Як вибрати зарядний пристрій для сонячної батареї Trickle Charger Maintainer. Зовнішній зарядний пристрій для сонячних батарей

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої 2023 року

Адам пише про мобільні технології з 2011 року. Він є колишнім ведучим подкасту Android Authority, а його роботи з’являлися в численних публікаціях.

Річ Шерр. досвідчений журналіст у галузі технологій та фінансів, який провів майже два десятиліття на посаді редактора журналу Potomac and Bay Area Tech Wire.

Найкращі сонячні зарядні пристрої використовують рясну енергію сонця, щоб підтримувати ваші пристрої та акумулятори в робочому стані. Сонячні зарядні пристрої не тільки для любителів природи. Будь-хто, хто проводить час далеко від електричної розетки, знайде їх корисними.

Ми рекомендуємо зарядний пристрій для сонячних панелей X-DRAGON SunPower з вихідною потужністю 40 Вт та високоефективними елементами. Цей зарядний пристрій не має павербанку для зберігання заряду, але якщо ви перебуваєте далеко від електромережі і вам потрібно зарядити телефон або навіть ноутбук, це чудовий варіант. Відкривши вісім сонячних панелей, ви отримаєте достатньо енергії, поки є денне світло.

Найкращий в цілому

Портативний складаний зарядний пристрій на сонячних панелях X-DRAGON 40 Вт

вибрати, зарядний, пристрій, сонячної, батареї

Наш найкращий зарядний пристрій може виробляти до 40 Вт енергії від восьми ефективних панелей. Він широко відкривається, щоб збирати багато сонячного світла за допомогою восьми високоефективних панелей, але складається досить компактно, щоб поміститися у вашому рюкзаку. Водонепроникність не вказана, тому будьте обережні, щоб не потрапити під дощ, а акумулятор не входить до комплекту. Але якщо у вас є великі предмети, які потребують зарядки, зарядний пристрій на сонячних панелях X-DRAGON SunPower. чудовий вибір.

Ви можете підключити телефон і планшет, але ви також можете масштабувати його до ноутбука за допомогою п’яти зарядних пристроїв різного розміру, що входять до комплекту, і підключення до автомобільного акумулятора. Це чудова річ, яку можна тримати в аварійному автомобільному наборі або в рюкзаку для кемпінгу. 18-місячна гарантія додасть вам душевного спокою.

Кількість портів: 2 | Вихідна потужність: 2.8A max USB, 18V DC | Типи портів: USB-A, DC | Кількість елементів: 8 | Ефективність: від 22 до 25% | Ємність акумулятора: Н/Д

Найбільш портативний

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28 Вт

вибрати, зарядний, пристрій, сонячної, батареї

Сонячний зарядний пристрій Big Blue. це дуже портативне рішення для сонячної зарядки, яке складається до крихітних 11 дюймів.1 x 6.3 x 1.3 дюйми в закритому стані. Він довгий, але вузький і тонкий, легко поміщається в більшість рюкзаків. Карабіни, що входять до комплекту, дозволяють відкривати та пристібати його до сумки на відкритому повітрі.

Вбудованого акумулятора немає, але три порти USB-A дозволяють швидко зарядити будь-який телефон або планшет. Панелі водонепроникні, що наш оглядач перевірив, зануривши елементи у ванну.

Наш рецензент також зазначив, що заявлена потужність 28 Вт вводить в оману. Є чотири панелі потужністю 7 Вт, які додають до 28 Вт. На жаль, під час нашого тестування панелі могли видати лише близько 17 Вт максимум.

Є мішечок для утримання кабелів або пристроїв під час зарядки, що є приємним бонусом. Враховуючи його водонепроникність, ми рекомендуємо його для мандрівників і туристів, навіть у погану погоду. Звичайно, похмурі дні означатимуть менше заряджання, але принаймні ви знаєте, що ваші панелі можуть витримати це.

Кількість портів: 3 | Вихідна потужність: 5V / 4.8A | Типи портів: USB-A | Кількість елементів: 4 | Ефективність: Не вказано | Ємність акумулятора: Н/Д

На що слід звернути увагу в портативному сонячному зарядному пристрої

Водонепроникність

Сонячна енергія найкраще працює на вулиці, тому варто звернути увагу на водонепроникність на випадок, якщо ви несподівано потрапите під дощ або сніг.

Вбудований акумулятор

Сонячні панелі генерують енергію, і ця енергія повинна кудись йти. Якщо у вас є сонячна панель і нічого не підключено, панелі не будуть генерувати енергію, що нормально, але акумулятор дозволить вам генерувати енергію і зберігати її до тих пір, поки вона вам не знадобиться.

Вихідна потужність

Майте на увазі, якими пристроями ви будете користуватися. Більшість сонячних панелей можуть виконати роботу, якщо все, що вам потрібно зарядити. це телефон або планшет. Якщо вам потрібно живити щось більше, наприклад, ноутбук або автомобіль, вам знадобиться потужна установка, щоб виконати роботу.

Це залежить головним чином від ефективності клітин та кількості сонячного світла, яке ви отримуєте. Сонячні панелі стають все більш і більш ефективними в наші дні, а це означає, що вони здатні генерувати багато енергії. У яскравий сонячний день небезпідставно вважати, що ви можете генерувати достатньо енергії для телефону, планшета або навіть більших пристроїв.

Якщо сонячна панель достатньо велика, вона може забезпечити заряд акумулятора вашого автомобіля, щоб він міг завестися. Стрибкоподібний старт технічно означає, що ви отримуєте енергію від джерела живлення, щоб негайно завести свій автомобіль. Сонячний зарядний пристрій більше схожий на зарядний пристрій для автомобільного акумулятора, тобто вам доведеться почекати деякий час, поки акумулятор вашого автомобіля зарядиться, перш ніж ви зможете повернути ключ. Але так, це можливо.

Сонячні панелі ніколи не слід залишати у вікні або в машині для зарядки. Скло з вікна може СФОКУСУВАТИ світло на панелях і викликати їх перегрів. Сонячні панелі повинні бути зовні, під сонцем, або бути заховані.

Як вибрати зарядний пристрій для сонячних батарей

вибрати, зарядний, пристрій, сонячної, батареї

26 січ. 2022

Коли ви думаєте про сонячні панелі, що перше спадає вам на думку?? Швидше за все, ви уявляли собі величезні поля панелей промислового призначення або житлові будинки на дахах. Хоча це одні з найбільш часто використовуваних типів сонячних панелей, за останні роки технологія значно просунулася вперед.

Виробники сонячних панелей можуть створювати менші та ефективніші панелі. Таке вдосконалення дозволило використовувати зменшені панелі для різних цілей, в тому числі і в зарядних пристроях, які дозволяють заряджати автомобільний акумулятор сонячною енергією. Ці пристрої. чудовий спосіб підтримувати батареї на певному обладнанні зарядженими та готовими до використання.

Що таке крапельний заряд?

Крапельний заряд використовується для компенсації втрати ємності батареї через саморозряд після повного заряду. Щоб компенсувати саморозряд, акумулятор підтримується в режимі безперервного слабкого заряду, який наближається до повністю зарядженого стану, також відомого як зарядка для обслуговування. Як правило, Battery Maintainer. це те саме, що зарядний пристрій для крапельного заряджання акумуляторів на Renogy, Є типи зарядних пристроїв для крапельного заряджання акумуляторів, доступні для продажу тут.

Нижче ми обговоримо, що таке крапельний зарядний пристрій для сонячних батарей, як вони працюють і для чого їх найкраще використовувати. Якщо ви хочете скористатися перевагами цієї зручної технології, продовжуйте читати.

вибрати, зарядний, пристрій, сонячної, батареї

Що таке підтримуючий зарядний пристрій для сонячних батарей?

Як випливає з назви, “зарядний пристрій для сонячних батарей”. це пристрій на сонячних батареях, який використовується для заряджання акумуляторів. Крапельні зарядні пристрої використовуються протягом десятиліть. Однак варіанти на сонячних батареях є відносно новою технологією.

Крапельний зарядний пристрій. це безпечний та ефективний спосіб забезпечити заряд акумулятора, навіть якщо пристрій, в якому він встановлений, не працював протягом тривалого часу.

Зазвичай ви можете почути раніше про крапельний зарядний пристрій для автомобілів, але нижче ми розповімо про це докладніше. Традиційні краплинні зарядки завжди повинні залишатися підключеними до джерела живлення, що робить їх трохи нудними у використанні.

І навпаки, крапельний зарядний пристрій для сонячних батарей потрібно лише підключити до батареї. Така гнучкість робить їх набагато універсальнішими, ніж стандартні краплинні зарядні пристрої.

Поки гнучкі сонячні панелі зарядного пристрою знаходяться під прямими сонячними променями, пристрій буде працювати, як задумано. Сонячні панелі дозволяють заряджати батареї, навіть якщо ви не знаходитесь поблизу розетки.

Як насправді працюють зарядні пристрої на сонячних панелях?

Керувати зарядним пристроєм для сонячних батарей неймовірно просто. Типовий зарядний пристрій складається з трьох компонентів, які включають наступне:

Для того, щоб налаштувати пристрій для обслуговування сонячних батарей, просто підключіть затискачі типу “крокодил” до позитивного та негативного полюсів батареї, яку ви хочете зарядити. До кожного стовпа слід прикріпити по одному затискачу. Потім розмістіть гнучку сонячну панель у місці, яке знаходиться під прямими сонячними променями.

Залежно від того, яку модель зарядного пристрою ви придбали, на коробці інвертора може бути невеликий перемикач “увімкнення/вимкнення”. Якщо так, переконайтеся, що перемикач повернутий у положення “увімкнено”.

Майте на увазі, що не всі зарядні пристрої для сонячних батарей мають ці перемикачі. Якщо у вашому зарядному пристрої цього немає, він автоматично почне працювати, як тільки ви під’єднаєте кліпси, і панель почне виробляти електроенергію.

Перш ніж ми обговоримо різницю між стандартними зарядними пристроями та зарядними пристроями для сонячних батарей, давайте відповімо на кілька поширених запитань, що стосуються зарядних пристроїв для сонячних батарей:

Чи можна залишати сонячний зарядний пристрій постійно увімкненим?

Так, найзручнішим аспектом використання крапельного зарядного пристрою для сонячних батарей є те, що ви можете залишати його увімкненим весь час. Струменеві зарядні пристрої подають невеликий, стабільний потік електроенергії до акумулятора. Кількість електроенергії настільки незначна, що пристрій не перезарядить вашу батарею, незалежно від того, наскільки довго ви залишите пристрій підключеним.

Єдиний раз, коли вам слід відключати зарядний пристрій. це коли ви працюєте з обладнанням. Наприклад, якщо ваш зарядний пристрій підключений до човна, зніміть затискачі типу “крокодил” і закріпіть портативну сонячну панель перед запуском двигуна.

З огляду на це, важливо зазначити, що струменеві зарядні пристрої не підходять для “стрибкоподібного запуску” повністю розрядженого акумулятора. Хоча зарядний пристрій від сонячної батареї в кінцевому підсумку зарядить батарею, цей процес займає кілька годин.

Маніпулятори для зарядних пристроїв призначені для запобігання розрядці акумуляторів. Вони також корисні для підзарядки акумуляторів, які вам не потрібно використовувати негайно. Якщо вам потрібно швидко запустити обладнання, тоді вам потрібно використовувати перемички, стандартний зарядний пристрій або розподільчу коробку.

Чи працюють автомобільні зарядні пристрої на сонячних батареях?

Чи працюють зарядні пристрої для сонячних батарей? Так, зарядні пристрої для сонячних батарей працюють так само добре, якщо не краще, ніж стандартні зарядні пристрої. Вони особливо корисні, якщо ви перебуваєте в сільській місцевості і не маєте доступу до стандартної розетки. Ці пристрої будуть постійно заряджати батарею, до якої вони приєднані, доки вони перебувають під впливом сонячного світла.

Чи може автомобільний зарядний пристрій зіпсувати акумулятор?

Ні, зарядні пристрої для сонячних батарей не зіпсують акумулятор. Однак стандартний зарядний пристрій може. Ця розбіжність існує тому, що звичайний зарядний пристрій призначений для швидкої підзарядки пристрою, до якого він підключений. Якщо його залишити увімкненим занадто довго, то це зменшить ємність акумулятора.

При використанні зарядного пристрою немає ризику знизити ємність акумулятора. Саме тому ці пристрої стають набагато популярнішими, ніж традиційні зарядні пристрої.

Який розмір сонячної панелі мені потрібен для повної зарядки акумулятора?

Розмір сонячної панелі, необхідної для крапельного заряду акумулятора, буде залежати від його ємності. Наприклад, припустимо, що вам потрібно зарядити акумулятор ємністю 100 А-год. Середній пристрій заряджає батарею при 12 вольтах і 20 амперах на годину. Отже, для повної зарядки акумулятора на 100 Ач знадобиться приблизно п’ять годин.

Для того, щоб розрахувати необхідну потужність, помножте ампер на вольт. Використовуючи інформацію з нашого сценарію, 20 ампер помножити на 12 вольт дорівнює 240 Вт. Портативні сонячні панелі випускаються з кроком у 100 Вт. У цьому сценарії вам знадобиться або одна сонячна панель потужністю 300 Вт, або три сонячні панелі потужністю 100 Вт.

Хочете пропустити всю цю математику? Якщо так, то перевірте наш калькулятор сонячних панелей. Все, що вам знадобиться. це основна інформація про ваш акумулятор, а наш зручний інструмент зробить все інше.

вибрати, зарядний, пристрій, сонячної, батареї

У чому різниця між зарядним пристроєм та пристроєм для обслуговування акумуляторів?

Іноді фрази “зарядний пристрій для сонячних панелей” і “зарядний пристрій для акумуляторів” використовуються як взаємозамінні. Хоча обидва пристрої призначені для зарядки акумулятора, вони не однакові.

Зарядний пристрій призначений для швидкого та безпечного заряджання акумулятора. Ці пристрої заряджають акумулятор, подаючи на нього великий струм і напругу, щоб ви могли швидко запустити своє обладнання.

Хоча використання зарядного пристрою є ефективним способом запуску обладнання з розрядженим акумулятором, ці пристрої не можна залишати постійно підключеними до електромережі. Якщо ви це зробите, то пристрій серйозно зменшить ємність вашого акумулятора.

З іншого боку, зарядні пристрої для сонячних батарей застосовують “повільний і стабільний” підхід до зарядки акумуляторів. Вони виробляють додаткову кількість електроенергії протягом декількох годин, щоб зарядити батарею або запобігти її розрядженню, коли вона не використовується.

Використання крапельного зарядного пристрою для сонячних батарей

Зарядні пристрої для сонячних батарей. це універсальне обладнання, яке можна використовувати для багатьох різних застосувань. Якщо вам потрібно зарядити невелику батарею і у вас є доступ до великої кількості сонячного світла, сонячні зарядні пристрої з підтримкою. чудовий варіант. Деякі з найпоширеніших випадків використання сонячних зарядних пристроїв включають в себе:

Більшість свинцево-кислотних акумуляторів мають гарантію п’ять років або менше. На літій-іонні акумулятори ви можете розраховувати на гарантію від десяти років і більше.

вибрати, зарядний, пристрій, сонячної, батареї

Температура сонячної батареї

Як і для всього, що використовує електрику, температура є постійно важливим фактором. Батареї не будуть добре працювати ні в екстремальну спеку, ні в екстремальний холод. Найкраще місце для сонячної батареї. в приміщенні з регульованою температурою, де вона не буде піддаватися впливу атмосферних явищ.

Зарядний пристрій Trickle для автомобіля / будинку на колесах

Зазвичай ви використовуєте свій автомобіль досить часто, щоб батарея не встигла розрядитися. Однак акумулятори в автомобілях, які не використовувалися протягом декількох днів або тижнів, з часом розряджаються. Щоб запобігти цьому, ви можете прикріпити до стартерного акумулятора автомобіля зарядний пристрій від сонячної батареї для автомобільного акумулятора.

Підтримувачі автомобільних зарядних пристроїв також чудово підходять для автофургонів та кемперів. На відміну від автомобілів, будинки на колесах часто стоять тижнями або навіть місяцями. За цей час батарея, швидше за все, розрядиться, якщо її не заряджати.

Пам’ятайте, що ваш автофургон не повинен бути припаркований під прямими сонячними променями. Тільки гнучка сонячна панель потребує впливу сонця для роботи. Якщо ваш будинок на колесах зберігається в тіні або всередині будівлі, просто прокладіть дроти від панелі до акумулятора. Гнучка сонячна панель може бути прикріплена до даху вашої складської будівлі так, щоб вона отримувала максимум сонячного світла.

Морська техніка/Яхти/Човни

Якщо у вас є човен або інше морське обладнання, ви знаєте, наскільки розчаровує розряджений акумулятор. Ви ретельно плануєте поїздку на озеро або затоку, тільки щоб виявити, що акумулятор вашого човна розрядився. Підтримувати акумулятор вашого човна зарядженим часто є проблемою, особливо якщо ви зберігаєте його на пристані для яхт, оскільки доступ до розеток практично відсутній.

На щастя, крапельні зарядні пристрої для сонячних батарей є ідеальним рішенням. Сонячну панель можна розмістити на палубі вашого човна, а затискачі типу “алігатор” легко під’єднати до батареї. Ця установка гарантує, що ваш човен буде готовий до використання цілий рік.

Зовнішнє обладнання

Струменеві зарядні пристрої для сонячних батарей. це чудовий спосіб тримати все ваше обладнання на відкритому повітрі зарядженим і готовим до роботи. Це покриття включає в себе чотириколісні транспортні засоби, квадроцикли, мотоблоки, трактори, газонокосарки та багато іншого.

Ви можете швидко підключити зарядний пристрій до будь-якого з цих пристроїв без необхідності ламати стофутові подовжувачі.

Зарядні пристрої Trickle. це справжній спосіб заряджати акумулятори обладнання за принципом “встановив і забув”. Вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ви зіпсуєте свій акумулятор або вийдете косити газон, а потім виявите, що ваш пристрій не вмикається.

Телефони

Саме так, зарядні пристрої для сонячних батарей можна використовувати і для зарядки мобільних телефонів. У багатьох зарядних пристроях з інвертором є USB-порти, щоб ви могли швидко під’єднати зарядний шнур свого мобільного пристрою.

Зарядні пристрої на сонячних батареях стали надзвичайно популярними серед завзятих любителів відпочинку на природі, туристів та мандрівників. Невеликі гнучкі сонячні панелі можна легко розгорнути в кемпінгу або прикріпити до рюкзака.

Як вибрати найкращий зарядний пристрій для сонячної батареї для сонячної енергетичної системи

Як бачите, струменеві зарядні пристрої для сонячних батарей. це надзвичайно універсальні та зручні у використанні пристрої, які можна підключити практично до будь-якого типу акумуляторів. Однак не всі зарядні пристрої однакові. Ось чому дуже важливо, щоб ви провели дослідження і ретельно вибрали правильне рішення для вашої сонячної енергетичної системи.

Не існує універсального варіанту, коли мова йде про крапельні зарядні пристрої для сонячних батарей. При виборі обладнання слід враховувати кілька факторів, зокрема:

Кількість необхідних зарядних портів

Деякі струменеві зарядні пристрої та павербанки мають кілька USB-портів. Якщо ви вирушаєте в похід з кількома людьми і хочете, щоб кожен міг заряджати свої пристрої, виберіть батарею з більш ніж одним USB-портом.

З іншого боку, якщо ви самотня людина, яка любить подорожувати наодинці, то вам підійде і невеликий пристрій з одним портом.

Ємність пристрою

Іншим важливим фактором є ємність пристрою, який потрібно зарядити. Наприклад, акумулятор глибокого циклу, який використовується для великого човна, матиме більшу ємність, ніж ваш мобільний телефон. Якщо ви купуєте зарядний пристрій для сонячної батареї для свого човна, то вам потрібно вибрати варіант з великими панелями.

Чи хочете ви заряджати пристрої в неробочий час чи ні

Єдиним реальним недоліком крапельних зарядних пристроїв для сонячних батарей є те, що вони працюють лише в денний час, коли на них потрапляють прямі сонячні промені. На щастя, є спосіб виправити цей недолік. Ви можете доповнити свій зарядний пристрій з підтримкою крапельним зарядним пристроєм портативним павербанком.

Якщо ви використовуєте зарядний пристрій для сонячних батарей з великим обладнанням, таким як автофургон або човен, можливо, ви захочете включити у свою систему блок живлення. Ці пристрої працюють як портативні павербанки, але вони зберігають набагато більше енергії.

Перш ніж вибрати зарядний пристрій для сонячної батареї, обов’язково врахуйте всі способи, якими ви плануєте його використовувати. Ви також можете зв’язатися з нашими експертами, якщо вам потрібна додаткова консультація.

Якісні зарядні пристрої Trickle Charger від Renogy

Якщо ви хочете заряджати свій автомобільний акумулятор за допомогою сонячної енергії, Renogy може допомогти. Ми є провідним постачальником пристроїв для обслуговування зарядних пристроїв, комплектів домашніх сонячних панелей, обладнання для моніторингу сонячних панелей та багато іншого. Ви можете переглянути наступне відео, щоб дізнатися про крапельний зарядний пристрій Renogy для сонячних батарей потужністю 5 Вт, 8 Вт, 16 Вт. Зарядний пристрій для сонячних батарей від Renogy допоможе вам підтримувати здоровий стан батареї, перетворюючи сонячну енергію в придатний для використання постійний струм 12 В, щоб підтримувати рівень заряду батареї на стабільному рівні.

Незалежно від того, який тип сонячного обладнання для дому чи транспортного засобу вам потрібен. автомобіль, човен, що завгодно. у нас є ідеальні рішення для крапельного заряджання в нашому величезному онлайн-асортименті. Відвідайте наш навчальний центр, щоб дізнатися більше або зверніться до нас за підтримкою.

Перегляньте наші інші пов’язані статті, щоб дізнатися більше:

Пориньте в сонце: 5 найкращих сонячних зарядних пристроїв для човнів

вибрати, зарядний, пристрій, сонячної, батареї

вибрати, зарядний, пристрій, сонячної, батареї

Це історія, стара як світ. Ви дивитеся улюблений серіал, а на екрані з’являється попередження про низький рівень заряду батареї. Ми всі були там.

Неприємно, коли ваші електронні пристрої розряджаються. Досить погано, коли ви вдома і змушені залишатися прикутим до стіни. Зовсім інша історія, коли ви перебуваєте поза мережею і стоїте на якорі на своєму човні.

Від картплоттерів, GPS, УКХ-радіостанцій і мобільних телефонів до ехолотів, стереосистеми і блендерів (не можна не згадати про блендер), вам потрібні електронні пристрої на човні для безпеки, інформації, розваг і не тільки. А це означає, що потрібне якесь джерело живлення.

Ось тут і вступають у гру сонячні панелі та сонячні зарядні пристрої для човнів.

Зарядити все вдома або в марині. це завжди чудова ідея. Але що, якщо ви у відкритому морі?? Або на високому озері, якщо вже на те пішло.

Читайте далі, щоб дізнатися, наскільки зручними та ефективними можуть бути зарядні пристрої для сонячних батарей для човнів.

Що таке зарядний пристрій для сонячних батарей для човна?

Зарядний пристрій для сонячної батареї для човна має дві основні частини, які працюють разом. Сонячна панель збирає енергію від сонця. Потім ця енергія надходить до контролера заряду, який регулює, зберігає і розподіляє її.

Вся ця зібрана енергія потім зберігається у вашому банку акумуляторів (уявіть собі, що це ваш власний банківський касир, щось на кшталт). Коли він вам знадобиться, ви просто під’єднаєте його до свого електронного пристрою.

Якщо батарея повністю розряджена, контролер заряду вкладає в неї якомога більше енергії, поки вона не досягне повного заряду. У цей момент він переходить у режим плавання, який автоматично підтримує рівень потужності.

Контролер заряду. це відмінне обладнання, оскільки він покращує якість заряду і запобігає перезарядці акумулятора і ослабленню з’єднань.

Від вітрогенераторів та сонячних панелей до зарядних пристроїв для сонячних батарей для човнів, відновлювана енергія. це безкоштовний (після початкової покупки обладнання для уловлювання) та розумний спосіб пересування на човнах.

Давайте поговоримо більше про зарядні пристрої для сонячних батарей і про те, як вони можуть забезпечити енергією і душевним спокоєм дні (і ночі) на вітрильнику, траулері, понтонному човні або спортивному рибальському човні. Навіть каякери можуть скористатися невеликими зарядними пристроями на сонячних батареях.

Рекомендовані засоби для догляду за човном

Перевірте ціну на Amazon. Засіб для чищення палуби Better Boat. це неслизька формула, розроблена для швидкого та ефективного розщеплення бруду та жиру на склопластикових та пофарбованих палубах. Поєднуйте його з палубними насадками для щіток та подовжувачами для легкого застосування.

Особливості систем зарядних пристроїв для сонячних батарей

Контролер заряду

Також відомий як регулятор, контролер заряду. це те, що подає енергію у вашу батарею. Цілком можливо мати сонячну панель без нього. Але вам потрібно переконатися, що ви вибрали панель, яка поставляється з контролером заряду.

Контролери заряду необхідні, якщо панель більше п’яти ват. Найкраще в контролері заряду те, що він може зберігати енергію для подальшого використання. Для роботи сонячної панелі потрібне лише сонячне світло.

Сонячні панелі

Сонячна панель. це частина, яка збирає енергію сонця. Ви, напевно, бачили їх на дахах будинків. Вони стають все більш поширеними на човнах.

Широтно-імпульсна модуляція

Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ). це температурна компенсація, яка захищає батарею від перезарядження та частого заряджання. Це обов’язкова функція безпеки та ефективності. Вам не доведеться щопонеділка виходити і купувати нові батареї.

Саморегулювання

Саморегульовані зарядні пристрої для сонячних батарей для човнів не мають вбудованого контролера. Звичайно, кожен човняр індивідуальний, але все, що вбудовано, на мій погляд, є позитивною особливістю.

Пластикова та алюмінієва конструкція

Пластик і алюміній означають менше поломок і більшу стійкість до погодних умов. Вітер, сонце і солона вода (і вода в цілому) можуть негативно впливати на будь-яке спорядження для човна, а також на якоря, ремені з храповиком і док-лини.

Типи сонячних зарядних пристроїв для човнів

 • Краплинні зарядні пристрої забезпечують дуже низький рівень вихідної потужності, постійно виділяючи невелику кількість енергії для зарядки акумулятора під час використання
 • Поплавкові зарядні пристрої схожі на струменеві зарядні пристрої, але вони запобігають перезарядці (цей тип я вважаю найкращим універсальним зарядним пристроєм для сонячних батарей)

найкращих зарядних пристроїв для сонячних батарей для човнів

Отже, ми прийшли до висновку, що зарядні пристрої для сонячних батарей. це відмінна інвестиція для лайвбордів, прогулянкових човнів і навіть рибальських байдарок і водних мотоциклів.

Давайте розглянемо кілька прикладів варіантів покупки.

Екологічно чистий портативний складаний сонячний зарядний пристрій та панель

Складана сонячна панель Eco Worthy поставляється з попередньо підключеним та встановленим контролером заряду 15 Ампер ШІМ, який захищає від перезарядки та зворотного з’єднання. Високоефективний монокристалічний сонячний елемент виготовлений з легкого алюмінію.

Конструкція у вигляді валізи полегшує транспортування. Коли ви дістанетесь до місця, просто розгорніть і налаштуйте його.

Контролер заряду має водонепроникні інтегровані розподільні коробки, а панель має корозійностійку рамку.

Це гарна панель середнього розміру та зарядний пристрій для сонячних батарей. Найкраща частина? Все це попереднє підключення та попереднє встановлення робить його готовим до використання прямо з коробки.

 • Розмір: 30.7 x 22.1 x 5.1
 • Тип зарядного пристрою: Поплавковий зарядний пристрій
 • Тип панелі: Монокристалічна

Зарядний пристрій та панель для сонячних батарей HQST

HQST забезпечує безшумне виробництво електроенергії на 12 і 24 вольта в морських та інших умовах на відкритому повітрі та поза мережею. Він має ШІМ-контролер заряду 30А з РК-дисплеєм, 20-футові адаптерні кабелі та набір Z-образних кронштейнів для монтажу.

Він може зарядити батарею ємністю 50 Ач з 50% за три години (в залежності від сонячного світла, звичайно). Попередньо просвердлені отвори полегшують установку панелі. Ви можете розширити свою сонячну систему, підключивши інші панелі для ще більшого виходу енергії.

 • Розмір: 40 x 27 x 1.5
 • Тип зарядного пристрою: Струменевий зарядний пристрій
 • Тип панелі: Полікристалічна

Зарядний пристрій та панель для сонячних батарей POWISER

POWISER 3.3W. це простий у підключенні та використанні крапельний зарядний пристрій. Він має полікристалічні високоефективні сонячні елементи з тонкими амоними панелями, що дозволяє використовувати його за будь-якої погоди.

Компактний за розміром, він ідеально підходить для водних мотоциклів та невеликих човнів. Він навіть постачається з присосками, щоб прикріпити його до вікна вашого човна. Мені дуже подобаються компактні розміри та форма цієї сонячної панелі та зарядного пристрою.

 • Розмір: 14 x 8.5 x 0.8
 • Тип зарядного пристрою: Зарядний пристрій Trickle Charger
 • Тип панелі: Полікристалічний

Зарядний пристрій і панель для сонячних батарей SOLPERK 12V

Сонячна панель SOLPERK 12V. це крапельний зарядний пристрій. Вона заряджає та підтримує 12В батареї, такі як мокрі, гелеві, MF та багато інших. Автоматичний контролер зарядки та обслуговування забезпечує захист від короткого замикання, обриву ланцюга, зворотного заряду та перезарядки.

Легкий і простий в установці на гідроциклах і невеликих човнах. Найкраще про SOLPERK? Має тонкоплівкові амоні сонячні елементи, які дозволяють працювати в похмурі дні. Виграш/Виграш!

 • Розмір: 21.3 x 18.2 x 1.2
 • Тип зарядного пристрою: Струменевий зарядний пристрій
 • Тип панелі: Амоні сонячні елементи

Зарядний пристрій для сонячних батарей Sunway Solar

Невеликий і компактний, зарядний пристрій Sunway Solar Battery Trickle Charger повільно заряджає і підтримує рівень заряду мокрих, гелевих, глибокого циклу і AGM акумуляторів. Вбудований діод захищає від зворотної зарядки.

Кристалічні панелі мають прозоре фотоелектричне скло та корпус з ABS пластику для ефективності та довговічності. Довга прямокутна форма Sunway робить її гарним вибором для встановлення на носі або на передній панелі човна.

Зарядний пристрій має адаптер для прикурювача та затискачі для клем акумулятора типу “крокодил.

Очищення сонячних панелей

Як і для будь-якого аксесуара для човна, для сонячних панелей необхідне очищення та загальне обслуговування. На щастя, це не дуже складно. У цьому випадку дощ. це зручна річ, яку потрібно мати під рукою. Для більш глибокого очищення, ось кілька порад.

 • М’якою щіткою змахніть бруд, що застиг, бруд і неминучий пташиний послід. Для цієї роботи вам може знадобитися подовжувач.
 • Потім дістаньте садовий шланг і обприскайте. Насадка для човнового шланга з регульованим струменем води. відмінний інструмент, який варто мати під рукою. Ви не хочете знімати панелі сильним струменем води.
 • Губка або ганчірка з мікрофібри стане в нагоді, якщо залишилися плями та бруд, які потрібно зішкребти.
 • Не рекомендується використовувати мило, оскільки воно може залишити осад, який притягуватиме бруд. Спробуйте невелику кількість мила для човнів Better Boat, щоб побачити, як воно справляється з вашими конкретними сонячними панелями. На 100% біологічно розкладається і призначений для промивання без залишків.

Як бачите, у вас є багато варіантів, коли справа доходить до того, щоб заряджати акумулятори на воді. Сподіваємося, це пролило світло (каламбур) на питання про зарядний пристрій для сонячних батарей вашого човна.

Нехай вітер буде за спиною, а батареї завжди будуть повними.

Портативний зарядний пристрій на сонячній батареї 15000mAh на відкритому повітрі

Сплачуйте з легкістю

Як використати код на знижку? Скопіюйте код знижки зі сторінки товару, а потім застосуйте його при оформленні замовлення.

Чи можу я використати кілька кодів на знижку? Ні. Коди на знижку не можна комбінувати.На одне замовлення можна застосувати лише один код.

Чому мій код знижки недійсний? 1) Код знижки не застосовується до конкретних товарів, які ви хочете придбати 2) Код знижки було введено неправильно 3) Термін дії коду знижки закінчився 4) Код знижки не з офіційного сайту Ravpower

Опис

вибрати, зарядний, пристрій, сонячної, батареї

вибрати, зарядний, пристрій, сонячної, батареї

Зручний та яскравий світлодіод

Для використання з настанням темряви утримуйте кнопку живлення протягом 3 секунд, щоб увімкнути / вимкнути світлодіод.

Інтуїтивно зрозумілий індикатор живлення

Повідомляє, чи зарядний пристрій увімкнено / вимкнено та скільки заряду залишилося в акумуляторі.

Пило- та протиударний захист

Ідеально підходить для кемпінгу або походів, щоб гарантувати, що зарядний пристрій не буде пошкоджено, і ви зможете продовжувати насолоджуватися сонячною зарядкою.

Захист акумулятора

Має захист від перезарядження та короткого замикання, щоб захистити вас і зарядний пристрій.

Примітка: 1. Будь ласка, не використовуйте сонячну енергію як основне джерело підзарядки, оскільки швидкість зарядки залежить від інтенсивності сонячного світла та коефіцієнта перетворення панелі, а для отримання повної підзарядки при живленні лише від сонячного світла потрібен тиждень.2. Щоб користуватися швидшим входом 2А, заряджайтеся за допомогою зарядного пристрою на 2А і вище та оригінального кабелю для передачі даних/заряджання.3. Червоний світлодіодний індикатор вмикається, вказуючи на те, що він заряджається від сонячної панелі.

Заряджання від сонячної батареї або постійного струму Має не тільки сонячну зарядку, але й вхід DC5V/2A. Це не тільки надійний спосіб зарядитися в похмурі дні, але й займає всього 8.9 годин для повної підзарядки за допомогою 2A/2.Зарядний пристрій 4A.

Ємність 15000 мАг Заряджає два пристрої Насолоджуйтесь великою ємністю 15000 мАг та двома вихідними портами з живленням iSmart (один 2.1A і один порт 1A), які забезпечують одночасну зарядку. З такою потужністю ви можете зарядити iPhone 7 4.2 рази, iPhone 7 Plus. 3 рази, а Galaxy S8. 2.8 разів.

Надійний та яскравий світлодіод Вбудований світлодіодний ліхтар слугує зручним рішенням, якщо вам потрібне світло вночі; просто утримуйте кнопку живлення протягом 3 секунд, щоб активувати / деактивувати, коли вам це потрібно.

3 Кроки для кращого використання 1. Не заряджайте через скляну поверхню (д.g. вікно). 2. Будь ласка, заряджайте під сильним сонячним світлом. Світло можна виявити в хмарному середовищі або в приміщенні, але його недостатньо для підзарядки пристрою. 3. Не залишайте в автомобілі влітку, оскільки спека впливає на час роботи акумулятора.

Специфікація: Тип акумулятора: Літій-полімерна батарея Ємність: 15000 мАг Вхід: DC 5V/2A USB A1: 5V/1A, USB A2: 5V/2.Сонячна панель 1A: 1 Вт / 250 мА

Що входить до комплекту. 1 зарядний пристрій на сонячній батареї RAVPower. 2 кабелі USB до Micro USB (кабель Lightning не входить до комплекту). 1 x Посібник користувача

Політика доставки

Статус доставки

Останнє оновлення 25 березня 2022 р. Терміни доставки можуть бути довшими, ніж зазвичай, через пандемію COVID-19 у всьому світі. З будь-яких питань звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів через спливаюче вікно на сторінці.

Замовлення на доставку

Зазвичай замовлення доставляються протягом 2-7 робочих днів з моменту обробки платежу, якщо інше не зазначено на сайті, під час розміщення замовлення або ви не отримали повідомлення електронною поштою про те, що товар у вашому замовленні затримується. Будь-які очікувані дати доставки є лише приблизними. Замовлення можуть бути затримані через перевірку або час розміщення замовлення. Замовлення можуть доставлятися окремими партіями. Всі покупки через Taotronics.com здійснюються відповідно до контракту на відвантаження. Це означає, що ризик втрати і право власності на такі товари переходять до вас після передачі товару перевізнику.

Адреса доставки

Повна і правильна адреса доставки має важливе значення. Після того, як ваше замовлення підготовлено до відправки або відправлено, ми не можемо змінити адресу доставки. Якщо посилка повертається до нас через неправильну або неповну адресу, надану вами (клієнтом) або вашим агентом, ми негайно зв’яжемося з вами для виправлення, і посилка буде повторно відправлена за додаткову плату за доставку. Ви повинні вказати денний номер телефону для всіх замовлень. Іноді пакунки повертаються до Taotronics як недоставлені. Коли перевізник повертає недоставлений пакет до Taotronics, будь ласка, зв’яжіться з Taotronics, щоб домовитись про повторну відправку.

7 континентальних U.S. штати в цей час не обслуговуватимуться (Останнє оновлення 25 листопада 2020 року. )::

Збройні сили. Америка Аляска Гуам Гаваї Північні Маріанські острови Пуерто-Рико США.S. Віргінські острови Перевірте, як ми розширюємось на інші регіони.

Центри доставки

Замовлення для Сполучених Штатів: Більшість таотроніків.com замовлення будуть оброблятися Amazon і відправлятися безпосередньо з розподільчого центру Amazon у Каліфорнії.

Терміни доставки

Коли ви розміщуєте замовлення на веб-сайті Taotronics, ви отримаєте електронний лист з інформацією про доставку від Amazon та/або з веб-сайту. Будь ласка, перевірте свою зареєстровану електронну поштову скриньку щодо статусу вашого замовлення. Крім того, ви можете перевірити інформацію про доставку в Особистому кабінеті. Історія замовлень після входу на наш веб-сайт.

Стандартна доставка

Продукти, що відправляються через стандартну службу, зазвичай доставляються протягом 3-5 робочих днів після отримання замовлення.

Залишити відповідь