Представляємо сонячні генератори Jackery: Що, чому і скільки коштує. Сонячний генератор 1000

Представляємо сонячні генератори Jackery: Що, навіщо і скільки

Сонячні генератори полегшують любителям пригод і активного відпочинку займатися улюбленою справою.

Якщо ви шукаєте сонячний генератор, то ви потрапили в потрібне місце. Jackery. це бренд, який вартий вашої уваги. Це сміливе твердження, але ми не боїмося його сказати.

Це тому, що ми одержимі якістю і прагнемо виробляти найбільш корисні, доступні та потужні сонячні генератори на ринку. Наша мета. полегшити вам отримання енергії, необхідної для відпочинку на природі без стресу.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чому це так.

У цій статті ми надамо вам повну інформацію про наші сонячні генератори Jackery. що це таке, як вони працюють і чому вам варто їх використовувати. Ми також надамо вам огляд всіх наших сонячних генераторів, щоб ви могли швидко визначити правильний сонячний генератор Jackery для вас.

Що таке сонячні генератори Jackery

Сонячні генератори Jackery створюють електричну енергію з сонячного світла. Вони роблять це за допомогою двох основних компонентів:

 • Переносні сонячні панелі. вловлюють сонячну енергію та перетворюють її в електричну
 • Портативна електростанція. зберігає електроенергію до того моменту, коли вона вам знадобиться.

Ви можете взяти сонячний генератор з собою в дорогу і використовувати його для живлення різноманітних пристроїв.

Однією з найкращих особливостей сонячних генераторів Jackery є їх здатність зберігати енергію для подальшого використання. Це означає, що коли ви використовуєте таку станцію, вам не доведеться турбуватися про те, щоб завжди мати достатньо сонця для зарядки або використання ваших пристроїв.

Замість цього, ви можете використовувати сонячні панелі для зарядки портативної електростанції, коли сонце не світить. Тоді ви можете використовувати цю енергію в будь-який час. навіть вночі.

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Як працюють сонячні генератори Jackery

Ми спроектували і створили наші сонячні генератори, щоб вони були надзвичайно простими у використанні. Все, що вам потрібно зробити, це просто підключити ваші сонячні панелі до портативної електростанції. Коли сонячне світло потрапляє на панелі, вони автоматично генерують електроенергію.

Потім ця електроенергія пройде через сонячний зарядний кабель і потрапить у портативну електростанцію. Саме тут електроенергія перетворюється у форму, яку ви можете використовувати для живлення вашого обладнання. Будь-яка додаткова енергія, яку ви створите, буде зберігатися тут.

Потім просто підключіть будь-який пристрій, який ви хочете зарядити або використовувати, до портативної електростанції. Енергія автоматично надходить від електростанції до вашого пристрою. Весь процес відбувається без особливих зусиль.

Що можна робити з сонячним генератором Jackery

Ви можете використовувати енергію, яку створює сонячний генератор Jackery, для живлення тонни різних приладів та електроніки.

Наприклад, багато людей беруть із собою в похід сонячний генератор, щоб заряджати такі важливі пристрої, як телефони та ноутбуки. Сонячні генератори Jackery дозволяють робити це, не турбуючись про перебування в місці, де є доступ до електроенергії з мережі.

Ви також можете використовувати сонячний генератор Jackery для живлення таких речей, як:

 • Світильники
 • Міні-холодильники
 • Кавоварка
 • Апарати CPAP
 • Холодильники
 • Електричні плити
 • Плюс все, що відповідає технічним характеристикам обраного вами сонячного генератора Jackery

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Сонячні генератори як резервне джерело електроенергії вдома

Ви можете використовувати сонячний генератор як резервне джерело електроенергії вдома. Тримайте його зарядженим, і ви зможете використовувати його, коли несподівано вимкнеться електрика.

Як і під час подорожі на природі, ваш сонячний генератор допоможе вам заряджати електроніку вдома, дасть змогу використовувати невеликі пристрої та може навіть живити певні прилади.

Зауважте, що можливості сонячного генератора залежать від потреб ваших пристроїв у енергії. Якщо вам потрібна допомога в підрахунку кількості енергії, яку споживають ваші пристрої, перегляньте нашу статтю; Wкапелюх розмір сонячного генератора мені потрібен?

Сонячні генератори Jackery vs. Генератори, що працюють на газі та мазуті

Сонячні генератори Jackery часто порівнюють з генераторами, що працюють на газі та нафті. Можливо, ви також розглядаєте такі варіанти.

Якщо так, то вам варто ознайомитися з тонкощами того, чим сонячні генератори Jackery відрізняються від газових та масляних генераторів.

4 причини, чому сонячні генератори Jackery кращі за традиційні генератори

Сонячні генератори Jackery працюють на чистій сонячній енергії. Традиційні генератори працюють на газі або мазуті. Сонячна енергія допомагає створити чистішу планету для майбутніх поколінь. А от газ і нафта працюють навпаки.

Сонячні генератори Jackery працюють дуже тихо, з рівнем шуму всього 7 дБ. Традиційні генератори набагато гучніші і мають рівень шуму близько 57 дБ.

Сонячні генератори Jackery набагато простіші у використанні, ніж традиційні генератори. У них немає рухомих частин, тому ви можете просто натиснути кнопку живлення і довіряти, що вони будуть стабільно працювати на вас. Традиційні генератори складно налаштувати через велику кількість рухомих частин.

Купуючи сонячний генератор Jackery, вам ніколи не доведеться витрачати гроші на паливо. Але традиційний генератор потрібно постійно заправляти паливом. Це значно збільшує суму, яку вам доведеться заплатити, щоб отримати потрібну потужність. Тому сонячний генератор. це більш вартісна інвестиція.

Наші варіанти сонячних генераторів Jackery

Ми пропонуємо широкий вибір сонячних генераторів для задоволення різних потреб користувачів. Що б ви не шукали в сонячному генераторі, є велика ймовірність, що ми запропонуємо продукт, який відповідає вашому бюджету і вашим потребам в енергії.

Ми включили порівняльну таблицю нижче, щоб полегшити вам вибір між продуктами Jackery.

Подивіться, щоб визначити, який варіант підійде вам найкраще. Під час перегляду майте на увазі, що всі наші сонячні генератори поставляються в комплекті з двох компонентів. портативної електростанції та набору сонячних панелей, який їй відповідає.

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Найкращий сонячний генератор Jackery для різних типів користувачів

Найкраще для максимальної продуктивності. Сонячний генератор Jackery 1500

Сонячний генератор Jackery 1500 є ідеальним вибором для тих, хто хоче отримати максимальну продуктивність від свого сонячного генератора. Ця модель справді вражає кількістю енергії, яку вона пропонує. Ви можете живити багато приладів одночасно, включаючи сушарки для повітря, мікрохвильові печі та навіть холодильники.

Для прикладу, ось як довго ви можете використовувати деякі поширені прилади з цим джерелом живлення:

 • Кавоварка (1120 Вт). 68 хвилин
 • Міні-холодильник (60 Вт). 21 година
 • Електричний гриль (900 Вт). 75 хвилин
 • Мікрохвильова піч (1000 Вт). 68 хвилин
 • Скороварка (900 Вт). 75 хвилин

Сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1500 також оснащена безліччю різних портів. Це дозволяє використовувати широкий спектр різних типів пристроїв з цим сонячним генератором без необхідності купувати купу адаптерів для цього.

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Найкраще для бюджету. Сонячний генератор Jackery 240

Можливо, вам не потрібна велика потужність, але ви все одно хочете мати сонячний генератор, щоб забезпечити собі доступ до електроенергії під час подорожі. У такому випадку, вибравши бюджетний варіант, такий як Сонячний генератор Jackery 240 може бути правильним вибором.

Перевага цієї моделі в тому, що вона неймовірно зручна. Він має легку, компактну конструкцію, що дозволяє легко носити його з собою, куди б ви не пішли. Більше того, 240 надзвичайно тихий. Таким чином, ви можете використовувати його, зберігаючи низький профіль незалежно від того, де ви знаходитесь.

Проте цей сонячний генератор все ще має досить велику потужність, щоб дозволити вам робити ряд корисних речей. Наприклад, ось деякі поширені пристрої, які можна живити за допомогою сонячного генератора Jackery Solar Generator 240:

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

 • Дрон (60 Вт). 4 заряду
 • Ноутбук (MacBook Pro 13). 2 зарядки
 • Light (13 Вт). 18 годин
 • Телефон (iPhone 8). 24 заряди
 • Камера (10 Вт). 10 зарядів

Найкраще для пересічного користувача. Сонячний генератор Jackery 1000

Не всі шукають або найпотужніший сонячний генератор, або найдешевший. Телевізор Сонячний генератор Jackery 1000 ідеальний варіант для тих, хто хоче щось середнє.

Модель 1000 пропонує значну кількість енергії за нижчою ціною. Його електростанція достатньо велика, щоб забезпечити вас достатньою кількістю енергії, але не настільки велика, щоб брати її з собою, коли ви виходите на вулицю.

Ось що ви можете зробити з цією моделлю:

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

 • ТЕЛЕВІЗОР (60 ВТ). 13 годин
 • Електричний гриль (9000 Вт). 50 хвилин
 • Міні-холодильник (60 Вт). 17 годин
 • CPAP Machine (DC Outlet). 17 годин
 • Скороварка (9000 Вт). 50 хвилин

Підсумок: Який сонячний генератор Jackery вам слід придбати?

Зрештою, тут немає правильної чи неправильної відповіді. Кожна модель сонячного генератора, яку ми пропонуємо, буде найкраще підходити для певного типу користувачів.

Щоб з’ясувати, що підходить саме вам, потрібно зрозуміти, що вам потрібно. Ви шукаєте якомога більше енергії? Або щось компактне та легке? Або, можливо, щось середнє?

Після того, як ви зрозумієте, що для вас найважливіше в сонячному генераторі, погляньте на наш асортимент Джекері Solar Gгенератори щоб дізнатися більше про те, які у нас є варіанти і що вони можуть зробити для вас.

Підпишіться тут

Отримуйте першими наші останні новини та ексклюзивні пропозиції! Підпишіться зараз.

Вводячи свій номер телефону або Email, ви даєте згоду на отримання наших маркетингових повідомлень по SMS або Email, включаючи останні пропозиції, халяву, послуги тощо. Ви погоджуєтеся з Умовами надання послуг та Політикою конфіденційності. Ви можете відписатися в будь-який час.

Jackery 1000 Pro: Найпопулярніший сонячний генератор у 2023 році

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Зі зростанням турботи про навколишнє середовище і швидким переходом до стійких і поновлюваних джерел енергії, сонячна енергія є однією з найбільш затребуваних форм енергії. За допомогою сонячних генераторів ви можете легко перетворити сонячну енергію в корисну електроенергію без додаткових витрат і впливу на навколишнє середовище. Сонячні генератори ефективно роблять газові генератори зайвими. За допомогою сонячних генераторів ви можете збирати сонячну енергію вранці та використовувати накопичену енергію вночі, під час відключень електроенергії та навіть під час поїздок на природу.

Тепер, якщо ви шукаєте найкращий сонячний генератор, на який ви можете покластися, я представляю вам сонячний генератор Jackery 1000 Pro. Це універсальне рішення для всіх ваших потреб у сонячній енергії. Jackery. це ім’я, яке не потребує представлення. Отже, без зайвих слів дозвольте мені представити вам потужний сонячний генератор 1000 Pro, а також сонячний генератор Jackery Solar Generator 3000 Pro, який був запущений в Канаді. Читайте далі, щоб дізнатися більше!

Сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1000 Pro: Особливості

Сонячний генератор Jackery 1000 Pro відомий своєю здатністю забезпечувати надійну потужність сонячної енергії, коли це необхідно, з гармонійним поєднанням портативності, довговічності та можливостей вводу/виводу. 1000 Pro є наступником моделі Jackery 1000. І з цією ітерацією лінійки сонячних генераторів преміум-класу Jackery компанія зробила “сміливий крок до своєї прихильності до стійкості, надійності та довговічності”.”

Jackery 1000 Pro. це найбільш технологічно просунутий сонячний електрогенератор, який ви можете знайти на ринку. Вона створена з думкою про вас, клієнтів. Jackery 1000 Pro. швидкий, ефективний та безпечний. Jackery 1000 Pro. це ідеальне оновлення. Він надзвичайно тихий (46 дБ), може витримати будь-яку ситуацію, будь то в приміщенні або на вулиці, надзвичайно легкий і портативний, і багато іншого.

Довговічність та портативність

Сонячний генератор Jackery 1000 Pro побудований як танк. Він створений, щоб впоратися з будь-якою ситуацією, будь то в приміщенні або на відкритому повітрі. Незалежно від погоди, посилена зовнішня оболонка сонячного генератора може впоратися з усім цим. Сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1000 Pro офіційно сертифікована як пило- та водонепроникна за стандартом IP68.

У 11.5 кг, він досить легкий і компактний для транспортування та зберігання без особливих зусиль. Jackery 1000 Pro також на 2 кг легший за своїх конкурентів. Складана конструкція ручки полегшує вам подорожі з Jackery 1000 Pro, куди б ви не захотіли. З цим сонячним генератором ви завжди готові до нових пригод!

Вхідні та вихідні порти

Сонячний генератор Jackery 1000 Pro підтримує подвійну 100-ватну зарядку PD, завдяки подвійній швидкій зарядці Qualcomm 3.0 портів типу C. Його можна повністю зарядити за 1.8 годин при підключенні до 4 комплектів сонячних панелей SolarSaga потужністю 200 Вт і використанні входу змінного струму (120 В, макс. 15 А) відповідно. Ви також можете використовувати два комплекти сонячних панелей SolarSaga потужністю 80 Вт, щоб повністю зарядити Jackery 1000 Pro за 9 годин. Це справді вражає!

Jackery 1000 Pro поставляється з 7 вихідними портами (2 змінного струму, 2 USB-A, 2 USB-C і автомобільний порт). Це робить Jackery 1000 Pro надзвичайно зручним для користувача. Ви можете використовувати його для підключення побутових приладів, таких як холодильник, телевізор, мікрохвильова піч, баштовий вентилятор, кавоварка та багато інших пристроїв.

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Залежно від потужності ваших приладів, ви отримаєте різні результати. наприклад, холодильник потужністю 750 Вт може працювати за 1.6 годин, або мікрохвильова піч потужністю 700 Вт може працювати близько 1.2 години. Ці цифри є досить вражаючими і перевищують показники будь-яких інших сонячних генераторів на ринку. Те ж саме стосується і ваших потреб в енергії на відкритому повітрі. Ви можете легко носити цей універсальний сонячний генератор з собою і ніколи не відчувати нестачі енергії.

Безпека та захист у найкращому вигляді

Я знаю, що ви, мабуть, скептично ставитеся до параметрів безпеки такої високошвидкісної зарядки та можливості керування живленням. Я радий повідомити вам, що Jackery 1000 Pro є найбезпечнішим сонячним генератором, який ви можете отримати на ринку сьогодні. Завдяки системі управління акумулятором автомобільного класу та вдосконаленим рівням тепловідведення та захисту від високих температур, Jackery 1000 pro створений, щоб безпечно не тільки заряджати себе, але й забезпечувати безперебійне живлення, коли це потрібно.

Він створений на основі технології чистої синусоїди, яка забезпечує стабільну потужність і захищає ваші прилади під час стрибків напруги та раптових перебоїв в електромережі. Для вашого додаткового душевного спокою, я хотів би повідомити вам, що Jackery 1000 Pro також стійкий до падінь та ударів 9-го рівня.

Вдосконалений розумний екран

Jackery 1000 Pro поставляється з РК-дисплеєм, встановленим спереду. Це дуже корисне і зручне доповнення до Jackery 1000 Pro. Ви можете відстежувати ключові показники сонячного генератора Jackery 1000 Pro, такі як потужність батареї, вхідна потужність, індикатор батареї, відсоток заряду батареї, що залишився, і багато іншого. Ключова інформація рівномірно розподілена і представлена на дисплеї. Дисплей досить яскравий для використання на відкритому повітрі. Ви навіть можете контролювати рівень яскравості дисплея за допомогою 3 різних рівнів яскравості на вибір.

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Jackery 1000 Pro SolarSaga 80W: Неперевершена комбінація

Сонячний генератор Jackery 1000 Pro в поєднанні з сонячними панелями SolarSaga 80W. це комбінація, яка є неперевершеною і не має аналогів у цьому сегменті. SolarSaga 80W. одна з найсучасніших сонячних панелей, які виробляє Jackery.

Це двосторонні сонячні панелі, які підвищують ефективність до 25%. Двосторонні панелі в поєднанні з додатковим склом на задній панелі та світловідбиваючим корпусом можуть збільшити коефіцієнт передачі до 95%. SolarSaga 80W надзвичайно легкий (5.1 кг) і портативна, завдяки складній ручці. Ви можете носити його з собою куди завгодно. Він надзвичайно зручний у використанні та простий у налаштуванні. він сумісний з більшістю сонячних генераторів Jackery, включаючи 1000 Pro.

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

SolarSaga 80w також надзвичайно довговічна. Він офіційно сертифікований як водо- та пилонепроникний за стандартом IP68. Кути сонячних панелей захищені гумовими накладками, що робить їх стійкими до падінь та ударів.

Підтримка та обслуговування від Jackery

На Jackery 1000 Pro надається 3 роки стандартної гарантії. Ви можете скористатися безкоштовним 2-річним продовженням при покупці на офіційному веб-сайті. Jackery 1000 Pro створена для довгострокового використання. Цикл 1000 зарядів сонячного генератора триває до 8-10 років, при використанні 1-2 рази на місяць і при 80% потужності.

Якщо ви придбаєте Jackery 1000 Pro на їхньому офіційному веб-сайті, ви зможете насолоджуватися безкоштовною та швидкою доставкою, 30-денною гарантією повернення грошей, безкоштовним продовженням гарантії, пріоритетною підтримкою клієнтів, безкоштовним поверненням протягом гарантійного періоду, а також послугами Buy Now Pay Later.

Сонячний генератор Jackery Solar Generator 1000 3000 Пропозиції

Я впевнений, що поки що ви повністю вражені Jackery 1000 Pro. Але новий Solar Generator 3000 Pro, який зараз офіційно дебютував у Канаді, є ще одним з найбільш інноваційних портативних сонячних генераторів Jackery на сьогоднішній день. Щоб відсвяткувати цей запуск, Jackery пропонує солодку знижку на 3000 Pro.

Хоча сонячний генератор 3000 Pro, який складається з 1x портативної електростанції Explorer 3000 Pro та 2x панелей Solar Saga 200W, продається в Канаді за ціною 4480 канадських доларів, ви можете отримати знижку до 499 канадських доларів за допомогою коду “CA-3000Pro-Blog” до 26 травня. Ця знижка також поширюється на автономну портативну електростанцію Explorer 3000 Pro, яка продається за 3,699 канадських доларів. Окрім офіційного веб-сайту, Jackery Solar Generator 3000 Pro та інші продукти також доступні на Amazon тут.

Я не думаю, що є причина не купувати ці видатні сонячні генератори від Jackery. 1000 Pro та 3000 Pro є стійкими, надійними, довговічними, портативними та універсальними. Чи вважаю я, що це одні з найкращих сонячних генераторів у 2023 році? Так, я вважаю. Це ідеальна довгострокова інвестиція для вас. Ви різко зменшите свою енергетичну залежність від електромережі, тим самим, зменшивши свої рахунки за електроенергію. Отже, чого ви чекаєте? Завершіть покупку зараз, поки запас не закінчився.

Ознайомтеся з Jackery Solar Generator 3000 Pro SolarSaga 80W (початкова ціна: 4480 канадських доларів, знижка: до 499 канадських доларів)

Сонячний генератор Jackery 1000: Епічний супутник для кемпінгу для життя у фургоні

Портативні сонячні генератори створюють собі репутацію в спільноті RV / фургонів, і Jackery, безумовно, є ім’ям, яке вийшло на перше місце.

Важко встановити хорошу електричну систему, яку можна зробити своїми руками, і обіцянка комплексного пристрою з екологічно чистим джерелом енергії, який може забезпечити вас енергією, де б ви не знаходилися, навіть якщо ви не в мережі, безумовно, приваблива.

Але чи справді портативна електростанція Jackery Explorer 1000. це все, що вона обіцяє для власників фургонів, чи це просто чергова примха, яка скоро вичерпає себе?? Давайте дізнаємось.

Коли ви переходите за посиланнями на різних продавців на цьому сайті і здійснюєте покупку, це може призвести до того, що цей сайт заробляє комісію. Як партнери Amazon, ми заробляємо на кваліфікованих покупках. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перевірте нашу сторінку розкриття інформації.

Огляд сонячного генератора Jackery 1000

Сонячний генератор Jackery 1000. це портативний сонячний генератор, який можна заряджати від сонячної енергії, мережі змінного струму або навіть від автомобільного зарядного пристрою. It comes with two solar panels – the Jackery SolarSaga 100w – for charging when camping off-grid and has several output ports for connecting and running your various devices.

Генератор має низький рівень шуму, екологічний, з нульовим рівнем викидів для автофургонів, автокемпінгів та наметових кемпінгів. Він простий у використанні, добре сконструйований і досить потужний, щоб заряджати більшість ваших короткочасних поїздок.

З іншого боку, 1002 Вт потужності Jackery 1000 може бути недостатньо для тривалих поїздок і постійного використання фургона. З акумулятором на 500 циклів частим користувачам, можливо, доведеться купувати новий блок набагато раніше, ніж ви очікуєте.

Наша остаточна оцінка полягає в тому, що цей універсальний генератор може служити багатьом цілям, включаючи живлення літньої подорожі або в якості аварійного резервного джерела живлення для вашого будинку або кемпера. Навіть якщо ви відпочиваєте на вихідних, цей пристрій, на нашу думку, є досить хорошим варіантом.

Але, можливо, цього недостатньо як єдиного джерела живлення для постійних підйомників фургонів. Читайте далі, щоб дізнатися, чому ми так говоримо.

Відмова від відповідальності: компанія Jackery люб’язно надала нам Explorer 1000 та дві складні панелі SolarSaga потужністю 100 Вт для цього огляду. Однак зміст цієї публікації не спонсорується компанією Jackery. Наші думки. наші власні та думки онуків про феєрію автомобільного кемпінгу вихідного дня.

Короткий опис сонячного генератора Jackery 1000

Сонячний генератор Jackery 1000 складається з 2 продуктів: портативної електростанції Jackery Explorer 1000 та 2 сонячних панелей SolarSaga потужністю 100 Вт. Ви можете придбати їх окремо або в комплекті. Пакет відомий як сонячний генератор.

Портативна електростанція Jackery Explorer 1000

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Технічні характеристики

 • Вихідна потужність: 1002W
 • Вихідна потужність перенапруги: 2000 Вт
 • Тип акумулятора: Літій-іонний NMC
 • Батарея Ач: 46.4Ah @ 21.6v
 • Термін служби акумулятора: 500 циклів до 80% ємності
 • Час перезарядки: 7. 14 годин (залежно від способу зарядки)
 • Інвертор: 1000 Вт чиста синусоїда (2000 Вт перенапруги)
 • Методи зарядки: Сонячна панель, основна розетка, вихід 12В автомобіля, електричний генератор
 • Вихід змінного струму: 3 x 110 В змінного струму, 60 Гц, 1000 Вт (2000 Вт перенапруги) (версія для Великобританії має 2 x 230 В змінного струму)
 • Розетки постійного струму: 2 x USB-C, 2 x USB-A, 1 x 12V DC Автомобільний порт
 • Дисплей РК-екран
 • Вага: 22.04 фунта / 10 кг
 • Розміри: 13.1 x 9.2 x 11.1 дюйм (33.3 x 23.3 x 28.3 см)
 • Гарантія: 2 роки

Сонячні панелі Jackery SolarSaga 100W

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Технічні характеристики

 • Пікова потужність: 100 Вт з 23.7% ефективності
 • Напруга / струм живлення: 18В/5.55A
 • Напруга холостого ходу: 21.6V
 • Струм короткого замикання: 6.1A
 • 1 x USB-C вихід 5В, 3А
 • 1 x USB-A вихід 5В, 2.4A
 • Діапазон робочих температур: від 14 до 159° за Фаренгейтом (від.10 до 65° за Цельсієм)
 • Розміри (в розкладеному вигляді): 48 x 21 x 0.2 дюйми (1220 x 535 x 5 мм)
 • Розміри (в складеному вигляді): 24 x 21 x 1.4 дюйми (610 x 535 x 35 мм)
 • Вага: 10.33 фунти
 • Гарантія: 2 роки

Сонячний генератор Jackery 1000

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Що в коробці?

Сонячний генератор Jackery 1000 поставляється з усім необхідним для його налаштування:

 • 1 x Jackery Explorer 1000
 • 2 x 100 Вт панелі SolarSaga
 • 1 х паралельний кабель SolarSaga Y
 • 1 х адаптер змінного струму синусоїдальної форми (кабель для розетки)
 • 1 х автомобільний зарядний пристрій постійного струму
 • 1 х сумка для перенесення всіх кабелів
 • 1 x Посібник користувача (сонячний генератор) та 1 x Посібник користувача (сонячна панель)
 • 2-річна гарантія

Особливості Jackery 1000

Вихідна потужність

Загальна вихідна потужність складає 1002 Вт, а перенапруга. 2000 Вт. Хоча ви можете перевищити потужність 1000 Вт на кілька секунд, пристрій вимкнеться, якщо ви спробуєте зробити це постійно, як функція безпеки.

Тому, наприклад, коли ви вмикаєте холодильник, ви можете відчути стрибок напруги, оскільки запускається вентилятор, компресор та електроніка. Цикл запуску зазвичай нетривалий, триває лише кілька секунд. Якщо ця перенапруга перевищує 1000 Вт, але не перевищує 2000 Вт, Jackery 1000 впорається з нею.

Ємність акумулятора

Ємність акумулятора Jackery 1000 становить 46 ампер-годин (Аг), що майже відповідає ємності типового 12-вольтового акумулятора глибокого циклу на 85 Аг.

Єдиним недоліком акумулятора є те, що ви можете заряджати його лише протягом 500 циклів, поки його ємність не впаде до 80%. Це нижче, ніж ви зазвичай очікуєте від електричного блоку для фургонів. Тим не менш, якщо ви використовуєте його лише для походів на вихідні, він все одно прослужить вам багато років.

Вихідні порти живлення акумулятора

Пристрій має кілька вихідних портів (8 з них). Це

 • Вихід постійного струму
 • 2 x USB-C
 • 5В / 3А
 • 2 x USB-A
 • 1- 5V/2.4A
 • 1- Швидка зарядка 3.0
 • Автомобільний зарядний пристрій на 12 В
 • 13.Вихід 2В, до 10А
 • 3 розетки змінного струму
 • Синусоїда 1000 Вт

3 розетки змінного струму ідеально підходять для роботи більшості приладів на борту вашого фургона, тоді як розетка постійного струму 12 В забезпечує постійну напругу, яка може знадобитися для вашого портативного холодильника, що має вбудоване відключення при низькій напрузі. Ви можете заряджати мобільні телефони/планшети тощо., на USB-портах.

Ми протестували британську модель, яка має кілька незначних відмінностей від американських моделей:

 • Інвертор має напругу 240 В, а не 110 В, і
 • Американська модель має 3 розетки змінного струму замість 2 розеток у британській версії.

Інвертор чистої синусоїди

Ви отримаєте три розетки змінного струму з чистою синусоїдою, до яких можна підключити телефон, ноутбук і навіть невеликий двигун. Синусоїдальні інвертори забезпечують таку ж потужність змінного струму, як і ваші розетки. Тож вам не доведеться турбуватися про пошкодження ваших електроприладів або чутливої електроніки.

Можливості зарядки

Нижче наведено короткий опис методів заряджання та можливостей генератора:

Тип живленняАдаптер/обладнанняТехнічні характеристикиЧас заряджання
2 сонячні батареї SolarSaga (100 Вт кожна) MPPT контролер сонячного заряду Anderson Powerpole входи 30В / 163Вт максимальний вхід ~8 годин
Змінний струм (розетка) 8 мм адаптер змінного струму 24В макс. вхід ~ 7 годин
Постійний струм (автомобільний зарядний пристрій) 8 мм адаптер постійного струму Максимальний вхід 12 В ~14 годин

Сонячний генератор Jackery. це комбінований комплект з Jackery Explorer 1000 та 2 сонячних панелей SolarSaga по 100 Вт. Якщо у вас вже є сонячні панелі на даху, ви можете підключити їх до Explorer 1000. Це повинні бути панелі 12-30В з часом зарядки від 7.5-8.Струм 33А.

Вам знадобиться адаптер для підключення панелей сторонніх виробників до Explorer 1000.

Зверніть увагу, що оскільки вбудований контролер сонячного заряду MPPT відносно невеликий, підключення сонячних панелей потужністю понад 200 Вт не призведе до більш швидкої зарядки. Explorer 1000 має максимальну вхідну потужність 126 Вт.

Якісна збірка та дизайн

Explorer 1000 виготовлений з ABS пластику з міцною конструкцією, здатною впоратися з типовим зносом, характерним для життя на свіжому повітрі. Він дуже компактний і має гарну ручку у верхній частині. Пристрій важить близько 22 фунтів, тому він не є легким, але він легший за своїх конкурентів, а ручка дозволяє легко переносити його.

Внизу є гумові накладки для ніг, які забезпечують невелике зчеплення з пристроєм, тому він не впаде з будь-якого місця, де б ви його не розмістили. Збоку є світлодіодний ліхтарик, який чудово підходить для роботи вночі. Він також перетворюється на аварійне світло.

Сонячні панелі SolarSaga є монокристалічними. Вони виготовлені з пластику, гуми та нейлону. Ці панелі мають гарну ручку в кутку та магніти, які утримують їх у складеному стані. Вони також мають зручний чохол для зберігання кабелів, коли вони не використовуються.

Кожна панель також має вбудований порт USB-C та USB-A, що дає вам додаткові можливості для зарядки ваших пристроїв. Панелі мають вбудовані в задню частину підставки, які можна скласти / розкласти в міру необхідності. Кожна з панелей важить близько 10 фунтів.

Переваги Jackery 1000

Тихий біг

Сонячний генератор Jackery 1000 надзвичайно тихий. Пристрій не виробляє багато шуму, навіть з вентиляторами, що працюють при високих температурах. Ви можете почути, як цвіркуни цвірінькають у полі; це так тихо.

Порівняйте це з іншими генераторами, які використовують бензин або дизель. Ви зрозумієте, наскільки велику різницю створить для вас Jackery 1000.

Відсутність диму Екологічно чистий

Jackery 1000 дуже екологічний у порівнянні з аналогічними дизельними або бензиновими генераторами потужністю 1000 Вт.

Давайте зробимо тут просту математику. Бензиновий генератор потужністю 1000 Вт зазвичай може працювати близько 2 годин на повному баку (близько 0.6 галонів). При спалюванні галона бензину утворюється до 20 фунтів вуглекислого газу.

З бензиновим генератором, що працює на повну потужність, ви можете генерувати близько 6 фунтів CO2 щогодини! Якщо ви зробите такий самий розрахунок для пропану, це також вийде близько 5 фунтів CO2 на годину.

Використання портативного сонячного електрогенератора, такого як Jackery 1000 з сонячними панелями, зменшує ваш вуглецевий слід. Крім того, це захищає вашу сім’ю від токсичних газів, які виробляють бензинові генератори.

Ви можете просто встановити 2 сонячні панелі SolarSaga, і в гарний день ви зможете зарядити електростанцію трохи менше ніж за 8 годин.

Ви також можете зарядити електростанцію від розетки перед тим, як дістатися до кемпінгу, або навіть зарядити її за допомогою автомобільного зарядного пристрою в дорозі.

Кілька способів зарядки

Ви можете заряджати Jackery Explorer 1000 трьома способами: від сонячних панелей SolarSaga, які постачаються з пристроєм, від будь-якої звичайної розетки або від автомобільного зарядного пристрою.

Це робить його надзвичайно зручним, оскільки ви можете заряджати його майже будь-де, будь то вдома, в кемпінгу, на природі чи в глушині.

Порівняйте це з бензиновими або пропановими генераторами, для яких вам доведеться постійно купувати і тягати з собою баки з бензином і балони з пропаном, або ж у вас закінчиться електроенергія. Ці генератори не мають резервного заряду, якщо у вас немає палива.

Обслуговування клієнтів

Jackery пропонує довічну підтримку клієнтів, тому вам не потрібно турбуватися, навіть якщо у вас закінчився 24-місячний гарантійний термін. Ви можете написати нам на пошту [email protected] або зателефонувати до служби підтримки клієнтів за номером 1-888-502-2236. Служба підтримки клієнтів працює лише з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 за тихоокеанським стандартним часом.

Сервісне обслуговування, гарантійний талон

Ви отримуєте 24-місячну обмежену гарантію з дати придбання Jackery 1000. Крім того, гарантія покриває доставку та повернення, тому якщо ви коли-небудь отримаєте дефектний продукт (рідко, але може статися), ви завжди можете відправити його назад.

Jackery also offers a 30-Day Money-Back Guarantee if you try and don’t like the Jackery 1000. В упаковці ви також отримаєте інструкції як для електростанції Explorer, так і для сонячних панелей. Посібники досить добре розроблені та легкі для розуміння.

Як ми тестували Jackery 1000

Ми живемо в нашому кемпінгу Sprinter повний робочий день і подорожуємо Південною Америкою вже більше 4 років. На жаль, всі глобальні випробування і негаразди протягом 2020 року зіграли злий жарт з нашими планами відвідати сім’ю у Великобританії.

Коли весна в північній півкулі настала, ми нарешті забронювали тривале перебування вдома.”

Викрасти онуків на вихідні було просто необхідно, але без домашнього затишку нашого фургона ми повернулися до основ, провівши кілька ночей в автомобільному кемпінгу. з наметами, портативними плитами і, звичайно ж, сонячним генератором Jackery 1000.

Ми взяли з собою необхідну електроніку.

 • iPad був дуже важливий для розваг дітей у дощовий день. Провести годину, розглядаючи фотографії Балу в горах Андах і пінгвінів в Антарктиді, не вилазячи зі свого стьобаного спального мішка. це захоплююче для 4-річної дитини!
 • Обидва наші телефони потребували зарядки під час нашої 3-денної подорожі, і більше через тестування Jackery, ніж через щось інше, ми поповнювали їх заряд кожного разу, коли були в кемпінгу.
 • Ви могли помітити, що ми ведемо блог, а це означає, що нам часто потрібен доступ до наших ноутбуків і фотоапаратів. Тому ми взяли з собою один ноутбук і зарядний пристрій для фотоапарата.
 • В ідеалі ми б взяли з собою електричний кулер або холодильник. Ми не брали його з собою, але перед від’їздом запустили вдома невеликий побутовий холодильник з кондиціонером. Це був єдиний пристрій, що працював, Jackery був повністю заряджений, коли ми почали, і ми не підключали його до сонячних панелей під час тесту. Холодильник був у використанні, і за 24 години він використав менше половини ємності Jackery 1000.

Оскільки частиною мети нашого походу вихідного дня було тестування та огляд Jackery, ми багато думали про те, як ми могли б потенційно використовувати його у фургоні, і хотіли випробувати його, щоб побачити, наскільки далеко він зможе зайти.

Тож ми збожеволіли. Ми не возимо з собою фен або випрямляч для волосся, але ми додали їх до нашого списку необхідних речей для походу вихідного дня в Пік-Дистрикт, щоб протестувати цю частину набору.

А ще ми любимо каву, і в нашій тимчасовій машині у нас багато місця в багажнику (або багажнику для нас, британців). Є щось таке приємне в тому, щоб викотитися з намету, відкрити багажник і побачити кавоварку Gaggia! Виведення глемпінгу на зовсім інший рівень!

Наш досвід використання Jackery 1000

Зручність використання

Британська погода. це ніщо, якщо не передбачувано непередбачуване. Прогнозовані сонячні, але прохолодні весняні вихідні в березні перетворилися на бурхливі, сирі вихідні з рідкісними сонячними проблисками.

Портативна електростанція Jackery, як і сонячні панелі SolarSaga, не є водонепроникними, але вони водостійкі. Отже, ми тримали портативну електростанцію всередині намету або в машині.

Ми тримали сонячні панелі в приміщенні протягом ночі (це очевидно). Вдень ми розташовували їх обличчям до (обмеженого) сонця, маневруючи ними протягом дня, щоб отримати максимальну вигоду. Звичайно, ми стежили за погодою, і нам довелося кілька разів протягом вихідних відключати панелі від мережі і виносити їх з-під дощу.

Налаштування та пакування займає буквально 2 хвилини. У цьому немає нічого складного, тому що сонячні панелі просто вставляються і виймаються.

Зарядка від мережі змінного струму

Ми повністю зарядили Jackery 1000 від мережі змінного струму перед тим, як вирушити в похід.

Батарея вже була заряджена на 34% з коробки, і для повної зарядки знадобилося 4 години. Крім того, ми працювали повністю автономно протягом 3 днів, не використовуючи берегову енергію для поповнення запасів.

Насправді, ми могли б легко підключити його до тумби в кемпінгу і ніколи не турбуватися про рівень його зарядки.

Примітка: якщо ви використовуєте Jackery 1000 у Великобританії, вам знадобиться адаптер для підключення до кемпінгової тумби. Ви можете придбати один з них тут.

Довжина кабелю трохи більше 2 метрів, але досить коротка. Це не проблема для зарядки вдома або якщо у вас є місце для підключення поруч з вашим автомобілем. Але це не зручно в деяких кемпінгах, тому подовжувач, швидше за все, є необхідним аксесуаром.

Сонячні панелі

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Наші тести, проведені в менш сприятливих погодних умовах, виявилися досить гарною перевіркою можливостей Jackery. В оптимальних умовах Jackery Explorer 1000 може поглинати максимум 127 Вт енергії. Звичайно, похмурий день не є оптимальним, але ми бачили близько 50 Вт вхідної потужності від пари панелей. Коли вийшло сонце, ця потужність зросла до 100 Вт.

Ми впевнені, що за хороших умов ми б легко отримали максимальний заряд в електростанцію.

Знову ж таки, одним з недоліків готових сонячних панелей є довжина кабелю. На висоті близько 3 метрів панелі потрібно розташувати відносно близько до електростанції. Це часто не є проблемою, але оскільки положення сонця змінюється протягом дня, ви, ймовірно, захочете тримати електростанцію в затінку, поки панелі знаходяться на сонці.

Якби погода була кращою, ми думаємо, що нам довелося б кілька разів переносити електростанцію та панелі. Ви можете подовжити кабель самостійно, вставивши подовжувач у кабель, що входить до комплекту Jackery, або використати подовжувач з 8-міліметровими роз’ємами.

Однак, вам потрібно бути обережними з таким підходом, тому що чим довший кабель, тим більше втрат напруги ви відчуєте.

Хоча сонячні панелі легкі та зручні для перенесення, це також підвищує ймовірність їх знесення вітром. Коли ми тестували сонячні панелі, ми пережили кілька штормових умов, і вони кілька разів перекидалися. Наступного разу ми використаємо міцні наметові кілочки, щоб закріпити їх.

Автомобільна зарядка

На щастя, у нас є розетка на 12 В у багажнику автомобіля. Трохи креативно організувавши, ми знайшли ідеальне місце для зарядного пристрою Jackery, щоб ми могли легко заряджати його під час руху.

Ми залишали кабель підключеним до розетки весь час і підключали Jackery, коли вирушали в одноденні поїздки.

Знову ж таки, довжина кабелю відносно невелика. лише близько 2 метрів. Для нашої установки це було ідеально, але якщо у вашому багажнику немає розетки на 12 В, це може бути трохи незручно. Крім того, вам потрібно буде знайти зручне місце для заряджання пристрою під час руху.

Заряджання від двигуна займає багато часу, тому ми не рекомендуємо покладатися на нього як на єдиний спосіб підзарядки. Проте, можливість заряджатися під час руху. це бонус, який дає невеликий додатковий заряд, якого ви не мали б в іншому випадку.

Заряджаємо наші прилади

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Окрім моніторингу заряду акумулятора, ми не змінювали свою поведінку та використання Jackery 1000. Натомість ми хотіли протестувати його в умовах фургона і, звичайно ж, автомобільного кемпінгу, щоб побачити, чи досягнемо ми його межі, і якщо так, то коли.

Ми тримали телефони розрядженими всі вихідні і двічі підзаряджали iPad. Без драм. Кавоваркою ми користувалися по кілька разів на день, і вона чудово справлялася зі своїми обов’язками.

Ми заряджали батареї камери та ноутбука рано вранці. так само, як і у фургоні, тож у нас був цілий день, щоб поповнити витрачену енергію за допомогою сонячних панелей.

В останній ранок ми протестували фен і випрямляч для волосся. На той момент у нас було близько 50% заряду батареї, тому нам було дуже цікаво, як вона впорається з цим завданням.

Фен у Анжели. потужний, до 2000 Вт. Jackery 1000 не призначений для роботи з феном, але є можливість зменшити потужність фена за допомогою змінних налаштувань. Jackery не похитнувся на 1300 Вт. Набагато вище, ніж це, і Джекері відключився. Досить хороший результат!

До випрямлячів для волосся. Ці погані хлопці GHD в найкоротші терміни нагріваються до 230 ° C і тягнуть 400 Вт. Для Jackery 1000 це не проблема. Вони світилися б на найвищому рівні нагрівання весь день (або поки батарея не розрядилася).

І після 3 днів автомобільного кемпінгу, з несприятливою погодою, ми все одно повернулися з 25% заряду акумулятора. А Анжела ще ніколи не виглядала такою причепуреною після походу вихідного дня!

Пам’ятайте, однак, що ми не брали з собою холодильник у похід на вихідні. Якби ми взяли і використовували той самий холодильник, Jackery 1000 не зміг би забезпечити всі наші електричні потреби. принаймні, не в тих поганих погодних умовах, які ми мали.

Чи підходить сонячний генератор Jackery 1000 для життя в автофургоні?

Отже, після всього цього, який наш вердикт??

Нам сподобався Jackery 1000. Це чудовий комплект, відмінної якості, і порівняно з проектуванням та встановленням еквівалентної за розміром електричної системи у вашому кемпері, це досить хороша ціна. Тим не менш, він підходить не для всіх.

#1. Якщо ви збираєтеся в коротку поїздку на вихідні або їдете на один сезон

Не всі власники автофургонів працюють на постійній основі. Іноді все, чого ви прагнете. це короткий літній кемпінг або просто вихідні далеко від усього цього, відпочити подалі від галасу.

Jackery 1000 відмінно підходить для таких коротких поїздок, тому що вам не потрібно встановлювати цілу електричну систему. Забезпечить живлення більшості ваших приладів на кілька днів.

#2 Кемпери та автокемпери

Ми живемо у фургоні, але щойно провели вихідні в автокемпінгу. Виявляється, всупереч нашим очікуванням, автокемпінг може бути майже таким же комфортним, як і життя у фургоні. З Jackery 1000 ми жодного разу не економили на електричних пристроях. навіть у типову британську погоду.

#3. Коли вам просто потрібно негайно вирушити в дорогу

Не всі вміють планувати, деякі подорожі відбуваються під впливом моменту. Якщо ви вирушаєте негайно і не маєте електричної установки у своєму фургоні, Jackery 1000. це чудовий тимчасовий варіант, який допоможе вам розпочати роботу.

Це джерело живлення, яке можна взяти з собою, тому якщо ви не працюєте на повну ставку і вважаєте за краще не вивчати все, що вам потрібно знати про електрику в кемпінгу, це ідеальний варіант. Якщо ви підібрали його розмір, щоб задовольнити ваші потреби в електроенергії, Jackery 1000. це чудове рішення.

#4. Коли вам потрібне багатофункціональне джерело живлення

Jackery 1000 може робити багато речей. Якщо ви хочете поїхати в кемпінг без фургона. Jackery 1000. це чудовий спосіб живити ваші прилади. Якщо ви хочете мати вдома резервне джерело живлення. це чудовий варіант для цього.

Ви можете живити прилади змінного та постійного струму та використовувати їх для сімейних вечірок у саду, заходів на свіжому повітрі або походів вихідного дня. Якщо у вас є кілька потреб у портативному джерелі живлення, сонячний генератор Jackery. це саме те, що вам потрібно.

#5. Коли вам потрібне портативне джерело живлення

Як RVer або фургон, у вас, ймовірно, є вбудована електрична система, тому ви можете подумати, що вам не потрібен Jackery 1000.

Одним з обмежень електричної системи вашого кемпера є те, що вона настільки ж портативна, як і ваш автомобіль. Тому, якщо ви хочете провести час далеко від фургона, наприклад, біля багаття або гриля, зі світлом і музикою, портативне джерело живлення, таке як Jackery 1000, забезпечить вам найкраще з обох світів.

#6. Коли вам потрібне резервне джерело живлення

Навіть при наявності бортової електричної системи іноді може знадобитися додаткове резервне джерело живлення.

Можливо, прогноз погоди несприятливий, і ви не можете покладатися на сонячну енергію для зарядки бортового акумулятора. Можливо, ви плануєте бути поза мережею протягом декількох тижнів і не хочете турбуватися про те, що у вас закінчиться енергія.

Якщо у вас є місце для його зберігання, сонячний генератор Jackery 1000 забезпечує цілковиту впевненість.

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

#1. Коли вам потрібно багато енергії

Jackery 1000 універсальний, але єдине, чого йому не вистачає. це можливості додавання потужності. Отже, ви бачите, що ви отримуєте з Jackery 1000. це інвертор потужністю 1000 Вт і літієвий акумулятор на 46 Ач, і це все.

Якщо вам потрібна потужність для роботи важчого електрообладнання, наприклад, кондиціонера або електричного чайника, вам знадобиться набагато більший інвертор, ніж Jackery 1000, або розгляньте можливість встановлення індивідуальної електричної системи у вашому кемпері.

Дізнайтеся більше: Ви можете скористатися нашим інверторним калькулятором, щоб визначити, який розмір інвертора вам потрібен, і підібрати його до обраної вами моделі Jackery.

Крім того, ви повинні враховувати розмір акумулятора. Jackery 1000 має літієву батарею 46ah. Якщо ви почнете свою поїздку з повністю зарядженим акумулятором, у вас є ці 46 аг, щоб пограти з ним. Ви повинні замінити будь-яку енергію, яку ви використовуєте, щоб підтримувати її поповнення.

Так, наприклад, якщо вам потрібно, скажімо, 30 А-год на день, а ви не заряджаєте акумулятор, то Jackery 1000 розрядиться через півтора дня. Але якщо ви генеруєте багато енергії від сонячних панелей, ви, очевидно, збільшите термін служби батареї.

Важливо пам’ятати, що розмір батареї повинен відповідати вашим потребам. Ви можете скористатися нашим сонячним калькулятором, щоб визначити, яка потужність вам потрібна і який розмір літієвої батареї її забезпечить. Якщо вам потрібна більша або менша батарея, розгляньте інші моделі сонячних генераторів Jackery.

#2. Ви. постійний користувач фургона

Не всі фургонники постійно перебувають у дорозі. Але якщо ви один з тих, хто використовує традиційні фургони на тривалий час, вам краще не використовувати портативний блок живлення в якості єдиного джерела енергії.

По-перше, як єдине джерело енергії, це непрактично в довгостроковій перспективі. Оскільки панелі та електростанція є портативними, вам знадобиться доступне місце для їх зберігання на борту. Тоді ви будете часто переносити їх. Незалежно від того, чи переміщуєте ви панелі в місця з кращим сонячним світлом і перевозите електростанцію за ними, чи пакуєте речі і розбиваєте табір. Після всього лише одних вихідних ми можемо побачити, як електростанція стане дратівливою незручністю.

По-друге, термін служби Jackery 1000, що вимірюється в циклах роботи від батареї, обмежений приблизно 500 циклами. Після цього можна очікувати деякого погіршення продуктивності акумулятора. Типова літієва батарея, встановлена в електричній системі кемпера, має очікуваний термін служби понад 5000 циклів. Це не помилка. це в 10 разів більше!

Якщо ви використовуєте Jackery 1000 постійно, ви можете розраховувати на використання цих 500 циклів за 2-3 роки. Це робить Jackery досить поганим претендентом на постійне використання.

Зауважте. це не означає, що це не відкладає неповний робочий день. При нерегулярному використанні, швидше за все, буде набагато менше циклів на рік. Jackery, швидше за все, прослужить багато років при рідкісному використанні.

#3. Ви хочете індивідуальну електричну систему

Побудова або специфікація вашої електричної системи дозволяє вам повністю налаштувати кожен аспект вашої установки. Наприклад, ви можете спроектувати кілька портів USB Type-C, встановити великі компоненти, щоб у майбутньому масштабувати банк акумуляторів та сонячних панелей, розмістити компоненти у відповідних місцях та збільшити кількість розеток.

З портативним сонячним генератором ви можете забути про все це. Ви отримуєте те, що є в коробці, і це все, і це все, що коли-небудь буде. Він не масштабується. ні. ви не можете підключити кілька сонячних генераторів Jackery.

Якщо ви хочете мати повний контроль над своєю установкою, ми рекомендуємо вам не покладатися на Jackery як на єдине джерело енергії.

Мінуси

Чи вартий Jackery 1000 своєї ціни?

Добре бути скептичним, відповідаючи на подібні питання. Ми ретельно вивчили технічні характеристики, продуктивність і можливості Jackery 1000, і це приголомшливий продукт для того, що він робить.

Він пропонує вам достатню кількість енергії для роботи більшості ваших електроприладів та пристроїв протягом декількох днів або коротких поїздок. Якщо ви збираєтеся в місце з електромережею поблизу, це може бути чудовим універсальним варіантом для живлення вашого автофургона.

Що стосується сонячних панелей, вони є чудовим, екологічним доповненням до Jackery 1000. Вони, безумовно, можуть зарядити ваш пристрій, коли умови ідеальні.

Припустимо, ви порівнюєте ціну Jackery 1000 з установкою стаціонарного рішення з аналогічними технічними характеристиками. У такому випадку, Jackery виходить порівнянним, якщо не трохи дешевшим. Крім того, ви отримуєте 2-річну гарантію та довічну підтримку. ви навіть не отримаєте цього від компаній, що займаються переобладнанням фургонів за кілька тисяч доларів.

Однак літієва батарея Jackery не має такого ж терміну служби, тому, можливо, вона пропонує трохи менше співвідношення ціни та якості.

Найбільшим недоліком Jackery 1000 є те, що він не дозволяє вам додати більше енергії до пристрою. ви застрягли з інвертором потужністю 1000 Вт та акумулятором на 46 Аг. Це робить покупку правильного розміру для ваших потреб абсолютно важливою.

З точки зору якості збірки, простоти використання та дизайну, Jackery 1000, безумовно, має високу оцінку. Якщо ви шукаєте такий генератор, це чудова покупка.

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Поширені запитання

Як користуватися сонячним генератором Jackery 1000?

Підключення сонячного генератора Jackery 1000 досить просте. Пристрій має гумові ніжки внизу, щоб ви могли розмістити його на будь-якій поверхні. Потім розгорніть сонячні елементи SolarSaga, розмістіть їх з вільним доступом до неба і відкрийте підставку внизу.

У задній частині сонячних елементів є кабелі, які потрібно підключити до сонячної батареї, а потім підключити їх на іншому кінці до блоку адаптера, що додається. Потім підключіть адаптер до розетки Anderson Powerpole на передній панелі, і ви готові заряджати Jackery 1000 від сонячних панелей.

Є окремо позначені вихідні порти постійного та змінного струму, які ви можете увімкнути за допомогою кнопки, розташованої над будь-якою з панелей. Поки Jackery 1000 заряджений, ви можете підключити свої пристрої та почати користуватися ними.

Ми рекомендуємо попередньо зарядити Jackery 1000 від розетки для коротких поїздок, перш ніж брати його в дорогу. Таким чином, вам не доведеться чекати, поки сонячні батареї наберуть трохи соку.

Як використовувати сонячний генератор Jackery 1000 в погану погоду?

Припустимо, ви відпочиваєте в кемпінгу на південному заході або подорожуєте в місцях, де часто бувають похмурі умови, наприклад, на північному заході Тихого океану. В такому випадку, ви не завжди отримаєте яскраве сонячне небо, яке потрібно сонячним елементам для пікової зарядки.

Потрібно переконатися, що сонячні панелі завжди знаходяться в такому положенні, де вони можуть отримати максимальну кількість сонця. По-перше, будьте обережні, що зміщення положення сонця протягом дня призведе до того, що сонячні елементи потраплять у тінь. Тож вам потрібно продовжувати рухати їх, щоб переконатися, що вони отримують якомога більше сонця.

По-друге, ні Jackery Explorer 1000, ні сонячні панелі SolarSaga не є водонепроникними. Компанія Jackery зробила їх водонепроникними, тому бризки води їм не зашкодять, але панелі можуть пошкодитися, якщо ви залишите їх на вулиці під дощем.

Якщо ви перебуваєте в місці, де сонце світить не дуже яскраво, Jackery 1000 з сонячними панелями, ймовірно, дасть вам лише близько половини того соку, який він може дати вам у яскраву погоду. Тому не варто йти занадто далеко від електромережі.

Вага

Сонячний генератор Jackery 1000 важить близько 22 фунтів, а дві сонячні батареї важать близько 10 фунтів кожна. Це становить близько 42 фунтів, що може бути досить важким для підйому.

У порівнянні з іншими генераторами потужністю 1000 Вт, газовий генератор TogoPower важить близько 35 фунтів, а PowerSmart Generator. 39 фунтів.

Майте на увазі, що ці два генератори є газовими, а це означає, що вам також доведеться носити з собою бензин для їх заправки.

Goal Zero Yeti 1000 важить майже 40 фунтів без сонячних панелей. Bluetti EB150 важить майже 38 фунтів, також без сонячних панелей. Вони обидва є конкуруючими альтернативами для Jackery 1000.

Отже, загалом, Jackery 1000 перевищує номінальну вагу, що стосується ваги.

Дизайн

З точки зору дизайну, блок Explorer 1000 має гарну та міцну ручку у верхній частині, яка дозволяє легко піднімати блок. Обидві сонячні панелі також мають вбудовані ручки з боків.

Розміри

Іншим важливим аспектом є те, скільки місця займає пристрій у вашому фургоні. Давайте знову порівняємо його з вищезазначеними продуктами. Портативний генератор PowerSmart Portable займає 15.9 x 14.7 x 14.3 дюйми, а TogoPower. 15.0 x 12.8 x 12.6 дюймів.

Пам’ятайте, що вам також потрібно зберігати паливо десь у фургоні, що займає додатковий простір.

Goal Zero Yeti 1000 займає 10.11 x 15.3 x 9.3 дюйми, а Bluetti EB150 займає 14.6 x 6.5 x 14.4 дюйми.

Jackery 1000. це найкомпактніший блок, який займає всього 13.1 x 9.2 x 11.1 дюйм простору.

Сонячні панелі більші, але дуже тонкі. У складеному вигляді вони займають лише 24 x 21 x 1.4 дюйми. Тож ви можете дуже акуратно прибрати їх, коли вони не використовуються.

Як зарядити сонячний генератор Jackery 1000?

Сонячний генератор Jackery 1000 можна заряджати трьома способами:

Сонячні панелі SolarSaga

Використання сонячних панелей є найбільш екологічно стійким методом. Ви можете додати одну або дві сонячні панелі потужністю 100 Вт до Jackery 1000, хоча краще використовувати обидві для швидшої зарядки.

Jackery 1000 має контролер сонячного заряду MPPT, який дозволяє контролювати кількість заряду, що надходить через ваші сонячні панелі. Він також поставляється зі стандартним адаптером, який ви можете підключити до сонячних панелей.

 • Підключіть зарядні кабелі від сонячних панелей до входу адаптера
 • Підключіть адаптер до порту Anderson Powerpole на передній панелі генератора

Автомобільний зарядний пристрій

Якщо ви перебуваєте в дорозі і вам потрібно підзарядити Jackery Explorer, ви можете підключити його до автомобільного зарядного пристрою. Ви можете просто підключити адаптер постійного струму (через 8-мм вхід) до автомобільного зарядного пристрою на 12 В, а інший кінець підключити до входу генератора.

Розетка

Повернувшись додому або вирушивши в нову подорож, ви можете підключити адаптер змінного струму (через 8-мм вхід) до будь-якої стандартної розетки.

З Solar

Це займає близько 6.5 годин для зарядки від 0% до 80% в ідеальних умовах, або 8 годин для повної зарядки при використанні обох панелей SolarSaga.

Повна зарядка від однієї панелі може зайняти до 14 годин.

Тут потрібно звернути увагу на кілька моментів:

 • Ви не можете додавати сонячні панелі послідовно, оскільки вихід кожної панелі становить 18 В. Сонячний генератор Jackery не приймає більше 30В зарядки на сонячному вході (послідовно, загальна напруга стане 36В).
 • Аналогічно, немає сенсу додавати більше двох сонячних елементів до пристрою, оскільки сонячний генератор Jackery приймає лише 126 Вт сонячної енергії. Додавання більше двох елементів дасть вам більше в ідеальних умовах.

Автомобільний зарядний пристрій

Повна зарядка за допомогою автомобільного зарядного пристрою на 12 В займає близько 14 годин.

Розетка

Повна зарядка від звичайної розетки змінного струму займає близько 7 годин.

Скільки разів можна заряджати Jackery 1000?

Акумулятор Jackery 1000 розрахований на 500 циклів, перш ніж ємність впаде приблизно до 80%. Це означає, що ви можете розрядити його від 100% до 0% 500 разів, перш ніж його ємність впаде до 80% від початкової.

Хоча це не означає, що Jackery 1000 перестане працювати одразу після цього, це ознака того, що настав час придбати нову батарею. Залежно від того, скільки ви використовуєте його, цього зазвичай вистачає на два-три роки в дорозі.

Якщо порівнювати її з іншими типовими батареями RV/Van Life, то 500 циклів. це досить низький показник. Більшість з них мають більше 3000 циклів; деякі можуть мати навіть 5000 циклів.

Що можна запустити за допомогою Jackery 1000?

Що потрібно розуміти про Jackery 1000, так це те, що це синусоїдальний інвертор. Це означає, що він видає потужність змінного струму, як ваша звичайна розетка.

Завдяки потужній вихідній потужності 1000 Вт, Jackery 1000 може:

 • Заряджайте ноутбук і мобільний телефон кілька разів
 • Запустіть вентилятор та світло в автофургоні цілими днями
 • Працюйте з портативним холодильником майже 17 годин
 • Дозволяє готувати за допомогою індукційної плити за 10-15 хвилин страву.
 • Дозволяє кип’ятити каву 8-10 разів.
 • Якщо ви не спите і вам потрібно запустити апарат CPAP для лікування апное уві сні, Jackery 1000. чудове рішення.

Ви можете використовувати всі розетки одночасно, як змінного, так і постійного струму, за умови, що загальна споживана потужність не перевищує 1000 Вт. На короткі проміжки часу він також може збільшувати потужність до 2000 Вт, тому можна час від часу перевищувати цю вимогу, але пристрій вимкнеться, якщо ви перестараєтесь.

Чи можна заряджати різні пристрої одночасно?

Jackery 1000 має вісім портів живлення, і так, ви можете використовувати кожен з них одночасно.

Нижче наведені доступні вихідні порти:

 • 2 порти USB-C потужністю 18 Вт
 • 2 порти USB-A, включаючи 1 для швидкої зарядки 3.0
 • 3 порти змінного струму 100 В
 • Розетка для автомобільного зарядного пристрою на 12 В

Тільки зауважте, що споживана потужність не повинна перевищувати номінальну 1000 Вт.

Чи можете ви використовувати Jackery 1000 під час заряджання?

Так, можна. Вироби Jackery мають “прохідний” зарядний пристрій. це просто технічний термін для зарядного пристрою, який можна заряджати і розряджати одночасно. Jackery не рекомендує робити це регулярно, оскільки це скоротить термін служби акумулятора, але пристрій може впоратися з цим завданням.

Навіть краще, РК-панель Jackery 1000 дозволяє одночасно бачити як вхідну, так і вихідну потужність пристрою.

Підсумовуючи

Jackery надіслали нам свій сонячний генератор Explorer 1000 на огляд, і ми повинні сказати, що ми вражені. Спочатку ми були трохи скептично налаштовані, припускаючи, що це просто батарея в коробці. Однак, це набагато більше, ніж це.

Він компактний і простий у налаштуванні, а також забезпечує достатню потужність для роботи більшості невеликих електроприладів.

Сонячний генератор Jackery 1000 є одним з найпопулярніших портативних генераторів на ринку. Він ідеально підходить для кемпінгу, вечірок на природі та інших заходів на свіжому повітрі.

Генератор легкий і простий в налаштуванні, і його можна використовувати для живлення різноманітних пристроїв. Найголовніше, що він може працювати з кавоваркою. Тож якщо ви шукаєте спосіб приготувати еспресо на природі, Jackery 1000. ідеальний вибір.

Генератор також працює дуже тихо, тому вам не доведеться турбуватися про те, що ви потурбуєте своїх сусідів.

Jackery 1000 ідеально підходить для вихідних у фургоні, автомобілі або навіть будинку на колесах. Це чудовий варіант для тих, кому потрібне надійне джерело живлення далеко від дому.

Але давайте будемо чесними, він підходить не для всіх.

По-перше, якщо ви постійно працюєте з фургонами, є певні недоліки у використанні цієї батареї в якості основного джерела енергії. По-перше, він портативний, тому йому потрібне безпечне та доступне місце для зберігання у вашому автофургоні. Він розроблений для найкращої роботи з сонячними панелями Jackery, але за допомогою правильних адаптерів ви можете підключити його і до панелей інших виробників. Однак MPPT на цьому пристрої обмежена 126 Вт, тому ви не можете отримати вигоду від чогось більшого, ніж приблизно 200 Вт сонячної енергії.

Це не дуже багато для збору енергії, і це означає, що невелика батарея заряджається близько 8 годин на повному сонці. Якщо ви використовуєте портативні панелі, що входять до комплекту, як основне джерело енергії, ви витратите багато часу на їх переміщення до сонця, закріплення у вітряну погоду та приховування під час дощу.

Він також не здатний до розширення. Тому в майбутньому, якщо вам потрібно буде збільшити потужність, ви не зможете просто додати більше акумуляторів до пристрою, додаткові розетки або більший інвертор.

Звичайно, ви можете придбати ще один пристрій, який збільшить кількість розеток і ємність акумулятора, але це все одно не збільшить ваш ліміт навантаження на 1002 Вт змінного струму.

І нарешті, як щодо удару за ваші гроші? Чи варто це своїх грошей? Ми вважаємо, що так, якщо цей пристрій підходить для ваших потреб, і ви просто хочете використовувати його час від часу або без особливих зусиль.

Нам подобається, і ми знайдемо місце, щоб зберігати його на задньому сидінні нашого фургона про всяк випадок.

Сонячний генератор Jackery Solar Generator 1000 з трьома сонячними панелями потужністю 100 Вт коштує 1 188 у New Green Deals

Якщо ви втомилися від того, що електрика відключається на кілька днів поспіль, або від багатоденних походів без електрики і не можете користуватися такими речами, як ковдра з підігрівом, тостер або навіть кавоварка, тоді настав час це змінити. Сонячний генератор Jackery’s Solar Generator 1000 з трьома 100-ватними сонячними панелями справляється із завданням, оскільки він може заряджати портативну електростанцію потужністю 1 002 Вт-год лише за допомогою сонячних променів. Прямо зараз він продається за 1,188, що всього на 89 вище нашої останньої згадки, хоча цього разу ви отримуєте додаткову сонячну панель. У нас також є широкий вибір знижок на Tesla та електровелосипеди в сьогоднішній акції New Green Deals, тож ви не захочете пропустити цю пропозицію.

Нижче ви знайдете інші нові зелені пропозиції, які ми знайшли сьогодні, і, звичайно, найкращі пропозиції Electrek з купівлі та лізингу електромобілів. Також завітайте до нового магазину Electrek Tesla Shop, де ви знайдете найкращі пропозиції на аксесуари для Tesla.

Сонячний генератор Jackery’s Solar Generator 1000 включає три сонячні панелі

Офіційний магазин Jackery на Amazon пропонує свій сонячний генератор 1000 за ціною 1,188 з доставкою, як тільки ви прикріпите купон на сторінці. У порівнянні з 1,398, сьогоднішня пропозиція всього на 89 вище нашої останньої згадки, але ви отримуєте третю сонячну панель, в той час як наша груднева пропозиція на Solar Generator 1000 включала тільки дві. Готовий до того, щоб ваш будинок або кемпінг працював поза мережею, цей комплект містить все необхідне для роботи. Портативна електростанція працює від акумуляторних батарей, тому вам не потрібно використовувати газ або нафту для її роботи. Ємності в 1 002 Вт-год повинно бути достатньо для зарядки вашого ноутбука або смартфона завдяки двом 100-ватним портам USB-C PD і двом USB-A QuickCharge 3.0 розеток, запуск невеликих приладів або іншого обладнання від трьох штепсельних роз’ємів змінного струму потужністю 1000 Вт та багато іншого. Крім того, три сонячні панелі потужністю 100 Вт дозволять вам заряджатися без необхідності підключення до стіни, а це означає, що при тривалих відключеннях електроенергії або кемпінгу поза мережею ця електростанція може легко працювати цілими днями поспіль. Перегляньте наш практичний огляд, щоб дізнатися більше.

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Почніть працювати з сонячною енергією, придбавши комплект Renogy на 200 Вт/30 А за ціною 244

Amazon пропонує комплект сонячних панелей Renogy 200W 12V за 244.44 відправлено. Порівняно із звичайним курсом 272 на Amazon, сьогоднішня угода в межах 5 найкращих цін, які ми бачили за останні півроку. Насправді, це лише друга помітна знижка, яку ми бачили за цей час. Цей комплект містить дві сонячні панелі потужністю 100 Вт, які можна з’єднати паралельно, і є всім необхідним для того, щоб побудувати будинок, сарай або навіть будинок на колесах на сонячних батареях, що працює на енергії сонця. Насправді, систему можна розширити до чотирьох паралельно з’єднаних панелей загальною потужністю до 400 Вт. Окрім двох панелей, ви також отримаєте 30-ватний ШІМ-контролер негативного заряду заземлення, який отримав назву Renogy Wanderer, що є необхідністю, якщо ви підключаєте ці панелі до акумуляторів. Крім того, Renogy надає на панелі 25-річну гарантію на передану вихідну потужність і 1 рік гарантії на решту комплекту. Отже, якщо ви шукаєте спосіб компенсувати зростаючі витрати на електроенергію або просто забезпечити енергією автономну кабіну, це чудова відправна точка.

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Портативна електростанція BougeRV має всі виходи, які ви могли б хотіти

Офіційна вітрина Amazon пропонує портативну електростанцію BougeRV потужністю 1100 Вт-год за 599.99 після того, як ви закріпите купон на сторінці. У порівнянні з 900, сьогоднішня знижка в 300 є другою найкращою ціною, яку ми відстежували, і знаходиться в межах 51 від нашої останньої згадки в грудні. Ця портативна електростанція, готова до живлення вашого автономного сараю, будинку або фургона, має практично всі розетки, які вам знадобляться. Портативна електростанція BougeRV з ємністю 1100 Вт-год та стабільною потужністю 1200 Вт може досягти піку в 2000 Вт при необхідності. Є три розетки 110 В змінного струму, порт USB-C потужністю 60 Вт, QuickCharge 3.0, а також ще два порти USB-A, два роз’єми постійного струму та порт для автомобільної зарядки на 12 В. Широкий асортимент штепсельних роз’ємів дозволяє легко використовувати цю електростанцію для запуску широкого спектру продуктів у вашому сараї, і навіть робить її ідеальною для ситуацій, коли у вас може зникнути електрика.

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

Нові пропозиції Tesla

Після ознайомлення з сонячним генератором Jackery Solar Generator 1000, який продається вище, якщо ви продовжите читати, ви знайдете добірку нових зелених пропозицій, які зроблять ваш досвід використання Tesla кращим у багатьох сферах. Від накопичувачів для зберігання записів до кріплень для телефонів, автомобільних зарядних пристроїв і всього іншого, що ми можемо знайти. все це буде перераховано нижче. Щодня ми будемо робити все можливе, щоб знайти нові цікаві пропозиції та способи заощадити на цікавих аксесуарах для вашої Tesla, роблячи кожну поїздку унікальною. Щоб знайти більше ідей для подарунків та пропозицій, відвідайте найкращий магазин Tesla. Продовжуйте читати далі про електровелосипеди, Greenworks та інші чудові пропозиції.

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

 • SimpleTire пропонує знижку до 20% на тисячі шин
 • Discount Tire пропонує знижку до 100 і більше на шини Cooper, Bridgestone та інші
 • Підсклянник Model 3 CupHolderHero: 12 (рег.). 14)
 • Автомобільні кріплення Spigen OneTap MagSafe тепер зі знижкою до 38%, починаючи з 27 на Amazon
 • Принесіть MagSafe на свою поїздку з преміальним автомобільним кріпленням Velox від iOttie за ціною 42.50

Новий електронний велосипед пропонує знижки на електричні скутери

Якщо ви хочете вийти на вулицю і насолодитися сонячним світлом після використання вашої нової електричної газонокосарки, то ми рекомендуємо вам випробувати це на іншому електровелосипеді або електросамокаті, який ви щойно придбали за фантастичною ціною за допомогою однієї з наших пропозицій та розпродажів нижче. Ви можете використовувати їх для розваг, тренувань або навіть для поїздок на роботу та з роботи чи до кав’ярні. У нас є кілька людей, які регулярно їздять до кав’ярень або офісів на своїх електровелосипедах, оскільки це скорочує використання викопного палива, а також дозволяє їм насолоджуватися часом на свіжому повітрі в гарні сонячні дні. Нижче ви знайдете широкий вибір нових пропозицій на електронні велосипеди та електричні скутери у всіх цінових діапазонах, тож подивіться, чи є це щось, що вам було б цікаво придбати. Як завжди, найновіші знижки та розпродажі на електровелосипеди та електросамокати будуть вгорі, тому поспішайте робити покупки, оскільки знижки скоро закінчаться.

представляємо, сонячні, генератори, jackery, чому

 • Електробайк SWFT FLEET з пробігом понад 37 миль на одній зарядці за новим мінімумом 650
 • Доступне фінансування під 0% річних на соковиті електровелосипеди
 • Улюблений недорогий складаний електровелосипед Міка Толла. Lectric XP 2.0: 999 (Reg. 1,099)
 • Гірський велосипед Kent Electric Pedal Assist Mountain Bike: 698 (Reg. 998)
 • Щойно випущений електросамокат G MAX від Gotrax отримав першу знижку в розмірі 100, більше

Додаткові нові зелені пропозиції

Після покупки сонячного генератора Jackery Solar Generator 1000 у продажу вище, обов’язково ознайомтеся з іншими знижками, які ми знайшли сьогодні. Ці нові “зелені” пропозиції охоплюють широкий спектр від обладнання для газонів на відкритому повітрі до всього іншого, що може заощадити ваші гроші різними способами, будь то відмова від газу та нафти у вашому житті або просто насолода від інших зручностей, які може принести енергозберігаюче обладнання. Як завжди, найновіші пропозиції будуть вгорі, тож купуйте швидше, адже знижки скоро закінчаться.

 • Ваш двір буде вдячний вам за те, що ви придбали цей 155 електричний розпакувальник
 • Електрична мийка високого тиску Sun Joe не потребує ні газу, ні нафти при низькій температурі67
 • Почніть свою сонячну подорож з набору панелей/контролерів Renogy потужністю 100 Вт за ціною 113

Будьте в курсі останніх новин, підписавшись на Electrek в Google News. Ви читаєте Electrek. експертів, які щодня повідомляють новини про Tesla, електромобілі та зелену енергетику. Не забудьте відвідати нашу домашню сторінку для отримання всіх останніх новин, а також слідкуйте за Electrek на та LinkedIn, щоб бути в курсі подій. Не знаєте, з чого почати? Перегляньте наш канал YouTube для останніх оглядів.

Залишити відповідь