Сонячний генератор Goal Zero Yeti 1250 12В 100Ач сонячна акумуляторна батарея. Сонячний генератор Yeti 1250

Огляд сонячного генератора Goal Zero YETI 1250

Виробництво електроенергії має вирішальне значення для роботи різних типів човнів, багато що залежить від розміру вашого судна. Наприклад, вам потрібна енергія для роботи критично важливих приладів, таких як морозильні камери, холодильники, зарядки телефонів і ноутбуків, а також домашнього медичного обладнання. Деякі кораблі мають вбудовані генератори, але вони не потребують надійного сонячного генератора.

Морський сонячний генератор має багато переваг у порівнянні з іншими пристроями, що працюють на викопному паливі. Наприклад, YETI 1250 від Goal Zero. ідеальний приклад сонячного генератора, який дарує вам душевний спокій, коли ви плаваєте на своєму човні. Портативна електростанція YETI 1250 також може служити для таких цілей, як кемпінг та інші програми навіть вдома. Сонячний генератор чудово працює як в приміщенні, так і на відкритому повітрі.

Ключові особливості портативного сонячного генератора YETI 1250

Для всіх ваших потреб в електроенергії, незалежно від того, чи живете ви поза мережею або в місці з проблемами з електропостачанням, сонячний генератор YETI 1250 є найкращою відповіддю. Генератор універсальний, і ви можете використовувати його в різних місцях, таких як будинок, човен або в кемпінгу. Універсальна сонячна станція складається з 1200 Вт-год (ємність 100 Ач).

Генератор також має вбудований інвертор чистої синусоїди потужністю 1200 Вт. Інший прекрасний аспект Goal Zero Yeti 1250 полягає в тому, що він працює прямо з коробки і запускається простим натисканням кнопки “увімкнення”. Він не використовує код для запуску, як інші генератори, тому ним легко користуватися кожному.

Пристрій дає вам миттєву енергію як для екстреного, так і для повсякденного використання, і це зручно в порівнянні з іншими генераторами. Інші генератори, які використовують газ або викопне паливо, створюють шум і дим, що спричиняють забруднення навколишнього середовища. З YETI 1250 у вас ніколи не закінчиться електроенергія. Він має накопичувачі, які допоможуть вам використовувати енергію в більш пізній період.

YETI 1250. це багатоцільовий пристрій

Yeti 1250 може живити багато приладів, і ви можете використовувати деякі з них одночасно. Пристрій підходить для живлення всіх типів приладів, таких як холодильники, медичне обладнання, світильники та багато іншого. Генератор має різні виходи, які включають 2.1A USB, 12 В вихід і 1200 Вт змінного струму. Він також здатний живити або заряджати до 10 пристроїв одночасно.

Він також може заряджати такі предмети: смартфон, фари, планшет, POV-камеру, а також ноутбук. Коли у вас є цей портативний генератор Yeti 1250, це так само добре, як бути вдома, оскільки вам не потрібно турбуватися про проблеми з електроживленням для ваших приладів. Він також може дати вам багато годин для роботи холодильника, РК-телевізора, а також системи освітлення Light-a-Life.

YETI 1250 має покращений дисплей

Генератор також корисний тим, що він допомагає вам перевірити кількість енергії, яка витікає або надходить, поглянувши на дисплей. Дисплей допоможе вам оцінити ваші потреби в енергії, використовуючи дані на екрані. Індикатор рівня заряду акумулятора легко читається, і він допоможе вам дізнатися, коли батарею потрібно підзарядити.

Генератор Yeti 1250 важить трохи більше 100 фунтів і поставляється з пересувним візком, що робить його портативним для переміщення з місця на місце. Каретка складається з ручки та коліс для більш природного руху. Ви можете використовувати генератор з будь-якого місця, оскільки його зручно і легко переносити. Якщо ви любите такі види активного відпочинку, як кемпінг або вітрильний спорт, генератор Yeti 1250 стане вашим вірним супутником, який ніколи вас не підведе.

YETI 1250 легко з’єднати ланцюгом

Якщо вам потрібна більша потужність, ви можете підключити Yeti 1250 до акумуляторів на 12 В і 100 Ач. Ланцюгове з’єднання має важливе значення, оскільки воно допомагає продовжити час роботи елементів, щоб ви могли мати тривалий період живлення. Генератор зазвичай ідеально підходить для короткочасних відключень електроенергії, але він все одно може допомогти вам насолоджуватися більшою потужністю. Ви можете окремо з’єднати його з іншими доступними акумуляторами.

Перевага з’єднання пристрою з ланцюгом полягає в тому, що інші батареї можуть зберігати енергію, яку ви можете використати пізніше. Навіть вночі за відсутності сонячної енергії ви можете користуватися енергією, яка зберігається на з’єднаних між собою батареях. Іншими словами, у вас ніколи не буде нестачі енергії в будь-який час доби.

Як зарядити YETI 1250

Існує три різні способи зарядки YETI 1250, які включають наступне:

Використовуйте сонячну енергію

Ви можете зарядити пристрій, підключивши його до сумісної сонячної панелі. Розмір сонячної панелі визначає період заряджання. YETI 1250 повністю заряджається приблизно за 12-24 години, якщо ви використовуєте кейс Boulder 200 Briefcase. Сонячна енергія економічно вигідна, і це головна перевага її використання.

Підключення до електромережі

Для підзарядки також можна використовувати метод включення гаджета YETI 1250 в розетку. Цей метод використовує енергію з мережі для підзарядки акумуляторів. Повна зарядка акумулятора займає близько 18 годин.

Використання автомобільного зарядного пристрою

Спосіб не дуже поширений через тривалий час підзарядки. Однак ви можете відновити роботу Goal Zero Yeti 1250 за допомогою адаптера на 12 В у вашому автомобілі. Для підзарядки гаджета потрібно близько 44 годин. Зарядка від автомобіля зручна тим, що ви можете підзарядити генератор з будь-якого місця, особливо якщо ви перебуваєте в поході.

Переваги використання YETI 1250

Існує багато переваг використання Yeti 1250 для виробництва електроенергії за різних обставин. Деякі з переваг генератора включають наступні моменти.

Yeti 1250. це зручно

Незалежно від того, чи живете ви поза електромережею, чи в місці, де часто бувають перебої з електрикою, Yeti 1250 забезпечить вас необхідною енергією. Він зручний, і ви можете використовувати його з будь-якого місця. Він безпечний, і ви можете використовувати його як у приміщенні, так і на вулиці. Пристрій також є чистим і безшумним, тому не спричиняє шуму та забруднення повітря. Він не виробляє токсичних випарів, як інші генератори, що використовують викопне паливо.

Душевний спокій

Ніщо так не напружує, як уява про ситуацію, коли ви можете зіткнутися з відключенням електроенергії під час роботи з критично важливими приладами. Якщо ви перебуваєте в місці, яке не підключено до електромережі, важливо мати надійне джерело живлення. Це допоможе вам запобігти незручностям, пов’язаним з відсутністю енергії в потрібний момент.

Yeti 1250. це розумний пристрій, який дарує вам душевний спокій, оскільки забезпечує живлення тоді, коли вам це потрібно. Він здатний живити критично важливі гаджети, такі як життєво важливе медичне обладнання вдома. Пристрій може живити різні типи матеріалів, такі як кисневі та CPAP апарати, а також кардіомонітори.

Якщо у вас вдома є пацієнт, який перебуває на підтримці життєдіяльності, вам не потрібно перейматися питаннями перебоїв в електропостачанні. У разі стрибка напруги в електромережі ви можете швидко переключитися на сонячний генератор Yeti 1250, який має достатньо енергії для роботи різних типів обладнання. Генератор може дати вам душевний спокій у ситуаціях, які можуть бути небезпечними для життя.

Сонячний генератор також здатний працювати з критично важливими побутовими приладами, такими як морозильні камери та холодильники. Незалежно від того, де ви знаходитесь. вдома чи в гостях, вам потрібно зберігати продукти, що швидко псуються, а гаджети працюють, використовуючи енергію.

Простота у використанні

Ще одна перевага сонячного генератора Yeti 1250 полягає в тому, що він простий у використанні. Він має багато портів, які можуть живити ваші пристрої одночасно. Він має порти для постійного, змінного струму та USB, і ви можете активувати їх за допомогою одного головного вимикача. Кожен член сім’ї може мати доступ до енергії від цього портативного генератора.

Ви можете керувати ним за допомогою смартфона

Ви можете керувати Yeti 1250 з будь-якого місця за допомогою програми Goal Zero Yeti App. Розумний додаток допоможе вам виконувати такі завдання, як перевірка рівня заряду акумулятора, а також надходження та виведення енергії. Ви також можете використовувати додаток для смартфона, щоб вмикати та вимикати всі порти.

Додаток Yeti “розумний” тим, що ви можете керувати генератором з долоні з будь-якого місця. Іншим важливим аспектом є те, що ви можете отримувати останні оновлення прошивки з додатку Yeti. Однак додаток сумісний лише з увімкненими Goal Zero Yeti 1400 і 3000Lithium.

Як працює сонячний генератор Yeti?

На першому етапі генератор Yeti збирає енергію з різних джерел. Він може отримувати енергію від сонця за допомогою сумісної сонячної панелі. Перевага сонячної енергії полягає в тому, що ви можете отримати доступ до неї з будь-якого місця. Гаджет також збирає енергію від розетки або автомобільного зарядного пристрою.

Гаджет також зберігає енергію після збору її з різних джерел. Коли блок живлення повністю заряджений, ви також можете використовувати його як розетку. Ви можете підключити електроприлади безпосередньо до генератора або використовувати подовжувач, оскільки він має різні порти.

Енергія, що міститься у вашому блоці, може заряджати будь-які пристрої, такі як холодильники, медичне обладнання та іншу побутову техніку. Ви можете підключити до сонячного генератора більше десяти машин одночасно, і вони будуть добре функціонувати.

Що входить до комплекту Yeti

Комплект Yeti 1250 постачається з іншими аксесуарами, які доповнюють його функції. Основними компонентами є дві сонячні панелі, які поглинають енергію сонця. Панелі виготовлені за монокристалічною технологією, яка є високоефективною і може прослужити до 30 років. Іншим важливим аспектом є те, що сонячні панелі, як очікується, перезаряджаються через 24-48 годин.

До комплекту також входить блок живлення, метою якого є накопичення енергії, щоб ви могли використовувати її пізніше для підзарядки вашого спорядження. Блок живлення може виступати основним джерелом енергії для виконання різних завдань, таких як охолодження та освітлення. Він також може працювати з декількома пристроями. Блок живлення забезпечує 1250 ват-годин зберігання енергії.

У комплект також входить зручний чохол для перенесення, виготовлений з тканини. Чохол дозволяє легко переносити батареї з одного місця в інше. Він також включає в себе захисний екран, який допомагає захистити аксесуари під час переміщення в різні райони. До комплекту також входить роликовий візок, який дозволяє плавно переміщати блок живлення з місця на місце.

Комплект також складається з настінного зарядного кабелю, який дозволяє заряджати блок живлення від розетки на стіні. Ви також можете придбати інші додаткові аксесуари для сонячного генератора Yeti 1250, наприклад, автомобільний зарядний пристрій. Автомобільний зарядний пристрій допомагає налаштувати систему так, щоб ви могли використовувати її з будь-якого місця.

Що ще потрібно знати про сонячну енергію

 • Сонячна система дає вам миттєву енергію простим натисканням кнопки увімкнення. Він також простий у використанні, оскільки не вимагає складної системи налаштування сонячного генератора. Щойно ви відкриєте сонячні панелі, сонце зробить решту роботи.
 • Зарядка генератора від сонця або стіни дає аналогічні результати. Перевага сонячної енергії в тому, що вона екологічно чиста.
 • Сонячні панелі не такі вже й великі завдяки технологічному прогресу. Інші типи сонячних панелей можуть зручно поміститися в. і вони потужні.
 • Сонячні панелі є, і вони не легко розбиваються, навіть якщо ви впустите одну з них на бетон. Ви також можете переїхати панель вантажівкою, але вона не так легко розбивається, і це є великою перевагою для користувачів.
 • Сонячна енергія може змінити ваше життя багатьма способами. Це економічно ефективно, єдині витрати, які ви несете, пов’язані з початковою покупкою сонячної системи Yeti 1250. Іншим елементом є те, що сонячна енергія є розумною і не впливає на навколишнє середовище, як інші джерела енергії.
 • Монокристалічні сонячні панелі ефективні та надійні. Вони мають тривалий термін служби до 30 років. Вони також можуть добре працювати в різних умовах, включаючи погане освітлення.

Залишити відгук Скасувати відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані вашого коментаря.

Запасна сонячна батарея Goal Zero Yeti 1250 Solar Generator 12V 100Ah

Ми хочемо, щоб ви були задоволені на 100%. Якщо з якихось причин ви не задоволені, поверніть його нам.

Ми маємо в наявності недорогі, високоякісні батареї, і ми готові допомогти вам зробити правильну покупку.

Безкоштовна доставка на замовлення понад 99, включаючи фрахт.

Якщо наш продукт не працює належним чином, не соромтеся звертатися до нашої служби підтримки клієнтів.

Про сонячні батареї

сонячний, генератор, goal, yeti

Догляд за акумуляторами SLA

 • Перезаряджайте батареї після кожного використання, щоб запобігти зниженню продуктивності.
 • Уникайте повної розрядки.
 • Періодично перевіряйте клеми на наявність ознак корозії або іншого зносу, що може призвести до виходу з ладу.
 • Завжди зберігайте батарею повністю зарядженою.
 • Зберігайте акумулятор у прохолодному, сухому місці (~68°F).
 • Переробляйте батареї, не викидайте їх.

сонячний, генератор, goal, yeti

Часті запитання

Все, що ми робимо, це продаємо запасні батареї, ми дуже добре в цьому розбираємося!Виробники не в змозі обробляти менші замовлення швидко та ефективно.BatteryClerk спеціалізується на точній та швидкій обробці замовлень будь-якого розміру.

Всі замовлення на акумулятори AJC, розміщені з понеділка по п’ятницю, відправляються з нашого складу в той же день, якщо вони зроблені до 14:00 за східним часом.

Якщо замовлення зроблено в п’ятницю після 14:00 по неділю, воно буде відправлене в понеділок вранці.

Ми гарантуємо повернення протягом 30 днів та 12-місячну гарантію на нашу продукцію. На акумуляторні батареї для газонокосарок та тракторів надається гарантія 6 місяців.

Будь ласка, введіть марку та номер моделі вашого пристрою або акумулятора, який потрібно замінити, у рядок пошуку вгорі цієї сторінки.

Якщо напруга, клеми та розміри збігаються, ви зможете використовувати його як сумісний варіант заміни акумулятора.

Посібник користувача комплекту сонячного генератора GOAL ZERO Yeti 1250

Перш ніж читати решту інструкції, підключіть Goal Zero Yeti до стіни. Зберігайте Goal Zero Yeti увімкненим в мережу, щоб акумулятор завжди був заряджений. Продукти Goal Zero розроблені, щоб забезпечити вас енергією, поки ви робите те, що любите. Незалежно від того, чи ви піднімаєтеся в Гімалаї, чи живете у фургоні під час подорожі світом, чи розбиваєте кемпінг на задньому дворі, ми забезпечимо вас енергією. Ласкаво просимо до сонячного життя. Вітаємо з придбанням нового сонячного генератора Goal Zero Yeti 1250, готового до роботи генератора для надзвичайних ситуацій, кемпінгу або будь-де, де вам потрібна енергія. З потужністю 1250 ват-годин ви можете підтримувати роботу ноутбуків, освітлення, побутової техніки та холодильників на кілька годин довше. Переконайтеся, що ви зайшли на сайт і зареєстрували свій продукт, щоб активувати гарантію. Ви також зможете підписатися на отримання сповіщень та попереджень щодо Goal Zero Yeti. www.GoalZero.com/warranty

Познайомтеся зі своїм спорядженням

Вихід для підключення до мережі Anderson Powerpole Порт для підключення до мережі, розташований на задній панелі Goal Zero Yeti.

Розпаковуємо Goal Zero Yeti

A Настінний зарядний пристрій змінного струму (2 шт.) B Візок на колесах (для збирання див. окремий посібник користувача в коробці) C Сонячний генератор Goal Zero Yeti 1250

Що живить

Більш детальну інформацію див. на сторінці 10

 • Час роботи повнорозмірного холодильника від Goal Zero Yeti 1250 залежить від декількох факторів, включаючи рік, марку та модель вашого холодильника, а також його об’єм, наповненість та використання. Ми активно тестуємо різні холодильники, щоб визначити середній час роботи. Для забезпечення максимальної тривалості роботи та оптимізації продуктивності ми рекомендуємо обмежити відчинення та зачинення дверей холодильника під час живлення від Goal Zero Yeti 1250.

Заряджання YETI

ЗАРЯДЬТЕ МЕНЕ ЗАРАЗ: Перед використанням або зберіганням увімкніть Goal Zero Yeti в розетку до повної зарядки. Тримайте Goal Zero Yeti підключеним до мережі, коли він не використовується. Більше порад та підказок щодо збереження здоров’я акумулятора див. у розділі АКУМУЛЯТОР 101. РК-дисплей акумулятора: РК-дисплей акумулятора показує рівень заряду вашого Goal Zero Yeti. На акумуляторі є 5 сегментів, рівень заряду приблизно 20%. 40%. 60%. 80%.100% ємність. Під час використання Goal Zero Yeti з дисплея зникатимуть сегменти, що вказують на залишок заряду. Під час заряджання Goal Zero Yeti ви помітите, що сегмент акумулятора блимає з інтервалом в 1 секунду. Це вказує на поточний стан заряду. Коли ваш Goal Zero Yeti буде повністю заряджений, всі сегменти акумулятора будуть світитися і залишатися світлими.

Заряджання від сонячної батареї Існує три різні входи, які можна використовувати для заряджання Goal Zero Yeti від сонячної батареї, всі вони розташовані в області “INPUT” у верхньому лівому куті лицьової панелі Goal Zero Yeti. Два круглі 8-міліметрові порти призначені для використання з сонячними панелями Goal Zero. Кожен порт може підтримувати до 160 Вт потужності. загальна потужність не може перевищувати 240 Вт. Порт Anderson Powerpole призначений для використання з сонячними панелями сторонніх виробників і може обробляти потужність 240 Вт.

 • Розмістіть сонячну панель там, де на неї потраплятиме якомога більше прямих сонячних променів. Дивіться графік у розділі SOLAR 101 для довідки.
 • Вставте штекер сонячної панелі з синім кільцем в один з портів INPUT на передній панелі Goal Zero Yeti. Ви знатимете, що Goal Zero Yeti заряджається, коли загориться зелений світлодіодний індикатор біля порту INPUT, а сегменти акумулятора на РК-дисплеї акумулятора почнуть блимати. Goal Zero Yeti повністю заряджений, коли всі сегменти акумулятора перестають блимати і світяться постійно.
 • Ви також можете підключити Goal Zero Yeti до сонячних панелей інших марок за допомогою порту Anderson Power-Pole, розташованого поруч з двома зарядними портами.
 • Ви можете з’єднати кілька сонячних панелей Goal Zero разом, щоб скоротити час підзарядки від сонячної енергії. Ваш Goal Zero Yeti здатний приймати 160 Вт сонячної енергії на один вхід, не більше 240 Вт сумарно.
 • Ви можете заряджати Goal Zero Yeti за допомогою сонячних панелей і настінного зарядного пристрою одночасно.

Заряджання від мережі За допомогою настінного зарядного пристрою змінного струму, що входить до комплекту, підключіть Goal Zero Yeti до будь-якої розетки. Ви дізнаєтесь, що Goal Zero Yeti заряджається, коли загориться зелений світлодіодний індикатор поруч із портом INPUT, а сегменти акумулятора на дисплеї BATTERY DISPLAY почнуть блимати. Goal Zero Yeti повністю заряджений, коли всі сегменти акумулятора перестають блимати і світяться постійно. Goal Zero Yeti повинен підзарядитися від мережі приблизно за 18 годин.

 • Настінний зарядний пристрій змінного струму поставляється у двох частинах. З’єднайте дві частини, підключивши кабель до коробки

Заряджання від автомобіля Хоча це не рекомендується через повільний час заряджання, ви можете заряджати Goal Zero Yeti від будь-якого джерела 12 В, наприклад, від вашого автомобіля. Щоб зарядити Goal Zero Yeti від автомобіля або джерела 12В, вам потрібно придбати 8.зарядний пристрій від 0 мм до 12 В від GOALZERO.com. Зателефонуйте до нашого Центру обслуговування клієнтів за номером 1-888-7946250, щоб отримати допомогу у визначенні зарядного пристрою. Час роботи повнорозмірного холодильника від Goal Zero Yeti 1250 залежить від декількох факторів, включаючи рік, марку та модель вашого холодильника, а також його об’єм, наповнення та використання. Ми активно тестуємо різні холодильники, щоб визначити середній час роботи. Для максимально тривалої роботи та оптимізації продуктивності ми рекомендуємо обмежити відчинення та зачинення дверей холодильника під час живлення від Goal Zero Yeti 1250. Що можна живити від Goal Zero Yeti: USB: Смартфони, MP3-плеєри, цифрові камери, електронні книги, планшети тощо. 12 В: освітлення Goal Zero, прилади на 12 В тощо. Змінний струм: ноутбуки, фотоапарати, апарати штучної вентиляції легень, монітори, побутова техніка, холодильники тощо.

Використання Goal Zero Yeti

 • Натисніть головну кнопку POWER, щоб увімкнути Goal Zero Yeti.
 • Натисніть кнопку живлення, розташовану над кожним портом, який ви будете використовувати. Якщо ви не використовуєте певні порти, переконайтеся, що вони вимкнені, щоб заощадити енергію.
 • Ви дізнаєтесь, що порт увімкнено, коли загориться зелений світлодіод на кнопці.
 • Підключайте свої пристрої до мережі, куди б ви не поїхали.
 • Якщо можливо, тримайте Goal Zero Yeti підключеним до джерела живлення, коли він не використовується.
 • Ви можете заряджати Goal Zero Yeti і заряджати спорядження одночасно.

Стратегія найкращого використання: Під час заряджання спорядження за допомогою Goal Zero Yeti зверніть увагу на РК-дисплей заряду акумулятора. Якщо ви підключаєте пристрої з високим енергоспоживанням (наприклад, великий холодильник), рівень заряду Goal Zero Yeti може дуже швидко знизитися, і ви не отримаєте рівно 1250 Вт-год енергії. З іншого боку, якщо ви заряджаєте пристрої, які споживають енергію повільніше (наприклад, невеликий телевізор), ви отримаєте близько 1250 Вт-год від Goal Zero Yeti. Якщо у вас спостерігається скорочення часу роботи, можливо, ви захочете перевірити вимоги до енергоспоживання пристрою, див. розділ УСУНЕННЯ НЕПРАВНОСТЕЙ для отримання допомоги.

Використання в холодну погоду: Низькі температури (нижче нуля) можуть вплинути на ємність акумулятора Goal Zero Yeti. Якщо ви будете жити поза мережею в мінусових умовах, ми рекомендуємо зберігати Goal Zero Yeti в ізольованому холодильнику та підключеним до джерела живлення (сонячні батареї). Природне тепло, що генерується Goal Zero Yeti, міститься в ізольованому охолоджувачі, що підтримує ємність акумулятора на найвищому рівні.

РК-дисплей: Ви можете активувати підсвічування дисплея, натиснувши кнопку дисплея. Вбудований РК-дисплей показує три важливі речі:

 • INPUT показує кількість енергії (ват), що надходить до Goal Zero Yeti під час заряджання. Якщо ви заряджаєтесь від сонця, ви побачите, як змінюється кількість ват, коли ви повертаєте панелі до/від сонячного світла. a. LO відображатиметься, якщо потік енергії нижче вимірюваної величини.
 • OUTPUT показує кількість енергії (ват), яку використовують ваші пристрої, підключені до Goal Zero Yeti.
 • Попередження Goal Zero Yeti 1250:
Несправність акумулятора: Замініть внутрішній акумулятор
Перегорів запобіжник: Зверніться до Центру рішень Goal Zero
Низький заряд акумулятора: Негайно підключіть джерело живлення
Попередження про температуру; Занадто гаряче: відключіть Goal Zero Yeti від мережі та дайте йому охолонути
Несправність інвертора: Пристрій споживає занадто багато енергії. Від’єднайте пристрій від мережі та увімкніть і вимкніть інвертор змінного струму. Зверніться до Центру рішень Goal Zero

Зберігання та обслуговування під час простою: Підключення Goal Zero Yeti до джерела живлення, наприклад, сонячної батареї або розетки, між пригодами або під час зберігання підтримує заряд акумулятора в робочому стані і не дає йому розрядитися. Це подовжить термін служби акумулятора і забезпечить заряджання та готовність вашого Goal Zero Yeti до роботи протягом усього дня, кожного дня. Якщо ви не можете тримати Goal Zero Yeti підключеним до джерела живлення під час зберігання, повністю заряджайте Goal Zero Yeti кожні 3 місяці та зберігайте його в прохолодному, сухому місці. Невиконання цих кроків може призвести до пошкодження акумулятора, що призведе до анулювання гарантії на виріб.

Пристебніть свій Goal Zero Yeti: Хочете більше потужності від вашого Goal Zero Yeti? Ви можете продовжити час роботи вашого Goal Zero Yeti, підключивши до нього додаткові акумулятори 12 В, 100 Ач. Роз’єм на задній панелі Goal Zero Yeti. це Anderson Power SB175

 • Перш ніж підключати батареї до Goal Zero Yeti 1250, вам потрібно придбати відповідні кабелі та додаткові батареї: a. Кабель для з’єднання акумуляторів Goal Zero Yeti 1250 Battery Clamp (SKU #98003) тимчасово підключає інші акумулятори 12В. b. Кільцевий з’єднувальний кабель Goal Zero Yeti 1250 (SKU #98001) напівпостійно підключає інші 12В акумулятори. c. Підключайте до Goal Zero Yeti 1250 лише свинцево-кислотні акумулятори ємністю 100 А-год, 12 В (або аналогічні, 175 А-год MAX).
 • Знайдіть і зніміть пластикову кришку на задній панелі Goal Zero Yeti (вгорі, по центру).
 • Підключіть кабель ланцюга до додаткових акумуляторів.
 • Підключіть ланцюговий кабель до роз’єму Anderson Powerpole на задній панелі Goal Zero Yeti. Коли до Goal Zero Yeti під’єднані додаткові батареї, час заряджання збільшується. це пов’язано з необхідністю заряджати під’єднані батареї додатково до Goal Zero Yeti.

Технічні характеристики

Час заряду
Настінний зарядний пристрій (72 Вт) 18 годин
Автомобільний зарядний пристрій (30 Вт) 44 години
2x Goal Zero Boulder 30 40-80 годин
3x Goal Zero Boulder 30 27-54 години
Goal Zero Nomad 100 24-48 годин
Батарея
Тип осередку Свинцево-кислотний AGM
Ємність пакета 1200 Вт-год (12В, 100Ач)
Життєві цикли Сотні циклів
Термін придатності Тримайте увімкненим або заряджайте кожні 3 місяці
Запобіжники 200A (4x 50A запобіжники паралельно)
Система управління Контролер заряду MPPT, захист від низького заряду батареї
Порти
Порт USB (вихід) 5В, до 2.1A (10.5 Вт (макс.), регульовані
6мм порт (вихід, 6мм) 12В, до 10А (макс. 120Вт)
12В автомобільний порт (вихід) 12В, до 10А (макс. 120Вт)
Полюсний порт 12В (вихід) 12В, до 33А (макс. 400Вт)
Інвертор змінного струму 110 В (вихід, чиста синусоїда) 110 В змінного струму 60 Гц, 10 А (1200 Вт безперервної потужності, 1500 Вт імпульсної потужності)
Інвертор змінного струму 220 В (вихід, чиста синусоїда) УНІВЕРСАЛЬНИЙ АБО АВСТРАЛІЙСЬКИЙ (ТИП 1) ШТЕПСЕЛЬНІ РОЗЕТКИ 220 В змінного струму, 50 Гц, 5 А (1200 Вт безперервної роботи, 1500 Вт імпульсної роботи)
Зарядний порт (вхід, 8 мм) 16-48 В, до 10 А (макс. 160 Вт)
Полюсний порт для зарядки (вхід) 16-48 В, до 20 А (макс. 240 Вт)
Порт для підключення ланцюга живлення 12В, до 180А (макс. 2100Вт)
Загальні відомості
Можливість з’єднання в ланцюг Так
Вага 103 фунти (46.7 кг)
Розміри 11 х 16 х 14.5 дюймів (27.9 x 40.6 x 36.8 см)
Робоча температура використання 32-104 Ф (0-40 C)
Сертифікати BC
Гарантія 12 місяців

Поширені запитання

 • Акумулятори AGM завжди повинні бути повністю розрядженими. Це означає, що ви завжди повинні залишати Goal Zero Yeti підключеним до джерела живлення, особливо під час зберігання.
 • AGM-батареї служать довше, якщо не розряджати їх повністю. Це пов’язано з “міфом про пам’ять акумулятора” в старих акумуляторних батареях. Ви можете прочитати більше про це в розділі Акумулятор 101.
 • Викрутіть чотири болти, що утримують верхню частину Goal Zero Yeti.
 • Зніміть верхню частину Goal Zero Yeti і відкладіть в сторону.
 • Зніміть металевий ремінець акумулятора, відкрутивши болт і знявши ремінець.
 • Викрутіть два болти кріплення акумулятора.
 • Від’єднайте дроти від клем акумулятора.
 • Вийміть стару батарею з корпусу Goal Zero Yeti Ця батарея ВАЖКА. Під час підйому будьте обережні та використовуйте належну техніку.
 • Вставте новий акумулятор і зберіть пристрій у зворотному порядку, як описано вище.

Як дізнатися, чи заряджений мій Goal Zero Yeti? Щоб перевірити рівень заряду акумулятора Goal Zero Yeti, зверніться до РК-дисплея акумулятора. Коли індикатор засвітиться, ви побачите контур акумулятора з п’ятьма сегментами, що вказують на поточний рівень заряду. Ви можете увімкнути індикатор заряду акумулятора, натиснувши кнопку Master POWER. Ви можете використовувати Goal Zero Yeti, навіть якщо він не повністю заряджений. Як дізнатися, чи буде мій пристрій працювати з Goal Zero Yeti? По-перше, вам потрібно визначити кількість енергії, яку потребує ваш пристрій. Це може вимагати певних досліджень з вашого боку, хорошого пошуку в Google або вивчення посібника користувача для вашого пристрою має бути достатньо. По-друге, вам потрібно буде перевірити ємність для окремих вихідних портів. Наприклад, порт змінного струму контролюється інвертором, який забезпечує 1200 Вт безперервної потужності. Це означає, що якщо ваш пристрій споживає більше 1200 Вт протягом тривалого періоду часу, інвертор Goal Zero Yeti вимкнеться. Нарешті, коли ви знаєте, що ваш пристрій сумісний, вам потрібно визначити, як довго ви зможете живити своє обладнання від Goal Zero Yeti. Ось короткий і брудний урок про енергетику. Всі блоки живлення та сонячні генератори Goal Zero мають номер у своїй назві, наприклад. Блок живлення Guide 10 Plus, сонячний генератор Goal Zero Yeti 1250. Ці цифри позначають ват-години (Вт-год), або кількість енергії, яку можна зберігати в кожному зарядному пристрої, і як ви дізнаєтеся, чи сумісний ваш пристрій з кожним зарядним пристроєм. Наприклад, зарядний пристрій потужністю 200 Вт-год повинен забезпечувати роботу лампи потужністю 100 Вт протягом 2 годин (200/100=2). Якщо ваше обладнання підпадає під 1250 Вт-год ємності Goal Zero Yeti, вам слід перевірити обмеження для кожного з вихідних портів. Ось кілька найпоширеніших пристроїв та їхні потреби у ват-годинах:

Пристрій Живлення від Goal Zero Yeti 1250
Ліхтар Light-a-Life 12V (3Wh) 400 годин
Смартфон (2-5 Вт-год) 100 перезарядок
Планшет (25-42 Вт-год) 45 Зарядок
Ноутбук (50Wh) 20 годин
Настільний комп’ютер (100 Вт) 12 годин
Міні-холодильник (30-60 Вт) 20-40 годин
32-ДЮЙМОВИЙ РК-ТЕЛЕВІЗОР (98-156 ВТ) 8-12 годин
Пилосос (200-700 Вт) 1.5-7 годин
Дриль (250-1000 Вт) 1-5 годин
Блендер/процесор (200-200 Вт) 4-6 годин
Пральна машина (250-500 Вт) 2-3 години
Холодильник (400-800 Вт) 12-24 години

Тож коли ви вирішуєте, що живити від нового зарядного пристрою Goal Zero, проведіть дослідження щодо споживання енергії вашим пристроєм. Щоб отримати більше коротких порад та інструментів для навчання, відвідайте www.GoalZero.com/learn.html Час роботи повнорозмірного холодильника від Goal Zero Yeti 1250 залежить від декількох факторів, включаючи рік, марку та модель вашого холодильника, а також його об’єм, наповненість та використання. Ми активно тестуємо різні холодильники, щоб визначити середній час роботи. Для забезпечення тривалої роботи та оптимізації продуктивності ми рекомендуємо обмежити відкривання та закривання дверей холодильника під час живлення від Goal Zero Yeti 1250.

Усунення несправностей

 • Переконайтеся, що кнопка Master POWER увімкнена.
 • Переконайтеся, що вихідний порт увімкнено. Повинен світитися зелений світлодіод на кнопці ввімкнення. a. Якщо будь-який з індикаторів став червоним, це означає, що відбулася поїздка. Натисніть кнопку ще раз, щоб скинути його. Після успішного скидання індикатор загориться зеленим кольором.
 • Перевірте індикатор заряду батареї. Якщо заряд акумулятора не перевищує 20%, зарядіть Goal Zero Yeti.
 • Переконайтеся, що ваш пристрій підходить для використання з Goal Zero Yeti: a. Усі вихідні порти Goal Zero Yeti мають власну максимальну потужність. Перевірте технічні характеристики Goal Zero Yeti, щоб переконатися, що ваш пристрій сумісний з ним.
 • Перезарядіть акумулятор, виконавши такі дії: Від’єднайте всі зарядні кабелі, включаючи кабелі для зарядки пристроїв, від Goal Zero Yeti, перш ніж намагатися скинути заряд акумулятора.

Освіта

БАТАРЕЇ 101: Goal Zero використовує найновіші та найкращі технології акумуляторів, щоб супроводжувати вас у всіх життєвих пригодах. Від універсальних і легких літій-іонних до міцних і потужних свинцево-кислотних, ми зібрали кілька корисних порад, які допоможуть вашим батареям Goal Zero працювати якнайкраще.

 • Батареї потребують вправ Найкраще для будь-якої батареї. це її використання. Не залишайте заряджену батарею лежати без діла, не використовуючи її протягом тривалого часу.
 • Міф про “пам’ять батареї” Завдяки старим нікель-кадмієвим (NiCd) акумуляторам існує міф про те, що ви повинні повністю розрядити батарею перед тим, як підключити її до мережі для підзарядки, що називається “глибоким циклом”. Хоча це справедливо для нікель-кадмієвих акумуляторів, типові акумулятори, які ви знайдете в більшості свого спорядження сьогодні, включаючи сучасні літієві та свинцево-кислотні акумулятори, що використовуються в зарядних пристроях Goal Zero, не потребують такого розряджання. Насправді, вам слід уникати глибокого циклічного розряджання акумулятора. у більшості випадків це приносить більше шкоди, ніж користі.
 • “Ефект стадіону” Ефект стадіону виникає під час підзарядки акумуляторів. Ви помітите, що ваш акумулятор швидко заповнюється на початку, а потім помітно сповільнюється, коли ви намагаєтеся зарядити останні кілька відсотків. Подумайте, як швидко заповнюється стадіон, коли вперше відчиняються двері. там сотні вільних місць, тому легко знайти те, що вам потрібно. Зрештою, залишається лише кілька вільних місць, і людям доводиться маневрувати, щоб знайти потрібне місце, а заповнення цих місць займає більше часу. Ця ж теорія стосується і підзарядки акумуляторів. Спочатку енергія легко вливається в порожній простір і займає його, але з часом, коли місця стає все менше, енергії потрібно більше часу, щоб заповнити порожнечі.
 • Прочитайте інструкцію. Так, це може бути довгим читанням, але інструкція. найкраще місце, де можна знайти інформацію про те, що можна і що не можна робити з акумулятором у вашому конкретному пристрої. Ознайомлення з інструкцією допоможе вам зробити все необхідне, щоб ваші акумулятори працювали довго і безперебійно.

SOLAR 101: Goal Zero дозволяє легко заряджати ваше спорядження від сонця. ми не винайшли сонячну енергію, ми її вдосконалили. Кілька речей, про які слід пам’ятати, заряджаючи своє спорядження за допомогою сонячної енергії:

 • Сонячні панелі не зберігають енергію сонця, вони її збирають. Ми навчимо вас ЗБИРАТИ. ЗБЕРІГАТИ. ВИКОРИСТОВУВАТИ, що є найкращим способом використання сонячної енергії для підзарядки вашого спорядження. ЗБЕРІГАЙТЕ енергію сонця за допомогою сонячної панелі. ЗБЕРІГАЙТЕ енергію в зарядному пристрої. Використовуйте зарядний пристрій для підзарядки вашого спорядження вдень або вночі. Якщо ви справді завзятий, ви можете підключити своє обладнання безпосередньо до розподільної коробки, розташованої на задній панелі наших сонячних панелей NOMAD, щоб підзарядитися від сонця.
 • Не всі сонячні панелі мають однаковий час заряджання Більшість виробників сонячних панелей розраховують час заряджання за наступним рівнянням: Ват-години пристрою/Ватти сонячної панелі = Час сонячної підзарядки. Теоретично, 13-ватна сонячна панель зарядить зарядний пристрій потужністю 50 Вт/год за 3 хвилини.84 години (50/13 = 3.84). саме таку цифру ви можете зустріти в маркетингових матеріалах сонячних панелей. Однак, щоб стандартизувати результати для всіх виробників, ці тести проводяться в лабораторних умовах. Насправді, в гарний сонячний день ви отримаєте близько 50-75% від номінальної потужності вашої сонячної панелі, і саме так інженери компанії Goal Zero розраховують час підзарядки, який ви бачите на нашій упаковці.
 • Сонячна енергія працює навіть у похмуру погоду. Сонячні панелі використовують інфрачервоні, ультрафіолетові та видимі промені сонця, які можуть проникати крізь хмари. Хоча ефективність сонячної панелі знижується в хмарних умовах, ви все одно будете збирати цінну енергію від сонця.
 • Тримайте подалі від тіні та вікон. Хоча в сонячні дні вам слід шукати тінь, ваші сонячні панелі будуть збирати більше енергії, коли вони повністю піддаються впливу сонячного світла. Windows також має звичку знижувати ефективність. Тому тримайте панелі зовні та під яскравим сонячним світлом.
 • Правильне вирівнювання творить чудеса. Якщо тримати сонячну панель під кутом до сонця, це може значно підвищити ефективність використання енергії сонця. Встановіть його і дозвольте матінці-природі зробити все інше.

Контакт для отримання гарантії

ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ Компанія GOAL ZERO LLC гарантує первинному покупцеві, що цей продукт GOAL ZERO не матиме дефектів у виготовленні та матеріалах за умови звичайного споживчого використання протягом відповідного гарантійного періоду, визначеного в пункті 2 нижче, з урахуванням винятків, викладених у пункті 5 нижче. Ця гарантійна заява встановлює повне та виключне гарантійне зобов’язання компанії GOAL ZERO. Ми не беремо на себе і не уповноважуємо жодну особу брати на себе будь-яку іншу відповідальність у зв’язку з продажем нашої продукції. ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН Гарантійний термін на елементи живлення GOAL ZERO (незалежно від того, придбані вони окремо або як частина іншого продукту) становить 180 днів. Гарантійний термін на всі інші продукти та компоненти GOAL ZERO становить один (1) рік. У кожному випадку гарантійний термін вимірюється, починаючи з дати покупки первинним покупцем-споживачем. Для встановлення дати початку гарантійного періоду необхідний товарний чек від першої споживчої покупки або інше обґрунтоване документальне підтвердження. Якщо ви заповнили онлайн-форму реєстрації продукту GOAL ZERO протягом 30 днів після придбання продукту, ця реєстрація також може встановити дату початку гарантійного періоду (але гарантійне покриття не залежить від такої реєстрації). ВИПРАВЛЕННЯ GOAL ZERO відремонтує або замінить (на вибір і за рахунок GOAL ZERO) будь-який продукт GOAL ZERO, який не працює протягом відповідного гарантійного періоду через дефект виготовлення або матеріалу. ОБМЕЖЕНА ПЕРВИННИМ ПОКУПЦЕМ Гарантія на продукцію GOAL ZERO обмежується первинним покупцем і не може бути передана будь-якому наступному власнику. ВИНЯТКИ Гарантія GOAL ZERO не поширюється на (i) будь-який продукт, який використовувався не за призначенням, зловживав ним, був модифікований, пошкоджений випадково або використовувався для чогось іншого, ніж звичайне споживче використання, дозволене в поточній літературі про продукцію GOAL ZERO, або (ii) будь-який продукт, придбаний через онлайн-аукціонний будинок. Гарантія GOAL ZERO не поширюється на акумуляторну батарею або продукт, що містить акумуляторну батарею, якщо акумуляторна батарея не була повністю заряджена вами протягом семи (7) днів після придбання продукту і принаймні раз на 6 місяців після цього. ЯК ОТРИМАТИ ОБСЛУГОВУВАННЯ Щоб отримати гарантійне обслуговування, ви повинні зв’язатися з нашою службою обслуговування клієнтів за телефоном (888) 794-6250 або електронною поштою [email protected] Якщо наша служба обслуговування клієнтів визначить, що потрібна подальша допомога, вона надасть вам номер дозволу на повернення матеріалів (“RMA”) та надасть вам передплачену етикетку для повернення, яку ви можете використовувати для повернення непрацюючих елементів. Ви повинні належним чином упакувати виріб, чітко зазначивши на упаковці номер дозволу на повернення та додавши до нього документ, що підтверджує дату придбання. Ми обробимо ваше повернення та надішлемо вам відремонтований або замінний продукт за наш рахунок, якщо продукт доставляється до місць у Північній Америці. Якщо ви придбали або відправляєте виріб за межі Північної Америки, зверніться до місцевого дистриб’ютора, у якого ви придбали виріб, або напишіть на електронну пошту [email protected], щоб отримати додаткову інформацію про дистриб’ютора. ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ, ВИКЛАДЕНА В ЦЬОМУ ДОКУМЕНТІ, ЗАМІНЮЄ ВСІ ІНШІ ЯВНІ ГАРАНТІЇ. ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН ЖОДНІ НЕЯВНІ ГАРАНТІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ГАРАНТІЯМИ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ АБО НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ, НЕ МОЖУТЬ ВИХОДИТИ ЗА МЕЖІ ВІДПОВІДНОГО ГАРАНТІЙНОГО ТЕРМІНУ, ВИЗНАЧЕНОГО В ПУНКТІ 2 ВИЩЕ. У деяких штатах не дозволяється обмежувати термін дії неявної гарантії, тому вищевказане обмеження може не поширюватися на вас. Ця гарантія надає вам конкретні юридичні права, а також ви можете мати інші права, які відрізняються в різних штатах. ВИКЛЮЧНИЙ ЗАСІБ ЗАХИСТУ; ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ Вищевикладені положення визначають повну відповідальність GOAL ZERO та ваш виключний засіб правового захисту за будь-яке порушення гарантії, явне або неявне. В ЖОДНОМУ РАЗІ GOAL ZERO НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ НЕПРЯМІ АБО ВИПАДКОВІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ АБО НЕСПРАВНОСТІ БУДЬ-ЯКОГО ПРОДУКТУ GOAL ZERO, АБО В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКОГО ПОРУШЕННЯ ГАРАНТІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ ПОШКОДЖЕННЯ ІНШИХ ПРИСТРОЇВ. В ЖОДНОМУ РАЗІ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ GOAL ZERO ЗА БУДЬ-ЯКИМИ ПОЗОВНИМИ ВИМОГАМИ, ЩО ВИНИКЛИ НА ПІДСТАВІ ДОГОВОРУ, ГАРАНТІЇ, ДЕЛІКТУ (Включаючи недбалість та пряму відповідальність) АБО НА ПІДСТАВІ БУДЬ-ЯКОЇ ІНШОЇ ТЕОРІЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, НЕ ПЕРЕВИЩУЄ СУМУ, СПЛАЧЕНУ ВАМИ ЗА ВИРОБІ GOAL ZERO. Деякі штати не дозволяють виключення або обмеження випадкових або непрямих збитків, тому вищевказане обмеження або виключення може не поширюватися на вас.

GOAL ZERO HEADQUARTERS 675 West 14600 South Bluffdale, UT 84065 Розроблено в США.S.A. Зроблено в Китаї 1-888-794-6250 GOALZERO.COM

GOAL ZERO HEADQUARTERS 675 West 14600 South Bluffdale, UT 84065 1-888-794-6250 Розроблено в США.S.A. Зроблено в Китаї Goal Zero Yeti є торговою маркою Goal Zero. Це обладнання було протестовано та визнано таким, що відповідає обмеженням для цифрових пристроїв класу B відповідно до частини 15 Правил FCC. Ці обмеження призначені для забезпечення належного захисту від шкідливих перешкод у житлових приміщеннях. Це обладнання генерує, використовує та може випромінювати радіочастотну енергію і, якщо воно не встановлене та не використовується відповідно до інструкцій, може спричиняти шкідливі перешкоди для радіозв’язку. Однак немає гарантії, що перешкоди не виникатимуть у конкретній установці. Якщо це обладнання спричиняє шкідливі перешкоди для радіо- або телевізійного прийому, що можна визначити, вимкнувши та увімкнувши обладнання, користувачеві рекомендується спробувати усунути перешкоди одним або кількома з наведених нижче способів:.Переорієнтуйте або перемістіть приймальну антенуЗбільште відстань між обладнанням та приймачемПідключіть обладнання до розетки в ланцюзі, відмінному від того, до якого підключений приймачЗверніться за допомогою до дилера або досвідченого радіо/телемайстра.

Цей пристрій відповідає частині 15 правил FCC. Експлуатація підпорядковується наступним двом умовам: (1) цей пристрій не повинен створювати шкідливих перешкод, і (2) цей пристрій повинен приймати будь-які отримані перешкоди, включаючи перешкоди, які можуть викликати небажану роботу. CA082316

Просте встановлення сонячної батареї для автофургона: Yeti 1250 2 x Boulder 90 сонячних панелей

сонячний, генератор, goal, yeti

Після того, як ми були вражені тим, що зробили інші люди, ми хотіли знайти просту сонячну установку для нашого фургона Sprinter, який ми подорожуємо по Австралії з нашими 3 дітьми. Ми зупинилися на сонячному генераторі Yeti 1250 з 2 сонячними панелями Boulder 90 на даху.

Як сім’я, ми хотіли мати можливість живити все, від нашої соковижималки та блендера до ноутбуків і телефонів, і знали, що автомобільний акумулятор просто не витримає. Ми також розглядали варіанти сонячних батарей “зроби сам”, але всі вони виглядали такими складними та непосильними.

Тому ми хотіли знайти великий сонячний генератор, який міг би забезпечити нас великою кількістю енергії, але без зайвих клопотів з підключенням.

Як виглядає більшість сонячних установок для кемперів

Перш ніж ми перейдемо до нашої надзвичайно простої сонячної установки, давайте подивимось на ці фотографії сонячних установок “зроби сам” в Instagram, щоб отримати орієнтир для того, наскільки важко може бути створити сонячну установку у вашому фургоні.

сонячний, генератор, goal, yeti

Ми хочемо щось набагато простіше, ніж це!

Наша батарея вибору. Yeti 1250

сонячний, генератор, goal, yeti

Після невеликих пошуків я знайшов Goal Zero Yeti 1250, який є сонячним генератором / акумуляторною батареєю в своєму класі.

Замість того, щоб бути просто батареєю з виходом 12В або 6В, вона має безліч різних виходів, всі вони вбудовані.

3 настінні вилки 100В змінного струму (2 на 240В в моїй австралійській версії), 3 виходи 12В, 3 виходи USB 5В 1 вихід міні-андерсона.

Тож замість того, щоб купувати акумулятор, а потім інвертор для перетворення акумулятора в придатні для використання настінні вилки, тут є всі потенційні вилки, які вам потрібні, повністю вбудовані. Поки я пишу це, жодна інша батарея не має цього.

Так, Yeti 1250 надзвичайно простий, тому що для створення вихідних розеток не потрібно ніякої проводки, все знаходиться на самому акумуляторі. Це негайно усуває найскладнішу частину вашої сонячної установки.

Ви платите трохи більше, але, на мою думку, воно того варте, оскільки займає набагато менше місця і вимагає набагато менше роботи.

Вибір акумулятора

Є 2 речі, на які слід звернути увагу при виборі акумулятора. Ємність і максимальна вихідна потужність.

Ємність показує, скільки енергії ви можете зберігати, а максимальна вихідна потужність. які саме програми ви можете запускати.

Yeti 1250 може видавати максимум 1250 Вт (і вона зберігає 1200 Ватт-годин). Мій блендер використовує 400-800 Вт, що означає, що я можу це використовувати.

Ви можете придбати менші батареї, такі як Yeti 400 або Yeti 150, які є дешевшими і мають меншу загальну ємність, але вони також мають меншу потужність.

Отже, якби я купив Yeti 150, який має максимальну потужність 150 Вт, я не зміг би запустити свій блендер, тому що для його роботи потрібно 400 Вт енергії.

Тож будьте обережні при виборі акумулятора. Вибирайте за обсягом пам’яті і дивіться на максимальну потужність.

БОНУС: Мені сподобалося в Yeti 1250 те, що він має величезну максимальну потужність для акумулятора (1250 Вт), але я також можу підключити до нього ще одну батарею на 1200 Вт, щоб подвоїти обсяг пам’яті, якщо це необхідно.

У майбутньому я напишу повну статтю про те, як зрозуміти, що таке акумуляторна батарея та її вихідна потужність.

Живлення акумулятора. 2 сонячні панелі Boulder 90

сонячний, генератор, goal, yeti

Після того, як ви придбали акумулятор, вам потрібен спосіб заряджати його безпосередньо від сонця, так звані сонячні панелі.

Орієнтовний час зарядки акумулятора Yeti 1250 за допомогою лише 1 сонячної панелі Boulder 90 становив 27-54 години сонячного світла. Це приблизно 2-5 днів, що для нас було б занадто повільно.

Тому ми вирішили придбати 2 сонячні панелі Boulder 90, які ми закріпили на даху фургона (про це ми поговоримо через секунду).

Отже, ми взяли 2 Boulder 90-х і з’єднали їх разом, як на цій маленькій схемі (це називається “серія”).

Boulder 90’s. це найбільші панелі Goal Zero, і вони виявилися ідеального розміру для встановлення на даху мого фургона.

Тепер настає трохи складна частина

Перехідники та подовжувачі

Це стане трохи заплутаним, але я спробую зробити це якомога простіше.

Yeti 1250 має 3 порти для отримання енергії від сонця. 2 x 8 мм порти та 1 x Anderson Powerpole. Вони виглядають так:

сонячний, генератор, goal, yeti

Boulder 90’s використовує роз’єми, які називаються роз’ємами MC4. Ви помітите, що на Yeti немає роз’єму MC4, тому вам потрібно використовувати адаптер.

Якщо ви використовуєте лише 1 панель

Кожен Boulder 90 поставляється з адаптером MC4 до 8 мм безкоштовно.

сонячний, генератор, goal, yeti

Якщо ви використовуєте лише 1 панель (а не 2 панелі, як я), то ви можете використовувати адаптер просто чудово. Вам просто потрібен 8-міліметровий подовжувач, який буде йти від сонячної панелі на даху до вашого Yeti та вашого фургона, оскільки шнур, який йде на панелі, досить короткий.

1 Boulder 90 з цим адаптером і подовжувачем буде чудово працювати, якщо ви придбаєте Yeti 400 замість Yeti 1250. Yeti 400 менше, дешевше і швидше заряджається, але, очевидно, має меншу ємність і меншу максимальну потужність.

Якщо ви використовуєте 2 панелі

Якщо ви використовуєте 2 панелі, вам потрібно буде підключити їх послідовно, як зазначено вище.

Однак в інструкції до Boulder 90 є рядок, який говорить

При підключенні двох сонячних панелей Boulder 90 до Goal Zero Yeti 1250 вам потрібно буде придбати адаптерний кабель MC4 Solar to AP для управління струмом.

В інструкції до Yeti 1250 також є такий рядок

Два круглі 8-міліметрові порти призначені для використання з сонячними панелями Goal Zero. Кожен порт може обробляти до 160 Вт потужності. загальна потужність не може перевищувати 240 Вт. Порт Anderson Powerpole призначений для використання з сонячними панелями сторонніх виробників і може обробляти потужність 240 Вт.

Що це означає, що вам потрібно

Це означає, що ви не можете з’єднати ваші 2 x Boulder 90 разом, а потім підключити їх через 8-мм подовжувач. Сумарна потужність 180 Вт перевищує максимальну потужність 160 Вт, яку може витримати 8-мм порт. Тож це марнотратство.

Натомість вам потрібно придбати адаптерний кабель MC4 до точки доступу.

сонячний, генератор, goal, yeti

Кабель адаптера точки доступу підключається безпосередньо до Yeti, але знову ж таки, вам знадобиться подовжувач, щоб дістатися до панелей на даху.

Отже, вам знадобляться 2 подовжувачі MC4. Я використовував 2-метровий кабель, і він просто зробив це, якби я міг зробити це знову, я б використовував 3-метровий подовжувач.

Що вам потрібно для цієї сонячної установки для кемпінгу

Підсумовуючи те, що я описав до цього часу, ось ланцюжок отримання енергії від сонця у вашому акумуляторі.

Сонце. 2 x панелі Boulder 90 (послідовно). Подовжувачі MC4. Перехідник MC4 на міні-андерсон. Yeti 1250

 • 2 х сонячні панелі Boulder 90
 • 2 подовжувачі MC4 (2-5 м кожен, залежно від відстані, яку потрібно покрити)
 • Кабель-перехідник MC4 до точки доступу
 • Сонячний генератор Yeti 1250

Що потрібно для кріплення сонячних панелей на даху будинку на колесах

Тепер, коли ви встановили проводку на місці, вам потрібно буде прикріпити сонячні панелі до вашого фургона. Для кріплення панелей до даху будинку на колесах ми використовували кріплення для даху:

Крім того, ми використовували хорди, щоб протягнути їх через дах:

Прикріплення панелей до даху

Базові набори шарнірів Goal Zero дуже легко кріпляться до панелей Boulder 90. Ми встановили по 2 шарнірних кронштейни на кожній з довших сторін сонячних панелей, забезпечивши 10 см (4 дюйми) простору від краю панелі.

Вони просто клацають на місці, а потім закручуються, щоб надійно закріпити їх. Це дійсно легко зробити.

Після того, як петлі були встановлені, ми поклали їх на дах і позначили місця, де вони будуть сидіти.

Потім ми використовували 50% розчин ізопропілового спирту / води, щоб очистити місця, де петлі будуть контактувати з дахом.

сонячний, генератор, goal, yeti

Потім ми поклали двосторонню стрічку 3M VHB 4950 і викотили її на дах, застосовуючи сильний тиск, використовуючи пивну пляшку в якості качалки єдине, що у нас було під рукою.

Потім ми поклали петлі на верхню частину стрічки і натиснули вниз, щоб притиснути їх якомога сильніше.

Ця стрічка призначена для заміни зварювання і має 90% міцності через 24 години і 100% через 3 дні.

З першою панеллю ми відчували себе дуже впевнено, оскільки вона була дійсно міцною, але друга панель чомусь виявилася не такою міцною. Тому для безпеки та спокою ми додали 1-2 металеві гвинти з шайбами до кожного з кронштейнів.

Потім ми покрили їх, ймовірно, занадто великим шаром силікону, щоб зробити їх водонепроникними.

Свердління отвору для кабелів

сонячний, генератор, goal, yeti

Кабелі MC4 з панелей Boulder 90 досить довгі, щоб вивести їх на дах. Отже, я просвердлив отвір у даху за допомогою багатошарового свердла.

Це свердло дозволило мені повільно збільшувати розмір отвору, щоб я міг мати найменший можливий отвір у даху.

Потім я пропустив кабелі через отвір і прикріпив подовжувачі MC4 всередині фургона.

Потім ми поклали шар прозорого кремнію, який може витримувати дуже високі температури (на півночі Австралії дах стає схожим на гарячу плиту), а потім 2-й шар білого кремнію. Ми також зробили те саме зсередини фургона.

Тут не було ніякого мистецтва, ми просто намагалися зробити все можливе, щоб повністю заповнити отвір кремнієм і створити хороше ущільнення навколо отвору, щоб вода не могла потрапити всередину. Ми, мабуть, використали неправильний силікон і, можливо, використали його занадто багато, але коли він висох, він відчував себе дійсно надійно, і через кілька днів у нас був сильний дощ без жодних протікань.

Проблеми, з якими я зіткнувся

сонячний, генератор, goal, yeti

Болти в Goal Zero Hinge Base почали іржавіти протягом тижня, чим я був дуже розчарований. Я маю на увазі, що ці шарнірні основи були недешевими, і вони, очевидно, будуть зовні.

Плюс я бачив цю іржу на іншому кемпінгу Boulder 90, тому це, мабуть, недолік.

Замість того, щоб знімати кронштейни і починати все спочатку, я просто замінив болти на ті, які, сподіваюся, не будуть іржавіти.

Останні штрихи

Останніми останніми штрихами, які я зробив, було встановлення внутрішніх панелей даху над кабелями всередині фургона (я проклав кабелі до того, як додав панелі даху), і я проклав хорду в шафу, в якій знаходився Yeti 1250.

Найпростіший огляд сонячної установки для кемперів

сонячний, генератор, goal, yeti

Добре, щоб швидко переглянути все, що ми пройшли.

Я з’єднав послідовно 2 панелі Boulder 90 і прикріпив їх на дах за допомогою шарнірних кронштейнів Goal Zero, стрічки 3M VHB 4950 та металевих гвинтів з шайбами. Потім я провів акорди в фургон за допомогою багатошарового свердла і заклеїв отвір термостійким силіконом.

Усередині фургона я підключив свої подовжувачі MC4 до кабелів Boulder 90, які зараз пробиваються крізь дах. Потім я використав кабель адаптера MC4 до точки доступу і підключив його до Yeti 1250.

Тепер мій акумулятор Yeti 1250 видає 180 Вт енергії, яку я можу використовувати для живлення нашої сімейної подорожі.

Я сподіваюся, що це допоможе вам у налаштуванні сонячної батареї для вашого кемпера, оскільки мені було важко знайти будь-які інструкції в Інтернеті щодо того, що робити. Якщо це було корисно, будь ласка, розгляньте можливість використання посилань на продукти в цій статті, оскільки вони є партнерськими посиланнями Amazon, велике спасибі, якщо ви це зробите.

Отже, у вас є те, що я вважаю абсолютно найпростішою сонячною установкою для кемпінгу за всю історію. Ніяких божевільних електромонтажних або електричних навичок не потрібно. Просто підключіть кілька речей і просвердліть пару отворів, і все готово!

Або, якщо ви граєте, спробуйте одне з цих налаштувань нижче

сонячний, генератор, goal, yeti

3 thoughts on “Просте встановлення сонячної батареї в кемпінгу: Yeti 1250 2 x Boulder 90 сонячних панелей”

Залишити відповідь