Ikea оголошує про величезні інвестиції в сонячну енергетику в Іспанії. Сонячний дах Ikea

Ikea оголошує про величезні інвестиції в сонячну енергетику в Іспанії

ikea, оголошує, величезні, інвестиції, сонячну, енергетику

Шведська група вже оголосила, що вони будуть робити і коли планують завершити цю ініціативу. Через інвестиційний підрозділ Ikea Ignka Group, IKEA інвестує понад 100 мільйонів євро в Іспанію. Він планує придбати п’ять проектів сонячної енергетики, які, як очікується, будуть введені в експлуатацію до 2023 року.

Ця інвестиція в сонячну енергетику є частиною альянсу з Enerparc. Сюди також входять інвестиції в Німеччину для придбання ще чотирьох сонячних парків. В цілому, потужність в Іспанії складе приблизно 140 МВт, з передбачуваним виробництвом 260 ГВт-год на рік.

Інвестиції в сонячну енергетику в Іспанії. це чудова можливість

Це перша велика сонячна інвестиція Ikea в Іспанії. П’ять проектів будуть розподілені між Валенсійським співтовариством, Андалусією і Кастилією-Ла-Манчею. Планується, що будівництво розпочнеться наприкінці 2022. на початку 2023 року і буде введено в експлуатацію в наступному році. Загалом Ikea розраховує завершити будівництво приблизно за 6 місяців.

Виробництво цих сонячних парків еквівалентне споживанню електроенергії 65 000 іспанських будинків, як описує себе компанія. Мета полягає в тому, щоб до 2030 року вся компанія використовувала відновлювану енергію. І за словами самої ІКЕА, сонячна енергія, вироблена на цих п’яти сонячних електростанціях, буде дорівнювати всьому, що споживають їхні магазини.

На сьогоднішній день Ignka Group має 10 сонячних парків і 935 000 сонячних панелей на дахах магазинів і складів. На даний момент інвестиції в сонячну енергетику в Іспанії склали приблизно 11 млн євро. Ці кошти були витрачені на встановлення сонячних панелей у всіх магазинах. В результаті, як описує Ikea, 85.2% енергії, що споживається в Іспанії, є відновлюваною.

На початку минулого року Ілон Маск запевнив нас, що сонячний дах Tesla прибуде до Європи приблизно в цей час. Однак, поки що цього не сталося.

Іспанія може забезпечити всю Європу сонячною енергією

У вівторок заява Ілона Маска стала трендовою темою. що часто трапляється. коли він дав Іспанії наступну пораду. Ілон Маск вважає, що Іспанія повинна інвестувати ще більше в сонячну енергетику і що країна має все необхідне, щоб забезпечити всю Європу енергією. Ця заява Маска також вплинула на фондовий ринок: Незабаром після його твіту компанії, що займаються сталою енергетикою, стали одними з найбільших лідерів зростання на іспанській фондовій біржі.

Ikea продовжує розвивати відновлювану енергетику, побудувавши найбільшу в Іллінойсі сонячну батарею на даху

ikea, оголошує, величезні, інвестиції, сонячну, енергетику

Очікується, що в Джолієті будується найбільша в штаті Іллінойс сонячна батарея на даху, але це не ініціатива комунального підприємства або сонячної компанії. Натомість, система буде оплачуватися і належати шведському рітейлеру Ikea, оскільки компанія збільшує свій загальний портфель відновлюваних джерел енергії.

Масив, який буде розташований на вершині нового розподільчого центру компанії на Середньому Заході приблизно в 45 милях на південний захід від Чикаго, матиме потужність 2.91 мегават (МВт) і складаються з майже 9 000 панелей площею 470 545 квадратних футів, за даними Ikea. Очікується, що буде вироблятися 3.4 мільйони кіловат-годин електроенергії щороку буде споживатися на об’єкті, що дозволить скоротити викиди вуглекислого газу на 2 398 тонн на рік. Це еквівалентно зняттю з доріг 506 автомобілів щорічно, згідно з даними U.S. Калькулятор еквівалентів парникових газів від Агентства з охорони навколишнього середовища. Очікується, що будівництво буде завершено восени.

“Відображаючи нашу шведську спадщину, ІКЕА прагне захищати навколишнє середовище та впроваджувати принципи сталого розвитку в нашу повсякденну діяльність скрізь і завжди, де це можливо”. говорить речник ІКЕА Йозеф Рот (Joseph Roth). “У рамках цієї моделі ми оцінюємо всі нові будівлі на предмет потенційного виробництва відновлюваної енергії на місці, включаючи геотермальну та сонячну енергію”.”

Ikea. лише одна з багатьох компаній, які роблять значні інвестиції у відновлювану енергетику та інтелектуальні мережі в штаті Іллінойс. І це не перша сонячна батарея ІКЕА на даху в штаті. Два її магазини в Чикаголенді в Шаумбурзі та Боллінгбруку також генерують сонячну енергію на місці.

За даними компанії, по всій країні Ikea має сонячні електростанції на дахах 90 відсотків своїх об’єктів загальною потужністю понад 40 МВт. У 2016 році американська компанія U.S. має загальну встановлену сонячну потужність 42 гігават, згідно з даними Асоціації галузей сонячної енергетики.

Підключіться до нас

Щоранку тисячі професіоналів в галузі енергетики звертаються до наших інформаційних бюлетенів, щоб дізнатися найважливіші новини дня. Підпишіться на розсилку, щоб отримувати останні новини прямо на вашу поштову скриньку.

Завдяки своїм великим дахам і відносно обмеженому попиту на електроенергію, розподільчі об’єкти є особливо ідеальним місцем для дахових сонячних електростанцій, які можуть забезпечити від 60 до 90 відсотків енергоспоживання об’єкту, каже Рот. Решту електроенергії постачає електромережа.

“Споживання в розподільчому центрі набагато менше, ніж в магазині, але генерація набагато вища”. каже Рот. “Тож це дуже успішна модель для нас.”

Ініціативи приватного сектору

Приватні підприємства та установи по всій країні збільшили інвестиції у відновлювані джерела енергії та технології “розумних мереж” в останні роки, і очікується, що вони продовжать це робити, навіть якщо федеральне фінансування чистої енергії та податкові пільги будуть скасовані за адміністрації Трампа.

В штаті Іллінойс кілька відомих компаній, що не належать до традиційної енергетики, витратили значний час і гроші на проекти, які фактично роблять їх продовженням більш розподіленої електромережі, що базується на відновлюваних джерелах енергії.

В Іллінойському технологічному інституті, приватному дослідницькому університеті на південній стороні Чикаго, розташована мікромережа потужністю 9 МВт, що складається з вітрової турбіни, турбін на природному газі, акумуляторних батарей та інших передових енергетичних систем. Це дозволяє кампусу повністю ізолювати себе від загальної мережі під час відключень електроенергії, що, за словами школи, допомогло їй заощадити близько 1 мільйона доларів щорічно на експлуатаційних витратах.

Сонячна батарея на даху та нещодавно встановлена система зберігання енергії допомагають підтримувати світло та температуру води в акваріумі Шедд у Чикаго. який більше відомий своїми акробатичними дельфінами та пінгвінами, що шкандибають, ніж своїми інтелектуальними енергетичними системами. Батарея Шедда пропонує акваріуму можливість продавати накопичену електроенергію назад в загальну мережу, що робить об’єкт вузлом в електромережі, що розширюється і розвивається.

У 2013 році чиказька мережа аптек Walgreens відкрила в Еванстоні “роздрібний магазин з нульовим споживанням енергії”. Після завершення будівництва магазин, який має дві вітрові турбіни, майже 850 сонячних панелей і геотермальну систему, що простягається на 550 футів углиб землі, за оцінками, буде споживати 200 000 кіловат-годин на рік, а виробляти 220 000 кіловат-годин на рік, що дає чистий прибуток у 20 000 кіловат-годин.

“Наша мета як компанії. допомагати людям отримувати, залишатися і жити добре, а це включає в себе і те, щоб зробити нашу планету більш придатною для життя, зберігаючи ресурси і зменшуючи забруднення”. сказав тоді Марк Вагнер, президент Walgreens з операційної діяльності та управління громадою.

Зі свого боку, Ikea має на меті перейти на 100-відсоткове використання відновлюваної енергії до 2020 року, і вона пообіцяла інвестувати 2.5 мільярдів у відновлювану енергію до кінця десятиліття. У той час як багато корпорацій орендують сонячні установки у енергетичних компаній за договорами про купівлю електроенергії або купують кредити на відновлювану енергію, щоб компенсувати викиди вуглекислого газу, Ikea натомість володіє та експлуатує кожну зі своїх сонячних батарей на дахах, кажуть у компанії.

Компанія також побудувала велику геотермальну систему у своєму магазині поблизу Канзас-Сіті, щоб задовольнити свої потреби в опаленні та охолодженні.

ІКЕА також володіє 104 вітровими турбінами в США.S 49 з яких знаходяться в Хупестоні в центральному Іллінойсі біля кордону з Індіаною. Ферма, яка почала виробляти електроенергію в березні 2015 року, має потужність 98 МВт, що приблизно достатньо для забезпечення електроенергією понад 30 000 будинків на рік, в залежності від вітрових умов.

“Між трьома сонячними установками та вітроелектростанцією. каже Рот. ми, безумовно, володіємо великою часткою виробництва відновлюваної енергії в штаті Іллінойс”.”

Девід Джей. Унгер

Девід почав писати для Midwest Energy News у 2016 році. Його робота також з’явилася в InsideClimate News, The Atlantic, McClatchy DC та інших виданнях. Раніше він був редактором відділу енергетики в The Christian Science Monitor в Бостоні, де писав і редагував статті про глобальний енергетичний перехід до більш чистих видів палива.

ІКЕА має більше відновлюваної енергії, ніж може використати, і це лише початок

ikea, оголошує, величезні, інвестиції, сонячну, енергетику

Як ранній послідовник сонячної енергії на даху. За Ikea завжди варто стежити за інноваційними, енергоорієнтованими підходами до роздрібної торгівлі, і останні новини компанії можуть вплинути на інших ритейлерів. Минулого тижня материнська компанія Ikea, Ingka Group, оголосила, що її вітрові та сонячні електростанції генерують набагато більше енергії, ніж їй потрібно для власної діяльності. На 132 відсотки більше, якщо бути точним. Однак це лише частина історії, оскільки компанія також залучає своїх клієнтів і партнерів до декарбонізації.

Відновлювана енергія для всієї громади

Сонячні панелі на даху забезпечили компанії Ikea помітний, вартий уваги спосіб декарбонізації, але більш значущим рушієм зусиль компанії у сфері відновлюваної енергетики є її інвестиції у розгалужені вітрові та сонячні електростанції за межами майданчика.

Наприклад, минулого тижня Ikea Canada зазначила, що її сонячні панелі на даху в поєднанні з двома вітровими електростанціями, які вона придбала в Альберті, виробляють в чотири рази більше енергії, ніж споживають її магазини.

Вражаюче досягнення значно перевищує загальний показник Ingka Group у 132 відсотки, але сонячні панелі на даху, схоже, не відіграли значної ролі. Коли Ikea Canada придбала свою другу вітрову електростанцію у 2017 році, компанія зазначила, що лише ці дві електростанції вироблятимуть у понад чотири рази більше енергії, ніж вона споживає по всій Канаді.

ІКЕА в Канаді може отримати ще більше переваг відновлюваної енергетики від цих двох вітряних електростанцій у майбутньому. У 2017 році було придбано вітрову електростанцію, яка була введена в експлуатацію в 2011 році, а в 2013 році Ikea Canada придбала іншу вітрову електростанцію в Альберті. З того часу вітроенергетичні технології вдосконалилися, і старі вітроелектростанції переоснащуються новими турбінами, щоб генерувати ще більше електроенергії. Коли вітроелектростанції Ikea Canada будуть капітально відремонтовані, їхня потужність може значно зрости.

Ikea виходить за рамки сонячних панелей на дахах

Сонячні електростанції на дахах будинків все ще мають велику цінність як джерело безвуглецевої електроенергії та як буфер стійкості. Інвестуючи в дахові сонячні електростанції, ритейлери також можуть сприяти громадській підтримці відновлюваної енергетики. навіть там, де державні політики чинять опір.

Однак послання ІКЕА для інших провідних ритейлерів полягає в тому, що макросвіт швидкої глобальної декарбонізації вимагає підходу, який виходить за межі даху.

General Motors надає ще один такий приклад. Як і Ikea, автовиробник був одним з перших, хто встановив сонячні батареї на дахах своїх об’єктів. Автовиробник також визнав обмеження покладання на власні дахи, тому він інвестує у вітрові електростанції.

Крім того, GM допомагає прискорити розвиток відновлюваної енергетики як член-засновник Альянсу покупців відновлюваної енергії. а також підтримуючи програму чистої енергії мічиганської комунальної та енергетичної компанії DTE.

Ці зусилля пов’язані з рішенням компанії перевести свій автопарк на електричний привід. За інших рівних умов клієнти GM та інші користувачі електромобілів (EV) ставитимуть нові вимоги до електромережі, що робить необхідним прискорення розвитку відновлюваної енергетики.

Заглиблюючись у декарбонізацію, по одній рослинній “фрикадельці” за раз

Зосередженість на відносинах клієнта з енергією також є частиною моделі Ikea. В останньому звіті про сталий розвиток Ingka Group відзначається комплекс програм, спрямованих на заохочення декарбонізації індивідуальних клієнтів, включаючи впровадження нових рослинних “шведських фрикадельок”, оновлений фокус на маркетингу меблів, що були у вжитку та вживаних, а також додаток “Краще життя” для управління енергією, водою та відходами.

Ingka Group також заохочує декарбонізацію домогосподарств за допомогою декількох ринкових шляхів, включаючи діяльність Ikea Home Solar та участь у кампанії з відновлюваної енергетики Big Clean Switch.

Об’єднання зусиль для швидкої декарбонізації

Однією з областей, в якій Ingka Group прагне прискорити свій прогрес, є впровадження електромобілів. Компанія тестує прототипи доставки електромобілів. але описує розгортання як “повільніше, ніж очікувалося”.”

Як виявляється, Ingka Group може в кінцевому підсумку отримати деяку допомогу від GM. Минулого року ІКЕА була серед зацікавлених сторін, які об’єднали зусилля в новому Корпоративному альянсі електромобілів, започаткованому групою зелених інвесторів Ceres. Група має на меті встановити принципи швидкої електрифікації флоту в США.S.

Тим часом, лише минулого місяця GM запустила нове підприємство з виробництва електромобілів під назвою BrightDrop. спрямований на виробництво електричних транспортних засобів для доставки, а також електричних піддонів для перевезення вантажів від автомобіля до дверей.

Незалежно від того, перетинаються шляхи ІКЕА та ГМ чи ні, висновок полягає в тому, що ритейлери можуть досягти великих успіхів, застосовуючи комплексний підхід до декарбонізації, залучаючи нові технології, нові клієнтські сервіси та нові партнерства, щоб прискорити досягнення своїх цілей.

Тіна Кейсі

Тіна часто пише для TriplePundit та інших веб-сайтів, зосереджуючись на військовій, державній та корпоративній стійкості, дослідженнях чистих технологій та нових енергетичних технологіях. Колишня заступниця директора зі зв’язків з громадськістю Департаменту охорони навколишнього середовища Нью-Йорка, авторка книг і статей про переробку відходів та інші теми збереження довкілля. Наразі вона є заступницею директора з питань громадської інформації округу Юніон, штат Нью-Джерсі. Погляди, висловлені тут, є її власними і не обов’язково відображають політику агентства.

Новітня колаборація IKEA може заощадити вам тонну на рахунках за електроенергію

ikea, оголошує, величезні, інвестиції, сонячну, енергетику

Інвестиції в енергоефективну модернізацію житла можуть бути виснажливими, адже потрібно провести безліч досліджень та отримати консультації від спеціалістів. Іноді нам хочеться, щоб покупка домашнього декору приносила стільки ж задоволення, скільки і шопінг. і зараз це так. IKEA, улюблений шведський ритейлер, нещодавно уклала партнерство з постачальником сонячних технологій та енергетичних послуг SunPower Corp. щоб допомогти заохотити своїх покупців перейти на відновлювані ресурси.

У чому підступ? Наразі послуга доступна лише для учасників програми лояльності IKEA Family, які проживають в окремих регіонах Каліфорнії, але ми сподіваємося, що незабаром вона пошириться на всю країну. По суті, якщо ви помітите сонячний кіоск в магазині, що бере участь у програмі, ви можете зв’язатися з консультантом SunPower, який проведе вас через чотири різні пакети (кожен включає різні комбінації сонячних батарей, накопичувачів енергії та зарядки для електромобілів). Нарешті, перехід на більш екологічний та доступний (у довгостроковій перспективі) матеріал!) спосіб життя здається простішим, ніж зібрати книжкову шафу Billy.

Навіть якщо ви не належите до щасливих мешканців Золотого штату, ви все одно можете внести деякі позитивні зміни у свій простір. Ми перерахували кілька улюблених товарів IKEA, які на деякий час задовольнять вашу сверблячку щодо сталого розвитку.

Насадка для економії води

Вам більше не потрібно повністю замінювати кран, щоб заощадити на рахунках за воду. Нова насадка Abacken від IKEA (з’явиться у продажу в жовтні цього року) накручується на будь-який існуючий носик раковини, і ви можете перемикатися між режимами туману або розпилення, які використовують менше H2O (гм, на 95% менше)!), ніж більшість традиційних систем. Ми вже згадували, що вона коштує лише 6?

Перероблені штори

Світлонепроникні штори Bengta виготовлені з 34 півлітрових ПЕТ-пляшок і можуть бути обрізані до довжини вашого вікна без підшивання чи зшивання. ламінована тканина не рветься на шматки.

Лампа для гарного самопочуття

Виготовлений з переробленого пластику та відновлюваної віскози, підвісний камп Mojna є відповіддю IKEA на зменшення споживання поліестеру. Розсіяне світіння світильника (він оснащений світлодіодною лампочкою) робить його ідеальним для підвішування над обіднім столом або ліжком для додаткової м’якості.

Багаторазова банка для їжі

Якщо ви коли-небудь хотіли, щоб ваша комора виглядала так, ніби до неї доторкнулася Марі Кондо, придбайте банку Korken. це перший крок. У герметичній посудині можна зберігати все. від кавової гущі до рису. Прощавайте, одноразові пакети.

Повністю натуральний наматрацник

Попрощайтеся зі штучними пінопластовими наповнювачами та пухом, обираючи IKEA зі 100-відсотковим вмістом бавовни. Топпер загорнутий у незабарвлений та невибілений льон, а внутрішня частина складається з органічного латексу, який забезпечить вам комфорт під час кожного повороту та повороту. Цей стійкий варіант, безумовно, змушує нас спати спокійніше.

Сонячні системи для житлових будинків SunPower тепер пропонуються в магазинах IKEA в Каліфорнії

Співпраця має на меті зробити домашні сонячні покупки більш доступними, зробивши сонячну енергію ключовим аспектом процесу покращення житла.

ikea, оголошує, величезні, інвестиції, сонячну, енергетику

Поділіться

У деяких магазинах ІКЕА в Каліфорнії покупцям тепер доступна нова опція: домашні сонячні панелі від компанії SunPower.

Завдяки співпраці учасники програми лояльності клієнтів IKEA Family матимуть доступ до чотирьох індивідуально розроблених сонячних пакетів SunPower, які включають сонячну систему SunPower Equinox, 25-річну гарантію на електроенергію, продукцію та роботу, а також 10-річну гарантію на моніторинг. IKEA U.S. клієнти працюватимуть безпосередньо з SunPower, щоб отримати доступ до її енергетичних рішень, які містять всі продукти, послуги та гарантії, які знадобляться клієнтам.

Ця співпраця об’єднує сильні сторони IKEA в роздрібній торгівлі та домашньому побуті, а SunPower має більш ніж 35-річний досвід роботи в галузі сонячної енергетики. На системи SunPower надається 25-річна гарантія, яка охоплює все. від панелей до стелажів і обладнання для моніторингу. Має один з найвищих показників захисту вихідної потужності постійного струму в сонячній індустрії, заявляючи про 92% потужності постійного струму в 25-му році.

Система зберігання енергії SunPower під назвою SunVault забезпечує резервне живлення та може виконувати інші функції, такі як реагування на пікові навантаження. Він оснащений 6.8 кВт безперервної потужності, номінальною енергетичною потужністю 13 кВт/год / 26 кВт/год та 10-річною гарантією. Він має розміри 26 дюймів на 63 дюйми на 15 дюймів і призначений для використання всередині та зовні приміщень.

З SunPower перехід на відновлювану енергію вдома можна здійснити за п’ять кроків:

Оцінка Сонячний консультант SunPower оцінить рахунки клієнта за електроенергію, енергетичні цілі та конфігурацію даху, щоб розробити індивідуальний сонячний пакет відповідно до його потреб.

Цитата: SunPower надасть запропонований дизайн системи на основі потреб замовника, а також фінансових продуктів та стимулів, які можуть бути доступні для них.

Перевірка майданчика: Фахівець з монтажу SunPower відвідає будинок, щоб оцінити дах і переконатися, що система спроектована для оптимізації виробництва сонячної енергії. В остаточну пропозицію будуть внесені оновлення, щоб відобразити будь-які необхідні зміни.

Інсталяція: Після підписання пропозиції, SunPower буде працювати з клієнтом від встановлення до активації.

Насолоджуйтесь сонцем: сидіть склавши руки і насолоджуйтесь перевагами сонячної енергії.

Сонячні пакети доступні у восьми магазинах IKEA в Каліфорнії, зокрема в Емерівіллі, Східному Пало-Альто, Західному Сакраменто, Бербанку, Карсоні, Ковіні, Коста-Меса та Сан-Дієго.

“Щоб забезпечити більше будинків чистою, надійною та доступною енергією, ми повинні зробити процес переходу на відновлювані джерела енергії зручним і простим”. сказав Пітер Фарісі, генеральний директор SunPower. “Ми пишаємося тим, що IKEA обрала SunPower, щоб надати численні переваги сонячної енергії своїм клієнтам, і ми з нетерпінням чекаємо на те, щоб зробити їх енергетичний перехід безперешкодним”. Ніколи ще не було кращого часу для переходу на сонячну енергію.”

Окрім Каліфорнії, ІКЕА пропонує сонячні панелі для житлових будинків на десяти європейських ринках, включаючи Бельгію, Францію, Німеччину, Італію, Нідерланди, Іспанію, Швецію, Швейцарію, Польщу та Португалію.

“В ІКЕА ми прагнемо допомагати нашим клієнтам жити більш сталим життям вдома. Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з SunPower, щоб запропонувати цю послугу в США і дати можливість нашим покупцям зробити індивідуальний вибір, спрямований на зменшення їхнього загального впливу на клімат”. сказав Хав’єр Кіньйонес, директор з питань сталого розвитку IKEA в США. За словами Кіньйонеса, мета IKEA. розширити цю послугу в майбутньому на інші місця за межами обраних каліфорнійських торгових центрів.

Ingka Group, стратегічний партнер у системі франчайзингу IKEA, інвестувала у дві сонячні електростанції загальною потужністю 403 МВт в штатах Юта і Техас та дві вітрові електростанції, що виробляють 859 млн кВт-год енергії в штатах Іллінойс і Техас. IKEA поставила собі за мету стати “кліматично позитивною” до 2030 року і має сонячні батареї на дахах 90% своїх магазинів.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Райан Кеннеді

ikea, оголошує, величезні, інвестиції, сонячну, енергетику

Райан приєднався до pv magazine у 2021 році, принісши з собою досвід провідного інсталятора сонячних панелей для житлових будинків, а також досвід роботи в компанії U. S.

Залишити відповідь