журналах Solar Today Magazine і Solar Builder Magazine, а також цитувалися такими виданнями, як Forbes і Bloomberg.

Найкращі сонячні панелі для кемпінгу, базового відпочинку та подорожей на природі

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

 • Зведена таблиця
 • Переможці
 • Найкращий в цілому
 • Найкраща сонячна батарея з вбудованим акумулятором
 • Найкраще для кемпінгу
 • Почесні згадки
 • Як ми досліджували та тестували
 • Поради щодо купівлі
 • ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
 • Як вибрати
 • Поради щодо максимізації ефективності
 • Як заряджати сонячну панель на відкритому повітрі
 • Аксесуари для сонячних панелей
 • Чому ви повинні довіряти нам
 • Джерела

Електроніка. це частина інструментарію шукача пригод більше, ніж будь-коли раніше. Завдяки підвищенню ефективності та зниженню вартості сонячних елементів, портативні сонячні зарядні пристрої нарешті виявляються життєздатним засобом забезпечення електроенергією на відкритому повітрі. Користувач може носити з собою смартфон, GoPro, налобний ліхтар, планшет, камеру, навушники, а також PLB або GPS-пристрої. Сім’я, яка вирушає в тривалу подорож на вихідні, швидше за все, візьме з собою кілька смартфонів, планшетів, колонок, ноутбуків, електричних ліхтарів тощо. Рафтери, альпіністи, велосипедисти та маунтінбайкери, які вирушають на вихідні, можуть взяти з собою ще більше потужних ліхтарів, камер GoPro, радіостанцій та іншого електронного обладнання.

Використовуючи енергію сонця, будь-хто може зарядити свій легіон пристроїв замість того, щоб носити з собою фізичні батареї або розряджати акумулятор у своєму автомобілі чи кемпері. Від портативних сонячних зарядних пристроїв, які можуть вмістити кілька пристроїв під час сімейного кемпінгу, до павербанків, які тримають найбільший заряд, і до легких варіантів для користувачів, які живуть у сільській місцевості, що важать менше фунта, ми розглянули найкращі моделі, щоб знайти найкращі портативні сонячні зарядні пристрої для більшості випадків використання на відкритому повітрі. Крім того, у нас є поради та підказки про те, як отримати максимальну віддачу від портативних сонячних панелей, павербанків та зарядних пристроїв.

Ми створюємо об’єктивні огляди спорядження, які підтримуються читачами і відбираються нашими редакторами незалежно. Ця історія може містити партнерські посилання, які допомагають фінансувати наш сайт. Коли ви переходите за посиланнями для купівлі товарів, ми можемо отримувати комісію, не стягуючи з вас жодного додаткового цента. Дякуємо, що підтримуєте нашу роботу та місію з висвітлення подій на свіжому повітрі для кожного! Дізнатися більше.

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої

У нас було три клони для оцінки, всі з яких показали однаково хороші результати, тому було важко визначити, який з них нагородити. Однак один з них перевершив інші, як згадували різні сайти. Ми також розглянули різні варіанти використання при винесенні наших остаточних суджень. Таким чином, деякі з наших переможців знаходяться в унікальних категоріях.

Абсолютний переможець: Сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB

Вага: 1 фунт, 5 унцій

Вихідна потужність сонячної батареї: 10 Вт

Вихідна потужність на пристрій: USB, 5В до 2А (макс. 28 Вт)

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти: 2, 2.Порти USB-A на 4 ампера

Що нам сподобалось: простий, легкий, забезпечує більшу потужність, ніж аналогічні моделі, може заряджати кілька невеликих пристроїв, є амперметр

Що нам не сподобалось:

Ми погоджуємося з багатьма оглядовими сайтами та відгуками споживачів, що сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB Solar Charger вагою 1 фунт, 5 унцій є найкращим для більшості випадків використання на відкритому повітрі. Це простий, легкий і потужний сонячний зарядний пристрій, який, здається, забезпечує трохи більшу потужність, ніж його конкуренти. Він також забезпечить достатню потужність під прямими сонячними променями, щоб зарядити кілька невеликих пристроїв для однієї-двох людей.

У пристрої Big Blue, який ми протестували, також є амперметр, який показує кількість електричного струму, що генерується сонячною панеллю, що відрізняє його від конкурентів. Це дозволило нам побачити, що пристрій працює і скільки енергії він виробляє.

ПОРІВНЯННЯ З ВЕЛИКИМ СИНІМ СОНЯЧНИМ ЗАРЯДНИМ ПРИСТРОЄМ

Крім того, ми виявили, що він напрочуд, якщо не сказати моторошно, схожий на два інших сонячних зарядних пристрої з найвищим рейтингом, які ми оцінювали. Усі три пристрої (сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort, сонячний зарядний пристрій Nekteck 28 Вт і сонячний зарядний пристрій BigBlue 28 Вт USB) мають однакову базову конструкцію з двома USB-портами та світловим індикатором, що вказує на те, що вони заряджаються; світловим індикатором Big Blue є амперметр.

Сонячні елементи в цих складних пристроях укладені в ПЕТ-полімер і оточені поліефірним полотном. Кожен з них має помірну водонепроникність за стандартом IPX4. хоча ви все одно не захочете використовувати ці пристрої під дощем. Вони настільки схожі, що навіть використовують однакові сонячні елементи. сонячні елементи Maxeon компанії SunPower, які є одними з найефективніших комерційно доступних сонячних елементів і можуть перетворювати до 25 відсотків сонячної енергії.

Кожен з цих сонячних зарядних пристроїв має металеві втулки в корпусі, що дозволяє прикріпити їх до скелі, рюкзака, намету або табірного стільця. Кожен з них має чохол, де ви можете зберігати пристрої, що заряджаються, та шнури для зарядки ваших пристроїв. Жоден з них не мав підставки або засобів для правильної орієнтації на сонце, тому вам доведеться проявити трохи більше творчості, наприклад, підперти їх на камінь, прикріпити до намету або прикріпити до рюкзака, щоб зорієнтувати їх належним чином, щоб отримати максимальну потужність у таборі.

Big Blue виявився кращим за конкурентів у тестах, виробляючи трохи менше 950 міліампер-годин (мАг) енергії за годину. У відносно схожих умовах Anker виробив 733 мАг, а Nekteck. 834 мАг. Без спеціального тестового обладнання та контрольного середовища важко дати повну наукову оцінку різниці між цими трьома моделями, оскільки хмари могли затуляти сонце протягом частини періодів тестування.

З нашого досвіду, Big Blue (або інші подібні сонячні панелі) найкраще інтегруються у ваш спосіб життя на природі за допомогою зовнішнього акумулятора, наприклад, Anker. Сонячна панель заряджає акумулятор, а потім акумулятор забезпечує постійний заряд для надійного та безпечного заряджання вашого телефону. Дивіться наш розділ про акумулятори нижче для більш детальної інформації.

Big Blue пропонує найвищу вихідну потужність серед цих трьох, а його вартість практично така ж, як у Nekteck, тому Big Blue витіснив Nekteck як найкращий сонячний зарядний пристрій. Він простий у використанні, доступний за ціною та пропонує достатньо портативної енергії для заряджання резервного акумулятора. А ще він досить міцний, щоб служити роками.

Зацікавлені в спорядженні для кемпінгу? Дивіться наші найпопулярніші статті в розділі про рюкзаки.

Найкращий сонячний зарядний пристрій для базового кемпінгу: Goal Zero Nomad 50

Вага: 6 фунтів

Вихідна потужність сонячної батареї: 50 Вт

Вихідна потужність на пристрій: USB: 5В до 2.4А (макс. 12 Вт)/8мм: 14-22В, до 3.5А (максимум 50 Вт)

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Goal Zero Sherpa 100 AC продається окремо

Порти: 1 2.Порт USB-A на 4 А, 1, 3.3 Амперний сонячний порт 8 мм, 1, 3.3 Амперний сонячний порт 8 мм

Що нам сподобалось: можна з’єднати з іншими сонячними панелями для ще більшої зарядки, підставки для правильної орієнтації на сонце, може майже повністю зарядити 2 ноутбуки

Що нам не сподобалось: розмір і вага роблять його більш придатним для кемпінгу, а не для рюкзака

Goal Zero Nomad 50. це більший сонячний зарядний пристрій, який також отримав нашу нагороду як найкращий сонячний зарядний пристрій для автокемпінгу та найкращий сонячний зарядний пристрій для базового кемпінгу, а також нашу нагороду за найкращу модернізацію сонячного зарядного пристрою. При потужності 50 Вт це найбільший і найважчий сонячний зарядний пристрій, який ми пробували. Але якби ми проводили пару тижнів у високогірному цирку з іншими шукачами пригод і хотіли зменшити вагу акумулятора, але при цьому тримати електроніку зарядженою, ми б обрали саме цей зарядний пристрій.

Так само, якщо ми заряджаємо всі пристрої, необхідні для тижневого походу, і не хочемо розряджати акумулятор автомобіля або будинку на колесах, ми обираємо сонячний зарядний пристрій Goal Zero. Крім того, це гарний вибір для подорожей або висадки на берег поза мережею. Також може використовуватися для роботи віддаленого пункту допомоги під час ультрамарафону або пригодницького забігу.

ПОРІВНЯННЯ GOAL ZERO NOMAD 50

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Goal Zero є очевидним вибором для кемпінгу та базового кемпінгу і з інших причин. Це єдиний сонячний зарядний пристрій, який ми оцінили, який можна з’єднати з іншими сонячними панелями, і єдиний, який можна приєднати послідовно, щоб забезпечити ще більшу потужність зарядки для банку енергії.

Завдяки сонячним елементам, покритим полімером, і міцному поліестеру, Nomad схожий на старшого брата з трьох клонів (Big Blue, Anker і Nektek).

Замість двох осередків на кожну складну сонячну панель, кожна з чотирьох панелей має 12 осередків. Має один роз’єм USB, який може забезпечити до 12 Вт потужності зарядки, але також має роз’єм сонячного порту Goal Zero, який дозволяє забезпечити до 50 Вт потужності зарядки або під’єднатися до інших панелей Goal Zero. Як і сонячний зарядний пристрій BioLite, Nomad також має підставки для правильної орієнтації на сонце.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Всі ці додаткові функції та сонячні батареї збільшують вагу та розмір. На відміну від клонів, Nomad 50 займає значну частину рюкзака. У складеному вигляді вона має майже фут завширшки і майже півтора фути заввишки. Це приблизно розмір тулуба середньостатистичного чоловіка, а важить він 6 фунтів, 14 унцій. Навіть якщо його прикріпити до передньої частини рюкзака Франкенштейна, він, швидше за все, волочився б по землі, як дивно жорсткий плащ.

Але коли вона розкладена і встановлена в таборі, вона може забезпечити достатньо енергії для живлення ноутбука і зарядити значно більшу батарею, ніж зарядні пристрої меншого розміру. У поєднанні з павербанком Sherpa 100AC від Goal Zero, він може зарядитися за 6 або менше годин на хорошому сонці. Цей 94.Акумулятор потужністю 7 Вт/год має інвертор, що дає змогу заряджати пристрої змінного струму, наприклад, ті, що підключаються до розетки. Він може майже повністю зарядити два 13-дюймових MacBook Pro від одного заряду, а оскільки він може працювати при більшій потужності та напрузі, він може забезпечити вищу швидкість заряджання.

Цікавить туристичне спорядження? Дивіться наш розділ “Кемпінг” для наших найпопулярніших історій.

Найкращий сонячний зарядний пристрій з вбудованим акумулятором: BioLite SolarPanel 10

Вага: 1 фунт, 3.4 унції

Вихідна потужність сонячної батареї: 10 Вт

Ємність акумулятора (мАг): 3 200 міліампер-годин

Вихідна потужність на пристрій: 10 Вт через USB-роз’єм для зарядки

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: так, ємність акумулятора (мАг): 3200 міліампер-годин

Порти 1 Micro USB в 1 2.4 Ампер USB-A вихід

Що нам сподобалось: має вбудований акумулятор, який працює як павербанк, може попередньо заряджати включений павербанк, легко вирівнюється за сонцем для отримання найбільш ефективного заряду, розроблений для зменшення перегріву (що впливає на ефективність)

Що нам не сподобалось: було б корисніше, якби він був 21 Вт і мав ємність 10 000 мАг

Хоча BioLite SolarPanel 10 є найменшим сонячним зарядним пристроєм, який ми тестували, з потужністю всього 10 Вт, це найбільш повнофункціональний і єдиний сонячний зарядний пристрій, який ми тестували, з інтегрованим акумулятором, який працює як банк живлення. Акумулятор ємністю 3200 мАг трохи більший за акумулятор iPhone 11 ємністю 3100 мАг і може забезпечити iPhone повним зарядом. Ви також можете зарядити вбудований акумулятор через micro-USB. Тож користувачі можуть попередньо зарядити його для пригод, щоб мати змогу заряджати пристрої в таборі, навіть якщо сонце затулене або сідає, коли вони туди потрапляють. Дійсно, починати кожну пригоду з повністю зарядженими пристроями та допоміжними акумуляторами. це ключ до отримання максимальної віддачі від вашої системи зарядки електроніки в глибинці.

ПОРІВНЯННЯ BIOLITE SOLARPANEL 10

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

SolarPanel 10 також має радикально інший дизайн, ніж будь-яка інша портативна панель, яку ми тестували, і більшість інших доступних. Всі його сонячні елементи укладені в міцний пластик з ямочками. BioLite стверджує, що конструкція сонячної панелі допомагає розсіювати надлишкове тепло, яке може призвести до того, що сонячна панель вироблятиме менше енергії, ніж вона могла б виробляти в іншому випадку.

Як і в інших невеликих сонячних зарядних пристроях, які ми оцінили, в кутах є отвори, що дозволяють користувачам прикріплювати їх до рюкзака або намету. Але його аналогова система Optimal Sun System, що складається з аналогового сонячного годинника, а також підставка, що обертається, відіграють важливу роль у забезпеченні максимальної віддачі від зарядного пристрою в будь-який момент часу.

Вирівнявши тінь від точки посередині вікна, ви гарантуєте, що пристрій передасть якомога більше сонячної енергії підключеним пристроям та акумулятору. Підставка фіксується на місці при обертанні, що дозволяє легко регулювати кут нахилу портативної сонячної панелі, щоб отримати оптимальне розміщення в будь-який момент часу.

Хоча ми знайшли всі ці функції дуже корисними, ми виявили, що при першому розгортанні сонячної панелі вона не хотіла залишатися відкритою до тих пір, поки трохи не прогріється на сонці. Крім того, якби його здатність поглинати сонячне світло була більшою. навіть у діапазоні 21 Вт. і його ємність зберігання енергії була більшою, навіть близько 10 000 мАг, він міг би стати абсолютним переможцем.

Почесні згадки

І портативний зарядний пристрій Anker, і портативний зарядний пристрій Nekteck трохи не дотягнули до Big Blue, нашого абсолютного переможця (див. огляд вище). Обидва пропонують велику цінність, але ми вважаємо, що Big Blue може запропонувати найбільше за ці гроші.

Сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort

Вага: 14.7 унцій

Вихідна потужність сонячної батареї: 21 Вт

Вихідна потужність на пристрій: 21 Вт на пристрій через USB

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти 2, 2.4 порти USB-A на 4 Ампера

Сонячний зарядний пристрій Anker PowerPort потужністю 21 Вт більше не випускається, але ми вважаємо, що варто звернути на нього увагу з кількох причин. По-перше, це майже клон Big Blue (див. огляд вище), нашого загального переможця, тому це хороший приклад подібності між сонячними панелями на ринку. По-друге, вони все ще широко доступні на таких сайтах, як ebay, для людей, зацікавлених у купівлі вживаних сонячних панелей.

Однією з відмінностей є те, що він трохи менший і легший (15 унцій), ніж Big Blue. Як і очікувалося, Anker виробляв трохи менше енергії за певний час в аналогічних умовах. Його зарядний чохол також мав застібку на липучці, а не на блискавці, як у інших клонів. Він не включав амперметр. Зрештою, навіть коли Anker був доступний, ми вирішили, що Big Blue є кращим вибором, враховуючи кількість енергії, яку вона генерує.

Сонячна зарядка Nekteck 28 Вт

Вага: 1.44 фунти

Вихідна потужність сонячної батареї: 28 Вт

Вихідна потужність на пристрій: 28 Вт через USB

Складаний Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти: 2, 2.Порти USB-A на 4 Ампера

Якщо не брати до уваги брендування, зовні сонячний зарядний пристрій Nekteck потужністю 28 Вт практично не відрізняється від Big Blue. наш загальний переможець (див. огляд вище). Технічні характеристики схожі. У відкритому вигляді, без амперметра, вони також виглядають практично ідентично.

Однак, в кінцевому підсумку, він показав не такі хороші результати, як Big Blue. навіть незважаючи на те, що в ньому використовуються ті ж самі сонячні батареї і дизайн. У відносно схожих умовах Anker виробив 733 мАг, а Nekteck. 834 мАг. Його заявлена вага також становить 1 фунт, 7 унцій. на дві унції важче, ніж у Big Blue.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СОНЯЧНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ NEKTECK 28 ВТ

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Розуміння сонячних зарядних пристроїв

У сонячних зарядних пристроях потрібно багато чого розуміти, але в їх основі лежить невелика сонячна панель, що складається з декількох фотоелектричних елементів, згрупованих разом для поглинання частини сонячної енергії і перетворення її в електричний заряд, який можна використовувати для зарядки електроніки.

Сучасні комерційно доступні сонячні елементи можуть використовувати майже 25 відсотків сонячної енергії, що потрапляє на них, для виробництва електроенергії. Ви знайдете це в найефективніших складних зарядних пристроях. Коли ці елементи об’єднані разом у невеликі сонячні панелі, сонячні елементи можуть забезпечити достатньо енергії для підзарядки акумуляторів USB-пристроїв, а їхня вага не перевищує фунта, що робить їх легким варіантом для подорожей по всьому світу.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Чому варто обирати сонячний генератор, а не інші варіанти?

Портативний сонячний зарядний пристрій. це легкий і більш компактний засіб виробництва електроенергії в порівнянні з іншими засобами мобільного виробництва енергії. Це дуже зручно на стежці та у віддалених місцях, оскільки носіння декількох акумуляторів та інших засобів генерації електроенергії швидко стає обтяжливим, коли ви додаєте до свого рюкзака більше накопичувачів енергії. Зрештою, ніхто не хоче нести газогенератор. і газ. на спині в ліс, щоб забезпечити енергією всі свої електронні пристрої. І хоча ми бачили деякі портативні вітрові та мікрогідрогенератори, такі як WaterLily Turbine. вони також громіздкі, якщо не сказати важкі. Сонячні панелі є одним з екологічно чистих варіантів заміни обладнання для зменшення впливу на навколишнє середовище. особливо якщо ваш базовий табір працює на газовому генераторі.

Сонячні зарядні пристрої в поєднанні з павербанком або резервним акумулятором. особливо ті, що можуть заряджати наскрізні пристрої (наприклад, фотоапарати, відеокамери.e., сонячні зарядні пристрої. це найкращий і найлегший спосіб заряджати ваше електронне обладнання.

Хоча більшість мандрівників шукають насамперед портативний зарядний пристрій для телефону, сонячні зарядні пристрої можуть забезпечити живлення:

 • фотоапарати та акумулятори для фотоапаратів
 • GPS-годинники для піших прогулянок та рюкзаків
 • GoPro та інше обладнання для відеоблогінгу чи подкастингу
 • двосторонні супутникові месенджери та персональні радіомаяки (PLB)
 • електронні книги
 • планшети
 • GPS-пристрої
 • фари
 • ноутбуки
 • bluetooth-колонки
 • бездротові навушники
 • Стерильні ручки
 • гірські велосипедні ліхтарі
 • гідролокаційні пристрої

Якщо ви перебуваєте на природі протягом декількох днів або тижнів, у вас, швидше за все, є електроніка, яка потребує зарядки. Сонячні панелі працюють для кемпінгу, катання на човнах, скелелазіння, велотуризму, альпінізму та інших видів діяльності.

Більшість мобільних сонячних зарядних пристроїв мають принаймні один USB-порт, що дозволяє легко заряджати більшість пристроїв та акумуляторів, які люди беруть з собою на природу. Тим не менш, багатьом невеликим сонячним зарядним пристроям буде важко забезпечити достатню потужність для одночасної зарядки декількох пристроїв.

Так, Ватсоне, вати мають значення (або чому вати мають значення)

Найважливіше в зарядному пристрої на сонячних панелях. це його потужність. Чим більше ват, тим більше сонячного світла може поглинути сонячна панель і тим більше електроенергії вона може згенерувати. Якщо вам потрібно живити лише власні пристрої і ви не плануєте використовувати їх постійно під час мандрівки, вам може знадобитися заряджати їх лише раз на кілька днів або навіть раз на тиждень. У такому випадку, менший пристрій, такий як BioLite SolarPanel 10 з вбудованим акумулятором, є чудовим вибором, але 10-ватна складна сонячна панель має лише один USB-порт і не буде достатньо потужною, щоб заряджати пристрої сім’ї під час п’ятиденної подорожі.

З іншого боку, наш переможець у номінації “Найкраще для кемпінгу”, сонячна панель Goal Zero Nomad 50 потужністю 50 Вт. разом з акумулятором змінного струму Sherpa 100. може задовольнити потреби сім’ї в тижневій подорожі або групи альпіністів, які досліджують гірський хребет протягом тривалого періоду. Система Goal Zero значно більша, важча і набагато дорожча. Але ця система з цим павербанком має штекер змінного струму і є єдиною, яку ми розглядали, яка заряджає такі пристрої, як великі ноутбуки.

Зазвичай ми не виступаємо за те, щоб позбуватися техніки до закінчення терміну її експлуатації, але в цьому випадку, якщо у вас є резервна батарея або павербанк, який не заряджається через USB, подумайте про його переробку та заміну на той, що заряджається. Аналогічно, розглянемо USB-пристрої, що заряджаються, наприклад, фари.

Хоча ви можете використовувати акумуляторні фари з живленням від батарейок типу АА і ААА, використання одного пристрою або кабелю для зарядки більшості вашого обладнання може спростити його перенесення. Коли головний системний технолог Intel Аджай Бхатт (Ajay Bhatt) очолив розробку стандартів USB у 1996 році, і компанії почали використовувати його, він по суті розпочав процес універсалізації заряджання та підключення для всіх пристроїв. Тепер USB-технологія дозволяє нам легко заряджати камери та GoPro, а також меншу електроніку, наприклад, бездротові навушники.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Як ми досліджували та тестували

Дослідження

Під час дослідження найкращих кемпінгових сонячних зарядних пристроїв ми вивчили веб-сайти у сфері зовнішніх медіа, а також у технічній та науковій сферах, оскільки гіки та любителі техніки найчастіше використовують портативні сонячні зарядні пристрої для живлення своєї електроніки.

Ми вибрали моделі для тестування на основі оглядів та статей, які ми прочитали та проаналізували з інших надійних джерел, включаючи Lifewire, Gear Institute, Backpacker, Wirecutter, The Adventure Junkies, Popular Mechanics, Outdoor GearLab та інші (див. Джерела). Ми також ознайомилися з перевіреними відгуками клієнтів, щоб зібрати дані від професійних оглядачів і реальних користувачів.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Як ми тестували

Ми тестували ці складні сонячні панелі протягом декількох днів у полі, в кемпінгах і вдома, іноді навіть вивішуючи їх на вікно, що виходить на південь, у сонячні дні повного літнього сонця в Колорадо. Незважаючи на багаторазове використання та спроби, жоден з протестованих нами сонячних зарядних пристроїв не досягнув заявленої виробником максимальної вихідної потужності під час наших тестів.

Ми підключили кожну сонячну панель до цифрового USB-тестера, а також до різних акумуляторних батарей та інших електронних пристроїв, які ми використовуємо в сільській місцевості, включаючи GPS-навігатори, навушники Bluetooth, велосипедні ліхтарі, фари та багато іншого. Ми намагалися заряджати наші iPhone та iPad безпосередньо, але виявилося, що вони не приймають заряд, оскільки потужність занадто сильно змінюється залежно від сонця та хмар. навіть у дні, коли є сині птахи. Ми виявили, що краще використовувати їх для зарядки резервного акумулятора або павербанку з можливістю наскрізної зарядки, а потім використовувати цей акумулятор для зарядки наших пристроїв, поки він заряджається від сонячної панелі.

Ми спробували протестувати деякі зарядні пристрої під час походів, але виявили, що навіть якщо компанії розміщують на сонячних зарядних пристроях точки кріплення, щоб прикріпити їх до рюкзаків, вони не показують хороших результатів у реальних умовах тестування. Ми пояснимо чому в іншому розділі.

Ми виявили, що цифровий USB-тестер не дуже добре підходить для зарядних пристроїв Goal Zero та BioLite. Це тому, що ми не змогли підключити цифровий USB-тестер до більш потужного шнура живлення Goal Zero, а контролер сонячного заряду BioLite і портативний павербанк можуть забезпечити більш підготовлений потік енергії від акумулятора.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

поради щодо купівлі

Шукаючи хороший сонячний зарядний пристрій, потрібно враховувати багато речей. Перш за все, вам потрібно визначити, для чого ви будете використовувати зарядний пристрій, а також скільки пристроїв він буде живити. По-друге, враховуйте, як довго ви будете перебувати в сільській місцевості, і скільки енергії та ємності акумулятора ви хочете взяти з собою.

Ми розглянули широкий спектр сонячних зарядних пристроїв і, в деяких випадках, накопичувачів енергії (також відомих як акумулятори). Ми також прийшли до деяких висновків, які відрізняються від висновків інших сайтів, заснованих на наших знаннях і наших очікуваннях щодо того, як ви насправді зможете використовувати сонячний зарядний пристрій в польових умовах.

Наприклад, на відміну від багатьох інших оглядів і списків “найкращих”, які ми оцінили, ми наполегливо рекомендуємо використовувати сонячні зарядні пристрої з резервними акумуляторами. Багато електроніки високого класу, як-от смартфони та планшети, потребують постійного, регульованого або кондиціонованого потоку електроенергії для заряджання. Це допомагає обмежити шкоду, яку сплеск або падіння сонячної енергії може завдати чутливій електроніці всередині пристрою.

Ефективність та вихідна потужність

Ефективність і вихідна потужність. це дві окремі, але пов’язані між собою речі. Ефективність відноситься до ефективності сонячних елементів в панелі, а також самої панелі. Сонячні елементи в панелі мають вищу ефективність, ніж панель в цілому, оскільки частина енергії, яку вони вловлюють, втрачається при передачі енергії через дроти та електроніку сонячної панелі. Найефективніші комерційні сонячні елементи мають ефективність близько 24 відсотків. Однак сонячна панель або зарядний пристрій, швидше за все, матимуть ефективність від 18 до 21 відсотка.

Вихідна потужність вимірюється у ватах або в кількості ват енергії, яку може видати сонячна панель. Чим ефективніша сонячна панель, тим більше ват і ампер вона може виробляти з меншої площі. Для зарядки пристроїв вам знадобиться сонячна панель, здатна виробляти щонайменше 5 Вт, проте багато портативних сонячних панелей виробляють до 28 Вт зарядної потужності в ідеальних умовах. Більша потужність дорівнює більшій потужності зарядки. однак, оскільки більшість цих сонячних панелей все ще використовують роз’єми типу USB-A, вони можуть виробляти лише 2.4 ампера струму через ці штепсельні розетки.

Портативність і розмір

Найменші зовнішні сонячні панелі, які ми оцінили, мають потужність 5 Вт. Вони мають розмір середнього планшета, як, наприклад, BioLite SolarPanel 5. і важить менше банки пива. Вони можуть виробляти достатньо енергії для повільної зарядки смартфона або іншого пристрою. 8 дюймів на 9.75 дюймів, їх легко помістити в денний рюкзак.

Найбільшою портативною сонячною панеллю, яку ми протестували, була 6-фунтова Goal Zero Nomad 50. який складається до трохи більше 17 дюймів завдовжки і 11 дюймів завширшки, а його товщина в найтовстіших частинах значно перевищує дюйм, що робить його важким для розміщення в більшості рюкзаків. У складеному вигляді він розкладається до 53 дюймів в ширину. Це також найпотужніша сонячна панель, яку ми тестували, і вона здатна заряджати батарею, яка може заряджати ноутбуки.

Довговічність і стійкість до погодних умов

Хоча ці панелі прослужать роками і навіть десятиліттями при належному догляді, вони не призначені для того, щоб залишатися під відкритим небом, як стаціонарна установка. Вони вкриті стійкими до стирання тканинами та пластиком і є складними.

Сонячні елементи вкриті ударостійким пластиком, і зазвичай вони мають водонепроникність IPX4, що означає, що вони можуть витримувати бризки води, але не більше того. Це не повинно дивувати, оскільки більшість портативних сонячних панелей мають стандартні порти USB-A без водонепроникної кришки.

Ємність акумулятора

Більшість протестованих сонячних панелей не мають акумуляторів. BioLite SolarPanel 5 та BioLite SolarPanel 10 мають батареї ємністю 3200 мАг. Цього достатньо, щоб зарядити iPhone 13 або 14 один раз. Ви також можете попередньо зарядити ці батареї перед від’їздом і використовувати їх для зарядки пристрою, поки він знаходиться у вашому рюкзаку, або вночі та підзарядити батарею від сонця.

Швидкість прямої сонячної зарядки

Якщо сонячна панель оптимально розміщена на повному сонці, вона повинна бути здатна виробляти максимальну потужність. У цих випадках така панель, як сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort Solar Charger, повинна забезпечувати достатню кількість енергії для одночасної зарядки 2 USB-пристроїв при напрузі 2.4 ампера, як у більшості 12-вольтових USB-адаптерів, що використовуються в автомобілях.

Швидкість сонячної зарядки декількох пристроїв

В ідеальних умовах повного сонця сонячний зарядний пристрій потужністю 20 або більше ват з двома (або більше) USB-портами повинен мати можливість заряджати кілька пристроїв зі швидкістю до 2.4 ампера, як у більшості 12-вольтових USB-адаптерів, що використовуються в автомобілях. Більш потужна панель повинна мати можливість заряджати більше, але пристрій повинен бути здатний витримувати більший зарядний струм, як, наприклад, ті, що використовують з’єднання USB-C.

Додаткові функції та аксесуари

Більшість портативних сонячних панелей для кемпінгу мають досить мінімальні функції. Більшість з них складаються в основному з панелі та USB-портів. Додаткові функції включають в себе кабелі, втулки або петлі для кріплення панелей до рюкзака або намету, а на деяких моделях. підставки, які допомагають тримати панель вертикально і під правильним кутом. Деякі з них, наприклад, панелі BioLite, мають вбудовані акумулятори, а також невеликий сонячний годинник, який допомагає користувачам правильно орієнтувати панель так, щоб на сонячні елементи потрапляло оптимальне сонячне світло.

Що стосується аксесуарів, то є два основних види аксесуарів, які можна використовувати з сонячними панелями, шнурами та акумуляторами.

Ми настійно рекомендуємо використовувати їх з резервним акумулятором, а не підключати до них Smart-пристрій безпосередньо. Деякі розумні пристрої обмежують швидкість, з якою вони можуть заряджатися, коли мають справу зі змінним джерелом живлення, наприклад, сонячною панеллю. Резервні батареї, однак, можуть краще збирати змінні струми, що протікають від сонячної панелі.

Ціна та співвідношення ціни та якості

Ціна базових сонячних панелей не дуже висока. близько 67 доларів за наш найкращий вибір, сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB. Якщо у вас є резервна батарея і ви знаєте, що будете ночувати в поході кілька днів, і вам знадобиться додаткове живлення для електроніки, коли табір буде розбитий, це хороша інвестиція. Якщо ви сподіваєтесь, що він буде живити ваші пристрої, коли ви будете прив’язані до зовнішньої частини рюкзака, ви будете розчаровані. Незважаючи на рекламні фотографії, навіть у сонячному Колорадо, де ми тестували всі пристрої, ці панелі не були достатньо стабільними, щоб заряджати пристрої під час походу з ними в рюкзаку.

Вбудований акумулятор або банк живлення

На відміну від багатьох інших оглядів і списків “найкращих”, які ми оцінювали, ми наполегливо рекомендуємо використовувати сонячні зарядні пристрої з резервними акумуляторами. Багато сучасної електроніки, як-от смартфони та планшети, потребують постійного, регульованого або кондиціонованого потоку електроенергії для заряджання. Це допомагає обмежити кількість пошкоджень, які стрибки або падіння сонячної енергії можуть завдати чутливій електроніці всередині пристрою.

Крім того, наявність попередньо зарядженого резервного акумулятора або павербанку, а також можливість легко заряджати всі ваші пристрої, коли ви перебуваєте в місті або в автомобілі, може зменшити кількість зарядок, які вам потрібно буде робити в дорозі. Попереднє заряджання або підзаряджання резервного акумулятора чи павербанку через стіну або автомобіль майже завжди буде швидшим, ніж заряджання через сонячну панель.

Дві інші моделі, які ми оцінили, коштують дорожче. BioLite, яка є лише 10-ватною сонячною панеллю, продається за 150 доларів. Однак це також єдиний сонячний зарядний пристрій, який ми протестували з вбудованим акумулятором (іноді його називають портативним сонячним банком). Він також має підставку та унікальний, але простий механізм під назвою Optimal Sun System, який допомагає орієнтувати зарядний пристрій для отримання максимальної кількості сонячного світла. Він також унікальний тим, що повністю укладений у пластик.

Сонячна панель Goal Zero Nomad 50. наш переможець у номінації “Найкращий сонячний зарядний пристрій для кемпінгу” (див. огляд вище) мав найбільшу потужність серед усіх протестованих нами пристроїв. 50 Вт і був найдорожчим з усіх протестованих нами пристроїв. 250 Вт. Вона також виявилася найбільшою і найважчою, але тільки вона може забезпечити заряд при більшій потужності і напрузі.

З такими маленькими панелями, коли небо сіре, не варто очікувати великої потужності. Панелі Goal Zero Nomad 50 потужністю 50 Вт все ще повинні виробляти достатньо енергії для краплинної зарядки смартфона, але менші панелі будуть виробляти дуже малу кількість енергії, придатну лише для краплинної зарядки резервного акумулятора.

Як вибрати сонячну панель і систему резервного живлення

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Ми додали інформацію про розширені податкові знижки на сонячні та акумуляторні батареї до Закону про зниження інфляції.

Кожен шукає спосіб залишити світло увімкненим, коли вимикається електрика. У зв’язку з тим, що в деяких регіонах погодні умови все частіше виводять електромережу з ладу на кілька днів, традиційні системи резервного живлення на основі викопного палива, а саме портативні або стаціонарні генератори, здаються все більш ненадійними. Ось чому сонячна енергія для домогосподарств у поєднанні з акумуляторними батареями (колись езотерична нішева галузь) швидко стає основним вибором для забезпечення готовності до стихійних лих, як стверджують більше десятка інсталяторів, виробників та експертів галузі, яких ми опитали.

Для домовласників багатокіловатні батареї, які заряджаються від сонячних панелей на даху, обіцяють стійкість у разі стихійного лиха. надійне, перезаряджається, миттєве джерело електроенергії, щоб підтримувати роботу важливих пристроїв і приладів, поки мережа не повернеться в мережу. Для комунальних підприємств такі установки обіцяють більш стабільну та низьковуглецеву електромережу в найближчому майбутньому. Ось як ви можете налаштувати її для свого будинку. (Приготуйтеся до шоку від наклейок.)

Хто повинен отримати це

Резервне живлення при відключенні електроенергії має вирішальне значення для тих, хто прагне зберегти базовий комфорт і можливості зв’язку. Масштабуйте її до більшої системи, і ви зможете вийти за рамки базових можливостей, створюючи резервні копії більшої кількості приладів та інструментів на довший час, поки не повернеться енергія з мережі. Ці рішення занадто індивідуальні, щоб ми могли рекомендувати конкретні батареї, підказувати, скільки кіловат-годин зберігання вам потрібно для роботи вашого будинку, коли мережа не працює, або вказувати, скільки сонячної енергії вам потрібно, щоб підтримувати батарею зарядженою. Також майте на увазі, що інші змінні, включаючи ваші конкретні енергетичні потреби, бюджет і місце розташування (майже кожен штат і комунальне підприємство має власні програми заохочення, знижки та податкові кредити), також впливають на ваші рішення про покупку. Федеральний закон про зниження інфляції від 2022 року також містить стимули, які можуть вплинути на ваше рішення додати резервну батарею до існуючої сонячної системи: До 2032 року ви зможете отримати 30% від вартості проекту в якості податкового кредиту при подачі декларації в податкову інспекцію.

Наша мета. допомогти вам обміркувати три речі: питання, які ви повинні задати собі про те, що і чому встановлювати резервне копіювання сонячних батарей у вашому домі, питання, які ви повинні задати потенційним інсталяторам під час зустрічі з ними, і питання про те, чи є система зберігання акумуляторів в першу чергу інвестицією у відмовостійкість вашого власного будинку або в майбутню мережу в цілому. “Це так само, як і перші півтори години моїх розмов: розповідати людям про те, про що їм потрібно подумати. каже Ребека Карпентер, засновниця компанії Fingerlakes Renewables Solar Energy у північній частині штату Нью-Йорк.

Я розумію, чому. Мені довелося витратити години на дослідження, щоб розібратися в усіх тонкощах, переглянути приклади установок і побути в ролі потенційного покупця. І я співчуваю будь-якій людині, яка робить цю інвестицію. Ви зіткнетеся з безліччю важливих рішень. від вибору підрядника до проектування і виробництва вашої системи і фінансування. І все це буде загорнуто в шари технічного жаргону. Блейк Річетта, генеральний директор виробника акумуляторів Sonnen, сказав, що одна з головних проблем, з якою він стикається, полягає в тому, щоб просто перекласти цю інформацію для своїх клієнтів, або, як він висловився, “зробити її доступною для звичайних людей.” Насправді не існує простого способу вирішити питання про те, чи варто, як і чому вам слід використовувати сонячні батареї для зберігання електроенергії.

Чому ви повинні нам довіряти

До того, як я почав писати цей посібник, мій єдиний досвід роботи з сонячною енергією полягав у тому, що мене вдарило струмом від сонячної огорожі для худоби на ранчо у високогірній пустелі. Тож, щоб провести для себе експрес-курс зі зберігання сонячних батарей, я поспілкувався з більш ніж десятком джерел, включаючи засновників або керівників шести виробників батарей; п’ятьма досвідченими інсталяторами з Массачусетсу, Нью-Йорка, Джорджії та Іллінойсу; і засновником EnergySage, шанованої “неупередженої сонячної свахи”, яка пропонує безкоштовні та детальні поради домовласникам з усіх питань, пов’язаних з сонячною енергією. (EnergySage перевіряє інсталяторів, які потім можуть заплатити внесок, щоб бути включеними до списку затверджених підрядників компанії).) Намагаючись показати широту поглядів і глибину знань, я шукав інсталяторів у регіонах країни, які не завжди вважаються сприятливими для сонячної енергетики, а також людей з різним досвідом, у тому числі одного, який зосередився на забезпеченні сонячною енергією бідних сільських громад. Наприкінці процесу, заради інтересу, я приєднався до розмови між інсталятором та моїми братом і невісткою (потенційними покупцями сонячних батарей і акумуляторів у Техасі), щоб почути, які питання їм задавав професіонал (і навпаки) про планування нової установки.

Що саме означає сонячна система з резервним живленням від акумулятора?

Сонячні панелі з резервним акумуляторним накопичувачем не є чимось новим: люди десятиліттями використовують банки свинцево-кислотних акумуляторів для зберігання сонячної енергії. Але ці системи громіздкі, вимагають регулярного обслуговування, використовують токсичні та корозійні матеріали, і часто їх потрібно розміщувати в окремій, захищеній від атмосферних впливів споруді. Як правило, вони обмежуються сільською місцевістю, поза мережею. Цей посібник зосереджується на так званих мережевих сонячних системах, в яких сонячні панелі постачають енергію як для вас, так і для мережі. Натомість ми говоримо про сучасні, компактні літій-іонні батареї великої ємності, які вперше з’явилися у 2010-х роках.

Для багатьох людей першою такою системою, про яку вони почули, була Powerwall від Tesla, анонсована у 2015 році. Станом на 2022 рік, за словами засновника EnergySage Вікрама Аггарвала (Vikram Aggarwal), щонайменше 26 компаній пропонують літій-іонні системи зберігання в США, хоча на частку лише семи виробників припадає майже всі установки. Від найбільшої до найменшої частки, ці виробники. Enphase, Tesla, LG, Panasonic, SunPower, NeoVolta та Generac. Ви, швидше за все, зустрінете кілька з цих назв, коли почнете своє дослідження. Але щоб переконатися, що ви надаєте собі найширший вибір, важливо поговорити з кількома підрядниками, оскільки більшість з них працюють лише з двома або трьома виробниками акумуляторів. (Відмінності між акумуляторами в основному зводяться до хімічного складу, типу вхідної енергії, яку вони споживають, їхньої ємності та навантажувальної здатності, як описано в наступних параграфах.)

В принципі, всі батареї працюють однаково: Вони зберігають енергію від сонячних панелей на даху у вигляді хімічної енергії протягом дня, а потім вивільняють її в міру необхідності (найчастіше вночі, коли сонячні панелі простоюють, а також під час відключення електроенергії), щоб підтримувати роботу приладів і світильників у вашому домі. І всі батареї заряджаються лише за допомогою постійного струму (DC), того самого, який виробляють сонячні панелі.

Але крім цього, є багато відмінностей. “Батареї не робляться однаковими. каже Аггарвал. “Вони мають різний хімічний склад. Вони мають різну потужність. Вони мають різну силу струму. І скільки струму можна витягти з акумулятора в певний момент часу, i.e., скільки приладів я можу використовувати одночасно? Не існує універсального рішення.”

Кількість енергії, яку може зберігати батарея, що вимірюється в кіловат-годинах, звичайно, буде ключовим фактором у ваших розрахунках. Якщо у вашому регіоні рідко трапляються тривалі відключення електроенергії, вам може підійти менший і дешевший акумулятор. Якщо у вашому регіоні відключення електроенергії тривають довго, може знадобитися більша батарея. А якщо у вас вдома є критично важливе обладнання, яке категорично не може бути знеструмлене, ваші потреби можуть бути ще вищими. Про все це варто подумати, перш ніж звертатися до потенційних інсталяторів. і ці фахівці повинні вислухати ваші потреби і задати питання, які допоможуть вам уточнити своє мислення.

Ви також повинні врахувати кілька інших речей.

Перше. це те, чи будете ви встановлювати нову сонячну систему одночасно зі встановленням акумуляторної батареї, чи ви будете модернізувати акумуляторну батарею в існуючій системі.

Якщо все буде новим, у вас буде найширший вибір як у виборі акумулятора, так і у виборі сонячних панелей. Більшість нових установок використовують акумулятори постійного струму. Це означає, що електроенергія постійного струму, вироблена вашими панелями, подається у ваш будинок і безпосередньо заряджає акумулятор. Потім струм проходить через пристрій, який називається інвертором, який перетворює електроенергію постійного струму в електроенергію змінного струму. тип електроенергії, який використовується в будинках. Ця система пропонує найефективніший спосіб заряджання акумуляторів. Але це передбачає запуск високовольтного постійного струму у ваш будинок, що вимагає спеціалізованих електромонтажних робіт. І кілька людей, з якими я розмовляв, висловили застереження щодо безпеки високовольтного постійного струму.

Тому ви можете вибрати так звані батареї зі змінним струмом і встановити сонячну батарею, яка використовує мікроінвертори за кожною панеллю для перетворення вихідної енергії в змінний струм на даху (що означає, що у ваш будинок не потрапляє струм високої напруги). Для заряджання батареї вбудовані мікроінвертори в самій батареї перетворюють електроенергію в постійний струм, який потім знову перетворюється в змінний, коли батарея подає електроенергію до вашого будинку. Батареї змінного струму менш ефективні, ніж батареї постійного струму, оскільки при кожному перетворенні частина електричної енергії втрачається у вигляді тепла. Відверто обговоріть зі своїм інсталятором переваги, недоліки та відносну безпеку кожного з підходів.

Якщо у вас вже є сонячна батарея і ви хочете встановити акумуляторну батарею, головна новина полягає в тому, що тепер ви можете це зробити. “Я займаюся цим більше 20 років, і можливість зайти, подивитися на систему та модернізувати її. це дивовижно”. сказала Ребека Карпентер з Fingerlakes Renewables. “Я пам’ятаю, коли не було абсолютно ніякої можливості модернізувати систему”. Ви просто не зможете використовувати сонячну енергію, якщо мережа вийде з ладу.”

Рішення полягає в гібридних інверторах, які пропонують дві ключові можливості. По-перше, вони приймають вхідний сигнал як змінний або постійний струм, а потім за допомогою програмного забезпечення визначають, де він потрібен, і здійснюють необхідні перетворення. “Це або-або-і”. сказав Карпентер. “Він використовує її для зарядки акумуляторів [постійний струм], він використовує її для дому або мережі [змінний струм], або, якщо у нього достатньо енергії, він використовує її для того й іншого одночасно”.” Вона додала, що так звані “агностичні” гібридні інвертори мають особливу цінність для модернізації акумуляторних систем, оскільки вони можуть працювати з акумуляторами кількох різних марок; деякі виробники акумуляторів обмежують свої гібридні інвертори роботою лише з власними акумуляторами. Карпентер згадав компанію Sunny Island як одного з виробників агностичних інверторів. Sol-Ark. ще один приклад.

Якщо у вас вже є сонячна батарея і ви хочете встановити акумулятор, головна новина полягає в тому, що тепер ви можете це зробити.

По-друге, гібридні інвертори можуть генерувати так званий мережевий сигнал. Сонячні батареї повинні відчувати, що мережа працює, щоб працювати. Якщо вони втрачають цей сигнал. що означає відключення мережі. вони перестають працювати, поки живлення не відновиться; це означає, що до цього часу ви також будете без електроенергії. (Це питання безпеки, пояснив Свен Аміріан з Invaleon: “Комунальне підприємство вимагає, щоб ви не подавали енергію назад, коли на лініях працюють люди”.”) Генеруючи мережевий сигнал, гібридні інвертори дозволяють вашій існуючій сонячній системі продовжувати працювати під час відключення електроенергії, живлячи ваш будинок і заряджаючи акумулятор вдень і використовуючи акумулятор для живлення вашого будинку вночі.

На додаток до ємності зберігання, що вимірюється в кіловат-годинах, батареї мають потужність навантаження, що вимірюється в кіловатах. Термін “безперервна ємність” означає, скільки енергії батарея може віддати за нормальних умов, і вказує на обмеження кількості ланцюгів, які ви можете запустити одночасно. Термін “пікова ємність” означає, скільки енергії батарея може видати протягом декількох секунд, коли вмикається великий прилад, наприклад, кондиціонер, і створює раптову, короткочасну потребу в більшій кількості енергії; така подія вимагає надійної пікової ємності. Проконсультуйтеся зі своїм підрядником, щоб знайти батарею, яка буде відповідати вашим потребам.

Хімія літій-іонних акумуляторів складна, але є два основних типи, які використовуються для сонячних батарей. Найпоширенішими є NMC, або нікель-магній-кобальтові, акумулятори. Менш поширені (і нещодавня розробка). LFP, або літій-залізо-фосфатні акумулятори. (Дивний ініціалізм походить від альтернативної назви. ферофосфат літію.) Акумулятори NMC є більш енергоємними з цих двох типів, оскільки вони фізично менші при заданій ємності. Але вони більш чутливі до тепла, що генерується під час заряджання та розряджання (вони мають нижчу температуру спалаху, або температуру займання, і тому теоретично більш схильні до того, що називається тепловим розповсюдженням вогню). Вони також можуть мати менший термін служби циклів заряджання-розряджання. Використання кобальту, зокрема, викликає певне занепокоєння, оскільки його видобуток пов’язаний з незаконними та експлуатаційними методами видобутку корисних копалин. LFP акумулятори, будучи менш енергоємними, повинні бути дещо більшими для заданої ємності, але вони менш чутливі до нагрівання і можуть мати більшу кількість циклів заряду-розряду. Зрештою, ви оберете той тип батареї, який найкраще впишеться в проект, який ви узгодите з вашим підрядником. Однак, як завжди, будьте проактивними і задавайте питання.

І це підводить нас до останнього пункту: Поговоріть з кількома сонячними інсталяторами, перш ніж вибрати одного. “Споживачі повинні завжди, завжди робити порівняльні покупки”. сказав Аггарвал з EnergySage. Більшість інсталяторів працюють лише з кількома виробниками акумуляторів і панелей, а це означає, що ви не отримаєте повного уявлення про можливості жодного з них. Кіт Маретт, президент відділу екологічно чистих енергетичних послуг компанії Generac. виробника систем резервного живлення на викопному паливі, який швидко розширює свою діяльність у напрямку резервного живлення на відновлюваних джерелах. сказав, що “головне для домовласників. зрозуміти, яким вони хочуть бачити свій спосіб життя під час відключення електроенергії, і побудувати систему, яка б підтримувала цей спосіб”.” Додавання акумуляторної батареї є великою інвестицією і, в значній мірі, прив’язує вас до певної системи, тому не поспішайте з рішенням.

Скільки це буде коштувати і чи дійсно вам це потрібно?

Я живу в Нью-Йорку, де зберігання сонячних батарей у приміщенні заборонено пожежними нормами, а зберігати їх на відкритому повітрі означає долати кремлівську бюрократію (PDF). (Жарт полягає в тому, що майже ні в кого тут немає відкритого простору для початку.) Я також не зміг би встановити батарею, навіть якби це було дозволено. я живу в кооперативній квартирі, а не в окремому будинку, тому у мене немає власного даху для сонячних панелей. Але навіть якби я міг встановити батарею, дослідження та написання цього посібника змусило мене засумніватися, чи буду я це робити. Варто поставити собі кілька фундаментальних запитань, перш ніж натиснути на спусковий гачок.

Для початку, встановлення акумуляторних батарей за своєю суттю є дорогим задоволенням. Дані EnergySage показують, що в останньому кварталі 2021 року середня вартість кіловат-години зберігання енергії від акумулятора становила майже 1300 доларів. Звичайно, це означає, що половина акумуляторів зі списку компанії коштує менше, ніж вказана ціна за кіловат-годину (а половина. більше). Але навіть найдешевший виробник акумуляторів зі списку EnergySage, HomeGrid, стягує понад 6 000 доларів за 9 кВт-год.Система на 6 кВт-год. Акумулятори від “великої сімки” (знову ж таки, це Enphase, Tesla, LG, Panasonic, SunPower, NeoVolta та Generac) коштують від майже в півтора рази дорожче до більш ніж удвічі дорожче. “Наразі це для заможних людей”. зітхнув Аггарвал з EnergySage. Однак він додав, що вартість зберігання акумуляторів вже давно має тенденцію до зниження, і він очікує, що ця тенденція продовжиться.

Чи дійсно вам потрібно витрачати купу грошей, щоб задовольнити свої потреби під час відключення електроенергії?? Існують дешевші варіанти, ніж потужне сонячне сховище, включаючи портативні бензинові генератори, літій-іонні портативні електростанції та невеликі зарядні пристрої для сонячних батарей, призначені для підтримки пристроїв у робочому стані.

Найкращий портативний зарядний пристрій для сонячних батарей

Ми протестували 12 сонячних зарядних пристроїв для телефонів і виявили, що сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W USB є найкращим варіантом для зарядки USB на природі.

Ці портативні методи. навіть ті, що перезаряджаються і безпечні для використання в приміщенні. не такі зручні, як підключення до розетки. Проте існують способи забезпечити роботу домашніх мереж без традиційної сонячної системи на даху. Компанія Goal Zero, яка успішно продає сонячні генератори туристам і власникам будинків на колесах, також пропонує комплект для домашньої інтеграції, який використовує ці генератори для живлення будинків. Під час відключення електроенергії ви вручну відключаєте свій будинок від мережі (фізичний перемикач входить до складу монтажних робіт). Потім ви запускаєте ланцюги вашого будинку на зовнішній батареї Goal Zero і заряджаєте її за допомогою портативних сонячних панелей Goal Zero. Цей комплект Goal Zero певним чином розділяє різницю між повністю встановленою системою “сонячна батарея плюс акумулятор” і більш простим зарядним пристроєм для сонячних батарей. Використання ручного вимикача додає додатковий крок у порівнянні з автоматичними перемикачами, що використовуються в мережевих сонячних системах. Ціна? “Ми починаємо з приблизно 4 000 встановлених у вашому домі для нашої 3-кіловатної батареї”. сказав генеральний директор компанії Білл Хармон.

Всі ці варіанти мають свої недоліки та обмеження. Сонячний зарядний пристрій дозволить вам залишатися на зв’язку з близькими та отримати доступ до новин в екстрених випадках, але він не забезпечить роботу холодильника. Викопне паливо може закінчитися, залишивши вас на мілині, і, звичайно, генератор на викопному паливі не є екологічно чистим. “Але, зважаючи на це, якщо ви збираєтеся запускати його лише двічі на рік, два або три дні на рік, можливо, ви зможете поки що жити з наслідками”. сказав Аггарвал. Деякі виробники акумуляторів передбачили можливість використання генераторів на викопному паливі для зарядки акумуляторів у разі тривалого відключення електроенергії. Голова і генеральний директор Sonnen Блейк Річетта сказав, що якщо ваша мета. максимальна стійкість після катастрофи, “вам дійсно варто мати газовий генератор. резервний варіант для резервного варіанту”.”

Коротше кажучи, варто зважити очікувані майбутні труднощі в надзвичайних ситуаціях та вартість підвищення стійкості. Я розмовляв з Джо Ліпарі, віце-президентом з проектів Brooklyn SolarWorks (яка, як випливає з назви, працює в Нью-Йорку, де, знову ж таки, акумулятори поки що не є варіантом), і він згадав велике північно-східне відключення електроенергії в 2003 році. Це були неприємні кілька днів до того, як увімкнули електрику. Але я живу тут майже 20 років, і це єдиний раз, коли я втратив електроенергію. Виключно з точки зору підготовки до надзвичайних ситуацій, я запитав Ліпарі, що я повинен винести з відключення 2003 року. тобто, чи була це криза, до якої потрібно готуватися, чи мінімальний ризик, який потрібно поглинути? “Люди звертаються до нас з цим питанням”. відповів він. “Доплатити додаткові 20 000 за систему зберігання енергії? Ймовірно, не потрібно.”

Як довго ви можете працювати від сонячної батареї??

Ми запитали багатьох експертів, як довго ці системи можуть пропрацювати в разі відключення електроенергії в цілому. Коротка і консервативна відповідь: менше 24 годин на одній батареї. Але твердження настільки різняться, що вичерпна відповідь на це питання не може бути однозначною.

У 2020 році, згідно з даними Адміністрації енергетичної інформації США, типовий американський будинок споживав 29.3 кіловат-години на день. Типова сонячна резервна батарея може зберігати близько 10 кіловат-годин. “Я не повинен говорити вам, що це не може забезпечити весь ваш будинок протягом дня”. сказав Аггарвал з EnergySage. Батареї, як правило, можна складати, а це означає, що ви можете з’єднати кілька батарей разом, щоб збільшити обсяг пам’яті. Але, звичайно, це не дешево. Для багатьох людей укладання не є практичним. або навіть фінансово можливим.

Але “як довго я зможу забезпечувати свій будинок”. це насправді неправильний спосіб думати про сонячні накопичувачі в контексті відключення електроенергії. З одного боку, ви можете розраховувати на те, що ваші сонячні панелі не лише забезпечуватимуть електроенергією ваш будинок, але й заряджатимуть батарею протягом дня в сонячну погоду, таким чином постійно відновлюючи ваше резервне джерело живлення. Це додає певної стійкості, якої бракує генераторам на викопному паливі, тому що як тільки газ або пропан закінчуються, вони стають марними, поки ви не зможете отримати більше палива. А це може бути неможливо в надзвичайних ситуаціях.

До того ж, під час відключення електроенергії, кількість енергії, яку ви зберігаєте, є принаймні настільки ж важливою, як і кількість енергії, яку ви можете накопичити. Для того, щоб ваша батарея працювала якомога довше, вам потрібно скоротити використання. Переживши ураган Ендрю в Маямі в 1992 році, я перетворив виклики цього досвіду. відсутність електроенергії протягом декількох днів, гниття продуктів. на напрямок дослідження. Я ставив одне й те саме запитання всім установникам і виробникам акумуляторів, з якими спілкувався: Якщо припустити, що я хочу, щоб холодильник працював (для безпеки продуктів харчування), кілька пристроїв були заряджені (для зв’язку та інформації), а світло було увімкнене (для безпеки вночі), як довго я можу розраховувати на те, що батарея пропрацює без підзарядки??

Кейван Васефі, керівник відділу продуктів, операцій та виробництва в Goal Zero, сказав, що вони з дружиною провели кілька тестів своєї батареї на 3 кВт-год, і зазвичай вони можуть працювати півтора дня з “працюючим холодильником, кількома підзарядками телефону та освітленими спальнею і ванною кімнатою”.” Вони також провели тести з сонячними панелями, підключеними до акумулятора. Навіть беручи до уваги те, що Васефі зацікавлений у продажу цієї технології, я можу сказати, що він дійсно наводить переконливі аргументи на її користь: “Ми намагаємося уявити, що це кінець світу і подивитися, що станеться, і ми можемо фактично отримати невизначений час роботи” на цих обмежених схемах. сказав він. “Батареї заряджаються до ста відсотків щодня о 18:00.m. І ми почуваємося дуже добре.”

За словами Свена Аміріана, віце-президента компанії Invaleon, що базується в штаті Массачусетс, Свен Аміріан, акумуляторна батарея ємністю 10 кВт-год зазвичай може забезпечити роботу холодильника, деяких освітлювальних приладів і декількох зарядних пристроїв протягом двох-трьох днів. Арік Сондерс, старший віце-президент компанії Electriq, що виробляє акумулятори, підтверджує ці часові рамки.

Коли ви встановлюєте батарею, ваш підрядник може попросити вас вибрати обмежений “аварійний піднабір” ланцюгів вашого будинку, який він потім прокладе через підпанель. Під час відключення електроенергії батарея буде живити тільки ці ланцюги. (Наприклад, у мого батька вдома у Вірджинії є резервний генератор на пропані, і він підключений до одного з трьох кондиціонерів, холодильника, розеток на кухні, водонагрівача на вимогу та деяких світильників). У будинку немає телевізора, пральні та інших зручностей, поки не відновиться електропостачання. Але наявність частково охолодженого будинку та холодних напоїв означає різницю між комфортом та стражданнями під час частих літніх відключень електроенергії.)

Ви також можете вручну вимкнути окремі вимикачі у вашому щитку, щоб обмежити живлення батареї лише тим, що ви вважаєте критично важливим. І всі сонячні акумуляторні батареї постачаються з додатками, які показують, які ланцюги використовуються, допомагаючи вам знайти та усунути споживання енергії, яке ви могли не помітити. “У режимі реального часу ви можете змінити свої звички і, можливо, витягнути додатковий день”. каже Аміріан. Зауважте, однак, що відгуки клієнтів про додатки. це такий самий змішаний мішок, який ми знаходимо для кожного додатку для смарт-пристроїв, який ми тестуємо: Деякі люди люблять їх, в той час як інші розчаровані глючною роботою і помилковими оновленнями.

Нарешті, виробники акумуляторів починають пропонувати розумні панелі. Завдяки цьому ви можете використовувати свій додаток, щоб дистанційно вмикати та вимикати окремі ланцюги і таким чином налаштовувати, які ланцюги використовуються в різний час (скажімо, вимикати світло в спальні та розетки вдень і вмикати їх знову вночі). А програмне забезпечення батареї також вживатиме заходів для оптимізації енергоспоживання, вимикаючи непотрібні ланцюги. Але Аміріан застерігає, що встановлення Smart-панелі не є простим і дешевим процесом. “Потрібно багато навчати клієнтів, роз’яснювати їм всі “за” і “проти”, витрати і переваги: “Я хочу мати можливість контролювати кожен ланцюг” і “Це буде коштувати 10 000 електричних робіт за дводенне відключення електроенергії”.'”

Суть в тому, що навіть з обмеженою сонячною підзарядкою ви зможете збільшити час, протягом якого ви зможете підтримувати живлення поза мережею. але тільки якщо ви будете менше вимагати від акумулятора. Цей розрахунок чітко описала Джоннелл Керол Мінефі, співзасновниця Solar Tyme USA, компанії, що займається встановленням сонячних панелей у штаті Джорджія, яка зосереджує свою діяльність на сільській місцевості, меншинах та бідних громадах: “Я розумію, що ми американці, ми любимо все, що завгодно, але ми повинні навчитися іноді існувати без усіх наших розкошів”.”

Як резервне живлення від сонячних панелей та акумуляторів може мати найбільший вплив

Хоча зберігання сонячних батарей дозволить підтримувати роботу важливих приладів і пристроїв під час відключення електроенергії, виробники і деякі інсталятори, з якими я спілкувався, сказали, що вважають це корисною, але другорядною функцією. В першу чергу, вони розглядають такі системи як спосіб для власників будинків обмежити свої рахунки за комунальні послуги, практикуючи так зване “пікове гоління”.” У часи пікового попиту (з пізнього дня до раннього вечора), коли деякі комунальні служби підвищують тарифи, власники акумуляторів переходять на живлення від батарей або повертають енергію назад у мережу; це дає їм можливість отримати знижки або кредити від місцевої комунальної служби.

Але на горизонті з’являється ще більш важливе застосування акумуляторів. Комунальні підприємства починають модернізувати свою мережеву інфраструктуру, щоб мати можливість використовувати приватні батареї в якості віртуальних електростанцій, або ВЕС. (Деякі з них вже працюють, і очікується, що такі системи стануть широко розповсюдженими протягом наступного десятиліття).) Зараз так багато сонячних панелей на дахах і так багато сонячних електростанцій, що вони перевантажують мережу в середині дня. Вся вироблена ними енергія повинна кудись надходити, тому вона потрапляє в мережу, змушуючи комунальні служби вимикати деякі з великих електростанцій, що працюють на викопному паливі, щоб утримувати попит і пропозицію електроенергії в балансі. Звучить чудово. скорочення викидів CO2 є свого роду сенсом сонячної енергетики, чи не так?? Але цей пік попиту припадає саме на той час, коли сонячні панелі перестають виробляти електроенергію. (Добовий цикл надлишкового полуденного виробництва сонячної енергії та вечірнього надлишкового попиту створює так звану “качину криву”. термін, з яким ви можете зіткнутися під час власних досліджень у сфері зберігання енергії від акумуляторів).) Щоб задовольнити сплеск попиту, комунальні служби часто змушені запускати “пікові станції”, які менш ефективні, ніж основні станції, що працюють на викопному паливі, але швидше виходять на повну потужність. В результаті, в деякі дні викиди CO2 від комунальних підприємств фактично перевищують ті, що були б за відсутності сонячних панелей взагалі.

Віртуальні електростанції допоможуть вирішити цю проблему. Надлишок сонячної енергії буде заряджати батареї домовласників протягом дня, а потім комунальні служби будуть використовувати її під час вечірнього піку, замість того, щоб запускати пікові станції. (Власники акумуляторів укладатимуть юридичні угоди з комунальними службами, надаючи їм право робити це і, ймовірно, отримуючи плату за використання їхніх акумуляторів).)

Я надам останнє слово Блейку Річетті з Sonnen, оскільки я не можу краще передати, яку революцію представляють собою ВЕС:

“Ройовий контроль батарей, щоб реагувати, вдихати і видихати на диспетчерську команду оператора мережі, забезпечувати генерацію, яка замінює брудну генерацію пікових електростанцій, зробити роботу мережі більш ефективною, розвантажити мережу і створити відстрочку на витрати на інфраструктуру мережі, стабілізувати мережу і забезпечити, якщо бути з вами абсолютно відвертими, дешевше рішення для регулювання частоти і напруги, буквально перетворити сонячну енергію на непотрібний актив, який створює цінність і додає вартість, набагато дешевше рішення для електромережі щодо регулювання частоти та напруги, буквально перетворити сонячну енергію з неприємності на актив, який додає вартості, і, на завершення, навіть мати можливість ройової зарядки від електромережі, тож якщо в Техасі є тонни вітрових електростанцій, які виробляють гігантську кількість енергії о 3 годині ночі, ройова зарядка 50 000 батарей і всмоктування цього. ось для чого ми насправді працюємо. Це використання акумулятора.”

Цю статтю відредагував Гаррі Сойерс.

Познайомтеся з нашим гідом

Тім Хеффернан. старший штатний автор Wirecutter і колишній письменник-редактор The Atlantic, Esquire та інших видань. Він очолює наш неперевершений рейтинг очищувачів повітря та фільтрів для води з 2015 року. У 2018 році він започаткував постійну співпрацю Wirecutter з виданням The New York Times Smarter Living. Коли його тут немає, він на велосипеді.

Читати далі

Найкраща система безпеки для дому

Домашня система безпеки. це ваш душевний спокій. Вона може сповістити вас про відчинені двері чи вікно, відлякати зловмисників і покликати на допомогу, якщо вона вам знадобиться.

Найкраща камера заднього виду та дисплеї

Дослідивши близько 80 камер і дисплеїв та протестувавши 15 претендентів, ми рекомендуємо Accele RVCLPMBS як найкращу камеру заднього виду для більшості водіїв.

Найкраща портативна електростанція

Ми витратили 73 години на тестування 16 портативних електростанцій, і Jackery Explorer 1000 є найкращим варіантом для відключення від електромережі або підготовки до надзвичайної ситуації.

Wirecutter. сервіс рекомендацій від The New York Times. Наші журналісти поєднують незалежні дослідження з (іноді) тестуванням, щоб ви могли приймати швидкі та впевнені рішення про покупку. Незалежно від того, чи це пошук чудових продуктів, чи корисних порад, ми допоможемо вам зробити все правильно (з першого разу).

Сонячний генератор Zendure

Портативний сонячний генератор. це комбінація електростанції та сонячної панелі. Він може перетворювати сонячну енергію, захоплену сонячними панелями, в електричну енергію, а потім зберігати її в портативній електростанції для подальшого використання. Він може забезпечити вас відновлюваною чистою енергією та зменшити вашу залежність від електромережі. Крім того, сонячний генератор також є надійним і чистим джерелом енергії для кемперів, автофургонів або як аварійне резервне джерело, якщо у вас відключається електроенергія.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Сонячний генератор Zendure SuperBase V

Портативна електростанція SuperBase V Zendure 400 Вт сонячна панель

Від 5 599.00

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Сонячний генератор Zendure SuperBase M

Портативна електростанція Zendure SuperBase M з сонячною панеллю 200 Вт

Починається від 999.00

Перелік продуктів

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Як працює сонячний генератор?

Сонячний генератор працює, вловлюючи сонячну енергію за допомогою сонячних панелей і зберігаючи її в сонячній батареї або портативній електростанції. Сонячні генератори Zendure перетворюють постійний струм на змінний для живлення ваших пристроїв і приладів як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Сонячні генератори працюють, зберігаючи електроенергію, вироблену сонячними панелями. Сонячні панелі перетворюють сонячну енергію у вільну електроенергію, яка зберігається в акумуляторі генератора за допомогою дротів.

Звичайно, загальна потужність потужних приладів становить від 800-2000 Вт, тому рекомендується вибирати Zendure SBPSBV, SBP може виводити 2000 Вт, а SBV може виводити 3800 Вт, що може повністю задовольнити потреби потужного обладнання в житті.

Так, сонячні генератори безпечніші, ніж паливні. По-перше, сонячні генератори не виробляють шкідливих газів, що не впливає на навколишнє середовище.По-друге, вони не потребують мазуту для виробництва електроенергії, що є більш екологічно чистим.По-третє, сонячні генератори Zendure мають систему управління акумуляторами BMS з моніторингом в режимі реального часу для забезпечення безпеки.

Сонячні генератори мають багато переваг. Він може використовувати сонячну панель для отримання безкоштовної електроенергії, заощаджуючи ваші гроші. Вони також не такі галасливі, як паливні генератори, що не заважає вашому життю. Сонячні генератори забезпечують безпечний, поновлюваний спосіб підтримувати роботу вашого обладнання та приладів, коли вони вам потрібні. чи то під час відключення електроенергії, чи то під час подорожей у віддалені райони. Сонячні генератори чисті, ефективні, зручні та універсальні, що допомагає пояснити їх зростаючу популярність.

Паливний генератор не тільки шумний, але і виробляє шкідливий газ, який при дорогому обслуговуванні не підходить для використання в приміщенні. Сонячний генератор без обслуговування має низький рівень шуму, більш портативний, невеликий і підходить для використання в приміщенні.

Деякі з наших сонячних генераторів можна використовувати як ДБЖ. Для отримання детальної інформації ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів. Наприклад, SuperBase Pro 2000 можна використовувати як автономний ДБЖ, який автоматично перемикається в режим живлення SBP протягом 13 мс при раптовому відключенні електроенергії.

Пристрої та прилади, які ви можете запустити, залежать від потужності генератора. Генератори меншої потужності, такі як портативний Zendure SuperBase M потужністю 600 Вт-год, можуть живити ваші менші пристрої, такі як ноутбуки та смартфони. Для живлення великих приладів, таких як холодильник, вам знадобиться генератор більшої потужності, наприклад, SuperBase V, який має стартову потужність 4.6 кВт-год, які можна розширити до 46 кВт-год.

Сонячні генератори струму Zendure підтримують різні способи зарядки. Наприклад, SBV 4600 можна заряджати від електромережі, сонячних панелей, супутникової батареї, зарядного пристрою для електромобілів, автомобільного зарядного пристрою та генератора.

Час заряджання залежить від потужності сонячного генератора та потужності вхідної сонячної панелі. Наприклад, Zendure SuperBasePro 1500 має потужність 1500 Вт-год, що займає близько 1.6 годин для повної зарядки від трьох послідовно з’єднаних сонячних панелей потужністю 400 Вт.

Коли люди говорять про “розмір” сонячного генератора, вони зазвичай мають на увазі його потужність. Ємність найчастіше вимірюється через їх потужність. Хорошим емпіричним правилом є придбання генератора з майже вдвічі більшою потужністю, ніж вам потрібно, щоб забезпечити достатню потужність навіть під час тривалого відключення електроенергії.

Залежно від бренду та якості батареї, ви можете очікувати, що сонячний генератор буде працювати роками. Наприклад, в Zendure SuperBase V4600 використовується сучасна LFP батарея, яка витримує 6000 циклів, перш ніж досягне 60% своєї початкової ємності.

Залишити відповідь