Гібридний сонячний інверторний зарядний пристрій 5KVA 4KW 48V MPPT. Портативний інвертор на 5 кВА

Гібридний сонячний інверторний зарядний пристрій 5KVA 4KW 48V MPPT

Ми приймаємо кредитні картки Visa, MasterCard. Paypal

Гібридний сонячний інверторний зарядний пристрій 5KVA 4KW 48V MPPT

5кВА 4кВт 48В сонячний інвертор поза мережею 48В mppt інвертор, який можна скласти в стек. Це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумуляторів, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення з портативним розміром. Його великий РК-дисплей пропонує користувачеві легко настроювані та доступні кнопки, такі як струм зарядки акумулятора, пріоритет зарядного пристрою змінного струму/сонячної енергії та допустима вхідна напруга в залежності від різних застосувань. Чиста синусоїда на виході. Вбудований контролер сонячного заряду MPPT. Вибір діапазону вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп’ютерів. Вибір струму заряду в залежності від застосування. Налаштовуваний пріоритет входу змінного струму / сонячної енергії за допомогою РК-дисплея. Сумісність з мережевою напругою або живленням від генератора. Автоматичний перезапуск під час відновлення змінного струму. Розумна конструкція зарядки акумулятора для оптимізації продуктивності акумулятора.

гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій

гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій

Карта сайту

Фотоелектрична сонячна панель Інший продукт Проект встановлення фотоелектричної сонячної батареї 30V-45V Фотоелектрична сонячна батарея 6V 18V Вітрогенератор

Вуличне світло Світлодіодний драйвер Світлодіодний світлодіодний прожектор змінного струму Світлодіодний прожектор змінного струму Вуличне світло Світлодіодний прожектор постійного струму Світлодіодний прожектор постійного струму Світлодіодний прожектор E27 DC Вбудований в двері Світлодіодний сонячний прожектор Сонячне садове світло Сонячне вуличне світло Вуличне світло постійного струму 12В 24В Вуличне світло Диммер постійного струму Туристичний кемпінг Світлодіодна настінна лампа

Вимикач Запобіжник Перенапруга змінного струму Захисний вимикач Вимикач змінного струму MCB MCCB Вимикач MTS ATS Вимикач RCBO RCCB Вимикач сонячного постійного струму Запобіжник змінного струму 380В 500В Запобіжник постійного струму 1500В 14×65 Запобіжник постійного струму AC NH00 Запобіжник постійного струму Solar 14×51 Запобіжник сонячного постійного струму 22×58 Запобіжники постійного струму 1500В 10×85 Запобіжники сонячного постійного струму 10×38 Набір сонячних вимикачів Перенапруга змінного струму Захист від перенапруги Перенапруга відеоспостереження Захист від перенапруги Постійного струму Захист

Сонячний кабель PV1-F PV4 1.5 мм. Сонячний кабель PV1-F 10мм Сонячний кабель PV1-F 16мм Сонячний кабель PV1-F 2.5 мм сонячний кабель PV1-F 4 мм сонячний кабель PV1-F 4 мм сонячний з PV4 6 мм сонячний кабель PV1-F Діод сонячний PV4 Вбудований запобіжник Сонячний маркер Інший PV4 Відгалуження 2-5 до 1 PV4 З’єднувальний кабель

Сонячне кріплення L-кронштейн монтує бляшані дахи L-кронштейн листового металу Сонячне кріплення Сонячне кріплення CN SET Затискач кінцевий Mid SET Cpac Кронштейн для черепиці Набір для монтажу плоских дахів Сонячна наземна система Безступінчаста гайка Гвинтовий перехід Безпека доріжки

Інвертор для сонячних насосів AC 220V для двигуна 3P 220V AC 220V для двигуна 3P 380V AC 220V LN Частота AC 3P 380V Частота AC 3P 380V Плавний пуск інверторного двигуна ABB Сонячні насоси 1P 220V Сонячні насоси 3Ph 220V Сонячні насоси 3Ph 380V

Інвертор постійного струму ДБЖ змінного струму Трансформатор змінного струму Стабілізатор AVR Акумулятор ДБЖ CCTV IoT DC to AC Модифікована хвиля DC to AC Чиста синусоїда DC to AC Трансформатор постійного струму DC to DC Перетворювач гібридний поза мережею 3-фазний гібридний поза мережею інвертор Комутаційний адаптер Комутаційне джерело живлення

Сонячний контроль заряду IoT Сонячний зарядний пристрій Сонячний зарядний пристрій MPPT Сонячний зарядний пристрій ШІМ Сонячний зарядний пристрій Вуличне освітлення Сонячний банк енергії

Мережевий інвертор Інвертор ABB Інвертор GoodWE Інвертор Growatt Інвертор Huawei Інвертор Мережевий мікроінвертор Мережева система SMA Інвертор SOFAR Сонячний інвертор Sungrow Інвертор ThinkPower Інвертор

Контакти

097-965-9456 (контактний. Ronnachai) Solar-Thailand@hotmail.com @Solar-Thailand nctron

Офіс : Solar (Таїланд)

654/9 TP-SCG, Pracha-Uthid Rd. Thung Khru, Бангкок, 10140

Послуга міжнародної доставки.

https://www.Solar-Thailand.com Магазин онлайн Гібридний сонячний інверторний зарядний пристрій 5KVA 4KW 48V MPPT

Гібридний сонячний інверторний зарядний пристрій 5KVA 4KW 48V MPPT 5kva 4kw 48v сонячний інвертор поза мережею інвертор 48v mppt штабельований інвертор. Це багатофункціональний інвертор / зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумуляторів, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення з портативним розміром. Його комплексний РК-дисплей пропонує настроювані користувачем і легкодоступні кнопки, такі як струм зарядки акумулятора, пріоритет змінного струму / сонячного зарядного пристрою та допустима вхідна напруга в залежності від різних застосувань. Чиста синусоїда на виході. Вбудований MPPT контролер сонячного заряду. Вибір діапазону вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп’ютерів. Вибір струму заряду в залежності від застосування. Налаштовуваний пріоритет входу змінного струму / сонячної енергії за допомогою РК-дисплея. Сумісність з мережевою напругою або живленням від генератора. Автоматичний перезапуск під час відновлення мережі. Розумна конструкція зарядки акумулятора для оптимізації продуктивності акумулятора.

Hyundai 4000W Petrol 4.Портативний інверторний генератор 0 кВт / 5 кВА

Приймаються всі основні картки

Hyundai 4000W Petrol 4.Портативний інверторний генератор 0 кВт / 5 кВА

HY4500SEi. це компактний, але потужний портативний інверторний генератор від Hyundai.

Забезпечуючи зручне та економічне джерело живлення, цей портативний генератор ідеально підходить для забезпечення електроенергією в кемпінгу або в каравані далеко від електромережі, або для використання в садовій майстерні.

HY4500SEI використовує новітню цифрову інверторну технологію Hyundai, призначену для роботи з екстремальними індуктивними навантаженнями, що виникають при використанні електроінструментів та електродвигунів з високими пусковими струмами. РК-дисплей дозволяє легко контролювати роботу генератора, відображаючи напругу, частоту та кількість годин роботи.

Генератор для караванів та кемпінгів

Оснащений 4-тактним OHV двигуном Hyundai HY225E 223 куб.см з максимальною потужністю 4000 Вт / 5 кВА та безперервною потужністю 3.8 кВт / 4 кВА, кемпінговий генератор HY4500SEi здатний живити мікрохвильові печі, випрямлячі для волосся, кондиціонери, телевізори, невеликі повітряні компресори для надувних ліжок, електронагрівачі, електроінструменти, ноутбуки, світильники та багато іншого, дозволяючи вам брати з собою сучасну розкіш з дому, куди б ви не пішли.

Панель управління має розетку для зарядки акумулятора 12 В постійного струму, а також дві розетки 230 В для використання з будь-якими приладами, які використовують стандартну 3-контактну вилку 13 А у Великобританії. HY4500SEi. дуже тихий генератор, і при середньому 50% навантаженні рівень шуму становить лише 59 дБ на відстані 7 м. приблизно такий самий рівень шуму, як при звичайній розмові. що робить його тихим генератором для кемпінгу та караванів.

Портативний генератор

Компактна симетрична конструкція цього портативного генератора дозволяє легко зберігати і транспортувати його в багажнику автомобіля або фургона.

Вагою 50 кг, цей. у поєднанні зі складною передньою, литою задньою ручкою з м’яким покриттям та надміцними задніми колесами. полегшує транспортування, навіть по шорстких або нерівних поверхнях.

Синусоїдальний вихід для чутливого обладнання

Виробляючи чисту синусоїду, він може безпечно живити чутливу електроніку без ризику її пошкодження або перевантаження. Запуск генератора є простим після підключення акумулятора та увімкнення, просто натисніть кнопку запуску на брелоку і генератор негайно запрацює, також є резервний запуск з віддачею на випадок надзвичайних ситуацій.

Простий у використанні генератор

Створений для зручності користувача з низькими вимогами до обслуговування, HY4500SEi має цифровий захист від перевантаження, який вимикає генератор, якщо навантаження перевищує максимальний поріг, а відключення при низькому рівні масла також вимикає генератор, якщо рівень масла впаде занадто низько.

Цей бензиновий інверторний генератор також постачається з 2 ключами дистанційного запуску та 2 ключами ручного запуску, що дозволяє вам запускати генератор, не виходячи за межі вашого каравану або будинку на колесах. особливо зручні під час дощу!

Високоекономічний генератор HY4500SEi має режим “ECO”, при виборі якого швидкість обертання двигуна знижується відповідно до навантаження на генератор, що, в свою чергу, збільшує економію палива, знижує рівень шуму і подовжує термін служби двигуна.

Інформація про генератор

Генератори для відпочинку призначені для використання у вихідні та святкові дні або в режимі очікування. Цей генератор не призначений для безперервного щоденного використання або автономного електропостачання.

 • Поверніть протягом 30 днів для відшкодування або обміну разом із квитанцією або підтвердженням покупки.
 • Товари повинні бути невикористаними, в оригінальній упаковці, в тому ж стані, в якому ви їх отримали.
 • На всі вироби надається 12-місячна гарантія, і їх можна повернути для ремонту протягом 12 місяців. Будь ласка, напишіть на електронну пошту sales@ige.тобто або зателефонуйте (01) 2572171.
 • Повернення слід надсилати на адресу Irish Garage Equipment A12 The Square Greenogue Business Park, Rathcoole, Co. Дублін, Ірландія.
 • Доставка по всій країні в усі 32 графства Ірландії (орієнтовно 2-5 робочих днів).
 • Стандартна доставка (Ірландія): 5 євро, якщо вага перевищує 30 кг, можуть виникнути додаткові витрати

Портативний інверторний електрогенератор LTF ISB8000-SE

Портативний інверторний генератор ISB8000-SE LTF працює безшумно і характеризується значним комфортом. Незважаючи на вагу 115 кг, він може запропонувати систему візків з колесами, що полегшує транспортування разом з двома типами ергономічних ручок.

гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій
гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій

Ідеально підходить для використання у важкодоступних місцях. там, де важко або неможливо знайти електрику, або як домашній аварійний генератор.

Технічні характеристики

Генератор ISB8000-SE LTF оснащений системою запуску з віддачею. дуже безпечний разом з електричним та дистанційним з пультом дистанційного керування.

Ідеальний генератор для підключення та живлення електронних пристроїв, на які впливають коливання напруги. оскільки забезпечує більшу стабільність напруги та частоти незалежно від підключеного навантаження та обертання двигуна, зменшуючи падіння або піки струму.

На панелі управління можна знайти USB-порт для зарядки невеликих електронних пристроїв, які можуть постраждати від коливань струму, це відбувається завдяки передовій інверторній технології, яка пропонує стабільну і чисту енергію (THD 3%).

гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій

Генератор подає однофазну мережеву напругу через USB-порт і 2 x 16A / 230V 1 x 32A / 230V, DC 12В постійного струму (DC), завдяки двигуну об’ємом 459 куб.см. з бензобаком на 26 л.

ISB8000-SE LTF генерує максимальну потужність 7.5 кВт і номінальною потужністю 7 кВт. Модель з електронним прискорювачем. завдяки чому автомобільна машина регулює подачу електроенергії відповідно до запиту.

Цей інверторний генератор має досить невеликі розміри 73 x 61 x73 см і виробляє лише 63 (дБА) на відстані 7 м. Що стосується продуктивності, то він здатний працювати протягом 10.5 годин при 50% навантаженні.

По прибуттю, перед запалюванням, необхідно додати масло і бензин.

гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій
гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій
гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій

Особливості

гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій

Стандартна комплектація

гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій

 • Дриль-шуруповерт
 • Зарядний пристрій для акумулятора
 • Шипи
 • Однофазна електрична розетка
 • Воронка

Технічні дані

Блок живлення 230V
Номінальна потужність 7 кВт
Максимальна потужність 7.5 кВт
Стартовий режим Ручний відрив, електричний та дистанційний
Знято USB, 2 x 16A / 230V, 1x32A / 230V, DC 12V
Об’єм паливного бака 26 L
Автономність при 50% навантаженні 10.5 h
Рівень шуму 7 м 63 дБ (А)
Робочий об’єм двигуна 459 куб.см
Паливо Газ
Розміри 73 x 61 x 73 см
Вага 115 кг

Технічні характеристики

Потужність 230V
Номінальна потужність 7 кВт
Максимальна потужність 7.5 кВт
Режим запуску Ручний відрив, електричний та дистанційний
Знято USB, 2 x 16A / 230V, 1x32A / 230V, DC 12V
Об’єм паливного бака 26 L
Автономність при 50% навантаженні 10.5 h
Рівень шуму 7 м 63 дБ (А)
Робочий об’єм двигуна 459 куб.см
Паливо Газовий
Розміри 73 x 61 x 73 см
Вага 115 кг

INDORS. авторизований сервісний центр з обслуговування та ремонту

Наша майстерня може гарантувати ефективний та професійний ремонт: швидкість втручання, компетентність та доступність є нашими сильними сторонами.

Купуючи у Indors, ви також придбаєте душевний спокій: наша служба підтримки та ремонту гарантує швидке і своєчасне вирішення будь-якої проблеми завдяки безпечній доступності запасних частин, ваше обладнання завжди буде ефективним і доступним протягом декількох днів за низькою вартістю. інформація

Гарантія ЄС 2 роки

На всю продукцію, що продається компанією Indors, поширюється юридична гарантія терміном 2 роки з дати покупки для фізичних осіб (12 місяців для професійних користувачів) на випадок невідповідності, згідно зі ст. 128 і далі. Законодавчий декрет відсутній. 206/2005. інформація

гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій

 • гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій
 • гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій
 • гібридний, сонячний, інверторний, зарядний, пристрій

4.5 з 108 відгуків перевірте самі

ІНВЕРТОРНИЙ ГЕНЕРАТОР MILLERS FALLS GSC5000I-O БЕЗШУМНИЙ 5КВТ

Мобільне рішення для кемпінгу, рекреаційного використання або резервного живлення. Інверторні портативні генератори є ідеальним рішенням, коли потрібна висока вихідна потужність, високоякісна чиста синусоїдальна потужність від безшумного, зручного для користувача і безшумного джерела.

GSC5000i-O досить потужний, щоб забезпечити роботу всього кемпінгу, робочого майданчика або будинку, але все ще відносно портативний і надзвичайно тихий, він також має зручну функцію дистанційного керування, що дозволяє запускати і зупиняти його з будь-якого місця в межах 10 метрів від пристрою. Області застосування включають: Кемпінг, каравани на колесах, будинок на колесах, малий офіс, магазин і виробництво, точні інструменти, малі та середні електроінструменти, ринкові продавці, промисловість, побут, легка промисловість, легка комерція. Паралельне підключення: Використовуйте (додатковий) кабель паралельного з’єднання HEAVY DUTY для з’єднання двох однакових інверторних генераторів разом, щоб подвоїти вихідну потужність. З двома паралельними блоками GSC5000i-O ви отримуєте масивні 10 кВа на піку або 8000 пікових ват.

Акумулятор у комплекті Цифровий лічильник годин використання, герц і вольт Цифровий інвертор Технологія електричного запуску Сертифікація викидів Euro V IP44 15AMP Розетка Низький режим холостого ходу Низький рівень викидів масла Світлова сигналізація Паралельне підключення Кнопковий запуск Безшумний тихий режим роботи Синусоїдальна технологія Телескопічна ручка USB 5 Вольт Джерело живлення

Номер моделі GSC5000i-O AMPS 14.6 Вольт 240 FREQ 50 Гц Об’єм двигуна 223 куб.см THD 3% Максимальна потужність КВа 5.0 КОЕФІЦІЄНТ ПОТУЖНОСТІ 0.8 Номінальна потужність KVa 4.37 ФАЗОВИЙ ОДИН Максимальна потужність кВт 4.0 Об/хв 3600 Номінальна потужність кВт 3.5 ПАЛИВНА ЄМНІСТЬ 10 л ДБА 58 Час роботи 50%-100% Навантаження 8.5. 5.5 HRS Розміри Д X Ш X В / см 67 X 56 X 60 Вага 52 кг

SKU GSC5000IO
Бренд Міллерс Фоллз
Вага вантажу 55.0000 кг
Ширина доставки 0.680m
Транспортна висота 0.620m
Довжина доставки 0.580m
Об’єм для транспортування 0.244528000m3

Будьте першим, хто залишив відгук про цей продукт!

Допоможіть іншим користувачам Nightingale Superstore робити більш розумні покупки, написавши відгук про придбані вами товари.

Про нас

Залишайтеся на зв’язку

Підпишіться на нашу розсилку, і ми будемо тримати вас в курсі наших продуктів і послуг.

Copyright © 2023 Nightingale Superstore. ABN: 9927 538 5182

Умови Умови

Ласкаво просимо на наш сайт. Якщо ви продовжуєте переглядати та використовувати цей веб-сайт, ви погоджуєтеся дотримуватися наступних умов використання, які разом з нашою політикою конфіденційності регулюють відносини Nightingale Superstore з вами щодо цього веб-сайту. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною цих положень та умов, будь ласка, не використовуйте наш веб-сайт.

Термін “Nightingale Superstore” або “нас” або “ми” відноситься до власника веб-сайту, зареєстрований офіс якого знаходиться за адресою 441 Kororoit Creek Road, Altona, VIC, 3018. Наш ABN. 9927 538 5182. Термін “ви” відноситься до користувача або глядача нашого веб-сайту.

Використання цього веб-сайту регулюється наступними умовами використання:

 • Вміст сторінок цього веб-сайту призначений лише для загального ознайомлення та використання. Він може бути змінений без попередження.
 • Ні ми, ні треті особи не надаємо жодних гарантій щодо точності, своєчасності, продуктивності, повноти або придатності інформації та матеріалів, знайдених або запропонованих на цьому веб-сайті, для будь-якої конкретної мети. Ви визнаєте, що така інформація та матеріали можуть містити неточності або помилки, і ми прямо виключаємо відповідальність за будь-які такі неточності або помилки в повному обсязі, дозволеному законом.
 • Ви використовуєте будь-яку інформацію або матеріали на цьому веб-сайті виключно на власний ризик, за який ми не несемо відповідальності. Ви несете власну відповідальність за те, щоб будь-які продукти, послуги або інформація, доступні на цьому веб-сайті, відповідали вашим конкретним вимогам.
 • Цей веб-сайт містить матеріали, які належать нам або надані нам за ліцензією. Цей матеріал включає, але не обмежується дизайном, макетом, виглядом, зовнішнім виглядом та графікою. Відтворення заборонено, окрім як відповідно до повідомлення про авторські права, яке є частиною цих умов та положень.
 • Усі торгові марки, відтворені на цьому веб-сайті, які не є власністю оператора або не мають ліцензії на них, зазначені на веб-сайті.
 • Несанкціоноване використання цього веб-сайту може призвести до позову про відшкодування збитків та/або бути кримінальним злочином.
 • Час від часу цей веб-сайт може також містити посилання на інші веб-сайти. Ці посилання надані для вашої зручності для отримання додаткової інформації. Вони не означають, що ми схвалюємо веб-сайт(и). Ми не несемо відповідальності за зміст веб-сайтів, на які є посилання.
 • Використання вами цього веб-сайту та будь-які суперечки, що виникають у зв’язку з таким використанням веб-сайту, підпадають під дію законодавства Австралії.

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності. nightingalecc.com.au

McGregor Nominees Pty Ltd ABN 9927 538 5182 2 Gordon Luck Ave, Altona VIC 3025 Australia (“соловейко”).com.au”) є інтернет-магазином і зобов’язується захищати вашу конфіденційність і розробляти веб-сайт, який надає вам приємний і безпечний досвід роботи в Інтернеті.

Конфіденційність та безпека

За адресою nightingalecc.com.au ми розуміємо, що ви цінуєте свою конфіденційність і бажаєте, щоб ваша особиста інформація зберігалася в безпеці. Наша Політика конфіденційності в загальних рисах описує, як ми керуємо вашою особистою інформацією та захищаємо вашу конфіденційність. Якщо ви хочете отримати більше інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Національні принципи конфіденційності

Ми зобов’язані дотримуватися Національних принципів конфіденційності, як це передбачено Законом про конфіденційність (Cth) 1988 (“Закон про конфіденційність”).

Збір особистої інформації про вас

На сайті nightingalecc.com.au ми збираємо лише ту особисту інформацію, яка необхідна нам для ведення нашого бізнесу як постачальника товарів в Інтернеті.

Особиста інформація, яку ми збираємо, включає інформацію, яку ви надаєте нам, коли ви розміщуєте замовлення на придбання товару, який ми постачаємо. Ми також можемо збирати особисту інформацію про осіб, які не є клієнтами нашого бізнесу, але чия особиста інформація була надана нам цими особами або іншими людьми в ході транзакції. Ця особиста інформація буде включати ваше ім’я, адресу та контактні дані, а також може включати іншу особисту інформацію про осіб, яку ми збираємо в ході транзакції.

Ми також можемо збирати деяку інформацію від вас, коли ви використовуєте наш веб-сайт www.nightingalecc.com.au. Використання вами інформації та послуг, доступних на нашому веб-сайті, визначатиме тип інформації, яку ми збираємо про вас.

Єдина особиста інформація, яку ми збираємо про вас, коли ви користуєтеся нашим веб-сайтом. це те, що ви розповідаєте нам про себе, наприклад, коли ви заповнюєте онлайн-форму при оформленні замовлення, або інформація, яку ви надаєте нам, коли надсилаєте нам електронний лист. Зверніть увагу, що ми запишемо вашу електронну адресу, якщо ви надішлете нам листа. Ми залишаємо за собою право включати вашу адресу електронної пошти до наших електронних повідомлень, від яких ви можете відмовитися, якщо бажаєте.

Використання та розкриття вашої особистої інформації

Ми поважаємо вашу конфіденційність. Будь-яка особиста інформація, яку ми збираємо про вас, буде використана і розкрита нами, щоб ми могли надати вам послуги, які ви запросили, або іншим чином, щоб дозволити нам здійснювати наш бізнес як постачальників товарів.

Будь ласка, будьте впевнені, що ми не розголошуватимемо інформацію про вас, якщо це не вимагається або не дозволено законом, якщо ви не дали згоду на розголошення інформації про вас, або з іншою метою (пов’язаною з основною метою збору цієї інформації), яку ви обґрунтовано очікували б.

Ми також можемо використовувати вашу особисту інформацію для надання вам інформації про інші послуги та продукти, які ми пропонуємо. Однак, єдиною інформацією, яку ви повинні надати, є ваше ім’я та платіжні реквізити (де це можливо). Якщо ви не бажаєте отримувати від нас рекламні або інші матеріали, будь ласка, повідомте нам про це, і ми з повагою поставимося до вашого запиту.

Ми можемо використовувати або розкривати вашу особисту інформацію організаціям за межами McGregor Nominees Pty Ltd та її дочірніх компаній (включаючи організації за межами австралійської юрисдикції) та будь-яким пов’язаним з McGregor Nominees Pty Ltd організаціям для цілей, пов’язаних з управлінням вашим обліковим записом у нас. До таких організацій відносяться:

 • постачальники послуг, які керують послугами, що надаються вам;
 • поштові системи, які організовують доставку придбаних вами товарів;
 • послуги з технічного обслуговування та ремонту;
 • дослідження ринку;
 • маркетингові заходи, що проводяться nightingalecc.com.au або будь-яка з наших пов’язаних компаній; і
 • наші професійні консультанти, бухгалтери, юристи, аудитори.

Ми вимагаємо від цих організацій дотримуватися суворої конфіденційності щодо вашої особистої інформації, а також прагнемо переконатися, що вони дотримуються Національних принципів конфіденційності.

Ми також можемо використовувати вашу особисту інформацію для дослідження та розробки наших продуктів або для надсилання вам інформації про інші продукти та послуги, які ми надаємо, і які можуть вас зацікавити.

Ми не займаємося небажаним маркетингом по телефону або електронною поштою. Зокрема, якщо з вами зв’язується по телефону особа або організація, яка стверджує, що представляє соловейка.com.au. не купуйте в організації, оскільки ми маємо сувору політику проти телефонного маркетингу.

Доступ до Вашої особистої інформації

У більшості випадків ви можете мати доступ до особистої інформації, яку ми зберігаємо про вас. Ми оброблятимемо запити на доступ до вашої особистої інформації відповідно до Національних принципів конфіденційності.

Ми рекомендуємо направляти всі запити на доступ до вашої особистої інформації на ім’я співробітника з питань конфіденційності, надіславши нам електронною поштою або написавши нам на нашу поштову адресу. Ми розглянемо всі запити на доступ до особистої інформації якомога швидше. Запити на отримання великого обсягу інформації або інформації, яка наразі не використовується, можуть потребувати додаткового часу, перш ніж відповідь буде надана. Ми можемо стягувати з вас плату за доступ, якщо ми понесемо витрати, щоб отримати вашу інформацію, але в жодному разі ми не будемо стягувати з вас плату за вашу заявку на доступ.

У деяких випадках ми можемо відмовити вам у доступі до особистої інформації, яку ми зберігаємо про вас. Це включає, але не обмежується обставинами, за яких надання вам доступу буде: незаконним (наприклад.g., якщо запис, який містить особисту інформацію про вас, є предметом позову про адвокатську таємницю від одного з наших клієнтів); матиме необґрунтований вплив на приватне життя інших людей; зашкодить розслідуванню незаконної діяльності.

Ми також відмовимо в доступі, якщо особиста інформація стосується існуючих або очікуваних судових процесів, і інформація не буде доступна в процесі розкриття в цих процесах. Якщо ми відмовимо вам у доступі, ми повідомимо вам причини нашої відмови.

Виправлення Ваших персональних даних

Якщо ви попросите нас про це, ми виправимо будь-яку особисту інформацію про вас, яка є неточною, неповною або застарілою. Якщо ми не згодні з вашою думкою щодо точності, повноти або актуальності запису вашої особистої інформації, яку ми зберігаємо, і ви просите нас пов’язати з цим записом заяву про те, що ви маєте протилежну думку, ми вживемо розумних заходів для цього.

Захист і зберігання вашої особистої інформації

Ми зобов’язуємося зберігати конфіденційність інформації, яку ви нам надаєте, і будемо вживати всіх розумних заходів для захисту вашої особистої інформації від несанкціонованого використання або зміни.

У нашому бізнесі особиста інформація може зберігатися як в електронному вигляді (в нашій комп’ютерній системі), так і в паперовій формі. Брандмауери, антивірусне програмне забезпечення та фільтри електронної пошти, а також паролі захищають всю нашу електронну інформацію. Так само ми вживаємо всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки інформації на паперових носіях.

Як може бути передана ваша особиста інформація

За винятком цілей, зазначених у Політиці конфіденційності, ми не продаємо та не розголошуємо вашу особисту інформацію. Однак, ми можемо розголошувати особисту інформацію виключно за наступних обставин:

 • на вимогу суду або на підставі законів (наприклад, повістка до суду) або нормативних актів, або на вимогу державного органу;
 • коли ми вважаємо, що клієнт може бути залучений до шахрайської діяльності або інших оманливих практик, про які слід повідомити державну установу; та/або
 • відповідним особам, якщо ваше спілкування передбачає можливу шкоду для інших.

Ми також час від часу використовуємо організації для надання послуг від імені McGregor Nominees Pty Ltd, таких як файли cookie та інші інтернет-технології для управління нашим веб-сайтом і збору детальної інформації про те, як наші користувачі взаємодіють з нашим веб-сайтом і які сторінки вони відвідують. Файли cookie та пов’язані з ними технології збирають дані про жести миші та натискання клавіш. Якщо ви надаєте нам особисту інформацію на нашому веб-сайті, ця інформація буде приєднана до інформації, яку збирають файли cookie або інші інформаційні технології. Дані використовуються McGregor Nominees Pty Ltd та будь-якою іншою організацією, яку McGregor Nominees Pty Ltd залучає для надання послуг від свого імені, для кращого розуміння та підтримки наших користувачів.

У випадку, якщо McGregor Nominees Pty Ltd укладає контракт з третьою стороною на надання частини інформації або послуги, яку ви запросили, McGregor Nominees Pty Ltd може надати вашу інформацію такій третій стороні, або така третя сторона може збирати інформацію від вас, від нашого імені. За угодою з Lovethedeal, ці треті сторони зобов’язані впроваджувати еквівалентні заходи безпеки та обробляти вашу інформацію лише з дозволу McGregor Nominees Pty Ltd для виконання послуги (послуг), яку вони були зобов’язані надати за контрактом. В іншому випадку інформація, яку ви надаєте на веб-сайті www.nightingalecc.com.au не буде передана непов’язаним третім особам, за винятком випадків, коли ми отримаємо вашу попередню явну згоду.

Веб-сайт McGregor Nominees Pty Ltd використовує “cookies”, щоб допомогти вам персоналізувати ваш досвід роботи в Інтернеті. Файл cookie. це текстовий файл або пакет інформації, який розміщується на вашому жорсткому диску сервером веб-сторінок для ідентифікації та більш ефективної взаємодії з вашим комп’ютером.

Існує два типи файлів cookie, які можуть використовуватися на nightingalecc.com.au: постійний файл cookie та сесійний файл cookie. Постійний файл cookie записується вашим веб-браузером у папку “Cookies” на вашому комп’ютері і залишається в цій папці після закриття браузера. Постійні файли cookie можуть використовуватися вашим браузером під час наступних відвідувань сайту. Сесійний файл cookie тимчасово зберігається в пам’яті вашого комп’ютера і зникає після закриття браузера або вимкнення комп’ютера. Сесійні.com.Веб-сайт au може також використовувати веб-маяки (також звані прозорими GIF-файлами або піксельними тегами) у поєднанні з файлами cookie з тих самих причин. Веб-маяки. це невеликі рядки коду, які розміщуються на веб-сторінці.

Файли cookie не можна використовувати для запуску програм. Файли cookie унікально призначені для вас і можуть бути прочитані лише веб-сервером у домені, який видав вам файл cookie.

Однією з основних цілей файлів cookie є надання зручних функцій для економії вашого часу. Мета файлу cookie. повідомити веб-серверу, що ви повернулися на певну сторінку. Наприклад, якщо ви персоналізуєте сторінки McGregor Nominees Pty Ltd або реєструєтесь на сайті nightingalecc.com.au веб-сайту або послуг, файл cookie допомагає McGregor Nominees Pty Ltd записати вашу конкретну інформацію під час наступних відвідувань. Це спрощує процес запису вашої особистої інформації, наприклад, адреси виставлення рахунків, адреси доставки тощо. Коли ви повертаєтеся на той самий веб-сайт McGregor Nominees Pty Ltd, інформація, яку ви надали раніше, може бути відновлена, тому ви можете легко використовувати функції McGregor Nominees Pty Ltd, які ви налаштували.

Ви можете налаштувати свій інтернет-браузер (наприклад, Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome або Safari) так, щоб він приймав усі файли cookie, відхиляв їх або повідомляв вас про надсилання файлів cookie. Будь ласка, зверніться до інструкцій вашого інтернет-браузера, щоб дізнатися більше про ці функції. Більшість веб-браузерів автоматично приймають файли cookie, але зазвичай ви можете змінити налаштування свого браузера, щоб відхилити файли cookie, якщо бажаєте. Якщо ви вирішите відхилити файли cookie, можливо, ви не зможете в повній мірі використовувати інтерактивні функції послуг McGregor Nominees Pty Ltd або веб-сайтів, які ви відвідуєте.

Видалення персональних даних

Після завершення вашої транзакції інформація в електронному та паперовому вигляді надійно архівується. Через 7 років інформація в електронному та паперовому вигляді знищується.

Для отримання додаткової інформації або щоб поскаржитися на порушення вашої конфіденційності

Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як ми управляємо особистою інформацією, яку ми зберігаємо про вас, або ви стурбовані тим, що ми могли порушити вашу конфіденційність, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою, факсом або поштою:

Напишіть нам сюди Надіслати: The Privacy Offer, McGregor Nominees Pty Ltd ABN 9927 538 5182 of 2 Gordon Luck Ave, Altona VIC 3025 Australia

Зміни до нашої політики конфіденційності

Час від часу нам може знадобитися переглянути нашу політику конфіденційності. Будь-які зміни відбуватимуться відповідно до Закону про конфіденційність та Національних принципів конфіденційності. Ми можемо повідомити вас про зміни в цій політиці конфіденційності, розмістивши оновлену версію на нашому веб-сайті www.nightingalecc.com.au.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про Закон про конфіденційність та Національні принципи конфіденційності, ви можете відвідати веб-сайт Федеральної комісії з питань конфіденційності за адресою www.конфіденційність.gov.au.

Цей веб-сайт належить і управляється компанією McGregor Nominees Pty Ltd ABN 9927 538 5182, 2 Gordon Luck Ave, Altona VIC 3025 Australia. Матеріали на цьому веб-сайті захищені авторським правом © 2015 McGregor Nominees Pty Ltd, якщо не вказано інше. Цей сайт або будь-яку його частину заборонено відтворювати, дублювати, копіювати, продавати, перепродавати або іншим чином використовувати з комерційною метою, якщо це прямо не дозволено компанією McGregor Nominees Pty Ltd Pty Ltd. Продовжуючи доступ до цього веб-сайту та у разі замовлення Товарів через компанію McGregor Nominees Pty Ltd Pty Ltd, ви погоджуєтесь та приймаєте Загальні положення та умови, що містяться тут (з поправками, що час від часу вносяться)

Залишити відповідь