Сонячний контролер заряду 60A MPPT із захистом від низької температури літій-іонного акумулятора, паралельний…

Контролер сонячного заряду 0A MPPT із захистом від низької температури літій-іонного акумулятора, паралельним заряджанням і Bluetooth

У контролері заряду HQST MPPT застосована вдосконалена технологія відстеження точки максимальної потужності (MPPT), яка допомагає регулювати потужність від сонячної панелі до акумулятора з ефективністю не менше 99%.5%. Цей сонячний регулятор на 60 Ампер MPPT використовує високоякісні компоненти з максимальною ефективністю перетворення 98%. Зарядка акумулятора MPPT може значно збільшити термін служби вашого акумулятора і має різні унікальні функції та досить прості у використанні функції.

Основні характеристики

Вбудований модуль Bluetooth, ви можете завантажити “ChargePro 2.0” (нова версія) або додаток PVChargePro” (стара версія) для віддаленого моніторингу, який зберігає 300 днів історичних даних. Сонячний контролер HQST 48V 60A оснащений РК-дисплеєм та світлодіодними індикаторами несправностей, які дозволяють не тільки перевіряти робочі дані та стан пристрою, але й швидко визначати несправності системи та змінювати параметри контролера.

Контролер HQST 60 Amp MPPT з негативним заземленням пропонує захист від перезарядки/перерозрядки/перевантаження/перегріву/короткого замикання/реверсу та захист літієвої батареї від низьких температур. Максимальний ступінь дозволяє уникнути пошкодження через несправність системи або помилки при установці. BMS захисту від низької температури для літієвої батареї автоматично визначає низьку температуру, припиняє зарядку літієвої батареї та захищає її життя. Цю функцію можна вмикати та вимикати вручну.

2 контролери HQST MPPT однієї серії (M2420N/M2440N/M4860N) можуть працювати разом для зарядки одного акумулятора за допомогою паралельного зарядного кабелю (не входить в комплект), щоб задовольнити вимоги до зарядки високої потужності, і 2 контролери повинні встановлювати однакову напругу акумуляторної батареї. Сумісний з заливними, AGM, гелевими та літієвими акумуляторами. Користувацький режим дозволяє покупцеві встановлювати свої параметри заряджання. 3-ступінчаста зарядка: прискорена, плаваюча та вирівнювання.

Литий алюмінієвий радіатор підвищує ефективність розсіювання тепла, що може мінімізувати втрати потужності від тепла. Заповнення всередині контролера гелем для кращої провідності охолодження PCBA та запобігає потраплянню води та інших пошкоджень, продовжуючи термін служби контролера. Завдяки преміальній мікросхемі та кращій PCBA, цей контролер може працювати під повним навантаженням навіть при високій температурі.

Контролер заряду сонячної батареї HQST 48В 60А використовує передову технологію MPPT, яка забезпечує швидке і стабільне відстеження точки максимальної потужності, високу ефективність відстеження до 99% і пікову ефективність перетворення 98%. Максимізація енергії від сонячних панелей для зарядки вашої системи. Автоматично виявляє напругу системи постійного струму 12В, 24В, 36В або 48В, що підходить для автофургонів, комерційних автомобілів, човнів, яхт та будь-якої позамережевої системи.

сонячний, контролер, заряд, mppt

Пакет включає в себе

сонячний, контролер, заряд, mppt

Контролер сонячного заряду HQST 60Amp MPPT

 • Напруга акумуляторної батареї: 12В/24В/36В/48В
 • Номінальний струм сонячного заряду: 60А;;
 • Власне споживання: 12мА/12В, 10мА/24В, 5мА/36В, 2мА/48В
 • Максимальна вхідна фотоелектрична напруга: 150 В
 • Максимальна вхідна потужність PV: 900 Вт / 12 В, 1800 Вт / 24 В, 2600 Вт / 36 В, 3200 Вт / 48 В
 • Робоча температура:.31℉~113℉

Genasun GV-10-LI-14.2V MPPT контролер заряду для літієвих батарей

Безкоштовна доставка: Безкоштовна доставка доступна лише для замовлень, що відправляються в межах 48 суміжних Сполучених Штатів. Вартість доставки буде розрахована і виставлений рахунок на замовлення, що відправляються за межі цієї області. Вартість доставки повинна бути сплачена до відправлення замовлення.

ДЛЯ 14.2V ЛІТІЄВИХ БАТАРЕЙ

Сонячний контролер заряду Genasun GV-10 з MPPT для літієвих батарей. це надшвидкісний MPPT. настільки ефективний, що знижує вартість вашої системи на ват!

Контролери Genasun розгорнуті в найвіддаленіших точках планети. Вони витримують роки в морі, суворі антарктичні зими, замерзання у верхніх шарах атмосфери в літаках на сонячних батареях і в кількох місцях, яких немає на карті. Зроблено в США, кожен контролер проходить повне електричне тестування для забезпечення надійності.

Якщо вам потрібна критична потужність, це ваш контролер.

 • Морський клас / водонепроникний
 • Світлодіодний індикатор повідомляє про стан заряду акумулятора
 • Без вентиляторів, без реле. довговічний
 • 98.3% Пікова ефективність
 • Безперервний, високошвидкісний MPPT
 • Вдосконалений електронний захист
 • Зроблено в США
 • 5-річна гарантія

Наднизьке нічне споживання:

Genasun GV-10 спалює мізерний 0.9 мА. Ця різниця в споживанні дозволяє GV-10 щодня заряджати вашу батарею на пів-ампер-години більше, що є критично важливим під час очікування засніженої панелі або декількох тижнів хмарної погоди

Радіо тиша:

Більшість контролерів заряду сонячних батарей MPPT транслюють радіочастотні шуми від ланцюга перетворення DC/DC. Нефільтровані входи та виходи витрачають енергію та створюють перешкоди для сусідньої або підключеної електроніки. Genasun працював над усуненням радіочастотних випромінювань з нашої лінійки контролерів заряду.

ЕЛЕКТРИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Плаваюча напругаНомінальний струм батареї (вихідний)Абсолютна максимальна напруга при STCРобоча температураЕлектрична ефективністьШвидкість відстеження MPPTВагаГарантія
Модель GV-10-Li-14.2V
14.2V
Мінімальна напруга акумулятора для роботи 8.5V
10.5A
Номінальна напруга акумулятора Н/Д
34V
Максимальна рекомендована потужність панелі 140W
-40°C до 85°C
Ефективність відстеження 99% типового
96%-98% типовий
Нічне споживання .9 мА
15 Гц
Підключення 4-позиційна клемна колодка для дроту 10-30AWG
6.5 унцій (185 г)
Розміри 5.5 x 2.5 x 1.2 (14 x 6.5 x 3.1 см)
5 років

Спеціальне поле

Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка доступна лише для замовлень, що доставляються в межах 48 суміжних Сполучених Штатів. Плата за доставку буде розрахована та виставлена на замовлення, що доставляються за межі цієї області. Вартість доставки повинна бути сплачена до відправлення замовлення.

MPPT-150-14.6 : 150 Вт MPPT сонячний контролер заряду для літієвих батарей

Powerwerx MPPT-150-14.6, контролер сонячного зарядного пристрою постійного струму для інших 12-вольтових LiFePO4 акумуляторів Bioenno. MPPT-150-14 має потужність 150 Вт.Контролер на 6 сонячних батарей призначений для зарядки 12В акумуляторів Bioenno типу LifePO4, еквівалентних LFP акумуляторам. Це економічно ефективний контролер для невеликих однопанельних систем.

Опис

Powerwerx MPPT-150-14.6, контролер сонячного зарядного пристрою постійного струму для інших 12В LiFePO4 акумуляторів Bioenno. MPPT-150-14 потужністю 150 Вт.6 сонячний контролер призначений для зарядки 12В акумуляторів Bioenno типу LifePO4, еквівалентних LFP акумуляторам. Це економічно вигідний контролер для невеликих однопанельних систем.

Діапазон вхідного постійного струму від 16-25 В постійного струму. Вихід. константа 14.6 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ. Максимальний струм 12 Ампер. Інтелектуальна конструкція контролера заряду автоматично регулює потужність заряду відповідно до вимог акумуляторів, без необхідності регулювання користувачем.

Powerwerx MPPT-150-14.6. контролер MPPT (відстеження точки максимальної потужності). Цей пристрій розрахований на 150 Вт і перетворює вищу напругу сонячних панелей до 14.6 В постійного струму, що більше підходить для заряджання акумуляторів типу LifePO4. Сонячний вхід попередньо підключений за допомогою роз’ємів типу MC4. Вихід поставляється з попередньо підключеними популярними роз’ємами Anderson Powerpole 30A.

MPPT-150-14.6 Технічні характеристики:

 • Технологія контролера: Технологія MPPT (відстеження точки максимальної потужності)
 • Вхідна напруга: 16-25 В постійного струму
 • Вихідна напруга: 14.6 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
 • Тип вхідного роз’єму: MC4
 • Тип вихідного роз’єму: Anderson Powerpole 30A
 • Максимальна потужність: 150 Вт
 • Максимальний струм: 12 Ампер
 • Тип батареї: Bioenno LiFePO4 або еквівалент
 • Тип системи: 12 В постійного струму (перетворювач постійного струму в постійний)
 • Управління: Автоматичне (не потребує налаштування користувачем)
 • Ефективність перетворення: 95
 • Рейтинг IP: IP67
 • Захист від короткого замикання: Так
 • Захист від перегріву: Так
 • Корпус: Литий алюмінієвий корпус забезпечує ефективне відведення тепла
 • Розміри: (Д х Ш х В) 2.3 дюйма. x 1.6 дюймів. x 0.9 дюймів. (58 мм x 40 мм x 22 мм)
 • Вага: 0.25 фунтів. (115 g)
 • Гарантія: 1 рік

ПРИМІТКА: Цей сонячний контролер призначений для використання з батареями Bioenno LiFePO4 або еквівалентними батареями. Цей контролер не слід використовувати з акумуляторами типу Flooded, AGM або GEL, оскільки його уставки напруги призведуть до їх перезарядки.

Потрібно перетворити вихідний роз’єм цього контролера?

Вихідний роз’єм. це силовий полюс Андерсона на 45А. Для перетворення на 5.5×2.Стовбур постійного струму 1 мм, використовуйте кабель BA-DCM-PP45. Для перетворення на 5.5×2.Гніздо 1 мм постійного струму, використовуйте кабель BA-DCF-PP45.

Сонячний контролер Victron BlueSolar MPPT 75/15

Контролер заряду сонячних панелей BlueSolar 75 VOC, 15 Ампер MPPT для 12В і 24В акумуляторних систем, включаючи літієві.

SKU: VIC.SCC010015050R | MPN: SCC010015050R

Доступний на складі Victron на австралійському складі Victrons і зазвичай доставляється протягом 5-6 робочих днів.

Рекомендовані аксесуари

Самовивіз зі складу в Саутпорті. 0.00 Ми зв’яжемося з вами електронною поштою, коли ваше замовлення буде готове до отримання. Для товарів на складі це, як правило, протягом 3 ГОДИН.

Контролери Victron BlueSolar вимагають V.E.Прямий смарт-ключ Bluetooth. Вбудований Bluetooth, будь ласка, перегляньте асортимент SmartSolar.

Контролери MPPT керують сонячними панелями в точці максимальної потужності, підвищуючи ефективність до 30%, регулюючи вхідну напругу для отримання максимальної потужності від сонячних панелей. Потім він керує цією потужністю для забезпечення змінної напруги батареї та навантаження.

Victron MPPT BlueSolar визначає, коли потрібно відрегулювати вихідну потужність, яку він надсилає до акумулятора, і вимикається на кілька мікросекунд, обчислює і вносить відповідні корективи. Принцип MPPT полягає в отриманні максимально можливої потужності від сонячної панелі шляхом встановлення найефективнішої комбінації напруги та струму. точка максимальної потужності.

BlueSolar підтримує вдосконалену функцію виявлення точки максимальної потужності. На відміну від звичайних MPPT, які, як правило, блокуються на місцевій MPP, коли виникають тіньові умови, [що може бути не оптимальним MPP], попереднє виявлення точки максимальної потужності буде збирати максимум енергії, блокуючись на оптимальній MPP. Крім того, пристрій налаштований на оптимальну триступеневу зарядку.

За допомогою V.E.Прямий Bluetooth Smart-ключ, програмування, відображення даних у реальному часі та історії доступний на вашому смарт-пристрої.

Вбудований додатковий електронний захист забезпечує

Триступенева зарядка

 • Перший етап. Насип або прискорення. Подається якомога більший струм, щоб швидко зарядити батареї приблизно до 80%.
 • Етап другий. Поглинання. Коли батарея досягає остаточної напруги заряду, відомої як напруга поглинання, заряд дозволяє струму зменшуватися, коли батарея наближається до повного заряду.
 • Третій етап. Поплавок. На цьому етапі подається напруга, достатня для збереження повного заряду, але контрольована для запобігання перезаряду.

MPPT 75/10, 75/15 MPPT 100/15 Технічні характеристики

SKU VIC.SCC010015050R
Номер моделі SCC010015050R
UPC / EAN 8719076025320
Бренд Victron Energy
Вага вантажу 0.6840 кг
Ширина доставки 0.210m
Відвантажувальна висота 0.050m
Довжина транспортування 0.150m
Доставка Кубічний 0.015750000m3

Купуйте з упевненістю, знаючи, що на ваш продукт поширюється 5-річна гарантія виробника Victron.

Будьте першим, хто залишив відгук про цей продукт!

Допоможіть іншим користувачам Outback Marine Australia Pty Ltd робити розумні покупки, залишаючи відгуки про придбані вами товари.

Супутні товари

Відправка в той же день (замовлення до 13:00)

РЕЄСТРУВАТИСЯ та ЗБЕРЕГТИ!Приєднуйтесь до КЛУБУ, щоб отримувати новини та спеціальні ціни, акції та пропозиції тільки для членів клубу. Приєднатися безкоштовно

© 2023 Outback Marine Australia Pty Ltd. ABN: 26082231892. Всі права захищені.

Умови Умови

Ласкаво просимо на наш веб-сайт. Якщо ви продовжуєте переглядати та використовувати цей веб-сайт, ви погоджуєтесь дотримуватися наступних умов використання, які разом з нашою політикою конфіденційності регулюють відносини Outback Marine Australia Pty Ltd з вами щодо цього веб-сайту. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною цих положень та умов, будь ласка, не використовуйте наш веб-сайт.

Термін “Outback Marine Australia Pty Ltd” або “нас” або “ми” відноситься до власника веб-сайту, юридична адреса якого. Наш ABN. 26082231892. Термін “ви” відноситься до користувача або глядача нашого веб-сайту.

Використання цього веб-сайту здійснюється відповідно до наступних умов використання:

 • Вміст сторінок цього веб-сайту призначений лише для вашої загальної інформації та використання. Може бути змінена без попереднього повідомлення.
 • Ні ми, ні треті особи не надаємо жодних гарантій щодо точності, своєчасності, продуктивності, повноти або придатності інформації та матеріалів, знайдених або запропонованих на цьому веб-сайті, для будь-якої конкретної мети. Ви визнаєте, що така інформація та матеріали можуть містити неточності або помилки, і ми прямо виключаємо відповідальність за будь-які такі неточності або помилки в повному обсязі, дозволеному законом.
 • Ви використовуєте будь-яку інформацію або матеріали на цьому веб-сайті виключно на власний ризик, за який ми не несемо відповідальності. Ви несете власну відповідальність за те, щоб будь-які продукти, послуги або інформація, доступні на цьому веб-сайті, відповідали вашим конкретним вимогам.
 • Цей веб-сайт містить матеріали, які належать нам або надані нам за ліцензією. Ці матеріали включають, але не обмежуються дизайном, макетом, виглядом, зовнішнім виглядом та графікою. Відтворення заборонено, окрім як відповідно до повідомлення про авторські права, яке є частиною цих положень та умов.
 • Всі торгові марки, відтворені на цьому веб-сайті, які не є власністю оператора або не мають ліцензії на них, зазначені на веб-сайті.
 • Несанкціоноване використання цього веб-сайту може призвести до позову про відшкодування збитків та/або бути кримінальним злочином.
 • Час від часу цей веб-сайт може також містити посилання на інші веб-сайти. Ці посилання надані для вашої зручності для отримання додаткової інформації. Вони не означають, що ми схвалюємо веб-сайт(и). Ми не несемо відповідальності за зміст веб-сайтів, на які є посилання.
 • Використання вами цього веб-сайту та будь-які суперечки, що виникають у зв’язку з таким використанням веб-сайту, підпадають під дію законів штату Квінсленд, Австралія.

Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності визначає, як ми використовуємо та захищаємо будь-яку інформацію, яку ви надаєте нам під час користування цим веб-сайтом.

Ми прагнемо забезпечити захист вашої конфіденційності. Якщо ми попросимо вас надати певну інформацію, за допомогою якої ви можете бути ідентифіковані при використанні цього веб-сайту, ви можете бути впевнені, що вона буде використана тільки відповідно до цієї заяви про конфіденційність.

Ми можемо час від часу змінювати цю політику, оновлюючи цю сторінку. Вам слід час від часу перевіряти цю сторінку, щоб переконатися, що ви задоволені будь-якими змінами.

Що ми збираємо

Ми можемо збирати наступну інформацію:

 • ім’я та посада
 • контактна інформація, включаючи адресу електронної пошти
 • демографічна інформація, така як поштовий індекс, уподобання та інтереси
 • інша інформація, пов’язана з опитуваннями та/або пропозиціями клієнтів

Що ми робимо з інформацією, яку ми збираємо

Нам потрібна ця інформація, щоб зрозуміти ваші потреби і надати вам кращий сервіс, зокрема, з наступних причин:

 • Внутрішнє діловодство.
 • Ми можемо використовувати інформацію для покращення наших продуктів та послуг.
 • Ми можемо періодично надсилати рекламні електронні листи про нові продукти, спеціальні пропозиції або іншу інформацію, яка, на нашу думку, може вас зацікавити, використовуючи надану вами електронну адресу.
 • Час від часу ми також можемо використовувати вашу інформацію, щоб зв’язатися з вами для проведення маркетингових досліджень. Ми можемо зв’язатися з вами електронною поштою, телефоном, факсом або поштою. Ми можемо використовувати інформацію для налаштування веб-сайту відповідно до ваших інтересів.

Ми прагнемо забезпечити безпеку вашої інформації. Щоб запобігти несанкціонованому доступу або розголошенню, ми запровадили відповідні фізичні, електронні та управлінські процедури для захисту та безпеки інформації, яку ми збираємо в Інтернеті.

Як ми використовуємо файли cookie

Файл cookie. це невеликий файл, який запитує дозвіл на розміщення на жорсткому диску вашого комп’ютера. Після того, як ви погоджуєтеся, файл додається, і файл cookie допомагає аналізувати веб-трафік або повідомляє вам, коли ви відвідуєте певний сайт. Файли cookie дозволяють веб-програмам реагувати на вас як на особу. Веб-додаток може адаптувати свою роботу до ваших потреб, вподобань та уподобань, збираючи та запам’ятовуючи інформацію про ваші вподобання.

Ми використовуємо файли cookie для реєстрації трафіку, щоб визначити, які сторінки використовуються. Це допомагає нам аналізувати дані про відвідуваність веб-сторінок і покращувати наш веб-сайт, щоб адаптувати його до потреб клієнтів. Ми використовуємо цю інформацію тільки для цілей статистичного аналізу, після чого дані видаляються з системи. Загалом, файли cookie допомагають нам надавати вам кращий веб-сайт, дозволяючи нам відстежувати, які сторінки ви вважаєте корисними, а які ні. Файл cookie жодним чином не надає нам доступ до вашого комп’ютера або будь-якої інформації про вас, окрім даних, якими ви вирішили поділитися з нами. Ви можете прийняти або відхилити файли cookie. Більшість веб-браузерів автоматично приймають файли cookie, але зазвичай ви можете змінити налаштування свого браузера, щоб відхилити файли cookie, якщо бажаєте. Це може завадити вам повною мірою скористатися всіма перевагами веб-сайту.

Посилання на інші веб-сайти

Наш веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти, що представляють інтерес. Однак, як тільки ви скористалися цими посиланнями, щоб залишити наш сайт, ви повинні мати на увазі, що ми не маємо жодного контролю над тим іншим веб-сайтом. Тому ми не можемо нести відповідальність за захист і конфіденційність будь-якої інформації, яку ви надаєте під час відвідування таких сайтів, і на такі сайти не поширюється дія цієї заяви про конфіденційність. Ви повинні проявляти обережність і ознайомитися із заявою про конфіденційність, що застосовується до відповідного веб-сайту.

Керування вашою особистою інформацією

Ви можете обмежити збір або використання вашої особистої інформації наступними способами:

 • щоразу, коли вас просять заповнити форму на веб-сайті, шукайте поле, яке ви можете натиснути, щоб вказати, що ви не хочете, щоб ця інформація використовувалася будь-ким для цілей прямого маркетингу
 • якщо ви раніше дали згоду на використання вашої особистої інформації для цілей прямого маркетингу, ви можете змінити свою думку в будь-який час, написавши нам або надіславши електронного листа.

Ми не будемо продавати, поширювати або здавати в оренду вашу особисту інформацію третім особам, якщо не отримаємо на це вашого дозволу або якщо цього не вимагає закон. Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для надсилання вам рекламної інформації про третіх осіб, яка, на нашу думку, може вас зацікавити, якщо ви повідомите нам, що бажаєте, щоб це сталося.

Якщо ви вважаєте, що будь-яка інформація, яку ми зберігаємо про вас, є неправильною або неповною, будь ласка, напишіть нам або надішліть електронного листа якомога швидше за вищевказаною адресою. Ми негайно виправимо будь-яку інформацію, яка виявиться невірною.

Залишити відповідь