ОГЛЯДИ ЧИСТОЇ ЕНЕРГІЇ. Двосторонні сонячні панелі Jinko

Блог

Огляди та інформація про найкращі сонячні панелі, інвертори та акумулятори від SMA, Fronius, SunPower, SolaX, Q Cells, Trina, Jinko, Selectronic, Tesla Powerwall, ABB. Плюс гібридні інвертори, розміри батарей, літій-іонні та свинцево-кислотні батареї, автономні та мережеві системи живлення.

0 червня 2023 року Джейсон Сварк

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Огляд сонячних панелей Jinko Solar

В даний час Jinko Solar є найбільшим у світі виробником сонячних панелей і має значний досвід у виробництві економічно ефективних, надійних сонячних панелей для житлових і комерційних застосувань. Завдяки кільком рекордним показникам ефективності сонячних елементів та інноваціям, компанія Jinko Solar стала одним з лідерів у галузі досліджень та розробок. Зараз компанія очолює перехід на економічно ефективні високопродуктивні елементи N-типу з флагманськими панелями серії Tiger NEO.

Короткий огляд сонячних панелей Jinko

 • Номінальна потужність (Вт): 370W. 635W
 • Ефективність (%): Дуже висока. 20.6%. 23.2%
 • Стільникова технологія: P-тип, N-тип, TOPCon
 • Цінова категорія: Low-Med
 • Найпопулярніша панель: Tiger Neo 440W
 • Гарантія на продукцію: Дуже хороша. 12, 15, 20 або 25 років
 • Сервіс та підтримка: Дуже добре 4/5
 • В цілому: Рекомендовано ☆☆☆☆☆

Історія компанії

Компанія Jinko Solar була заснована в 2006 році і стала найбільшим у світі виробником сонячних панелей лише через десять років, у 2016 році. Компанія утримує першість протягом останніх шести років, з глобальними поставками 14.3 ГВт лише у 2019 році. Jinko Solar, що базується в Китаї, є величезною багатонаціональною вертикально інтегрованою компанією, в якій працює понад 15 000 співробітників у 70 країнах світу, а виробничі потужності розташовані в Китаї, Малайзії та США.

Успіх Jinko Solar, здається, в першу чергу пов’язаний із зосередженням на НДДКР, тестуванні продуктивності, контролі якості та суворих випробуваннях на довговічність. Це підкреслюється численними рекордними досягненнями протягом багатьох років, з кількома рекордами ефективності та послідовними результатами “найвищого балу” від декількох незалежних тестових компаній, включаючи відомі шкали PVEL. До недавнього часу компанія Jinko Solar, як правило, не була в авангарді інновацій і зазвичай перестраховувалася, розгортаючи панелі тільки з використанням перевірених архітектур елементів, таких як традиційні PERC типу P і напіврозрізані елементи. Однак Jinko почала розширювати межі з випуском панелей серії Tiger NEO, які більш детально описані нижче.

Асортимент сонячних панелей Jinko Solar

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Як і більшість великих виробників фотоелектричних панелей, Jinko пропонує ряд сонячних панелей, призначених для житлових, комерційних або комунальних установок. Вони також можуть адаптувати дизайн і формати панелей до конкретних застосувань, якщо це необхідно для великих систем потужністю до МВт. Асортимент панелей Jinko включає в себе наступні моделі:

 • Cheetah. Компактні, прості, бюджетні панелі
 • Тигр. Компактні, середньо- та високопродуктивні панелі
 • Tiger Pro. Великі, середні та високопродуктивні панелі
 • Tiger Neo. Високопродуктивні панелі для житлових, комерційних та комунальних систем

Інсталятори сонячних панелей зазвичай описують Jinko Solar як компанію, що пропонує хороші економічно ефективні панелі початкового рівня. Як і більшість конкуруючих виробників, Jinko виробляє панелі на основі звичайних моно PERC-елементів з використанням кремнію P-типу. Однак зовсім недавно Jinko перейшла в категорію високопродуктивних, випустивши серію Tiger, побудовану на високочистих фотоелементах N-типу. Традиційно лише виробники панелей преміум-класу, включаючи SunPower, Panasonic і REC, створювали панелі на основі фотоелементів N-типу, але за останні два роки більшість виробників, включаючи Jinko і Trina Solar, розробили економічно ефективні методи виробництва фотоелементів N-типу для підвищення ефективності панелей.

Переваги фотоелементів N-типу в порівнянні з традиційними фотоелементами P-типу

 • Підвищена ефективність
 • Низький рівень деградації (лише 0.4% на рік)
 • Кращі високотемпературні характеристики
 • Покращена гарантія продуктивності

Серія Cheetah

Серія панелей Cheetah була першою в серії, названій на честь великих котів, що прийшла на зміну застарілій серії Eagle. Вперше випущені в 2018 році, панелі Cheetah доступні в діапазоні розмірів від 325 Вт до 340 Вт, як в стандартному житловому розмірі на 60 (або 120 напіврозрізаних) комірок, так і до 410 Вт в комерційному розмірі більшого формату. Дані Formbay показали, що панелі Cheetah були найбільш продаваними панелями в Австралії протягом 2020 року, зокрема модель JKM330M-60H. Більшість опитаних нами інсталяторів високо оцінили панелі Jinko Cheetah завдяки гарному поєднанню якості та співвідношення ціни та якості. Однак кілька інсталяторів відзначили, що рамки не завжди були ідеально квадратними, а також деяку невідповідність кольорів скла (лише візуальна невідповідність). Дивіться повний технічний паспорт Cheetah Mono PERC.

У 2020 році Jinko розширила лінійку Cheetah, включивши в неї нову трохи більшу 66-коміркову (132 напіврозрізані) панель з підвищеною ефективністю і більшою вихідною потужністю від 360 Вт до 380 Вт. Цей новий різновид панелей середнього розміру потужністю 370 Вт став новим галузевим стандартом і, можливо, в найближчому майбутньому замінить традиційний 60-комірковий (120-комірковий) формат. Дивіться повний технічний паспорт Cheetah Plus.

Панелі серії Tiger

Високопродуктивна серія Tiger має потужність від 370 Вт до 470 Вт і оснащена багатьма останніми інноваціями в технології фотоелектричних елементів, включаючи елементи більшого розміру, мультишини (MBB) з 9 тонкими дротяними шинами (на відміну від традиційних плоских стрічкових шин) і те, що компанія Jinko назвала “Tiling Ribbon” або TR. Стрічкова черепиця. це технологія виробництва, при якій комірки злегка перекриваються, подібно до черепиці, щоб усунути зазор між комірками і збільшити загальну площу поверхні, що, в свою чергу, підвищує ефективність. Щоб досягти цього, Jinko використовує унікальний процес пресування для з’єднання тонких дротяних шин разом. Це має додаткову перевагу в зниженні витрат і майже усуває необхідність пайки, яка може містити сліди свинцю. Загальним результатом цих розумних інновацій є вища продуктивність, підвищена надійність і, звичайно ж, підвищена ефективність. Дивіться повний технічний паспорт Tiger N-типу

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ПАНЕЛЕЙ TIGER

 • Високочисті елементи N-типу
 • TR. технологія стільникових елементів високої щільності
 • 9BB. Дев’ять шин
 • 20 років гарантії на продукцію
 • 30-річна гарантія на продуктивність

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Серія Tiger Pro

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Другою ітерацією в серії Tiger стали панелі Tiger Pro, які дебютували в 2020 році з рекордною потужністю до 580 Вт. Незабаром після цього, на виставці SNEC PV Power Expo в Китаї, JinkoSolar представила версію панелі Tiger Pro потужністю 610 Вт, що робить її однією з найпотужніших панелей на ринку. Початкова потужність панелей становила 530 Вт, а потім була збільшена до 580 Вт, а потім до 600 Вт у міру збільшення обсягів виробництва та підвищення ефективності комірок, що є звичайною практикою більшості виробників.

Панелі Tiger Pro тепер доступні в широкому діапазоні розмірів для всіх застосувань, від компактних 54-елементних панелей потужністю 400 Вт до великоформатних панелей Tiger Pro потужністю до 550 Вт. Серія Tiger Pro побудована на більшому форматі комірки 182 мм і має конструкцію комірки 9 MBB Tiling Ribbon (TR) з використанням високочистої кремнієвої основи N-типу, що дозволяє досягти до 21.6% ККД. Конструкція комірки MBB також призводить до більш низького температурного коефіцієнта.0.35%/°C.

Серія Tiger Neo

Серія Tiger Neo. це остання ітерація в асортименті панелей Jinko, побудована на високоефективній технології осередків TOPCon. Елементи TOPCon виготовляються з використанням високочистих елементів N-типу і поступово стають новим галузевим стандартом завдяки підвищеній ефективності в порівнянні зі звичайними елементами Mono PERC, виготовленими з використанням підкладки P-типу. Панелі Neo варіюються від панелей середнього розміру 440 Вт до набагато більших, потужних панелей 635 Вт, призначених для великих сонячних електростанцій. Завдяки останнім інноваціям максимальна ефективність тепер досягає рекордних 23.2% завдяки формату комірок високої щільності і високоефективним елементам нового покоління N-типу TOPCon. Серія NEO доступна в різних розмірах для різних застосувань, включаючи 54, 60, 72 і 78-коміркові формати.

Інші вражаючі особливості технології комірок TOPCon включають високий біфаціальний фактор для поліпшення біфаціальної продуктивності (поглинання відбитого світла на зворотному боці панелі), мінімальний LID і дуже низький рівень деградації LeTID, поліпшену 30-річну гарантію і більш низький температурний коефіцієнт.0.30% для мінімізації втрат у високотемпературному середовищі. Серія Neo доступна в двох двосторонніх різновидах з конфігураціями на 72 або 78 комірок для великомасштабних наземних сонячних батарей.

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Заплутані гарантії

Деталі гарантії Jinko є одними з найбільш заплутаних серед інших виробників. Гарантійний термін експлуатації одного і того ж модуля може варіюватися до 10 років, в залежності від регіону. Серія Tiger N-типу була першою від JinkoSolar, на яку надається 15 або 25-річна гарантія на продукт і розширена 30-річна гарантія на продуктивність. Завдяки нижчій швидкості світлоіндукованої деградації (LID), високочисті панелі N-типу гарантовано працюватимуть щонайменше до 87 років.4% від номінальної потужності через 30 років, що відповідає дуже низькому показнику 0.4% втрат за рік використання.

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Рідкісним кроком стало скорочення гарантії на продукцію Tiger Neo, випущену 11 листопада 2021 року, з 15 до 12 років. Це дуже незвично, оскільки більшість виробників, включаючи Jinko, зазвичай збільшують термін гарантії на продукцію з випуском нових, більш досконалих модулів. Однак це скорочення було скасовано 29 листопада того ж місяця.

Гарантія продуктивності панелей Tiger P-типу початкового рівня все ще обіцяє мінімум 83.1% через 25 років, що є обґрунтованим, враховуючи суворі умови навколишнього середовища, яким сонячні панелі піддаються протягом року. Гарантія на продукцію типу Tiger P становить 12 років. На старіші серії Cheetah все ще діє стандартна 12-річна гарантія на продукт і 25-річна гарантія на продуктивність, причому 83.Мінімальна вихідна потужність 1% при максимальній 0.62% деградації на рік.

Оновлення гарантії до 2023 року

1 квітня компанія Jinko випустила новий документ про гарантію на продукцію 2023 року, в якому зазначено гарантійний термін на всі доступні в даний час модулі. Гарантійний термін експлуатації становить 12 або 15 років для більшості панелей Tiger N-типу, NEO і Pro і 25 років для декількох обраних моделей. Однак цей новий гарантійний документ не поширюється на модулі, продані в Австралії та Європі. Для австралійських клієнтів Jinko випустила в кінці 2022 року спеціальний документ з обмеженою гарантією, який визначає унікальний 20-річний термін обмеженої гарантії на більшість моделей, що продаються в регіоні.

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Виготовлення сонячних панелей з використанням сонячної енергії

JinkoSolar взяла на себе зобов’язання забезпечити 100% свого попиту на електроенергію з відновлюваних джерел до 2025 року в рамках ініціативи RE100. “RE100. це глобальна корпоративна ініціатива з відновлюваної енергетики, що об’єднує сотні великих компаній, які взяли на себе зобов’язання перейти на 100% відновлюваної електроенергії.”

На додаток до живлення всіх своїх об’єктів з відновлюваних джерел, Jinko також планує розміщувати всі нові заводи поблизу регіонів з високим рівнем проникнення відновлюваних джерел енергії. Щоб допомогти досягти мети 100% відновлюваної енергетики до 2025 року, Jinko зосередить більше досліджень на розробці більш ефективних сонячних панелей та збільшить використання перероблених матеріалів у своїх виробничих процесах. Крім того, будуть докладені зусилля для використання найбільш енергоефективних технологій виробництва та зменшення використання свинцевого припою, що вже досягається завдяки унікальному з’єднанню елементів TR, яке використовується на поточних панелях Jinko Tiger Pro.

Якість та продуктивність

Jinko Solar має хороший послужний список надійності, заснований на наших постійних відгуках від інсталяторів сонячних систем та професіоналів галузі. Як і майже у всіх виробників, у Jinko протягом багатьох років траплялися випадки виходу з ладу панелей, але вони, як правило, надають хороший сервіс і замінюють несправні або дуже погано працюючі панелі за гарантією без зайвого клопоту.

Один з провідних світових лідерів у сфері незалежного тестування сонячних модулів PVEL, що базується в Німеччині, випускає щорічний звіт PV Module Reliability Scorecard Report (Звіт про надійність фотоелектричних модулів). За останні п’ять років тестування Jinko Solar продемонструвала дуже хороші результати, щороку отримуючи рейтинг “Найкращий виконавець” і посідаючи перше місце серед найефективніших модулів у групі без серйозної деградації або збоїв у роботі.

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Низький рівень відмов може бути досягнутий тільки завдяки суворим випробуванням, що проводяться на власному випробувальному центрі Jinko Solar, сертифікованому UL, і величезному випробувальному центрі RD, який проводить передовий аналіз відмов. Ще однією важливою сферою, в якій Jinko стверджує, що випередила більшість конкурентів, є проведення “глибокої комплексної перевірки” всіх постачальників матеріалів. Це гарантує, що вони отримують лише сировину найвищої якості, а всі процеси та виробничі потужності постачальників повинні відповідати вимогам компанії.

Системи зберігання акумуляторів Jinko

Jinko Solar приєдналася до кількох інших відомих виробників панелей, включаючи Sunpower і Q Cells, і випустила ряд систем зберігання енергії. Однак, на відміну від вищезгаданих виробників, які зосередилися на домашніх системах зберігання, Jinko пішла далі і розробила широкий спектр систем зберігання енергії, включаючи великі комерційні та комунальні системи. Щоб досягти цього, Jinko Solar об’єдналася з різними відомими виробниками систем зберігання енергії та інверторів і переробила кілька відомих продуктів зберігання енергії під брендом Jinko.

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Завдяки суворим нормам і стандартам для різних регіонів, Jinko пропонує різноманітні житлові акумуляторні системи в залежності від вашої країни. Наприклад, в Австралії Jinko пропонує систему Suntank, яка являє собою ребрендинг гібридного інвертора Growatt серії SPH в поєднанні з модульною акумуляторною системою Growatt LV. Незважаючи на те, що це доступний пакет, він далеко не найдовговічніша або найнадійніша акумуляторна система, оскільки має обмежену гарантію на 5-5 років, а термін служби нижче середнього, пропонуючи лише мінімум 50% збереженої ємності після десяти років. Дивіться повний документ про гарантію на батареї Suntank.

Ще одна пропонована система зберігання енергії. це 3-фазна серія JKS, побудована на основі відомої гібридної інверторної платформи Deye 12K, доступна в діапазоні розмірів від 7.2 кВт-год до 19.2kWh. Завантажити технічний паспорт тут. Всі акумуляторні системи Jinko побудовані з використанням літій-феррофосфатної (LFP) технології, яка є більш безпечною і, як правило, пропонує більш тривалий термін служби, ніж інші літієві батареї з хімічним складом.

Підсумок

Jinko Solar стала найбільшим у світі виробником сонячних панелей не завдяки щасливому випадку. До недавнього часу компанія не зосереджувалася на виробництві найбільш ефективних панелей, а скоріше на масовому виробництві найбільш економічно вигідних і надійних панелей, побудованих на випробуваних і перевірених технологіях фотоелектричних елементів. Однак акцент JinkoSolar на дослідженнях і розробках зараз допомагає підштовхнути сонячну енергетику до нових високоефективних клітинних технологій. Випуск панелей Tiger N-типу і Neo TOPCon з технологією плиткових стрічок підкреслює інноваційні технології виробництва Jinko, які допомагають підвищити ефективність при одночасному зниженні витрат.

З хорошим послужним списком Jinko Solar і міцною позицією на ринку, вони, безумовно, є одним з кращих варіантів для тих, хто шукає надійні, економічно ефективні сонячні панелі. Зокрема, серія панелей Tiger, яка вже зарекомендувала себе як дуже популярний вибір для житлових і комерційних установок. Однак слід пам’ятати, що деталі гарантії на продукцію можуть заплутати, оскільки гарантійний термін може різко відрізнятися в залежності від країни або регіону.

На фронті зберігання акумуляторів JinkoSolar є дуже новим гравцем, і йому знадобиться деякий час, щоб утвердитися в цьому швидко зростаючому просторі. Тим не менш, Jinko зробила правильний крок, побудувавши деякі зі своїх систем зберігання енергії на основі гібридних інверторів Deye, а не починаючи з нуля. Deye Group виробляє обладнання для перетворення енергії з 2007 року і має міцний фундамент. Однак нещодавно компанія Jinko вирішила перепрофілювати гібридний інвертор Growatt Hybrid та модульну систему низьковольтних акумуляторів під брендом Suntank у деяких регіонах, мотивуючи це, на мою думку, недостатньою гарантією продуктивності акумуляторів.

Jinko заявляє про ще два рекорди ефективності для двосторонніх панелей

Китайський виробник досяг ефективності перетворення 21.82% та 22.49% для p-типу PERC і n-типу HOT двосторонніх панелей, відповідно. Результати були підтверджені німецькою компанією TÜV Rheinland.

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Jinko покращила продуктивність, щоб встановити два нових рекорди ефективності.

Поділіться

Китайський виробник сонячних модулів JinkoSolar заявляє, що його двосторонні сонячні модулі p-типу PERC і n-типу HOT досягли ефективності перетворення 21.82% та 22.49%, відповідно.

Світові рекорди для відповідних типів технологій, за словами компанії, були підтверджені німецькими службами тестування та сертифікації TÜV Rheinland.

Компанія Jinko заявила, що змогла покращити продуктивність панелей, застосувавши нове покриття антивідблиску та передові технології металізації.

Популярний контент

“Нова технологія Tiling Ribbon (TR) також була включена в конструкцію комірок, яка усуває будь-які міжкоміркові зазори, забезпечуючи високу ефективність і надійність, одночасно значно покращуючи зовнішній вигляд модулів”. додали в компанії. Інші технічні деталі не були розкриті.

JinkoSolar та TÜV Rheinland розпочали спільну розробку стандартизованого методу тестування двосторонніх модулів у 2017 році.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використовувати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Еміліано Белліні

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Еміліано приєднався до pv magazine в березні 2017 року. Висвітлює питання сонячної та відновлюваної енергетики з 2009 року.

В інших статтях pv magazine.

3 Коментарі та думки власників

Приємно бачити, як двосторонні модулі їздять по шосе. Єдине, що мене турбує. це проблеми з надійністю і сюрпризи завтрашнього дня, про які ми забуваємо сьогодні! В ентузіазмі підвищення ефективності ми не повинні йти на компроміс (або, точніше, не повинні випускати з уваги питання надійності).

Я повністю згоден. Двосторонні панелі мають дуже нерівномірне освітлення на зворотному боці. Отже, тест на надійність має бути більш суворим

Залишити відгук Скасувати відповідь

Відправляючи цю форму, ви даєте згоду на використання pv magazine ваших даних з метою публікації вашого коментаря.

Ваші персональні дані будуть розкриті або іншим чином передані третім особам тільки з метою фільтрації спаму або якщо це необхідно для технічного обслуговування веб-сайту. Будь-яка інша передача третім особам не відбудеться, якщо тільки це не буде виправдано на основі чинних правил захисту даних або якщо pv magazine не буде юридично зобов’язаний це зробити.

Ви можете відкликати цю згоду в будь-який час, і в цьому випадку ваші персональні дані будуть негайно видалені. В іншому випадку ваші дані будуть видалені, якщо pv magazine обробив ваш запит або мета зберігання даних виконана.

Додаткову інформацію про конфіденційність даних можна знайти в нашій Політиці захисту даних.

Польові випробування JinkoSolar демонструють переваги двосторонніх модулів

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

З 2018 року китайська сонячна компанія JinkoSolar проводить порівняльні випробування своїх двосторонніх модулів Swan з прозорою задньою панеллю та односторонніх фотоелектричних модулів на різних типах кріплення та ґрунту. Тестові майданчики включали пофарбовані в білий колір поверхні землі, пісок, гравій та цемент у Китаї та США. Деякі масиви були фіксованими, а інші включали відстеження. Jinko співпрацювала з дослідницькою компанією PVEL, Китайською академією наук, виробником систем відстеження Nextracker та іншими третіми сторонами для вивчення ефективності виробництва електроенергії біфазними модулями та факторів, що впливають на збільшення генерації для біфазної технології.

Умови та місця проведення випробувань

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Розташування проекту: Хейнін, Чжецзян, Китай

ПОВЕРХНЯ, ПОКРИТА БІЛИМ: Дані, зібрані в період з травня 2018 року по січень 2019 року, показують вихід енергії біфазних модулів Jinko з подвійним склом (розмір комірки 156 мм) у порівнянні з монофазними модулями, де поверхня під решіткою була пофарбована в білий колір. Середній двосторонній коефіцієнт підсилення становить близько 16% протягом усього періоду тестування, при цьому він вищий влітку (до 19%) і нижчий взимку.

Добова генерація на ват монофазного та біфазного (LHS) і біфазного посилення (RHS) на білій поверхні

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

ПІЩАНА ПОВЕРХНЯ: біфазний модуль Swan з прозорою задньою панеллю досягає біфазного коефіцієнта підсилення 10.02%, з однаковою варіацією між сезонами, яка є трохи вищою влітку і нижчою взимку.

Щоденна генерація на ват (LHS) і двостороннє посилення (RHS) на піску

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

ЦЕМЕНТОВАНА ПОВЕРХНЯ: Це випробування на цементній поверхні було проведено на даху заводу Jinko. Система була спроектована подібно до проекту CI, з горизонтальною установкою. Найнижча точка модулів становить 0.7 м від землі. Середній коефіцієнт корисної дії біфазних модулів Swan з прозорою задньою панеллю становить 9.74%. Двосторонні модулі демонструють кращу продуктивність в умовах низької освітленості. Зі зменшенням освітленості генерація енергії на ват зменшується, але двостороннє посилення збільшується.

Добовий вихід на ват (LHS) та двосторонній приріст (RHS) у цементному проекті

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Розташування проекту: Qiong Hai, Хайнань, Китай

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

ПІЩАНА ПОВЕРХНЯ: Цюнхай розташований у найпівденнішій провінції Китаю Хайнань і має вологий тропічний клімат. Модулі були змонтовані в конфігурації 2P трекера (два в портреті) з висотою модуля (по горизонталі) 2.7m. Тип ґрунту. пісок, альбедо 19%-20%. Біфазний коефіцієнт підсилення біфазного модуля Swan TB типу P значно високий, до 16.66% у порівнянні з монофазним Cheetah, встановленим на тому ж сценарії. Цей високий двосторонній коефіцієнт підсилення може ефективно знизити LCOE.

Добова генерація на ват (LHS) і двосторонній коефіцієнт підсилення (RHS) на піску в проекті Qionghai

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Розташування проекту: Фремонт, Каліфорнія, США

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

СІРА ГРАВІЙНА ПОВЕРХНЯ: У Фрімонті сухе і тепле літо, а потім волога і дощова зима. Проект розташований на відкритій польовій випробувальній станції фірми Nextracker, що займається сонячним трекінгом. Грунт. світло-сірий гравій, а виміряне альбедо ділянки становить близько 20%. Враховуючи, що контрольна група. це односторонні модулі, встановлені на тому ж трекері, а альбедо ґрунту становить 20%, двостороннє посилення становить 8%.34% для прозорого модуля задньої панелі є значним.

Добова генерація на ват (LHS) та двосторонній коефіцієнт підсилення (RHS) у Фремонті на сірому гравії

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Висновок

Результати показують, що двосторонній модуль Jinko Swan може демонструвати високий коефіцієнт підсилення в порівнянні з односторонньою технологією в різних сценаріях. У проекті CI з фіксованим кріпленням і пофарбованою в білий колір землею з високим альбедо (80%-90%) було досягнуто виграшу в 16%, тому така ж генерація електроенергії може бути реалізована з меншою кількістю модулів і меншими початковими інвестиціями, щоб знизити LCOE проекту. Використання звичайного цементного ґрунту також може досягти двостороннього посилення більше 9% без додаткових витрат на укладання ґрунту.

У сценарії великомасштабної електростанції біфазні модулі були протестовані з системою стеження. Коли альбедо становить лише 20%, крім очікуваного приросту енергії від відстеження, двосторонні модулі забезпечують ще 8% приросту генерації енергії, ефективно знижуючи LCOE. У Цунгаї, де рівень опромінення низький, двосторонній коефіцієнт посилення Swan з прозорою задньою панеллю досягає 16.6%, таким чином ефективно знижуючи LCOE проекту.

JinkoSolar розкриває деталі своєї біфазної сонячної панелі TopCon 620 Вт

Панель Tiger Neo має ефективність перетворення енергії до 22.1%, а температурний коефіцієнт становить.0.30% на градус Цельсія.

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Модуль JinkoSolar Tiger Neo

Поділитися

Китайський виробник фотомодулів JinkoSolar розпочав виробництво двосторонніх монокристалічних панелей типу TOPCon n на початку цього року.

Після декількох місяців роботи виробничих ліній потужністю 1 ГВт компанія розкрила ще кілька деталей про новий продукт. сонячний модуль Tiger Neo, який вона планує незабаром випустити на ринок. “Розширення ефекту масштабу полегшує конкуренцію з продуктом PERC типу p”. сказав технічний директор JinkoSolar Хао Цзінь в інтерв’ю журналу pv.

Панель виготовлена з 182-міліметровими пластинами, напіврозрізаними осередками, і має вихідну потужність в діапазоні від 590 до 620 Вт. Розміри 2465×1134×30 мм і вага 34.8 кг. Ефективність перетворення енергії становить від 21.11% і 22.18%, а його температурний коефіцієнт становить.0.30% на градус Цельсія.

Робоча температура навколишнього середовища коливається від.від 40 до 85 градусів Цельсія, заявив виробник, а максимальна напруга системи становить 1 500 В. Панель має раму з анодованого алюмінію та 2 мм загартованого скла з покриттям антивідблиску. Його розподільна коробка має рейтинг IP 68.

Jinko пропонує 15-річну гарантію на продукцію та 30-річну гарантію на вихідну потужність. Щорічна лінійна деградація протягом 30 років дорівнює 0.40%, в той час як деградація протягом першого року життя панелі не перевищує 1%.

“Модуль виготовлений з круглою паяною смугою для отримання кращого оптичного посилення”. продовжив Джин. “Її двосторонність 80-85% приблизно на 5-15% вища, ніж у звичайних двосторонніх продуктів p-типу.” За словами виробника, поєднання таких переваг, як низькотемпературний коефіцієнт, низька швидкість деградації і висока біфазність забезпечують вихід енергії на 3% вище, ніж у звичайних біфазних модулів p-типу.

Модуль рекомендований для проектів комунального масштабу, але в JinkoSolar заявили, що, з огляду на його ефективність і надійність, він також може бути використаний для проектів на дахах будь-якого розміру.

JinkoSolar оголосила в середині липня, що досягла 23.53% ефективності перетворення для монокристалічного сонячного фотомодуля n-типу на основі технології монокристалічних фотоелементів TOPCon. “Проривна продуктивність модуля стала результатом прийняття передової технології клітин TOPCon від JinkoSolar, поєднаної з новим типом зварювання та технологією упаковки”. йдеться у заяві виробника, опублікованій на той час. “Конструкція модуля не тільки зменшує втрати внутрішнього опору модуля, але й покращує енергоефективність та зовнішній вигляд модуля.”

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Еміліано Белліні

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Еміліано приєднався до pv magazine в березні 2017 року. Він пише про сонячну та відновлювану енергетику з 2009 року.

Що означає світовий рекорд Jinko Solar для сонячної енергетики

Останніми днями компанія Jinko Solar здійняла хвилю навколо сонячної спільноти новиною про свій новий світовий рекорд. Компанія зі штаб-квартирою в Шанхаї побила світовий рекорд ефективності перетворення двосторонніх модулів. Це досягнення є важливим не тільки як самостійне, але і з точки зору вторинних переваг, які воно принесе сонячній енергетиці.

Досягнення

Оголосивши в останні дні про те, що максимальна ефективність перетворення її біфаціальних сонячних модулів досягла 22.49%, досягнення Jinko Solar встановлює новий галузевий стандарт ефективності сонячних елементів масового виробництва. Jinko Solar досягла успіху в підвищенні ефективності своїх серійних модулів, застосувавши нещодавно розроблені ARC і передові технології металізації, а також перевірені запатентовані технології для високоефективної конструкції елементів.

Ця новина захоплює сама по собі, але ще більше, коли враховуються більш широкі переваги.

енергії, двосторонні, сонячні, панелі, jinko

Додаткові переваги для галузі

Це досягнення припадає на особливо хвилюючий час для сонячної енергетики в усьому світі, оскільки вона все ближче і ближче наближається до досягнення паритету з енергосистемою. Високоефективні модулі допомагають знизити приведену вартість електроенергії (LCOE) і наблизити галузь до паритету з енергосистемою в усьому світі. Це була його давня мета, і в останні місяці 2019 року та на початку цього нового року нові дані показали дуже багатообіцяючий прогрес.

Хоча все ще зберігається значний розрив між найбільш конкурентними ринками світу. такими як Індія, Італія та Франція. та іншими, в кінцевому підсумку вартість сонячної енергії продовжує знижуватися. А у відносному вираженні. з огляду на молодість галузі та швидке зростання популярності, якою вона користується в багатьох юрисдикціях. швидкість, з якою ці витрати помітно знизилися на багатьох ринках всього за кілька коротких років, дійсно була схожа на ціновий крах.

Подальший шлях звідси

Новина про те, що до такого прогресу на початку 2020 року приєднається новий світовий рекорд, встановлений компанією Jinko Solar, безсумнівно, є довгоочікуваною новиною для їхньої команди в Шанхаї, а також для багатьох з нас по всьому світу, які прагнуть до подальших інновацій в галузі. коментар

Залишити відповідь