Кращі портативні сонячні зарядні пристрої. Сонячна панель Bigblue

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Ми розглянули 25 продуктів і витратили понад 100 годин на наукове польове тестування 15 найкращих портативних сонячних панелей, щоб знайти найкращі з них для сучасного виживання. Враховуючи ціну, довговічність, продуктивність, розмір і вагу, ми рекомендуємо портативний сонячний зарядний пристрій Ryno Tuff 21W.

 • 10 березня 2022 року: Goal Zero Nomad 7 Plus, Goal Zero Nomad 14 Plus, Renogy Portable E.Flex 10W, iClever USB Solar Charger та X-DRAGON 14W зняті з виробництва
 • Згорнути Останні оновлення

Бути готовим до надзвичайних ситуацій означає мати можливість генерувати електроенергію без електромережі. Існують більші сонячні панелі для дому та базового табору, але багато виживальників хочуть заряджати свої портативні акумулятори та пристрої, що живляться від USB (наприклад.g. телефони) під час пішої прогулянки. Ці портативні сонячні панелі, які зазвичай продаються для рюкзаків, походів або кемпінгу, є основною частиною дорожніх сумок та автомобільних наборів багатьох людей.

Портативні сонячні зарядні пристрої добре поєднуються з акумуляторними батареями (як з одним літій-іонним блоком, так і з зарядним пристроєм для батарей типу АА), а деякі з них навіть мають вбудований акумуляторний блок.

Незважаючи на те, наскільки простими здаються ці сонячні зарядні пристрої. ви ставите їх на сонці і підключаєте до них своє обладнання, так??. Вибір правильного зарядного пристрою та навчання його ефективному використанню. це набагато більше, ніж ви можете собі уявити.

Ознайомтеся з посібником для початківців з автономної енергетики, щоб дізнатися про основи простими словами і про те, яке обладнання вам потрібно для досягнення ваших цілей.

 • Більші панелі завжди працюють краще. Купуйте найбільший зарядний пристрій, який підходить вам за розміром, вагою та бюджетом.
 • Час доби не має такого значення, як розміщення панелей перпендикулярно до сонця.
 • Незважаючи на те, що ви можете прочитати в інструкціях, дуже рідко панелі не повертаються до повної потужності після проходження хмари над головою. Це могло бути проблемою для старих панелей, але, схоже, в поточному поколінні це було виправлено.
 • Спека знижує продуктивність панелей, тому тримайте панелі подалі від гарячих поверхонь, таких як камінь або метал. Деякі з панелей, які досить сильно нагрівалися, мали швидкі коливання напруги і струму, і ці дикі коливання знизили загальний вихід енергії протягом тестового запуску.
 • Не заряджайте телефон/фару/що завгодно безпосередньо від сонячної панелі на спекотному сонці. Скоріше, спочатку зарядіть акумулятор, а потім використовуйте його для зарядки телефону.

Читайте під згином для отримання детальної інформації про наші методи тестування та дані, поради щодо отримання максимальної віддачі від вашої панелі та багато іншого.

Найкраще для більшості людей:

Сонячний зарядний пристрій Ryno Tuff 21W USB

Цей досить дорогий і потужний зарядний пристрій не зовсім компактний. 1 фунт і 1 квадратний метр площі панелі, але він досить тонкий і легкий, щоб поміститися в типову упаковку.

Найкращою портативною сонячною панеллю для більшості людей є Ryno Tuff 21W. Після багатогодинного тестування за допомогою навантажувального тестера і мультиметра цей зарядний пристрій зайняв перше місце в нашому огляді за такими ключовими показниками, як вихідна потужність, ват на унцію та ефективність. Коли ми вимірювали погоду, рівень сонячного світла та нагрівання панелі в різних умовах, Ryno Tuff змогла підтримувати вражаючі 10 Вт на одному USB-порті. Насправді, ми навіть змогли трохи збільшити потужність до 12 Вт під час одного тестового запуску. Ціна також правильна. часто на 5-10 дешевше, ніж у конкурентів. до такої міри, що це не тільки загальний переможець, але й найкращий бюджетний варіант.

Станом на червень 2022 року служба підтримки для Ryno Tuff, схоже, не існує. Це якісна панель, і її все ще продають авторитетні продавці, але не очікуйте жодних гарантій або обслуговування клієнтів.

Ми наполегливо рекомендуємо поєднувати сонячний зарядний пристрій з окремим зовнішнім USB-акумулятором, щоб вам не довелося псувати вбудовані акумулятори ваших гаджетів, випікаючи їх на сонці під час циклу зарядки. Багато продуктів у цьому посібнику продаються у версіях з акумулятором, вбудованим у сонячний зарядний пристрій, і без нього. Хоча ми вважаємо за краще тримати зарядний пристрій і акумулятор окремо, не буде помилкою, якщо ви виберете версію з вбудованим акумулятором.

Сонячний зарядний пристрій CHOETECH 19W USB

Дуже близьке друге місце, ця панель трохи компактніша за конкурента Ryno Tuff з показником 0.9 квадратних метрів загальної площі фотоелектричних панелей. Трохи більше, але на 40% важче, ніж Renogy.

CHOETECH 19W є чудовою альтернативою. якщо ви можете знайти CHOETECH приблизно за тією ж ціною, що і Ryno Tuff, впевнено беріть будь-який з них. CHOETECH важить стільки ж, скільки Ryno Tuff, але складається в трохи компактнішу конструкцію, яка економить дорогоцінний простір у менших сумках. Якість збірки міцна, як і у Ryno, але нам більше сподобалися вбудовані металеві кільця CHOETECH, ніж тканинні петлі на Ryno. Ця панель показала трохи меншу пікову потужність, ніж Ryno в більшості наших тестів, але загальна продуктивність досить близька в більшості умов.

Чудово підходить для роботи в умовах низької освітленості:

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 3 28 Вт

Цей великий 1.Панель площею 3 квадратних метри здатна витискати енергію з найгірших погодних умов, але працює за 1 годину.33 фунти.

З іншого боку, візьміть сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W, якщо вам потрібна більша потужність і ви готові мати справу з більшою панеллю. Загальна площа панелі безпосередньо впливає на вихідну потужність. особливо в умовах постійної недостатньої освітленості. тому виживальникам у таких місцях, як Тихоокеанський північний захід, можливо, доведеться взяти з собою більший зарядний пристрій, якщо вони дійсно дбають про готовність до електропостачання. BigBlue має три USB-порти і дуже добре показав себе в наших тестах. Великий розмір робить цей зарядний пристрій одним з найважчих в нашому огляді, але в похмурі дні він видавав вдвічі більше енергії (8 Вт проти 4).5 Вт) від Ryno та Choetech.

Хоча BigBlue має меншу висоту і ширину, ніж Ryno Tuff, додаткова панель робить його важчим і товщим у складеному стані. Renogy набагато менший і легший за них обох.

 • Різниця між рекламою та реальністю
 • Кут нахилу до сонця має значення
 • Розмір панелі безпосередньо впливає на потужність
 • Скільки часу знадобиться для заряджання мого телефону?
 • Як визначити час заряджання вашого пристрою
 • Чому зарядка через USB. це дивно
 • Як ми обирали конкурентів
 • Як ми тестували
 • Чому інші відгуки про похідні сонячні зарядні пристрої не відповідають дійсності
 • Інструкція для ботаніків про те, як читати повні результати тестів
 • Ознайомтеся з даними по кожній панелі

Здоровий глузд підготовка, прямо до вашої поштової скриньки.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку, щоб дізнаватися про нові статті та розіграші. 1-2 імейли на місяць. 0% спаму.

Рекламовані цифри не відповідають дійсності

Наше тестування показало, що реальна продуктивність майже ніколи не досягає заявлених компаніями показників. У кращому випадку, ви повинні використовувати ці цифри, щоб зрозуміти відносні відмінності між продуктами. Якщо у вас є конкретні цифри, які вам потрібно досягти, наприклад, вати або ампер, припускайте, що вони відрізняються від маркетингових даних принаймні на 25-50%.

Більшість USB-зарядних пристроїв мають назви на кшталт RAVPower 16W, де 16W означає потужність у ватах. Але номінальні показники потужності, що надаються виробниками, генеруються в дуже штучних тестових умовах, щоб просунути якомога більшу кількість максимально можливих.

Краще використовувати заявлені цифри потужності як приблизний показник загального розміру панелі та відносної потужності. e.g. панель з маркуванням 20 Вт, ймовірно, трохи сильніша і більша, ніж панель з маркуванням 10 Вт, навіть якщо жодна з них не досягне заявлених показників.

Аналогічно, ми виявили, що підсилювачі, які виходять з USB-порту, майже ніколи не досягали номінального максимуму. Наприклад, одна панель, яка рекламувала 2.Вихідна потужність 4 ампер на USB-роз’ємі насправді ніколи не перевищувала 1.8.

Вихідна потужність сильно залежить від кута нахилу до сонця

Наше тестування показало, що кут нахилу панелі до сонця має набагато більше значення, ніж просто час доби. Панель під поганим кутом опівдні буде працювати гірше, ніж та ж панель, спрямована прямо на сонце о 18:00. Навіть кілька градусів відхилення від 90/перпендикуляра дають помітну різницю.

Деякі з цих зарядних пристроїв досягають максимальної потужності навіть о 7 годині вечора. просто завдяки правильному розташуванню.

Ви знаєте всі ці рекламні фотографії, де панель прикріплена до рюкзака туриста, використовуючи петлі, які спеціально вбудовані в панелі для цієї мети?

Це спрацює, тільки якщо сонце знаходиться прямо за вами, або ви можете розмістити частину панелі на верхній частині сумки. Вертикальне розташування майже ніколи не працює, особливо якщо ви постійно змінюєте орієнтацію панелі до сонця.

Вам не потрібно няньчитися з панеллю кожні кілька хвилин, просто будьте розумні у своєму позиціонуванні. Найгірший випадок: покладіть панель рівно до середини дня.

Щоб побачити, наскільки важливий кут нахилу сонця в реальних цифрах потужності, ось графік орієнтовного тесту з панеллю BigBlue 3 28 Вт в сонячний, ранній вересневий день, приблизно опівдні.

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Ми повертали панель у різних положеннях, одночасно записуючи аудіозапис, щоб позначити ці положення та часові мітки на графіку вище. Ви побачите, що рівень сонячного світла постійний і становить близько 750 Вт/м2, але вихідна потужність панелі сильно коливається в різних положеннях.

Наприклад, коли ми перемістили панель з плоского положення під кутом 45 градусів до сонця, вихідна потужність підскочила з трохи менше 12 Вт до 14 Вт. Якщо повернути панель на 45 градусів обличчям до сонця, вихідна потужність знизилася до двох ват.

Загальний розмір панелі є найбільшим фактором потужності

Незалежно від бренду, технології або ціни, загальна площа поверхні панелі є фактором номер один, що впливає на продуктивність сонячного зарядного пристрою. Ви також не можете перемогти це, викидаючи на це гроші. для отримання максимальної потужності та найкращої продуктивності в широкому діапазоні умов, як правило, краще взяти великий і дешевий, ніж маленький і дорогий.

На діаграмі розсіювання нижче порівнюється загальна площа панелі кожного зарядного пристрою (у квадратних метрах) із середньою вихідною потужністю під час найефективнішого тестового запуску. Для науковців існує сильна кореляція зі значенням p, що дорівнює 0.8.

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Зарядні пристрої з меншою загальною площею панелі також були більш чутливими до ширшого діапазону умов сонячного світла. Щоб досягти максимуму, потрібно більше сонячного світла, і вони швидко падали при менш ніж ідеальному освітленні.

Хоча чим більше, тим краще, але ідея полягає в тому, щоб бути портативним, саме тому ми вирішили не включати панелі, які, на нашу думку, були занадто великими для звичайної сумки. Просто візьміть найбільшу, яку ви можете в межах вашого простору, ваги та бюджету.

Скільки часу знадобиться для зарядки мого телефону?

Основне питання. в більшості випадків єдине питання, на яке всі хочуть отримати відповідь при покупці портативних сонячних зарядних пристроїв. це: як довго буде заряджатися мій телефон, якщо я поставлю його під прямі сонячні промені??

Подобається вам це чи ні, але відповідь. “це залежить”.” Існує так багато різних факторів, які впливають на це питання, що будь-які загальні відповіді є брехнею заради простоти.

Подумайте про відповідь на питання “який автомобіль може проїхати найдальше на галоні бензину”?” Щоб перевірити це, вам потрібно, щоб все інше було однаковим. ті ж самі шини, той же маршрут, ті ж самі погодні умови, той же тип нафти і газу, та ж сама вага в транспортному засобі і так далі.

Аналогічно, різні сонячні зарядні пристрої поводяться по-різному залежно від погодних умов, кута нахилу до сонця, температури, типу пристрою, до якого вони підключаються, тощо. А різні зарядні пристрої мають різний хімічний склад акумулятора, ємність, алгоритми заряджання тощо.

Далі в цьому огляді ми пояснимо, як ми впоралися з цими відмінностями, щоб бути максимально науковими, і чому більшість інших оглядів портативних сонячних зарядних пристроїв, які ви бачите в Інтернеті, за своєю суттю є недосконалими, оскільки вони не вимірюють яблука до яблук.

Як визначити час заряджання вашого пристрою

Під час заряджання будь-якого типу акумулятора важливими є два числа: ват-години (Вт-год) і вольти (В).

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Кожен акумулятор містить певну кількість ват-годин енергії. Отже, для порожнього акумулятора ємністю 9 Вт-год вам потрібно подавати на нього 9 Вт протягом години або 4.5 Вт протягом 2 годин (і так далі), щоб довести його до повного заряду. Чим більше ват видає ваш зарядний пристрій, тим швидше заряджається ваше обладнання.

Ця діаграма показує кількість сонячного світла, яку тестова панель отримала протягом години (жовтий колір), яка була постійною в сонячний день, скільки енергії панель випромінювала з цього сонячного світла в будь-який момент (червоний колір/ват), і скільки сукупної енергії було надіслано на USB-пристрій (синій колір/ват-години).

Уявіть собі синю лінію як загальний заряд, що надходить до акумулятора, і саме тому вона збільшується з часом.

Тому, переглядаючи графіки тестових запусків для різних панелей в цьому огляді, стежте за тим, як ця лінія зростає з часом при різних умовах сонячного світла, щоб зрозуміти, як панелі будуть працювати з різними розмірами акумуляторів.

Наприклад, зарядний пристрій Nekteck на графіку вище створив 9.3 Вт-год заряду за годину. Оскільки батарея iPhone XS має ємність 9.8 Вт-год, він би зарядився приблизно до 95% (від нуля) за годину. Знову ж таки, це приблизні цифри, тому що iPhone буде змінювати свої потреби в напрузі і струм, що споживається з панелі в міру того, як його внутрішній акумулятор просувається через цикл зарядки.

Чому зарядка через USB. це дивно

Літій-іонні акумулятори, які ви зазвичай заряджаєте через USB, витрачають більшу частину свого корисного часу роботи при 3.7V, але вам потрібно буде заряджати їх мінімум на 4.2 В, щоб зарядити їх на 100 відсотків. Залежно від специфіки акумулятора може бути невеликий розкид, але 4.2В. це те, до чого ви повинні прагнути.

Зарядні пристрої USB. будь то акумуляторні батареї або сонячні панелі. мають USB-порти з номінальною напругою 5 В. Ця номінальна напруга 5 В є стандартом USB при зарядці акумулятора, але те, що відрізняється від одного USB-роз’єму до іншого (-A).B, міні тощо.). це ампер, які порт може видати. Наприклад, багато старих моделей USB можуть заряджати батарею зі швидкістю 1.5А, але деякі нові ароматизатори для швидкої зарядки працюють на 2.1A.

USB-порти на сонячних зарядних пристроях, які ми протестували, мають різну силу струму, тому в нашій таблиці ми вказали максимальну силу струму порту з найбільшою силою струму на кожному зарядному пристрої.

Ці відмінності в силі струму та потужності між портами впливають виключно на швидкість заряджання пристрою при підключенні до них. Вони не становлять загрози безпеці з наступних причин:

Ви точно не можете підсмажити свій телефон, підключивши його до порту, який видає занадто велику потужність USB. USB-порт 5В 2А = 10 Вт не “виштовхує” 10 Вт потужності в те, що ви до нього підключаєте. Натомість, ваш пристрій може заряджати до 10 Вт. або до максимальної номінальної потужності порту. за один раз. Тож немає небезпеки підсмажити телефон, якщо ви під’єднаєте його до зарядного порту USB, який здатен видавати набагато більше енергії, ніж він може використати. Телефон буде брати з порту стільки енергії, скільки зможе, і порт не буде намагатися дати телефону додаткову енергію.

Ви, ймовірно, не можете підсмажити порт USB-зарядного пристрою, підключивши до нього неправильний телефон. Ваш планшет може спробувати витягнути 20 Вт з 10-ватного USB-порту, але якщо цей USB-порт має захист від перезарядки, то все буде гаразд. Більшість протестованих нами панелей не рекламують захист від перезарядження, але це настільки стандартна функція, що ми були б шоковані, якби вона не була універсальною для цих продуктів.

Як ми обирали претендентів

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Ми створили таблицю з 26 панелей після вивчення інших оглядів і пошуку загальних рекомендацій на форумах, присвячених готовності до надзвичайних ситуацій, відпочинку на природі та електроніці. Звідти ми вибрали моделі, які здавалися найкращими кандидатами, звузивши коло до 15 для особистого тестування.

Хоча розмір завжди є проблемою, ми зосередилися на панелях із заявленою потужністю понад 10 Вт, за винятком Goal Zero Nomad 7, яку ми включили через її популярність серед виживальників. Більшість панелей були надані виробником, але це ніколи не порушує нашу “Підготовлену обіцянку.

Як ми тестували

Окрім звичайних якостей, таких як ціна та довговічність, наша мета полягала в тому, щоб ізолювати панелі та перевірити їх ефективність за різних погодних умов, щоб зрозуміти, яку вихідну потужність можна отримати в залежності від сонячного світла та мінливих умов навколишнього середовища.

Належне тестування портативних зарядних пристроїв вимагає багато часу та спеціалізованого обладнання. Ми ще не знайшли іншого огляду в Інтернеті, який би робив це належним чином (деталі в наступному розділі).

Ми купили вимірювач освітленості, щоб виміряти енергію сонячних променів, що потрапляють на панель, мультиметр, щоб виміряти вихід з USB-порту панелі, і USB-тестер навантаження, який діє як батарея (але з інтелектуальним управлінням, щоб ми могли змінювати споживаний струм).

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Ми розклали кожну панель на сонці на піднятій лежанці Coolaroo над кам’яним настилом світлого кольору, щоб під нею могло циркулювати повітря. Ми розмістили наш пристрій для тестування в невеликій коробці під ліжком/панеллю для затінення, а датчик сонячного світла вимірювача опромінення знаходився в одному і тому ж місці під час кожного тесту.

Це вимірювальне обладнання реєструвало багато даних протягом кожного сеансу тестування (як правило, вибірка кожні 10 секунд), які ми збирали за допомогою спеціального комп’ютерного скрипту для аналізу даних та перетворення їх на діаграми.

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Наш тестовий майданчик знаходився в центральному Техасі, за дві милі від аеропорту. Ми записали дані METAR про погоду та стан неба з цього аеропорту для основної серії тестів.

Оскільки температура навколишнього середовища впливає на продуктивність панелей, ми також спробували отримати уявлення про те, наскільки добре панелі справляються з теплом під час випікання на сонці, використовуючи тепловізійну камеру FLIR, вбудовану в смартфон CAT S61.

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Додаткові примітки для ботаніків

 • Всі вимірювання проводилися з першого USB-порту або з порту швидкої зарядки, якщо такий був у панелі.
 • USB-тестер навантаження був налаштований на струм у два ампера. Якщо потужність панелі падала занадто низько, вона втрачала живлення, але щоразу, коли її знову вмикали, вона одразу ж починала знову споживати струм на тому ж двоамперному рівні.
 • USB-мультиметр живився від окремого USB-входу, тому, якщо і коли панель зникала через хмарність, він продовжував записувати.
 • Тривалість більшості тестів становила щонайменше одну годину, хоча ми часто залишали панелі працювати набагато довше, щоб отримати уявлення про їхню роботу в найрізноманітніших умовах.
 • Панелі були винесені з будинку з кондиціонером і відразу ж підключені до випробувального пристрою, тому всі тести відображають підвищення температури панелей протягом сеансу.
 • Ми протестували лише один USB-порт, навіть якщо зарядний пристрій мав кілька, оскільки з панелями такого відносно невеликого розміру ви дійсно хочете заряджати одну річ за раз.
 • З наших тестових даних ви побачите, що, збільшивши силу струму, ми змогли досягти максимуму навіть для найбільших панелей з одним заповненим портом, тому ми впевнені, що наш рейтинг панелей залишається незмінним, навіть якщо ми завантажуємо більше одного порту.
 • Загалом, більшість панелей показали найкращі результати, коли ви намагаєтеся витягнути з них менше заявленого максимального струму, і трохи гірші, коли ви використовуєте максимальну силу струму або вище неї.
 • В результаті, замість того, щоб налаштовувати струм для кожної панелі, ми вирішили використовувати постійне значення 2А. Налаштування жеребкування для кожного з них було схоже на перевірку рекламних заяв, що є менш важливим, ніж реальне використання.
 • Ми вибрали 2А, тому що рекламований вихідний струм USB варіювався від 1.від 4А до 3А, багато на рівні або близько до 2.4А, тому ми помилилися в меншу сторону. 2А також здавалося правильним порогом для відображення сучасних смартфонів, планшетів і т.д.
 • Оскільки деякі з панелей, особливо меншого розміру, дійсно погано працювали при навантаженні 2А, а більші, які могли витримувати більший струм, були обмежені ним, ми провели кілька коротших тестових запусків з різною силою струму від 1А до 3А, залежно від панелі.
 • Ми використовували результати цих коротких тестів, коли вони здавалися доречними, і не були догматично налаштовані на використання лише числа, отриманого при навантаженні 2А. Ідея полягає в тому, щоб отримати реалістичну картину того, що може зробити кожна панель, а також придумати змістовний спосіб їх справедливого ранжування.

Чому інші огляди похідних сонячних зарядних пристроїв мають недоліки

Досліджуючи цю сферу, ми були шоковані тим, наскільки ненауковими та оманливими є інші огляди найвищого рівня. тому, хоча ми любимо уникати розмов про конкурентів, ми вирішили поділитися своїми міркуваннями, сподіваючись підняти хвилю на цьому ринку.

Більшість інших сайтів пішли більш швидким і дешевим шляхом: виносили панель на вулицю в сонячний день, підключали до неї частково заряджену Li-Ion батарею на певний час, а потім оцінювали результати виключно за тим, на скільки % пунктів збільшився заряд батареї (e.g. від 10% до 15% за додаткову плату). Панель A, яка збільшила заряд батареї на 8%, “виграла” у панелі B, яка збільшилася на 6%.

Проблема полягає в тому, що Li-Ion має криву зарядки, тому в залежності від того, з якого рівня заряду ви починаєте, знадобиться або більше, або менше енергії, щоб додати відсоткові пункти до лічильника заряду. Отже, якщо вони не використовують одну і ту ж батарею з однаковим рівнем часткового заряду кожного разу, тести не зовсім справедливі.

складні сайти повністю розряджають акумуляторну батарею, потім підключають її до мережі та заряджають, вимірюючи накопичений заряд за допомогою вимірювача потужності. Деякі пішли ще далі, “підтвердивши” результати, розрядивши батарею до нуля і вимірявши кумулятивний вихід.

Це покращення, але це все ще часткове тестування батареї, а не тільки панелі в ізоляції. Температура акумулятора і швидкість його заряджання та розряджання впливають на те, скільки заряду він утримує. Це означає, що температура та інші фактори можуть вплинути на результати.

Деякі сайти проводять точкові тести максимальної потужності панелі, повідомляючи, що панель досягла піку при X вольтах і Y амперах. Це так само помилково, як стверджувати, що автомобіль може проїхати 50 миль на галоні, тому що оглядач виміряв ефективність використання газу під час спуску з гори на холостому ходу. Як ви можете бачити з наших результатів, деякі з панелей проходять через періоди, коли їх вихідна потужність сильно коливається. Частковий знімок не дає повної картини. Правильний тест буде вимірювати продуктивність і змінні в часі.

Нарешті, можливо, найсерйозніша проблема найпопулярніших тестів сонячних панелей полягає в тому, що в них немає жодного вимірювання сонячного випромінювання. фактично, часто немає навіть звіту про погоду!

Сонячне випромінювання (ват на метр квадратний). це енергія, що потрапляє на сонячну панель. Температура панелі впливає на її ефективність при перетворенні сонячного випромінювання в електрику. Тому, коли не вдається провести ретельні вимірювання як сонячної енергії, так і температури панелей, неможливо порівняти яблука з яблуками. Розпливчасті розмови про “сонячну погоду” або “хмари, що проходять повз” не є достатньо точними.

Як прочитати повні результати тесту

Сонячне світло (“опромінення”) показано у вигляді числа на кшталт 600 Вт/м^2. Простіше кажучи, це кількість енергії, що потрапляє на поверхню площею один квадратний метр (близько 10 квадратних футів). Ми досягли 1000 Вт/м^2 в яскравий техаський день при температурі 108F, в іншому випадку звичайний сонячний день з сонцем прямо над головою був у діапазоні 750-900, частково хмарний або з сонцем під кутом був би 500-750, а реальний хмарний покрив опускався б приблизно до 120. На графіках ми розділили ці цифри на 100, щоб отримати їх в діапазоні 0-10.

Потужність (Вт) = вольт х ампер. Загалом, напруга на панелях була стабільною, тоді як сила струму дещо змінювалася. Ви можете отримати базові значення напруги та сили струму з електронної таблиці для кожного тестового запуску.

Енергія (ват-години). це поточна загальна потужність, що надходить в батарею протягом певного часу. Якщо пристрої, які вас цікавлять, мають батареї, що вимірюються в мАг (міліампер-годинах), посібник для початківців пояснює, як конвертувати, щоб ви залишалися “яблуками до яблук”.

Ефективність: Реальна ефективність панелей, яку ми виміряли, була в діапазоні 0.2% до 1.5% діапазону, тому ми помножили на 10, щоб помістити їх на графіки поряд з потужністю. Набагато більше про це в наступному розділі.

Зосередьтеся на вихідній потужності, а не на напрузі

Якщо ви подивитеся на дані тестів, то побачите, що лише деякі з панелей коли-небудь досягали позначки 4.2 В, необхідних для повної зарядки середнього літій-іонного акумулятора, а тим більше, щоб він залишався зарядженим протягом забігу. Це не так важливо, як може здатися.

Просто зосередьтеся на колонці потужності. Оскільки потужність = вольт х ампер, ви можете отримати 5 Вт потужності з 2.5В х 2А, або від 5В х 1А. Для одного тесту ми, можливо, набрали навантаження 2А, яке показало лише 2.5 В, але якщо ми зменшимо його до 1 А під час наступного запуску, ми завжди зможемо наблизитися до 5 В.

Ось що відбувається: Більшість сучасних USB-пристроїв, будь то акумуляторна батарея або електронний пристрій для читання, мають чіп-контролер, який інтелектуально заряджає внутрішній акумулятор, коли ви підключаєте їх до однієї з цих панелей. Таким чином, чіп змінює споживаний зарядним портом струм відповідно до потреб акумулятора в напрузі для будь-якої частини циклу зарядки. якщо це початок циклу зарядки, йому може знадобитися менша напруга і/або струм, ніж в кінці циклу.

Ми провели низку коротших тестів на панелях, які не досягли показника вище 4.2В в основних тестових прогонах, щоб безпосередньо підтвердити, що якщо ми зменшимо споживаний струм приблизно до 1 ампера, напруга стане набагато вищою за 4.2. Таким чином, навіть панелі, які мають показники напруги в діапазоні 2.5В, отримають до 4.2В і повністю зарядити акумулятор, якщо зменшити споживаний струм, якщо пристрій, в якому знаходиться акумулятор, має контролер заряду, який може керувати процесом, змінюючи струм.

Розуміння ефективності сонячного зарядного пристрою

Ефективність сонячної панелі виражається у відсотках від вихідної потужності, поділеної на вхідну. Тому ми виміряли ват/м^2, що випромінюється сонцем під час кожного тестового запуску, помножили це на загальну площу панелей кожного зарядного пристрою в квадратних метрах і розділили виміряну вихідну потужність на отримані результати.

Ми ніколи не отримували реальних показників ефективності вище 14% навіть для найкращих зарядних пристроїв за найідеальніших умов. Це нижче рекламованих показників ефективності від 20% до 25%.

Можливо, технологія панелі є настільки ефективною в ідеальних лабораторних умовах, але на той час, коли вони упаковують її в зарядний пристрій і приєднують до неї кілька USB-портів, ефективність знижується.

Сонячний зарядний пристрій Aeiusny 20W

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Сонячний зарядний пристрій 70 Aeiusny 20W. це великий, важкий пристрій, від якого ми очікували багато чого, виходячи з розміру, але ми були розчаровані продуктивністю. Ми не змогли стабілізувати вихідну потужність панелі, і оскільки вихідна потужність була по всій карті, вона не давала багато загального заряду в будь-якому тестовому прогоні, незалежно від того, наскільки ідеальними були умови сонячного світла.

Нам сподобалися інтегровані кільця, і якість збірки пристойна. Але з огляду на проблеми, з якими ми зіткнулися, ми не можемо рекомендувати Aeiusny. Ми зачекаємо і повернемося до цього питання, якщо виробник виправить або прояснить проблеми.

Примітки до тесту: Це одна з панелей, на яку, як ми підозрюємо, може вплинути якась схема автоматичного виявлення “розумного” пристрою в наших тестах. На сторінці зарядного пристрою на Amazon вказана наступна характеристика:

“Розумна” технологія: Сонячна панель Aeiusny має технологію Smart IC, яка виявляє пристрій за допомогою сигналів USB PIN-коду та забезпечує оптимальну потужність зарядки та оптимальну швидкість зарядки для пристроїв Android та iOS одночасно, автоматично підлаштовуючись під вимоги пристрою.”

З графіків видно, що вихідна потужність зарядного пристрою дуже стрибкоподібна, під час першого тестового запуску струм коливався приблизно від 2А до 0.5A. 0A. 1.5А, ніби він полює серед стандартних рівнів струму USB, щоб знайти правильний.

Ми не зовсім впевнені, що сталося під час другого тесту, але, найімовірніше, панель не була повністю підключена до тестового пристрою, тому незначна кількість енергії на графіку насправді надходить від входу USB, а не від входу панелі.

Що стосується третього тесту, то вимірювач освітленості випадково не реєстрував, але небо було абсолютно чистим, без хмар, так що хмарний покрив не відображався б у ньому в будь-якому випадку.

Під час четвертого тестового запуску, який був проведений з навантажувальним тестером, налаштованим на струм 3А, ви можете бачити, що панель провела більшу частину часу близько до нуля, при цьому струм періодично підскакував вгору до 1А і 2А. Це схоже на те, що спроба тестера намалювати більш високе навантаження дійсно зациклила його.

Або, можливо, тепло є основною причиною диких коливань потужності, оскільки в першому і третьому тестових запусках панель залишалася стабільною протягом приблизно 15 хвилин, перш ніж почала розгойдуватися в різні боки.

Існує ймовірність, що технологія панелі є винуватцем. Ми помітили таку саму повсюдну картину вихідної потужності в інших продуктах зі схожим зовнішнім виглядом комірок панелі (наприклад.g. зарядний пристрій Foxelli), що часто вказує на спільного постачальника або завод.

BigBlue 3 28 Вт

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 70 BigBlue 3 28W. це велика, високоякісна панель, з надзвичайно чистою вихідною потужністю, яка тісно корелює з надходженням сонячного випромінювання. Ви можете бачити, наскільки чистими є графіки потужності та ефективності для більшості тестів і наскільки стабільною залишається вихідна потужність в умовах повного сонячного світла.

Якість збірки цієї панелі хороша, але не виняткова, оскільки це стандартна поліефірна кришка з вбудованими металевими кільцями. Здається, вона залишалася досить прохолодною, навіть під літнім техаським сонцем, щоб залишатися стабільною та ефективною. Ми не побачили жодних бульбашок чи інших пошкоджень від нагрівання.

Основними недоліками цієї панелі є розмір і вага. Ми включили цей показник, тому що бачили, що багато інших людей вважають його трохи нижчим за граничний для портативного зарядного пристрою в рюкзаку. Незважаючи на більшу вагу, ця панель дуже добре працює в умовах недостатнього сонячного світла. BigBlue показала набагато кращі результати при помірному сонячному світлі, ніж будь-яка інша панель в цьому огляді, отримавши до 8 Вт в умовах, коли інші панелі намагалися б виробити 4.5W.

Примітки до тесту: Для більшості тестів ми встановили навантажувальний тестер на 2А струму, який зарядний пристрій тримав близько до цього значення на рівні 4.9V.

Для тесту “bigblue-3” ми попросили тестер спробувати набрати 3А. Зарядний пристрій видавав набагато більше 2А протягом більшої частини цього пробігу, і навіть дійшов до 2.5А. вище номінальних 2.4А максимум. ненадовго.

Як і графіки ліній потужності, графіки розсіювання потужності та ефективності є надзвичайно чистими і показують, що це одна з панелей, де ефективність трохи падає, коли рівень сонячного світла досягає максимуму, а вихідна потужність плато.

CHOETECH 19W

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 55 CHOETECH 19W надзвичайно легкий і компактний для тієї кількості соку, яку він виробляє, і важить менше фунта. У нас немає претензій до загальної якості збірки, і ми цінуємо, що немає жодного зайвого матеріалу, який би його обтяжував. Відмінна продуктивність за відмінною ціною в компактному корпусі.

Вихідна потужність зарядного пристрою CHOETECH була дуже стабільною за будь-яких умов, залишаючись незмінною в періоди ідеального сонячного світла і тісно корелюючи з падіннями і підйомами від хмар, що пропливають повз. Ми змогли отримати стабільні 4 бали.5 В при 2 А для стабільної подачі 9 Вт потужності на один з цих двох USB-виходів, коли погода сприяла.

Ця панель має одне інтегроване металеве кільце у верхній частині, а потім петлі вздовж боків. Ці ткані петлі. це ціна за те, щоб не витрачати місце на обкладинці. Якби він мав інтегровані кільця, то важив би більше, оскільки довелося б збільшити кількість додаткового матеріалу корпусу по всьому периметру, щоб розмістити їх.

Єдиним невеликим недоліком цієї панелі є ефективність. вам потрібно вийти на північ від 600 Вт/м2 (помірно сонячний день з хорошим кутом нахилу панелі), щоб побачити повну вихідну потужність. Вона просто не працює так добре при низькому рівні сонячного світла, як деякі інші, більш важкі панелі. Це, безумовно, пов’язано з його меншим розміром.

Примітки до тесту: Choetech дав нам дійсно чистий вихід панелі для двох тестів, коли ми намагалися отримати з неї 2А. Коли ми спробували отримати 3А в останньому запуску, в декількох точках спостерігалася невелика нестабільність. Ми припускаємо, що ця нестабільність була пов’язана з накопиченням тепла від дуже високих рівнів сонячного світла і збільшенням споживаної потужності.

Якщо ви подивитеся на графік для тестового запуску Choetech-3, то побачите, що панель працює нормально приблизно до 30 хвилини тесту, коли вона починає виходити з ладу. Потім після заклинання хмарності та низької потужності з 00:48 до 1:05 він відновлює свою стабільність приблизно на 10 хвилин, перш ніж знову втратити її наприкінці. Це приблизно те, що можна було б очікувати, якби дуже велика кількість падаючого сонячного світла (більше 900 Вт/м2) і споживана потужність викликали надмірне накопичення тепла. На жаль, ми не сфотографували камеру FLIR під час цього забігу, тому не можемо точно сказати, наскільки сильно нагрілася панель на піку.

Подвійний сонячний зарядний пристрій Foxelli Dual USB 10W

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 45 Foxelli Dual USB 10W. один з найбільш компактних і легких пристроїв, які ми протестували, а також один з найменш стабільних. Він досить сильно вибухнув на 2А, що ми не можемо протиставити йому, оскільки Foxelli заявляє лише 1.85А макс. Але ми виявили нестабільність навіть до 1А. Однак він отримав гідні 4 бали.8 Вт в середньому в безхмарній версії цього запуску.

Якщо порівнювати його безпосередньо з аналогічним за розміром конкурентом, Choetech, то він важить трохи більше і виробляє приблизно вдвічі менше енергії. Не дуже добре.

Різниця у вазі та продуктивності, ймовірно, походить від різної марки панелей. Foxelli має тип панелі, який в наших тестах, здається, пов’язаний з меншою стабільністю при нагріванні, і, звичайно, ви можете побачити це в деяких тестових прогонах.

Примітки до тесту: Під час першого запуску панель почала працювати стабільно, а потім збожеволіла приблизно на 40 хвилині, коли потужність дико коливалася. Під час наступного запуску з більш стійким сонячним світлом він працював краще. Але на третьому запуску вона просто збожеволіла. Цей третій запуск був найгарячішим (96F, проти. 80F і 90F на двох інших), а наприкінці тесту камера FLIR зафіксувала температуру панелі 110F.

Goal Zero Nomad 14 Plus. (Знято з виробництва)

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Goal Zero. великий гравець у сфері позамережевої енергетики, і ми володіємо та використовуємо багато їхніх продуктів. Але 150 Goal Zero Nomad 14 Plus просто не доставив. Він дорогий і важкий, і його вихідна потужність не буде достатньо стабільною, щоб бути придатною для використання при температурі вище 1.5А струму. The 4.8В при 1.49 А (~7 Вт), на якому він фактично стабілізується, просто навіть близько не достатньо хороший, навіть якщо він був би таким же недорогим, як одна з інших панелей.

Але при більш ніж в 3 рази більшій ціні і майже вдвічі більшій вазі, ніж у нашого лідера, ми просто не бачимо жодних переваг для цієї панелі.

Ми працювали з підтримкою Goal Zero, думаючи, що, можливо, отримали поганий пристрій, але результати були однаковими після того, як вони надіслали нам запасні розподільні коробки. Потім ми поділилися нашими результатами з одним з їхніх інженерів, який запропонував нам провести повторне тестування з коефіцієнтом 1.5А. це дало більш стабільні результати, але це були не дуже хороші результати.

Goal Zero Nomad 7 Plus. (знято з виробництва)

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Все, що ми сказали вище про Nomad 14 Plus, стосується і 80 Goal Zero Nomad 7 Plus, але навіть більше. За ціною і вагою, майже кожен інший зарядний пристрій в цьому посібнику абсолютно руйнує Nomad 7.

Один з тестувальників The Prepared навіть мав цю ж модель кілька років тому в своєму особистому арсеналі, і в результаті цього огляду він її викидає.

Ми протестували трохи більше 0.5A, що є найбільшим показником, який ми змогли отримати від Nomad 7 на техаському сонці і при цьому зберегти його стабільну роботу. Отже, це була панель 2.6 Вт в ідеальних умовах, що ставить її на останнє місце за вихідною потужністю. Навіть якщо врахувати менший розмір, ніж у решти панелей в цьому огляді, цього недостатньо.

Сонячний зарядний пристрій iClever USB. (знято з виробництва)

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Нам сподобалася збірка і компактний дизайн сонячного зарядного пристрою 60 iClever USB Solar Charger. Він поставляється з вбудованим акумулятором на 8000 мАг, який не можна зняти, що нам, як правило, не подобається і робить тестування складнішим. Коли ми розглянули панелі зблизька, вони виглядають так само, як і панелі інших продуктів, які добре показали себе в нашому тестуванні.

У наступній ітерації цього огляду ми, можливо, включимо більше зарядних пристроїв з вбудованими акумуляторами і розробимо інший протокол тестування. Акумулятор iClever показав відмінні результати в цих тестах, однак, з дуже твердими 4.8В при 2А.

Сонячний зарядний пристрій Nekteck 21W

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 40 Nekteck 21W був одним з найкращих зарядних пристроїв, і він дуже близький за дизайном, розміром і продуктивністю до Choetech. Ці дві панелі можна порівняти, але хоча продуктивність Choetech краща, конструкція Nekteck трохи більш універсальна і довговічна. вона має кришку з трьома вбудованими кільцями на одному кінці, і два вбудованих кільця на кінці USB-порту.

За вагою, ціною та продуктивністю вона явно на вершині списку. Всього за 40 цей зарядний пристрій має фантастичну цінність.

Примітки до тесту: Вихідна потужність Nekteck була надзвичайно чистою та стабільною протягом усіх заїздів, і вона точно відповідала рівню сонячного світла. Під час третього запуску вимірювач опромінення не реєстрував, але небо було чистим приблизно до 15:00, коли вихідна потужність почала неухильно падати з кількома провалами.

Сонячна панель RAVPower Solar Charger 16 Вт

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Уникайте сонячного зарядного пристрою 50 RAVPower 16W. Ми так і не змогли домогтися стабільної роботи цього компактного зарядного пристрою на рівні 2А, і за більшістю показників він поступався навіть зарядному пристрою Foxelli.

RAVPower заявляє про 5 В і 2.Вихідний струм 4А, але ми ніколи не бачили вихідного струму навіть близько до цього в нашому тестуванні. Панель змогла утримувати напругу на одному з двох USB-портів між 4 і 5 В досить стабільно, навіть перевищуючи 5 В з пристойним запасом в декількох випадках. Але сила струму була по всій карті, коливаючись між трохи менше 2А і нулем.

Цей зарядний пристрій просто не зміг підтримувати достатній струм, щоб розрядити 4 Вт-год при навантаженні 2А. Однак, якщо ми зменшимо навантаження до 1А, ми починаємо отримувати більшу стабільність, і зарядний пристрій стабільно видає до 5 Вт.

Дивлячись на короткі періоди в тестових прогонах, де він працював добре, а також на менш формальну вибіркову перевірку, яку ми провели, де ми спостерігали за лічильниками протягом декількох хвилин, але не записували, ми бачимо, що, можливо, ця панель може підтримувати потужність до 7 Вт при абсолютно ідеальних умовах сонячного світла та навантаження. Але навіть у цьому випадку він не потрапить у топ-5 у своїй ваговій та ціновій категорії.

Примітки до тесту: Другий тестовий запуск цього зарядного пристрою. єдиний, який ми бачили в цьому огляді, де пристрій явно має проблеми з відновленням вихідної потужності після проходження хмари. Ви можете бачити, що він нестабільний протягом приблизно 10 хвилин після підключення, а потім ця нестабільність повертається щоразу, коли рівень сонячного світла падає через хмарність. Що стосується першого запуску, було багато нестабільності, що дійсно вплинуло на середню потужність зарядного пристрою та загальну вихідну потужність у Вт-год протягом запуску.

Renogy Portable E.Flex Monocrystalline 10W. (знято з виробництва)

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Нам сподобався 30 Renogy E.Зарядний пристрій Flex 10 Вт, і деякі з наших тестувальників купили кілька для своїх сімей. Якість збірки відчувається шалено міцною, за винятком шарнірів (якщо їх розчавити важкою вагою) і маленької пластикової коробочки на задній панелі для USB-порту, яка виступає таким чином, що може бути схильна до відриву в пачці. Але в іншому він відчувається як танк, що дивно, враховуючи, що він важить лише півфунта.

Renogy показав дійсно високі показники ефективності для своєї категорії компактних розмірів, і в хороший день він близький до панелі потужністю 5 Вт. Однак він чутливий до навантаження, тому ми не змогли досягти максимальної ефективності, поки не знизили навантаження до 1 А.

Він вирізняється тим, що залишається стабільним і продовжує заряджати навіть при досить низькому рівні сонячного світла. Навіть під хмарним покровом цей пристрій все ще може видавати чистий струминний заряд, чого ми не бачили з іншими меншими панелями (або навіть з деякими великими панелями).

Сонячний зарядний пристрій Ryno Tuff Dual USB 21 Вт

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 57 Ryno Tuff Dual USB 21W вийшов на перше місце за вихідною потужністю, ватами на унцію та ціною. Він показав відмінні результати в кожній області, і хоча він не був настільки стабільним у всіх тестових прогонах, як його найближчі конкуренти, в цілому він перевершив всіх інших.

Примітки до тесту: Перші два тестові запуски показали, що цей зарядний пристрій працює дуже добре, і зрозуміло, що він набрав би в середньому понад 9 Вт потужності, якби погода сприяла.

Був період нестабільності в середній третині другого тесту. Це може бути пов’язано з накопиченням тепла, але важко сказати. Третій тестовий запуск був виконаний з навантаженням 3А, і ви можете бачити, що він значно менш стабільний, ніж два інших, які були виконані з навантаженням 2А. Таку нестабільність при більшому навантаженні ми спостерігали у кількох панелей, і, як і в інших випадках, ми вважаємо, що причина, ймовірно, пов’язана з нагріванням.

Solar Camp 5V 7.6W

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: Ми не змогли отримати багато енергії з 100 сонячних батарей Solar Camp 7.6 Вт в будь-якому з циклів, де ми встановили навантаження 2А, щоб ідеально відповідати тому, що, як стверджує Solar Camp, забезпечує його порт. Зарядний пристрій не залишався стабільним протягом жодного з циклів 2А, і струм просто коливався в різні боки.

Ми нарешті почали бачити реальні результати, коли знизили силу струму до 1А. Ми зробили дуже короткий пробіг, де ми змогли отримати аж 4.9 Вт з панелі при рівні освітленості 800 Вт/м2 і вище. Якби цей зарядний пристрій міг підтримувати таку потужність протягом більш тривалого тестового запуску 1А, то це могло б поставити його в один ряд з Renogy з точки зору ват на унцію. Але навіть під час одногодинного запуску з навантаженням 1А, коли ми імітували ясний день, видаливши хмарний покрив з набору даних, потужність все одно трохи коливалася, і в підсумку ми отримали 2.7 Вт в середньому.

Зрештою, навіть незважаючи на те, що Solar Camp легший і здатний працювати на 4.9 Вт вихідної потужності для коротких відрізків часу в ідеальних умовах, ми все ще не вважаємо, що він дійсно в тому ж класі, що і Renogy з двох причин:

 • Якість збірки Renogy зашкалює, особливо в порівнянні з тонким, гнучким Solar Camp.
 • Renogy значно дешевша, особливо якщо ви знайдете її на розпродажі.

Продуктивність Solar Camp може зводитися до того, що в ньому використовується дизайн панелі, який відрізняється від усіх інших в цьому огляді. На фото видно, що панелі мають інший вигляд, і вони на тонкій, гнучкій підкладці.

Solar Camp рекламує цей пакет як легкий і водонепроникний, і хоча ми не перевіряли останнє твердження цього разу, воно, ймовірно, справедливе. Це дуже компактний зарядний пристрій для кількості панелей і загальної площі панелей, яку ви отримуєте. Нам сподобався дизайн і збірка. На жаль, продуктивність просто відсутня в нашому тестуванні.

Примітки до тесту: У першому тесті був один приблизно 15-хвилинний відрізок часу, коли ця панель витримала близько 2А. Але решту часу в усіх тестах струм коливався між нулем і 500 мА, а напруга залишалася між 4 і 5 В. Ми не знаємо, чому і як це сталося, але ми простежили за ними, щоб побачити, чи не зможемо ми поліпшити це в майбутньому огляді.

Ми провели наступний тест з силою струму 1А і отримали набагато кращі результати, але цього все одно недостатньо, щоб включити цей зарядний пристрій до наших основних рекомендацій.

SunJack 15W

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 80 SunJack 15W. дорога і помірно важка панель. Якість збірки схожа на зарядний пристрій Renology, який нам сподобався: твердий пластик і побудований як танк. Але з точки зору вихідної потужності, він просто не вразив нас, як ми сподівалися, коли вперше витягли його з коробки.

Ми протестували зарядні пристрої з різною силою струму, від 1.5А до 2.8А, і ми дійсно не змогли змусити цей зарядний пристрій видати більше 9 Вт. Ми хотіли б мати можливість протестувати в деякі дні з довгими ділянками випромінювання понад 950 Вт/м2, тому що ми підозрюємо, що при правильному навантаженні ми могли побачити більше 10 Вт. Але цього не сталося, і, незважаючи на це, вона нічим не краща за набагато легші та дешевші зарядні пристрої.

Модель, яку ми протестували, поставляється в комплекті зі знімним акумулятором на 10 тис. мАг, який здається пристойним. Після тестування SunJack випустив модель без акумулятора, яка коштує на 20 дешевше і дозволяє під’єднати її до будь-якого акумулятора на ваш вибір.

X-DRAGON 14W SunPower. (Знято з виробництва)

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Підсумок: 40 X-DRAGON 14W. це дійсно чудовий, компактний, двопанельний зарядний пристрій. Він легкий, має добротну збірку та вражаючу продуктивність як для свого розміру. Ви не отримаєте тонну енергії від цього зарядного пристрою, але за хороших умов ви можете підтримувати понад 5 Вт, що досить непогано для панелі вагою менше 1 фунта. Ця панель була дуже стабільною, і вона відстежувала зміни сонячного світла з майже ідеальною точністю.

Але в кінцевому підсумку, як би нам не подобалася ця панель, ми вважаємо за краще або додати півтори унції і взяти один з більш потужних зарядних пристроїв, таких як Ryno Tuff або Choetech, або перейти на Renogy, щоб дійсно заощадити вагу. Виходячи з наших поточних цифр, ця панель просто потрапляє в дивну пляму розміру/продуктивності, що робить її важко рекомендувати, незважаючи на нашу любов до неї.

X-Dragon також пропонує трипанельний зарядний пристрій потужністю 20 Вт. якщо він працює так само, як ця менша версія, то це, мабуть, справжній звір. Ми спробуємо дістати один з них для наступного раунду тестування.

Примітки до тесту: З середини 30 хвилин другого тестового запуску стало зрозуміло, що ця панель, ймовірно, може утримувати вихідну потужність 7 Вт в правильних умовах, але навіть тоді цього буде недостатньо, щоб потрапити в топ-4 або близько того за вагою і потужністю.

Портативний сонячний зарядний пристрій BigBlue. ідеальний компаньйон для кожного будівельного майданчика

Сонячні зарядні пристрої USB вступають у свої права, пропонуючи крихітну електростанцію, яка може генерувати енергію для телефонів і дрібної електроніки, коли сонце не світить, і навіть для підзарядки великих і малих павербанків, щоб зберегти цю енергію для подальшого використання.

Як додатковий бонус, новіші портативні сонячні зарядні пристрої складаються для зручності, тож ви можете мати щось для підзарядки своїх пристроїв, коли ви перебуваєте поза домом.

Для будівельників, які працюють на будівельних майданчиках без електрики або у віддалених польових умовах, рішенням є сонячні зарядні пристрої BigBlue, які також є екологічно чистими і не завдають шкоди гаманцю.

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Ідеальний запасний варіант

Сонячні зарядні пристрої. чудовий варіант, якщо ви працюєте десь з ненадійною електромережею, а також ідеальне доповнення до будь-якого аварійного набору. Найменший сонячний зарядний пристрій може зарядити телефон розміром з iPhone всього за кілька годин полуденного сонця.

У поєднанні з портативним джерелом живлення, таким як невеликий USB-банк, призначений для телефонів і планшетів, ви отримуєте компактне, надійне і зручне рішення для живлення комунікацій.

З більшими акумуляторними батареями для ноутбуків, а також для ще більших пристроїв, що живляться від мережі змінного струму, ви отримаєте вигоду від більшої установки з портативною електростанцією.

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Сонячний зарядний пристрій Solarpowa 28W

Найменший блок BigBlue. сонячний зарядний пристрій потужністю 28 Вт (початкова ціна: 99.99 40% ЗНИЖКА Ціна зі знижкою: 59.99) складна сумка для сонячної зарядної панелі, досить маленька і легка, щоб поміститися в будь-який рюкзак, наплічник або аварійний набір, з широкою сумісністю з підключеним кабелем Micro USB майже для всіх 5V пристроїв Android, а також деяких цифрових дзеркальних камер або пристроїв Apple з їх оригінальним кабелем.

Пристрій має 3 USB-порти (5 В/2.4А макс. кожна) з технологією SmartIC, яка визначає та забезпечує оптимальний зарядний струм для ваших пристроїв за допомогою сонячних панелей SunPower, які підвищують коефіцієнт перетворення сонячної енергії на 24%.

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Завдяки технології інтелектуального заряджання пристрій розпізнає ваш пристрій і забезпечує оптимальну швидкість заряджання, яка змінюється залежно від пристрою.

Пристрій є водо- та пилонепроникним, для захисту від випадкового дощу або мокрого туману використовується спеціальне полімерне покриття з ПЕТ-полімеру, а всі порти закриті тканинною кришкою та гумовими ковпачками, що захищають їх від пилу або води.

Solarpowa 28W є ультратонким і легким, вагою всього 11.1 x 6.3 x 1.3 дюйми і вагою 1.41 фунт. Складана конструкція максимізує портативність та економить простір, тому ви можете взяти її куди завгодно та заряджати будь-де.

Сонячна панель Solarpowa100

Solarpowa100. це 19.Портативна сонячна панель 8V 100W ETFE (Оригінальна ціна: 199).99 20% ЗНИЖКА Ціна зі знижкою: 159.99) призначений для роботи з більшістю електростанцій на ринку і включає 1 роз’єм SAE на 5 В постійного струму.5×2.5 мм кабель, 1 кабель SAE. MC4 та перехідник 10 в 1.

Спеціальна сонячна поверхня ETFE забезпечує високу вогнестійкість, відмінне пропускання сонячних променів і самоочищення. Це також допомагає захистити сонячні елементи від вицвітання та розщеплення.

Для перетворення високої енергії, технологія цільного прозорого ламінованого матеріалу ETFE збільшує перетворення на 5%, що означає, що він може запропонувати перетворення до 23%.

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Технологія BigBlue ETFE також дозволяє пристрою відповідати стандарту водонепроникності IP65, що означає, що ви можете використовувати його на відкритому повітрі в невеликі дощові дні.

Складаний і портативний, з інтегрованою ручкою, ультратонкий дизайн, міцні матеріали роблять Solarpowa100 легким для перенесення, надзвичайно портативним і довговічним.

Пристрій також можна підключати послідовно і паралельно, щоб збільшити напругу і струм.

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Сонячна панель BigBlue 150 Вт з підставками

Сонячна панель BigBlue 150 Вт (початкова ціна: 259.99 23% ЗНИЖКА Ціна зі знижкою: 199.99) забезпечує безпечну та ефективну сонячну енергію, використовуючи монокристалічні сонячні панелі, які мають найдовший термін служби і, як правило, працюють краще, ніж полікристалічні сонячні панелі з аналогічним рейтингом, особливо в умовах низької освітленості.

Завдяки PD 60W та технології швидкої зарядки пристрої можуть заряджатися швидше, ніж звичайна зарядка, що дозволяє вам витрачати менше часу на повну зарядку.

Призначені для акумуляторних батарей на 12 В, таких як ті, що використовуються в човнах і автофургонах, що робить панелі ідеальними для автономного живлення та для аварійного резервування.

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Панелі BigBlue також пропонують вищу ефективність, щоб виробляти більше енергії, займаючи менше місця, ніж менш ефективні моделі інших брендів.

Міцні підставки для ніг дозволяють легко повертати сонячні панелі під кутом до сонця, щоб зловити більше сонячного світла для ефективної зарядки, а водонепроникна та міцна тканинна конструкція підходить для більшості видів діяльності на свіжому повітрі.

найкращих сонячних зарядних пристроїв для вашого телефону або планшета

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Ми всі знаємо, яка несподіванка трапляється під час наших прогулянок, коли ми бачимо попередження “низький заряд акумулятора” на нашому телефоні, планшеті, цифровій камері чи іншому пристрої. На відкритому повітрі ви часто опиняєтесь далеко від розетки, щоб зарядити свої пристрої.

Що ви будете робити далі? Ви коли-небудь замислювалися про те, щоб носити з собою зарядний пристрій для мобільного телефону на сонячних батареях??

Незалежно від того, чи перебуваєте ви в поході, катаєтеся на гірському велосипеді, подорожуєте світом або просто гуляєте містом, портативний сонячний зарядний пристрій допоможе підтримувати заряд ваших пристроїв у будь-якому місці, де є сонце.

Ідея портативного сонячного обладнання, яке використовує безкоштовну позамережеву сонячну енергію для живлення нашого мобільного способу життя, є досить дивовижною. Це, безумовно, один з найкращих винаходів цього століття.

Зарядні пристрої для сонячних батарей бувають різних форм, розмірів і з різним коефіцієнтом корисної дії. Ми вже виконали важку роботу і вибрали п’ять найкращих сонячних зарядних пристроїв, доступних зараз для продажу на Amazon, які мають найновішу фотоелектричну (PV) технологію та найкращі показники заряджання.

В кінці статті ми також включили посібник покупця, де ви знайдете все, що вам потрібно знати про вибір найкращого сонячного зарядного пристрою, тому обов’язково ознайомтеся з ним також.

Найкращий в цілому: сонячний зарядний пристрій BigBlue на 24 Вт

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 3 USB-порти 24 Вт є нашим найкращим вибором найкращого сонячного зарядного пристрою для телефону, який можна купити у 2022 році, оскільки він пропонує чудове поєднання якості виготовлення, ціни, портативності та швидкості заряджання.

Він оснащений високоефективними сонячними елементами SUNPOWER (до 23 відсотків ефективності) та технологією SmartIC, що означає, що цей зарядний пристрій автоматично розпізнає протокол заряджання ваших пристроїв, щоб забезпечити найбільш підходящий і швидкий заряд. Три USB-порти дозволяють підключати і розподіляти струм між 3 пристроями одночасно.

Що робить BigBlue найкращим портативним сонячним зарядним пристроєм майже для будь-яких умов, так це його ефективність заряджання за різних погодних умов. Цей зарядний пристрій забезпечує стабільний потік енергії навіть у похмурі дні, тож ви можете впевнено планувати свої заходи на свіжому повітрі, не турбуючись про низький заряд акумулятора пристроїв.

Сонячні панелі BigBlue видають 24 Вт під прямими сонячними променями, і вони зарядили наш iPhone 11 від нуля до повного заряду приблизно за дві години. У похмурі дні зарядна ємність змінюється залежно від впливу хмар, але вона повинна мати можливість заряджати від 20 відсотків і вище, що буде дуже корисно, особливо в надзвичайних ситуаціях.

Цей сонячний зарядний пристрій складається з чотирьох сонячних панелей SunPower, вшитих у міцне полотно, і п’ятої секції, яка більше схожа на невеликий чохол для зберігання вашого iPhone або телефону Android під час зарядки і, таким чином, захищає їх від прямого впливу сонця і перегріву. однак, якщо у вас є досить довгий кабель, завжди краще перемістити ваші пристрої в тінь. Ви також можете легко зберігати всі кабелі в цьому відділі.

Усередині сумки є три USB-порти, які забезпечують до 2.4А на порт або 5В/4А загалом (залежно від того, скільки прямих сонячних променів потрапляє на сонячні панелі), а також невеликий світлодіод, який показує, коли від панелей надходить енергія.

Як щодо портативності? Зарядний пристрій BigBlue на сонячних батареях важить 754 грами або 26.6 унцій і весь сонячний зарядний пристрій складається приблизно до 14 міліметрів або 0.55 дюймів завтовшки. Це робить його ідеальним для носіння з собою під час подорожей, поїздок, походу на роботу або в школу.

Щоб отримати максимальну віддачу від вашого портативного сонячного обладнання, ми наполегливо рекомендуємо використовувати зарядний пристрій BigBlue разом з USB-акумулятором. Наприклад, павербанк Anker PowerCore Elite на 20 000 мАг повністю сумісний із сонячним зарядним пристроєм BigBlue 24 Вт і може зберігати достатньо енергії, щоб зарядити iPhone 11 від нуля до повного шість разів. Портативний зарядний пристрій, подібний до цього, просто необхідний, оскільки сонячні зарядні пристрої самі по собі не можуть накопичувати енергію та забезпечувати її вночі, коли немає сонця. Із зарядженим павербанком ви будете під напругою 24/7.

Що нам подобається

 • Відмінне співвідношення ціни та якості
 • Технологія SmartIC
 • Дивовижна швидкість заряджання
 • Три USB-порти
 • Високоякісний матеріал
 • Дуже компактний у складеному вигляді

Що нам не подобається:

 • Знімний USB-концентратор полегшить пакування
 • Можна було б включити зарядний кабель для пристроїв iOS

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Найлегший та найгнучкіший: Портативна сонячна панель Sunslice Fusion Flex 12

Sunslice Fusion Flex 12 Вт з двома USB-портами (5 В) кожен з максимальною потужністю 2.4A. ідеальний варіант для тих, хто хоче зосередитися на відпочинку на природі, не турбуючись про обслуговування пристроїв, які вони беруть із собою.

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Дві портативні сонячні панелі надзвичайно легкі (всього 270 грамів/9.5 унцій) і легко складається в тонку форму формату А4. Ось і все, тепер ви можете вирушати! Потім ви просто відкриваєте пакет, щоб сонячні елементи були повернуті до сонця, і відразу ж використовуєте їх на ходу, підключивши до них свої USB-пристрої, такі як смартфон та/або планшет. Додатковим плюсом є дві еластичні застібки та два карабіни, які ви отримуєте в комплекті, щоб легко прикріпити зарядний пристрій до рюкзака.

Сонячна панель виготовлена з тонкоплівкових сонячних елементів CIGS, які є універсальним варіантом, коли мова йде про застосування та практичне використання фотоелектричних технологій. Тонка плівка гнучка, вам не доведеться турбуватися про згинання панелей, щоб краще поміститися в рюкзаку. За словами виробника, сонячних елементів може бути до 16.Ефективність 5% в ідеальних сонячних умовах. Тонкоплівкові сонячні елементи працюють краще, ніж кристалічні, під впливом сильного літнього сонця, вони підтримують краще виробництво енергії, коли їхня поверхня нагрівається. це відбувається швидко в спекотні дні. З іншого боку, в холодну погоду їх продуктивність падає в порівнянні з монокристалічними елементами.

Коли справа доходить до продуктивності в хмарних умовах або в дні, коли хмари з’являються і зникають, вам може знадобитися носити з собою павербанк, а не покладатися виключно на цей сонячний зарядний пристрій. Струм досить швидко падає в затінку і відновлюється через пару хвилин після заряду. Це означає, що він може не забезпечити достатню потужність для зарядки телефону в похмурі дні.

Виробник подумав про практичне використання для любителів пригод, розробивши продукт із захисним і світлопроникним покриттям EFTE. тому воно не впливає на ефективність сонячних батарей. Покриття на дотик майже таке ж, як матеріал вашого рюкзака, але воно стійке до подряпин і має властивості самоочищення. Додаткова перевага. водонепроникність.

Sunslice Fusion Flex 12. це практичне і довговічне рішення для спонтанних, коротких подорожей, коли ви не знаєте, куди і через яку місцевість приведуть вас ваші кроки. У сонячний день все, про що ви маєте дбати. це ваші враження, тим часом цей сонячний зарядний пристрій буде поруч, щоб дати вам трохи додаткової енергії для використання ваших пристроїв, коли у них розряджається батарея.

Що нам подобається:

 • Легкий
 • Стійкі до подряпин сонячні елементи CIGS
 • Висока швидкість заряджання
 • Водонепроникний
 • Гнучкий
 • Легко кріпиться

Що нам не подобається

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Найкращий за ціною: Зовнішній портативний сонячний акумулятор Hiluckey на 25 000 мАг

Hiluckey 25 000 мАг має найкращі показники в категорії сонячних павербанків. Якщо ви шукаєте сонячний павербанк, вам варто звернути увагу на цю модель.

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Має 4 невеликі сонячні панелі, які забезпечують загалом 4.8 Вт під прямим сонцем. Це найбільша потужність, яку ви можете отримати від сонячного павербанку на даний момент. Хоча сонячні панелі BigBlue працюють у чотири-п’ять разів краще, ніж у Hiluckey, PowerPort не має власного накопичувача енергії. Коли сонця немає, енергія не надходить, тому потрібна додаткова зовнішня батарея, щоб підтримувати заряд пристроїв, коли сонця немає поруч.

З іншого боку, Hiluckey Outdoor Power Bank має вбудований акумулятор ємністю 25 000 мАг, який може зберігати достатньо енергії, щоб зарядити iPhone 7 приблизно тричі, і має два USB-порти, щоб одночасно зарядити смартфон вашого друга.

Вбудований акумулятор може заряджатися як від сонячного світла, так і від розетки. Поставляється з вбудованим ліхтариком та чотирма світлодіодами, які вказують на рівень заряду акумулятора. Корпус є ударостійким, пило- та водонепроникним. Чудово підходить для використання на відкритому повітрі

Єдиним недоліком цього сонячного павербанка є швидкість зарядки від невеликих сонячних панелей. На повному сонці вбудований акумулятор Hiluckey може розрядитися лише на 15 відсотків за три години. Однак швидкість зарядки від вбудованого акумулятора нашого iPhone 7 була дуже схожа на швидкість зарядки від BigBlue.

Ми рекомендуємо завжди заряджати павербанк від розетки перед виходом на вулицю. Таким чином у вас буде достатньо енергії, щоб підзарядити свої пристрої кілька разів, незалежно від погоди чи часу доби. Сонячні панелі на Hiluckey не призначені як основне джерело зарядки, але вони є дуже хорошою альтернативою для додавання додаткової потужності до павербанку в будь-який час, коли ви перебуваєте під сонцем.

Що нам сподобалося:

 • Відмінне співвідношення ціни та якості
 • Високоємний акумулятор на 25 000 мАг
 • Захист від перезарядки
 • Два порти USB
 • Високоякісний матеріал
 • Дуже компактний у складеному вигляді
 • Гарантія 12 місяців

Що нам не подобається:

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Універсальний сонячний зарядний пристрій для телефону: Neckteck 21W

Незалежно від того, з яким середовищем ви маєте справу, Neckteck 21W. це Range Rover серед сонячних зарядних пристроїв. Маючи ультрапортативний дизайн, цей сонячний зарядний пристрій з двома USB-портами є водонепроникним, пило- та ударостійким за стандартом IPX4. Весь комплект важить трохи більше 17 унцій (приблизно. 480 грамів) і надзвичайно простий у використанні без жодних турбот про ваші пристрої.

Цей зарядний пристрій має міцну конструкцію та три монокристалічні сонячні панелі на основі інноваційної технології SunPower Maxeon, які досягають максимальної ефективності до 23 відсотків. Сонячні панелі забезпечують 2.0А на порт або 3.Максимальний струм 0 А, щоб заряджати пристрої на ходу. Як і інші якісні сонячні зарядні пристрої, він захищає ваші пристрої від надмірного струму та перезарядки, які можуть пошкодити їх, якщо ця функція відсутня.

Великою перевагою цього зручного сонячного зарядного пристрою є його сумісність з більшістю USB-пристроїв. Заряджає широкий спектр смартфонів, що не завжди можливо з портативними зарядними пристроями. У комплекті немає кабелів. Не забудьте взяти з собою свій.

Ми рекомендуємо його для зарядки телефону в сонячний день. Вражаючою особливістю цього сонячного зарядного пристрою є досить хороша швидкість зарядки, яку він забезпечує під прямим сонцем. У хороших сонячних умовах він працює бездоганно і може заряджати ваш телефон за потреби.

Однак, щоб отримати найкращий результат, коли погода не є ідеальною або під час походів у тінистих місцях, наприклад, у лісі, вам слід розглянути можливість використання цього сонячного зарядного пристрою для заряджання портативного павербанку, а потім використовувати павербанк для заряджання вашого телефону. Результати кращі, оскільки відновлення після переривання заряду відбувається повільніше.

Що нам подобається:

 • Відмінне співвідношення ціни та якості
 • Монокристалічні сонячні елементи
 • Два USB-порти
 • Високоякісний матеріал
 • Чудово підходить для зарядки різноманітних смартфонів, планшетів та павербанків

Що нам не подобається:

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Найкраща сонячна панель для зарядки електростанції: Goal Zero Nomad 20

Цей дивовижний пристрій може похвалитися вражаючою швидкістю заряджання, яка дуже схожа на сонячну зарядку BigBlue Solar Charger.

Goal Zero Nomad 20W використовує провідні в галузі монокристалічні фотоелектричні сонячні елементи, щоб забезпечити швидкий і стабільний заряд під час безперешкодного сонячного освітлення і може зарядити смартфон до повного заряду менш ніж за дві години. Цей сонячний зарядний пристрій потужністю 20 Вт сумісний з більшістю малих і середніх пристроїв, але навіть може зарядити ноутбук приблизно за 6 годин.5 годин під прямими сонячними променями (час залежить від умов).

Три сонячні панелі водонепроникні, захищені від ультрафіолету та стійкі до подряпин, пропонуючи вам довговічне та надійне портативне живлення, куди б ви не пішли. У комплект входить навіть підставка, що дозволяє розташувати панелі для досягнення найкращого потенціалу, коли вам це потрібно. Хоча сонячні зарядні пристрої Goal Zero трохи дорожчі, вони добре підходять для заряджання невеликих портативних станцій для зберігання додаткової енергії. Сумісний з надійною електростанцією Goal Zero 200x, яка безпечно зарядить ваш ноутбук, фотоапарат та інші новітні пристрої з інтеейсом USB-C.

Вага 2.26 фунтів (1000 грамів), Goal Zero Nomad не такий легкий, як інші сонячні зарядні пристрої, про які ми згадували раніше, але це все одно компактний зарядний пристрій, який може поміститися практично будь-де. У складеному вигляді займає майже стільки ж місця, як і невеликий ноутбук. Завдяки своїй надійності та потужності, цей портативний сонячний зарядний пристрій часто використовується альпіністами в експедиціях.

Що нам подобається:

 • Приголомшлива швидкість заряджання
 • Захист від перезарядки
 • Сумісний з ноутбуками
 • Високоякісний матеріал
 • Дуже компактний у складеному вигляді
 • Гарантія 12 місяців

Що нам не подобається:

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Найпоширеніші способи використання сонячних зарядних пристроїв

У сучасному неспокійному світі більшість з нас не може уявити своє життя без гаджетів. І чим більш досконалими вони стають, тим більш енергоємними вони стають. Ось коли портативний сонячний зарядний пристрій стає в нагоді. Уявіть, що у вас є особисте джерело живлення, де б ви не були.

Повна свобода від розеток!

Сонячні зарядні пристрої легкі, складні і їх легко носити з собою. Все, що вам потрібно зробити, це розмістити сонячний зарядний пристрій під сонцем, і він негайно почне заряджати ваші пристрої. Ви навіть можете прикріпити його до рюкзака і заряджатися в дорозі. Таким чином, ви можете насолоджуватися своїми повсякденними справами, не поспішаючи шукати розетку десь у приміщенні.

Враховуючи той факт, що зарядні пристрої на сонячних батареях стали набагато доступнішими та ефективнішими, вони можуть врятувати життя в багатьох ситуаціях.

Сонячна енергія приносить світло в наш нестійкий світ, що розвивається, і перехід на сонячну енергію, незалежно від того, портативна вона чи ні, є чудовим способом приєднатися до боротьби зі зміною клімату, зменшивши свій вуглецевий слід.

Важливі міркування щодо сонячних зарядних пристроїв

Найважливіші функції, на які слід звернути увагу при виборі портативного сонячного зарядного пристрою:

#1 Відновлення після переривання заряду

Швидше за все, ви не зможете використовувати портативний сонячний зарядний пристрій на сонці весь час. Особливо, якщо ви живете у Великобританії. Тінь або хмари певною мірою впливають на продуктивність вашого сонячного зарядного пристрою. Ми виміряли вихідну потужність кожної моделі на повному сонці, а потім в досить хмарних умовах протягом однієї години, щоб побачити, який сонячний зарядний пристрій швидше відновлюється і повертається до роботи після затінення.

Найкращими моделями в цій категорії виявилися зарядні пристрої з найбільшою потужністю, такі як BigBlue. Neckteck 21W отримав найнижчий бал у цьому тесті через малу потужність.

Більші сонячні зарядні пристрої мають більше сонячних елементів, що одночасно піддаються впливу сонця, і це полегшує відновлення до максимальної потужності після перерви.

#2 Швидкість заряджання

Здебільшого портативні сонячні зарядні пристрої використовуються для заряджання таких пристроїв, як смартфони, планшети, акумулятори камер тощо. коли джерело електроенергії недоступне. Саме тому ми вирішили протестувати швидкість зарядки наших сонячних зарядних пристроїв за допомогою iPhone 7 і подивитися, скільки він може зарядитися від нуля до повного під прямим сонцем.

На наш подив, ми виявили, що показники швидкості заряджання наших моделей дуже відрізняються. Така значна варіабельність, очевидно, пов’язана з вихідною потужністю, а також з типом і якістю сонячних елементів.

Переможець у цій категорії, Goal Zero Nomad 20, випередив конкурентів завдяки вражаючій швидкості заряджання.

Наша порада: Якщо ви шукаєте найшвидшу швидкість заряджання, обирайте сонячний зарядний пристрій потужністю не менше 15 Вт. Хоча менші панелі легші, швидкість заряджання, наприклад, сонячного зарядного пристрою потужністю 5 Вт приблизно в три-чотири рази повільніша, ніж зарядного пристрою потужністю 15 Вт.

#3 Вага та портативність

Ідеальний портативний сонячний зарядний пристрій повинен бути легким, невеликим і зручним для перенесення. Найлегшою моделлю в нашому конкурсі є портативний сонячний зарядний пристрій Hiluckey 25,000 mAh Outdoor Portable Solar Power Bank, який важить всього 11.8 унцій. Це єдина модель, яка отримала 10 з 10 в цій категорії.

Однак майте на увазі, що зарядні пристрої з малою потужністю менш потужні, тому, якщо вага для вас не є надзвичайно важливою, ми наполегливо рекомендуємо вибрати зарядний пристрій з більшою потужністю, ніж модель Hiluckey.

#4 Довговічність

Оскільки вони використовуються в основному на відкритому повітрі, сонячні зарядні пристрої постійно піддаються впливу стихії, тому довговічність є дуже важливим фактором. Всі моделі, які ми протестували, мали більш-менш однакову якість матеріалів та зшивання, а всі панелі були стійкими до погодних умов.

Сонячні технології розвиваються дуже швидко, і компанії вже інтегрували найсучасніші функції, які використовуються в домашніх сонячних системах, у портативні сонячні панелі.

Вати, ампер-години та міліампер-години (мАг)

Ось три найпоширеніші терміни і характеристики, які варто враховувати при покупці зарядного пристрою на сонячних батареях.

мАг. Міліампер-години. це найпростіший спосіб виміряти потужність або ємність павербанка. Цей термін не використовується для самих панелей, а лише для акумуляторів. Чим більше мАг, тим більше енергії він може зберігати, а отже, тим довше працюватиме павербанк.

Ампер. Ампер на сонячному зарядному пристрої визначатиме, як швидко протікає електричний струм, щоб зарядити ваші пристрої. Споживаний струм відрізняється від пристрою до пристрою, але у випадку портативних сонячних зарядних пристроїв ви отримаєте від одного до трьох ампер. Сонячні зарядні пристрої, які ми вибрали для нашого оглядового тесту, мають найвищу потужність підсилювача, доступну зараз на ринку.

Вати. Вати. це міра того, скільки енергії виділяється для зарядки ваших пристроїв. Це результат множення напруги на ампер, і вони є найбільш часто згадуваною одиницею виміру потужності. Оскільки USB-порти працюють при напрузі приблизно 5 вольт, один USB-зарядний порт потужністю 2 ампера (для порівняння: ноутбук зазвичай має 1 ампер).наприклад, 5 ампер в одному USB-порті) матиме номінальну потужність 10 Вт (5 x 2), а отже, для заряджання при 2 амперах знадобиться панель потужністю 10 Вт. Але в реальності сонячний зарядний пристрій потужністю 10 Вт не дасть рівно 2 ампер заряду USB через неідеальні погодні умови (хмарність) та тип сонячних елементів.

Типи портативних сонячних панелей

Сонячні зарядні пристрої можуть мати монокристалічні, полікристалічні або надлегкі CIGS-панелі.

Монокристалічні панеліМонокристалічна технологія започаткувала фотоелектричну революцію, і вона залишається найефективнішою навіть сьогодні, коли йдеться про перетворення сонячної енергії в електричну. Як випливає з назви, монокристалічні панелі виготовляються з монокристала чистого кремнію. Вони мають коефіцієнт корисної дії до 22 відсотків і їх легко впізнати за чорними однорідними елементами.

Полікристалічні панеліНа відміну від монокристалічних панелей, полікристалічні модулі складаються з декількох кристалів, але все одно забезпечують високу ефективність до 17%. Полікристалічні панелі мають синій колір і зазвичай коштують дешевше, ніж монокристалічні.Панелі CIGSПанелі CIGS складаються з сонячних елементів з міді, індію, галію та селеніду. Вони сильно відрізняються від моно- та полікристалічних панелей. Ці панелі є найбільш гнучкими та легкими, але й найменш ефективними з усіх трьох типів у перетворенні сонячного світла в корисну енергію. Це хороший варіант для туристів або мандрівників, які хочуть подорожувати на надлегких батареях. Вони не такі довговічні, як монокристалічні модулі, але вони все ще роблять досить хорошу роботу в разі надзвичайних ситуацій.

Чи потрібен зовнішній акумулятор, чи достатньо сонячного зарядного пристрою?

Переносні сонячні зарядні пристрої можуть заряджати ваші пристрої. але тільки під прямим сонцем. Якщо ви хочете зарядити свій смартфон вночі або в дощовий день, сонячні панелі не допоможуть.

З іншого боку, акумуляторна батарея, така як Anker PowerCore Elite 20 000 мАг, може накопичувати енергію і забезпечувати безперервну і стабільну потужність для підзарядки тих самих пристроїв, які ви заряджаєте за допомогою сонячних зарядних пристроїв.

Завдяки сучасним технологіям акумуляторні батареї сьогодні дуже легкі, їх можна заряджати від сонячних панелей або розетки, і вони можуть зберігати велику кількість енергії, достатню для підзарядки смартфона до семи разів за один раз.

Оскільки акумуляторні батареї також можна заряджати від сонячних панелей, додавши один з них до свого набору сонячних батарей, ви зможете мати живлення для своїх електронних пристроїв у будь-який час. навіть тоді, коли сонця немає.

Як отримати максимальну віддачу від сонячного зарядного пристрою

Простота робить сонячну енергію справді дивовижною. Єдиний догляд та обслуговування, якого потребує більшість сонячних зарядних пристроїв. це забезпечення чистоти та відсутності пилу. Волога тканина повинна виконувати роботу більшу частину часу.

Щоб отримати найвищу ефективність зарядки, важливо правильно розташувати сонячні панелі. Хорошим емпіричним правилом є те, що кут нахилу відносно плоскої поверхні землі повинен бути приблизно таким же, як і на вашій широті, з невеликими поправками відповідно до пори року (влітку пологіше, а взимку крутіше).

Найкращі сонячні зарядні пристрої 2023 року

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

Корі Гантер / How-To Geek

Сідні Батлер

Сідні Батлер Письменник

Сідні Батлер має понад 20 років досвіду роботи в якості позаштатного комп’ютерного спеціаліста та збирача систем. Він більше десяти років працює в галузі навчання користувачів і витрачає свій час на пояснення технологій професійній, освітній та звичайній аудиторії. Його інтереси включають VR, ПК, Mac, ігри, 3D-друк, побутову електроніку, Інтернет та конфіденційність. Він має ступінь магістра мистецтв у галузі дослідницької психології з акцентом на кіберпсихології, зокрема. Читати далі.

Елізабет Хенгес Редактор комерції Елізабет Хенгес. редактор комерції в How-To Geek. Має майже десятирічний досвід висвітлення технологій, ігор та гаджетів. Елізабет розповідала про свою комерційну роботу на таких ресурсах, як XDA Developers, The Inventory та інших. Вона також писала для видань The Washington Post і The Verge. Читати далі. Про те, як користуватися зарядним пристроєм

Незалежно від того, чи маєте ви справу з ненадійним електропостачанням, чи хочете бути впевненими, що зможете зарядити свої основні гаджети, перебуваючи далеко від електромережі, сонячний зарядний пристрій є важливою частиною вашого похідного, туристичного або аварійного набору.

Amazon 30.99

Amazon 39.99

Amazon 149.95

Amazon 72.96 79.99 Заощаджуйте 9%

Amazon 39.99 42.99 Заощаджуйте 7%

Рекомендації How-To Geek надаються тією ж командою експертів, яка допомогла людям полагодити їхні гаджети понад мільярд разів. Ми рекомендуємо лише найкращі продукти на основі наших досліджень та досвіду. Ми ніколи не приймаємо оплату за схвалення або огляд продукту. Читати “

Оцінено 24 моделі

5 годин досліджень

Проаналізовано 24 огляди

Найкращі сонячні зарядні пристрої 2023 року

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

На що слід звернути увагу в сонячному зарядному пристрої у 2023 році

Перш ніж ми розглянемо, що робить сонячний зарядний пристрій хорошим, давайте прояснимо, що ми маємо на увазі під “сонячним зарядним пристроєм”, оскільки він відрізняється від таких понять, як “банк сонячної енергії” або “сонячна батарея”.” Сонячний зарядний пристрій. це пристрій, який перетворює сонячну енергію за допомогою сонячних панелей в електричний струм, придатний для зарядки пристроїв, зазвичай у вигляді порту живлення USB, що відповідає специфікаціям живлення USB. Сонячні зарядні пристрої, як правило, не мають власного накопичувача енергії, але ви можете використовувати зарядний пристрій з павербанком на ваш вибір. Загалом, ставити літієву батарею під прямі сонячні промені. не найкраща ідея, тому цілком логічно, що більшість сонячних зарядних пристроїв не інтегровані в них. Замість цього ви використовували довгий кабель для підключення пристроїв у затінку або в сумці, захищених від прямих сонячних променів. Важливо використовувати сонячний зарядний пристрій з необхідною схемою безпеки, щоб запобігти пошкодженню пристрою. У моделях з поганим контролем безпеки на пристрій може подаватися занадто велика напруга, що може пошкодити його. Зарядний пристрій може продовжувати заряджати пристрій, навіть якщо він повністю заряджений. Тому шукайте згадки про захист від перезарядки та інші подібні функції. Якщо ви використовуєте зарядний пристрій, в якому не вказані ці функції, зазвичай краще заряджати недорогий павербанк, а не заряджати планшет, телефон чи інші пристрої напряму. Потім використовуйте павербанк, щоб заряджати пристрої по черзі. Розмір, вага та особливості кріплення. інші ключові фактори, які слід враховувати. Маленькі, складні та легкі сонячні зарядні пристрої зараз більш поширені. Незважаючи на свої розміри, вони можуть виробляти достатню кількість енергії завдяки підвищенню ефективності сонячних панелей. Зарядні пристрої можуть бути з кріпленнями для рюкзаків, підставками, рамами або іншими монтажними рішеннями. Найкраще вибрати той, який відповідає вашому випадку використання. Для зарядних пристроїв більшої потужності завжди корисно мати кілька портів для одночасної зарядки декількох пристроїв. Захист від атмосферних впливів є обов’язковим, оскільки ймовірність того, що в якийсь момент піде дощ, практично гарантована. Нарешті, функція, яку часто не беруть до уваги. це “автоматичне відновлення”.” Багато сонячних зарядних пристроїв припиняють зарядку, коли сонячне світло падає нижче певного рівня, а потім не відновлюють її, якщо ви не вставите зарядний кабель вручну. Зарядні пристрої з функцією автоматичного відновлення гарантують, що ви не повернетеся через кілька годин і не виявите, що ваш пристрій вже давно перестав заряджатися.

Часті запитання

Сонячні зарядні пристрої не зберігають енергію, і їм потрібне сонячне світло для виробництва електроенергії, тому, на жаль, ви не можете використовувати їх без сонячного світла.

Так! Навіть якщо на вулиці хмарно або похмуро, ви все одно отримаєте енергію від сонця. Речі можуть заряджатися не так швидко, але світла все одно буде достатньо.

Теоретично? Так. На практиці? Крім того, що ліхтарик випромінює невелику загальну кількість енергії у вигляді світла, він не має такого ж спектру, як сонячне світло, і був би настільки неефективним, що не мав би сенсу.

Все залежить від пікової потужності зарядного пристрою та кількості сонячного світла, яке ви отримуєте. За хороших умов цілком можливо отримати таку ж швидкість заряджання, як і у звичайних настінних зарядних пристроїв.

Найкращий сонячний зарядний пристрій: Anker 24W 3-портовий USB PowerPort

кращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої

 • ✓ Велика тонка панель складається до розміру рюкзака
 • ✓ Заряджайте три пристрої одночасно
 • ✓ До 12 Вт на пристрій
 • ✓ Автоматичне відновлення, якщо зарядка переривається через хмари тощо

Anker зарекомендував себе як виробник доступних гаджетів, які працюють краще, ніж вони мають на це право. PowerPort Solar. чудовий сонячний зарядний пристрій, особливо за його низьку ціну, і саме на нього ми рекомендуємо звернути увагу більшості людей, які шукають такий пристрій на ринку.

Давайте спочатку розберемося з негативними сторонами, тому що якщо вони є для вас вирішальними, краще знати про них заздалегідь. По-третє, тут немає портів USB-C, тому вам доведеться тримати під рукою кабель USB-C до A для ваших USB-C-пристроїв. По-друге, цей зарядний пристрій не є водонепроникним, тому вам доведеться бути пильними до дощу. Самі панелі мають клас захисту IPX4, але не блок електроніки.

Якщо вас влаштовують ці невеликі компроміси, ви знайдете легкий, складний і гнучкий сонячний зарядний пристрій з вбудованою підставкою і достатньою потужністю, щоб заряджати більшість телефонів і планшетів зі швидкістю, аналогічною настінним зарядним пристроям. Кожен порт може забезпечити до 12 Вт потужності. Враховуючи, що звичайні “швидкі” зарядні пристрої мають потужність 18 Вт, а типові настінні зарядні пристрої для iPad. 12 Вт, це непоганий результат.

Хоча було б добре отримати більше 12 Вт для зарядки одного пристрою, Anker компенсує це завдяки автоматичному відновленню зарядки, якщо сонце тимчасово заблоковане. Незалежно від того, чи збираєтеся ви в похід, чи хочете мати резервне джерело живлення в машині на випадок надзвичайної ситуації, це фантастичний вибір.

Сонячний зарядний пристрій, портативний сонячний зарядний пристрій Anker 24 Вт 3-портовий USB зі складною панеллю CIGS для кемпінгу, PowerPort Solar для iPhone 12/SE/11/XS Max/XR/X/8, iPad, Samsung Galaxy S20/S10/S9/S8 та

Anker PowerPort забезпечує ідеальний баланс між ціною та продуктивністю. Тонкий, гнучкий, підтримує заряджання декількох пристроїв з автоматичним відновленням у разі переривання сонячного світла. Він не на 100% водонепроникний, але в усіх інших відношеннях це чудова пропозиція.

Залишити відповідь