Сонячний генератор ALLPOWERS S2000. Сонячний генератор Allpowers

Китайський електромобілебудівник Aiways у фінансовій сфері

Вологообмін під китайськими електростанціями є жорстким, і Ейвейс може бути одним з перших варіантів. Das Unternehmen versuchte als einer der ersten chineseischen Hersteller, Fuß auf dem deutschen Markt zu fassen. З SUV U5 та SUV-Coupé-Variante U6 Aiways пропонує гарне співвідношення ціни та продуктивності для країни. Також була встановлена станція зарядки акумулятора. Trotzdem hat Aiways bisher in Deutschland nur wenige Autos verkauft. Es gibt nun Anzeichen dafür, dass das Unternehmen zahlungsunfähig ist (auto-motor-sport: 21.06.23).

Великий інвестор повертається назад: Завжди перед зупинкою виробництва

Laut chinesischen Quellen haben die 1.500 Mitarbeiter von Aiways ihre März-Gehälter verspätet und im April gar nicht erhalten. Berichten zufolge wurden die Mitarbeiter aufgefordert, die Sozialversicherungs-Prämie für Mai selbst zu bezahlen. З лютого виробництво автомобілів на заводі Shangrao в провінції Цзянсі повністю зупинилося, під загрозою зриву з боку незахищеного інвестора. Вважається, що Händler Aiways вже зараз через зовнішні перешкоди мають.

сонячний, генератор, allpowers, s2000

Головний власник Guangdong-Microholdings, Чень Сюаньлінь, є найбільшим інвестором Aiways. На початку 2022 року він інвестував понад 100 мільйонів доларів, щоб підвищити попит на продукцію виробника. Medienberichten zufolge hat Xuanlin entweder kein weiteres Risikokapital mehr zur Verfügung oder das Interess an dem Start-up-Autohersteller verloren.

Aiways-Verantwortliche betonen jedoch gegenüber Elektroauto-News.net, dass der Produktionsstop nur auf einen unerwarted langen Wechsel der Investoren zurückzuführen sei. У найближчі тижні виробництво має бути знову розпочато.

Боротьба за ринок електромобілів: Tesla сприяє підвищенню цін

На китайському електронному ринку в Китаї часто відбувається обмін навантажувально-розвантажувальні роботи. Ситуація була проконтрольована одним іноземним виробником: Tesla має намір до початку 2023 року з масивними ціновими змінами суттєво змінити своє становище. Hersteller, die nur wenige Fahrzeuge auslieferen, können mit den geringen Gewinnmargen nicht überleben, während Platzhirsche wie BYD ihren Absatz kontinuierlich steigern. Таким чином, наразі прибутковим є лише один китайський виробник електромобілів, Li Auto, в той час як інші, що знаходяться далі від нього, мають низький рівень залучення інвесторів. Посилення вимог до купівлі пом’якшує бажання інвесторів.

Найближчими тижнями стане зрозуміло, чи будуть зміни у виробництві авіаліній залежати не лише від волі інвесторів, а й від того, як вони будуть реалізовуватися.

Електростартапи в Китаї змагаються за виживання

На китайському ринку багато електростартапів стикаються з великими труднощами та шукають нових інвесторів. Auch der Elektro-Autobauer Evergrande NEV steht bereits vor der Insolvenz (Blackout-News: 27.05.23). Das Unternehmen hatte sich sogar zum Ziel gesetzt, Tesla als Weltmarktführer abzulösen. Але в часи стрімкого зростання цін на золото зменшується цей захищений від ризиків капітал, тому інвестори вкладають свої кошти в безпечніші сховища.

Неясно, чи буде Aiways одним із перших лідерів на китайському ринку жорсткої конкуренції на ринку електроенергії, чи зупинка виробництва відбудеться лише на шляху інвесторів. Однак, це призводить до того, що виробник має більше можливостей для фінансування, а новий інвестор повинен спочатку вирішити питання виведення продукції з виробництва. Найближчі тижні покажуть, як це фактично відбувається на практиці.

Останній раз актуалізовано 27 червня 2023 о 18:32. Wir weisen darauf hin, dass sich hier angezeigte Preise inzwischen geändert haben können. Всі пропозиції без часу.

Zuletzt aktualisiert am Juni 27, 2023 um 18:32. Wir weisen darauf hin, dass sich hier angezeigte Preise inzwischen geändert haben können. Всі пропозиції без націнки.

Останнє оновлення: 27 червня 2023 о 18:32. Wir weisen darauf hin, dass sich hier angezeigte Preise inzwischen geändert haben können. Всі питання без часу.

Нові моделі

Robert Habecks Heizungsgesetz zeigt, wie eine Klima-Politik aussieht, die stark Why die einseitige Ausrichtung auf Wärmepumpen das Klima nicht rettet Weiterlesen “

Die Niederlande beenden ihre Erdgasförderung in Groningen, obwohl noch große Niederlande stellen Erdgasförderung ein Weiterlesen “

Відгук про підготовку до відключення електроенергії

Сонячні модулі. це чудова можливість, щоб виробляти відновлювану енергію. Які Сонячні модулі: Погляд на типи та ступінь продуктивності сонячних модулів “

Bluetti bietet mit der AC200 Max eine leistungsstarke Powerstation an Ratgeber: Електростанція Bluetti AC200 Max у тесті Weiterlesen “

Bei einem länger andauernden Stromausfall sitst man, insbesondere jetzt jetzt in Ratgeber: LED Campingleuchte, die bessere Alternative zu Kerzen Weiterlesen “

ALLPOWERS S2000. Сонячний генератор

сонячний, генератор, allpowers, s2000

Я зняв це відео ще на початку 2023 року, але цю частину огляду я пишу лише в червні 2023 року, тому я використовував акумулятор ще 5 місяців і навіть більше знаю про хороші та погані сторони, ніж тоді.

Якщо ви вже ознайомилися з продуктом і хочете дізнатися повну інформацію про технічні характеристики, подивіться відео.

Давайте почнемо з мого висновку, щоб вам не потрібно було читати більше, ніж потрібно, а потім я перерахую хороші і погані сторони продукту.

Чи рекомендую я S2000

Якщо ви обмежені в коштах і прагнете отримати найбільшу кількість Wh/£, це чудова пропозиція. Вони мають свої примхи і не такі вишукані, як деякі конкуренти, але інвертор змінного струму надійний, а виходи постійного струму роблять те, що вони кажуть.

Він заряджає і забезпечує енергією. Якщо вам потрібно щось більш досконале з більшою кількістю функцій і можливостей, вам доведеться витратити трохи більше і вибрати щось на кшталт EcoFlow або Bluetti.

Поганий

Огляд портативної електростанції ALLPOWERS S2000 Pro

Портативна електростанція ALLPOWERS S2000 Pro має інвертор потужністю 2400 Вт та акумуляторну батарею ємністю 1500 Вт-год. Орієнтована на більш широке розгортання, модель Pro спеціально включає в себе штепсельну вилку на 30А для пристроїв з високим енергоспоживанням.

Портативна електростанція ALLPOWERS S2000 Pro має інвертор потужністю 2400 Вт, поєднаний з акумулятором на 1500 Вт-год. Орієнтована на більш широке розгортання, модель Pro спеціально включає в себе роз’єм живлення на 30А для пристроїв з високим енергоспоживанням.

сонячний, генератор, allpowers, s2000
сонячний, генератор, allpowers, s2000

З точки зору технічних характеристик, S2000 Pro має акумуляторну батарею ємністю 1500 Вт-год та інвертор потужністю 2400 Вт. Він не дуже великий, розміром 14.76 x 9.64 x 9.84 дюйми і вагою трохи менше 32 фунтів. Електростанція має одну розетку 30А, чотири виходи змінного струму (безперервний: 2400 Вт, імпульсний: 4000 Вт), чотири виходи USB A, один автомобільний вихід і два виходи USB C. Вхід змінного струму становить 1500 Вт 110 В, а сонячний вхід. MPPT 18-70 В, 18 А 650 Вт макс.

сонячний, генератор, allpowers, s2000
сонячний, генератор, allpowers, s2000

S2000 Pro також пропонує наскрізну зарядку та режим ДБЖ, щоб підтримувати роботу пристроїв під час несприятливих погодних умов або інших нестабільних умов живлення. Наскрізне заряджання є важливою функцією для цих великих електростанцій, оскільки воно також дозволяє використовувати внутрішні джерела живлення і, в багатьох випадках, набагато вищу швидкість заряджання.

S2000 Pro також підтримує бездротове з’єднання Bluetooth з додатком ALLPOWERS. Це означає, що ви можете дистанційно керувати електростанцією зі свого телефону, з заявленим радіусом дії близько 10 метрів. Що стосується хімічного складу батареї, цей пристрій включає старішу батарею NCM або потрійну батарею, на відміну від нових елементів LiFePO4 у багатьох нових моделях. ALLPOWERS вказує, що термін служби акумулятора S2000 Pro становить понад 2500 циклів на 80%.

Технічні характеристики

Ємність акумулятора 1500 Вт-год / 405405 мАг
Потужність 2400W
Розміри 37.5 x 24.5 x 25 сантиметрів / 14.76 x 9.64 x 9.84 дюйма
Вага 14.5 кг / 31.97 фунтів
Розетка для автофургонів 130 А 110В, 30А макс
Вихід 4 AC Безперервна: 2400 Вт, імпульсна: 4000W
4 USB A Вихід USB1/USB2/USB3/USB4:5V3A/9V2A/12V1.5A USB1USB3/USB2USB4:5V2.4A5V2.4A
1 автомобільний вихід 13В 10А
2 виходи USB C 5V-20V/5A (PD 100W Max)
Вхід змінного струму 1500 ВТ 110 В
Сонячний вхід MPPT 18-70V, 18A 650W Max

Тестування ALLPOWERS S2000 Pro

У нашому тестуванні ALLPOWERS S2000 Pro мав багато хороших характеристик на папері, але їх виконання залишало бажати кращого. Вбудовані елементи керування іноді були складними у використанні, що ускладнювало увімкнення пристрою або запуск інвертора змінного струму.

З вимкненого стану кнопка живлення при короткому або довгому натисканні не завжди вмикала пристрій. Навіть коли система з’явилася в мережі, натискання кнопки змінного струму коротким або довгим натисканням не завжди вмикало інвертор одразу. Однак після деяких спроб кнопка нарешті спрацювала, і розетки були активовані. З іншого боку, кнопка живлення постійного струму завжди працювала. Якщо пристрій був вимкнений або увімкнений, натискання кнопки миттєво виводило його з режиму очікування та вмикало USB-порти.

Bluetooth-з’єднання потрапило в категорію приємних для використання функцій, хоча і з ним є свої проблеми. Наприклад, протягом першої половини зарядки пристрою ми так і не змогли підключитися до S2000 Pro. Додаток бачив його, але ніколи не встановлював повного з’єднання. Здавалося, що втручання самої системи зарядки певною мірою обмежувало з’єднання.

сонячний, генератор, allpowers, s2000

Коли система нарешті підключилася до додатку, ми отримали подібний, але більш обмежений досвід роботи з меншим пристроєм ALLPOWERS R600. Інтеейс програми насправді корисний лише для того, щоб показати вам вхідну та вихідну потужність та увімкнути та вимкнути сторони змінного / постійного струму. На цьому пристрої немає розширених налаштувань. Було б зручно мати можливість змінювати швидкість заряду, оскільки на піку заряджання досягає приблизно 1400 Вт. Не у всіх ситуаціях потрібно або можна використовувати пікові швидкості зарядки.

сонячний, генератор, allpowers, s2000

Ще однією дивною особливістю додатку є те, що індикатор часу, що залишився під час фази заряджання, відображає залишковий час розрядки, а не час, необхідний для завершення заряджання. У нашому випадку, при заряді близько 56%, залишилося 30 днів роботи.

сонячний, генератор, allpowers, s2000

Коли ми виміряли вихідну ємність внутрішнього акумулятора, ми побачили значні проблеми з калібруванням акумулятора. Наприклад, під час нашого тесту на розряджання пристрій вимкнувся, коли залишилося 22 відсотки заряду.

Під час нашого тесту на підзарядку пристрій зарядився з 56% до 100% менш ніж за 10 хвилин. При заявленій ємності акумулятора 1500 Вт-год ми виміряли ємність розряду 920 Вт-год при навантаженні 350 Вт. На етапі заряджання ми виміряли загальне енергоспоживання в 1090 Вт-год, поки воно не досягло 100%. Ці цифри також вказують на неякісне калібрування акумулятора.

Висновок

ALLPOWERS S2000 Pro має великий інвертор потужністю 2400 Вт та акумулятор на 1500 Вт-год, хоча під час нашого тестування виникло багато питань щодо конструкції апарату. Наш зразок мав значні розбіжності в заряді, коли пристрій вимикався, коли залишалося 22% заряду, або закінчував заряджатися на 56%. Хоча ми виміряли близько 1000 Вт-год потужності, що надходить або виходить з пристрою в цьому діапазоні, він все ще повинен бути більш корисним для користувача, який намагається оцінити залишковий час роботи цього пристрою в польових умовах.

Виходячи з нашого досвіду тестування, важко рекомендувати цю модель нашим читачам.

Взаємодія зі StorageReview

Ausprobiert: Newsmy N1200P Портативна електростанція 210 Вт Solarpanel!

[Коли ви берете з собою стаціонарну електростанцію для кемпінгу та відпочинку на природі, вам не обійтися без потужної та енергоефективної електростанції. Незалежно від того, чи потрібно зарядити смартфон, щоб спланувати наступну мандрівку, чи провести приємний вечір із музикою з Bluetooth-колонки. блок живлення Newsmy N1200P є ідеальним помічником у цьому питанні. Він дозволяє заряджати велику кількість пристроїв струмом і при цьому повністю заряджається лише за 1,5 години. Weiter ist sie dank ihres geringen Gewichts leicht zu transportieren. Ви не носили його в рюкзаку, а носили в будь-якій сумці, а потім одразу в автомобілі. So kann man sicher sein, dass der Komfort und die Bequemlichkeit der modernen Technologie auch in den entlegensten Winkeln der Natur nicht fehlen.

Портативна електростанція Newsmy N1200P

Newsmy N1200P Powerstation mit satten 1280Wh und 1200W Leistung ist unserer Meinung nach der ideal Begleiter für alle Camping- und Outdoor-Fans. Завдяки LiFePO4-технології акумулятор можна повністю зарядити лише за 1,5 години. Und für den Seelenfrieden gib’s noch eine zweijährige Garantie obendrauf. З пляжною потужністю на виході, зокрема з роз’ємами Typ-C, USB-A QC3.0, змінний струм (Nennleistung 1200 Вт, Spitzenleistung 2400 Вт), постійний струм (макс. 1200 W) та еiner Zigarettenanzünder-Schnittstelle, versorgt sie nahezu jedes erdenkliche Gerät mit Energie. vom Smartphone, Tablet, Kamera oder Drohne über CPAP-Geräte bis zu Haushaltsgeräten.

Вбудований акумулятор має ємність 1280 Вт-год/400000 мА-год і робить Newsmy N1200P ідеальним помічником для часткової активності на свіжому повітрі. Ein AC 230V 1.000W Superschnellladegerät слугує також для того, щоб повністю зарядити електростанцію всього за 1,5 години. А для тих, хто хоче мати більш потужний пристрій, можна використовувати сонячні батареї (які, однак, не завжди є в наявності). І безпека, звичайно, є важливою темою, особливо, коли мова йде про струм. Daher bietet die Powerstation ein Batteriemanagementsystem (BMS) für eine Echtzeitüberwachung, eine Fehlerdiagnosis, ein Wärmemanagement und einen Kurzschlussschutz. Розумна система забезпечує надійний захист акумулятора.

З вагою лише 12,1 кг станція достатньо легка, щоб без великих зусиль взяти її з собою в будь-яку подорож або на вечірку на свіжому повітрі. Завдяки своєму надійному вихідному штифту він гнучко встановлюється і практично перекриває будь-який струмовий бар’єр. Eine klar ablesbare LED-Anzeige und eine integrierte Taschenlampe runden das praktische Gesamtpaket ab. Sollte also mal der Strom zu Hause ausfallen, ist die Powerstation eine echte Lebensretterin.

das kann das mitgelieferte LL-YT210W Solarpanel

Newsmy, як краща марка від NECESPOW, має також faltbare Solarmodul LL-YT210W у своєму асортименті, який пропонує надзвичайну продуктивність та якість. Das Solarmodul nutzt die monokristalline Silizium-Stapelmodultechnologie, die eine fotovoltaische Umwandlungseffizienz von 21% erreicht. Це означає, що сонячний модуль може генерувати більше струму при легкому освітленні, ніж звичайна модель. Проте, продуктивність може змінюватися залежно від вологості та напрямку прямого сонячного випромінювання. Und es ist auch praktisch in der Handhabung. Її можна легко зняти та встановити менш ніж за хвилину. Перемичку можна легко закріпити на задній стороні модуля за допомогою кронштейна. Zusammengeklappt wird es durch einen Magnetischen Saugnapf gehalten und lässt sich so leicht transportieren. Mit einem Gewicht von nur 5,45 kg und den Maßen von 65,8 x 57 x 5 cm (gefaltet) bzw. 210,3 x 65,8 x 2,5 см (ausgeklappt), ist es der ideale Begleiter für unterwegs.

Крім того, сонячний модуль оснащений кабелем-перехідником MC-4 6-in-1, що забезпечує сумісність з усіма швидкими електростанціями на ринку. Das ist besonders nützlich für Outdoor-Aktivitäten oder zur Aufladung von Heimstromspeicherstationen für die Notstromversorgung. Für Langlebigkeit und Widerstandsfähigkeit sorgt zudem die Oberfläche des Modules, die durch eine transparente ETFE-Folie geschützt wird. Вона забезпечує кращий захист для сонячної батареї, вищу пропускну здатність світла, а також стійкість до окислення та корозії. Zudem ist die Rückseite des Modules aus einem Verbundmaterial gefertigt, das vor Wasser und Staub schützt und so die Lebensdauer verlängert. З класом захисту IP65 та робочою температурою між собою.20℃ і 60℃, das Newsmy Solarmodul eine zuverlässige Energiequelle.

Das war es natürlich längst noch nicht gewesen!

Unser Hauptaugenmerk liegt selbstverständlich auf dem Vorstellen von Produkten im Bereich Mobilität und Tuning. Проте, навіть у цій категорії є продукти, які справді заслуговують на увагу. При цьому не має значення, чи йдеться про High-End робот, чи про радар, чи про справжню модель Powerbank, чи про ультрасучасний трагічний Bluetooth-гучномовець для кемпінгу. ми виставляємо і такі пристрої та ділимося з вами нашими знаннями. Diese Produkte begründen diese etwas ungewöhnliche Kategorie auf tuningblog.

“tuningblog.eu”. zum Thema Autotuning und Auto-Styling halten wir Euch mit unserem Tuning-Magazin immer auf dem Laufenden und präsentieren Euch täglich die aktuellsten getunten Fahrzeuge aus aller Welt. Am besten Ihr abonniert unseren Feed und werdet so automatisch informiert, sobald es zu diesem Beitrag aus der Tipps, Produkte, Infos Co.-Ecke etwas Neues gibt. Und natürlich auch zu allen anderen Beiträgen.

Залишити відповідь