LG Chem Battery. Стековий сонячний генератор

Акумулятор LG Chem

В умовах нестабільності цін на енергоносії та частих перебоїв в електропостачанні все більше домовласників звертаються до акумуляторних батарей, щоб знизити витрати на електроенергію та забезпечити резервне живлення.

LG Chem виробляє одні з найнадійніших та найефективніших батарей на ринку в моделях RESU10H Prime та RESU16H Prime. У цій статті ми розглянемо переваги, недоліки та вартість сонячних батарей LG Chem.

Основи сонячної батареї LG Chem

LG. одна з провідних компаній у галузі виробництва домашніх акумуляторів. Хоча більшість власників будинків знайомі з електронікою та побутовою технікою LG, менше людей знають про провідні в галузі домашні акумуляторні накопичувачі, які пропонує LG.

LG Energy Solution є дочірньою компанією материнської компанії LG Chem, яка має великий досвід виробництва літій-іонних акумуляторів. LG Chem постачає акумуляторні батареї для найпопулярніших електромобілів у світі, зокрема для Chevy Bolt.

Випущені в 2021 році, LG Chem RESU10H і 16H Prime є найкращими батареями компанії на сьогоднішній день, і вони пропонують переконливу альтернативу Tesla Powerwall.

Цікавий факт: RESU розшифровується як Residential Energy Storage Unit.

Продукція LG Chem забезпечує всі стандартні переваги сонячних батарей, включаючи резервний захист від перебоїв в електромережі, перерозподіл навантаження в залежності від часу використання та більшу енергетичну незалежність.

Для порівняння з іншими сонячними батареями скористайтеся наведеними нижче технічними характеристиками.

Технічні характеристики акумуляторних батарей LG RESU10H та 16H Prime

Категорія RESU10H Prime RESU16H Prime
Ємність (корисна) 9.6 кВт-год 16.0 кВт-год
AC/DC ПОСТІЙНИЙ СТРУМ DC
Максимальна потужність 5 кВт безперервної / 7 кВт пікової потужності 7 кВт безперервна / 11 кВт пікова
Розміри 32.2 “H x 19.8 “Ш х 11.6 “D 42.8″ В x 19.8 “Ш x 11.6″D
Накопичуваний вихід? Ні Немає
Перемикання навантаження TOU? Так Так
Сумісні інвертори SolarEdge, Goodwe SolarEdge, Goodwe, SMA, Growatt
Гарантія 10 років / 70% збереження потужності 10 / 70% Збереження потужності
Технічний паспорт LG Chem RESU10H Prime технічний паспорт LG Energy Solution RESU16H Prime специфікація
Вартість (без урахування пільг) 9,000-11,000 11,000

Батареї LG Energy Solution Плюси та мінуси

RESU10H Prime та RESU16H Prime є одними з найякісніших та найпопулярніших сонячних батарей на ринку. Незважаючи на це, у цієї системи зберігання енергії є свої плюси та мінуси.

Постійний струм vs змінний струм

На відміну від Tesla Powerwall, LG Chem. це акумулятор постійного струму. Однією з найбільших переваг акумуляторів постійного струму є те, що вони мають кращу ефективність в обох напрямках, ніж акумулятори змінного струму.

Іншими словами, під час заряджання та розряджання акумулятора втрачається менше енергії, ніж у випадку з акумулятором змінного струму, оскільки частина енергії втрачається на нагрівання при інвертуванні постійного струму в змінний.

Інвертори

Оскільки LG Chem є батареєю постійного струму, це також означає, що вона потребує спеціальних інверторів, які дозволяють їй передавати постійний струм від сонячних панелей безпосередньо в батарею.

Найкращим з таких інверторів на сьогоднішньому ринку є SolarEdge StorEdge, який забезпечує рішення з одним інвертором (з підключенням до постійного струму) як для сонячної фотоелектричної системи, так і для домашнього акумулятора, зменшуючи втрати енергії та загальні витрати на систему.

chem, battery, стековий, сонячний, генератор

Але оскільки це батарея постійного струму, багато інверторів не будуть сумісні з LG Chem RESU 10H, включаючи всі мікроінвертори.

Як результат, батареї постійного струму, такі як LG Chem RESU10/16 Prime, складніше модернізувати в існуючі сонячні системи, оскільки це вимагає заміни існуючого сонячного інвертора. Якщо існуюча система використовує мікроінвертори, то це взагалі буде неможливо. Проконсультуйтеся з інсталятором, щоб переконатися, що запропоноване вами обладнання сумісне.

Стековий вихід

Батарея постійного струму також означає, що вихід LG Chem не може підсумовуватися, тому вихід системи обмежений ланцюгами з силою струму 24 А і нижче, навіть з декількома батареями.

Тому, хоча придбання двох батарей збільшить тривалість роботи системи в режимі резервного живлення в разі відключення електроенергії, це не збільшить силу струму в ланцюгах, які можна резервувати. Це не обов’язково погано. якщо ви знаєте, що вам потрібно створювати резервні копії лише найнеобхідніших даних, то LG Chem може стати чудовим рішенням!

Охолодження

LG Chem також має пасивне охолодження, на відміну від деяких інших варіантів, таких як Tesla Powerwall, які мають рідинне охолодження.

В результаті, терморегулювання в LG Chem не настільки сильне, тому краще встановлювати цю батарею в гаражі та/або в місцях, захищених від прямих сонячних променів і спеки. Тим не менш, батареї LG надзвичайно надійні та якісно виготовлені, тому вони все одно чудово задовольнять потреби домовласників.

Вартість акумулятора LG Chem

Нарешті, ми підійшли до найбільшої конкурентної переваги LG Chem. ціни.

LG Chem RESU 10H зазвичай працює близько 9 000-11 000 годин, повністю встановлена і до отримання 30% федерального податкового кредиту на зберігання акумуляторів. Це включає в себе всі допоміжні компоненти, необхідні для функціонування батареї. див. нашу статтю про ціноутворення на сонячні батареї для отримання додаткової інформації про фактори, що впливають на формування ціни на батареї.

Враховуючи, що Tesla Powerwall зазвичай працює близько 12 000-14 000 годин, LG Chem може знизити ціну Tesla на 20-30%. Хоча він має меншу ємність (9.3 кВт-год проти. 13.5 кВт-год), вона все одно чудово задовольнить потреби більшості домовласників у резервному живленні та перерозподілі навантаження, і зробить це за значно меншу ціну, ніж Tesla Powerwall.

Така ціна робить їх найдоступнішими масовими сонячними батареями в галузі, тому для покупців, орієнтованих на цінності, батареї LG Chem є відмінним варіантом!

Якщо домовласники купують кілька батарей одночасно, інсталятори, як правило, знижують вартість наступних батарей, оскільки частину обладнання можна заощадити.

Починаючи з 2023 року, 30% федеральний податковий кредит застосовується до акумуляторних батарей, незалежно від того, підключені вони до сонячної енергії чи ні. Це на додаток до державних та місцевих стимулів, таких як каліфорнійська програма SGIP зі знижками до 1,000 за кВт-год встановленої акумуляторної батареї.

Підсумок

В цілому, LG Chem (він же LG Energy Solution) RESU10H Prime і RESU16H Prime є одними з найкращих варіантів сонячних батарей у всій галузі.

LG Chem є одним з найбільших виробників літій-іонних акумуляторів у світі, тому їхня продукція проходить ретельну перевірку та виготовляється за найвищими стандартами. Ціна на RESU 10H Prime також значно нижча за ціни конкурентів, тому з точки зору вартості пропозиція LG є неперевершеною.

Резервне копіювання домашнього акумулятора Основна подія. sonnenBatterie проти. LG

Нещодавно ми написали статтю, в якій порівнювали Eco від Sonnen та Powerwall 2 від Tesla, але зараз ми подивимось, як Eco витримує конкуренцію з Powerwall 2 від Tesla.

Зустрічайте новий акумулятор у місті. LG Chem Resu 10H

Ринок домашніх акумуляторів стає все більш переповненим в наші дні. Раніше ми порівнювали Tesla Powerwall 2 з Sonnen Eco 10. Сьогодні ми профілюємо.

Еліта природних генераторів

chem, battery, стековий, сонячний, генератор

chem, battery, стековий, сонячний, генератор

Nature’s Generator Elite. це найновіший представник лінійки продуктів та аксесуарів Nature’s Generator. Ми взяли за основу спадщину поточної моделі Nature’s Generator, щоб забезпечити збільшення вихідної потужності та часу роботи акумулятора. Nature’s Generator Elite. це зручний у використанні пристрій, який зберігає електричну енергію у внутрішньому акумуляторі та використовує найсучаснішу електроніку, що перетворює 12-вольтову енергію в 120-вольтову для повсякденного використання в побуті. Генератор Nature’s Generator не потребує газу для роботи і може використовуватися в приміщенні, оскільки не виділяє токсичних парів, як стандартні газові генератори. Він також працює безшумно під час використання. При замовленні ви отримаєте Генератор природи, надміцний візок для забезпечення зручності переміщення та транспортування Генератора природи та 1 рік гарантії на виріб.

Познайомтеся з вашим генератором Nature’s Generator Elite

 • 3 розетки змінного струму забезпечують до 3600 Вт пікової потужності чистої синусоїди змінного струму
 • Монокристалічна сонячна панель забезпечує до 100 Вт потужності підзарядки; потрібен певний монтаж
 • Центральний РК-дисплей відображає інформацію про систему
 • Універсальний важкий візок у комплекті, призначений для роботи з Nature’s Generator, Nature’s Generator Power Pod або з обома пристроями. Потрібна деяка збірка.
 • Вбудована функція безперебійного живлення (ДБЖ)
 • Контролер та порт для заряду сонячної батареї потужністю 300 Вт
 • Контролер та порт заряду вітрогенератора потужністю 300 Вт
 • Вбудований зарядний пристрій для швидкого заряду акумулятора потужністю 190 Вт
 • 2 USB-порти забезпечують вихідну потужність до 3 Ампер або 15 Вт
 • Вбудований порт розширення на 600 В / 350 А для підключення необмеженої кількості блоків живлення Nature’s Generator

Як заряджати Nature’s Generator Elite?

 • Використання шнура змінного струму, що входить до комплекту. Орієнтовний час підзарядки: 8. 12 годин.
 • Використання панелі живлення Nature’s Generator. Орієнтовний час перезарядки: 10. 12 годин. (продаються окремо, час заряджання може відрізнятися)
 • Використання вітрогенератора Nature’s Generator. (продається окремо, час заряджання може відрізнятися)

Елітний блок живлення Nature’s Generator Elite (комбінована потужність 2400 Вт/год)

Технічні характеристики Гарантія

chem, battery, стековий, сонячний, генератор

Інвертор

 • Вихідна потужність: 3600 Вт макс / 2880 безперервна
 • Форма вихідної хвилі: Чиста синусоїда
 • Вихідна напруга: 120В
 • Вихідна частота: 60 Гц

Порти

 • Три побутові розетки змінного струму 120 В
 • Два USB-порти. 3А комбінованої потужності
 • Один порт постійного струму 12 В (макс. 240 Вт)
 • Порт розширення: запобіжник 350А
 • Вхід змінного струму для зарядки (190 Вт)
 • Сонячний вхід (макс. 300 Вт)
 • Вітрогенератор (макс. 300 Вт)

Акумуляторна батарея

 • Тип Свинцево-кислотний герметичний AGM
 • Ємність: 12В 100Ач (1200Вт/год)
 • Тримайте підключеним до мережі або заряджайте кожні 4 місяці невикористання
 • Вбудований контролер заряду
 • Вбудований захист від низького заряду акумулятора

Загальні

 • Розміри виробу з візком: 23 × 17 × 22 дюйми (57 × 42 × 55 см).
 • Розміри виробу без візка: 18 x 12 x 15 дюймів (47 × 30 × 38 см).
 • Вага без упаковки: Генератор. 120 фунтів.
 • Робоча температура: 32-104 °F (0-40 °C)
 • Температура зберігання: 23-111 °F (-5-45 °C)
 • Передній РК-дисплей показує рівень заряду акумулятора, вихідну інформацію та інше
 • Кнопка РК-дисплея вмикає РК-дисплей
 • Обмежена гарантія 12 місяців

Генератор природи

chem, battery, стековий, сонячний, генератор

Генератор природи Elite

 • 1 × 3600 Вт Генератор природи
 • 1 × Коробка для аксесуарів (надміцний візок)
 • 1 х шнур живлення (всередині заднього відсіку)
 • 1 × Посібник користувача

Посібник з експлуатації Посібник з експлуатації Посібник з експлуатації

Важкий візок призначений для розміщення двох блоків живлення Nature’s Generator Power Pod на верхній частині генератора Nature’s Generator. Потрібна збірка.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Привіт Роза, дякуємо за ваш запит. Ми рекомендуємо заряджати генератори Nature’s Generators щонайменше 24 години від мережі змінного струму/розетки, коли ви вперше отримали виріб. Після цього, якщо ви не плануєте використовувати його, ми рекомендуємо зарядити його на 100% перед тим, як прибрати. Крім того, ми наполегливо рекомендуємо перезаряджати генератор принаймні раз на чотири місяці. Це збереже батарею активною і забезпечить оптимальну продуктивність, коли прийде час її використовувати. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, в чаті, або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Привіт Джейсон, дякуємо за ваш запит. На жаль, елітний генератор не підтримує електромобілі. Однак електростанція робить. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, у чаті, або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Чи можу я приєднати цю сонячну панель до Elite Generator: Сила струму (ампер): 9.85 А, напруга (В); 12 В, потужність (Вт): 200 W

Привіт Майкл, дякуємо за ваш запит. Це рекомендовані технічні характеристики для сонячних панелей сторонніх виробників:

Стандартні моделі генераторів: Максимальна вхідна потужність. 200 Вт на генератор/панельНапруга розімкнутого ланцюга: 17.4. 21.6VЗапобіжник: 8 Ампер

Елітні моделі генераторів: Максимальна вхідна потужність 300 Вт на генератор / блокНапруга розімкнутого контуру: 17.4. 21.Запобіжник 6 В: 8 Ампер

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, у чаті або на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо більш ніж раді допомогти вам!

Привіт, Павле, дякуємо за ваш запит. Ні, ці два генератори несумісні для підключення. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, у чаті або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо більш ніж раді допомогти вам!

Привіт Дженні, дякуємо за ваш запит. Запуск холодильника на Elite має забезпечити вам приблизно такий час роботи:

Привіт Сара, дякую за ваш запит. Ось кілька посилань, які можуть допомогти вам або дати вам уявлення про те, як підключити панель живлення до генератора Nature’s Generator.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, у чаті або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Привіт Білл, дякую за ваш запит. Робоча температура використання становить 32-104 F (0-40 C). Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, у чаті або електронною поштою support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Привіт Річарде, дякую за ваш запит. Вхід змінного струму генератора Nature’s Generator. це розетка 120 В змінного струму, тому, якщо газогенератор має сумісну розетку, він може заряджатися. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки за телефоном (800) 203-7516, у чаті або електронною поштою support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

У нас є 2 насоси для відстійників, які споживають 9 ампер кожен при загальній потужності 3000 Вт. Під час сильного дощу вони можуть працювати одночасно. У разі відключення електроенергії чи можна використовувати еліту як ДБЖ і підключити насоси до розеток змінного струму на генераторі, поки генератор підключений до розетки на повний робочий день?

Привіт, Ріку, дякую за ваш запит. Так! Генератори природи безпечні для використання в приміщенні і можуть використовуватися як джерело безперебійного живлення (ДБЖ) на випадок несподіваних відключень електроенергії.

Генератори природи постачаються зі стандартним шнуром змінного струму, який можна використовувати для підключення генераторів до стандартної розетки. Тоді ви можете підключити до розеток генератора будь-які предмети, які ви хочете, щоб вони продовжували працювати, щоб вони могли залишатися увімкненими, коли може зникнути електрика.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 203-7516, в чат або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам!

Який життєвий цикл акумулятора: скільки разів можна заряджати акумулятор до того, як він деградує на 50%?

Привіт Алексіс, дякуємо за ваш запит. Компанія Nature’s Generator витратила чимало часу, щоб розглянути різні варіанти акумуляторів. Хоча обидва варіанти мають свої плюси і мінуси, ми зрештою вирішили вибрати більш безпечний і доступний варіант. герметичний свинцево-кислотний. Закрита свинцева кислота використовується століттями і доведено безпечна. Крім того, ця перевірена технологія забезпечує значну економію коштів і загальне відчуття безпеки. Він також має можливість нескінченного послідовного додавання блоків живлення для розширення вашої системи, що неможливо зробити за допомогою інших технологій.

Типовий термін служби акумулятора SLA становить від 500 до 800 циклів повного заряду.

Ми рекомендуємо заряджати Генератори природи щонайменше 24 години після першого отримання продукту. Згодом, якщо ви не плануєте її використовувати, ми рекомендуємо зарядити її на 100% перед тим, як прибрати на зберігання. Крім того, ми наполегливо рекомендуємо перезаряджати генератор принаймні раз на чотири місяці. Це дозволить підтримувати батарею в активному стані та забезпечить оптимальну продуктивність, коли прийде час її використовувати.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516, у чаті або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com Ми будемо раді допомогти вам!

Який граничний струм для трьох розеток змінного струму на передній панелі Elite? Вони об’єднані окремо чи в групі?

Привіт Джо, дякуємо за ваш запит. Для Elite (3660 Вт) вони мають індивідуальний запобіжник, кожен з них має невеликий запобіжник позаду. Будь ласка, дайте мені знати, якщо це відповідає вашому запиту. Якщо у вас виникли проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.comДякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, Дейве, дякуємо за ваш запит. Так, його можна заряджати від розетки 110-120В змінного струму, але не від вилки 220В. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете надіслати нам електронного листа через support@naturesgenerator.com

Привіт Мирон, дякую за ваш запит. Ви можете використовувати розпірку, щоб зробити місце для колеса і не втирати генератор. Будь ласка, дайте мені знати, якщо це відповідає вашому запиту. Якщо у вас виникли проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.comДякуємо, команда підтримки генератора Nature’s Generator

Привіт Джон, дякую за ваш запит. Ми хотіли б повідомити вам, що розетка змінного струму на задній панелі генератора Elite. це вилка TT-30R. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете надіслати нам електронний лист на підтримку @ naturegenerator.com

Привіт Розаліна, дякуємо за ваш запит. Так, ми можемо організувати спеціальну доставку до PR, однак, витрати на доставку будуть покладені на покупця. З іншого боку, у нас є наші партнери-продавці, до яких ви можете звернутися, щоб перевірити, чи пропонують вони продукти, які ви шукаєте. Інтернет-провайдер Пуерто-Рікоhttps://isppr.com/ https://wwwcom/isp.bayamon / Dr. Techhttps://www.drtechpr.com/

я хочу використовувати вертикальний вітрогенератор. Чи можна використовувати будь-який вітрогенератор або лише вітрогенератор naturesgenerator ?

Привіт Кал, дякуємо за ваш запит. На жаль, той, який ми продаємо, є єдиним запропонованим, сумісним вітрогенератором для генератора. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, повідомте нам про це через support@naturesgenerator.com

Привіт Сара, дякуємо за ваш запит. Генератор можна безпечно заряджати від мережі змінного струму, сонця та вітру одночасно, без шкоди для генератора завдяки вбудованим контролерам заряду. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо через support@naturesgenerator.com

Привіт Ана, дякую за ваш запит. Так, використання генератора під час заряджання від сонячної батареї, змінного струму або вітру є абсолютно безпечним. Однак, будь ласка, зауважте, що очікуваний час заряджання може зайняти більше часу, ніж зазвичай. Якщо у вас є якісь подальші запитання, не соромтеся звертатися до нас через support @ naturesgenerator.com

у вашій інформації сказано, що він має 1 x 300-ватний сонячний вхід, але коли я придбав пакет Elite з вітряком, він сказав, що він може робити лише 150 Вт для підключення, вітряк. 150 Вт або 300 Вт?

Привіт, Роберте, дякую за ваш запит. Elite може підтримувати до 300 Вт вітрового заряду або подвійну 150-ватну вітрову турбіну. Для цього вам може знадобитися аксесуар, який показано за цим посиланням нижче.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо це відповідає на ваше запитання, і якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть електронного листа на підтримку @ naturesgenerator.com

Багато компаній зараз використовують літій-іонні акумуляторні батареї, а ваша. старіші свинцеві батареї. Чи можете ви пояснити, чому я б пішов з вашою системою, а не з іншими з більш сучасними батареями? Дякую

Привіт Брайан, дякую за ваш запит. Nature’s Generator витратив чимало часу, щоб розглянути різні варіанти акумуляторів. Хоча обидва варіанти мають свої плюси і мінуси, ми в кінцевому підсумку вирішили вибрати більш безпечний і доступний варіант, який є герметичною свинцевою кислотою. Закрита свинцева кислота існує століттями і доведено безпечна. Крім того, ця перевірена технологія забезпечує значну економію коштів та загальне відчуття безпеки. Він також має можливість нескінченного послідовного додавання блоків живлення для розширення вашої системи, чого неможливо досягти за допомогою інших технологій. Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на підтримку @ naturesgenerator.com

Чи можна підключити будь-який з ваших генераторів або будь-яку конфігурацію ваших генераторів для запуску печі? Якщо так, то як довго?

Привіт, дякуємо за ваш запит. Максимальна вихідна потужність, яку може виробляти наш новітній генератор, становить 3600 Вт чистої синусоїди через 120 вольт змінного струму. Він також має ємність акумулятора 1200 Вт-год, яку також можна розширити, додавши силові капсули. Будь ласка, перевірте технічні характеристики вашої печі на сумісність. Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на підтримку @ naturesgenerator.com

Скільки стручків я можу підключити до одного генератора? Я використовую його для налаштування поза мережею, і мені знадобиться близько 8 батарей / стручків.

Привіт, дякуємо за ваш запит. Ви можете підключити скільки завгодно. Немає обмежень для додавання силових стручків до вашого генератора.

Якщо у вас виникли проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.comДякуємо команді підтримки Nature’s Generator

Привіт, Девіде, дякуємо за ваш запит. Модель Nature’s generator Elite може підтримувати до 300-ватних або (3) 100-ватних сонячних панелей. Якщо вам потрібна подальша допомога, ви також можете написати нам безпосередньо на підтримку @ naturesgenerator.com, команда буде рада допомогти вам.

Привіт, дякуємо за ваш запит. Так, індикатор зміниться з червоного на зелений, коли він буде повністю заряджений. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами за адресою support@naturesgenerator.com

Чи вимкнеться генератор природи еліт, якщо батарея розрядиться занадто низько? При якій ємності акумулятора це відбувається?

Привіт Джеф, дякуємо за ваш запит. Так, генератор вимкнеться при повному розряді акумулятора (0%). Якщо це трапиться, можливо, вам доведеться перезапустити акумулятор знову, перш ніж він зможе увімкнутись або прийняти заряд. Тому ми наполегливо рекомендуємо заряджати генератор, як тільки ви почуєте звуковий сигнал. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете написати нам безпосередньо через support@naturesgenerator.com

Чи може генератор живити звичайний вертикальний холодильник і як довго він буде його живити? Скільки часу знадобиться сонячній панелі для зарядки акумулятора?

Привіт, Дейве, дякую за ваш запит. Так, модель Nature’s generator Elite може забезпечити роботу повнорозмірного холодильника протягом 8-12 годин на одному заряді. Додавання модулів живлення та сонячних панелей значно подвоїть цю тривалість. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо через support@naturesgenerator.com

Чи є 300 Вт максимальною потужністю елітного генератора, хоча я бачу, що магазини продають їх з 4 панелями? Я думаю, моє головне питання полягає в тому, чи можу я використовувати 6 (100 Вт) сонячних панелей для зарядки цього або яка межа?

Привіт Оскар, дякую за ваш запит. Елітний генератор / блок живлення може підтримувати до 300 Вт сонячних панелей кожна. Якщо у вас є або ви хочете використовувати (6) 100-ватних сонячних панелей, ви повинні мати блок живлення. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо за адресою support@naturesgenerator.com

Чи повинен головний вимикач живлення бути увімкненим або вимкненим під час заряджання від сонячної батареї? Схоже, що для увімкнення USB-порту Smart Key потрібно увімкнути живлення. Що робити, якщо ви заряджаєтесь від сонячної батареї, але не використовуєте ключ?

Привіт Барбара, дякуємо за ваше запитання. Найкраще вимикати всі вимикачі, коли генератор заряджається або коли він не використовується, таким чином, ви матимете швидший час підзарядки. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами за адресою support@naturesgenerator.com

Я щойно придбав генератор Elite, і у мене вже є пара глибокоциклових AGM-батарей Renogy 12 В 200 А-год від попередньої сонячної установки. Чи можна додати ці батареї до елітного генератора, щоб збільшити ємність / час роботи?

Привіт Патриція, дякуємо за ваш запит. На жаль, ємність акумулятора генератора Nature’s може бути збільшена лише за допомогою блоку живлення генератора Nature’s. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете надіслати нам прямий запит на адресу support@naturesgenerator.com ми будемо раді допомогти вам!

У нас є комплект з 1 генератора з 2 сонячними панелями за 1,499.99.Будь ласка, перейдіть за цим посиланням для отримання додаткової інформації: https://naturesgenerator.com/collections/featured-systems/products/natures-generator-elite-gold-system

Якщо у вас виникли будь-які проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на адресу support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки генератора Nature’s Generator

Привіт, так. Ви можете зробити це, використовуючи цей аксесуар нижче.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com.

Так, генератор Nature’s можна використовувати як ДБЖ.

Якщо у вас виникли будь-які проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com

Дякую, команда підтримки генератора природи

Привіт, Білле, ні. Генератор Elite вже має вбудований контролер заряду. Якщо у вас є додаткові запитання, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com

Привіт, так, це, безумовно, можливо. Ви можете використовувати шнур змінного струму, який постачається з Elite Generator. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на support@naturesgenerator.com ми будемо раді допомогти вам!

Привіт, сонячна панель, вітрогенератор та кабелі стійкі до атмосферних впливів, але генератор. ні. Рекомендується тримати генератор та силові блоки подалі від вологи та води, щоб уникнути пошкодження. Не соромтеся надсилати нам пряме повідомлення на support@naturesgenerator.com, якщо у вас виникнуть додаткові запитання.

Привіт, Майку, так, можна. Колеса сонячної панелі знімні для клієнта, який хотів би назавжди розташувати їх у певному місці. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо за адресою support @ naturesgenerator.Я не знаю, що робити.

Я купив генератор Nature’s еліта. ніж я замовив елітний силовий блок. Як його підключити? До основного генератора нікуди підключитися. Ви надіслали неправильний блок. Або я щось пропустив

Привіт, будь ласка, перегляньте це відео, оскільки воно допоможе вам у налаштуванні вашої системи Nature’s Generator.

Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на support@naturesgenerator.com

Сонячна панель може приймати до 100 Вт на годину, і вони не тримають заряд.

Якщо у вас виникли проблеми або запитання, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.com.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Використовуючи включений шнур змінного струму. Орієнтовний час підзарядки: 8. 10 годин.

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи використовує пристрій живлення від акумулятора, коли ДБЖ увімкнено? Іноді він показує вихід при підключенні до ДБЖ. Чи скорочує це термін служби акумулятора?

Привіт, жоден режим ДБЖ не використовує батарею, він безпосередньо використовує живлення від мережі змінного струму. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо за адресою support@naturesgenerator.com

Привіт, Павло. Дякуємо за ваш запит. На жаль, навіть порт виглядає однаково. порт Андерсона для входу сонячної та вітрової енергії, вони будуть працювати лише для вказаних входів. Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на підтримку @ naturesgenerator.com

Якщо ви тримаєте вітрогенератор та сонячні панелі підключеними, чи можете ви заряджати пристрій під час його використання?

Привіт Ентоні, дякую за запит. Так, зазвичай генератор продовжує заряджатися, навіть коли ви використовуєте його під час заряджання. Однак, це залежить від вашого енергоспоживання та кількості сонячних панелей, він може заряджатися довше або розряджатися. Якщо у вас є додаткові запитання, надішліть нам електронного листа на підтримку @ naturesgenerator.com

Скільки ват сонячної енергії я можу підключити до вашої елітної системи? Чи використовує він герметичну свинцево-кислотну батарею на 12 В або 24 В?

Привіт Патрік, дякую за ваш запит. Елітний генератор або стручки можуть підтримувати до 300 Вт сонячного заряду, а акумулятор. це герметична свинцево-кислотна батарея на 12 В. Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо за адресою support@naturesgenerator.com.

Як називається вхід, який ви використовуєте для своїх сонячних панелей. Я намагаюся знайти адаптер, щоб я міг використовувати панель потужністю 300 Вт, яку я вже маю. Він має підключення SAE

Ми використовуємо роз’єми Anderson для підключення сонячних панелей.

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorКонтактний номер: 800-975-7909

Я придбав Elite з двома сонячними панелями у березні 2021 року. Я хочу збільшити обладнання, придбавши елітний стручок та вітрогенератор. Чи є у вас або буде у вас пакетна покупка тільки для цих двох предметів або мені доведеться купувати їх окремо? Дякую

На жаль, у нас немає жодного пакету чи комплекту, який має стручок та вітрогенератор. Вам потрібно придбати їх окремо.

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorКонтактний номер: 800-975-7909

Привіт, мені потрібно запустити звукове обладнання для невеликої групи на вантажівці для параду. Було б два динаміки потужністю 1000 Вт (максимальна потужність) та один невеликий цифровий мікшер (майже без нічиєї). Як довго, на вашу думку, буде працювати еліта, перш ніж розрядиться? Я знаю, що це складне питання, загальна відповідь. добре.

Генератор Elite може працювати з колонками потужністю 1000 Вт і цифровим мікшером в середньому 30 хвилин. 1 година.

Якщо у вас виникли запитання або проблеми, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Це правильно! Цей генератор можна заряджати від сонця, вітру та змінного струму. Для отримання додаткової інформації про цей продукт, будь ласка, перейдіть за посиланням нижче:https://naturesgenerator.com/products/natures-generator-elite#description

Якщо у вас виникли проблеми або запитання, будь ласка, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи можу я підключити генератор до розетки 30а в моєму будинку, щоб запустити основне обладнання в будинку?

Я ціную ваш час, щоб зв’язатися з нами. Так, ви можете підключити його, оскільки у вас елітний генератор.

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorContact #: 800-975-7909

Привіт, Сенді, дякуємо за ваш запит.

Немає обмежень на те, скільки блоків живлення ви хочете підключити до генератора.Ви можете додати стільки блоків живлення, скільки потрібно, залежно від ваших потреб у енергії.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Еліта генератора природи розрахована на 30 ампер. Якщо під’єднати до причепа на 30 ампер. Як довго буде працювати причіп?

Привіт Кен, дякую за ваш запит.

Елітний генератор може запускати обладнання на 30 ампер в середньому на 10. 15 хвилин. Ви можете подвоїти час роботи, додавши силовий блок.

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Так, ви можете підключити 30-амперний кабель вашого автопричепа до 30-амперної розетки елітного генератора Nature’s.

Якщо у вас виникли проблеми, будь ласка, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки генератора Nature’s Generator

Я хотів би знати, чи може ця система насправді зменшити витрати на електроенергію. Будь ласка, не будьте занадто технічними. Скажімо, у мене це підключено до моєї домашньої електричної панелі. Можливо, у мене є сонячні панелі потужністю 10, 100 Вт. Чи можуть вони зменшити мої витрати на електроенергію і за якого сценарію. Знову ви втратите мене з розрахунками та теорією чи формулами.

Привіт, Джеф, дякую за ваш запит. Генератор природи, безумовно, допоможе вам зменшити витрати на електроенергію, залежно від того, як ви його використовуєте. зв’яжіться з нами, щоб ми могли додатково обговорити варіанти, які можуть бути доступні для вас. Ви можете зателефонувати нам за номером 805 383 0003 або написати нам на підтримку @ naturesgenerator.com Ми з нетерпінням чекаємо на розмову з вами.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Nature’s Generator Elite каже 3600 Вт. Я припускаю, що це пікова потужність на короткий час. Що таке стійка потужність? 2. У мене вже є сонячні панелі. Чи сумісна ця система з іншими сонячними панелями, крім вашої?

Привіт, Тодд. Дякуємо за ваш запит.

Робоча/стабільна потужність становить 3600 Вт, а сплеск/пік. 7200 Вт протягом короткого періоду часу.2. Можуть бути деякі сумісні сонячні панелі, особливо ті, які підключаються або мають однаковий порт у стилі Андерсона. Однак ми не можемо гарантувати повну сумісність, тому використовуйте на свій страх і ризик.

Якщо у вас є додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо за адресою support@naturesgenerator.com

У мене два питання. По-перше, якщо я правильно зрозумів рекламний матеріал, ви використовуєте світлодіодні акумулятори, а не літій-іонні. Чи є причина, чому ви не вибрали Nimh або L-ion? Ціна вашого пристрою набагато нижча за інші, тому я припускаю, що проблема полягала у вартості батарей, але, здається, час роботи не такий довгий, як міг би бути, і я припускаю, що це пов’язано з технологією батареї. Друге питання. чи можна з’єднати два генератори Nature’s Cenerator для спільної роботи, щоб збільшити час роботи?

Я ціную, що ви знайшли час, щоб зв’язатися з нами. Наші розробники вирішили використовувати SLA-батареї, оскільки вони безпечніші за інші батареї, а також бюджетні. Наші генератори призначені для живлення невеликих приладів, а не для приладів великої потужності. Ви не можете підключити 2 основних генератора, тому ми створили ці стандартні та елітні блоки живлення, які можна підключити до основного генератора, щоб продовжити термін служби акумулятора вашого генератора.

Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь інші проблеми, і я буду більш ніж радий допомогти вам.

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorКонтактний номер: 800-975-7909

Чи можете ви заряджати його сонячною енергією і одночасно використовувати його, я хочу запустити офіс осушувача, але мені потрібно мати можливість одночасно заряджати його

Так, ви можете використовувати генератор під час його заряджання від сонця або вітру.

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Доброго дня, у мене два питання: 1: сонячні панелі, які я купую, розраховані на 12В, а не на 17В-22В, що відбувається в такому випадку? 2: Чи можу я заряджати свій генератор як сонячними панелями, так і шнуром змінного струму??

Дякуємо за ваш запит і, будь ласка, перегляньте відповіді на ваші запитання.

Сонячні панелі, які я купую, мають напругу 12В, а не 17В-22В, що відбувається в такому випадку?-Якщо припустити, що ці сонячні панелі підходять до входу сонячної панелі, ви не зможете максимізувати 200/300.ват швидкість зарядки, яка вказана в специфікації генератора, тому рекламована швидкість зарядки, ймовірно, буде довшою, ніж очікувалося.

Чи можу я одночасно заряджати генератор за допомогою сонячних панелей та шнура живлення змінного струму??-Так, ви можете робити це без проблем.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Для довідки. Вихід інвертора (безперервний): 3600wВихід інвертора (перенапруга / пік): 7200w

Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, і я буду більш ніж радий допомогти вам.

Дякуємо, команда підтримки Natures GeneratorКонтактний номер: 805 383 0003

Дякуємо за ваше запитання. Так, Генератор може живити пристрої під час одночасного заряджання. Це також стосується вітрогенератора та сонячних панелей. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com, Дякую.

Ціни на кожен з додаткових елементів: сонячна панель, вітрогенератор, комплект передачі енергії, акумулятор? І чи потрібно складати один і той же генератор, якщо вам потрібна опція складання, чи буде працювати інший продукт Nature’s Generator або просто інша батарея або дві?

Будь ласка, перейдіть за посиланням нижче, щоб дізнатися ціни на згадані продукти:

Для того, щоб Power pods працювали, вони повинні бути тієї ж моделі (i.e. Елітний генератор Елітний блок живлення)

Якщо у вас виникли будь-які інші проблеми, будь ласка, надішліть нам електронного листа на адресу support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки генератора Nature’s Generator

У мене є існуюча сонячна панель Renogy потужністю 100 Вт на 12 В з підключенням MC4. Чи можу я використовувати її з генератором Elite з 50-футовим кабелем, який ви продаєте??

На жаль, ми не можемо гарантувати сумісність нашого генератора з будь-яким продуктом іншої компанії.Будь ласка, ознайомтеся зі специфікацією наших сонячних панелей і перевірте, чи підійде вона до вашої існуючої сонячної панелі.

Технічні характеристики: Номінальна потужність: 100 Вт Номінальна потужність запобіжника: 8Напруга: 17В ~ 22ВЕлемент: полікристалічний

Якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Загальна довжина кабелю нашої панелі живлення генератора природи становить 50 футів.

Якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, будь ласка, напишіть нам на support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Генератор Elite. 125 фунтів.Сонячна панель. 31 фунт.Система/пакет Nature’s Generator Elite Gold. 1 генератор 2х сонячних панелей: 187 фунтів.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, повідомте нам про це за адресою support@naturesgenerator.com

Так, акумулятор можна замінити. Нижче наведені посилання на запасну батарею:

Якщо у вас виникли будь-які інші проблеми, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Як довго цей генератор буде працювати з 70-ватним двигуном нагнітача на нашій газовій печі? Також, чи може генератор заряджатися від вітру або сонця під час використання? Дякую

Привіт, Лорін. Повітродувка потужністю 70 Вт працюватиме приблизно 9 годин на стандартному генераторі з акумулятором ємністю 720 Вт-год. тоді як на елітному генераторі потужністю 1200 Вт-год він повинен тривати 15 годин. Час роботи можна продовжити, використовуючи вітряний/сонячний зарядний пристрій, який можна використовувати під час роботи генератора. Додаткові силові стручки також збільшать ємність акумулятора. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете безпосередньо написати нам на електронну пошту support @ naturesgenerator.com

Дякуємо за ваш запит.

Ви можете з’єднати до 2 сонячних панелей на нашому золотому блоці живлення, оскільки він має вхідну потужність сонячної панелі 200 Вт, тоді як ви можете з’єднати до 3 сонячних панелей на нашому елітному блоці живлення, оскільки він має вхідну потужність сонячної панелі 300 Вт.

Для отримання додаткової інформації про наш продукт відвідайте наш веб-сайт: naturesgenerator.com

Ви також можете написати нам безпосередньо на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо за ваш запит. Це залежить від того, яка у вас система. Я наведу вам приклад, використовуючи систему Elite Gold, яка включає 1 генератор з 2 сонячними панелями. Максимальний AH цього становить 1200, і він повинен безперервно працювати безперервно 600 Вт підігрівач шин приблизно протягом 1.5 годин.

Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, надішліть нам прямий електронний лист на підтримку @ naturesgenerator.com

Дякуємо за ваш запит. Це максимальна безперервна потужність генератора Nature’s Generator Elite. Якщо у вас виникли додаткові запитання, не соромтеся писати нам безпосередньо на support@naturesgenerator.com, ми будемо раді допомогти вам.

Привіт! Я користуюся вашою продукцією вже деякий час і майже всі вони мені дуже подобаються Чи існують батареї для послідовного підключення ззаду, щоб продовжити термін служби батареї? Чи має кожен акумуляторний блок сонячний вхід? Я намагався зв’язатися з вашою компанією протягом шести місяців щодо вітрової турбіни, але ніхто не відповів. Мені подобається ваша продукція, я багато купував у вас, і я хочу придбати більше, але це неможливо, якщо ніхто ніколи не відповість на основне питання, особливо коли ваша команда люб’язно пообіцяла вирішити відносно невелику проблему. Будь ласка, допоможіть мені знову здобути довіру до вашої компанії, щоб я міг придбати ваші нові продукти. Старі продукти були фантастичними. У мене просто виникли проблеми з турбіною, і підтримка була настільки похмурою, що її потрібно виправити, щоб придбати більше товару. Я розумію, що це була пандемія, але нульова реакція протягом місяців є неприйнятною. Чи покращилося це? Чи є сонячні панелі, акумуляторні батареї та генератори на складі зараз для замовлення? Дякую! Скотт

Привіт, Скотт, ми вдячні за ваш відгук і просимо вибачення за незручності. Щодо вашого запиту, ви можете з’єднати в ланцюжок 12В батарею, щоб збільшити ємність акумулятора вашого генератора природи. Інший варіант для вас. додати блок живлення. Блок живлення збільшить ємність акумулятора і в той же час дасть вам можливість додати більше сонячних панелей, оскільки він має вхід для сонячних панелей. Будь ласка, перейдіть за посиланнями нижче, щоб дізнатися більше деталей: https://naturesgenerator.com/collections/essentials/products/natures-power-pod https://naturesgenerator.com/collections/essentials/products/natures-generator-power-pod-elite Щодо вітрогенератора, з яким у вас виникли проблеми, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на support@naturesgenerator.com або зателефонуйте нам за номером (800) 203-7516. З повагою, команда підтримки Nature’s Generator

Зазначений час роботи показує, що цей пристрій буде живити повнорозмірний холодильник протягом 8-12 годин. Чи правильно це?

Привіт, дякуємо за ваш запит. Так, він може живити холодильник протягом 1 приблизно 8-12 годин, однак холодильники мають різну потужність. Буде краще, якщо ви надішлете нам потужність холодильника, з яким ви плануєте використовувати генератор, щоб ми могли дати вам більш точний час роботи. Будь ласка, напишіть нам на підтримку @ naturesgenerator.com Дякую, команда підтримки Nature’s Generator

Чи зможе він працювати з віконним блоком потужністю 6000 BTU 115 Вольт змінного струму?? Якщо так, то як довго і що для цього потрібно? Моє інше питання полягало в тому, чи можете ви мати фактичний генератор, який не захищений від погодних умов у приміщенні, а решту на відкритому повітрі (через отвір у стіні) Чи можна 50-футову лінію подовжити до 100 футів??

Привіт, дякуємо за ваш запит. Так, Nature’s Generator Elite може живити 6000 BTU змінного струму. Однак він може працювати в середньому лише 1 годину (безперервне використання) Якщо ви хочете використовувати цей кондиціонер протягом більш тривалого часу, можливо, ви захочете перевірити наш пакет для змінного струму. Будь ласка, перейдіть за посиланням нижче: https://naturesgenerator.com/collections/featured-systems/products/natures-generator-system-for-wall-air-conditioners Наші сонячні панелі можна встановлювати на відкритому повітрі для кращого впливу сонця. Кабелі сонячних панелей також можна подовжити до 100 футів за допомогою 50-футового подовжувача Power Panel Extension від Nature’s Generator. Будь ласка, перейдіть за посиланням нижче для отримання більш детальної інформації: https://naturesgenerator.com/collections/all/products/50ft-power-panel-extension-cable Якщо у вас виникли будь-які інші запитання або проблеми, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на support@nature’sgenerator.com Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Так, Nature’s Generator Elite може живити 6000 BTU змінного струму. Однак він може працювати в середньому лише 1 годину (безперервне використання)

Якщо ви плануєте використовувати цей генератор протягом тривалого часу, можливо, ви захочете ознайомитися з нашим пакетом для змінного струму.

Якщо у вас виникнуть будь-які інші запитання або проблеми, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на support@nature’sgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Ціна за цей комплект обладнання складе 1,839.98.

Nature’s Generator Elite з.Надміцний візок (необхідна збірка).4-метровий шнур живлення Дві 100-ватних панелей живлення генератора природи.Один 50-футовий кабель для силової панелі.Один роз’єм MC4 Комплект для передачі потужності.Кабелепровід для комплекту передачі потужності.Кабельні затискачі для комплекту передачі потужності.10-футовий кабель живлення для комплекту передачі живлення Посібники користувача

Дякуємо, команда підтримки Natures Generator

Я хотів би знати, чи можна заряджати ваші електрогенератори, елітні генератори та капсули через 12-вольтовий роз’єм прикурювача від моєї автомобільної 12-вольтової системи ?

Дякуємо за ваш запит. Так, ви можете заряджати генератор і блок живлення через прикурювач 12 В. Ми наполегливо рекомендуємо, якщо ви робите це, будь ласка, переконайтеся, що автомобіль увімкнений, щоб не розряджати акумулятор автомобіля. якщо у вас виникнуть будь-які інші проблеми, будь ласка, напишіть нам безпосередньо на підтримку @ naturesgenerator.com Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо за ваш запит. Щодо вашого занепокоєння, якщо Elite працює з кондиціонером RV потужністю 13 500 BTU? Якщо так, то як довго?

У нас є система, яка є системою генератора Nature’s Generator для настінних кондиціонерів за ціною 4,999.99. Він сумісний з крихітним будинком, автофургоном або каютою, і ми протестували цю систему для роботи настінного кондиціонера потужністю 6 000 BTU. Він працює приблизно 16 годин на одному заряді. Я з жалем повідомляю вам, що наш генератор не зможе підтримувати необхідну потужність кондиціонера потужністю 13 500 BTU. Не хвилюйтеся, ми продовжуємо впроваджувати інновації та вдосконалювати наші пристрої, щоб підтримувати пристрої з дуже високими вимогами до потужності.

Якщо у вас виникнуть додаткові проблеми, будь ласка, повідомте нас, і ми будемо раді допомогти. Просто напишіть електронною поштою підтримку @ naturesgenerator.com

Дякую. Підтримка Huntkey USA.

Так, ви можете використовувати його, а для зарядного пристрою це внутрішній зарядний пристрій змінного струму потужністю 190 Вт.

Для отримання додаткової інформації ви можете натиснути на посилання нижче. Якщо у вас виникнуть додаткові проблеми, повідомте нас про це за адресою Support @ naturesgenerator.com, і ми будемо раді допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Мій старий сонячний генератор минулого тижня перегорів трансформатор (НЕ ВАШ ПРОДУКТ), і під час мого дослідження для ремонту я виявив, що компанія, яка раніше продавала його, дещо тіньова в його обслуговуванні. Не вказано в списку (BBB). Багато і багато негативу у відгуках! (Проблеми) Поки трансформатор не згорів, у мене не було нічого, крім удачі з його використанням з моменту моєї покупки в (2016), але з урахуванням того, що вони беруть за заміну трансформатора, один з ваших Natures Generator Power Pod коштує на 200 дешевше. Ось чому я розмістив своє замовлення минулого тижня на Power Pod для розширення мого існуючого блоку. Але саме тут я переходжу до свого запитання (зі старого згорілого блоку) Цей блок був виготовлений у Китаї, і, мабуть, тому інша компанія більше не перевозить його, а також не надто добре працює на стороні обслуговування! Ваша компанія, здається, добре забезпечена наявними продуктами. На вашому веб-сайті я бачу, що ви знаходитесь в Каліфорнії, але я не знайшов нічого про те, де виробляється ваш продукт. Ваше посилання на новий елітний генератор, який незабаром надійде, дозволяє мені подумати над цим. Цей продукт виробляється за кордоном?

Привіт, Ден, щасливих свят! Дякуємо, що звернулися до нас!

Нам дуже шкода, що у вас виникли проблеми з вашим обладнанням. Дякуємо, що зробили замовлення на наш Power pod. Наш генератор і блок виробляються у В’єтнамі. Сонячні панелі поставляються з Мексики.

Для отримання додаткової інформації про наш продукт перейдіть за цим посиланням https://naturesgenerator.com/collections/all або надішліть своє повідомлення на адресу Support@naturesgenerator.com

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Яка максимальна потужність для одного приладу?? Чи може він живити, наприклад, кавоварку Nespresso потужністю 1300 Вт?

Це буде залежати від того, які саме прилади ви використовуєте, ми додамо посилання, щоб ви могли отримати більше інформації про Генератор природи Elite і відповісти на ваше запитання, чи може Генератор природи Elite живити 1300-ватну кавоварку Nespresso? Відповідь. так, але ви не можете використовувати його протягом тривалого періоду часу, оскільки це обладнання потужністю 1300 Вт. Не хвилюйтеся, якщо ви хочете продовжити використання та потужність, ви можете додати блок живлення, підключений до Elite. Це допоможе вам продовжити термін служби та використання генератора.

Ви можете перейти за цим посиланням для отримання додаткової інформації про генератор Nature’s Generator Elite, https://naturesgenerator.com/collections/all/products/natures-generator-elite

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Будь-який план зробити оригінальні POD сумісними з елітними? Я хотів би використовувати мої існуючі PODs під час оновлення до нового генератора!

Щодо вашого занепокоєння з приводу того, чи плануємо ми зробити стандартні модулі сумісними з елітними. Це можливо, якщо ви придбаєте наш комплект для переобладнання Nature’s Generator Elite Power Pod, який зробить оригінальні/стандартні блоки живлення Nature’s Generator сумісними з Nature’s Generator Power Pod Elite. Ви можете натиснути на це посилання нижче, щоб зробити замовлення. https://naturesgenerator.com/products/natures-generator-elite-power-pod-conversion-kit Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, повідомте нам, і ми будемо раді допомогти.

Дякую. Підтримка Huntkey USA.

Чи є інвертор 3600 Вт вдвічі більшої потужності під час сплеску (7200 Вт) або 3600 під час сплеску та 1800 Вт стабільно?

Перенапруга на генераторі Elite становить 7200 Вт, вдвічі більше інвертора 3600 Вт.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Вони засновані на періодично працюючому компресорі.

Дякуємо, команда підтримки генераторів природи

Дякуємо, що звернулися до нас!

Чи використовується генератор, який показує 300 Вт, коли ви підключаєте пристрій(и), чи це інформація, надана на пристрої(ах), який(і) ви підключаєте?? Крім того, чи повністю заряджений акумулятор, коли ви підключили елемент / елементи?

Генератор почне подавати звуковий сигнал і вимкнеться, якщо кількість використовуваної потужності буде більшою, ніж може витримати ємність акумулятора.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи достатньо однієї сонячної панелі для заряджання та підтримки заряду елітної серії? Я бачу дві панелі, що продаються з деякими з цих блоків.

Одна сонячна панель допоможе зарядити генератор Elite, але, можливо, не зможе зарядити його за один день. У нас є пакет Nature’s Generator Elite Gold, який поставляється з двома сонячними панелями, які допомагають підзарядити його протягом дня.

Дякуємо, Команда підтримки генераторів природи

Дякуємо, що звернулися до нас!

Так, вони обидва мають окремі порти для зарядки, тому ви зможете використовувати обидва одночасно.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Наш Nature’s Generator Elite має з’єднання 12 В постійного струму, яке можна використовувати для зарядки. Якщо ви використовуєте з’єднання постійного струму, ви можете підключити один кінець кабелю постійного струму до постійного струму вашого автомобіля, а інший. до постійного струму генератора, щоб заряджати під час руху.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті!

Будь ласка, перейдіть за посиланнями нижче для товарів, які вас цікавлять.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генераторів Nature’s Generator

На жаль, ні, ви не можете підключити два генератори разом, тільки до Power Pod Elite.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

На жаль, він не підійде / працюватиме, оскільки з’єднання на елітному генераторі більші і працюватиме лише з Power Pod Elite.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Генератор сам по собі не постачається з сонячними панелями, ви можете придбати комплектну систему, яка включає сонячні панелі та необхідні кабелі.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Скажімо, у мене є гірнича установка для видобутку ПК, яка може безперервно використовувати до 720 Вт. Як довго це триватиме. 1. Під час сонячної зарядки 2. Самостійно

Виходячи з безперервної потужності 720 Вт, наш генератор Nature’s Generator Elite зможе забезпечити потужність приблизно від 1 години до 1.5 годин від одного акумулятора (при повному заряді). З підключеними сонячними панелями це може допомогти, але ви все одно споживаєте більше енергії, ніж можуть принести сонячні панелі, тому це не додасть набагато більше часу роботи.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Genreator

Оскільки він не використовує газ, чи може він працювати на своїй стороні. Він не поміститься вертикально в моєму ліжку вантажівки з кришкою тонусу, але буде на боці.

Дякуємо, що звернулися до нас!

Не рекомендується використовувати Nature’s Generator / Generator Elite на боці, через батарею SLA, яку має система.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Поки газовий інвертор має розетку змінного струму, ви зможете заряджати нашу систему Nature’s Generator.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Nature’s Generator Elite за 999.99. лише для генератора, без сонячних панелей.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи можете ви підключити два блоки elite 3600 паралельно до розподільчої коробки і мати 220 вольт або у вас є рішення для цього Я думав, що бачив опис в одному з ваших пакетів, що він забезпечить 220 вольт через вашу розподільчу коробку генератора, яку ви надаєте Дякую за вашу відповідь

На жаль, наша система забезпечує лише 120В, а не 220В. Крім того, ви не зможете підключити два генератори Elite паралельно до розподільної коробки.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генераторів природи

Дякуємо, що звернулися до нас!

На жаль, це все одно буде 110 В і не зможе працювати на 220 В.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Я щойно отримав свій пристрій, і на ньому написано, що заряджати його потрібно протягом 24 годин під час першого використання та кожні 4 місяці після цього. У ньому також зазначено, що під час зберігання пристрою тримайте його підключеним до мережі? Не впевнений, чи можу я просто відключити його після першої зарядки, а потім заряджати кожні 4 місяці або тримати його підключеним весь час? Я не впевнений у точці s?

Дякуємо, що звернулися до нас!

Після першої зарядки ви можете від’єднати систему і відкласти її на зберігання, вона не повинна залишатися підключеною до мережі, але це не зашкодить їй. Якщо ви від’єднали та зберігаєте пристрій, ми рекомендуємо заряджати його кожні 3-4 місяці.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Наш генератор природи Elite можна використовувати для живлення предметів у причепі, але залежно від того, що це за предмети, кількість енергії, яку вони використовують, визначатиме, як довго система зможе забезпечувати живлення, перш ніж вона вимкнеться.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи можна заряджати елітний пристрій від звичайної побутової розетки 120 В і чи можна його підключати до зарядки і використовувати одночасно??

Так, ви можете заряджати систему від побутової розетки 120 В, а також використовувати її під час заряджання.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Genreator

Якщо в майбутньому літієві батареї стануть більш життєздатними для використання у вашій продукції, чи можна буде розширити цей відділ?? Elite 3600

Дякуємо, що звернулися до нас!

На жаль, наша система працює з батареями SLA і була розроблена для них, тому вона не може перейти на літієві батареї.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякую, команда підтримки Nature’s Generator

Я хочу купити його зараз за ціною попереднього замовлення, але маю намір використовувати його наступної весни для будівництва крихітного будиночка. Але я хочу, щоб гарантія на 1 рік діяла, поки я ним користуюся, а не поки він стоїть у коробці, чекаючи на використання. Чи можу я якось продовжити гарантію, якщо у мене є докази того, що він просто пролежав у коробці півроку, перш ніж я фактично використовував його повний робочий день? Я ціную кожну копійку, яку маю, і мені потрібно робити розумні надійні інвестиції.

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті!

На жаль, гарантія на 1 рік починається з дня доставки товару за адресою доставки, а не з моменту початку його використання. Ми будемо пропонувати додаткові розширені гарантії, які ви можете придбати, але, на жаль, ми не зможемо зробити жодних винятків зі стандартної гарантії на 1 рік.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Наш генератор Nature’s Generator Elite може живити стандартний домашній холодильник від 13. 20 годин безперервної роботи до вимкнення системи.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Nature’s Generator Elite має вбудований вентилятор для охолодження внутрішнього інвертора.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Наш генератор природи Elite без візка важить 115 фунтів.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Різниця між нашим поточним генератором Nature’s Generator та Elite полягає в розмірі інвертора (1800 Вт проти 3600 Вт), ємності акумулятора (720 Вт-год проти 1200 Вт-год), а також в тому, що наш новий Elite має 30-амперний роз’єм на задній панелі.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генератора природи

Я помітив, що цей пристрій використовує свинцево-кислотну батарею, чи є якісь занепокоєння щодо розряду парів свинцевої кислоти при використанні в приміщенні?

Дякуємо, що звернулися до нас!

Акумулятори, які ми використовуємо, є герметичними свинцево-кислотними батареями і не будуть розряджати кислоту або пари.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генераторів природи

Привіт, чи може ваша поточна система або Elite живити віконний блок змінного струму Frigidaire потужністю 6,000 BTU, який споживає 4.9 ампер (540 Вт), 115 В, 60 Гц, 1PH (номер моделі: FFRA0622U10)? Мені потрібен генератор для теплої погоди лише для змінного струму, оскільки моя домашня розетка не працює, а електрики не обслуговують мій будинок через covid 19 для перемонтажу зараз, згідно з моїм орендодавцем. Дайте мені знати, так чи ні, і якщо так, то як довго вона може працювати до того, як знадобиться підзарядка?

Дякуємо, що звернулися до нас!

Наш природний генератор Elite буде найкращим варіантом для вас. На жаль, вам знадобиться більше елітних блоків живлення також через кількість енергії, яку вимагає ваша система змінного струму 6,000 BTU. Залежно від того, як довго ви хочете працювати від змінного струму та інших пристроїв, визначатиметься, скільки додаткових блоків живлення вам знадобиться.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи буде цей новий пристрій мати можливість заміни бортового акумулятора, як у старої моделі?? Я бачу, що це інвертор на 3600 Вт, але яка потужність безперервної роботи??

Дякуємо, що звернулися до нас і за вашу зацікавленість у нашому продукті!

Так, наш новий генератор Nature’s Generator Elite матиме можливість заміни акумулятора так само, як і наша поточна модель. Що стосується інвертора потужністю 3600 Вт, потужність безперервної роботи становить 2880 Вт.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас!

Так, ви можете підключити систему Nature’s Generator Elite до настінної розетки змінного струму, щоб заряджати і таким способом.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Чи можна підключати сонячні панелі постійно? Чи можна використовувати юніти під час заряджання від сонячних панелей? Дякуємо

Дякуємо, що звернулися до нас!

Так, ви можете залишати панелі підключеними в будь-який час, навіть коли вони не використовуються.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Доброго дня, якщо ви придбали один пристрій Nature’s Generator Elite або більше 2 пристроїв Nature’s Pod Elite. Скільки сонячних панелей потрібно придбати, щоб система швидко заряджалася, і як довго триватиме заряджання, щоб знову стати повністю зарядженою?

Дякуємо, що зв’язалися з нами!

Якщо ви придбаєте наш генератор Nature’s Generator ELITE та 2 додаткові модулі Power Pod ELITE, ви зможете підключити 9 наших сонячних панелей потужністю 100 Вт. Conectaría 3 paneles solares a cada sistema siempre que tenga nuestro cable de panel solar de 50 pies y conectores de ramificación MC4.

Háganos saber si hay algo más en lo que podamos ayudarlo.

Thanks,Nature’s Generator Support Team

Saludos espero que estén bien el generador elite viene con la placa estoy Interesado para comprar pero no lo especifica

Si está buscando comprar el Nature’s Generator Elite con paneles solares, necesitaría comprar el sistema Nature’s Generaot Elite Gold System, ya que viene con dos paneles solares.

Gracias,Nature’s Generator Support System

Please see below differences between the Nature’s Generator and Elite Generator.

Nature’s Generator Nature’s Generator Elite 1800W Inverter 3600W Inverter 60Ah Battery 100Ah Battery

Also, the Elite version has a 30Amp connection that makes it easier to tie into an RV.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо допомогти з чимось ще.

Дякуємо, команда підтримки природних генераторів

Це батареї глибокого циклу або ви можете сказати мені, скільки циклів їх можна перезарядити? Яка вартість заміни/ремонту акумуляторів, коли закінчиться гарантія??

Так, наші батареї. це батареї глибокого циклу з тривалістю життя від 600 до 800 циклів. Ціна на заміну батарей наступна; Батарея Nature’s Generator: 249.99 / Акумулятор Power Pod: 299.99.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки генераторів природи

Чи підійде до цього пристрою 4-х або 3-х контактна електрична сушарка або духовка на 240 В? Чи буде не елітна версія робити те саме. Чи можна з’єднати 240 проводів і підключити 2: 120 ніжок до розеток на 120 В? Чи є місце для заземлення??

Дякуємо, що звернулися до нас!

Наша система має максимальну напругу 120 В і не зможе живити будь-які пристрої на 240 В.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Ваш поточний генератор має ємність: 60Ah (720Wh). Яка ємність акумулятора Elite? Також чому було видалено Bluetooth на Elite?

Дякуємо, що звернулися до нас!

Батарея на нашому генераторі природи Elite має батарею на 100 Ач. Причина, по якій ми видалили додаток Bluetooth, полягає в тому, що нам потрібно більше місця для більшого акумулятора та інвертора.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Якщо продукт все ще на гарантії, ви можете зв’язатися з нами, і ми будемо працювати з вами, щоб запланувати заміну.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти?

Дякуємо, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що зв’язалися з нами!

Оригінальний Power Pod не зможе підключитися до нового Nature’s Generator Elite, оскільки з’єднання порту розширення більші на новій системі. Ми будемо продавати комплекти для модернізації Power Pod, які включатимуть нову передню та задню панель, а також кабель розширення.

Будь ласка, дайте нам знати, якщо ми можемо ще чимось допомогти.

Дякую, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо за звернення. Так, ви можете залишати Nature’s Generator Elite увімкненим весь час, оскільки він має функцію захисту від перезарядки. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Дякуємо, що звернулися. Так, Nature’s Generator Elite має плаваючу нейтраль. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Я щойно підключив одну з ваших систем для друга. Є 2 панелі потужністю 240 Вт, але я підключив лише одну. Чи можна використовувати максимум 300 Вт? Дякуємо, і це дуже гарна система.

Дякуємо, що звернулися до нас. Так, максимальна сонячна потужність генератора Nature’s Generator Elite становить 300 Вт. Однак ми наполегливо рекомендуємо вам використовувати сонячну панель Nature’s Generator на 100 Вт, оскільки це призведе до анулювання гарантії на генератор, якщо він буде пошкоджений при використанні сторонніх сонячних панелей. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Чи може генератор natures generator elite працювати безперервно без необхідності ручного вимкнення, поки є живлення??

Дякуємо, що звернулися з вашою проблемою. Генератор Elite буде працювати безперервно, поки він має заряд, щоб забезпечити електроенергією ваші прилади, і він автоматично вимкнеться після звукового сигналу, коли заряд генератора буде низьким. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

З повагою, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас. Панелі живлення Nature’s Generator стійкі до погодних умов, тому ви можете залишати їх на відкритому повітрі. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Привіт, у мене є запитання. La primera, cuantas horas continuas puede estar prendido el generador y la segunda, que occurre y coloco una placa solar de 400 watt en un generador que solo resiste 300 watt? Слід зазначити, що в інших батареях AGM люди можуть мати місця, які виділяють багато ват. Дякую!!

Дякуємо за звернення. Це буде залежати від загальної потужності приладів, які ви збираєтеся використовувати на вашому генераторі, щоб отримати приблизний час роботи з використанням вашого генератора. Крім того, використання 400-ватної сонячної панелі може пошкодити ваш генератор, оскільки вхідна потужність генератора Elite становить лише 300 Вт. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на підтримку @ naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Чи буде генератор Nature’s Generator Elite запускати та запускати свердловинний насос потужністю 1 л.с. Якщо так, то чи зможемо ми одночасно запустити щось інше (наприклад, кондиціонер для автофургонів потужністю 15 000 BTU), або нам потрібно буде з’єднати 2 генератори Elite разом?

Дякуємо, що звернулися з вашим занепокоєнням. Генератор Elite може працювати з будь-якими приладами на 120 В, і до тих пір, поки потужність не перевищує максимальну потужність Elite, яка становить 3600 Вт, і ви не можете підключити 2 елітних генератора разом. Якщо ваш свердловинний насос потужністю 1 к.с. використовує лише 120 В, він буде сумісний. Крім того, оскільки 15000 BTU становить приблизно 4,396 Вт, кондиціонер RV буде несумісним. Ви можете перевірити генераторну систему електростанції, оскільки вона може підтримувати прилади на 240 В, а максимальна вихідна потужність становить 7200 Вт. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

З повагою, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо за ваш запит! Ви можете підключити мікрохвильову піч потужністю 1000 Вт та кавоварку потужністю 1000 Вт до генератора Elite, оскільки вони все ще знаходяться в межах 3600 Вт максимальної потужності генератора Elite. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 203-7516 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com Ми будемо раді допомогти вам!

З повагою, команда підтримки Nature’s Generator

Дякуємо, що звернулися до нас. Це вплине на роботу генератора, якщо температура буде нижчою або вищою за робочу температуру генератора, яка становить 32-104 °F (0-40 °C). Сніг не вплине на зарядку вашого генератора, вона все одно буде залежати від сили сонячного світла, якщо ви заряджаєте його за допомогою сонячної панелі, або швидкості вітру, якщо ви заряджаєте його за допомогою вітрогенератора. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Привіт Паула, дякую, що зв’язалися. Наша сонячна панель Nature’s Generator розрахована на 100 Вт, 17-22 вольт. Ви побачите лише підсилювачі для сонячної панелі. Щоб отримати потужність для сонячного входу, вам потрібно лише помножити ампер з імпульсного додатку на 17-22 вольта. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 975-7909 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Привіт Джеймс, дякую за звернення. Nature’s Generator Elite споживає 190 Вт під час заряджання через вхід змінного струму, і він припинить споживання енергії, коли генератор повністю зарядиться, навіть якщо він все ще підключений до вашої розетки змінного струму. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки за телефоном (800) 203-7516 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Привіт, у мене є змінний струм! Попереджувальний звуковий сигнал під час використання. Чи є перезавантаження або що я можу зробити, щоб він перестав пищати? Дякую

Дякуємо за ваш запит! Якщо генератор починає пищати, це означає, що генератор розряджений. На жаль, ми не можемо зупинити звуковий сигнал, оскільки це функція безпеки, щоб уникнути виснаження генератора. Будь ласка, переконайтеся, що генератор має оптимальний заряд перед використанням, ви можете зарядити генератор за допомогою входу змінного струму протягом 24 годин, щоб переконатися. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звернутися до нашої служби підтримки за телефоном (800) 203-7516 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.com Ми будемо раді допомогти вам!

Привіт! Мені подобається кожна частина цієї системи, яку я бачив досі, але у мене є одне дуже важливе питання. Чи є сонячні панелі водонепроникними? Я хотів би встановити їх у постійному місці за межами мого будинку. Дякуємо!

Привіт, Стіве, дякую за звернення. Сонячні панелі Nature’s Generator стійкі до погодних умов, тому ви можете встановлювати їх зовні. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516 або надіслати нам електронного листа на підтримку @ naturesgenerator.com. Ми будемо раді допомогти вам!

Дякуємо за ваше запитання! Ми наполегливо рекомендуємо переконатися, що генератор належним чином провітрюється, якщо він працює, щоб уникнути його перегріву. Ви можете зберігати генератор на спеціальному ящику з ПВХ, якщо ви плануєте зберігати генератор і не використовувати його. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зателефонувати нам за номером (800) 203-7516 або надіслати електронного листа на адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам! З повагою, команда підтримки Nature’s Generator

Привіт, Павло, дякую, що звернулися. Так, ви можете використовувати еліту природних генераторів в режимі ДБЖ (джерела безперебійного живлення). Генератори Nature’s Generator поставляються в комплекті зі стандартним шнуром змінного струму, який можна використовувати для підключення генераторів до стандартної розетки. Потім ви можете підключити до розеток генератора будь-які предмети, які ви хочете продовжувати використовувати, щоб вони залишалися увімкненими, коли може зникнути електрика. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки безпосередньо за номером (800) 203-7516 або написати нам на електронну адресу support@naturesgenerator.comМи будемо раді допомогти вам! Дякуємо команді підтримки Nature’s Generator

Позамережеві сонячні генератори на виставці в США

На виставці споживчої електроніки 2023 (CES), яка проходить цього тижня в Лас-Вегасі, штат Невада, представлено кілька нових акумуляторних батарей для портативного зберігання та доставки сонячної енергії.

chem, battery, стековий, сонячний, генератор

Портативний генератор Geneverse

Поділитися

CES є однією з найбільших технологічних подій у світі, на якій цього року були представлені численні досягнення в галузі відновлюваних технологій, таких як сонячна енергетика.

Наприклад, компанія Growatt представила два портативних акумулятора з хімічним складом LiFePO4 для використання поза мережею. Vita 550. найбільш портативний варіант, що має ємність акумулятора 538 Вт-год, вихідну потужність 600 Вт змінного струму та 11 розеток різної конфігурації, які дозволяють користувачам живити більшість пристроїв.

Пристрої пропонують 1.6-годинна швидкість зарядки від мережі змінного струму та підтримка до 800 Вт сонячної енергії. Вони можуть бути повністю заряджені від сонячної енергії за 2.5 годин, з функціями, що налаштовуються, такими як регульоване освітлення та опціональна швидка та повільна зарядка. Функція Watt дозволяє банкам вийти за межі 600 Вт і живити пристрої потужністю до 1050 Вт.

Growatt заявив, що Vita 550 може живити лампочку протягом 15 годин або запускати вентилятор потужністю 70 Вт протягом 6.5 годин. Компанія заявила, що пристрій витримує 3 000 циклів заряджання.

Для більшого, але все ще портативного банку акумуляторів, сонячний генератор Jackery 3000 Pro пропонує кілька функцій для гнучкості поза мережею. Пристрої можуть заряджатися за допомогою шести панелей SolarSaga потужністю 200 Вт, заряджаючись за три-чотири години від сонячної енергії та близько двох з половиною годин від мережі змінного струму. Сонячні елементи побудовані за технологією зворотного контакту з міжцифровим зв’язком (IBC) для підвищення продуктивності в похмурі дні, рано вранці та пізно ввечері.

Батарея вміщує 3,024 Вт-год енергії та забезпечує 3,000 Вт вихідної потужності змінного струму. Він може виробляти максимум 8 500 Вт-год на день. Акумулятор може працювати у важких умовах, розряджаючись при температурі до.40 градусів.4 F (-15.6 C).

Популярний контент

3000 Pro має оновлену систему охолодження, керовану високоточними чіпами і дев’ятьма датчиками, які, за словами Джекері, покращили ефективність розсіювання тепла на 30%. Під час заряджання в тихому режимі акумуляторні батареї працюють безшумно. нижче 30 децибел. Вони також оснащені Bluetooth і Wi-Fi для зв’язку з мобільними пристроями.

chem, battery, стековий, сонячний, генератор

Компанія Geneverse представила портативний сонячний генератор HomePower PRO Plus, який можна перетворити на мережеву генераторну систему для резервного живлення будинку. Пристроями можна керувати через додаток для виконання мережевих послуг, таких як гоління під час пікових навантажень.

Вони мають 4 838 Вт-год ємності, 4 400 Вт номінальної потужності та 8 800 Вт імпульсної потужності. Розетка підтримує до 30 А, пропонуючи корисне альтернативне джерело живлення для підрядників та мандрівників RV.

PRO Plus розміщений у моторизованому “візку” для легкого перенесення та містить 18 розеток, прихованих під розсувними панелями. Система оснащена двома модульними батареями Geneverse, які можна знімати для гнучкого використання. Продукт буде доступний у другому кварталі.

Батареї можна зарядити від розетки змінного струму менш ніж за дві години або від сонячної енергії за дві-чотири години. Geneverse також пропонує Solar Pergola. розкладний навіс, який забезпечує тінь і живить акумуляторну батарею.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Райан Кеннеді

chem, battery, стековий, сонячний, генератор

Райан приєднався до журналу pv у 2021 році, принісши досвід провідного інсталятора сонячних панелей для житлових будинків та U. S.

Накопичувальний сонячний генератор

chem, battery, стековий, сонячний, генератор

Гібридна сонячна батарея Sol-Ark 12k “все-в-одному

Нова універсальна сонячна генераторна система Sol-Ark 12K з кольоровим сенсорним дисплеєм може використовуватися як в автономному режимі, так і в електромережі, з акумуляторами або без них.

 • з можливістю стекування до 72 кВт і піковою потужністю 20 кВт
 • 9 кВт безперервної потужності для автономного виробництва
 • До 9 кВт безперервної потужності для мережевого виробництва
 • Одночасне керування живленням від сонячних панелей, акумуляторних батарей, мережі, генератора та навантажень змінного струму
 • Висока ефективність (CEC-зважена ефективність 96%) означає, що потрібно менше сонячної енергії!

Опис

Гібридна сонячна генераторна система Sol-Ark 12K може використовуватися в мережевих, автономних або резервних сонячних системах. Система Sol-Ark може накопичуватися і розширюватися, тому вона може зростати в міру зростання ваших потреб в електроенергії. Можливість штабелювання до 72 кВт та пікова потужність 20 кВт! Конструкція “все-в-одному” з попереднім підключенням робить цю систему простою в установці. Погляньте на деякі вбудовані функції Sol-Ark 12k нижче:

 • Повністю попередньо підключена система. інвертор та контролер заряду включені
 • Кольоровий сенсорний екран
 • Розумні режими: Продаж від мережі, Автономний режим, Акумулятор, Обнулення лічильника, Час використання, Пік гоління
 • Інтегроване відключення постійного струму, автоматичний запуск генератора, панель критичних навантажень
 • Перемикач без збоїв
 • Розумне навантаження (визначте пріоритети для предметів першої необхідності, використовуючи менше розкоші)
 • Вимикач генератора (до 12 кВт на вході генератора)
 • Хмарний моніторинг та програмування

Застосування:

 • Продаж в мережу: продавайте електроенергію назад в енергопостачальну компанію, щоб зменшити рахунок за електроенергію
 • Режим обнулення лічильника: Обнулення рахунку за електроенергію без додавання нового розумного лічильника
 • Режим використання за часом: Використовуйте сонячну енергію та батареї, щоб мінімізувати споживання електроенергії з мережі, коли вона найдорожча
 • Розумний режим навантаження: Визначте пріоритети для найнеобхіднішого, а розкіш використовуйте з меншими витратами

Установка: На відміну від багатьох гібридних інверторів, Sol-Ark 12K є універсальним пристроєм, що означає, що вам не потрібно збирати кілька частин, щоб отримати основні функції.

Потужність: Sol-Ark 12K викачує енергію так само, як і мережа, дозволяючи вам живити прилади 120В / 240В / 208В. Sol-Ark можна розширити від 5 до 40 (13 кВт) сонячних панелей і 0-32 акумуляторів на блок 12K.

 • Від мережі до змінного струму: 96%-96.5%, один з найвищих показників у галузі.
 • Від фотоелектричних панелей до акумулятора до змінного струму: 93%
 • Акумулятор: Співпрацюючи з нашими партнерами з виробництва акумуляторів, Sol-Ark працює над оптимізацією терміну служби будь-якого акумулятора, і ви можете використовувати Sol-Ark 12k з усіма типами акумуляторів!

Розумне управління: Керує енергією від сонячних панелей, акумуляторів, мережі, навантаження та генератора одночасно. Користувачі можуть швидко відремонтувати або налаштувати систему, не перебуваючи на місці, за допомогою функцій віддаленого доступу та додатку.

AC/DC з’єднання: Підтримує одночасне з’єднання постійного та змінного струму до 13 кВт фотоелектричної потужності. Збільшує фотоелектричну енергію на 10-20% без збільшення розміру фотоелектричного масиву та зменшує витрати на інвертор для зберігання до 30%.

Технічні характеристики

СОНЯЧНА
Вхідна потужність 12000 Вт
ЗМІННИЙ СТРУМ
Вихідна потужність 12000 Вт 9 кВт В мережі Поза мережею
Акумулятор (необов’язково)
Вихідна потужність 9000 Вт
Загальне
Захист Сертифікація

Залишити відповідь