Повний посібник з портативних сонячних генераторів (з порадами та поширеними запитаннями). Портативний сонячний інверторний генератор

Повний посібник з портативних сонячних генераторів (з порадами та поширеними запитаннями)

Відновлювана енергія є найбільш швидкозростаючим джерелом в США.S. Багато людей ще більш відповідально ставляться до матінки-природи. Отже, коли світ стає зеленим, ви можете взяти участь у цьому русі, якщо використовуєте сонячну енергію. Одним із способів взяти участь у подорожі є використання портативного сонячного генератора, який забезпечує мобільну електроенергію.

Виробники пропонують різні системи з різним дизайном і функціями, щоб задовольнити ваші потреби.

Ця стаття пояснює різні елементи, які розширять ваші знання та вибір портативних сонячних генераторів.

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Що таке портативний сонячний генератор?

Переносні сонячні електрогенератори виробляють енергію сонця замість палива. Зазвичай генератори складаються з портативних сонячних панелей, контролера заряду, акумулятора та інвертора. Всі компоненти об’єднані в одному пристрої для захоплення, зберігання та використання сонячної енергії. Крім того, на відміну від традиційних генераторів, сонячні генератори не мають рухомих частин.

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електричну енергію, яку зберігають для подальшого використання. Ви можете генерувати енергію, навіть коли сонце ще не зійшло. Отже, портативні сонячні генератори чудово підходять для таких заходів, як табори, де у вас може не бути доступу до палива. Переносні сонячні генератори також зручні під час перебоїв в електропостачанні та при виконанні домашніх проектів “зроби сам”.

Ви можете вибрати генератор з декількома розетками для живлення різних енергозалежних пристроїв. Таким чином, ви зможете задовольнити всі свої потреби в електроенергії на вимогу. Наприклад, ви можете підключити смартфон, камеру та подовжувач одночасно.

Крім того, портативні сонячні генератори можуть похвалитися першокласною безпекою, ефективністю, простотою та обслуговуванням. Якщо ви з обережністю ставитеся до лісових пожеж та штормів, ви можете використовувати генератор для підготовки до надзвичайних ситуацій.

Ринок портативних сонячних генераторів

Критично важлива інформація для ринку портативних сонячних генераторів включає драйвери та виклики, регіональний аналіз та вплив пандемії.

Рушійні сили та виклики ринку

Несприятливі погодні умови спричинили 67% збільшення кількості відключень електроенергії з 2000 року. Збої зазвичай трапляються через шторми, повені, вітер та сніг. Вищезгадані стихійні лиха виводять з ладу електромережі або спричиняють несправності в компонентах електропостачання. Тому все більше людей покладаються на портативні сонячні генератори з панелями, щоб отримати безперервне електропостачання. Ви можете забезпечити деякі предмети першої необхідності, такі як світло та холодильник. Портативний сонячний генератор також стане в нагоді на будівельному майданчику для роботи інструментів або запуску приладів під час таборування.

Хоча сонячні генератори є економічно вигідними в довгостроковій перспективі, відносно висока початкова вартість є перешкодою на ринку. Крім того, інші альтернативи, такі як інверторні технології та акумуляторні батареї, є дешевшими.

Регіональний аналіз

Підприємства в США продовжують використовувати сонячні генератори. США продовжують використовувати сонячні генератори завдяки зниженню витрат на сонячну енергію. Компанії також можуть бути змушені перейти на сонячну енергію через суворі закони про викиди CO2. Отже, ринок портативних сонячних генераторів, ймовірно, буде розширюватися в міру зростання кліматичних проблем.

Такі фактори, як автоматизація та технології, сприяли зростанню європейського ринку сонячних генераторів. Іншими основними факторами розвитку ринку є зростання індустріалізації та урбанізації. Крім того, регіон робить великий акцент на довгостроковій декарбонізації Е.U. енергетичні системи.

Зростання населення в Азійсько-Тихоокеанському регіоні створює можливості для зростання ринку. Очікується, що збільшення споживання енергії на душу населення також сприятиме зростанню ринку сонячної енергетики. Нарешті, очікується, що в міру урбанізації багато людей перейдуть на використання сонячної енергії.

Вплив пандемії

Пандемія сприяла локдауну та зупинці роботи в ключових країнах. Більшість бізнесів постраждали, і ринок сонячних генераторів не є винятком. Зниження попиту на енергію відбулося під час локдауну. На щастя, відновлення попиту, ймовірно, прискорить відновлення ринку портативних сонячних генераторів.

З яких частин складається сонячний генератор?

Нижче наведені компоненти сонячного генератора та роль кожного з них у загальній роботі пристрою.

Сонячні панелі

Сонячна панель має фотоелектричні елементи, які перетворюють сонячне світло на постійний струм. Більшість сонячних панелей з’єднуються з генератором через контролер відстеження точки максимальної потужності (MPPT). На ринку можна знайти сонячні панелі різних розмірів. Однак більшість контролерів MPPT не дозволяють підключати панелі, які перевищують вимоги до напруги.

Виробники зазвичай об’єднують сонячну панель і генератор в пару. Тим не менш, ви можете знайти MPPT-сумісну панель від будь-якого виробника. Потрібно використовувати правильні адаптери та з’єднувальні кабелі. Ви також повинні бути обережними, щоб не перевищити максимальну напругу.

Акумулятор

Сонячний генератор зберігає енергію сонця для подальшого використання. Батарея є накопичувачем і зазвичай містить різні хімічні сполуки на основі літію. Найпоширенішими хімічними речовинами є літій-залізо-фосфат (LFP) і нікель-марганець-кобальт (NMC).

Батареї LFP мають вищий С-рейтинг, ніж батареї NMC. Акумулятори LFP забезпечують більшу кількість циклів заряджання та менше нагрівання. Отже, вибір є більш безпечним і більш відповідним для вашого сонячного генератора.

Хоча вони є більш поширеними, NMC батареї мають повільну швидкість заряду і розряду. Отже, вибір може бути менш ефективним для портативного сонячного генератора. З іншого боку, батареї NMC більш енергоємні.

Система керування батареєю (BMS)

Система управління акумулятором регулює процес заряджання та розряджання акумулятора. Пристрій контролює та балансує струм і напругу всіх елементів батареї. Крім того, система керування батареями вимикає систему при перегріванні та перенапрузі.

Для літій-іонних акумуляторів система управління батареєю є важливою вимогою безпеки. Іони літію мають високу щільність енергії, а надмірний заряд може призвести до теплового випромінювання та горіння. Отже, система керування акумуляторами є корисною для зменшення ймовірності пожежі та вибухів.

Інвертор

Інвертор перетворює низький постійний струм (DC) на змінний струм (AC). Потім ви можете використовувати змінний струм для живлення ваших побутових приладів. Прилади, які використовують постійний струм, не потребують інвертора, оскільки електроенергія не потребує перетворення.

Інвертори також обробляють комбіновану вхідну потужність від змінного та постійного струму. Отже, потужність інвертора визначає максимальну потужність вашої сонячної панелі.

Як працює портативний сонячний генератор?

Сонячний генератор перетворює сонячну енергію в електричну за допомогою ланцюжка процесів. По-перше, коли сонце потрапляє на вашу панель, фотони вибивають електрони з атомів. Далі фотоелектричні елементи перетворюють електрони в постійний струм. Далі елементи продовжують збирати та утримувати атоми. Потім, коли вільні електрони готові до потоку, вони генерують електричний струм.

Електричний струм проходить через контролер зарядного пристрою, який регулює напругу. Завдяки цьому ваш акумулятор не перевантажується і не перегрівається. Захист також забезпечує довший термін служби акумулятора.

Батареї зберігають електрику у вигляді хімічної енергії, поки ви не під’єднаєте електроприлад. Після підключення заряд проходить через інвертор, який перетворює постійний струм на змінний. Прилади, такі як мобільні телефони, ноутбуки та мікрохвильові печі, потребують постійного струму. Для таких пристроїв можна обійтися без інвертора, оскільки електроенергія не потребує перетворення.

Перетворювач також підвищує номінальну напругу до напруги, що підходить для вашого приладу. Наприклад, припустимо, що ваш генератор має стандартну напругу 48 В, а ваш прилад. 120 В. У такому випадку перетворювач підвищує напругу з 48В до 120В. Потім електричний струм проходить через подовжувач генератора для роботи вашого приладу.

Як було показано вище, сонячні генератори не потребують двигунів внутрішнього згоряння для спалювання палива. Замість цього, пристрої перетворюють сонячне світло в механічну енергію. Як результат, процес є тихішим і чистішим, ніж у газових генераторів. Ви також можете переміщати панелі, щоб захопити якомога більше сонячної енергії.

Портативні сонячні генератори проти. Традиційні газові генератори

Нижче наведені плюси та мінуси портативних сонячних електростанцій у порівнянні з. традиційних газових генераторів.

Переваги сонячних генераторів

Використовуючи сонячну енергію, ви отримуєте наступні переваги.

Чиста енергія

Більшість сонячних матеріалів виготовляються з матеріалів, що підлягають вторинній переробці.g., скла, кремнію та алюмінію. Крім того, сонячні генератори не використовують викопне паливо, яке загрожує навколишньому середовищу.

Портативність

Сонячні генератори менші та легші за газові генератори. Тому вам не потрібно багато місця для зберігання або транспортування сонячних генераторів.

Простота використання

Вам не потрібно заправляти генератор; натомість ви встановлюєте компоненти. і все готово. Навіть не маючи досвіду роботи з електрикою, ви можете безпечно експлуатувати пристрої.

Мінуси портативних сонячних генераторів

Хоча сонячні генератори є хорошим вибором, вони мають менший запас енергії. Ваш сонячний генератор може не працювати з усіма побутовими приладами одночасно. Отже, сонячні генератори не підходять, якщо у вас високі вимоги до потужності.

Переваги традиційних газових генераторів

У порівнянні з традиційними генераторами ви отримуєте наступні переваги.

Вартість

Початкова ціна традиційних газових генераторів дешевша. Тим не менш, витрати на паливо швидко накопичуються і збільшують експлуатаційні витрати.

Електроенергія на вимогу

Все, що потрібно для виробництва електроенергії. це паливо та комплектуючі. Отже, газові генератори ідеально підходять, якщо для вас важлива миттєва потужність.

Мінуси традиційних газових генераторів

Недоліки традиційних генераторів

Забруднення повітря

Бензин і дизельне паливо, що використовуються в традиційних газових генераторах, забруднюють повітря. Наприклад, за одну годину в атмосферу потрапляє 1.Бензиновий генератор потужністю 8 кВт може генерувати смог, еквівалентний автомобілю, який проїхав 150 миль.

Випромінювання шуму

Традиційні газові генератори видають виразний звук під час роботи. Тому у вас можуть виникнути проблеми, якщо ви плануєте використовувати генератор у місцях, де тиша має першорядне значення.

Питання безпеки

Легкозаймисті пари газових генераторів можуть спричинити пожежу при контакті з горючими матеріалами. Нещасні випадки або неправильне використання газогенератора також можуть спричинити отруєння чадним газом.

Суть в тому, що сонячні генератори мають перевагу, якщо у вас немає великих потреб у потужності.

Портативні сонячні генератори проти. Більші сонячні генератори

Переносні сонячні електрогенератори невеликі та легкі, що спрощує їх переміщення. Ви можете сформувати більший генератор з декількох генераторів, які можна скласти в штабель, що масштабуються. Вам потрібно підключити кілька модулів акумуляторних батарей, щоб отримати більший розмір і ємність.

Ви можете використовувати портативні сонячні генератори, якщо ви віддаєте перевагу легко переміщуваним рішенням. Наприклад, якщо ви завжди в русі, вам потрібне рішення, яке займає менше місця і яке легко переносити. Ви також можете використовувати сонячний генератор у невеликому будинку, коли час використання зростає.

Великі сонячні генератори мають більші розміри та вагу, ніж звичайні сонячні генератори. Отже, ви не можете легко переміщати великі генератори. На щастя, генератори мають більшу ємність для зберігання та більшу потужність. Отже, якщо у вас більші потреби в енергії, більший розмір має вирішальне значення для забезпечення достатньої потужності.

Великі сонячні генератори більше підходять для промислового та комерційного використання. Наприклад, склади та державні установи можуть використовувати великі генератори для резервного живлення. Крім того, деякі великі генератори мають колеса для підвищення мобільності.

Розмір сонячного генератора залежить від ваших потреб. Для комерційних застосувань потрібен великий розмір, тоді як для житлових застосувань можна обійтися будь-яким з них. Наприклад, якщо ви хочете, щоб генератор живив весь будинок, вам знадобиться великий генератор. І навпаки, невеликий сонячний генератор ідеально підійде, якщо вам потрібне резервне рішення для морської подорожі.

Використання сонячних генераторів

Ось кілька способів використання сонячних генераторів.

Для живлення вуличного обладнання

Такі прилади, як пральні машини, насоси та фільтри для басейнів і сушарки для білизни, спрощують роботу. Проте, для роботи зовнішніх приладів потрібно багато енергії, що призводить до високих рахунків за комунальні послуги. Альтернативою економії коштів, витрачених на електроенергію, є використання безкоштовного джерела енергії.

Сонячні генератори можуть живити вищезгадані прилади та заощаджувати ваші гроші. Тим не менш, велике обладнання споживає багато енергії, тому вам знадобляться високі початкові інвестиції. Гарна новина полягає в тому, що вам більше не доведеться платити за електроенергію або високі витрати на технічне обслуговування.

Для живлення побутової техніки в приміщенні

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Електричні плити, посудомийні машини, водонагрівачі та інші побутові прилади мають важливе значення. Неможливість користуватися ними через перебої в електропостачанні порушує безперебійну роботу вашого будинку. Тому ми рекомендуємо придбати сонячний генератор, щоб забезпечити себе необхідними послугами.

Генератор звичайного розміру може забезпечити ваш будинок електроенергією, якщо у вас є прилади середнього розміру. Однак, якщо у вас велика сім’я або багато електроприладів, обирайте більший розмір. Інакше ви не зможете живити всі машини одночасно. Натомість вам доведеться підключити кілька приладів і живити лише кілька пристроїв.

Для живлення інструментів

Свердла та інші інструменти для подвір’я є життєво важливими для домашніх проектів та заходів “зроби сам. Ви можете придбати середній сонячний генератор для живлення менших пристроїв. Переносні генератори також важливі, коли ви повинні працювати з електрикою, але не маєте розеток на вулиці.

Ви також можете використовувати сонячні генератори для комерційних інструментів, таких як ті, що використовуються в будівництві. Комерційні пристрої споживають багато енергії, тому вам знадобляться акумулятори великої ємності та панелі великої потужності.

Щоб забезпечити стабільне електропостачання для бізнесу

Електронні пристрої сьогодні є важливою частиною спілкування, роботи та бізнесу. Також, при більш віддаленій роботі виникає потреба в стабільному електропостачанні. Вам також потрібне безперервне живлення, щоб уникнути простоїв у роботі під час відключень електроенергії. Крім того, резервна батарея збереже ваші продукти свіжими навіть під час відключення електроенергії для харчової промисловості, що швидко псується.

Способи зарядки сонячного генератора

Ось три варіанти зарядки вашого портативного генератора на сонячних батареях.

Зарядка за допомогою сонячних панелей

Основна перевага сонячних електрогенераторів полягає в можливості підзарядки пристрою за допомогою сонця. Отже, найпоширеніший спосіб зарядки сонячного генератора. через сонячні панелі. Панелі перетворюють енергію сонця в електрику. Для подорожі на автофургоні або кемпінгу рекомендується використовувати портативні сонячні панелі, оскільки вони дуже легкі.

Вам знадобиться спеціальний кабель-перехідник, який деякі виробники включають в комплект генератора. Швидкість заряджання залежить від вхідної сонячної потужності вашого генератора, розміру батареї та кількості панелей.

Мережева електрика

Ви можете використовувати мережеву електроенергію, якщо сонця недостатньо, а ви хочете, щоб ваші батареї були повними на випадок надзвичайних ситуацій. Щоб зарядити генератор електроенергією, підключіть його до розетки, як будь-який звичайний електроприлад. Рекомендується не забути зафіксувати час заряду, як тільки ви підключите генератор до місцевої електромережі.

Крім того, електромережа використовує змінний, а не постійний струм. Отже, вам потрібно буде використовувати сонячний інверторний зарядний пристрій, коли ви заряджаєте акумулятори. На жаль, ви втрачаєте сенс сонячних панелей, якщо вам все одно доведеться підзаряджатися електроенергією.

Купуємо найкращий портативний сонячний генератор: Що потрібно враховувати

Найкращий портативний сонячний генератор для вас залежить від ваших потреб та уподобань. Наведені нижче фактори допоможуть вам у виборі ідеального генератора.

Ємність накопичувача

Портативні сонячні генератори мають дуже різноманітні потужності. Потужність портативних сонячних генераторів вимірюється у ватах (Вт), але в перерахунку на споживання електроенергії перекладається у ват-години. Одна ват-година означає, що генератор може видавати один ват безперервно протягом 60 хвилин.

Ват-години допомагають оцінити, скільки енергії ваш генератор зможе виробити до того, як виникне потреба в підзарядці. Більша кількість ват-годин означає більш тривалий період роботи або більший запас енергії. Найкращий портативний сонячний генератор забезпечує достатню потужність, щоб задовольнити всі ваші потреби в енергії.

Час підзарядки

Ви повинні розуміти, скільки часу потрібно для підзарядки виснаженого генератора. Зазвичай цей час залежить від потужності сонячних панелей і швидкості заряджання. У документації вашого виробника зазвичай вказується приблизний час підзарядки.

Очікуваний час підзарядки є приблизним і залежить від доступного сонячного випромінювання. У похмурі дні панель вашого портативного сонячного генератора не отримує достатньо прямих сонячних променів. Враховуйте сірі дні, особливо якщо вам потрібна енергія для декількох пристроїв протягом декількох днів. Переконайтеся, що потужність і швидкість заряду забезпечать вам достатньо енергії для всіх ваших потреб.

Ефективність

Ефективність портативного сонячного генератора визначає, скільки ви отримаєте від свого пристрою. Знайдіть панель, яка генерує найбільше енергії з доступного сонячного світла.

Один із способів виміряти ефективність. дослідити ефективність сонячних елементів панелі. Чим вищий рейтинг, тим ефективніша сонячна панель і тим більше енергії ви отримуєте за однакових умов випромінювання. Наприклад, сонячна батарея з ефективністю 20% перетворює 20% сонячного світла, що потрапляє на панель, в електричну енергію.

Наявність портів

Можливо, ви захочете підключити кілька пристроїв одночасно в поточному зарядженому світі. Проте, не всі портативні сонячні генератори мають більше однієї розетки. Якщо у вас багато електроприладів, придбайте генератор з більшою кількістю розеток.

Якщо ви не впевнені у своїх потребах, обирайте генератор з декількома розетками, щоб бути в безпеці. Наприклад, вам знадобиться щонайменше дві розетки для зарядки телефону та комп’ютера. Якщо ви можете підключити подовжувач, вам не потрібно буде носити з собою зайві речі у таких випадках, як прогулянки на човні.

Довговічність і додаткові функції

Портативні сонячні генератори мають різні якості, з різною здатністю витримувати навантаження. Довговічність має вирішальне значення, особливо якщо ви плануєте використовувати генератор у таборах та подорожах. Найкращий портативний сонячний генератор для кемпінгу досить міцний, щоб витримати суворі дорожні умови. Навіть якщо ви хочете придбати портативний сонячний генератор для дому, довговічність забезпечує тривалий термін служби.

Розглянемо, які додаткові функції пропонує сонячний генератор, яких немає в інших. Наприклад, деякі портативні сонячні генератори мають вбудований контролер заряду. Однак для інших потрібно купувати контролер окремо. Інші унікальні функції включають ліхтарик, захист від перенапруги та захист BMS. Хоча ви не прагнете знайти всі спеціальні функції в одному продукті, шукайте генератор з бажаною унікальністю.

Часті запитання про портативні сонячні генератори

Ось відповіді на найпоширеніші запитання щодо портативних сонячних генераторів.

Чи можна користуватися генератором під час заряджання??

Так, сонячні генератори дозволяють заряджати і розряджати внутрішні акумулятори одночасно. Отже, ви можете заряджати свою електроніку під час заряджання портативного сонячного генератора. Тим не менш, процес заряджання сповільниться, оскільки енергія з генератора вичерпується.

Скільки років може працювати портативний сонячний генератор?

Очікуваний термін служби портативних сонячних генераторів залежить від якості та обслуговування. Тим не менш, портативні сонячні генератори не потребують особливого обслуговування. Наприклад, захищайте панель від іржі та вчасно видаляйте павутиння. Крім того, система управління акумуляторами подовжує термін служби пристрою та підвищує його економічну ефективність.

Чи можна замінити батареї сонячного генератора?

Акумулятор. один з найдорожчих компонентів вашого сонячного генератора. Проте, оскільки сонячні генератори довговічні, навіть батареї служать довго. Проте, через високу вартість акумуляторів, можливо, ви не захочете замінювати старі батареї. Коротше кажучи, ви можете замінити батарею, але заміна цілого блоку є більш економічно вигідною.

Останнє слово

Переносні сонячні генератори ефективні і не шкодять навколишньому середовищу. Ви також заощаджуєте кошти, які інакше витратили б на постійну купівлю палива. Отже, сонячна енергія. це те, що потрібно, якщо вам потрібне рішення для резервного живлення на випадок надзвичайних ситуацій.

Як правильно вибрати портативний сонячний генератор

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

7 лип. 2021

Портативний сонячний генератор може стати рятівником, коли ви перебуваєте в дорозі, в кемпінгу в дикій природі або якщо у вашому будинку відключається електрика.

Портативні сонячні генератори. це дешевий варіант енергії, який потребує палива, використовує чисту, відновлювану енергію та потребує дуже незначного обслуговування. Звучить чудово. Але чи є портативний генератор правильним рішенням для ваших потреб в енергії?

Багато людей задаються питанням, чи можуть вони використовувати портативні генератори для своїх унікальних енергетичних потреб. Цей посібник допоможе вам вибрати найкращий портативний сонячний генератор для вашого випадку використання.

Що таке портативний сонячний генератор?

Сонячні генератори, в тому числі портативні сонячні генератори, працюють за допомогою сонячних панелей і сонячних батарей. Сонячні панелі використовують сонячне світло як джерело енергії, а потім зберігають її в акумуляторі. Потім сонячна енергія вивільняється через сонячний інвертор, де вона перетворюється з постійного струму в змінний перед розрядом. Ця система дозволяє накопичувати енергію для подальшого використання, на відміну від деяких інших систем сонячних панелей.

Деякі генератори поставляються у вигляді комплектів портативних сонячних панелей “все-в-одному”, або ви можете придбати компоненти окремо.

Портативні сонячні генератори. це і джерело живлення, і рішення для зберігання енергії. Переносні сонячні генератори набагато менші та мобільніші, ніж деякі стаціонарні установки сонячних панелей. Однак, оскільки вони менші, вони також зберігають менше енергії, ніж великі сонячні батареї, які деякі люди встановлюють на постійній основі.

Коли варто використовувати портативні сонячні генератори

Переносні сонячні генератори ідеально підходять для автофургонів, фургонів та кемпінгів. Однак вони також є хорошим варіантом енергії як резервне джерело живлення в надзвичайних ситуаціях. Деякі люди встановлюють стаціонарний сонячний генератор, якщо вони живуть у місцевості, схильній до перебоїв в електропостачанні. Така ситуація часто трапляється в місцях, де бувають урагани, торнадо або інші несприятливі погодні умови.

Які переваги та недоліки сонячних генераторів?

Переносні сонячні генератори мають як плюси, так і мінуси, але в цілому вони більш доступні та екологічні, ніж інші портативні генератори, які використовують газ або інші види викопного палива.

Переваги сонячних генераторів:

Тихий

Якщо ви регулярно відпочиваєте в кемпінгу, ви, напевно, знайомі з безперервним, дратівливим гудінням галасливих традиційних генераторів. Тиша сонячних генераторів. одна з їх найбільших переваг. Сонячні генератори працюють безшумно, на відміну від не сонячних портативних генераторів.

Ви можете не усвідомлювати, наскільки гучними і дратівливими можуть бути традиційні генератори, поки не застрягнете з ними в обмеженому просторі, наприклад, в автофургоні, переобладнаному фургоні або крихітному будинку на колесах. Вас може здивувати, що типовий = генератор може вимірювати шум між 60 і 70 децибелами. і це тоді, коли його чути на відстані 23 футів! Для порівняння, вони шумлять, як пилосос, і їх нелегко ігнорувати, поки ви та ваші сусіди по кемпінгу намагаєтесь поспати.

Велика частина привабливості кемпінгу, подорожей в автофургоні або життя поза мережею полягає в тому, щоб бути в контакті з природою і насолоджуватися тишею і спокоєм. Тому останнє, що ви хочете. це чути гудіння вашого газового генератора.

Портативний

У порівнянні з іншими постійними резервними генераторами, портативність портативного генератора є очевидною перевагою. Однак, якщо вам потрібен генератор постійно, ви можете віддати перевагу стаціонарній установці.

Портативний сонячний генератор відносно невеликий і легкий. Деякі генератори навіть настільки малі, що їх можна носити з собою в рюкзаку в поході. Це чудове портативне джерело енергії, яке можна брати з собою куди завгодно і коли завгодно. Невеликі портативні генератори особливо популярні серед туристів, мандрівників, а також для використання в автофургонах і переобладнаних фургонах.

Легка вага

Хоча насправді генератор невеликий і легкий, є додаткова перевага у виборі сонячної енергії. Портативні генератори, які використовують паливо, також можуть здаватися легкими і компактними, але для їх роботи потрібне паливо. Отже, якщо ви хочете використовувати їх регулярно, вам потрібно буде мати при собі додатковий бензин або паливо. Це може бути керованим в автофургоні, але нелегко перевозити паливо, коли ви перебуваєте в поході.

Низька вартість

Оскільки портативні сонячні електрогенератори не потребують палива, вони також набагато дешевші в експлуатації, ніж інші генератори. Ви сплачуєте лише вартість генератора та інших компонентів; поточні витрати на паливо відсутні. Крім того, сонячні генератори не потребують технічного обслуговування. Переносні сонячні генератори майже не мають потенціалу для механічних проблем, так що витрати на поточне обслуговування будуть мінімальними. Вам також не потрібно міняти масло або замінювати повітряні фільтри.

Екологічно чисті

На відміну від газових портативних генераторів, сонячні генератори мають низький рівень викидів і є відновлюваним джерелом енергії. Вони набагато екологічніші, ніж звичайні дизельні або газові портативні генератори, які потребують пропану або іншого палива.

На відміну від портативних генераторів на основі двигунів внутрішнього згоряння, сонячні генератори не потребують викопного палива, тому вони не виробляють забруднюючих речовин. зменшення вуглецевого сліду.

Мінуси сонячних генераторів:

Авансові витрати

Портативні сонячні генератори можуть бути дорожчими за традиційні газові генератори. Однак, портативні сонячні генератори майже не мають поточних експлуатаційних витрат. Сонячний генератор не залежить від зростання цін на паливо та інших витрат на обслуговування, тому вони є дешевшим варіантом протягом усього терміну служби генератора.

Повільна підзарядка

Переносні сонячні генератори покладаються на сонячне світло для зарядки. Це означає, що в погану погоду, наприклад, у похмурі або дощові дні, вони можуть повільно заряджатися. Якщо ви хочете використовувати генерацію в місці з низьким рівнем сонячного світла, то сонячна енергія може бути не найкращим варіантом.

Обмежена потужність

Деякі портативні сонячні генератори мають обмежену потужність, особливо якщо ви обираєте один з найменших і найкомпактніших варіантів. Переносні сонячні генератори легко і просто транспортувати, але ця перевага може бути і недоліком, оскільки розмір сонячної батареї в кінцевому підсумку обмежує кількість енергії, яку ви можете зберігати.

Як обрати найкращий сонячний генератор для вас

Правильним портативним генератором для вас буде модель, яка найкраще підходить для вашого випадку використання; перш ніж почати шукати найкращий портативний сонячний генератор, вам слід подумати, як ви плануєте його використовувати. Якщо ви хочете живити всі свої побутові прилади в надзвичайних ситуаціях, вам знадобиться більша батарея. Якщо ви просто хочете зарядити телефон і невелику електроніку в поході, ви можете вибрати невеликий сонячний генератор.

Також слід враховувати інші фактори:

Ємність акумулятора

Портативний сонячний генератор працює на накопиченій енергії, тому ємність акумулятора є важливим фактором. Ємність, або загальна кількість електроенергії, яку зберігає генератор, повинна бути достатньою для вашого конкретного випадку використання.

Номінальна потужність

Також слід враховувати номінальну потужність сонячного електрогенератора. Номінальна потужність. це кількість енергії, що подається за один раз. Сонячна батарея з високою ємністю, але низькою потужністю, як правило, виробляє менше електроенергії від генератора, але працює довше.

Фотоелектричний вхід

Незалежно від того, чи є сонячна панель частиною вашого генератора, чи входить до складу сонячної електростанції, вам потрібно враховувати її фотоелектричний вхід. Фотоелектрична потужність сонячної панелі впливає на те, скільки часу знадобиться генератору для заряджання. Чим вищий фотоелектричний вхід панелі, тим швидше буде заряджатися ваш сонячний генератор. Високий фотоелектричний вхід може бути важливим фактором при покупці, якщо вам потрібен портативний генератор, який швидко заряджається.

Тип батареї

Вибір акумулятора є ще одним важливим фактором при виборі правильного портативного сонячного генератора. Літій-іонні та свинцево-кислотні батареї. найпоширеніші варіанти сонячних батарей.

Літій-іонні акумулятори часто використовуються для роботи електроінструментів. Літій-іонні акумулятори стають все більш поширеними в сонячних генераторах, оскільки вони дуже легкі. Зазвичай вони є більш дорогим варіантом, але зазвичай мають довший термін служби. Цей вибір батареї може заощадити гроші в довгостроковій перспективі на заміні батарей.

Свинцево-кислотні акумулятори добре підходять для живлення таких речей, як транспортні засоби, і, як правило, є найдешевшим варіантом батареї. Однак вони не працюють так довго, як літій-іонні батареї.

Контролер заряду

Контролер заряду регулює електричний струм між сонячними панелями генератора та акумулятором. Найпростіші контролери заряду сонячних батарей відключають живлення, коли вони досягають максимальної напруги. складні та дорогі варіанти замість цього будуть використовувати відстеження трьох точок живлення (відоме як MPPT).

Інвертор

Більшість портативних сонячних генераторів оснащені інверторами. Однак у деяких випадках цей компонент можна придбати окремо. Інвертор відповідає за перетворення енергії постійного струму, що генерується сонцем, в енергію змінного струму, яку може використовувати більшість приладів та електроніки. Інвертор також визначає, скільки сонячної енергії ви можете отримати від сонячного генератора, коли він повністю заряджений.

Розглядаючи різні портативні сонячні генератори, слід порівняти інвертори. Шукайте інвертор, пропорційний потужності генератора, щоб отримати максимальну ефективність системи. Чисті синусоїдальні сонячні інвертори, мабуть, найкращі типи інверторів на ринку, але вони можуть бути дорожчими, ніж інвертори нижчої якості.

Вага

Вага портативного сонячного електрогенератора є важливим фактором для тих, хто подорожує пішки або на велосипеді. Навіть ті, хто подорожує в автофургонах, хочуть пам’ятати про вагу свого генератора.

Портативність

Всі портативні сонячні генератори є портативними за своєю природою, але деякі моделі легше транспортувати, ніж інші. Призначення сонячного генератора визначатиме, наскільки мобільним він повинен бути. Деякі сонячні батареї більш громіздкі або важкі, тому вони не підходять для кемпінгу. Інші портативні сонячні генератори можуть поставлятися з вбудованими колесами, що може бути зручно в деяких ситуаціях, але додає ваги. Можливо, вам доведеться піти на компроміс щодо ємності зберігання генератора, якщо вам потрібна підвищена портативність.

Якого розміру портативний сонячний генератор мені потрібен?

Ваш кінцевий випадок використання визначатиме, якого розміру генератор вам потрібен. Менші генератори, наприклад, потужністю менше 1 000 Вт, можуть живити невелику електроніку та прилади, такі як ноутбуки, мобільні телефони та невеликі світильники. Більші генератори потужністю від 1 000 до 3 000 Вт можуть ефективно живити набагато більші пристрої та прилади, такі як мікрохвильова піч, морозильна камера або холодильник. Якщо ви хочете забезпечити весь будинок сонячною енергією, вам знадобляться набагато більші сонячні генератори потужністю понад 5 000 Вт. Ви можете скористатися нашим сонячним калькулятором, щоб визначити, скільки енергії вам знадобиться.

Висновок

Портативні сонячні генератори є набагато більш екологічним варіантом, ніж традиційні газові генератори. Компактний і невеликий генератор дозволяє швидко вирушити в подорож або на кемпінг з портативними генераторами на сонячних батареях. Переносні сонячні генератори також дають впевненість у тому, що у вас є резервне джерело живлення на випадок надзвичайних ситуацій.

Пам’ятайте, що жоден портативний сонячний генератор не зможе ефективно живити весь ваш будинок поза мережею. Якщо це рішення, яке ви шукаєте, вам слід розглянути можливість встановлення постійної сонячної енергетичної системи в поєднанні з адекватним акумуляторним накопичувачем.

Електрогенератор Patriot 1800

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Цей найпопулярніший портативний сонячний генератор. ваша “чарівна куля”, яка захистить вас від відключень електроенергії, збоїв в електромережі, що руйнується. Використовуйте електрогенератор Patriot вдома. для живлення холодильника, морозильної камери, медичного обладнання тощо. Готовий до використання, ніколи не потребує газу ніколи!

 • Ідеальний подарунок для виживальників
 • Чудово підходить для задніх дверей під час відключень електроенергії
 • Заряджається БЕЗКОШТОВНО на СОНЦІ
 • Бездимний, безшумний сейф
 • Використовуйте вдома
 • У комплекті сонячна панель
 • Живіть критично важливі прилади
 • 100% гарантія задоволення
 • БЕЗКОШТОВНА обробка доставки (нижня 48)

Портативний сонячний генератор Patriot Power

Захистіть свою сім’ю під час небезпечного відключення електроенергії за допомогою генератора на сонячних панелях

Відключення електроенергії може статися в будь-який момент.

І справа в тому, що без живлення все просто зупиниться. СТОП. І коли це станеться. ті, хто не готовий, можуть сидіти беззахисними в темряві. Безпорадним протягом багатьох днів, або навіть тижнів.

Звичайно, ви можете використовувати газовий генератор. Але вони створюють багато шуму, привертають небажану увагу, мають токсичні випаровування.

Але не так з генератором електроенергії Patriot Power Generator 1800. Він легкий, не виділяє диму та безпечний для використання у вашому домі. Він працює безшумно і не привертає уваги. Найголовніше, що ви зможете підзаряджати його знову і знову БЕЗКОШТОВНО.

Уявіть собі всі способи використання сонячного генератора:

 • Холодильник чи морозильник
 • Заряджайте мобільні телефони та ноутбуки
 • Підтримуйте подачу кисню CPAP
 • Увімкніть телевізор для перегляду важливих новин
 • Запустіть вентилятор або електричну ковдру
 • Візьміть його з собою на природу або в будинок на колесах!
 • Використовуйте електроінструменти під час погодних умов
 • Увімкніть світло для комфорту або щоб відігнати мародерів
 • І багато іншого

Цей сонячний генератор дійсно може змінити життя для вас і вашої родини в умовах кризи. Натисніть “Додати в кошик”, щоб почати замовлення зараз.

24 години на добу / 7 днів на тиждень / 365 днів на рік

Сонячний генератор “на вагу золота!”

Реальні відгуки від реальних клієнтів. Іноді клієнти отримують безкоштовний продукт для тестування або отримують безкоштовний продукт в якості подяки за надання чесного відгуку. Для отримання додаткової інформації див. виноску 1.

Реальні відгуки від реальних клієнтів. Іноді клієнти отримують безкоштовний продукт для тестування або отримують безкоштовний продукт в якості подяки за чесний відгук. Для отримання додаткової інформації див. виноску 1.

Цей сонячний генератор потужний і простий у використанні. Прямо з коробки!

Ось що вам сподобається в найбільш продаваному електрогенераторі Patriot.

Покращений інжиніринг

Усередині вашого сонячного генератора знаходиться потужна літій-залізо-фосфатна батарея, відома своєю стабільністю. Вам сподобається надійність і міцність цієї передової техніки.

Зберігання енергії краще, ніж раніше

У порівнянні з попередньою моделлю, ваш електрогенератор Patriot Power Generator 1800 тепер має безперервну потужність 1800 Вт, з піковою потужністю 3048 Вт. Містить 768 Вт-год енергії (60 А-год).

Це означає, що якщо прилад споживає 1 800 Вт або менше, ваш електрогенератор Patriot може працювати від нього. Більшість дрібних побутових приладів, включно з холодильником і морозильною камерою, потрапляють до цієї групи.

Час роботи звичайних побутових приладів:

USB-лампа. 193 години

Зарядний пристрій для телефону. 153.6 годин

Міні-холодильник. 106 годин

Холодильник/морозильна камера. 19.2 години

Акваріумний обігрівач. 5.1 година

Апарат CPAP. 15.4 години

Портативна плита. 38 хвилин

Мікрохвильова піч. 51 хвилина

Час роботи є приблизними; результати залежать від умов використання приладу. Для отримання додаткової інформації див. виноску 5.

Багато електричних розеток

Щоб переконатися, що він готовий впоратися з усім, що ви в нього кинете, генератор Patriot Power Generator має 8 зручних розеток.

Дійсно Plug Play

Вам не потрібно бути гаджетоманом, щоб користуватися сонячним генератором. Три простих кроки. і ви готові до роботи:

 • Розгорніть сонячну панель на сонячному світлі
 • Підключіть сонячну панель до генератора
 • Підключіть свої пристрої до генератора та насолоджуйтеся БЕЗКОШТОВНОЮ енергією сонця

Ваш сонячний генератор поставляється зарядженим і готовим до роботи. Не потрібно збирати ви можете почати використовувати його одразу.

100-ватна сонячна панель у комплекті

Сонячна панель комерційного класу поставляється з вашим пристроєм. Багато конкурентів змушують вас платити за це окремо! І їх панелі не такі гарні.

 • Міцний металевий каркас
 • Посилена кутова ручка для перенесення
 • Легко складається для прихованого зберігання

Навіть “ромашковий ланцюжок” додаткових сонячних панелей разом, щоб подвоїти або потроїти вашу потужність і скоротити час зарядки вдвічі.

2,500 життєвих циклів

Ви можете перезарядити свій сонячний генератор 2 500 разів. Це як 6.8 років щоденного використання. Приблизно в 4 рази довший термін зберігання, ніж у більшості сонячних генераторів.

Швидкий час заряджання

Заряджається всього за 3.5 годин за допомогою мережевого шнура, що входить до комплекту. Або заряджайтеся за 10 сонячних годин за допомогою сонячної панелі, що входить до комплекту.

Компактний Легкий

Ваш електрогенератор Patriot важить лише 40 фунтів. Він розроблений, щоб бути портативним.

І він побудований міцно. Отже, хоча ваш сонячний генератор легко переміщати, він важить приблизно стільки ж, скільки 5 галонів води, велика сумка з кормом для домашніх тварин або, можливо, ваш 3-річний онук (без усіх цих корчів). Не надто важкий, але достатньо важкий, щоб витримати падіння на землю, грубе поводження або навіть наїзд вантажівки. Ми спробували!

Інформація про електростанцію Patriot Power Generator 1800:

100% гарантія задоволення

Отримайте свій електрогенератор Patriot зараз

24 години на добу / 7 днів на тиждень / 365 днів на рік

Відгуки клієнтів: Люди люблять цей сонячний генератор

Я використовував свій електрогенератор Patriot під час урагану Ян. Я вважаю, що звичайні генератори дратують, але цей тихо працював всю ніч, і нічого в моїй морозильній камері не зіпсувалося! У мене вже було досить багато людей, які запитували мене, де я це взяв. Я кажу їм, що замість того, щоб турбуватися про газ чи пропан, у Флориді є сонце. привіт! Використовуйте його!

Я відчуваю себе в безпеці, маючи це

“Електрогенератор Patriot забезпечує моє освітлення, змінний струм, якщо він мені потрібен, невеликий обігрівач, мікрохвильову піч і телевізор. У мене також є невеликий холодильник, який я можу підключити. Я ставлю свої сонячні панелі на зчіпку причепа і підзаряджаю їх, поки використовую генератор всередині.

Я використовував газовий генератор раніше і витратив 50 гривень на бензин за 3 дні. Але електрогенератор Patriot може зайти всередину, поки я сплю, і мені не потрібно ні про що турбуватися. Я відчуваю себе набагато комфортніше.

Я дуже радий, що зробив цю інвестицію. Не думайте про це занадто довго. ПРОСТО ЗРОБІТЬ ЦЕ.”

Реальні відгуки від реальних клієнтів. Іноді клієнти отримують безкоштовний продукт для тестування або отримують безкоштовний продукт як подяку за чесний відгук. Для отримання додаткової інформації див. виноску 1.

Ваше замовлення на 4Patriots на 100% БЕЗРИЗИКОВЕ

100% гарантія задоволення

Якщо з будь-якої причини ви незадоволені в будь-який час протягом перших 365 днів після покупки, поверніть товар на початковий склад відправлення, і ви отримаєте відшкодування за вирахуванням вартості доставки. Ви отримаєте свої гроші назад. Це тверда обіцянка і зобов’язання.

Ваше замовлення допомагає ветеранам США

Коли ви робите покупки в 4Patriots, частина виручки йде на благодійні цілі, які підтримують наших ветеранів та їхні сім’ї. Включаючи Operation Homefront, Fisher House, A Soldier’s Child-Foundation та Team Rubicon.

4Patriots та наші афілійовані бренди пожертвували понад 975 000 з моменту заснування компанії. І ця цифра продовжує зростати!

Ви можете почуватися добре, знаючи, що підтримуєте наших ветеранів, отримуючи при цьому душевний спокій, на який ви заслуговуєте.

Американська компанія, на яку ви можете розраховувати

Завдяки вашій підтримці ми можемо працевлаштувати 175 американських чоловіків і жінок з усіх куточків США. Люди, які наполегливо працюють і щиро люблять допомагати людям підготуватися до надзвичайних ситуацій.

Наш офіс знаходиться в Нешвіллі, штат Теннессі. Ми справжні люди. американці. Це не якийсь там номер 800 в іноземному кол-центрі.

Отже, якщо вам потрібна допомога будь ласка, зателефонуйте або поспілкуйтеся з нашою дружньою американською командою обслуговування клієнтів сьогодні.

Заявіть свій генератор електроенергії Patriot зараз

24 години на добу / 7 днів на тиждень / 365 днів на рік

Поширені запитання про генератор сонячних панелей

З: Як довго мій електрогенератор Patriot Power Generator 1800 буде мене захищати??

З: Як ви з’єднуєте панелі в ланцюжок?

З: Що робити, якщо я не можу собі цього дозволити?

З: Що, якщо я передумаю??

З: Чи безпечно купувати в Інтернеті?

 • Усі відгуки в цій рекламі належать реальним людям; іноді імена та фотографії були змінені, щоб захистити їхню конфіденційність, а деякі отримали безкоштовні продукти в обмін на їхні чесні відгуки. Відгуки відображають виняткові результати, не стосуються середньостатистичного покупця і не гарантують, що будь-хто досягне таких самих результатів. Організації, публікації та люди, згадані на цьому сайті, не пов’язані з 4Patriots. Вони не схвалюють, не спонсорують і не рекомендують цей продукт; ніяка приналежність або схвалення не заявляється.Застосовуються певні умови.Кейд Кортлі. колишній “морський котик” і командир взводу, який прослужив 9 років на дійсній службі і отримав компенсацію від 4Patriots за свою важку роботу, яка допомогла нам протестувати і затвердити цей продукт.
 • Пікова потужність електрогенератора Patriot збільшилася з 2000 Вт (модель 1500) до 3048 Вт (модель 1800). Безперервна потужність становить 1,500 Вт і 1,800 Вт відповідно. Ємність зберігання для пристроїв постійного струму збільшилася з 600 Вт (модель 1500) до 768 Вт (модель 1800).
 • Ваша їжа для виживання розрахована на 25 років зберігання на полиці. Умови зберігання впливають на термін придатності ваших продуктів. Для досягнення найкращих результатів завжди захищайте їжу від тепла, повітря та вологи. Уникайте тривалого впливу температур вище 75 градусів F. Зберігайте їжу закритою до готовності до вживання. Термін придатності залежить від умов зберігання.
 • Ці набори призначені для забезпечення енергією та поживними речовинами однієї людини у стресових надзвичайних ситуаціях. Вони не призначені для повної заміни калорій у “звичайний” час. Вам варто подбати про те, щоб мати під рукою додаткові продукти харчування, щоб у разі тривалої надзвичайної ситуації ви могли поповнити щоденну норму калорій, поживних речовин і різноманітності додатковими продуктами, доступними на цьому сайті, продуктами, які ви запасли у своїй коморі, свіжими продуктами з вашого городу тощо. Середньостатистичній дорослій людині потрібно приблизно. 2 000 калорій на день для задоволення енергетичних потреб. Цей набір забезпечує приблизно 1 253 калорії на добу для однієї людини. Цього може бути недостатньо для оптимального харчування, особливо протягом тривалого періоду часу. Майте на увазі, що потреба в калоріях залежить від вашого віку, статі та рівня фізичної активності. Потреби, цілі та бажання щодо харчування та калорійності у кожної людини різні. Для того, щоб доповнити щоденну норму калорій, урізноманітнити раціон або забезпечити їжею більше ніж одну людину, ми пропонуємо низку додаткових продуктів, зокрема харчові батончики, м’ясні набори, фруктові та овочеві пакети тощо. Поєднуючи наші набори з цими додатковими продуктами, ви можете забезпечити собі 2 000 калорій на день під час надзвичайних ситуацій. Ми будемо раді обговорити ваші конкретні цілі підготовки і допомогти вам вибрати більш-менш придатну для виживання їжу, щоб задовольнити ваші унікальні потреби. Телефонуйте за номером 1-800-304-4202, щоб поговорити з нашою дружньою командою обслуговування клієнтів.
 • Холодильники, морозильні камери та подібні прилади підтримують безпечну температуру, працюючи за циклами. Рекомендація CDC. підтримувати температуру нижче 40°F і вище 32°F. Якщо ви починаєте з холодного приладу, увімкнення резервного живлення холодильника на 1 годину дозволить підтримувати температуру протягом приблизно 4 годин. Умови використання впливають на цю оцінку (внутрішня температура, зовнішня температура, вік приладу, вміст холодильника тощо).). Натисніть тут, щоб дізнатись більше порад щодо їзди на велосипеді на холодильнику чи морозильній камері.

Приєднуйтесь до нашого списку електронної пошти або VIP-текстового клубу для раннього доступу до пропозицій та випуску нових продуктів!

Зв’яжіться з нами

2920 Berry Hill Dr., Suite 300Nashville, TN 37204

Це корпоративний офіс. Не відвідуйте клієнтів, будь ласка.

найкращих сонячних генераторів для автофургонів: Огляд та порівняння

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Ви хочете приєднатися до сонячних генераторів, але не знаєте, куди звернутися. Ви потрапили в потрібне місце.

Якщо ви новачок у сонячній енергетиці і безрезультатно намагалися прочитати про саморобні сонячні генератори для автофургонів, або ви купили сонячний генератор, але готові до модернізації. ця публікація для вас.

Визначення найкращого сонячного генератора для вашого автофургона може бути складним завданням! З такою великою кількістю варіантів plug-and-play на ринку, давайте розглянемо сім найкращих сонячних генераторів для автофургонів.

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Наші найкращі рішення

Максимальна можливість розширенняDELTA Pro від Ecoflow

Найкращий високопродуктивний варіант початкового рівняBluetti AC200Max

Кращі сонячні генератори для автофургонів

Прочитайте про кожен з генераторів у нашому списку, і не пропустіть нашу порівняльну таблицю та посібник для покупців, які можна завантажити нижче!

Anker PowerHouse 767

Anker PowerHouse 767 поставляється з технологією HyperFlash для зарядки з 0% до 80% всього за одну годину. Це наш найкращий сонячний генератор для ентузіастів автофургонів завдяки своїй рекордній швидкості заряджання, можливості розширення та низькій вартості за ват-годину.

Коли ви оновлюєтесь до комплекту розширювальної батареї, вартість системи становить лише 0.73/Вт-год, що є дуже конкурентоспроможним і подвоює потужність цієї системи.

Потужність (Вт/год)Прейскурантна ціна (на момент написання статті)Вартість за Вт/год
2048 2000 0.98
4096 з розширювальною батареєю 760 2700 0.66

Сонячні панелі

Anker пропонує комплектні конфігурації, які включають сонячну панель моделі 531 потужністю 200 Вт.

 • П’ятирічна повна гарантія на пристрій включена
 • Потужність до 12 пристроїв. 2400 Вт, включаючи ексклюзивний порт RV, чотири порти змінного струму, три порти зарядки USB-C, два порти зарядки USB-A та дві автомобільні розетки
 • Колеса для легкого переміщення сонячного генератора
 • Регулярні оновлення прошивки вирішують більшість проблем, про які повідомляють клієнти, і очікуються майбутні оновлення для подальшої оптимізації цього сонячного генератора
 • Anker. надійний бренд, відомий своєю відмінною підтримкою клієнтів
 • Кабель для зарядки від мережі змінного струму, кабель від акумулятора до комп’ютера, кабель для зарядки в автомобілі та кабель для зарядки від сонячної батареї входять до сумки з аксесуарами

DELTA Pro

Відзначений нагородами сонячний генератор DeltaPro. це наш найкращий сонячний генератор для автофургонів, який постачається з мегарозширюваною системою, що може збільшуватись з 3600 Вт-год до 25 000 Вт-год за допомогою додаткових акумуляторів та/або інших розумних генераторів EcoFlow. Ви можете придбати розширювальні батареї менш ніж за долар за ват-годину!

Серія DELTA від EcoFlow увійшла до списку 100 найкращих винаходів 2021 року за версією TIME та отримала нагороди Red Dot Design та IF Awards у 2022 році.

Вартість за Вт-годВартість за Вт-годВартість за Вт-год
3600 3500 0.97
7200 з розширювальним акумулятором 3500 2800 = 6300 0.88

Сонячні панелі

EcoFlow продає кілька сонячних панелей, сумісних з Pro, включаючи портативну сонячну панель потужністю 400 Вт та двосторонню складну сонячну панель потужністю 220 Вт.

 • П’ять способів зарядки. зарядка від електростанції, сонячна енергія, розетки, розумний вуличний генератор або автомобільний адаптер на 12 В (у комплекті)
 • Легко читабельний РК-екран або додаток EcoFlow дозволяє переглядати та контролювати час заряджання
 • Заряджається за 1 хвилину.7 годин із зарядною станцією для електромобілів потужністю 3400 Вт
 • Включає колеса для легкого маневрування
 • Регулярне оновлення прошивки
 • П’ятирічна гарантія
 • Зарядний кабель змінного струму, автомобільний зарядний кабель, кабель від DC5521 до DC5525 та чохол на ручку в комплекті
 • Адаптер для електромобілів рівня 2 не входить до комплекту, і вам може знадобитися адаптер для підключення до мобільного зарядного пристрою для електромобілів, якщо ваш зарядний пристрій для електромобілів не має стандартного роз’єму змінного струму

Bluetti AC200Max

Якщо ви хочете спробувати сонячні генератори для вашого будинку на колесах з можливістю розширення, ми вважаємо, що Bluetti AC200Max. це найкращий сонячний генератор для вас. Його можна розширити менш ніж за долар за ват-годину.

Сонячний генератор має 16 виходів для задоволення ваших потреб в електроенергії. Порт NEMA TT-30 на 30 А та порт постійного струму 12 В 30 А включені з урахуванням вентиляторів для автофургонів.

Ємність (Вт-год)Типова ціна (на момент написання статті)Вартість за Вт-год
2048 1700 0.83
5120 з розширювальною батареєю B300 1700 2000 = 3700 0.72

Сонячні панелі

Найпопулярніші сонячні панелі Bluetti, які підключаються до AC200MAX, включають 200 Вт PV200 та 350 Вт PV350.

 • Bluetti відомий своєю відмінною підтримкою клієнтів
 • Простий у налаштуванні та експлуатації для покупців, які не знайомі з сонячними генераторами для автофургонів
 • Доступний мобільний додаток для зчитування даних з дисплея
 • Гарантія 24 місяці
 • Сонячна батарея і прикурювач використовують один і той же порт, що робить порт прикурювача непридатним для використання під час зарядки від сонячної батареї

ALLPOWERS S2000

ALLPOWERS S2000. це наш найкращий сонячний генератор для автофургонів для тих, хто має невеликий бюджет, оскільки він має значну потужність за ціною менше долара за ват-годину!

Надзвичайно бюджетний сонячний генератор для автофургонів з роз’ємом на 30 А та 12 виходами. Електростанція має потужність 2400 Вт з піковою потужністю 4000 Вт.

Потужність (Втгод)Типова ціна (на момент написання статті)Вартість за Втгод
1500 1000 0.67

Сонячні панелі

Портативна сонячна панель ALLPOWERS SP037 потужністю 400 Вт. ідеальна панель для поєднання з S2000 для швидкої зарядки або розгляньте сонячну панель SP033 потужністю 200 Вт, якщо ви готові почекати трохи довше, щоб зарядитися.

 • П’ятирічна гарантія
 • Повністю заряджається за 1.5 годин роботи від розетки з адаптером змінного струму 1500 Вт, що входить до комплекту, та 3 години роботи від сонячної панелі MPPT потужністю 650 Вт
 • Пульт дистанційного керування з додатком для телефону
 • 10 років автономної роботи
 • Бренд ALLPowers регулярно проводить купони та розпродажі на цей продукт, тому слідкуйте за пропозиціями, щоб заощадити

Jackery Explorer 1000

Ви не знайдете список найкращих сонячних генераторів для автофургонів без моделі Jackery. Jackery вже давно є улюбленим брендом сонячних генераторів.

Jackery Explorer 1000. це надійний пристрій, який дозволить вам живити 90 відсотків приладів. Цю електростанцію можна зарядити за шість годин за допомогою сонячних панелей потужністю 100 Вт або 5.5 годин через настінний зарядний пристрій змінного струму.

Без штекера змінного струму 30А цей сонячний генератор не ідеально підходить для підключення всього вашого автофургона, але ви все одно можете підключити його безпосередньо за допомогою адаптера від 15А до 30А.

Потужність (Втгод)Типова ціна (на момент написання статті)Вартість за Втгод
1002 900 0.90

Сонячні панелі

Ви можете змішувати та поєднувати сонячні панелі Jackery SolarSaga відповідно до вашої швидкості заряджання та бюджетних вимог. У лінійці Jackery є кілька панелей, включаючи панель потужністю 200 Вт та панель потужністю 100 Вт. Для надшвидкого 1.8-годинний заряд, Jackery постачає Explorer 1000 з чотирма 200-ватними панелями SolarSaga, а також пропонує більш дешеву комплектацію, яка включає Explorer 1000 з двома 80-ватними панелями SolarSaga.

 • Тихий і потужний. майже без шуму
 • Має провідні в галузі циліндричні батареї, які відповідають стандартам безпеки UL
 • Jackery. популярний і надійний бренд сонячних генераторів
 • Jackery часто має купони на цей продукт, тому слідкуйте за пропозиціями
 • Адаптер змінного струму, автомобільний зарядний кабель та паралельний адаптер SolarSaga в комплекті
 • Підсвічування дисплея не має можливості залишатися увімкненим постійно, і без світла важко читати

Goal Zero Yeti 500X

Goal Zero. ще один бренд, відомий своїми найкращими сонячними генераторами для будинків на колесах. Goal Zero Yeti 500X. це невеликий варіант, який підходить для живлення ноутбука або інших невеликих пристроїв. Невеликий розмір дозволить вам прибрати його з дороги, коли він не використовується.

Потужність (Втгод)Типова ціна (на момент написання статті)Вартість за Втгод
505 550 1.09

Сонячні панелі

Goal Zero 500x добре поєднується з панелями Nomad потужністю 50 Вт, 100 Вт або 200 Вт.

 • Легкий і портативний. лише 12.9 фунтів
 • Надійний бренд, відомий своїм гуманітарним корінням та допомогою незахищеним верствам населення
 • Сумісність з Goal Zero Light-A-Life для яскравого світлодіодного підсвічування (не входить до комплекту)
 • Тривалий час заряджання: 10 годин від мережі або USB, 12-14 годин від сонячної батареї або придбайте блок живлення Goal Zero X 600 Вт, щоб скоротити час заряджання до п’яти годин
 • Відносно дорогий, якщо враховувати його вартість за ват-годину в порівнянні з іншими сонячними генераторами для автофургонів

Anker 521

Anker 521. найкращий сонячний генератор для любителів автофургонів, яким потрібен невеликий заряд. Якщо все, що вам потрібно. це живлення ноутбука або лампи, Anker 521. це надійний вибір.

Він має шість портів, включаючи два порти змінного струму, два порти USB-A, порт USB-C та автомобільну розетку. Заряджайте його за дві години від мережі або за чотири години від сонячної енергії.

Потужність (Втгод)Типова ціна (на момент написання статті)Вартість за Втгод
256 220 0.86

Сонячні панелі

Ви можете придбати Anker 521 в комплекті з панеллю на 100 Вт або окремо.

 • Anker. це бренд, якому довіряють
 • Довговічна батарея, створена, щоб працювати більше десяти років
 • Розумна система контролю температури для запобігання перегріву пристрою
 • П’ять років безтурботної гарантії від Anker
 • Легкий. лише вісім фунтів
 • Сонячні панелі можна придбати в комплекті або окремо
 • Вихідна потужність лише 200 Вт, тому точно не призначений для живлення великих приладів
 • Сонячні панелі не входять до комплекту, але їх можна придбати додатково

Посібник покупця найкращих сонячних генераторів для автофургонів

Читайте далі, щоб дізнатися про все, що вам потрібно знати, щоб прийняти найкраще рішення про покупку.

Порівняльна таблиця найкращих сонячних генераторів для автофургонів

У наступній таблиці порівнюються всі важливі характеристики, які ви захочете врахувати при покупці ідеального сонячного генератора для вашого автофургона. Завантажте копію для подальшого ознайомлення.

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Кількість необхідної потужності

Першим кроком у визначенні найкращого сонячного генератора для ваших потреб є складання списку кожного елемента, який ви хочете живити. Це допоможе вам точно визначити, яка потужність вам потрібна.

Ця таблиця дасть вам загальне уявлення про те, яку потужність споживають електричні прилади в будинках на колесах.

Щоб зрозуміти цю діаграму, ви повинні розуміти різницю між номінальною та імпульсною потужністю.

Номінальна потужність, також відома як робоча потужність. це кількість електроенергії, необхідна для безперервної роботи електроніки. Перенапруга, також відома як пускова потужність. це додаткова потужність, необхідна протягом двох-трьох секунд для запуску електродвигунів, які зазвичай використовуються в таких приладах, як вентилятори та холодильники.

Пристрій Номінальна потужність Перенапруга Вт
Кондиціонер на даху (15,000 BTU) 1,500 W 3,500 W
Нагрівач простору 1,800 W 1,800 W
Електричний водонагрівач (6 літрів) 1,440 W 1,440 W
Нагрівальна панель 250 W 250 W
4 лампочки (75 Вт) 300 W 300 W
Фен з обдувом 1,250 W 1,250 W
Електробритва 35 W 35 W
Пилосос 1,100 W 1,100 W
Міні-холодильник 50 W 120 W
Блендер 350 W 350 W
Морозильна скриня 450 W 900 W
Мікрохвильова піч (потужність 635 Вт) 635 W 800 W
Мультиварка 170 W 270 W
Тостер 850. 1250 W 850. 1250 W
Вафельниця 1,200 W 1,725 W
19-дюймовий кольоровий телевізор 160 W 160 W
Ноутбук 50. 200 W 50-200 W
Настільний комп’ютер 600 W 800 W
Супутниковий ресивер 30 W 250 W
Зарядний пристрій для мобільного телефону 5. 25 W 5-25W

Ємність

Потужність виражається у ват-годинах (Вт-год). Розглядаючи найкращий сонячний генератор для автофургонів, вартість сонячного генератора, як правило, пов’язана з потужністю генератора.

Сонячні генератори більшої потужності можуть довше працювати без підзарядки на сонці або, якщо сонце не світить, від розетки. Потужність, яку можна витягнути з пристрою, зазвичай відповідає ємності пристрою.

2000 Вт

Це потужність, необхідна для успішного живлення всього вашого будинку на колесах без необхідності постійної зарядки. Абсолютно найкращі сонячні генератори для будинків на колесах будуть в цьому діапазоні або зможуть бути розширені до нього.

Ви побачите, що більшість найкращих сонячних генераторів для автофургонів у цьому діапазоні можуть бути розширені до набагато більших діапазонів потужності за допомогою систем розширювальних батарей.

1000-2000 Вт

Ці системи можуть іноді живити весь ваш будинок на колесах, а деякі з них мають вихід змінного струму 30А (ідеально підходить для підключення до вашого будинку на колесах), але заряджати їх потрібно буде частіше.

250-750 Вт-год

Ви не зможете підключити весь будинок на колесах, але це дозволить вам запустити невелику електроніку, таку як ноутбук, телевізор, освітлення або просто зарядити телефон.

Розширюваність

Найкращі сонячні генератори для автофургонів можна розширювати, що дозволяє збільшити потужність генератора для живлення пристроїв і час, необхідний між заряджаннями.

Загальна кількість розеток і портів

Якщо у вашому списку багато предметів, які потрібно живити, ви повинні бути впевнені, що у вас достатньо розеток і портів (і правильного типу) для живлення ваших пристроїв.

Найпоширеніші порти. це розетки змінного струму (30А і 15А), USB, USB-C і автомобільні роз’єми додаткового живлення (автомобільні зарядні пристрої або прикурювачі).

Вага та портативність

Ви хочете врахувати вагу та портативність вашої сонячної генерації для автофургона. Подумайте про те, наскільки легко буде упакувати її, коли прийде час вирушати в дорогу. Портативність. це питання номер один при виборі найкращих сонячних генераторів для автофургонів.

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Ознайомтеся з особливостями портативності при виборі найкращого сонячного генератора для автофургонів. Деякі сонячні генератори мають колеса для легкого маневрування. Всі найкращі сонячні генератори для будинків на колесах мають вагу в описі товару.

Якщо ви подорожуєте наодинці, ви хочете бути впевненими, що зможете самостійно переміщати генератор. Якщо ні, вам потрібно буде планувати попросити про допомогу або принести другу пару рук.

Швидкість зарядки

Швидкість заряджання сонячних генераторів для автофургонів різна і залежить від джерела живлення. Вони можуть займати від 1.Від 5 годин до 48 годин для зарядки. Наступні фактори впливають на швидкість заряджання вашого сонячного генератора для автофургонів:

 • Потужність сонячного генератора
 • Кількість сонячних панелей
 • Наявність сонячного світла, доступного для перетворення в сонячну енергію
 • Розташування сонячних панелей

Зауважте, що сонячні генератори можна заряджати через розетки, якщо сонце недоступне. Багато відпочиваючих вирішують взяти з собою резервний генератор для цього сценарію.

Методи зарядки

Коли сонце ховається за хмарами або вам потрібно, щоб сонячний генератор вашого автофургона заряджався швидше, ніж дозволяє сонце, ви хочете мати багато додаткових можливостей для зарядки. Найпоширенішим методом зарядки, альтернативним сонячному, є зарядка за допомогою настінного роз’єму на 110 В змінного струму.

12В автомобільні адаптери (автомобільні/прикурювачі) є популярними аксесуарами для найкращих сонячних генераторів для автофургонів, а на деяких сонячних генераторах також можлива зарядка через USB-A.

Сучасні методи зарядки стають все більш популярними на нових моделях сонячних генераторів. Наприклад, зарядні пристрої USB-C легкі і заряджаються швидше, ніж сонячна енергія.

Деякі нові та інноваційні сонячні генератори для автофургонів оснащені роз’ємами для підключення електромобілів, які стають все більш популярними з розвитком сонячної енергетики. Однак, залежно від зарядного пристрою для електромобілів, вам може знадобитися придбати окремий адаптер для електромобілів 2-го рівня, як у випадку з DeltraPRO EF EcoFlow.

Сонячні панелі

Деякі з найкращих сонячних генераторів для автофургонів доступні в комплекті з сонячними панелями, але не всі з них. Якщо ваш сонячний генератор ще не поставляється з сонячними панелями, вам потрібно буде придбати їх. Ознайомтеся з рекомендаціями виробника. Більшість виробників сонячних генераторів також виготовляють сонячні панелі, які гарантовано працюватимуть з вашим сонячним генератором.

Сонячні панелі можуть бути розширені за допомогою Y-подібних кабелів. Однак ви хочете бути обережними при змішуванні та поєднанні сонячних панелей.

Уважно вивчіть електричні параметри кожної сонячної панелі. Якщо панелі мають різні характеристики, ви можете зіткнутися з проблемою продуктивності. Сонячні панелі повинні мати однакову вихідну потужність для оптимальної роботи.

Термін служби та гарантія

Термін служби портативних сонячних генераторів для автофургонів становить близько 10 років, а термін служби сонячних панелей. 25 років. Існують кроки, які ви можете зробити, щоб збільшити термін служби вашої інвестиції, тому що якщо ви часто використовуєте генератор і не обслуговуєте його, він може вийти з ладу раніше.

Регулярне обслуговування включає витирання пилу та сміття м’якою тканиною. Перевірте батарею на наявність залишків електроліту і завжди звертайтеся до інструкції для отримання конкретних порад щодо обслуговування.

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Зберігайте сонячний генератор RV у прохолодному, сухому приміщенні, коли він не використовується. Не піддавайте його впливу сильного холоду або спеки.

Не перезаряджайте акумулятор і не заряджайте його в режимі плаваючого заряду. Перезарядка акумулятора скорочує термін його служби. Плаваюча зарядка означає, що ви завжди залишаєте зарядний пристрій на акумуляторі, щоб він постійно був заряджений на 100%.

Щоб уникнути занадто низького або занадто високого заряду акумулятора протягом тривалого часу, використовуйте циклічно 25 відсотків ємності акумулятора, а потім знову заряджайте його до 50-75 відсотків. Робіть це принаймні кожні шість місяців.

Перевірте, чи є на ваш сонячний генератор гарантія, перш ніж купувати його, і не забудьте заповнити всі необхідні документи, щоб гарантія вступила в силу.

Доставка

Найчастіше покупці скаржаться на те, що сонячні генератори важко, якщо взагалі можливо, повернути. Більшість сонячних генераторів для автофургонів виготовляються з літій-іонних батарей, що відкриває червоточину для тих, хто бажає їх відправити, або повернути, або відправити комусь в якості подарунка.

UPS та FedEx мають суворі правила щодо літій-іонних акумуляторів, що може ускладнити їх доставку. Важливо спочатку провести дослідження, перш ніж купувати найкращий сонячний генератор для автофургонів, і краще не планувати відправку сонячного генератора своєму другові на інший кінець країни.

Найкращі сонячні генератори для автофургонів. найпоширеніші запитання

Чи можете ви працювати з сонячним генератором безперервно?

Це можливо за умови, що у вас достатньо сонячного світла та ємності для зберігання. Ви повинні генерувати і зберігати більше електроенергії, ніж споживаєте, щоб мати можливість безперервно працювати з сонячним генератором для автофургонів без підзарядки.

Чи можна використовувати сонячні генератори RV вночі?

Якщо ваш сонячний генератор на колесах заряджений, то так. Як довго він буде працювати протягом ночі, залежить від довжини акумулятора і кількості часу, протягом якого ви заряджали його протягом дня. Щодня готуйтеся до нічних годин, стежачи за тим, коли заходить сонце, щоб вчасно зарядити свій генератор.

Чи шумлять сонячні генератори?

Сонячні генератори не мають рухомих частин, тому це дозволяє їм працювати безшумно. Крім того, що сонячні генератори не шкодять навколишньому середовищу, їх безшумність. це те, що робить сонячні генератори такими привабливими для власників автофургонів. Останнє, що ви хочете чути під час відпочинку на природі. це шумний генератор.

Найкращі сонячні генератори для автофургонів не шумлять, хоча є деякі скарги на пристрої, що використовуються для їх зарядки, коли вони не використовують сонячну енергію.

Чи потребують сонячні генератори особливого обслуговування?

Вони потребують дуже незначного обслуговування, щоб залишатися в першокласній формі. Крім регулярного видалення пилу, перевірки з’єднань і видалення вологи, вони не потребують особливого обслуговування. Однак, оскільки ви витрачаєте тисячі доларів, ви хочете, щоб ваш сонячний генератор був у відмінній формі.

Найкращий спосіб підтримувати ваш сонячний генератор у відмінному стані. це доручити його перевірку професійному електрику, який пропонує послуги з обслуговування генераторів. Корозія. проблема номер один для резервних генераторів, спричинена потраплянням вологи в акумуляторні батареї.

Чи потрібно купувати інвертор для мого сонячного генератора?

Хоча це малоймовірно, але якщо ваш сонячний генератор не має виходу змінного струму, то так, вам потрібно буде придбати інвертор.

Сонячні панелі виробляють енергію постійного струму (DC), а прилади у вашому будинку на колесах працюють на змінному струмі (AC). Інвертор перетворює постійний струм в змінний, що дозволяє живити прилади у вашому будинку на колесах.

Зверніть увагу, що найкращі сонячні генератори для будинків на колесах поставляються з вбудованими інверторами, але якщо ви купуєте пристрій без інвертора або вам потрібно придбати додатковий, зверніть увагу на потужність при виборі інвертора. Інвертор Giandel має вбудований контролер заряду сонячної батареї, вхід 12 В і підтримує вихідну потужність до 1200 Вт.

Підсумовуючи найкращі сонячні генератори для автофургонів

Тепер, коли ви знаєте все про найкращі сонячні генератори для автофургонів, ви готові максимально ефективно використовувати сонячну енергію.

Anker PowerHouse 767 зарядиться для вас всього за годину, хоча DeltaPRO EF Ecoflow 3600Wh має деякі інноваційні функції. Один із сонячних генераторів для автофургонів у цьому списку, безсумнівно, задовольнить ваші потреби!Перш ніж їхати, прочитайте про найкращий обігрівач для зимового кемпінгу.

Опубліковано на Останнє оновлення: 30 березня 2023 року

Мене звуть Райан Каннінгем, і я на місії. Я хочу, щоб сім’ї, самотні люди, будь-хто і будь-що виходили на природу і насолоджувалися світом кемпінгу! Ви знайдете все необхідне для початку роботи тут.

Приєднуйтесь до насПідпишіться на всі останні новини кемпінгу.

РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО АСОЦІЙОВАНІ КОМПАНІЇ AMAZON

Beyond The Tent є учасником Amazon Services LLC Associates Program, партнерської рекламної програми, призначеної для надання сайтам можливості заробляти рекламні збори шляхом розміщення реклами та посилань на Amazon.com

Залишити відповідь