Сонячні панелі для плоских дахів (варіанти монтажу). Плоский сонячний дах Tesla

Сонячні панелі для плоских дахів (варіанти монтажу)

Сонячні панелі. один з найкращих способів виробляти електроенергію та заощаджувати гроші на рахунках за електроенергію, але що робити, якщо у вас плоский дах?? Чи можна встановити сонячні панелі на плоскому даху?? А якщо так, то як це зробити?

Встановлення сонячних панелей на плоскому даху можливе, але є деякі моменти, які потрібно врахувати. Наприклад, сонячні панелі потрібно нахиляти, щоб отримати якомога більше прямих сонячних променів. Якщо ваш дах дуже плоский, вам може знадобитися унікальна система кріплення, щоб утримати панелі на місці.

Ще одна річ, яку слід врахувати. це вага. Сонячні панелі можуть бути досить важкими, тому переконайтеся, що ваш дах може витримати додаткову вагу. Якщо ви не впевнені, краще проконсультуватися з професіоналом з покрівельних робіт.

В цілому, встановлення сонячних панелей на плоскому даху можливе, але потрібно провести деякі дослідження. Перегляньте цю інформацію про сонячні панелі для плоских дахів, щоб дізнатися більше.

сонячні, панелі, плоский, дахів, монтаж, сонячний

Чи підходять сонячні панелі для плоских дахів?

Плоский дах може бути кращим для сонячних панелей, ніж похилий дах. Однак є деякі питання, які потрібно зрозуміти, перш ніж встановлювати сонячні панелі на плоскому даху.

Якщо у вас плоский дах, вам потрібно переконатися, що на ньому немає тіні від сусідніх дерев або будівель. Затінена сонячна панель не буде генерувати стільки енергії, як незатінена панель. Якщо ви не можете прибрати дерева або будівлі, ваша сонячна система буде працювати на зниженій потужності.

Єдине, про що слід подумати. це вага сонячних панелей. Сонячні панелі можуть бути досить важкими, тому переконайтеся, що ваш дах може витримати їх вагу.

Вам також потрібно забезпечити достатньо місця на даху для розміщення панелей. Якщо у вас обмежений простір на даху, можливо, вам доведеться розглянути менший розмір панелі.

Не видно з вулиці

Багатьом подобається, що плоскі сонячні панелі не видно з вулиці. Якщо ви турбуєтеся про те, що ваші сусіди або міська влада не схвалять вашу сонячну установку, плаский дах. хороший варіант. Ви також можете використовувати рослини або інші матеріали, щоб замаскувати панелі від сторонніх очей.

Ще одна перевага полягає в тому, що плоскі дахи є більш доступними та безпечними для роботи, ніж скатні дахи. Якщо ви встановлюєте панелі самостійно, плаский дах є хорошим варіантом.

Основним недоліком установки на плоскому даху є те, що вона не така ефективна, як на похилому даху. Похилий дах буде вловлювати більше сонячного світла протягом дня. Якщо ви прагнете генерувати якомога більше енергії, вам підійде установка на похилому даху.

Плоскі панелі забруднюються швидше, ніж кутові, тому вам доведеться чистити їх частіше, щоб запобігти зниженню виробництва. Більшість панелей не плоскі, а розташовані під кутом, достатнім для самоочищення та стікання води.

Чи потрібен дозвіл на розміщення сонячних панелей на плоскому даху?

Дозвіл на будівництво не завжди потрібен при встановленні сонячних панелей на плоскому даху. Однак завжди краще проконсультуватися з місцевим відділом планування.

Проблеми можуть виникнути, якщо панелі будуть розташовані вище коника даху або якщо вони будуть кидати тінь на сусідні об’єкти.

Асоціації власників будинків також можуть мати правила щодо того, який тип сонячної установки дозволений. Якщо ви не впевнені, перед встановленням сонячних панелей краще проконсультуватися зі своєю асоціацією.

Як правило, дозвіл не потрібен, якщо сонячні панелі розташовані таким чином, що не перешкоджають огляду і не створюють загрози безпеці. Однак завжди краще перевірити перед початком установки.

сонячні, панелі, плоский, дахів, монтаж, сонячний

Чи можна встановлювати сонячні панелі плоско?

Сонячні панелі можна встановити на даху, але вони не будуть настільки ефективними, як під нахилом. Кут падіння сонячних променів змінюється протягом дня, тому важливо встановити панелі під правильним кутом для досягнення найкращих результатів.

Багато компаній не дають гарантії, якщо панелі не мають хоча б невеликого кута нахилу. Стояча вода на плоских панелях збільшує ризик протікання. Навіть невеликий нахил має сенс для очищення та запобігання скупченню води.

Як кріпляться сонячні панелі до плоского даху?

Один з методів полягає в тому, що панелі кріпляться за допомогою свердління в даху. Гвинти або болти кріпляться до рами сонячної панелі. Деякі люди використовують герметик або клей, щоб вода не просочувалася в покрівельний матеріал.

Баластна система використовує ваги, щоб утримувати панелі на місці. Бетонні блоки зазвичай забезпечують вагу. Баластні системи часто використовують на плоских дахах, щоб запобігти пошкодженню водою.

Останній варіант. використання гібридної системи, яка поєднує два методи. Ця система працює, коли на даху є суміш матеріалів.

Чи працюють сонячні панелі Тесла на плоских дахах?

Дах Tesla Solar Roof не сумісний з плоскими дахами. Для встановлення сонячного даху потрібен мінімальний кут нахилу даху чотирнадцять градусів.

Як приховати сонячні панелі на даху??

Приховування сонячних панелей може бути чудовим способом покращити зовнішній вигляд вашого будинку. Існує кілька способів отримати їх, але найпоширенішим є використання кожуха для сонячних панелей.

Кожух. це металева або пластикова коробка, яка оточує ваші сонячні панелі і приховує їх від сторонніх очей. Огородження бувають різних форм і розмірів, тому ви можете знайти те, що ідеально підійде для вашого даху.

Доступні кольорові сонячні панелі. У багатьох випадках вони поєднуються краще, ніж традиційні панелі. Хоча їх все ще буде видно здалеку, вони не будуть так сильно виділятися.

Панелі на даху. ще один варіант для приховування сонячних панелей. Ці панелі виглядають як звичайний покрівельний матеріал, тому їх не помітно з землі. Ці панелі підключаються до електричної системи будинку.

Ви також можете використовувати рослини або інші матеріали, щоб замаскувати панелі від сторонніх очей. Це чудовий варіант, якщо ви живете в історичному районі або десь, де діють суворі правила щодо сонячних установок.

Сонячні панелі занадто важкі для плоских дахів?

Сонячні панелі, призначені для дахів, зазвичай недостатньо важкі, щоб викликати проблеми. Коли виникають проблеми, вони часто пов’язані з пошкодженим дахом або проблемами зі старою інфраструктурою.

Враховуйте потенційну вагу снігу та льоду. Якщо ця додаткова вага може бути проблематичною, перевірте вантажопідйомність вашої конструкції. Деякі сонячні панелі для холодної погоди важчі за стандартні панелі.

Якщо ви стурбовані здатністю вашого даху витримати вагу панелей, проведіть огляд даху. Ця перевірка допоможе визначити, чи має ваш дах якісь дефекти, що впливають на цілісність конструкції.

Чи потрібно нахиляти сонячні панелі?

Хоча сонячні панелі не потрібно нахиляти, щоб вони працювали, ви повинні нахиляти їх під кутом від 30 до 45 градусів для найкращої продуктивності.

Плоскі панелі не будуть виробляти енергію на 100% через брак сонячного світла, і виробники не рекомендують встановлювати панелі без хоча б невеликого нахилу.

Повністю плоскі панелі забруднюються швидше, ніж кутові, не так ефективно очищаються дощем і мають підвищений ризик пошкодження водою.

Відстань між сонячними панелями на плоскому даху

Відстань між сонячними панелями на плоскому даху має важливе значення. Панелі повинні бути розташовані на достатній відстані одна від одної, щоб повітря могло циркулювати між ними та охолоджувати їх. Якщо панелі розташовані занадто близько одна до одної, сонячне тепло буде накопичуватися і пошкоджувати панелі.

Найкращий спосіб розміщення сонячних панелей на плоскому даху. дотримуватися рекомендацій виробника. Більшість панелей призначені для розміщення на певній відстані одна від одної, і важливо дотримуватися цієї рекомендації, щоб отримати максимальну віддачу від панелей.

Між краєм даху і першим рядом сонячних панелей має бути дванадцять дюймів, а між сонячними панелями слід залишити 5-7 дюймів простору. Панелі розширюються і стискаються протягом дня.

Між кожними 2-3 рядами панелей слід залишати більший проміжок, якщо обслуговуючому персоналу знадобиться доступ до системи.

Сонячні панелі на мембранному даху

Покрівельні мембрани. це листи ПВХ, які запобігають протіканню води через дах в будівлю, розташовану нижче. Товстіші мембрани найкраще підходять для сонячних установок, оскільки вони зменшують ризик пожежі та забезпечують більшу підтримку.

Якщо один шар даху виходить з ладу, вся система може вийти з ладу, тому правильний монтаж високоякісного мембранного шару має важливе значення.

Зростання попиту на екологічно чисту енергію призвело до розробки покрівельних мембран з тонкими вбудованими фотоелектричними елементами. Ці мембрани гнучкі, що дозволяє створювати нестандартні конструкції та менш помітні сонячні системи.

Ця конструкція корисна для плоских дахів, оскільки вона забезпечує захист від скупчення води, водночас виробляючи енергію.

Сонячна батарея на плоскому даху своїми руками

Самостійне встановлення сонячних панелей може бути чудовим способом заощадити гроші на рахунках за електроенергію. Це також може бути чудовим варіантом для зменшення вуглецевого сліду. Встановлення сонячних панелей на плоскому даху. чудовий спосіб зробити і те, і інше.

Вам потрібно перевірити у місцевому відділі планування, чи потрібен вам дозвіл на встановлення сонячних панелей на даху. Можливо, вам доведеться отримати дозвіл перед їх встановленням.

Вам потрібно буде встановити панелі на раму, щоб надати їм кут, необхідний для максимальної продуктивності. Вам потрібно буде вибрати, чи хочете ви безпосередньо з’єднати панелі з дахом або використовувати баластну систему.

Огляд даху допоможе визначити, яку вагу може витримати ваш дах, і найкращі варіанти встановлення. Вам також може знадобитися електрик, щоб встановити електропроводку для ваших панелей, щоб забезпечити відсутність ризику пожежі.

Якщо ви є членом асоціації власників житла, вам може знадобитися схвалення вашого проекту установки.

Найкращі сонячні стелажі для плоских дахів

Сонячні стелажі для плоских дахів необхідні для будь-якого власника будинку, який хоче встановити сонячні панелі на своєму плоскому даху. Найкраща система кріплення сонячних панелей буде залежати від конкретного типу даху та індивідуальних потреб власника будинку.

Існує цілий ряд варіантів систем кріплення сонячних панелей, починаючи від наборів для самостійної збірки і закінчуючи професійним монтажем.

Однією з найпопулярніших систем кріплення сонячних панелей на плоскому даху є використання рейок. Рейки кріпляться до даху, а сонячні панелі потім закріплюються на рейках, що полегшує їх установку.

  • Ця система також регулюється, тому її можна нахиляти до сонця для максимальної ефективності.
  • Нахильні опори підходять для плоских дахів, оскільки вони нахиляють панелі більш перпендикулярно до сонця.
  • Баластні системи завжди популярні, оскільки не потребують свердління даху.

Плоскі сонячні панелі

Плоскі сонячні панелі. відмінний варіант для будинків з плоским дахом. Ці панелі легко встановлюються і можуть монтуватися різними способами. Стандартні сонячні панелі не слід розміщувати на даху плазом.

Кут нахилу сонця призведе до того, що більша частина електроенергії буде вироблятися під кутом, не зверненим до будинку. Плоскі сонячні панелі можуть змінювати свій кут нахилу, щоб краще дивитися на сонце і виробляти більше електроенергії. Це робить їх чудовим варіантом для будинків з плоским дахом.

Сонячні панелі можуть бути чудовим способом заощадити гроші на рахунках за електроенергію, і вони стають все більш популярними.

Як довго служать сонячні панелі?

Термін служби сонячних панелей залежить від їхньої якості та правильного догляду за ними. В цілому, однак, більшість сонячних панелей прослужать від 25 до 30 років, а найдорожчі моделі мають термін служби 40-50 років. При цьому, сонячні панелі все ще будуть виробляти енергію після цього часу, хоча їхня потужність значно зменшиться.

Як налаштувати систему сонячних панелей?

Першим кроком у створенні сонячної системи є визначення необхідної потужності та відповідне планування сонячної системи. Після цього налаштування є досить простим;1. Зберіть всі необхідні компоненти разом: панелі, інвертор, батареї, кабелі тощо. 2. Знайдіть безпечне місце у вашому домі для розміщення інвертора та акумуляторів3. Закріпіть панелі на даху або стійці4. Підключіть панелі до інвертора або контролера заряду5. Підключіть інвертор до акумуляторів

Що потрібно для встановлення сонячних панелей?

Знову ж таки, першим важливим кроком для будь-якої сонячної установки є розрахунок ваших потреб в енергії. Після цього вам потрібно буде придбати відповідні компоненти. До них відносяться;1. Сонячні панелі2. Батареї3. Інвертор4. Контролер заряду5. Відповідні кабеліЦі компоненти зазвичай купуються окремо відповідно до ваших потреб, але ви також можете придбати готові сонячні комплекти, які мають всі необхідні компоненти.

Чи можу я встановити сонячні панелі самостійно?

Маючи трохи базових знань з електротехніки, ви, безумовно, можете самостійно встановити сонячні панелі, особливо невеликі системи. Однак налаштування може бути дещо складним для великих, потужних систем, які підключені до електромережі, і вам може знадобитися допомога кваліфікованого електрика.

Sol Voltaics є афілійованою компанією та партнером Amazon, ми заробляємо на кваліфікованих покупках. без додаткових витрат для вас.

Сонячний дах Tesla

Чиста Покрівля має найсучасніший сонячний дах Tesla Solar Roof!

Як один з перших авторизованих партнерів по установці Tesla в Сполучених Штатах, компанія Clean Roofing рада бути в числі перших підрядників, які запропонували сонячні дахи Tesla.

Завдяки нашому ретельному послужному списку, увазі до деталей та професійному підходу, Clean Roofing зараз є одним з єдиних підрядників у районі затоки, який має право встановлювати сонячні батареї Tesla Solar Roof.

сонячні, панелі, плоский, дахів, монтаж, сонячний

МАЙБУТНЄ “ЖИВЕ

Майбутнє покрівельних покриттів. це “живі” дахи, такі як Tesla Solar Roof. Завдяки передовому продукту від компанії Tesla, тих самих людей, які створили автомобілі Tesla, ми знаємо, що Tesla Solar Roof змінить правила гри і стане найкращим продуктом для сонячних дахів на ринку.

сонячні, панелі, плоский, дахів, монтаж, сонячний

КОМБІНОВАНУ ГАРАНТІЮ, НЕПЕРЕВЕРШЕНУ НІКИМ

Tesla пропонує 25-річну гарантію, а в поєднанні з 10-річною гарантією якості від Clean Roofing. наші клієнти отримують неперевершений довгостроковий комфорт на даху свого будинку.

Дах Tesla Solar Roof дозволяє власнику будинку максимізувати кількість сонячної енергії, що генерується. Tesla Solar Roof не має обмежень, які може мати традиційна система. Традиційна система може вимагати протипожежних заходів або не використовувати частину даху, де панелі не підходять.

Естетично, зовнішній вигляд, безперечно, найкращий у світі. Сонячна покрівля Tesla. це справді “невидима сонячна енергія”.” Дах Tesla Solar Roof усуває занепокоєння щодо того, що сонячні батареї можуть заважати, і більше немає побоювань, що Solar зіпсує зовнішній вигляд вашого будинку.

сонячні, панелі, плоский, дахів, монтаж, сонячний

БІЛЬШЕ НІЯКИХ ВІДМОВОК. НАСТАВ ЧАС ПЕРЕЙТИ НА СОНЯЧНУ ЕНЕРГІЮ!

Більше немає виправдань! Настав час переглянути питання модернізації вашого будинку. Зменшіть залежність від застарілої електромережі та заощаджуйте гроші. Сонячний дах Tesla усуває більшість, якщо не всі перешкоди для прийняття цього надзвичайно важливого і цінного рішення.

Покрівля Tesla Solar Roof має найвищий клас вогнестійкості А, клас вітру “F” до 166 миль/год, що дуже малоймовірно в районі затоки, і клас граду “3” до 1 бала.град діаметром 75 дюймів, що також малоймовірно.

ВАЖЛИВО ПРАЦЮВАТИ З ЯКІСНИМ ПІДРЯДНИКОМ, ТАКИМ ЯК “ЧИСТА ПОКРІВЛЯ

Оскільки компанія “Чиста Покрівля” була в оригінальному списку авторизованих дилерів, наш досвід роботи з продукцією Tesla Solar є неперевершеним. Сонячна покрівля Tesla. це справді передова технологія, і ви можете отримати її тільки через авторизованого інсталятора. Ми відповідаємо за нашу продукцію та наші інсталяції. Ви ніколи не будете наодинці зі своїм дахом, у вас також буде компанія “Чиста покрівля”, до якої можна звернутися.

Сонячний дах Tesla

сонячні, панелі, плоский, дахів, монтаж, сонячний

Перетворіть свій будинок за допомогою новітніх сонячних технологій. З інтегрованою в будівлю сонячною фотоелектричною системою від Tesla Solar Roof ви можете насолоджуватися красивим дахом з усіма перевагами відновлюваної енергії.

Ми налаштуємо вашу сонячну систему для даху відповідно до вашої унікальної структури даху та потреб в енергії. Зрештою, навіщо купувати дах і сонячну фотоелектричну систему окремо, коли можна поєднати їх разом? Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з командою Quality Roofing у Мілтоні, штат Флорида, щоб запропонувати вам новітні сонячні технології.

Зателефонуйте нам сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію або безкоштовну індивідуальну пропозицію.

сонячні, панелі, плоский, дахів, монтаж, сонячний

Дизайн.

Перетворіть свій будинок на власну електростанцію без шкоди для естетики.

Активні сонячні фотоелектричні плитки майже непомітні неозброєним оком, завдяки чому ваш будинок стане предметом заздрості для сусідів.

сонячні, панелі, плоский, дахів, монтаж, сонячний

Цінність.

Яка ще покрівля може допомогти окупити себе з часом?

За допомогою Solar Roof ви можете підвищити цінність вашого будинку та зменшити рахунки за електроенергію за допомогою сонячних фотоелектричних плиток, інтегрованих прямо в черепицю.

Крім того, сонячна покрівля Tesla може навіть збільшити сонячну потужність вашого даху в порівнянні з традиційними сонячними панелями.

сонячні, панелі, плоский, дахів, монтаж, сонячний

Довговічність

Ми не звикли до екстремальних погодних умов на узбережжі Мексиканської затоки. Гарна новина полягає в тому, що черепиця Solar Roof створена, щоб служити довго.

Завдяки втричі більшій міцності порівняно з традиційною черепицею, всепогодному захисту та 25-річній гарантії ви можете бути спокійні, знаючи, що ваша сонячна покрівля буде виробляти чисту енергію протягом десятиліть.

Чому варто встановлювати сонячні панелі Tesla Solar Roof?

Встановлення сонячної електростанції будь-якої потужності зменшує ваші щомісячні рахунки за електроенергію, додає цінності вашому будинку та допомагає зберегти навколишнє середовище здоровим. Але з Tesla Solar Roof ви можете скористатися всіма перевагами відновлюваної енергії, не жертвуючи при цьому естетикою та привабливістю.

Що ми ще не знаємо про сонячний дах Tesla

Команда Pick My Solar вирішує питання без відповідей про довгоочікуваний і все ще загадковий сонячний дах.

10 травня компанія Tesla оголосила про початок прийому замовлень на довгоочікувані системи Solar Roof. На сайті Tesla тепер є більш детальна інформація про вартість та довговічність черепиці, а також можливість для зацікавлених домовласників внести депозит у розмірі 1,000 доларів США за систему.

Однак для тих, хто розуміється на сонячній енергії, оголошення про новий сонячний дах викликало більше запитань, ніж відповідей. У блозі Pick My Solar ми коротко обговорили економіку сонячної черепиці Tesla і виявили, що ціна на неї значно завищена. Згодом виникла низка запитань, на які компанія Tesla залишила неоднозначні відповіді або відповіді без відповіді:

  • Як можна точно порівняти вартість сонячного даху зі стандартними системами сонячних панелей?
  • Як сонячні дахи будуть працювати з федеральним інвестиційним податковим кредитом?
  • Яка ефективність черепиці Solar Roof? Як це порівнюється зі звичайними сонячними панелями?
  • Скільки важить черепиця?
  • А як щодо плоских дахів?
  • Як довговічність сонячної черепиці порівнюється зі звичайними сонячними панелями?
  • Хто повинен отримати сонячний дах?

У цьому всебічному огляді ми розглянемо кожне з цих важливих питань, щоб виявити, що відомо і що ще невідомо про цей новий сонячний продукт. Покрівля Tesla Solar Roof слідує за довгою низкою в основному невдалих фотоелектричних продуктів, інтегрованих в будівлі (BIPV). Незважаючи на весь ажіотаж, який він викликав, журі все ще не вирішило, чи спіткає цей продукт подібна доля.

Як можна точно порівняти вартість сонячного даху зі стандартними системами сонячних панелей?

Вартість і термін служби сонячного даху залежить від розміру вашого даху та рахунків за електроенергію. Вищі рахунки за комунальні послуги означають більше споживання електроенергії, що означає, що вам знадобиться більше сонячної черепиці в порівнянні з несонячною черепицею. Як правило, чим вищі ваші рахунки за комунальні послуги, тим привабливішою стає економіка сонячного даху.

Компанія Tesla заявила, що вона “вірить у прозорість та контроль з боку клієнта”.” Таким чином, компанія створила калькулятор сонячних дахів, щоб показати попередні оцінки для системи. Це цікавий інструмент, але йому не вистачає певної ключової інформації, яка б дозволила споживачеві точно порівняти вартість системи зі стандартною сонячною фотоелектричною системою.

Калькулятор покаже загальну вартість системи та відсоткове співвідношення сонячних і не сонячних панелей, але він не покаже вам номінальну потужність системи. Простим обхідним шляхом для цього є введення домашньої адреси в сонячний калькулятор Pick My Solar, який заздалегідь надасть необхідний розмір системи для даного місця та суму рахунку.

Після того, як ви знаєте розмір виробництва системи в кіловатах для сонячного даху, ви можете визначити ключову метрику для порівняння вартості сонячних систем: ціну за ват. Помножте площу даху на відсоток сонячної плитки, помножте на 42 за квадратний фут (вартість сонячної плитки, яку розкрила компанія Tesla), а потім розділіть суму на кількість ват. За допомогою цієї методології ми визначили, що тільки сонячна частина сонячного даху коштує 6.30 за ват, плюс-мінус 0.50 за ват, оскільки повзунок сонячного покриття на калькуляторі Tesla рухається лише з 10-відсотковим кроком.

Вартість 6.30 за ват. це, по суті, вдвічі більше, ніж деякі з доступних сьогодні сонячних панелей, і означає надбавку в 25 000-35 000 доларів до стандартних систем сонячних панелей за аспект сонячних дахів. Чи варта ця надбавка за чудову естетику? Вам потрібен новий дах, і ви шукаєте щось висококласне?? Якщо ви відповіли “так” на обидва питання, ви можете розглянути можливість внести 1,000.

Як сонячні дахи будуть працювати з федеральним інвестиційним податковим кредитом?

На калькуляторі Solar Roof компанія Tesla заявляє, що 30-відсотковий федеральний інвестиційний податковий кредит (ITC) поширюється як на весь дах, так і на продукт для зберігання енергії Powerwall. Але це не так однозначно, як може здатися на сайті Tesla.

BIPV не вписується в структуру МТЦ і потребує спеціального процесу апеляції, щоб визначити, які компоненти системи можуть претендувати на кредит в кожному конкретному випадку. Наприклад, сонячна черепиця відповідає критеріям ІТЦ, а не сонячна. ні. Це буде залежати від того, чи визначить IRS, що несонячні компоненти сонячного даху “настільки спеціально спроектовані, що вони по суті є частиною машин або обладнання, з якими вони функціонують”.”

Ймовірно, це буде тривалий процес для IRS, щоб роз’яснити код ITC. Будемо сподіватися, що Tesla подбає про весь цей процес для домовласників або повністю проінформує їх про процес отримання податкового кредиту. Однак часу залишилося обмаль.- цей стимул поступово згортається, починаючи з січня 2020 року і закінчується у 2022 році. З огляду на тривалий час, який знадобиться Tesla для повного масштабування виробництва сонячних дахів, багато домовласників можуть навіть не отримати повну вигоду від кредиту.

Незважаючи на те, що показано на калькуляторі Tesla, клієнти не повинні очікувати повних переваг ITC. Затримка в отриманні сонячних дахів, ймовірно, буде ще довшою для клієнтів за межами Каліфорнії. Тим часом, потенційні клієнти Solar Roof не будуть купувати сонячні продукти, які вже є на ринку сьогодні.

“Прийом попередніх замовлень на цю неперевірену технологію, безсумнівно, матиме негативний вплив на впровадження сонячної енергії”. сказав генеральний директор Pick My Solar Макс Арам. “Використовуючи сексуальний бренд Tesla, Ілон Маск може виманити кілька тисяч домовласників з ринку сонячної енергетики. Багато з цих домовласників можуть ніколи не ввімкнути свою систему до закінчення терміну дії федерального податкового кредиту.

Різниця між Solar Roof і Model 3 полягає в тому, що Tesla вже довела, що може виробляти чудові автомобілі, і що Model 3 має доступну ціну, додав він. З сонячними дахами [компанія] не довела ні того, ні іншого.

Яка ефективність черепиці Solar Roof і як вона порівнюється зі звичайними сонячними панелями?

Tesla планує виробляти весь продукт в Буффало, штат Нью-Йорк, з використанням елементів, виготовлених її партнером, компанією Panasonic. Пітер Рів, колишній технічний директор SolarCity, а нині керівник відділу сонячних технологій Tesla, каже, що ефективність сонячної черепиці еквівалентна стандартному сонячному модулю.

Однак на веб-сайті SolarCity описана анатомія сонячної плитки, зокрема, як кольорова плівка жалюзі “дозволяє елементам зливатися з дахом, мінімізуючи при цьому втрати сонячної ефективності”.” Це означає, що певна ефективність приноситься в жертву естетиці системи.

На сьогоднішній день найефективнішими сонячними елементами Panasonic у виробництві є модулі N330 HIT, які мають ефективність 19.7 відсотків. Найвища ефективність елементів, розроблених в лабораторії, становить 23.5 відсотків. Середня ринкова ефективність сонячних модулів становить близько 16%, в той час як середній показник для модулів, які інсталятори використовують на ринку Pick My Solar, становить близько 19%.5 відсотків.

Якщо припустити, що кольорова плівка жалюзі знижує ефективність лише на кілька відсотків, і що Tesla буде використовувати в черепиці найбільш ефективну технологію Panasonic, це підтвердить твердження Пітера Райва про те, що сонячна черепиця має більш-менш рівну ефективність зі стандартними фотоелектричними панелями.

Зрештою, ефективність не є вирішальним фактором, якщо тільки будинок не має обмеженого простору на даху, в цьому випадку високоефективні стандартні модулі будуть кращим варіантом. Для будинків з обмеженою площею даху корисно порівняти ефективність у перерахунку на кіловат на квадратний фут. Ми визначили, що сонячні дахи Tesla виробляють близько 6 Вт на квадратний фут, тоді як високоефективний модуль виробляє 19 Вт на квадратний фут.

Простіше кажучи, якщо у вас не так багато місця на даху в районі з відповідними умовами для сонячної енергії, високоефективна модульна система є набагато кращим варіантом.

Скільки важить черепиця?

За даними компанії Tesla, черепиця Solar Roof вдвічі легша за звичайну черепицю. Однак компанія ніколи не визначала, який матеріал черепиці вона вважає “стандартним.” Бетонна черепиця важить від 9.5 і 12 фунтів на квадратний фут, тоді як бітумна черепиця важить лише 2.від 5 до 4 фунтів на квадратний фут. Іспанська черепиця може важити до 19 фунтів на квадратний фут, але полегшені версії важать лише 6 фунтів. Шиферна плитка важить від 7 до 10 фунтів на квадратний фут.

Ми припускаємо, що, враховуючи всі електронні компоненти сонячної плитки, вона буде важити від 15 до 20 фунтів на квадратний фут, але важко сказати, враховуючи, наскільки розпливчастими були заяви компанії Tesla у своїх заявах.

Неясно, чи знадобиться більше опорних компонентів в обшивці даху для підтримки сонячних панелей. Якщо так, то це значно підвищить собівартість системи. Незважаючи на це, здається очевидним, що встановлення черепиці буде надзвичайно складним процесом.

“Естетично сонячна покрівля прекрасна, але нам потрібно почекати і подивитися, як Tesla вирішить вивести її на ринок”. сказав Тревор Лідс, президент компанії Chandler’s Roofing, одного з партнерів Pick My Solar, який займається покрівельними роботами. “Покрівля. це зовсім інша тварина, ніж сонячна енергія. Існують різні змінні, які необхідно враховувати, такі як гідроізоляція і метод кріплення на даху. Кодекси відповідності для покрівельних покриттів також значно відрізняються від тих, що стосуються сонячних панелей. Чи зрозуміє Tesla, як стати національним покрівельним підрядником? Чи хоче Tesla взяти на себе цю відповідальність і накладні витрати?? Всі ці невідомі потрібно буде опрацювати.”

Як щодо плоских дахів?

На семінарах з навчання продажів Tesla показала, що будинки з плоскими дахами не підходять для сонячних дахів. Сонячні дахи можна встановлювати тільки на дахах з ухилом 3:12 (14 градусів) і більше. Це явний недолік у порівнянні зі стандартними сонячними системами, які можуть використовувати нахилену стелажну систему для плоских поверхонь.

Черепичні покрівлі, як правило, не рекомендуються для плоских дахів через обмеження гідроізоляції, що, зрозуміло, є більшим ризиком, враховуючи складну електричну проводку в сонячних дахах. Ще одним обмеженням для плоских сонячних дахів може бути те, що кольорові жалюзі з сонячної плитки значно перешкоджають виробленню електроенергії під плоским кутом.

Як довговічність сонячної черепиці порівнюється зі звичайними сонячними панелями?

Сонячний дах має гарантію “до нескінченності або до кінця життя вашого будинку, залежно від того, що настане раніше”.” Tesla явно впевнена в довговічності плиток із загартованого скла. Ці твердження, очевидно, недоведені на даний момент, підтверджуються розважальними відео компанії, де черепиця в уповільненому темпі обстрілюється градом з гармат.

Як це порівнюється зі звичайними сонячними панелями? На стандартні сонячні модулі виробник зазвичай дає гарантію на 25 років, а зазвичай вони служать набагато довше. Панелі складаються з шару скла зверху, захисної підкладки знизу та алюмінієвої рами для захисту окремих сонячних елементів всередині.

Загартоване скло в шість разів міцніше за звичайне скло. Насправді, цей матеріал вже використовується в більшості, але не у всіх брендах сонячних панелей. Деякі дешевші виробники панелей будуть використовувати звичайне пластинчасте скло, щоб скоротити витрати. Однак LG, SunPower, Canadian Solar, Hyundai та інші великі виробники використовують загартоване скло.

Порівняльне відео з черепицею Solar Roof та сонячною панеллю із загартованого скла, в яку стріляють з градівниць та інших важких предметів, швидко виявило б переможця в цій категорії. До того часу ми ніколи не дізнаємося, яка з них насправді довговічніша, тому що вони зроблені з одного і того ж матеріалу, і на даний момент немає ніяких додаткових деталей.

Одним з факторів, який недостатньо обговорювався, є те, як сонячні компоненти сонячних дахів будуть замінені після того, як виробництво занадто погіршиться. Тесла гарантує, що корисна сонячна енергія буде вироблятися протягом 30 років. У той час як звичайні панелі можна легко замінити після закінчення цього часу, модернізація сонячних дахів, ймовірно, буде дорогим і трудомістким процесом.

Кому варто встановити сонячний дах?

За великим рахунком, сонячний дах Tesla сподобається заможним, технічно підкованим домовласникам, які піклуються про навколишнє середовище, але зневажливо ставляться до естетики стандартних систем сонячних панелей. Ці домовласники також розуміють відносний ризик того, що вони будуть першими, хто перейде на ці системи, але все одно будуть раді бути першими, хто випробує цю технологію. Такі деталі, як ITC та остаточна вартість системи, все ще невідомі, тому цим домовласникам знадобиться значний надлишок грошей на витрати. Вони також.- найголовніше.- потрібно мати здоровий рівень терпіння, оскільки можуть пройти роки, перш ніж система буде встановлена.

В цілому, сонячний дах Tesla має і буде продовжувати вливати ажіотаж в сонячну енергетику, яка за останні пару місяців отримала свою частку поганих новин (зокрема, американське виробництво модулів сильно постраждало). Той факт, що так багато ЗМІ та зацікавлених споживачів знову говорять про BIPV, означає, що ця технологія рухається у правильному напрямку.

Сам Ілон Маск визнав, що сонячна покрівля матиме значні проблеми в найближчі роки, особливо в нарощуванні виробництва, щоб обслуговувати більшу територію. Створення вертикально інтегрованої національної покрівельної компанії саме по собі є величезним викликом, і він визнає, що сонячні дахи не будуть широко доступні протягом п’яти або, можливо, навіть 10 років.

Якщо ви один з тих, кому пощастило встановити сонячний дах на своєму будинку, запросіть нас до себе в гості!

Макс Арам. співзасновник і генеральний директор Pick My Solar, онлайн-платформи для порівняння сонячних компаній.

Залишити відповідь