Скільки місця на даху потрібно для домашніх сонячних панелей. Покрівельні панелі з ПВХ

Скільки місця на даху потрібно для домашніх сонячних панелей?

скільки, місця, даху, потрібно, домашніх, сонячних

Коли мова йде про сонячні панелі для житлових будинків, дах вашого будинку є найбільш очевидним місцем для їх розміщення. Але легко заплутатися в тому, скільки місця на даху потрібно для сонячних панелей, щоб встановити домашню сонячну електростанцію. Не всі дахи мають однакові розміри або технічні характеристики, і деякі будинки мають дахи з більш крутим нахилом, тоді як інші мають дахи з більшою кількістю граней або дивної форми.

Ми хотіли б розповісти вам просту формулу точної кількості квадратних футів, необхідних для певної кількості панелей, але це не так просто. Кожен масив сонячних панелей для житлових будинків розробляється на замовлення відповідно до потреб домовласника та унікального розміру, форми та розмірів його даху, тому необхідна квадратна площа буде залежати від ряду факторів.

Якщо ви задаєтесь питанням: “Скільки сонячних панелей поміститься на моєму даху??”тоді ось кілька речей, які слід врахувати.

скільки, місця, даху, потрібно, домашніх, сонячних

Як розрахувати сонячний потенціал вашого даху

Існує кілька емпіричних правил, яких ви можете дотримуватися, щоб отримати загальне уявлення про те, скільки місця на даху потрібно для встановлення сонячних панелей. Ці рекомендації також можуть допомогти визначити, скільки місця на даху у вас є для розміщення сонячних панелей.

Як правило, кожен квадратний фут площі даху може генерувати близько 15 Вт сонячної енергії. Таким чином, для встановлення сонячних панелей на невеликому будинку може знадобитися лише близько 200 квадратних футів площі даху, в той час як для більшого будинку може знадобитися більше 1 000 квадратних футів площі даху, щоб належним чином компенсувати використання електроенергії.

Щоб компенсувати середню кількість енергії, яку споживає середньостатистичний американський будинок, вам, як правило, потрібно від 18 до 24 панелей, щоб бути ефективними. Це, звичайно, якщо все, що стосується цих панелей, є ідеальним, їх розташування є оптимальним, панелі мають стандартний рейтинг, а місце розташування отримує достатню кількість сонячного світла цілий рік. Якщо ви зміните будь-яку з цих змінних, кількість необхідних вам панелей також зміниться.

Якщо ви хочете отримати уявлення про те, скільки панелей може витримати дах, вам не потрібен складний калькулятор площі сонячних панелей. Ось простий розрахунок, який ви можете зробити: Помножте квадратний метр вашого даху на.75, щоб врахувати необхідний сонячний відступ. (про це нижче.) Візьміть це число і розділіть його на 17.5. це середній квадратний метр стандартного розміру сонячної панелі. Отримане число. це максимальна кількість сонячних панелей, яку ви можете розмістити на даху вашого будинку.

Якщо ви не впевнені у площі вашого даху, ви можете зробити ще один відносно простий розрахунок: Спочатку вам потрібно знати розміри вашого даху від рівня землі. Ви можете виміряти дві сторони даху від землі, а потім перемножити ці числа разом, щоб отримати квадратні фути. Якщо ваш дах не плоский, вам також потрібно врахувати кут нахилу даху, тому виміряйте кут від землі (більшість смартфонів мають додатки для вимірювання кутів) або просто використовуйте 35 градусів, щоб отримати приблизну оцінку, якщо у вас не надто крутий або пологий дах. Потім візьміть квадратні метри, які ви виміряли від землі, і розділіть їх на косинус кута нахилу вашого даху, щоб отримати загальну площу. Якщо вам потрібен калькулятор площі сонячних панелей, ви можете перейти за цим посиланням, щоб отримати зразок розрахунку для даху площею 400 квадратних футів від землі та кутом нахилу 35 градусів, а потім просто змінити ці значення відповідно до зроблених вами вимірювань.

Наскільки близько можуть бути сонячні панелі до краю даху?

Більшість сонячних установок, встановлених на даху, потребують “відступу сонячних панелей” для забезпечення безпеки. Це одна з найпоширеніших вимог до даху для сонячних панелей у місцевих та державних будівельних нормах. Цей відступ. це відкритий простір між краєм сонячної панелі та краєм даху, який забезпечує безперешкодний шлях навколо вашого даху для аварійно-рятувальних служб, таких як пожежники, щоб отримати кращий доступ до вашого будинку в разі надзвичайної ситуації.

Мінімальна висота сонячних панелей залежить від штату, але, як правило, вона займає близько 25 відсотків корисного простору вашого даху. Це становить дві доріжки шириною приблизно 36 дюймів, які проходять уздовж краю вашого даху, на даху з двома основними сторонами. Якщо ваш дах складніший, має кілька граней або різні форми, які сходяться під непарними кутами, ваші вимоги до відступу можуть відрізнятися, саме тому важливо співпрацювати з професіоналами в галузі сонячної енергетики при проектуванні домашньої сонячної електростанції. Команда сонячних дизайнерів Palmetto не тільки подбає про те, щоб простір вашого даху був оптимізований для виробництва електроенергії, але й про те, щоб він також відповідав вимогам усіх юрисдикцій.

Фактори, які слід враховувати при визначенні кількості сонячних панелей

Визначаючи, скільки сонячних панелей вам потрібно, важливо почати з того, щоб подумати про те, які ваші цілі і чому ви хочете перейти на сонячну енергію в першу чергу. Ви хочете максимізувати рентабельність інвестицій? Ви хочете заощадити якомога більше грошей? Ви хочете зменшити свої початкові витрати? Ви хочете мати найбільший вплив на навколишнє середовище і максимально зменшити свій вуглецевий слід?? Більшість людей хочуть досягти балансу між цими цілями, а також можуть мати інші пріоритети, тому корисно отримати чітке уявлення про ваші конкретні кінцеві цілі, перш ніж починати проектування сонячної енергетичної системи.

Після того, як ви визначитеся зі своїми цілями, ви зможете визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для їх досягнення. Цей розрахунок буде залежати від того, скільки енергії використовує ваша сім’я, скільки площі даху у вас є для сонячних панелей, розташування вашого будинку і кута нахилу даху, скільки сонячного світла світить у вашій частині країни, ефективності сонячних панелей, які ви використовуєте, і чи пропонує ваша місцева енергокомпанія чистий облік. Крім того, вам також потрібно врахувати свій бюджет, тому що велика сонячна електростанція може виробляти більше енергії, але вона також буде коштувати дорожче для початкової установки.

Ось кілька моментів, про які слід подумати при визначенні кількості сонячних панелей, необхідних для вашого даху.

Використання енергії

Скільки сонячних панелей вам знадобиться, і, отже, яка площа даху для сонячних панелей вам знадобиться, починається з оцінки того, скільки енергії ви використовуєте в даному році. Існує багато способів визначити річне споживання енергії, але найпростіший з них. просто поглянути на поточний щомісячний рахунок за електроенергію. У ньому має бути вказано, скільки кіловат-годин енергії ви використовуєте в даному місяці, а потім просто помножте це число на 12, щоб отримати річну оцінку. Якщо ви не знаєте власного оціночного енергоспоживання, хорошим початковим числом є те, що середньостатистичний американський будинок використовує близько 11 000 кВт-год енергії щороку.

Ви також повинні врахувати будь-які потенційні зміни у використанні енергії вашою сім’єю в майбутньому, які ви, можливо, захочете врахувати. Наприклад, якщо ви купуєте новий електромобіль, який плануєте заряджати вдома, або якщо ви починаєте частіше працювати з дому, або якщо у вашій родині з’являється нова дитина, ваші потреби в енергії можуть значно змінитися порівняно з попереднім роком.

Розташування (скільки сонячного світла ви отримуєте)

Різні частини країни отримують різну кількість сонячного світла. Наприклад, Арізона відома своїми інтенсивно сонячними днями. В середньому в Арізоні 300 сонячних днів на рік. І навпаки, Джуно, штат Аляска, проводить більше двох третин року в темряві.

Це впливає на те, скільки місця на даху потрібно для сонячних панелей, тому що в залежності від того, де ви живете, вам знадобиться більше або менше сонячних панелей. Тож якщо ви живете десь, де багато сонця, вам може знадобитися достатньо місця на даху лише для кількох сонячних панелей. Але якщо ви живете в Джуно, вам знадобиться багато сонячних панелей на даху, щоб використовувати доступну енергію.

Напрямок вашого даху також визначає, скільки сонячних панелей вам потрібно, оскільки дахи, звернені на південь у північній півкулі, є ідеальними, оскільки вони отримують більше прямих сонячних променів і можуть використовувати це сонячне світло для виробництва більшої кількості енергії. Якщо ваш дах виходить не на південь, вам може знадобитися або складніша установка, щоб повернути панелі в правильному напрямку, або більше панелей, щоб компенсувати різницю в потенціалі вироблення енергії.

Розмір та потужність ваших сонячних панелей

Сонячні панелі можуть відрізнятися за розміром і потужністю, що призводить до створення систем різного розміру для однакової кількості виробленої енергії. Деякі панелі можуть бути меншими за розміром, але мати більшу потужність, що означає, що вони більш ефективні, ніж більші панелі з меншою потужністю. Ось чому ви повинні враховувати ефективність панелей при визначенні загального розміру системи сонячних панелей для вашого даху.

Хоча ефективність сонячних панелей може змінюватися, розміри сонячних панелей, як правило, не змінюються, оскільки більшість компаній мають стандартну площу сонячних панелей, щоб полегшити установку. Стандартні розміри сонячних панелей складають приблизно 65 дюймів на 39 дюймів, тобто приблизно 17.5 квадратних футів.

Ваш сонячний бюджет

Як правило, більші системи. це чудовий спосіб швидко компенсувати поточне споживання електроенергії та викопного палива. Однак, більші системи, природно, дорожчі. Хоча у вас може бути нерухомість на даху для великого масиву, у вас може не бути фінансового бюджету для цього, і навпаки.

Ще одна річ, яку слід врахувати при визначенні свого бюджету. це те, чи пропонує ваша місцева комунальна компанія чистий облік, і який тариф вона пропонує за цей чистий облік. Якщо ви не знайомі, чистий облік. це коли ваша комунальна компанія пропонує вам кредити за додаткову енергію, яку ваша система виробляє і повертає назад в мережу. Ці кредити можуть бути використані для компенсації вартості електроенергії, яку вам може знадобитися отримати з мережі, наприклад, вночі або під час шторму, якщо у вас немає системи зберігання енергії. Якщо ваша місцева енергокомпанія пропонує щедру політику чистого обліку, це може дозволити вам розширити свій початковий бюджет, а потім компенсувати цю різницю з часом.

Чи можна встановити занадто багато сонячних панелей?

Вірте чи ні, але не завжди вигідно встановлювати стільки сонячних панелей, скільки ви можете розмістити на даху. Додавання додаткових панелей, які не потрібні, лише збільшує вартість ваших початкових інвестицій, і якщо у вас немає можливості зафіксувати або отримати кредит на додаткову енергію, яку ви генеруєте, але не використовуєте, то ви не отримаєте хорошої віддачі від цих інвестицій.

Хороша сонячна установка повинна компенсувати якомога ближче до точної кількості енергії, яку ви використовуєте. Ось чому ми зазвичай просимо зразки попередніх рахунків за електроенергію при проектуванні системи. Ці рахунки за електроенергію допомагають нам оцінити ваші потреби в електроенергії та спроектувати систему, яка відповідає вашим конкретним потребам. У деякі місяці ви можете споживати більше енергії, ніж виробляє ваша система, а в деякі. менше, але наприкінці року мета полягає в тому, щоб виробляти приблизно стільки ж енергії, скільки ви споживаєте.

Тим не менш, є деякі випадки, коли має сенс встановити більше сонячних панелей, щоб генерувати більше енергії, ніж ви плануєте використовувати. Перший. якщо ви плануєте встановити систему зберігання енергії для захоплення цієї надлишкової енергії. Сховище сонячних батарей дозволяє використовувати енергію, вироблену вдень, для живлення будинку вночі, а також дає вам резервне джерело живлення на випадок відключення електроенергії або інших проблем.

Інший випадок, коли ви можете захотіти генерувати більше енергії, ніж плануєте використовувати. це якщо ваша енергокомпанія пропонує значну вигоду від чистого обліку. Чистий облік. це коли енергопостачальна компанія надає вам кредит за додаткову електроенергію, яку ваша сонячна електростанція виробляє, а потім повертає в мережу, і це може допомогти компенсувати вартість будь-якої електроенергії, яку ви отримуєте від енергопостачальної компанії, коли ваша система не генерує електроенергію, наприклад, вночі або під час сильних штормів.

Загалом, неможливо встановити занадто багато сонячних панелей (за умови, що на даху є місце для них), але це може не принести значної вигоди.

Як встановити сонячні панелі на даху

Площа даху вашого будинку. лише один з факторів, який визначає оптимальну сонячну електростанцію для потреб вашої родини. Розташування панелей і складність монтажу визначаються особливостями вашого даху, але вам також потрібно врахувати енергетичні потреби вашої родини, будь-які майбутні зміни, яких може очікувати ваша сім’я, місцеві програми стимулювання та обліку електроенергії, а також низку інших факторів. На щастя, Palmetto може допомогти визначити точну кількість і тип панелей, які найкраще підійдуть для вашого даху, і спростити створення системи, яка ідеально відповідає потребам вашої родини.

Щоб дізнатися, скільки панелей ви можете встановити на даху, почніть з безкоштовної оцінки сонячної енергії, і сонячний експерт Palmetto допоможе спроектувати систему саме того розміру, який відповідає вашим енергетичним цілям.

Скільки сонячної енергії може генерувати мій дах?

скільки, місця, даху, потрібно, домашніх, сонячних

Завдяки сонячним панелям ваш дах може генерувати власну енергію і дарувати вам енергетичну свободу. Ваш дах також забезпечує душевний спокій в умовах сучасних екстремальних кліматичних умов та застарілої електромережі. Тож дізнайтеся, скільки енергії може генерувати ваш дах, коли ви перейдете на сонячну енергію.

Загальне рівняння сонячної енергії

Існують різні рівняння для розрахунку кількості сонячних панелей та кількості енергії, необхідної для домогосподарства. Ось загальний приклад:

Середня потреба в енергії для U.S. домогосподарство. це 6.62-кіловатною сонячною системою, щоб відповідати середньому споживанню енергії в 9 000 кВт/год.S. домогосподарств щороку. Типова сонячна панель виробляє 320 Вт електроенергії в ідеальних сонячних умовах. Ось скільки сонячних панелей це дорівнює. 3

Розділіть 6.62 кВт (розмір системи) на.320 кВт (потужність на одну панель) = 20.69. округлимо в більшу сторону, тобто 21 панель. Хоча ваш будинок далекий від середнього, ось як ви можете розрахувати власну приблизну оцінку. 3

скільки, місця, даху, потрібно, домашніх, сонячних

Перевірте, чи маєте ви право на 26% федеральну податкову знижку

Дуже дякую! Ми зателефонуємо вам найближчим часом.

Вибачте, ми ще не приймаємо нових клієнтів у вашому регіоні

Будьте в курсі подій з Sunrun

Змінні сонячної енергії

Багато факторів впливають на розрахунок найкращого розміру сонячної системи. Деякі з цих змінних включають енергоспоживання вашого будинку, доступну площу даху, потужність сонячних панелей та кількість сонця, яку отримають сонячні панелі.

Наприклад, в штаті Мен, де сонячне світло часто мінімальне, домовласники віддають перевагу панелям з вищим рейтингом, які генерують більше електроенергії в порівнянні з панелями, які зазвичай обирають для будинків у сонячній Каліфорнії. Для всіх житлових будинків високоефективні панелі генерують більшу потужність, що означає меншу кількість панелей на вашому даху.

Розробити індивідуальне рішення

Кожна сонячна система Sunrun розроблена на замовлення та побудована відповідно до ваших енергетичних потреб з використанням власної програмної платформи для проектування сонячних електростанцій. Універсального рішення, безумовно, не існує. Вона може бути настільки малою або великою, наскільки ви хочете або потребуєте. Sunrun не встановлює шаблонних систем. Наша запатентована технологія під назвою BrightPath дозволяє нам розробити систему та план використання сонячної енергії спеціально для вашого будинку.

Великі фотоелектричні системи виробляють найбільше електроенергії та зменшують ваш вуглецевий слід більше, ніж менші системи. Проте, навіть якщо ви не обмежені в коштах, розмір вашого даху на південній стороні може обмежити розмір вашої системи. У такому випадку, щоб досягти своїх енергетичних цілей, максимізуйте продуктивність вашої сонячної установки, розглядаючи менші, високоефективні панелі.

Вибір сонячних електростанцій. Потужність або ефективність?

Широкий вибір моделей сонячних панелей, доступних для домашнього використання, не є рівноцінним. І не всі вони генерують однакову кількість енергії.

Сонячні панелі оцінюються на основі ват, які вони генерують. Чим вища номінальна потужність, тим більшу кількість енергії вироблятиме ваша сонячна установка. Більшість побутових сонячних панелей мають вихідну потужність від 250 до 400 Вт, в залежності від розміру панелі і того, наскільки добре вони перетворюють сонячне світло в енергію. Хоча більш високі показники потужності вважаються кращими, вихідна потужність не є єдиним фактором при оцінці продуктивності сонячної панелі.

Наприклад, дві сонячні панелі можуть мати ефективність 15%, але при цьому вихідна потужність однієї з них буде 250 Вт, а іншої. 300 Вт. 4 Більша вихідна потужність може бути просто обумовлена більшим фізичним розміром 300-ватної панелі, а не її високою ефективністю або більш досконалою технологією. Тому ефективність панелі є кращим показником продуктивності сонячної панелі, ніж просто вихідна потужність для задоволення ваших потреб в енергії.

Розмір проти. Кількість

На практиці ви можете використовувати будь-яку з цих панелей у сонячній системі для створення системи загальною номінальною потужністю 5 кВт. Різниця полягає в тому, що він матиме або 20 панелей потужністю 250 Вт, або 16 панелей потужністю 300 Вт. 4 З будь-якою потужністю панелі, системи будуть генерувати однакову кількість енергії, якщо встановлені в одному місці.

Скільки енергії може генерувати сонячна панель?

Потужність сонячної панелі відображає її потенційне виробництво електроенергії в ідеальних умовах. У таблиці нижче показано мінімальну, максимальну та середню вихідну потужність сонячних панелей від декількох провідних виробників. Кожна компанія має широкий асортимент, оскільки виробляє кілька моделей сонячних панелей. Потужність панелі важлива, але це лише один з факторів, який входить у ваше рівняння.

Максимізуйте виробництво енергії від сонця

Електроенергія, що виробляється системою сонячних панелей, залежить від її номінальної вихідної потужності. Проте, вона залежить і від інших факторів, щоб найкращим чином відповідати вашим потребам у енергії. До них відносяться: ефективність панелі, температурна чутливість, затінення та кут нахилу даху. Кут нахилу даху має менший вплив на продуктивність панелей, ніж напрямок сонячних променів. Максимальна продуктивність досягається, коли сонячні панелі повернуті на південь під кутом нахилу від 30° до 45°. 5

Крім того, доступне сонячне світло залежить від місця розташування. Це коротке рівняння показує, як сонячне світло та характеристики сонячної панелі перетворюються на кількість виробленої енергії.

Припустимо, в гарний день ви в середньому перебуваєте під прямими сонячними променями 5 годин. Помножте 5 годин сонячного світла на 290 Вт від сонячної панелі = 1450 Вт або приблизно 1.5 кіловат-годин на день. Це приблизно 500-550 кіловат-годин енергії на рік від кожної панелі на вашому даху. 4 Як це співвідноситься з вашим річним споживанням енергії?

Вартість проти. Значення

Високоефективні сонячні панелі, як правило, коштують дорожче, ніж їх менш ефективні аналоги. Проте варто оцінити, чи виправдана різниця в початкових витратах вартістю вироблення більшої кількості електроенергії протягом життєвого циклу вашої сонячної системи. Крім того, ви можете встановити меншу систему, але все одно отримувати певну кількість електроенергії з мережі. На це рішення частково вплине те, чи додасте ви накопичувач сонячної енергії.

Чому важлива потужність сонячних панелей

Ціна домашньої сонячної системи, як правило, базується на загальній вихідній потужності сонячних панелей установки. Ціни на сонячному ринку зазвичай вимірюються в доларах за ват. Таким чином, загальна потужність ваших сонячних панелей відіграє значну роль у загальній вартості вашої системи.

Акумуляторна батарея збільшує енергетичну свободу

Використовуйте та зберігайте багату енергію сонця. По всій Америці домовласники встановлюють системи зберігання енергії разом із сонячними панелями.

Нещодавнє дослідження прогнозує, що до 2023 року 90% домашніх сонячних систем будуть включати акумуляторні батареї. 6 Акумуляторна батарея Brightbox від Sunrun дає вам свободу вибору доступної та надійної енергії без завищених тарифів або обмежень у використанні. 8

Як сонячна батарея додає вартості

Збільште цінність ваших сонячних панелей, зберігаючи енергію, яку вони генерують. Сонячні панелі з акумуляторною батареєю максимізують кількість електроенергії, яку ваша установка зберігає для використання. Додавши сонячну батарею, ви зможете ще більше контролювати свої енергетичні потреби.

Надлишок електроенергії, виробленої вашими панелями, зберігається в акумуляторі до тих пір, поки вона вам не знадобиться. Під час відключення електроенергії, коли сонце сідає, або якщо ви використовуєте додаткову потужність, електроенергія береться з акумулятора. Це просте, елегантне рішення з багатьма перевагами.

Максимізуйте зміщення

За допомогою домашньої акумуляторної системи ви можете збирати майже кожен промінь сонця на своєму даху. Система Brightbox від Sunrun інтелектуально та дистанційно оптимізує використання електроенергії, що зберігається в акумуляторі. Якщо у вас є тарифи на час використання, коли діють пікові тарифи на електроенергію, система зберігання електроенергії автоматично вивільняє накопичену енергію, щоб зменшити ваші витрати на електроенергію.

Акумуляторна батарея Brightbox дозволяє генерувати, зберігати та керувати доступною сонячною енергією на ваших умовах. Акумулятор також максимізує компенсацію електроенергії з електромережі і гарантує, що ви купуєте мінімальну кількість енергії від електричної компанії, коли ціни на неї найвищі.

Збережіть душевний спокій

Сонячні панелі на даху з акумуляторними батареями генерують електроенергію та забезпечують рішення для резервного живлення. Під час відключення електроенергії Brightbox підтримує живлення бажаних ланцюгів. Наша система зберігання енергії дозволяє працювати чотирьом автоматичним вимикачам на 15-20 ампер, 120 В протягом приблизно 8-12 годин. цього достатньо, щоб підтримувати роботу найнеобхідніших приладів до сходу сонця.

Сонячна енергія не може змінити погоду. Але наявність електроенергії під час відключення дає вам душевний спокій і цінність, що не вимірюється грошима.

Державні стратегії Назад Сонячна енергія

Перехід на сонячну енергію. це мудре рішення. Четверта національна оцінка клімату попереджає, що наша застаріла електромережа не була побудована таким чином, щоб протистояти сучасним екстремальним погодним умовам. 7 Громади зазнають серйозних наслідків.

Ви можете забезпечити надійне енергетичне майбутнє вашого будинку за допомогою сонячної енергії. Чисті, сталі рішення просто роблять життя кращим. Дахові сонячні електростанції та домашні акумулятори створюють безпечнішу, сучаснішу та стійкішу електромережу.

Багато штатів пропонують сонячні знижки та податкові кредити для домашніх сонячних систем. на додаток до федерального інвестиційного податкового кредиту на сонячну енергію. 10 Дізнайтеся, чому дахові сонячні електростанції є частиною планів Каліфорнії щодо пом’якшення наслідків лісових пожеж і як переваги політики та стратегій чистої енергії допомагають будувати стійку планету. 11

Окрім податкових пільг, багато штатів приймають сонячні ініціативи. Каліфорнія прийняла далекоглядну політику для створення більш локальної, ефективної електромережі, яка не залежить від електростанцій на викопному паливі. В результаті сотні тисяч мешканців встановили сонячні панелі та додали сонячні накопичувачі.

Крім того, Невада знаходиться на шляху до швидкого розширення сонячних установок, створення тисяч нових робочих місць, а також зменшення забруднення і зниження рахунків за електроенергію по всьому штату.

Послуга домашнього акумуляторного сховища Brightbox

Давайте змінимо спосіб, яким ми керуємо своїм життям. Сонячні панелі Sunrun та батареї Brightbox можуть допомогти привести Америку до більш чистого та світлого майбутнього. Ми працюємо над цією енергетичною революцією вже більше десяти років. Перевірте, чи маєте ви право на сонячні панелі та акумуляторні батареї вже сьогодні. Візьміть під контроль свої витрати на енергію та поверніть собі свободу від рахунків за електроенергію.

Час переходити на сонячну енергію настав

Sunrun забезпечить вам найкращу кількість і тип сонячних панелей для оптимізації виробництва сонячної енергії на вашому даху. Ви можете бути спокійні за себе з індивідуальним сонячним рішенням від Sunrun. Наші системи розроблені з урахуванням структури вашого будинку, способу життя, енергетичних та фінансових цілей.

Ми маємо ресурси та досвід, щоб максимізувати продуктивність ваших сонячних систем. Ми супроводжуємо вас на кожному кроці від укладання договору до встановлення та обслуговування. І ми будемо там, щоб підтримувати і направляти вас протягом багатьох років.

Фотоелектричні дахи

Сонячні дахи стали важливим інструментом в екологічно чистих ініціативах. Вони з’являються як на житлових, так і на комерційних об’єктах, і на це є вагома причина. Читайте далі, щоб дізнатися, чи підходить сонячний дах для вашого будинку.

Що таке фотоелектричний дах?

Фотоелектричні дахи, також відомі як фотоелектричні панелі, є чистими, відновлюваними джерелами енергії. Фотоелектричні панелі розміщуються на дахах під кутом до сонця. Фотоелектричні панелі використовують сонячне світло для перетворення фотонів в електрику. Фотони. це частинки, які представляють квант світла або іншого електромагнітного випромінювання від сонця, і вони перетворюють сонячне світло в електрику. досить істотну, щоб забезпечити безперервне живлення всієї будівлі.

скільки, місця, даху, потрібно, домашніх, сонячних

Які переваги має фотоелектричний дах?

Фотоелектричні дахи стали найбільш практичним і вигідним засобом отримання енергії з природних джерел замість викопних видів палива, таких як вугілля і нафта.

Фотоелектрична установка на даху сприяє захисту навколишнього середовища та виглядає сучасно і привабливо. Фотоелектричні покрівельні системи універсальні і доступні у вигляді менших черепиць і більших панелей або світильників. Покупці можуть вирішити, якому типу вони віддають перевагу, виходячи зі свого стилю та вимог до будівлі.

Енергоефективність

Як згадувалося раніше, фотоелектричні покрівельні системи надзвичайно допомагають навколишньому середовищу, оскільки будівля більше покладається на ультрафіолетові промені. Оскільки будівля отримує більшу частину енергії від сонячного світла, це допомагає зберегти ресурси землі. Установка фотоелектричної покрівлі значно зменшує забруднення навколишнього середовища. Фотоелектричні покрівельні системи можуть зменшити викиди вуглекислого газу більш ніж на 85 000 фунтів щорічно.

Економічно ефективні

Оскільки фотоелектричні покрівельні системи менше покладаються на традиційну електроенергію, вони заощаджують ваші гроші на рахунках за комунальні послуги. Вони заощаджують гроші в довгостроковій перспективі, оскільки пропонують велику рентабельність інвестицій. Федеральні, державні та місцеві органи влади надають податкові пільги та знижки, оскільки сонячні дахи набагато кращі для навколишнього середовища. Комунальні компанії пропонують програми обліку чистої енергії, які допомагають людям заощаджувати гроші на щомісячних рахунках.

Репутація

Незалежно від того, чи ви обираєте черепицю з сонячними панелями, чи встановлюєте великі світловідбиваючі світильники на існуючому даху, це дає змогу існуючим та потенційним клієнтам знати, що ви дбаєте про навколишнє середовище. Вони підтримуються покрівельною індустрією і відомі своїми екологічними можливостями. Крім того, ваші зусилля зі сталого розвитку виглядають чудово для вашої організації, збільшуючи її систему підтримки.

Ініціативи з енергозбереження так чи інакше допомагають усім у світі. Сонячна та традиційна покрівля має свої плюси та мінуси, але фотоелектрична черепиця має ряд переваг, які переважають над недоліками.

Не хвилюйтеся про варіанти покрівлі

Якщо ви не впевнені, чи варто встановлювати сонячну черепицю або залишити дах як є, ми допоможемо вам прийняти найкраще рішення.

Фотоелектричні дахові установки ROOFCORP заощаджують гроші та захищають навколишнє середовище

ROOFCORP усвідомлює, що власники нерухомості повинні взяти на себе багато обов’язків. Кожне рішення, пов’язане з будівлею, повинно враховувати комфорт і безпеку його мешканців, а також те, що найкраще підходить для вашого бюджету. Ми закликаємо вас співпрацювати з нами, особливо якщо ви рухаєтесь до екологічно чистого покрівельного покриття. Наша команда спеціалізується на встановленні фотоелектричних дахів та додаванні сонячних панелей до існуючих конструкцій.

Не дозволяйте витратам утримати вас від переходу на сонячну енергію. Ми запевняємо вас, що можемо допомогти вам знизити витрати, надавши вам інформацію про стимули, доступні для власників нерухомості в Каліфорнії та Вашингтоні. ROOFCORP вважає, що енергоефективність та побудова більш чистого, здорового світу для майбутніх поколінь є більш важливими зараз, ніж будь-коли раніше. Стати більш екологічною компанією з великою кількістю додаткових грошей можливо з ROOFCORP.

Ми починаємо з комплексного обстеження даху. Після завершення проекту ми пропонуємо постійне обслуговування покрівлі, щоб переконатися, що ваші інвестиції триватимуть десятиліттями. будьте впевнені, з ROOFCORP ви захищені з усіх боків. Зателефонуйте нам сьогодні, і продовжуйте свій шлях до нової покрівлі.

скільки, місця, даху, потрібно, домашніх, сонячних

скільки, місця, даху, потрібно, домашніх, сонячних

Гарантія якості

Заснована в 1985 році, компанія ROOFCORP завжди дотримується найвищих стандартів якості виготовлення, матеріалів та професіоналізму. Ми приділяємо увагу безпеці та навчанню, ніколи не покладаємось на субпідрядників і супроводжуємо кожен проект та кожен ремонт.

Інформація про ліцензію: WA: ROOFCWI007Q1 OR: 204249 CA: 803718

Контакти

Цей сайт використовує файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.

Налаштування файлів cookie та конфіденційності

Ми можемо попросити встановити файли cookie на вашому пристрої. Ми використовуємо файли cookie, щоб повідомити нам, коли ви відвідуєте наші веб-сайти, як ви взаємодієте з нами, щоб збагатити ваш користувацький досвід і налаштувати ваші стосунки з нашим веб-сайтом.

Натисніть на заголовки різних категорій, щоб дізнатися більше. Ви також можете змінити деякі з ваших уподобань. Зверніть увагу, що блокування деяких типів файлів cookie може вплинути на вашу роботу на наших веб-сайтах та послуги, які ми можемо запропонувати.

Ці файли cookie суворо необхідні для надання вам послуг, доступних через наш веб-сайт, і для використання деяких його функцій.

Оскільки ці файли cookie суворо необхідні для роботи веб-сайту, відмова від них вплине на функціонування нашого сайту. Ви завжди можете заблокувати або видалити файли cookie, змінивши налаштування свого браузера, а також примусово заблокувати всі файли cookie на цьому веб-сайті. Але при цьому вам завжди буде запропоновано прийняти/відмовитися від файлів cookie при повторному відвідуванні нашого сайту.

Ми з повною повагою ставимося до того, що ви хочете відмовитися від файлів cookie, але щоб не просити вас про це знову і знову, дозвольте нам зберегти файл cookie для цього. Ви можете будь-коли відмовитися від них або налаштувати інші файли cookie, щоб отримати кращий досвід. Якщо ви відмовитеся від файлів cookie, ми видалимо всі встановлені файли cookie в нашому домені.

Ми надаємо вам список збережених файлів cookie на вашому комп’ютері в нашому домені, щоб ви могли перевірити, що ми зберегли. З міркувань безпеки ми не можемо показувати або змінювати файли cookie з інших доменів. Ви можете перевірити їх у налаштуваннях безпеки вашого браузера.

Встановіть прапорець, щоб увімкнути постійне приховування рядка повідомлень і відмовитися від усіх файлів cookie, якщо ви не згодні з цим. Нам потрібно 2 файли cookie, щоб зберегти це налаштування. В іншому випадку вам буде запропоновано знову при відкритті нового вікна браузера або нової вкладки.

Ми також використовуємо різні зовнішні сервіси, такі як Google Webfonts, Google Maps та зовнішні відеопровайдери. Оскільки ці провайдери можуть збирати персональні дані, такі як ваша IP-адреса, ми дозволяємо вам заблокувати їх тут. Будь ласка, зверніть увагу, що це може суттєво зменшити функціональність та зовнішній вигляд нашого сайту. Зміни набудуть чинності після перезавантаження сторінки.

Налаштування Google reCaptcha:

Вбудовування відео Vimeo та YouTube:

Розуміння різниці між сонячними дахами та сонячними панелями

скільки, місця, даху, потрібно, домашніх, сонячних

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Сонячна панель. також звана панелями сонячних елементів, сонячними електричними панелями або фотоелектричними модулями. це група клітин, які виробляють енергію з сонячного світла, змонтованих разом у каркасі, який називається панеллю. Домовласники встановлюють ці панелі на даху свого будинку.
  • Сонячний дах. це ще один крок вперед, оскільки в конструкції даху використовуються матеріали, здатні поглинати сонячне світло безпосередньо, а не встановлюються панелі поверх вже існуючого даху. Термін “сонячний дах” може стосуватися всього даху або тільки його частини.

Більшість людей сьогодні знайомі з сонячними панелями, будь то на туристичному спорядженні або на дахах будинків. Вірите чи ні, але перші дахові сонячні панелі, з’єднані безпосередньо з дахом будівлі, були встановлені ще наприкінці 1800-х років.

Перший сонячний дах з’явився майже через століття, у 1973 році. Інноватори з Університету штату Делавер інтегрували сонячні батареї в дах, а не розмістили їх зверху.

З тих пір галузь сонячної енергетики значно розвинулася. Тепер, коли ми розуміємо, що це життєздатне, стійке джерело енергії, сучасні споживачі шукають найкращі способи використання сонячної енергії та інших відновлюваних джерел для задоволення постійно зростаючих потреб в енергії.

Наведене нижче порівняння пояснює деякі особливості сонячних дахів та сонячних панелей, які можуть допомогти вам використовувати практично нескінченне джерело енергії від сонця Південної Каліфорнії. Тут також пропонуються деякі поради, які допоможуть вам вирішити, який варіант найкраще відповідає вашим потребам.

Що таке сонячний дах?

Простіше кажучи, різниця між сонячним дахом і сонячними панелями полягає у відношенні цілого (дах) до частини (панелі). Сонячні дахи побудовані з інтегрованих матеріалів, які перетворюють сонячне світло в електричну енергію, а не розміщують панелі зверху. Інтегровані сонячні батареї можуть бути частиною початкового будівництва будівлі або функціонувати як пізніша, післябудівельна модернізація.

Домовласники можуть встановити сонячний дах, якщо виявлять, що оригінальна конструкція потребує заміни, або просто тому, що вони хочуть заощадити гроші на комунальних платежах, одночасно збільшивши вартість свого будинку.

У той час як установки сонячних панелей можуть виглядати як очевидні доповнення, сонячні дахи виглядають як бездоганні елементи архітектурного дизайну. Домовласники, зацікавлені в покращенні естетики сонячної енергії, виявилися фактором, що стимулював зростання галузі.

Хоча зазвичай сонячні дахи тонкі, вони досить міцні та стійкі до несприятливих погодних умов. У Сан-Дієго та його околицях вони також мають тенденцію сяяти, оскільки зазвичай виготовляються з таких матеріалів, як галій, індій, селенід та мідь. Нижче перераховано кілька різних типів сонячних дахів.

Типи сонячних дахів

Сонячний металевий дах виглядає так само, як і на металевих будівлях. Вони містять кілька шарів з шаром сонячних елементів, включаючи загартоване скло зверху. Завдяки невидимій проводці або з’єднувальному обладнанню та різноманітності доступних кольорів, ви можете вибрати металевий дах, який доповнить зовнішній вигляд вашого будинку.

Цей тип даху має секції сонячних панелей, які замінюють традиційні дахи з асфальтової черепиці або глиняної черепиці. Без покрівельних матеріалів сонячні панелі з’єднуються між собою, щоб захистити їх від повітря, води та сміття.

Сонячна черепиця, яка виглядає подібно до інших видів черепиці, є популярним вибором. Прихована проводка та з’єднання надають їм елегантного вигляду. Монокристалічна черепиця, виготовлена з кремнію, має найвищу ефективність.

Початкові витрати на встановлення сонячного даху, швидше за все, будуть набагато дорожчими, ніж на встановлення сонячних панелей для покриття порівнянного розміру.

Переваги сонячного даху включають значне збільшення вартості будинку, менші рахунки за електроенергію, а також знижки та/або кредити. У сукупності ці переваги можуть легко переважити ваші інвестиції в установку.

Переваги сонячних панелей

Сонячні панелі, які є більш відомими, мають більше практичних переваг і нижчу вартість, ніж сонячні дахи.

  • РегульованістьПанелі можна встановлювати під кутом, щоб максимізувати інсоляцію та енергоефективність.
  • ПортативністьСонячні панелі можна знімати і встановлювати заново, хоча цей варіант зазвичай не є доцільним, особливо якщо компанія, що займається монтажем, не має достатнього досвіду.
  • ДоступністьУстановки сонячних панелей, як правило, дешевші, ніж сонячні дахи, якщо не потрібно проводити покрівельні роботи. Однак, якщо ви знаєте, що ваш дах потребуватиме ремонту в найближчому майбутньому, заплануйте його до встановлення сонячних панелей.

Як вибрати між сонячним дахом та сонячними панелями

Однією з головних причин, чому домовласники обирають сонячний дах замість сонячних панелей. після того, як вони переконалися, що сонячні панелі будуть працювати на їх даху. є їх естетична привабливість.

Хоча вибір між сонячними дахами та сонячними панелями може бути складним, відповіді на питання, наведені в таблиці нижче, допоможуть вам зробити найкращий вибір.

ПОРІВНЯННЯ СОНЯЧНИХ ДАХІВ ТА СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ Сонячний дах Сонячні панелі
Чи знадобиться вам ремонт даху найближчим часом (і.e. менше 1-3 років)?
Чи є портативність вашої сонячної системи важливим фактором??
Чи важливо, щоб ваша сонячна система не виглядала як надбудова?
Енергоефективність (максимум енергії для найменшої площі даху) є для вас першочерговим завданням?
Чи є довговічність найважливішим фактором?
Чи є мінімізація загальної вартості вашої установки найбільш важливою?
У вас є металевий сайдинг на вашому будинку?

Ці пропозиції зважують сильні та слабкі сторони обох варіантів, щоб допомогти вам вирішити, коли варто розглянути можливість встановлення сонячного даху, сонячних панелей або і того, і іншого.

Перед тим, як вибрати будь-який тип сонячної установки, обов’язково проконсультуйтеся з досвідченою компанією, яка може дати вам конкретні, детальні відповіді про використання сонячних джерел енергії. Вам потрібна компанія, яка, очевидно, може виконати установку за найвищими стандартами, але також буде там, щоб підтримати вас у майбутньому.

Baker Electric Home Energy обслуговує Південну Каліфорнію вже більше 15 років і надала рішення з чистої енергії для більш ніж 17 000 ваших сусідів. Наш спосіб ведення бізнесу The Baker Way®, який включає в себе надання виняткового сервісу та зміцнення довіри клієнтів, був відзначений нагородою Torch Award за 2021 рік. Для отримання додаткової інформації про те, чи варто обирати сонячні дахи або сонячні панелі, зв’яжіться з нами.

Залишити відповідь