Двостороння сонячна панель Bluesun 460 Вт Bifacial Mono Perc BSM460M-72HBD (36) на піддоні…

Bluesun. 460W. Двостороння моно-перетворювальна сонячна панель. BSM460M-72HBD. (36) Тільки для піддонів

двостороння, сонячна, панель, bluesun, bifacial

Зменшити кількість для Bluesun. 460W. Двостороння монокристалічна сонячна панель. BSM460M-72HBD. (36) Тільки піддон Збільшити кількість для Bluesun. 460W. Двостороння моно-перетворювальна сонячна панель. BSM460M-72HBD. (36) Тільки для піддонів

двостороння, сонячна, панель, bluesun, bifacial

двостороння, сонячна, панель, bluesun, bifacial

двостороння, сонячна, панель, bluesun, bifacial

двостороння, сонячна, панель, bluesun, bifacial

двостороння, сонячна, панель, bluesun, bifacial

двостороння, сонячна, панель, bluesun, bifacial

Bluesun. 460W. Двостороння моно-перкусійна сонячна панель. BSM460M-72HBD. (36) Тільки піддон

Ця лінійка модулів є прямим результатом більш ніж тридцятирічного досвіду проектування, виробництва та використання. Уважно ставлячись до кожної деталі при проектуванні та виробництві нашої продукції, наші методи контролю процесів і тестування оптимізували термін служби модулів і виробництво електричної енергії.

Технічні характеристики сонячної батареї Bluesun

Модель BSM460M-72HBD
Серія
Виробник Bluesun
Специфікація Дані
Тип елемента Монокристалічний
Розташування комірок 144 (620)
Розміри 1755103835mm (69.0940.871.38 дюймів)
Вага 21 кг (46.3Ibs)
Переднє / заднє скло 3.2 мм (0.13 дюймів) AR покриття Загартоване скло
Рама Анодований алюмінієвий сплав
J-Box IP68, 3/6 шунтуючих діодів
Кабель Портрет 300 мм / Пейзаж 1200 мм / На замовлення
Довжина кабелю (включаючи роз’єм) TUV: 4 мм2 (0.006 дюймів2 )/UL: 12AWG
Номінальна максимальна. Потужність (Pmax) 460 W
Оптимальна робоча напруга / Vmp(V) 42.4 V
Опт. Робочий струм (Імп) 10.86 A
Напруга відкритого контуру (Voc) 50.8 V
Струм короткого замикання (Isc) 11.50 A
  • Посилена гарантія на матеріали та якість виготовлення 15 років
  • Гарантія на лінійну потужність 12 років

Умови та положення гарантії див. у гарантійному документі

Детальна інформація

Bluesun Solar Group. це міжнародна високотехнологічна група компаній, що спеціалізується на РД, яка виробляє сонячні батареї, модулі та сонячні енергетичні системи. Їх модулі поставляються з технологією Mono PERC Half-Cut Technology і мають ефективність модуля до 20.3%.

Висока надійністьПри з’єднанні елементів і розміщенні діодів використовується усталена галузева практика, перевірена на практиці, що забезпечує відмінну надійність.

Нижча температура гарячої точки Мінімізує мікротріщини

Якість та сертифікація ISO 9001: 2015 Система управління якістю

ISO 14001: 2015 Система управління навколишнім середовищем

ISO 45001: 2018 Системи управління охороною праці та технікою безпеки

IEC 61215/IEC 61730/UL 61730

Інші

Виберіть варіанти

Нещодавно переглянуто

Вибачте, товарів немає.

Соціальні

Варіант редагування

Повідомлення про наявність товару на складі

Умови Умови

Політика доставки US Solar Supplier У USSolarSupplier ми усвідомлюємо важливість швидкого та ефективного отримання вашої сонячної продукції. Наша мета. забезпечити безперебійний, дружній до клієнта досвід протягом усього процесу доставки. Щоб допомогти вам краще зрозуміти нашу практику доставки, будь ласка, перегляньте нашу комплексну політику доставки нижче.

Вартість доставки та перевізники Вартість доставки розраховується виходячи з ваги та розмірів товару (ів) у вашому замовленні. Ми використовуємо FedEx або UPS для наземних відправлень, а для великих вантажів. перевірених вантажних перевізників. Всі наші відправлення застраховані для вашого захисту. З логістичних міркувань всі відправлення здійснюються з використанням транспортного рахунку нашої компанії.

Орієнтовний час доставки При стандартній доставці більшість замовлень прибувають до місця призначення протягом 7-10 робочих днів. Зверніть увагу, що ці оцінки можуть змінюватися в залежності від операційних можливостей перевізника та інших факторів, що знаходяться поза нашим контролем.

Перевірка відправлень після доставки Коли ваше замовлення надійде, надзвичайно важливо, щоб ви ретельно перевірили своє відправлення після доставки. Якщо відправлення було доставлено вантажним автомобілем, вам слід зв’язатися з вантажним перевізником за номером телефону, вказаним у накладній. Підписуючи квитанцію про доставку без зазначення будь-яких потенційних пошкоджень, проблем або якщо ви не можете перевірити доставку, ви юридично підтверджуєте, що отримали вантаж у належному стані. Зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутність предметів, не зазначених у квитанції про доставку. Якщо ви вирішили прийняти пакунок з видимими пошкодженнями, обов’язково зазначте на квитанції про доставку, що ви розписуєтесь за пошкоджений пакунок. Однак зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутні предмети, прийняті за допомогою доставки під підпис. Після отримання вантажу дуже важливо ретельно перерахувати та перевірити його вміст, перш ніж підтвердити доставку. У малоймовірному випадку, якщо ваш вантаж був пошкоджений під час транспортування, будь ласка, сфотографуйте матеріали та зазначте пошкодження в коносаменті (BOL). Якщо є значні видимі пошкодження, ви повинні відразу відмовитися від доставки. У разі пошкодження необхідно повідомити US Solar Supplier електронною поштою (kyle@ussolarsupplier.com) протягом 24 годин з моменту доставки. Будь ласка, додайте підписану BOL, а також будь-які додаткові фотографії або супровідні документи. Якщо BOL не буде належним чином зазначено під час доставки, US Solar Supplier не несе відповідальності за додаткові витрати на заміну матеріалів. Всі повернуті товари підлягають перевірці та затвердженню.

Прискорена доставка Ми прагнемо відправляти прискорені замовлення в той же день, коли отримуємо їх. Однак замовлення, розміщені після 13:00 за східним часом (10:00 за тихоокеанським стандартним часом), можуть бути відправлені не в той же день. Прискорені замовлення, розміщені на вихідних або у великі свята, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня. Зверніть увагу, що перевізники не здійснюють доставку у вихідні або великі свята, за винятком суботньої доставки. Якщо вам потрібна доставка в суботу, зверніться за допомогою до нашого відділу продажів за телефоном 1 (800) 230-7004.

Товари, яких немає в наявності, та товари, що замовлені в порядку черговості Іноді товар може бути замовлений в порядку черговості після того, як ви отримали замовлення. Якщо з вашим замовленням пов’язаний час виконання, ми зв’яжемося з вами, щоб підтвердити, чи відповідає цей час виконання терміну вашого проекту.

Будь ласка, включіть цю інформацію в примітки до замовлення при оформленні замовлення, і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваші потреби. Якщо у вас є інші особливі вимоги, зателефонуйте до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004, перш ніж розміщувати замовлення.

Кілька відправлень

Ми зберігаємо нашу продукцію по всій території Сполучених Штатів, і іноді нам може знадобитися доставити ваше замовлення з двох або більше різних місць. У таких випадках ми ніколи не стягуватимемо з вас більшу суму за доставку, ніж ви заплатили спочатку. Якщо вам потрібно, щоб ваше замовлення надійшло однією партією, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом продажів під час розміщення замовлення за телефоном 1 (800) 230-7004 або додайте цю інформацію до поля “Коментарі та думки власників” у замовленні. Для консолідації певних замовлень нам може знадобитися привезти продукти в наш офіс Vista і об’єднати їх перед відправкою, що може призвести до додаткового 3-5-денного терміну виконання та додаткових витрат на доставку.

Міжнародні перевезення

В даний час USSolarSupplier здійснює доставку тільки в межах США і не пропонує міжнародну доставку.

Доставка на вашому рахунку FedEx або UPS

Політика USSolarSupplier вимагає, щоб регулярні замовлення посилок (наземні, повітряні / експрес-відправлення, без фрахту) були відправлені на наш рахунок UPS. Ми цінуємо ваше розуміння.

Вантажні перевезення

Певні товари на USSolarSupplier повинні бути відправлені вантажним транспортом через їх вагу, розміри або класифікацію як небезпечні матеріали. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до нашої Політики щодо претензій та повернення коштів.

Вантажні перевезення Продукти включають, але не обмежуються ними:

  • Великі сонячні панелі (у більшості випадків понад 90 Вт)
  • Великі інвертори (понад 1 кВт)
  • Рейки довжиною більше 9 футів (108)
  • Залиті свинцево-кислотні акумулятори
  • Батареї глибокого циклу
  • Літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFeP04)

Варіанти доставки

При оформленні замовлення, яке вимагає доставки вантажу, вам знадобиться наступна інформація:

Вантажні перевезення в житлові райони коштують дорожче, ніж в комерційні зони через доступність та встановлені маршрути. Якщо ваш вантаж важить понад 100 фунтів, і у вас немає доступу до навантажувача або вантажної платформи, вам знадобляться підйомні ворота, щоб вивантажити піддон з вантажівки.

Фрахт може бути складним; якщо вам потрібна допомога у виборі відповідного варіанту доставки, зверніться за підтримкою до нашого відділу продажів за телефоном 1 (800) 230-7004. Ціни на фрахт, надані на нашому веб-сайті, є приблизними, і наша команда може запропонувати кращу ціну.

Зверніть увагу, що вартість доставки, яка відображається при оформленні замовлення, є приблизною і може бути скоригована під час відправлення. Тарифи на доставку можуть збільшуватися, поки товар знаходиться у виробництві. Ви можете допомогти, надавши комерційну адресу доставки, яка може вмістити напівпричіп, та/або визнавши викладені умови та положення.

Наземна/фрахтова вартість Логістика Непередбачені витрати

Будь-які збори, понесені транспортним перевізником через відсутність інформації про доставку (адреса або місцезнаходження), будуть автоматично виставлені клієнту. Будь ласка, обов’язково перевірте підтвердження замовлення на наявність точної інформації.

Розміщуючи замовлення по телефону, повідомте торгового представника про будь-які особливості доставки (недоступні для транспортних перевізників райони, такі як вузькі під’їзні шляхи, сільська місцевість, круті пагорби, ґрунтові/гравійні дороги або відсутність адресної інформації та вивісок).

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтесь з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли запитання або сумніви щодо доставки, будь ласка, не соромтеся звертатися до нашої доброзичливої та компетентної команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і переконатися, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier є позитивним.

Плата за поповнення запасу

Зверніть увагу, що до панелей, інверторів та акумуляторів буде застосовано 40% комісію за поповнення запасу після обробки замовлення та спроби доставки. Ця комісія стягується для покриття витрат, пов’язаних з обробкою, обробкою та поповненням запасів повернених товарів.

Якщо вам потрібно скасувати замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки якомога швидше. Якщо замовлення ще не було відправлено, ми докладемо всіх зусиль, щоб скасувати його без додаткових витрат. Однак, якщо замовлення вже відправлено, ви несете відповідальність за витрати на зворотну доставку та 40% збору за поповнення запасів, згаданого вище.

Претензії та політика повернення

Якщо ви отримали пошкоджену, дефектну або неправильну продукцію, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів протягом 5 робочих днів з моменту отримання відправлення. Ми будемо працювати з вами, щоб знайти відповідне рішення, яке може включати повернення коштів, заміну продукту або надання технічної підтримки для вирішення проблеми.

Щоб ініціювати повернення, ви повинні спочатку отримати номер дозволу на повернення товару (RMA) від нашої служби підтримки клієнтів. Зверніть увагу, що повернення без номера RMA не приймаються. Повертаючи товари, вони повинні бути в оригінальній упаковці, з усіма аксесуарами та документацією. Клієнт несе відповідальність за витрати на зворотну доставку, а також стягується плата за поповнення запасу в розмірі 40%.

Політика повернення коштів

Повернення коштів буде здійснено на початковий спосіб оплати протягом 14 робочих днів з моменту отримання повернутого товару (ів). Сума відшкодування буде дорівнювати ціні покупки за вирахуванням 40% збору за поповнення запасу та будь-яких витрат на доставку, понесених під час початкового процесу відправлення та повернення.

Втрачені або вкрадені пакунки

USSolarSupplier не несе відповідальності за втрачені або вкрадені пакунки, підтверджені як доставлені на адресу, вказану для замовлення. За запитом ми підтвердимо доставку за вказаною адресою, дату доставки, інформацію про відстеження та інформацію про перевізника, щоб клієнт міг дослідити.

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтесь з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли запитання або сумніви щодо доставки, будь ласка, звертайтеся до нашої доброзичливої та компетентної команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і гарантувати, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier буде позитивним.

Інвертор

Ми використовуємо файли cookie на нашому сайті. Деякі з них є важливими (наприклад.g. для кошика для покупок), а інші допомагають нам покращити нашу онлайн-пропозицію та керувати нею економічно. Ви можете прийняти або відхилити його, натиснувши кнопку Приймати тільки основні файли cookie.

Огляд файлів cookie

Тут ви знайдете огляд усіх використаних файлів cookie. Ви можете дати згоду на всі категорії або отримати більше інформації та вибрати лише певні файли cookie.

Основні файли cookie

Основні файли cookie забезпечують базові функції та необхідні для належного функціонування веб-сайту.

Ім’я

Провайдери

Мета

Політика конфіденційності

Назва файлу cookie

Час роботи файлів cookie

Ім’я

Постачальники

Призначення

Політика конфіденційності

Назва файлу cookie

Час роботи файлів cookie

Ім’я

Провайдери

Призначення

Політика конфіденційності

Ім’я файлу cookie

Час роботи файлів cookie

ebiztrader
Не передавати третім особам
Файли cookie для контролю процесу входу клієнтів магазину.
ebiztrader
Сеанс браузера
cookies_consent
Не передаються третім особам
Файл cookie для контролю інформації про файли cookie.
cookies_consent
30 днів
cookies_consent_ad
Не передавати третім особам
Файл cookie для контролю інтеграції маркетингових файлів cookie.
cookies_consent_ad
30 днів

Маркетингові файли cookie

Маркетингові файли cookie використовуються третіми сторонами або видавцями для показу персоналізованої реклами. Вони роблять це, відстежуючи відвідувачів через веб-сайти.

Я приймаю

Ім’я

Провайдери

Мета

Політика конфіденційності

файл cookie Ім’я файлу cookie

Час роботи файлів cookie

вимкнено
Google Analytics
Google LLC
Файл cookie Google для аналізу веб-сайту. Створює статистичні дані про те, як відвідувач використовує веб-сайт.
_ga,_gat,_gid
2 роки

WartungsarbeitenHeute von 15-23 Uhr wird unser SecondSol Marktplatz nicht erreichbar sein.

Технічне обслуговуванняСьогодні з 15:00 до 23:00 наш сайт буде недоступний.

OnderhoudVandaag van 15-23 uur zal onze website niet beschikbaar zijn.

ManetenzioneOggi dalle 15 alle 23 il nostro sito web no sarà disponible.

Залишити відповідь