Сонячне опалення в Санкт-Петербурзі. Долина Круа. Сонячна теплова система для дому

Заощаджуйте гроші, енергію та бережіть навколишнє середовище за допомогою сонячного опалення

Статистика показує, що сонячна система може скоротити витрати на нагрівання води на 80%.

Терміни “сонячне опалення” та “сонячний нагрів” іноді використовуються як взаємозамінні. Точніше сказати, що геліосистема. це один з видів сонячних систем опалення. Сонячна система використовує сонячну енергію для нагрівання води, яку можна використовувати для опалення, прання або для обох цілей.

Д-р. Energy Saver може обслуговувати вашу сонячну теплову систему для забезпечення максимальної ефективності. Ми також надамо безкоштовну пропозицію щодо встановлення нової сонячної теплової системи, яка може скоротити ваші витрати на підігрів води до 80%.

Ми є вашим надійним ресурсом для сонячного опалення в О-Клер, Сент-Пол, Котедж-Гроув, Гастінгс, Чиппева-Фолс, Прескотт, Хоултон, Фармінгтон, Розмаунт, Меномоні, Гудзон, Рівер-Фолс та прилеглих містах Вісконсіна та Міннесоти.

Основну анатомію типової сонячної теплової системи не важко зрозуміти. Сонце нагріває розчин антифризу в сонячному колекторі. Коли рідина в колекторі досягає заданої температури, вона перекачується до теплообмінника, розташованого всередині бака для гарячої води.

Якщо вода, що зберігається в баку, недостатньо нагрівається теплообмінником, допоміжний нагрівач (електричний або газовий) може компенсувати різницю, поки вода не стане достатньо гарячою для використання. У сонячний день допоміжне опалення може не знадобитися. В інших випадках електроенергія або газ можуть забезпечити всю енергію для нагрівання води.

Сонячна теплова система може бути розрахована та спроектована лише для нагрівання води, що використовується для прання, або для забезпечення гарячої води як частини системи гідравлічного опалення.

Пасивне сонячне опалення

Найпростіший спосіб використання сонячної енергії для зменшення витрат на опалення. це застосування пасивних концепцій сонячного опалення. Сюди входить велика кількість вікон, що виходять на південь, щоб пропускати зимове сонячне світло у житловий простір, і використання теплової маси для зберігання та випромінювання сонячного тепла. Темна підлога з плитки або цегляної кладки добре поглинає і зберігає сонячне тепло. За умови, що будинок добре ізольований, підлога з великою масою може залишатися теплою годинами після заходу сонця за допомогою цієї системи опалення будинку.

Очевидно, що включення функцій пасивного сонячного опалення в будинок набагато простіше зробити, коли новий будинок проектується. Але якщо ваш будинок має гарну південну експозицію з одного боку, ви можете розглянути можливість скористатися цим сонячним впливом, встановивши нові ізольовані вікна і, можливо, кахельну підлогу, яка може нагріватися від сонця.

Почніть економити енергію та гроші з модернізації опалення.

Зателефонуйте за номером 1-888-370-6924 або зв’яжіться з нами онлайн, щоб запланувати перевірку системи опалення будинку та оцінку сонячного опалення. Ми також пропонуємо комплексний енергоаудит будинку.

Шукаю ціну? Отримайте безкоштовну безкоштовну оцінку без зобов’язань.

Міста в окрузі Анока, штат МіннесотаАнокаБетелБлейнЦентервільСеркл ПайнсКолумбія ХайтсКун РапідсСхідний БетелФрідліХем ЛейкЛексінгтонЛіно ЛейксОук ГроувРемсіСент-Френсіс

Міста в окрузі Карвер, штат МіннесотаКарверЧанхассенЧаскаВікторіяВаконія

Міста в окрузі Чисаго, штат МічиганЦентр-СітіЧисаго-СітіЛіндстромНорт-БранчРаш-СітіСтейсіТейлор-ФоллзВайомінг

Міста в окрузі Дакота, штат МіннесотаЯблунева долинаІганІнвер-Гроув-ХайтсЛейквілльЛілідейлМендотаНортфілдРендольфРозмаунтПівденний Сент-ПолСанфіш-ЛейкВермільйонЗахідний Сент-Пол

Міста в окрузі Гудхью, МіннесотаКеннон-ФолсРед-Вінг

Міста в окрузі Хеннепін, МіннесотаБлумінгтонБруклін-ЦентрБруклін-ПаркЧемплінКоркоранКрістал-БейДейтонДіпхейвенДен-ПреріЕдінаЕксельсіорЗолота ДолинаГрінфілдГановерГопкінсІндепенденсЛонг-ЛейкЛореттоКленовий гайКленова РівнинаМедицина ЛейкМедінаМіннеаполісМіннестрістаМіннетонкаМіннетонка-БічМаундНью-ХоупОроноОссеоПлімутРічфілдРоббінсдейлРокфордРоджерсСент-ЕнтоніСент-БоніфаційПарк Сент-ЛуїсШорвудСпрінг-паркТонка-БейВейзатаВудленд

Міста в окрузі Ремсі, штат МіннесотаМарден-ХіллзФалкон-ХайтсЛодердейлЛітл-КанадаМейплвудМаундс-В’юНью-БрайтонНорт-ОуксПівнічний Сент-ПолРоузвілСент-ПолШорвьюСпрінг-Лейк-ПаркВаднейс-Хайтс

Міста в окрузі Скотт, МіннесотаПріор-Лейк-Севідж-Шакопі

Міста в окрузі Вашингтон, MNAftonBayportCottage GroveForest LakeHastingsHugoLake ElmoLake Saint Croix BeachLakelandLandfallMahtomediMarine On Saint CroixNewportOak Park HeightsOakdalePine SpringsSaint Marys PointSaint Paul ParkScandiaStillwaterWhite Bear LakeWoodbury

Міста в окрузі Баррон, штат ВірджиніяБарронКамеронЧетекКамберлендДалласХогенНью-ОбернПрері-ФармРис ЛейкЧерепашаче озеро

Міста в окрузі Баффало, Вісконсин

Міста в окрузі Бернетт, ВірджиніяГрансбургСиренаУебстер

Міста в окрузі Чіппева, штат ВірджиніяБлумбербойдКадотЧіппева-ФоллзКорнеллЛейк-ХелліСтенлі

Міста в окрузі Данн, WIBoycevilleColfaxDowningElk MoundKnappMenomonieRidgelandWheeler

Міста в окрузі О-Клер, штат ВірджиніяАлтунаАвгустаО-КлеейрчайлдФолл-Крік

Міста в окрузі Пепін, штат Вірджинія та Пепін Стокгольм

Міста в окрузі Пірс, штат Вібей СітіЕлсвортЕлмвудМейден РокПлам СітіПрескоттРівер-ФолсСпрінг-Веллі

Міста в окрузі Полк, штат ВісконсинБальзам-ЛейкЦентуріяКлейтонКлір-ЛейкДрессередерік-ЛакМіллтаунОсцеолаСент-Круа-Фоллз

Міста в окрузі Сент-Круа, штат ВірджиніяБолдуїнДір-ПаркГленвуд-СітіХаммондГадсонНью-РічмондРобертсСомерсетВілсонВудвілл

Міста на південному заході США. Округ Круа, штат Вінорт ХадсонСтар Прерія

Гаряча вода від сонячної енергії

сонячне, опалення, долина, круа, сонячна, теплова

Якщо ви коли-небудь відчували, як тепла вода тече з садового шланга, розтягнутого на сонячній галявині, ви знаєте, як працює сонячний нагрів води. І якщо ви коли-небудь сплачували рахунки за паливо або електроенергію, ви можете зрозуміти, чому використання сонячних променів для нагрівання води є гарною ідеєю. До 25 відсотків рахунків за комунальні послуги домогосподарства йде на нагрівання води для миття одягу, посуду та нас самих. Сонячна система гарячого водопостачання може скоротити ці витрати на дві третини. без використання викопного палива і без забруднення навколишнього середовища. Вам навіть не потрібно жити в сонячному кліматі, щоб скористатися цим нескінченно поновлюваним джерелом безкоштовної енергії. Завдяки вдосконаленню технології сонячних колекторів, ці системи стали практичними навіть там, де небо частіше сіре, ніж блакитне.

Базова установка складається з сонячного колектора, що вловлює тепло, розташованого на відкритому, орієнтованому на південь місці. зазвичай на даху. і резервуара для зберігання води всередині будинку. У холодному кліматі насос циркулює рідину з антифризом через замкнутий контур труб, що з’єднує даховий масив і бак. Занурений змійовик всередині бака передає тепло від нагрітої сонцем рідини до побутового водопостачання. (У безморозних зонах питну воду можна нагрівати безпосередньо від колектора).)

Колектори бувають двох основних типів. Найбільшою популярністю користуються так звані плоскі колектори: ізольовані скляні коробки з мідними трубами, прикріпленими до теплоутримуючих “листів-поглиначів”.” В ідеальних умовах вони можуть виробляти 150-градусну воду, що набагато вище 125-градусної води в типовому водонагрівачі. Ефективні колектори трубчастого типу інкапсулюють листи абсорбенту та труби у скляні вакуумні трубки для досягнення максимального ізоляційного ефекту (див. слайд 2 зліва: Збір тепла у вакуумі). Вони можуть нагрівати воду до 200 градусів. А оскільки трубки можуть вловлювати тепло, коли сонце не знаходиться прямо над головою і навіть у похмурі дні, вам не потрібен великий масив, щоб отримати багато гарячої води. Недоліком є те, що вони коштують удвічі дорожче, ніж плоскі пластини.

сонячне, опалення, долина, круа, сонячна, теплова

Витрати

Проте, незалежно від того, наскільки добре працює колектор або наскільки ідеально він розміщений, неможливо обійти той факт, що він покладається на джерело енергії, яке працює лише частково. “Ви ніколи не зможете точно задовольнити попит, тому що ви не можете увімкнути сонце, коли вам це потрібно”. каже Роберт Уотерс з компанії Viessmann, виробника сонячних теплових систем. У деяких частинах Сполучених Штатів сонячні панелі можуть забезпечувати до 95 відсотків гарячої води для домогосподарств влітку, але лише 20 відсотків взимку. На відміну від сонячної електроенергії, яку можна зберігати в акумуляторах або продавати назад енергетичній компанії, гаряча вода є швидкоплинним активом; навіть добре ізольований накопичувальний бак стає холодним через кілька похмурих днів. Ось чому практично всі сонячні системи гарячого водопостачання є доповненням, а не заміною звичайних водонагрівачів.

Як це часто буває, економія коштує грошей. Типова установка для сім’ї з чотирьох осіб з баком на 80 галонів коштує близько 5 000 доларів, плюс ще близько 2 000 доларів за встановлення. Але в порівнянні з фотоелектричними елементами або вітрогенераторами, терміни окупності відносно швидкі. всього п’ять років, в залежності від місцевих витрат на енергію і державних субсидій. (Це враховує чинний федеральний інвестиційний податковий кредит на 30 відсотків вартості сонячної теплової системи, до 2,000 доларів США).) Сонячні системи гарячого водопостачання також досить легко модернізувати в існуючих будинках. Бак-накопичувач, що нагрівається сонячною енергією, просто з’єднаний з існуючим баком для гарячої води, який вмикається лише тоді, коли вода з колектора опускається нижче встановленої температури водонагрівача. У нових будинках один бак може нагріватися як сонячними колекторами, так і газом або електрикою. У будь-якому випадку, ви можете покласти свої заощадження на гарячій воді в банк. Або ви можете застрибнути в душ і заспівати довшу пісню.

Опалення та охолодження за допомогою сонячної енергії

Деякі сонячні системи можуть доповнювати гідравлічні системи опалення (гарячого водопостачання), але не варто очікувати такої ж ефективності або окупності, як у випадку з сонячними колекторами, які просто постачають гарячу воду для побутових потреб. Це тому, що ці системи дорогі, а найбільший попит на тепло припадає на найтемніші місяці року. Найбільша вигода припадає на плечові сезони, весну та осінь, коли сонячна гідроніка може забезпечити 20 відсотків загального річного опалювального навантаження.

Більш перспективним застосуванням, яке все ще перебуває на стадії розробки, є використання нагрітої сонцем води для приводу чиллерів, систем охолодження без компресорів. Це спокуслива концепція, оскільки пік сонячної енергії припадає на той самий час, що й використання змінного струму. Завдання полягало в розробці невеликих побутових охолоджувачів, які можуть працювати при більш низьких температурах рідини, які може виробляти сонячна батарея.

Інструкція з експлуатації сонячної системи

Що це таке: Спосіб доповнити постачання гарячої води для побутових потреб, використовуючи енергію сонця.

Як це працює: Рідина, що протікає через зовнішній колектор, вловлює сонячне тепло і переносить його всередину приміщення до накопичувального бака.

Навіщо він вам: скорочує витрати на гарячу воду на дві третини, оскільки зменшує залежність від викопних видів палива. Не виробляє парникових газів.

На що звернути увагу:

Система із замкнутим циклом: Циркуляція захищеної від замерзання рідини через систему без контакту з питною водою.

Система з відкритим контуром: Циркулює питна вода. Доцільно лише в безморозному кліматі.

Схвалено SRCC: Solar Rating and Certification Corporation незалежно сертифікує та оцінює ефективність сонячних систем гарячого водопостачання.

Скільки це коштує: від 5 000 до 9 000, залежно від розміру та типу установки. Податкові кредити та пільги на комунальні послуги можуть компенсувати деякі витрати, якщо система сертифікована SRCC.

Сонячні системи гарячого водопостачання та окремі компоненти

Компанія STIEBEL ELTRON вже 40 років займається проектуванням геліотермічних систем. Оскільки кожна установка відрізняється від інших, у нас є повна лінійка комплектів SOLkits, монтажного обладнання та окремих компонентів, необхідних для сонячних теплових установок. Ми прагнемо виробляти та постачати найкращі сонячні теплові компоненти. Ми перебуваємо в авангарді технології нагрівання води вже понад 95 років. Як лідер у своїй галузі, ми не маємо наміру стояти на місці.

Чому сонячна енергія?

Витрати на приготування гарячої води є найбільшою статтею комунальних витрат для домогосподарства. В середньому близько 20% енергії домогосподарства витрачається лише на гарячу воду для побутових потреб (приготування їжі, прибирання, купання). Цей показник зростає приблизно до 50%, якщо гаряча вода також використовується для опалення. Має сенс максимально економити на гарячій воді, і саме це може зробити сонячний колектор.

Сонячні колектори використовувалися для вловлювання енергії сонця і перетворення її в гарячу воду протягом десятиліть до того, як стала можливою сонячна фотоелектрична енергетика (PV). Сонячні колектори в 3-5 разів ефективніше уловлюють сонячну енергію, ніж фотоелектричні. Сонячна система може заощадити до 75% рахунків за нагрів води. Це зменшує вуглецевий слід і збільшує вартість будинку.

Федеральні податкові пільги покривають 30% вартості встановленої сонячної теплової системи. Державні знижки та пільги, а також місцеві стимули існують у багатьох частинах країни.

Як працює геліосистема

сонячне, опалення, долина, круа, сонячна, теплова

Колектори поглинають теплову енергію сонця і передають її теплоносію в системі. Насос переміщує гарячу рідину до бака для побутової води, де тепло передається воді через теплообмінник. Тепер прохолодна рідина-теплоносій циркулює назад до колектора, щоб зібрати більше тепла.

STIEBEL ELTRON проектує та виготовляє сонячні теплові компоненти протягом 40 років. Як і всі продукти STIEBEL ELTRON, наші сонячні компоненти ретельно розроблені. Вони призначені для роботи як окремо, так і в системі в цілому, щоб забезпечити вам найкращу продуктивність і надійність.

Ознайомтеся з реальною сонячною тепловою установкою

Ви можете взаємодіяти з сонячною тепловою установкою STIEBEL ELTRON в режимі реального часу, щоб дізнатися більше про те, як функціонує наша система.

Системи для будь-яких потреб

Сонячні теплові системи можуть бути пристосовані для задоволення практично будь-яких потреб або існуючої механічної ситуації. На схемах показані три найпоширеніші сонячні теплові установки. Багато компонентів геліосистеми є універсальними для всіх систем.

сонячне, опалення, долина, круа, сонячна, теплова

Сонячні теплові колектори Поглинають енергію сонця, перетворюючи її в тепло.

Теплоносій Пропіленгліколь харчового та фармацевтичного призначення, який утримує та передає тепло від колекторів до бака. Теплоносій не замерзає для холодних ночей.

Насосна станція Переміщує теплоносій по системі.

Накопичувальний бак для ГВП Внутрішній теплообмінник передає тепло від теплоносія до гарячої води, що міститься в баку. Резервний нагрівальний елемент підтримує бак гарячим, коли сонце не світить.

Контролер Електронний пристрій, який контролює роботу насоса та безпеку системи.

Резервні варіанти Резервна система використовується для додавання додаткового тепла до гарячої води для домогосподарств, якщо це необхідно. Така ситуація може виникнути, наприклад, в дуже похмурий день, якщо сонячна система не може виробити достатньо гарячої води для задоволення попиту або зробити її достатньо гарячою. Баки STIEBEL ELTRON SB E в SOLkits мають вбудований електричний резерв, але інші можливі рішення включають електричні водонагрівачі STIEBEL ELTRON Tempra ® без бака або існуючі системи резервного живлення для конкретного об’єкту.

Пакети для підігріву води SOLkit

сонячне, опалення, долина, круа, сонячна, теплова

У комплекті STIEBEL ELTRON SOLkits втілено наш 40-річний досвід у сфері сонячної енергетики, завдяки поєднанню найкращих сонячних компонентів у повні пакети. SOLkits поставляються з 1, 2 або 3 розмірами панелей у верхній конфігурації, а також з 2 або 3 розмірами панелей в нижній конфігурації, розташованих поперек даху. Вибір правильного комплекту залежить від розміру сім’ї, потреб у гарячій воді для побутових потреб, а також потреб в опаленні приміщень, якщо це необхідно. Наші фахівці з обслуговування доступні за телефоном або електронною поштою для надання допомоги та рекомендацій. Комплекти поставляються в комплекті з рекомендованою насосною станцією, контролером і баком. Комплект для стійки та набір ліній для конкретної установки завершує пакет, забезпечуючи всі необхідні компоненти. Наші компоненти розроблені для максимальної сумісності, простоти монтажу та надійності.

Колектори

Плоскі пластинчасті колектори

сонячне, опалення, долина, круа, сонячна, теплова

STIEBEL ELTRON SOL 27 Premium. високоефективний сонячний тепловий колектор, що входить до 10 найкращих колекторів, виміряних за потужністю за версією SRCC. Чиста поверхня абсорбера площею понад 25 квадратних футів забезпечує максимальну продуктивність 31 300 БТЕ/добу на одну панель (рейтинг SRCC для ясного дня). SOL 27 Premium має високоселективне поглинаюче покриття, загартоване сонячне скло з низьким вмістом заліза та дуже ефективну ізоляцію навколо пластини поглинача. Внутрішні трубки для рідини. мідні, а пластина абсорбера. алюмінієва. Низький 3˝ профіль SOL 27 робить її візуально менш нав’язливою і здатною задовольнити різноманітні архітектурні та інженерні потреби.

Колектори SOL 27 Premium доступні у стандартній (вертикальній) та широкій (горизонтальній) конфігураціях. Виробництво в США наших колекторів і стелажних систем також означає, що ми можемо анодувати рами і стійки колекторів на замовлення, щоб задовольнити специфічні архітектурні вимоги до кольору.

Евакуйовані трубчасті колектори

Сонячні колектори STIEBEL ELTRON серії S-Power розроблені та виготовлені в Німеччині. Вони в три-п’ять разів ефективніше уловлюють сонячну енергію, ніж фотоелектричні системи. Мідні абсорбційні пластини, виготовлені за останнім словом техніки, герметично закриті всередині одностінних скляних трубок власної розробки з безкомпромісним вакуумним ущільненням. Ідеально підходять для умов, коли зовнішні температури низькі, а потреби в тепловій енергії високі, особливо добре підходять для комбінованих систем, де необхідне гаряче водопостачання, опалення приміщень та кондиціонування повітря.

Баки

Баки для ГВП STIEBEL ELTRON SB 300 400 E виготовляються на нашому заводі в Словаччині. Вони бувають розміром 80 галонів (300 л) і 110 галонів (400 л) і можуть служити в якості спеціального бака для зберігання сонячної енергії великої місткості як в житлових, так і в комерційних установках.

Баки та теплообмінники STIEBEL ELTRON виготовлені з товстостінної сталі. Усі поверхні, що контактують з гарячою водою, після дробеструйного очищення сталевої поверхні покриваються товстим шаром порцелянової емалі. Крім того, зовнішні поверхні баків мають легке порцелянове покриття. Дводюймова ізоляція з пінополіуретану гарантує, що гаряча вода залишається гарячою, а втрати тепла в режимі очікування зведені до мінімуму. Баки STIEBEL ELTRON SBB оснащені великими анодами з індикатором зносу та великим отвором для очищення для зручності обслуговування.

Баки-накопичувачі SB 300 і 400 E оснащені електричним нагрівальним елементом потужністю 3 кВт для резервування сонячної енергії. Нагрівальний елемент поміщений в сталевий циліндр всередині бака і може бути знятий і замінений без необхідності скидання тиску і зливу води з бака.

Допоміжні порти дозволяють використовувати додаткові можливості установки, включаючи резервний котел, спліт-теплові насоси та гідравлічні системи.

STIEBEL ELTRON також продає одно- та двотрубні баки-акумулятори німецького виробництва без електричного резервування.

Контролер STIEBEL ELTRON

Контролер SOM 6 Plus використовується для всіх стандартних геліосистем STIEBEL ELTRON. Контролер оснащений дисплеєм для моніторингу системи з підсвічуванням. Налаштування та керування геліосистемою можна легко здійснювати за допомогою зручного піктографічного дисплея. SOM 6 Plus оснащена 4 датчиками температури, лічильником годин роботи геліосистеми, змінним регулюванням швидкості насоса, режимом відпустки і стандартним для галузі шиною resol vBus ®.

Інші контролери STIEBEL ELTRON доступні для великих житлових і комерційних систем, включаючи складні комерційні системи.

Насосна станція

Насосні станції STIEBEL ELTRON спеціально розроблені для геліосистем із замкнутим контуром. 3-швидкісний циркуляційний насос Wilo ідеально інтегрується з нашим контролером SOM 6 Plus. Трубопроводи насосної станції виготовлені з високоякісної латуні. Насосні станції поставляються в зібраному вигляді зі сталевим настінним кронштейном і оснащені 2 зливними клапанами, латунними зворотними клапанами для запобігання термосифону, вбудованим витратоміром, а також фітингами для монтажу на бак і адаптерами NPT. Насосна станція може бути повністю ізольована від системи, тому під час обслуговування не потрібно зливати воду.

Реєстрація даних в режимі онлайн

Опціональний реєстратор даних Solarwave DL2 від STIEBEL ELTRON надає власникам віддалений доступ через Інтернет до їх сонячної теплової системи. Приладові панелі призначені як для власників, так і для інсталяторів, і включають схему для віртуального огляду системи. Монтажники можуть дистанційно керувати та контролювати системи, а також встановлювати додаткові сигнали тривоги на електронну пошту для сповіщення про проблеми з продуктивністю. Віддалений доступ знижує витрати на сервісне обслуговування на місці.

Монтажні системи

Монтажні системи STIEBEL ELTRON виконані в корпусі U.S. з екструдованого алюмінію. Стійки доступні в трьох різних конфігураціях: 45° Rack Kit; 30-60° Rack Kit, адаптована стійка, яка може бути встановлена під кутом 30° і 60°; і Flush Mount Kit. Всі комплекти стійок доступні у версіях для стандартних (вертикальних) або широких (горизонтальних) колекторів.

Комплект для прихованого монтажу використовується для установок, де сама конструкція даху знаходиться під відповідним кутом для монтажу колекторів. Комплекти стійок 45° і 30-60° призначені для встановлення на пласких дахах або для інших установок, де існуючий кут нахилу даху сам по собі не є оптимальним.

Проста, міцна конструкція наших стійок витримує сильний вітер і сильний сніг. Монтажні системи STIEBEL ELTRON можуть бути змонтовані з використанням лише двох різних розмірів розеток. Доступні додаткові монтажні компоненти, такі як фурнітура, на додаток до стійок для прихованого монтажу та стійок з фіксованим кутом нахилу.

Стійки для прихованого монтажу поставляються в стандартній комплектації з комплектами SOLkit, але комплекти для піднятих стійок можна вказати в будь-якому замовленні SOLkit, коли виникне потреба.

Сонячні теплові системи в Лонг-Айленді, штат Нью-Йорк

Коли більшість людей замислюються про встановлення сонячних рішень для своїх будинків або підприємств, вони думають про фотоелектричні системи. Ці системи покладаються на великі фотоелектричні сонячні панелі, які приймають сонячне світло і перетворюють його в електрику. Однак ці системи. не єдині сонячні теплові системи, які жителі Лонг-Айленда, штат Нью-Йорк, можуть встановити на своїх житлових або комерційних об’єктах.

Сонячні теплові системи також стали дуже популярними серед власників будинків та бізнесу в останні роки. Використовуючи сонячну технологію, яка налічує понад століття, теплові системи на сонячних батареях можна використовувати для забезпечення гарячої води для будинків і підприємств. Empire Clean Energy Supply може допомогти вам встановити своїм клієнтам сонячну систему нагрівання води, надавши вам все необхідне для її встановлення на Лонг-Айленді, штат Нью-Йорк. Ці системи можуть використовуватися для збору тепла від сонячного світла з метою виробництва гарячої води, тепла або навіть електроенергії в деяких випадках.

Як працюють сонячні теплові системи?

На перший погляд може здатися, що сонячні теплові системи, доступні через Empire Clean Energy Supply, працюють так само, як і фотоелектричні сонячні системи. Обидві системи мають панелі, які піднімаються на дах, щоб поглинати сонячну енергію від сонця. Після того, як вони збирають сонячне світло, вони працюють двома абсолютно різними способами. Фотоелектричні системи мають на меті перетворити енергію сонця в електрику, тоді як теплові системи, що працюють на сонячній енергії, ставлять собі за мету виробляти теплову енергію, яку можна використовувати для нагрівання води.

Сонячна система нагрівання води від Empire Clean Energy Supply спирається на серію плоских колекторів, стратегічно розміщених на даху будинку або підприємства для збору сонячного світла і перетворення його в теплову енергію. Система також використовує насоси для проштовхування сонячних рідин, таких як вода або сольовий розчин, через колектори, щоб забрати теплову енергію від сонця і доставити її в резервуар для зберігання води. Коли теплова енергія потрапляє в бак, вона здатна підтримувати воду в ньому теплою, не витрачаючи при цьому електроенергію. Ця вода матиме перевагу, коли наступного разу власнику будинку або бізнесу знадобиться гаряча вода, тому не потрібно буде використовувати водонагрівач або бойлер.

Яке обладнання потрібне для проектування сонячної системи нагріву води?

Для того, щоб сонячна система нагріву води на Лонг-Айленді, штат Нью-Йорк, могла виконувати свою роботу, важливо, щоб монтажники оснастили будинки та підприємства правильним обладнанням. Сюди входять раніше згадані плоскі колектори, які потрібно буде розмістити на дахах будинків і підприємств, бажано на південній стороні даху. Ці колектори ізольовані та захищені від атмосферних впливів і мають всередині темну поглинаючу пластину, яка знаходиться під скляним ковпаком. Вони відіграють невід’ємну роль у сонячних теплових системах на Лонг-Айленді, штат Нью-Йорк.

Монтажники також повинні бути готові до встановлення великих резервуарів для зберігання води, які будуть працювати відповідно до колекторів для уловлювання теплової енергії в системі. Крім того, їм необхідно придбати різні рухомі частини, включаючи насоси та електромагнітні клапани, щоб запустити систему нагрівання води на сонячних батареях на Лонг-Айленді, штат Нью-Йорк. Оскільки створення сонячних теплових систем може бути складним процесом, інсталятори завжди повинні працювати з дистриб’ютором відновлюваної енергії, таким як Empire Clean Energy Supply, щоб отримати правильні продукти для встановлення системи.

Переваги теплових систем на сонячних батареях

У Лонг-Айленді, штат Нью-Йорк, все більше і більше власників будинків і підприємств вирішують встановити сонячну систему нагріву води на своєму даху в наші дні. Вони роблять це через різноманітні переваги, які приходять разом з використанням сонячної енергії для нагрівання води в їхніх житлових і комерційних об’єктах. Як інсталятор, ви можете продавати власникам будинків та бізнесу сонячні теплові системи, розповідаючи їм про переваги встановлення системи.

Деякі з найбільших переваг використання сонячної системи нагріву води є наступними:

  • Вони забезпечать будинок або бізнес гарячою водою протягом усього року, незалежно від того, наскільки спекотно або холодно на вулиці.
  • Це допоможе знизити рахунки за електроенергію, оскільки обмежить частоту використання водонагрівача або бойлера для нагрівання води.
  • Це зменшить викиди вуглекислого газу, вироблені будинком або бізнесом, і знизить вуглецевий слід власності.

Сонячні теплові системи на Лонг-Айленді, штат Нью-Йорк, можуть бути особливо корисними для будівель, які використовують велику кількість гарячої води. Багатоквартирні комплекси, студентські гуртожитки, пральні та інші заклади побачать скорочення витрат на електроенергію, коли сонячна система нагріву води буде встановлена авторитетними установниками.

Ви хочете почати пропонувати сонячні теплові системи своїм клієнтам в Лонг-Айленді, штат Нью-Йорк?? Empire Clean Energy Supply може надати вам обладнання та досвід, який вам знадобиться для цього. Від невеликої сонячної системи нагрівання води для дому до великої системи нагрівання води на сонячних батареях для бізнесу, Empire Clean Energy Supply може допомогти вам з проектом будь-якого розміру.

Телефонуйте в Empire Clean Energy Supply за номером 631-589-4340 для отримання додаткової інформації про сонячні теплові системи на Лонг-Айленді, штат Нью-Йорк.

Залишити відповідь