10 найкращих ручних генераторів: Найкращі на 2023 рік. Сонячний та кривошипний зарядний пристрій

Сонячний зарядний пристрій з ручною заводною рукояткою 30000 мАг, модель 2023 року, аварійний водонепроникний блок живлення, 3 способи зарядки, вбудоване світлодіодне підсвічування, COMPASS, 3 USB-кабелі

Бренд AYTECH SOLUTIONSТехнология подключения USBТип разъема USB тип CВодонепроницаемый, индикатор зарядкиВсего портов USB 3Спецификация соответствует ЦиИсточник питания Солнечная энергияРазъем основного питания, тип 2-контактныйСоединитель Пол «папа-папа»

Политика в отношении доставки и возврата

Покупатель оплачивает стоимость доставки товара при его возврате. Если товар возвращен не в первоначальном состоянии, покупатель несет ответственность за любое снижение ценности такого товара.

У вас осталось 30 дней, чтобы отправить этот товар обратно продавцу.

Программа защиты покупок Etsy Покупайте спокойно: если что-то пойдет не так с заказом, мы вам поможем. Заказ должен соответствовать определенным условиям.

Возникла ошибка при расчете стоимости доставки. Повторите попытку.

Другие товары из этого магазина

Ошейник для собак с быстросъемной пряжкой Cobra. Сделано в США. Регульована надпотужна собака для M L. Водонепроницаемый тактический ошейник военного класса

Реклама магазина SunShinMarket

SunShinMarket Из магазина SunShinMarket

Черный ошейник из нержавеющей стали с зубцами для дрессировки собак Ультра-плюс ошейник с зажимом для домашних животных Ошейник без натяжения для собак Тренировочный ошейник с защитой от натяжения

Реклама магазина SunShinMarket

SunShinMarket Из магазина SunShinMarket

Ошейник для дрессировки собак Herm Sprenger с зубцами из нержавеющей стали и быстросъемной пряжкой Ошейник Ultra-Plus Pet Pinch Ошейник без натяжения Сделано в Германии

Реклама магазина SunShinMarket

SunShinMarket Из магазина SunShinMarket

водонепроницаемый поводок для собак, сделанный в США, для тяжелых условий эксплуатации, для дрессировки собак M L S, для прогулок. поводок, прочная нейлоновая лямка с покрытием, цинковый карабин

Реклама магазина SunShinMarket

SunShinMarket З магазину SunShinMarket

Herm Sprenger Curogan Prong Ошейник для дрессировки собак Ультра-плюс Гипоаллергенный ошейник без никеля для собак Сделано в Германии

Реклама магазина SunShinMarket

SunShinMarket Из магазина SunShinMarket

сверхмощный поводок для собак, сделанный в США, водонепроницаемые поводки для собак l m s, поводок 6 футов, нейлоновая тесьма с прочным покрытием, латунный карабин

Реклама магазина SunShinMarket

SunShinMarket Из магазина SunShinMarket

Отказ от ответственности. Etsy не несет ответственность за точность, маркировку или содержимое объявлений и товаров продавцов. Электрические и электронные устройства могут стать причиной возгорания или поражения электрическим током. Винтажные, собранные вручную, восстановленные или модифицированные электрические и электронные устройства могут не соответствовать существующим стандартам безопасности — использовать их может быть небезопасно. Уважно перевірте пристрій перед використанням і напишіть продавцю, якщо у вас виникли побоювання щодо придбаного товару. Не используйте винтажные электрические и электронные устройства, если не можете убедиться в безопасности их использования. Чтобы снизить риск возгорания, никогда не оставляйте винтажные электрические и электронные устройства подключенными к электросети без присмотра. Подробнее см. в Условиях использования Etsy.

Best Hand Crank Generators: Top Picks for 2023

Hand crank generators offer a reliable and eco-friendly solution to power your devices during emergencies or outdoor adventures. These portable devices convert mechanical energy into electrical energy, providing easy access to power. As technology advances, hand crank generators become more efficient, lightweight, and versatile, making them a crucial addition to any camping gear or emergency preparedness kit.

Шукаючи найкращий ручний генератор, важливо враховувати такі фактори, як потужність, вихідна напруга, портативність, довговічність і додаткові функції. Генератор повинен мати достатньо високу потужність, щоб заряджати такі пристрої, як смартфони, радіоприймачі та ліхтарики. Крім того, його розмір і вага повинні відповідати призначенню, незалежно від того, чи плануєте ви брати його в похід, чи зберігати в машині або вдома на випадок надзвичайних ситуацій.

Високоякісні матеріали та міцна конструкція збільшують термін служби та надійність пристрою. Крім того, деякі генератори можуть мати додаткові функції, такі як вбудовані ліхтарі або сонячні зарядні пристрої, що забезпечує ще більшу універсальність. Вибір правильного кривошипного генератора. це баланс між цими різними факторами, і знайти ідеальний варіант може бути непросто. Але винагорода у вигляді легкого доступу до електроенергії, коли вона вам найбільше потрібна, варта того, щоб докласти зусиль.

Добре підібраний ручний генератор може мати вирішальне значення в непередбачуваних обставинах або у віддалених місцях. З огляду на це, ми склали вичерпний посібник, який допоможе вам вибрати найкращий ручний генератор, що відповідає вашим потребам та уподобанням. У наступних розділах ми заглибимося у найважливіші характеристики ручних генераторів, порівнюючи та протиставляючи деякі з найкращих моделей на ринку. Коли ви закінчите читати цей посібник, у вас будуть знання і впевненість, щоб прийняти рішення і вибрати ручний кривошипний генератор, який буде служити вам роками.

Найкращі ручні кривошипні генератори

Відкрийте для себе наш ретельно підібраний вибір найкращих ручних кривошипних генераторів, що демонструє їхні переваги та недоліки, щоб допомогти вам визначитися з вашими потребами в енергії.

Аварійний кривошипний радіоприймач погоди RunningSnail

Ми настійно рекомендуємо аварійний кривошипний радіоприймач погоди RunningSnail за його потужні функції та надійну роботу в надзвичайних ситуаціях.

 • Акумуляторна батарея 4000mAh
 • Багатофункціональний: радіо, ліхтарик та лампа для читання з датчиком руху
 • Чотири способи зарядки: USB, сонячна енергія, ручна рукоятка та батарея
 • Деякі користувачі повідомляли про проблеми з сонячними панелями
 • Прийом радіо може відрізнятися в залежності від місця розташування
 • Ціна може бути вищою, ніж у інших аварійних радіостанцій

Аварійний радіоприймач RunSnail Emergency Crank Weather Radio забезпечує впевненість і спокій, коли стикаєшся з непередбачуваними обставинами. Очевидно, що компанія RunningSnail прислухалася до відгуків клієнтів і вдосконалила свій дизайн. Завдяки ємному акумулятору 4000 мАг цей пристрій може заряджати більше одного смартфона, що робить його важливим інструментом під час надзвичайних ситуацій.

Крім того, радіо може похвалитися вражаючими функціями, такими як доступ до 7 станцій NOAA, що гарантує, що ви будете в курсі подій в екстремальних погодних умовах. Крім того, надзвичайно яскравий 3-режимний ліхтарик і лампа для читання з датчиком руху роблять його універсальним інструментом, який можна використовувати в різних ситуаціях.

Чотири різні способи заряджання забезпечують додаткову безпеку, тому ви ніколи не розрядитесь. Але деякі користувачі виявили проблеми з можливостями зарядки сонячної панелі. Нарешті, хоча ціна радіостанції RunningSnail Emergency Crank Weather Radio може бути вищою за інші варіанти, її багатий набір функцій та надійність роблять її гідною інвестицією для забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій.

Аварійна радіостанція Eoxsmile з прогнозом погоди NOAA

Аварійна радіостанція Eoxsmile. це надійний та універсальний інструмент для тих, хто прагне залишатися готовим та поінформованим під час надзвичайних ситуацій та подорожей на свіжому повітрі.

 • NOAA Weather Alert забезпечує своєчасне попередження про погоду
 • Кілька джерел живлення для більш тривалого часу роботи
 • Додаткові функції, такі як S.O.S. Будильник і ліхтарик
 • Налаштування AM/FM-станцій може бути складним
 • Звуковий сигнал може бути занадто гучним для деяких користувачів
 • Кольорові варіанти можуть не відповідати всім

Аварійна радіостанція Eoxsmile розроблена з думкою про безпеку та готовність, що робить її чудовим доповненням до вашого аварійного набору. Вбудована система NOAA Weather Alert надає важливі попередження про несприятливі погодні умови, гарантуючи, що ви будете добре поінформовані під час стихійних лих, таких як торнадо, урагани та лісові пожежі.

Однією з сильних сторін цього радіо є кілька джерел живлення, включаючи сонячну батарею, ручну ручку, USB та акумулятор. Це забезпечує тривалий час роботи та гарантує, що ви зможете отримати доступ до важливої інформації навіть у разі відключення електроенергії. Його універсальність також демонструється додатковими функціями, такими як L.E.D. ліхтарик, лампа для читання та S.O.S. сигналізація, що робить його ідеальним для активного відпочинку та надзвичайних ситуацій.

Хоча аварійна радіостанція Eoxsmile пропонує численні переваги, вона має деякі недоліки. Налаштування на AM / FM-станції може бути складним завданням, а гучний сигнал тривоги може турбувати деяких користувачів. Крім того, обмежені варіанти кольорів можуть не відповідати вподобанням кожного. Незважаючи на ці недоліки, аварійна радіостанція Eoxsmile залишається цінним інструментом для тих, кому потрібен надійний, багатофункціональний пристрій під час кризи або пригод на природі.

Аварійна ручна радіостанція Esky на 3 літри.E.D. Ліхтарик

Аварійна ручна радіостанція Esky. це універсальний і надійний вибір для тих, кому потрібна метеостанція з декількома варіантами зарядки та додатковими функціями.

 • Три способи зарядки: USB, сонячна енергія та ручний режим
 • Павербанк на 2000 мАг для зарядки невеликих пристроїв
 • Вбудований яскравий 3 л.E.D. ліхтарик
 • Не найкомпактніший дизайн
 • Деякі користувачі можуть виявити якість звуку бляшаною
 • Потребує частого прокручування для підтримання потужності

Аварійна радіостанція Esky Emergency Hand Crank Radio забезпечує душевний спокій під час суворих погодних умов або надзвичайних ситуацій. Унікальні три способи заряджання гарантують, що ви ніколи не залишитеся без енергії. USB-порт, сонячна батарея та ручна рукоятка дозволяють легко та зручно заряджати ліхтар, навіть коли доступ до електрики обмежений. Цей портативний радіоприймач погоди також оснащений павербанком на 2000 мАг, що дозволяє заряджати телефон або іншу невелику електроніку, коли розряджається батарея.

Завдяки вбудованому 3 л.E.D. Як ліхтарик, аварійний радіоприймач Esky Emergency Hand Crank Radio є цінним під час відключення електроенергії та інших темних ситуацій. Потужний 140-люменний ліхтар допомагає підвищити видимість у вашому оточенні, забезпечуючи безпеку та інформованість. Крім того, міцна конструкція радіостанції є довговічною та водонепроникною, що робить її придатною для використання в різних середовищах та умовах.

Хоча аварійна радіостанція Esky Emergency Hand Crank Radio надає багато корисних функцій, є деякі недоліки, які слід врахувати. Радіо не є найкомпактнішим варіантом на ринку, і деякі користувачі можуть знайти якість звуку трохи бляклою. Крім того, для підтримання потужності може знадобитися часте прокручування колінчастого важеля. Але це аварійне радіо. надійний і практичний вибір для тих, хто шукає універсальне метеорадіо з додатковими функціями.

Mesqool 5000 Weather Radio

Метеостанція Mesqool 5000 Weather Radio. це важливий аварійний інструмент, який пропонує універсальність і надійність для різних ситуацій.

 • Кілька джерел живлення, включаючи акумуляторну батарею ємністю 5000 мАг
 • Попередження про погоду NOAA та прийом AM / FM / короткохвильового радіо
 • Вбудований ліхтарик, лампа для читання та зарядний пристрій для мобільного телефону
 • Пластикова конструкція може здатися дешевою
 • A.C. адаптер для заряджання не входить до комплекту
 • Обмежене покриття короткохвильових частот

Завдяки своїй багатофункціональності, метеостанція Mesqool 5000 Weather Radio є цінним доповненням до будь-якого комплекту готовності до надзвичайних ситуацій або пригод на свіжому повітрі. Радіоприймач має AM/FM/короткохвильові канали та сім попередньо налаштованих станцій оповіщення про погоду NOAA, завдяки чому ви завжди будете в курсі погодних умов і потенційних надзвичайних ситуацій.

Змінний літій-іонний акумулятор радіостанції ємністю 5000 мАг може живити телефони в разі відключення електроенергії. Є п’ять різних варіантів джерел живлення для підтримання зарядки радіостанції, включаючи сонячну батарею та ручну рукоятку, що гарантує, що ви не залишитеся без енергії, коли вона вам найбільше потрібна. Окрім можливостей радіо та зарядного пристрою для смартфона, цей пристрій також оснащений ліхтариком, ліхтариком L.E.D. лампа для читання та аварійний зарядний пристрій для мобільного телефону.

Хоча метеостанція Mesqool 5000 Weather Radio має багато цінних функцій, слід враховувати деякі недоліки. Пластикова конструкція може зробити пристрій дешевшим, ніж інші варіанти на ринку, а.C. адаптер для зарядки не входить до комплекту. Але його міцні характеристики, надійна робота та універсальні варіанти живлення роблять його цінним доповненням до вашого плану готовності до надзвичайних ситуацій або активного відпочинку на природі.

Аварійне радіо Raynic Weather Radio 5000 на сонячних батареях з ручним керуванням

Ми рекомендуємо радіостанцію Raynic Weather Radio 5000 за її кілька джерел живлення, функцію оповіщення NOAA та портативність, що робить її надійним вибором для надзвичайних ситуацій та пригод на природі.

 • 5-Way джерела живлення для підвищення надійності
 • Шумові сповіщення про небезпечні для життя погодні явища
 • Компактний і легкий для легкого перенесення
 • Потребує ручного налаштування для сповіщень NOAA
 • Гніздо для навушників, необхідне для приватного прослуховування
 • Водостійкий, не водонепроникний

Метеостанція Raynic Weather Radio 5000. універсальний і важливий інструмент для надзвичайних ситуацій та подорожей на природі. П’ять варіантів джерел живлення, включаючи сонячну батарею та ручну рукоятку, гарантують, що радіостанція залишатиметься функціональною навіть під час тривалих відключень електроенергії.

Оснащений функцією радіо оповіщення NOAA, цей пристрій має вирішальне значення для отримання попереджень під час суворих погодних явищ, таких як урагани та торнадо. Але, щоб отримувати ці сповіщення, потрібно вручну налаштувати місцеву метеостанцію.

Компактна та легка конструкція Raynic Weather Radio 5000 робить її ідеальним компаньйоном не лише для екстреного використання, але й для походів та подорожей. Компас, що входить до комплекту, S.O.S. функція будильника, ліхтарик та лампа для читання надають додаткові утиліти для любителів пригод. Пам’ятайте, що ця радіостанція є водонепроникною, але не повністю водонепроникною, тому слід бути обережним у вологих умовах.

Аварійна радіостанція Kaito KA500 з 5-канальним живленням

Kaito KA500. це надійна та універсальна аварійна радіостанція, яка ідеально підходить для тих, хто хоче залишатися в курсі подій та бути готовим до непередбачуваних ситуацій.

 • Кілька джерел живлення для універсальних варіантів заряджання
 • Широке радіопокриття, включаючи погодні канали NOAA
 • Вбудований ліхтарик, лампа для читання і S.O.S. маячок для додаткової функціональності
 • Погодні канали NOAA та PEAS доступні для U.S.A. тільки для Канади
 • Настінний адаптер живлення продається окремо
 • Маленький і незручний перемикач для увімкнення/вимкнення опцій

Аварійна радіостанція Kaito KA500 з 5-ма каналами пропонує різні способи зарядки, що гарантує, що у вас завжди буде енергія, коли це необхідно. Ця радіостанція готова до будь-якої ситуації завдяки використанню ручного кривошипного генератора, сонячної панелі, відсіку на 3 А.A. акумулятори, USB-вхід та настінний адаптер живлення.

Примітною особливістю Kaito KA500 є широке радіопокриття, включаючи AM, FM, 2-діапазонні короткі хвилі та сім запрограмованих погодних каналів NOAA. Це дозволяє вам залишатися в курсі новин, спорту та розваг з усього світу, а також отримувати інформацію про погоду в реальному часі для U.S.A. і Канада. Вдосконалена напівпровідникова схема та клас захисту L.E.D. індикатор рівня сигналу забезпечують точне налаштування радіоприймача.

Додатково радіостанція оснащена 5-світлодіодною лампою для читання, L.E.D. ліхтарик та червоний L.E.D. S.O.S. проблисковий маячок, що робить його цінним інструментом в надзвичайних ситуаціях. Його ударостійкий та водонепроникний A.B.S. матеріал забезпечує довговічність як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Пам’ятайте, що деякі функції радіо обмежені певними регіонами, тому плануйте відповідно до вашого місцезнаходження.

Аварійне радіо про погоду Puiuisoul 4000mAh

Аварійна радіостанція Puiuisoul 4000mAh. це універсальний і надійний вибір для ручного генератора з безліччю функцій.

 • 4000mAh акумулятор великої ємності
 • водонепроникність за стандартом IPX3
 • 3-режимний ліхтарик та індикатор з датчиком руху
 • Не такий компактний, як деякі інші варіанти
 • Може не підходити для екстремальних умов
 • Ручний генератор і сонячна зарядка не настільки ефективні, як зарядка від USB

Оснащена акумулятором ємністю 4000 мАг, аварійна радіостанція Puiuisoul Emergency Weather Radio пропонує підвищену потужність у порівнянні з іншими моделями на ринку. Цей ручний генератор дозволяє заряджатися від USB, а також від сонячної батареї та ручної зарядки, що гарантує, що ви зможете зберігати контроль навіть у складних ситуаціях.

Водонепроникність за стандартом IPX3 робить радіостанцію Puiuisoul Weather Radio вигідним вибором для любителів активного відпочинку або тих, кому потрібен пристрій для неосвітлених місць, таких як кемпінг, піші прогулянки та катання на байдарках. Крім того, 3-режимний ліхтарик та індикатор датчика руху забезпечують цінне освітлення в різних умовах.

Незважаючи на те, що її розміри не роблять її найкомпактнішим варіантом, ця аварійна радіостанція пропонує багато переваг завдяки своїм численним функціям, довговічності та універсальності. Радіостанція Puiuisoul Emergency Weather Radio гарантує, що ви та ваша сім’я залишатиметесь в курсі подій та будете готові до непередбачуваних ситуацій.

Аварійна радіостанція TENROOP

Цей універсальний ручний генератор є надійним вибором для надзвичайних ситуацій та пригод на природі.

 • A.A.A. Батарейки не входять до комплекту
 • Роз’єм для навушників може бути не ідеальним для всіх
 • Обмежений вибір кольорів

Аварійна радіостанція TENROOP розроблена з думкою про готовність та зручність, оснащена великим банком живлення на 5000 мАг, який може заряджати невеликі пристрої у разі відключення електроенергії або під час подорожі. Завдяки 4-полюсному джерелу живлення у вас буде кілька варіантів для підтримки радіо в робочому стані, включаючи ручний вимикач, сонячну батарею, вбудовану акумуляторну батарею і навіть місце для A.A.A. батарейки за потреби.

Цей портативний радіоприймач не підключений до AM / FM / NOAA оповіщення про погоду, але включає в себе S.O.S. сигналізація та потужний динамік 3 Вт для надзвичайних ситуацій. Лампа для читання пропонує три режими освітлення, щоб ви могли продовжувати читати або виконувати завдання, навіть коли надворі темно. The 3.5 мм роз’єм для навушників також дозволяє налаштовуватися, не заважаючи іншим, що робить його універсальним інструментом для різних ситуацій.

Загалом, аварійна радіостанція TENROOP. це чудова інвестиція для тих, хто хоче мати надійний ручний генератор для готовності до надзвичайних ситуацій або активного відпочинку на природі. Вражаюча ємність павербанка, кілька варіантів зарядки та додаткові функції, такі як S.O.S. сигналізація та лампа для читання роблять його цінним доповненням до вашого набору інструментів.

Аварійна радіостанція ROCAM на сонячних батареях

ROCAM Emergency Radio Hand Crank Solar. відмінний вибір, якщо вам потрібен універсальний і надійний ручний генератор.

 • Кілька джерел живлення для додаткової надійності
 • Включає ліхтарик та лампу для читання
 • S.O.S. будильник і компас для надзвичайних ситуацій
 • Сонячна зарядка може працювати не в усіх умовах
 • Немає роз’єму для навушників, як показано на фото
 • дорожче, ніж інші аварійні радіостанції

ROCAM Emergency Radio Hand Crank Solar оснащена AM/FM/короткохвильовим радіо NOAA Weather Alert, що робить її цінним супутником для любителів активного відпочинку та надзвичайних ситуацій. Завдяки різним джерелам живлення ви можете використовувати цей пристрій навіть у найскладніших умовах.

Освітлювальні функції, такі як ліхтарик потужністю 3 Вт та лампа для читання об’ємом 6 л.E.D. лампа для читання виділяють цей пристрій серед подібних продуктів. Крім того, його гучний сигнал S.O.S. та компас гарантують вашу безпеку в кризових ситуаціях або під час навігації незнайомою місцевістю.

Незважаючи на вищу ціну та незначні недоліки, аварійна радіостанція ROCAM Emergency Radio Hand Crank Solar пропонує надійні функції, які роблять її вартою уваги для вашої наступної пригоди на природі або комплекту готовності до надзвичайних ситуацій.

Аварійна радіостанція Aivica Emergency Hand Crank Weather Radio

Аварійна радіостанція Aivica Emergency Hand Crank Weather Radio. це надійний та універсальний вибір для тих, хто шукає високоякісний ручний генератор.

 • Аварійне радіо з прийомом сигналів NOAA та AM/FM
 • Павербанк 10000mAh для зарядки пристроїв
 • Кілька способів заряджання, включно з Type-C, сонячною батареєю та ручною рукояткою

Аварійна радіостанція Aivica Emergency Hand Crank Weather Radio призначена для того, щоб тримати вас в курсі подій під час надзвичайних ситуацій, надаючи важливу інформацію про погоду, а також AM і F-діапазони.M. сигнали, щоб залишатися на зв’язку. Він оснащений павербанком на 10000 мАг як універсальним пристроєм, що гарантує, що всі пристрої залишатимуться зарядженими, коли це необхідно.

Окрім своєї функціональності як аварійного радіо, цей ручний кривошипний генератор включає вбудований ліхтарик з трьома режимами, лампу для читання та навіть S.O.S. сигналізація для додаткової безпеки. Компас на верхній панелі радіо є практичним доповненням, що робить його розумним вибором для активного відпочинку на природі, таких як піші прогулянки та кемпінг.

Незважаючи на безліч функцій, деякі користувачі відзначають занепокоєння щодо якості тюнера та швидкості зарядки від сонячної батареї та ручного кривошипа. Але, Aivica Emergency Hand Crank Weather Radio залишається універсальним і практичним варіантом для тих, кому потрібен надійний ручний генератор.

Посібник з купівлі

Є кілька факторів, які слід враховувати при пошуку найкращих ручних генераторів. У цьому посібнику з купівлі ви дізнаєтеся про найважливіші характеристики та поради, які допоможуть вам вибрати правильний продукт.

Вихідна потужність

Вихідна потужність ручного кривошипного генератора є важливим фактором, що визначає його корисність. Враховуйте пристрої, які ви плануєте заряджати, та їхні вимоги до потужності. Вища вихідна потужність забезпечує більш ефективну зарядку і кращу продуктивність.

Портативність

Ручні кривошипні генератори повинні бути легкими для перенесення та транспортування. Переконайтеся, що ручний електрогенератор компактний і легкий, що робить його ідеальним для аварійних наборів, пригод на природі або в ситуаціях, коли немає електромережі.

Якість збірки

Міцна та надійна конструкція має вирішальне значення для надійного ручного генератора. Обирайте високоякісні матеріали, які можуть витримати грубе поводження та різні погодні умови.

Додаткові функції

Деякі ручні генератори мають додаткові функції, такі як вбудовані ліхтарики, радіоприймачі або USB-порти. Вони можуть забезпечити додаткову зручність і функціональність у різних сценаріях.

Ціна

Завжди враховуйте свій бюджет, купуючи ручний генератор. На ринку є безліч варіантів, від доступних до моделей високого класу. Переконайтеся, що ви знайшли той, який відповідає вашим потребам у межах вашого бюджету.

Плюси Мінуси Більша потужність для ефективнішої зарядки. Більша вихідна потужність може коштувати дорожче. компактний і портативний дизайн для легкого транспортування. Менші моделі можуть мати меншу потужність. Міцна якість збірки забезпечує надійність і довговічність. Високоякісні матеріали можуть збільшити ціну генератора. Додаткові функції забезпечують додаткову зручність і функціональність. Інші функції можуть призвести до більш складної та менш зручної конструкції.

F.A.Q.

Ми часто отримуємо запитання щодо ручних кривошипних генераторів, і ми тут, щоб надати відповіді в цьому розділі F.A.Q. У цьому розділі ми відповімо на деякі з найпоширеніших запитань щодо цих універсальних пристроїв.

Чому варто розглянути можливість придбання ручного кривошипного генератора?

Ручні кривошипні генератори є чудовим доповненням до будь-якого комплекту готовності до надзвичайних ситуацій. Вони портативні, не потребують електрики чи батарейок і можуть генерувати енергію простим обертанням рукоятки. Це означає, що під час кризи або стихійних лих у вас буде надійне джерело живлення для заряджання таких важливих пристроїв, як мобільні телефони, радіоприймачі та ліхтарики.

Плюси Мінуси Портативні та легкі Не такі потужні, як звичайні генератори Не потребують палива або електроенергії Вимагають фізичних зусиль для вироблення енергії Працюють у будь-якій ситуації Не ідеальні для тривалого та інтенсивного використання

Які пристрої можна заряджати за допомогою ручного генератора?

Більшість ручних генераторів досить універсальні, щоб заряджати невеликі електронні пристрої, такі як мобільні телефони, радіоприймачі, ліхтарики та G.P.S. пристроїв. Деякі моделі навіть оснащені USB-портами, що дозволяє легко заряджати пристрої, які використовують USB-кабель для живлення. Але пам’ятайте, що ці пристрої не призначені для живлення великих приладів, таких як холодильники, кондиціонери або телевізори.

Скільки часу займає зарядка пристрою за допомогою ручного генератора?

Час заряджання пристрою за допомогою ручного кривошипного генератора варіюється залежно від ефективності генератора та потреб пристрою в енергії. При безперервному крутінні ви можете розраховувати зарядити смартфон за кілька годин. Щоб зберегти працездатність генератора, ми рекомендуємо робити перерви, щоб уникнути втоми, і, якщо можливо, розподіляти обов’язки між кількома людьми.

Як правильно вибрати ручний кривошипний генератор для ваших потреб

При виборі найкращого ручного генератора для ваших потреб, є кілька факторів, які слід враховувати. Щоб прийняти найбільш обґрунтоване рішення, ми обговоримо деякі ключові аспекти, які допоможуть вам вибрати ідеальний генератор для вашої ситуації.

Перш за все, враховуйте основне призначення вашого ручного генератора. Чи будете ви використовувати його в надзвичайних ситуаціях, під час відпочинку на природі або як резервне джерело живлення вдома? Розуміння цільового призначення допоможе вам у процесі прийняття рішення.

Далі оцініть вихідну потужність та можливості заряджання різних ручних генераторів. Розмір і вага генератора часто визначають це. Подумайте, скільки потужності вам потрібно для налаштування ваших пристроїв або невеликих електроприладів, і виберіть генератор, який забезпечить достатню потужність для ваших потреб. Пам’ятайте, що більш міцний і важкий генератор може бути не найкращим варіантом для перенесення, тому дуже важливо знайти баланс.

Іншим фактором, який слід враховувати, є якість збірки та довговічність генератора. Шукайте генератори з міцною конструкцією та матеріалами, такими як металеві корпуси та посилені ручки. Крім того, корисно прочитати відгуки про продукт і зібрати думки інших користувачів, щоб визначити надійність і довговічність конкретного генератора.

Як працює ручний кривошипний генератор?

Як ентузіасти ручних кривошипних генераторів, ми повинні розуміти, як працюють ці захоплюючі пристрої. Ручний кривошипний генератор. це механічний пристрій, який перетворює кінетичну енергію, що виникає при обертанні рукоятки, в електричну енергію. Критично важливими компонентами всередині генератора є колінчастий вал, шестерні та динамо-машина.

Коли ми повертаємо ручку, колінчастий вал обертається і передає рух шестерням. Шестерні збільшують швидкість обертання, і механічна енергія згодом подається в динамо-машину. Динамо складається з магнітів і котушок, які створюють електромагнітне поле.

Зі збільшенням вхідної механічної енергії магнітне поле також зростає, виробляючи електричну енергію. Потім ця електрична енергія передається по дротах. Він може виробляти електроенергію для живлення цілого ряду пристроїв, таких як радіоприймачі або акумулятори, що робить ручні генератори чудовим вибором для надзвичайних ситуацій або подорожей поза мережею.

Відповідні ресурси:

Ручний кривошипний зарядний пристрій vs. Сонячні батареї: Що краще?

Самозабезпечення значно спрощується завдяки сучасним технологіям, таким як сонячна енергія та ручні зарядні пристрої. Обидва вони мають свої переваги та недоліки, але як дізнатися, який з них підходить саме вам?

Сонячна енергія краще, якщо у вас є доступ до сонячного світла протягом дня, тоді як ручні зарядні пристрої більш практичні, якщо ви використовуєте їх у приміщенні. Обидва вони є чудовими інструментами для зручності та виживання.

З цієї статті ви також дізнаєтесь наступну інформацію:

 • Найкраще з кожного інструменту
 • Який з них призначений для вас
 • У чому полягають основні відмінності

У чому різниця між ручним зарядним пристроєм та сонячною енергією?

Ручні зарядні пристрої вже багато років використовуються для живлення акумуляторних батарей, як, наприклад, цей зарядний пристрій на Amazon. Якщо у вас немає банку для зберігання енергії, то вам доведеться використовувати електрику під час роботи інструменту, що просто непрактично.

З іншого боку, сонячна енергія корисна для тих, хто має доступ до сонячного світла кілька годин на день. Якщо ви зможете розкласти панелі на сонці з ранку до ночі, ви зможете заряджати всілякі пристрої.

Давайте розглянемо п’ять основних відмінностей між цими двома корисними інструментами:

 • Ручні зарядні пристрої зазвичай мають додаткові компоненти, такі як радіо або годинник. Це тому, що вони зазвичай використовуються для виживання або людьми, які живуть далеко в глушині. Без стільникового зв’язку ці радіостанції стають невід’ємною частиною життя.
 • Сонячна енергія не вимагає ручної праці. На відміну від ручної системи, сонячні панелі потрібно лише встановити в потрібному місці. Найбільше навантаження від сонячного зарядного пристрою. це переміщення його з одного місця на інше, щоб він отримував належну кількість сонячного світла протягом дня.
 • Ручні зарядні пристрої не потребують жодних джерел енергії, окрім руху рукоятки, що обертається. Ви можете використовувати їх у сонячні, дощові та снігові дні. Це не має значення. Сонячне світло не є фактором, хоча є деякі моделі, які включають невелику сонячну панель зверху.
 • Сонячні панелі можуть працювати до тих пір, поки немає сонця. Якщо у вас є зарядний пристрій з акумулятором, вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що він розрядиться. На жаль, ручні зарядні пристрої перестають працювати, як тільки батарея розряджається. Це вимагає постійного запуску кілька разів на день.
 • Портативні сонячні панелі, як правило, набагато менші, ніж ручні зарядні пристрої, що робить їх більш ідеальними для рюкзаків та кемпінгу. Однак придбання зарядного пристрою з акумулятором може призвести до збільшення ціни, навіть якщо він входить до комплекту всіх ручних зарядних пристроїв на ринку.

Що ви повинні отримати?

Перш ніж перейти до наступних двох розділів, щоб зробити вибір, вам слід записати кілька зауважень, щоб зрозуміти, що вам слід вибрати. Обидва варіанти є чудовим вибором, оскільки ви отримуєте першокласне джерело електроенергії без необхідності здійснювати щомісячні платежі.

Все зводиться до плюсів і мінусів, тому давайте розглянемо все нижче.

Плюси ручних зарядних пристроїв

 • Ручні зарядні пристрої не потребують сонячного світла, штепсельних вилок на 12 В, води або вітру. Їх можна використовувати скрізь, де б ви не були. Все, що вам потрібно зробити, це завести його і спостерігати, як акумулятор з часом заповнюється.
 • Додаткові зручності можуть бути різницею між процвітанням та виживанням. У вас буде радіо, ліхтарики та інші функції, які сьогодні є у більшості ручних зарядних пристроїв.

Мінуси ручних зарядних пристроїв

 • Використання ручного зарядного пристрою через деякий час стає виснажливим, якщо ви часто ним користуєтесь. Ємність акумулятора всередині обмежена, оскільки немає можливості виробляти велику кількість електроенергії за рахунок рухів рук. На відміну від вітряків або гідроелектростанцій, вони не мають достатньої сили, щоб підтримувати постійний заряд.
 • Вони майже завжди набагато важчі за сонячні панелі. Оскільки вони мають так багато додаткових функцій і більшу ємність акумулятора, вам доведеться носити з собою більший зарядний пристрій, куди б ви не пішли. Крім того, вони досить громіздкі, тому їх важко брати з собою в походи та інші подорожі на свіжому повітрі.

Плюси портативних сонячних панелей

 • Ви можете встановити портативну сонячну панель на сонці і забути про неї. Немає необхідності перевіряти його, якщо ви не хочете отримати кращий кут світла або використовувати його. Вони легкі, міцні та не перегріваються.
 • Переносні сонячні панелі краще, якщо ви хочете закріпити їх на спині рюкзака під час походу. Ви будете отримувати електроенергію, просто гуляючи лісом, замість того, щоб зупинятись, щоб завести її.

Мінуси портативних сонячних панелей

 • Якщо на вулиці не сонячно, ви можете не отримати електрику. Деякі панелі спроектовані так, щоб пропускати ультрафіолетові промені крізь хмари, але навіть тоді ви отримаєте лише від 20% до 40% від максимального заряду протягом дня.
 • Оскільки вони настільки компактні, портативні сонячні панелі не мають радіо, годинника та інших корисних функцій. Однак вони іноді включають ліхтарик у верхній частині, який може стати дуже корисним, коли він вам найбільше потрібен.

Рекомендований ручний зарядний пристрій

Найкращий ручний зарядний пристрій на ринку зараз. це цей, знайдений на Amazon. Він поставляється з вбудованим радіо, потужним ліхтариком та мотузкою для зручності. Вона також червоного кольору, тому її важче загубити, коли ви використовуєте її в темному місці.

Що робить цей ручний зарядний пристрій набагато кращим, ніж решта конкурентів, так це вмонтована сонячна панель. З цим зарядним пристроєм ви отримуєте найкраще з обох світів. Коли ви перебуваєте в лісі і немає сонця, ви можете повернути ручку. Знайшовши галявину, встановіть її і спостерігайте, як наповнюється батарея.

Якщо ви принесли радіоприймач додому і не хочете заводити його або залишати на сонці, ви можете повністю зарядити його за допомогою кабелю micro USB. Підготуйте повну батарею перед поїздкою, а потім поповніть її, коли розрядиться.

Рекомендований портативний сонячний зарядний пристрій

Найкращий портативний сонячний зарядний пристрій на ринку в даний час. це цей, який також можна знайти на Amazon. Цей потужний зарядний пристрій має в 25 разів більше сонячної енергії, ніж попередній продукт, хоча він не має можливості ручного обертання. Так само, як і кривошипний зарядний пристрій зверху, цей зарядний пристрій можна заряджати за допомогою кабелю micro USB.

Якщо ви шукаєте портативність, то шукайте далі. Компроміс трохи більшого набору панелей покращується тим, що вони складаються одна на одну. Коли ви не використовуєте зарядний пристрій, ви можете скласти його до розміру планшета.

Він має два USB-порти для одночасної зарядки декількох пристроїв, яскравий ліхтарик на задній панелі, а також зарядний пристрій, який важить лише 1 кг, що забезпечує до 9 днів використання.1 фунт.

Висновок

Що стосується ручних зарядних пристроїв та сонячної енергії, не можна заперечувати, що вони обидва мають дивовижні переваги. Це фантастичні інструменти для виживання, а ще краще. для зручності під час походів або прогулянок по околицях.

Якщо ви залишаєтесь вдома і хочете мати щось на випадок надзвичайних ситуацій, то згаданий вище ручний радіозарядний пристрій буде найкращим вибором. Якщо ви хочете, щоб пристрій заряджався, поки ви насолоджуєтесь природою або довгою дорогою, тоді скористайтеся сонячним зарядним пристроєм.

Корисні рекомендовані товари

Ось короткий опис рекомендованих продуктів Amazon, згаданих у цій статті.

Я також рекомендую перевірити My Patriot Supply для багатьох ваших потреб виживання. Сюди входить їжа для тривалого зберігання та багато іншого. Ось деякі товари, які можуть вас зацікавити:

найкращих, ручних, генератор, найкращі

найкращих, ручних, генератор, найкращі

Привіт, я Джим, і я автор цього веб-сайту. Я завжди цікавився виживанням, риболовлею, кемпінгом і всім, що пов’язано з природою. Насправді, в дитинстві я більше часу проводив на воді, ніж на суші! Я також є автором бестселерів і маю ступінь з історії, антропології та музики. Я сподіваюся, що ви знайдете цінність у статтях на цьому веб-сайті. Не соромтеся звертатися до мене, якщо у вас є якісь питання або пропозиції!

Читайте з упевненістю. Всі статті на цьому сайті повністю написані людьми. Немає вмісту зі штучним інтелектом.

Фізична адреса

Survival Freedom1646 W Hwy 160Suite 105Fort Mill, SC 29708United States

Контакти

Email support@survivalfreedom.телефон (800) 396 3733 або (800) 396 БЕЗКОШТОВНО

Юридична інформація

Survival Freedom є учасником Amazon Services LLC Associates Program, партнерської рекламної програми, розробленої з метою надання сайтам можливості заробляти рекламні збори шляхом розміщення реклами та посилань на Amazon.com. Ми отримуємо винагороду за перенаправлення трафіку та бізнесу на Amazon та інші компанії, на які є посилання на цьому сайті.

Безкоштовний веб-сайт зі штучним інтелектом

Весь контент на Survival Freedom написаний реальною людиною і був ретельно перевірений на достовірність. На цьому веб-сайті ніколи не буде опублікований підроблений вміст зі штучним інтелектом. Читайте з упевненістю.

Забезпечте безпеку своєї сім’ї, залишаючись в курсі останньої інформації про надзвичайні ситуації за допомогою найкращої портативної радіостанції.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

найкращих, ручних, генератор, найкращі

Надзвичайні ситуації, пов’язані з погодою, часто непередбачувані, а це означає, що інформованість про останні події може зробити різницю між безпекою і тим, щоб бути заскоченим зненацька. Поповнення набору для виживання найкращою ручною радіостанцією. це один крок до підтримання зв’язку з навколишнім світом.

Сучасні моделі мають вбудовані додаткові функції. від ліхтариків і вбудованих акумуляторів до портів для зарядки телефонів і сонячних батарей. які максимізують шанси залишитися в безпеці. Ми провели 3 дні в польових умовах, тестуючи вісім різних ручних радіостанцій, щоб з’ясувати, які функції мають найбільше значення, а які підвищують загальну функціональність під час тривалого відключення електроенергії. Читайте далі, щоб дізнатися більше про наші пріоритети при покупці і про те, як кожна з цих моделей показала себе в наших тестах.

 • НАЙКРАЩА ЗАГАЛЬНА:DaringSnail MD090P аварійна радіостанція з ручним приводом для прогнозу погоди
 • НАЙКРАЩИЙ ВИБІР: портативна аварійна радіостанція Esky з ручним приводом для прогнозу погоди
 • НАЙКРАЩА ЦИФРОВА РАДІОСТАНЦІЯ: Eton FRX3 Американського Червоного Хреста. багатофункціональна радіостанція
 • НАЙКРАЩА КОРОТКОХВИЛЬОВА:Kaito KA500 AM FM FM короткохвильова сонячна ручна радіостанція
 • НАЙКРАЩА КОМПАКТНІША:Аварійна ручна радіостанція Midland ER40
 • НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ ВІД ПОГОДИ: Eton Scorpion II. надійний багатофункціональний метеорадіоприймач
 • НАЙКРАЩА ІЗ ЗАРЯДНИМ ПРИСТРОЄМ:C. Crane COBS CC. аварійна радіостанція для спостерігачів за сонячною погодою
 • НАЙКРАЩА ЯКІСТЬ ЗВУКУ:C. Аварійна радіостанція Crane CCRS CC Radio Solar Windup Emergency Radio

Editor’s Note: We’re in the middle of testing even more of the top hand-crank radios on the market right now. Check back for our honest reactions after getting our hands on best picks.

найкращих, ручних, генератор, найкращі

Як ми тестували найкращі ручні радіостанції

Ми створили сценарії тестування, щоб імітувати типи реальних подій, таких як сильні шторми та перебої в електропостачанні, на які розраховані ручні радіостанції. Щоб отримати реальне уявлення про те, як працюватиме кожна модель, ми створили шкалу оцінювання, яка включала час автономної роботи, можливості заряджання, прийом радіосигналу, якість звуку, портативність та додаткові функції, які можуть полегшити укриття на місці.

Ми почали з того, що записали фізичні розміри та вагу кожної радіостанції, а також зарядили акумулятори. Потім ми підрахували кількість станцій AM, FM і Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA), які приймало кожне радіо в трьох різних місцях, і присудили від 1 до 5 балів за прийом сигналу. Ми також оцінили радіостанції за шкалою від 1 до 5 за загальною якістю звуку. Нарешті, ми нарахували додаткові бали за такі бонусні функції, як порти для зарядки інших пристроїв, годинник, ліхтарі та ефективність роботи акумулятора, що спостерігається під час тестування під час роботи.

найкращих, ручних, генератор, найкращі

Наш найкращий вибір

Незалежно від того, чи потрібен покупцям невеликий радіоприймач для зберігання в бардачку або бардачку, або більший варіант з довшим часом автономної роботи та вбудованими функціями, цей посібник може допомогти. Ми протестували вісім різних моделей, кожна з яких по-своєму чудова. У наших наступних оглядах ви дізнаєтеся, як працювала кожна ручна радіостанція і чому ми вважаємо їх одними з найкращих ручних радіостанцій для використання в надзвичайних ситуаціях.

Радіостанція DaringSnail MD090P Emergency Weather Hand-Crank Radio

Аварійна радіостанція DaringSnail може похвалитися необхідними функціями для відповідальної та впорядкованої готовності до надзвичайних ситуацій. Ця радіостанція оснащена змінним літій-іонним акумулятором ємністю 4000 міліампер-годин (мАг) і трьома різними способами заряджання: складний ручний ручник, зарядний пристрій USB і вбудована сонячна панель. Micro USB заряджає акумулятор за 6 годин; обертання рукоятки протягом 1 хвилини забезпечує до 30 хвилин роботи ліхтарика або 6 хвилин роботи радіо. Радіо вимірює 6.5 дюймів завдовжки 3.25 дюймів у висоту на 2.5 дюймів в глибину, а важить 13.35 унцій.

Ця ручна радіостанція пропонує прийом радіостанцій AM і FM, а також сім метеостанцій NOAA для моніторингу надзвичайних погодних умов. Телескопічна антена допомагає підтримувати чіткий прийом. Вбудований ліхтарик пропонує три режими, включаючи налаштування для дальнього, ближнього (спрямованого вниз) та обох променів одночасно. Під сонячною панеллю також є вбудована лампа для читання, що дозволяє користувачам освітлювати приміщення під час відключення електроенергії. Крім того, датчик руху вловлює рух і вмикає лампу на 30 секунд.

Ми визнали радіостанцію DaringSnail найкращою за поєднання ціни, радіоприйому, якості звуку та розміру акумулятора. На нашу думку, цей простий варіант пропонує найкраще поєднання функцій для надзвичайних ситуацій. У наших тестах вона показала найкращий загальний прийом і досить хорошу якість звуку.

Аналоговий дисплей з ручним налаштуванням і ручками увімкнення/вимкнення/звуку був простим та інтуїтивно зрозумілим в управлінні. Але через те, що тюнер повертався дещо жорстко, точне налаштування було непростим. Ми вловили багато чистих FM-станцій, але більшість AM-станцій мали певний рівень статичних перешкод.

Ця радіостанція легко поміщається в дорожню сумку і важить менше фунта. На додаток до чутливості сигналу, тюнер має додаткову перевагу. він зберігає достатньо електроенергії для заряджання мобільного телефону. За пару годин вона забезпечує 50-відсотковий заряд мобільного телефону, а в акумуляторі залишається достатньо заряду для живлення радіо протягом 10 годин поспіль на низькій гучності.

При розрядженому акумуляторі, прокручування протягом хвилини зі швидкістю два-три оберти на секунду забезпечувало від 6 до 10 хвилин роботи радіостанції. Сонячну батарею найкраще використовувати як зарядний пристрій, оскільки вона ефективно заряджалася лише тоді, коли радіостанція була вимкнена і розміщена на відкритому повітрі з безперешкодним сонячним світлом, що падало під кутом прямо на панель. У цьому сценарії сонячна зарядка протягом 6 годин забезпечила близько 5 годин роботи.

Характеристики продукту

 • Живлення: акумуляторна батарея на 4 000 мАг (літій-іонна)
 • Частоти: AM, FM та NOAA
 • Розмір: 6.5 дюймів завдовжки на 3.25 дюймів у висоту на 2.5 дюймів в глибину
 • Вага: 13.35 унцій
 • Великий акумулятор на 4 000 мАг з 3 способами зарядки на вибір
 • Відмінний прийом AM, FM та NOAA Weather Radio, щоб тримати користувачів в курсі подій
 • Простий у використанні аналоговий дисплей; ручний тюнер і ручки увімкнення/вимкнення/гучності
 • Компактна та легка конструкція для зручного зберігання та транспортування
 • Підсвічування з датчиком руху допомагає заощадити заряд акумулятора в разі відключення електроенергії
 • Радіо повинно бути ввімкнено для моніторингу погодних сповіщень. без функції автоматичного сповіщення
 • Жорстка ручка налаштування ускладнює точне налаштування порівняно з іншими радіостанціями

Придбайте радіостанцію DaringSnail на Amazon або DaringSnail.

Портативний радіоприймач Esky з ручним керуванням для надзвичайних ситуацій

Іноді невеликий, недорогий варіант, який дійсно працює, є найкращим вибором. Ті, хто шукає найдешевший, найменший і найлегший радіоприймач погоди, можливо, захочуть розглянути портативний радіоприймач екстреної погоди Esky. Він має розмір 5.25 дюймів завдовжки 2.5 дюймів заввишки, 2 дюйми завглибшки і важить всього 7.45 унцій, що робить його хорошим варіантом для тих, хто їздить на роботу. Хоча цей маленький пристрій не пропонує багато додаткових функцій, він приймає сигнали метеостанцій AM, FM і NOAA, а після нещодавнього оновлення він оснащений акумулятором на 2 000 мАг, який може підзарядити мобільний телефон для швидкого екстреного дзвінка в разі потреби.

Хоча це радіо невелике і відносно спартанське, воно включає в себе аварійні функції, які ми вважаємо найбільш важливими. Стандартний і micro USB порти полегшують заряджання інших пристроїв і заряджання бортового акумулятора від мережі змінного струму. Акумулятор також можна заряджати за допомогою рукоятки або за допомогою невеликої сонячної панелі. Ліхтарик з трьома світлодіодами пропонує базові функції увімкнення та вимкнення. Телескопічна антена допомагає забезпечити найкращий прийом сигналів FM і NOAA, тоді як внутрішня антена приймає AM-частоти. Після того, як ми протестували цей продукт, Esky оновив акумулятор до 2 000 мАг (порівняно з 1 000 мАг, який ми використовували), тому ми посилаємося на них тут, оскільки модель на 1 000 мАг більше не доступна. Ми з нетерпінням чекаємо на тестування цієї оновленої версії найближчим часом.

У наших тестах, з повністю зарядженим акумулятором на 1000 мАг, радіостанція Esky пропонувала 6.5 годин роботи радіо. Ми очікуємо, що від оновленого акумулятора в поточній моделі буде ближче до 14 годин, а ціна, схоже, залишиться такою ж, як і раніше. З меншим акумулятором, який ми тестували, ми рекомендуємо використовувати його лише для підзарядки мобільного телефону до 5 або 10 відсотків заряду для надсилання текстових повідомлень або екстрених викликів, щоб залишити достатній час автономної роботи радіостанції. Але з подвоєною доступною потужністю в оновленому радіо Esky, зарядка для використання додатків та інших функцій смартфона стає більш реалістичним варіантом.

Нам дуже сподобався компактний розмір цього радіо, яке легко поміщається в куртці. рюкзак або сумочка для щоденного носіння. Він важить менше півфунта. майже як смартфон. Крім того, низькопрофільні ручки увімкнення/вимкнення/гучності та налаштування не зачепляться за інші предмети, коли ви виймаєте радіо з сумки або рюкзака.

Єдиною проблемою невеликого розміру пристрою було те, що аналоговий дисплей було нелегко читати або надто точним, коли мова йшла про візуальний пошук відомої частоти/станції. Коли ми були близько до відомої станції, нам іноді доводилося сповільнюватися і кілька разів пересувати циферблат вперед-назад, щоб потрапити на неї.

Характеристики продукту

 • Живлення: літій-іонна акумуляторна батарея ємністю 2 000 мАг
 • Частоти: AM, FM та NOAA
 • Розмір: 5.25 дюймів в довжину на 2.5 дюймів у висоту на 2 дюйми в глибину
 • Вага: 7.45 унцій
 • -розмір, легке аварійне радіо легко упаковувати та переносити
 • Мінімальний розряд акумулятора при зберіганні та тривалий час автономної роботи під час роботи
 • Також працює як портативний зарядний пристрій для телефону або ліхтарик
 • Підходить лише для екстреної зарядки. зарядка інших пристроїв значно розряджає акумулятор
 • Доступність означає невелику функціональність, окрім радіо, ліхтарика та аварійного зарядного пристрою
 • Вбудований літій-іонний акумулятор має 5-річний термін служби і його нелегко замінити

Придбайте ручне радіо Esky на Amazon.

Радіостанція Eton FRX3 Американського Червоного Хреста

Ті, хто турбується про те, щоб їхній радіоприймач був заряджений і доступний, оцінять екстрену радіостанцію NOAA Weather Radio від Американського Червоного Хреста від Eton. Це цифрове радіо легко налаштовується на AM і FM-радіо, а також на всі сім станцій NOAA. Тонкий дизайн добре поміщається на столі або тумбочці, а функція будильника означає, що його також можна використовувати як повсякденний радіоприймач або годинник.

Акумулятор ємністю 2600 мАг заряджається через USB, сонячну батарею або ручну ручку. Сонячна панель оточена ободком, що світиться в темряві, який дозволяє легко знайти пристрій вночі. Заряджати пристрої легко завдяки вбудованому USB-порту. Забезпечує функцію автоматичного оповіщення про погоду, яка спрацьовує при активації прогнозу погоди в зоні дії сигналу, а вбудований ліхтарик з трьома світлодіодами може висвітлити шлях до безпеки.

Коли справа дійшла до радіоприйому, кривошипна радіостанція Американського Червоного Хреста Eton FRX3 виявилася найкращою серед нашої тестової групи. Передає чистіший звук з меншим рівнем статичних перешкод, ніж аналогові радіостанції, можливо, завдяки одній з найдовших телескопічних антен (23 дюйми, порівняно з середнім показником у групі 16 дюймів) і тому, що вона точніше фіксує довжину хвилі сигналу.

Функція оповіщення про погоду була корисною функцією, яку пропонували лише чотири з протестованих нами радіостанцій. Вона подовжує термін служби батареї, усуваючи необхідність постійного вмикання радіо, і автоматично вмикає радіо, коли NOAA оголошує тривогу.

Ще однією приємною особливістю була включена функція годинника. Лише половина радіостанцій у нашій тестовій групі мала годинник, і лише дві. функцію будильника. Точне відстеження часу має вирішальне значення при лікуванні травм, а також стає в нагоді для повсякденних справ, таких як періодична заправка генератора.

Ми також були вражені відносно швидкою потужністю зарядки сонячної панелі FRX3. Для повної зарядки розрядженого акумулятора знадобилося лише близько 10 годин, тоді як іншим знадобилося вдвічі більше часу або навіть більше. Обертання рукоятки також дало більш ефективні результати, ніж в середньому. Зі швидкістю два-три оберти на секунду, 1 хвилина обертання забезпечувала приблизно 10-15 хвилин роботи радіоприймача.

Характеристики продукту

 • Потужність: 2,600 мАг (літій-іонний)
 • Частоти: AM, FM та NOAA
 • Розмір: 6.75 дюймів в довжину 6 дюймів у висоту 2.Глибина: 5 дюймів
 • Вага: 1 фунт 2.9 унцій
 • Цифрове налаштування та функції будильника роблять це практичне радіо для повсякденного використання
 • Акумулятор ємністю 2600 мАг має достатньо енергії для тривалої роботи або для підзарядки акумулятора мобільного телефону
 • Має яскравий світлодіодний ліхтарик з функцією миготливого червоного сигналу SOS
 • Ефективна сонячна та ручна зарядні системи для швидшого заряджання акумулятора

Придбайте радіостанцію Eton FRX3 на Amazon, Ace Hardware, The Home Depot або Американський Червоний Хрест.

Kaito KA500 AM FM короткохвильова сонячна ручна радіостанція на сонячних батареях

Ті, хто хоче більше функціональності та ширшого діапазону прийому, можуть розглянути варіант короткохвильового радіо. Короткохвильові радіочастоти передаються на значно більші відстані в сотні й тисячі миль і часто використовуються міжнародними мовниками та аудиторіями. Ручна радіостанція Kaito KA500 пропонує діапазони AM, FM та NOAA Weather Radio, які є важливими під час відключення електроенергії та надзвичайних ситуацій, а також два короткохвильові радіодіапазони, 3.Від 2 до 10.0 мегагерц і 10.від 0 до 22.0 мегагерц, для допитливих слухачів.

Радіо має великий аналоговий дисплей, телескопічну антену та ручки ручного керування для налаштування AM/FM/SW1/SW2, гучності, вимкнення/режиму живлення, вибору діапазону та налаштування погодного діапазону. Він оснащений вбудованим нікель-метал-гідридним (NiMH) акумулятором ємністю 600 мАг, який можна заряджати від адаптера змінного струму, USB-з’єднання з комп’ютером, ручної рукоятки або за допомогою вбудованої сонячної батареї. Користувачі також мають можливість встановити три лужні батареї AA для живлення радіостанції. Трипозиційний вимикач має світлодіодний ліхтарик з підсвічуванням дисплея, червоний миготливий сигнал SOS та п’ять режимів світлодіодної лампи для читання.

Kaito Voyager вимірює 8.5 дюймів завдовжки на 5.5 дюймів заввишки на 2.Глибина 75 дюймів. Важить 1 фунт 3.1 унція. Під час тестування вона отримала 4 бали з 5 як за якість прийому, так і за якість звуку, а також заробила додаткові бали як єдина модель, яку ми тестували з прийомом короткохвильового діапазону.

Ми відзначили, що KA500 оснащений меншим за середній акумулятором, який забезпечує близько 4 годин роботи на одному заряді. Той факт, що він працює зі звичайними батарейками типу АА, робить його трохи більш гнучким, ніж більшість інших радіостанцій, які ми тестували, хоча заряд від батарейок типу АА не можна використовувати для зарядки інших пристроїв.

За багатьох обставин це може бути не найкращим варіантом для основного резервного акумулятора мобільного телефону. Але той факт, що ручний вимикач можна використовувати для заряджання телефону безпосередньо. замість того, щоб спочатку заряджати акумулятор радіостанції, а потім скидати зарядку телефону від акумулятора радіостанції. є швидшим і прямим способом отримати аварійне живлення в телефон. У наших тестах сонячний зарядний пристрій працював повільно, перемикаючи індикатор заряду акумулятора з “LOW” на “HI” лише приблизно через 12 годин.

Технічні характеристики

 • Живлення: акумуляторна батарея 600mAh (NiMH)
 • Частоти: AM, FM, NOAA, SW1 і SW2
 • Розмір: 8.5 дюймів в довжину на 5.5 дюймів заввишки на 2.75 дюймів в глибину
 • Вага: 1 фунт 3.1 унція
 • Має AM, FM, NOAA та 2 короткохвильові радіодіапазони для прослуховування міжнародних радіостанцій
 • Вбудована акумуляторна батарея заряджається за допомогою адаптера змінного струму, адаптера для ПК, рукоятки або сонячної батареї
 • Також працює з 3 лужними батареями AA для ще більшої гнучкості під час відключення електроенергії
 • Попередньо запрограмовані радіочастоти NOAA усувають необхідність точного налаштування

Отримайте ручний радіоприймач Kaito на Amazon або Kaito Radios.

Аварійна ручна радіостанція Midland ER40

Аварійна кривошипна радіостанція Midland ER40 створена для повсякденного використання, тримаючи користувачів в курсі подій у разі надзвичайних ситуацій. Приймає радіостанції AM, FM і NOAA Weather Radio, а також має режим Weather Alert, який може автоматично налаштовуватися, коли видається екстрене попередження про погоду для зони мовлення обраного каналу NOAA. ER40 живиться від літій-іонного акумулятора ємністю 2600 мАг, який можна заряджати за допомогою кабелю micro USB, вбудованої рукоятки або вбудованої сонячної панелі, що входить до комплекту поставки.

Вимірювання 6.25 дюймів в довжину на 3.25 дюймів заввишки, 2 дюйми завглибшки і вагою 11.Радіоприймач важить 45 унцій, його легко упакувати для подорожей. Має цифрову настройку з РК-дисплеєм годинника з підсвічуванням. Функція світлодіодного ліхтарика включає дальній і ближній промені, а також режим стробоскопа SOS.

У наших тестах Midland ER40 показала відмінний час роботи, швидку перезарядку, хороший прийом і задовільну якість звуку. Радіостанція працювала 27 годин на повному заряді, а якщо покрутити ручку протягом хвилини зі швидкістю два-три оберти на секунду, то можна було продовжити час роботи ще на 15-20 хвилин. Ця радіостанція забезпечила значно кращий прийом, ніж радіостанції Esky та Eton Scorpion II аналогічного розміру, які ми тестували, з дещо кращою якістю звуку.

Ще однією важливою особливістю є акумулятор на 2,600 мАг. На додаток до тривалої безперервної роботи, воно змогло зарядити батарею нашого мобільного телефону з 5 до 25 відсотків менш ніж за годину, і його заряду вистачило на кілька годин прослуховування радіо. Тим, хто шукає ручне радіо, яке подвоюється як резервна копія акумулятора мобільного телефону, буде добре вибрати цю модель.

Характеристики продукту

 • Потужність: 2,600 мАг акумуляторна батарея (літій-іонна)
 • Частоти: AM, FM та NOAA
 • Розмір: 6.25 дюймів довжиною 3.25 дюймів заввишки та 2 дюйми завглибшки
 • Вага: 11.45 унцій
 • Легка, компактна радіостанція легко поміщається в рюкзак, сумочку або вантаж
 • Акумулятор ємністю 2600 мАг може заряджати телефон і при цьому забезпечувати кілька годин роботи
 • Функція екстреного оповіщення про погоду зберігає заряд акумулятора під час моніторингу погодних умов
 • Яскравий 3-сторонній світлодіодний ліхтарик з дальнім і ближнім світлом, а також миготливим режимом SOS

Придбайте ручну радіостанцію Midland в магазинах Amazon, Crutchfield або Bass Pro.

Eton Scorpion II. надійний багатофункціональний радіоприймач погоди

Для пригод поза мережею аварійне радіо повинно відповідати численним потребам готовності. Eton Scorpion II має міцну конструкцію та сертифікат захисту від бризок, що забезпечує безпечну та надійну роботу на відкритому повітрі за будь-якої погоди. Цей радіоприймач AM, FM, NOAA Weather оснащений цифровим тюнером з РК-дисплеєм з годинником, телескопічною антеною, світлодіодним ліхтариком та аварійною сиреною.

Ця портативна радіостанція має розмір 6.5 дюймів на 2.5 дюймів завширшки та 2 дюйми завглибшки, а важить 10.35 унцій. Гумова зовнішня оболонка забезпечує стійкість до ковзання для мокрих рук і захист від ударів у разі випадкового падіння. Карабін і відкривачка для пляшок вбудовані в зовнішню частину корпусу радіостанції для додаткової універсальності. Літій-іонний акумулятор ємністю 800 мАг можна заряджати за допомогою кабелю міні-USB, що входить до комплекту, рукоятки або вбудованої сонячної панелі. Вихідний порт USB підтримує зарядку мобільного телефону від акумулятора.

Нас одразу ж вразила міцна конструкція Eton Scorpion II. Компактна, кремезна конструкція та міцний корпус здаються більш міцними та готовими до використання на відкритому повітрі, ніж будь-яка інша модель, яку ми тестували. Це також була єдина радіостанція, що мала клас захисту від проникнення вологи (IPX), тобто була захищена від бризок: IPX4 означає, що вона безпечна для роботи в дощову погоду, але її не можна занурювати у воду.

Ми вважаємо, що загальна робота є хорошою для місцевих надзвичайних ситуацій. Радіо приймало станції в радіусі 40-50 миль, але не слабкі або віддалені сигнали, які виявляли деякі інші радіостанції. Сільським користувачам, можливо, доведеться шукати піднесене або безперешкодне місце для найкращого прийому. Якість звуку була адекватною для екстреного використання, але не найкращою для повсякденного прослуховування.

Менша за середню батарея (800 мАг) забезпечує 13 годин безперервного радіомовлення. Заряджання розрядженого акумулятора протягом 1 хвилини за допомогою рукоятки додало близько 5 хвилин радіопередач. Як і інші протестовані нами радіостанції з невеликими акумуляторами, на цю радіостанцію слід покладатися лише для мінімального підзаряджання мобільного телефону, а не для значної підзарядки.

Технічні характеристики продукту

 • Живлення: літій-іонна акумуляторна батарея на 800 мАг
 • Частоти: AM, FM та NOAA
 • Розмір: 6.5 дюймів завдовжки на 2.5 дюймів в ширину на 2 дюйми в глибину
 • Вага: 10.35 унцій
 • Швидше сканування з цифровою настройкою фіксує точно на потрібній радіочастоті
 • Сертифікований захист від бризок IPX4 для безпечної роботи під дощем на відкритому повітрі
 • Компактний розмір і легка конструкція; легко брати з собою в пригоди на природі
 • Унікальні функції включають вбудований карабін і відкривачку для пляшок на корпусі радіостанції
 • Якісний прийом; найкраще підходить для екстреного використання в радіусі 50 миль від радіовежі
 • Обмежений розмір акумулятора менш здатний заряджати інші пристрої

Придбайте радіостанцію Eton Scorpion II на Amazon, Ace Hardware або The Home Depot.

C. Аварійна радіостанція Crane COBS CC Solar Observer

Радіостанція C. Радіостанція Crane Solar Observer. це проста компактна радіостанція з покращеним прийомом та якістю звуку, що робить її чудовим вибором як для екстреного використання, так і для повсякденного прослуховування. Живлення від змінного нікель-металогідридного акумулятора ємністю 800 мАг. Адаптер змінного струму, що входить до комплекту, підтримує заряд акумуляторної батареї, а вбудований ручний перемикач або сонячна батарея можуть виконувати роботу під час відключення електроенергії. Радіо також може працювати від лужних батарейок.

Сонячний спостерігач має розміри 7.5 дюймів у довжину 6 дюймів у висоту 2.5 дюймів завглибшки і важить 1 фунт 1.9 унцій. Має аналоговий дисплей і ручне керування гучністю та налаштуванням AM- і FM-радіо. Сім частот метеорологічного радіо NOAA запрограмовані на окремому циферблаті для швидкого доступу під час поганої погоди. Ця магнітола також має ліхтарик з трьома світлодіодами та підсвічування дисплея.

Ми були дуже вражені можливостями прийому та якістю звуку Solar Observer. У наших тестах вона отримала найвищі бали в обох категоріях. Насправді, якість звуку обох радіостанцій C. Радіостанції Crane, які ми тестували, були на голову вище інших в нашій тестовій групі. Звук оптимізовано для чіткості голосу, як у новинах, розмовах та спортивних трансляціях, тому ті, хто хоче мати одне радіо як для повсякденного прослуховування, так і для екстреного використання, можуть захотіти взяти його на замітку.

Solar Observer був єдиним радіоприймачем, який ми протестували, який насправді мав власну розетку, що було дуже корисно. Всі інші включали міні USB-кабелі, але не мали хаба для підключення. Акумуляторна батарея ємністю 800 мАг дещо не відповідає ціні, але вона працює ефективніше, ніж Eton Scorpion II з аналогічною потужністю.

При першому повному заряді акумулятора ми отримали 17 годин роботи радіо. Коли батарея була розряджена, 1 хвилина крутіння додавала 15-20 хвилин радіопередач. Один мінус: Це радіо не має вбудованого USB-порту для зарядки мобільних телефонів, але воно постачається з USB-адаптером, який підключається до порту старого зразка для досягнення того ж самого.

Характеристики продукту

 • Живлення: акумуляторна батарея на 800 мАг (NiMH)
 • Частоти: AM, FM та NOAA
 • Розмір: 7.5 дюймів в довжину 6 дюймів в ширину 2.5 дюймів глибиною
 • Вага: 1 фунт 1.9 унцій
 • Включає адаптер змінного струму для прямого живлення та для заряджання акумулятора
 • Це універсальне радіо також може працювати від лужних батарейок
 • Найкращий радіоприйом і найкраща якість звуку серед протестованих нами радіостанцій
 • Попередньо встановлені частоти для швидкого моніторингу будь-якого каналу NOAA Weather Radio
 • Для підключення до інших пристроїв використовується USB-адаптер, а не вбудований USB-порт
 • Менша за середню ємність акумулятора обмежує можливість заряджання телефону

Отримайте C. Ручний радіоприймач Crane Solar Observer на Amazon або C. Crane.

C. Crane CCRS CC Радіостанція Crane Solar Windup Аварійна радіостанція на сонячних батареях

Радіоаматорам, які цінують якість, сподобається чудове звучання і добре обладнаний C. Модель Crane Radio Solar Windup, яка приймає радіостанції AM, FM та NOAA Weather Radio. Завдяки чітким лініям, чистому звуку та РК-дисплею будильника цей компактний радіоприймач. ідеальний вибір для розміщення на столі або тумбочці. Літій-іонний акумулятор великої ємності забезпечує багато годин роботи радіо на одному заряді та підтримує заряджання зовнішніх пристроїв під час надзвичайних ситуацій.

Радіо Solar важить 1 фунт 0.95 унцій і вимірює 6.25 дюймів в довжину на 3.25 дюймів заввишки на 2.25 дюймів завглибшки. Радіостанція оснащена літій-іонним акумулятором ємністю 3600 мАг, який заряджається за допомогою кабелю micro USB або вбудованої рукоятки; більша за середню сонячна панель може підзарядити акумулятор під час відключення електроенергії, а також працює з трьома лужними батарейками типу АА.

На додаток до оптимізованої для голосу якості звуку, ця радіостанція має кілька преміум-функцій. Годинник можна використовувати як будильник, а радіо має додаткову функцію оповіщення про погоду. Користувачі можуть попередньо встановити до 25 станцій, налаштувати звук, налаштувати дисплей, встановити таймер сну, налаштувати фільтри налаштування або заблокувати елементи керування радіо.

C. Crane Radio Solar. це високоефективна аварійна радіостанція, яка не виглядає як аварійна радіостанція. Чудова якість звуку (перше місце в наших тестах), дуже хороший прийом сигналу, а час автономної роботи. найкращий з усіх, що ми тестували. А саме радіо має стриманий вигляд “офісного обладнання”. Будь-який покупець може бути задоволений продуктивністю, але вона поставляється за преміальною ціною.

Radio Solar працювала 51 годину на початковому заряді, що більш ніж удвічі перевищує другий показник за тривалістю роботи. Коли батарея остаточно розрядилася, 1 хвилина обертання рукою додала близько 10 хвилин роботи радіостанції. Велика сонячна панель на цій моделі виділялася серед тестової групи як одна з двох (інша. радіостанція Eton American Red Cross Emergency Radio), яка додала більше часу роботи, ніж кількість часу, проведеного на сонці; 5 годин на сонці додали 6 годин роботи радіостанції.

Характеристики продукту

 • Потужність: 3.7-вольтова акумуляторна батарея 3,400 мАг (літій-іонна)
 • Частоти: AM, FM та NOAA
 • Розмір: 6.25 дюймів завдовжки 3.25 дюймів в ширину на 2.Глибина 25 дюймів
 • Вага: 1 фунт 0.95 унцій
 • Видатна якість звуку з можливістю налаштування звуку та точного налаштування прийому
 • Збільшений час роботи від одного заряду; більш ніж удвічі більше, ніж у інших протестованих
 • Численні преміум-функції, включаючи до 25 попередньо встановлених станцій, дисплей, що налаштовується, і багато іншого
 • Гумовий корпус, стійкий до оливи та ультрафіолету, для тривалого терміну служби без пожовтіння
 • Застосування преміум-функцій вимагає чутливих/складних операцій, таких як одночасне натискання 2 кнопок, натискання та утримання тощо.
 • більш ніж у 5 разів перевищує ціну найдешевшого варіанту в тестовій групі та майже вдвічі. середню ціну

Отримайте C. Crane Radio Сонячна ручна радіостанція на Amazon або C. Кран.

На що звернути увагу при виборі ручної радіостанції

Ручні радіостанції можуть здатися старомодними, але новіші продукти на ринку оснащені сучасними технологіями, що робить їх більш універсальними, ніж будь-коли раніше. Читайте далі, щоб дізнатися про декілька найважливіших аспектів, які слід враховувати при виборі найкращої ручної радіостанції, від підтримуваних частот до атмосферостійкості, портативності та багато іншого.

Потужність

Сучасні ручні радіостанції. це все про корисну потужність. Насправді, багато з найкращих ручних радіостанцій можуть заряджатися або працювати від декількох джерел живлення, таких як змінні акумулятори та вбудовані акумулятори, які заряджаються від сонячної панелі або USB-порту. Більшість з цих пристроїв також можуть заряджати мобільні телефони або ліхтарики в екстрених випадках.

Що стосується розміру акумулятора, то існують як компактні акумулятори на 600 мАг, які ідеально підходять для упаковки в сумку або в бардачок, так і більші акумулятори на 4000 мАг для більш тривалого заряджання і використання в якості ліхтарика. Деякі великі акумулятори забезпечують понад 20 годин роботи в радіодіапазоні або 15 годин роботи ліхтарика. Хоча для повної зарядки може знадобитися від 10 до 15 хвилин, користувачі можуть поповнювати заряд акумулятора та заряджати пристрої навіть за відсутності електроенергії.

Підтримувані частоти

Хоча частоти, пов’язані з погодою, повинні бути основним фокусом ручного радіо, розваги можуть значно допомогти підтримати моральний дух, коли живлення відключено. Якісна ручна радіостанція повинна легко перемикатися між кількома частотами.

Аварійні радіостанції здатні працювати в діапазонах AM, FM та погодних частотах Національної метеорологічної служби. Музика, ток-шоу, спортивні репортажі та багато іншого доступні на частотах AM/FM. FM-радіохвилі не поширюються так далеко, і тому ці місцеві радіостанції надають місцеві звіти, в тому числі про закриття доріг через погодні умови та інформацію про надзвичайні ситуації, цінну для людей, які живуть або працюють у цьому районі. Ця детальна інформація може бути недоступна на погодних діапазонах, тому це важлива особливість, яку слід враховувати.

Водонепроникність

Незалежно від того, чи використовується вона як елемент спорядження для кемпінгу або в разі небезпечних погодних умов, найкраща ручна радіостанція повинна мати рейтинг захисту від погодних умов, який гарантує надійність пристрою в складних умовах. Ці радіостанції стійкі до впливу води, пилу та інших несприятливих факторів, забезпечуючи користувачам можливість бути в курсі останньої інформації про надзвичайні ситуації.

Часто виробники тестують свою продукцію, використовуючи рейтинги IPX від 0 до 6. Найпоширенішим позначенням для найкращих ручних радіостанцій є IPX3, що означає, що ці радіостанції захищені від води та пилу, які потрапляють на пристрій під будь-яким кутом до 60 градусів. Хоча це може здатися складним, суть полягає в тому, що продукти з рейтингом IPX3 можуть забезпечити більший захист від погодних умов, ніж продукти без рейтингу IPX.

Попередження про погоду від NOAA

Якщо є одна функція, в якій найкраща ручна радіостанція може перевершити інші, то це доступ до екстрених повідомлень про погоду від NOAA. NOAA підтримує мережу радіостанцій по всій країні, і звіти передаються безперервно, 24 години на добу. Ці повідомлення попереджають про шторми, землетруси, лавини та інші загрози громадській безпеці, що стосуються регіону.

Хоча звіти про погоду та оновлення можуть бути доступні на стандартному радіо, NOAA транслює свої звіти на більш високих частотах, ніж можуть приймати FM-радіостанції. Радіостанції з підтримкою NOAA можуть налаштовуватися на декілька з цих частот, що дозволяє користувачам бути в курсі надзвичайних ситуацій та змін умов.

Додаткові функції

Найважливішою функцією радіо є надання інформації, але найкраще ручне радіо може запропонувати більше. Багато з цих пристроїв мають вбудовані опції, які можуть підвищити комфорт, моральний дух і виживання. Дисплей з годинником може допомогти користувачеві відстежувати будь-що. від часу прийому ліків до наступного разу, коли генератору знадобиться паливо. Такі функції, як компаси, допомагають дослідникам орієнтуватися на місцевості, а термометри можуть вказати, коли умови небезпечні і час розбивати табір на ніч.

Вбудовані ліхтарики неймовірно корисні. Найкраща ручна радіостанція для певної ситуації може включати один або два ліхтарі, що допомагає орієнтуватися в сценаріях вимкнення світла. Ці радіостанції можуть мати невеликий промінь ліхтарика, а також світло, яке працює як лампа, освітлюючи кімнату ширшим променем світла. Коли ці ліхтарі розряджають батарею, кілька хвилин, витрачених на обертання рукоятки, можуть відновити їхню працездатність.

Портативність

Деякі надзвичайні ситуації вимагають евакуації або підйому на більш високу місцевість, в той час як запланована пригода може просто вимагати легкого пакування. Незалежно від ситуації, компактні та легкі ручні радіостанції будуть найбільш портативними. Хоча більшість найкращих ручних радіостанцій компактні та легкі в транспортуванні, є кілька моментів, які слід враховувати, окрім розміру та ваги.

Складані ручки та телескопічні антени допомагають конструкції цих аварійних інструментів залишатися обтічною та легкою для пакування. Так само, найкраща ручна радіостанція для перенесення може мати менший акумулятор, щоб зробити її ще легшою для перенесення. Конструкція з ручками, до яких можна пристебнути карабін, може зробити одну модель найкращою ручною радіостанцією для кріплення до рюкзака. Баланс між портативністю та зручністю використання допоможе забезпечити функціональність радіо та легко тримати його під рукою.

Поширені запитання

Хоча ручні радіостанції не є новою технологією, є багато чого, що потрібно знати про їхні різні функції та принцип роботи. Нижче наведено деякі з найпоширеніших запитань про ручні радіостанції та наші стислі відповіді на них.

Q. Що таке ручна радіостанція?

Ручна радіостанція. це радіостанція, яка не потребує зовнішньої електрики для роботи. Користувач просто повертає рукоятку, щоб зарядити вбудований акумулятор, що дозволяє цим пристроям працювати навіть тоді, коли живлення може бути відключено.

Q. Коли мені може знадобитися аварійна радіостанція?

У разі стихійного лиха або несприятливої ситуації з громадською безпекою, електромережа може вийти з ладу, і ви залишитеся без цінної інформації, яка могла б убезпечити вас. Аварійна радіостанція допоможе вам залишатися на зв’язку з потрібною інформацією.

Q. Чи потрібні для ручних радіостанцій батарейки?

Ручні радіостанції мають вбудовані акумулятори на борту, але багато з них можуть брати додаткові акумулятори для тривалого часу роботи радіо або ліхтарика без прокручування.

Q. Скільки часу потрібно для зарядки ручного радіо?

Час заряджання залежить від ємності акумулятора та способу заряджання. Чим більший акумулятор, тим більше часу потрібно для його повної зарядки при розряді. Зарядка через адаптер змінного струму займає від 4 до 10 годин. Сонячна зарядка вимагає від 12 до 20 годин повного, безперешкодного перебування на сонці. Обертаючи рукоятку зі швидкістю два-три оберти на секунду, ви повністю зарядите акумулятор за 6-15 годин.

Чому варто довіряти Бобу Вілі

Читачі довірилися BobVila.com для розумних бюджетних порад щодо облаштування будинку з 1996 року. Штатний оглядач Марк Вулф протестував сотні інструментів та гаджетів, що працюють від батарейок, для команди оглядачів продуктів Боба Віла. Він надає чесні та зрозумілі рекомендації, засновані на більш ніж 20-річному професійному досвіді догляду за газонами та садами, а також на великому досвіді домашнього та автомобільного ремонту, який можна зробити своїми руками.

Додаткові дослідження надані Томом Скалісі.

USB-генератор ручного кривошипа

найкращих, ручних, генератор, найкращі

Socket USB 1Amp. це найновіший генератор з ручною рукояткою від K-Tor. Він забезпечує живлення від стандартного роз’єму USB, універсальної послідовної шини. Він забезпечує цю потужність на цьому стандартному інтеейсі до одного ампера. І він може заряджати будь-який пристрій, який може заряджатися від USB.

найкращих, ручних, генератор, найкращі

Це робить дану модель найпотужнішим ручним кривошипним генератором на ринку на сьогоднішній день. Його розширені функції включають інтелектуальний чіп, який перетворює безпосередньо з генератора на вихід USB 5 вольт з високим рівнем ефективності, що робить цей генератор найвищою потужністю, що подається на USB-пристрій, який заряджається, і з найменшими можливими зусиллями при прокручуванні. Інтелектуальна мікросхема також має електронне обмеження струму та тепловий захист для захисту від випадкових перевантажень. Ця нова модель тепер постачається з ремінцем на липучці, щоб прикріпити корпус пристрою до руки, яка його тримає, так що люди з маленькими або слабкими руками не матимуть проблем з утриманням, і це вимагає мінімальних зусиль для цієї руки. Пристрій також можна прикріпити до твердого предмета. Socket USB 1Amp поставляється в тому ж корпусі, що і поважний Socket 2, який було продано понад 35 000 одиниць. Він має такий самий розмір і вагу 15 унцій і розміром приблизно з пляшку з водою. Socket USB 1 Amp зараз є найкращим рішенням для заряджання через USB.

Невеликий, легкий і портативний

Розміром з пляшку води, Socket важить менше фунта, що робить портативність однією з його найкращих характеристик. (Розмір: 2.5″ x 2.25″ x 6.875″. Вага: 15 унцій.) Socket USB 1Amp постачається з ремінцем на липучці, який допоможе вам тримати пристрій або прикріпити його до твердого предмета. Це означає, що люди з маленькими або слабкими руками не матимуть проблем з утриманням пристрою, і робота виконується рукою, що крутить, з невеликими зусиллями рукою, що тримає пристрій.

Заряджайте всі свої пристрої

Socket. єдиний зарядний пристрій, який може заряджати за допомогою ручної рукоятки:

Переваги ручних зарядних пристроїв

Зарядні пристрої з ручним приводом використовуються по всьому світу:

 • Для тих, хто подорожує до місць, де немає електрики. Socket. це чудовий універсальний зарядний пристрій для цифрових камер, мобільних телефонів, ліхтариків, GPS, iPhone тощо. Це чудовий пристрій для відпочинку, на який ви можете покластися для заряджання своєї дрібної електроніки.
 • Кемпінг і походи, щоб завжди мати під рукою резервне джерело електроенергії. Socket виробляє електроенергію для ліхтариків, мобільних телефонів, радіоприймачів, фотоапаратів, акумуляторних ліхтарів та інших пристроїв, необхідних туристам, мандрівникам і тим, хто перебуває на природі далеко від розетки змінного струму.
 • рятувальники та люди, які постраждали від стихійного лиха, наприклад, землетрусу, урагану або торнадо. Socket може зробити різницю між життям і смертю під час стихійних лих, які переривають подачу електроенергії. Ви можете виробляти електроенергію за допомогою ручної сили, коли електричні джерела недоступні.
 • Аварійне постачання та набори для виживання в надзвичайних ситуаціях для дому, автомобіля та загальної готовності до надзвичайних ситуацій. Розетка повинна бути в кожному 72-годинному та аварійному наборі для виживання. Це може бути різниця між життям і смертю в авто, погодними умовами або стихійним лихом.
 • Альтернатива сонячним зарядним пристроям, які покладаються на сонце для вироблення електроенергії. Генератори на сонячних батареях не працюють вночі або в тіні. Наш ручний генератор The Socket працює постійно, вночі та в погану погоду, коли сонце недоступне.

найкращих, ручних, генератор, найкращі

Ніколи більше не ходіть в похід з розрядженим телефоном.

Залишити відповідь