Комерційна сонячна енергетика: З якого моменту це варто робити. Комерційні будівлі з сонячними батареями на даху

Комерційні сонячні покрівельні рішення

День у день дахи комерційних будівель наповнюються безкоштовною енергією сонця. Плоскі та просторі, вони є ідеальним місцем для встановлення сонячних панелей, які можуть збільшити прибутковість, зменшити експлуатаційні витрати та обмежити викиди.

Нью-Йорк є одним з провідних штатів з точки зору сонячного потенціалу і пропонує широкий спектр стимулів, знижок і програм фінансування, щоб допомогти капіталізувати свій потенціал. Але що робити, якщо ваш дах потребує ремонту?

Програма EmPower Solar для комерційних дахів була розроблена, щоб об’єднати процес заміни даху та встановлення сонячних панелей, щоб скоротити терміни реалізації проекту та зменшити витрати.

Дозвольте сонячній енергії платити за ваш дах

Якщо ваш дах має площу 25 000 квадратних футів або більше, програма EmPower Solar для комерційних дахів може бути використана:

 • Оплачуйте свій новий дах без додаткових витрат за допомогою лізингу або фінансування C-PACE
 • Забезпечить вам новий потік доходу
 • Допомога у виконанні вимог місцевого закону 97

комерційна, сонячна, енергетика, якого, момент

Чи відповідає моя будівля вимогам програми?

Ви можете мати право на участь у програмі комерційних покрівель від EmPower, якщо ваша будівля відповідає деяким або всім критеріям, наведеним нижче.

 • Характеристики даху: загальна площа даху 25 000 квадратних футів або більше; великий, плоский дах, який потребує заміни
 • Комерційні будівлі: включаючи виробничі об’єкти, офісні будівлі, складські приміщення, лікарні, центри для людей похилого віку, інвестиційні фонди нерухомості тощо.
 • Потреби в електроенергії: будівлі, зайняті власником або одним орендарем, що працюють в години пікового попиту; великі постійні навантаження, такі як системи опалення, вентиляції та кондиціонування

комерційна, сонячна, енергетика, якого, момент

Покрийте свій новий дах сонячною енергією

Дізнайтеся, як програма EmPower Solar для комерційних дахів може збільшити ваш прибуток.

Покрівельна сонячна електростанція з одного вікна

Для систем площею 25 000 квадратних футів і більше, програма комерційної інсталяції EmPower Solar може бути використана:

 • Забезпечити своїм клієнтам дахи з нульовою вартістю завдяки сонячній оренді, фінансуванню C-PACE та стимулам, що залежать від часу
 • Запропонуйте своїм клієнтам додатковий потік доходу та покриття нової покрівельної системи безкоштовно.
 • Виплачуємо вам комісію за рефералів нових або раніше встановлених систем.

комерційна, сонячна, енергетика, якого, момент

Ідеальні клієнти для сонячної енергетики

комерційна, сонячна, енергетика, якого, момент

Партнерство з EmPower

Дізнайтеся, як розширити свою пропозицію послуг, запропонувавши комерційну сонячну енергетику “під ключ.

Забезпечте себе енергією з нашими сонячними рішеннями

Відкрийте для себе найкраще сонячне рішення для задоволення ваших енергетичних потреб.

Заряджайтеся енергією

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримувати оновлення.

Комерційна сонячна енергетика: З якого моменту варто починати??

Ви, напевно, помітили зростаючу популярність систем сонячних панелей на даху, але чи знали ви, що багато компаній також встановлюють сонячні панелі? Це правда! Насправді, комерційні сонячні установки часто значно ефективніше генерують величезні обсяги відновлюваної енергії завдяки широким пласким дахам. Читайте далі, щоб дізнатися більше про комерційну сонячну енергетику та про те, в який момент вона того варта.

Чим комерційна сонячна енергетика відрізняється від побутової

Найбільша різниця між комерційними та житловими системами сонячних панелей. це сфера застосування. Оскільки окремий будинок потребує набагато менше енергії, ніж комерційна будівля, домовласники можуть обійтися меншими системами.

Обмеження для даху

Крім того, в той час як більшість власників житлових сонячних панелей розміщують свої системи на даху, комерційні системи не мають таких обмежень. Хоча дах зазвичай є першим місцем, де інсталятори думають розмістити сонячні панелі, комерційні будівлі часто мають навіси для автомобілів або ділянки з надлишковим простором для сонячних панелей.

Залежно від ваших потреб, ви можете навіть використовувати “вежу”, яка являє собою масив дзеркал, призначених для фокусування променів на сонячних панелях для кращого виробництва енергії.

Кут нахилу даху також обмежує власників житлових сонячних панелей. Хоча ідеально встановити сонячні панелі так, щоб вони дивилися на південь, ви не можете нічого зробити, щоб змінити орієнтацію вашого будинку. Комерційні будівлі зазвичай мають плоскі дахи, а це означає, що інсталятори можуть легко зорієнтувати сонячні панелі в оптимальному положенні.

Ефективні варіанти

Нарешті, комерційна сонячна установка, як правило, дозволяє вибрати найбільш ефективні сонячні панелі. Житлові установки часто обмежуються високою вартістю початкових інвестицій, в той час як комерційні установки, як правило, прагнуть знайти найшвидшу окупність інвестицій.

ефективні панелі дозволяють швидко повернути вкладені кошти, оскільки вам потрібно менше місця, менше матеріалів і менше планування. Крім того, найефективніші системи, як правило, служать найдовше.

Комерційні витрати на сонячну енергію

Оскільки для комерційного застосування потрібно набагато більше сонячних панелей, щоб створити життєздатне джерело відновлюваної енергії, початкові інвестиційні витрати також вищі. Хоча немає двох однакових підприємств, ви можете очікувати, що комерційна система для невеликої організації буде коштувати близько 50 000. Якщо у вас великий промисловий об’єкт, ваша система може в кінцевому підсумку коштувати близько 1 мільйона.

Хоча ця цифра може здатися високою, пам’ятайте, що швидкість окупності ваших інвестицій зростає зі збільшенням масштабу вашої системи.

Крім того, пам’ятайте, що податкові кредити, знижки та державні пільги існують для бізнесу так само, як і для житлових систем. Наприклад, федеральний податковий кредит на сонячну енергію дозволяє відняти 26 відсотків від вартості системи.

Переваги комерційної сонячної енергетики

Якщо ви знайомі з перевагами сонячних панелей для житлових приміщень, ви також знаєте, наскільки неймовірною може бути сонячна енергія для комерційних застосувань. Єдина відмінність полягає в тому, що масштаб пільг набагато більший.

Середнє виробництво енергії сонячними панелями для житлових будинків становить від 5 до 10 кВт, в той час як багато комерційних систем сонячних панелей можуть легко виробляти 50 кВт. ваш бізнес може виробляти в 10 разів більше енергії, ніж житлова система!

Екологічні

Якщо ваш бізнес прагне до сталого розвитку, встановлення сонячних панелей є ефективним способом продемонструвати це. Традиційне виробництво енергії викидає сотні (а іноді й тисячі, залежно від розміру вашого бізнесу) метричних тонн вуглекислого газу. Система потужністю 50 кВт, про яку ми згадували раніше, може виробляти близько 65 000 кВт-год чистої енергії щороку.

Споживачі незмінно підтримують компанії, які пропагують екологічність як один з основних принципів своєї діяльності, тому сонячна енергія дає вам можливість представити конкретний спосіб, як ваш бізнес допомагає боротися зі зміною клімату.

Фінансові

Ви краще за інших знаєте, що витрати на енергію є одними з найдорожчих аспектів ведення бізнесу. За оцінками Energy Star, американські малі підприємства витрачають понад 60 мільярдів доларів на електроенергію щороку, і ці витрати, за прогнозами, не зменшаться з часом.

Системи сонячних панелей дають вам можливість передбачувано компенсувати витрати на електроенергію за фіксованими тарифами. Оскільки більшість сонячних панелей служать близько 25 років, ви можете надійно спланувати витрати на електроенергію на наступні кілька десятиліть. Через кілька років заощаджень ви окупите початкові інвестиції і зможете реінвестувати ці гроші у свою організацію.

Поширені запитання

Перш ніж натиснути на курок і зателефонувати нам з приводу комерційної сонячної установки, ознайомтеся з цими поширеними запитаннями, щоб заспокоїти свій розум.

Яку цінність мають сонячні панелі?

Сонячні панелі. безцінний актив для будь-якого бізнесу. Вони можуть допомогти вам компенсувати значну частину (якщо не всі) ваших витрат на електроенергію, одночасно сприяючи створенню іміджу стійкості вашої компанії. З усіма державними стимулами для розвитку сонячної енергетики, немає кращого часу, ніж зараз, щоб зробити інвестиції для вашої компанії.

Скільки панелей вам знадобиться?

Ваші потреби в сонячних панелях будуть сильно відрізнятися від інших підприємств. Існує кілька способів розрахувати кількість сонячних панелей, які вам знадобляться. Вам може знадобитися максимізувати простір за допомогою меншої кількості високоефективних панелей, або у вас може бути весь простір у світі, і ви захочете вибрати менш дорогі варіанти. Зазвичай підприємства купують лише ті панелі, які їм потрібні для компенсації витрат на електроенергію. щоб визначити це магічне число, вам слід звернутися до місцевого інсталятора сонячних панелей і отримати пропозицію.

Чи можна їх використовувати в промислових та комерційних цілях?

Звичайно! У більшості випадків комерційні та промислові застосування є більш цінними, ніж житлові панелі. Зі збільшенням масштабу вашої системи ціна за ват знижується, а це означає, що ви отримуєте більшу віддачу за свої гроші. Оскільки комерційне та промислове застосування не позбавляє вас права на чистий облік, сонячні податкові кредити та інші відрахування, це чудова інвестиція.

Як довго триває процес встановлення?

Процес встановлення зазвичай довший для комерційних застосувань, ніж для житлових систем. Залежно від розміру, на який ви розраховуєте, установка може зайняти кілька тижнів або місяців. Найпростіший спосіб дізнатися, скільки часу займе ваша установка. це зв’язатися з інсталятором і отримати пропозицію.

Тепер, коли ви знаєте більше про комерційну сонячну енергетику та про те, коли вона того варта, зв’яжіться з нами, щоб отримати пропозицію вже сьогодні. Ви ніколи не повірите, скільки грошей можна заощадити за допомогою цього неймовірного процесу!

комерційна, сонячна, енергетика, якого, момент

Перестаньте платити за електроенергію. Володійте цим!

Якщо ви вирішили використовувати сонячну енергію, ми подбаємо про це від початку до кінця. Ми забезпечимо проектування, отримання дозволів, обладнання, установку, підключення, моніторинг та обслуговування після установки. Ми хочемо, щоб кожен перейшов на сонячну енергію, і ми щиро віримо, що ми і наші клієнти можемо виграти в цьому процесі.

Комерційні сонячні панелі: Витрати, переваги, кращі інсталятори

комерційна, сонячна, енергетика, якого, момент

Сонячна енергія. це легкий плід для бізнесу, який хоче скоротити свої операційні витрати і поліпшити свої фінансові показники. В якості зручного бонусу, перехід на сонячну енергію також зменшує вуглецевий слід і демонструє споживачам та зацікавленим сторонам, що їхня організація прагне до сталого розвитку та переходу на відновлювані джерела енергії.

Все більше підприємств, некомерційних організацій та урядових установ вже усвідомили цей факт: за оцінками, на комерційну сонячну енергетику припадає близько третини виробництва сонячної енергії в США.S., з 2009 по 2021 рік зросла більш ніж у 15 разів.

Ви власник бізнесу або керівник організації, який розглядає можливість використання сонячної енергії в комерційних цілях? Або просто цікавитесь можливістю використання сонячної енергії для вашої організації? Цей блог розповість вам, що вам потрібно знати.

Ми пояснимо витрати та переваги та обговоримо найкращі компанії для встановлення сонячних панелей для вашої організації.

Що таке комерційна сонячна енергетика?

Комерційна сонячна енергетика. це термін, який використовується для опису установок сонячних панелей в комерційному та промисловому секторі.

Це широка категорія, яка охоплює всі види використання сонячної енергії за межами житлового сегменту (сонячні панелі для дому) або сегменту комунальних послуг (сонячні електростанції, також відомі як сонячні ферми). Комерційна сонячна енергетика охоплює не тільки бізнес, але й державні та некомерційні організації.

Приклади підприємств та організацій, які використовують комерційні сонячні енергетичні системи, включають

 • Комерційні офісні будівлі
 • Ферми, ранчо та виноградники
 • Заводи та склади
 • Лікарні та клініки
 • Школи та дитячі садки
 • Торгові центри та торгові точки
 • Гаражі, автостоянки, паркінги тощо

Як бачите, існує цілий спектр організацій, які можуть скористатися перевагами сонячної енергії.

Де можна встановити комерційні сонячні системи?

З огляду на спектр організацій, які можуть використовувати комерційні сонячні панелі. і різноманітність місць, з яких вони працюють. комерційні сонячні системи встановлюються на найрізноманітніших конструкціях і в найрізноманітніших умовах.

Це далеко не житлові сонячні панелі, які в переважній більшості встановлюються на дахах будинків, і не комунальні установки, які, як правило, є наземними сонячними електростанціями.

Ось деякі з багатьох місць, де можуть бути встановлені комерційні сонячні панелі:

 • Дахи та навіси комерційних будівель
 • Баласт на плоскому даху або іншій плоскій поверхні
 • Сараї та сараї
 • Перголи, альтанки та накриття для внутрішнього дворика
 • Навіси для гаражів і паркувальних навісів
 • Кріплення на стовпі
 • Водні об’єкти, такі як ставки та штучні озера (“плавучі електростанції”)

Скільки коштують комерційні сонячні системи?

За даними Асоціації сонячної енергетики. також називають SEIA, комерційні системи сонячних панелей коштують в середньому 1.45 за ват станом на 4 квартал 2021 року. Це трохи менше половини вартості систем, встановлених на будинках ( 3.06 ).

Виходячи з цих середніх показників вартості, ми можемо оцінити вартість комерційних сонячних електростанцій різного розміру:

Вартість комерційної системи в залежності від розміру системи

15 кВт Роздрібна торгівля, клініка тощо. 21,750
75 кВт Ферма, склад тощо. 108,750
350 кВт Завод, лікарня, школа і т.д. 507,500

Витрати на сонячні електростанції за сегментами ринку

комерційна, сонячна, енергетика, якого, момент

Середня вартість вата для житлових (‘resi’), комерційних (‘non-resi’) та комунальних сонячних електростанцій. Джерело зображення: SEIA Solar Market Insight Report 2021 Q4

Майте на увазі, що середні показники приховують великий розкид цін. Наприклад, вартість вата має тенденцію до зниження зі збільшенням розміру системи завдяки ефекту масштабу. Існує також багато інших факторів, які можуть спричинити різницю, наприклад, місце розташування (витрати варіюються в залежності від штату), тип системи кріплення, складність монтажу та багато іншого.

Також майте на увазі, що витрати, перераховані вище, вказані до застосування будь-яких стимулів, які можуть істотно знизити витрати. Ознайомтеся з наступним розділом для отримання більш детальної інформації про стимули та знижки.

Стимули та переваги комерційних сонячних панелей

Існує багато вагомих причин для підприємств, урядових організацій та некомерційних організацій переходити на сонячну енергію. Ось основні стимули та переваги комерційних систем сонячних панелей:

 • Податковий кредит на сонячну енергію та інші стимули
 • Компенсація рахунків за електроенергію
 • Амортизація MACRS
 • Кілька варіантів фінансування
 • Зелені повноваження
 • Швидкий період окупності

Нижче ми розглянемо кожну з цих переваг.

Податковий кредит на сонячну енергію та інші пільги

Кредит на чисту енергію. більш відомий як податковий кредит на сонячну енергію. дорівнює 30% від вартості встановлення системи сонячних панелей.

Таким чином, якщо ваша організація заплатить 50 000 за встановлення сонячної електростанції, вона отримає кредит у розмірі 15 000 під час сплати податків. Ви можете дізнатися більше про використання податкового кредиту на сонячну енергію для комерційних сонячних установок у цьому посібнику від Міністерства енергетики; просто зауважте, що з прийняттям Закону про зниження інфляції від 2022 року повний 30% податковий кредит тепер доступний до 2032 року.

Держави, комунальні підприємства та місцеві органи влади можуть надавати додаткові стимули для організацій, які переходять на сонячну енергію. Обов’язково перевірте, які стимули доступні у вашому регіоні.

Ви власник будинку? Перегляньте всі стимули та знижки на сонячну енергію для житлових будинків у вашому регіоні

Зниження операційних витрат завдяки компенсації рахунків за електроенергію

Комерційні сонячні електростанції можуть бути спроектовані таким чином, щоб компенсувати 100% рахунків за електроенергію організації.

Повна компенсація рахунків за електроенергію особливо проста, якщо ви встановлюєте мережеву систему, яка дозволяє експортувати надлишок електроенергії в мережу та імпортувати електроенергію для покриття дефіциту, коли це необхідно. Крім того, якщо доступний нетто-облік, ви навіть зароблятимете повну роздрібну ціну на електроенергію, яку експортуєте!

Повна компенсація рахунків за електроенергію:

 • Захист від підвищення тарифів на комунальні послуги: Оскільки ви виробляєте та споживаєте власну електроенергію, на вас менше впливають будь-які майбутні підвищення цін на електроенергію.
 • Позитивний грошовий потік: Багато організацій, які переходять на сонячну енергію, бачать цю вигоду вже з першого місяця, оскільки виплати за кредитами (якщо ви фінансували панелі) можуть коштувати менше, ніж економія на рахунках за електроенергію.
 • Безкоштовна електроенергія: Після того, як ваші сонячні панелі окупляться, ви по суті забезпечуєте свою організацію електроенергією безкоштовно.

Амортизація MACRS

Період відшкодування витрат на обладнання для сонячної енергетики за модифікованою системою прискореного відшкодування витрат (MACRS) становить лише п’ять (5) років.

Це означає, що бізнес отримає вигоду від значного зниження податкових зобов’язань протягом перших п’яти років володіння активом; це надзвичайно вигідно, враховуючи, що гарантований термін служби сонячних панелей становить щонайменше 25 років.

MACRS можна використовувати разом з податковим кредитом на сонячну енергію. Базова вартість проекту зменшується на половину вартості податкового кредиту на сонячну енергію. Таким чином, якщо ви використовуєте 30% податковий кредит, ви зменшите собівартість активу до 85%.

Гнучкі варіанти купівлі та лізингу

Організації можуть вибрати один з трьох способів фінансування своїх сонячних панелей:

 • Кредит на сонячну енергію: Ви берете кредит на придбання сонячних панелей і здійснюєте щомісячні виплати протягом 5-20 років
 • Оренда сонячної енергії (також відома як оренда сонячної енергії): Ви платите сонячній компанії фіксовану щомісячну ставку (“орендну плату”) за використання їхніх сонячних панелей
 • Договір купівлі-продажу електроенергії (PPA): Ви погоджуєтесь купувати електроенергію, вироблену сонячними панелями, за узгодженою ціною за кіловат-годину (кВт-год)

Сонячні системи, придбані за допомогою сонячного кредиту, мають право на податковий кредит; це не стосується сонячної оренди та ДРП. Сонячні кредити, як правило, пропонують найкращу рентабельність інвестицій і є кращим варіантом для власників нерухомості.

Вирівнювання генерації та споживання

Виробництво сонячної енергії та споживання електроенергії мають тенденцію до тісного узгодження в комерційних установках сонячних панелей. Це тому, що більшість організацій споживають електроенергію вдень, коли сонце не світить і сонячні панелі генерують енергію.

Таке вирівнювання призводить до більш високого рівня власного споживання сонячної енергії. Це означає, що в комерційній сонячній енергетиці, як правило, існує:

 • Менша потреба у зберіганні енергії. це добре, оскільки акумуляторні рішення збільшують початкові витрати на сонячну енергетику та терміни окупності
 • Підвищена економія в місцях, де відсутній нетто-облік (повна роздрібна ставка для експорту сонячної енергії)

Це різко контрастує з тим, що відбувається в будинках і мережі в цілому, де спостерігається значний сплеск споживання електроенергії після заходу сонця, саме тоді, коли потужність сонячних панелей падає. Цей дисбаланс відомий як “качина крива”, і його часто доводиться вирішувати за допомогою дорогих акумуляторів.

Швидкий період окупності

Поєднання стимулів, економії на комунальних платежах та амортизаційних податкових пільг MACRS означає, що комерційні сонячні платежі можуть запропонувати велику рентабельність інвестицій. в деяких випадках всього за 2-3 роки.

Це дуже короткий період окупності, особливо з огляду на те, на який термін служби розраховані сонячні панелі. Ви можете розраховувати на те, що ваші сонячні панелі прослужать щонайменше 25-30 років. саме стільки часу пропонується в більшості гарантійних періодів на сучасні моделі сонячних панелей.

Екологічні характеристики

Загальновідомо, що процвітає той бізнес, який прислухається до бажань своїх споживачів. і, навпаки, ті, хто цього не робить, приречені на провал. І коли мова заходить про зміну клімату та благополуччя нашої планети, більшість споживачів відчувають себе дуже сильно:

 • 60% українців вважають, що кліматичні зміни є загрозою для планети.S. дорослих вважають, що зміна клімату є головною загрозою для нації
 • 79% кажуть, що змінюють свої купівельні вподобання на основі впливу на навколишнє середовище, соціальної відповідальності або інклюзивності

Компанії повинні показати, що вони реагують на ці проблеми, демонструючи свою прихильність до чистої енергії та сталого розвитку. Чудовим способом досягти цього є встановлення блискучих, нових сонячних панелей для живлення своїх операцій, які зображують прямі та видимі позитивні зміни.

Корпоративні гіганти, такі як Apple, Amazon, Google, Target та Walmart, вловили цей факт і встановлюють величезні обсяги сонячних потужностей, оголошуючи про амбітні плани повного переходу на екологічно чисту енергію.

Ваш сонячний проект не обов’язково повинен бути таким же великим, як у технологічних та торговельних гігантів, щоб приносити користь. На зображенні нижче, наприклад, показано розплідник рослин з невеликою сонячною батареєю, геніально спроектованою для виробництва чистої енергії, пропонуючи тінь як рослинам, так і відвідувачам.

Сонячна енергія також може заощадити гроші для вашого будинку. отримати оцінку витрат та економії

Порівняно: сонячна енергія для житлових, комерційних та комунальних об’єктів

Багато наших читачів знають про сонячні панелі для дому або навіть про сонячні ферми, але менш знайомі з комерційною сонячною енергетикою.

Ось як комерційна сонячна енергетика порівнюється з іншими сегментами сонячної енергетики:

Порівняння домашніх, комерційних та комунальних сонячних електростанцій

Розмір системи 3-10 кВт 10 кВт-1 МВт 1 МВТ
Типовий розмір панелі 60-елементна (39 x 66) 60-елементні (39″ x 66″) / 72-елементні (39″ x 77″) 72-елементна (39″ x 77″)
Типова потужність панелі 300-375 W 300-450 W 375-450 W
Загальна потреба в просторі 140-700 кв.м 700 кв. футів. 6 акрів 6 акрів
Вартість за ват 3.06 / 2.75-3.35 1.45 0.89-1.01
Право на податкову знижку в розмірі 30 Так Так Ні
Амортизаційні податкові пільги Ні Так Так
Час отримання дозволу Тижні Місяці Місяці до років

Якщо ви хочете дізнатися більше про домашні сонячні установки, відвідайте наш блог або наш вдосконалений сонячний калькулятор, який може розповісти вам все, що вам потрібно знати про встановлення сонячних панелей для вашого будинку, включаючи цифри витрат та економії.

Кращі комерційні сонячні компанії

Протягом багатьох років SolarReviews збирав найкращі онлайн-ресурси для неупереджених споживчих відгуків про сонячні компанії.

На основі оцінок, наведених у відгуках, ось найбільш рейтингові сонячні компанії, що виконують комерційні сонячні установки:

15 найкращих комерційних сонячних інсталяторів по всій країні

1. Сонячний ведмідь FL 4.97 (409 відгуків)
2. Сонячна хвиля Арізони AZ 4.92 (219 відгуків)
3. Renova Energy КАЛІФОРНІЯ 4.92 (361 відгук)
4. SunVena Solar LLC FL 4.91 (95 відгуків)
5. Lumina Solar ДОКТОР МЕДИЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР 4.91 (94 відгуки)
6. Positive Energy Solar NM 4.91 (94 відгуки)
7. Harvest Power LLC NY 4.90 (190 відгуків)
8. Cosmic Solar Inc CA 4.89 (271 відгук)
9. Доступна домашня сонячна електростанція CA 4.88 (69 відгуків)
10. Celestial Solar Innovations MD 4.88 (101 відгук)
11. Solar Centex TX 4.87 (126 відгуків)
12. SUNation Solar Systems NY 4.86 (250 відгуків)
13. Вся енергія сонячної енергії MA, MN, NH, WI 4.86 (302 відгуки)
14. Long Island Power Solutions НЬЮ-ЙОРК 4.85 (98 відгуків)
15. Масові відновлювані джерела енергії MA 4.85 (142 відгуки)

При підрахунку оцінок SolarReviews надає більшу вагу останнім відгукам, щоб забезпечити більш точне відображення поточної діяльності компанії. Ви можете прочитати більше про нашу систему оцінювання тут.

Ви можете здивуватися відсутності сонячних бегемотів, таких як Tesla та Sunrun. Обидві компанії не потрапили до цього списку, оскільки отримали занадто низькі бали в огляді. 2.9/5.0 за Теслу і 1.7/5.0 для Sunrun. Вони не тільки погано працюють на SolarReviews, але і на таких сайтах, як Yelp.

Основні висновки

 • Комерційна сонячна енергетика. також відома як комерційна промислова (CI) сонячна енергетика. описує використання сонячної енергії різними типами організацій, включаючи підприємства, державні установи та некомерційні організації.
 • Комерційні сонячні системи коштують в середньому 1.45 за ват, або приблизно вдвічі дешевше, ніж житлові системи.
 • Організації, які переходять на сонячну енергію, користуються багатьма перевагами та стимулами: податковий кредит на сонячну енергію, компенсація рахунків за електроенергію, амортизація MACRS, швидка окупність та права на “зелені” хвастощі.
 • SolarReviews склав список найкращих комерційних сонячних інсталяторів на основі відгуків споживачів.

Зешан Хайдер

Зешан захоплюється просуванням відновлюваної енергетики та боротьбою зі зміною клімату. Він розвинув ці інтереси під час навчання в прекрасному коледжі Міддлбері, штат Вермонт, який приділяє особливу увагу питанням сталого розвитку. Раніше працював у гуманітарному секторі. в організації “Лікарі без кордонів”, а також у сфері комунікацій та журналістики.

Michigan Solar Solutions. це досвідчений вибір для комерційних проектів сонячних електростанцій

Наша місія полягає в тому, щоб запропонувати комерційним клієнтам нижчі та більш передбачувані витрати на електроенергію за допомогою сонячних рішень на місці, аналізу тарифних планів та використання акумуляторних технологій.

Якщо ви стурбовані постійним зростанням витрат на електроенергію або платою за споживання, у нас є індивідуальне рішення для вас. Деякі клієнти досягли економії комунальних послуг на 50-100% та майже безризикової рентабельності інвестицій у сонячну енергетику на рівні 8% і більше щорічно.

Michigan Solar Solutions прагне розвинути глибокі знання про ваші бізнес-операції та функції, щоб надати детальні рекомендації, які відповідатимуть вашій ширшій енергетичній стратегії. Маючи більш ніж 13-річний досвід роботи в галузі комерційної сонячної енергетики, ми розробили проєкти як з однією панеллю, так і з сотнями панелей.

Співпрацюйте з нами та отримайте вигоду не лише від потрійного прибутку вашого бізнесу, а й переваги маркетингу, сталого звітування, відповідності ланцюжка поставок, утримання співробітників та можливість стати лідером галузі.

Ми можемо розробити рішення, яке відповідає потребам вашого бізнесу

Незалежно від того, що вас турбує. плата за спожиту електроенергію чи зростання тарифів на електроенергію, у нас є індивідуальне рішення. Насамперед, ми повинні краще зрозуміти ваші цілі. Деякі компанії, з якими ми працювали, мали такі цілі, як: відповідність корпоративному зеленому плану, зниження сміховинно високих платежів за споживання, маркетинг для своєї клієнтської бази та зниження витрат на електроенергію. Запишіться на безкоштовну консультацію вже сьогодні.

Фермерські господарства та малий бізнес у сільській місцевості можуть встановити сонячну батарею та претендувати на грант USDA REAP, який дозволить сплатити 25%, отримати податковий кредит у розмірі 30% та отримати прискорену бонусну амортизацію. Якщо взяти все це до уваги, то 60 000 сонячних батарей можуть мати чистий вихід менше 10 000. Крім того, існують федеральні кредити для фінансування сонячних електричних проектів.

Завдяки економії на рахунках за електроенергію (оскільки тепер ваша електроенергія виробляється за допомогою сонячної батареї), система може окупитися всього за п’ять років. Це може заощадити вам понад 100 000 доларів лише протягом гарантійного періоду масиву. Сам масив є великою довгостроковою інвестицією, з очікуваною тривалістю життя понад 40 років.

Michigan Solar Solutions може допомогти сільським малим підприємствам та фермерам зрозуміти економію та переваги сонячної енергії та написати заявку на отримання гранту USDA REAP БЕЗКОШТОВНО (вартість 2,000). Ми можемо надати вам безкоштовний аналіз сонячної енергії, щоб побачити, чи підходить вам сонячна енергія. Michigan Solar Solutions співпрацює з кількома фінансовими організаціями, щоб допомогти вам отримати фінансування, включаючи Green Stone Farm Credit Services.

Часто молитовні будинки отримують пожертви, які вони використовують для нового залу для спілкування, молодіжного центру тощо. Після того, як ці гроші витрачені, вони назавжди обтяжені збільшеними рахунками за опалення, світло, прибиральників та технічне обслуговування. Це використовує і без того дефіцитні операційні кошти, ще більше обмежуючи охоплення громад та місіонерські проекти. Багато молитовних будинків натомість взяли ці гроші і використали їх на проекти з енергоефективності та сонячної електроенергії. Це дозволяє вивільнити операційні кошти для більшої роботи з громадою та місіонерських проектів.

Michigan Solar Solutions вважає, що муніципальні утворення (міста, селища та містечка) мають більше, ніж можливість, вони повинні очолити зусилля у сфері відновлюваної енергетики. Люди все частіше враховують зобов’язання громади щодо захисту довкілля при виборі місця проживання та місця для ведення бізнесу.

Будьте лідером із зеленою енергією, яка допоможе керувати вашими будівлями або програмами. Сонячна енергія має багато переваг, окрім економії енергії:

 • wb_sunny Зменшіть свій вуглецевий слід
 • wb_sunny Заощаджуйте гроші
 • wb_sunny Покажіть своїм донорам та прихильникам, що ви дбаєте про сталий розвиток та майбутнє організації

Michigan Solar Solutions пов’язана з інвесторами, які пропонують варіанти приватного лізингу для неприбуткових організацій. Ця домовленість може заощадити вашій організації до 20% від річного рахунку за електроенергію в перший рік. Ваш лізинговий платіж буде фіксованим, але економія зростає з кожним роком, оскільки ціна на електроенергію зростає (4-6% щорічно в Мічигані).

Michigan Solar Solutions вважає, що для поширення використання сонячної енергії нам потрібна освіта, щоб формувати свідомість наших дітей. Що може бути кращим способом розповісти учням про зелену енергетику, сонячні панелі та вітрогенератори, ніж встановити їх у вашому шкільному окрузі?? Крім того, батьки враховують зелені цінності при виборі шкіл для своїх дітей. Співробітники Michigan Solar Solutions мають більш ніж 25-річний досвід підтримки шкіл штату Мічиган у сфері зеленої енергетики, грантової допомоги та інших галузях.

Залишити відповідь