Як вибрати сонячний генератор для всього будинку. Сонячний генератор пропану

Як вибрати сонячний генератор для всього будинку

Відключення електроенергії може бути незначною незручністю для одних і смертельно небезпечним перериванням роботи для інших.

Щоб пом’якшити страшні наслідки відключення електроенергії, власники будинків можуть встановити сонячний генератор для всього будинку. Ці пристрої дозволять вашій оселі залишатися під напругою навіть під час багатоденних відключень електроенергії. Батареї в цих генераторах мають достатню потужність, щоб забезпечити домогосподарство, включаючи всі великі побутові прилади, електронні пристрої і навіть системи опалення та охолодження. Ви також можете підключити кілька генераторів і акумуляторів, щоб збільшити потужність.

Комплект сонячного генератора для всього будинку. це чудовий спосіб досягти енергетичної незалежності, щоб не залежати від перебоїв в електропостачанні та застарілої електромережевої інфраструктури. Існує кілька варіантів задоволення потреб в електроенергії для різних домогосподарств.

вибрати, сонячний, генератор, всього

Як працюють сонячні генератори для цілого будинку?

Домашні сонячні генератори дозволяють власникам будинків перемикатися між мережевим та автономним живленням у зручний для них час. Це новітні пристрої, які домовласники використовують для побудови екосистем “розумного будинку”.

Сонячний генератор збирає енергію від фотоелектричних сонячних панелей або розетки змінного струму і зберігає її у внутрішньому акумуляторі. Автономна установка працює під час збору сонячного світла або зберігає енергію в резерві для використання під час відключення електроенергії.

У певний момент ви захочете використати накопичену енергію. Ви можете підключити сонячний генератор до ввідної коробки або розподільчого пристрою. Потім, за допомогою перемикача біля електричної панелі, ви можете переключитися з мережі на сонячну енергію. Електроенергія для будинку тепер надходить від акумуляторної батареї сонячного генератора і може переключитися назад, коли закінчиться відключення.

вибрати, сонячний, генератор, всього

Чому варто придбати домашній сонячний генератор?

Наслідки зміни клімату стають все сильнішими з кожним роком. Щорічні лісові пожежі спалюють ліси, снігові бурі знеструмлюють цілі штати, а урагани спустошують узбережжя. Старіюча електрична інфраструктура не завжди може впоратися з погодними умовами або підвищеним попитом, тому відключення електроенергії стають все більш поширеним явищем.

Сонячні генератори для цілого будинку є рішенням для пом’якшення наслідків ненадійної мережі, але вони також мають інші переваги.

Ось основні причини, чому варто розглянути можливість придбання домашнього сонячного генератора.

Сонячні генератори працюють чисто і безшумно

Газові та дизельні генератори відомі своїм оглушливим шумом під час роботи. Сонячний генератор для цілого будинку практично безшумний, оскільки не має рухомих частин.

вибрати, сонячний, генератор, всього

Переносні газові генератори зазвичай виробляють від 80 до 100 децибел (дБ) шуму під час роботи. принаймні на 10 дБ вище рекомендованого порогу безпеки, як показано на графіку вище.

На відміну від них, EcoFlow DELTA Pro виробляє менше 50 дБ шуму під час заряджання або роботи. більш ніж на 20 дБ нижче безпечного порогу і порівняно з середнім рівнем шуму в приміщенні.

Газові генератори також виділяють небезпечні пари, такі як чадний газ. Використання такого генератора в приміщенні може вбити вас за лічені хвилини. Сонячні генератори не створюють смертельно небезпечних випарів, що робить їх значно безпечнішими для навколишнього середовища і придатними для використання як всередині, так і зовні приміщень.

Сонячні генератори можуть працювати поза мережею

Коли ви додаєте фотоелектричні сонячні панелі до домашнього сонячного генератора, ви можете забезпечувати свій будинок електроенергією, не турбуючись про газ або комунальні компанії. Збір чистої, відновлюваної енергії сонця дозволяє підзарядити ваш сонячний генератор під час відключення електроенергії та забезпечує достатню потужність для підтримки роботи вашого будинку.

Сонячні генератори забезпечують душевний спокій

Сонячний генератор для цілого будинку дозволить вашій родині пережити відключення електроенергії, не припиняючи при цьому повсякденне життя. Ви можете використовувати світло та прилади, а ваші охолоджені продукти не зіпсуються.

вибрати, сонячний, генератор, всього

Найкращі комплекти сонячних генераторів для всього будинку

Стартовий комплект

EcoFlow DELTA Pro у поєднанні з ввідною коробкою або перемикачем є ідеальним стартовим комплектом для сонячного генератора для всього будинку. Ця установка забезпечує приблизно один повний день необхідної енергії. The 3.Акумуляторна батарея ємністю 6 кВт-год може живити світло, заряджати пристрої та забезпечувати інші потреби сім’ї, коли вимикається електрика.

вибрати, сонячний, генератор, всього

Ви можете зарядити комплект, підключивши його до звичайної розетки. Або ви можете стати “зеленим”, додавши до системи сонячні панелі.

Стартовий комплект також слугує ще одній меті. DELTA Pro можна взяти з собою в дорогу, щоб забезпечити електроенергією під час кемпінгу! Ви можете принести сучасну розкіш у дику місцевість і забезпечити її електроенергією. У поєднанні з фотоелектричними сонячними панелями DELTA Pro може стати повноцінним рішенням для автономного живлення.

вибрати, сонячний, генератор, всього

DELTA Pro DELTA Pro Smart Додаткова акумуляторна батарея

Ви можете розширити можливості стартового комплекту, додавши додатковий акумулятор DELTA Pro Smart Extra Battery. Збільшує загальну ємність акумулятора до 7.2 кВт-год. Така установка ідеально підходить для великих сімей або районів, де відключення електроенергії часто тривають більше одного дня.

Розширений комплект

Розширений комплект складається з наступного:

вибрати, сонячний, генератор, всього

 • 2 сонячні генератори DELTA Pro
 • 1 x Подвійний концентратор напруги
 • 1 x Коробка входу живлення

Удосконалений комплект розширює вихідну потужність до 7.2 кВт-год. Ця установка може забезпечити необхідну енергію для сімейного будинку протягом приблизно 48 годин, залежно від використання. Це корисно для районів, де відключення електроенергії трапляються частіше та триваліше.

Подвійний концентратор підвищує напругу системи до 240 В. Це надійна, високопродуктивна потужність, необхідна для живлення основних побутових приладів, таких як пральні машини та сушарки, під час відключення електроенергії.

Ви можете розширити розширений комплект для забезпечення ще більшої потужності, додавши інтелектуальні акумулятори EcoFlow DELTA Pro Smart Batteries. Кожна така панель забезпечує додатково 3.6 кВт/год енергії. два генератори DELTA Pro в поєднанні з чотирма додатковими акумуляторами можуть потенційно живити будинок до 1 тижня за допомогою 21.6 кВт-год.

Комплект інтелектуального керування

Комплект інтелектуального керування складається з наступних елементів:

вибрати, сонячний, генератор, всього

 • 2 сонячних генератори DELTA Pro
 • 1 x Панель розумного дому
 • Додаткові акумулятори (опція)

Цей комплект розумного управління забезпечує 7.2 кВт-год резервного живлення, з можливістю розширення до 21.6 кВт-год з додатковими батареями. Він ідеально підходить для будинків, де часто трапляються відключення електроенергії, або для сімей, які не хочуть жертвувати сучасними зручностями під час відключення електроенергії.

Панель EcoFlow Smart Home Panel дозволяє сонячній генераторній системі цілого будинку засяяти сучасною функціональністю. Ви можете переглядати рівень заряду акумулятора та керувати системою за допомогою додатку для iOS або Android. Панель автоматично перемикається на ваші сонячні генератори при відключенні електроенергії. немає необхідності вручну перемикати перемикач.

Кожна інтегральна схема має власну систему моніторингу, щоб ви могли регулювати використання енергії у всьому будинку. Розумну домашню панель також можна запрограмувати на отримання енергії від сонячних генераторів у години пікового навантаження, що зменшить ваші щомісячні рахунки за електроенергію.

вибрати, сонячний, генератор, всього

Інтелектуальний генератор EcoFlow (подвійне паливо)

Розумний генератор EcoFlow (дуельне паливо). це остання лінія оборони, коли ви не можете згенерувати достатньо сонячної енергії для задоволення ваших потреб в електроенергії. На відміну від більшості газових генераторів, Smart Generator може використовувати зріджений газ (пропан). Пропан легше зберігати, він чистіший і екологічніший, а також виділяє менше парів.

Стандартний бак для зрідженого газу може виробляти близько 20 кВт-год енергії, що достатньо для забезпечення електроенергією деяких будинків протягом майже тижня. Маючи достатню кількість балонів з пропаном на складі, ви можете забезпечувати енергією будинок протягом невизначеного часу.

Як вибрати найкращий сонячний генератор для всього будинку

Повсякденне використання vs. Аварійне використання

Частота використання може допомогти визначити, який комплект найкраще підходить для вас. Чи буде ваш домашній сонячний генератор використовуватися регулярно або тільки в надзвичайних ситуаціях?

Стартовий або розширений комплекти добре працюють, якщо вам потрібна система лише для випадкових, короткочасних відключень електроенергії. Великі будинки з більшою кількістю мешканців отримають вигоду від збільшеної ємності акумулятора та вихідних можливостей розширеного комплекту.

Комплект розумного управління буде добре працювати для тих, хто потребує резервного живлення для повсякденного та аварійного використання. Надійна система може забезпечити електроенергією цілий будинок в аварійних ситуаціях. Комплект розумного управління також заощадить ваші гроші, регулюючи споживання енергії в години пік і дозволяючи вам використовувати безкоштовну сонячну електроенергію.

Розмір акумулятора

На чому буде працювати ваш комплект? Якщо ви хочете прати та використовувати інші великі прилади, вам знадобиться батарея більшої ємності. Менша система підійде, якщо ви просто хочете підтримувати світло увімкненим.

вибрати, сонячний, генератор, всього

Плюси та мінуси домашніх сонячних генераторів

Плюси

 • Відсутність диму: Газогенератори виділяють токсичні пари і забруднюють навколишнє середовище. Сонячні генератори не виділяють диму, випарів або інших забруднюючих речовин.
 • Тиша: Газові генератори, як відомо, дуже шумні. Більшість районів та кемпінгів встановлюють суворі часові обмеження для їх використання. Ви можете використовувати сонячний генератор 24/7, не турбуючи сусідів.
 • Низький рівень технічного обслуговування: Сонячні генератори рідко потребують технічного обслуговування. Немає двигуна, який є найпоширенішим місцем поломки в газових генераторах.
 • Екологічність: сонячні генератори для цілого будинку можуть підзаряджатися від фотоелектричних сонячних панелей, що є екологічною альтернативою газу та пропану.
 • Можливість роботи поза мережею: За допомогою сонячного генератора для цілого будинку та кількох фотоелектричних панелей ви можете живити свій будинок сонячним світлом. більше не залежати від дорогого палива!

Мінуси

вибрати, сонячний, генератор, всього

 • Обмежена потужність: Якщо у вас немає сонячних панелей, ви не зможете підзарядити сонячний генератор, доки не з’явиться електрика. Газові генератори можуть працювати доти, доки у вас є запас палива.
 • Повільна підзарядка: Коли ви розрядили батареї сонячного генератора, підзарядка від сонячних джерел може зайняти деякий час. Тривалість роботи залежить від годин пікового сонячного світла, яке отримують ваші панелі, та інших факторів навколишнього середовища.
 • Початкові витрати: Сонячні генератори для цілого будинку мають вищу початкову вартість, ніж газові генератори. Місцеві та федеральні податкові пільги можуть покрити значну частину ваших початкових інвестицій. Крім того, поточна експлуатація набагато дешевша, оскільки не потрібні викопні види палива. Сонячні генератори потребують набагато рідшого обслуговування та заміни, ніж їхні газові аналоги.

Поширені запитання

Так, сонячний генератор може живити цілий будинок. Як і традиційний газовий генератор, сонячний генератор може підключатися до ввідної коробки для розподілу електроенергії по всьому будинку. Просто переведіть перемикач живлення біля електричної панелі, щоб отримувати енергію від генератора, а не від мережі.

Вартість сонячної електростанції для цілого будинку буде варіюватися в залежності від ваших потреб в електроенергії. Вартість вашої системи залежить головним чином від кількості сонячних панелей, а також необхідної вам ємності акумулятора та вихідної потужності.

Останні думки

Ніколи не було кращого часу для встановлення сонячного генератора для всього будинку. значно знизилися, а технології вдосконалилися. якраз вчасно для зростаючої частоти відключень електроенергії через стихійні лиха та старіння електромереж.

Інвестиції в сонячний генератор для цілого будинку можуть дати вам і вашій родині душевний спокій. А з EcoFlow ви можете підготуватися до найгіршого і бути спокійними. і залишати світло увімкненим. коли неминуче трапиться відключення електроенергії.

EcoFlow. це компанія, що спеціалізується на портативних рішеннях у сфері відновлюваної енергетики. З моменту свого заснування у 2017 році компанія EcoFlow забезпечує спокійну електроенергію клієнтам на більш ніж 85 ринках завдяки лінійкам портативних електростанцій DELTA та RIVER, а також екологічно чистим аксесуарам до них.

Автономна енергія для вашого крихітного будинку на колесах: Портативні сонячні генератори vs. Пропан

Життя в крихітному автономному будинку. це унікальний вибір стилю життя, який вимагає ретельного планування та управління ресурсами. Якщо ви плануєте жити поза мережею в крихітному будиночку на колесах, одним з найважливіших аспектів, про який слід подумати, є джерело живлення. Існує два основних варіанти живлення вашого крихітного будинку на колесах: портативні сонячні генератори та генератори на пропані. Переносні сонячні генератори використовують сонячні панелі для перетворення сонячного світла в електрику, яка потім зберігається в акумуляторній батареї для подальшого використання. Це робить сонячні генератори екологічно чистим джерелом енергії, яке не виробляє ніяких викидів і має низькі вимоги до обслуговування. Пропанові генератори, з іншого боку, використовують газ пропан для виробництва електроенергії. Пропан. екологічно чисте паливо, яке виробляє менше викидів, ніж бензин, що робить його популярним варіантом для життя поза мережею. У цій статті ми обговоримо переваги та недоліки використання портативного сонячного генератора та генератора на пропані в якості автономного джерела енергії для вашого крихітного будинку.

Що таке портативний сонячний генератор?

Сонячний генератор. це технологічний пристрій, який може працювати від енергії сонця. Ці вдосконалені системи працюють шляхом інтеграції сонячних панелей, акумулятора, інвертора та контролера заряду в компактну систему, яка вловлює, зберігає та перетворює сонячну енергію в придатну для використання форму електричного струму.

Що таке пропановий генератор?

Пропанові генератори зазвичай складаються з двигуна, паливного бака для пропану, генератора змінного струму та регулятора напруги. Коли генератор увімкнений, двигун спалює газ пропан для отримання механічної енергії, яка потім перетворюється в електричну енергію генератором змінного струму. Регулятор напруги гарантує, що вироблена електроенергія має постійну напругу та частоту.

Портативні сонячні генератори vs. Пропанові генератори для автономного життя в крихітних будинках

У цьому розділі ми порівнюємо портативні сонячні генератори з пропановими генераторами за трьома основними параметрами: надійність, екологічність, вартість та портативність.

Надійність

Сонячні генератори, як правило, дуже надійні, оскільки не мають рухомих частин і потребують дуже незначного технічного обслуговування. Після встановлення вони можуть працювати роками з мінімальним обслуговуванням. Однак сонячні генератори залежать від наявності сонячного світла для вироблення енергії, тому вони можуть не підходити в районах з низьким рівнем сонячного світла або під час тривалих періодів похмурої погоди. Вони також можуть бути менш надійними в зимові місяці, коли світловий день коротший. Пропанові генератори також загалом надійні, але потребують регулярного технічного обслуговування, наприклад, регулярної заміни мастила та паливного фільтра. Пропанові генератори можуть безперервно забезпечувати електроенергією протягом багатьох годин, якщо є постійне постачання газу пропану. Однак пропанові генератори залежать від наявності палива, і якщо запаси пропану закінчуються, генератор більше не буде забезпечувати електроенергією. Ще одним важливим недоліком використання газових генераторів є те, що ви залежите від зовнішніх джерел палива. Існує ймовірність того, що газ закінчиться під час стихійного лиха. Крім того, постійна оплата за газ може бути досить дорогою з часом. Генератори, що працюють на пропані, також виділяють небезпечні випаровування, а це означає, що їх потрібно розміщувати на вулиці в добре провітрюваному приміщенні. Зрештою, надійність сонячного або пропанового генератора буде залежати від конкретних обставин його використання. Сонячні генератори можуть бути більш надійними в районах з високим рівнем сонячного світла, в той час як пропанові генератори можуть бути більш надійними в районах з обмеженим доступом до сонячної енергії.

Екологічність

Генератори, що працюють на газі, забруднюють повітря та створюють шум, виділяючи шкідливі забруднюючі речовини, такі як чадний газ, що становлять небезпеку для здоров’я та навколишнього середовища. Оскільки з міркувань безпеки їх потрібно встановлювати зовні, вони можуть бути непривабливим доповненням до вашого крихітного будиночка на колесах і створювати надмірний шум. На відміну від них, генератори на сонячних батареях не забруднюють повітря і можуть значно зменшити ваш вуглецевий слід, особливо коли вони живляться від сонячних панелей або підключаються до розетки. Наші новітні сонячні генератори Bluetti мають сучасний та витончений дизайн, який ви можете розмістити в різних місцях, не створюючи надмірного шуму та не порушуючи зовнішній вигляд вашого крихітного будинку.

Вартість

 • Обслуговування та ремонт: Генератори на сонячних батареях зазвичай потребують мінімального обслуговування, тоді як генератори на пропані потребують щорічного обслуговування, щоб забезпечити їх безпеку, функціональність та чистоту.
 • Витрати на паливо: Сонячний генератор заряджається безкоштовно, використовуючи енергію сонця, в той час як пропановий генератор потребує дорогого палива для роботи.
 • Стимули: Існують різні місцеві, державні та федеральні стимули для використання сонячної енергії. З іншого боку, газові генератори, як правило, не мають жодних грошових стимулів.

Використання простору та портативність

У крихітному будинку простір є товаром преміум-класу, тому дуже важливо вибрати сонячний генератор, який не займатиме багато місця, але при цьому задовольнятиме ваші потреби в енергії. Генератор також повинен бути легким і зручним для переміщення, оскільки ви, можливо, захочете подорожувати і досліджувати нові місця у своєму крихітному будиночку на колесах.

Пропанові генератори, як правило, переносні, але вони важкі та громіздкі. Для них потрібне джерело палива, тому ви повинні мати при собі балони з пропаном. Пропанові балони можуть бути досить важкими і вимагають належного поводження, транспортування та зберігання, що може бути незручним. Крім того, пропанові генератори виробляють вихлопні гази і тепло, тому вам доведеться розміщувати їх на відкритому повітрі в добре провітрюваному приміщенні, що може обмежити їх портативність.

З іншого боку, сонячні генератори набагато легші та компактніші, що робить їх дуже портативними. Вони не потребують жодного джерела палива, а це означає, що вам не потрібно турбуватися про перевезення важких балонів або про те, що у вас закінчиться паливо. Вони також безшумні і не виробляють вихлопних газів або тепла, а це означає, що ви можете використовувати їх всередині вашого крихітного будинку на колесах. Це значно підвищує їх гнучкість та мобільність.

Як правильно вибрати сонячний генератор для вашого крихітного будинку на колесах?

Правильний вибір сонячного генератора для вашого крихітного будинку дозволяє вам насолоджуватися стійким і самодостатнім способом життя, не жертвуючи сучасними зручностями. Ось кілька кроків, які ви можете зробити, щоб знайти правильний сонячний генератор для вашого способу життя в крихітному будинку.

Крок Визначте свої потреби

Першим кроком у виборі правильного сонячного генератора для вашого крихітного будинку є ретельний розгляд ваших потреб в енергії. Ви повинні оцінити, скільки енергії вам потрібно щодня для роботи ваших приладів і пристроїв, таких як освітлення, водяні насоси та холодильники.

Ви можете визначити свої потреби в енергії, визначивши електроприлади та пристрої, які ви плануєте живити від сонячного генератора. Потім ви можете скласти список вимог до потужності для кожного елемента і додати їх, щоб визначити загальну потужність, яка вам потрібна.

Визначивши свої потреби в енергії, ви можете вибрати генератор з відповідним розміром сонячних панелей, ємністю акумулятора та потужністю інвертора.

Крок #2. Розглянемо ефективність та потужність сонячних панелей

Потужність сонячних панелей. це друге, що потрібно враховувати для автономного життя в крихітному будинку. Потужність сонячної панелі. це кількість енергії, що генерується сонячними панелями, які входять до складу сонячного генератора.

Ви можете визначити мінімальну потужність сонячної панелі, яка вам потрібна, посилаючись на загальну потужність приладів, яку ви розрахували на попередньому кроці. Важливо зазначити, що потужність сонячних панелей повинна відповідати або перевищувати ваші потреби в електроенергії. Якщо ємність сонячної панелі нижча за ваші потреби в електроенергії, сонячний генератор не зможе генерувати достатньо енергії для задоволення ваших потреб, і ви можете зіткнутися з перебоями в електропостачанні.

Крім потужності сонячних панелей, слід також враховувати їх ефективність. Ефективність сонячної панелі. це відсоток сонячного світла, перетвореного в електрику. Чим вища ефективність, тим більше енергії сонячні панелі можуть генерувати з певної кількості сонячного світла.

Високоефективні сонячні панелі можуть бути дорожчими, але вони можуть бути варті інвестицій, якщо вам потрібно максимізувати вихідну потужність з обмеженої кількості місця на даху вашого крихітного будинку. Крім того, якщо ваш крихітний будиночок розташований в зоні з обмеженим сонячним світлом, вам можуть знадобитися більш ефективні сонячні панелі, щоб генерувати достатню кількість енергії для ваших потреб.

Крок #3. Зверніть увагу на ємність і тип акумулятора

Ємність акумулятора. це наступне, що потрібно враховувати при виборі портативного сонячного генератора. Мається на увазі кількість енергії, яка може зберігатися в акумуляторі сонячного генератора.

Ємність акумулятора важлива, оскільки вона визначає, скільки енергії ви можете зберігати і використовувати, коли сонце не світить, наприклад, вночі або в похмурі дні. Якщо ємність акумулятора вашого сонячного генератора занадто мала, у вас може не вистачити енергії для живлення ваших приладів і пристроїв у цей час.

Важливо зазначити, що ємність акумулятора також повинна відповідати ємності сонячної панелі. Якщо потужність вашої сонячної панелі перевищує ємність акумулятора, ви можете генерувати більше енергії, ніж можете зберігати, що призведе до марної трати енергії. З іншого боку, якщо ємність акумулятора більша за ємність сонячної панелі, ви не зможете зарядити акумулятор, що може повністю скоротити термін його служби.

Крім того, слід враховувати тип акумулятора, який використовується в сонячному генераторі. Свинцево-кислотні та літій-іонні батареї. найпоширеніші типи акумуляторів, що використовуються в сонячних генераторах. Свинцево-кислотні батареї дешевші, але недовговічні та потребують більшого обслуговування. На відміну від них, літій-іонні батареї дорожчі, але мають довший термін служби, легші та простіші в обслуговуванні.

Підсумовуючи

На Bluetti, у нас є широкий асортимент портативних сонячних генераторів і сонячних електростанцій, які ви можете використовувати у своєму крихітному будинку на колесах. Наші генератори доступні в декількох різних потужностях, щоб переконатися, що вони найкращим чином відповідають всім вашим потребам. Відвідайте наш веб-сайт, щоб ознайомитися з нашим асортиментом продукції тут.

Переносні сонячні генератори. це тихе, екологічне рішення для живлення під час перебоїв в електромережі або екскурсій поза мережею. Найкращі генератори відрізняються за розміром, потужністю та ємністю акумулятора.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

вибрати, сонячний, генератор, всього

Використання сонця для створення резервної енергії є альтернативою паливним газовим генераторам або двопаливним генераторам. Найкращі генератори на сонячних батареях легко транспортувати, безпечно використовувати в приміщенні та на вулиці, а також вони майже безшумні під час роботи.

Хоча газові генератори мають більшу потужність, вартість палива висока і не завжди доступна. Замість того, щоб використовувати газ, дизель або пропан, сонячний генератор збирає енергію сонця і зберігає її в акумуляторі великої ємності. Читайте далі, щоб дізнатися про деякі з найкращих сонячних генераторів на ринку для комфортної ночівлі вдома або наступної подорожі.

 • НАЙКРАЩА ЗАГАЛЬНА:Портативна електростанція Jackery 1002Wh Explorer 1000
 • КРАЩИЙ ВИБІР: електростанція Aimtom PowerPal X потужністю 155 Вт-год
 • НАЙКРАЩА ПОТУЖНІСТЬ: Портативна електростанція Maxoak Bluetti 1500Wh EB150
 • НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ МАЛОГО БУДИНКУ:Портативна електростанція Rainier R150i потужністю 155 Вт/год
 • НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ ВЕЛИКИХ БУДИНКІВ: портативна електростанція Ecoflow 1260Wh Delta
 • НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ БУДИНКІВ НА ВІДКРИТОМУ повітрі: сонячний генератор з панелями Maxoak Bluetti AC200P

вибрати, сонячний, генератор, всього

Перш ніж купувати сонячний генератор

Портативність найкращих сонячних генераторів робить їх ідеальними для подорожей, кемпінгів та заходів на природі, оскільки їх легко упаковувати, зберігати та переміщати. Агрегати також є надійним резервним джерелом на випадок надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами або відключенням електроенергії.

Хоча сонячні генератори є екологічно чистим джерелом енергії, вони мають обмеження через малу потужність і повільну перезарядку. Енергія сонячного резервного генератора, яку вони виробляють, може годинами підтримувати світло та роботу портативних телевізорів та електронних пристроїв, таких як смартфони та ноутбуки. Однак вони не забезпечують достатньої потужності для одночасного або тривалого запуску всіх великих електроприладів у будинку.

Як ми тестували найкращі сонячні генератори

Ми дослідили найбільш затребувані сонячні генератори у відповідних категоріях і виявили, що найкращі моделі визначаються їх типом, вихідною потужністю, вагою, портами та іншими спеціальними функціями, включеними в асортимент окремих брендів.

Під час пошуку найкращих доступних сонячних генераторів найбільш популярними серед користувачів виявилися портативні варіанти завдяки своїй великій вихідній потужності та універсальності. Хоча резервні генератори не такі популярні, вони забезпечують достатню потужність для великих приладів і є зручними в разі відключення електроенергії. Незалежно від типу, вищезазначені генератори мають потужність від 115 Вт/год до 2000 Вт/год в залежності від потреб в електроенергії.

Деякі моделі досить легкі, щоб брати їх з собою в походи, тоді як інші можуть бути занадто важкими для транспортування, але всі генератори оснащені великою кількістю розеток, включаючи USB, змінний струм (AC), постійний струм (DC), автомобільні та настінні порти. Крім того, ці сонячні генератори можна швидко заряджати від розетки, автомобільного зарядного шнура або за допомогою сонячної енергії. Хоча більшість з цих варіантів не включають сонячні панелі, багато з них мають рідкокристалічні або сенсорні екрани, ручки для перенесення, синусоїдальні інвертори або технологію відстеження точки максимальної потужності (MPPT).

Наш найкращий вибір

У всьому світі попит на сонячну енергію продовжує зростати. Зараз саме час подумати про те, щоб вжити заходів для забезпечення доступу до відновлюваного джерела енергії для відпочинку та готовності до надзвичайних ситуацій. Наступні продукти представляють одні з найкращих сонячних генераторів, вироблених відомими брендами, з точки зору розміру, потужності, ємності акумулятора та спеціальних функцій.

Портативна електростанція Jackery 1002Wh Explorer 1000

Портативний сонячний генератор Jackery забезпечує екологічно чисте енергетичне рішення для активного відпочинку на природі та готовності до надзвичайних ситуацій. Батарея забезпечує більшу потужність. 1 000 Вт (Вт), з піковою потужністю 2 000 Вт. Він оснащений літієвою батареєю ємністю 1 002 Вт-год на додаток до трьох стандартних розеток змінного струму з чистою синусоїдою для додаткової потужності для одночасного живлення декількох приладів змінного струму.

Сонячний генератор Jackery також включає в себе технологію MPPT для більш швидкої сонячної підзарядки. Користувачі можуть заряджати генератор від сонячних панелей, розетки, автомобільної розетки або іншого генератора. Час перезарядки становить близько 17 годин з однією сонячною панеллю і 8 годин з двома сонячними панелями, але варіюється в залежності від місця розташування, температури і погоди.

Цей сонячний електрогенератор забезпечує достатню потужність для електроприладів, медичного обладнання, комп’ютерів, систем безпеки та освітлення. Мандрівники автомобілів для відпочинку (RV) можуть не очікувати додаткових налаштувань для живлення міні-холодильників, портативних кавоварок, пелетних курців та багато іншого. Включаючи ручку, генератор має розмір 13.1 дюйм в довжину на 9.2 дюйми завширшки на 11.1 дюйм завглибшки і важить 22.04 фунта. Він повністю укомплектований адаптером змінного струму, автомобільним зарядним кабелем, кабелем паралельного адаптера SolarSaga та посібником користувача. Сонячні панелі продаються окремо.

Характеристики продукту

 • Тип Портативний
 • Потужність: 1,002 Вт-год; 1,000 Вт (до 2,000 Вт імпульсної потужності)
 • Порти включені: 3 порти змінного струму, порт автомобільного зарядного пристрою, порт паралельного адаптера SolarSaga
 • Має кілька вихідних портів, включаючи 2 USB-C, 2 USB та 1 автомобільний порт постійного струму
 • Можна заряджати від сонячної енергії, розетки, автомобільної розетки або генератора
 • Повна зарядка займає від 8 до 17 годин, залежно від кількості підключених панелей
 • Безпечний для використання з побутовими приладами, медичним обладнанням, комп’ютерами, системами безпеки та освітлювальними приладами
 • Деякі користувачі повідомляють про труднощі із зарядкою деяких електронних пристроїв за допомогою цього продукту
 • Висока ціна; сонячні панелі не входять до комплекту і купуються окремо

Придбайте сонячний генератор Jackery на Amazon, Lowe’s або Jackery.

Електростанція Aimtom 155Wh PowerPal X

Ергономічна ручка та легка вага забезпечують портативність цього сонячного генератора від Aimtom. Однак, всього за 3.48 фунтів і вимірює 7.67 дюймів завдовжки 6.73 дюйми завширшки на 3.Глибиною 54 дюйми, цей невеликий сонячний генератор не жертвує потужністю, враховуючи ємність літій-іонного акумулятора генератора 155 Вт-год, який забезпечує 100 Вт з максимальною потужністю 180 Вт.

Вбудована система управління батареєю захищає електроніку від пошкодження під час заряджання генератора, а також дозволяє користувачам заряджати або живити кілька невеликих електричних приладів одночасно. Цей портативний сонячний генератор може живити такі пристрої, як світильники, ноутбуки, мобільні телефони, планшети, дрони, кулери, вентилятори та апарати CPAP.

Заряджайте генератор через розетку, автомобільний порт або сонячну панель (не входить до комплекту), маючи на увазі, що час заряджання залежить від місця, часу та погоди. У комплекті також є адаптер прикурювача на 12 В постійного струму, автомобільний зарядний адаптер, інструкція з експлуатації та адаптер для зарядки від розетки.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 155 Втч
 • Порти включені: Розетка змінного струму 110 В, 3 USB-порти та 3 виходи постійного струму 12 В
 • Ергономічна ручка та підставка для рук, з вбудованою системою управління акумулятором
 • Можна заряджати від сонячної енергії, розетки або автомобільного порту
 • Прикурювач, настінний та автомобільний зарядний адаптер входять до комплекту

Придбайте сонячний генератор Aimtom на Amazon або Aimtom.

Портативна електростанція Maxoak Bluetti 1500Wh EB150

Вага: 37.9 фунтів, портативний сонячний генератор Maxoak Bluetti EB150 має літій-іонну батарею ємністю 1500 Вт-год з максимальною потужністю 1000 Вт. Велика вихідна потужність цього генератора робить його незамінним зеленим і чистим джерелом енергії для домашнього використання, кемпінгу, катання на човнах та подорожей без електромережі. Користувачі можуть розраховувати на неї для заряджання пристроїв більшої потужності, таких як мікрохвильові печі, фени та блендери.

Цей портативний сонячний генератор заряджається приблизно за 8 годин від розетки та приблизно за 5-10 годин від сонячної панелі (продається окремо). Він вимірює приблизно 14.6 дюймів завдовжки 6.5 дюймів завширшки на 14.Глибиною 4 дюйми, має чотири USB-виходи, дві розетки змінного струму, автомобільний порт і ручку для перенесення. До комплекту також входить настінний зарядний пристрій змінного струму, зарядний кабель для фотоелектричних панелей та посібник користувача.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 1 500 Вт-год; 1 000 Вт
 • Порти в комплекті: USB-порт, 2 вихідні порти змінного струму та автомобільний порт 12 В
 • Екологічно чисте джерело енергії, яке чудово підходить для тих, хто хоче мати екологічно чистий варіант
 • Підходить для використання з великою побутовою технікою, зокрема кухонною, та іншою побутовою електронікою
 • Має вбудовану ручку для перенесення; підходить для використання на вулиці
 • Деякі користувачі кажуть, що пристрій раптово перестає реєструвати використання потужності
 • Призначений для легкого використання; пристрій може перестати працювати при надмірному використанні

Придбайте сонячний генератор Maxoak Bluetti EB150 на Amazon або Maxoak.

Портативна електростанція Rainier R150i потужністю 155 Вт-год

R150i від Rainier. чудовий сонячний генератор для домашнього використання, здатний живити невеликі прилади, ноутбуки, електроінструменти, планшети та смартфони, дрони, камери, ліхтарі, динаміки та фари. Розмір приблизно 10 дюймів в довжину, 6 дюймів в ширину, 4 дюйми в глибину і вагою 3.75 фунтів, легкий і портативний, з вбудованою ручкою для перенесення та ліхтариком.

Оскільки цей акумуляторний генератор для домашнього використання є екологічно чистим джерелом енергії, покупцям не потрібно заправляти його газом, пропаном або дизельним паливом. Це означає, що в невеликих будинках не буде шуму та диму. Живиться від літій-іонного акумулятора ємністю 155 Вт-год.

Панель управління генератором містить традиційну побутову розетку і три USB-порти, поєднані з трьома 5.5 міліметрових виходів 12В. Сонячний генератор має розетку та автомобільний зарядний пристрій, а також забезпечує можливість підключення сонячних панелей, хоча сумісні панелі продаються окремо. Час заряджання залежить від місця розташування, температури та погоди.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 155 Вт-год
 • Порти включені: 3 порти постійного струму, 1 настінний порт і 3 USB-порти
 • Підходить для дрібної побутової техніки та електронних пристроїв, включаючи смартфони, дрони, GoPro, камери та динаміки
 • Легка та компактна; портативність робить її чудовим вибором для використання на відкритому повітрі
 • Доступна ціна в порівнянні з іншими подібними портативними електростанціями
 • Сонячні панелі не входять до комплекту і купуються окремо; не підходить для великих приладів Час заряджання залежить від умов навколишнього середовища та типу пристрою

Придбайте сонячний генератор Rainier на Amazon.

Портативна дельта-електростанція Ecoflow 1260 Вт-год

Портативний сонячний генератор Delta від Ecoflow має літієву батарею ємністю 1260 Вт-год і потужність чистої синусоїди змінного струму 1800 Вт (з імпульсом до 3300 Вт), який використовує шість розеток змінного струму для одночасного живлення до 13 пристроїв. Вона створює достатньо енергії, щоб підтримувати роботу освітлення, телевізорів, морозильних камер, тостерів, кавоварок, фенів, електричних сковорідок, ноутбуків та медичного обладнання протягом декількох годин. Якщо користувачі живуть у великому будинку, а електрика відключається, їхні прилади та пристрої повинні залишатися функціональними.

Генератор використовує технологію швидкої зарядки X-Stream Fast Charge, що забезпечує прискорену швидкість перезарядки. Заряджайте до 80 відсотків потужності всього за 1 годину, а повний заряд. приблизно за 90 хвилин, підключивши його до розетки або іншого генератора. Додатковий час підзарядки. від 4 до 8 годин за допомогою сонячної панелі або 13.5 годин через 12/24-вольтовий автомобільний порт. Хоча сонячні панелі не входять до комплекту, генератор сумісний з більшістю сонячних панелей на ринку.

Три типи зарядних кабелів (штекер змінного струму, автомобільний зарядний кабель та кабель для сонячної панелі), сумка та посібник користувача входять до комплекту сонячного генератора. Генератор має розмір близько 15.7 дюймів в довжину на 8.3 дюйми завширшки на 10.6 дюймів в глибину і важить 30.9 фунтів. Ручка допомагає при транспортуванні.

Характеристики продукту

 • Тип: Генератор резервного живлення
 • Потужність: 1,260 Вт/год; 1,800 Вт (до 3,300 Вт імпульсної потужності)
 • Порти включені: 6 портів змінного струму, 4 порти USB, 2 порти USB-C та автомобільний порт
 • Надзвичайно універсальний продукт; може живити до 13 пристроїв одночасно
 • Технологія швидкої зарядки X-Stream Fast Charge забезпечує прискорене включення пристрою
 • Сумка для перенесення та ручка в комплекті; підходить для перенесення та маневрування

Придбайте сонячний генератор Ecoflow на Amazon, Lowe’s або Ecoflow.

Сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P з панелями

Довготривала подорож вимагає достатньої потужності, довговічності та надійності, саме тому сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P є нашим найкращим вибором для кемпінгу та відпочинку на природі. Завдяки свинцево-кислотній акумуляторній батареї він забезпечує потужність 2 000 Вт з імпульсною потужністю 4 800 Вт і має ємність 2 000 Вт-год для достатньої потужності для зарядки невеликих приладів, телефонів та електроінструментів. Для зручності використання ця модель також має вбудований сенсорний екран.

У комплекті з генератором поставляється інструкція з експлуатації, адаптер змінного струму та шість портів змінного струму, сонячний зарядний кабель MC4, автомобільний зарядний кабель, авіаційний роз’єм, два USB-порти, порт постійного струму та вбудована ручка для перенесення. Крім того, цей варіант поставляється зі складною сонячною панеллю потужністю 1200 Вт, захищеною від подряпин, виготовленою з монокристалічних кремнієвих елементів, що робить цей варіант на 5 відсотків ефективнішим за аналогічні сонячні панелі. Ці сонячні панелі також легко транспортувати та встановлювати завдяки їх 9.8-фунтова вага та вбудована підставка.

Завдяки тому, що панелі входять до комплекту, цей набір готовий до використання з коробки. Час заряджання залежить від умов навколишнього середовища, а генератор важить 60 кг.6 фунтів.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 2,000 Вт/год; 2,000 Вт (до 4,800 Вт імпульсної потужності)
 • Порти включені: 6 портів змінного струму, 1 порт для зарядки автомобіля, 2 USB-порти, 1 порт постійного струму та 1 авіаційний порт
 • Стійкі до подряпин і легкі сонячні панелі в комплекті з вбудованою підставкою для ніг
 • Швидкий час заряджання; підходить для тих, кому потрібно підзарядити пристрої в дорозі
 • Деякі користувачі повідомляють, що сонячні панелі випадково перестають заряджати пристрій
 • Пристрій може не розпізнати сонячні панелі і не заряджати акумулятор

Придбайте сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P на Amazon або Maxoak (без панелей).

Що потрібно враховувати при виборі найкращого сонячного генератора

Поки покупці шукають найкращі сонячні генератори, доступні для дому або подорожей, вони повинні враховувати цільове використання. Від того, як і де ви плануєте використовувати сонячний генератор, залежить розмір, потужність і ємність пристрою, який вам знадобиться.

Мета та діяльність користувача

Причини придбання сонячного електрогенератора можуть бути різними для кожного, тому покупцям важливо чітко визначитись з метою придбання сонячного генератора та завданнями, які вони сподіваються виконати за його допомогою. Сонячні генератори корисні для тих, хто подорожує і зупиняється у віддалених місцях, де немає електромережі. І навпаки, покупці можуть просто захотіти мати надійне резервне джерело енергії для свого будинку, щоб підготуватися до настання природної або техногенної катастрофи.

Якщо основна мета. подорожі, шукайте сонячні генератори, які допоможуть зробити подорожі простішими. Підключення до мережі автофургона дозволяє користувачам живити прилади, коли вони знаходяться в дорозі. Можливість зарядки в автомобілі робить зручним для мандрівників їздити та заряджати сонячні генератори без необхідності зупинятися та встановлювати сонячні панелі.

Розмір та потужність сонячних панелей

Покупці, які вибирають сонячний генератор відповідного розміру для своїх потреб, повинні пам’ятати про ємність акумулятора і вимоги до потужності, щоб уникнути його перевантаження. Більшість сонячних генераторів можуть підтримувати живлення портативної електроніки, смартфонів, планшетів, електроінструментів, дрібної побутової техніки та акумуляторних інструментів протягом декількох годин. Однак покупцям може знадобитися окремий генератор, наприклад, для забезпечення роботи холодильника протягом цілого дня.

Сонячний вхід відноситься до сонячних панелей. Сонячні панелі збирають і перетворюють сонячне світло в енергію, яка зберігається в акумуляторі генератора. Достатня кількість сонячної енергії контролює час роботи генератора та час, необхідний для підзарядки.

Сонячні панелі, що використовуються в поєднанні з портативним сонячним генератором, мобільні та прості в управлінні. На відміну від панелей, встановлених на житлових або комерційних об’єктах, вони менші за розміром і мають меншу потужність, що означає менше споживання сонячної енергії, ніж їхні більші аналоги.

Вимоги до потужності

Потужність сонячного генератора повинна відповідати електричним потребам покупців. Потужність акумулятора вимірюється у ватах. це максимальна потужність, яку генератор забезпечує під час роботи. Ємність акумулятора. у ват-годинах. це загальна кількість накопиченої енергії.

Коли генератор працює, вати відображають швидкість потоку енергії від його батареї до електричного пристрою, а ват-години. максимальний рівень енергії, який він може забезпечити. Наприклад, сонячний генератор потужністю 500 Вт-год може зберігати в цілому 500 Вт, коли він повністю заряджений. Таким чином, сонячний генератор потужністю 500 Вт здатний живити лише електроприлади та пристрої, потужність яких не перевищує 500 Вт.

Ємність акумулятора

Батарея в сонячному генераторі. це місце, де енергія, отримана від сонячної панелі, зберігається для подальшого використання. Сонячні генератори зазвичай мають літій-іонні або свинцево-кислотні акумулятори. Акумуляторна батарея дозволяє використовувати генератор вночі або в дні з обмеженою кількістю сонячного світла.

Ємність акумуляторів визначає тривалість роботи генератора. Чим більшої потужності вимагає електронний пристрій, тим швидше розрядиться заряд акумулятора. Тривалість заряду батареї також залежить від кількості пристроїв, які одночасно споживають енергію від генератора.

Більша ємність акумулятора необхідна для живлення електроприладів, які потребують більшої потужності. Меншої потужності достатньо для освітлення, мобільних телефонів та ноутбуків. Наприклад, сонячний генератор потужністю 500 Вт може живити світлодіодну лампу протягом 100 годин, тоді як міні-холодильник. лише близько 10 годин.

Номінальна потужність інвертора

Постійний та змінний струм. це дві форми електрики. Постійний струм. це електрика, яка тече тільки в прямому напрямку. Змінний струм. це електрика, яка тече як вперед, так і назад. Енергія, яку використовують сонячні панелі, є постійним струмом. Інвертор сонячного генератора перетворює низьку потужність постійного струму від акумуляторів на змінний струм для використання.

Номінальна потужність інвертора означає максимальну потужність, яку сонячний генератор може отримати в будь-який момент часу. Наприклад, інвертор потужністю 1 500 Вт може виробляти до такої кількості енергії змінного струму. Майте на увазі, що розмір або номінальна потужність інвертора не завжди співвідноситься із загальною потужністю сонячного генератора. Зберігання акумуляторів також важливо.

Можливість розширення потужності

З часом користувачі можуть захотіти розширити можливості свого сонячного генератора, особливо якщо їм потрібна більша потужність. Однак модернізація сонячного генератора не завжди є доцільною.

Розширення потужності базується на стійкості контролера заряду, який направляє енергію в одному напрямку від сонячних панелей до акумуляторів. Як невід’ємний компонент сонячного генератора, основним завданням контролера заряду є захист довговічності акумуляторів.

Контролер заряду може обробляти лише максимальну кількість ват і напругу, на яку він розрахований, тому користувачі не зможуть збільшити потужність понад його зарядні можливості. Якщо ємність акумулятора не підтримує додаткові сонячні панелі, розширення потужності недосяжне.

Типи сонячних генераторів

Для людей, які живуть у районах з частими перебоями в електропостачанні, генератор дозволяє їм мати проміжне джерело електроенергії. Для домашнього використання доступні два типи сонячних генераторів: сонячні резервні генератори та портативні сонячні генератори. Обидва генератори виробляють сонячну енергію, але відрізняються за потужністю, накопиченням енергії та вартістю.

Резервні сонячні генератори

Резервні сонячні генератори призначені для живлення при виході з ладу електромережі і є ефективною альтернативою встановленню повноцінної системи. Ці генератори використовують кілька акумуляторів для зберігання енергії для отримання великої потужності. Вони забезпечують достатню резервну потужність для ввімкнення світла, телевізорів, комп’ютерів та малих і середніх побутових приладів.

Зазвичай для заряджання сонячного резервного генератора на повну потужність потрібно менше 48 годин, але час може змінюватися залежно від розміру сонячних панелей і кількості сонячного світла. Покупці можуть тримати ці генератори як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Недоліком сонячних резервних генераторів є їхня вага, що робить їх дещо важкими для переміщення. Крім того, генератор, який є достатньо великим, щоб забезпечити енергією цілий будинок, коштує дорого.

Переносні сонячні генератори

Портативні сонячні генератори мають невелику вагу, тому користувачі можуть брати їх з собою куди завгодно. Вони ідеально підходять для будинків, будиночків, кемпінгів, автофургонів, автомобілів та човнів. Деякі генератори оснащені ручкою для перенесення або прикріпленою ручкою для легкого транспортування. Сонячні панелі заряджають батарею в портативному сонячному генераторі.

Переносні сонячні генератори мають недоліки. Вони можуть мати недостатню потужність для живлення великих приладів, таких як холодильники, посудомийні машини, пральні машини, водонагрівачі та дренажні насоси, або не можуть живити кілька пристроїв одночасно.

Якщо вони використовують малопотужні сонячні панелі, підзарядка генератора може зайняти багато часу. З іншого боку, портативні сонячні генератори не створюють шуму та вуглекислого газу, доступні за ціною та не потребують технічного обслуговування, на відміну від газових генераторів.

Поради щодо використання сонячного генератора

З великою кількістю сонячних генераторів, з яких можна вибрати, покупцям може бути важко вирішити, який з них відповідає їхнім вимогам. Для початку, вони захочуть точно визначити, як і де вони планують його використовувати.

Сонячні генератори доступні в різних розмірах з різною потужністю та ємністю зберігання. Вони в основному призначені для живлення будинків під час відключення електроенергії або для активного відпочинку на природі, наприклад, кемпінгу, полювання, вітрильного спорту, риболовлі та подорожей. Сонячні генератори також є ідеальним джерелом енергії для заходів на відкритому повітрі, таких як вечірки, фестивалі, ремісничі ярмарки та фермерські ринки.

Ще одним важливим фактором є те, скільки покупці хочуть витратити на сонячний генератор. Зі збільшенням розміру та потужності сонячних генераторів зростає і їхня ціна. Майте на увазі, що більшість сонячних генераторів не включають сонячні панелі, тому їх додаткова покупка збільшить витрати.

 • Сонячний генератор повинен відповідати цілям покупців.
 • Важливо вибрати відповідний розмір, потужність та ємність для зберігання енергії.
 • Зосередьтеся на характеристиках, які відповідають планам людини щодо генератора, таких як кількість портів для підключення, швидкість заряджання, портативність, ручка для перенесення, ліхтарик, можливість розширення та вага.

Переваги володіння сонячним генератором

Власний сонячний генератор звільняє користувачів від залежності від викопних видів палива, коли їм потрібна резервна система для надзвичайних ситуацій, подорожей або кемпінгу. Крім того, сонячні генератори є портативними та компактними, тому їх легко зберігати та переміщати, на відміну від величезних газових генераторів.

Сонячні генератори також тихіші, безпечніші та потребують мінімального обслуговування, оскільки не мають двигунів, рухомих частин і не виділяють шкідливого вуглекислого газу. Цей альтернативний тип генератора є екологічно чистим рішенням, яке збирає енергію сонця для зберігання в акумуляторі, а потім виробляє енергію під час роботи.

Швидкість зарядки і потужність сонячного генератора залежать від його розміру, тому покупці повинні ретельно продумати, де вони хочуть його використовувати і скільки електричних пристроїв і приладів вони хочуть живити.

 • Для роботи сонячного генератора не потрібне паливо.
 • Це чисте, поновлюване джерело енергії.
 • Сонячний генератор не потребує особливого обслуговування.

Поширені запитання

Має сенс мати сонячний генератор, щоб не залишитися без джерела енергії під час відключення електроенергії вдома або просто під час відпочинку на природі та подорожей. Портативність сонячних генераторів робить їх ідеальними для пакування та перенесення в подорожі, і вони особливо зручні для зберігання та використання в автофургонах, автомобілях, човнах та каютах. Якщо у вас все ще є питання щодо того, який варіант сонячного генератора може бути найкращим для ваших потреб, ознайомтеся з деякими з найбільш поширених запитань про сонячні генератори та відповідями на них.

Q. Як працює сонячний генератор?

Сонячний генератор працює, коли сонячна панель перетворює сонячне світло на постійний струм, який проходить через контролер заряду. Сонячна енергія зберігається в акумуляторі, і таким чином сонячний інверторний генератор перетворює електроенергію в придатну для використання електроенергію змінного струму.

Q. Чи може сонячний генератор живити будинок?

Сонячний генератор, скоріш за все, не зможе живити всі пристрої у вашому домі одночасно. Залежно від розміру генератора, він може заряджати та живити різноманітні великі та малі прилади, електронні пристрої та медичне обладнання.

Q. Як вибрати сонячний генератор?

Щоб вибрати сонячний генератор, подумайте про його призначення та бюджет, а також про те, яка ємність і потужність акумулятора вам потрібна для живлення побутової техніки, електронних пристроїв та іншого обладнання.

Q. Який розмір сонячного генератора мені потрібен?

Розмір сонячного генератора, який вам потрібен, залежить від потужності, необхідної для живлення ваших пристроїв, і тривалості заряджання.

Чому варто довіряти Бобу Вілі

Боб Віла. американський майстер на всі руки з 1979 року. Як ведучий улюблених і новаторських телесеріалів, включаючи “Цей старий будинок” і “Знову вдома у Боба Віли”, він популяризував і став синонімом домашнього ремонту “зроби сам”.

Протягом своєї багаторічної кар’єри Боб Віла допоміг мільйонам людей будувати, реконструювати, ремонтувати та жити краще з кожним днем. традиція, яка продовжується і сьогодні, з експертними, але доступними порадами для дому. Команда Bob Vila перетворює необхідну інформацію в навчальні посібники по проектам, посібники з технічного обслуговування, довідники по інструментам та багато іншого. Потім ці експерти з дому та саду ретельно досліджують, перевіряють та рекомендують продукти, які допоможуть власникам будинків, орендарям, домашнім майстрам та професіоналам у їхніх списках справ.

Що таке сонячний генератор

Сонячні генератори є популярною альтернативою резервним і газовим генераторам. Але багато людей часто задаються питаннями на кшталт, що таке сонячний генератор, чи варто його купувати і т.д., перед тим, як зробити остаточну покупку. Простими словами, сонячний генератор. це портативна електростанція, яка використовує сонячні панелі для перетворення сонячного світла в електрику. Електрична енергія зберігається в акумуляторі, який називається електростанцією, а потім використовується для живлення електроприладів.

Оскільки зміна клімату впливає на світ, люди переходять на відновлювані джерела енергії для задоволення всіх своїх потреб в електроенергії. Переносні сонячні генератори не виділяють шкідливих газів і є більш надійними, ніж їхні аналоги, що працюють на паливі. Ось чому багато домовласників переходять на генератори, що працюють на сонячній енергії, такі як Сонячний генератор Jackery.

вибрати, сонячний, генератор, всього

Поєднання сонячних панелей Jackery SolarSaga та портативної електростанції Explorer може допомогти вам використовувати сонячну енергію для заряджання приладів протягом тривалого часу. У цьому посібнику про сонячні генератори ми розповімо про все, що пов’язано з екологічно чистими джерелами енергії, про відмінності між сонячними та газовими генераторами, а також про те, як вибрати правильний генератор.

Що таке сонячний генератор

Технічно, сонячний генератор. це електрогенератор, який працює на сонячній енергії. Це термін, який означає поєднання портативних електростанцій та сонячних панелей для уловлювання, зберігання та розподілу сонячної енергії.

Найпотужніші та найнадійніші сонячні генератори використовуються під час подорожей на автофургонах, для резервного живлення в аварійних ситуаціях, в кемпінгах та інших видах активного відпочинку на природі. На відміну від газових генераторів, які потребують дизельного палива, пропану або газу, сонячний генератор складається з.:

 • Переносні сонячні панелі
 • Портативна електростанція (включаючи акумуляторну батарею, сонячний контролер заряду, сонячний інвертор)

Доступні сонячні генератори різних розмірів і потужностей, завдяки чому ви можете вибрати той, який відповідає вашим потребам без перевитрат.

Компоненти сонячного генератора

Тепер, коли ви знаєте, що таке сонячний генератор, настав час пояснити найважливіші компоненти системи.

вибрати, сонячний, генератор, всього

Сонячні панелі

Сонячні панелі, які також називають фотоелектричними елементами, перетворюють сонячне світло в електрику. Сонячні генератори використовують портативні та складні сонячні панелі, що відрізняє їх від панелей на даху.

Контролер заряду

Коли електроенергія виробляється сонячними панелями, першим компонентом, до якого вона потрапляє, є контролер заряду (або регулятор). Оскільки сонячна енергія виробляється зі змінною швидкістю, робота контролера заряду полягає у формуванні та кондиціонуванні електроенергії, щоб уникнути перезарядки. Високоефективні сонячні генератори оснащені технологією MPPT, яка гарантує, що ніщо не буде пошкоджено при проходженні енергії через систему.

Іншим основним компонентом портативного сонячного генератора є інвертор, який перетворює постійний струм від сонячних панелей на змінний струм. Робота інвертора полягає в отриманні енергії від сонячної системи і транспортуванні її до приладів.

Сонячна батарея

Електроенергія, вироблена сонячними панелями, зберігається в сонячній батареї до тих пір, поки вона не знадобиться. Більшість сучасних сонячних генераторів мають вбудовану літій-іонну батарею для зберігання струму, зібраного сонячними панелями.

Використання сонячного генератора

Сонячний генератор можна використовувати різними способами, включаючи, але не обмежуючись ними:

 • Аварійне резервне живлення: Часті перебої в електропостачанні та аварійні ситуації є основними причинами, через які власники будинків обирають сонячні електростанції. Надійне та ефективне сонячне рішення може живити основні прилади, такі як медичне обладнання, холодильники, освітлення тощо.
 • Життя поза мережею: Сонячні генератори з акумуляторами великої ємності можуть допомогти вам насолоджуватися життям поза мережею. За допомогою потужного сонячного генератора ви можете заряджати малі та великі прилади і підтримувати їх роботу годинами.
 • Відпочинок на свіжому повітрі: Оскільки сонячні генератори є портативними, вони є ідеальним зарядним пристроєм для кемпінгу, піших прогулянок, подорожей на автофургонах або активного відпочинку на природі.
 • Стале життя: Домовласники, які хочуть вибрати стійке та екологічне джерело енергії, можуть перейти на сонячні генератори. Вони можуть зменшити рахунки за електроенергію, зменшити залежність від викопного палива тощо., використовуючи енергію сонця.

Як працює сонячний генератор

Портативний сонячний генератор працює, коли сонячна панель перетворює сонячне світло в корисну енергію, тобто електрику. Сонячні панелі збирають сонячну енергію вдень і передають її до системи зберігання енергії в акумуляторі. Компактні та транспортабельні сонячні генератори. це зручні рішення для заряджання електроприладів у будь-якому місці.

вибрати, сонячний, генератор, всього

Ось як відбувається цей процес:

 • Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в постійний струм, який потім проходить через контролер заряду.
 • Контролер заряду регулює напругу електроенергії перед зберіганням, забезпечуючи належний потік струму до акумулятора.
 • Вбудований акумулятор зберігає всю енергію для подальшої зарядки електричних пристроїв.
 • Інвертор перетворює постійний струм на змінний для живлення більшості приладів та пристроїв протягом декількох годин.

Типи сонячних генераторів

Нижче наведено три основні типи сонячних генераторів.

Мережевий сонячний генератор

Цей тип генератора підключається до електромережі для заряджання електроприладів. Сонячні панелі вловлюють сонячне світло і перетворюють його в електрику у вигляді постійного струму. Потім постійний струм перетворюється на змінний в силовому блоці. Плата передає електроенергію для живлення будинків та будівель.

Також відомі як автономні або автономні сонячні генератори, вони передбачають використання акумуляторів, що живляться від сонячних панелей. Це портативні сонячні генератори, які можна брати з собою під час подорожей, подорожей на автофургонах тощо.

Гібридний сонячний генератор

Цей сонячний генератор нового покоління є поєднанням традиційних генераторів з керованим джерелом енергії. Екологічно чисте та паливно-ефективне джерело живлення є кращим в районах, де є обмежений доступ до бензину, скрапленого газу або дизельного палива.

Чому варто обирати сонячні генератори

Вибираючи сонячні генератори, ви отримуєте багато переваг, особливо в порівнянні з паливними або традиційними газовими генераторами. Ось деякі ключові переваги сонячних генераторів.

Сонячні генератори легкі та більш портативні, ніж не сонячні генератори. Це зручне енергетичне рішення, яке дозволяє постачати електроенергію будь-де і будь-коли. Портативні генератори популярні, коли ви живете поза мережею, подорожуєте в автофургоні або кемпінгу.

Ще одна перевага сонячних генераторів полягає в тому, що вони працюють безшумно. Традиційні газові генератори часто шумлять і можуть особливо дратувати в невеликих приміщеннях, таких як будинки на колесах, крихітні будинки і т.д. Крім того, сонячні генератори працюють тихо і ідеально підходять для використання в приміщенні.

На відміну від звичайних дизельних або газових генераторів, які потребують викопного палива, сонячна енергія є відновлюваним джерелом енергії з низьким рівнем викидів. Оскільки сонячний генератор не виділяє забруднюючих речовин, він є екологічно чистим і недорогим варіантом.

Низький рівень технічного обслуговування

Сонячні генератори майже не потребують технічного обслуговування. Ви можете просто видалити пил, щоб посилити поглинання фотонів. Крім того, у них немає рухомих компонентів, тому вам не потрібно зосереджуватися на заміні деталей машини.

Сонячний генератор в порівнянні з традиційними генераторами. Традиційний генератор

Сонячні генератори та традиційні генератори. це два широко популярні енергетичні рішення. Однак вони повністю відрізняються один від одного.

Давайте швидко порівняємо сонячні та газові генератори в таблиці.

Тут ми детально порівнюємо обидва генератори, щоб ви могли прийняти обґрунтоване рішення.

Плюси і мінуси сонячного генератора

Нижче ми пояснили переваги та недоліки сонячних генераторів.

 • У порівнянні з традиційними газовими генераторами, сонячні генератори є портативними. Вони ідеально підходять для кемпінгу, надзвичайних ситуацій, заходів на свіжому повітрі та загальної діяльності в дорозі.
 • Вони навіть оснащені зручними для перенесення ручками для підвищення портативності та зручності.
 • Сонячні генератори не мають рухомих частин, як газові генератори. Тому вони мають менше шансів на ремонт і потребують низького рівня обслуговування.
 • Вони генерують чисту, відновлювану енергію, яка не шкодить навколишньому середовищу під час роботи.
 • Сонячні генератори, як правило, вимагають високих початкових витрат.
 • Сонячні батареї можна заряджати лише тоді, коли є сонячна енергія.

Плюси та мінуси традиційного генератора

Генератори, що працюють на викопному паливі, технічно відомі як традиційні генератори. Нижче ми згадали деякі з основних переваг та недоліків звичайних генераторів.

 • Традиційні генератори виробляють електроенергію на вимогу. Тобто, ви можете виробляти електроенергію, як тільки вони отримують паливо.
 • На ринку доступні різні розміри газових генераторів, що робить їх трохи портативними. Однак вам потрібно буде носити з собою бензин, що робить їх менш зручними, ніж сонячні генератори.
 • Оскільки традиційні генератори існують на ринку вже багато років, вони більш звичні для людей і мають високе домінування на ринку.
 • Традиційні генератори потребують дорогого палива, що збільшує довгострокові витрати.
 • Вони виділяють токсичні гази, такі як чадний газ, закис азоту та оксиди сірки, що призводить до забруднення навколишнього середовища.
 • Через рухомі частини в газогенераторах, вони надзвичайно шумні. Таким чином, вони не підходять для використання в приміщенні або в невеликих місцях, таких як автофургони.
 • Газові генератори потребують регулярного обслуговування, оскільки мають рухомі частини. З часом їх потрібно чистити, змащувати та замінювати, що призводить до високих витрат на обслуговування.

Як бачите, сонячні генератори мають більше переваг у порівнянні з газовими генераторами.

вибрати, сонячний, генератор, всього

Як вибрати сонячний генератор

Розуміння “що таке портативний сонячний генератор” недостатньо; важливо розуміти фактори, які слід враховувати при виборі сонячного генератора. Оскільки не всі портативні сонячні генератори однакові, ви повинні ознайомитися з їх особливостями, щоб вибрати ідеальний генератор.

Ємність акумулятора

Незалежно від вашої мети використання, вибір сонячного генератора з високою ємністю акумулятора є життєво важливим. Коли сонячний генератор має високу потужність, ви можете зберігати більше енергії для подальшого використання. Це, в свою чергу, гарантує, що ви маєте легкий доступ до сонячної енергії під час аварійних відключень або поїздок на природу.

Чистий синусоїдальний інвертор

Ці пристрої перетворюють енергію з акумулятора в енергію, яка нагадує енергію з розетки. Основною метою синусоїдального інвертора є перетворення постійного струму (DC) в змінний струм (AC). Сонячний генератор, оснащений інвертором з чистою синусоїдою, подає точну напругу, забезпечуючи безпеку чутливих електронних пристроїв.

Літій-іонний акумулятор

Переносні електронні пристрої, такі як сонячні генератори, повинні мати літій-іонні акумулятори. Вибір сонячної системи з високоякісним літій-іонним акумулятором гарантує, що ви зможете заряджати прилади безпечно і без перегріву.

Незалежно від того, яка причина стоїть за вибором сонячного генератора, невелике дослідження гарантує, що ви витратите свої гроші на правильний продукт.

Чому сонячний генератор Jackery

Переносні сонячні генератори. найкращий спосіб використовувати енергію сонця та живити ваше обладнання. Jackery. провідний бренд, який виробляє високоякісні сонячні панелі SolarSaga та Переносні електростанції Explorer.

вибрати, сонячний, генератор, всього

Ви можете вибрати з широкого асортименту сонячних генераторів, залежно від кількості приладів, які ви хочете зарядити. Сонячні генератори Jackery безшумні, портативні та доступні за ціною, забезпечуючи перетворення максимальної кількості сонячного світла в електроенергію.

Ось кілька основних переваг сонячних генераторів Jackery над іншими аналогічними продуктами на ринку.

Надійність: Jackery пропонує найнадійніші сонячні генератори з розширеними функціями. Оснащені акумулятором великої ємності, вони досить потужні, щоб підтримувати життя автофургона, фургона та салону.

Простота використання: Навіть якщо ви використовуєте сонячний генератор вперше, ви не пошкодуєте про інвестиції в сонячні генератори Jackery. Функція plug-and-play допоможе вам з’єднати сонячні панелі Jackery SolarSaga з портативною електростанцією Explorer за допомогою декількох кліків.

Невелика вага: Всі сонячні генератори Jackery є портативними, що робить їх ідеальними для відпочинку на природі або проживання поза мережею. Незалежно від того, чи плануєте ви йти в похід або подорожувати на автофургоні, ви можете взяти сонячний генератор з собою.

Економічно ефективний: Сонячний генератор Jackery пропонує відмінне співвідношення ціни та якості. Крім того, широкий діапазон доступних розмірів робить їх чудовими варіантами для тих, хто має різний бюджет.

Ефективні панелі: Сонячні панелі Jackery SolarSaga мають найвищий ККД. Тобто панелі можуть поглинати максимум сонячної енергії за менший час. Крім того, вони оснащені регульованими підставками, які допомагають регулювати панелі та генерувати максимальну вихідну потужність.

Тепер, коли ви знаєте переваги сонячних генераторів, ось найпопулярніші доступні комплектації.

Час перезарядки

Залишити відповідь