Сонячна електростанція Energizer 320Wh/300W 100Ah LiFePO4 акумулятор швидкого заряду. Сонячний генератор потужністю 300 Вт

Генератор природи

Nature’s Generator. це портативний сонячний генератор потужністю 1800 Вт, який дозволяє вам безкоштовно та легко виробляти електроенергію для повсякденного та аварійного використання.

Система складається з акумуляторної батареї, яка зберігає електричну енергію, декількох контролерів зарядки (вхід змінного струму, вхід сонячної панелі та вхід вітрової турбіни мають власні контролери) та інвертора чистої синусоїди потужністю 1800 Вт, найсучаснішої електроніки, яка перетворює 12-вольтову напругу в звичайну, повсякденну побутову електроенергію.

Низькі витрати на обслуговування: Природний генератор не потребує щомісячного обслуговування. Підключайте або перезаряджайте кожні 4 місяці невикористання, і вам не доведеться турбуватися про раптові перебої в електропостачанні.

Чиста і тиха робота: На відміну від газових генераторів, генератор Nature’s не має рухомих частин. Це значно знижує рівень шуму, який вони створюють під час роботи.

Відновлювана енергія сонця та вітру: Генератор природи надає вам можливість використовувати відновлювану енергію сонця та вітру (сонячні панелі та вітрогенератори продаються окремо)

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

Познайомтеся з вашим генератором Nature’s Generator 1800W

 • 3 розетки змінного струму забезпечують до 1800 Вт пікової потужності чистої синусоїди змінного струму
 • Монокристалічна сонячна панель забезпечує до 100 Вт потужності підзарядки; потребує певної збірки
 • Центральний РК-дисплей відображає інформацію про систему
 • Універсальний важкий візок у комплекті, призначений для роботи з Nature’s Generator, Nature’s Generator Power Pod або з обома пристроями. Потрібна певна збірка.
 • Вбудована функція безперебійного живлення (ДБЖ)
 • 200-ватний сонячний контролер заряду та порт
 • 300-ватний контролер заряду вітрогенератора та порт
 • 90-ватний вбудований зарядний пристрій для швидкої зарядки акумулятора
 • 2 USB-порти забезпечують вихід до 3 Ампер або 15 Вт
 • Вбудований порт розширення на 600 В / 175 А для підключення необмеженої кількості блоків живлення Nature’s Generator

Як зарядити генератор природи 1800 Вт?

 • Використання шнура змінного струму, що входить до комплекту. Орієнтовний час перезарядки: 10. 15 годин.
 • Використання панелі живлення Nature’s Generator. Орієнтовний час перезарядки: 10. 15 годин. (продається окремо, час заряджання може відрізнятися)
 • Використання вітрогенератора Nature’s Generator. (продається окремо і час заряджання може відрізнятися)

Що може живити генератор природи?

Весь час роботи є розрахунковим. Використовуючи вашу систему з включеною панеллю живлення, час роботи ще більше подовжується.

Блок живлення генератора природи

Технічні характеристики Гарантія

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

Інвертор

 • Вихідна потужність: максимум 1800 Вт
 • Форма вихідної хвилі: Чиста синусоїда
 • Вихідна напруга: 120В
 • Вихідна частота: 60 Гц

Порти

 • Три побутові розетки змінного струму 120 В
 • Два USB-порти. 3А комбінованої потужності
 • Один порт постійного струму 12 В (максимум 240 Вт)
 • Порт розширення: запобіжник 200A
 • Вхід змінного струму для зарядки (90 Вт)
 • Сонячний зарядний пристрій: 200 Вт
 • Вхід для вітру (максимум 300 Вт)

Акумулятор

 • Тип AGM герметична свинцева кислота
 • Ємність: 12В 60Ач (720Вт-год)
 • Тримайте підключеним до мережі або заряджайте кожні 4 місяці невикористання
 • Вбудований контролер заряду
 • Вбудований захист від низького заряду акумулятора

Загальні

 • Розміри генератора з візком: 23 × 17 × 22 дюйма.
 • Генератор з візком: 83 фунти
 • Робоча температура: 32-104 °F (0-40 °C)
 • Температура зберігання: 23-111 °F (-5-45 ° C)
 • Передній РК-дисплей показує рівень заряду акумулятора, вихідну інформацію та інше
 • Кнопка LCD вмикає РК-дисплей
 • Обмежена гарантія 12 місяців

Природний генератор

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

Генератор природи

 • 1 × 1800 Вт Генератор природи
 • 1 × коробка для аксесуарів (важкий візок)
 • 1 × Посібник користувача
 • 1 х шнур живлення (всередині заднього відсіку)

Посібник користувача Посібник з швидкого запуску Посібник користувача

Міцний візок призначений для розміщення двох блоків живлення Nature’s Generator на верхній частині генератора Nature’s Generator. Потрібна збірка.

ПИТАННЯ ВІДПОВІДІ

Чи можу я підключити 3-тю або 4-ту сонячну панель до вітрового порту в моєму генераторі потужністю 1800 Вт?? У мене є додатковий роз’єм для підключення сонячного шнура Чи можу я також підключити 3-тю або 4-ту панель до вітрового порту в моєму генераторі потужністю 3600 Вт??

Привіт Ванда, дякуємо за ваш запит. Хоча сонячний і вітровий порт виглядають однаково, вітровий порт може підтримувати лише вітрову турбіну, завдяки вбудованим контролерам заряду. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, у чаті або написати нам на підтримку @naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Чи має він функцію безпеки, як вимикач або просто основний запобіжник? Який максимальний струм він може витримати під час роботи обладнання від нього? (I.e. міні-зварювальний апарат з робочим циклом 20-30 ампер?)

Привіт, Тіме, дякуємо за ваш запит. Генератор потужністю 1800 Вт має 15 ампер, а генератор потужністю 3600 Вт. 30 ампер. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт і перевірте детальну інформацію про наші генератори naturesgenerator.com. Будь ласка, дайте мені знати, якщо це відповідає вашому запиту. Якщо у вас виникли запитання або проблеми, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.comДякуємо, команда підтримки генератора Nature’s Generator

Привіт, Білл, дякую за ваш запит. Якщо акумулятор розрядився і не приймає заряд, ви можете перезапустити його так само, як перезапустити стандартний автомобільний акумулятор. Для підключення до акумулятора ви можете підключити клеми кабелю до порту розширення на задній панелі або отримати доступ до внутрішнього акумулятора, знявши верхню кришку генератора. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас за телефоном або електронною поштою за адресою support@naturesgenerator.com

Чи можете ви використовувати потужність сонячного генератора під час заряджання. Я думаю, це називається наскрізною зарядкою??

Привіт Аманда, так, генератор можна використовувати під час заряджання. Однак, будь ласка, нагадуємо, що очікуваний час підзарядки може бути довшим, ніж очікувалося. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами за адресою support@naturesgenerator.com

У мене є система 1800, яка постачається з 2 панелями. Я розумію, що це може зайняти до 3 панелей. Як третя панель під’єднується до двох інших?

Привіт Марк, на жаль, модель потужністю 1800 Вт може підтримувати лише до 2 панелей. З іншого боку, до кожного блоку живлення можна додати додаткові 2 сонячні панелі. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете надіслати нам прямий запит на support@naturesgenerator.com ми будемо раді допомогти вам!

Привіт, якщо питання полягає в тому, чи можна заряджати одночасно за допомогою сонячного, змінного та вітрового портів. Так, це, безумовно, можливо, і це дозволить швидше зарядити генератор. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com.

Привіт Джей, дякуємо за ваш запит. Він має контролер заряду ШІМ. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами за адресою support@naturesgenerator.com

Привіт Гарі, дякую за ваш запит. Будь ласка, перейдіть за цим посиланням, щоб отримати доступні запасні батареї для вашого генератора природи.

Батарея на 60 Ач для генератора потужністю 1800 Вт та батарея на 100 Ач для генератора Elite або 3600 Вт. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com

Привіт, Марк, дякуємо за ваше запитання. Так, ви можете підключити 2 сонячні панелі Nature’s Generator потужністю 100 Вт або сонячні панелі потужністю 200 Вт до блоку Nature Generator потужністю 1800 Вт. Для цього вам потрібно придбати один з наших роз’ємів MC4 Branch, доступних на нашому веб-сайті. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com

Я володію платиновим набором (1 генератор, 1 акумуляторна батарея та 3 панелі). Яка рекомендована та підтримувана потужність BTU, яку я можу підключити до цього набору, щоб забезпечити цілий день (10-12 годин) використання у разі відключення електроенергії. Дякую!

Я вдячний, що ви знайшли час зв’язатися з нами. Це буде залежати від того, скільки це BTU. Чесно кажучи, це не допоможе вашому кондиціонеру запустити 10. 12 годин. Можливо, вашому генератору важко підтримувати споживання потужності.

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorКонтактний номер: 800-975-7909

Чи підтримує цей виріб роботу портативного кондиціонера потужністю 7000 BTU у разі зникнення електроенергії?? Я шукаю резервні варіанти в приміщенні.

Я ціную, що ви знайшли час зв’язатися з нами. Це не витримає ваш портативний кондиціонер потужністю 7,000 BTU, у нас є система генератора природи для настінних кондиціонерів, яка може забезпечити час роботи приблизно 10. 13 годин. Ви можете натиснути на це посилання, щоб перевірити всю інформацію, необхідну для цього пакету. https://naturesgenerator.com/collections/all/products/natures-generator-system-for-wall-air-conditioners

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorContact #: 800-975-7909

Я з міста в Каліфорнії, і ми щойно придбали 6 таких генераторів (1800 Вт) за рахунок грантових коштів нашої Батьківщини. Я складаю те, що, як я сподіваюся, є простим посібником для наших співробітників. Я бачив дані, що ноутбук можна живити протягом 12 годин. Чи можемо ми використати елементарну математику і сказати, що, якщо окремий ноутбук підключити до кожної з трьох розеток, ці пристрої працюватимуть приблизно по 4 години??

Я ціную, що ви знайшли час, щоб зв’язатися з нами. Ви абсолютно праві! Він буде працювати по 4 години.

Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, і я буду більш ніж радий допомогти вам.

Дякуємо, служба підтримки Natures GeneratorКонтактний номер: 800-975-7909

У мене є генератор природи та дві капсули протягом декількох років, і мені це подобається! Моє питання стосується зарядки Ватт. Через похмуру погоду я ніколи не наближаюся до 200 Вт під час заряджання генератора або стручків. Якщо я використовую панель потужністю 300 Вт у сонячний день, чи не пошкоджу я пристрій, чи є в ньому вбудований захисний пристрій, який дозволяє заряджати лише 200 Вт??

Привіт, Кевіне, дякую за ваш запит.

Сонячна панель потужністю 300 Вт може бути можливою, якщо у вас є генератор Nature’s Elite (чорно-зеленого кольору), але якщо у вас стандартна система (біло-зеленого кольору), вона може обробляти лише до 200 Вт сонячної зарядки, все, що перевищує 200 Вт, не буде безпечним для генератора.

Якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, Дон, дякуємо, що звернулися. Так, генератор можна зарядити за допомогою розетки 12 В постійного струму, доступної на його передній панелі. Однак, будь ласка, зауважте, що він не призначений для швидкої зарядки генератора. Все ж найкраще використовувати для зарядки входи змінного струму, сонячні та вітрові входи. Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com/

Щодо вашого запиту про те, який пристрій найкраще підходить для роботи 5000 BTU змінного струму, наш стандартний генератор може працювати лише на 5000 BTU змінного струму, але час роботи буде дуже обмеженим, щонайбільше змінний струм буде працювати в середньому лише 30 хвилин. 1 година. Можливо, ви захочете перевірити систему, яку ми спеціально розробили для невеликих одиниць ACT. Будь ласка, перевірте посилання нижче: https://naturesgenerator.com/collections/featured-systems/products/natures-generator-system-for-wall-air-conditioners

Якщо у вас виникли якісь проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на підтримку support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

На жаль, наш природний генератор не може працювати з таким типом обладнання, оскільки для його роботи потрібна величезна потужність. Наш природний генератор ідеально підходить для малопотужного обладнання, такого як світлодіодний телевізор, світлодіодна лампа, холодильник, зарядний пристрій для мобільного телефону, зарядний пристрій для ноутбука тощо.

Якщо у вас виникли будь-які інші проблеми, будь ласка, напишіть нам на support@nature’sgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Я вдячний, що ви знайшли час зв’язатися з нами. Наш стандартний генератор має потужність 720Wh. На жаль, ви можете запустити ваш обігрівач, лише якщо генератор підключений до основної мережі змінного струму вдома, але без підключення ви не зможете запустити ваш обігрівач.

Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, і я буду радий допомогти вам.

Дякуємо, команда підтримки Natures Generator Контактний номер: 800-975-7909

Мої сонячні панелі мають 8 мм роз’єми, де можна придбати адаптер для генератора Nature Solar Elite 3600 Вт.

Роз’єми, які ви шукаєте. це роз’єми mc4, це роз’єми, які допоможуть вам підключити ваші панелі до генераторів. Для довідки, ви можете натиснути на це посилання, щоб перевірити всі кабелі та роз’єми, які ми пропонуємо. https://naturesgenerator.com/collections/all

Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, і я буду більш ніж радий допомогти вам.

Дякуємо, команда підтримки Natures Generator Контактний номер: 805 383 0003

Дякуємо за ваше запитання. Насправді ми зараз розглядаємо цю можливість. На жаль, на даний момент до генератора можна підключити лише сонячну панель, вітрогенератор та блок живлення Nature’s Generator. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на support@naturesgenerator.com, ми будемо раді відповісти на ваші запитання.

Так, обладнання не повинно піддаватися впливу крапель або бризок, а також не слід ставити на нього предмети, наповнені рідиною, наприклад, вази.

Ви можете зв’язатися з нами за адресою Support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки генераторів BenNatures

Я купую вітрогенератори для використання з генератором Nature’s Generator 1800 WATT, я щойно придбав і хотів би знати, що важливо при виборі, що стосується роз’ємів, потужності або будь-яких інших міркувань. Чи існують деякі види вітрогенераторів, які не будуть працювати з генератором Nature’s Generator?

Вітрогенератор Nature’s Generator виготовлений з якісного литого корпусу з алюмінієвого сплаву, який забезпечує захист від природних стихій, а його міцна конструкція забезпечує універсальне використання на суші, воді або там, де ви вирішите встановити вітрогенератор Вітрогенератор Nature’s Generator поставляється в комплекті з 100-футовим кабелем. 12 AWG UL кабель вітрогенератора для підключення до генератора Nature’s Generator. турбіни, призначеної для встановлення на номінальну 1.5 дюймів. Сталева труба або труба зі сталі 40 (труба / труба не входить у комплект) Для вітрогенератора, якщо ви будете шукати інші види турбін, якщо вони мають такий самий роз’єм, який ми використовуємо на нашій турбіні, ви можете підключити його до свого генератора.

Дякуємо, команда підтримки Ben Natures Generator

Так, ви можете підключити більше 1 панелі, щоб допомогти вашому генератору швидше заряджатися. І щоб попередити вас, ви можете підключити максимум 3 панелі до 1 генератора, вам потрібно використовувати лише роз’єми mc4.

Для отримання додаткових запитів не соромтеся писати нам безпосередньо на Support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Natures Generator

Привіт, дякуємо за ваш запит. Так, ви можете заряджати та використовувати Генератор Природи за допомогою вітру та сонця під час його використання. Якщо у вас виникли будь-які інші проблеми, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на support@naturesgenerator.com Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, ваші системи дуже цікаві. Мені цікаво використовувати цю систему для мотоциклетних перегонів, які вимагають постійного підігріву шин для технічного обслуговування. Обігрівачі зазвичай працюють на 300-700 Вт безперервно і 1000 Вт піково, і призначені для роботи з невеликими газовими генераторами, приблизно 2000 Вт. Як довго буде працювати базова система? Скільки розширення через сонячну батарею, блок живлення або вітер буде потрібно, щоб зробити його стабільним (без паузи для зарядки)? Крім того, якщо у мене є 500 Вт вітру та сонця, що надходять у вашу систему, чи можу я витягнути 500 Вт через змінний струм? Яка ваша загальна ефективність?

Якщо у вас є 300-700 Вт безперервної потужності, наш елітний генератор Nature’s (1200 Вт) дасть вам приблизно 1-2 години безперервної роботи. Power Pod дасть вам додаткові 1200 Вт, а для панелей і турбін. по 100 Вт. Ви можете підключити 3 панелі до кожного блоку. Генератори Nature’s постачаються зі стандартним шнуром змінного струму, який можна використовувати для підключення генераторів до стандартної розетки. Потім ви можете підключити будь-які предмети, які ви хочете продовжувати працювати, до розеток змінного струму генератора, щоб вони могли залишатися увімкненими, коли живлення може вимкнутись.

Якщо у вас виникли будь-які інші проблеми, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Так, ви можете заряджати через розетку змінного струму та сонячну енергію одночасно.

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

На жаль, ви не зможете замінити їх літієвими батареями. Наша система була розроблена для акумуляторів SLA і не має правильної системи управління літієвими батареями.

Дякуємо, команда підтримки природних генераторів

Чи буде цей пристрій працювати з сонячною панеллю з такими характеристиками? Номінальна потужність: 100 Вт Напруга відкритого контуру (Voc): 21.6В Максимальна напруга живлення (В/хв): 17.3В Струм короткого замикання (Isc): 6.17А Робочий струм (Iop): 5.Вихідний допуск 78А: ± 3%: ± 3%

Ця панель повинна працювати, вам також знадобиться наш 50-футовий кабель сонячної панелі, щоб підключити панель до нашого генератора.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Якщо на моєму початковому пристрої (не на блоці живлення) потрібно замінити акумулятор, чи можу я вставити один з ваших акумуляторів на 100 аг замість акумулятора на 60 аг??

Він буде працювати з більшим акумулятором, але він може не поміститися всередині генератора. Оскільки інвертор також знаходиться всередині генератора, він залишає мало місця, і тому ми вибрали батарею на 60 Ач.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generatot

Ви можете технічно встановити його де завгодно в приміщенні, де хочете. Все буде залежати від того, де знаходяться предмети, які ви хочете живити.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Я придбав сонячний генератор (згаданий у цьому електронному листі) і отримав його просто чудово. заряджав його повністю 15 годин протягом ночі, потім використовував його в моєму кемпері, живлячи лише вентилятор коробки протягом 3 годин, а потім він розрядився. я намагався увімкнути його для підзарядки, але нічого не вмикається. запобіжники ззаду в порядку, змінний струм нормально надходить до сонячного генератора, але нічого на панелі не загоряється, щоб вказати, що він заряджається! Я знову збираюся в похід через 10 днів і хотів би взяти з собою працюючий генератор! Генератор на сонячних батареях, золота система Артикул відсутній. 116055 Постачається безпосередньо від виробника 1 999.99 ДОПОМОГА!!

Дякуємо, що звернулися до нас!

Схоже, що рівень заряду / напруги акумулятора занадто низький, тому він не активує зарядні пристрої, як сонячні, так і змінного струму. Я б запропонував спробувати “стрибнути” акумулятор, щоб підняти напругу і мати можливість зарядити його. Для цього потрібно зняти верхню частину генератора, відкрутити 4 болти на кожному куті та два болти на ручці (якщо у вас встановлений візок). Це надасть вам повний доступ до акумулятора, і вам знадобляться кабелі-перемички, щоб з’єднати акумулятор генератора з іншим акумулятором. Ви можете підключити його до автомобільного акумулятора, щоб підзарядити батарею за цим маршрутом. Як тільки ви це зробите, він подасть напругу на акумулятор генератора і почне заряджатися, ви побачите, що РК-екран на генераторі увімкнеться, а індикатор заряду батареї почне рухатися вгору і вниз. Залиште його підключеним приблизно на 1 хвилину, а потім підключіть його до настінної мережі змінного струму або сонячної панелі, і він повинен почати заряджатися. Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Дякуємо, що звернулися до нас!

Наші системи не захищені від електромагнітних перешкод.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Який найнижчий рівень заряду акумулятора, ми не повинні дозволяти нашому заряду опускатися нижче? Крім того, якщо ми дозволимо йому працювати до кінця, це правда, що тоді він не буде заряджатися без стрибкоподібного запуску?

Наш Генератор природи має захист, який припиняє подачу живлення, коли акумулятор розряджається, і не дозволяє йому потрапити в небезпечне місце, де ви не зможете його зарядити.

Іноді трапляється, що генератор перестає подавати живлення і починає подавати звуковий сигнал, повідомляючи вам, що батарея розряджена, щоб ви могли від’єднати те, що ви підключили, і вимкнути систему для підзарядки, на жаль, коли це трапляється, іноді клієнти не заряджають батарею відразу і дають їй сидіти деякий час (тижні або місяці), таким чином батарея все ще виснажується, а напруга стає дуже низькою.

У цей момент батарею в природному генераторі потрібно буде стрибнути, щоб підвищити напругу та активувати зарядні пристрої. Якщо ви заряджаєте Nature’s Generator, коли батарея розряджена, вам не доведеться цього робити.

Дякуємо, команда підтримки природних генераторів

Дякуємо, що звернулися до нас!

На жаль, наш генератор потужністю 750 Вт зможе забезпечити живлення лише приблизно на 15 хвилин, перш ніж система вимкнеться через низький заряд акумулятора. Після цього вам потрібно буде повністю зарядити акумулятор, перш ніж ви зможете знову користуватися тостером.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Це буде залежати від потужності / потужності, необхідної для роботи вашої масляної печі. Це визначить, чи зможе генератор живити його, і якщо зможе, це допоможе визначити, як довго він буде живити його.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Як довго може працювати холодильник? Також, якщо ви залишите сонячну панель підключеною, як довго ви зможете працювати з холодильником? Дякую

Один генератор природи на повному акумуляторі може забезпечити живлення стандартного домашнього холодильника від 8 до 12 годин безперервно, перш ніж система вимкнеться. Підключення сонячних панелей допоможе вдень, поки панелі отримують хороше сонячне світло, але з настанням вечора та ночі у вас буде лише від 8 до 12 годин, а потім вам потрібно буде зарядити батарею до повного заряду.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Як довго, за вашими оцінками, один блок з 3 панелями буде живити морозильну камеру холодильника? Припускаючи, що ви заряджаєтесь через сонячні панелі під час живлення приладу?

Один генератор Nature’s Generator з повним акумулятором може живити стандартний домашній холодильник від 8 до 12 годин безперервно, перш ніж система вимкнеться. Підключення сонячних панелей допоможе вдень, поки панелі отримують хороше сонячне світло, але ввечері та вночі у вас буде лише від 8 до 12 годин, а потім вам потрібно буде зарядити акумулятор до повної зарядки.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Наш Генератор природи має три розетки змінного струму 120 В, які ви можете використовувати для підключення пристроїв, які ви хочете живити. Залежно від кількості енергії, яку вимагають ці пристрої, буде визначатися, як довго працюватиме батарея.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Так, ви можете підключити сонячні панелі та заряджати їх під час використання.

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

На одному з веб-сайтів вашого роздрібного продавця він показує імпульсні вати як 3200 на цій системі 1800; це правильно?

Дякуємо, що зв’язалися з нами!

Фактичний піковий сплеск на нашому інверторі потужністю 1800 Вт становить 2880 Вт.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Після заряджання і якщо система вимкнена, ми рекомендуємо перезаряджати генератор кожні 3-4 місяці.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо є щось ще, з чим ми можемо допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Я планую використовувати його для живлення відеосистеми відеореєстратора в разі відключення електроенергії. Чи можу я тримати пристрій підключеним до будинку, а систему відеореєстратора підключеною до пристрою ¿ Чи виявить він відключення живлення та переключиться на акумулятор для живлення відеореєстратора ¿

Дякуємо, що звернулися до нас!

Так, ви можете підключити генератор до домашньої розетки змінного струму і одночасно підключити до нього відеореєстратор. Поки у вас є основне живлення та живлення 120 В, воно виявить, коли мережа відключиться, і почне живити те, що ви підключили.

Дякуємо, команда підтримки природних генераторів

Наш природний генератор має контролер заряду на 200 Вт, тому ви можете підключити дві сонячні панелі по 100 Вт до нашої системи за допомогою одного з наших 50-футових кабелів для сонячних панелей та роз’єму MC4.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Genreator

Так, ви можете залишити генератор підключеним до розетки змінного струму в будь-який час, він має захист від перезарядки.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Якщо генератор вимикається, чи можете ви просто підключити його і зарядити, щоб почати сонячну зарядку, або вам доведеться використовувати перемички, які ви продаєте, щоб запустити генератор, щоб зарядити його від сонячної енергії після того, як

Дякуємо, що звернулися до нас!

Якщо напруга на акумуляторі не надто низька, ви зможете підзарядитися через сонячну батарею або вхід змінного струму, в іншому випадку знадобиться стрибкоподібний запуск, щоб підвищити напругу, щоб мати можливість підзарядитися.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Так, наші сонячні панелі можна залишати на вулиці, вони стійкі до погодних умов і здатні витримувати дощ і спеку.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякую, команда підтримки генератора природи

Час зарядки на цій сторінці вказано для однієї панелі потужністю 100 Вт. Чи можна підключити другу панель, щоб скоротити час підзарядки? Яка конфігурація? Дякуємо.

Дякуємо, що звернулися до нас!

Додавання другої сонячної панелі скоротить час роботи. Для цього вам знадобиться роз’єм MC4, який дозволить вам підключити дві сонячні панелі до одного з кабелів сонячних панелей.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті!

Ви можете використовувати його в автофургоні, але ви обмежені інвертором на 1800 Вт і акумулятором на 720 Вт-год. Якщо ви шукаєте щось, що можна підключити в автофургоні, у нас є наш новий генератор, який вийде в кінці липня, це наш генератор Nature’s Generator Elite. Він поставляється з інвертором потужністю 3600 Вт, акумулятором на 1200 Вт-год та з’єднанням на 30 ампер.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки природного генератора

Дякуємо, що звернулися до нас.

Залежно від того, наскільки низький рівень заряду акумулятора, через розетку змінного струму може знадобитися від 26 до 40 годин, щоб отримати повну підзарядку.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо допомогти з чимось ще.

Дякуємо, Nature’s Generator Support

Як правило, скільки часу потрібно для заряджання генератора з блоком живлення з однією сонячною панеллю потужністю 100 Вт?

Дякуємо, що звернулися до нас!

Для повної підзарядки генератора Nature’s Generator і Power Pod з однією сонячною панеллю потужністю 100 Вт може знадобитися від 24 до 48 годин.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Який саме тип роз’єму підключається до генератора Nature’s Generator від блоку живлення? Це роз’єми SB 50? У мене є комбінація генератора природи та сонячної панелі від Amazon Дякую Глен

Дякуємо, що звернулися до нас.

Наша система використовує роз’єми порту живлення Anderson для послідовного підключення Power Pod до генератора природи.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Привіт Чи можна заряджати природний генератор через розетку разом з блоком живлення? і заряджати обидва одночасно?

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті!

Так, ви можете заряджати нашу систему через звичайну домашню розетку. Якщо ви підключите Power Pod до генератора, він також буде заряджати його.

Дякуємо, команда підтримки генераторів Nature’s Generator

якого розміру батареї використовуються в генераторах ipod. і як ваша вітрогенератор підключається до генератора. Штепсельна вилка Андерсона.

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість нашим продуктом!

Розмір акумуляторів для нашого генератора Nature’s Generator та Power Pod наведено нижче.

Наш вітрогенератор має власний вхід, крім сонячних панелей, він використовує штекер Ander Plug як з’єднання, але підключений по-іншому, спеціально для нашого генератора природи

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генераторів Nature’s

Привіт, Nature Power, у нас є два генератори Nature Power 1800. Вони чудово працювали після урагану Марія в Пуерто-Ріко, але пару днів тому один з них перестав заряджатися, і на ньому нічого не працює: світло і т.д. Ми змінили положення генератора на іншу розетку. Нічого. Помаранчевий індикатор живлення горить, потім блимає, і нічого не заряджається. Чи означає це, що генератор “мертвий”?? Дякуємо за будь-яку допомогу, яку ви можете надати. Майкл Шарп

Дякуємо, що звернулися до нас, і ми перепрошуємо за проблеми, які у вас виникли.

Просто для уточнення, які системи у вас встановлені. наші, Nature’s Generator чи власне система Nature Power? Назви близькі, але різні системи.Будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою support@naturesgenerator.com для отримання додаткової допомоги з цим. Ми зможемо надати особисту допомогу через електронну пошту підтримки.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Puede conectar baterías adicionales a nuestro generador. Ми продаємо блоки живлення, які можуть підключатися до нашого генератора, щоб узгодити час додаткової роботи.

Háganos saber si hay algo más en lo que podamos ayudarlo.

Дякуємо, команда підтримки генераторів природи

Дякуємо, що звернулися до нас.

Наш генератор природи має внутрішню батарею SLA.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, служба підтримки генераторів Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Нагрівачі, на жаль, потребують багато енергії для роботи. Наша система зможе живити обігрівач, але питання в тому, як довго, і щоб визначити це, нам знадобиться більше інформації про електричний обігрівач, який ви хочете використовувати. Будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою support@naturesgenerator.com з додатковою інформацією, і ми будемо раді допомогти.

Ми з нетерпінням чекаємо на ваш дзвінок.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Який середній ват на годину для сонячної зарядки? Я розумію, що це залежить від сонця, але в одному дописі хтось отримав відповідь про 5-7 Вт на годину при швидкості 10 миль/год для турбіни. Я намагаюся зрозуміти, що швидше, щоб знати, що використовувати більше. Дякую.

Дякуємо, що звернулися до нас.

Сонячна панель заряджає до 100 Вт на годину під час використання. Сонячна панель, як правило, забезпечує більш стабільну підзарядку, поки вона знаходиться під прямим сонцем, оскільки вітрогенератор залежить від вітру і повинен бути постійним вітром.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Наш генератор Nature’s Generator зможе безперервно живити мікрохвильову піч потужністю 1500 Вт протягом приблизно 30 хвилин, перш ніж система вимкнеться.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Будь ласка, перегляньте інформацію, яку ви шукаєте нижче.

Якщо ми можемо ще чимось допомогти, будь ласка, дайте нам знати.

Дякуємо, служба підтримки Nature’s Generator

Sí, puede conectar un televizor y una luz al mismo tiempo.

Команда підтримки природного генератора

Цей генератор здатний забезпечити 1800 Вт, чи достатньо цього?? Тому що мені потрібно майже 1000, щоб гарантувати, що всі мої поради будуть повністю заряджені принаймні протягом 5 годин. Якщо це близько 1800, це набагато краще. Дякую заздалегідь

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті!

Правильно, наш природний генератор має інвертор потужністю 1800 Вт і зможе забезпечити потужність до 1000 Вт, яку ви шукаєте. Крім того, при потужності 1000 Вт наш генератор Nature’s Generator зможе забезпечити приблизно від 30 до 45 хвилин безперервної роботи, перш ніж система вимкнеться. Якщо ви хочете запустити 1000 Вт протягом приблизно 5 годин, вам знадобиться наступне;

Будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою за адресою support@naturesgenerator.com, якщо у вас виникнуть додаткові запитання.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до Nature’s Generator!

З нашими системами не повинно виникнути жодних проблем із заряджанням акумулятора вашого акумуляторного дриля-шуруповерта.

Команда підтримки Nature’s Generator

На жаль, ми не маємо наших генераторів у продажу, на даний момент вони продаються лише на лінії.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Вага Генератора природи вказана нижче;

Будь ласка, дайте нам знати, якщо є щось ще, з чим ми можемо допомогти.

Дякую, команда підтримки природних генераторів

Так, це на основі одного лише генератора природи з однією сонячною панеллю потужністю 100 Вт.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо є щось ще, з чим ми можемо допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті!

Наш Генератор природи не потрібно вимикати для підзарядки, якщо ви використовуєте його. Ми рекомендуємо вимикати його, якщо ви не користуєтесь ним і заряджаєте його, оскільки він буде заряджатись швидше.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи можете ви підключити свинцево-кислотну батарею AMG до генератора? У мене є батарея 200ah, яку я хотів би включити в цю систему.

Дякуємо, що звернулися до нас.

Так, ви можете підключити до нашого генератора ще одну батарею AMG SLA.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість нашим продуктом.

Ви можете інтегрувати наш природний генератор з домашньою електричною панеллю за допомогою нашого комплекту для передачі електроенергії. Його потрібно буде підключити до домашнього вимикача сертифікованим електриком.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи можна використовувати цей пристрій для живлення електричного чайника протягом усього дня (як цей: https://smile)?amazon.com/gp/aw/d/B07FKN76ZS/)? Ми продаємо каву на фермерському ринку і хочемо нагріти воду, щоб ми могли подавати налиту. Дякую!

Дякуємо, що зв’язалися з нами та за вашу зацікавленість у нашому продукті.

На жаль, наш генератор не зможе підтримувати потужність протягом усього дня. Ми знаємо, що електричні чайники вимагають багато енергії, а той, про який ви згадали, потребує 1500 Вт, при такій потужності він швидко розрядить батарею.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генератора Nature’s Generator

Якщо я підключу свій кемпер до цього, чи зможе він живити мікрохвильову піч та змінний струм? У причепі є послуга 30 ампер.

Дякуємо, що звернулися до нас.

Для того, щоб запустити систему змінного струму, вам потрібно буде додати додаткові блоки живлення, це пов’язано з великою кількістю потужності, яку вимагають системи змінного струму. Якщо ви спробуєте запустити його на одному генераторі, він не дасть вам тривалого часу роботи. Що стосується мікрохвильовки, це майже миттєво розрядить акумулятор. На жаль, мікрохвильові печі потребують великої напруги для роботи.

Будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою support@naturesgenerator.com і дайте нам знати, чи можемо ми ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

При заміні батарей у майбутньому.Чи можна використовувати літієві батареї як заміну Дякую, Крістофер

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у наших продуктах!

На жаль, ви не зможете замінити батарею на літієву версію, оскільки наша система була розроблена навколо батареї AGM SLA, тому система управління батареєю відрізняється.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Транспортні розміри генератора складають 22x19x22 з транспортною вагою 90 фунтів.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас.

Наш генератор природи не має захисту від електромагнітного випромінювання.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Час роботи з Nature’s Generator означає, що лише одне з цих пристроїв прослужить цей час? (i.e. Холодильник 8. 12 годин. Тільки якщо холодильник підключений до генератора Nature’s Generartor)

Дякуємо, що зв’язалися з нами та за вашу зацікавленість у нашому продукті.

Так, час роботи, що відображається, базується на одному підключеному елементі та повному заряді акумулятора. Чим більше пристроїв підключено, тим менший час роботи, оскільки вони споживають більше енергії.

Будь ласка, повідомте нас, якщо ми можемо допомогти ще чимось.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, чи можна з’єднати генератори ланцюжком, щоб додати більше потужності? Один генератор видає 1800 Вт, два. 3600 Вт? Дякую

Дякуємо за інтерес до нашої продукції!

Ви можете з’єднати блоки живлення в ланцюжок до генератора природи, щоб збільшити час роботи та додати додаткові блоки живлення, якщо це необхідно, але, на жаль, ви не можете з’єднати блоки живлення в ланцюжок до генератора природи разом, щоб збільшити вихідну потужність.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Наш генератор Nature’s Generator та Nature’s Power Pod мають контролер заряду потужністю 200 Вт, тому ви зможете підключити дві сонячні панелі потужністю 100 Вт до генератора та кожного блоку живлення. Для цього вам потрібно переконатися, що у вас є один з наших 50-футових кабелів для сонячних панелей та роз’єм MC4 Branch Connector.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо за інтерес до нашої продукції!

Так, вона зможе живити 9-амперний 110-вольтовий кондиціонер, але, на жаль, вона зможе живити його лише приблизно від 5 до 10 хвилин. При потужності 990 Вт система змінного струму буде дуже швидко отримувати енергію від нашого генератора природи.

Якщо ви шукаєте систему, яка зможе живити систему кондиціонування такого розміру, в даний час ми пропонуємо систему, яку ми зібрали для великих систем кондиціонування, будь ласка, дивіться нижче.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи є проблема, пов’язана з підключенням до мережі 110 в. насос для гідромасажної ванни, який має штекер GFCI, підключається до виходу змінного струму інвертора генератора Nature? В іншому випадку, робоча потужність насоса становить 850 Вт, а потужність в режимі очікування становить

Дякуємо за інтерес до нашого продукту!

Не буде проблем з підключенням насоса для гідромасажної ванни до генератора, він зможе його живити. Недоліком є те, що при потужності 850 Вт наш природний генератор зможе живити насос лише близько 10 хвилин. Щоб з’ясувати, наскільки велика система вам знадобиться для живлення насоса, нам потрібно знати, як довго він буде ввімкнений.

Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас за адресою support@naturesgenerator.com, якщо вам потрібна додаткова допомога.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи можна заряджати генератор 3 способами (змінного струму, сонячної енергії та вітру) одночасно? Ir буде заряджатися швидше?

Чи використовує він 1800 Вт потужності для заряджання, коли підключений до вашої домашньої розетки, чи він використовує лише меншу потужність для заряджання??

Привіт: Дякуємо, що звернулися до Nature’s Generator! 1800 Вт позначає кількість доступної потужності через інвертор. Пристрій, підключений до домашньої розетки, споживає приблизно 90 Вт енергії для підзарядки генератора. Сподіваємось, це допоможе відповісти на ваше запитання, і, будь ласка, не соромтеся давати нам знати, якщо у вас виникнуть додаткові запитання. Дякуємо, Генератор природи

На жаль, не може. 100Ah занадто великий, щоб поміститися в Генераторі природи, але ви можете мати блок живлення, який має батарею на 100Ah для послідовного підключення до Генератора природи. А Power Pod можна встановлювати прямо на генератор Nature’s Generator. Дякуємо

Це ШІМ. Ми провели тестування на PWM v.s. MPPT і зробив висновок, що немає великої різниці в продуктивності на 100-ватній сонячній панелі або 2 сонячних панелях потужністю 100 Вт. Дякуємо за інтерес до генератора природи.

Я хотів би встановити це на своєму 25-футовому човні. Чи є спосіб підключити його до генератора??(можливо, послідовно з моїми пусковими та домашніми батареями) У мене також є професійний зарядний пристрій для моряків, чи можна його приєднати до цього?

Генератор природи вже був вбудований у герметичну свинцево-кислотну батарею 12 В 60 Ач. Якщо ваші існуючі батареї також мають напругу 12 В, ви можете підключити їх послідовно через порт розширення на задній панелі генератора Nature’s Generator. У той час як генератор заряджає ваші існуючі батареї, він також заряджає батарею в Генераторі Природи після того, як вона з’єднана в ланцюг.

Генератор природи має 1800 Вт чистої синусоїди на трьох вихідних портах змінного струму. Ви можете використовувати Nature’s Generator як джерело живлення для зарядного пристрою pro mariner. Дякуємо за інтерес до Nature’s Generator.

це для цього товару SKU: HKNGGN, можна використовувати цілий день близько 7 годин на день, все морозиво 1/3 к.с. / 7 Ампер 115 В-60 Гц 530 Вт? дякую g_beas@hotmail.com

На жаль, він не може припускати, що виробник морозива працює безперервно. Безперервна потужність 530 Вт протягом 7 годин означає 3710 ват-годин (530 Вт х 7 годин = 3710 ват-годин). Генератор природи має потужність 720 Вт/год, а Power Pod. 1200 Вт/год. Для того, щоб він працював, вам потрібні додаткові 3 блоки живлення для підключення до генератора Nature’s Generator. Дякуємо за інтерес до генератора природи.

Чи можу я замінити 60Ah AGM акумулятор на 75Ah літій-іонний акумулятор глибокого циклу, якщо розмір і роз’єми однакові??

Не рекомендується, тому що внутрішній захист розрахований на AGM акумулятори. Він може працювати або не працювати оптимально з акумуляторами іншого типу. Дякуємо за інтерес до Nature’s Generator.

Чи можу я запустити блендер з цим теж робити смузі та використовувати тостер, щоб. Як чарівна куля (900 Вт) або тостер (1000 Вт) для швидкого використання.

Привіт. Дякуємо, що зацікавилися генератором Nature’s Generator. Швидке використання пристроїв великої потужності, таких як блендер або тостер, є нормальним. Генератор Nature’s Generator має певний допуск для розміщення вище номінальної потужності 1800 Вт, але не рекомендується одночасно запускати пристрої, загальна потужність яких перевищує номінальну потужність 1800 Вт. Дякуємо

Привіт. типовий термін служби SLA-батареї в Nature’s Generator становить приблизно від 500 до 800 циклів.

Яка безперервна вихідна потужність і як довго?? І це глибококлітинна батарея? Для побутівки. Дякуємо! Дякуємо

Генератор природи має вбудований інвертор з максимальною потужністю 1800 Вт. Вбудований акумулятор. це герметичний свинцево-кислотний акумулятор 60Ач/720Вт-год.

Коли прийде час замінити батареї: чи є ці батареї промисловим стандартом, який можна придбати в різних місцях, чи це спеціальна батарея, яку можна придбати лише у вас?? Питання стосується як генератора, так і блоку живлення.

Хоча ми завжди рекомендуємо купувати запасні батареї для Nature’s Generator та Nature’s Generator Power Pod у нас, коли настає час заміни, ви також можете придбати їх в інших місцях.

При пошуку інших джерел, ми рекомендуємо вам звернути увагу на наступні деталі:1. Переконайтеся, що ви використовуєте герметичну свинцево-кислотну батарею з однаковою ємністю. 2. Переконайтеся, що акумулятор, який ви використовуєте, має сумісні клеми.3. Переконайтеся, що розмір акумулятора підходить для розміщення всередині генератора або блоку живлення

Чи можу я приєднати додаткові сонячні панелі до порту вітрового входу, оскільки потужність порту сонячного входу обмежена до 200 Вт?? Я хотів би досягти більш швидкого часу перезарядки за допомогою (5) 100-ватних сонячних панелей, прикріплених до генератора, дві на сонячному вході і три на вітровому вході.

Привіт, ви не можете підключити сонячні панелі до вітрового входу на Генераторі Природи. Хоча сонячні та вітрові входи можуть виглядати однаково, вони не підтримують однакові кабельні роз’єми. Якщо ви хочете збільшити можливість підзарядки за допомогою вітру, ви можете підключити до двох вітрогенераторів на додаток до двох сонячних панелей.

Дякуємо за звернення. Ви можете оформити замовлення на 100-ватну панель Nature’s Generator всього за 249.97. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Дякуємо, що звернулися. Сонячні панелі сторонніх виробників можуть працювати або не працювати з генератором Nature’s Generator. Будь ласка, переконайтеся, що технічні характеристики ваших сторонніх сонячних панелей мають ті ж характеристики, що і наші сонячні панелі Nature’s Generator. Зверніть увагу, що гарантія на генератор буде анульована, якщо він буде пошкоджений через використання сторонніх сонячних панелей та інших аксесуарів. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Дякуємо за звернення. Будь ласка, ознайомтеся з інформацією про робочу температуру та температуру зберігання генератора Nature’s Generator нижче.

Робоча температура: 32-104 °F (0-40 ° C) Температура зберігання: 23-111 °F (-5-45 ° C)

Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Дякуємо за ваш запит! Ви можете заощадити на рахунках за електроенергію, особливо якщо ви максимально використовуєте сонячну та вітрову енергію для підзарядки генератора під час його використання. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 203-7516 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com Ми будемо раді допомогти вам!

Привіт, Майкл, дякую, що звернулися. На жаль, ви можете використовувати генератор і блок живлення лише послідовно. Якщо ви шукаєте більш тривалий час роботи, ми настійно рекомендуємо вам придбати блок живлення, а для більшої потужності, можливо, ви захочете перевірити наш генератор Nature’s Generator Elite 3600w або генератор Nature’s Powerhouse. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Швидкозарядний LiFePO4 акумулятор RV на 100 Вт з входом/виходом, LiFePO4, що швидко заряджається

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

Зовнішній вигляд Дизайн

Вихід (PD100W швидша зарядка), 1 тип виводу (PD60W) та вихід 2 DC, 1 світлодіодний ліхтарик інтенсивності освітлення.

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

LiFePO4 акумулятор

Високостабільний LiFePO4 акумуляторний генератор, може перезаряджатися до 2000 циклів, а використання до

10 років (за нормальних умов використання) , оснащений інвертором потужністю 300 Вт.

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

Кілька варіантів виходу

Він поставляється для зарядки мобільних телефонів, ноутбуків, дронів, камер, CPAP та інших пристроїв, які

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

Чотири режими заряджання

Зарядка від настінної розетки.

Зарядка гнізда прикурювача.

Режим швидкої зарядки PD100W.

Сонячна панель(10.8-23.5В, 3А) Зарядка.

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

Легко переносити

Енерджайзер з дизайном ручки, який легко носити з собою, коли виходиш на вулицю.

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

Система управління батареями

Забезпечити захист від перезарядки, перенапруги, перенапруги та перегріву.

PPS320. це чиста синусоїда.

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

Акумулятор

Акумулятор:12.8В LiFePO4 акумулятор

Ємність акумулятора: 320Wh

Життєвий цикл: 1000 циклів до 80% ємності

Обслуговування акумулятора: заряджайте кожні 3-6 місяців

Порт

Порт USB (вихід)2 :5В-3А;9В-2А;12В.1.5A

Порт USB-C (вихід): 5В-3А; 9В-3А; 12В-3А; 15В-3А; 20В-3А

Порт USB-C (вихідний вхід):5В-3А;9В-3А;12В-3А;15В-3А;20В-5А 5.5 мм порт (вихід, 5.5 мм) :11. 2-14. 6В-10А

Порт змінного струму (вихід): 220 В 60 Гц 300 Вт синусоїдальна хвиля

Зарядний порт (вхід, 5).5 мм)

Адаптер: DC 10.8-23 5V

Сонячна панель :10.8-23.5V

Загальне

Вага: Близько 4.1 кг

Розміри: 230130202 мм

Робоча температура використання: 32-104 ° F

Освітлення: 1 ультра-яскравий світлодіод

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

Коли портативна електростанція Energizer PPS320 працює з потужністю менше 1 Вт протягом більше 2 хвилин, вона активує економічний режим і автоматично вимикається.

Повністю заряджайте кожні 3 місяці для досягнення найкращих результатів і зберігайте при температурі від 0 до 40 °C. Тримайте портативну електростанцію подалі від тепла та прямих сонячних променів, щоб продовжити термін її служби.

Через великі розміри електростанцій Energizer, адреса поштової скриньки не може бути прийнята.

Електростанція не затверджена TSA.

Цей товар не підлягає поверненню, але якщо він надійшов пошкодженим або дефектним, ви можете вимагати відшкодування або заміни.

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

1 x 320 Вт портативна електростанція

1 х адаптер змінного струму

1 x Автомобільний зарядний кабель

1 x PD 1 зарядний кабель DOW

1 x Сонячний адаптер чоловічий/жіночий зарядний кабель

1 x Посібник користувача

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi ut blandit risus. Donec mollis nec tellus et rutrum. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Ut consequat quam a purus faucibus scelerisque. Mauris ac dui ante. Pellentesque congue porttitor tempus. Donec sodales dapibus urna sed dictum. Duis congue posuere libero, a aliquam est porta quis.

Donec ullamcorper magna enim, vitae fermentum turpis elementum quis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Curabitur vel sem Mi. Proin in lobortis ipsum. Aliquam rutrum tempor ex ac rutrum. Maecenas nunc nulla, placerat at eleifend in, viverra etos sem. Nam sagittis lacus metus, dignissim blandit magna euismod eget. Suspendisse a nisl lacus. Phasellus eget augue tincidunt, sollicitudin lectus sed, convallis desto. Pellentesque vitae dui lacinia, venenatis erat sit amet, fringilla felis. Nullam maximus nisi nec Mi facilisis.

ВІДПРАВЛЕННЯ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi ut blandit risus. Donec mollis nec tellus et rutrum. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Ut consequat quam a purus faucibus scelerisque. Mauris ac dui ante. Pellentesque congue porttitor tempus. Donec sodales dapibus urna sed dictum. Duis congue posuere libero, a aliquam est porta quis.

Donec ullamcorper magna enim, vitae fermentum turpis elementum quis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Curabitur vel sem Mi. Proin in lobortis ipsum. Aliquam rutrum tempor ex ac rutrum. Maecenas nunc nulla, placerat at eleifend in, viverra etos sem. Nam sagittis lacus metus, dignissim blandit magna euismod eget. Призупинити роботу. Phasellus eget augue tincidunt, sollicitudin lectus sed, convallis desto. Pellentesque vitae dui lacinia, venenatis erat sit amet, fringilla felis. Nullam maximus nisi nec Mi facilisis.

Сонячний генератор Jackery 300, резервна літієва батарея на 293 Вт-год, розетка змінного струму 110 В / 300 Вт чистої синусоїди, сонячний генератор для.

Інформація про товар та його наявність є актуальною на вказану дату/час і може бути змінена. Будь-яка інформація про ціну та наявність, що відображається на [відповідному(их) сайті(ах) Amazon, якщо це застосовно] на момент покупки, буде застосовуватися до придбання цього продукту.

ЗЕЛЕНОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ: Електростанція сумісна з сонячною панеллю Jackery SolarSaga 100. Вбудований контролер MPPT дозволяє сонячній генераторній установці працювати на максимальній потужності, що прискорює перезарядку акумулятора, що робить їх ідеальними портативними джерелами живлення для наметового кемпінгу, наземних подорожей тощо. ПРИСКОРЕННЯ ЗАРЯДЖЕННЯ: Потрібно лише 2 години, щоб зарядити 80% акумулятора електростанції через розетку та порт USB-C потужністю 60 Вт PD одночасно. Ви також можете заряджати електростанцію за допомогою адаптера змінного струму вдома, через розетку автомобіля під час подорожі або просто за допомогою Jackery SolarSaga 100. БЕЗПЕЧНЕ СТАБІЛЬНЕ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ: Озброєний літій-іонним акумулятором ємністю 293 Вт-год, Explorer 300 має 2 розетки змінного струму з чистою синусоїдою, які забезпечують стабільне та безпечне живлення потужністю 300 Вт. Портативна електростанція важить всього 7.1 фунт. Ви можете бути спокійні за свою безпеку під час відпочинку на природі поза мережею.

Кухонний комбайн Hamilton Beach 10-чашковий подрібнювач овочів зі скребком для миски, харчові ваги з нержавіючої сталі Etekcity.

Інформація про товар та його наявність є актуальною на вказану дату/час і може бути змінена. Будь-яка інформація про ціну та наявність, що відображається на [відповідному(их) сайті(ах) Amazon, залежно від обставин] на момент покупки, буде застосовуватися до придбання цього продукту.

Переконайтеся, що це збігається з вашим номером моделі. Насадка для розтирання м’яса: спеціальна насадка для розтирання м’яса, яка розтирає інгредієнти біля кутиків для отримання більш рівномірного результату та збільшення часу приготування пюре, без необхідності відривати та знімати м’ясорубку, щоб використовувати лопатку ємністю 10 тазів: el generoso cuenco de 10 tazas puede manejar grandes volúmenes de alimentos sin tener que parar para vaciarlo

Ідентифікаційна тростина Europa Gripless. 28 дюймів

Інформація про товар та його наявність є актуальною на вказану дату/час і може бути змінена. Будь-яка інформація про ціну та наявність, що відображається на [відповідному(их) сайті(ах) Amazon, залежно від обставин] на момент покупки, буде застосовуватися до придбання цього продукту.

Кухонний комбайн Duo Meal Station 6 в 1 з 6 герметичними чашами (6 унцій)

Інформація про товар та його наявність є актуальною на вказану дату/час і може бути змінена. Будь-яка інформація про ціну та наявність, що відображається на [відповідному(их) сайті(ах) Amazon, залежно від обставин] на момент придбання, буде застосовуватися до придбання цього продукту.

Hacer una deliciosa comida saludable: 2 cestas de vapor, 3 velocidad Blender fácilmente programable para cocinar varias veces, permite la preservación de nutrientes, vitaminas y el sabor natural de los alimentos Gran capacidad ahorra tiempo: haz alrededor de 25 porciones de comida fresca y nutritiva en unos pocos minutos gracias a su gran capacidad de vapor y Blender Fácil de limpiar: it ‘s fácil de limpiar y componentes son aptos para el lavaplatos. También es última intervensión de BPA, plomo y ftalatos

Опис

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ: Електростанція сумісна з сонячною панеллю Jackery SolarSaga 100. Вбудований контролер MPPT дозволяє сонячній генераторній установці працювати на максимальній потужності, що прискорює перезарядку акумулятора, що робить їх ідеальними портативними електростанціями для наметового кемпінгу, наземних подорожей тощо. ПРИСКОРЕННЯ ЗАРЯДЖЕННЯ: Потрібно лише 2 години, щоб зарядити 80% акумулятора електростанції через розетку та порт USB-C потужністю 60 Вт одночасно. Ви також можете заряджати електростанцію за допомогою адаптера змінного струму вдома, через розетку автомобіля під час подорожі або просто використовувати Jackery SolarSaga 100. БЕЗПЕЧНЕ СТАБІЛЬНЕ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ: Озброєний літій-іонним акумулятором ємністю 293 Вт-год, Explorer 300 має 2 розетки змінного струму з чистою синусоїдою, які забезпечують стабільне та безпечне живлення потужністю 300 Вт. Портативна електростанція важить всього 7.1 фунт. Ви можете бути спокійні, коли перебуваєте на природі без електромережі. ЗАРЯДЖАЄ ВАШІ ОЧІКУВАННЯ: Має 2 розетки змінного струму, 1 порт USB-C потужністю 60 Вт (підтримується введення / виведення). 1 швидка зарядка 3.0 порт, 1USB-A порт і 1 автомобільний порт постійного струму, електростанція може заряджатися сама і заряджати (до) 6 пристроїв (наприклад.g.Дрони, MacBook, камери тощо.) одночасно, щоб задовольнити ваші потреби на свіжому повітрі. ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ: 1 портативна електростанція Jackery Explorer 300. 1 сонячна панель SolarSaga 100, 1 адаптер змінного струму, 1 автомобільний зарядний кабель, 1 посібник користувача

Rockpals 300W проти 500W. що потрібно знати для порівняння

сонячна, електростанція, energizer, 320wh, 300w

Яка електростанція найкраще підходить для ваших потреб? Rockpals 300W або 500W?

Rockpals 300W/280Wh (натисніть, щоб побачити останню версію на Amazon) і 500W/540Wh (натисніть, щоб побачити останню версію на Amazon). дві популярні електростанції, також відомі як сонячні генератори, від однієї компанії.

Обидва вони є портативними, легкими та чудовими портативними акумуляторами, які можна брати з собою в похід або використовувати вдома під час відключення електроенергії.

Але як вони порівнюються, і який з них найкраще підходить для ваших потреб?

Сьогодні ми порівнюємо їх, щоб зробити відмінності більш зрозумілими, ніж те, що говорять нам назви.

Якщо вас цікавлять електростанції для кемпінгу, вам варто прочитати мою статтю про найкращі з них тут.

Давайте почнемо з порівняння двох ліхтарів на таблиці, а потім розглянемо, що означають відмінності на практиці.

Я також поділюся деякими своїми рекомендаціями щодо сонячних панелей для цих електростанцій на випадок, якщо ви захочете мати можливість заряджати батарею, перебуваючи далеко від дому.

Наостанок, я поділюся деякими з найкращих альтернативних електростанцій до Rockpals 300W та 500W, вироблених іншими компаніями.

Супутній товар: Підзаряди свою електростанцію за допомогою сонячної панелі. Twelseavan 120W (натисніть, щоб переглянути на Amazon) сумісний з усіма електростанціями в цій статті прямо з коробки.

Rockpals 300W проти 500W. порівняння технічних характеристик

Останнє оновлення 2023-06-29 / Партнерські посилання / Зображення з Amazon Product Advertising API

Пояснюємо схожість та відмінності

Ємність акумулятора

Ємність акумулятора. це саме те, як це звучить, скільки енергії електростанція може максимально зберігати.

Існує велика різниця між потужністю цих двох електростанцій, 280 проти 505 ват-годин.

Це збільшення на 93%, що означає, що Rockpals 500W буде живити ваші пристрої на 93% довше.

Щоб зрозуміти, що це означає в повсякденному житті, давайте уявимо, що у нас є ноутбук з блоком живлення потужністю 60 Вт.

Електростанція Rockpals потужністю 300 Вт заряджає ноутбук майже чотири години (280 Вт/год/60 Вт0).85=3.97 годин).

Причина, по якій ми множимо на 0.85. це врахування ефективності інвертора.

Електростанція Rockpals потужністю 500 Вт зарядить той самий ноутбук приблизно за 7.16 годин (505Wh/60W0.85=7.16 годин).

Хороший спосіб дізнатися, яка ємність акумулятора вам знадобиться. це скласти список з усіма пристроями, які вам потрібно живити/заряджати, і як довго (в годинах).

Пристрій потужністю 60 Вт використовує близько 60 ват-годин на годину, тому, якщо ви знаєте потужність ваших зарядних пристроїв, ви можете легко визначити, яка потужність вам знадобиться.

Наприклад, список моїх пристроїв може виглядати так.

Пристрій Ватт Годин на день Загальна кількість необхідних ват-годин
Ноутбук 60 3 180 (603)
Телефон 10 1 10 (101)
Планшет 10 2 20 (102)
Ліхтарі 10 4 40 (104)
250 Вт-год

З таблиці видно, що я збираюся використовувати 250 ват-годин на день, виходячи з моїх пристроїв і годин використання.

Оскільки я збираюся використовувати інвертор для живлення своїх пристроїв, ми також повинні враховувати ефективність інвертора.

Ефективність інвертора становить близько 85%, тому ми додамо це до нашої загальної кількості ват-годин: 2501.18 = 295 ват-годин.

Якщо ви збираєтеся заряджати пристрої тільки через USB або постійний струм, ефективність буде трохи вищою, але я все одно рекомендую враховувати це при розрахунках.

Отже, я повинен вибрати електростанцію, яка має принаймні 295 ват-годин ємності акумулятора, а це означає, що Rockpals 300W буде недостатньо великою для мене.

Пам’ятайте, що ви можете використовувати акумулятор, поки він заряджається.

Одним із способів змусити Rockpals 300W працювати для мене було б підключення сонячної панелі, яка б заряджала акумулятор протягом дня або, принаймні, поповнювала частину заряду акумулятора, який я використовував.

Це спрацювало б лише в тому випадку, якби я використовував батарею, коли сонце не було, і не використовував усі свої пристрої вночі.

Рейтинг інвертора

Інвертор в електростанції перетворює 12В постійного струму акумулятора на 120В змінного струму і дозволяє використовувати звичайні пристрої на 120В через розетку, яка виглядає як побутова розетка.

Тут також є різниця між ними, оскільки Rockpals 300W має інвертор на 300 Вт, а 500W має інвертор на 500 Вт. Це 66% збільшення вихідної потужності.

Якщо у вас є пристрій потужністю 400 Вт, інвертор потужністю 500 Вт буде живити його, але не 300 Вт у меншій електростанції, оскільки це перевищує максимальну потужність, яку може витримати інвертор.

Або якщо у вас є 10 світильників по 50 Вт, ви можете живити всі з них за допомогою Rockpals 500 Вт (1050 Вт = 500 Вт), тоді як Rockpals 300 Вт може живити лише шість з них (650 Вт = 300 Вт).

Чи потрібен вам більший інвертор чи ні, залежить від того, що ви плануєте живити і скільки пристроїв одночасно.

Незважаючи на те, що в меншій моделі є лише одна розетка, ви можете використовувати подовжувач для підключення декількох пристроїв на 120 В.

Rockpals 500W має дві розетки, але номінальна потужність інвертора 500 Вт. це загальна потужність, яку вони видаватимуть разом, а не окремо.

Ви могли помітити, що рейтинг інвертора має два числа, безперервний ват та імпульсний ват.

Пікові вати. це те, скільки інвертор може видати за дуже короткий час, зазвичай менше 30 секунд.

При виборі електростанції слід ігнорувати номінальну потужність імпульсного струму і зосередитися на безперервній потужності, яка буде мати найбільше значення при повсякденному використанні.

Як згадувалося вище, Rockpals 500W має дві розетки змінного струму проти однієї розетки на моделі 300W.

Ви можете використовувати подовжувач з будь-яким з них для живлення декількох пристроїв одночасно, але зручніше мати два на більшій моделі.

На обох є 3 порти USB та порт USB-C PD.

USB-C PD на обох електростанціях Rockpals може вводити та виводити потужність.

Це означає, що ви можете не тільки заряджати свої пристрої, але й заряджати акумулятори в електростанціях.

USB-C потужністю 300 Вт розрахований на 30 Вт, а 500 Вт. на 45 Вт.

Обидві моделі мають QC 3.0 порт. Зверніть увагу, що ваш пристрій повинен підтримувати QC, щоб він міг використовувати швидшу зарядку. Інші USB-пристрої все ще можна використовувати.

В обох моделях є п’ять портів постійного струму. Обидва мають порт для прикурювача на 12 В, розрахований на 12 В 8 А, але 500 Вт. єдиний, який має регульовану 12-вольтову розетку.

І останнє, але не менш важливе: вхідний порт відрізняється.

Rockpals 300W використовує менш поширений 2-контактний порт, а 500W. 5-контактний.5×2.5 мм порт як роз’єм Андерсона.

Легше знайти сумісні сонячні панелі для моделі на 500 Вт, оскільки роз’єм є більш поширеним.

Вхідні порти відрізняються, і 500-ватна модель може обробляти трохи більше вхідних ват під час заряджання.

Модель потужністю 500 Вт має блок живлення, який ви повинні носити з собою, тоді як модель потужністю 300 Вт має вбудоване управління живленням і вимагає лише зарядного кабелю змінного струму.

Заряджається за 6-7 годин як від настінного, так і від автомобільного зарядного пристрою, що входить до комплекту.

Модель потужністю 500 Вт заряджається трохи швидше від сонячних панелей і може бути повністю заряджена за 6-7 годин з панеллю потужністю 100 Вт, тоді як 300 Вт. за 8-9 годин з тією ж панеллю потужністю 100 Вт.

Обидва також можуть заряджатися через USB-C PD. 30 Вт для версії 300 Вт і 45 Вт для версії 500 Вт.

Екрани обох портативних електростанцій Rockpals показують відсоток заряду батареї, індикатори заряду, час до розрядки/зарядки, вихідну потужність у ватах, активні порти та попередження про температуру.

Розмір Вага

Існує чітка різниця у вазі між ними, 7.7 проти 12.5 фунтів.

Більша модель також майже вдвічі більша за загальним об’ємом.

Rockpals включає настінний зарядний пристрій, автомобільний зарядний пристрій та адаптер MC4 до постійного струму з обома моделями.

До жодної з батарей не входять сонячні панелі.

Інші подібності та відмінності

Обидві електростанції використовують літієві батареї та контролери заряду MPPT.

Їх можна використовувати як під час зарядки, так і використовувати інвертор чистої синусоїди.

На передній панелі обох батарей є підсвічування, яке вмикається за допомогою кнопки (дві кнопки на Rockpals 300W).

Зверху кожного з них є вбудована ручка.

І останнє, але не менш важливе: обидві електростанції мають отвори збоку для вентиляції.

Висновок. яка електростанція Rockpals найкраще підходить для вас?

Отже, ми прояснили відмінності та подібності між двома сонячними генераторами. Тепер потрібно розібратися, що вам потрібно.

Вам потрібен більш портативний і легкий варіант, який не буде заряджати ваші пристрої так довго?

Або ви готові втратити деяку портативність заради додаткової розетки, яка в цілому є більш потужною і працює майже вдвічі довше?

Для моїх потреб Rockpals 500W (натисніть, щоб переглянути на Amazon) є кращою електростанцією завдяки власній ємності акумулятора.

У кращому випадку мені потрібно заряджати лише ноутбук, телефон, планшет, Playstation 4 та телевізор.

Мені б вистачило інвертора на 300 Вт у меншій моделі, але можливість працювати від мережі майже вдвічі довше без підзарядки акумулятора варта того, щоб його розрядити.

Якщо вам потрібно лише заряджати телефони, планшети, апарати CPAP та світильники, Rockpals 300W (натисніть, щоб переглянути на Amazon), швидше за все, буде достатньо.

Але якщо ви працюєте з апаратом CPAP всю ніч, він може розрядити більшу частину акумулятора, і вам доведеться мати можливість заряджати його протягом дня.

Якщо ви живете в автофургоні, автомобілі або фургоні і маєте сонячну панель на даху вашого транспортного засобу, Rockpals 500W буде більш безпечним вибором, оскільки у вас буде додаткова ємність акумулятора для похмурих днів.

Вам також не доведеться покладатися на сонячне світло для щоденної підзарядки меншого акумулятора.

Тепер, можливо, ви прийшли до висновку, що навіть 500 Вт вам недостатньо, тоді я рекомендую ознайомитися з найкращими альтернативними електростанціями, наведеними нижче.

Рекомендації щодо сонячних панелей

Оскільки обидві електростанції включають адаптер MC4 до постійного струму, у вас є багато варіантів, коли справа доходить до сумісних сонячних панелей.

Rockpals виготовляє панелі, які бувають декількох розмірів.

60 Вт (натисніть, щоб переглянути на Amazon) та 100 Вт (натисніть, щоб переглянути на Amazon). це два популярні портативні варіанти, які безпосередньо сумісні з обома.

Дві чудові панелі, які поставляються з роз’ємами MC4. це сонячна панель Renogy 50W Eclipse і сонячна панель Renogy 100W.

Найкращі альтернативні електростанції/сонячні генератори

Jackery робить чудові електростанції з надійними інверторами, регульованими виходами 12В, загальними входами та чудовим дисплеєм.

Я рекомендую три моделі: Explorer 240, Explorer 500 та Explorer 1000.

nrgGo 400. ще один чудовий варіант з двома розетками змінного струму, USB C PD та чудовим дисплеєм, який відображає найактуальнішу інформацію.

Будь ласка, залиште коментар нижче, якщо у вас виникли додаткові запитання про портативні електростанції Rockpals 300W та 500W.

від Джессі

Джессі завжди цікавився кемпінгом, технологіями та природою. Хто б міг подумати, що життя в маленькому містечку у Швеції з нескінченними лісами та озерами так вплине на вас?

1 думка про “Rockpals 300W проти 500W. порівняння речей, які потрібно знати”

Це була ТОЧНА стаття, яку я шукав. Велике розуміння та дуже детальна інформація. Це дійсно допомогло мені з моїм рішенням. Дякую Джессі! Відповісти

Залишити відповідь