SolarEdge 6.0 кВт Сонячний інвертор для зарядки електромобілів. Зарядний інвертор для електромобілів Solaredge

Fronius Primo 5.Мережевий інвертор 0 кВт

SolarEdge 6.0 кВт зарядний сонячний інвертор для електромобілів

SolarEdge 6.Зарядний пристрій для електромобілів та сонячний інвертор 0 кВт

Однофазний сонячний інвертор для зарядки електромобілів SolarEdge дозволяє домовласникам заряджати свої електромобілі безпосередньо від енергії сонця, максимізуючи використання сонячної енергії та додатково зменшуючи рахунки за електроенергію. Вони також отримають вигоду від можливості заряджати електромобілі до 2.У 5 разів швидше, ніж стандартний зарядний пристрій для електромобілів, завдяки інноваційному режиму прискорення заряджання від сонячної енергії, який використовує мережеву та фотоелектричну зарядку одночасно. Встановлюючи зарядний інвертор для електромобілів, ви отримуєте вигоду від зменшення клопоту, пов’язаного зі встановленням окремо зарядного пристрою для електромобілів та фотоелектричного інвертора, а також від інтеграції з платформою моніторингу SolarEdge.

Незалежно від того, чи є ваш клієнт власником електромобіля зараз, чи просто хоче бути готовим до цього, будьте готові вести свій бізнес у майбутнє з SolarEdge.

Повна видимість і контроль Однофазний сонячний інвертор для зарядки електромобілів SolarEdge EV підтримує повне підключення до мережі та легко інтегрується з платформою моніторингу SolarEdge. Домовласники можуть відстежувати стан зарядки, контролювати зарядку автомобіля та встановлювати графік зарядки. Функції моніторингу включають:

 • Розумне планування для використання з тарифами Time of Use (TOU). заряджайтеся від мережі в непікові години
 • Відстежуйте споживання сонячної енергії, електромобілів та мережі для наочності та контролю енергоспоживання домогосподарства
 • Віддалене керування через мобільний додаток. вмикайте та вимикайте зарядку
 • Перегляд тривалості заряджання, енергії заряду та стану сонячного заряду
 • Просте введення в експлуатацію інвертора безпосередньо через смартфон за допомогою мобільного додатку SetApp

Основні переваги: Поєднує сонячну та мережеву енергію для зарядки електромобілів до 2.У 5 разів швидше, ніж типовий зарядний пристрій режиму 2 Максимізує власне споживання та оптимізує використання відновлюваної енергії Розроблений спеціально для роботи з оптимізаторами потужності SolarEdge Рекордний 99% ККД та висока надійність, завдяки технології HD-Wave Малий, легкий, так само простий в установці та введенні в експлуатацію, як і стандартний інвертор SolarEdge Вбудований моніторинг на рівні модуля (підключення для моніторингу також необхідне для першої зарядки електромобіля) Вдосконалені функції безпеки, включаючи інтегрований захист від дугового короткого замикання Гнучкість у виборі типів та довжини зарядного кабелю (кабель та тримач замовляються окремо) Вбудований УЗО постійного струму на 6мА, що відповідає стандарту IEC 62752: 2016, що знижує витрати на встановлення та обслуговування

Конфігурація зарядного пристрою для електромобілів Для конфігурації зарядного пристрою для електромобілів за допомогою програми моніторингу потрібне підключення до мережі Ethernet, Wi-Fi або стільникового зв’язку.

Відгуки

Лише авторизовані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишати відгуки.

Зарядний інвертор SolarEdge EV Charging 1PH з технологією HD-Wave, 6.0 кВт, з конфігурацією SetApp

Якщо ви хочете зробити замовлення в нашому інтернет-магазині, будь ласка, увійдіть або запросіть обліковий запис.

solaredge, сонячний, інвертор, зарядка, електромобілів

solaredge, сонячний, інвертор, зарядка, електромобілів

solaredge, сонячний, інвертор, зарядка, електромобілів

solaredge, сонячний, інвертор, зарядка, електромобілів

solaredge, сонячний, інвертор, зарядка, електромобілів

Цей продукт є пристроєм 2-в-1. Можна використовувати як звичайний фотоелектричний інвертор для зарядки електромобілів.

1-фазний інвертор з вбудованим зарядним пристроєм для електромобілів призначений для посилення позитивного ефекту від електромобілів (EV). Розширюючи використання інтелектуальної енергії, інвертор оптимізує енергоефективність, дозволяючи автомобілістам отримати вигоду від зниження витрат на установку і рахунків за електроенергію, заряджати швидше і чистіше, а також забезпечити певний ступінь душевного спокою.

Це перший тип завдяки простоті встановлення та ще швидшому часу заряджання завдяки революційній функції Solar boost. Одночасна зарядка від мережі та сонячної енергії. В результаті, функція Solar boost пропонує власникам будинків можливість заряджати електромобілі до 2.У 5 разів швидше, ніж стандартний зарядний пристрій Mode-2.

Цей 1-фазний інвертор від Solaredge також можна використовувати як звичайний фотоелектричний інвертор. Вибір повністю залежить від вас, можливість використання інвертора як зарядного пристрою для електромобілів завжди можна вирішити пізніше.

Зарядний кабель для електромобілів

Кабель EV Charger з’єднує штекер електромобіля з інвертором.

Платформа моніторингу

Домовласники можуть максимізувати та зменшити домашнє використання, збільшуючи рахунки за електроенергію, використовуючи надлишкову сонячну енергію для зарядки електромобілів. Завдяки безшовній інтеграції з платформою моніторингу, власники будинків можуть контролювати стан зарядки. Можливість регулювання завантаження транспортного засобу та встановлення графіків заряджання. \

Надійність

Завдяки рекордній ефективності 99% та високій надійності, ви можете бути впевнені, що зарядний пристрій від Solaredge є найкращим вибором для зарядки електромобіля. Це стало можливим завдяки спеціальній технології HD-Wave. Зарядний пристрій для електромобілів невеликий, легкий і простий в установці. Його можна використовувати навіть як стандартний інвертор Solaredge.

Властивості Solaredge EV

Завдяки рекордній ефективності 99% і високій надійності, ви можете бути впевнені, що зарядний пристрій для електромобілів від Solaredge є найкращим вибором для зарядки електромобіля. Це стало можливим завдяки спеціальній технології HD-Wave. Зарядний пристрій для електромобілів невеликий, легкий і простий в установці. Його навіть можна використовувати як стандартний інвертор Solaredge. Зарядний пристрій для електромобілів має вдосконалені функції безпеки та інтегрований захист від дугового спалаху. Вбудований ПЗВ постійного струму 6 мА, відповідно до стандарту IEC 62752: 2016, для зниження трудовитрат і витрат на установку

Зарядний пристрій SolarEdge SE5000H-US000BNV4 5000 Вт HD Wave EV Charger

Останнє покоління однофазних інверторів SolarEdge розроблено з використанням нової технології перетворення енергії, яка базується на розподіленій комутації та потужній обробці DSP. Інвертор здатний синтезувати чисту синусоїду, що призводить до значного зменшення кількості магнітів і важких охолоджуючих елементів. Результат. ще менший і легший інвертор для спрощеного транспортування і зберігання, а також легкої установки однією людиною. Рекордний ККД 99% дозволяє виробляти більше енергії для покращеної окупності інвестицій.

ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Тип Інвертор
Вага 1.55 фунтів
Розміри 15 x 4.15 x 1 дюйм
Колір Білий

Умови гарантії див. в гарантійному документіДокументація

Детальна інформація

Інвертор SolarEdge з технологією HD-Wave, володар престижної нагороди Intersolar 2016 року, розриває шаблони традиційних інверторів. Використовуючи нову технологію перетворення енергії, яка заснована на розподіленій комутації і потужній DSP обробці, інвертор технології HD-Wave здатний синтезувати чисту синусоїду, що призводить до значного зменшення кількості магнітів і важких охолоджуючих елементів. Цей невеликий і легкий інвертор дозволяє спростити транспортування та зберігання, а також установку однією людиною. Рекордна ефективність дозволяє виробляти більше енергії для поліпшення рентабельності інвестицій.

Висока надійність

Висока надійність завдяки низькому тепловиділенню

Швидке та просте введення в експлуатацію інвертора безпосередньо зі смартфона за допомогою програми SolarEdge SetApp

Інші

Оберіть опції

Нещодавно переглянуті

Вибачте, товарів немає.

Соціальний

Редагування параметрів

Сповіщення про наявність на складі

Умови Умови

Політика доставки US Solar Supplier У USSolarSupplier ми усвідомлюємо важливість швидкого та ефективного отримання вашої сонячної продукції. Наша мета. забезпечити безперебійний, зручний для клієнтів досвід протягом усього процесу доставки. Щоб допомогти вам краще зрозуміти нашу практику доставки, будь ласка, перегляньте нашу комплексну політику доставки нижче.

Вартість доставки та перевізники Вартість доставки розраховується на основі ваги та розмірів товару(ів) у вашому замовленні. Для наземних відправлень ми використовуємо FedEx або UPS, а для великих вантажів. перевірених вантажних перевізників. Всі наші відправлення застраховані для вашого захисту. З логістичних міркувань всі відправлення здійснюються з використанням транспортного рахунку нашої компанії.

Орієнтовний час доставки При стандартній доставці більшість замовлень прибувають до місця призначення протягом 7-10 робочих днів. Зверніть увагу, що ці оцінки можуть змінюватися залежно від операційних можливостей перевізника та інших факторів, які ми не можемо контролювати.

Перевірка вантажу після доставки Коли ваше замовлення прибуває, дуже важливо, щоб ви ретельно перевірили його після доставки. Якщо доставка здійснюється вантажним автомобілем, вам слід зв’язатися з вантажним перевізником за номером телефону, вказаним у рахунку перевізника. Підписуючи квитанцію про доставку без зазначення будь-яких потенційних пошкоджень, проблем або якщо ви не можете перевірити доставку, ви юридично підтверджуєте, що отримали відправлення в належному стані. Зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутність предметів, не зазначених у квитанції про доставку. Якщо ви вирішили прийняти посилку з видимими пошкодженнями, обов’язково зазначте на квитанції про доставку, що ви розписуєтеся за пошкоджену посилку. Однак, будь ласка, зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутні предмети, прийняті за допомогою доставки під підпис. Після отримання вашого вантажу дуже важливо, щоб ви ретельно підрахували та перевірили вміст, перш ніж підтвердити доставку. У малоймовірному випадку, якщо ваш вантаж був пошкоджений під час транспортування, будь ласка, сфотографуйте матеріали та зазначте пошкодження в коносаменті (BOL). Якщо є значні видимі пошкодження, вам слід відмовитися від доставки. У разі виявлення пошкоджень необхідно повідомити US Solar Supplier електронною поштою (kyle@ussolarsupplier.com) протягом 24 годин з моменту доставки. Будь ласка, додайте підписану BOL, а також будь-які додаткові фотографії або супровідні документи. Якщо BOL не буде належним чином зазначено під час доставки, US Solar Supplier не може нести відповідальність за додаткові витрати на заміну матеріалів. Усі повернуті товари підлягають перевірці та затвердженню.

Прискорена доставка Ми намагаємося відправляти прискорені замовлення в той самий день, коли отримуємо їх. Однак замовлення, розміщені після 13:00 за східним часом (10:00 за тихоокеанським стандартним часом), можуть бути відправлені не в той же день. Прискорені замовлення, розміщені на вихідних або у великі свята, будуть оброблені та відправлені на наступний робочий день. Зверніть увагу, що перевізники не здійснюють доставку у вихідні або великі свята, за винятком суботньої доставки. Якщо вам потрібна доставка в суботу, зверніться за допомогою до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004.

Товари, яких немає в наявності, та товари, що перебувають у черговому замовленні Іноді товар може мати певний час виконання або бути замовлений після отримання вашого замовлення. Якщо ваше замовлення має певний термін виконання, ми зв’яжемося з вами, щоб підтвердити, чи збігається цей термін з дедлайном вашого проекту.

Будь ласка, вкажіть цю інформацію в примітках до замовлення при оформленні замовлення, і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваші потреби. Якщо у вас є інші особливі вимоги, будь ласка, зателефонуйте до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004 перед тим, як оформити замовлення.

Кілька відправлень

Ми зберігаємо нашу продукцію по всій території Сполучених Штатів, і іноді нам може знадобитися доставити ваше замовлення з двох або більше різних місць. У таких випадках ми ніколи не стягуватимемо з вас більшу суму за доставку, ніж ви заплатили при оформленні замовлення. Якщо ви бажаєте, щоб ваше замовлення було доставлено однією партією, зв’яжіться з нашим відділом продажів під час оформлення замовлення за телефоном 1 (800) 230-7004 або додайте цю інформацію до поля “Коментарі та думки власників” у замовленні. Для консолідації певних замовлень нам може знадобитися привезти продукти в наш офіс Vista і об’єднати їх перед відправкою, що може призвести до додаткового 3-5-денного терміну виконання та додаткових витрат на доставку.

Міжнародні відправлення

В даний час USSolarSupplier здійснює доставку тільки в межах США і не пропонує міжнародну доставку.

Доставка на ваш рахунок FedEx або UPS

Політика USSolarSupplier вимагає, щоб регулярні замовлення посилок (наземні, повітряні / експрес-відправлення, не вантажні) були відправлені на наш рахунок UPS. Ми цінуємо ваше розуміння.

Вантажні перевезення

Певні продукти на USSolarSupplier повинні бути відправлені вантажним транспортом через їх вагу, розміри або класифікацію як небезпечні матеріали. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою повернення та відшкодування коштів.

Продукти включають в себе, але не обмежуються ними:

 • Великі сонячні панелі (в більшості випадків понад 90 Вт)
 • Великі інвертори (понад 1 кВт)
 • Рейки довжиною понад 9 футів (108)
 • Залиті свинцево-кислотні акумулятори
 • Акумулятори глибокого циклу
 • Літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFeP04)

Варіанти вантажоперевезень

При оформленні замовлення, яке вимагає доставки вантажу, вам знадобиться наступна інформація:

Вантажоперевезення в житлові райони дорожчі, ніж в комерційні зони, через доступність та усталені маршрути. Якщо ваш вантаж важить понад 100 фунтів і у вас немає доступу до навантажувача або вантажної платформи, вам знадобляться підйомні ворота, щоб вивантажити палету з вантажівки.

Вантажні перевезення можуть бути складними; якщо вам потрібна допомога у виборі відповідного варіанту доставки, зверніться за підтримкою до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004. Ціни на фрахт, представлені на нашому сайті, є приблизними, і наша команда може запропонувати кращу ставку.

Зверніть увагу, що вартість доставки, що відображається при оформленні замовлення, є приблизною і може бути скоригована під час відвантаження. Тарифи на фрахт можуть збільшуватися, поки продукт знаходиться у виробництві. Ви можете допомогти, надавши комерційну адресу доставки, яка може вмістити напівпричіп, та/або визнавши викладені умови та положення.

Наземні / транспортні витрати Логістика Непередбачені витрати

Будь-які збори, понесені перевізником через відсутність інформації про доставку (адреси або місцезнаходження), будуть автоматично виставлені клієнту. Будь ласка, перевірте підтвердження вашого замовлення для отримання точної інформації.

Розміщуючи замовлення по телефону, повідомте торгового представника про будь-які особливості доставки (недоступні для транспортних перевізників райони, такі як вузькі під’їзні шляхи, сільська місцевість, круті пагорби, ґрунтові/гравійні дороги або відсутність адресної інформації та вивісок).

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтесь з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли запитання або занепокоєння щодо доставки, будь ласка, звертайтеся до нашої доброзичливої та компетентної команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і переконатися, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier є позитивним.

Плата за поповнення

Зверніть увагу, що до панелей, інверторів та акумуляторів буде застосована плата за поповнення запасів у розмірі 40% після обробки замовлення та спроби доставки. Цей збір призначений для покриття витрат, пов’язаних з обробкою, обробкою та поповненням запасів повернених товарів.

Скасування бронювання

Якщо вам потрібно скасувати замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів якомога швидше. Якщо замовлення ще не було відправлено, ми докладемо всіх зусиль, щоб скасувати його без додаткових витрат. Однак, якщо замовлення вже було відправлено, ви несете відповідальність за витрати на зворотну доставку та 40% збору за поповнення запасу, згаданого вище.

Претензії та політика повернення

Якщо ви отримали пошкоджену, дефектну або неправильну продукцію, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів протягом 5 робочих днів з моменту отримання відправлення. Ми будемо працювати з вами, щоб знайти відповідне рішення, яке може включати повернення коштів, заміну продукту або надання технічної підтримки для вирішення проблеми.

Щоб ініціювати повернення, ви повинні спочатку отримати номер дозволу на повернення товару (RMA) від нашої служби підтримки клієнтів. Зверніть увагу, що повернення без номера RMA не приймаються. Повертаючи товар, він повинен бути в оригінальній упаковці, з усіма аксесуарами та документацією. Клієнт несе відповідальність за витрати на зворотну доставку, а також стягується плата за поповнення запасів у розмірі 40%.

Політика повернення коштів

Повернення коштів буде здійснено на початковий спосіб оплати протягом 14 робочих днів з моменту отримання повернутого товару(ів). Сума відшкодування становитиме вартість покупки за вирахуванням 40% збору за поповнення запасу та будь-яких витрат на доставку, понесених під час початкового процесу відвантаження та повернення.

Втрачені або вкрадені пакунки

USSolarSupplier не несе відповідальності за втрачені або вкрадені пакунки, підтверджені як доставлені на адресу, вказану для замовлення. За запитом ми підтвердимо доставку за вказаною адресою, дату доставки, інформацію для відстеження та інформацію про перевізника, щоб клієнт міг перевірити.

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтеся з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли запитання або сумніви щодо доставки, будь ласка, не соромтеся звертатися до нашої доброзичливої та кваліфікованої команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і гарантувати, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier буде позитивним.

SolarEdge, SE5000H-US, HD-Wave, 1-Ph, мережевий інвертор з зарядним пристроєм для електромобілів рівня 2,

SolarEdge, SE5000H-US, HD-Wave, 1-фазний, мережевий інвертор із зарядним пристроєм для електромобілів рівня 2, 5000 Вт, 240 В змінного струму, 60 Гц, 2 входи без запобіжників, 12 років гарантії, замикання на землю/AFCI, незаземлений, RS485 та Ethernet, AC-RSD, з RGM, UL-1741-SA (правило 21). SE5000H-US000NNW2

SE-HD хвильовий однофазний інвертор.pdfОднофазні інвертори з технологією HD-Wave

Однофазний інвертор SolarEdge з технологією HD-Wave розриває шаблони традиційних сонячних інверторів. Володар престижної нагороди Intersolar Award 2016 року та відомої нагороди Edison Award 2018 року, однофазний інвертор спеціально розроблений для роботи з оптимізаторами потужності SolarEdge. Інвертор має вбудований захисний вимикач постійного струму, інтегровану функцію швидкого вимкнення та стандартну 12-річну гарантію, яку можна продовжити до 20 або 25 років.

Інноваційна топологія інвертора SolarEdge

Оскільки відстеження точки максимальної потужності та управління напругою здійснюється окремо для кожного сонячного модуля оптимізатором потужності SolarEdge, однофазний інвертор відповідає лише за інвертування постійного струму в змінний. Отже, це простіший, економічно вигідніший і надійніший сонячний інвертор. Фіксована напруга на струні забезпечує роботу з найвищою ефективністю в будь-який час, незалежно від довжини струни та температури.

На додаток до своєї функціональності як фотоелектричного інвертора, оптимізованого для постійного струму, однофазний інвертор також керує енергією акумулятора та системи як частина рішення StorEdge від SolarEdge.

Технологія HD-Wave: Нова ера для фотоелектричних інверторів

Останнє покоління однофазних інверторів SolarEdge розроблено з використанням нової технології перетворення енергії, яка базується на розподіленій комутації та потужній обробці DSP. Інвертор здатний синтезувати чисту синусоїду, що призводить до значного зменшення кількості магнітів і важких охолоджуючих елементів. Результат. ще менший і легший інвертор для спрощення транспортування та зберігання, а також легкого встановлення однією людиною. Рекордний ККД 99% дозволяє виробляти більше енергії для покращеної окупності інвестицій.

Інвертори HD-Wave тепер доступні з інтегрованим моніторингом виробництва та споживання

Для моніторингу споживання потрібно лише просте підключення двох зовнішніх датчиків SolarEdge CT (продаються окремо), що дає домовласникам чітке уявлення про використання енергії.

Залишити відповідь