Портативна електростанція Jackery Explorer 1500. Сонячний генератор Jackery 1800

Найкращі сонячні генератори 2023 року, протестовані та оглянуті

Використовуйте енергію сонця, щоб задовольнити свої потреби в енергії, де б ви не були.

Це надійне універсальне поєднання функцій і доступної ціни.

Цей потужний блок легко транспортувати на місце.

Це вибір, якщо вам потрібна велика масштабована потужність.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах. Дізнатися більше

Якщо ви в поході і хочете зарядити ліхтар, телефон або інші пристрої, сонячний генератор стане у нагоді. Або, можливо, ви подорожуєте фургоном через всю країну, і вам потрібно працювати в дорозі та підтримувати електрику в переобладнаному приміщенні. ще один вагомий аргумент на користь генератора на сонячних батареях. Як би там не було, мало що може бути настільки ж корисним у сучасному світі технологій, як джерело надійної, відновлюваної енергії. Найкращі сонячні генератори можуть надійно та стабільно задовольняти різні енергетичні потреби, і ми тут, щоб допомогти вам знайти правильний для вас.

 • Кращий в цілому: Jackery Explorer 2000 Pro
 • Найкраща велика потужність: Jackery Explorer 3000 Pro
 • Найкращий для частого використання:Портативна сонячна електростанція Anker 767
 • Найкращий для кемпінгу: Goal Zero Yeti 1000 Core
 • Найкращий для життя поза мережею: Bluetti AC200 Max
 • Найкраще для дому: EcoFlow Delta Pro
 • Найкращий портативний: Anker 545
 • Найкращий бюджет: Jackery Explorer 300

Як ми обирали найкращі сонячні генератори

Як завзятий турист, я мав можливість протестувати надзвичайно широкий спектр спорядження для активного відпочинку, включаючи мобільне та автономне обладнання для електрифікації, таке як сонячні генератори, а також інверторні та двопаливні генератори. Вони стали особливо важливими, коли через пандемію мої подорожі стали внутрішніми, а не міжнародними, що спонукало мене обладнати фургон для довготривалих подорожей.

Щоб брати роботу з собою в дорогу, мені потрібне було постійне джерело живлення для зарядки ноутбука, портативного холодильника, освітлення та безлічі пристроїв та інструментів навіть електровелосипедів. В результаті я випробував всі провідні портативні електростанції (і багато тих, які не є провідними), тому я точно знаю, що відрізняє найкращі від бла-бла. Я писав про нього (та іншу техніку для відпочинку на природі) для таких видань, як Daily Beast, Thrillist, The Manual та інших. Були випадки, коли моя власна думка призводила до нічиєї, і тому я звернувся до відгуків реальних клієнтів, щоб визначити, які сонячні генератори принесли найбільше задоволення більшості користувачів.

Найкращі сонячні генератори: Огляди Рекомендації

Сонячні генератори в цьому списку охоплюють широкий діапазон бюджетів, від декількох сотень доларів до декількох тисяч. Вони охоплюють кілька варіантів використання, від кемпінгу до резервного джерела живлення для вашого будинку. Тільки ви знаєте всі фактори, які роблять один з цих сонячних генераторів найкращим для вас, але ми думаємо, що один з них зробить роботу.

Кращий в цілому: Jackery Explorer 2000 Pro

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Купуйте його вживаним або відремонтованим: eBay

Чому ми обрали саме його: Цей сонячний генератор Jackery забезпечує найкраще поєднання потужності, вхідних/вихідних можливостей, портативності та довговічності.

 • Ємність: 2,160 Вт-год
 • Вхідна потужність: 1,200 Вт
 • Вихідна потужність: 2,200 Вт (4,400 Вт імпульс)
 • Розміри: 15.1 x 10.5 x 12.1 дюйм
 • Вага: 43 фунти
 • Ціна: 2,498
 • Швидка зарядка та надзвичайна ємність
 • Міцний і простий у використанні
 • Багато портів
 • Можна підключити до шести сонячних панелей потужністю 200 Вт

Найбільша портативна електростанція від Jackery, провідного виробника сонячних генераторів, Explorer 2000 Pro пропонує величезну потужність 2160 ват-годин, що робить її здатною заряджати повний кемпінговий набір протягом декількох днів. Підключивши шість сонячних панелей потужністю 200 Вт, що є оновленням у порівнянні з чотирма панелями, доступними на Jackery Explorer 1500, ви можете повністю зарядити цю портативну електростанцію всього за 2-2 години.5 годин. Це вдвічі менше часу, ніж у меншої моделі.

Крім того, він надзвичайно зручний у використанні. Численні вихідні порти гарантують, що ви зможете підключити широкий спектр пристроїв та електрообладнання. Його функції інтуїтивно зрозумілі, а цифровий дисплей простий для розуміння. Як і інші генератори Jackery, він неймовірно довговічний. Єдиним потенційним недоліком є його вага: 43 фунти. це трохи важкувато для свого розміру. Незважаючи на це, завдяки великій потужності, яку ви можете накопичити, і швидкій зарядці, Jackery Explorer 2000 Pro буде підтримувати світло скрізь, де вам потрібна енергія.

Щоб дізнатись більше про Jackery Explorer 2000 Pro, перегляньте наш повний огляд.

Найкращий зарядний пристрій великої ємності: Jackery Explorer 3000 Pro

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

 • Достатній запас енергії для тривалих поїздок або відключень
 • Міцні ручки та колеса полегшують переміщення
 • Плавний дизайн дозволяє легко завантажувати та розвантажувати
 • Висока пікова потужність для енергоємних завдань
 • Багато портів для підключення

Це старший брат нашого найкращого загального вибору. Усередині Jackery Explorer 3000 Pro ви знайдете 3 024 Вт-год накопичувача енергії, чого достатньо для живлення навіть великих пристроїв протягом тривалого періоду часу. Він може зарядити смартфон високого класу більше 100 разів на одному заряді. Він також може живити повноцінні прилади в автофургоні або в надзвичайних ситуаціях.

Незважаючи на велику потужність, ми дізналися з перших вуст, що Jackery Explorer 3000 Pro відносно легко переміщати. Міцні ручки, відлиті в корпусі, дозволяють легко брати його в руки, а висувна ручка та колеса дозволяють легко котити його по кемпінгу або будь-якому іншому місцю.

Він заряджається менш ніж за три години від стандартної розетки або, за оптимальних умов з сонячними панелями потужністю 200 Вт, за вісім годин. Повна сонячна батарея може стати великою і громіздкою, але менша установка все одно може забезпечити достатню зарядку, якщо вам не потрібно щодня використовувати її на повну потужність.

Ця портативна електростанція пропонує найкраще з того, що ми любили в Explorer 2000 Pro, тільки ще більше. Якщо ви живете життям фургона, живите будинок на колесах або намагаєтеся пережити відключення електроенергії, більше. це, безумовно, краще, якщо ви можете виправдати додаткові витрати.

Найкраще підходить для частого використання: Портативна сонячна електростанція Anker 767

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Чому він був обраний: Висока ємність і швидке заряджання роблять цей довговічний акумулятор надійним помічником на кожен день.

 • Заряджається на 80% менш ніж за дві години
 • Значна потужність та ємність для зберігання
 • Додатковий акумулятор подвоює ємність
 • Акумулятори LiFePO4 витримують більше циклів заряду, ніж традиційні моделі
 • Багато портів
 • Вбудована ручка та колеса для транспортування

Компанія Anker оснастила свою масивну портативну електростанцію батареями LiFePO4, які набагато краще витримують багаторазові заряджання та розряджання протягом тривалого часу, ніж звичайні літій-іонні елементи. Anker стверджує, що він може заряджати і розряджати до 3000 разів, перш ніж досягне 80% заряду акумулятора, порівняно з 500 у аналогічного літій-іонного акумулятора. Хоча у мене не було можливості запустити його через 3 000 циклів, батареї LiFePO4 мають заслужену репутацію довговічних.

Що стосується загальної продуктивності, Anker 767 робить все, що ви хотіли б від пристрою з такими характеристиками. Погана погода, на жаль, дала мені [редактору Executive Gear Стену Горачеку] достатньо шансів протестувати її в реальних умовах.

Вбудований акумулятор має ємність 2048 Вт-год і відкачує до 2400 Вт. Це відбувається через чотири стандартні розетки змінного струму, розетку для автофургона, дві автомобільні розетки потужністю 120 Вт, два порти USB-A потужністю 12 Вт і три порти USB-C потужністю 100 Вт.

Я використовував його під час відключення електроенергії, щоб підтримувати роботу Wi-Fi під час заряджання пристроїв моєї сім’ї. Зарядка телефону з нуля майже не впливає на ємність електростанції, а роутер працював кілька годин, і його заряду вистачило ще на кілька годин.

В іншому випадку вона живила нашу невелику м’ясну морозильну камеру протягом чотирьох годин, перш ніж електрика знову з’явилася, і в резервуарі ще залишилося трохи соку. Він робить те, що обіцяє.

Є також кілька приємних додаткових штрихів. Вбудовані колеса та висувна ручка дозволяють котити його як ручну поклажу. На жаль, це необхідні складові, оскільки він важить цілих 67 кілограмів.3 фунти. Він керований, але, безумовно, важкий у порівнянні з конкурентами.

Anker 767 сумісний з сонячними панелями компанії потужністю 200 Вт, які складаються для зручності транспортування. Я заряджав пристрій переважно від домашньої електромережі, що було напрочуд швидко. Портативна електростанція 767 може перейти від нульового до більш ніж 80% заряду менш ніж за півгодини з достатньою потужністю. Потрібно близько двох годин, щоб він повністю зарядився.

Anker також пропонує мобільний додаток, який підключається до електростанції через Bluetooth, якщо ви хочете керувати нею, не підходячи до неї і не торкаючись її.

Найкраще підходить для кемпінгу: Goal Zero Yeti 1000 Core

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Купуйте його вживаним або відремонтованим: eBay

Чому ми обрали його: Завдяки своїй видатній портативності, великій ємності та знаменитій довговічності Yeti, Goal Zero Yeti 1000 Core чудово підходить для походу або життя у фургоні.

 • Ємність зберігання: 983 Вт-год
 • Вхідна потужність: 600 Вт
 • Вихідна потужність: 1,200 Вт (2,400 Вт сплеск)
 • Розміри 9.86 x 15.25 x 10.23 дюйми
 • Вага: 31.68 фунтів
 • Ціна: 1 198.95
 • Висока портативність
 • Неймовірна довговічність
 • Швидка швидкість заряджання
 • Багато пробок

Yeti давно відома тим, що виробляє найкраще спорядження для активного відпочинку, яке можна купити за гроші, тому, коли компанія випустила лінійку сонячних генераторів Goal Zero, не дивно, що вони виявилися приголомшливими. Хоча вся лінійка чудова, баланс між потужністю та портативністю моделі 1000 Core робить її ідеальною для використання в дорозі.

Хоча 1000 Core має на третину меншу потужність, ніж наш найкращий вибір, він заряджається швидше, що робить його чудовим варіантом для швидкого поповнення запасів сонячної енергії. При цьому, його потужність не є низькою, пропонуючи 82 зарядки телефону, 20 для ноутбука або до 15 годин для портативного холодильника (в залежності від потужності). Досить сказати, що він більш ніж здатний живити ваше основне спорядження для кемпінгу.

Окрім можливостей заряджання, Goal Zero 1000 Core чудово підходить для кемпінгу завдяки своїй надійній збірці. Надзвичайно міцний. як і майже все, що виготовляє Yeti. його зовнішня оболонка забезпечує надійний захист.

Найбільша проблема, яку він представляє. це вартість. Як і майже все, що виробляє Yeti, його ціна не маленька. Хоча існують інші 1000-рівневі сонячні генератори за меншу ціну, цей пропонує чудовий баланс між зберіганням енергії та портативністю.

Щоб дізнатися більше про Goal Zero Yeti 1000 Core, перегляньте наш повний огляд.

Найкраще для життя поза мережею: Bluetti AC200 Max

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Купити вживаний або відремонтований: eBay

Чому він був обраний: Завдяки високій автономній потужності та можливості послідовного підключення додаткових батарей, Bluetti AC200 Max ідеально підходить для автономного живлення від електромережі.

 • Ємність зберігання: 2 048 Вт-год автономно, з можливістю розширення до 8 192 Вт-год
 • Вхідна потужність: 1 400 Вт
 • Вихідна потужність: 2 200 Вт (4 800 Вт в піковому режимі)
 • Розміри: 16.5 x 11 x 15.2 дюйми
 • Вага: 61.9 фунтів
 • Ціна: 1 999
 • Величезна ємність
 • Можливість послідовного з’єднання
 • Блискавична вхідна потужність
 • 30A RV штекер і дві бездротові зарядні колодки
 • Напрочуд доступна ціна за те, що вона пропонує

Вам буде важко знайти сонячний генератор, який би краще підходив для життя поза мережею протягом тривалого періоду, ніж Bluetti AC200 Max. Він може похвалитися значною ємністю 2 048 Вт-год, що дозволяє вам живитися від нього довше, ніж від більшості портативних генераторів. Ще краще, ви можете з’єднати кілька батарей Bluetti в послідовний ланцюжок, розширивши його потужність до масивних 8.192 Вт-год. Це просто величезна потужність, яка означає, що він здатен живити повнорозмірний холодильник протягом доби або кілька годин кондиціонування повітря. Для більш скромних потреб людей, які звикли жити від генератора, його вистачить на дуже довгий час.

У той же час AC200 Max має видатну вхідну потужність 1 400 Вт. Це означає, що ви можете підключити досить великий масив сонячних панелей, щоб швидко поповнити його запаси. Це дозволяє вам підтримувати автономне живлення майже без перерв. Він також має кілька спеціальних варіантів зарядки, включаючи штекер на 30 А, який дозволяє підключати його безпосередньо до автофургону, і кілька бездротових зарядних майданчиків для менших пристроїв.

Найкраще підходить для дому: EcoFlow Delta Pro

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Чому ми обрали його: EcoFlow Delta Pro забезпечує автономну та розширювану потужність, необхідну для живлення всього будинку.

 • Ємність: 3 600 Вт-год автономно, з можливістю розширення до 25 000 Вт-год
 • Вхідна потужність: 6 500 Вт
 • Вихідна потужність: 3,600 Вт (7,200 Вт імпульс)
 • Розміри: 25 x 11.2 x 16.4 дюйми
 • Вага: 99 фунтів
 • Ціна: 3,699
 • Величезна потужність
 • Можливість послідовного підключення
 • Штепсельна вилка 30A RV
 • Блискавична вхідна потужність
 • Підключення до Wi-Fi та смартфону

Якщо ви шукаєте найкращий сонячний генератор для домашнього резервування на випадок відключення електроенергії, EcoFlow Delta Pro виділяється серед інших завдяки неперевершеній потужності та вихідній потужності. Один лише Delta Pro має потужність 3600 Вт-год, і ви можете збільшити її до 25 000 Вт-год, підключивши його до додаткових акумуляторів та генераторів EcoFlow. Це тонна потужності, і вона має значну вихідну потужність, необхідну для живлення цілого будинку електроніки, коли вам це потрібно.

Delta Pro також пропонує супутній додаток для iOS та Android, який дозволяє відстежувати споживання енергії, налаштовувати його роботу, а також контролювати та керувати низкою інших елементів.

Незважаючи на те, що Delta Pro не надто великий для того, що він робить, він є важким обладнанням. У нього є колеса, тому він технічно портативний, але він призначений для того, щоб ставити його в будинку або іншому напівпостійному місці. Враховуючи його розмір і потужність, це також набагато дорожчий пристрій, особливо якщо ви купуєте додаткове обладнання. Як найкращий сонячний електрогенератор для забезпечення резервного живлення для всього будинку, він вартий кожної копійки.

Найкращий портативний: Anker 545

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Купуйте вживаний або відремонтований: eBay

Чому він робить це: Якщо ви шукаєте дуже портативний джерело живлення, Anker 545. це те, що вам потрібно.

Якщо портативність є пріоритетом, Anker 545 пропонує компактний розмір і зменшену вагу, які ви шукаєте, і має досить значну потужність. Приблизно розміром з коробку з-під взуття і легший за ящик пива, він легко пакується разом з туристичним спорядженням і пересувається без зайвих зусиль.

Однак, щоб отримати щось настільки легке, вам доведеться піти на компроміс з потужністю. Anker 545 має ємність 778 Вт-год і вихідну потужність 770 Вт, що є достатньою потужністю для заряджання ваших пристроїв. Зокрема, цього вистачить на 55 зарядок телефону, 10 для ноутбука або 38 для фотоапарата. На жаль, розетки мають потужність до 500 Вт, тому він не може живити більш вимогливі пристрої, такі як фени або електричні плити.

Тим не менш, Anker 545 має деякі навороти, включаючи вбудований ліхтарик та підсвітку. Загалом, це надійний варіант, якщо вам потрібен високомобільний генератор.

Найкращий бюджет: Jackery Explorer 300

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Купуйте його вживаним або відремонтованим: Amazon

Чому його обрали: Завдяки розумній потужності, компактним розмірам і добротній збірці за низькою ціною, Jackery Explorer 300 є відмінним бюджетним вибором.

Хоча він не такий вражаючий, як наші найкращі загальні та найкращі генератори великої потужності, менший сонячний генератор Explorer 300 від Jackery є надзвичайно компактним та легким і має пристойну потужність за свою ціну. 7-кілограмовий Jackery Explorer 300. це не стільки мобільна електростанція, скільки висококласний павербанк, який забезпечує безліч портативних підзарядок для ваших пристроїв, коли ви в поході, на робочому майданчику, за кермом або просто потребуєте трохи енергії, але не маєте зручного доступу до розетки. Скромна ємність у 293 Вт-год не є величезною, але її достатньо, щоб забезпечити 31 заряд телефону, 15 для камери, 6 для середнього дрона, 2 для.5 для ноутбука, або кілька годин роботи для міні-холодильника чи телевізора. Вбудований ліхтарик дещо підвищив би його переваги в кемпінгу, але за 300 (і часто значно менше, якщо ви знайдете його зі знижкою), ця дуже портативна маленька електростанція робить багато за невелику ціну.

Ми тестували цю портативну електростанцію протягом декількох місяців, і вона неодноразово ставала в нагоді, особливо взимку, коли часто трапляються перебої з електропостачанням. Одного разу він живив два телефони, MacBook і невелику лампу.

Вбудована ручка дозволяє дуже легко носити її з собою. Таке відчуття, ніби носиш з собою ланч-бокс. Екран легко читається, і весь пакет здається досить міцним. Наш тестовий пристрій ще не зазнав жодних драматичних падінь, але він без проблем витримав випробування в багажниках автомобілів, спортивних сумках та інших менш розкішних приміщеннях. Якщо ви знайдете такий на розпродажі, купіть його та покладіть у шафу. Ви будете дуже раді мати його під рукою, коли виникне потреба.

Що потрібно врахувати, перш ніж купувати найкращі сонячні генератори

За останні кілька років сонячні генератори вибухнули на ринку. Зараз існують десятки різних брендів, які здебільшого виглядають більш-менш однаково з першого погляду. Справа в тому, що серед моря підробок є лише кілька таких, що виділяються. Ось на що слід звернути увагу, щоб переконатися, що ви купуєте хороший генератор:

Скільки енергії він може зберігати?

Портативний сонячний генератор має надзвичайно широкий діапазон розмірів, але розмір генератора не означає, що він автоматично здатен зберігати велику кількість енергії. Насправді, більшість з них, на жаль, обмежені і не здатні зберігати набагато більше соку, ніж портативний зарядний пристрій.

Щоб правильно перевірити зберігання генератора, ви повинні звернути увагу на його потужність, яка вимірюється у ват-годинах (Вт-год). Одна ват-година. це еквівалент 1 вата, що протікає протягом години. Найкращі сонячні генератори мають потужність у кілька сотень, а іноді й кілька тисяч ват-годин. Однак це не означає, що вона забезпечить енергією кілька сотень або кілька тисяч годин. Будь-який генератор в кінцевому підсумку працюватиме різний час, залежно від того, що до нього підключено.

Легко передбачити, як довго працюватиме генератор, коли ви використовуєте його для живлення однієї речі. Наприклад, якщо ви живите 100-ватну лампочку від електростанції потужністю 500 ват-годин, вона буде горіти п’ять годин безперервно. Додайте портативний холодильник, який споживає 50 Вт на годину, телефон, який використовує 18, міні-вентилятор, який використовує три ви отримаєте картину. Чим більше місткість, тим краще.

Можливість зарядки

Жоден сонячний генератор не буде тримати заряд вічно, тому вам потрібен той, який здатний заряджатися якомога швидше і легше. Саме тут ми додаємо “відновлювану” до “відновлюваної енергії”.”

Всі електростанції, що увійшли до цього огляду, можна заряджати, під’єднавши їх до сонячних панелей (звідси і назва “сонячні генератори”). Проте, ви також хочете мати можливість заряджатися від інших джерел, таких як розетки та 12-вольтовий роз’єм вашого автомобіля. Це гарантує, що ви можете заряджатися, незалежно від того, чи перебуваєте ви поза мережею на сонці, підключені до мережі під час приготування їжі вдома або використовуєте розетку в дорозі.

Ви також повинні стежити за вхідною потужністю зарядки моделі, яка вимірюється у ватах (Вт). Наприклад, генератор на сонячних батареях з максимальною вхідною потужністю 100 Вт може приймати безперервний потік до 100 Вт, що є приблизно тим мінімумом, який ви розумно захочете шукати. Більшість наведених нижче генераторів мають вхідну потужність принаймні кілька сотень ват при зарядці від сонячної енергії, тому кілька сонячних панелей потужністю від 50 до 200 ват дозволять їх максимально використати.

Вихідна потужність

Сонячні генератори повинні підтримувати подачу та відведення електроенергії. Найкращі сонячні генератори можуть одночасно заряджати всі ваші пристрої через будь-які необхідні роз’єми.

Будь-яка портативна електростанція, що коштує ваших грошей, матиме високу вихідну потужність, щоб ви могли заряджати багато пристроїв, навіть якщо вони вимагають багато соку. Максимальний вихід генератора повинен бути набагато більшим за максимальний вхід. Хоча конкретна модель може бути здатна приймати лише кілька сотень ват в будь-який момент, вона зазвичай видає експоненціально більше. Як мінімум, вам потрібен генератор, який може видавати 300 Вт за раз, хоча для більших завдань вам знадобиться щонайменше 500 Вт.

Найкращі сонячні генератори повинні також пропонувати різноманітні вихідні роз’єми, включаючи розетки змінного струму, USB-A, USB-C і навіть 12-вольтні розетки постійного струму, як та, що знаходиться на панелі приладів вашого автомобіля. Це гарантує, що ви можете заряджати кілька пристроїв одночасно, незалежно від їхньої розетки. Кількість портів, які вам знадобляться, буде залежати від того, скільки пристроїв вам потрібно живити, але він повинен мати принаймні пару розеток змінного струму та кілька портів USB-A.

Портативність

Хоча портативні акумуляторні джерела вже давно існують, за останні кілька десятиліть вони були досить важкими, громіздкими пристроями. Одним з найбільш захоплюючих аспектів останнього покоління сонячних генераторів є те, що вони стали набагато компактнішими фізично.

Припустимо, ви плануєте взяти генератор на кемпінг або перетворити його на фургон, де кожен квадратний дюйм має значення; ну, розмір і вага стають основними міркуваннями. Всі рекомендовані нами продукти мають розмір однієї-двох взуттєвих коробок. максимум трьох. Найлегший важить приблизно як 24 пачки газованої води, а найважчий. 100 фунтів. Більшість важать десь між 30-60 фунтами.

Якщо ви використовуєте генератор як більш-менш стаціонарне джерело резервного живлення вдома, портативність не є великою проблемою. Проте, ми зазвичай рекомендуємо враховувати вагу та розмір; ви ніколи не знаєте, коли він вам знадобиться для чогось іншого, окрім як для резервного копіювання. (До того ж, хто хоче тягати з собою щось важке і незручне, якщо в цьому немає необхідності)?)

Ще одне міркування щодо портативності пов’язане з необхідністю аксесуарів, які можуть вплинути на те, наскільки легко переміщати і використовувати ваш генератор. Деякі генератори, наприклад, вимагають багато знімних акумуляторних батарей, що може бути клопотом, коли ви в дорозі або пакуєте транспортний засіб. Всі пристрої з нашого списку потребують деяких аксесуарів. ви не можете отримати сонячну енергію без підключення кабелів та сонячних панелей. але вони добре працюють з мінімальними доповненнями.

Довговічність

Як і у випадку з будь-яким продуктом, який ви очікуєте, що він прослужить довго, довговічність і всебічна якість виготовлення мають важливе значення. Це особливо актуально, якщо ви плануєте тягати генератор з собою в кемпінги та подорожі. Багато неякісних електростанцій виготовляються з дешевих компонентів і крихкого пластику, який не витримає суворих дорожніх умов.

Довговічність. це не те, що ви можете визначити, прочитавши технічні характеристики в Інтернеті. Ви повинні взяти генератор, використати його кілька разів і подивитися, як він працює. Я перевірив надійність цих рекомендацій за допомогою поєднання власних польових випробувань і відгуків, отриманих від незліченної кількості реальних власників продуктів.

Поширені запитання

З: Якого розміру сонячний генератор мені потрібен??

Легко недооцінити, яка потужність вам потрібна. 1000 ват-годин може здатися багато, але якщо ви збираєтеся живити переобладнаний фургон з портативним холодильником, ліхтарями та іноді підзаряджати телефон і ноутбук, ця 1000 ват-годин витратиться швидше, ніж ви очікуєте. Я використовував подібну установку і знаю з власного досвіду, що ви завжди повинні переоцінювати кількість енергії, яка вам знадобиться.

Генератор потужністю до 1 000 Вт-год може підтримувати заряд електроніки. Більший акумулятор на 1000-1500 Вт-год повинен бути мінімальним для дорожніх поїздок, де вам потрібно, щоб він протримався кілька днів між повними зарядами. Для будинку або робочого майданчика, де ви плануєте використовувати серйозну енергію. наприклад, повнорозмірний холодильник або електроінструменти. вам варто почати розглядати якомога більші електростанції, які можна підключити до зовнішніх акумуляторів.

Якщо ви хочете отримати точний розрахунок, існує рівняння:

Оцініть, скільки годин вам знадобиться для живлення різних пристроїв. Наприклад, якщо ви хочете живити дві лампочки протягом 2 годин: вам потрібно 4 години роботи.

Складіть загальну необхідну потужність: дві лампочки по 60 Вт, отже, вам потрібно 120 Вт.

Помножте їх разом, щоб знайти загальну кількість необхідних ват-годин: 4 x 120 = 480. Отже, в цьому випадку вам знадобиться щонайменше сонячний генератор на 500 Вт-год.

Це може здатися забагато для двох лампочок, але пам’ятайте, що в більшості ситуацій ви насправді не будете живити 60-ватну лампочку годинами поспіль. Ви будете заряджати телефони та ноутбуки протягом години, охолоджувати холодильник, який час від часу вмикається та вимикається, використовувати електроінструменти короткими спалахами тощо.

З: Скільки років прослужить сонячний генератор?

Більшість сучасних генераторів розраховані на термін служби до 25 років. Найкраще спроектовані електростанції досить міцні, з невеликою кількістю рухомих частин або взагалі без них, тому вони, швидше за все, будуть працювати довго, за умови, що ви будете доглядати за ними належним чином. Я був досить грубим з деякими з моїх, і вони не показують жодних ознак зупинки.

З: Чи можу я забезпечити свій будинок лише сонячною енергією??

І так, і ні. Хоча цілком можливо забезпечити свій будинок сонячною енергією, ви навряд чи зможете зробити це за допомогою портативного сонячного генератора, якщо тільки не використовуєте кілька одночасно, обмежуючи при цьому споживання електроенергії. Найбільший з наших рекомендацій. EcoFlow Delta Pro. буде досить близьким до цього, якщо його підкріпити додатковими батареями. Якщо вимкнеться електрика, ви зможете тримати холодильник холодним і користуватися базовою електронікою пару днів без підзарядки. Завдяки якісним сонячним панелям, хорошому сонячному світлу та розумному використанню енергії, ваша енергія теоретично повинна бути безперебійною.

Останні думки про найкращі сонячні генератори

Ми живемо в “золотий вік” портативних сонячних генераторів. Коли я був дитиною, і моя сім’я гралася з сонячними батареями під час походів у 90-х, технологія не могла заряджати багато пристроїв, тож це було не дуже практично.

На противагу цьому, сонячні генератори, які ми рекомендуємо тут, є неймовірно корисними. Я покладався на них для живлення моєї роботи та повсякденних потреб під час подорожей по всій країні. Вони також чудові, коли вимикається електрика. Коли буревій вимкнув електрику в моєму будинку на кілька днів, я продовжував працювати, переглядати свої історії та не вимикати світло.

Ми ще навіть не торкнулися поверхні з точки зору потенціалу, який пропонує портативна, надійна, відновлювана та відносно доступна енергія. Те, що ми можемо робити зараз, вже неймовірно. Потенціал того, що може статися далі, дійсно вражає уяву.

Чому нам варто довіряти

Журнал Popular Science почав писати про технології понад 150 років тому. Коли ми опублікували наш перший номер у 1872 році, ще не було такого поняття, як “гаджет-письмо”, але якби воно існувало, наша місія. розкрити світ інновацій для пересічних читачів. означала б, що ми були б у ньому в центрі уваги. У сьогоденні PopSci повністю присвячує себе допомозі читачам орієнтуватися у все більш страхітливому наборі пристроїв, які зараз доступні на ринку.

Наші автори та редактори об’єднали десятиліття досвіду висвітлення та огляду споживчої електроніки. У кожного з нас є своя нав’язлива спеціалізація. від високоякісного аудіо до відеоігор, фотоапаратів і не тільки. але коли ми оглядаємо пристрої за межами нашої безпосередньої рульової рубки, ми робимо все можливе, щоб знайти надійні голоси та думки, які допоможуть людям отримати найкращі рекомендації. Ми знаємо, що не знаємо всього, але ми раді пережити параліч аналізу, який може викликати інтернет-шопінг, щоб читачам не довелося цього робити.

Нік Хілден пише огляди та рекомендації про товари для фітнесу, активного відпочинку та техніки для Popular Science. Більше десяти років він пише про стиль життя та культуру для багатьох видань, серед яких Scientific American, Los Angeles Times, Vice та Men’s Health, а також інші.

Jackery 1500

Jackery Explorer 1500. це портативна електростанція, призначена для забезпечення чистої, надійної електроенергії в різних умовах. Завдяки потужності 1534 Вт-год та 1800 Вт змінного струму, Explorer 1500 може живити до семи приладів одночасно, що робить її ідеальною для кемпінгу, життя в автофургоні/фургоні, активного відпочинку на природі та аварійних ситуацій для резервного живлення будинку. Крім того, її швидка ефективність підзарядки гарантує, що ви повернетеся до роботи в найкоротші терміни.

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Портативна електростанція Jackery 1500

ЗАРЯДИТЕ СВОЄ ЖИТТЯ: Коли справа доходить до портативних електростанцій, Jackery Explorer 1500. це справжня електростанція. Завдяки потужності 1800 Вт і величезній ємності 1534 Вт-год, він здатний живити все, від невеликих пристроїв до великих приладів, таких як електричні плити, мікрохвильові печі, кондиціонери та холодильники. Незалежно від того, чи ви відпочиваєте на природі, чи відчуваєте несподіване відключення електроенергії вдома, Explorer 1500 прикриє вашу спину.

ЗАРЯДЖУЙТЕ 7 ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО: Jackery Explorer 1500. це універсальний та потужний портативний генератор, який дозволяє заряджати до семи пристроїв одночасно. Завдяки численним розеткам цей генератор можна використовувати для живлення будь-чого. від побутової техніки до мобільних телефонів. Jackery Explorer 1500. ідеальне рішення для тих, хто любить проводити час на природі або потребує надійної енергії під час відключення електроенергії.

Додаткове сонячне живлення: Ви втомилися від відсутності електроенергії під час ваших пригод на природі?? Ви хочете використовувати енергію сонця? У Jackery є рішення для вас. Завдяки додаванню 4 сонячних панелей SolarSaga потужністю 100 Вт, технологія Solarpeak™ від Jackery підвищить ефективність підзарядки на 30%, надаючи вам безмежну сонячну енергію для всіх ваших заходів на свіжому повітрі. Оновіть свій Explorer за допомогою додаткових сонячних панелей і насолоджуйтеся перевагами відновлюваної енергії, куди б ви не пішли.

БЕЗПЕЧНИЙ І ПРОСТИЙ У ВИКОРИСТАННІ: Портативна електростанція Jackery Explorer 1500 забезпечує як безпеку, так і зручність завдяки вбудованій системі управління акумулятором, яка забезпечує оптимальну продуктивність акумулятора, зберігаючи його в безпеці. Вона розроблена для зручного використання з простою конструкцією з однією кнопкою для безпроблемної роботи, що робить її ідеальною для різних видів діяльності, таких як кемпінг, життя в автофургонах та фургонах, або навіть просто домашнє використання. Як одна з найбільших портативних електростанцій Jackery, вона забезпечує надійне живлення в будь-якому місці і в будь-який час.

Jackery заряджає на природі

Для тих, хто любить пригоди на свіжому повітрі, важливо залишатися на зв’язку. За допомогою портативної електростанції Jackery 1500 ви можете легко заряджати свої пристрої. Він оснащений різноманітними портами та розетками, включаючи три розетки 120 В змінного струму, два порти USB-A, один порт USB-C та автомобільний порт 12 В. Це означає, що якщо вам потрібно зарядити смартфон або запустити енергоємне обладнання, ви можете впевнено зробити це з будь-якого місця і в будь-який час. Тож вирушайте в похід або розбивайте намет, знаючи, що ви не залишитеся без електроенергії.

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Як заряджати портативну електростанцію Jackery?

Портативна електростанція Jackery розроблена, щоб забезпечити вам максимальну гнучкість, коли справа доходить до зарядки. Якщо у вас є доступ до звичайної розетки, просто підключіть свій пристрій і спостерігайте, як він заряджається від 0-80% всього за чотири години. Плануєте поїздку в похід або виїзд за межі електромережі? Подумайте про інвестиції в чотири сонячні панелі SolarSaga, які можуть швидко зарядити ваш Jackery 1500 від 0-80% всього за чотири години! А якщо ви в дорозі, не варто хвилюватися.- автомобільний зарядний кабель, що входить до комплекту, дозволяє повністю зарядити генератор Jackery 1500 всього за 13 годин у дорозі.

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Jackery Explorer розумний

Jackery Explorer. це потужна та ефективна портативна електростанція, яка пропонує зручні функції для інформування користувачів про її продуктивність. За допомогою інтуїтивно зрозумілого дисплея ви можете легко відстежувати залишок заряду, вхідну та вихідну потужність, напругу змінного струму, а також оцінити час розрядки, що залишився. Крім того, цей пристрій може похвалитися вбудованими нагадуваннями про низький рівень заряду акумулятора, а також попередженнями про низьку/високу температуру, гарантуючи, що ви можете насолоджуватися своїми пригодами на природі, не турбуючись про несподівану втрату енергії.

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Розширте свій Jackery 1500 до сонячного генератора

Розширення вашого Jackery 1500 до потужного сонячного генератора. це інноваційне рішення для потреб в автономному живленні. Ви можете додати до 4 сонячних панелей SolarSaga потужністю 100 Вт, а технологія Solarpeak™ підвищить ефективність підзарядки на 30%. Завдяки модернізованому сонячному регулятору MPPT генератор може видобувати максимум сонячної енергії за будь-яких умов. Алгоритм може одночасно ідентифікувати, контролювати та визначати пріоритети найбільшого доступного вхідного сигналу, що збільшує ефективність сонячної підзарядки на 30%. Це означає скорочення часу зарядки до чотирьох годин (0-80%) під прямим сонячним промінням. З 4 сонячними панелями SolarSaga потужністю 100 Вт технологія Solarpeak™ підвищує ефективність підзарядки на 30%.

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Портативна електростанція Jackery 1500 забезпечує безпечне та надійне живлення

Портативна електростанція Jackery оснащена надійною системою управління акумулятором, розробленою для забезпечення оптимальної продуктивності та безпеки. Удосконалена система включає в себе кілька рішень, які захищають від перевантаження по струму, короткого замикання, надмірного розряду, надмірного заряду, перенапруги та теплових проблем. Вона ретельно відстежує стан кожного окремого елемента та акумуляторної батареї, щоб підвищити безпеку системи та продовжити термін служби акумулятора. Ця електростанція відповідає найвищим галузевим стандартам для акумуляторів, що відповідає якості, яка використовується в електромобілях.

Аксесуари Jackery

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Аксесуари Jackery: Найкращі доповнення для вашої портативної електростанції

Виведіть свою портативну електростанцію на новий рівень. Jackery пропонує різноманітні аксесуари, які допоможуть вам захистити ваші інвестиції та отримати максимальну віддачу від вашого пристрою. Від сонячних панелей до кейсів для перенесення та захисних чохлів, Jackery пропонує цілий ряд високоякісних аксесуарів, призначених для підвищення продуктивності вашої електростанції і зробити її ще більш універсальною і зручною у використанні. Крім того, завдяки додатковим зарядним кабелям та іншим аксесуарам ви ніколи не залишитеся без живлення, коли воно вам найбільше потрібне.

Переглянути аксесуари Jackery

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Що може заряджати Jackery 1500?

Портативна електростанція Jackery Explorer 1500 вражає своєю вражаючою потужністю. З 1534 Вт-год зберігання енергії та 1800 Вт вихідної потужності, вона може вмістити невеликі пристрої, такі як телефони та ноутбуки, а також більші побутові прилади, такі як кондиціонери, електричні плити, мікрохвильові печі та навіть холодильники. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в поході, чи відчуваєте перебої з електрикою вдома, Explorer 1500. це надійне джерело резервного живлення, яке ніколи не розчаровує.

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Технічні характеристики Jackery Explorer 1500

ІНФОРМАЦІЯ ПРО АКУМУЛЯТОР
Потужність 1534 Вт-год (25.2V 60.9Ah)
Клітинна хімія Літій-іонний акумулятор
Життєвий цикл 500 циклів до 80% потужності
Система управління BMS, захист від перенапруги, захист від короткого замикання
ЧАС ПОПОВНЕННЯ ЗАРПЛАТИ
1x адаптер змінного струму 6 годин
Автомобільний адаптер 12В 13 годин
2x Сонячна панель SolarSaga 100 Вт 9.5 годин
4x Сонячна панель SolarSaga 100 Вт 5 годин
ПОРТИ
Вихід змінного струму 110В змінного струму, 60Гц, 1800Вт (3600Вт пікова)
Вихід USB-A 5V, 2.4A
Швидка зарядка 3.0 Вихід 18W, 5-6V, 3A / 6.5-9V, 3A / 9-12V, 1.5A
Вихід USB-C PD60W, (5В, 9В, 12В, 15В, 20В до 3А)
Автомобільний вихід 12В, 10А
Вхід постійного струму 24V, 10.5A

14 x 10.4 x 12.7 дюймів (35.6 x 26.4 x 32.3 см)

CEC, DOE, FCC, QC#.0, CA Prop 65

Сонячна панель Jackery SolarSaga 100 Вт

Підключіть x4 сонячні панелі SolarSaga потужністю 100 Вт до електростанції Jackery 1500

Етапи сонячної підзарядки:

Крок 1. Підключіть першу панель. знайдіть інтеейс постійного струму на задній панелі SolarSaga 100 та підключіть його до кабелю сонячної електростанції

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Будь ласка, майте на увазі під час сонячної підзарядки

Час заряджання залежить від місця розташування, температури, погоди тощо. Фактичний час може відрізнятися.

Під час заряджання тримайте портативну електростанцію подалі від тепла та прямих сонячних променів, щоб продовжити термін її служби.

Що входить в комплект поставки

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Електростанція Jackery Explorer 1500 1
Автомобільний зарядний кабель 1
Адаптер змінного струму 1
Паралельний адаптер для сонячної панелі (кабель) 2
Посібник користувача 1

Часті запитання щодо електростанції Jackery Explorer 1500

З: Які пристрої можна заряджати від Explorer 1500?В: Зверніть увагу, що вихідний порт змінного струму може заряджати / живити лише пристрої, які працюють при загальній потужності менше 1800 Вт. Після перевищення Explorer 1500 автоматично вимкнеться. Будь ласка, зверніться до специфікації вашого пристрою перед покупкою.

З: Як дізнатися час роботи мого пристрою? A: Робочий час = 1488Wh 0.85 / робоча потужність вашого пристрою

Для довідки, якщо припустити, що енергоспоживання вашого пристрою становить 60 Вт (може бути вентилятор в корпусі), час роботи складе 1488 Втгод0.85/60w=21.1 год (приблизний розрахунок).

Зверніть увагу: фактичне споживання енергії залежить від різних способів використання.

З: Чи можна заряджати Explorer 1500, одночасно заряджаючи інші пристрої/інструменти?? В: Ви можете використовувати Explorer 1500 для заряджання інших речей, поки він одночасно заряджається. Однак з наукової точки зору НЕ рекомендується, оскільки це зменшить термін служби акумулятора.

З: Чи можна використовувати Explorer 1500 як ДБЖ? В: Ні, E1500 не можна використовувати як ДБЖ, потрібно натиснути кнопку живлення, щоб увімкнути вихід AC / USB / DC, тому він не може вмикатися та вимикатися автоматично.

З: Чи має Explorer 1500 вбудований контролер MPPT?? В: Так, електростанції Explorer 1500 мають вбудований контролер MPPT.

З: Як дізнатися, що Explorer 1500 заряджений?? В: Щоб перевірити рівень заряду акумулятора Explorer 1500, зверніться до РК-дисплея акумулятора.

З: Після того, як Explorer 1500 повністю заряджений, чи можу я залишити його увімкненим для продовження заряджання у випадку відключення електроенергії?? В: Так, ви можете тримати його підключеним до мережі, щоб продовжувати заряджати. Це не призведе до пошкодження акумулятора.

З: Чи можна використовувати Explorer 1500 в приміщенні? В: Так, Explorer 1500 безпечний для використання в приміщенні.

З: Чому зарядка електростанції з 99% до 100% займає так багато часу В: Коли електростанція заряджається при низькій потужності (стадія постійного струму), потужність зарядки є найбільшою. Зі збільшенням потужності внутрішня напруга акумуляторної батареї накопичувача енергії поступово збільшується до граничної напруги заряджання, а потім переходить у стадію постійного струму (потужність заряджання поступово зменшується до повної). На більш пізній стадії зарядки потужність зарядки поступово зменшується.

З: Чи регулюються вихідні порти, і якщо так, то які саме?? В: Всі вихідні порти електростанцій Jackery регулюються. Напруга не змінюється при зменшенні заряду акумулятора.

З: Чи можна замінити акумулятор всередині? В: Ні, акумулятор всередині електростанції не підлягає заміні.

З: Чи є електростанція Explorer 1500 водонепроникною? В: Ні, Explorer 1500 не є водонепроникним. Будь ласка, не зберігайте їх у вологому середовищі протягом тривалого часу.

З: Чи можна заряджати Explorer 1500 під час використання? В: Так, ви можете використовувати Explorer 1500 для зарядки пристроїв, в той час як він одночасно заряджається.

Доставка та повернення

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Як тільки ви оформите замовлення, ви отримаєте електронний лист з підтвердженням замовлення. Це означає, що ми отримали ваше замовлення в нашій системі і попередньо авторизували вашу кредитну картку для покупки. Щойно ми отримуємо ваше замовлення, ми автоматично зв’язуємося з нашими постачальниками, щоб підтвердити наявність товару на складі та його готовність до негайного відправлення. Якщо ваш товар знаходиться на попередньому замовленні або недоступний, ми анулюємо попередню авторизацію та зв’яжемося з вами електронною поштою. Якщо ваш(і) товар(и) доступний(і) для негайної відправки (протягом 5 робочих днів), ми обробимо оплату і відправимо замовлення на відправку.

Якщо ваше замовлення є на складі і ми обробляємо оплату на вашу кредитну картку, воно буде відправлено протягом п’яти робочих днів (більшість замовлень швидше) з дати вашого замовлення. Ми надішлемо вам інформацію для відстеження протягом 24 годин після того, як ваше замовлення покине склад, на електронну адресу, яку ви вказали при оформленні замовлення. Якщо ви не отримали від нас інформацію про відстеження протягом шести робочих днів з моменту замовлення, не соромтеся звертатися до нас за адресою support@PortablePowerPlus.com

Ми хочемо, щоб ви були ЩАСЛИВІ! Будь ласка, зв’яжіться з нами перед замовленням, щоб ми могли допомогти вам прийняти правильне рішення про покупку. Ми пишаємося тим, що пропонуємо БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ для наших клієнтів, але якщо ви вирішите, що більше не хочете отримувати товар після його відправлення, ви можете вимагати повного відшкодування протягом 24 годин після розміщення замовлення. Якщо ви запитуєте скасування після 24 годин і до доставки, з вас буде стягнуто плату за поповнення запасу в розмірі 25% та комісію за транзакцію (2.6% для користувачів кредитних карток, 3.6% для користувачів PayPal, і 2.9% для користувачів Shop Pay) плюс доставка за доставку та повернення. Замовлення, придбані більше ніж за 30 днів, не можуть бути скасовані.

Повернення приймаються протягом 30 днів з моменту доставки товару. Послуга повернення доступна лише для замовлень у США. Ви повинні мати у своєму розпорядженні товари, які ви замовили. Будь ласка, зателефонуйте нам за номером 980-758-0075 або напишіть на підтримку @PortablePowerPlus.com, щоб зареєструвати повернення та отримати номер RMA (дозвіл на повернення товару) та інструкції для повернення. БЕЗ RMA ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ. З вас може бути стягнута плата за поповнення запасу в розмірі 25%, вартість доставки може бути вирахувана з вашого повернення, і ви можете нести відповідальність за доставку вашого повернення, виходячи з індивідуальної політики виробника. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо у вас є питання перед покупкою.

При відправці повернення

Товар повинен бути в оригінальній упаковці та включати всі інструкції та аксесуари Будь ласка, надайте рахунок-фактуру разом з поверненням. Напишіть свій унікальний номер RMA на рахунку-фактурі, а також на етикетці зворотної доставки (ПОВИННА бути чітко позначена на зовнішній стороні упаковки) Ви повинні відправити протягом 5 днів з моменту отримання номера RMA

Будь ласка, перевірте упаковку вашого товару, коли він прибуде, якщо ви помітите будь-які пошкодження, ви повинні зазначити це під час підписання доставки. Якщо ваш(і) товар(и) надійшов(ли) пошкодженим(и), надішліть його(їх) фотографії на адресу support@PortablePowerPlus.com разом з детальним описом.Ми будемо працювати з виробником, щоб отримати заміну якомога швидше. Якщо ви вирішите не приймати заміну, ви несете відповідальність за доставку в обидва боки, а також плату за поповнення запасів у розмірі 25%. Зверніть увагу, що ми повинні бути повідомлені протягом 30 днів, інакше вам доведеться скористатися гарантією виробника для заміни.

Правила доставки та повернення залежать від виробника.

Після того, як ваше повернення буде отримано та оброблено, ми повернемо вам кошти протягом 14 робочих днів, і ви отримаєте повідомлення електронною поштою, як тільки ваше замовлення буде відшкодовано. Якщо ви не отримаєте відшкодування через 14 робочих днів, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою support@PortablePowerPlus.com

Портативний сонячний генератор Jackery 1500 (Jackery 1500 2 x SolarSaga 100W)

Використовуйте енергію сонця. Сонячний генератор Jackery 1500 з портативними сонячними панелями SolarSaga 100 Вт забезпечує чисту надійну портативну енергію для кемпінгу, автофургонів / фургонів, будь-яких заходів на свіжому повітрі або аварійного домашнього резервного живлення. Завдяки надзвичайно швидкій ефективності підзарядки, він буде працювати до 7 приладів одночасно.

 • Сонячний генератор JACKERY 1500: Сонячний генератор 1500 поєднує в собі Jackery Explorer 1500 та x2 сонячні панелі SolarSaga потужністю 100 Вт для отримання потужного джерела відновлюваної енергії, як у мережі, так і поза нею.
 • ЗАРЯДЖАЄ ДО 85% ЕЛЕКТРОПРИЛАДІВ: Завдяки величезній ємності 1534 Вт-год, 1800 робочій потужності (3600 імпульсної потужності), Explorer 1500 оснащений 3 розетками змінного струму з чистою синусоїдою, 1 портом USB-C потужністю 60 Вт, 1 функцією швидкої зарядки Quick Charge 3.0 порт, 1USB-A порт, автомобільний порт 112В. Він забезпечить живленням до 85% вашої побутової техніки, включаючи домашні пристрої, освітлення, електроінструменти, мікрохвильові печі, холодильники та інші прилади, що вимагають більшої потужності.
 • ШВИДКА СОНЯЧНА ПІДЗАРЯДКА: Завдяки технології Solarpeak ™ (модернізована технологія MPPT), сонячний генератор 1500 може по-справжньому визначити найбільший доступний вхід в режимі реального часу і максимально збільшити видобуток енергії за будь-яких умов, дозволяючи зарядити батарею з нуля до 80% протягом 8 годин за допомогою x2 100-ватних панелей SolarSaga. Технологія Jackery’s Solarpeak™ підвищить ефективність підзарядки на 30% більше.
 • ЧИСТИЙ, ТИХИЙ, ПРОСТИЙ У ВИКОРИСТАННІ: Нульові викиди, виробляє енергію безпосередньо від сонця; майже безшумний під час роботи; одна проста кнопка для запуску.
 • ЖИВЛЕННЯ 7 ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО: Телефони, прилади та інші пристрої можна підключати до Jackery Explorer 1500. Портативний генератор оснащений різноманітними розетками, щоб комфортно підтримувати ваше життя на природі або забезпечувати таку необхідну енергію під час відключення електроенергії.
 • БЕЗПЕЧНО РОЗРОБЛЕНА І ПРОСТА У ВИКОРИСТАННІ: Портативна електростанція Jackery 1500 пропонує якісну систему управління акумулятором, яка забезпечує рівень безпеки акумулятора, одночасно оптимізуючи його продуктивність. Конструкція One Button забезпечує простоту використання та управління в будь-який час і в будь-якому місці. Ідеально підходить для кемпінгу, автофургонів та фургонів, або просто для використання по всьому будинку.

Електростанція Jackery Explorer 1500

 • 3 гнучкі варіанти зарядкиПереносна електростанція Jackery. це найвищий рівень гнучкості зарядки. Просто підключіть його до звичайної розетки, і ви зможете зарядити його на 0-80% всього за 4 години. Кемпінг або поза мережею? Jackery 1500 можна зарядити на 0-80% за допомогою 4 сонячних панелей SolarSaga потужністю 100 Вт всього за 4 години. Дорожня подорож? Без проблем. Заряджайте Jackery 1500 в дорозі за допомогою автомобільного зарядного кабелю, що входить до комплекту, і повністю заряджайтеся всього за 13 годин.
 • Розумний РК-екранВсе, що вам потрібно знати, в одному місці. Відстежуйте залишок заряду, вхідну та вихідну потужність, напругу змінного струму та залишковий час розряду. Вбудовані нагадування про низький заряд акумулятора та попередження про низьку/високу температуру, які є обов’язковими.

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Сонячна панель SolarSaga 100 Вт

 • Проста в налаштуванні підставка в комплекті: Solar Saga 100 має 2 підставки, які можна надійно встановити на будь-яку поверхню землі. Всього за кілька секунд налаштування ви можете почати поглинати енергію сонця для вашої електростанції Jackery 1500. Гумова ручка TPE дозволяє легко переносити пристрій під час подорожей поза мережею.

Технологія Solarpeak™ Technology

Компанія Jackery створила більш розумну, зручну та ефективну операційну систему. технологія Solarpeak™ (модернізований сонячний регулятор MPPT). Його алгоритм може ідентифікувати, контролювати і максимізувати найбільший доступний вхід одночасно, витягуючи найбільшу сонячну енергію за будь-яких умов. Це додає на 30% більше ефективності сонячної підзарядки, що скорочує час зарядки до 4 годин (0-80%) під прямим повним сонцем.

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Основні характеристики Explorer 1500

  Велика ємність та висока потужність: 1534 Вт-год (60.9 Ач), літій-іонний акумулятор, 1800 Вт робочої потужності та 3600 Вт імпульсної потужності.

Основні характеристики сонячної панелі SolarSaga 100 Вт

 • Сонячний генератор з високим коефіцієнтом перетворення: Високий коефіцієнт перетворення до 23%, створення системи “Портативний сонячний генератор” разом з електростанцією Jackery Explorer 1500/1000/500/300.

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Сонячні генератори Jackery проти традиційних газових генераторів

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Технічні характеристики Jackery Explorer 1500

ІНФОРМАЦІЯ ПРО АКУМУЛЯТОР
Ємність 1534Wh (25.2V 60.9Ah)
Клітинна хімія Літій-іонний акумулятор
Життєвий цикл 500 циклів до 80% потужності
Система управління BMS, захист від перенапруги, захист від короткого замикання
ЧАС ЗАРЯДЖЕННЯ
1x адаптер змінного струму 6 годин
Автомобільний адаптер 12В 13 годин
2x Сонячна панель SolarSaga 100 Вт 9.5 годин
4 сонячні панелі SolarSaga по 100 Вт 5 годин
ПОРТИ
Вихід змінного струму 110 В змінного струму, 60 Гц, 1800 Вт (3600 Вт пік)
Вихід USB-A 5V, 2.4A
Швидка зарядка 3.0 Вихід 18W, 5-6V, 3A / 6.5-9V, 3A / 9-12V, 1.5A
Вихід USB-C PD60W, (5В, 9В, 12В, 15В, 20В до 3А)
Автомобільний вихід 12В, 10А
Вхід постійного струму 24V, 10.5A

14 x 10.4 x 12.7 дюймів (35.6 x 26.4 x 32.3 см)

CEC, DOE, FCC, QC## (CEC, DOE, FCC, QC#).0, CA Prop 65

Сонячна панель Jackery SolarSaga 100 Вт

Технічні характеристики сонячної панелі SolarSaga 100W

СОНЯЧНИЙ
Пікова потужність 100W
Ефективність елемента живлення 23%
Напруга живлення 18V
Струм живлення 5.55A
Напруга холостого ходу 21.6V
Струм короткого замикання 6A
ЗАГАЛЬНІ
Вага 10.33 фунти (4.69 кг)
Розміри (в складеному вигляді) 24 x 21 x 1.4 дюйми (610 x 535 x 35 мм)
Розміри (в розкладеному вигляді) 48 x 21 x 0.2 дюйми (1220 x 535 x 5 мм)
Робоча температура використання 14-149ºF (-10065ºC)
Гарантія 24 місяці

Підключіть x2 сонячні панелі SolarSaga 100 Вт до вашої електростанції Jackery 1500

Дві сонячні панелі SolarSaga потужністю 100 Вт можуть швидко зарядити Explorer 1000 (не входить до комплекту) протягом 8 годин, з’єднавши їх разом за допомогою паралельного кабелю SolarSaga Y (не входить до комплекту).

Крок 1. Знайдіть інтеейс постійного струму на задній панелі SolarSaga 100;

Крок 2. Підключіть інтеейси постійного струму 2SolarSaga 100 за допомогою Y-образного паралельного кабелю;

Крок 3. Підключіть Y-образний паралельний кабель до входу Андерсона Explorer 1000.

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Будь ласка, майте на увазі під час сонячної підзарядки

Час заряджання залежить від місця розташування, температури, погоди тощо. Фактичний час може відрізнятися.

Під час підзарядки тримайте портативну електростанцію подалі від тепла та прямих сонячних променів, щоб продовжити термін її служби.

Що в коробці

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Електростанція Jackery Explorer 1500 1
Автомобільний зарядний кабель 1
Адаптер змінного / постійного струму 1
Адаптер сонячної зарядки 2
Посібник користувача 1
Сонячна панель SolarSaga 100 Вт 2
Посібник користувача 1

Електростанція Jackery Explorer 1500 Електростанція SolarSaga Часті запитання щодо панелі SolarSaga

З: Які пристрої може живити Explorer 1500?В: Зверніть увагу, що вихідний порт змінного струму може заряджати / живити лише пристрої, які працюють при загальній потужності менше 1800 Вт. Після перевищення Explorer 1500 автоматично вимкнеться. Будь ласка, зверніться до специфікації вашого пристрою перед покупкою.

З: Як дізнатися час роботи мого пристрою? A: Робочий час = 1488Wh 0.85 / робоча потужність вашого пристрою

Для довідки, якщо припустити, що енергоспоживання вашого пристрою становить 60 Вт (можливо, це вентилятор у корпусі), час роботи складе 1488 Вт-год0.85/60w=21.1 год (приблизний розрахунок).

Зверніть увагу: фактичне енергоспоживання залежить від різних режимів використання.

З: Чи можна заряджати Explorer 1500, одночасно заряджаючи інші пристрої/інструменти?? В: Ви можете використовувати Explorer 1500 для зарядки інших речей, поки він одночасно заряджається. Однак з наукової точки зору це НЕ рекомендується, оскільки це зменшить термін служби акумулятора.

З: Чи можна використовувати Explorer 1500 як ДБЖ? В: Ні, E1500 не можна використовувати як ДБЖ, потрібно натиснути кнопку живлення, щоб увімкнути вихід змінного / USB / постійного струму, тому він не може вмикатися та вимикатися автоматично.

З: Чи має Explorer 1500 вбудований контролер MPPT? В: Так, електростанції Explorer 1500 мають вбудований контролер MPPT.

З: Як дізнатися, що Explorer 1500 заряджений? В: Щоб перевірити рівень заряду Explorer 1500, зверніться до РК-дисплея заряду акумулятора.

З: Після того, як Explorer 1500 повністю заряджений, чи можу я залишити його увімкненим для продовження заряджання у випадку відключення електроенергії?? В: Так, ви можете тримати його підключеним, щоб продовжувати заряджати. Це не призведе до пошкодження акумулятора.

З: Чи можна використовувати Explorer 1500 в приміщенні? В: Так, Explorer 1500 можна безпечно використовувати в приміщенні.

З: Чому так довго заряджається електростанція з 99% до 100% В: Коли електростанція заряджається на низькій потужності (стадія постійного струму), потужність зарядки є найбільшою. Зі збільшенням потужності внутрішня напруга акумуляторної батареї накопичувача енергії поступово збільшується до граничної напруги заряджання, а потім переходить у стадію постійного струму (потужність заряджання поступово зменшується до повної). На більш пізній стадії зарядки потужність зарядки поступово зменшується.

З: Чи регулюються вихідні порти, і якщо так, то які саме?? В: Всі вихідні порти електростанцій Jackery регулюються. Напруга не зміниться при зменшенні заряду акумулятора.

З: Чи можна замінити батарею всередині? В: Ні, акумулятор всередині електростанції не підлягає заміні.

З: Чи є електростанція Explorer 1500 водонепроникною? В: Ні, Explorer 1500 не є водонепроникним. Будь ласка, не зберігайте їх у вологому середовищі протягом тривалого часу.

З: Чи можна заряджати Explorer 1500 під час використання? В: Так, ви можете використовувати Explorer 1500 для заряджання пристроїв, в той час як він одночасно заряджається.

З: Чи є сонячна панель водонепроникною? В: SolarSaga 100W не є водонепроникним.

З: Чому сонячна панель не може виробляти 100 Вт під час заряджання до електростанції Explorer 1500?? В: На сонячні панелі впливає багато факторів, таких як інтенсивність світла та кут нахилу панелі, покладеної на землю. Панель потужністю 100 Вт тестується в ідеальній лабораторії. Однак інтенсивність світла постійно змінюється. Крім того, кут світла, що освітлює сонячну панель, також змінюється з обертанням сонця. Будь ласка, спробуйте протестувати вашу сонячну панель під повним сонячним світлом, щоб побачити, і переконайтеся, що на панель не падає тінь.

З: Як почистити поверхню сонячної панелі? В: Будь ласка, використовуйте м’яку тканину для видалення пилу та бруду з поверхні. Протріть поверхню сонячного модуля вологою ганчіркою, щоб видалити залишки пилу або бруду. Будь-яке гуано або інший клей слід якомога швидше видалити з поверхні сонячної батареї, щоб уникнути зниження продуктивності.

З: Чи може сонячна панель заряджати смартфони та планшети? В: Так, сонячна панель потужністю 100 Вт має 1 вихідний порт USB-C (5 В, 3 А) і 1 USB-A (5 В, 2 А).4A) вихідний порт.

Доставка та повернення

електростанція, jackery, explorer, 1500, сонячний

Як тільки ви оформите замовлення, ви отримаєте електронний лист з підтвердженням замовлення. Це означає, що ми отримали ваше замовлення в нашій системі і попередньо авторизували вашу кредитну картку для покупки. Як тільки ми отримуємо ваше замовлення, ми автоматично зв’язуємося з нашими постачальниками, щоб підтвердити його наявність на складі і готовність до негайної відправки. Якщо ваш товар знаходиться на попередньому замовленні або недоступний, ми анулюємо попередню авторизацію і зв’яжемося з вами по електронній пошті. Якщо ваші товари доступні для негайної відправки (протягом 5 робочих днів), ми обробимо платежі та відправимо замовлення до відправки.

Якщо ваше замовлення є в наявності, і ми обробляємо платежі на вашу кредитну картку, воно буде відправлено протягом п’яти робочих днів (більшість замовлень швидше) з дати вашого замовлення. Ми надішлемо вам інформацію для відстеження протягом 24 годин після того, як ваше замовлення покине склад, на електронну адресу, яку ви вказали при оформленні замовлення. Якщо ви не отримали від нас інформацію про відстеження протягом шести робочих днів з моменту замовлення, не соромтеся звертатися до нас за адресою support@PortablePowerPlus.com

Ми хочемо, щоб ви були ЩАСЛИВІ! Будь ласка, зв’яжіться з нами перед замовленням, щоб ми могли допомогти вам прийняти правильне рішення про покупку. Ми пишаємося тим, що пропонуємо БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ нашим клієнтам, але якщо ви вирішите, що більше не хочете отримувати товар після його відправлення, ви можете вимагати повного відшкодування протягом 24 годин після розміщення замовлення. Якщо ви запитуєте скасування після 24 годин і до доставки, з вас буде стягнуто плату за поповнення запасу в розмірі 25% та комісію за транзакцію (2.6% для користувачів кредитних карток, 3.6% для користувачів PayPal, і 2.9% для користувачів Shop Pay) плюс вартість доставки та повернення. Замовлення, придбані більше ніж за 30 днів, не можна скасувати.

Повернення приймаються протягом 30 днів з моменту доставки товару. Послуга повернення доступна лише для замовлень у США. Ви повинні мати у своєму розпорядженні предмети замовлення. Будь ласка, зателефонуйте нам за номером 980-758-0075 або надішліть електронного листа в службу підтримки @PortablePowerPlus.com, щоб зареєструвати повернення та отримати номер RMA (дозвіл на повернення товару) та інструкції для повернення. БЕЗ RMA ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ. З вас може бути стягнуто плату за поповнення запасу в розмірі 25%, вартість доставки може бути вирахувана з вашого повернення, і ви можете нести відповідальність за доставку вашого повернення, виходячи з індивідуальної політики виробника. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання перед покупкою.

При відправці вашого повернення

Продукт повинен бути в оригінальній упаковці та включати всі посібники та аксесуари Будь ласка, надайте свій рахунок-фактуру разом із поверненням. Напишіть свій унікальний номер RMA на рахунку-фактурі, а також на етикетці зворотної доставки (ПОВИННА бути чітко позначена на зовнішній стороні упаковки) Ви повинні відправити протягом 5 днів з моменту отримання номера RMA

Будь ласка, перевірте упаковку вашого товару (ів), коли вони прибудуть, якщо ви помітите будь-які пошкодження, вам слід зазначити це під час підписання доставки. Якщо ваш товар надійшов пошкодженим, надішліть фотографії на адресу support@PortablePowerPlus.com разом із детальним описом.Ми будемо працювати з виробником, щоб отримати заміну якнайшвидше. Якщо ви вирішите не приймати заміну, ви будете нести відповідальність за доставку в обидва боки, а також плату за поповнення запасу в розмірі 25%. Зверніть увагу, що ми повинні бути повідомлені протягом 30 днів, інакше вам доведеться пройти через гарантію виробника для заміни.

Правила доставки та повернення залежать від виробника.

Після того, як ваше повернення буде отримано та оброблено, ми повернемо вам кошти протягом 14 робочих днів, і ви отримаєте повідомлення електронною поштою, як тільки ваше замовлення буде відшкодовано. Якщо ви не отримаєте відшкодування протягом 14 робочих днів, зв’яжіться з нами за адресою support@PortablePowerPlus.com

Електростанція Oupes 1800W. сонячний генератор (огляд CleanTechnica)

Компанія Oupes, з якою я раніше не працював, нещодавно зв’язалася зі мною і надіслала на огляд свою електростанцію потужністю 1800 Вт. Це одна з найпотужніших станцій, які я тестував, і у неї є пара трюків у рукаві, яких немає в інших.

Технічні характеристики Ціна

Ось кілька технічних характеристик пристрою, щоб ви могли порівняти його з іншими пристроями, якщо будете купувати:

 • Максимальна загальна потужність 1800 Вт
 • 3 розетки на 100-120 вольт в американському стилі
 • Багатобарвний дисплей, який показує ємність, використання енергії, розрахунковий час, що залишився
 • Порти USB A і C (PD)
 • Штекер прикурювача та дві 12-вольтові вихідні вилки
 • Світло ліхтаря на задній панелі, два рівні освітлення, функція спалаху
 • Можна заряджати за допомогою настінного адаптера на 185 Вт, 12-вольтового автомобільного зарядного пристрою або сонячної батареї потужністю до 400 Вт (продається окремо або в комплекті, у нас є дві панелі для огляду)
 • 1699 (звичайна ціна), 1399 (розпродаж, на момент написання статті), 2099 з двома панелями (розпродаж 1799 на момент написання статті)

Що мені подобається в електростанції / сонячному генераторі Oupes 1800W

Одразу хочу порівняти її з єдиною настільки ж потужною станцією, яку я розглядав: Jackery Explorer 1500. У деяких аспектах він трохи не дотягує, але в інших аспектах. випереджає.

Сонячні панелі складаються дуже компактно і займають площу, дуже схожу на площу електростанції. Вони мають ручки для перенесення, мішечок для зберігання шнурів та складні ніжки.

Однією з переваг над Jackery є розмір та зручність сонячних панелей. Вони складаються, як і панелі Jackery Solar Saga, але вони складаються трохи менше. Замість того, щоб ховати їх за речами в шафі або іншому місці для зберігання, ви можете встановити їх поруч із пристроєм, оскільки вони мають подібну площу. Це також може бути досить корисним для автомобільного кемпінгу.

Електростанція Oupes 1800W і дві сонячні панелі Oupes.

У розгорнутому вигляді вони трохи ширші і не такі високі, як панелі Jackery, які ми розглядали. Як і будь-які складні сонячні панелі, які я тестував, вони можуть намагатися встояти на вітрі, тому іноді вам потрібно додати трохи ваги до ніжок, щоб утримати їх притиснутими. Це можна зробити з обрізків пиломатеріалів, як я зробив тут, або ви можете зробити це з тим, що у вас є під рукою, наприклад, каміння або кілки для намету.

Маленькі ніжки мають розтяжні опорні струни, і ви можете покласти на них якусь вагу або кілок для намету, щоб утримати його від відльоту у вітряний день.

Разом ці дві панелі з піковою потужністю 100 Вт видають пристойні 130 Вт. Це звучить жалюгідно, але 150 Вт є типовим показником при хорошому освітленні, а у мене сьогодні не було хорошого світла. Пилова буря (ви можете побачити пил на панелях тут) та дим від лісової пожежі в цьому районі вивели з ладу мій блок живлення. Враховуючи умови, я думаю, що вони зробили досить добре. Ймовірно, для повної зарядки пристрою знадобиться 8 годин або близько того, але якщо це занадто повільно, ви можете підключити до чотирьох панелей, щоб скоротити цей час удвічі.

Функція ліхтаря освітлює мій стіл.

Ще одна річ, яка мені дуже сподобалася. це функція ліхтаря. Це було б чудово як для кемпінгу, так і для надзвичайних ситуацій. Світло було яскравим, але не різким, оскільки світлодіоди заховані за панеллю розсіювача. Я радий бачити, що вони мали на увазі типове використання цих пристроїв.

Я також був вражений дисплеєм. Він показує не тільки поточну споживану потужність або потужність зарядки (або і те, і інше, якщо ви робите і те, і інше), але також показує, скільки часу у вас залишилося при поточному рівні використання енергії до того, як пристрій вийде з ладу. Це позбавляє вас від багатьох здогадок і математичних розрахунків, а також полегшує регулювання на льоту, щоб переконатися, що у вас є достатньо енергії, щоб пережити ніч тощо.

Що могло б бути краще

Особисто я вважаю, що станції та панелі Jackery виглядають трохи стильніше, але це лише на перший погляд. Вони здаються такими ж надійними і функціональними, але це вже справа особистого смаку.

Ще одна невелика причіпка: На 12-вольтовому виході трохи низька напруга. Більшість електростанцій видають близько 13 вольт, з просіданням напруги ближче до 12 вольт при більшому навантаженні. Ця станція видала 12.5 вольт при низькому навантаженні, і падає до 11.9 вольт або 12.0 вольт навіть при збільшенні навантаження. Він ніколи не опускався нижче 11.9 вольт, тому це не повинно бути проблемою, якщо у вас немає якогось дуже чутливого обладнання, яке має бути вище 12 вольт. Жодна з моїх радіопристроїв не мала жодних проблем.

Навантажувальне радіочастотне тестування

Щоб протестувати цей пристрій, я підключив до нього більшу тостерну піч. У режимі підсмажування тостів ліхтар споживає близько 1200 Вт. Потім ми використали її для приготування невеликої замороженої піци. Десять хвилин приготування їжі забирають близько 10% заряду акумулятора, тож ви можете використовувати її для приготування їжі в екстрених випадках, якщо вам не потрібно довго випікати. Вона не повинна мати проблем з мікрохвильовками та іншими кухонними приладами, оскільки вона видає стільки ж, скільки будь-яка розетка на 120 вольт.

Він без проблем працював з більшою тостерною піччю (1100 Вт).

Для тестування радіочастот я зробив те, що зазвичай роблю: використав його для живлення аматорського радіоприймача. Якщо електронний пристрій випромінює неприємні радіохвилі, чутливий приймач зазвичай вловлює їх у ВЧ (короткохвильовому) діапазоні. Як і інші пристрої, які я тестував, цей не створював жодних радіоперешкод.

Електростанція Oupes працює на моєму комп’ютері та високочастотному трансивері Yaesu 818 HF для передачі цифрових сигналів.

Це не має нічого спільного з електростанцією (вона забезпечувала достатню потужність), але цього вечора я зміг отримати сигнали аж до Японії та західної Австралії, що було весело. Оскільки моє радіообладнання та комп’ютер споживають так мало енергії, я міг би робити це протягом 2-3 днів, використовуючи електростанцію, і, можливо, нескінченно довго, якщо вдень буде гарне сонце.

Заключні думки

Загалом, це чудова пропозиція, особливо якщо ви можете зловити її на розпродажі, як зараз. Він добре працює в усіх моїх тестах, має безліч функцій і портів для живлення практично всього, а також вбудований ліхтар для надзвичайних ситуацій або кемпінгу. Сонячні панелі було дуже зручно переміщати, зберігати та класти в машину. Я б рекомендував цю електростанцію, якщо вона відповідає вашим потребам в електроенергії.

Всі зображення Дженніфер Сенсіба.

Мені не подобаються платні стіни. Ви не любите платні стіни. Хто любить платні стіни? Тут, у CleanTechnica, ми впровадили обмежену платну стіну на деякий час, але це завжди здавалося неправильним. і завжди було важко вирішити, що саме ми повинні розмістити за цією стіною. Теоретично, ваш найексклюзивніший та найкращий вміст знаходиться за платною стіною. Але тоді менше людей це читають! Ми просто не любимо платних провайдерів, тому вирішили відмовитися від нашого.На жаль, медіа-бізнес все ще залишається жорстким, жорстоким бізнесом з крихітною маржею. Це нескінченний олімпійський виклик. залишатися над водою або навіть, можливо. затамувавши подих. рости. Отже.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, і ви хочете підтримати нас, будь ласка, вносите трохи щомісяця через PayPal або Patreon, щоб допомогти нашій команді робити те, що ми робимо! Дякую! Підпишіться на щоденні оновлення новин від CleanTechnica електронною поштою. Або слідкуйте за нами в Google News!

Маєте пораду для CleanTechnica, хочете розмістити рекламу або запропонувати гостя для нашого подкасту CleanTech Talk? Зв’яжіться з нами тут.

Залишити відповідь