5 найкращих сонячних панелей SunPower, які ви можете купити. Панель Sunpower потужністю 450 Вт

Сонячні панелі Sunpower Maxeon будуть домінувати у 2022/23 роках.

Sunpower / Maxeon вже давно є синонімом інновацій в області сонячних модулів, настільки, що багато хто стверджує, що вони виробляють найкращі з доступних модулів. Однак, проникливий покупець, яким ви є, заглиблюється трохи глибше, ставлячи питання “найкраще з того, що?”. З цим зауваженням ваш спосіб мислення похвальний! Якщо вам цікаво, чому існує така упередженість до окремого бренду, а не до конкретної сонячної панелі, ви знайшли свій шлях сюди. Винагородіть свою цікавість. Дані Solar Analytica показують, що сонячні панелі Sunpower Maxeon будуть домінувати в 2022 році і далі.

Серія Performance, Maxeon 3, Maxeon 6, Maxeon Air.

Сонячні панелі Sunpower Maxeon врожаю 2022/23 року пропонують щось для кожного потенційного покупця сонячних панелей. Використовуючи технологічно передові конструкції у всіх форматах, проникливі покупці, безсумнівно, побачать неперевершену цінність від одного з найавторитетніших інноваторів сонячних панелей нашого часу.

Якщо зважити на те, що важливо, можливо, найкраща сонячна панель Sunpower/ Maxeon для вашого проекту. це не та, що знаходиться на вершині таблиці лідерів за технічними характеристиками. Ваші вимоги унікальні і заслуговують на ідеальне рішення. На щастя, сонячні панелі Sunpower / Maxeon, доступні для розгляду в 2022 році, представлені в 3 унікальних форматах з явними перевагами, які ідеально підходять для вимогливого покупця.

ОПИТУВАННЯ: Які сонячні панелі Sunpower Maxeon ви розглядаєте?

Заінтриговані громадською думкою? За 1 секунду ви зможете анонімно визначити найпопулярніші сонячні панелі Sunpower/ Maxeon, які досліджуються однодумцями по всьому світу за допомогою опитувань Solar Analytica.

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Ефективність 3: 81/100

Будь-яка чудова технологія часто супроводжується підвищеною вартістю. Серія Performance 3 є дещо менш ефективним варіантом сонячних панелей Sunpower / Maxeon, коли обмеження бюджету проекту є ймовірним бар’єром. Інженери компанії Sunpower Maxeon, схоже, люблять конструкції сонячних модулів, вільних від перешкод на передній поверхні, і конструкції сонячних модулів з черепичними осередками є ще одним інноваційним способом досягнення цієї мети. Завдяки відсутності шин і майже безпросвітній комірці, результат. вражаюче безшовний візуальний вигляд у порівнянні з традиційними комірками. Дещо знижуючи ефективність, серія Performance 3 пропонує провідну в галузі якість Sunpower / Maxeon, яка стала доступнішою, ніж будь-коли, для найрізноманітніших типів проектів.

Модель Назва моделі виробника. Вихідна потужність: Діапазон пікової потужності в стандартних умовах випробувань (STC). Застосування: Рекомендоване виробником застосування. житлові будинки або промисловість. Щільність: Максимальна щільність потужності на квадратний метр при NOCT найбільшого вихідного модуля.

Maxeon 3: 92/100

Створення чогось напрочуд ефективного вимагає вражаючого рівня винахідливості. Maxeon 3 настільки чудовий у 2021/22 році, що навіть новіші типи модулів не можуть перевищити 22.6% максимальної ефективності модуля STC. Сонячні панелі постійного струму сумісні з більшістю типів мережевих та мікроінверторів, тому ви можете самостійно вирішувати, як ви будете взаємодіяти з вашим джерелом живлення. Існує три різних варіанти Maxeon 3 в межах діапазону. Maxeon 3 (104-елементний). Ідеально підходить для більшості установок житлового типу. Maxeon 3 (104-елементний) BLK. повністю чорний модуль, важко ігнорувати, якщо естетична привабливість та висока продуктивність є вимогою. У той час як Maxeon 3 (112 осередків) є варіантом для змішаного використання в житлових і промислових цілях, підтримуючи загальні більші розміри модулів для включення додаткових осередків. Очікується, що Sunpower Maxeon 3 продовжить домінувати в 2022 році завдяки своїй видатній щільності енергії, де оптимальне використання простору має вирішальне значення.

Модель Назва моделі виробника. Вихідна потужність: Діапазон пікової потужності за стандартних умов випробувань (STC). Застосування: Рекомендоване виробником застосування. житлове або промислове. Щільність: Максимальна щільність потужності на квадратний метр при NOCT модуля з найвищою вихідною потужністю.

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Зображення; Sunpower Maxeon 5 має схожу конструкцію з Maxeon 3, але використовує більший розмір комірки для дещо меншої ефективності.

Maxeon 5: 92/100

Посилена лінійка Maxeon 5 є найдовговічнішим сонячним модулем Sunpower / Maxeon. Більший розмір комірки, ніж у Maxeon 3, ефективність дорівнює мізерному 0.1% від аналогічного показника. Одне конкретне обмеження в модулі Maxeon 5 AC (60 комірок) або зробить, або зламає цей вибір модуля для більшості. Це модуль змінного струму (AC) з мікроінверторами Enphase, вбудованими на задній панелі модуля. Потенційний недолік, який обмежує сумісність лише екосистемою Enphase. Якщо не брати до уваги це, то це дуже хороша екосистема, частиною якої можна стати, якщо мова йде про програмне забезпечення і технології. Maxeon 5 COM (72-елементний) залишається сонячним модулем типу DC (постійний струм) для комерційних і промислових проектів з різною сумісністю з інверторами. Очікується, що Sunpower Maxeon 5 буде домінувати як поєднання ультра-ефективності та як повне універсальне рішення для житлових приміщень, де присутні екстремальні умови.

Модель: Назва моделі виробника. Вихід: Діапазон пікової потужності за стандартних умов випробувань (STC). Застосування Рекомендоване виробником застосування. житловий або промисловий сектор. Щільність: Максимальна щільність потужності на квадратний метр при NOCT найвищої вихідної потужності модуля.

Maxeon 6: 92/100

Останнє покоління основних сонячних панелей Sunpower Maxeon, Maxeon 6, відповідає критеріям довговічності свого попередника (Maxeon 5), але при цьому покращує аспект, яким славиться бренд Sunpower / Maxeon. провідну в галузі ефективність. Оскільки світ вимагає модулів з більшою вихідною потужністю, минули часи 60-коміркових модулів, а інсталятори та дизайнери вже звикли до панелей більшого формату з 66 комірками. Таким чином, Sunpower Maxeon 6 представлена в 2 різних варіантах: житловий 66-елементний модуль в форматі тільки для змінного струму і звичайний 72-елементний комерційний модуль для постійного струму.

Модель Назва моделі виробника. Вихідна потужність: Діапазон пікової потужності за стандартних умов випробувань (STC). Застосування: Рекомендоване виробником застосування. житловий або промисловий сектор. Щільність: Максимальна щільність потужності на квадратний метр при NOCT найвищого вихідного модуля.

Maxeon Air:

Захоплююча новинка від Sunpower / Maxeon, яку планується представити у 2022 році, Maxeon Air. це нове покоління гнучких модулів, що не містять скла та алюмінію. Менш енергоємний, ніж Maxeon 3 і Maxeon 5, Maxeon Air дозволить усунути недоліки конструкції даху, пов’язані з монтажним обладнанням, що, в свою чергу, підвищить енергоємність системи в цілому. Слідкуйте за цим простором! Підпишіться зараз, щоб першими дізнатися, як Sunpower Maxeon Air посідає місце за критеріями оцінки Solar Analytica (сонячні модулі).

УЗАГАЛЬНЕНО: 89/100

Десятиліттями захоплюючись подібно до культу Apple, не можна заперечувати, що людям подобається привабливість лінійки модулів Sunpower / Maxeon. Похвалившись елітним спектром пропозицій сонячних модулів, ви повинні бути готові заплатити трохи більше, ніж інші. Проникливий покупець, який розраховує вигоду не лише на гіпотетичну/базову рентабельність інвестицій (ROI). ймовірніше (ніж інші бренди) підвищити вартість вашої нерухомості, ви інвестуєте в надійне виробництво енергії на найближчі 25 років. Що, ми впевнені, робить ту невелику надбавку в точці продажу набагато меншою, коли ваше енергопостачання працює безперебійно і, що характерно, є більш досконалим, ніж дешеве у вашого сусіда. Якщо цього недостатньо, щоб зарядитися енергією сонця, не забувайте про суворе послання сера Девіда Аттенборо у фільмі “Розриваючи кордони. наука про нашу планету” 2021 року (рекомендовано до перегляду)!). Планета, якою ми її знаємо, перебуває на переломному етапі. Відмова від суспільства викидання. це один із кроків до того, щоб людство продовжило своє існування (i).e., ви та ваші діти матимете нетоксичне планетарне місце, яке можна назвати домом). Якщо надійна, чиста енергія з меншою кількістю відходів. це шлях вперед, сонячні панелі Sunpower Maxeon. це розумна інвестиція в одну з найбільш технологічно просунутих пропозицій модулів, незалежно від ваших уподобань.

ОПИТУВАННЯ: Які сонячні панелі Sunpower Maxeon ви розглядаєте?

Заінтриговані громадською думкою? За 1 секунду ви зможете анонімно дізнатися про найпопулярніші сонячні панелі Sunpower/Maxeon, які досліджують однодумці з усього світу за допомогою опитувань Solar Analytica Polls;

Чи є значення підкатегорії, яке вимагає поправки? Надішліть запит на внесення змін, використовуючи форму запиту на внесення змін. Загальні питання про продукт слід задавати, використовуючи розділ Коментарі та думки власників внизу цієї публікації (продовжуйте прокручувати).

 • Sunpower Maxeon Performance 3.
 • Sunpower Maxeon 3.
 • Sunpower Maxeon 6.
 • Sunpower Maxeon Air. (незабаром. підпишіться)

Кращі сонячні панелі SunPower, які ви можете купити

найкращих, сонячних, панель, sunpower

SunPower пройшла довгий шлях з моменту свого заснування в 1985 році, щоб стати синонімом високоякісних сонячних панелей. Хоча компанія пропонує кілька першокласних сонячних продуктів, можна з упевненістю сказати, що її панелі. це те, що дійсно потрібно споживачам. SunPower має масив сонячних панелей, виготовлених з високоефективних сонячних елементів виробництва Maxeon. Знати, що бренд відмінний. це одне, але орієнтуватися в горах інформації про продукцію. зовсім інше. Не хвилюйтеся, хоча; це те, для чого ми тут! У цій статті ми допоможемо вам зорієнтуватися в 5 найкращих сонячних панелях SunPower, які ви можете придбати!

Відмова від афілійованих осіб

Climatebiz підтримується читачами. Ми можемо заробляти партнерську комісію, коли ви купуєте через посилання на нашому сайті.

DELTA Max 110W 600 Off

Використовуйте наш код купона, щоб отримати цю обмежену пропозицію від EcoFlow, поки вона триває. Забезпечте резервне живлення вашого будинку під час відключення електроенергії за допомогою сонячної панелі DELTA Max 110W.

Кращі типи сонячних панелей SunPower

Житловий модуль змінного струму SunPower 420-440 Вт

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Сонячні панелі SunPower потужністю 420-440 Вт отримали систему Equinox. найефективнішу систему з найвищою щільністю змінного струму з доступних. Вона має 25-річну повну гарантію на систему від SunPower (як і на всі їхні продукти), а 66 сонячних елементів Maxeon Gen 6 на 5% більші, ніж у попередній лінійці продуктів!

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Цей продукт усуває будь-яку потребу в додаткових з’єднаннях або апаратному забезпеченні, яке не потрібне. Додатковий плюс: система Equinox дозволяє додатково зберігати енергію для резервного джерела під час перебоїв з електропостачанням або зниження рівня заряду.

Побутові сонячні модулі SunPower 420-390 Вт. найпотужніші сонячні панелі бренду із запатентованою технологією, що запобігає поломкам. Він пропонує до 60% енергоефективності протягом усього терміну служби. ще одне відчуття довіри до бренду! Цей продукт має найпотужніший інтегрований модуль змінного струму в сонячній індустрії і на 60% легший за попередні розробки.

У цій моделі використовується 66 фотоелементів Maxeon Gen 5, що на 65% більше, ніж у серії X, яку ви можете знайти в наступному розділі.

390-400 Вт Житлові BLK DC

Ця модель 390-400 Вт Residential BLK DC надзвичайно ефективна, з ще більшими сонячними елементами, ніж раніше. Ви можете розраховувати на 54% більше енергії протягом 25-річної гарантії на цю панель. Цей продукт використовує 66 сонячних елементів Maxeon Gen 5 в панелях і має дивовижно гладкий вигляд!

Комерційні панелі серії A потужністю 430-450 Вт

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Комерційні панелі SunPower серії A потужністю 430-450 Вт є найпотужнішими та найефективнішими комерційними панелями в галузі. Ці панелі мають стандартну 25-річну повну гарантію на всю систему від SunPower. Модель панелі використовує 72 фотоелементи Maxeon Gen 5, що на 65% більше, ніж у попередніх поколінь. Протягом трьох років ця панель SunPower посідає перше місце в рейтингу сонячних панелей Silicon Valley Toxics Coalition’s Solar Scorecard. Чудовий вибір, якщо ви також розглядаєте можливість сертифікації LEED!

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Комерційні сонячні панелі SunPower X-Series пропонують колосальну 60% енергоефективність протягом усього терміну служби в порівнянні з іншими традиційними промисловими панелями. Вони відомі своєю обіцяною надійністю! Поряд з 25-річним захистом від дефектів, ці панелі виробляють більше енергії з плином часу. Ці сонячні панелі складаються з 128 сонячних елементів Maxeon Gen 3 і посіли перше місце в тесті на довговічність Fraunhofer.

Комерційна панель постійного струму серії X для Helix

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Комерційна панель постійного струму SunPower для спіралі. це панель серії X, сумісна з дахом у вигляді спіралі. Що це означає? Ця панель має попередньо встановлені затискачі, які дозволяють встановлювати її без інструментів (і з меншими витратами часу)!). 96 сонячних елементів Maxeon Gen 3 і міцна металева основа. ідеальне поєднання для зручності та успіху.

Побутові панелі постійного струму серії X

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Сонячні панелі SunPower серії X. одна з найбільш мінімалістичних і екологічних сонячних панелей. 25-річна гарантія на електроенергію та захист продукції є бонусом до серії, яка посіла перше місце в рейтингу Silicon Valley Toxics Coalition 2015 Solar Scorecard. На цьому переваги не закінчуються. ця панель першою отримала бронзовий сертифікат Cradle to Grave! Сонячні елементи складаються з 96 фотоелементів Maxeon Gen 3 на кожну панель.

Модуль змінного струму SunPower X-Series для житлових будинків

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Модуль змінного струму SunPower серії X призначений для використання з системою SunPower Equinox (описаною в серії M). Він має блискучу репутацію завдяки простому, швидкому встановленню на інтегрований мікроінвертор та можливості швидкого вимкнення. Цей тип панелей складається з 96 сонячних елементів Maxeon Gen 3 і поставляється з 25-річною гарантією на потужність і продукт.

Комерційна панель постійного струму SunPower серії E

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Комерційна панель постійного струму SunPower серії E. одна з найнадійніших та найефективніших панелей на ринку. Ця панель отримала срібну нагороду в рамках сертифікації Cradle to Grave, зробила більший внесок у категорії LEEDS, ніж звичайні сонячні панелі, і посіла перше місце в рейтингу Silicon Valley Toxics Coalition 2015 Solar Scorecard. Виготовлена з 96 сонячних елементів Maxeon Gen 2 (або 128 елементів Maxeon Gen 2 у версії Helix), ви можете розраховувати на міцну та ефективну панель з 12% більшою потужністю протягом 25 років!

Модель побутового кондиціонера SunPower E-Series

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Сонячна панель SunPower E-Series Residential AC призначена для роботи з системою SunPower Equinox і відома своєю потужністю та мінімалістичним дизайном. Ця модель має вбудований на заводі мікроінвертор, що дозволяє встановлювати систему з відносною легкістю. Виготовлена з 96 сонячних елементів Maxeon Gen 2, ви можете розраховувати на 12% більшу потужність протягом 25-річної гарантії в порівнянні зі звичайними системами.

Житлова панель постійного струму SunPower серії E

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Побутові панелі постійного струму SunPower серії E відомі своєю високою ефективністю та довговічністю. Ця панель забезпечує на 45% більше енергії, ніж звичайні панелі, протягом 25-річної гарантії. Вона є екологічно безпечною (з бронзовим сертифікатом Cradle to Grave), посідає перше місце в рейтингу Silicon Valley Toxics Coalition 2015 Solar Scorecard і вносить значний внесок у категорії LEEDS. Ви отримуєте надійний, якісний продукт, виготовлений з 96 сонячних елементів Maxeon Gen 2.

SunPower Performance Series 1000V

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Серія SunPower Performace, розроблена для підвищення продуктивності, гарантує енергійний поштовх і підвищену надійність завдяки гнучким сонячним елементам. 25-річна гарантія на потужність та продукт гарантує мінімальне падіння потужності (лише 0.6% на рік) з перших вуст! Ця система ідеально підходить для наземних або піднесених рядів.

Серія SunPower Performace 1500 Вольт

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Сонячні панелі SunPower серії Performance на 1500 Вольт розроблені для стабільної продуктивності протягом десятиліть. Тут ви знайдете оптимальну конструкцію для електростанції Oasis! 25-річна гарантія передбачає мінімальні втрати потужності, які досягають надзвичайного рівня 82.6%.

Яка сонячна панель SunPower найкраща?

Тепер, коли ви отримали короткий огляд панелей SunPower, представлених на ринку, настав час розглянути технічні аспекти, що стоять за цими варіантами.

Житлові сонячні панелі змінного струму

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Однак, якщо ви шукаєте менший розмір і потребуєте трохи меншої вихідної потужності, тоді вам слід розглянути панелі серій A, X або E.

Побутові панелі постійного струму

 • Ефективність: сонячні панелі постійного струму серії X є найефективнішими.
 • Номінальна потужність: 390-400 Вт Residential BLK DC серії A є найвищою.
 • Розмір: Житлові панелі постійного струму серії X та житлові панелі постійного струму серії E є найменшими.
 • Вага: Житловий модуль постійного струму серії E та житлові панелі постійного струму серії X є найлегшими.

Якщо для вас пріоритетними є ефективність, вага та розмір, але ви не проти меншої вихідної потужності, панелі постійного струму для житлових приміщень серії X є чудовим вибором!

Однак, якщо вам потрібна максимальна потужність, яку ви можете знайти, серія A серії 390-400 Вт BLK DC ідеально підійде.

Комерційні панелі змінного струму

Розглядаючи панелі змінного струму для вашого бізнесу?

Ось що свідчить про найкращі результати:

 • Ефективність: комерційні панелі серії A потужністю 430-450 Вт є найефективнішими.
 • Номінальна потужність: комерційні панелі серії M потужністю 450-475 Вт є найвищими.
 • Розмір: комерційні панелі серії A потужністю 430-450 Вт є найменшими.
 • Вага: комерційні панелі серії M потужністю 450-475 Вт є найлегшими.

Якщо вам потрібна ефективність і ви не проти зайвих кілограмів, тоді комерційна панель серії A потужністю 430-450 Вт для вас!

З іншого боку, комерційні панелі серії M потужністю 450-475 Вт є відмінним вибором, якщо вам потрібна максимальна потужність і мінімальна вага!

Але якщо бути чесними, ці панелі дуже близькі за розмірами та потужністю.

Іншими словами, все зводиться до ваших особистих переваг!

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Комерційні панелі постійного струму

Якщо ви маєте намір створити комерційну установку постійного струму, зверніть увагу на наступні оптимальні параметри панелей:

 • Ефективність: комерційні панелі постійного струму серії X є найефективнішими.
 • Номінальна потужність: комерційна панель постійного струму серії X має найвищу потужність.
 • Розмір: комерційна панель постійного струму серії E є найменшою.
 • Вага: комерційна панель постійного струму серії E є найлегшою.

Серія X є найефективнішою в цій категорії і забезпечить вам найбільшу потужність. Якщо ж ви віддаєте перевагу меншим і легшим конструкціям, то серія E для вас.

Панелі постійного струму для Helix

 • Ефективність: Комерційна панель постійного струму серії X для Helix є найефективнішою.
 • Номінальна потужність: Комерційні панелі постійного струму серії E для Helix мають найвищу номінальну потужність.
 • Розмір: комерційна панель постійного струму серії X для Helixis найменша за розміром.
 • Вага: комерційні панелі постійного струму для спіралей серії X. найлегші.

Якщо вам потрібна максимальна потужність, серія E для вас!

Великомасштабні продуктивні панелі

Для великих сонячних установок, таких як сонячні ферми, використовуйте наступні панелі:

Ефективна потужність: серія P 1500V є найкращим вибором тут

Вага і розмір: панелі серії P 1000В і 1500В однакові за вагою і розміром.

Отже, в основному, вибір залежить від ваших потреб у потужності при виборі тут!

Чи використовує NASA сонячні панелі SunPower?

SunPower співпрацює з NASA і виробляє високоефективні сонячні концентратори для їхніх лабораторних установок.

Ці елементи потім були використані для прототипів Pathfinder і Helios NASA!

Першокласна ефективність і легкість сонячних елементів. ось що змусило NASA обрати SunPower як найкращий вибір.

Досить фантастична технологія, чи не так??

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Заключні думки

Вибір найкращої сонячної панелі для ваших потреб. складне завдання, на яке важко зорієнтуватися!

На щастя, сонячні панелі SunPower пропонують різні варіанти потужності, ваги, розміру, ефективності та інших факторів, які, безумовно, задовольнять ваші потреби.

Не поспішайте вивчати панель, яка вас зацікавила, і зверніться до зареєстрованого постачальника, якщо ви хочете отримати уявлення про наступні кроки, які потрібно зробити при налаштуванні вашої системи.

Будьте впевнені, ви будете мати справу з найсучаснішими технологіями!

Якщо ви хочете поділитися своїми думками або задати нам питання, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас у розділі коментарів нижче! Крім того, відвідайте наш форум і поділіться тим, що вас турбує сьогодні!

Скільки коштують сонячні панелі?

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Сонячні панелі генерують “безкоштовну” електроенергію, але все одно існують витрати, пов’язані з їх встановленням. В середньому сонячні панелі коштують від 17 430 до 23 870 доларів після отримання федеральних податкових пільг.

Обмеження в ланцюжку поставок призвели до зростання цін на сонячну фотоелектрику (PV) у 2021 році, але ми спостерігали, що у 2022 році ціни знову знизилися.

Основні висновки

 • У 2023 році середня вартість житлової системи в даний час становить від 3 до 5 доларів за ват.
 • Зазвичай потрібно від п’яти до 15 років, щоб окупити витрати на встановлення.
 • Оренда сонячних панелей та PPA можуть зменшити вартість, але не мають права на федеральний податковий кредит.

Середня вартість сонячної панелі за штатами

Ви можете отримати краще уявлення про те, скільки ви можете розраховувати заплатити за сонячну установку у вашому регіоні, порівнявши ціни в різних штатах. Дані в цій таблиці базуються на середніх витратах на встановлення системи сонячних панелей потужністю 6 кВт, що є поширеним розміром для житлових установок.

Вартість системи потужністю 6 кВт (до податкового кредиту) Вартість вата (до податкового кредиту) 2022-2032 рр. Вартість федерального податкового кредиту (30%) Вартість системи потужністю 6 кВт (після податкового кредиту)

Скільки коштує встановлення сонячних панелей?

Середня вартість встановлення сонячних панелей в США.S. становить 20 650 після федеральних податкових пільг, згідно з даними EnergySage. Однак, залежно від розміру вашого будинку та ваших потреб в енергії, ваші витрати можуть становити від 10 000 до 30 000 доларів або більше.

Більшість інсталяторів встановлюють ціну відповідно до потужності системи, в середньому від 3 до 5 доларів за ват. Ціна за ват. це ціна, яку ви платите за кожну “одиницю” енергії, яку може виробити система сонячних панелей.

Наприклад, якщо система сонячних панелей коштує 3 долари за ват, вона коштує 3 долари за кожен ват енергії, яку вона може виробити. Якщо система сонячних панелей може виробляти 5 000 Вт енергії, то загальна вартість системи становитиме 15 000 (5 000 Вт х 3 за ват).

Якщо вам потрібно лише кілька панелей для невеликого проекту “зроби сам”, почніть з 200-350 доларів за панель (від 80 центів до 1.40 за ват).

Незалежно від розміру вашої системи, варто отримати кілька цінових пропозицій. навіть різниця між 3 і 4 доларами за ват може скласти тисячі доларів.

Наприклад, оглядач ConsumerAffairs в Каліфорнії отримав майже 26 000 доларів за систему потужністю 5 кВт (14 355-ватних панелей та інвертор), що в сумі становить 5.20 за ват.

“Для 4.97-кіловатну систему вона повинна коштувати від 13 071 до 17 047. Я особисто очікував би ціну 13 668 за систему потужністю 4.Система потужністю 97 кВт (2.75 за ват)”. сказав нам рецензент.

Розподіл витрат на встановлення сонячних панелей

Місцевий клімат і наявність сонячного світла у вашому регіоні відіграють важливу роль у тому, скільки ви в кінцевому підсумку заплатите.

Ваші енергетичні потреби Ваші енергетичні потреби визначають, скільки панелей вам потрібно, що впливає на загальну ціну установки сонячної системи.

Щоб повністю виключити рахунок за електроенергію, ви повинні генерувати 100% електроенергії, необхідної вашому будинку. Більшість американських будинків потребують від 15 до 30 панелей, щоб задовольнити свої потреби в електроенергії. Стандартний розмір сонячних панелей становить близько 5½ футів в довжину і 3 футів в ширину, тому враховуйте розмір вашого даху.

Більші системи вимагають більше матеріалів і праці для встановлення, тому вони, як правило, коштують дорожче, ніж менші системи. Якщо у вас обмежений простір на даху, можливо, вам доведеться придбати більш ефективні (і дорожчі) панелі.

 • Довговічність: Сонячні панелі розраховані на десятиліття, тому вони повинні витримувати суворі погодні умови та екстремальні температури. Шукайте панелі з міцною рамою та загартованим склом.
 • Ефективність: Високоефективні панелі перетворюють більше сонячного світла в електрику, а це означає, що ви можете генерувати більше енергії за допомогою меншої кількості панелей. Шукайте панелі з високим коефіцієнтом корисної дії. зазвичай вище 18%.
 • Гарантія: Панелі зазвичай мають гарантію від 10 до 25 років. Триваліша гарантія свідчить про те, що виробник панелей впевнений у якості свого продукту.

З трьох доступних типів панелей, монокристалічні та полікристалічні найчастіше використовуються для енергопостачання будинків. В цілому, монокристалічні панелі більш ефективні, але вони також дорожчі в порівнянні з полікристалічними панелями.

Тверді та м’які витрати Встановлення системи сонячних панелей пов’язане з двома основними витратами: твердими та м’якими витратами. Тверді витрати. це матеріали, необхідні для проектування, такі як панелі, електропроводка та інвертор. М’які витрати пов’язані з робочою силою, дозволами, депозитами та адміністративними витратами.

Сонячні панелі. основний компонент системи. зазвичай складають найбільшу частину витрат, але інше обладнання (наприклад, ви також можете придбати сонячну батарею для зберігання енергії), а також робоча сила та дозволи впливають на загальну ціну.

 • Інвертор: цей пристрій перетворює згенеровану електроенергію постійного струму в електроенергію змінного струму, яка може бути використана для живлення вашого будинку. Вартість інвертора залежить від його розміру та ефективності, але в середньому він може коштувати від 1 000 до 3 000.
 • Система кріплення: Це те, що утримує панелі на місці на вашому даху. Витрати варіюються в залежності від типу установки, але зазвичай вони становлять від 7 до 20 центів за ват.
 • Електрична проводка та обладнання: Сюди входить електропроводка, вимикачі та автоматичні вимикачі, необхідні для підключення системи сонячних панелей до електромережі вашого будинку. Витрати на електропроводку та обладнання зазвичай становлять від 10 до 20 центів за ват.
 • Робоча сила: У вартість установки також входить робота електрика, який займається електропроводкою, підключає її до вашого будинку і налаштовує різну електроніку для перетворення енергії з панелей в таку ж напругу змінного струму, яка є у вашому домі. Витрати на оплату праці зазвичай коливаються від 50 центів до 1 цента за ват, але можуть сильно відрізнятися в залежності від місця проживання та складності установки.
 • Дозволи: Дозволи гарантують, що установка сонячних панелей є безпечною, відповідає нормам і може претендувати на пільги та знижки. Плата залежить від місця розташування, але дозволи на сонячну енергію для житлових будинків зазвичай коштують кілька сотень доларів. Деякі закони штатів обмежують плату за отримання дозволів (Колорадо обмежує її 500 для житлових проектів і 1000 для комерційних проектів; Каліфорнія обмежує плату для житлових проектів до 450).

Стан вашого даху Проведіть ретельний огляд вашого даху зараз і обов’язково сфотографуйте його. Якщо ваш дах потребує ремонту, краще подбати про це до встановлення сонячних панелей. це економічно вигідніше, ніж знімати панелі та встановлювати їх пізніше.

Рецензент з Каліфорнії розповів нам, що вони виявили протікання даху через рік після встановлення панелей. Вони сказали, що сонячна компанія взяла 5 000 доларів “за демонтаж панелей і їх повторну установку після заміни даху”, і сказали: “Якби я знав, що дах в такому поганому стані, я б замінив дах перед встановленням панелей”.”

Федеральні та державні стимули Федеральний податковий кредит на сонячну енергію, також відомий як інвестиційний податковий кредит (ITC). це податковий кредит у розмірі 30% від загальної вартості нової сонячної фотоелектричної системи. Домовласники, підприємства та некомерційні організації можуть претендувати на участь у програмі, але є деякі обмеження. Наприклад, ви повинні володіти панелями. оренда сонячних панелей і PPA не підпадають під податковий кредит.

Державні стимули також допомагають знизити початкові витрати, але не всі можуть скористатися ними в повній мірі. Шукайте політику та стимули за штатами в Базі даних державних стимулів ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE). Деякі штати, такі як Массачусетс, пропонують додаткові знижки або навіть безкоштовні системи для домогосподарств з низьким та середнім рівнем доходу.

Зазвичай у ваших інтересах скористатися державними програмами чистої енергії, коли це можливо. це знижує ваші початкові витрати і скорочує період окупності.

Скільки заощаджують сонячні панелі?

Перехід на сонячну систему може скоротити ваші рахунки за електроенергію на 75% або більше. Економія, яку ви побачите, буде залежати від того, де ви живете, якого клімату та ваших конкретних потреб в енергії.

Як і багато клієнтів сонячної енергетики, з якими ми спілкувалися, рецензент з Пенсильванії сказав, що вони перейшли на сонячну енергію, щоб “допомогти навколишньому середовищу, заощаджуючи при цьому гроші”. Влітку, коли центральний кондиціонер працює на повну потужність, мої рахунки за електроенергію дорівнюють або 0, або менше 10.”

Середній показник U.S. рахунок за електроенергію становить від 80 до 178 на місяць, згідно з даними U.S. Управління енергетичної інформації.

Середній американський рахунок за електроенергію в даний час становить від 80 до 178 доларів на місяць, що становить близько 1 500 доларів щороку, згідно з даними U.S. Управління енергетичної інформації. За словами Вейна Туретта, засновника The Turett Collaborative, архітектурної фірми, яка спеціалізується на екологічно чистих проектах, в залежності від того, скільки ви платите за сонячну систему, може знадобитися сім років або більше, щоб окупитися.

Інший рецензент з Техасу зміг значно зменшити свій “рахунок за електроенергію, так що навіть з урахуванням ціни, яку ми платимо за сонячні панелі, і кількості електроенергії, яку ми використовуємо це все одно набагато дешевше, ніж те, що ми платили до того, як у нас з’явилися сонячні панелі”.”

Але деякі люди бачать, що їхні рахунки за електроенергію знову зростають, якщо вони стикаються з проблемами у своїй системі. рецензент з Невади не знав, що його інвертор потрібно замінити, що призвело до несподіваного збільшення витрат на комунальні послуги.

“Все йшло добре, і мій рахунок за електроенергію становив в середньому від 13 до 15 доларів на місяць”. сказав один з рецензентів з Невади. “Поки я не отримав рахунок в кінці вересня 2022 року на суму 429 від NV Energy.”

Отже, майте на увазі, що після встановлення є певне технічне обслуговування, наприклад, очищення панелей та періодичний ремонт, що збільшує загальну вартість. Більшість компаній, що займаються сонячною енергетикою, пропонують додатки для моніторингу, які допоможуть вам побачити, скільки енергії виробляє ваша система і коли може знадобитися технічне обслуговування.

Як я можу платити за сонячні панелі?

Як і при купівлі нового автомобіля, ви можете заплатити за сонячні панелі відразу. але більшість людей цього не роблять.

Домовласники та власники бізнесу часто використовують кредити, лізинг сонячних панелей або договори купівлі-продажу електроенергії (PPA) для оплати початкових витрат. Ви також можете розглянути можливість рефінансування готівкою або HELOC.

Готівка

Якщо ви можете заплатити готівкою, це, як правило, дешевше в довгостроковій перспективі. Наприклад, розглянемо цей відгук від клієнта з Каліфорнії:

“Фінансування склало 18 000. Але якщо я платив готівкою, то це було 15 000, і вони дали мені дебетову картку на 1000. Це коштувало мені лише 14 000 доларів. Я повністю задоволений. Я вже півроку не сплачую рахунки за електроенергію. Я б рекомендував це будь-кому.”

Сонячна позика

Загалом, сонячні кредити працюють так само, як і будь-які інші види кредитів: Ви подаєте заявку та отримуєте схвалення, а потім виплачуєте суму кредиту частинами протягом певного часу. Має це сенс для вас чи ні, залежить від ваших умов і точки беззбитковості.

Клієнт сонячної електростанції в Каліфорнії “порахував”, і все вийшло:

“Замість того, щоб платити 100 або 200 гривень за електроенергію, якщо я використовую таку ж кількість енергії або менше, я в кінцевому підсумку буду платити тільки за фінансування, що становить 150 гривень”. кажуть вони. “Але тільки на шість років, а потім панелі стануть моїми, і мені більше не доведеться платити.”

Тільки не забудьте звернути увагу на відсоткову ставку. Інший рецензент з Каліфорнії сказав, що вони “платять більше за кредит, ніж я заощаджую на комунальних послугах”. Лише відсоткові платежі складають більше 1 000 на рік, і це буде продовжуватися ще дуже, дуже довго.”

Оренда

При сонячному лізингу ви не володієте обладнанням; натомість ви робите щомісячні платежі, щоб користуватися ним протягом усього терміну лізингу. Ваша лізингова компанія відповідає за обслуговування та ремонт системи сонячних панелей протягом цього часу.

Інший клієнт у Каліфорнії сказав, що вони “обрали лізинговий підхід замість купівлі. Отже, нам взагалі не довелося вкладати гроші авансом. Нуль. Я працюю у сфері фінансів/бухгалтерії і, як правило, вважаю, що якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, то так воно і є. Але в цьому випадку все дійсно виявилося навіть краще, ніж ми могли сподіватися.”

В кінці терміну у вас, як правило, є можливість продовжити оренду, викупити систему за “справедливою ринковою вартістю” або попросити лізингову компанію вивезти систему з вашої власності.

Договір про купівлю електроенергії

Договір купівлі-продажу електроенергії (PPA). це ще один спосіб встановити сонячні панелі на своїй ділянці, не сплачуючи за них заздалегідь.

Енергосервісна компанія (ЕСКО) встановлює панелі для вас, але володіє та обслуговує їх. Потім ви купуєте електроенергію, вироблену сонячними панелями, у ЕСКО за фіксованою ціною.

Ви все ще можете заощадити гроші на рахунках за електроенергію за допомогою PPA, але деякі рецензенти описують відчуття “застрягання” з компанією.

” В ЧОМУ РІЗНИЦЯ? Оренда сонячних панелей vs. сонячний PPA

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Загалом, встановлення сонячних панелей є хорошою інвестицією. Дослідження показують, що будинки з сонячними панелями продаються дорожче, ніж будинки без них, і це збільшення вартості може бути значним.

 • Дослідження, проведене Лабораторією Лоуренса Берклі Міністерства енергетики, показало, що будинки з сонячними панелями продаються в середньому приблизно на 15 000 доларів дорожче, ніж аналогічні будинки без сонячних панелей.
 • Дослідження Національного бюро економічних досліджень показало, що сонячні панелі додають в середньому 20 194 до ціни продажу будинків в районах Сан-Дієго і Сакраменто.
 • Zillow виявив, що в середньому будинки з сонячними панелями продаються за 4.на 1% більше, ніж аналогічні будинки без сонячних панелей.

Наскільки сонячні панелі додають цінності, залежить від якості вашої системи, місця розташування та інших факторів.

Кількість сонячних панелей, яка вам потрібна, залежить від вашого енергоспоживання, ефективності панелей та інших факторів.

Середньостатистичне домогосподарство використовує 886 кВт-год на місяць електроенергії, згідно з даними Адміністрації енергетичної інформації.

Сонячна панель зазвичай виробляє близько 1.5 кіловат-годин (кВт-год) на день, тож якщо ваше щоденне використання кВт-год становить 30, вам знадобиться 20 сонячних панелей, щоб забезпечити всі ваші потреби в енергії.

 • Використання енергії: Щоб оцінити кількість енергії, яка вам знадобиться, вам потрібно знати середнє споживання кіловат-годин (кВт-год). Це число повинно бути у вашому рахунку за комунальні послуги як “використані кВт-год”.” Щоб отримати середньомісячний показник, перегляньте рахунки за минулий рік, додайте вказану кількість використаних кВт-год і розділіть на 12.
 • Ефективність панелі: Далі вам потрібно знайти ефективність сонячної панелі, тобто кількість енергії, яку панель може виробити за годину сонячного світла, яке вона отримує.

Іноді ви можете виробляти більше електроенергії, ніж вам потрібно, особливо в сонячні або вітряні дні.

Чистий облік. це система, яка дозволяє вам відправляти будь-яку додаткову енергію, вироблену вашими панелями, назад в електромережу (велику мережу проводів, яка несе електроенергію до будинків кожного). В обмін на це ви отримуєте знижку на рахунок за електроенергію.

Це означає, що коли ваші сонячні панелі не виробляють достатньо електроенергії, наприклад, вночі або в похмурі дні, ви все одно можете користуватися електроенергією з мережі, не сплачуючи за неї, оскільки ви вже заробили кредити за допомогою мережевого обліку.

Рецензент з Техасу пояснює, як це спрацювало для них: “Коли я вперше зареєструвався, мій контракт був на основі чистого обліку, тобто я платив певну вартість використаних кіловат-годин, а комунальна компанія викуповувала їх у мене за тією ж ціною. Якщо я виробив 200 і спожив 200, моє чисте використання дорівнювало нулю, і мій рахунок фактично дорівнював нулю. Мій контракт закінчився, і мені довелося його продовжити.

Вони продовжили: “Зараз я плачу 21 цент за кіловат-годину за використання, а отримую лише 10 центів за кіловат-годину за все, що повертаю в мережу. Існує ще 40 доларів на місяць плати за обслуговування від комунальної компанії. Тож стимул вже не той, що був рік тому. Тим не менш, це хороша ціна.”

Це безпрограшна ситуація: Ви економите гроші на рахунках, а електромережа отримує більше електроенергії для розподілу людям, які її потребують.

Насправді встановлення сонячних панелей займає максимум кілька днів. Встановлюється проводка для підключення панелей до інвертора, який перетворює постійний струм, що генерується панелями, в змінний для використання у вашому домі.

“Одна з найпоширеніших помилок полягає в тому, що перехід на сонячну енергію. це складний процес, який вимагає багато роботи і дорогого обладнання”. говорить Алан Дункан, засновник Solar Panels Network USA. “Насправді процес купівлі та встановлення сонячних панелей відносно простий, і багато компаній пропонують готові рішення під ключ, які беруть на себе всі турботи від проектування до монтажу системи.”

Після завершення монтажу інспектор перевіряє систему, щоб переконатися, що вона відповідає місцевим нормам безпеки та будівельним нормам. Потім система підключається до електромережі вашої компанії.

Після цього ваша система сонячних панелей активована і готова до генерації електроенергії. Ви можете контролювати продуктивність системи та виробництво енергії за допомогою системи моніторингу, яку надає інсталятор.

Підсумок

Купівля сонячних панелей може бути дорогою. Ціни на сонячні панелі для житлових будинків варіюються в залежності від ефективності, потужності та місця розташування, але зазвичай вони коштують від 10 000 до 30 000 доларів США. Сюди входить вартість самих панелей, монтаж та будь-яке необхідне додаткове обладнання.

Хороша новина полягає в тому, що ми очікуємо, що сонячне обладнання буде продовжувати дешевшати завдяки технологічному прогресу і зростаючій конкуренції на ринку.

Якщо ви ще не готові фінансово встановити сонячні панелі, у вас все ще є можливість впровадити сонячні технології у своє життя за допомогою сонячних зарядних пристроїв для телефонів, автомобілів на сонячних панелях та пасивного сонячного дизайну будинку.

 • EnergySage, “Скільки коштують сонячні панелі у 2023 році?” Доступно 13 квітня 2023 р.
 • Центр сталої енергетики, “Скільки коштує типова сонячна електрична система для житлових будинків”?” Доступно 11 квітня 2023 р.
 • Асоціація галузей сонячної енергетики, “Принципи сонячної енергетики з низьким та середнім рівнем доходу.” Доступно 10 квітня 2023 року.
 • U.S. Адміністрація енергетичної інформації, “Середньомісячний рахунок за 2021 рік. житловий сектор”.” Доступно 10 квітня 2023 р.
 • Національна лабораторія Лоуренса Берклі, “Лабораторія Берклі висвітлює цінові надбавки для сонячних електростанцій”.S. Продаж сонячних будинків.” Доступно 10 квітня 2023 року.
 • Національне бюро економічних досліджень, “РОЗУМІННЯ ЦІНОВОЇ ПРЕМІЇ СОНЯЧНОГО БУДИНКУ: ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ТА “ЗЕЛЕНИЙ” СОЦІАЛЬНИЙ СТАТУС.” Доступно 10 квітня 2023 р.
 • Zillow, “Будинки з сонячними панелями продаються за 4.1%”, доступ 3 квітня 2023 р.

Шукаємо компанію з сонячної енергетики? ПРОЧИТАЙТЕ НАШ ПОСІБНИК

Ви зареєстровані

Ми почнемо надсилати вам новини, які вам потрібні, прямо на вашу електронну пошту. Ми цінуємо вашу конфіденційність. Легко відписатися від розсилки.

ConsumerAffairs не є державною установою. Компанії, що відображаються, можуть платити нам за авторизацію або коли ви натискаєте посилання, телефонуєте за номером або заповнюєте форму на нашому сайті. Наш контент призначений для використання тільки в загальних інформаційних цілях. Дуже важливо провести власний аналіз перед здійсненням будь-якої інвестиції, виходячи з ваших особистих обставин, і проконсультуватися з вашими власними інвестиційними, фінансовими, податковими та юридичними консультантами.

Ідентифікатор компанії NMLS #2110672

Copyright © 2023 Consumers Unified, LLC DBA ConsumerAffairs. Всі права захищені. Вміст цього сайту не може бути перевиданий, передрукований, переписаний або розповсюджений без письмового дозволу.

Сонячні панелі SunPower: Провідний варіант в сонячній індустрії США.S. Сонячна енергетика

SunPower. одна з провідних компаній на ринку сонячних панелей в США.S. сонячної індустрії, з історією, що налічує понад 50 років. Фотоелектричні (PV) продукти, вироблені компанією SunPower, є побічним продуктом інтенсивних досліджень, видатної майстерності та високоякісних виробничих процесів, які призводять до того, що високоефективні сонячні панелі SunPower можуть зберігати близько 92% своєї потужності генерації постійного струму протягом 25 років.

Продукти, вироблені компанією SunPower, мають чудову продуктивність, естетичний дизайн та тривалі гарантії, що в деяких випадках сягають 40 років. Якщо ви хочете дізнатися більше про SunPower, як працює компанія, її технології, доступні продукти та іншу цікаву інформацію про неї, тоді ця стаття саме для вас.

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Огляд компанії SunPower: Історія, дочірні компанії та технології

Історія компанії SunPower розпочалася в 1970 році, коли д-р Джим Кеннеді (Dr. Річард Свонсон, співзасновник компанії, обрав сонячну енергетику для боротьби з нафтовою кризою в країні. Компанія була остаточно створена в 1985 році, в результаті двох грантів, наданих Науково-дослідним інститутом електроенергетики та Міністерством енергетики США.S. Міністерство енергетики.

Протягом всієї своєї історії компанія SunPower приділяла значну увагу дослідженню та адаптації передових сонячних технологій, доступних в галузі, для створення своєї видатної продукції. В результаті SunPower створила сонячні батареї зі світовими рекордами, які використовуються у всіх типах застосувань: житлових, комерційних, комунальних і навіть спеціальних проектах NASA.

SunPower пропонує не тільки високоякісну фотоелектричну продукцію, але й повний спектр енергетичних рішень, включаючи генерацію, моніторинг, управління та зберігання. В даний час компанія позиціонується як одна з провідних сонячних компаній в США.S. сонячна енергетика.

Дізнавшись більше про компанію SunPower, про те, як вона працює, і про її технології, ви отримаєте більш повне уявлення про можливості компанії і про те, як її продукція може відповідати вашим потребам.

SunPower або Maxeon Solar: Хто є хто?

SunPower була створена як U.S. Єдина компанія, що спеціалізується на продажі фотоелектричних рішень тільки в Україні.S., але це не обмежує сферу її діяльності. У 2020 році компанія Maxeon була створена як дочірня компанія SunPower, що дозволило їй продавати фотоелектричні рішення клієнтам по всьому світу, працюючи з продукцією під брендом SunPower на міжнародному рівні, поставляючи рішення для сонячної енергетики в Азію, Європу і більш ніж 100 країн по всьому світу.

В даний час Maxeon володіє більш ніж 1,000 патентами на сонячну енергетику і досягла доходу, що перевищує 700 мільйонів доларів США, продаючи високоякісні фотоелектричні продукти по всьому світу. Ця компанія співпрацює з більш ніж 1 400 компаніями з продажу та встановлення сонячних панелей, щоб розширити свій вплив у різних країнах, надаючи домовласникам по всьому світу можливість насолоджуватися високоякісними фотоелектричними рішеннями з повністю інтегрованими сонячними енергетичними системами.

Технологія сонячної енергетики

Високоефективні сонячні панелі SunPower виготовляються з використанням одних з найкращих монокристалічних кремнієвих модулів на ринку. Компанія інтегрує цей високоякісний матеріал з високорозвиненими структурними конструкціями сонячних елементів, такими як технологія сонячних елементів IBC та черепична технологія, для створення високоякісної продукції.

IBC Solar Cell Technology

Технологія сонячних елементів зі зворотним контактом (IBC). одна з найсучасніших і найсучасніших технологій виробництва сонячних елементів SunPower. Технологія розміщує перетворення сонячної енергії в задній частині комірки, також переміщуючи електроди на задній стороні комірки.

Оскільки в сонячних елементах IBC SunPower фронтальні електроди переміщені назад, вони мають більшу корисну площу для впливу фотонів, що призводить до високої ефективності сонячних панелей SunPower. Сонячні елементи IBC SunPower на 20% ефективніші, ніж сонячні панелі з пасивним випромінювачем і заднім контактом (PERC).

Завдяки цій технології компанія SunPower змогла створити високоестетичні сонячні панелі без видимих контактів спереду, широко відомі як сонячні панелі SunPower All Black. Встановлення цих модулів на будинках або інших об’єктах не порушить естетичного вигляду місця, забезпечуючи при цьому можливість генерувати сонячну енергію.

Технологія Shingled

Черепична технологія. один з новітніх методів виробництва сонячних модулів. Поєднавши її з технологією моно-PERC, SunPower створила модулі Maxeon Performance, які можуть досягати до 625 Вт генерації сонячної енергії з одного модуля, з коефіцієнтом перетворення 21.2% ефективності перетворення.

Модулі SunPower Performance, виготовлені за технологією черепиці, є надійними сонячними панелями, що відрізняються стійкістю до теплових навантажень, вологості та потенційно індукованої деградації (PID). Схемотехнічний дизайн також може пом’якшити гарячі точки, одночасно збільшуючи виробництво енергії за несприятливих умов.

Крім підвищення ефективності перетворення за рахунок зменшення проміжків між сонячними елементами SunPower, технологія Shingled підвищує гнучкість модулів, роблячи їх більш міцними та стійкими.

Чи підходять вам сонячні панелі SunPower?

Фотоелектричні модулі SunPower відрізняються передовими технологіями, відмінною продуктивністю і чудовим естетичним виглядом, що робить їх ідеальними практично для будь-якого застосування, але особливо для житлових будинків.

Ціна сонячних панелей SunPower, як правило, трохи вища, ніж у традиційних сонячних панелей з низькою та середньою ефективністю, але висока ефективність перетворення, велика довговічність, низька деградація потужності та тривала гарантія забезпечують переваги, що перекривають різницю в ціні між модулями.

SunPower має спеціально розроблені сонячні панелі та інші фотоелектричні рішення, які підходять для житлових, комерційних та комунальних об’єктів. Продукція SunPower є кращим вибором для багатьох інвесторів, розробників проектів, комунальних підприємств, домовласників, державних установ та роздрібних компаній.

Якщо ви шукаєте надзвичайно високопродуктивні модулі, призначені для найвимогливіших застосувань і мають естетичний дизайн, то панелі SunPower. це те, що вам потрібно.

Продукція SunPower

SunPower пропонує широкий вибір фотоелектричних рішень з різною ефективністю, ціновим діапазоном, розрахунковим розміром, потужністю та іншими технічними та візуальними варіаціями. У цьому розділі ми представимо кожну серію продукції, вироблену компанією SunPower.

Серія M

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Сонячні панелі серії M від SunPower оснащені запатентованими сонячними елементами Maxeon Gen 6, які можуть забезпечити чудову продуктивність з модулями потужністю від 420 Вт до 440 Вт. Модулі серії M сумісні з сонячною системою SunPower Equinox та системою моніторингу mySunPower, оснащені мікроінвертором змінного струму, який безпосередньо перетворює постійний струм в змінний на виході модуля.

З високою ефективністю перетворення 22.8%, побутові сонячні панелі SunPower серії M та комерційні сонячні панелі є одними з найпотужніших фотоелектричних рішень на ринку, що працюють на змінному струмі.

Серія A

найкращих, сонячних, панель, sunpower

У поєднанні з потужними мікроінверторами сонячні панелі SunPower серії A є одними з перших побутових модулів, які досягли потужності генерації сонячної енергії 415 Вт. Панелі SunPower серії A включають в себе варіанти високої вихідної потужності від 400 Вт до 420 Вт для побутових сонячних панелей SunPower, і від 430 Вт до 450 Вт для комерційних сонячних панелей SunPower.

Маючи максимальну ефективність перетворення 22.5% для серії A, ці модулі є одними з найкращих сонячних панелей з підключенням до мережі змінного струму, поступаючись лише модулям серії M.

Серія X

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Фотоелектричні модулі SunPower серії X. це видатний показник довговічності, продуктивності та низького рівня деградації з плином часу. Ці модулі розроблені для досягнення ефективності перетворення, що перевищує 22.0%, забезпечуючи більшу потужність і більшу економію при меншій кількості модулів, встановлених на даху.

Сонячні панелі SunPower серії X з вихідною потужністю 360 Вт для побутових сонячних панелей SunPower і 470 Вт для комерційних сонячних панелей SunPower побудовані на міцній металевій основі, що робить їх майже невразливими до корозії і розтріскування звичайних модулів. Ці модулі виробляють на 60% більше енергії, ніж звичайні модулі такого ж розміру, і на них поширюється 25-річна гарантія.

Серія E

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Клієнти, які хочуть отримати доступні сонячні панелі виробництва SunPower, знайдуть серію E, яка їм підійде. Потужність модулів серії E включає в себе варіанти від 320 Вт до 327 Вт для побутових сонячних панелей SunPower, а також один варіант потужністю 435 Вт для комерційних сонячних панелей SunPower. Модулі серії E можуть досягати максимальної ефективності перетворення 20.4%, що робить їх чудовою інвестиційною можливістю.

Фотомодулі серії E від SunPower характеризуються низькою деградацією потужності з часом і мають 25-річну гарантію. Звичайні модулі зберігають 80% своєї потужності через 10 років, в той час як панелі SunPower серії E зберігають трохи менше 90% своєї потужності через 25 років експлуатації.

Серія U. Equinox

найкращих, сонячних, панель, sunpower

Сонячні панелі SunPower серії U є найновішою розробкою компанії SunPower. Хоча про ці цікаві доповнення до портфоліо фотоелектричних модулів виробництва SunPower відомо небагато, вони представлені як нове доповнення до системи SunPower Equinox System.

Система SunPower Equinox. найкраще фотоелектричне рішення для власників будинків та підприємств, які хочуть мати повний контроль над своєю сонячною фотоелектричною системою з додатковим накопичувачем енергії. Ця фотоелектрична система легко інтегрує високоефективні сонячні панелі змінного струму SunPower з передовими технологіями та чудовим естетичним виглядом з невидимим монтажем, інтегруючи систему з апаратним забезпеченням EnergyLink та програмним забезпеченням EnergyLink.

SunPower в порівнянні з. Інші компанії: Сильні сторони для ідеального застосування

За свою більш ніж 50-річну історію компанія SunPower досягла відмінних результатів в США.S. сонячної галузі, позиціонуючи себе як одну з провідних компаній-виробників сонячних фотоелектричних модулів в країні. SunPower регулярно порівнюють з іншими провідними світовими сонячними компаніями, такими як LG Solar, Jinko Solar, Canadian Solar, Q-Cell Solar, REC Solar та іншими видатними виробниками сонячної енергетики в галузі.

Хоча SunPower має преміальну ціну на свою продукцію, висока довговічність, висока ефективність, відмінна продуктивність, довгострокова гарантія і низька деградація потужності їх модулів роблять інвестиції в сонячні панелі SunPower повністю вартими того. У той час, як інші бренди конкурують між собою за виробництво сонячних панелей з найвищою ефективністю, SunPower вже кілька років поспіль залишається на першій позиції з найвищою ефективністю сонячних панелей.

У той час як у 2022 році високоефективні сонячні панелі SunPower працюватимуть на рівні 22.6% ефективності, щороку ми отримуємо нові інновації від цієї компанії, які піднімають цю межу ефективності трохи вище, і SunPower вдається робити це завжди на вершині конкуренції.

З огляду на всі ці причини, фотомодулі SunPower є, мабуть, найкращим вибором для власників будинків, які хочуть встановити надійні сонячні панелі з високою продуктивністю та чудовим естетичним виглядом.

Залишити відповідь