Заряджайте свій електромобіль за допомогою сонячних панелей та використовуйте податковий кредит на електромобілі, щоб знизити…

Заряджання електромобіля від сонячних панелей та використання податкового кредиту для зниження вартості

свій, електромобіль, допомогою, сонячних

Заміна бензиновика на електромобіль (EV). це чудовий спосіб знизити витрати та викиди при переїзді з пункту А в пункт Б. Але зарядка електромобіля від сонячних панелей. це лайфхак нового рівня, який дозволяє заощадити гроші, обійти громадські зарядні станції та майже повністю ліквідувати вуглецевий слід.

А оскільки Закон про зниження інфляції від 2022 року створює значні стимули для електромобілів, сонячних панелей та акумуляторів, ніколи не було кращого часу, щоб встановити сонячну зарядну станцію прямо у вашому власному будинку.

Незалежно від того, чи у вас вже є електромобіль, сонячні панелі або ні, ми обговоримо ваші варіанти зарядки електромобіля за допомогою сонячних панелей.

Які переваги заряджання електромобіля від сонячних панелей?

Близько 80% власників електромобілів мають зарядну станцію у власному будинку. Є три основні переваги поєднання зарядного пристрою для електромобілів із сонячними панелями:

Почнемо з того, скільки грошей ви можете заощадити, заряджаючи свій електромобіль за допомогою сонячних панелей.

Домашня сонячна електростанція. найдешевший спосіб живлення автомобіля

Історично склалося так, що водії були у владі газу і могли лише контролювати, скільки вони їздять і, в деякій мірі, наскільки ефективним є їхній транспортний засіб. Але це вже не так. Переходячи на сонячну енергію, вони можуть контролювати вартість самого палива.

За даними U.S. Department of Energy, це найдешевший спосіб підзарядки електромобіля.S. За даними Міністерства транспорту, середньостатистичний водій проїжджає 13 476 миль на рік, або майже 37 миль на день. Заряджаючи електромобіль від сонячних панелей, водій Tesla Model 3 отримує 3.33 милі на кВт/год дозволить витрачати на рік на 1500 менше порівняно із заправкою газового автомобіля, який проїжджає 30 миль на галоні за ціною близько 4 доларів за галон.

Заряджання електромобіля від сонячної енергії також дешевше, ніж заряджання від електромережі або громадських зарядних станцій.

Ось скільки коштує зарядка найпопулярнішого електромобіля (Tesla Model 3) від сонячних, мережевих та громадських зарядних пристроїв у порівнянні з витратою палива автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння 30 миль на галон.

Вартість зарядки електромобіля від сонячної батареї в порівнянні з іншими способами заправки

Спосіб зарядки Модель 3 на домашній сонячній енергії Модель 3 на енергії мережі Модель 3 на громадській зарядці 30 миль на машині з двигуном внутрішнього згоряння
Милі на одиницю палива 3.33 милі на кВт-год 3.33 милі за кВт-год 3.33 милі за кВт-год 30 миль за галон
Відстань на рік 13 476 миль 13 476 миль 13 476 миль 13 476 миль
Пальне на рік 4 047 кВт-год 4,047 кВт-год 4,047 кВт-год 450 галонів
Вартість палива на одиницю 0.08 за кВт-год 0.166 за кВт-год 0.40 за кВт-год 3.96 за галон
Загальна вартість пального на рік 323.75 671.77 1,618.40 1,777.04

Давайте розберемо це трохи детальніше. Заряджання електромобіля від сонячної енергії коштує:

 • На 51% дешевше, ніж зарядка від мережі
 • На 80% дешевше, ніж зарядка на громадських зарядних станціях
 • на 81% дешевше, ніж заправляти автомобіль на 30 миль на годину по 4 долари за галон

Майте на увазі, що ці цифри залежать від моделі автомобіля, пройденої відстані, вартості пального та часу.

Фактично, ціна домашньої сонячної енергії. єдина постійна величина. Як тільки ви придбаєте та встановите сонячну енергію через сонячну енергію.com, ваші витрати на зарядку електромобіля фіксуються на рівні від 6 до 8 центів за кВт-год протягом усього терміну служби системи.

Це не стосується енергії з мережі або газу. З 1990 року енергія з електромережі зросла в середньому на 1.98% щорічно, згідно з даними U.S. Управління енергетичної інформації (EIA). А за останні 87 років ціна за галон газу зросла в середньому на 3.89% щорічно.

Ось як це виглядає за 25 років життя домашньої сонячної системи:

свій, електромобіль, допомогою, сонячних

За 25 років середньостатистичний водій, який заряджає електромобіль за допомогою сонячних панелей, заощадить:

 • Понад 14 000, якщо заряджати електромобіль від домашньої сонячної батареї, порівняно з енергією з електромережі
 • Майже 70 000 порівняно із заправкою бензинового автомобіля, який проїжджає 30 миль на галоні

В епоху, коли домінує інфляція, домашня сонячна електростанція є найкращим хеджуванням від зростання цін на енергію та зарядку електромобілів.

Домашня сонячна електростанція. найчистіший спосіб зарядити електромобіль

Домашня сонячна електростанція не лише зменшує витрати на зарядку електромобіля за наднизькою ціною, але й усуває шкідливі викиди від вашого водіння.

Класичний аргумент проти зарядки електромобіля полягає в тому, що ми не можемо контролювати, звідки надходить енергія, і це правда. Якщо ваша місцева електромережа або громадські зарядні станції працюють на викопному паливі, то і ваш електромобіль теж.

Для довідки: за оцінками Управління енергетичної інформації США, у 2023 році відновлювані джерела енергії генеруватимуть 24% електроенергії в США. Хороша новина полягає в тому, що ваш електромобіль здатний працювати на чистій енергії, і буде робити це все частіше, оскільки відновлювані джерела енергії продовжують збільшувати свою частку виробництва.

Але цього не можна сказати про автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, так звані автомобілі з ДВЗ. Тигр не може змінити свої смуги, і незалежно від того, наскільки ефективним є паливо, автомобілі з ДВЗ завжди будуть викидати парникові гази, які забруднюють місцеве повітря та сприяють зміні клімату.

Наразі заряджання від домашньої сонячної електростанції є єдиним надійним способом заряджати електромобіль чистою енергією та усунути викиди від вашого транспортного засобу.

Заряджати електромобіль вдома. це зручно

Поряд з вартістю (з якою допоможе Закон про зниження інфляції), одним з найбільших бар’єрів на шляху до володіння електромобілем є занепокоєння щодо дальності пробігу. Іншими словами, люди стурбовані тим, що зарядних станцій занадто мало і вони розташовані далеко один від одного.

Як вам ідея встановити сонячну зарядну станцію у власному будинку??

Уявіть, що ви прокидаєтеся щоранку на повністю заправленому транспортному засобі, і вам ніколи не доведеться стояти в черзі на громадській зарядці або смердючій заправці. Доволі приваблива пропозиція, чи не так?? А тепер уявіть, що ви платите найнижчу можливу ціну за заряджання вашого електромобіля, використовуючи сонячну енергію.

Враховуючи всі обставини, заряджання електромобіля від сонячної енергії є дешевим, чистим та зручним. Тепер давайте подивимось, як створити цей шлюб, укладений на небесах відновлюваної енергетики.

Податкові кредити на купівлю електромобіля

Президент Байден підписав Закон про зниження інфляції (IRA) 16 серпня, який включає в себе кредит на екологічно чистий транспортний засіб для нових та вживаних електромобілів та гібридів, що відповідають вимогам.

Американці можуть отримати податковий кредит у розмірі 7,500 доларів США за купівлю нового електромобіля або 4,000 доларів США за купівлю вживаного електромобіля (до 30% від ціни).

Стимули для отримання кредиту на екологічно чистий транспортний засіб

Новий електромобіль Вживаний електромобіль
Максимальний стимул 7,500 4 000 (до 30% від ціни покупки)

А ще краще, податковий кредит можна перерахувати дилеру в місці продажу. Це означає, що замість того, щоб чекати на використання кредиту при подачі податкової декларації, ви можете використати податковий кредит для зниження ціни покупки електромобіля.

Кредит Clean Vehicle буде діяти протягом 10 років, починаючи з 1 січня 2023 року, але є один нюанс: не всі електромобілі та покупці мають право на нього, проконсультуйтеся з податковим фахівцем з питань щодо податкового кредиту на чистий транспортний засіб.

Давайте розглянемо деякі кваліфікаційні вимоги.

Вимоги до вживаних транспортних засобів

Вживані електромобілі повинні продаватися дилером (ніяких підпільних угод на Craigslist), а кредит застосовується лише до першого перепродажу на основі VIN-номеру.

Обмеження доходу

Кредит Clean Vehicle покликаний допомогти зробити електромобілі доступними для більшої кількості американців. не обов’язково для допомоги покупцям, які вже можуть собі їх дозволити. Отже, IRA включає обмеження доходу для отримання права на податковий кредит.

Максимальний дохід для отримання кредиту на 7 500 нових електромобілів становить 150 000 на рік або 300 000 для спільних заявників.

Для того, щоб отримати право на податковий кредит у розмірі 4,000 вживаних електромобілів, максимальний дохід становить 75,000 на рік або 150,000 для спільних подавачів.

Цінові обмеження

На додаток до лімітів доходу, існують ліміти цін на транспортні засоби, які відповідають критеріям для отримання кредиту “Чистий транспортний засіб” на основі запропонованої виробником роздрібної ціни (MSRP).

Обмеження ціни кредиту на екологічно чистий транспортний засіб:

Знову ж таки, суть полягає в тому, щоб допомогти пересічним американцям обміняти свої бензинові автомобілі на електромобілі, а не винагородити менеджерів хедж-фондів за попереднє замовлення електричних Хаммерів.

Виробничі вимоги

Нарешті, існують вимоги до виробництва, спрямовані на заохочення місцевих постачальників, виробництва та переробки, в основному для компонентів акумуляторів.

По-перше, відтепер IRA вимагає, щоб остаточна збірка електромобілів, що відповідають вимогам, відбувалася в Північній Америці.

Починаючи з 1 січня 2023 року, електромобілі, що відповідають вимогам програми, повинні мати 50% компонентів акумуляторів, виготовлених або зібраних у Північній Америці. Ця вимога зростає з кожним роком, поки не досягне 100% у 2029 році.

IRA також вимагає, щоб певний відсоток мінералів для акумуляторів надходив від партнерів по вільній торгівлі або перероблявся в Північній Америці. Поріг починається з 40% у 2023 році і поступово збільшується до 80% до 2027 року.

Ці вимоги зроблять дві речі:

 • Обмеження кількості електромобілів, які можуть претендувати на кредит “Чистий транспортний засіб
 • Виробництво, переробка та технологія суперзарядних місцевих електромобілів та акумуляторів

Які електромобілі можуть претендувати на кредит “Чистий транспортний засіб?

У березні 2023 року Міністерство фінансів США опублікувало інструкцію щодо податкового кредиту на електромобілі, що дає нам чітке уявлення про те, які транспортні засоби матимуть право на нього у 2023 році.

На основі цього керівництва Міністерство енергетики опублікувало список автомобілів, які відповідають критеріям паливної економії.gov.

Нові електромобілі, що підпадають під кредит 2023

Марка Модель Рік Сума кредиту
Audi Q5 TFSI e Quattro (PHEV) 2023 7,500
BMW 330e 2021-2023 5,836
X5 xDrive45e 2021-2023 7,500
Cadillac Lyriq 2022-2024 7,500
Chevrolet Bolt 2022-2023 7,500
Bolt EUV 2022-2023 7,500
Silverado EV 2024 7,500
Chrysler Pacifica PHEV 2022-2023 7,500
Ford E-Transit 2022-2023 7,500
Escape Plug-In Hybrid 2022-2023 6,843
F-150 Lightning 2022-2023 7,500
Mustang Mach-E 2022-2023 7,500
Genesis Електрифікований GV70 2023-2024 7,500
Джип Grand Cherokee 4xe 2022-2023 7,500
Wrangler 4xe 2022-2023 7,500
Lincoln Aviator Grand Touring 2022-2023 6,534
Corsair Grand Touring 2022-2023 6,843
Nissan Leaf S 2021-2023 7,500
Leaf S Plus 2021-2022 7,500
Leaf SL Plus 2021-2022 7,500
Leaf SV 2021-2022 7,500
Leaf SV Plus 2021-2023 7,500
Rivian R1S 2022-2023 7,500
R1T 2022-2023 7,500
Tesla Model 3 Long Range 2022-2023 7,500
Модель 3 Продуктивність 2022-2023 7,500
Модель 3 RWD 2022-2023 7,500
Model Y з повним приводом 2022-2023 7,500
Model Y Long Range 2022-2023 7,500
Продуктивність Model Y 2022-2023 7,500
Volkswagen ID.4 2023 7,500
ID.4 AWD Pro 2023 7,500
ІДЕНТИФІКАТОР.4 AWD Pro S 2023 7,500
ІДЕНТИФІКАТОР.4 Pro 2023 7,500
ІДЕНТИФІКАТОР.4 Pro S 2023 7,500
ІДЕНТИФІКАТОР.4 S 2023 7,500
Volvo S60 (PHEV) 2022 5,419
S60 Extended Range 2022 7,500
S60 T8 Recharge (розширений діапазон) 2023 7,500

Вживані електромобілі, які мають право на податковий кредит 2023

Марка Модель Рік
Audi A3 e-tron 2016-2018
A3 e-tron ultra 2016
A7 55 TFSI e Quattro 2021
A7 TFSI e Quattro 2022
A8 L 60 TFSI e Quattro 2021
A8L PHEV 2020
e-tron 2019, 2021-2022
e-tron GT (моделі e-tron GT/RS e-tron GT) 2022-2023
e-tron S (стандартні моделі та Sportback) 2022
e-tron Sportback 2020-2021
Q4 50 e-tron Quattro (стандартна версія та Sportback) 2022
Q5 55 TFSI e Quattro 2021
Q5 PHEV 2020
Bentley Гібридний позашляховик Bentayga 2020-2021
BMW 330e 2016-2018, 2021
330e xDrive 2021
530e 2018-2021
530e xDrive 2018-2021
740e 2017
740e xDrive 2018-2019
745e xDrive 2020-2021
i3 (60 Ач) Седан 2017
i3 Седан 2014-2021
i3 Седан з розширювачем діапазону 2014-2021
i3s Седан 2018-2021
i3s Седан з розширювачем діапазону 2018-2021
i8 2014-2017
i8 Купе 2019-2020
i8 Roadster 2019-2020
X3 xDrive30e 2020-2021
X5 xDrive40e 2016-2018
X5 xDrive45e 2021
Cadillac ELR 2014-2016
Chevrolet Bolt 2017-2021
Spark EV 2014-2016
Volt 2011-2019
Chrysler Pacifica PHEV 2017-2021
Fiat 500e 2013-2019
Ford C-Max Energi 2013-2017
Плагін-гібрид Escape 2020-2021
Focus Electric 2012-2018
Fusion Energi 2013-2020
Mustang Mach-E 2021
Honda Clarity Plug-in Hybrid 2018-2021
Hyundai Електромобіль на батареях Ioniq 2017-2019
Гібридний електромобіль Ioniq Plug-In Hybrid 2018-2021
Електромобіль Kona 2019-2021
Автомобіль на паливних елементах Nexo Blue 2019-2021
Nexo на паливних елементах 2019-2021
Гібридний автомобіль Sonata Plug-In 2016-2019
Mercedes-Benz B-Class EV (B250e) 2014-2017
GLC350e 4matic 2018-2019
GLC350e 4matic EQ 2020
GLE550e 4matic PHEV 2016-2018
S550e PHEV 2015-2017
S560e EQ PHEV 2020
MINI Cooper S E Countryman ALL4 2018-2021
Cooper S E Hardtop 2020-2021
Mitsubishi i-MiEV 2012-2014, 2016-2017
Outlander PHEV 2018-2021
Nissan Лист S 2013-2021
Leaf S Plus 2019-2021
Leaf SL 2011-2019
Leaf SL Plus 2019-2021
Leaf SV 2011-2021
Leaf SV Plus 2019-2021
Porsche Cayenne E-Hybrid (всі моделі) 2015-2021
Panamera E-Hybrid (всі моделі) 2014-2016, 2018-2021
Taycan (всі моделі електромобілів) 2020-2021
Smart USA Cabrio EV 2013-2015, 2017-2018
Купе EV 2013-2018
EQ Fortwo Cabrio 2019
EQ Fortwo Coupe 2019
Subaru Crosstrek Plug-In Hybrid 2019-2021
Toyota Mirai 2016-2021
Prius Prime Plug-In Hybrid 2017-2021
RAV4 EV 2012-2014
RAV4 Plug-In Hybrid 2021
Volkswagen e-Golf 2015-2019
ІДЕНТИФІКАТОР.4 (моделі First Edition, Pro, Pro S, AWD Pro, AWD Pro S) 2021
Volvo S60 T8 2019-2021
S90 2018-2021
V60 2020-2021
XC40 Recharge 2021
XC60 2018-2021
XC90 2016-2021
XC90 Excellence 2018-2019

Пам’ятайте, навіть якщо автомобіль, який ви бажаєте, не підпадає під податкову знижку, середньостатистичний водій все одно заощадить тисячі доларів на рік лише на паливі, заряджаючи електромобіль вдома, порівняно з оплатою за газ.

Налаштування системи зарядки електромобіля

Поєднання системи сонячних панелей та зарядної станції для електромобілів має низку переваг і забезпечує економічно ефективний спосіб виробництва та використання сонячної енергії.

Сонячні інвертори. важлива частина цього пазлу. Перш ніж ваша сонячна енергія може бути використана більшістю ваших пристроїв і приладів, вона повинна бути перетворена з постійного струму (DC) в змінний струм (AC). Це також стосується заправки електромобіля сонячною енергією.

Фактичний зарядний порт буде встановлений і підключений до інвертора, щоб він міг забирати електроенергію і відправляти її в батарею електромобіля.

Іншим варіантом є використання такого продукту, як новий зарядний інвертор SolarEdge EV, який об’єднує зарядний пристрій та інвертор в один пристрій.

Скільки коштує зарядна станція для електромобіля?

За даними Carvana, домашні зарядні станції 1-го та 2-го рівнів коштують від 1 000 до 2 000 доларів за деталі та роботу. Зарядні пристрої 3-го рівня можуть коштувати до 50 000 доларів, але вони працюють виключно з певними електромобілями. Більшість водіїв електромобілів використовують зарядні пристрої 1 і 2 рівня.

На жаль, IRA не має конкретних стимулів для зарядних пристроїв для електромобілів. Але він пропонує стимули для модернізації електропроводки та електричних панелей, що може знадобитися при додаванні зарядної станції.

Навіть у цьому випадку, заряджаючи електромобіль від сонячних панелей, а не від електромережі, середньостатистичний водій окупить вартість типового зарядного пристрою рівня 1 або 2 протягом двох-шести років.

Зарядка електромобіля від сонячної батареї в порівнянні з енергією з електромережі

Річна вартість зарядки за допомогою сонячної енергії Річна вартість зарядки від мережі Сукупна економія
Рік 1 323.75 671.78 348.03
Другий рік 323.75 685.08 709.36
Третій рік 323.75 698.64 1,084.25
4-й рік 323.75 712.48 1,472.98
5-й рік 323.75 726.58 1,875.82
6-й рік 323.75 740.97 2,293.04

На основі середньорічного зростання цін на 1.98% з 1990 року.

Непогана ціна за те, що вам більше ніколи не доведеться відвідувати заправку або громадську зарядну станцію!

Що купити спочатку. сонячні панелі чи електромобіль?

Щоб завершити триєдиний заряд для електромобіля, вам знадобляться. як ви вже здогадалися. сонячні панелі.

Незалежно від того, чи є у вас домашня сонячна система чи ні, вам майже напевно потрібно буде додати кілька панелей для живлення вашого електромобіля. питання лише в тому, скільки їх буде. Хороша новина полягає в тому, що IRA збільшила податковий кредит на сонячну енергію до 30% на наступні 10 років, що суттєво знизить вартість.

Давайте розглянемо два найпоширеніші сценарії EV-сонячної енергетики.

Сценарій 1: Придбання електромобіля до того, як у вас з’явиться сонячна система

Якщо ви придбаєте електромобіль раніше, ніж сонячну батарею, це чудово! Ваш наступний крок. встановити зарядну станцію для електромобіля, щоб ви могли заряджатися вдома від мережі (другий найдешевший варіант домашньої сонячної електростанції).

У цьому сценарії рекомендується витратити кілька місяців, щоб визначити використання батареї електромобіля та його вплив на ваш рахунок за електроенергію. Наявність надійного набору даних допоможе інсталяторам сонячних систем зробити точний розрахунок, скільки сонячної енергії вам потрібно для компенсації споживання електроенергії.

Після того, як ви отримали базову лінію і готові скоротити рахунок за зарядку електромобіля вдвічі, переходьте на сонячну енергію.com, щоб отримати обов’язкові котирування на сонячні системи.

Сценарій 2: Придбання електромобіля, коли у вас вже є сонячна електростанція

Якщо у вас вже є сонячна батарея до того, як ви придбали електромобіль, чудово! Як і в попередньому сценарії, ваш наступний крок. придбати зарядну станцію для електромобіля, щоб ви могли заряджати його вдома від сонячної енергії.

Ви, швидше за все, виявите, що поки ви не додасте панелі для обліку використання електромобіля, ваша сонячна система не зможе повністю компенсувати ваше споживання електроенергії, і ви можете отримати рахунок за електроенергію в кінці року.

Є два способи вирішити цю проблему:

 • Отримайте дані за пару місяців, щоб точно знати, скільки додаткової сонячної потужності вам потрібно
 • Працюйте з сонячною батареєю.com Energy Advisor, щоб оцінити, скільки додаткових панелей вам знадобиться, щоб компенсувати використання електромобіля

Давайте порахуємо, скільки сонячних панелей потрібно для заряджання електромобіля, щоб отримати приблизну цифру.

Скільки сонячних панелей потрібно для зарядки електромобіля?

Точна кількість панелей, необхідних для заряджання електромобіля від сонця, залежить від типу панелі, розміру акумулятора електромобіля, пройденої відстані та кількості сонячних променів. Але загалом, для повної зарядки електромобіля від сонячної енергії потрібно від 5 до 12 панелей (можливо, менше, якщо ви працюєте вдома).

Щоб отримати загальне уявлення, візьмемо для прикладу Nissan LEAF SV Plus, який має акумулятор ємністю 62 кВт-год і запас ходу 215 миль, оскільки він має право на кредит у розмірі 7500 євро за екологічно чистий транспортний засіб.

По-перше, розрахуйте вихід енергії з однієї панелі

По-перше, нам потрібно врахувати кількість енергії, яку виробляє окрема сонячна панель. Виробництво енергії сонячною панеллю залежить від її матеріалу, розміру, ефективності, віку та деяких інших факторів.

Якщо припустити, що сонячне світло світить 5 годин на день, типова сонячна панель потужністю 250 Вт вироблятиме близько 37.5 кВт-год змінного струму на місяць або 1.25 кВт-год на день. Знову ж таки, це приблизний розрахунок, і на виробництво впливатиме багато факторів.

5 годин сонця на день Х 250 Вт = 1,250 Ват-годин або 1.25 кВт-год на день

Далі розрахуйте використання батареї електромобіля

Тепер давайте порахуємо, скільки сонячної енергії вам знадобиться для заряджання акумулятора вашого електромобіля.

Середньостатистичний водій проїжджає 37 миль на день, а LEAF. 3.7 миль на кВт-год. Це означає 10 кВт-год електроенергії на день.

Ви можете легко скоригувати цей розрахунок відповідно до ваших звичок водіння та ефективності електромобіля.

37 миль на день / 3.7 миль на кВт-год = 10 кВт-год електроенергії на день

Нарешті, розділіть використання електромобіля на потужність сонячної панелі

Якщо одна сонячна панель потужністю 250 Вт може виробляти приблизно 1.25 кВт-год на день електроенергії змінного струму, а вам потрібно 10 кВт-год електроенергії на день, це означає, що вам знадобиться вісім панелей потужністю 250 Вт, щоб зарядити ваш Nissan LEAF EV повністю від сонячної енергії.

10 кВт-год використання електромобіля / 1.25 кВт-год виробництва на одну панель = вісім 250-ватних панелей

Якщо ви перейдете на 400-ватну сонячну панель преміум-класу, яка виробляє 2 кВт-год на день, вам знадобиться лише 5 панелей у цьому сценарії. З іншого боку, якщо ви отримуєте лише 4 години сонця на день, вам знадобиться близько 12 250-ватних панелей для зарядки вашого електромобіля.

Сценарії нескінченні, і ми визнаємо, що математика стає трохи щільною. Якщо вам потрібна більша ясність щодо вашої власної ситуації, найкраще поговорити з енергетичним консультантом, щоб обговорити ваші конкретні потреби.

Чи варто заряджати електромобіль від сонячних панелей?

Ви повинні заряджати свій електромобіль від сонячних панелей, тільки якщо хочете отримати найдешевший, найчистіший і найзручніший досвід водіння з усіх можливих.

Очевидною перешкодою є початкові витрати як для електромобілів, так і для сонячних панелей. Однак IRA створила посилені стимули для обох речей, включаючи податковий кредит у розмірі 7500 євро для нових електромобілів та 30% податковий кредит для сонячних панелей та акумуляторів, що може допомогти пом’якшити удар.

Погляньмо на це з іншого боку: Зарядка вашого електромобіля за допомогою сонячної енергії коштує приблизно на 50% дешевше, ніж зарядка від електромережі, і щонайменше на 75% дешевше, ніж громадська зарядка або заправка газом. Все, що ви робите. це купуєте паливо на 25 років за один раз зі значною знижкою. так само, як купуєте оптом в Costco.

Сонячні панелі. це економічно вигідний спосіб заправляти електромобіль, і для цього може знадобитися від 5 до 12 сонячних панелей. Ви можете використовувати наведені вище середні показники як орієнтир при проведенні власного аналізу, і якщо вам коли-небудь знадобиться допомога, не соромтеся звертатися до одного з наших консультантів з питань енергетики вже сьогодні!

Витрати на зарядку Hyundai IONIQ 5: Сонячна енергія проти комунальних послуг

Маючи нагороди за безпеку, дизайн і продуктивність, Hyundai IONIQ 5 є, мабуть, найпопулярнішим електромобілем (EV) на ринку і, ймовірно, приверне увагу.

Зарядка Tesla Model 3 за допомогою сонячних панелей та від електромережі

Існує безліч причин, щоб їздити на електромобілі. На вершині списку. економія часу та грошей за рахунок зарядки прямо на.

Скільки сонячних панелей потрібно для зарядки електромобіля?

Сонячні панелі та електромобілі (EV) поєднуються так само, як арахісове масло і желе, Бетмен і Робін, горох і морква. Зарядка електромобіля на сонячних батареях.

Все, що потрібно знати про сонячні навіси для автомобілів

Зростаючі темпи впровадження сонячних технологій призвели як до несподіваних інновацій, так і до очевидних і практичних застосувань. Однією з таких сфер застосування сонячних панелей для зарядки електромобілів є.

Кора Кітті Хоук: Автономне, повністю електричне повітряне таксі піднялося в повітря

Літаючі автомобілі десятиліттями захоплювали уяву суспільства як далека можливість, але ця мрія швидко наближається до реальності. Раніше цього місяця стартап з Кремнієвої долини.

Заохочення 10 000 BMW i3 від SoCal Edison

У лютому 2011 року компанія BMW представила свій новий суббренд, BMW i. Метою цього суббренду було зосередитися на маркетингу та продажі нової лінійки підзарядних сонячних панелей та електромобілів.

Зведення тарифів на сонячну енергію та електромобілі PGE для житлових будинків

Після довгих роздумів каліфорнійська компанія Pacific Gas Electric почала впроваджувати оновлені тарифи на електроенергію для житлових і комерційних об’єктів. Оскільки існує невелика опозиція до.

Зарядки для електромобілів скрізь: Інтерв’ю з Хізер Хохрейн, генеральним директором EVmatch

Ми поспілкувалися з Хізер Хохрейн, генеральним директором і співзасновником EVmatch, щоб дізнатися більше про її компанію в Санта-Барбарі та можливості зарядки електромобілів.

Водіння на сонячних батареях: Порівняння економіки газових та електричних транспортних засобів

Керування електромобілем, що заряджається від сонячних панелей на даху, звучить як мрія. тепер ви їдете на роботу в транспортному засобі, що заряджається від сонячних панелей.

Як і навіщо використовувати сонячні панелі для зарядки електромобіля

свій, електромобіль, допомогою, сонячних

Немає кращої пари, ніж домашні сонячні панелі та електромобілі. Обидві ці захоплюючі технології представляють собою серйозний зсув від того, як все робилося протягом тривалого часу. Разом вони спричиняють революцію в самодостатності, допомагаючи побудувати краще майбутнє для всіх.

Електромобілі (EV) ефективніші та дешевші за бензинові автомобілі, а також не чутливі до величезних коливань цін на газ, які спостерігаються останніми роками. Наш звіт про електромобілі на сонячних батареях показує, що електромобілі стають ще дешевшими, коли ви заряджаєте батарею вдома за допомогою сонячних панелей на даху. Крім того, поєднання електромобіля з сонячними панелями значно зменшує ваш вуглецевий слід.

Давайте зануримося в цифри, щоб показати, наскільки електромобілі кращі в порівнянні з бензиновими автомобілями, а потім дослідимо, скільки сонячних панелей вам може знадобитися, щоб компенсувати енергетичні потреби на основі електромобіля на вашій під’їзній доріжці.

Основні висновки

 • Домашня сонячна енергія в довгостроковій перспективі дешевша і чистіша, ніж енергія з мережі майже у всіх регіонах Сполучених Штатів.
 • Громадські зарядки для електромобілів навіть дорожчі, ніж мережеві, і здебільшого не менше забруднюють навколишнє середовище.
 • Для заряджання електромобіля протягом одного дня їзди в середньому потрібно від п’яти до десяти 400-ватних сонячних панелей.
 • Ті самі панелі, які заряджають ваш перший електромобіль, прослужать достатньо довго, щоб заряджати ваш другий і третій, до 30 або 40 років.

Чому варто заряджати електромобіль від сонячних панелей

Причини заряджати електромобіль від сонячних панелей прості: це найдешевший і найчистіший спосіб заправляти автомобіль.

За даними U.S. За даними Міністерства транспорту, середньостатистичний американець проїжджає близько 13 500 миль на рік або близько 40 миль на день. Протягом року водій Hyundai Kona, що працює на бензині, заплатить близько 1440 доларів за 420 галонів бензину, які знадобляться йому, щоб проїхати цю відстань (виходячи з економії палива 32 миль/галон). Ціни на газ коливаються, а через інфляцію та війну в Україні вони, по суті, високі, як ніколи:

свій, електромобіль, допомогою, сонячних

За останні два роки ціни на газ сильно підскочили. Джерело зображення: AAA

Якби водій обрав електромобіль Kona EV, йому довелося б купувати 27 кВт-год електроенергії на кожні 100 миль пробігу, або 3 645 кВт-год на рік. При середній ціні на електроенергію в 0.2282/кВт-год у Каліфорнії, вони заплатять лише 830 доларів за річну поїздку, заощадивши понад 600 доларів порівняно з газом. У штаті з дешевою електроенергією, як Флорида, де електроенергія коштує близько 0.1190/кВт-год, річна вартість зарядки електромобіля знижується до 435, що дозволяє водієві заощадити 1000 доларів на паливі за рік.

Але заряджати електромобіль від сонця ще краще. Давайте порахуємо причини:

 • Вирівняна вартість сонячної енергії зазвичай дешевша, ніж електроенергії з мережі.
 • Вартість електроенергії з мережі з часом зростає, в той час як сонячні панелі продовжують виробляти електроенергію без додаткових витрат.
 • Сонячні панелі набагато менше забруднюють навколишнє середовище, ніж бензин або електроенергія з електромережі:
 • 420 галонів газу призводить до 8,135 фунтів викидів CO2
 • 3,645 кВт-год електроенергії з каліфорнійської електромережі призводить до 1,837 фунтів CO2 (0.5 фунтів/кВт-год 35 фунтів CO2 від виробництва літієвих батарей для електромобілів)
 • 3,645 кВт-год домашньої сонячної енергії призводить до 321 фунта CO2 (0.088 фунтів/кВт-год 35 фунтів CO2 від батареї електромобіля)

Перехід на електромобіль вже означає, що ви скорочуєте викиди, усуваючи потребу в бензині та нафті, але електроенергія з електромережі все ще надходить переважно з природного газу та вугілля. Лише жменьки сонячних панелей на вашому даху достатньо, щоб забезпечити енергією для зарядки вашого першого електромобіля, другого, третього і т.д.

Знову ж таки, ці панелі прослужать щонайменше 25 років. Недарма це називають відновлюваною енергією. Хто знає, можливо, вони навіть допоможуть зарядити ваш перший літаючий автомобіль?

Ось інфографіка, яка показує, чому електромобілі та сонячні панелі ідеально підходять один одному:

свій, електромобіль, допомогою, сонячних

Скільки сонячних панелей потрібно для зарядки електромобіля?

Вартість зарядки електромобіля з сонячною енергією та без

Коли ви володієте електромобілем, кожна розетка. це потенційний спосіб зарядити батареї вашого автомобіля на кілька миль більше. Реально, однак, ви захочете знайти зарядний пристрій для електромобілів 2-го рівня для домашнього використання або еквівалент суперзарядки Tesla, якщо ви в дорозі.

Існує три способи отримати енергію, яка буде підтримувати ваш автомобіль на дорозі: електромережа, громадські зарядні станції або ваші власні сонячні панелі.

Ось скільки коштує кожна з них:

Тип зарядки Вартість Примітки
Зарядка вдома від електромережі 0.10 до 0.40 за кВт-год Залежить від місця та часу; найдешевше вночі; вартість зростає з часом
Громадські зарядні станції 0.31 до 0.69 за кВт-год Залежить від місця розташування та власника зарядної станції; додаткова плата за простій; деякі вимагають щомісячної підписки; вартість зростає з часом
Сонячна енергія вдома Близько 0.06/кВт-год Вирівнюється протягом терміну служби сонячних панелей; додаткова сонячна енергія може бути використана для компенсації рахунків за електроенергію

Зарядка від мережі вдома

свій, електромобіль, допомогою, сонячних

Ви можете заряджати електромобіль вдома без сонячної енергії, але це буде коштувати вам дорожче. Джерело зображення: Electrek

Поточна вартість палива з мережі дорівнює тій, яку ви зараз платите за кіловат-годину (кВт-год). У Сполучених Штатах це може бути від 0.10 і 0.40 залежно від місця проживання, але в середньому близько 0.15/кВт-год. На кожну кВт-год у вашому акумуляторі ви отримаєте приблизно 3-4 милі запасу ходу, тому близько 12 кВт-год забезпечить вам 40-мильну поїздку в обидва кінці щодня, за середньою вартістю 1.80.

Так це виглядає зараз, але електроенергія дорожчає, як і все інше, тому наступного року ви можете платити за електроенергію на 2-3% більше, а за весь термін експлуатації вашого автомобіля. набагато більше. Протягом наступних 25 років ваша середня вартість кВт/год електроенергії з мережі становитиме близько 19 центів, якщо ціна на електроенергію зросте на 2.8% на рік, і ви живете в штаті, де електроенергія наразі коштує 0.15/кВт-год.

При історичних темпах зростання вартості енергії каліфорнійці почнуть платити 830 доларів на рік за зарядку електромобіля, а через 20 років платитимуть близько 1 300 доларів на рік, використовуючи енергію з електромережі.

Дещо ускладнює ситуацію концепція тарифікації за часом використання (Time-of-Use billing, TOU), яка означає, що електроенергія коштує по-різному в різний час доби. Як власник електромобіля, ви, швидше за все, маєте можливість обрати тарифний план TOU і заряджати свій автомобіль виключно вночі, коли електроенергія найдешевша. Ставки оплати за користування електроенергією (TOU) широко варіюються в різних штатах, причому деякі нічні позапікові тарифи можуть становити до 0.07/кВт-год, в той час як інші, такі як SDGE в Каліфорнії, досягають 0.31/кВт-год.

Громадські зарядні станції

свій, електромобіль, допомогою, сонячних

Вам не доведеться часто користуватися громадськими зарядними станціями, але іноді вони необхідні. Джерело зображення Electrive

Коли ви виїжджаєте у світ і вам потрібно поповнити “бак”, вам доведеться шукати громадську зарядну станцію, щоб зробити це. Певною мірою це неминуче, якщо у вас є електромобіль, але ви заощадите багато грошей, якщо зможете обмежити частоту використання сонячної енергії.

Звичайно, є безкоштовні зарядні станції для електромобілів, розташовані по всій країні, але здебільшого ви, ймовірно, будете платити за необхідну вам електроенергію, і платити чимало, причому чимало.

за зарядку залежить від місця проживання. Наприклад, зарядні станції Tesla наразі коштують близько 0.25/кВт-год для власників Tesla, з вищими цінами в Каліфорнії та інших штатах з високими цінами на електроенергію. Такі сервіси, як Electrify America та Blink, ще дорожчі, з мінімальною вартістю заряду в 0.31 грн/кВт-год, і максимум 69 грн/кВт-год для швидкої зарядки, іноді це залежить від того, чи сплатите ви спочатку щомісячний членський внесок.

На рівні 0.31 долар/кВт-год з 4 щомісячними членськими внесками, зарядка за допомогою Electrify America обійдеться власнику нашого горезвісного Hyundai Kona в 1 134 долари за 3 645 кВт-год зарядки. це більш ніж удвічі перевищує середню вартість зарядки від електромережі в домашніх умовах, але все одно дешевше, ніж заправка газом!

Зарядка від домашньої сонячної батареї

свій, електромобіль, допомогою, сонячних

Реально, у вас не буде вітряків на задньому дворі, але ви можете мріяти!

Якщо ви платите за систему сонячних панелей у себе вдома, вам доведеться або викласти трохи готівки, або взяти сонячний кредит і платити з часом. Це не маленькі витрати, але ви можете порівняти їх з витратами на оплату електроенергії протягом наступних 25 років.

Для цього ви розраховуєте вирівняну вартість енергії, або LCOE, яка є просто загальною вартістю установки, розподіленою на всю електроенергію, яку ваші сонячні панелі будуть генерувати протягом свого життя, і скоригованою з урахуванням інфляції.

Хороша новина тут. це LCOE домашніх сонячних електростанцій в США.S. в даний час дорівнює приблизно 0.06/кВт-год для систем з поточною середньою вартістю сонячної установки 3.00 за ват (станом на лютий 2023 року) до федерального податкового кредиту на сонячну енергію. У штатах з великою кількістю сонця, таких як Каліфорнія, або штатах з додатковими стимулами, таких як Массачусетс, сонячний LCOE набагато нижчий.

По суті, гарантуючи своє джерело палива (сонячну енергію) на наступні 25 років, ви заощадите купу грошей на зарядці електромобіля.

Чи потрібні домашні сонячні батареї для зберігання енергії для зарядки електромобіля?

Багато людей хвилюються, що їм знадобиться батарея, така як Tesla Powerwall, для зберігання сонячної енергії, яку вони згодом будуть використовувати для зарядки свого електромобіля. Ми тут, щоб сказати вам, що це не обов’язково, і це може бути навіть не дуже практично.

Візьміть Tesla Model 3: залежно від того, яку версію ви оберете, вона матиме батарею від 54 до 82 кВт-год. Вам знадобиться від 4 до 6 Powerwalls, щоб накопичити достатньо енергії для заряджання акумулятора автомобіля від збереженої сонячної енергії. Ці Powerwalls обійдуться вам щонайменше в 30 000 доларів, на додачу до вартості сонячних панелей та автомобіля.

На щастя, скидати 30 стійок на гладкі домашні батареї не потрібно. По-перше, вам не доведеться часто заряджати повний акумулятор автомобіля за один раз. По-друге, ви, швидше за все, отримаєте вигоду від чистого обліку, тобто ви заробляєте кредит за додаткову сонячну енергію, яку ви відправляєте в мережу вдень, і яку ви використовуєте для зарядки свого автомобіля вночі. При нетто-обліку мережа діє як ваша “батарея”.”

Як додатковий бонус, чистий облік та виставлення рахунків за технічне обслуговування можуть зробити зарядку сонячного автомобіля дуже вигідною пропозицією. Коли ваші сонячні панелі виробляють електроенергію вдень, ви заробляєте чисті кредити за вищими денними цінами, а потім можете заряджати автомобіль за низькими нічними цінами. Це найкраще з обох світів!

Коли сонячна зарядка не є гарною ідеєю

Наведені вище цифри. це середні показники, які показують загальні переваги сонячної енергетики та електромобілів разом. Завжди будуть конкретні випадки, коли зарядка електромобіля від сонця не є найкращим вибором.

Зокрема, якщо ваш штат не пропонує чистий облік, ваша комунальна компанія має дуже низьку нічну енергію за планом TOU, або ваш дах не підходить для сонячних батарей, оскільки він занадто затінений, можливо, вам буде краще заряджати свій електромобіль від мережі.

Як щодо автомобілів з вбудованими сонячними панелями?

Ми хотіли б потішити вас кращими новинами, але автомобілі з вбудованими в кузов сонячними батареями не є вирішенням усіх світових проблем. У найсонячніші дні, коли автомобіль припаркований в ідеальному, безтіньовому місці на цілий день, сонячні батареї виробляють достатньо електроенергії, щоб забезпечити автомобілю додаткові 10-20 миль запасу ходу.

Як заряджати електромобіль від сонця

Тепер, коли ви знаєте, чому варто заряджати електромобіль за допомогою сонячних панелей, ось трохи більше про те, як це зробити, щоб переконатися, що ви додасте потрібну кількість панелей і отримаєте хорошу вартість у довгостроковій перспективі.

Ось кроки по використанню сонячних панелей для зарядки електромобіля:

 • Крок 1: Визначте, скільки кВт-год вам потрібно для вашого автомобіля для вашого стилю водіння
 • Крок 2: Визначте, скільки сонячних панелей вам потрібно для виробництва цих кВт-год
 • Крок 3: Придбайте сонячне обладнання, яке зможе виробляти таку кількість електроенергії
 • Крок 4: Придбайте автомобільний зарядний пристрій рівня 2
 • Крок 5: Насолоджуйтесь!

Визначте, скільки кВт-год вам потрібно щодня

Насамперед потрібно з’ясувати, скільки кВт-год потрібно для їзди на вашому авто. Якщо ви відстежуєте пробіг протягом року, цей крок може бути досить простим. Якщо ні, ви можете оцінити, використовуючи середню кількість миль на день.

Як ми вже говорили вище, середньостатистичний американець проїжджає близько 40 миль на день. Давайте використаємо це як базову лінію. Ось найефективніші електромобілі на 2023 рік, за винятком гібридних автомобілів з можливістю підзарядки:

Найпопулярніші U.S. електромобілі у 2023 році за ефективністю

Марка та модель електромобіля кВт-год на 40 Мі. денний запас ходу
Lucid Air Pure AWD 9.6
Hyundai Ioniq 6 SE RWD 9.64
Tesla Model 3 RWD 10
Hyundai Kona Electric 10.8
Chevrolet Bolt EV 11.2
Kia EV6 Standard Range RWD 11.2
Tesla Model S 11.2
Tesla Model Y AWD 11.2
Toyota bZ4X 11.2
Chevrolet Bolt EUV 11.6
Kia Niro Electric 11.6
Hyundai Ioniq 5 RWD 12
Nissan LEAF 12
MINI Cooper SE Хардтоп 2-дверний 12.4
Polestar 2 Single Motor 12.4
Subaru Solterra AWD 12.4
Volkswagen ID.4 12.4
Ford Mustang Mach-E RWD 13.2
Audi e-tron GT 16.4
Ford F-150 Lightning 4WD 19.2

Відсортовано від найбільш ефективних до найменш ефективних; дані від FuelEconomy.gov; там, де існує кілька рівнів комплектації, було обрано найефективніший, щоб обмежити кожну модель автомобіля однією позицією.

Скільки сонячних панелей потрібно для зарядки електромобіля

Виходячи з таблиці вище, для заряджання найефективніших електромобілів вам знадобиться від 10 до 12 кВт-год електроенергії на день, але навіть електромобілі преміум-класу, такі як Ford F-150 Lightning, потребують менше 20 кВт-год на день для пробігу 40 миль. Тепер настав час з’ясувати, скільки сонячних панелей вам знадобиться, щоб виробити стільки електроенергії.

Середня сучасна сонячна панель може видавати близько 400 Вт при повному сонці і отримує від 3 до 7 пікових сонячних годин на день, залежно від місця проживання. Це означає, що наша сонячна панель виробляє від 1.2. 3.0 кВт-год електроенергії щодня (400 x 3 за найнижчим тарифом або 400 x 7.5 на вищому рівні).

Припустимо, ви отримуєте 2 кВт-год на день від однієї панелі. Вам знадобиться лише п’ять панелей, щоб виробити достатньо енергії для зарядки акумулятора Tesla Model 3 і отримати 40 миль запасу ходу. Це не так вже й багато! Звичайно, кількість панелей збільшується, якщо вам потрібно більше 40 миль.

Використовуючи ту ж математику, ви можете визначити, що кожному електромобілю з нашого списку вище потрібно лише від 5 до 7 сонячних панелей для щоденної зарядки. У кращому випадку вам знадобиться 10 панелей, щоб виробити достатньо енергії, щоб проїхати 40 миль на Ford F-150 LIghtning. Зрозуміло, що це вантажівка, яка не п’є сонячний сік.

Скільки сонячних панелей потрібно для зарядки електромобіля?

Купуйте обладнання, необхідне для зарядки електромобіля від сонячної енергії

Звичайно, ви не можете просто прикріпити п’ять сонячних панелей на дах і підключити їх до автомобіля. Вам потрібна система сонячних панелей та все обладнання, яке йде з нею.

Типова установка для зарядки електромобіля на сонячних батареях включає в себе наступне:

 • Сонячні панелі на даху, встановлені на металевих стійках і прикріплені до настилу даху
 • Або стрінговий інвертор, який об’єднує вихід постійного струму сонячних панелей в змінний, або мікроінвертори, які перетворюють вихід кожної панелі в змінний струм і надсилають його в комбіновану коробку, яка підключається до вашої основної панелі змінного струму
 • Зарядний пристрій для електромобілів 2-го рівня (або об’єднайте 2 в 1 з сонячним інвертором для зарядки електромобілів, таким як SolarEdge SE7600H)

Що робити, якщо у вас вже є сонячна. Якщо у вас вже є сонячна панель і ви думаєте про придбання електромобіля, ви можете просто придбати зарядний пристрій рівня 2, якщо у вас є місце для нового 50-амперного вимикача на вашій головній панелі. Якщо ви хочете розширити свою сонячну батарею, щоб задовольнити потреби зарядки електромобіля, ви можете скористатися наведеною вище інструкцією, щоб дізнатися, скільки панелей вам знадобиться для вашого передбачуваного використання. Ви також можете скористатися нашим безкоштовним і простим у використанні калькулятором сонячних панелей.

Насолоджуйтесь

Вітаємо!! Тепер у вас є електромобіль на сонячних батареях. Чесно кажучи, якщо ви не заряджаєтесь вдень, коли сонце встає, електрони, що зберігаються в акумуляторах вашого автомобіля, не будуть тими самими електронами, що вивільняються з кремнію ваших панелей.

Замість цього ви будете виробляти достатньо сонячної електроенергії, щоб компенсувати потреби вашого автомобіля протягом року, зменшуючи свій вуглецевий слід і заощаджуючи гроші. все одночасно. І ті самі п’ять панелей можуть виробляти електроенергію протягом десятиліть. 25 років палива на невеликій ділянці вашого даху.

Підсумок:

Перехід від викопного палива до сонячної електроенергії корисний для вашої книги, а також є чудовим способом зменшити свій вуглецевий слід. Вища початкова вартість електромобіля може бути швидко компенсована економією витрат на паливо, яку ви побачите, і багато електромобілів все ще мають право на державні та федеральні стимули для електромобілів, щоб зменшити початкові витрати на 7 500 або більше.

Кількість енергії, яка вам знадобиться, залежить від ємності акумулятора вашого автомобіля та середнього кілометражу, який ви проїжджаєте за день, але незалежно від того, скільки електроенергії вам потрібно, ви, ймовірно, заощадите багато грошей, якщо будете заряджати автомобіль за допомогою домашніх сонячних панелей.

Бен Зієнтара

Аналітик та дослідник сонячної енергетики

Бен. письменник, дослідник та експерт з аналізу даних, який працював для клієнтів у сферах сталого розвитку, державного управління та чистої енергетики.

Введіть зареєстровану адресу електронної пошти, щоб отримати посилання для відновлення пароля.

Структура Моя угода Нещодавня активність

Інструменти Structure My Deal заповнені. ви готові відвідати Floyd A Megee Motor Company!

Під час візиту до дилера ми надамо вам цю інформацію, яка заощадить ваш час.

Готово з необхідними інструментами? Ви готові відвідати Floyd A Megee Motor Company! Отримати вказівки щодо проїзду

Поширені запитання про електромобілі

 • свій, електромобіль, допомогою, сонячних
 • Поширені запитання про електромобілі

  Переглянути інвентарну вартість Вашої угоди Думаєте про перехід на електромобіль, але маєте сумніви щодо електромобіля або занепокоєння щодо діапазону ходу електромобіля? Наш дилерський центр Chrysler, Dodge, Ram та Jeep у Джорджтауні може заспокоїти вашу тривогу та розповісти вам все, що вам потрібно знати про електромобілі, які продаються на нашому майданчику. Дізнайтеся про запас ходу електромобіля, можливості підзарядки та інші переваги, щоб зрозуміти, як електромобіль може змінити ваш підхід до щоденних поїздок. Крім того, наш найближчий дилер Ram and Jeep має зарядну станцію для електромобілів для вашої зручності, тож ви можете під’єднати свій автомобіль для зарядки, коли завітаєте до нас. Зверніться до одного з експертів у Floyd A. Megee Motor Company і ми розповімо вам все, що вам потрібно знати про нові електромобілі, які продаються найближчим часом! Зв’яжіться з нами

  свій, електромобіль, допомогою, сонячних
  свій, електромобіль, допомогою, сонячних

  Скільки коштує зарядка електромобіля?

  Точна вартість зарядки електромобіля буде залежати від місцевих тарифів на електроенергію. Враховуючи середню вартість бензину по країні, зарядка електромобіля часто обходиться набагато дешевше, ніж поїздка на автомобілі з бензиновим двигуном на ту саму відстань.

  Як далеко може проїхати електромобіль на повному заряді?

  Сьогодні багато електромобілів мають запас ходу понад 200 миль, а деякі з них можуть проїхати до 300 миль і більше на одному заряді. Гібриди, що підключаються, дають вам найкраще з обох світів, пропонуючи ультра-ефективний повністю електричний запас ходу до перемикання на двигун, що працює на газі. Купуйте новий Jeep Wrangler 4xe з гібридними можливостями та насолоджуйтеся загальним запасом ходу до 370 миль з витратою пального до 49 млн.

  Скільки часу потрібно для зарядки електромобіля в домашніх умовах?

  Час, необхідний для зарядки електромобіля, залежить від типу зарядного пристрою, до якого підключений ваш електромобіль. Домашня зарядна станція PHEV рівня II бренду Jeep може заряджати в шість разів швидше, ніж зарядний пристрій рівня 1. Багато електромобілів можна повністю зарядити за ніч, а громадська швидка зарядка може забезпечити вам вражаючий запас ходу за годину або менше. Jeep також встановив зарядні станції на сонячних батареях на ключових стежках в США.S., щоб ви могли зарядити свій автомобіль для позашляхових пригод.

  Скільки часу електромобіль може проїхати без підзарядки?

  Тривалість роботи електромобіля може залежати від швидкості та дорожніх умов. Часто мова йде не про кількість часу, а про пробіг. Коли ви зацікавлені в покупці проти. орендуючи електромобіль у нашого найближчого дилера Ram and Jeep, обов’язково перегляньте рейтинги MPGe та подивіться, як далеко ваш автомобіль може проїхати на одній зарядці.

  Маєте більше запитань про електромобілі або хочете порівняти гібриди з плагін-гібридами. електромобілі? Зверніться до Флойда А. Зверніться до Megee Motor Company, і ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо вам почуватись повністю впевненими у своєму рішенні щодо купівлі електромобіля. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з вами!

  Наша високопродуктивна сонячна система зарядки зарядить вашу поїздку та спорядження в сільській місцевості за допомогою простого налаштування.

  Сонячна зарядна станція може заряджати ваш електровелосипед або аксесуари, що живляться від батареї, у кемпінгу, на стенді або навіть на вашій улюбленій стежці!

  Збільште свій запас ходу за допомогою зарядного пристрою для сонячних панелей, який не потребує розетки! Для максимальної ефективності зарядна панель E-Bike підключається безпосередньо до акумулятора велосипеда.

  Встановіть панель, сидячи на оленячій стійці, рибалячи на воді або відпочиваючи в кемпінгу. Поки панель знаходиться під прямими сонячними променями, час зарядки приблизно такий самий, як і зарядка від стандартної розетки.

  Легко переносьте панель у сумці, що входить до комплекту, яка ідеально вписується в будь-яку сумку QuietKat Pannier.

  Роз’єми USB-A та USB-C дозволяють заряджати телефон, ноутбук, камеру та інші пристрої.

  Не намагайтеся використовувати його при температурі нижче нуля, оскільки це може призвести до остаточного пошкодження акумулятора. Не намагайтеся заряджати акумулятор під час роботи велосипеда.

  НЕ СУМІСНИЙ ІЗ ЗАСТАРІЛИМИ МОДЕЛЯМИ ЕЛЕКТРОННИХ ВЕЛОСИПЕДІВ QUIETKAT 2014-2019 РОКІВ АБО МОДЕЛЯМИ APEX 1500W

  СПЕЦИФІКАЦІЯ

  Повні розміри: (Д/В): 52″ x 36″ x.25″

  Упаковані розміри: 12.5″ x 8.25″ x 3.25″

  Максимальна вихідна потужність: 150 Вт

  Сумісність: 2020-2023 QK E-Bikes

  Підключення: USB-A, USB-C, E-Bike

  Підтвердження замовлення: Як тільки ви зробите замовлення, ви отримаєте електронний лист з підтвердженням замовлення. Це означає, що ми отримали ваше замовлення в нашій системі та попередньо авторизували вашу кредитну картку для покупки. Як тільки ми отримуємо ваше замовлення, ми автоматично зв’язуємося з нашими постачальниками, щоб підтвердити, що товар є на складі і доступний для негайного відправлення. Якщо ваш товар знаходиться на попередньому замовленні або недоступний, ми анулюємо попередню авторизацію та зв’яжемося з вами електронною поштою або текстовим повідомленням. Якщо ваші товари доступні, ми обробимо збори та надішлемо замовлення на відправку.

  Відправка замовлення:Якщо ваше замовлення є в наявності, і ми обробляємо зняття коштів з вашої кредитної картки, воно буде відправлено протягом п’яти робочих днів з дати вашого замовлення. Ми надішлемо вам інформацію для відстеження протягом 24 годин після того, як ваше замовлення покине склад, на електронну адресу, яку ви вказали при оформленні замовлення. Якщо ви не отримали від нас інформацію про відстеження протягом шести робочих днів з моменту замовлення, не соромтеся звертатися до нас за адресою support@cecesebikegarage.com

  Терміни доставки: Доставка до 48 країн зазвичай займає від 3 до 5 робочих днів, але ви повинні передбачити від 3 до 10 робочих днів в залежності від використовуваного перевізника та місця доставки.

  Пошкодження: Будь ласка, перевірте упаковку ваших товарів, коли вони прибудуть, якщо ви помітите будь-які пошкодження, ви повинні зробити помітку про це під час підписання для доставки. Якщо ваш товар надійшов пошкодженим, будь ласка, надішліть фотографії на адресу returns@cecesebikegarage.com, і ми обробимо страховий випадок від вашого імені.

  ПРИМІТКА: ЗА ВСІ ПОКУПКИ, ЗДІЙСНЕНІ ЧЕРЕЗ AFFIRM, У РАЗІ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ БУДЕ УТРИМАНО КОМІСІЮ ЗА ОБРОБКУ ДАНИХ ПРОДАВЦЯ.

  Поїдьте зараз. Платіть з часом.

  0% опцій | Розподіл платежів у часі без прихованих комісій | Миттєве схвалення

  Cece’s E-Bike Garage об’єднався з різними фінансовими установами, щоб запропонувати вам різноманітні варіанти фінансування. Якщо ви вирішите профінансувати покупку, ви можете зробити це під час оформлення замовлення на сайті.

  При оформленні замовлення на сайті ви побачите наведені нижче варіанти. Першим є варіант з кредитною карткою, але одразу нижче наведено 2 варіанти фінансування. PayPal. Підтвердити.

  Незалежно від того, який варіант фінансування ви обрали, ми відправляємо ваше замовлення негайно.

  Кожен варіант фінансування відрізняється від інших, і на цій сторінці я поясню вам ключові моменти кожного з них, щоб ви могли прийняти рішення на основі того, який варіант фінансування є найкращим для вас.

  ПРИМІТКА: ЗА ВСІ ПОКУПКИ, ЗДІЙСНЕНІ ЧЕРЕЗ AFFIRM, У РАЗІ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ БУДЕ УТРИМАНО КОМІСІЮ ЗА ОБРОБКУ ПЛАТЕЖІВ.

  Сонячна зарядна станція для джипів

  Ласкаво просимо до EV101: Основи заряджання електромобіля

  свій, електромобіль, допомогою, сонячних

  Що впливає на швидкість заряджання?

  Ваш автомобіль

  Існує багато змінних, які впливають на швидкість заряджання кожного автомобіля. Коли батарея більш виснажена, швидкість заряджання, як правило, вища. Однак акумулятори не люблять заряджатися швидко, коли вони занадто гарячі або занадто холодні, тому зарядка може бути повільнішою в екстремальних температурах.

  Різні виробники транспортних засобів розробляють різні акумулятори. А оскільки акумулятор, як правило, є найдорожчою “річчю” в автомобілі, в інтересах кожного. максимізувати довговічність, здоров’я та безпеку акумулятора. В результаті, коли автомобіль заряджається, він сам визначає потужність, яку він отримує від зарядного пристрою, таким чином, щоб максимізувати його довговічність.

  Система зарядки

  Різні електромобілі мають різну швидкість зарядки; зарядні станції також мають різну потужність, і максимальна швидкість вашої сесії зарядки визначається тим, що менше, потужність автомобіля або зарядного пристрою. Наприклад, електромобіль потужністю 50 кВт не буде заряджатися швидше на станції потужністю 350 кВт. Також варто зазначити, що автомобілі з більшою потужністю можуть заряджатися на станціях з меншою потужністю, вони просто обмежені тим, що може забезпечити станція.

  Зовнішня температура

  Акумулятори електромобілів не люблять, коли їм занадто жарко або занадто холодно. Зарядка акумулятора виробляє тепло (перевірте свій мобільний телефон, коли він заряджається), і система управління батареєю захищає батарею від перегріву, тому, коли батарея стає занадто гарячою, система управління батареєю сповільнить зарядку (і якщо температура навколишнього середовища висока або ви керуєте електромобілем протягом тривалого часу, це може статися раніше, оскільки температура акумулятора вже підвищена).

  Як автомобіль визначає швидкість заряджання?

  Система управління акумуляторною батареєю (BMS. або “мозок”) автомобіля враховує всі фактори, описані вище, щоб максимізувати довговічність батареї. Зараз батарея гаряча? Чи холодно на вулиці? Акумулятор старий і зіпсований? Наскільки заряджена батарея? Враховуючи всю цю інформацію, автомобіль повідомляє зарядному пристрою напругу і струм, які він може прийняти. добуток яких визначає швидкість заряду.

  Коли автомобіль починає заряджатися, він може досягти (або наблизитися до) максимальної швидкості заряджання (i.e. 50 кВт). Але в міру того, як зарядка триває. і батарея нагрівається, а її елементи починають заповнюватися. автомобіль сповільнює швидкість зарядки, щоб зменшити навантаження на батарею. Коли батарея заповнена приблизно на 80%, швидкість заряду може різко сповільнитися, як показано в прикладі нижче:

  свій, електромобіль, допомогою, сонячних

  Чому швидкість заряджання сповільнюється під час заряджання?

  Щоб відповісти на це питання, ми повинні спочатку зрозуміти, що таке акумулятор автомобіля. Коли більшість людей уявляють собі автомобільний акумулятор, вони можуть уявити собі один великий блок, що знаходиться всередині автомобіля. Насправді всередині “акумуляторної батареї” є сотні, а часто й тисячі менших “батарейок.”(Tesla Model S має до 7 104 елементів акумулятора!) В результаті, коли батарея заряджається, ці тисячі комірок насправді є тим, що заряджається.

  Корисною аналогією може бути уява про сидіння в кінотеатрі. Коли кінотеатр порожній, легко знайти місце для зарядки. Але коли кінотеатр заповнюється, нам доводиться витрачати кілька хвилин, щоб знайти місце. і перелазити через людей (не перекидаючи при цьому їх попкорн). Ось що відбувається з елементами акумулятора на молекулярному рівні. Коли елементи батареї майже порожні, легко “знайти місце” для зарядки. Але в міру того, як елементи батареї заповнюються, потрібно більше часу, щоб знайти порожні елементи (і орієнтуватися в них). Як правило, електронам найважче знайти місце в кінотеатрі вашого акумулятора, коли він заповнений на 80%.

  ПРИМІТКА: Швидкість заряджання сповільнюватиметься протягом усього процесу заряджання. І кожен автомобіль визначає цю “швидкість уповільнення” по-різному. Кожен виробник визначає це для того, щоб зберегти батарею вашого автомобіля здоровою і збільшити термін її служби.

  Чому швидкість заряджання сповільнюється під час заряджання?

  Щоб відповісти на це питання, ми спочатку повинні зрозуміти акумулятор автомобіля. Коли більшість людей уявляють собі автомобільний акумулятор, вони можуть уявити собі один великий блок, що знаходиться всередині автомобіля. Насправді, всередині “акумуляторної батареї” знаходяться сотні. і часто тисячі. менших “акумуляторних елементів”.” (Tesla Model S має до 7 104 елементів акумулятора!) Як наслідок, коли батарея заряджається, ці тисячі комірок насправді заряджаються.

  Корисною аналогією може бути уява про те, що ви сидите в кінотеатрі. Коли кінотеатр порожній, легко знайти вільне місце. Але коли зал заповнюється, нам доводиться витрачати кілька хвилин, щоб знайти місце. і перелазити через людей (не перекидаючи при цьому їхній попкорн). Ось що відбувається з елементами акумулятора на молекулярному рівні. Коли елементи акумулятора майже розряджені, легко “знайти місце” для зарядки. Але в міру того, як елементи батареї заповнюються, потрібно більше часу, щоб знайти порожні елементи (і орієнтуватися в них). Як правило, при заряді вище 80% електронам найважче знайти місце в кінотеатрі вашого акумулятора.

  ПРИМІТКА: Швидкість заряджання буде сповільнюватися протягом усього процесу заряджання. І кожен транспортний засіб вирішує цю “швидкість уповільнення” по-різному. Кожен виробник визначає це для того, щоб зберегти акумулятор вашого автомобіля здоровим і збільшити термін його служби.

  Чому я не отримую максимальну швидкість заряджання, зазначену на заводській табличці мого автомобіля?

  На це є кілька причин. Коли автомобіль рекламує максимальну швидкість зарядки 50 кВт, це не означає, що він може постійно заряджатися з такою швидкістю.

  Коли автомобіль підключається до зарядного пристрою, між зарядним пристроєм і автомобілем відбувається діалог, в якому домінує автомобіль. Зарядний пристрій повідомляє автомобілю напругу та силу струму, які він може прийняти, і зарядний пристрій забезпечує лише те, що може витримати автомобіль. Таким чином, автомобіль керує своїм акумулятором, щоб забезпечити найдовший термін служби, не перезаряджаючи його. Ось кілька прикладів того, що впливає на швидкість заряджання:

  Залишити відповідь