Сонячна черепиця для вашого даху Дані та факти. Варіанти дахів Tesla

Думаєте про сонячну покрівлю Tesla?? Ось все, що вам потрібно знати

Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та політикою Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Вперше запущена в 2016 році, система сонячних дахів Ілона Маска взяла штурмом світ фотоелектричної енергетики (PV). Сонячна черепиця Tesla. не єдина сонячна черепиця на ринку, але одна з найпривабливіших і найдорожчих.

Сонячна черепиця пропонує зовсім інший підхід до сонячних фотоелектричних установок, кінцевий продукт, безперечно, набагато перевершує в естетичному плані традиційні сонячні фотоелектричні установки, і прагне додати прохолодний фактор до генерації вашої власної енергії.

Хоча Tesla стверджує, що її сонячний дах є конкурентоспроможним з точки зору надання рішення “два за ціною одного” (ви отримуєте новий дах), в кінцевому підсумку, доказ пудингу в тому, що його треба їсти.

Отже, чи є сонячна покрівля Тесла такою, як про неї говорять?? Давайте чесно подивимося.

Що таке сонячний дах Tesla?

Сонячна черепиця Tesla, як і інші сонячні черепиці, є інноваційною системою спеціально розроблених покрівельних плиток або гонту. На відміну від звичайних сонячних фотоелектричних панелей, які монтуються на існуючий дах, сонячний дах виступає в якості прямої заміни існуючого покрівельного покриття.

Система дозволяє потенційним клієнтам отримати вигоду від генерації власної енергії, не порушуючи при цьому естетичний вигляд їхніх будинків. Безпрограшний варіант.

сонячна, черепиця, вашого, даху

Сонячна покрівля Tesla складається з двох основних типів текстурованої склочерепиці. Перший є суто декоративним і називається неактивним. Вони виглядають точно так само, як і другий вид, який називається Active, щоб забезпечити однорідний вигляд готового даху.

Активна черепиця. це фактично невеликі, розміром з черепицю, сонячні панелі, які інтегровані в основну поверхню даху в стратегічних місцях, щоб максимізувати їхню ефективність. У більшості випадків більша частина південної або західної сторони даху буде складатися з активної черепиці, а решта поверхні буде складатися з візуально схожої неактивної черепиці.

Активна черепиця, як і звичайні сонячні панелі, також буде встановлюватися якомога ближче до найкращого кута падіння сонячних променів протягом усього року. У північній півкулі це максимально наближений до 60 градусів нахил, який для більшості вітчизняних будинків становить близько 30-45 градусів, залежно від кута нахилу вашого існуючого даху.

Звичайно, якщо ви вирішили встановити сонячний дах, ваш старий дах потрібно буде повністю зняти і замінити.

Система також може використовуватися з сонячним інвертором Тесла для перетворення постійного струму, що генерується черепицею, в придатний для використання у вашому домі змінний струм. Хоча інвертори інших виробників також можуть використовуватися, використання власного обладнання Tesla гарантує, що системи будуть працювати з меншою кількістю потенційних проблем.

Цей інвертор також дозволяє встановити батарею Tesla Powerwall для зберігання надлишкової енергії, якщо ви бажаєте.

Система була розроблена у співпраці між Tesla та її дочірньою компанією SolarCity і вперше була анонсована у 2016 році. Однак тільки в 2018 році Tesla і SolarCity змогли почати виробництво і поставку своїх перших сонячних дахів.

З тих пір Tesla продовжує вдосконалювати технологію, і її останній варіант, Solar Roof V3, може похвалитися найкращою на сьогоднішній день ефективністю та довговічністю. На продукт надається щедра 25-річна гарантія на захист від атмосферних впливів.

Чудово, але які недоліки?? Один з них. це те, чи дійсно Tesla обслуговує ваш географічний регіон.

Здебільшого Tesla зможе забезпечити установку на більшій частині континентальної частини США. Однак, в деяких штатах вони можуть використовувати для цього авторизованих установників.

Те саме стосується й інших частин світу, оскільки впровадження програми триває по всьому світу. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися, чи обслуговують вони ваш регіон, найкраще зв’язатися з Tesla, або спробувати отримати пропозицію, і вони скажуть вам.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Згідно з даними фактичних котирувань Tesla, їх система Solar Wall коштує приблизно 1.80 за згенерований ват електроенергії для активної черепиці. Вартість неактивної черепиці варіюється в залежності від складності покрівлі, про яку йде мова.

Для простих дахів, i.e., базові скатні дахи починаються приблизно від 13.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів, таких як шатрові або багаторівневі дахи, ця черепиця повинна коштувати близько 15.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів (наприклад, шатрових або багаторівневих).e. Для дахів з перехресними скатами, крутим або змінним нахилом, різною висотою або великою кількістю перешкод), вартість може досягати 18.54 за квадратний фут.

З вас також буде стягнуто плату за демонтаж та утилізацію старого даху в розмірі близько 3.55 за квадратний фут.

Як і будь-яка інша сонячна енергетична установка, фактична вартість буде залежати від розміру покриття даху, місця розташування та конструкції будівлі. Невеликі скатні дахи на одноповерховому будинку будуть значно дешевшими, ніж великий складний дах на багатоповерховому будинку, наприклад.

сонячна, черепиця, вашого, даху

Це пов’язано з різними причинами, але головними з них є додаткові витрати на обладнання для доступу на вищі дахи або збільшення часу на проектування та монтаж покрівлі на більших і складніших дахах, таких як двосхилі дахи.

Tesla також може вимагати від клієнтів модернізації їхніх електричних систем, щоб вони могли працювати з їхньою системою сонячних дахів. Модернізація таких елементів, як електричні панелі, може коштувати від 5 000 доларів і вище.

Однак, щоб дати вам приблизну оцінку, використовуючи власний калькулятор Tesla, сімейний будинок хорошого розміру обійдеться приблизно в 70 000 доларів, щоб встановити 8.05 кВт система до податкових пільг. Ця цитата базується на будинку в Нешвіллі, штат Техас, площею 2 500 футів 2 (232 м2 ) і середньомісячним рахунком за електроенергію в 115 доларів (це був показник U.S. середній показник у 2019 році, за даними ОВД).

Це, за оцінками Тесли, дозволить виробляти для цього гіпотетичного будинку десь 12 800 кВт-год/рік, або приблизно 100% споживання електроенергії будівлею. Ви також отримуєте додатковий бонус (за додаткову плату) зберігання енергії з цією системою, що є значною перевагою над деякими звичайними домашніми сонячними панелями.

Якщо ця оцінка є точною, це має забезпечити період окупності (час, необхідний для повернення початкових інвестицій) близько 50 років, плюс-мінус. Це, ймовірно, буде ближче до 40 років після того, як податкові пільги будуть враховані для зменшення ваших початкових капітальних витрат.

Інша оцінка для даху площею 1700 футів 2 (158 м2 ) в Каліфорнії з рахунком за електроенергію в 150 доларів на місяць склала 39 000 доларів до отримання пільг на 6 років.13-кіловатна система. Слід зазначити, що ця цитата була отримана в 2022 році і для іншого штату, тому витрати, ймовірно, відрізняються з цієї причини.

Ви також повинні пам’ятати, що вартість енергії з мережі, ймовірно, зростатиме з часом, тому реальна окупність, ймовірно, буде набагато коротшою, не враховуючи витрати на технічне обслуговування та прибирання, звичайно.

сонячна, черепиця, вашого, даху

Ми обрали цю площу, оскільки вона приблизно дорівнює середньому розміру нового сімейного будинку в Сполучених Штатах.

Для порівняння, встановлення звичайної сонячної батареї аналогічного розміру коштувало б близько 26 000 доларів до отримання пільг. Використання тієї ж статистики, що і вище, дасть вам справедливу окупність від 15 до 22 років, залежно від податкових пільг.

Однак пам’ятайте, що розрахунковий термін служби звичайних сонячних панелей також становить приблизно від 25 до 30 років, тому вам, ймовірно, доведеться замінити масив через кілька десятиліть.

Слід зазначити, однак, що до таких оцінок слід ставитися з певною часткою скептицизму. Остаточні цифри, ймовірно, будуть сильно відрізнятися в залежності від того, де розташований ваш будинок, якщо ви дійсно замовите установку.

Це особливо стосується звичайних сонячних панелей, і вам завжди рекомендується отримати кілька цінових пропозицій від рекомендованих установників, перш ніж давати дозвіл на виконання будь-яких робіт.

Будь-які витрати на такі установки повинні також включати будь-які роботи з планування та проектування, необхідні перед установкою. Це не тільки забезпечить максимально точний розрахунок витрат, але й виявить, чи підходить ваш існуючий дах для такої установки.

Останнє менш актуально для сонячних дахів Tesla, оскільки вони, як правило, є прямою заміною існуючого дахового покриття.

Ви також повинні мати на увазі, що витрати, ймовірно, будуть змінюватися з часом, оскільки витрати на робочу силу, витратні матеріали та матеріали будуть коливатися, враховуючи поточний економічний клімат. Можуть бути й інші витрати, такі як різні вимоги до планування місцевої влади, де це доречно.

Сонячні панелі проти. Сонячний дах Tesla: який краще?

Взагалі кажучи, за середньою вартістю за ват, сонячний дах Tesla насправді є досить розумним, враховуючи всі обставини. За деякими оцінками, у Сполучених Штатах частка автомобілів Tesla становить близько 1.80 за ват. Традиційні сонячні фотоелектричні панелі, як правило, коштують близько 3.00 за ват.

Однак будь-яке пряме порівняння між ними ускладнюється кількома факторами. Перший полягає в тому, що сонячний дах Tesla. це не просто кілька фотоелектричних панелей, а фактично новий дах і кілька фотоелектричних панелей в одному пакеті.

сонячна, черепиця, вашого, даху

Традиційні сонячні фотоелектричні панелі встановлюються там, де ваш дах може з ними впоратися, просто монтуються на існуючий дах без необхідності його заміни. Отже, для того, щоб забезпечити справедливе порівняння, нам потрібно буде зробити подібний до подібного підсумок.

Сонячна черепиця для вашого даху [фактичні дані]

сонячна, черепиця, вашого, даху

Сонячна черепиця є найкращою заміною традиційним сонячним панелям. Хоча сонячна черепиця існує вже давно, її популярність зросла лише після того, як Ілон Маск оголосив про свій власний сонячний дах Tesla. Завдяки конкурентоспроможній ціні, витонченому дизайну та безпрецедентній функціональності сонячні дахи є найкращою інвестицією для тих, хто не хоче погіршувати зовнішній вигляд свого даху та естетику нерухомості.

Що таке сонячна черепиця?

Сонячна черепиця. це черепиця з вбудованими сонячними елементами. Таким чином, фотоелектрична черепиця може повністю замінити ваш дах і виглядає набагато краще, ніж стандартні сонячні панелі, додані до даху. Прихильники технології також стверджують, що черепиця довговічніша, ніж традиційні сонячні панелі, і що вона надає багатоцільового призначення марній в іншому випадку поверхні: виробляти електроенергію і залишатися захищеним від стихії тепер йдуть рука об руку.

Як ще один продукт на ринку сонячної енергетики, сонячна черепиця може допомогти впровадити поновлювані джерела енергії в повсякденне життя і сприяти пом’якшенню наслідків зміни клімату. Виготовлені зі звичайних покрівельних матеріалів, з додаванням сонячного елемента в кожну черепицю, вони є чудовою заміною інтегрованим в будівлю фотоелектричним системам. рішенням, яке багатьом не сподобалося. Нове покоління сонячної черепиці може покрити весь дах і надати йому рівномірний, гладкий дизайн, який ви захочете бачити, а не ховати від нього.

При виборі сонячної черепиці слід враховувати кілька факторів. Все це важливо для визначення того, як буде виглядати ваш дах, яку марку ви будете використовувати, скільки енергії ви отримаєте, і, нарешті, якою буде вартість. Фактори, які слід враховувати при виборі сонячної черепиці для вашого будинку, включають в себе наступні:

Термін служби

Термін служби сонячної черепиці становить близько 25-30 років. Це означає, що ваша черепиця буде генерувати електроенергію протягом наступних двох-трьох десятиліть після завершення монтажу. За цей час ваша черепиця буде виробляти енергію, достатню для того, щоб окупити її, тим більше, що ваші витрати на електроенергію будуть майже зведені до нуля. Звичайна черепиця не може цього зробити.

Розмір

Коли справа доходить до розміру вашої сонячної батареї з черепиці, можна помітити, що розмір може стосуватися як розміру окремих черепиць, так і розміру всієї сонячної батареї. У першому випадку найважливішим фактором є вибір черепиці, яка, на вашу думку, буде найкраще поєднуватися з наявною черепицею. В останньому випадку розмір вашої сонячної системи також важливий, оскільки вона повинна бути достатньо великою, щоб виробляти всю енергію, необхідну вашій родині, особливо в найближчі роки. Можливо, вам знадобиться експерт, який допоможе вам з розрахунками.

Кількість черепиці також важлива. Тут потрібно розуміти, що кожна черепиця виробляє лише обмежену кількість енергії. Це означає, що вам потрібно розділити ваші загальні енергетичні потреби на вихід постійного струму моделі черепиці, яку ви хочете придбати. Оскільки більшість видів черепиці можуть виробляти від 35 до 80 Вт за штуку, вам знадобиться досить багато, щоб покрити ваші потреби.

Майте на увазі, що загальна вартість вашої установки та середня вартість квадратного метра. буде залежати від співвідношення між активними та неактивними гонтами. Наприклад, сонячна черепиця Tesla поставляється як з активною, так і з неактивною черепицею. Однак їх співвідношення визначається вашими потребами в енергії та розміром даху.

Матеріал

Матеріал, з якого виготовлена ваша черепиця, також має велике значення для її зовнішнього вигляду та продуктивності. Як правило, основою для черепиці є асфальт, бетон або метал. Сонячний елемент всередині може бути полікристалічним або монокристалічним. В якості альтернативи можна також знайти тонкоплівкові сонячні елементи. Монокристалічна черепиця має найвищу ефективність, тоді як тонкоплівкова технологія пропонує найнижчу можливу потужність.

Генерація енергії

Різні матеріали означають різну ефективність, що, в свою чергу, означає відмінності в потужності генерації енергії. З сонячною черепицею, як правило, ви можете розраховувати на потужність генерації енергії в межах 35-80 Вт на одну черепицю, що є чудовим показником, враховуючи її вартість та необхідну вам кількість. Завжди враховуйте всі ці фактори перед покупкою.

Як працює сонячна черепиця?

Сонячна черепиця існує вже давно. Вони з’явилися на ринку, тому що багато людей скаржилися, що традиційні фотоелектричні панелі просто недостатньо добре виглядають на їх дахах. З появою полікристалічних кремнієвих сонячних елементів і тонкоплівкових сонячних панелей ринок нарешті був готовий до сонячної черепиці та її виробництва. Тонкоплівкові сонячні елементи недорогі у виробництві, але оскільки технологія все ще нова, вартість сонячної черепиці все ще відносно висока.

Сонячна черепиця встановлюється як звичайна черепиця: вона здебільшого прикручується або прибивається цвяхами. Після цього вони з’єднуються послідовно або паралельно і підключаються до вашого сонячного інвертора та сонячної батареї. Після того, як все підключено, вони працюють як звичайні сонячні панелі, виробляючи електроенергію під впливом прямих сонячних променів.

Однією з найбільших переваг сонячної черепиці є те, що вона виробляє сонячну енергію і діє як традиційний покрівельний матеріал. Ви можете використовувати відновлювану енергію у своєму будинку і робити це з високою ефективністю перетворення: деякі види сонячної черепиці використовують монокристалічну технологію, що забезпечує ефективність перетворення близько 20%.

Типи сонячних покрівель

З часом, коли сонячна черепиця стала більш популярною, почали з’являтися інші види сонячних продуктів. Сонячна черепиця або сонячні дахи стали такими популярними, тому що вони вже включали в себе вартість заміни даху і зменшили необхідність шукати двох окремих підрядників: одного для заміни даху, а іншого для встановлення фотоелектричних панелей. З цієї причини на ринку сонячної енергетики з’явилися два нових продукти:

Інтегрована сонячна металева покрівля

Інтегрована сонячна металочерепиця. це різновид багатошарової металочерепиці, яка складається зі скляного покриття, кольору та монокристалічного шару. Проводка та всі інші електричні компоненти заховані під металом для чистоти зовнішнього вигляду. Вся система розміщена на вентильованій стелажній системі, що підвищує її ефективність і вихідну потужність.

Покрівля з блокуванням сонячних панелей

У відповідь на постійне зростання кількості сонячних дахів, GAF і Suntegra представили покрівлю з блокуванням сонячних панелей. Цей вид покрівлі допомагає уникнути витрат на сонячну черепицю та всіх додаткових робіт, що супроводжують сонячну черепицю. Така система проста в установці, конкурентоспроможна за ціною і є хорошим компромісом в естетичному сенсі, особливо між регулярно встановленими сонячними панелями і інтегрованою системою, що з’єднується.

Сонячний дах: Середні витрати на встановлення

У США щохвилини продається сонячна черепиця на тисячі доларів. Але яка вартість установки даху для вас?? Відповідь на питання, скільки грошей ви повинні викласти за сонячну черепицю на даху, залежить від наступних факторів:

 • Вік і стан вашого даху,
 • Орієнтація та нахил даху,
 • Середня ізоляція у вашій місцевості (в годинах/рік),
 • Середнє сонячне випромінювання у вашій місцевості (у Вт/м2),
 • Ваші енергетичні звички та потреби,
 • Будь-які майбутні плани щодо встановлення нових пристроїв, що працюють на електриці.

Всі ці фактори будуть істотно впливати на вартість сонячної черепиці та даху в кожному конкретному випадку. Ці фактори, особливо ваші потреби в енергії (в середньому за місяць), визначатимуть кількість сонячної черепиці або інтегрованих сонячних панелей, які вам знадобляться, а також тип сонячної черепиці, який вам знадобиться. Таким чином, дах з сонячної черепиці може коштувати від 15 000 до 20 000 доларів, з додатковими витратами, якщо вам потрібен новий дах.

Бренди сонячних дахів

Оскільки дахи з сонячної черепиці довели свою надійність, економічність та естетичність, все більше домовласників хочуть встановити їх на своїх нових будинках. Збільшення попиту призвело до зростання і зробило бізнес на сонячних дахах більш прибутковим. З цієї причини багато компаній пропонують ту чи іншу форму сонячних дахів. Сонячна черепиця Tesla відкрила шлях до нової сфери.

Tesla

Хоча сонячна черепиця відома вже кілька років, саме сонячна черепиця Tesla Solar Shingle дійсно привернула до неї повну увагу ринку. З сонячним дахом Tesla, як обіцяє Tesla, ви заплатите приблизно таку ж ціну, як за стандартний дах і сонячні панелі разом узяті. Насправді Tesla в основному відповідає своїм обіцянкам, оскільки вони підходять до кожного даху індивідуально.

У більшості випадків, залежно від розміру вашого будинку та енергетичних потреб, ваш сонячний дах Tesla складатиметься як з активних, так і з неактивних сонячних панелей. Такий підхід дає Tesla більше шансів створити ідеальний сонячний дах для вас, а також обмежити витрати. Однак, стоячи на 13.50 за квадратний фут неактивної сонячної черепиці, сонячний дах Tesla все ще набагато дорожчий, ніж стандартна асфальтована черепиця, постійна на рівні близько 3.50-5.50 за квадратний фут.

Сонячний дах Luma

Покрівля Luma Solar, з іншого боку, має більшу сонячну потужність. кожна з її сонячних плиток має потужність 80 Вт. Черепиця для сонячних панелей, яку вони встановлюють, має також неактивну черепицю, щоб ви могли мати однорідний вигляд і відчуття вашої сонячної покрівлі без будь-яких компромісів. Установка неактивної сонячної черепиці також коштує дешевше, оскільки вона дешевша у виробництві. Таким чином, ви утримуєте витрати на прийнятному рівні: Рішення Luma Solar Shingle коштує близько 4.50 за ват потужності постійного струму.

CertainTeed Apollo II

CertainTeed пропонує два сонячних продукти для часткової або повної заміни даху. Компанія пропонує черепицю Apollo II Shingles та черепицю Apollo II. Обидві поставляються з монокристалічними сонячними елементами і, безсумнівно, добре впишуться у ваш існуючий дах. Оскільки вони є монокристалічними сонячними елементами, ці два продукти мають високий рівень ефективності і за своїми характеристиками порівнянні з сонячним дахом Tesla.

Suntegra

Suntegra також пропонує своїм клієнтам дві лінійки продуктів: сонячну черепицю та сонячну черепицю. Їх сонячна черепиця поставляється з наступними номінальними показниками потужності:

Вони виготовлені з високоякісного, міцного матеріалу, який за своєю довговічністю можна порівняти з асфальтовою черепицею. На відміну від традиційної сонячної панелі, вони не мають чорнуватого відтінку, який має більшість сонячної черепиці. На відміну від більшості сонячних панелей, вони досить дорогі, оскільки їх ціна починається від 3.80 за ват потужності постійного струму.

З іншого боку, сонячна черепиця Suntegra має більш високий ціновий діапазон: 6.16. 6.57 на ват потужності постійного струму. Вони мають дещо нижчу ефективність та вихідну потужність: 64 і 70 Вт. Якщо ви все ж вирішите встановити сонячну черепицю цієї ж компанії, ви отримаєте більше сонячної енергії з тієї ж площі даху.

GAF Materials Corporation

GAF на сьогоднішній день є одним з найбільших виробників покрівельних матеріалів у США. Нещодавно компанія представила власну лінійку рішень для сонячної черепиці, які передбачають покриття всього даху сонячними елементами. Частина сонячної черепиці виготовляється з асфальту, тому установка схожа на установку традиційної асфальтової черепиці. вона прибивається до основної конструкції.

Повна заміна даху на сонячну черепицю GAF може коштувати близько 30 000 доларів для стандартного даху в США. Кожна плитка сертифікована на 45 Вт вихідної потужності, що дає вам більш ніж достатньо електроенергії для середньостатистичного будинку в США.

Сонячна покрівля Forward

Компанія Forward Solar Roofing запропонувала рішення для інтегрованої сонячної металевої покрівлі. Таким чином, компанія може запропонувати активну сонячну черепицю (або сонячну покрівлю), яка коштує близько 50% за квадратний фут у порівнянні з сонячним дахом Tesla. Оскільки сонячна черепиця коштує багато грошей, повний сонячний дах може бути досить дорогим. Сонячна покрівля Форвард дозволяє уникнути цих витрат і заощадити ваші гроші.

Обслуговування установки

Сонячна черепиця дуже схожа на звичайну черепицю. випадковий дощ зробить більшу частину очищення та обслуговування за вас. Проте, якщо ви живете в місцевості з великою кількістю дерев або навіть в місцевості з рясними снігопадами, можливо, ви захочете витратити деякий час на очищення черепиці від усього, що може затінювати її, особливо в осінньо-зимовий період року.

Крім того, є дуже мало обслуговування. Зазвичай рекомендується, щоб електрик приїжджав на об’єкт раз на рік і перевіряв проводку та сонячні батареї (якщо вони у вас є), але насправді після встановлення нового даху потрібно виконати дуже мало роботи.

Порівняння вартості сонячної черепиці та звичайної покрівлі

Багато домовласників не хочуть встановлювати традиційні сонячні панелі, оскільки сонячна черепиця виглядає набагато краще. Створені, щоб нагадувати звичайні покрівельні матеріали, вони є правильним вибором для всіх, хто може собі це дозволити. Вартість, зокрема, є найбільшою проблемою, оскільки сонячна черепиця навіть дорожча за звичайні сонячні панелі.

З цієї причини рекомендується розглядати сонячну черепицю тільки на новому об’єкті нерухомості або якщо ви вже плануєте замінити весь дах. Це дасть вам унікальну можливість вивчити різні варіанти та бренди сонячної покрівлі, доступні на ринку. Оскільки на ринку з’являється все більше виробників сонячної черепиці, традиційні покрівельні матеріали, швидше за все, будуть відставати у виробничих лініях, залишаючи місце для технології наступного покоління.

Порівняння вартості сонячної черепиці зі звичайними сонячними панелями

Перш ніж порівнювати сонячну черепицю і панелі, важливо відзначити, що, хоча вони виконують одну і ту ж функцію, вони є різними продуктами. Сонячна черепиця вважається продуктом більш високого класу і призначена для:

 • Домовласники, які хочуть зберегти естетичний вигляд свого будинку,
 • Домовласники, які хочуть отримати більш гладкий і міцний продукт, який прослужить десятиліттями,
 • Домовласники, які хочуть замінити дах і встановити панелі. сонячна черепиця зменшує витрати на робочу силу та економить час.

Маючи це на увазі, ми можемо порівняти ціни. Сонячна черепиця коштуватиме від 15 000 до 20 000 доларів для середньостатистичного американського будинку. Середньостатистична установка сонячних панелей коштуватиме близько 16 000 доларів для середньостатистичного будинку в США. Це ставить їх у майже однаковий ціновий діапазон, залежно від бренду та розміру системи.

Однак, якщо вам потрібно замінити дах і отримати доступ до сонячної енергії, то бітумна черепиця. набагато кращий варіант. Не забувайте, що для встановлення сонячних панелей потрібен хороший і міцний дах. Заміна даху обійдеться в тисячі доларів. З сонячною черепицею витрати поглинаються, оскільки вам не потрібно додатково платити за черепицю/гонт, як у випадку зі стандартним дахом.

Ще один важливий аспект, на який слід звернути увагу. це виробник. Наприклад, сонячна черепиця Tesla часто коштує в кілька разів більше, ніж у інших виробників. Це тому, що сонячна черепиця Tesla вважається продуктом преміум-класу, і навіть існує довгий список очікування для тих, хто хотів би її встановити. Однак в обох випадках ви можете розраховувати на сонячні податкові пільги та інші стимули.

Переваги сонячної черепиці для даху

Як і будь-який інший сонячний продукт, сонячна черепиця має багато переваг. Можливість виробляти власну сонячну енергію для житлових приміщень на даху без шкоди для зовнішнього вигляду вашого будинку є достатньою перевагою для багатьох американських домовласників, щоб вибрати цей продукт. Основні переваги сонячної черепиці включають

 • Зменшення вуглецевого сліду,
 • Економія на рахунках за електроенергію,
 • Можливість подати заявку на податкові пільги (згідно з Федеральним ITC) та сонячні знижки,
 • Збереження або покращення зовнішнього вигляду вашого будинку та даху.

Недоліки сонячної черепиці

Однак більшість сонячних черепиць мають і свої недоліки. Сонячна черепиця є відносно новим продуктом на ринку. Вони все ще вважаються продуктом високого класу, розкішшю, яка коштує значних грошей. Оскільки сонячна промисловість продовжує впроваджувати нові сонячні енергетичні системи та дешевшу сонячну черепицю, можна очікувати, що їх буде все більше на дахах по всій території США. До основних недоліків сонячної черепиці відносяться:

 • Дуже висока початкова ціна за квадратний фут і проект. оскільки більшість сонячних черепиць потрібно монтувати на нову конструкцію (щоб забезпечити безпеку і довговічність на довгі роки), вам також може знадобитися повна заміна даху,
 • Сонячна покрівля має обмежену кількість стилів. На відміну від традиційної черепиці, сонячна черепиця містить кремнієві сонячні елементи. Це рішення для сонячної енергії, з цієї причини, повинно мати поверхню, яка може взаємодіяти з сонячним світлом. що дає вам обмежену доступність кольорів та візерунків,
 • Сонячна черепиця схожа на сонячні панелі. вони потребують впливу прямих сонячних променів, завжди під певним кутом, що має допомогти генерувати найбільшу кількість електроенергії. Ці тонкоплівкові сонячні елементи повинні бути звернені на південь. якщо дах вашого будинку не виходить на південь, встановлення сонячної черепиці може бути недоцільним, оскільки сонячні панелі будуть давати максимальний вихід енергії, якщо їх нахилити або переорієнтувати. Ми не можемо сказати того ж про сонячну черепицю, оскільки вона повинна бути покладена на поверхню даху рівно.

Чи включені сонячні дахи в сонячні пільги та податкові кредити?

Так, ваш сонячний дах з бітумної черепиці підпадає під сонячні стимули та податкові пільги. Оскільки цей тип даху може виробляти відновлювану енергію, він має право на більшість державних та федеральних стимулів та податків на сонячну енергію. Ви повинні подати заявку на федеральний податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику, державні пільги на сонячну енергію, а також державні та комунальні знижки. Федеральний ITC повертає близько 22% вартості інвестицій, в той час як знижки та пільги можуть повернути до 1 вата потужності постійного струму.

Поширені запитання

Чи продаються будинки з сонячними батареями швидше?

Так, будинки з сонячними батареями продаються швидше. Багато нових власників будинків є екологічно свідомими людьми, які знають, що сонячний дах збільшує вартість нерухомості без збільшення податків на нерухомість. Крім того, свобода відсутності або дуже низьких рахунків за електроенергію є привабливою для багатьох. Якщо ви думаєте про встановлення сонячних панелей на існуючому даху перед продажем, це може бути хорошим варіантом, оскільки кожен кВт сонячної потужності, встановлений на даху, збільшує вартість вашої нерухомості приблизно на 6 000.

Чи варті сонячні дахи того?

Так, сонячні дахи того варті. Більшість сонячних дахів (таких як сонячний дах Tesla) можна порівняти за вартістю зі звичайним дахом з встановленими сонячними панелями. Сонячний дах Tesla також має перевагу уніфікованого вигляду даху, оскільки не всім подобається вигляд сонячних панелей на існуючому даху. Найкраще, що можна зробити, щоб забезпечити собі сонячний дах. це почати планувати його ще до того, як будинок буде побудований, щоб гарантувати, що все обладнання можна буде встановити одразу, без затримок.

В який час доби сонячні панелі найбільш ефективні?

Сонячні панелі та сонячна черепиця найбільш ефективні під час сонячного полудня. близько 14:00 влітку в Північній півкулі. Ви побачите найбільшу чисту сонячну енергію від ваших сонячних панелей або сонячної черепиці на даху між 10:00 і 16:00, оскільки це час, коли Сонце знаходиться в найвищому положенні на небі. Крім часу, є й інші фактори, які можуть впливати на ефективність ваших сонячних панелей, такі як орієнтація, затінення, довгота і широта, а також пора року.

Чи працюють сонячні панелі під час дощу?

Оскільки під час дощу небо здебільшого затягнуте хмарами, ваші сонячні панелі не працюватимуть. Це особливо актуально для темних, похмурих днів з густими хмарами на небі. Однак, ваші сонячні панелі все ще можуть виробляти деяку кількість електроенергії у випадку злегка затягнутого хмарами неба. Найбільша перевага поєднання дощу та сонячних панелей полягає в тому, що ваша сонячна система буде вільною від пилу після дощу і зможе виробляти набагато більше електроенергії, ніж раніше.

Висновок

Сонячна черепиця вважається наступним поколінням сонячних панелей. Відносно дешева та ідеальна для тих, хто хоче оновити свою власність та змінити дах, сонячна черепиця є джерелом енергії майбутнього. Оскільки вони виробляють безкоштовну електроенергію і мають право на податкові пільги, ви також можете розраховувати на значну економію на рахунках за електроенергію. Зараз саме час зробити вибір між традиційними сонячними панелями та сонячною черепицею.

Огляди, панелі та установка сонячних панелей Tesla Solar

Чи виправдовують сонячні панелі Тесли свою популярність? Прочитайте наш детальний огляд, щоб отримати відповіді на всі ваші запитання.

 • Короткі факти
 • Переваги Недоліки
 • Відгуки про Tesla Solar
 • Огляд Tesla
 • Оплата вартості
 • Наша рекомендація

сонячна, черепиця, вашого, даху

Відмова від відповідальності: Всі представлені продукти та послуги відібрані нашими редакторами незалежно. Однак, коли ви купуєте щось за нашими роздрібними посиланнями, ми можемо заробити партнерську комісію.

Хоча Tesla починала як автомобільна компанія, вона зробила собі ім’я в сонячній енергетиці, коли представила свій сонячний дах у 2016 році. Продукт має сучасний, привабливий дизайн даху, в якому використовуються невеликі сонячні панелі, що імітують зовнішній вигляд звичайної черепиці. Цей елегантний вигляд у поєднанні з широко впізнаваним ім’ям Tesla зробив її популярним вибором серед домовласників. Але наскільки хороші сонячні панелі Tesla насправді?

Ми проаналізували технічні характеристики сонячних панелей, галузеві тенденції, відгуки клієнтів та багато іншого, щоб визначити найкращі компанії в галузі сонячної енергетики, доступні для тестування. Цей огляд сонячних панелей Tesla охоплює продукцію компанії, способи оплати, репутацію, послуги та багато іншого.

Важливе зауваження: Tesla виробляє сонячні панелі та батареї, але не встановлює їх. Виберіть одного з сертифікованих інсталяторів Tesla нижче, щоб встановити ваші сонячні панелі Tesla.

Пропонує унікальні сонячні дахи для стриманої естетики Пропонує активний моніторинг 24/7 Виробляє власну сонячну батарею Powerwall

Доступна в 50 штатах Працює в галузі з 1985 року Випускає власні монокристалічні сонячні панелі

Доступна у 23 штатах 25-річна гарантія на продукт, роботу та інвертор Гарантія захисту живлення

25-річна гарантія на якість виготовлення та продукцію Пільги для власників новобудов Доступна у 20 штатах

Короткі факти про Tesla

BBB rating is accurate as of April 2023.

Переваги та недоліки Tesla

ПеревагиНедоліки

Відгуки про Tesla Solar

Ми проаналізували 100 останніх додавань в Google Reviews для штаб-квартири Tesla в Пало-Альто, штат Каліфорнія. В цілому, відгуки неоднозначні, 47% з них мають три зірки або менше. Однак ці відгуки також стосувалися автомобілів Tesla, а не лише її сонячних продуктів. Клієнти в основному скаржилися на те, що Tesla не має людських представників служби підтримки клієнтів. Люди також мали труднощі з плануванням ремонту таких продуктів, як сонячна батарея Powerwall. позитивні відгуки хвалять якість продукції Tesla та зусилля компанії, спрямовані на те, щоб зробити відновлювану енергію доступною. Прочитайте, що сказали деякі клієнти нижче.

Абсолютно люблю наш. Сонячні панелі : У нас була система потужністю 5 кВт, яку ми модернізували до 10 кВт, обслуговування клієнтів було на найвищому рівні, і весь досвід був чудовим (обидва рази). Powerwalls : ОБОВ’ЯЗКОВО, якщо ви отримуєте сонячну енергію люблю додаток, переглядаю його тричі на день. Завжди цікавий виклик. опуститися нижче рівня використання мережі. Ласкаво просимо в майбутнє, побудоване Tesla. Ми значною мірою енергетично незалежні. Дякую, команда Tesla! “-Аарон Наттен через Google Reviews

Продавці дуже люб’язні і відповідають на всі питання, які у вас можуть виникнути “-Ліббі Чанг через Google Reviews

Я дзвонив до служби підтримки клієнтів чотири рази, але досі не маю доступу до автоматичного виставлення рахунків у своєму обліковому записі Tesla. Жахливе обслуговування клієнтів. “.Брендон Т. через Google Відгуки

Енергія Тесла використовують оманливі практики та тактику шахрайських продажів! По-перше, з моменту внесення депозиту до встановлення двох сонячних панелей пройшло більше двох років Powerwalls ! А перед установкою вони збиралися профінансувати проект на 2.5% і отримайте мені знижки SGIP. Мені повідомили електронною поштою та усно, що Tesla подасть документи на знижку SGIP до комунальної компанії Тепер, після завершення проекту, мені сказали, що вони більше не можуть подавати форми SGIP, і мені доведеться заплатити повну ціну за проект. “. Джей Гарден через Google Reviews

Огляд компанії Tesla

Компанія Tesla зробила собі ім’я в альтернативній енергетиці завдяки своїм електромобілям (EV) з 2003 року. У 2016 році компанія придбала SolarCity і почала надавати продукти з відновлюваної енергетики для домашніх сонячних енергетичних систем. Пізніше вона представила сонячну батарею Tesla Powerwall, яка стала однією з найпопулярніших сонячних батарей на ринку. Tesla також відома своїми сонячними дахами. Замість того, щоб просто розмістити сонячні панелі на вашому існуючому даху, сонячний дах Tesla використовує мінімалістичні сонячні панелі для створення нового даху без видимої сітки. прихований край і низький профіль. Це робить панелі Tesla схожими на звичайну черепицю і пропонує сучасний, менш помітний стиль. У сонячних дахах Tesla також використовуються монокристалічні сонячні панелі. найефективніші на сьогоднішній день. Сонячні продукти та послуги Tesla доступні у всіх 50 штатах, але відрізняються залежно від поштового індексу. Ми рекомендуємо уточнити у компанії, чи обслуговує вона адресу вашого будинку. Отримайте свою сонячну пропозицію сьогодні.

Сонячний дах Tesla | Найкращі варіанти сонячного даху для вашого будинку

сонячна, черепиця, вашого, даху
сонячна, черепиця, вашого, даху

Оскільки ми все більше визначаємо свій щоденний вплив на навколишнє середовище і оскільки популярність будинків на сонячних батареях стає все більш життєздатною, це було лише питанням часу, коли з’явиться компанія, яка зруйнує ринок сонячних дахів з красивим, інноваційним дизайном. Компанія Tesla, відома своїми швидко виробленими екологічно чистими автомобілями, які не економлять на стилі, розробила і виготовила життєздатні альтернативи тому, що в іншому випадку було б неприємно бачити на дахах за багато миль звідси. Завдяки бітумній черепиці Tesla, досить скоро ми більше не побачимо на будинках кмітливих господарів кричущих (хоча і життєво важливих) величезних сонячних панелей. Натомість наші будівельні експерти прогнозують нову хвилю забезпечення вашого будинку сонячним світлом завдяки інноваційним варіантам сонячних дахів Tesla, які імітують зовнішній вигляд і відчуття традиційних покрівельних матеріалів.

Тим не менш, ми не говоримо, що розробка та інновації сонячних продуктів не зазнали інноваційних оновлень за останні сорок років. Хоча технологія, що лежить в основі першої сонячної черепиці, була розроблена ще в 1970-х роках, її зовнішній вигляд практично не змінився з тих пір. Насправді, з часом ми бачили, як кілька компаній намагалися розробити черепицю, що працює від сонця, щоб імітувати справжні традиційні покрівельні матеріали, але вони ніколи не змогли замінити традиційні сонячні панелі, встановлені на даху, з точки зору естетики, вартості або якості. Хоча створення інтегрованих сонячних механізмів не є новою концепцією, виробництво привабливої сонячної черепиці незабаром стане все більш доступним для наших клієнтів з моменту дебюту сонячних дахів Tesla.

Близько двох років тому Ілон Маск представив свій далекоглядний “будинок майбутнього”, але лише пізніше домовласники почали звертати увагу на нього і звертатися до нас із запитаннями про перспективну черепицю для своїх будинків. Випускаючи продукцію вже більше року, ми тут, щоб розповісти про дивовижно стійку, високоякісну реальність технологічної черепиці Tesla, про те, як її отримати, і чому вона може так змінити ваш будинок.

ЩО Ж ВІДРІЗНЯЄ СОНЯЧНІ ДАХИ TESLA ВІД ІНШИХ??

сонячна, черепиця, вашого, даху

Поглинаюча сонячну енергію черепиця Tesla виготовлена з тонких шарів кварцу, які, як було доведено, практично не піддаються руйнуванню, насправді, існує навіть мем, який варто переглянути, щоб побачити, наскільки вони дійсно стійкі. Ціни на сонячні дахи Tesla можуть варіюватися в залежності від вашого місцезнаходження та витрат на встановлення, які є унікальними для потреб вашого проекту, при цьому вартість сонячної черепиці коливається в межах 22 доларів за квадратний фут.

І хоча ці оцінки вищі порівняно зі старими сонячними черепицями та панелями, сонячний дах Tesla, безсумнівно, прослужить набагато довше, ніж звичайні покрівельні матеріали. це означає, що в довгостроковій перспективі черепиця Tesla може заощадити ваші гроші, оскільки вона потребує меншого обслуговування і її потрібно буде замінювати рідше.

З вісьмома різними варіантами черепиці, розробленими для відображення традиційних і улюблених стилів як в сонячних, так і в несонячних варіантах, в яких використовується загартоване скло, втричі міцніше, ніж шифер або асфальт, є більш ніж достатньо причин, щоб розглянути їх. На жаль, загартоване скло робить їх непридатними для різання за індивідуальним розміром, тому Tesla також пропонує різноманітні несонячні черепиці з більш слабким склом. Це також допоможе вам встановити черепицю по краях будинку, наприклад, біля димоходу, і в будь-якому іншому місці, де черепицю Tesla потрібно обрізати до потрібного розміру. З іншого боку, навіть класичні сонячні панелі не працюють, скажімо, на металевому даху, оскільки поверх них не можна покласти сонячну черепицю. тобто, поки не буде встановлено черепицю Tesla.

Ось чому Tesla може запропонувати свою “нескінченну” гарантію на свою черепицю з 30-річним покриттям на її енергогенеруючі можливості та елементи захисту від атмосферних впливів.

НЕ ІСНУЄ ТАКОГО ПОНЯТТЯ, ЯК ПОВНІСТЮ СОНЯЧНИЙ ДАХ

сонячна, черепиця, вашого, даху

Подумайте про всі куточки, вигини і повороти, які можуть бути на різних дахах, а також про те, що деякі слабші сонячні черепиці Tesla потрібно вирізати на замовлення, щоб встановити їх на місце, і не дивно, чому Tesla не пропонує можливість встановлення повністю сонячного даху. Щоб ваша покрівля виглядала безшовною та цілісною, компанія доклала чимало зусиль, щоб дві черепиці виглядали ідентично для непідготовленого ока, створюючи єдиний, бездоганний дах.

Якщо ви думали, що можете піти напролом і встановити надпотужний сонячний дах, вам варто подумати ще раз. Не те, щоб це була дуже мудра інвестиція, з самого початку.

ВИ ПОМІТИТЕ КАРДИНАЛЬНІ ЗМІНИ У ВАШОМУ ЕНЕРГОСПОЖИВАННІ

Перед тим, як процес буде завершено, Tesla попросить вас провести дослідження вашого енергоспоживання, щоб взяти середній точний показник лічильника і спроектувати сонячний дах Tesla, який буде унікальним для вашого будинку.

А зі старішими технологіями сонячних дахів зберігання енергії часто було дорогим і складним для зберігання. Щоб вирішити цю проблему, Tesla створила витончені “Powerwalls” або батареї, які займають мало місця і чудово виглядають.

Після встановлення ви помітите, скільки енергії ви використовуєте, і яка витрачається даремно, оскільки виснаження вашої сонячної панелі Powerwall, коли дах неактивний, наприклад, вночі, означає, що ваша система купує енергію з традиційної електромережі. Щоб боротися з цим, ви можете легко додати більше Powerwalls, звернувши увагу на розбіжності в потужності.

ЗВИЧАЙНО, ДЛЯ ВСЬОГО Є СВІЙ ДОДАТОК

Щоб відстежувати використання та доступну потужність, Tesla створила простий у використанні додаток для перевірки використання енергії в режимі реального часу. Він показує, скільки енергії виробив дах, скільки економить ваш Powerwall і скільки енергії доступно для використання в будинку в будь-який час.

Незабаром ви помітите, що додаток Tesla для сонячних дахів чимось нагадує захоплюючу гру, допомагаючи вам використовувати енергію там і тоді, де і коли це має найбільше значення, щоб ви точно знали, що відбувається, і могли розподілити її рівномірно.

сонячна, черепиця, вашого, даху

ВИ НЕ ПОВІРИТЕ, ЩО ЗАБИРАЛО ВСЮ ВАШУ ЕНЕРГІЮ

Ви можете бути просто шоковані, коли зрозумієте, скільки енергії використовується кожним приладом через додаток Tesla Solar. Незабаром, так само як і те, які продукти містять найбільше калорій, ви вийдете на новий рівень обізнаності і точно знатимете, які прилади споживають найбільше енергії, а які найменше.

Хоча це приносить дуже невелику фінансову віддачу, коли ваш сонячний дах Tesla накопичує енергію і ваш Powerwall повністю заряджений, ви можете відправити надлишок енергії назад у вашу мережу, щоб поділитися нею.

сонячна, черепиця, вашого, даху

ПОДАТКОВИЙ КРЕДИТ

Найкраще і ніколи не варто забувати, що національний 30% податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику поширюється на вартість сонячної черепиці Tesla та необхідного обладнання для сонячної енергетики, включаючи вартість акумуляторів Tesla Powerwall. Крім того, додаткові державні, місцеві або комунальні стимули для сонячних дахів також можуть допомогти вам отримати вигоду.

Залишити відповідь