Midnite Solar Classic 200 79A 200VDC MPPT контролер заряду. Midnite solar classic 200

ClassicDIY/ClassicMonitor

Цей комміт не належить до жодної гілки в цьому сховищі, і може належати до форку за межами сховища.

Назва, що вже використовується

Вже існує тег із вказаною назвою гілки. Багато команд Git’а приймають як назви тегів, так і назви гілок, тому створення цієї гілки може спричинити неочікувану поведінку. Ви впевнені, що хочете створити цю гілку?

Необхідно увійти

Будь ласка, увійдіть, щоб використовувати кодові простори.

Запуск GitHub Desktop

Якщо нічого не відбувається, завантажте GitHub Desktop і спробуйте ще раз.

Запуск GitHub Desktop

Якщо нічого не відбувається, завантажте GitHub Desktop і спробуйте ще раз.

Запуск Xcode

Якщо нічого не відбувається, завантажте Xcode і спробуйте ще раз.

Запуск коду Visual Studio

Ваш кодовий простір відкриється після підготовки.

Виникла проблема з підготовкою вашого кодового простору, спробуйте ще раз.

Файли

Не вдалося завантажити інформацію про останню фіксацію.

README.md

Додаток для Android для контролера сонячного заряду Midnite

midnite, solar, classic, 200vdc, mppt, контролер

Будь ласка, зверніться до класичної вікі та онлайн-документації для отримання додаткової інформації.

Classic Monitor. це безкоштовний монітор стану для сонячних панелей Midnite, Classic 150, 200, 250 Charge Controller (www.midniteSolar.com). Це програма тільки для читання, вона не записує на класичний диск. Програмне забезпечення надається “ЯК Є”, БЕЗ ЯКИХ-НЕБУДЬ ГАРАНТІЙ, явних або неявних. Classic Monitor НЕ є продуктом Midnite solar, і вони не підтримують цю програму!

Якщо програма виявляє монітор струму Whizbang Junior, стан заряду відображатиметься разом із двонаправленим струмовимірювальним приладом. Також включено базову підтримку контролера заряду Tristar MPPT від Morningstar.

Авторське право (c) 2020. ClassicDIY Ліцензовано за ліцензією Apache, версія 2.0 (Ліцензія); ви не можете використовувати цей файл, окрім як відповідно до Ліцензії. Ви можете отримати копію ліцензії на http://www.apache.org/licenses/LICENSE-2.0 Якщо це не передбачено чинним законодавством або не погоджено в письмовій формі, програмне забезпечення, що розповсюджується за цією Ліцензією, розповсюджується на умовах “ЯК Є”, БЕЗ ГАРАНТІЙ ТА УМОВ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, явних або неявних. Дивіться Ліцензію для конкретної мови, що регулює дозволи та обмеження за Ліцензією.

 • Оновлення до API 28
 • Додано відсоток комісії до графіка в реальному часі
 • Додано причину відпочинку до повідомлень

Додано наступну інформацію до вкладки повідомлень;

 • Додано вкладку діаграми в реальному часі.
 • Додано знімок екрана для спільного доступу.
 • Додано можливість вимкнути “Перегляд системи” для підтримки декількох незалежних контролерів заряду на окремих батареях.
 • Додано підтримку декількох систем виводу PVOutput, коли вимкнено перегляд системи.
 • Додано підтримку декількох класичних комп’ютерів, на новій вкладці “Система” буде показано потужність, зібрану та спожиту системою, коли використовується декілька класичних комп’ютерів. Щоб увімкнути цю функцію, потрібен WhizbangJr.
 • У поданнях “Енергія” та “Календар” тепер можна відображати значення системи/контролера за допомогою вибору перемикача.
 • Додано підтримку URI для віддаленого доступу
 • Додано сторінку пропускної здатності для відображення додаткової інформації про WhizbangJr
 • Додано ресурси німецької локалізації.
 • Перехід до коду на Github
 • Додано підтримку декількох класичних інструментів, перелічених у висувній навігаційній шухляді.
 • Перероблено дизайн класичної детекції з використанням UDP-трансляцій.
 • Додано датчики температури.
 • Реалізовано календар, графік дня та години за допомогою власного коду, а не за допомогою компонента веб-перегляду.
 • Додано вкладки інформації та повідомлень.
 • Реалізовано новий пейджер для перегляду розсувних вкладок Android.
 • Реалізовано вертикальний пейджер для перегляду календаря.
 • Перероблено компонент датчика для підтримки останньої версії Android 5.0 API 21.
 • Додано функцію автоматичного масштабування для манометрів.
 • Оновлений завантажувач PVOutput для підтримки декількох ідентифікаторів сайту.
 • Реалізовано Android-сервіси для Modbus, UPDListener та PVOutput uploader.
 • Оновлено ресурси французької, італійської та іспанської локалізацій.

Підготовка до розгортання в google play

Додано ресурси французької локалізації

Додано перегляд діаграми. Реалізовано вивантаження у PVOutput.org.

Додано стрічку даних до перегляду календаря. Закриває TCP-сокет, коли додаток згорнуто, відкриває його знову, коли додаток відновлено.

Рефакторинг коду для використання BroadcastIntents. Modbus Master тепер працює як Android IntentService. Додано спеціальне читання modbus для передачі файлів. Масштабування датчика при дотику до нього у розблокованому стані. Додано SOC% на головній сторінці Додано подання “Стільниця” для SOC%, що активується натисканням SOC% на головній сторінці Додано веб-перегляд для виходів PVOU та календаря (подача даних не завершена) Додано допоміжні світлодіоди до датчика потужності

Додана базова підтримка WhizBangJr, індикатор заряду акумулятора є двонаправленим, якщо виявлено whizbangJr. Додано заповнювач для даних WhizbangJr AH

Додано подання з вкладками. Додано заповнювач для сторінок календаря та діаграми Виправлено J2Mod IsConnected, більше не надсилає зайвий порожній байт через TCP.

Виправлено збій під час першого запуску. Діапазон сканування за замовчуванням, коли шлюз не виявлено. зловити виняток J2MOD і знову підключитися. Додано підтримку API рівня 10 Додано налаштування шкали Gauge Додано діапазон IP-сканування Тепер використовує J2ModLite.

Про

Додаток для Android, який контролює стан заряду контролера заряду Midnite Solar Classic.

Контролер заряду Midnite Solar Classic 200 79A 200VDC MPPT

Лінійка контролерів заряду MPPT Midnite Solar Classic значно збільшить гнучкість, функції та діапазон, які в даний час можна знайти в контролерах MPPT. Контролер заряду MidNite Classic унікальний тим, що його можна використовувати для великої кількості джерел постійного струму. Класичний призначений для регулювання вхідного постійного струму від фотоелектричних і схвалених гідро- та вітрогенераторів. Моделі Classic 150, 200 і 250 призначені для роботи з 12, 24, 36, 48, 60 і 72-вольтовими акумуляторними батареями. Якщо у Classic 150 потужність до 96 ампер, у Classic 200. 79 ампер, а у Classic 250. 63 ампера, навіщо вам потрібен інший контролер?? MidNite Solar подвоїла свої виробничі площі для виробництва лінійки контролерів заряду Classic, що робить Classic єдиним справжнім контролером заряду, зробленим в Америці. Стандартні моделі Classic. єдині контролери MPPT з вбудованою функцією виявлення дугового замикання, що робить їх найбезпечнішими з доступних контролерів.

ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Тип Контролер зарядного пристрою
Вага 17.00 LBS
Висота 8.00 (в)
Глибина 15.00 (in)

Зверніться до гарантійного документа для отримання умов та положеньДокументація

Детальна інформація

Локальний додаток MidNite Solar дозволяє контролювати ваші класичні пристрої через локальну мережу або Інтернет. Сумісність з Windows© 7, Vista та XP, а також Mac OS X. Просто відвідайте їх веб-сайт, щоб завантажити додаток. Classic також забезпечує 380 днів щоденної реєстрації даних, які можна переглянути на вашому ПК через локальну мережу або за допомогою додаткової графічної панелі MNGP (MidNite Graphic Display Panel). Просто встановіть програму MidNite Solar Classic з доданого DVD-диска або з їх веб-сайту та підключіть контролер Lite до мережі через порт Ethernet. Програмне забезпечення Local App, коли воно фактично працює, має можливість реєструвати до 12 різних вибраних значень, захоплених кожні 2 секунди. Ці дані можуть бути нанесені на графік на півгодинній, погодинній, тижневій або двотижневій основі, а також на щомісячній основі. Ці дані також можна експортувати у вигляді.csv файл для Excel. Це може виявитися безцінним інструментом для оцінки виробництва енергії в різні пори року для сонячних, вітрових або гідросистем. Classic також можна об’єднати в мережу зі стандартним Lite, а MNGP на стандартному Classic також можна використовувати для програмування Lite.

150, 200 і 250 В робочої напруги.

Стандарт зарядки акумулятора 12-72В

Вбудований DC-GFP та детектор несправностей дуги

Висока надійність

Датчик температури акумулятора включений

Режими сонячної, вітрової та гідроенергії MPPT

Можливе віддалене та локальне відображення

Інші

Виберіть опції

Нещодавно переглянуті

Вибачте, товарів немає.

Соціальні

Варіант редагування

Повідомлення про наявність на складі

Умови Умови

Політика доставки US Solar Supplier У USSolarSupplier ми визнаємо важливість швидкого та ефективного отримання вашої сонячної продукції. Наша мета. забезпечити безперебійний, зручний для клієнтів досвід протягом усього процесу доставки. Щоб допомогти вам краще зрозуміти нашу практику доставки, будь ласка, перегляньте нашу комплексну політику доставки нижче.

Вартість доставки та перевізники Вартість доставки розраховується на основі ваги та розмірів товару(ів) у вашому замовленні. Для наземних відправлень ми використовуємо FedEx або UPS, а для великих вантажів. перевірених вантажних перевізників. Всі наші відправлення застраховані для вашого захисту. З логістичних причин всі відправлення здійснюються з використанням транспортного рахунку нашої компанії.

Орієнтовний час доставки При стандартній доставці більшість замовлень прибувають до місця призначення протягом 7-10 робочих днів. Зверніть увагу, що ці оцінки можуть змінюватися в залежності від операційних можливостей перевізника та інших факторів, які ми не можемо контролювати.

Перевірка вантажу після доставки Коли ваше замовлення прибуло, дуже важливо ретельно оглянути його після доставки. Якщо замовлення було доставлено вантажним автомобілем, вам слід зв’язатися з перевізником за номером телефону, вказаним у транспортній накладній. Підписуючи квитанцію про доставку без зазначення будь-яких потенційних пошкоджень, проблем або якщо ви не можете перевірити доставку, ви юридично підтверджуєте, що отримали товар у належному стані. Зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутні предмети, не зазначені в квитанції про доставку. Якщо ви вирішили прийняти посилку з видимими пошкодженнями, обов’язково зазначте в квитанції про доставку, що ви розписуєтеся за пошкоджену посилку. Однак зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутні предмети, прийняті за допомогою доставки за підписом. Після отримання вашого вантажу дуже важливо, щоб ви ретельно підрахували та перевірили вміст, перш ніж підтвердити доставку. У малоймовірному випадку, якщо ваш вантаж був пошкоджений під час транспортування, будь ласка, сфотографуйте матеріали та зазначте пошкодження в коносаменті (BOL). Якщо є серйозні видимі пошкодження, вам слід відмовитись від доставки. У разі пошкодження, необхідно повідомити US Solar Supplier електронною поштою (kyle@ussolarsupplier).com) протягом 24 годин з моменту доставки. Будь ласка, додайте підписану BOL, а також будь-які додаткові фотографії або супровідні документи. Якщо BOL не зазначено належним чином під час доставки, US Solar Supplier не може нести відповідальність за додаткові витрати на заміну матеріалів. Всі товари, що повертаються, підлягають перевірці та затвердженню.

Прискорена доставка Ми прагнемо відправляти прискорені замовлення в той же день, коли ми їх отримуємо. Однак замовлення, розміщені після 13:00 за східним часом (10:00 за тихоокеанським стандартним часом), можуть бути відправлені не в той же день. Прискорені замовлення, розміщені на вихідних або у великі свята, будуть оброблені та відправлені на наступний робочий день. Зверніть увагу, що перевізники не здійснюють доставку у вихідні або великі свята, за винятком суботньої доставки. Якщо вам потрібна доставка в суботу, зверніться за допомогою до нашого відділу продажів за телефоном 1 (800) 230-7004.

Товари, яких немає в наявності, та товари, замовлені в попередньому порядку Іноді товар може бути доставлений після отримання вашого замовлення. Якщо ваше замовлення передбачає певний час виконання, ми зв’яжемося з вами, щоб підтвердити, чи відповідає цей час дедлайну вашого проекту.

Будь ласка, включіть цю інформацію в примітки до замовлення під час розміщення замовлення, і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваші потреби. Якщо у вас є інші особливі вимоги, будь ласка, зателефонуйте до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004 перед тим, як оформити замовлення.

Кілька відправлень

Ми зберігаємо нашу продукцію по всій території Сполучених Штатів, і іноді нам може знадобитися відправити ваше замовлення з двох або більше різних місць. У таких випадках ми ніколи не будемо стягувати з вас більше за доставку, ніж ваш початковий платіж. Якщо ви бажаєте, щоб ваше замовлення було доставлено однією партією, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом продажів під час оформлення замовлення за телефоном 1 (800) 230-7004 або додайте цю інформацію до поля “Коментарі та думки власників” у полі “Замовлення. Для консолідації певних замовлень нам може знадобитися привезти продукти в наш офіс Vista і об’єднати їх перед відправкою, що може призвести до додаткового 3-5-денного терміну виконання замовлення та додаткових витрат на доставку.

Міжнародна доставка

В даний час USSolarSupplier здійснює доставку тільки в межах США і не пропонує міжнародну доставку.

Доставка через ваш обліковий запис FedEx або UPS

Політика USSolarSupplier вимагає, щоб регулярні замовлення посилок (наземні, повітряні/експрес-відправлення, без фрахту) були відправлені на наш рахунок UPS. Ми цінуємо ваше розуміння.

Вантажні перевезення

Певні продукти на USSolarSupplier повинні бути відправлені вантажним транспортом через їх вагу, розміри або класифікацію як небезпечні матеріали. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до нашої Політики повернення та відшкодування.

Продукти для вантажних перевезень включають, але не обмежуються ними:

 • Великі сонячні панелі (у більшості випадків понад 90 Вт)
 • Великі інвертори (понад 1 кВт)
 • Рейки довжиною понад 9 футів (108)
 • Залиті свинцево-кислотні акумулятори
 • Батареї глибокого циклу
 • Літій-залізо-фосфатні батареї (LiFeP04)

Варіанти вантажних перевезень

При оформленні замовлення, яке потребує доставки, вам знадобиться наступна інформація:

Вантажні перевезення в житлові райони дорожчі, ніж перевезення в комерційні зони через доступність та встановлені маршрути. Якщо ваш вантаж важить понад 100 фунтів і у вас немає доступу до навантажувача або вантажної платформи, вам знадобляться підйомні ворота, щоб вивантажити палету з вантажівки.

Фрахт може бути складним; якщо вам потрібна допомога у виборі відповідного варіанту доставки, зверніться за підтримкою до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004. Ціни на фрахт, представлені на нашому сайті, є приблизними, і наша команда може запропонувати кращу ціну.

Зверніть увагу, що вартість доставки, яка відображається при оформленні замовлення, є приблизною і може бути скоригована під час відправлення. Тарифи на фрахт можуть збільшуватися, поки продукт знаходиться у виробництві. Ви можете допомогти, надавши комерційну адресу доставки, яка може вмістити напівпричіп, та/або визнавши викладені умови та положення.

Вартість наземної/фрахтової доставки Непередбачувані витрати на логістику

Будь-які збори, понесені перевізником через відсутність інформації про доставку (адреса або місцезнаходження), будуть автоматично виставлені клієнту. Будь ласка, перевірте підтвердження вашого замовлення для отримання точної інформації.

Розміщуючи замовлення по телефону, повідомте торгового представника про будь-які особливості доставки (недоступні для транспортних перевізників райони, такі як вузькі під’їзні шляхи, сільська місцевість, круті пагорби, ґрунтові/гравійні дороги або відсутність адресної інформації та вивісок).

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтесь з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли запитання або сумніви щодо доставки, будь ласка, не соромтеся звертатися до нашої доброзичливої та обізнаної команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і переконатися, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier є позитивним.

Плата за поповнення запасу

Зверніть увагу, що до панелей, інверторів та акумуляторів застосовується 40% комісія за поповнення запасу після того, як замовлення було оброблено та здійснена спроба доставки. Ця комісія стягується для покриття витрат, пов’язаних з обробкою, обробкою та поповненням запасів повернених товарів.

Скасування замовлень

Якщо вам потрібно скасувати замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки якомога швидше. Якщо замовлення ще не було відправлено, ми докладемо всіх зусиль, щоб скасувати його без додаткових витрат. Однак, якщо замовлення вже було відправлено, ви несете відповідальність за вартість зворотної доставки та 40% збору за поповнення запасу, згаданого вище.

Претензії та політика повернення

Якщо ви отримали пошкоджені, дефектні або неправильні продукти, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів протягом 5 робочих днів з моменту отримання вантажу. Ми разом з вами знайдемо відповідне рішення, яке може включати повернення коштів, заміну товару або надання технічної підтримки для вирішення проблеми.

Щоб ініціювати повернення, ви повинні спочатку отримати номер дозволу на повернення товару (RMA) від нашої служби підтримки клієнтів. Зверніть увагу, що повернення без номера RMA не приймаються. Повертаючи товари, вони повинні бути в оригінальній упаковці, з усіма аксесуарами та документацією. Клієнт несе відповідальність за витрати на зворотну доставку, і стягується плата за поповнення запасів у розмірі 40%.

Політика повернення коштів

Повернення коштів буде здійснено на початковий спосіб оплати протягом 14 робочих днів з моменту отримання повернутого товару(ів). Сума відшкодування становитиме вартість покупки за вирахуванням 40% збору за поповнення запасу та будь-яких витрат на доставку, понесених під час початкового процесу відвантаження та повернення.

Втрачені або вкрадені пакунки

USSolarSupplier не несе відповідальності за втрачені або вкрадені пакунки, які підтверджено доставлені на адресу, вказану для замовлення. За запитом ми підтвердимо доставку за вказаною адресою, дату доставки, інформацію для відстеження та інформацію про перевізника, щоб клієнт міг перевірити.

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтеся з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли питання або сумніви щодо доставки, будь ласка, не соромтеся звертатися до нашої доброзичливої та компетентної команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і гарантувати, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier буде позитивним.

Залишити відповідь