Чи варто замінювати дах на сонячну черепицю. Сонячний дах та сонячна енергія

Чи варто замінити дах на сонячну черепицю?

Ми є незалежним, підтримуваним рекламою сервісом порівняння. Наша мета. допомогти вам приймати більш розумні фінансові рішення, надаючи вам інтерактивні інструменти та фінансові калькулятори, публікуючи оригінальний та об’єктивний контент, надаючи можливість проводити дослідження та порівнювати інформацію безкоштовно. щоб ви могли впевнено приймати фінансові рішення. Bankrate має партнерські відносини з емітентами, включаючи, але не обмежуючись ними, American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi та Discover.

Як ми заробляємо гроші

Пропозиції, які з’являються на цьому сайті, надходять від компаній, які компенсують нам. Ця компенсація може вплинути на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті, включаючи, наприклад, порядок, в якому вони можуть з’являтися в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Але ця компенсація не впливає на інформацію, яку ми публікуємо, або на відгуки, які ви бачите на цьому сайті. Ми не охоплюємо всесвіт компаній або фінансових пропозицій, які можуть бути доступні для вас.

На цій сторінці

варто, сонячну, черепицю, сонячний, сонячна, енергія

Стрілка Права Старший редактор, Житлове кредитування

Трой Сігал. старший редактор Bankrate. Вона редагує статті про домоволодіння на додаток до статей про тонкощі іпотеки та кредитів на придбання житла.

Обіцянка Bankrate

У Bankrate ми прагнемо допомогти вам приймати розумні фінансові рішення. Хоча ми дотримуємося суворої редакційної доброчесності. ця публікація може містити посилання на продукти наших партнерів. Пояснюємо, як ми заробляємо гроші.

Обіцянка Bankrate

Заснований у 1976 році, Bankrate має великий досвід допомоги людям у прийнятті розумних фінансових рішень. Ми підтримуємо цю репутацію вже понад чотири десятиліття, демістифікуючи процес прийняття фінансових рішень і надаючи людям впевненість у тому, які дії робити далі.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Весь наш контент написаний висококваліфікованими фахівцями та відредагований експертами, які гарантують, що все, що ми публікуємо, є об’єктивним, точним та достовірним.

Наші банківські репортери та редактори зосереджуються на питаннях, які найбільше хвилюють споживачів. найкращі банки, найновіші ставки, різні типи рахунків, поради щодо заощадження грошей та багато іншого. щоб ви могли почуватися впевнено, керуючи своїми грошима.

Редакційна доброчесність

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Наші відзначені нагородами редактори та журналісти створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення.

Ключові принципи

Ми цінуємо вашу довіру. Наша місія. надавати читачам точну та неупереджену інформацію, і ми дотримуємося редакційних стандартів, щоб забезпечити це. Наші редактори та репортери ретельно перевіряють редакційний контент, щоб гарантувати, що інформація, яку ви читаєте, є точною. Ми підтримуємо брандмауер між рекламодавцями та нашою редакцією. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців.

Редакційна незалежність

Редакція Bankrate пише від імені ВАС. читача. Наша мета. дати вам найкращі поради, які допоможуть вам приймати розумні рішення щодо особистих фінансів. Ми дотримуємося суворих правил, щоб гарантувати, що наш редакційний контент не залежить від рекламодавців. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців, а наш контент ретельно перевіряється на достовірність. Тому, незалежно від того, чи читаєте ви статтю або огляд, ви можете бути впевнені, що отримуєте достовірну та надійну інформацію.

Як ми заробляємо гроші

У вас є питання про гроші. Bankrate має відповіді. Наші експерти допомагають вам керувати грошима вже понад чотири десятиліття. Ми постійно прагнемо надавати споживачам експертні поради та інструменти, необхідні для досягнення успіху в фінансовій сфері протягом усього життя.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що наш контент є чесним і точним. Наші відзначені нагородами редактори та репортери створюють чесний та точний контент, щоб допомогти вам прийняти правильні фінансові рішення. Контент, створений нашою редакцією, є об’єктивним, заснованим на фактах і не піддається впливу рекламодавців.

Ми прозоро пояснюємо, як ми можемо надавати вам якісний контент, конкурентоспроможні ціни та корисні інструменти, пояснюючи, як ми заробляємо гроші.

Банкрутство.com. це незалежний, підтримуваний рекламою видавець і сервіс порівняння. Ми отримуємо винагороду в обмін на розміщення спонсорованих продуктів і послуг, або коли ви переходите за певними посиланнями, розміщеними на нашому сайті. Таким чином, ця компенсація може вплинути на те, як, де і в якому порядку з’являються продукти в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Інші фактори, такі як правила нашого власного веб-сайту, а також те, чи пропонується продукт у вашому регіоні або в обраному вами діапазоні кредитних оцінок, також можуть впливати на те, як і де з’являються продукти на цьому сайті. Хоча ми прагнемо надати широкий спектр пропозицій, Bankrate не включає інформацію про кожен фінансовий або кредитний продукт чи послугу.

Будь-який домовласник, який турбується про вуглецевий слід та витрати на енергію, розглядав можливість використання сонячної енергії. зазвичай, у вигляді сонячних панелей. Але тепер є ще один варіант: цілий сонячний дах.

Сонячні дахи складаються з сонячної черепиці, так званої сонячної черепиці, яка може бути встановлена поверх існуючої черепиці або встановлена самостійно. Таким чином, здатність збирати енергію запечена в самому даху. Бітумна черепиця виконує всі функції звичайної черепиці (захищає ваш будинок від негоди), є вогнестійкою і досить довговічною. Крім того, вони виглядають набагато витонченіше і безшовніше, ніж сонячні панелі.

Якщо ви плануєте замінити дах (або будуєте новий для нового будинку), сонячна черепиця може бути особливо своєчасним вибором. Закон про зниження інфляції, прийнятий у серпні 2022 року, пропонує розширені податкові пільги до 30 відсотків від вартості установок, що збільшує стимул для переходу на сонячну енергію.

Давайте проллємо більше світла на цю тему.

Що таке сонячна черепиця?

Сонячна черепиця або плитка схожа на звичайну черепицю для даху. Але замість того, щоб бути виготовленими з асфальту, глини або шиферу, вони виготовляються зі скла, яке містить фотоелектричні елементи. Фотоелектричні елементи діють як напівпровідники і передають енергію, зібрану від сонячного світла, в електрони, які потім можуть стати електричним струмом для живлення вашого будинку. Кожна черепиця зазвичай виробляє від 13 до 63 Вт енергії, в залежності від бренду (одна з останніх, від лідера галузі Tesla, стверджує, що має максимальну потужність 71 Вт). Хоча вони обидва перетворюють сонячне світло в енергію, сонячна черепиця суттєво відрізняється від сонячних панелей (ми розглянемо ці відмінності пізніше).

Перша сонячна черепиця була розроблена хімічною компанією DOW Chemical Company і представлена у 2011 році. Але концепція почала набувати серйозної популярності в 2016 році, коли Tesla придбала виробника Solar City і почала пропонувати те, що вона вважала сонячним дахом Tesla Solar Roof. Сьогодні існує кілька брендів сонячної черепиці, доступних через таких виробників, як CertainTeed, GAF Energy, Luma, SunTegra і, звичайно ж, Tesla. (Dow вийшов з гри).)

Середній розмір сонячної черепиці або плитки становить близько 12 дюймів завширшки та 86 дюймів завдовжки. Для даху стандартного розміру потрібно близько 350 сонячних плиток. Черепиця важить близько 13 фунтів на квадратний фут, тому більшість дахів можуть витримати її без додаткового зміцнення.

Скільки коштує сонячна черепиця?

Хоча останнім часом ціни на сонячні дахи знижуються, оскільки на ринок виходить все більше виробників, вони залишаються дорогими. В середньому, вартість монтажу сонячної черепиці становить від 21 до 25 доларів за квадратний фут або від 2100 до 2600 доларів за квадратний метр покрівлі. Таким чином, загальний проект може легко скласти в середньому від 60 000 до 75 000. щонайменше. Це значно вище, ніж вартість звичайного даху (від 5 646 до 12 031 доларів США). за даними HomeAdvisor). Навіть дорогі традиційні матеріали, такі як глина або шифер (від 800 до 1 800 доларів за квадратний метр), коштують дешевше, ніж сонячна черепиця.

Скільки коштуватиме сонячна черепиця, залежить від кількох факторів:

 • Розмір даху: Чим більший дах, тим більше черепиці потрібно.
 • Нахил / ухил даху: Як і у випадку з будь-яким дахом, чим екстремальніший кут нахилу, тим складнішим/ризикованішим буде монтаж, що впливає на загальну вартість.
 • Розташування будинку: Витрати на робочу силу (встановлення) залежать від міста та штату.
 • Енергетичні потреби вашого будинку.
 • Конкретний виробник / марка черепиці або черепиці.

Тим не менш, ціни на сонячну черепицю впали з моменту їх впровадження, і вони можуть продовжувати падати, враховуючи значні стимули та гранти, передбачені Законом про зниження інфляції, для будівельників та споживачів на впровадження сонячної енергетики. Асоціація галузей сонячної енергетики вважає, що інвестиції IRA в чисту енергію сприятимуть “ренесансу в американському виробництві сонячної енергії”, що призведе до зниження витрат. як зазначено в нещодавньому звіті “Каталізація американського виробництва сонячної енергії”.

Скільки ви заощадите на витратах на електроенергію?

Незважаючи на те, що встановлення сонячного даху є дорогим, він може заощадити в довгостроковій перспективі. Залежно від кількості плиток на даху, сонячна черепиця може знизити витрати на електроенергію на 40-60 відсотків, згідно з даними сайту для споживачів SolarReviews. Крім того, ви можете мати право на податкові пільги на федеральному та державному рівнях.

Допомагаємо трохи вгамувати негайну кризу: Згідно з нещодавно прийнятим Законом про зниження інфляції, власники будинків, які встановлюють сонячну черепицю, матимуть право на 30-відсоткову податкову знижку на вартість установки. Починаючи з 2023 податкового року, цей кредит продовжується до 2032 року (а потім зі зниженим відсотком до 2034 року). Кілька штатів також пропонують кредити, знижки та інші стимули.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей

Як сонячна черепиця, так і сонячні панелі можуть бути чудовим варіантом підняти енергоефективність вашого будинку на новий рівень. Але що найкраще для вас? Переваги кожного з них у двох словах:

Сонячна черепиця Сонячні панелі
стійкі до погодних умов та довговічні Може бути більш енергоефективною в залежності від нахилу даху, впливу сонячного світла
Більша економія на рахунках за електроенергію Коротший час встановлення
естетично привабливий (менше потенційних проблем для ОСББ) Недорога в установці

Які переваги сонячного даху?

У порівнянні зі звичайними дахами і сонячними панелями, є деякі переваги інвестування в сонячну черепицю.

 • Очікується, що вони будуть довговічними (30-40 років)
 • Вона зменшує використання енергії/вуглецевий слід та рахунки
 • Вони краще поєднуються і нагадують традиційні покрівельні матеріали
 • Вони є більш економічно ефективними за ват сонячної енергії, ніж сонячні панелі
 • Їх легше обслуговувати, ніж сонячні панелі

Які недоліки сонячного даху?

Недоліки сонячної черепиці пов’язані з тим, що вона є новою технологією.

 • Доступність більш обмежена
 • Вони дорожчі, ніж звичайні дахи та сонячні панелі
 • Вони мають менше варіантів стилю та кольору
 • Оскільки вони є частиною самого даху, їх не можна встановлювати під кутом, як сонячні панелі, для отримання максимальної енергії
 • Вони не сприяють установці “зроби сам

Останнє слово про сонячну черепицю

Сонячна черепиця все ще досить нова, а це означає, що досвідчені монтажники та підрядники можуть бути обмежені у вашому регіоні. Звісно, їхня точна тривалість життя та довговічність все ще залишається під питанням: Жодна з них не існує достатньо довго, щоб підтвердити поточні прогнози. Також поки що не дуже зрозуміло, як вони вплинуть на вартість перепродажу будинку (хоча екологічні характеристики, в цілому, стають все більш популярними серед покупців житла).

Проте, якщо ви є екологічно свідомим домовласником, який потребує повної заміни даху або даху для нової будівлі, варто розглянути можливість використання сонячної черепиці. Оскільки деякі штати зараз вимагають, щоб новозбудовані будинки були обладнані сонячними батареями, а з 2023 року діють розширені федеральні податкові пільги, час переходити на сонячні батареї може настати вже зараз.

Переваги та недоліки сонячної енергії

Плюси і мінуси сонячної енергії. актуальна тема сьогодні. Як найпоширеніше джерело енергії на Землі, сонце має величезні перспективи як чистий і надійний спосіб живлення нашого світу.

Коли промениста енергія сонця перетворюється на тепло та електрику, вона може забезпечувати енергією житлові будинки та підприємства, і навіть транспортні засоби.

Зараз саме час дізнатися про переваги сонячної енергії та розглянути можливість встановлення сонячної енергетичної системи у вашому домі. Тоді ви можете вирішити: Чи варта сонячна енергія того?

Розглядаючи варіанти домашнього енергозабезпечення, важливо розуміти, як працює сонячна енергія. Коли сонячне світло потрапляє на сонячну панель, фотоелектричний елемент перетворює його в електрику постійного струму (DC). Інвертор перетворює її на змінний струм (AC), який використовується у більшості пристроїв у вашому домі.

варто, сонячну, черепицю, сонячний, сонячна, енергія

Переваги сонячної енергії

Чим більше ми зможемо скористатися перевагами сонячної енергії, тим менше ми будемо залежати від викопного палива. Додавання сонячної енергетичної системи до вашого будинку дозволить вам скористатися цими перевагами сонячної енергії:

Сонячна енергія є відновлюваним джерелом енергії та зменшує викиди вуглецю

Сонячна енергія є відновлюваним джерелом енергії, а це означає, що ви ніколи її не вичерпаєте. Сонячна енергія чиста. Вона не створює викидів вуглецю або інших “парникових” газів, що утримують тепло. Це дозволяє уникнути шкоди навколишньому середовищу, пов’язаної з видобутком або бурінням викопних видів палива. Крім того, сонячна енергія також майже не використовує воду, на відміну від електростанцій, які виробляють електроенергію за допомогою парових турбін.

Сонячна енергія може зменшити рахунки за електроенергію для вашого будинку

Сонячна енергетична система для вашого будинку може зменшити вашу залежність від електромережі та допомогти вам заощадити на рахунках за електроенергію. Деякі власники домашніх сонячних енергетичних систем можуть навіть мати надлишкову потужність, яку вони можуть продати комунальному підприємству. Замість того, щоб платити за електроенергію комунальному підприємству, власники будинків отримують оплату від нього. Вам не обов’язково купувати цілу сонячну енергетичну систему, щоб зменшити рахунки за електроенергію у вашому домі. Просто обирайте сонячні світильники, які живляться від сонця, а не від електромережі вашого будинку, щоб заощадити гроші.

Сонячна енергія може повернути вам гроші через кредити на сонячну відновлювану енергію (SREC)

Деякі штати пропонують сертифікати сонячної відновлюваної енергії (SREC). Кожна з них представляє мегават-годину електроенергії, виробленої за допомогою сонячної енергії. Постачальники електроенергії купують ці сертифікати, щоб задовольнити Стандарт портфеля відновлюваних джерел енергії свого штату. вимогу, щоб певна частина їхньої відновлюваної енергії надходила від сонячної енергії. Ви можете продавати SREC для виробництва вашої системи, що є ще одним способом заробити гроші на ваших інвестиціях.

Будинки з встановленими сонячними панелями можуть підвищити вартість житла

Покупці будинків, швидше за все, заплатять більше за будинок з встановленими сонячними панелями. Враховуючи всі “за” і “проти” сонячної енергії, економія на рахунках за електроенергію та гроші, зароблені від продажу електроенергії назад в енергопостачальну компанію, зараховуються в стовпчик “плюс”. Сонячні системи для житлових будинків високо цінуються і можуть збільшити вартість будинку при перепродажі. Вартість будинку з сонячними панелями може коштувати до 15 000 доларів США більше, ніж у сусідів.

Сонячні системи досить прості в установці і вимагають дуже незначного обслуговування. Обидва ці питання вирішує ваш постачальник сонячної енергії, якщо ви обираєте договір оренди або купівлі-продажу електроенергії (PPA). Враховуйте це, коли ви запитуєте себе, чи варта сонячна енергія того.

Сонячні панелі мають низькі витрати на обслуговування

Сонячні панелі легко обслуговувати, оскільки вони не мають рухомих частин, які зношуються з часом. Просто тримайте їх у чистоті та хорошому фізичному стані, щоб вони працювали належним чином. Завдяки низьким витратам на обслуговування та середньому терміну служби в 25 років, інвестиції в сонячні панелі можуть легко окупитися, якщо ви інвестуєте в них.

Сонячна енергія може генерувати електроенергію в будь-якому кліматі

Сонячні енергетичні системи можуть виробляти електроенергію в будь-якому кліматі. Одним з недоліків сонячної енергії є те, що вона схильна до тимчасових погодних перебоїв. Похмурі дні зменшують кількість електроенергії, яку ви виробляєте. Холод, однак, не впливає на продуктивність. Снігопад може насправді допомогти вашій сонячній системі, оскільки сніг очищає панелі, коли тане, а сонце, відбиваючись від снігу, збільшує кількість світла, що потрапляє на ваші панелі. В результаті виробляється більше електроенергії.

варто, сонячну, черепицю, сонячний, сонячна, енергія

Недоліки сонячної енергії

Недоліки сонячної енергії стають все меншими, оскільки галузь розвивається і зростає, створюючи економію за рахунок ефекту масштабу. Технологічний прогрес допомагає сонячній енергетиці стати мейнстрімом. Ось як складаються недоліки сонячної енергії, а також плюси і мінуси.

Високі початкові витрати на встановлення панелей

Найчастіше згадуваний недолік сонячної енергії. вартість. знижується в міру розвитку галузі. Початкові витрати на купівлю та встановлення обладнання недешеві. Проте, якщо вартість є проблемою, варіанти лізингу можуть зменшити суму ваших початкових витрат. Якщо ви вирішили купити, вам доведеться прожити у своєму будинку кілька років, перш ніж система окупить себе. Це довгострокова інвестиція, яка більше підходить власникам нерухомості, ніж орендарям.

Зберігання сонячної енергії коштує дорого

Серед недоліків сонячної енергетики основною проблемою є тимчасове зниження виробництва енергії під час поганої погоди. Дні з низьким рівнем сонячної енергії, однак, мають менший вплив завдяки прогресу в технології акумуляторів. Старі технології зберігання сонячної енергії, такі як свинцево-кислотні акумулятори, замінюються альтернативами. Літій-іонні батареї пропонують більшу потужність за меншу ціну. Нікелеві батареї мають надзвичайно довгий термін служби. Нові технології, такі як проточні акумулятори, обіцяють масштабування та довготривале зберігання енергії.

Сонячна енергія підходить не для всіх типів дахів

Не кожне приміщення буде добре працювати з сонячними панелями. Орієнтація має значення. Якщо ваш дах не звернений до сонця, ви не зможете вловлювати достатню кількість сонячної енергії. Дахи, повернуті до сонця, як правило, працюють краще, ніж плоскі дахи.

Покрівельні матеріали, такі як бітумна черепиця, метал та черепиця, полегшують встановлення сонячних панелей. Якщо ваша кімната зроблена з інших матеріалів, установка може коштувати дорожче. Частково енергоефективні дахи мають здатність підтримувати сонячні панелі.

Сонячні панелі залежать від сонячного світла

Очевидно, що сонячні панелі потребують сонячного світла для виробництва електроенергії. Вони не будуть виробляти електроенергію вночі, коли вам потрібне світло, і можуть бути неефективними під час штормів та похмурих днів. Ваша сонячна енергетична система потребує акумуляторів, якщо ви плануєте повністю залежати від сонячної енергії для живлення вашого будинку.

Батареї є одним з найдорожчих компонентів вашої системи. На відміну від сонячних панелей, вони зношуються і потребують ретельного догляду для подовження терміну служби. Порівнюючи вітрову енергію з сонячною. сонячна енергія, вітер продовжуватиме генерувати електроенергію вночі та під час штормів, доки буде достатньо вітру. Багато людей використовують обидва види енергії в житлових системах.

Енергія сузір’я та сонячна енергія

Зважуючи всі “за” і “проти” сонячної енергії для вашого будинку, варто розглянути додаткові варіанти. Громадські сонячні проекти. це чудовий спосіб отримати переваги сонячної енергії, не купуючи та не обслуговуючи систему самостійно.

Якщо ваш будинок і дах не підтримують сонячні панелі або якщо у вас недостатньо грошей, щоб інвестувати в них, громадська сонячна електростанція може бути вашою відповіддю. Обираючи цей варіант, ви погоджуєтесь на участь у програмі, яка дозволяє отримувати кредити за кожну кВт-год, згенеровану сонячною установкою. Ви отримуєте кредит на рахунок за електроенергію, пропорційний вашому відсотку власності в енергії проекту.

Який дах найкраще підходить для сонячних панелей?

Якщо ви хочете придбати сонячні панелі, ваш перший крок. визначити, чи підходить ваш дах для системи сонячних панелей. І якщо ви плануєте використовувати сонячні панелі на будинку, який ви будуєте, дизайн даху також повинен бути на вашій увазі.

У будь-якому випадку, стилі покрівлі та матеріали бувають різних типів. Розуміння того, як ці фактори впливають на установку сонячних панелей, може бути складним завданням.

У Freedom Solar ми надамо вам інформацію про те, які дахи найкраще підходять для сонячних панелей. Коли ви знаєте, який дах для сонячних панелей найкраще підходить для вашого будинку, ви будете впевнені, що ваша система залишається стабільною та безпечною для оптимальної продуктивності.

Який тип даху найкраще підходить для сонячних панелей?

Багато типів дахів чудово підходять для сонячних панелей, але ось основні типи на вибір.

Монтаж сонячних панелей на гонтових дахах

варто, сонячну, черепицю, сонячний, сонячна, енергія

Ґонтові дахи є найпоширенішим типом покрівельних покриттів на будинках і складаються з композитної або бітумної черепиці. Композитна черепиця виготовляється з комбінації матеріалів, таких як ламінат, дерево і шифер. Асфальтована черепиця виготовляється або з целюлозного полотна, або зі скловолокна, з додаванням асфальту в кінці виробничого процесу.

Хоча обидва варіанти гнучкі, композитна черепиця трохи довговічніша, ніж її асфальтований аналог.

В цілому, установка сонячних панелей на черепичних дахах досить проста і вимагає стандартних проникаючих кріплень, які легко кріпляться.

Для монтажу фахівці просвердлюють в даху шпильки, на які кріпляться сонячні панелі. Потім вони закривають проміжки між панелями та шпильками. Нарешті, вони герметизують систему за допомогою окладів, щоб запобігти протіканню води між дахом і панелями. і, потенційно, у ваш будинок.

Багато домовласників (або будівельників) використовують дранку, оскільки вона недорога і довговічна. Насправді, черепичний дах служить від 12 до 20 років, що робить його ідеальним для кріплення сонячних панелей, які ви, ймовірно, будете тримати на даху протягом десятиліть.

Монтаж сонячних панелей на металевих дахах

варто, сонячну, черепицю, сонячний, сонячна, енергія

Металеві дахи чудово підходять для встановлення сонячних панелей. Якщо ваш будинок має металевий дах зі стоячими швами, фахівці можуть легко прикріпити сонячні панелі, оскільки вони не потребують свердління для кріплення. А оскільки немає необхідності в свердлінні, немає необхідності наймати підрядників або бригади, що економить ваші витрати на робочу силу в процесі встановлення домашніх сонячних панелей.

Крім того, металеві дахи є вигідними для будинків і підприємств у сонячних, теплих регіонах, таких як Техас, Колорадо і Флорида. Це тому, що металеві дахи відбивають світло, яке не потрапляє на сонячні панелі, що зберігає прохолоду в будинках і будівлях.

Однією з основних причин, чому люди обирають металеву покрівлю для своїх будинків, є її вражаючий життєвий цикл. Металевий дах може прослужити від 40 до 125 з гаком років.

З іншого боку, металеві дахи приблизно в два-три рази дорожчі, ніж інші покрівельні матеріали, і можуть створювати шум під час несприятливих погодних умов. На щастя, якщо на вашому будинку встановлені сонячні панелі, система панелей блокує частину шуму.

Монтаж сонячних панелей на черепичному даху

варто, сонячну, черепицю, сонячний, сонячна, енергія

Якщо у вас черепичний дах, фахівці можуть встановити сонячні панелі за допомогою стандартного проникаючого кріплення, яке трохи піднімає їх над дахом. Оскільки черепиця не завжди має однакову форму, може знадобитися вирізати або видалити деякі плитки, щоб звільнити місце для кріплень. У свою чергу, це може призвести до додаткових витрат на оплату праці.

Бітумна черепиця може бути виготовлена зі сланцю, бетону та глини. Встановлення сонячних панелей на глиняну черепицю пов’язане з деякими труднощами, яких немає у випадку зі стандартними черепичними дахами.

З одного боку, те, як ви пересуваєтеся по даху, кардинально відрізняється. Глиняна черепиця має високу стійкість до атмосферних впливів, але вона не така стійка до кроків монтажної бригади. Проте, Freedom Solar ретельно підходить до обслуговування цього ринку. ми добре навчені пересуватися по глиняних дахах, не розбиваючи черепицю.

Хоча черепичні дахи візуально приємні, оскільки вони мають більший діапазон зовнішнього вигляду, вони, як правило, важчі і дорожчі, ніж інші покрівельні матеріали. (Звичайно, вона не така дорога, як металочерепиця).) Тим не менш, вони довговічні і, як правило, більш водонепроникні, ніж інші типи покрівельних покриттів.

Черепична покрівля широко поширена в Каліфорнії та Арізоні, і її популярність зростає по всій країні. Наприклад, в таких областях, як Центральний Техас, переваги змінюються разом зі зростанням чисельності населення.

Монтаж сонячних панелей на дьогтеві та гравійні дахи

варто, сонячну, черепицю, сонячний, сонячна, енергія

Хоча більшість дахів з дьогтю та гравію плоскі (деякі похилі дахи використовують дьоготь та гравій), ви все одно можете встановити на них сонячні панелі. Однак вам потрібно буде переконатися, що технічні фахівці встановлять і нахилять вашу систему сонячних панелей під кутом 30 градусів за допомогою кронштейнів для нахилу. Це гарантує, що ваші панелі отримують оптимальне сонячне світло для генерації енергії.

І хоча працювати на плоских дахах легко, вам все одно слід розглянути можливість найму робочої бригади або підрядника для монтажу та орієнтації вашої системи сонячних панелей. Це подвійно вірно, якщо ви не маєте досвіду в процесі монтажу.

Багатьом домовласникам подобаються дахи з дьогтю та гравію, тому що вони економні та мають термін служби від 20 до 25 років. Крім того, вони мають герметичні ущільнення для запобігання тріщинам і витокам, а також забезпечують міцну, рівну опорну поверхню для вашої системи сонячних панелей.

Який найкращий кут нахилу даху для сонячних панелей?

Зрештою, найкращий кут нахилу даху для сонячних панелей становить близько 30 градусів, щоб максимізувати вироблення енергії. Однак це не означає, що сонячні панелі не підійдуть для дахів з більш крутими або пологими схилами.

Для оптимальної роботи сонячних панелей вам потрібно додати 15 градусів до вашої широти взимку, а потім нахилити систему сонячних панелей на будь-яку іншу величину. Для літа відніміть 15 градусів від вашої широти і відповідно змініть кут нахилу системи сонячних панелей.

Чи може дах бути занадто крутим для сонячних панелей?

Більшість дахів не дуже круті. Навіть якщо ваш дах плоский, сонячні панелі, швидше за все, все одно будуть працювати досить добре, щоб виробляти достатньо енергії для вашого будинку. Хоча ідеальний кут нахилу даху становить близько 30 градусів, якщо ваш дах нахилений на 40 градусів, це зменшує вироблення енергії лише приблизно на 1%.

Дах з кутом нахилу понад 40 градусів, ймовірно, занадто крутий. Якщо ваша мета. повна енергетична незалежність, то система сонячних панелей може бути недоцільним доповненням до вашого будинку.

Сонячні панелі на плоских дахах

Ви можете знайти сонячні панелі так само легко на плоских дахах, як і на похилих дахах.

Процес встановлення сонячних панелей на пласких дахах зазвичай набагато простіший, ніж на похилих дахах, оскільки їх легше переміщати. А це означає, що процес встановлення відбувається швидше.

Сонячні установки на плоских дахах не потребують проникаючих кріплень, які необхідні для похилих дахів, щоб забезпечити безпеку системи. В якості альтернативи технічні фахівці використовують обтяжені системи кріплення (так звані баластні системи) для плоских дахів, які не вимагають свердління в даху. Цей тип системи усуває необхідність в отворах і використовує силу тяжіння для забезпечення стабільності вашої системи сонячних панелей.

Однак, оскільки плоскі дахи не мають кута нахилу, технічні фахівці використовують нахильні кронштейни, щоб утримувати систему під кутом 30 градусів.

Який найкращий напрямок для сонячних панелей на даху?

Найкращий напрямок для сонячних панелей. південний. Але якщо ваш дах не виходить на південь, ви можете розташувати сонячні панелі під кутом на південний схід або південний захід.

Залежно від того, в якій півкулі ви живете, відповідь може бути протилежною. Для жителів Північної півкулі сонце рухається вздовж південної частини неба, коли Земля обертається по орбіті протягом року, тому ваші сонячні панелі повинні бути спрямовані на південь. Аналогічно, жителям Південної півкулі потрібно нахиляти сонячні панелі на північ (або на північний схід чи північний захід).

Скільки місця на даху потрібно для сонячних панелей?

Площа даху, необхідна для сонячних панелей, повністю залежить від типу та виробника сонячних панелей, розміру вашого будинку та кількості електроенергії, яку ви зазвичай використовуєте щодня.

Наприклад, 1 квадратний фут площі даху може генерувати близько 15 Вт сонячної енергії за допомогою сонячної панелі середнього розміру. Для невеликого будинку може знадобитися лише 200 квадратних футів площі даху для розміщення панелей. Однак, для більших будинків знадобиться більше сонячних панелей. і, відповідно, більше місця на даху (близько 1 000 квадратних футів). щоб підтримувати світло ввімкненим.

Якщо ви використовуєте багато електроенергії, вам, швидше за все, знадобиться більше місця на даху для розміщення більшої кількості сонячних панелей, щоб задовольнити ваші потреби в електроенергії.

Загалом, середні будинки використовують від 19 до 23 сонячних панелей, кожна з яких займає до 18 квадратних футів площі. Ваш дах повинен мати близько 400-600 квадратних футів вільного простору. Крім того, врахуйте будь-які мансардні вікна, слухові вікна або димоходи, які можуть зменшити загальну корисну площу даху.

Вимоги до міцності даху для сонячних панелей

Сонячні панелі та необхідне для них монтажне обладнання, будь то проникаючі або вагові кріплення, зазвичай важать від 3 до 4 фунтів на квадратний фут. Зазвичай така вага є прийнятною для будь-якого типу даху.

Однак сонячні панелі з обтяженими баластами на плоских дахах зазвичай важать трохи більше, оскільки бетонні блоки утримують систему на місці.

Якщо ваш будинок має досить новий дах, який знаходиться в пристойному стані, обтяжені баласти є чудовим рішенням. Це особливо актуально, якщо у вас сонячні панелі SunPower. SunPower пропонує найлегші сонячні панелі в галузі, вагою близько 33 фунтів на панель.

Чи шкідливі сонячні панелі для вашого даху?

Сонячні панелі не є поганим рішенням для вашого даху, але ви повинні враховувати деякі фактори, особливо під час процесу встановлення. Оскільки для кріплення панелей на даху необхідне свердління, в процесі залишаються отвори, які з часом можуть призвести до протікання води.

Професіонали в галузі сонячної енергетики можуть гарантувати, що установка дозволить уникнути довгострокових пошкоджень вашого даху. і, в кінцевому рахунку, вашого будинку. Оскільки життєвий цикл сонячних панелей становить 30-35 років, важливо, щоб технічні фахівці встановили ваші панелі правильно з першого разу!

І хоча свердління отворів у даху ніколи не здається привабливим, численні заходи безпеки допомагають гарантувати, що свердління не призведе до жодних пошкоджень. Ми розповімо вам трохи про цей процес.

Спочатку фахівці просвердлюють отвори для болтів, які закріплюють стійку для кріплення сонячних панелей. Щоб уникнути витоку води, фахівці заповнюють отвори герметиком. Потім вони оточують болти лаг металевими або пластиковими планками. своєрідним екраном, який підходить під будь-який тип черепиці, яку ви маєте. Нарешті, вони герметично закривають зливи гудроном або іншим довговічним матеріалом, щоб гарантувати, що ваш дах не постраждає від пошкоджень або протікання.

Міркування щодо дизайну сонячних панелей: Як отримати найкрасивіші сонячні панелі

Якщо ви хвилюєтеся, що сонячні панелі можуть зробити ваш будинок не таким привабливим, як вам хотілося б, пам’ятайте, що у вас є варіанти!

Наприклад, чорна черепиця зазвичай найкраще виглядає з сонячними панелями. Хоча чорний колір поглинає сонячне світло, що може зробити ваш будинок трохи теплішим, темні дахи допомагають згладити зовнішній вигляд сонячних панелей, щоб вони не виділялися різко.

У Freedom Solar ми пропонуємо сонячні панелі SunPower у різних варіантах. Тим не менш, їх фірмова чорна естетика включає повністю чорні сонячні елементи та антивідблискове скло, які виглядають шикарно та елегантно на будь-якому типі даху.

І переваги виходять за рамки естетики. Незалежно від типу даху та сонячних панелей, вони мають гарний вигляд, оскільки відображають ваш характер, цінності та прихильність до сталого розвитку.

Зверніться до Freedom Solar щодо ваших потреб у сонячних панелях

Щоб дізнатися більше про сонячні панелі або процес встановлення для вашого будинку або бізнесу, зв’яжіться з Freedom Solar вже сьогодні! Зателефонуйте нам за номером (877) 795-0577 або надішліть онлайн-запит. Ми готові допомогти вам перейти на сонячну енергію в будь-який час.

Freedom Solar також має власний відділ з ремонту та технічного обслуговування сонячних панелей, якщо це необхідно. Наша досвідчена команда може обслуговувати, ремонтувати та модернізувати будь-яку систему для максимального виробництва енергії та ефективності

Який найкращий напрямок і кут для моїх сонячних панелей?

варто, сонячну, черепицю, сонячний, сонячна, енергія

Багато людей помилково вважають, що вони не можуть встановити сонячні панелі на своєму даху з різних причин, будь то через матеріал, місце розташування, тінь або розміри даху. Існує багато факторів, які роблять дах більш-менш придатним для використання сонячної енергії, але в той час як деякі властивості даху ускладнюють установку сонячної системи на даху, інші мають мінімальний вплив на виробництво сонячної енергії.

У цій статті ми розглянемо два основні фактори даху, які впливають на продуктивність сонячних панелей: напрямок і кут нахилу.

Напрямок сонячних панелей

Напрямок, в якому звернений ваш дах, є одним з основних факторів, що визначають, скільки сонячного світла будуть бачити ваші сонячні панелі протягом дня. Істинний південь та істинна північ спрямовані до земної осі, а не до магнітних полюсів Землі. Для тих, хто живе на північ від екватора, найкращим напрямком для сонячних панелей є південний, тоді як будинки в південній півкулі розміщують сонячні панелі на дахах, орієнтованих на північ. Розташувавши сонячні панелі відповідно до істинного півдня і кута азимута. кута сонця по відношенню до істинної півночі і істинного півдня. ви зможете отримати найкращий напрямок для сонячних панелей і масивів.

Порада професіонала: якщо ви не знаєте, в якому напрямку виходить ваш дах? Знайдіть свою адресу на Картах Google! Їх сітка показує, який напрямок є справжнім півднем. порівняйте його з напрямком вашого даху на супутникових знімках.

Оптимізація напрямку сонячних панелей

Як правило, сонячні панелі, повернені прямо на схід або прямо на захід, виробляють приблизно на 20 відсотків менше електроенергії, ніж якщо б вони були повернені на південь. Це не означає, що ви не заощадите гроші, але якщо ви прагнете покрити все своє споживання електроенергії за рахунок сонячної енергії, можливо, вам доведеться встановити трохи більше панелей, ніж вам знадобилося б для системи, орієнтованої на південь.

Кут нахилу сонячної панелі

Кут нахилу сонячних панелей відноситься до вертикального нахилу вашої сонячної системи. Наприклад, якщо ваші сонячні панелі перпендикулярні до землі, вони матимуть кут нахилу 90 градусів. Для більш ефективного збору сонячної енергії сонячні панелі слід розташовувати під кутом, щоб вони були звернені якомога ближче до сонця. Фотоелектричні перетворювачі виробляють енергію, коли кут, під яким сонячні промені падають на поверхню панелі (“кут падіння”), невеликий, або коли світло падає на панель якомога ближче до перпендикуляра. Отже, найкращий кут для ваших сонячних панелей. це той, який дозволяє панелям отримувати найбільш пряме, перпендикулярне світло.

Які фактори впливають на оптимальний кут нахилу сонячних панелей?

Існує ряд факторів, які змінюють оптимальний кут нахилу ваших сонячних панелей. Ось кілька моментів, які слід враховувати при визначенні найкращого кута нахилу для вашої сонячної батареї:

Широта

Більшість сонячних панелей встановлюються під кутом, який найкраще оптимізує вплив сонячного світла для даної місцевості. Для переважної більшості U.S. ідеальний кут для встановлення сонячних панелей близький або дорівнює широті вашого будинку (на даху, що виходить на південь), десь між 30 і 45 градусами. Нахиливши сонячні панелі на той самий кут, що і широта вашого будинку (тобто встановивши панелі в цьому середньому положенні), ви гарантуєте, що отримаєте максимальну середню продуктивність вашої сонячної електростанції протягом року.

Найкращий кут нахилу сонячних панелей за поштовим індексом

МістоСштатПоштовий індексНайкращий кут нахилу сонячних панелей для цілорічного використанняНайкращий кут нахилу сонячних панелей для зимового використанняНайкращий кут нахилу сонячних панелей для літнього використання
Альбукерке NM 87102 35° 50° 20°
Остін ТЕХАС 78701 30° 45° 15°
Бостон МАССАЧУСЕТС 02101 42° 57° 27°
Буффало NY 14209 43° 58° 28°
Шарлотта ПІВНІЧНА ПІВНІЧ 28202 35° 50° 20°
Денвер CO 80293 40° 55° 25°
Лос-Анджелес КАЛІФОРНІЯ 90012 34° 49° 19°
Нью-Йорк НЬЮ-ЙОРК 10004 41° 56° 26°
Ньюарк НЬЮ-ДЖЕРСІ 07102 41° 56° 26°
Фенікс AZ 85013 33° 48° 18°
Портленд АБО 97205 46° 61° 31°
Ролі ПІВНІЧНА ШИРОТА 27608 36° 51° 21°
Сан-Дієго КАЛІФОРНІЯ 94104 33° 48° 18°
Сан-Франциско CA 94104 38° 53° 23°
Вашингтон, округ Колумбія.C. Н/Д 20001 39° 54° 24°
Тоскана AZ 85701 32° 47° 17°
Майамі FL 33109 25° 40° 10°
Річмонд ВІРДЖИНІЯ 23236 37° 52° 22°
Детройт Мі 48201 42° 57° 27°

Північ проти. південної широти: Нью-Йорк проти D.C.

Для прикладу ми порівняли дані з двох місць (Нью-Йорк і Вашингтон, округ Колумбія) і оцінили рівень виробництва сонячних панелей під різними кутами.C.) і оцінили рівень виробництва сонячних панелей, нахилених під різними кутами. Те, що ми виявили, узгоджується з нашими дослідженнями впливу інших змінних:

Річна економія рахунків за електроенергію (вартість електроенергії х вироблена електроенергія) Припускає коефіцієнт зниження 80%, азимут 180 градусів, нахил масиву ~ дорівнює широті місця розташування Коефіцієнт виробництва (вироблена електроенергія/розмір системи)

Існуюча конструкція даху

Було б чудово, якби кожен мав дах, кут нахилу якого точно відповідав би його широті, але кожна нерухомість унікальна, і універсальної карти розміщення сонячних панелей не існує. Багато дахів матимуть нахил від 30 до 40 градусів, а це означає, що сонячні панелі можуть лежати врівень з дахом і виробляти достатньо електроенергії для отримання привабливого прибутку.

Якщо ви намагаєтеся встановити сонячні панелі на крутому даху, можливо, не вдасться розмістити панелі під оптимальним нахилом за допомогою традиційних стелажних систем. Оскільки крутий кут вашого даху вже може перевищувати оптимальний кут для виробництва, найкраще, що ви можете зробити, це покласти панелі плоско до даху. На дахах з низьким кутом нахилу також виникатимуть перешкоди при встановленні сонячних панелей, і може знадобитися спеціальна стійка, якщо ви хочете нахилити їх під оптимальним кутом. Розміщення панелей врівень з такими типами дахів означатиме менше виробництва електроенергії, що з часом призведе до зменшення заощаджень на сонячній енергії.

У випадку плоского даху, сонячні інсталятори зазвичай обирають стелажні системи, які встановлюють панелі під оптимальним кутом. Хоча це дозволяє вашим панелям знаходитися під прямим сонячним промінням, ви можете бути обмежені в розмірах вашої системи. Нахил панелей вгору на плоскому даху призведе до того, що панелі затінюватимуть одна одну, якщо ви не розставите ряди панелей на даху в шаховому порядку. В результаті, ви не можете встановити стільки панелей, скільки могли б, якби сонячні панелі були встановлені врівень з поверхнею.

Незалежно від того, чи є ваш дах крутим або пологим, завжди краще доручити професійному інсталятору сонячних панелей монтаж панелей на даху, щоб забезпечити оптимальну продуктивність і оптимальну безпеку. Якщо ви не впевнені, як сонячні панелі можуть працювати для вашого будинку та типу даху, обов’язково прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, чи підходять вам сонячні панелі.

Неможливо встановити сонячні панелі на даху? Подумайте про сонячну енергію громади.

Пора року

Сонячні панелі добре працюють взимку, але в особливо погані зими зазвичай спостерігається падіння загального виробництва енергії через те, що сніг покриває панелі і зменшує їх вихідну потужність. Взимку в північній півкулі сонце знаходиться низько по відношенню до горизонту, тому одним із способів протистояти зимовим спадам виробництва є встановлення панелей під більшим кутом, ніж на вашій широті. оптимальним є кут близько 60 градусів. Таким чином, ви налаштовуєте свої панелі на більш ефективну роботу взимку, оскільки вони будуть спрямовані безпосередньо до сонця, оскільки воно світить з нижчої точки неба. Крім того, встановлення панелей під меншим кутом також може мати зворотний ефект, оскільки сніг не буде легко зісковзувати з вашого масиву. Це призведе до тривалого снігового покриву та зменшення виробництва електроенергії.

Інший спосіб зменшити сезонні коливання у виробництві. регулювати кут нахилу сонячних панелей двічі на рік навесні та восени. Насправді, система на 40-градусній широті може побачити значний приріст енергії приблизно на 4 відсотки. Якщо вам цікаво, які найкращі дати для регулювання нахилу сонячних панелей, ми рекомендуємо налаштувати їх під зимовий кут близько 15 вересня, а потім налаштувати їх під весняний та літній кути близько 15 березня.

Як щодо сонячних трекерів?

Положення сонця постійно змінюється протягом року, і єдиний спосіб завжди мати сонячні панелі під ідеальним кутом. це встановити систему стеження за сонцем. Сонячні трекери слідують за сонцем, коли воно злегка рухається, що збільшить виробництво енергії. Якщо ви розглядаєте можливість встановлення наземної сонячної системи, для оптимізації вашої установки може знадобитися система стеження за сонцем.

Для більшості покупців сонячних панелей, система на даху є найдешевшою і не займає місця на землі. Сонячні трекери нелегко встановити на даховій сонячній системі, тому вони зазвичай використовуються лише в комерційних сонячних проектах. вони можуть значно збільшити виробництво, оскільки система відстеження діє як калькулятор кута нахилу сонячних панелей.

Що важливіше: напрямок чи кут нахилу сонячних панелей?

Хоча кут нахилу сонячних панелей важливий, найбільш важливим фактором у виробництві енергії є напрямок, в якому панелі повернені до сонця. Як пояснювалося раніше, для досягнення найкращих результатів сонячні панелі повинні бути орієнтовані на південь (за умови, що ви живете в північній півкулі), оскільки в північній півкулі сонце завжди знаходиться в південній половині неба.

Не варто встановлювати панелі в неоптимальному напрямку, навіть якщо це означає найкращий можливий нахил. Наприклад, у Бостоні сонячна батарея під кутом 30 градусів на південь все одно буде виробляти більше електроенергії, ніж батарея, нахилена під кутом 42 градуси і спрямована на північ.

Поширені питання про найкращий кут нахилу сонячних панелей

Існує багато факторів, які впливають на розрахунок кута нахилу сонячних панелей, тому деякі домовласники не знають, якими мають бути їхні подальші кроки. Перегляньте кілька найпоширеніших запитань про оптимальні кути та орієнтацію сонячних панелей, щоб отримати додаткову інформацію.

Розрахунок найкращого кута для ваших сонячних панелей буде дещо відрізнятися в залежності від того, де ви живете. Але емпіричне правило полягає в тому, що вони повинні бути повернуті якомога ближче до сонця. Таким чином, ідеальний кут для більшості людей близький або дорівнює широті вашого будинку. як правило, десь між 30 і 45 градусами.

Найкращий напрямок для сонячних панелей. південь. Це пов’язано з тим, що сонце завжди знаходиться в південній половині неба в північній півкулі, а поворот на південь означає найбільший вплив прямих сонячних променів. Важливо зазначити, що не рекомендується встановлювати панелі в неоптимальному напрямку лише для того, щоб отримати найкращий можливий нахил.

Так, варто нахилити сонячні панелі, щоб вони могли ефективніше збирати енергію. Нахиливши їх, бажано під кутом, близьким до кута, що відповідає широті вашого будинку, ви зможете отримати максимальну середню продуктивність вашої сонячної електросистеми цілий рік.

Ні схід, ні захід не є ідеальними для орієнтації сонячних панелей, але в обох випадках панелі все одно можуть вловлювати сонячне світло і генерувати енергію. і заощаджувати!

Сонячні панелі не обов’язково повинні бути орієнтовані на південь, але ви отримаєте максимальну віддачу від системи, орієнтованої на південь. У північній півкулі сонячні панелі краще повертати на південь, а не на схід чи захід. Дахи, що виходять на північ, є найменш оптимальним місцем для розміщення панелей.

Найкращий спосіб знайти якісну сонячну установку. це EnergySage

Визначити ідеальний кут нахилу сонячних панелей для вашого будинку нескладно, але вам знадобиться сертифікований фахівець, який порекомендує обладнання та встановить вашу сонячну систему. На EnergySage Marketplace ви можете отримати безкоштовні пропозиції щодо сонячної установки від наших кваліфікованих, попередньо перевірених інсталяторів по всій країні, які спроектують та оптимізують сонячну енергетичну систему для вашого унікального об’єкту нерухомості. Якщо ви зацікавлені в обговоренні з потенційними інсталяторами кута нахилу ваших сонячних панелей, просто залиште повідомлення у своєму профілі із зазначенням вашої зацікавленості.

читати на EnergySage

Хочемо перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати про Сонячна черепиця: що потрібно знати у 2023 році Найкращі сонячні панелі у 2023 році: Порівняння кращих продуктів Які сонячні панелі найефективніші?? Найкращі бренди у 2023 році Чи варті сонячні панелі того у 2023 році?

Про Джейкоба Марша

Джейкоб. автор EnergySage з досвідом роботи в галузі сонячної енергетики, електрифікації та відновлюваних джерел енергії. Маючи більш ніж п’ятирічний досвід дослідження та написання статей про домашню енергетику (плюс ступінь з геологічних наук в Університеті Тафтса), він застосовує унікальний науковий підхід до написання та дослідження всього, що стосується енергетики.

Залишити відповідь