GAF Energy запускає сонячну черепицю Timberline на CES 2022. Сонячна енергія Gaf

GAF Energy запускає сонячну черепицю Timberline на CES 2022

Покрівельна система Timberline Solar, виготовлена на новому заводі в Каліфорнії, відрізняється від інших тим, що вона безпосередньо інтегрує сонячні технології в традиційні покрівельні процеси та матеріали.

energy, запуск, сонячну, черепицю, timberline, 2022

Сонячний дах GAF Energy Timberline

Поділитися

GAF Energy, постачальник сонячної покрівлі в Північній Америці, оголосив про запуск Timberline Solar, яку компанія називає першою в світі сонячною черепицею, що прибивається цвяхами.

На цьому тижні на виставці побутової електроніки в Лас-Вегасі сонячна черепиця Timberline Solar Energy Shingle отримає три нагороди, в тому числі найвищу нагороду, нагороду Best of Innovation, за “Розумні міста”.Продукт також був названий лауреатом премії Innovation Award в категоріях “Розумні міста” та “Розумний дім”.

Від інших видів сонячної черепиці, наприклад, Tesla, її відрізняє те, що покрівельна система безпосередньо інтегрує сонячну технологію в традиційні покрівельні процеси і матеріали. Збірка черепиці буде здійснюватися на заводі GAF Energy в Сан-Хосе, штат Каліфорнія, який був побудований в минулому році після того, як компанія перенесла виробництво з Південної Кореї. На той час очікувалося, що завод зможе виробляти 50 МВт сонячних панелей на рік і забезпечить роботою близько 400 осіб у сфері виробництва, інжинірингу та НДДКР.

В інтерв’ю журналу pv Мартін ДеБоно, президент GAF Energy, заявив, що команди RD будуть знаходитися на відстані короткої прогулянки від виробничої лінії. І хоча Каліфорнія та Силіконова долина не відомі своїми низькими витратами, компанія обрала Сан-Хосе за його близькість до пулу талантів, які звикли впроваджувати інновації для Apple, Google та інших.

energy, запуск, сонячну, черепицю, timberline, 2022

GAF Energy повідомляє, що сонячна черепиця Timberline Solar не пропускає воду, міцна і гарантовано витримує вітер швидкістю до 130 миль/год. Стієчні сонячні установки вимагають свердління десятків отворів у покрівельній мембрані. Будь-які пошкодження, пов’язані з цими отворами, зазвичай не покриваються гарантією на покрівлю. GAF Energy є дочірньою компанією GAF, провідного виробника покрівельних та гідроізоляційних матеріалів. Маючи доступ до національної мережі підрядників GAF, GAF Energy має унікальну можливість вивести сонячну енергію для житлових будинків на масовий ринок.

“Сонячні дахи. це майбутнє чистої енергії, а Timberline Solar. це інновація, що змінює правила гри, яка приведе нас туди”. сказав Мартін ДеБоно, президент GAF Energy.

“Реалізація нашого бачення проривної сонячної покрівлі для масового ринку була нашою місією з моменту запуску GAF Energy у 2019 році. Те, чого досягла команда, є не що інше, як надзвичайне”. сказали Девід Вінтер і Девід Міллстоун, співголови Standard Industries, материнської компанії GAF Energy, в інтерв’ю журналу pv.

Конструкція Timberline Solar отримала сертифікат UL 7103, який дозволяє GAF Energy встановлювати систему на дахах житлових будинків як покрівельний продукт і як продукт сонячної енергії, що є першим у своєму роді, який визнаний і тим, і іншим. Крім того, GAF Energy співпрацювала з Sandia National Laboratories, a U.S. Лабораторія досліджень і розробок Міністерства енергетики США, щоб перевірити міцність, довговічність і загальну готовність продукту до виходу на ринок.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використовувати деякі з наших матеріалів, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Анна Фішер

Енн Фішер. старший редактор журналу pv magazine USA. Енн. досвідчений письменник, редактор та журналіст.

GAF Energy відкриває другий завод з виробництва сонячної черепиці в Техасі

Місцеві ЗМІ повідомляють, що компанія GAF Energy відкриє другий завод з виробництва сонячної черепиці в Джорджтауні, штат Техас. Міська рада затвердила угоду про розробку, яка дозволить GAF Energy побудувати сонячну електростанцію площею 450 000 кв.м. в Каліфорнії.-футів біля шосе I-35, всього в півгодини їзди від центру Остіна.

GAF Energy заявляє, що новий виробничий майданчик призведе до створення 265 робочих місць протягом п’яти років у виробництві, офісі та НДДКР.

Компанія випустила сонячний покрівельний продукт у січні 2022 року і з тих пір виробляє черепицю Timberline Solar на своєму заводі потужністю 50 МВт у Сан-Хосе, штат Каліфорнія. Повідомляється, що будівля в Каліфорнії площею 112 000 кв. фут.

GAF Energy підтвердила, що два об`єкти в сукупності зможуть виробляти 300 МВт черепиці Timberline Solar.

Розмір черепиці Timberline Solar становить приблизно 64 на 17 дюймів, тоді як сонячна частина (один ряд з 16 напіврозрізаних клітин, що генерує 45 Вт) має розмір 60 на 7.5-дюймовий. Ця додаткова несонячна частина є покрівельним матеріалом TPO і прибивається до даху. GAF Energy залучає 10 000 дилерів GAF для встановлення сонячної покрівлі.

На початку цього року Solar Power World поспілкувався з Рейнольдсом Холмсом, віце-президентом GAF Energy з питань послуг та управління продуктами, про новий продукт.

“Ви повинні спроектувати і розробити чудовий продукт, який має доступну ціну, але ви також повинні побудувати інфраструктуру для масштабування цього продукту”. сказав він. “Ми зробили ставку на те, щоб переконатися, що ця 10 000-тисячна мережа може встановлювати сонячні батареї, незважаючи на те, що вони мають найвищу потужність”. сказав він. Зрештою, якщо у вас є чудовий продукт, який відповідає всім потребам, але немає нікого, хто може його встановити, у вас може не бути чудового продукту.”

GAF Energy випустила прес-реліз, присвячений анонсу нового заводу, який, як очікується, вийде на повну потужність до кінця 2023 року.

“Реакція як споживачів, так і покрівельників на нашу покрівлю Timberline Solar була приголомшливою, і ми раді розширювати потужності, щоб задовольнити цей зростаючий попит”. Джорджтаун має довгий послужний список лідера в галузі чистої енергетики, тому це ідеальне місце для нас, щоб побудувати майбутнє сонячної енергетики”. сказав Мартін ДеБоно, президент GAF Energy. “Ми запустили Timberline Solar, тому що вірили, що більше споживачів обиратимуть сонячну енергію, якщо у них буде більш надійний, довговічний та привабливий варіант”. Ринок підтвердив нашу віру. тепер ми перетворюємо її в реальність і будуємо майбутнє чистої енергії тут, в США.S.”

Історія оновлена 19.07.2017, щоб включити цитату від GAF Energy

Про автора

Келлі Пікерел

Келлі Пікерел має більш ніж десятирічний досвід висвітлення подій в США.S. Рейнел Холмс є одним з провідних експертів у галузі сонячної енергетики і наразі є головним редактором журналу Solar Power World.

Коментарі та думки власників

Дахи служать лише 20-25 років. Встановлювати їх на існуючому даху було б нерозумно, оскільки вартість їх демонтажу та заміни була б непомірно високою. У мене є наземна система кріплення, панелі потужністю 450 Вт, ці панелі по 45 Вт кожна. Людям справді потрібно провести дослідження.

Поруч зі мною є близько трьох будинків, в яких встановлені сонячні панелі GAF, що монтуються на даху, і вони, здається, добре працюють як в літню спеку, так і під час снігопаду. Продукт GAF, як і покрівельна черепиця TESLA, має проблеми з проколюванням на даху, з’єднанням проводів у придатні для використання струни панелей і живленням домашнього інвертора (інверторів). Все ще не впевнені, як ці смуги черепиці відповідають вимогам RSD згідно з NEC. Звичайно, якщо пожежнику доведеться проламувати дах для вентиляції при пожежі на горищі, не впевнений, що це буде так само просто, як заміна явно пошкоджених струн панелей. Безпосередня близькість до даху може призвести до розтріскування під напругою сонячних фотоелектричних елементів черепиці, які не були порушені. Закрите кріплення каркасних сонячних фотоелектричних панелей на стійках здається кращою перспективою, ніж те, що може прослужити 30 або більше років на даху.

Сонячна черепиця GAF. найкраща сонячна система для житлових будинків у Бель Ейр

energy, запуск, сонячну, черепицю, timberline, 2022

Сонячна черепиця GAF відрізняється чудовою доступністю та передовими технологіями. Це робить цю черепицю найкращою житловою сонячною системою для мешканців Бель-Ейр або району Балтімора.

Ви розглядаєте сонячні технології для свого даху?? Чи знали ви, що у вас є варіанти, крім стійкових сонячних панелей, пропонованих сонячними компаніями?? Читайте далі, щоб дізнатися більше про інтегровані покрівельні системи від GAF Energy.

У цій статті ми детально розповімо про сонячні покрівельні матеріали GAF Energy і про те, чому вони є ідеальним рішенням для забезпечення надійної сонячної енергії.

Що таке інтегровані покрівельні системи GAF Energy?

GAF Energy пропонує два фантастичних варіанти сонячних систем для клієнтів. Один з них. це інтегрована панельна система, а другий інтегрований варіант має сонячну технологію, вбудовану в саму черепицю.

Сонячні продукти GAF проходять перевірку якості сторонніми організаціями, такими як UL, і встановлюються обраними GAF-сертифікованими покрівельними компаніями, а не компаніями, що займаються сонячною енергетикою.

Розглянемо кожен з цих варіантів від GAF трохи докладніше.

GAF Energy DecoTech

GAF Energy DecoTech. це інтегрована сонячна система. Це означає, що замість того, щоб встановлювати сонячні панелі на стійках на існуючому даху, опції GAF Solar вбудовуються на покрівельний настил.

GAF Energy DecoTech пропонує сонячну технологію, додану до покрівлі з чудовою гідроізоляцією в порівнянні з традиційно змонтованими панелями. Ці панелі гладкі та низькопрофільні для оптимальної естетики.

Бітумна черепиця Timberline Solar™ Shingles

Бітумна черепиця Timberline Solar™. це нова технологія, яка спрощує монтаж сонячних дахів. Незважаючи на те, що сонячна черепиця GAF Solar Shingles все ще розгортається в деяких частинах країни, вона доступна в окрузі Хаорд.

Монтаж

Сонячна черепиця GAF Energy є більш доступною за ціною, тому що її встановлюють покрівельники зі стандартним покрівельним обладнанням. З іншого боку, більшість сонячних продуктів встановлюються за допомогою спеціалізованого обладнання сонячною компанією.

Замість того, щоб шукати підрядника на покрівельні та сонячні системи, вам потрібен лише покрівельник!

GAF сертифікує обраних покрівельних підрядників для встановлення своєї продукції. Це також означає, що гідроізоляція та будівництво завершуються працівниками, які знаються на дахах найкраще.

Гарантія

GAF пропонує найкращі гарантії на продукцію, встановлену підрядниками, які мають сертифікати, унікальні для її продукції. При встановленні підрядником, сертифікованим GAF, гарантія на сонячну продукцію відповідає гарантії на весь дах.

GAF Energy. надійний бренд

GAF Energy є надійним брендом у виробництві покрівельних матеріалів протягом 135 років. Довговічність GAF виділяє їх у світі сонячних житлових рішень.

Оскільки GAF виробляє більше, ніж просто сонячну черепицю, вони займають лідируючі позиції на ринку покрівельних покриттів. Це дозволило GAF інвестувати в розробку сонячної черепиці та підтримує довговічність бізнесу. Клієнти можуть бути впевнені, що GAF буде дотримуватися гарантійних зобов’язань.

GAF Energy отримала нагороду 2022 Best of Innovation Award for Smart Cities на виставці CES за свій унікальний та економічно вигідний підхід до сонячної черепиці.

Конкурс сонячної черепиці GAF

Ми пояснимо, чому конкуренція сонячної черепиці GAF Energy не має достатнього імпульсу. Багато компаній, що спеціалізуються на сонячній енергетиці, з роками зростали і падали, незважаючи на популярний попит на сонячні технології для житлових дахів з черепиці.

Високі витрати на розробку сонячної черепиці ускладнюють стабільність малих, нових підприємств. Історично сонячні технології були недоступні для багатьох домогосподарств, тому ці тендітні компанії мають невелику клієнтську базу.

Великі компанії, такі як Dow та BP Solar, також продавали сонячну черепицю, але не змогли представити надійні та доступні варіанти для громадськості.

Хоча сонячна черепиця Tesla доступна з 2016 року, висока ціна не дозволила багатьом домовласникам придбати її. GAF Energy досягла безпрецедентних успіхів у створенні доступної за ціною сонячної черепиці.

Зменшення витрат на сонячну покрівлю: Чи окупиться сонячна черепиця??

З часом сонячна черепиця може окупити себе сама. Існує кілька способів, як черепиця може заощадити або заробити гроші для власників будинків.

Стимули для сонячної енергетики

Ознайомтеся з поточними місцевими, державними та федеральними стимулами для сонячних продуктів. Вони змінюються щороку, але можуть допомогти компенсувати ціну інвестицій в сонячні технології.

Виробництво енергії

Кількість енергії, яку виробляє дах, залежить від доступного сонячного світла. На це впливають дерева та інші будівлі, кут нахилу даху та виробництво енергії продуктом. У свою чергу, це визначає суму, заощаджену або зароблену.

 • Економія: Виробництво сонячної енергії означає менші рахунки за електроенергію або їх відсутність.
 • Заробіток: Надлишок сонячної енергії купується у енергетичної компанії. Це називається обліком чистої енергії (Net Energy Metering, NEM). Ставка та доступність NEM варіюються в залежності від місця розташування.

Висновок

Нова сонячна система GAF є чудовим доповненням до того, що ми пропонуємо в Tar Heel Construction Group. Ми написали ще одну статтю про 3 найкращі сонячні дахові системи для жителів Меріленда.

Часті запитання

Як довго прослужить сонячна черепиця?

Сонячна черепиця GAF Energy має гарантію на виробничі дефекти не менше 25 років. При спеціальній установці ця черепиця також має захист від вітру (для вітру до 130 миль/год) на термін до 15 років.

Чи збільшує сонячна черепиця вартість вашого будинку?

Сонячна черепиця часто збільшує вартість будинку, оскільки покупці готові платити більше за будинок з функціонуючою сонячною черепицею, ніж за аналогічний будинок без неї. Точна сума залежить від місцевого ринку.

Чи можна ходити по сонячній черепиці?

Покрівельні підрядники можуть наступати на сонячну черепицю, не пошкоджуючи її. Однак власникам будинків не рекомендується ходити по дахах з міркувань безпеки.

Сонячна черепиця GAF Timberline на Лонг-Айленді

Як екологічно свідомий власник будинку в Нью-Джерсі, ви не повинні йти на компроміс між сонячною енергією та надійними покрівельними матеріалами, які протистоять стихії.

A1 Roofing встановлює сонячну черепицю GAF Timberline на Лонг-Айленді та прилеглих територіях, щоб ви могли насолоджуватися приголомшливим сонячним дахом, побудованим на довгі роки.

Як сертифіковані на заводі підрядники GAF Master Elite, команда покрівельників А1 навчена встановлювати сонячну черепицю з найвищим рівнем майстерності. Ви можете бути впевнені в довговічності вашого нового сонячного даху, тому що ми даємо 100% гарантію на нашу роботу.

Чому варто інвестувати в сонячну черепицю?

Заміна даху. це значна інвестиція у ваш будинок. У порівнянні з іншими варіантами, сонячна черепиця пропонує ряд фінансових та екологічних переваг:

 • Державні та федеральні податкові кредити доступні для власників будинків на Лонг-Айленді, які встановлюють сонячні дахи.
 • Сонячна енергія захищає навколишнє середовище та зменшує вуглецевий слід вашого будинку.
 • Перехід на сонячну енергію може знизити ваш щомісячний рахунок за електроенергію.
 • Стильна, міцна сонячна черепиця може підвищити привабливість вашого будинку та вартість перепродажу.

Податкові пільги для сонячної енергії

Деякі домовласники ухиляються від переходу на сонячну енергію, оскільки очікують, що матеріали та монтаж будуть дорогими, але федеральні та державні стимули, такі як податкові кредити та знижки, роблять сонячні дахи більш доступними.

Крім того, багато клієнтів “А1 Покрівля” мають право на 0% фінансування, що зменшує авансові витрати на ваш дах.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися, наскільки доступною може бути сонячна черепиця. Запитайте нас про наші гнучкі варіанти оплати та фінансування.

Екологічно чиста покрівля

Встановлення сонячної черепиці на Лонг-Айленді. це сталий вибір. Як надійний лідер у покрівельній галузі, GAF активно працює над досягненням кількох “Планетарних цілей” до 2030 року:

 • Щорічно зі звалищ вивозиться 1 мільйон тонн покрівельних матеріалів
 • Інтегрувати вміст переробленої бітумної черепиці в усі продукти GAF до 2030 року
 • Переробляти 100% відходів TPO / черепиці, що утворюються в процесі виробництва
 • Зберігайте, повторно використовуйте або переробляйте 100% обрізків склопластикових матів і сердечників
 • Зменшення викидів вуглекислого газу в процесі виробництва
 • Зменшіть експлуатаційні викиди вуглецю в будівлях та громадах завдяки продуктам, послугам та досвіду GAF
 • Отримання екологічних декларацій для 100% продукції
 • Генерація 2.5 ГВт енергії від сонячних дахів

Зменшення рахунків за електроенергію

Бажання зменшити щомісячні рахунки за електроенергію є основним мотивом для власників будинків на Лонг-Айленді для переходу на сонячну енергію. Завдяки сонячній енергії частина або навіть вся електроенергія, яку ви використовуєте у своєму будинку, може бути безкоштовною. Насправді, ви можете навіть виявити кредит у своєму щомісячному рахунку за електроенергію за використання меншої кількості енергії з мережі!

Відкрийте для себе наші послуги з покрівельних робіт для житлових будинків і почніть економити на рахунках за електроенергію за допомогою сонячної енергії.

Підвищення вартості перепродажу вашого будинку

По всьому Лонг-Айленду сонячні дахи користуються високим попитом. Покупці житла визнають багато переваг сонячної енергії. і готові платити премію за будинок з уже встановленими сонячними панелями! Як результат, багато новозбудованих будинків будуються з цим елементом за замовчуванням. Окрім своєї практичності, сонячні дахи є досить витонченими та привабливими, щоб відповідати найпопулярнішим тенденціям сучасного дизайну. Деякі варіанти сонячних покрівель виглядають дуже схожими на традиційні покрівлі, і їх важко виявити здалеку. Інші відрізняються ультрасучасним стилем, який багато власників будинків вважають бажаним. Завдяки поєднанню податкових пільг, знижок та варіантів фінансування під 0%, встановлення сонячних панелей або сонячної черепиці є напрочуд доступним способом підвищити вартість перепродажу вашого будинку.

Технологія сонячної черепиці

Не дивно, що багато домовласників не підтримують ідею встановлення сонячних панелей на існуючих дахах. Хоча сонячні панелі служать економічно ефективним способом отримання сонячної енергії з 1956 року, вони можуть бути громіздкими, крихкими і занадто важкими для деяких дахів, щоб їх можна було безпечно підтримувати. Сонячні панелі також можуть суперечити бажаному вигляду, який деякі домовласники хочуть для свого будинку

Якщо ви хочете перейти на сонячну енергію, але не зацікавлені у встановленні сонячних панелей, сонячна черепиця є привабливою альтернативою.

Чи зможе GAF Energy обійти Tesla на ринку інтегрованих сонячних дахів?

Дочірня компанія покрівельного гіганта GAF має досвід роботи в різних галузях і тисячі встановлених систем на сьогоднішній день.

САН-ХОСЕ. Каліфорнія. компанія GAF Energy встановила кілька тисяч інтегрованих сонячних дахів. Це більше, ніж встановила Tesla Energy, незважаючи на амбітні обіцянки її генерального директора. Ілон Маск. Насправді, президент GAF Energy Мартін ДеБоно вважає, що щойно випущена його компанією фотоелектрична черепиця позиціонує її як таку, що здатна забезпечити сонячною енергією мільйони житлових дахів.

” Те, що ми створили. це міцна сонячна черепиця, яка служить так само швидко або швидше, ніж звичайна черепиця, виглядає чудово і виробляє електроенергію”. сказав ДеБоно, який розмовляв з Canary Media під час нещодавнього візиту цього репортера до нового 50-поверхового будинку компанії.мегаватна потужність, 112. 000.виробничий цех у Сан-Хосе, штат Каліфорнія.

GAF Energy є компанією Standard Industries і сестринською компанією GAF. одна з найбільших у світі покрівельних компаній. GAF виробляє бітумну черепицю, а також покрівельні матеріали, такі як термопластичний поліолефін (ТПО), полівінілхлорид (ПВХ) і підкладки.

До складу Standard Industries входять операційні компанії GAF. ІМТ. Grace, Siplast, Schiedel та SGI. а також Standard Investments та Winter Properties. Forbes оцінює “Стандарт” як “Ні. 65 у списку найбільших приватних компаній Америки.

Порушення покрівельної галузі

” Технології розірвали кожну галузь, і технології змінять покрівлю. Ми є найбільшим виробником покрівельних покриттів у світі; або ми самі зруйнуємо покрівельну галузь, або це зробить хтось інший”. сказав ДеБоно.

Генеральний директор протиставив традиційний процес монтажу сонячних панелей. сонячні панелі, встановлені на стелажах, закріплених за допомогою свердління даху і “спроб потрапити на крокви”. продукту GAF Energy, “черепиці, яка притирається, встановлюється і закріплюється так само, як і будь-яка інша черепиця, щоб створити водонепроникний бар’єр”.”

ДеБоно сказав, що GAF розробила продукт, думаючи як покрівельна компанія, а не як сонячна компанія, створюючи покрівельний продукт, який має сонячні можливості. Він сказав, що покрівельна промисловість у 20 разів більша за сонячний бізнес на дахах і має величезну перевагу в масштабах.

Житлові сонячні установки перевищили 130. 000 систем в США.S. У минулому кварталі, за даними Асоціації галузей сонячної енергетики, в той час як понад 5 мільйонів нових дахів були встановлені в США.S. щороку, за словами ДеБоно, який також сказав, що GAF займає 25-відсоткову частку ринку сонячних панелей в США.S. покрівельний ринок.

Для традиційної сонячної компанії процес залучення клієнтів є найдорожчою частиною житлової сонячної системи, яка коштує набагато більше за ват, ніж самі сонячні панелі. За оцінками ДеБоно, витрати на залучення клієнтів для покрівельників “зазвичай становлять менше 500. порівняно з 3. 000 до 5. 000 за сонячний дах.”

ДеБоно сказав, що GAF Energy полегшує виконання електричних з’єднань, розміщуючи електроніку і проводку на верхній стороні черепиці. “GAF Energy виконує всі електричні роботи. “Покрівельник робить дах, а пізніше співробітник GAF Energy приїжджає, встановлює інвертор і завершує електричне підключення”. сказав він.

” Як виробник сонячних батарей і самої черепиці, ми хочемо переконатися, що все зроблено правильно, якщо ми збираємося бути на гачку протягом 25 років.рік гарантії”. сказав він.

За словами ДеБоно, час встановлення становить від одного до трьох днів, що вигідно відрізняється від тижневого будівельного процесу, часто необхідного для встановлення сонячного даху Tesla (незважаючи на неодноразові наполягання цієї компанії, що це займає лише п’ять-сім робочих днів).

Наздоганяй

Чи може США виробляти достатньо сонячних панелей, щоб задовольнити зростаючий попит?

” Оскільки він побудований як покрівельний продукт, він повинен відповідати покрівельним стандартам. Вона повинна бути здатна занурюватися у воду; вона повинна витримувати град; вона повинна мати клас пожежної безпеки А. всі стандарти, яким не повинна відповідати сонячна панель, але повинен відповідати дах”. сказав ДеБоно.

Це дах і це BIPV

Сонячна покрівельна система GAF Energy. це тип інтегрованої в будівлю фотоелектричної системи, відомої як BIPV. Бунеа сказав: “Це дах, і це BIPV. тому, коли ми сертифікуємо, ми повинні сертифікувати в обох світах. У нас є стандарти покрівельної галузі, а також стандарти BIPV.”

Вона додала: “Випробувальні агентства стали розумнішими щодо інтегрованої в будівлі фотоелектрики”.”

У вересні 2021 року. Сонячна черепиця GAF Energy отримала сертифікат UL 7103, який дозволяє компанії встановлювати свою систему на дахах житлових будинків як покрівельний продукт і як продукт сонячної енергії. перший продукт, який визнаний і тим, і іншим, згідно з GAF Energy.

У продукту величезний потенціал. Американці хочуть сонячної енергії на своїх будинках. Навіть коли пандемія тривала, розгортання сонячної енергетики в житлових будинках в США.S. у 2021 році збільшився на 21 відсоток у порівнянні з попереднім роком, досягнувши рекордних 3. 9 гігават, за даними Асоціації галузей сонячної енергетики.

BIPV. це важкий бізнес

Але у GAF Energy є конкуренти. Окрім Tesla, сьогодні існує низка розробників та інсталяторів BIPV, серед яких ArteZanos, Atum, CertainTeed, Forward, Heliatek, Lumeta, SunTegra, Ubiquitous Energy та Viridian Solar.

Існує також довгий список менш успішних зусиль BIPV.

Але материнська компанія GAF Energy повністю підтримує її високі цілі.

” Реалізація нашого бачення проривної сонячної покрівлі для масового ринку була нашою місією з моменту запуску GAF Energy в 2019 році”. сказали Девід Вінтер і Девід Міллстоун, співзасновники Standard Industries, в прес-релізі.

ДеБоно зазначає, що на відміну від пропозицій деяких інших відомих виробників, “продукт доступний вже сьогодні; це не вигадка”.” Він додає: “Наша місія. енергія з кожного даху, починаючи з композитних гонтових дахів.”

Поправка: У цій історії спочатку повідомлялося, що сонячні елементи GAF Energy з моно PERC є вітчизняним виробництвом. Насправді вони виробляються за кордоном, а не в США.S. (хоча і не в Китаї).

Ерік Весофф є редакційним директором Canary Media.

Залишити відповідь