Інтеграція Growatt подвійний підрахунок потужності на гібридному інверторі, коли потужність…

Інтеграція подвійного підрахунку потужності на гібридному інверторі Growatt, коли живлення надходить від акумулятора #80905

Що я бачу, так це те, що потужність, яка надходить від акумулятора, вважається імпортованою з мережі вночі.

Тут я показую той самий день з Домашнього помічника

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі
інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Доповідь від Growatt

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Тільки імпортувати енергію

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Схоже, є деяке непорозуміння щодо того, що є що. З точки зору потужності.

Не можу зрозуміти, чи є очевидна помилка при додаванні потужності від джерела.

Інтеграція, що викликає проблему

Все, що є в логах, що може бути корисним для нас?

Додаткова інформація

Текст було успішно оновлено, але виникли ці помилки:

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Це дійсно дивно. Я переглянув все вище, і з того, що я можу сказати, ваша енергетична панель налаштована правильно (у мене такий самий тип системи, і вона налаштована точно так само, і вона працює правильно). Чи не могли б ви, будь ласка, поглянути на статистику, яка стоїть за значенням “Імпорт з мережі сьогодні” на сторінці огляду HA: Можливо, він не використовує правильне значення?

Бібліотека Growatt ця інтеграція просто витягує значення безпосередньо з серверів Growatt, вона повинна брати значення, яке ви бачите на веб-сайті Growatt під назвою Imported From Grid (жовта смуга під Load Consumption). Пам’ятайте, що ця інтеграція, однак, не робить запитів до веб-інтеейсу, а натомість робить виклик до API, що використовується додатком для Android.

Це значення відображається на вкладці приладової панелі в додатку shinephone (який я опублікую пізніше, чомусь зараз додаток на моєму телефоні не працює). Якщо ви бачите його там, буде цікаво дізнатися, яку цінність ви там бачите.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Це статистика, яка витягується з додатку, було б цікаво порівняти її з тим, що показує ваша статистика в HA, також, будь ласка, порівняйте її зі значенням, яке ви бачите на веб-сторінці Growatt.

Ось кілька нових точок даних

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Я перевірив свою конфігурацію, і вона схожа на вашу.

При зарядці від сонця виглядає так, ніби це рахується як зарядка від електромережі.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

На енергетичній панелі Тут чітко видно, що пункт from grid додає енергію, яка надходить від сонця

перевірте 9-10 разів.

Загальний імпорт на Growatt становить 1,2 кВт-год, а в homeassistant. 2,3 кВт-год

загальне енергоспоживання домашнього помічника наприкінці дня зростає майже вдвічі. Вчора було 23 кВт-год (сторінка GW) проти 30 кВт-год (HA). І це має сенс, оскільки мій акумулятор витрачає 7,5 кВт-год на зарядку. 25% зарезервовано для резервного копіювання і наразі не використовується.

Гаразд, це дуже дивно. Я розгляну це більше, коли у мене буде можливість.

В даний час мій FOCUS зосереджений на іншому питанні з Growatt: #80950

Після того, як я розберуся з цим і перегляну, я повернуся до цього питання, оскільки, схоже, це ізольована проблема тільки для вашої системи.

Це масивний перехресний пост на всіх квитках Growatt, тому вибачте за його загальний формат. Я зібрав всі відкриті проблеми і розставив їх за пріоритетами тут: https://community.домашній помічник.io/t/growatt-integration-prioritized-list-of-features-for-implementation-fixing/483850

Я буду працювати з ними по порядку і оновлювати цей пост, а також відповідні квитки. Використовуючи цей метод, я можу бути впевнений, що правильно відстежую все, що пов’язано з інтеграцією.

@Wingman2. Для того, щоб дослідити це далі, мені потрібно буде зробити деякі дуже специфічні налагодження у вашій системі. Чи хотіли б ви поділитися своїми обліковими даними Growatt зі мною електронною поштою (контактна інформація на моїй сторінці Github), щоб я міг створити налагоджувальний екземпляр і порівняти його з тим, що ви бачите?

Працюючи за лаштунками з @Wingman2, я визначив, що ця проблема пов’язана з тим, що конкретні значення, які використовуються для цього зчитування etouser_combined, коли запитуються з API Growatt, іноді падають, коли вони не повинні (див. графік нижче). Це призводить до того, що функція звітування про енергоспоживання в Home Assistant помилково вважає, що значення було “скинуто”, оскільки воно виходить за межі 10% порогу, який використовується для визначення того, чи було скинуто датчик. Оскільки ця помилка є дуже специфічною для Growatt і, зокрема, для цієї статистики, я реалізую виправлення/обхідний шлях у самому датчику. Наразі я тестую виправлення на моїх локальних налаштуваннях і відправлю PR, коли ми з @Wingman2 дійдемо висновку, що проблему вирішено.

Спостерігаю за цим і намагаюся додати моє сховище акумуляторів на енергетичну панель, але не з’являється жодного об’єкта, який би відповідав цьому. Також використовую гібридний інвертор та акумулятор на 10 кВт (ARK 2).5 модулів). Продовжуйте хорошу роботу! 🙂

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Це (зображення), де я не можу знайти сутності для енергії, що надходить у батарею та виходить з батареї

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Спостерігаю за цим, і намагаюся додати мій акумулятор до енергетичної панелі, але не з’являється жодної сутності, яка б відповідала цьому. Також використовуючи гібридний інвертор і батарею на 10 кВт (ARK 2.5 модулів). Продовжуйте в тому ж дусі! 🙂

Це (малюнок), де я не можу знайти сутності для енергії, що надходить в акумулятор і виходить з акумулятора

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Це не та сама проблема, але пов’язана зі статистикою на енергетичній панелі, будь ласка, чи можете ви сказати мені, який тип системи у вас, увійшовши на сайт growatt і повідомивши мені, що тут з’являється:

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Гаразд, чудово, ось як це виглядає

також може знадобитися ця інформація?

А, гаразд, це тому, що тип MIN/MIC/MOD має підтримку інтеграції, але не схоже, що ми додали відповідні поля для підключення акумуляторів. Тому чи можу я попросити вас зареєструвати новий квиток з назвою Growatt Integration MIN/MIC/MOD тип відсутня інформація про батарею, і тоді я зможу визначити його пріоритетність. У мене є повідомлення на форумі, де я розставив пріоритети для всіх проблем і працюю над ними по черзі: https://community.домашній помічник.io/t/growatt-integration-prioritized-list-of-features-for-implementation-fixing/483850 Після того, як ви зареєструєте тікет, я оновлю цю тему вашим тікетом, оскільки буде справедливо, якщо я буду працювати з речами в правильному порядку.

Дякую за швидку відповідь. Я опублікував квиток: #82090

але, можливо, потрібно більше інформації?

Це все добре, я додам його до списку. Згодом я можу зв’язатися з вами, якщо ви захочете поділитися своїми обліковими даними, щоб я міг увійти на сервери growatt під вашим обліковим записом і подивитися, чому батареї не відображаються, але я зроблю це іншим разом.

Огляд портативної електростанції Growatt VITA 550

Портативна електростанція Growatt Vita 550 призначена для живлення більшості ваших основних пристроїв та електроніки з вихідною потужністю 600 Вт. Оснащена батареєю LiFePO4 ємністю 538 Вт-год, VITA 550 призначена для вирішення більшості середніх завдань в польових умовах, з довговічним акумулятором, що підтримує багато циклів заряду. Завдяки вбудованому зарядному пристрою користувачам не потрібно носити з собою зовнішні зарядні блоки для зарядки пристрою в польових умовах.

Портативна електростанція Growatt Vita 550 призначена для живлення більшості ваших основних пристроїв та електроніки з вихідною потужністю 600 Вт. Оснащена 538-ватним LiFePO4 акумулятором, VITA 550 призначена для вирішення більшості завдань середньої складності в польових умовах, з довговічним акумулятором, що підтримує багато циклів зарядки. Завдяки вбудованому зарядному пристрою користувачам не потрібно носити з собою зовнішні зарядні блоки для зарядки пристрою в польових умовах.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі
інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Однією з ключових особливостей портативної електростанції Growatt Vita 550 є її довговічна батарея LiFePO4, яка може прослужити до 10 років використання з більш ніж 3000 життєвих циклів. На відміну від традиційних літієвих батарей, які деградують після 800-1000 циклів, батареї LiFePO4 є більш ефективними, довговічними та безпечними, з меншим ризиком вибуху або витоку. Крім того, батареї LiFePO4 мають ширший температурний діапазон і можуть добре працювати в екстремальних температурах, що робить їх ідеальними для використання на відкритому повітрі.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі
інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Портативна електростанція Growatt Vita 550 також швидко і зручно заряджається. Ви можете зарядити його від 0% до 100% за 1.6 годин у режимі прискореної зарядки, або 3.5 годин при нормальній швидкості. Крім того, ви можете заряджати його за допомогою сонячних панелей з максимальною вхідною потужністю 240 Вт, і це займе всього 2.5 годин для зарядки під повним сонячним світлом. Технологія MPPT (Maximum Power Point Tracking) забезпечує максимальну ефективність сонячної зарядки з ККД до 99%.

Портативна електростанція Growatt Vita 550 також оснащена функцією, яка дозволяє їй керувати більш широким спектром пристроїв за межами 600 Вт, до 1050 Вт. Ця функція може стати в нагоді для використання більш енергоємного обладнання або інструментів в польових умовах.

Незначний недолік портативної електростанції Growatt Vita 550 полягає в тому, що вона не має можливості прохідного ДБЖ (джерела безперебійного живлення). Це означає, що якщо електростанція підключена до мережі і заряджається, вона не може одночасно живити підключені до неї пристрої, і навпаки. Хоча для більшості користувачів це не є суттєвою проблемою, це може бути обмеженням для тих, хто потребує безперервного живлення своїх пристроїв без перерв під час заряджання.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі
інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Growatt Vita 550 пропонує до 11 універсальних розеток для одночасного живлення більшості ваших пристроїв. Ці розетки включають 3 розетки змінного струму (120 В, 60 Гц, 600 Вт, перенапруга 1200 Вт), 1 автомобільну розетку (12 В/10 А, макс. 132 Вт), 2 порти USB-A (5 В/2.4А, макс. 12 Вт), 1 порт USB-A для швидкої зарядки (5В/3.4A, 9V/2A, 12V/1.5А), 1 порт USB-C PD (5В\9В\12В\20В, 5А, макс. 100 Вт), 1 бездротова зарядна панель (15 Вт) та 2 порти DC 5521 (12В/3А, макс. 36 Вт).

На момент нашого огляду Growatt VITA 550 мав вуличну ціну 410 доларів США, а сонячна панель потужністю 200 Вт коштувала 349 доларів США.

Технічні характеристики Growatt VITA 550

Вихід змінного струму

Зарядка від мережі змінного струму

Клітинна хімія

Життєвий цикл

Ємність

Швидка зарядка через USB A

USB-C PD

USB-A

MPPT

Ефективність MPPT

Управління живленням від акумулятора

Сонячна зарядка

Управління додатком

Зарядка автомобіля

Розміри (ДхШхВ)

Автомобільна розетка

Вага нетто

Оптимальна робоча температура

Гарантія

120 В, 60 Гц, 600 Вт Перенапруга 1200 Вт
120В/60Гц 500 Вт для швидкої зарядки 300 Вт для звичайної зарядки
LiFePO4
3000 циклів
538 Вт-год
1 x 5V/3.4A, 9V/2A, 12V/1.5A
1 x 5В\9В\12В\20В, 5А, 100 Вт макс
2 x 5V/2.4А, 12 Вт макс
Підтримка зарядки MPPT від сонячної енергії
99%
Захист від перегріву, захист від перенапруги, захист від перезарядки, захист від перерозрядки, захист від перевантаження, захист від короткого замикання.
2.5 годин (максимальна потужність при повному сонячному світлі) 12-24В, 10А, 240 Вт макс
Так (підтримка з’єднання Wi-Fi Bluetooth)
12/24В, 8А, 100 Вт Максимально регульована
12.2 x 8.4 x 7.8 дюймів (310 x 213 x 197).5 мм)
1 x 12В/10А, 132 Вт макс
17.82 Ibs/8.16 кг
20°C ~ 30°C / 68℉ ~ 86℉
2 роки

Growatt VITA 550 App Control

Growatt VITA 550 пропонує можливості віддаленого моніторингу та управління за допомогою програми MyGro. Мобільний додаток сумісний з iOS та Android і пропонує ряд функцій, що дозволяють користувачам повністю контролювати свою електростанцію зі свого телефону або планшета. Додаток надає інформацію про стан акумулятора в режимі реального часу, включаючи залишкову ємність і приблизний час до повного заряду, що дає користувачам чітке розуміння того, скільки енергії у них залишилося для роботи.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Користувачі можуть бачити рівень заряду і контролювати стан всіх вхідних і вихідних портів в режимі реального часу. Це корисно для відстеження декількох одиниць, розгорнутих у полі, або просто вимкнення певних виходів, якщо ви не знаходитесь поруч із самим пристроєм.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Додаток також дозволяє користувачам встановлювати індивідуальні профілі зарядки, включаючи швидкість зарядки та рівні захисту від розряду. Такі функції стають у нагоді в ситуаціях, коли режим запасу може бути невигідним (зниження швидкості заряду, щоб не вимкнути ланцюг) або запобігання зниженню рівня заряду батареї нижче певного рівня.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Під час тестування ми виявили, що додаток простий у використанні та дозволяє підключатися як через Bluetooth, так і через Wi-Fi. Під час тестування VITA 550 ми бачили деякі оновлення в магазині додатків, тому в даний час він регулярно оновлюється для усунення помилок.

Заряд і ємність акумулятора

Growatt VITA 550 має акумулятор LiFePO4 ємністю 538 Вт-год. У нашому тестуванні з навантаженням 350 Вт ми змогли виміряти накопичену потужність 440 Вт-год до того, як пристрій вимкнувся. Заряджаючи VITA 550 з 0%, ми виміряли споживання 650 Вт-год, необхідне для повернення електростанції до 100%. Для швидкості заряджання вбудований зарядний пристрій має два режими швидкості, які в нашому тестуванні становили 259 Вт для повільної швидкості та 493 Вт для швидкої швидкості.

Сонячна панель Growatt 200W

Growatt включили свою сонячну панель потужністю 200 Вт разом з оглядовим зразком VITA 550. Сонячна панель Growatt потужністю 200 Вт складається і має міцну конструкцію для зарядки на вулиці. Гнучка конструкція разом із захисним чохлом, що входить до комплекту, дозволяє легко переносити та зберігати перовскіс. Міцна підставка дозволяє легко встановлювати і направляти панелі в польових умовах, не будуючи нічого на місці.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі
інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

З високим коефіцієнтом корисної дії 22%, панелі пристосовані для отримання великої кількості сонячної енергії. Вона також має водонепроникність IP67, що робить її стійкою до несприятливих погодних умов. З точки зору виходу та підключення, вона використовує універсальні роз’єми MC4, що робить її сумісною з більшістю пристроїв сторонніх виробників. За розмірами він добре поєднується з VITA 550, який має максимальну потужність 240 Вт для сонячної зарядки.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі
інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

У нашому тестуванні ми побачили продуктивність на високому рівні 176 Вт, коли сонячне світло падало прямо над панелями, а самі панелі були розташовані рівно на землі. Це, ймовірно, буде близько до піку потужності цієї панелі при повному сонячному світлі, що дозволить вам легко заряджати VITA 550 в сонячний день.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі
інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

При повному хмарному покритті рівень вихідної потужності панелі відповідно знизився, але все ще мав корисний вихід. Тут ми виміряли вихідні рівні близько 30-50 Вт, що все ж краще, ніж нічого, якщо ви перебуваєте в полі без іншого джерела живлення.

Висновок

Growatt Vita 550. це універсальна та потужна портативна електростанція з широким спектром варіантів потужності, що робить її придатною для польового використання, кемпінгу та ситуацій з відключенням електроенергії. З ємністю 538 Вт-год і вихідною потужністю 600 Вт Vita 550 не є найбільшою портативною електростанцією, яку ми тестували, але вона впорається з робочими навантаженнями середнього розміру. Термін служби батареї LiFePO4, який становить понад 3000 циклів, також повинен досить добре триматися з часом.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі
інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Додавання сонячної панелі Growatt потужністю 200 Вт добре поєднується з Vita 550 для любителів активного відпочинку, оскільки забезпечує зручний спосіб зарядки системи в польових умовах. Що стосується віддаленого моніторингу та управління, до комплекту входить додаток, який може взаємодіяти через BT або Wi-Fi. Єдиним недоліком є відсутність прохідного режиму ДБЖ. В цілому, Growatt Vita 550 є досить надійною пропозицією для тих, хто шукає легкого входу в портативну енергетику.

Співпрацюйте з StorageReview

Огляд Growatt VITA 550. дуже вражаюча електростанція

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Розкриття інформації: Коли ви купуєте щось за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.

VITA 550

Мінуси

Growatt VITA 500. це нещодавно випущена портативна електростанція, яка, здається, має багато переваг. Працюючи від акумуляторів LiFePO4, вона забезпечує надійність і довговічність, що перевершує багато в своєму класі. Будучи одним з найменших варіантів, доступних від Growatt, він готовий до використання “на ходу” або як надійний постачальник електроенергії під час відключень.

Growatt працює в галузі вже дуже давно. Насправді, за 10 років! Хоча компанія базується в Китаї, вона має гарну репутацію виробника якісної продукції, яка охоплює широкий спектр екологічно чистих енергетичних рішень. Від зарядних пристроїв для електромобілів до сонячних панелей та електростанцій. вони зробили собі ім’я в усьому світі.

Сьогодні я збираюся розглянути VITA 550 і все, що він може запропонувати. Я розповім про його особливості, можливості та характеристики, які виділяють його серед конкурентів. Я поділюся своїм досвідом з ним і в кінцевому підсумку визначу, чи є це гідною інвестицією.

Перші враження від розпакування

Після прибуття я був дуже радий знайти в коробці все, що потрібно, і нічого зайвого. Аксесуари включають кабель для зарядки від мережі змінного струму, автомобільний зарядний кабель та кабель для сонячної зарядки від MC4 до XT60. Звичайно, ви також отримуєте інструкцію з експлуатації та сам VITA 550.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Вийнявши його з коробки, прекрасна якість збірки була очевидною. Матовий темно-сірий колір і срібляста верхня частина надають ліхтарю нейтрального, приємного вигляду. Незважаючи на те, що він складається з пластику, пластик здається міцним, товстим і твердим.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Хоча вага VITA 550 становить майже 18 фунтів, вбудована ручка у верхній частині дозволяє легко носити її з собою, враховуючи приблизний розмір 12″ x 8″ x 8″. Хоча ручка здається трохи скрипучою, вона виконує свою роботу і прилягає до верхньої частини пристрою, не заважаючи при цьому.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Що відрізняє його від інших електростанцій такого розміру, так це елементи LiFePO4, які він використовує. Вони набагато кращі за традиційні літій-іонні або свинцево-кислотні різновиди, які навіть близько не мають такого терміну служби та безпеки, як LiFePO4. Насправді, VITA 550 розрахований на більш ніж 3000 циклів заряджання/розряджання, перш ніж ви помітите будь-яке зниження ємності.

Виходи Дисплей

Всі виходи розташовані на передній панелі в дуже доступній формі, всі вони зосереджені навколо яскравого зелено-білого РК-дисплея. Екран напрочуд гарний, яскравий і насичений, хоча під прямими сонячними променями його буває важко розгледіти.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Він показує реальні показники потужності енергії як на вході, так і на виході, а також невеликі піктограми для різних налаштувань, які в даний момент активовані. Також є вигнута зелена смуга навколо відсотка заряду, що залишився, яка дає приємне візуальне уявлення про залишок заряду. Більше того, вона пропонує піктограму “годин, що залишилися”, яка враховує поточне енергоспоживання та вказує точний час, скільки ще вона пропрацює.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Що стосується виходів, у вас є два порти USB-A з напругою 5В/2.4А і третій, що пропонує швидку зарядку до 18 Вт. Крім того, є один порт USB-C, здатний заряджати пристрої потужністю до 100 Вт. Крім того, є три заземлені розетки змінного струму з напругою 120 В/60 Гц і максимальною потужністю 600 Вт (1200 Вт при перенапрузі). Над ними розташована автомобільна розетка у вигляді бочки на 12 В/10 А, максимальна потужність 120 Вт з двома виходами DC 5521 на 12 В/3 А, максимальна потужність 36 Вт.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Зверху є вбудована в пристрій бездротова зарядна панель. Пропонуючи до 15 Вт потужності, краї навколо нього трохи підняті, щоб ваш телефон випадково не зісковзнув. Здається, він працює досить добре і є приємним бонусом, враховуючи, що більшість електростанцій цього не пропонують.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

І останнє, але не менш важливе: на передній панелі також є вбудоване світло, яке неймовірно яскраве. Ідеально підходить для забезпечення достатнього освітлення вашого намету, столу для пікніка або іншої невеликої площі.

Входи

На правій стороні VITA 550 є невеликі дверцята біля основи. Відкрийте його, щоб побачити різні входи для зарядки. Є один сонячний вхід на 12-24В 10А з максимальною потужністю 240 Вт. У центрі є вхід для підключення шнура живлення змінного струму з максимальним струмом 6 А. Невелика кнопка праворуч дозволяє перемикатися між стандартною та швидкою зарядкою від мережі змінного струму.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Що відрізняє VITA 550 від багатьох електростанцій у своєму класі, так це зарядка від мережі змінного струму. Замість громіздкого адаптера змінного струму, це простий товстий кабель, який забезпечує неймовірну швидкість заряджання до 500 Вт. Таким чином, електростанція може заряджатися від стіни напрочуд швидко. Фактично, він здатний заряджати з 0% до 100% ємності всього за 1 секунду.6 годин, якщо ви вирішите використовувати “швидку зарядку”.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Зрештою, це означає, що вам не доведеться чекати, поки він підзарядиться, і ви зможете використовувати його з користю. Ті, хто часто подорожує в дорозі, знають про важливість швидкої зарядки. Це буквально вдвічі скорочує час очікування від стандартної зарядки від мережі змінного струму.

Якщо ви використовуєте власну сонячну панель або вибираєте одну з панелей Growatt, VITA 550 підтримує вхідну потужність до 240 Вт. Хоча сонячна енергія сильно залежить від різних факторів, ви можете досягти повного заряду всього за 2 хвилини.5 годин.

Більшість користувачів вирішать скористатися перевагами швидкого часу перезарядки від мережі змінного струму. Буквально просто підключіть шнур змінного струму до стіни; це, безумовно, найкращий спосіб зарядити його. Однак ви також можете використовувати автомобільний зарядний кабель, що входить до комплекту, але час перезарядки не перевищує 120 Вт. Таким чином, зарядка автомобіля. найповільніший спосіб заповнити його ємність на 100%.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Додаток

Growatt VITA 550 підтримує з’єднання Wi-Fi та Bluetooth, тому ви можете скористатися додатком myGro. Це не обов’язкова вимога для використання, але приємно мати його в якості опції для тих, хто хоче мати повний інтеейс під рукою.

Хоча вам потрібно зареєструвати обліковий запис, підключення електростанції до додатку є простим і досить простим. Підключившись, ви можете легко переглянути стан заряду та вихідної потужності, а також отримати доступ до безлічі загальних і функціональних налаштувань.

Ми протестували додаток myGro як на Android, так і на iOS і виявили, що він працює просто чудово. Інтеейс користувача плавний, обтічний і легко навігаційний. Витративши кілька хвилин на ознайомлення з додатком, ви отримаєте чудове уявлення про електростанцію та її можливості. Хоча я не думаю, що буду користуватися нею на регулярній основі, це, безумовно, приємно мати.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Мій досвід використання VITA 550

Протягом приблизно трьох тижнів я тестував VITA 550 в різних сценаріях. Загалом, я повинен сказати, що я дуже задоволений тим, як вона працює, і корисністю, яку вона пропонує.

Зокрема, я взяв його в триденний похід і покладався на нього як на єдине джерело живлення. Завдяки максимальній вихідній потужності 600 Вт, він найкраще підходить для живлення пристроїв з низьким енергоспоживанням, таких як смартфони, планшети, світлодіодні ліхтарі, ноутбуки тощо.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Для тестування я використовував VITA 550 на кухні для живлення блендера і міксера, одночасно заряджаючи планшет і смартфон Galaxy. Він працював бездоганно протягом ~15 хвилин поспіль без жодних збоїв чи проблем. Ця комбінація споживає близько 450 Вт на піку, що нижче максимуму, але близько до нього. Як результат, вбудовані вентилятори охолодження автоматично вмикаються, щоб забезпечити безперебійну роботу внутрішніх компонентів. Незважаючи на те, що вони помітні на слух, вентилятори працюють відносно тихо і вмикаються лише за необхідності.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Розрекламована функція Watt. це круто, але її можна активувати лише через додаток. Дозволяє використовувати більш потужні прилади або пристрої без вимкнення інвертора. Все, що перевищує 600 Вт або нижче 1050 Вт, може працювати абсолютно нормально протягом декількох хвилин. Однак він не пропонує безперервну потужність протягом усього цього часу. Крім того, ми вважаємо, що це може призвести до більшого навантаження на інвертор змінного струму, що може спричинити проблеми в майбутньому? Не впевнений, лише гіпотеза.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Нашою улюбленою функцією є швидка швидкість підзарядки від мережі змінного струму. Електростанція використовує простий шнур живлення, а не незграбний адаптер змінного струму, що є безумовним бонусом у нашій книзі. Простіше кажучи, вам не потрібно буде тягати з собою великий адаптер, щоб зарядити його до 100%.

Однак я виявив, що VITA 550 не підтримує наскрізну зарядку. Тобто, ви не можете заряджати пристрій, використовуючи електростанцію для живлення пристроїв, які до неї підключені. Вам потрібно буде відключити все, що ви зараз живите, перш ніж заряджати його. Хоча це дещо компенсується швидким часом перезарядки, це невелика неприємність, про яку покупці повинні знати.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Заключні думки

В цілому, я вважаю, що компанія Growatt виконала чудову роботу з VITA 550, створивши електростанцію, яка є дуже потужною для свого розміру. Хоча він може не пропонувати таку ж потужність або ємність, як більші аналоги, це чудовий варіант для більшості повсякденної електроніки та пристроїв. Звичайно, вона може не забезпечити достатньо енергії для абсолютно всього, але вона ідеально підходить для кемпінгу, автономного використання та аварійного резервного копіювання.

Моя улюблена функція. швидка зарядка від мережі без необхідності використання громіздкого адаптера змінного струму. Хоча він не підтримує наскрізну зарядку, він може повністю зарядитися від розетки приблизно за годину і сорок хвилин. Це в три-п’ять разів швидше, ніж у більшості електростанцій. А з максимальною сонячною потужністю 240 Вт, люди, які хочуть скористатися перевагами своїх існуючих сонячних панелей або однієї з панелей Growatt, можуть легко це зробити.

Додаток пропонує хороше розуміння і цікавий спосіб налаштування широкого спектру налаштувань і параметрів. Найкраще те, що вона не є абсолютно необхідною для використання, хоча я рекомендую перевірити її самостійно.

Я радий бачити, що були використані елементи LiFePO4, а не дешевша альтернатива. Це забезпечує тривалий термін служби, який, теоретично, дозволить використовувати його протягом десятиліття або більше.

Естетика, якість збірки та дизайн. все це чудово. Виглядає чітко і працює відмінно. А з 2-річним гарантійним терміном від Growatt ви можете бути впевнені, знаючи, що він прослужить вам ще багато разів. Загалом. настійно рекомендую, якщо кілька недоліків вас не турбують.

Забезпечте свою наступну подорож на природі чистою енергією. Growatt VITA 550 повністю заряджається на сонці всього за 2.5 годин і використовує довговічні акумулятори LFP.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Заряджайте свої пригоди на природі з портативною електростанцією Growatt VITA 550, що швидко заряджається та має тривалий термін служби. Її батареї LiFePO4 швидко заряджаються і служать до 10 років, заощаджуючи ваші гроші в довгостроковій перспективі.

Ви подорожуєте країною у своєму автофургоні? Можливо, ви присвячуєте свої вихідні походам на природу. Як би ви не проводили час на природі, ви знаєте, що вам потрібне надійне джерело живлення, поки ви не в електромережі.

Багато електростанцій мають короткий життєвий цикл акумулятора і заряджаються повільно. Growatt VITA 550 вирішує ці проблеми за допомогою батареї LiFePO4.

Ви, напевно, чули про Growatt раніше. Як провідний світовий бренд з 11-річним досвідом роботи в галузі сонячної енергетики та систем зберігання енергії, це вибір понад 3 мільйонів сімей та індивідуальних користувачів.

Новітня портативна електростанція бренду, Growatt VITA 550, представлена 5 січня 2023 року на виставці CES.

До 31 січня 2023 року всього за 429-100. Отримайте додаткову знижку 30 з кодом купона: GroVita550. Скористайтеся дивовижною економією вже сьогодні!

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі
інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі
інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Growatt VITA 550 для використання на відкритому повітрі

Має найвищу впізнаваність бренду

Коли ви інвестуєте в електростанцію, ви хочете, щоб вона була безпечною, надійною та довговічною. Продукція Growatt відповідає всім цим критеріям і навіть більше завдяки своєму досвіду в галузі.

Ми вже згадували, що компанія вже 11 років працює над рішеннями для домашніх сонячних електростанцій та систем зберігання сонячної енергії. Зокрема, вона забезпечує інтегровані домашні сонячні енергетичні системи, такі як акумулятори енергії, фотоелектричні інвертори, зарядні пристрої для електромобілів та системи управління енергоспоживанням.

Більше того, компанія є популярним вибором для автономних будинків по всій Європі та Америці за продуктивність сонячної енергії. Бачення Growatt полягає у створенні зеленого, сталого майбутнього за допомогою сонячної енергії. Завдяки своєму досвіду та можливостям, він добре підходить для цього.

інтеграція, growatt, потужності, гібридному, інверторі

Пропонує професійні сонячні характеристики

Багато любителів активного відпочинку хочуть живити свої пригоди чистою енергією. Growatt VITA 550 робить це простіше і швидше, ніж будь-коли. З сонячним входом 240 Вт гаджет споживає лише 2.5 годин для повного заряду.

За даними компанії, це найшвидша швидкість сонячного заряду серед акумуляторів такого рівня ємності в галузі. Це значно випереджає стандартну швидкість зарядки, яка становить 5 годин.

Отже, за той час, поки ви готуєте, їсте та прибираєте після сніданку в кемпінгу, цей сонячний гаджет може бути повністю заряджений і готовий живити ваш ноутбук, планшет, дрон або що-небудь ще.

Крім того, завдяки ефективності MPPT до 99%, втрати енергії під час перетворення майже відсутні, що дозволяє вам отримати максимальну віддачу від споживання сонячної енергії.

Має регульовану зарядку від мережі змінного струму

А якщо сонце не виходить, ви можете скористатися перевагами регульованої зарядки від мережі змінного струму. Режим швидкої зарядки використовує 500 Вт вхідної потужності і заряджає пристрій всього за 1.6 годин.

Це шалена швидкість, враховуючи, що багатьом іншим електростанціям потрібно 4-5 годин, щоб досягти повного заряду. Від чого це залежить? Відповідь. двонаправлена інверторна технологія: вона забезпечує 200% прискорення швидкості зарядки.

А коли у вас є більше вільного часу і ви очікуєте більш тривалий термін служби акумулятора, ви можете повільно заряджати в 3 етапи.5 годин при вхідній потужності 300 Вт.

Працює на безпечних, довговічних батареях LiFePO4

Електростанції, що працюють на батареях NMC, типі літій-іонних батарей, популярних для сонячних накопичувачів, пропонують 800 циклів. Це означає приблизно 3-5 років використання.

Але якщо ви вклали 1000 доларів або більше, ви, ймовірно, хотіли б щось, що дасть вам більше пробігу.

Growatt VITA 550 робить. Завдяки батареям LiFePO4 (LFP) ця довговічна портативна електростанція витримує 3000 циклів заряджання та розряджання і може працювати протягом 8-10 років.

Він значно перевищує галузеві стандарти та заощаджує ваші гроші в довгостроковій перспективі. Так, з цією сонячною електростанцією ви можете попрощатися з покупкою нового сонячного генератора кожні 3-5 років.

Крім того, LFP-батареї безпечні. Використовуючи літій-залізо-фосфат замість нікелю-марганцю-кобальту, вони можуть витримувати більш екстремальні температури навколишнього середовища. Це робить їх більш стабільними в різних сценаріях.

Заряджає ваші пристрої для активного відпочинку на свіжому повітрі

Як ви проводите час на природі? Незалежно від того, чи ви відпочиваєте в кемпінгу, подорожуєте на автофургоні або фотографуєте, Growatt VITA 550 задовольнить ваші пристрасті, поки ви поза мережею.

А які пристрої можна живити за допомогою цієї портативної сонячної електростанції з тривалим терміном служби? Акумулятор ємністю 538 Вт-год підходить для смартфонів, планшетів, ноутбуків і дзеркальних фотоапаратів.

Він також може приймати вентилятори, автомобільні холодильники, апарати CPAP та дрони. Практично будь-який пристрій, який може знадобитися під час подорожі, можна зарядити за допомогою портативної електростанції Growatt VITA 550.

Забезпечує аварійне резервне живлення для дому та професіоналів

Growatt VITA 550 також може слугувати аварійним джерелом живлення для домашнього та професійного використання. Просто підключіть його до свого Wi-Fi роутера або ПК, щоб залишатися на зв’язку і продовжувати роботу навіть під час шторму.

Або використовуйте її для живлення кухонних приладів та освітлення, щоб залишатися в комфорті під час відключення електроенергії. З цим сонячним гаджетом вам ніколи не доведеться залишатися без енергії.

Працює з пристроями потужністю понад 600 Вт

Але що, якщо ви хочете використовувати електроінструменти, портативну піч або інші пристрої потужністю понад 600 Вт?? Вражаюче, що Growatt VITA 550 має функцію Watt. Підтримує пристрої потужністю до 1 050 Вт.

Функції, орієнтовані на споживача

А головне, ця портативна електростанція з тривалим терміном служби проста у використанні. Перш за все, зарядний кабель Easy-Plug-In гарантує, що ви зможете без проблем підключати пристрої до електростанції.

Крім того, завдяки 11 розеткам, включаючи 1 бездротовий зарядний пристрій, він може впоратися з декількома потребами в зарядці одночасно. Ви можете розраховувати на розетку змінного струму, автомобільну розетку, 2 порти USB-A, 1 порт швидкої зарядки USB-A, 1 порт USB-C тощо.

Цей екологічно чистий гаджет також пропонує управління через додаток My-Gro. Підтримує як Bluetooth, так і бездротові з’єднання для дистанційного керування та моніторингу.

Крім того, на РК-дисплеї відображається стан VITA 550 з першого погляду. Ви можете побачити вихідні індикатори, вихідну потужність, залишковий час розряду, стан акумулятора та багато іншого.

Отримуйте чисту енергію будь-де

З Growatt VITA 550 заряджати ваші пригоди на свіжому повітрі чистою енергією стало набагато простіше. Ця довговічна портативна електростанція швидко заряджається на сонці і працює до 10 років. Крім того, він безпечний у використанні, що дає вам душевний спокій

Хочете зробити свої вилазки на природу трохи схожими на домашні умови? Купити сонячний генератор Growatt VITA 550. Початкова ціна 529, компанія продає їх за 429 зі знижкою для ранніх покупців. Ви можете отримати додаткову знижку 30 з кодом купона “GroVita550” на загальну суму 399.

Які сонячні пристрої ви використовуєте і любите? Розкажіть нам про них у розділі коментарів.

Залишити відповідь