Зелені дахи та сонячна енергія – біосонячні дахи є розумною зеленою інфраструктурою. Сонячна система на терасі

Зелені дахи та сонячна енергія. біосонячні дахи. це розумна зелена інфраструктура

Зелені дахи та сонячна енергія. часто звані біосонячними дахами. це “розумна” зелена інфраструктура.

Існує думка, що дах може бути або зеленим, або сонячним, але не може бути і тим, і іншим. Однак це не так. Поєднання цих двох технологій поширене в багатьох країнах світу. Швейцарія, Німеччина та Австрія лідирують у цьому підході.

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Зелені дахи та сонячна енергія. біосонячний підхід

Біосонячний дах генерує енергію, а також забезпечує всі переваги зеленого даху. але насправді обидві системи також можуть приносити користь одна одній.

Існують переконливі докази з Німеччини та Швейцарії, що поєднання сонячних панелей і рослинності може дати наступні переваги:

  • Сонячні/фотовольтаїчні панелі можуть працювати більш ефективно на даху, коли вони встановлені над системою зеленого даху. Мікроклімат навколо панелей має важливе значення. Якщо занадто спекотно, панелі можуть втратити ефективність. Елемент зеленого даху може мати охолоджуючий ефект, особливо влітку. Цілий рік зелені дахи допомагають підтримувати температуру навколишнього середовища навколо панелей на рівні або близько 25 0 С. Це найкраща температура для найефективнішої роботи сонячних панелей.
  • Зелений дах полегшує монтаж панелей А-образної рами. Елемент зеленого даху забезпечує баласт для утримання А-рам і панелей на місці. Це означає, що немає ніякого впливу на гідроізоляційний шар знизу.
  • Фотоелектричні панелі також повинні збільшити різноманітність рослинності, а отже, і фауни на зеленому даху. Панелі можуть створювати затінені ділянки під ними, при цьому дощові потоки створюють більш вологі ділянки спереду і більш сухі ділянки ззаду. Це створює “мозаїку середовищ існування”, що дозволяє процвітати більш різноманітній рослинності, яка, в свою чергу, приваблює більшу кількість метеликів, бджіл, жуків та інших видів.

Розумна зелена інфраструктура на одному даху. потрібні спеціалісти-проектувальники та монтажники

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Однак, якщо біосонячні дахи спроектовані і встановлені неправильно, все може піти не так. Занадто часто сонячні панелі розглядаються як важливий елемент. Зрештою, вони виробляють енергію, яка має чітку фінансову цінність. Але якщо до зеленого даху ставляться просто як до прикраси навколо панелей. згадані вище позитивні моменти можуть досить легко перетворитися на негативні. Зображення вище ілюструє проблему, де панелі були розміщені занадто близько одна до одної, і неправильний вид рослин зайняв їх місце.

Успішні проекти біосонячних дахів

У світі існує низка зразкових проектів біосонячних дахів, які поєднують зелені дахи з сонячною енергією. У Лондоні дах медіа-центру Олімпійського парку в Стратфорді є одним з. Біосонячний дах Standard Chartered Bank у Сіті. ще один приклад. Зі збільшенням інтересу до сонячної енергії на дахах з боку нинішнього мера Лондона, такі проекти, ймовірно, будуть збільшуватися.

У Швейцарії по всій країні реалізуються проекти біосонячних дахів. Мессе Холл у Базелі, встановлений у 2000 році, був одним з перших. Це також один з найбільших сонячних дахів в країні.

У Німеччині багато зелених дахів у поєднанні з сонячними панелями можна знайти у Фрайбурзі та інших містах країни. Буде цікаво подивитися, що відбувається у Франції, де зараз діє національний закон про заохочення сонячних і зелених дахів. Чи призведе це до збільшення кількості проектів біосонячних дахів, ще належить з’ясувати, оскільки закон неоднозначний щодо того, чи слід їх поєднувати разом.

Майбутнє за зеленими дахами та сонячною енергією на рівні даху

На жаль, архітектори занадто часто вирішують розділити ці дві технології на даху. Але в умовах зростаючого тиску, спрямованого на досягнення цілей відновлюваної енергетики та створення стійких міст, зелені дахи з сонячними батареями, безсумнівно, є частиною “розумного” майбутнього для міст.

Перелік вимог до даху для встановлення сонячних панелей

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Якщо ви хочете зробити свій дах більш екологічно чистим, сонячні панелі для житлових будинків. це те, що вам потрібно!

Сонячні панелі отримують пряму енергію від Сонця, спричиняючи менше забруднення, оскільки вони замінюють викопне паливо. Встановлення сонячних панелей на даху. це чудовий спосіб запобігти зміні клімату.

Якщо ви хочете допомогти змінити світ своїми власними маленькими кроками з невеликими витратами, які окупляться протягом тривалого часу, подумайте про встановлення сонячних панелей прямо зараз!

Але перед тим, як встановлювати сонячні панелі, ви повинні перевірити деякі вимоги до даху, яким вони повинні відповідати:

Чи готовий ваш дах підтримати сонячні панелі?

Чи знаєте ви, скільки років вашому даху?? Коли ви востаннє їх ремонтували?

Якщо ваш дах має ознаки протікання, підйому або інших пошкоджень, переконайтеся, що він відремонтований, перш ніж розглядати можливість встановлення сонячних панелей. Ви можете звернутися до нашої служби ремонту дахів, щоб дізнатися, чи може ваш дах вже підтримувати сонячні панелі, які вам потрібні.

Ви також можете перевірити гарантію на ваш дах та сонячну панель, яку ви отримаєте. Якщо гарантія на вашу сонячну панель становить близько 10 років, а гарантія на ваш дах. лише близько 5 років, ви можете розглянути можливість пошуку нового даху, щоб краще підтримувати сонячні панелі, які необхідно встановити.

Враховуйте розмір вашого даху

Чи достатньо місця на вашому даху для розміщення сонячних панелей? Середній розмір для хорошого простору даху буде 400-600 квадратних футів.

Зазвичай кожна сонячна панель займає близько 18 квадратних футів. Ідеальний дах для сонячних панелей повинен мати кут нахилу 30-40 градусів і бути скошеним, а не плоским.

Похилі дахи є найкращим варіантом для сонячних панелей, але мати плоскі дахи так само справедливо. Запитайте професійного фахівця з установки сонячних панелей про те, що найкраще підходить для вашого даху!

Враховуйте тип вашого даху

Ваш дах зроблений з черепиці, глини або шиферу? Перш ніж встановлювати сонячну панель, обов’язково огляньте свій дах.

Сонячні панелі найкраще працюють з черепицею, оскільки це найпопулярніший і найпростіший тип даху, до якого можна прикріпити сонячну панель. Глиняні або шиферні дахи мають тенденцію до руйнування, тому не рекомендується встановлювати на них сонячні панелі.

Ви дійсно повинні бути особливо обережними, якщо у вас глиняний або шиферний дах. Зверніться за допомогою до експерта з покрівельних робіт, якщо ви хочете перевірити свій дах на сумісність з установкою сонячних панелей.

Знайте, в якому напрямку звернений ваш дах

Якщо ви хочете отримати якісну кількість сонячного світла, вам потрібно знати, куди звернений ваш дах. Вам потрібно визначити, де розмістити сонячні панелі, щоб отримати найкраще джерело сонячного світла та мати гарне розташування для них.

Більшість професіоналів стверджують, що ваш дах повинен бути звернений на південь з орієнтацією 180-195 градусів, щоб отримувати найбільшу кількість сонячного світла для ваших панелей. Дізнайтеся більше про те, як працюють сонячні панелі, щоб краще зрозуміти їх переваги.

Перевірте, чи має ваш дах чітке оточення

Сонячні панелі повинні перебувати на сонці протягом тривалого часу, щоб зарядитися енергією, яку вони випромінювали в минулі години. Він повинен отримувати безперервну кількість сонячного світла протягом приблизно 6 годин і більше.

Перешкоди, такі як димарі, мансардні вікна, тіні від дерев, будівель або сусідів, чий будинок вищий за ваш, повинні бути обмежені. Якщо ваша сонячна панель не має чіткого шляху для отримання потрібної кількості сонячного світла, швидше за все, виробництво електроенергії зменшиться.

Дозвольте професійній службі монтажу даху перевірити ваш будинок. Дізнайтеся, коли найкращий час для встановлення сонячних панелей і чи готовий ваш дах до великих змін!

Визначте міцність вашого даху

Встановлення сонячних панелей на даху означатиме збільшення ваги, яку він повинен витримати. Якщо ваш дах недостатньо міцний, щоб витримати вагу сонячної панелі, яка буде встановлена, швидше за все, він обвалиться.

Це буде небезпечно для вашої родини і коштуватиме вам більше витрат на ремонт даху та сонячних панелей. Не кажучи вже про вартість послуги з встановлення і того, і іншого.

Якщо ви не хочете зіткнутися з такою кропіткою ситуацією, доручіть професійній покрівельній службі оцінити потреби вашого даху перед встановленням сонячних панелей.

Підготуйте свій бюджет

Перехід на чисту та відновлювану енергію вимагає багато грошей. Сонячна установка обійдеться вам в середньому від 15 000 до 29 000 євро.

Вам знадобиться велика сума грошей, якщо ви хочете мати екологічно чисту альтернативу для своїх джерел енергії. Це велика інвестиція, але вона також допоможе вам скоротити витрати на тривалий час, якщо ви знайдете правильні послуги зі встановлення сонячних панелей.

Встановлення сонячних панелей означає ідеальне джерело відновлюваної енергії, яке допомагає поліпшити навколишнє середовище та здоров’я населення. Зробіть правильний вибір зараз і отримайте більшу економію завтра!

Якщо ви хочете дізнатися більше про вимоги до даху сонячних панелей, найміть найкращі послуги з встановлення сонячних панелей та зателефонуйте до Hollister Roofing за номером (831)-636-0188 вже сьогодні!

Почніть відчувати себе в Сен-Тропе вже сьогодні

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Відчуйте себе як у відпустці та насолоджуйтесь особливими відчуттями під новим дахом вашого внутрішнього дворика.

Незалежність

Самостійно вироблена електроенергія споживається у вашому власному будинку, забезпечуючи економію 50-90% ваших витрат на електроенергію. Сонце не виставляє рахунок!

Захист від сонця

Прозорі сонячні модулі створюють ідеальний затінок. Немає необхідності в додаткових парасольках або навісах.

Захист від негоди

Захистіть свої садові меблі від сонця, граду, дощу та снігу за допомогою елегантного даху для внутрішнього дворика.

Гриль-вечірка GO!

Не має значення, чи світить сонце, а ви хочете затінку, чи йде дощ з градом, дах вашого внутрішнього дворика забезпечить вам належний захист.

Виробляйте власну електроенергію

Забудьте про підвищення цін на електроенергію та зробіть себе незалежними від постачальників енергії, використовуючи власне джерело електроенергії.

Станьте власним виробником електроенергії вже зараз.

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

  • Як працює сонячний дах на внутрішньому дворику?
  • Чи можу я заощадити електроенергію?
  • Наскільки темно внизу?
  • Яке фінансування існує?
  • Скільки це коштує?

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Пропозиція у форматі PDF включає в себе 3D-проект та витрати на монтаж. все з одного джерела.

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Ви можете заощадити до 90% витрат на електроенергію за допомогою сонячного даху для внутрішнього дворика.

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Ваш сонячний дах для внутрішнього дворика живиться виключно за рахунок сонячних променів. На сонячному даху генерується постійний електричний струм за допомогою пропущеного світла, який перетворюється інвертором на змінний струм, тобто струм з нашої розетки.

Електроенергія в першу чергу використовується в домашньому господарстві, наприклад, для роботи пральної та посудомийної машин, а також побутової техніки. Надлишок електроенергії подається в електромережу і гарантований законом на понад 20 років.

Ми даруємо вашому саду приємну атмосферу.

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Ваш новий досвід з дахом для внутрішнього дворика починається з ідеї. У нашому онлайн-каталозі ви знайдете безліч інноваційних та надихаючих ідей для вашого саду.

Ви отримаєте індивідуальну пропозицію, включаючи огляд прибутку в режимі онлайн, миттєво електронною поштою.

Вироблена електроенергія спочатку споживається в самому будинку, і лише надлишок електроенергії подається в мережу. Ви отримаєте готову збірку під ключ з одного джерела.

Роблячи внесок у захист клімату, ви заощаджуєте витрати на електроенергію.

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Фотогалерея надає вам початкові ідеї. Ми з радістю принесемо нашу нову терасу на даху до вашого будинку. Зареєструйтесь тут безкоштовно на наш онлайн вебінар з демонстрацією в реальному часі.

Ви отримаєте індивідуальну пропозицію, включаючи огляд прибутку в онлайн планувальнику, миттєво електронною поштою.

Використовуйте сонячні промені і заощаджуйте власні витрати на електроенергію

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Якщо влітку на терасі нестерпно спекотно, навіс може забезпечити необхідну тінь. За допомогою сонячного даху для внутрішнього дворика можна вбити двох зайців: під дахом для внутрішнього дворика створюється прохолодний і затінений тихий куточок, а сонячне скло перетворює сонячне світло в електрику.

За допомогою виробленої там електроенергії ви можете вмитися, висушити волосся феном або подивитися фільм по телевізору. Всі електроприлади в будинку можуть легко живитися від сонячної енергії. Якщо у вас є електромобіль, його також можна заряджати за допомогою сонячної електроенергії, що генерується навісом.

Якщо ви не споживаєте всю електроенергію, вироблену сонячним дахом для внутрішнього дворика, вона буде подаватися в загальну електромережу, таким чином зменшуючи ваші рахунки за електроенергію. Сонячні панелі забезпечують чудовий захист від сонця і водночас настільки прозорі, що під ними не надто темно. Модулі, наприклад, захищені від граду і при цьому настільки міцні, що до них можна отримати доступ навіть для технічного обслуговування.

Ваш бажаний стиль та особистий смак диктує матеріал

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Якщо ви хочете встановити сонячний дах на внутрішньому дворику, ви можете вибрати конструкцію з дерева або алюмінію. Дерево. найпоширеніший будівельний матеріал. Натуральний матеріал створює затишну і теплу атмосферу на вашому внутрішньому дворику.

Дерев’яна конструкція з ламінованої деревини ялини або псевдотсуги надзвичайно стійка і особливо підходить для великих прольотів. На заводі ми пропонуємо остаточну обробку лаком або непрозорою фарбою, завдяки чому кожен дах для внутрішнього дворика набуває унікального вигляду, пристосованого до вашого будинку.

Якщо ви називаєте сучасний будинок у стилі Баугауз своїм, то дах для тераси з алюмінію ідеально впишеться в нього. З ними ваша тераса матиме сучасний і водночас повітряний вигляд.

Алюмінієвий дах для навісу не тільки дуже стійкий, але й одночасно виграє завдяки своєму відносно ніжному зовнішньому вигляду, а також поверхні, яка не потребує догляду та стійка до атмосферних впливів. Однак сирий алюмінієвий матеріал коштує 500 євро. на 800 євро дорожче, ніж наша обробка з ламінованої деревини.

Алюмінієві профілі мають високоякісне порошкове покриття і доступні в більш ніж 1 625 кольорах RAL. Алюміній має високу стійкість до погодних умов та інших впливів навколишнього середовища, не іржавіє і не потребує додаткового догляду.

Ми також пропонуємо недорогий комплект з нашим преміальним сонячним склом для даху патіо з алюмінію. Ви можете побудувати свій новий сонцезахисний екран на внутрішньому дворику самостійно, маючи невеликі технічні навички. Перше враження від алюмінієвого внутрішнього дворика в комплекті ви знайдете тут.

Ваш навіс у кутку, як настінний або окремо стоячий?

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Хоча більшість дахів внутрішніх двориків прилягають до будинку з настінною обрешіткою, крім того, існує сонячний дах внутрішнього дворика, який поставляється як окремо стоячий навіс. Це означає, що система також може бути використана для неструктурного фасаду з ряду різних причин.

Ми пропонуємо дах для внутрішнього дворика різних розмірів, виготовлений з різних матеріалів відповідно до ваших власних побажань. Він стабільно встановлюється на землі за допомогою точкового фундаменту (30 см x 30 см і глибиною 80 см) і зазвичай анкерується до будинку, тому ви повністю захищені від гарячих сонячних променів, дощу та інших погодних впливів.

Оскільки такий дах для внутрішнього дворика захищений від вітру та негоди, садові меблі можна просто залишити надворі, коли погода погана. Якщо внутрішній дворик повністю накритий, дах не тільки забезпечує захист від палючих сонячних променів вдень, але й довше зберігає тепло у вечірній час. Таким чином, ви можете насолоджуватися вечорами на свіжому повітрі ще довше і продовжити літо, так би мовити. Ви також можете замовити доставку відповідного радіатора за запитом.

Таким чином, сонячний дах для внутрішнього дворика адаптується до розміру і форми вашого будинку: чи тягнеться ваша тераса по кутах уздовж двох сторін будинку? Це також не проблема для даху внутрішнього дворика. Ви можете захистити або частину даху, або весь дах внутрішнього дворика навколо кута даху.

Кількість електроенергії, що генерується дахом внутрішнього дворика, залежить від розміру площі, яку ви хочете покрити. Чим більше доступна площа поверхні, тим більша загальна площа встановлених сонячних модулів. а отже, і кількість виробленої таким чином електроенергії.

Виберіть окремо стоячий дах-козирок, він діє як повітряний павільйон і може бути зведений в саду повністю незалежно від будинку.

Який дах найкраще підходить для сонячних панелей?

Якщо ви хочете придбати сонячні панелі, ваш перший крок. визначити, чи підходить ваш дах для системи сонячних панелей. І якщо ви плануєте використовувати сонячні панелі на будинку, який ви будуєте, дизайн даху також повинен бути на вашому розумі.

У будь-якому випадку, стилі покрівлі та матеріали бувають різних типів. Розуміння того, як ці фактори впливають на встановлення сонячних панелей, може бути складним завданням.

У Freedom Solar ми розповімо вам про те, які дахи найкраще підходять для сонячних панелей. Коли ви знаєте, який дах для сонячних панелей найкраще підходить для вашого будинку, ви будете впевнені, що ваша система залишається стабільною та безпечною для оптимальної продуктивності.

Який тип даху найкраще підходить для сонячних панелей?

Багато типів дахів чудово підходять для сонячних панелей, але ось найкращі з них на вибір.

Монтаж сонячних панелей на гонтових дахах

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Ґонтові дахи є найпоширенішим типом покрівлі будинків і складаються з композитної або бітумної черепиці. Композитна черепиця виготовляється з комбінації матеріалів, таких як ламінат, дерево та шифер. Бітумна черепиця виготовляється або з целюлозного мату, або зі скловолокна, з додаванням асфальту в кінці виробничого процесу.

Хоча обидва варіанти гнучкі, композитна черепиця трохи довговічніша, ніж її асфальтований аналог.

Загалом, встановлення сонячних панелей на дахах з черепиці досить просте, для цього потрібні стандартні проникаючі кріплення, які легко кріпляться.

Для монтажу фахівці просвердлюють у даху шпильки, на які кріпляться сонячні панелі. Потім закривають проміжки між панелями та шпильками. Нарешті, вони герметизують систему за допомогою розжолобків, щоб запобігти протіканню води між дахом і панелями. і потенційно у ваш будинок.

Багато домовласників (або будівельників) використовують бітумну черепицю, тому що вона недорога і довговічна. Покрівля з бітумної черепиці служить від 12 до 20 років, що робить її ідеальним варіантом для кріплення сонячних панелей, які ви, ймовірно, будете тримати на даху десятиліттями.

Монтаж сонячних панелей на металевих дахах

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Металеві дахи чудово підходять для встановлення сонячних панелей. Якщо ваш будинок має металевий дах зі стоячими швами, фахівці можуть легко прикріпити сонячні панелі, оскільки вони не потребують свердління для кріплення. А оскільки немає необхідності в свердлінні, немає необхідності наймати підрядників або бригади, що економить ваші витрати на оплату праці в процесі встановлення домашніх сонячних панелей.

Крім того, металеві дахи вигідні для будинків і підприємств у сонячних, теплих регіонах, таких як Техас, Колорадо і Флорида. Це тому, що металеві дахи відбивають будь-яке світло, яке не потрапляє на сонячні панелі, що зберігає будинки та будівлі прохолоднішими.

Однією з основних причин, чому люди обирають металеву покрівлю для своїх будинків, є її вражаючий життєвий цикл. Металевий дах може прослужити від 40 до 125 і більше років.

З іншого боку, металеві дахи приблизно в два-три рази дорожчі, ніж інші покрівельні матеріали, і можуть шуміти під час негоди. На щастя, якщо на вашому будинку встановлені сонячні панелі, система панелей блокує частину шуму.

Монтаж сонячних панелей на черепичному даху

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Якщо у вас черепичний дах, фахівці можуть встановити сонячні панелі за допомогою стандартного проникаючого кріплення, яке трохи піднімає їх над дахом. Оскільки плитка не завжди має однакову форму, може знадобитися розрізати або видалити деякі плитки, щоб звільнити місце для кріплень. У свою чергу, ці зусилля можуть призвести до додаткових витрат на робочу силу.

Черепиця може бути виготовлена зі сланцю, бетону та глини. Встановлення сонячних панелей на глиняну черепицю пов’язане з деякими труднощами, яких немає у випадку зі стандартними дахами з черепиці.

З одного боку, спосіб пересування по самому даху кардинально відрізняється. Глиняна черепиця має високу стійкість до атмосферних впливів, але вона не така стійка до кроків монтажних бригад. Однак Freedom Solar ретельно підходить до обслуговування цього ринку. ми добре навчені пересуватися по глиняних дахах, не розбиваючи черепицю.

Хоча черепичні дахи візуально приємні, оскільки вони мають більш різноманітний зовнішній вигляд, вони, як правило, важчі та дорожчі, ніж інші покрівельні матеріали. (Звичайно, вони не такі дорогі, як металеві дахи.Тим не менш, вони довговічніші і, як правило, більш водонепроникні, ніж інші типи покрівель.

Покрівля з черепиці широко поширена в Каліфорнії та Арізоні, і її популярність зростає по всій країні. Наприклад, у таких регіонах, як Центральний Техас, уподобання змінюються разом зі зростанням чисельності населення.

Монтаж сонячних панелей на дьогтеві та гравійні дахи

дахи, сонячна, енергія, система, терасі

Хоча більшість дахів з дьогтю та гравію плоскі (деякі похилі дахи використовують дьоготь та гравій), ви все одно можете встановити на них сонячні панелі. Однак вам потрібно буде переконатися, що технічні фахівці встановлять систему сонячних панелей під кутом 30 градусів за допомогою кронштейнів для нахилу. Це гарантує, що ваші панелі отримують оптимальне сонячне світло для виробництва енергії.

І хоча працювати на плоских дахах легко, вам все одно слід розглянути можливість найму робочої бригади або підрядника для монтажу та орієнтації вашої системи сонячних панелей. Це подвійно вірно, якщо ви не маєте досвіду в процесі встановлення.

Багатьом домовласникам подобаються дьогтеві та гравійні дахи, тому що вони економні та мають термін служби від 20 до 25 років. Крім того, вони мають щільне ущільнення для запобігання тріщинам і витокам, а також забезпечують міцну, рівну опорну поверхню для вашої системи сонячних панелей.

Який найкращий кут нахилу даху для сонячних панелей?

Зрештою, найкращий кут нахилу даху для сонячних панелей становить близько 30 градусів, щоб максимізувати вихід енергії. Однак це не означає, що сонячні панелі не працюватимуть на дахах з більш крутими або пологими схилами.

Для оптимальної роботи сонячних панелей вам потрібно додати 15 градусів до вашої широти взимку, а потім нахилити систему сонячних панелей на будь-яку іншу величину. Для літа відніміть 15 градусів від вашої широти і відповідно поверніть систему сонячних панелей під відповідним кутом.

Чи може дах бути занадто крутим для сонячних панелей?

Більшість дахів не є надзвичайно крутими. Навіть якщо це так, ваші сонячні панелі, швидше за все, все одно будуть функціонувати досить добре, щоб виробляти достатньо енергії для вашого будинку. Хоча ідеальний кут нахилу даху становить близько 30 градусів, якщо ваш дах нахилений на 40 градусів, це зменшує вироблення енергії лише приблизно на 1%.

Дах з кутом нахилу понад 40 градусів, ймовірно, занадто крутий. Якщо ваша мета. повна енергетична незалежність, то система сонячних панелей може бути недоцільним доповненням до вашого будинку.

Сонячні панелі на плоских дахах

Сонячні панелі можна так само легко знайти як на плоских, так і на похилих дахах.

Процес встановлення сонячних панелей на пласких дахах зазвичай набагато простіший, ніж на похилих, оскільки їх легше переміщати. А це означає, що процес встановлення відбувається швидше.

Сонячні установки на плоских дахах не потребують проникаючих кріплень, які необхідні на похилих дахах для надійної фіксації системи. Крім того, фахівці використовують обтяжені системи кріплення (так звані баластні системи) для плоских дахів, які не потребують свердління в даху. Цей тип системи усуває необхідність в отворах і використовує силу тяжіння для забезпечення стабільності вашої системи сонячних панелей.

Однак, оскільки плоскі дахи явно не мають кута нахилу, технічні фахівці використовують нахильні кронштейни, щоб утримувати вашу систему під кутом 30 градусів.

Який найкращий напрямок для сонячних панелей на даху?

Найкращий напрямок для сонячних панелей. південь. Але якщо ваш дах не виходить на південь, ви можете розташувати сонячні панелі під кутом на південний схід або південний захід.

Залежно від того, в якій півкулі ви живете, відповідь може бути протилежною. Для жителів Північної півкулі сонце рухається вздовж південної частини неба, коли Земля обертається по орбіті протягом року, тому ваші сонячні панелі повинні бути спрямовані на південь. Аналогічно, жителям Південної півкулі потрібно повертати сонячні панелі на північ (або на північний схід чи північний захід).

Скільки місця на даху потрібно для сонячних панелей?

Площа даху, необхідна для розміщення сонячних панелей, повністю залежить від типу та виробника сонячних панелей, розміру вашого будинку та кількості електроенергії, яку ви зазвичай використовуєте щодня.

Наприклад, 1 квадратний фут площі даху може генерувати близько 15 Вт сонячної енергії за допомогою сонячної панелі середнього розміру. Для меншого будинку може знадобитися лише 200 квадратних футів площі даху для панелей. Однак для більших будинків знадобиться більше сонячних панелей. і, відповідно, більше місця на даху (близько 1 000 квадратних футів), щоб підтримувати світло.

Якщо ви використовуєте багато електроенергії, вам, швидше за все, знадобиться більше місця на даху, щоб розмістити більше сонячних панелей для задоволення ваших потреб в енергії.

Загалом, середні будинки використовують від 19 до 23 сонячних панелей, кожна з яких займає до 18 квадратних футів площі. Ваш дах повинен мати близько 400-600 квадратних футів вільного простору. Крім того, врахуйте будь-які мансардні вікна, слухові вікна або димоходи, які можуть зменшити загальну корисну площу даху.

Вимоги до міцності даху для сонячних панелей

Сонячні панелі та необхідне для них монтажне обладнання, будь то проникаючі або вагові кріплення, зазвичай важать від 3 до 4 фунтів на квадратний фут. Зазвичай ця вага є прийнятною для будь-якого типу даху.

Однак сонячні панелі з обважнювачами на плоских дахах зазвичай важать трохи більше, оскільки бетонні блоки утримують систему на місці.

Якщо ваш будинок має досить новий дах, який знаходиться в пристойному стані, обтяжені баласти є чудовим рішенням. Це особливо актуально, якщо у вас сонячні панелі SunPower. SunPower пропонує найлегші сонячні панелі в галузі, приблизно 33 фунти на панель.

Чи шкідливі сонячні панелі для вашого даху?

Сонячні панелі не є шкідливими для вашого даху, але ви повинні враховувати деякі фактори, особливо під час процесу встановлення. Оскільки для кріплення панелей на даху необхідне свердління, в процесі залишаються отвори, які з часом можуть призвести до протікання води.

Професіонали в галузі сонячної енергетики можуть гарантувати, що установка дозволить уникнути довгострокового пошкодження вашого даху. і, в кінцевому рахунку, вашого будинку. Оскільки життєвий цикл сонячних панелей становить 30-35 років, важливо, щоб технічні фахівці встановили ваші панелі правильно з першого разу!

І хоча просвердлені отвори в даху ніколи не здаються привабливими, численні заходи безпеки допомагають гарантувати, що свердління не призведе до будь-яких пошкоджень. Ми розповімо вам трохи про цей процес.

Спочатку технічні фахівці просвердлюють отвори для болтів, які закріплюють стійку для кріплення сонячних панелей. Щоб уникнути витоку води, фахівці заповнюють отвори герметиком. Потім вони оточують болти лаг металевими або пластиковими окладами. своєрідним щитом, який підходить під будь-який тип черепиці, який у вас є. Нарешті, вони герметично закривають розжолобки гудроном або іншим довговічним матеріалом, щоб гарантувати, що ваш дах не постраждає від пошкоджень або протікання.

Міркування щодо дизайну сонячних панелей: Як отримати найкрасивіші сонячні панелі

Якщо ви хвилюєтеся, що сонячні панелі можуть зробити ваш будинок виглядати не так привабливо, як вам хотілося б, пам’ятайте, що у вас є варіанти!

Наприклад, чорна черепиця зазвичай найкраще виглядає з сонячними панелями. Хоча чорний колір поглинає сонячне світло, що може зробити ваш будинок трохи теплішим, темні дахи допомагають приховати сонячні панелі так, щоб вони не виділялися.

У Freedom Solar ми пропонуємо сонячні панелі SunPower у різних варіантах. Тим не менш, їх фірмова чорна естетика включає повністю чорні сонячні елементи та антиблікове скло, які виглядають шикарно і гладко на будь-якому типі даху.

І переваги виходять за рамки естетики. Який би тип даху чи сонячних панелей ви не мали, вони мають гарний вигляд, оскільки відображають ваш характер, цінності та прихильність до сталого розвитку.

Зверніться до Freedom Solar щодо ваших потреб у сонячних панелях

Щоб дізнатися більше про сонячні панелі або процес встановлення для вашого будинку або бізнесу, зв’яжіться з Freedom Solar вже сьогодні! Зателефонуйте нам за номером (877) 795-0577 або надішліть онлайн-запит. Ми готові допомогти вам перейти на сонячну енергію в будь-який час.

Freedom Solar також має власний відділ з ремонту та обслуговування сонячних панелей, якщо це необхідно. Наша досвідчена команда може обслуговувати, ремонтувати та модернізувати будь-яку систему для максимального виробництва енергії та ефективності

Залишити відповідь