Контролер заряду G Solar MPPT 72V 2kW Модель № TG-206. Контролер сонячного заряду 72v

G Solar MPPT контролер заряду 72В 2кВт модель № TG-206

Вартість доставки. це сума, що стягується з клієнтів для часткового покриття витрат кур’єра, понесених при доставці замовлення.

Хоча вартість доставки в основному безкоштовна, ми стягуємо невелику суму за окремі товари. Вартість доставки може змінюватися залежно від вашого пін-коду та кількості придбаного товару.

Вартість доставки, яку ви бачите на сторінці товару, відповідає мінімальній кількості замовлення.Витрати, які ви бачите у своєму кошику. це точні витрати, які будуть застосовані на основі вашого пін-коду, продуктів та обраної кількості.

Для оптових замовлень запитуйте зустріч у нашого відділу продажів

Варіанти оплати

СПЕЦИФІКАЦІЯ

g сонячні контролери сонячного заряду. найкращий у своєму класі сонячний контролер, доступний на ринку. Контролер заряду g solar Ціна найнижча на ринку без шкоди для якості.

Серія: Серія TG Потужність: 2 кВт

Купуйте контролер заряду G Solar MPPT 72V 2kW модель № TG-206 в Інтернеті в Індії за оптовими цінами. Якщо ви шукали G Solar MPPT контролер заряду 72V 2kW модель № TG-206 дилерів, ваш пошук закінчується тут, оскільки ви можете отримати найкращих G Solar MPPT контролер заряду 72V 2kW модель № TG-206 дистриб’юторів у найкращих містах, таких як Делі NCR, Мумбаї, Ченнаї, Бенгалуру, Калькутта, Ченнаї, Пуна, Джайпур, Хайдарабад та Ахмадабад. Ви можете придбати G Solar MPPT контролер заряду 72В 2кВт модель № TG-206 найкращої якості, і можете бути впевнені, що отримаєте найкраще з точки зору як довговічності, так і продуктивності. Якщо вас турбують ціни на G Solar MPPT Charge Controller 72V 2kW Model No TG-206, ви можете бути впевнені, що отримаєте найкращу ціну, оскільки Industrybuying пропонує вам справжню G Solar MPPT Charge Controller 72V 2kW Model No TG-206, за найкращою ціною та з гарантією якості лише від найкращих світових брендів з ексклюзивними знижками, які ви не знайдете ніде в іншому місці. Придбайте контролер заряду G Solar MPPT 72V 2kW модель № TG-206 сьогодні та скористайтеся найкращими пропозиціями щодо вашої покупки.

Новий сонячний преміум-комплект потужністю 400 Вт на 12 В з контролером сонячного заряду MPPT або REGO

контролер, заряд, solar, mppt, модель

×

【Ефективна продуктивність】 Преміум-комплект вироблятиме в середньому 1.6-2.5 кВт-год електроенергії на день (залежно від доступності сонця). Шунтуючи затінені елементи з низькою продуктивністю, обхідний діод мінімізує падіння потужності, викликане тінню, щоб забезпечити відмінну продуктивність в умовах низької освітленості.

Тверда якість Удосконалений інкапсуляційний матеріал з багатошаровим листовим ламінуванням для захисту клітин від фізичних пошкоджень або спотворень, покращення продуктивності клітин та забезпечення тривалого терміну служби. Корозійно-стійкий алюмінієвий каркас ідеально підходить для зовнішнього використання. Задній лист TPT розсіює надлишок тепла, забезпечуючи безперебійну роботу на виході. Випробувано EL; 5-річна гарантія на матеріали та виготовлення.

Проста установка та експлуатація Сонячні панелі з попередньо просвердленими отворами на задній рамі дозволяють швидко встановити. Контролер заряду REGO використовує клеми Anderson зі спеціально розробленим перехідним кабелем Anderson до MC4 для простого і легкого підключення контролера до ваших сонячних панелей, що скорочує час установки на 60%!

【Передає моніторинг та контроль у ваші руки】. Вбудований Bluetooth дозволяє контролювати контролер заряду REGO на вашому смартфоні за допомогою програми Renogy DC Home App. За допомогою програми ви можете налаштувати різні дані батареї, такі як напруга заряду, плаваюча напруга та тривалість заряду.

【Готовий до встановлення】 Попередньо просвердлені отвори на задній рамі дозволяють швидко встановити. Комплект має повний набір аксесуарів і оснащений вбудованим запобіжником і компонентами запобіжника ANL для забезпечення більшого захисту.

“Залишайтеся на зв’язку Легко контролюйте за допомогою телефону. Модуль Bluetooth BT1 може з’єднуватися з додатком Renogy DC Home App і передавати дані про роботу системи безпосередньо на ваш телефон, сигнал Bluetooth доступний на відстані до 82 футів.

Повний захист системи Інтегрована технологія високого рівня BPU (Battery Protect Unit) контролера заряду REGO забезпечує найвищий захист від пошкодження елементів акумулятора та виходу з ладу акумулятора, захищаючи всю систему. Сонячний комплект оснащений вбудованим запобіжником та запобіжниками ANL, призначеними для захисту від перевантаження по струму на контролері заряду та акумуляторній батареї.

Комплект Renogy 400W 12V Premium Kit легко встановити, і це найекономічніший вибір для любителів автономного життя. Renogy Solar Kit поставляється з сонячними панелями, контролерами заряду, а також необхідною електричною проводкою, запобіжниками та моніторингом, які зазвичай потрібні для автономної установки, що робить його ідеальним вибором як для автономних, так і для мобільних сонячних електростанцій.

Преміум-комплект виробляє в середньому 1.6-2.5 кВт-год електроенергії на день (залежно від доступності сонця). 4 сонячні панелі потужністю 100 Вт не займають багато місця на даху, але їхня енергія може компенсувати малі та середні навантаження, такі як освітлення, телевізор та кавоварка.

Преміум-комплект дозволяє створити надійне та екологічно чисте джерело живлення, яке ідеально підходить для всіх дахів, автофургонів, човнів або кемперів. Він також може бути встановлений в наземній системі як джерело живлення для зовнішніх приладів, аварійних ситуацій та автономної системи живлення.

контролер, заряд, solar, mppt, модель

Шунтуючи затінені елементи з низькою продуктивністю, обхідний діод мінімізує падіння потужності, викликане тінню, щоб забезпечити відмінну продуктивність в умовах низької освітленості.

контролер, заряд, solar, mppt, модель

Призначена для захисту вашої системи, функція самодіагностики може оцінити та захистити від неправильної полярності, перезарядки акумулятора, перерозрядки акумулятора, перевантаження, короткого замикання та зворотного струму.

контролер, заряд, solar, mppt, модель

Автоматично визначає напругу системи 12В або 24В постійного струму, а РК-екран і кілька світлодіодних індикаторів відображають інформацію про сонячну зарядку і роботу акумулятора, параметри, що налаштовуються, і коди помилок.

контролер, заряд, solar, mppt, модель

Удосконалений інкапсуляційний матеріал з багатошаровим листовим ламінуванням для захисту елементів від фізичних пошкоджень або деформації, що покращує продуктивність елементів і забезпечує тривалий термін служби. Випробувано EL, не гарантується нагрів гарячої точки.

контролер, заряд, solar, mppt, модель

Розподільна коробка IP65 забезпечує повний захист від частинок навколишнього середовища та струменів води низького тиску. Ці водонепроникні сонячні роз’єми IP67 гарантують, що вода та пил не потраплять у роз’єм під час тривалого використання на відкритому повітрі. Ефективно запобігає просочуванню води.

контролер, заряд, solar, mppt, модель

Попередньо просвердлені отвори на задній рамі забезпечують швидку установку. Комплект має повний набір аксесуарів і оснащений вбудованим запобіжником та компонентами запобіжників ANL для забезпечення більшого захисту.

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

  • Для послідовного з’єднання панелей не потрібно використовувати роз’єми Solar Y з комплекту. Вбудований запобіжник призначений для використання ТІЛЬКИ з послідовною конфігурацією.
  • Для паралельного з’єднання панелей необхідно використовувати з’єднувачі Solar Y, що входять до комплекту, і ви НЕ зможете використовувати вбудований запобіжник, що входить до комплекту.
  • Для паралельної конфігурації ми рекомендуємо встановити вбудований запобіжник, розрахований на струм, що перевищує суму струмів короткого замикання кожної панелі, з’єднаної паралельно у вашій системі.
  • Якщо у вас виникли запитання щодо цього продукту, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 1 (909) 287-7111 або надішліть заявку на допомогу в усуненні несправностей.
  • питання про вашу автономну систему електропостачання? Дізнайтеся більше в навчальному центрі Renogy !

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

контролер, заряд, solar, mppt, модель

Монокристалічна сонячна панель Renogy 100 Вт
Максимальна потужність: 100 Вт Максимальна напруга системи: 600 В постійного струму (UL)
Напруга холостого ходу (Voc): 24.3V Струм короткого замикання (Isc): 5.21A
Оптимальна робоча напруга (Vmp): 20.4V Оптимальний робочий струм (Імп): 4.91A
Розміри: 41.8 x 20.9 x1.4 дюйма Вага: 14.1 фунт
BT-1 Bluetooth-модуль Renogy 10A з вбудованим тримачем запобіжника з запобіжником
Вхідна напруга: 5В Номінальний струм: 10А
Дальність зв’язку: ≤82ft Номінальна напруга: 1000 В постійного струму
Сумісні моделі: Всі контролери Renogy з портом RJ12 Матеріал контакту: Мідь, посріблена
Робоча температура:.20 ℃ ~ 85 ℃ (від 4 ° F до 185 ° F) Змінний запобіжник: Циліндричний фотоелектричний запобіжник (10×38 мм)
Монтажні Z-подібні кронштейни (комплект) Лотокові кабелі Renogy 8 футів 8AWG (пара)
Вісім довгих і чотири коротких болта з накидною головкою Номінальна напруга: 600/1000В
Чотири пружинні шайби та чотири шайби Довжина: 8 футів
Чотири кронштейни для сонячних панелей у формі Z Калібр дроту: 8AWG
Чотири гайки Температура:.від 40°F до 185°F
2 фути 8AWG ANL Кабель запобіжника ANL 40A Набір запобіжників ANL
Довжина та калібр дроту: 2 фути та 8AWG Поточний рейтинг: 40A
Номінальна напруга: AC Uo/U 0.6/1 КВ, ПОСТІЙНИЙ СТРУМ 1.8 КВ Номінальна напруга: 72V
Температура:.40 ° F до 194 ° F Ємність переривання: 80А
Rover Li 40A MPPT контролер заряду Renogy 20ft 10AWG комплект сонячних адаптерів (пара)
Номінальна напруга системи: 12В/24В Автоматичне розпізнавання Довжина: 20 футів
Номінальний струм заряду: 40А Калібр дроту: 10AWG
Макс. Вхідна напруга фотоелектричної батареї: 100 В постійного струму Номінальна напруга: 600/1000В
Макс. Вхідна потужність фотоелектричної панелі: 12В/520Вт, 24В/1040Вт Температура:.40°F до 185°F
Максимальна напруга батареї: 32В
Роз’єми сонячної гілки Y
Витримувана напруга: 1000В постійного струму (TUV), 600В (UL) Номінальний струм: 50А
Ступінь захисту: IP67, спарений Клас захисту: : Клас II
Температура:.40 ° F до 194 ° F

25-річна гарантія на вихідну потужність: 5 років гарантія на 95% вихідної потужності, 10 років гарантія на 90% вихідної потужності, 25 років гарантія на 80% вихідної потужності

5 років гарантії на матеріали та якість виготовлення

Що мені потрібно для завершення моєї автономної сонячної електростанції ?

Сонячна панель повинна бути підключена до контролера заряду для регулювання струму, а батарея. для зберігання електроенергії. Вам знадобляться кабелі з набору адаптерів для підключення сонячних панелей і контролера заряду, а також лоткові кабелі, що з’єднують контролер заряду з батареєю глибокого циклу.

Що означає off-grid та on-grid ?

Термін “мережеве” означає, що сонячне енергетичне обладнання (масив або сонячна панель) підключено до електромережі, в той час як термін “автономне” стосується систем, які не підключені до електромережі і тому зберігають згенеровану енергію для подальшого використання. На автономні системи не впливають перебої в електромережі.

Чому моя сонячна панель не виробляє достатньо енергії ?

Продуктивність сонячних панелей може бути знижена з ряду причин. Найчастіше умови навколишнього середовища, такі як непряме сонячне світло, підвищення температури, хмарне небо, а також бруд і плями на верхньому склі призводять до зниження вихідної потужності.

Як слід підключати сонячні панелі в електричному ланцюзі (послідовно чи паралельно)?

Сонячні панелі можна підключати послідовно або паралельно, щоб задовольнити розмір електричного кола та потребу в енергії. Послідовне з’єднання сонячних панелей призведе до підсумовування їх робочої напруги, в той час як вихідний струм системи буде таким же, як і для однієї панелі. Паралельне з’єднання сонячних панелей матиме інший ефект: вихідний струм окремих панелей складатиметься з вихідним струмом системи, в той час як вихідна напруга системи буде такою ж, як вихідна напруга однієї сонячної панелі. Щоб досягти оптимальної вихідної потужності та номіналу системи для вашої енергосистеми, ви можете використовувати як паралельне, так і послідовне з’єднання.

Скільки сонячних панелей мені потрібно ?

Найкращий спосіб оцінити, скільки сонячних панелей вам потрібно. це зрозуміти і визначити навантаження, необхідне від цієї системи. Потужність вимірюється у ватах, а ємність зазвичай вимірюється у ват-годинах (множенням вихідної потужності у ватах на необхідну кількість годин роботи, помножену на коефіцієнт безпеки 1).5-2). Тому доцільно спочатку розрахувати розмір акумуляторної батареї, виходячи з мінімально необхідної ємності, і відповідно до цього вирішити, скільки панелей або яка потужність необхідна.

Чи можу я додати більше сонячних панелей до Rover 40A і збільшити вихідну потужність моєї системи?

Так, до цієї системи можна додати більше сонячних панелей для збільшення вихідної потужності. Rover 40A має максимальний вхідний фотоелектричний струм 40А, максимальну вхідну фотоелектричну напругу 100 В постійного струму і максимальну вхідну сонячну потужність 520 Вт при 12 В або 1040 Вт при 24 В. Ви можете підключити більше сонячних панелей послідовно / паралельно для досягнення більшої вихідної потужності, однак ви обмежені максимальною вхідною напругою і струмом, з якими може впоратися контролер заряду. Безпечніше будувати систему, що працює при близько 90% від номінальної напруги та струму, щоб забезпечити допуск до будь-якої перенапруги або перевантаження по струму в системі.

Чи буде цей сонячний комплект живити мій кондиціонер ?

Для того, щоб визначити, який розмір сонячного комплекту підходить, ви повинні спочатку визначити загальне навантаження, яке слід очікувати від сонячної енергетичної системи. Більшість виробників публікують специфікацію блоку змінного струму в Інтернеті та включають наклейку з паспортною табличкою на корпусі блоку змінного струму. Обидва способи можуть бути використані для визначення фактичної номінальної потужності змінного струму. BTU є загальною одиницею вимірювання енергії в кондиціонерах та водонагрівачах, однак нас цікавить швидкість споживання енергії, або просто потужність. Потужність буде вказана в одиницях Ватт і може бути використана для визначення загального навантаження в результаті роботи передбачуваного блоку змінного струму. Помножте номінальну потужність, записану у ватах, на загальну кількість годин роботи, щоб отримати загальну кількість ват-годин. Розділіть загальну кількість ват-годин на пікову кількість сонячних годин у місці встановлення та помножте на коефіцієнт безпеки 1.5-2, щоб отримати загальну кількість ват, яку повинні виробляти ваші панелі для живлення навантаження кондиціонера. Загальне навантаження можна розділити на вихідну потужність однієї панелі, щоб отримати необхідну кількість панелей.

Коли потрібен інвертор ?

Якщо ви маєте намір використовувати цей комплект сонячної енергії як джерело живлення для побутових приладів (наприклад.g. кавоварка, телевізор тощо.), тоді вам знадобиться інвертор для перетворення вихідної напруги від системи 12 В постійного струму у вихідну розетку 120 В змінного струму. Renogy пропонує широкий вибір інверторів, які підійдуть для вашої унікальної системи та задовольнять ваші потреби в електроенергії.

Залишити відповідь