Як поговорити з власниками будинків про інтегровані сонячні дахи | Equipter. Інтегрована сонячна батарея на даху

Навіщо купувати сонячні панелі, інтегровані в дах?

Не секрет, що Гаваї насолоджуються великою кількістю сонячного світла цілий рік. Цілком логічно встановлювати сонячну енергію з цього чистого, поновлюваного ресурсу. Традиційні джерела енергії, такі як газ і нафта, стають менш популярними і дорожчими. Тим часом, фотоелектрична енергія (PV) стає все більш популярною і цінним ресурсом, який завжди буде з нами!

Оскільки витрати на електроенергію продовжують зростати, все більше власників будинків прагнуть вийти “з мережі.” Ставши більш самодостатнім, ви можете значно знизити витрати на електроенергію та зберегти більше грошей у вашому домі Одним із варіантів є встановлення дахових сонячних панелей для живлення вашого будинку за допомогою енергії сонця. Ось чому це варто розглянути.

Що таке дахова сонячна система, інтегрована в дах?

Інтегровані в дах сонячні панелі мають більш естетичний вигляд у порівнянні з традиційними сонячними панелями, встановленими на стійці. Інтегрована сонячна система GAF. це низькопрофільна сонячна система, яка трохи краще поєднується і бездоганно вписується у ваш дах. Тепер вам не потрібно турбуватися про те, що сторонні предмети або сміття потраплять під вашу сонячну систему. Гладкий вигляд не залишає місця для комфортного життя гризунів та інших шкідників. Приховані дроти підвищують довговічність і безпеку продукту.

Переваги інтегрованих в дах сонячних панелей

Найкраще інвестувати в те, що окупиться за власний кошт. Є багато нових переваг, які поставляються з цією новою сонячною системою. Ця система призначена для установки безпосередньо в палубу. Зазвичай ваша типова сонячна система встановлюється через дах і в балки вашого будинку. При неправильному монтажі ваша покрівля піддається більшому ризику протікання та потрапляння інших сторонніх речовин.

Інтегровані в дах сонячні панелі GAF Deco Tech змінюють правила гри, коли мова йде про енергоефективність. Якщо ви замислювалися про перехід на сонячну енергію, ці п’ять переваг інтегрованих сонячних панелей на даху дадуть вам достатньо мотивації:

Нижчі витрати на електроенергію

Чим більше ви виробляєте власної енергії, тим менше вам доводиться купувати у місцевої комунальної компанії. Однією з головних причин, чому люди інвестують в сонячні панелі, є істотне зниження щомісячних витрат на електроенергію. Сонячні панелі дозволяють використовувати, здавалося б, нескінченні запаси енергії сонця. Можливо, ви не станете повністю енергонезалежними, але економія може становити до 90% і більше.

Підвищена привабливість бордюру

У порівнянні з високопрофільними панелями, встановленими на стійках, інтегровані в дах сонячні панелі виглядають більш привабливо. Багато власників будинків турбуються про привабливість бордюру, коли вирішують встановити панелі. Низький профіль робить ваш дах менш громіздким, оскільки вони зливаються з покрівлею будинку. Ви можете навіть не помітити панелі спочатку!

Захист від вологи

Покрівля. це ваш рятівний круг від вологи та негоди. Продовження терміну служби покрівлі. це ключ до захисту решти будинку. Інтегровані сонячні панелі забезпечують кращий захист у порівнянні з панелями на стійках, оскільки вони не сприяють об’єднанню або повільному випаровуванню. Панелі встановлюються на дах і оточуються окладом, щоб зменшити ймовірність проникнення води.

Покращений захист від шкідників

При встановленні панелей на стійках між панеллю та дахом залишається достатньо місця, щоб шкідники могли сховатися. Птахи можуть створювати гнізда, а інші шкідники можуть знаходити способи заритися в землю. Інтегровані панелі виключають таку можливість, не залишаючи місця для діяльності шкідників.

Збільшення вартості будинку

Оскільки все більше домовласників зацікавлені в енергоефективних рішеннях, сонячні панелі можуть підвищити цінність вашого будинку. Щорічна економія енергії є значною, і покупці житла можуть бути зацікавлені в придбанні будинку, який може допомогти їм знизити витрати на проживання. Крім того, оскільки інтегровані дахові панелі мають нижчий профіль і більш привабливий вигляд, вони є ще кращою інвестицією, ніж традиційні панелі!

Наскільки добре інтегрована сонячна батарея на даху протистоїть навколишньому середовищу

Інтегровані дахові сонячні панелі Deco-tech спроектовані таким чином, щоб витримувати вітер швидкістю до 130 миль/год. Deco-tech не тільки гарно виглядає на даху, але й має чудові водонепроникні властивості, які допоможуть захистити ваш дах від пошкоджень у майбутньому.

Оскільки ваші сонячні панелі бездоганно вписуються в дах, це знижує ймовірність того, що вітер підніме і здує ваш дах. Немає кращого способу отримати інтегровану сонячну панель, встановлену людьми, які знаються на дахах найкраще!

Коли ви встановлюєте сонячну систему Deco-tech через GAF, ви встановлюєте першокласну сонячну систему. Більшість фотоелектричних сонячних систем мають ККД 17%, тоді як Deco-tech. 19.9%!

Гарантія поширюється на дахові сонячні панелі та заміну покрівлі

Коли ви працюєте з GAF, щоб отримати сонячну енергію, це означає, що ваш новий дах та інтегровані в нього сонячні панелі можуть бути покриті однією і тією ж провідною в галузі гарантією!

На ваші матеріали надається гарантія від виробничих дефектів на 25 років, тоді як більшість виробників пропонують лише 10-12 років. Крім того, 10 років гарантії на пошкодження, спричинені вітром.

Наступні кроки

Чи підходять дахові сонячні панелі для вашого будинку? Ми запрошуємо вас зв’язатися з нами, щоб запланувати консультацію з одним з наших експертів з сонячної енергетики. А поки що поверніться до нашого блогу, щоб отримати більше порад та інформації для власників будинків! Якщо ви зацікавлені в тому, щоб побачити, які знижки доступні тут, на Гаваях, натисніть тут!

Як поговорити з власниками будинків про інтегровані сонячні дахи | Equipter

З усіма розмовами про сонячні дахи сьогодні. особливо від таких компаній, як Tesla і GAF. ви, як професіонал покрівельних робіт, повинні бути готові приєднатися до розмови.

Якщо ваші потенційні домовласники зацікавлені в сонячних дахах, важливо, щоб ваш торговий представник був проінформований про варіанти. Ознайомтеся з основами інтегрованої сонячної покрівлі та як говорити про неї з домовласниками тут.

Що таке інтегрований сонячний дах?

Інтегрований сонячний дах. це дах, на якому сонячні панелі встановлені безпосередньо на даху. Вони відрізняються від традиційних сонячних панелей, які встановлюються на кілька сантиметрів над черепицею. Інтегровані сонячні покрівельні продукти функціонують як черепиця, але також містять фотоелектричні елементи, які мають сонячні панелі.

Інтегрований сонячний дах зазвичай складається з сонячної черепиці або інтегрованих сонячних панелей. Сонячна черепиця зовні схожа на бітумну черепицю, тоді як інтегровані сонячні панелі виглядають як традиційні сонячні панелі, але не мають кронштейнів.

Навіщо говорити з власниками будинків про інтегровані сонячні дахи?

Інтегровані сонячні покрівлі стають все більш популярними і, за прогнозами, будуть рости в популярності протягом наступних кількох років. Як покрівельник, зараз саме час прийняти це і поговорити про це зі своїми клієнтами.

Чому? Тому що бути на крок попереду означає бути попереду конкурентів.

Не всі підрядники покрівельних робіт в курсі інтегрованих сонячних опцій. Якщо ваші екологічно свідомі потенційні клієнти знають, що ви, на відміну від інших підрядників у цьому районі, пропонуєте сонячні варіанти, ви з більшою ймовірністю отримаєте їхній бізнес.

Крім того, ви зміните життя своїх клієнтів на краще. У довгостроковій перспективі сонячний дах означає економію енергії та менші рахунки за електроенергію, а інтегровані системи підвищать вартість їхніх будинків.

Як слід говорити з домовласниками про інтегровані сонячні дахи?

Якщо ваш клієнт шукає ефективний, довгостроковий варіант покрівлі без неідеального вигляду традиційних сонячних панелей, настав час познайомити його з інтегрованою сонячною покрівлею.

Не знаєте, як з ними про це говорити?

Будьте інформативними. Підготуйтеся до того, щоб пояснити клієнтам, яку користь принесе їм сонячний дах, як працює установка і скільки часу займе її монтаж. Ось кілька переваг інтегрованих сонячних дахів, про які варто розповісти у вашій розмові з клієнтом.

Привабливість бордюру

Однією з причин, чому інтегрованій сонячній системі надають перевагу перед традиційними сонячними панелями, встановленими поверх черепиці, є привабливість бордюру. Чого б ви хотіли? Громіздку сонячну систему, що стирчить з вашого даху, або стильний дах, який в той же час включає в себе всі переваги сонячної енергії?

Додана вартість будинку

Завдяки кращому зовнішньому вигляду та економії енергії за рахунок сонячної енергії, вартість будинку кожного клієнта зростає. Інтегрована сонячна покрівельна система. це не просто чергові витрати, це інвестиція, яка приносить користь як клієнту, так і його будинку. Це важлива тема для висвітлення, особливо якщо домовласник планує продати свій будинок протягом наступних п’яти-десяти років.

І очевидно, що. Заощадження

Однією з переваг використання сонячної черепиці є довгострокова економія, яку вона забезпечує. Хоча спочатку це може здатися великою інвестицією, вона окупиться, як правило, до середини терміну служби.

На додаток до економії на рахунках за електроенергію, власники будинків часто можуть скористатися податковими пільгами та іншими перевагами, коли вони вирішують встановити інтегровані сонячні дахи. Обов’язково будьте в курсі того, якими є ці відрахування для районів, які ви обслуговуєте, щоб ви могли інформувати своїх потенційних клієнтів.

Інтегрована сонячна покрівля залишається тут. Переконайтеся, що ви на крок попереду, встановивши сонячну покрівлю та проінформувавши своїх потенційних клієнтів про її переваги.

Інтегровані модулі для даху

Фотоелектрична черепиця. це звичайна черепиця з інтегрованими сонячними елементами, яка використовується для покриття даху разом зі звичайною черепицею або бітумною черепицею. Вони щільно інтегровані в дах. Використовується багато різних форм. фотоелектрична черепиця, фотоелектрична бітумна черепиця, сонячний ламінат, модулі з інтегрованими сонячними елементами як елементи покрівельного покриття, прозорі ламінати або модулі на легкій підкладці для плоских дахів і т.д. Сонячна (фотоелектрична) черепиця та гонт. це, мабуть, найцікавіша можливість інтегрувати сонячні елементи в дах будівлі. На ринку доступно багато різних форм сонячної черепиці для даху. Найпоширенішими рішеннями є фотоелектрична черепиця з амоними сонячними елементами. Покрівельна черепиця з моно- або полікристалічними сонячними елементами також може використовуватися разом з класичною покрівельною черепицею того ж виробника, в такому випадку на етапі проектування необхідно враховувати більш високу температуру і меншу продуктивність в разі обмеженого потоку повітря позаду сонячної покрівельної черепиці. Покрівельна черепиця виробляється з кристалічними або з тонкоплівковими сонячними елементами. Інші можливості. тонкоплівкові сонячні елементи на скляній або металевій підкладці.

Фотоелектрична черепиця та бітумна черепиця

В якості інтегрованих в дах модулів зазвичай використовуються ламінати без каркаса. Особливими видами є сонячна черепиця або гонт. Для більш детальної інформації відвідайте розділ “Сонячна черепиця. Як інтегровані в дах модулі можуть використовуватися й інші типи модулів, наприклад: гнучкі модулі, прозорі або напівпрозорі модулі, тонкоплівкові модулі і т.д. Деякі передові рішення були представлені в останні кілька років. Одним з найбільш естетичних рішень (продукт більше не випускається) була, мабуть, черепиця Terra Piatta Solar виробництва Pfleiderer-Dachziegelwerke. Продукт був нагороджений німецькою премією за дизайн 2002 року.

Покрівельна черепиця з мембраною Ergosun (Зображення люб’язно надано: Solarmass Energy Group Ltd.)

Інтегрована в дах сонячна черепиця Terra Piatta Solar (Зображення люб’язно надане: Pfleiderer/Creaton)

Сонячна черепиця та гонт з’єднуються між собою за допомогою звичайних з’єднувачів, що використовуються у фотоелектриці. Діапазон потужностей. від декількох Ватт (бітумна черепиця) до близько 100 Ватт (черепиця з кристалічними сонячними елементами). Спеціальні (індивідуальні) рішення. це скляні ламінати з інтегрованими сонячними елементами або тонкоплівкові сонячні елементи на скляній або металевій підкладці. Тонкоплівкові сонячні елементи на металевій підкладці також використовуються для інтеграції у фасади. Деякі виробники черепиці пропонують різні можливості інтеграції даху для сонячних теплових і фотоелектричних систем.

Фотоелектричні модулі для плоских дахів

Для плоских дахів доступні амоні модулі Si (зазвичай гнучкі). В якості підкладки для модулів використовується синтетичний каучук EPDM (етилен-пропілен-дієновий мономер класу М). Цей матеріал також можна використовувати в поєднанні з бітумом, що робить його кращим вибором для плоских дахів.

Легкі модулі для плоских дахів (Зображення надано компанією Solarintegrated)

Інтегрована черепиця та історична спадщина

У дах церкви в Мекленбурзі-Передній Померанії (північна Німеччина) інтегровано 88 монокристалічних модулів Terra-Piatta-Solar® з піковою потужністю 5 кВт. Ретельно спланована фотоелектрична система з великим масивом площею 50 м 2 не страждає від часткового затінення модулів.

Інтегрована сонячна черепиця на даху церкви. Ліворуч дах до реконструкції, праворуч дах зсередини після реконструкції (Зображення надано Pfleiderer/Creaton)

Комерційно доступні системи інтегрованих сонячних модулів для дахів

Creaton. Новий фотоелектричний модуль CREATON являє собою повністю інтегроване сонячне рішення. Виготовляється під відповідну черепицю з обпаленої глини та інтегрується безпосередньо в покриття замість поверхневої черепиці.

Solarwatt. Фотоелектричні модулі EasyIn замінюють традиційну черепицю. Вони захищають ваш будинок так само надійно, як і звичайний дах, і одночасно виробляють електроенергію для вашого будинку.

Ergosun. Ergosun. це ультратонка сонячна мембрана, надзвичайно легка, але дуже міцна. Розмір і колір підбирається відповідно до основної черепиці, яка може бути будь-якою наявною у продажу плоскою бетонною або глиняною плиткою.

Kalzip. Інтегрована в дах фотоелектрична система з Kalzip AluPlusSolar створила нові можливості для творчості в сучасній сонячній архітектурі. Гнучка, але міцна сонячна плівка може створювати прямі, опуклі та увігнуті форми.

Atlantis Energy Systems. Компанія Atlantis Energy Systems була заснована в 2002 році на принципі, що якісні будівельні матеріали та методи повинні бути стандартом. Ця традиція завжди була частиною нашої традиції і продовжується донині. Ми маємо потрібних людей, потрібний досвід, потрібну продукцію та послуги, щоб реалізувати проект будь-якого розміру.

SolarWorld. SolarWorld Sundeck. це елегантне та індивідуальне рішення для інтеграції сонячних електростанцій на дахах. Сонячні модулі плавно інтегровані в дах для гармонійного вигляду.

MegaSlate. Сонячна покрівельна система MegaSlate®. це архітектурно привабливий продукт, що задає тенденції, особливо підходить для нових будівель та реконструкції дахів.

Sunstyle. Покрівельна система складається з квадратних плиток, діагоналі яких перекриваються зверху вниз.

Lumeta Solar. Lumeta PowerPly. інтегрований в будівлю фотоелектричний модуль для застосування на дахах з малим ухилом.

Фотоелектрична сонячна черепиця. сонячна черепиця, вироблена в Австралії.

U.S. Бачення Green Energy Corp USGE полягає в наданні високоякісних екологічно чистих альтернативних енергетичних рішень шляхом розробки та виробництва інноваційних систем відновлюваної енергетики, інтегрованих в будівельні матеріали та вироби.

U.S. Сонячна черепиця Green Energy Corp для різних покрівель у різноманітних кольорах. Доступна кольорова черепиця та кольорові сонячні елементи.

Доступно 29 червня 2023 року о 17:12 за центральноєвропейським часом

Ця сторінка востаннє була оновлена 5 серпня 2018 року ©Denis Lenardic, 2001-2023, pvresources®. Всі права захищені.

найкращих варіантів сонячних дахів на 2023 рік

Лі Метьюз. експерт зі сталого розвитку та веган зі стажем. Її робота про сонячну політику була опублікована в канадському National Observer.

Tesla, можливо, була першою компанією, яка представила повністю сонячний дах, але вона не була першою, хто виготовив сонячну черепицю. Тут ми розповімо вам про основи сонячних дахів, а також про найкращі варіанти сонячних дахів, включаючи Tesla, із зазначенням переваг і недоліків кожного з них.

поговорити, власниками, будинків, інтегровані

Зміст

 • Як працює сонячний дах
 • Переваги сонячного даху
 • Зовнішній вигляд
 • Економічно вигідне поєднання покрівлі та сонячної енергії
 • Високоефективне покрівельне рішення
 • Ефективне використання простору
 • Ніякої зовнішньої проводки
 • Легше ремонтувати та замінювати
 • Чи є недоліки у сонячних дахів?
 • Вартість та ефективність
 • Термін служби та гнучкість
 • Інші недоліки сонячних дахів
 • Найкращі сонячні дахи: наша добірка
 • Напевно
 • Що нам подобається в сонячних дахах CertainTeed
 • Технічні характеристики
 • Що нам не подобається в сонячних дахах CertainTeed
 • Сонячна покрівля Tesla Solar Roof
 • Що нам подобається в дахах Tesla Roofs
 • Що нам не подобається в дахах Tesla
 • SunTegra
 • Що нам подобається в SunTegra
 • Що нам не подобається в SunTegra
 • Сонячна черепиця Forward
 • Що нам подобається в Forward
 • Що нам не подобається в Forward
 • GAF
 • Що нам подобається в GAF
 • Що нам не подобається в GAF
 • DecoTech
 • Що нам подобається в DecoTech
 • Що нам не подобається в DecoTech
 • Luma Solar Roofs
 • Що нам подобається в Luma Solar
 • Що нам не подобається в Luma Solar
 • Інші компанії, що займаються сонячними дахами, на які варто звернути увагу
 • Часті запитання про сонячні дахи
 • Сонячні дахи vs. Сонячні панелі

  • Сонячна черепиця та плитка
  • Незначні зміни у зовнішньому вигляді будинку
  • Витрати 20 000. 100 000
  • Не потрібно свердлити дах (з деякими варіантами)
  • Легше ремонтувати
  • Менш ефективні
  • Коротша гарантія (зазвичай 10-20 років)
  • Коротший термін служби (зазвичай 20 років)
  • Менше кваліфікованих монтажників

  Сонячні панелі:

  • Сонячні панелі
  • Сонячна батарея, встановлена на даху
  • Вартість 15 000. 40 000
  • Зазвичай вимагає свердління даху
  • Складніше ремонтувати
  • ефективні
  • Довший термін служби (25-40 років)
  • Довша гарантія (25 років)
  • доступні інсталятори

  Як працює сонячний дах

  Tesla представила свій сонячний дах у 2016 році, назавжди змінивши сонячну індустрію. Але як працює сонячний дах?

  Покрівля Tesla використовує загартовану скляну черепицю для заміни всіх стандартних черепиць на даху вашого будинку. Деякі з цих черепиць також є сонячними панелями, а це означає, що майже кожен дюйм вашого даху теоретично може генерувати електроенергію.

  Оскільки на більшості дахів є кілька ділянок, на які не потрапляє багато сонячного світла, дах Tesla Roofs також включає кілька неактивних панелей. Вони виглядають так само, як сонячна черепиця, але не виробляють енергію, що допомагає знизити вартість монтажу та економить ресурси.

  Покрівлі Tesla Roofs. це єдиний повністю сонячний дах, доступний в даний час, але це не єдиний варіант для переходу на сонячну енергію без сонячних панелей. Насправді, перша сонячна черепиця була випущена на ринок у 2009 році компанією DOW, і кілька інших компаній також виробляють сонячну черепицю.

  У чому різниця? Сонячна черепиця. це просто черепиця. Вони призначені для інтеграції з існуючою або новою черепицею або плиткою, або для укладання на них. У будь-якому випадку, зовнішній вигляд не такий бездоганний, як у повноцінного даху Tesla.

  Переходьте на сонячну енергію вдома

  Отримайте зв’язок із сонячною компанією, затвердженою LeafScore

  • 100% безкоштовне використання
  • Отримайте відповідність менш ніж за 3 хвилини
  • Рейтинг сонячних компаній за версією LeafScore

  Переваги сонячного даху

  Перехід на сонячну енергію має багато переваг, а сонячні дахи та черепиця пропонують все це і навіть більше.

  Зовнішній вигляд

  Сонячні дахи забезпечують всі переваги сонячної батареї на даху без кардинальної зміни зовнішнього вигляду вашого будинку. Це тому, що сонячна черепиця спроектована так, щоб виглядати максимально схожою на звичайну покрівельну черепицю. Більшість сонячних черепиць можна інтегрувати в існуючу черепичну або ґонтову покрівлю, або ж укласти зверху, як своєрідну другу шкіру для вашого даху. Навіть якщо вони прикріплені поверх звичайної черепиці, профіль сонячної черепиці набагато нижчий, ніж у вмонтованих сонячних панелей.

  З покрівлею Tesla Roof всі плитки виглядають однаково, незалежно від того, чи це активна сонячна черепиця, чи неактивна черепиця. Це робить сонячний дах або сонячну черепицю чудовим рішенням для власників будинків, яким не подобається вигляд звичайних сонячних панелей. Сонячний дах також може дозволити домовласникам отримувати вигоду від сонячної енергії, не викликаючи гніву асоціацій домовласників.

  Економічно вигідне поєднання покрівлі та сонця

  Новий дах може бути дорогим задоволенням, як і сонячна установка. Що, якби ви могли поєднати ці два способи і заощадити трохи грошей?

  Якщо ваш дах потребує оновлення, подумайте про сонячний дах. Звичайно, це буде коштувати дорожче, ніж звичайний дах, але, як правило, дешевше, ніж звичайний дах плюс звичайна сонячна батарея з аналогічною потужністю.

  Високоефективне покрівельне рішення

  Хвилюєтеся, що сонячний дах не буде таким же гарним, як звичайний дах? Немає причин для занепокоєння. Ця покрівельна черепиця працює так само, як і звичайна черепиця, тільки вона виробляє електроенергію, зберігаючи ваш будинок водонепроникним і захищеним від стихійних явищ.

  Ключовим моментом тут є те, що сонячна черепиця поєднує сонячні елементи з обшивкою даху. У більш традиційних сонячних батареях сонячні модулі монтуються поверх черепиці (або іншого покрівельного матеріалу).

  Ефективне використання простору

  Сонячна черепиця може бути чудовим способом перейти на сонячну енергію, якщо у вас невеликий дах, на якому складно або навіть неможливо встановити стандартну сонячну установку. З тієї ж причини сонячна черепиця може бути хорошим вибором для даху з незручними просторовими обмеженнями, такими як мансардні вікна, мансардні вікна і так далі.

  Зрештою, черепиця набагато менша за сонячну панель. Це означає, що ви можете втиснути кілька черепиць на невелику площу і максимізувати свою нерухомість на даху. Ви навіть можете вирішити повністю відмовитися від даху і замість цього встановити сонячний дах на гаражі, сараї або допоміжному приміщенні, особливо якщо вони отримують більше сонячного світла, ніж ваш будинок.

  Відсутність зовнішньої електропроводки

  Стандартні установки сонячних панелей вимагають зовнішньої проводки, яка з’єднує змонтовані сонячні панелі з інвертором і головною сервісною панеллю всередині вашого будинку. У сонячному даху та більшості сонячних черепиць вся електропроводка є внутрішньою та прихованою. Це зменшує ризик пошкодження від вітру, дощу, птахів та інших диких тварин тощо.

  Стандартні сонячні батареї також повинні бути встановлені поверх покрівельного матеріалу, що зазвичай означає свердління в даху. Деякі металеві дахи дозволяють закріплювати сонячні модулі на місці, але звичайна черепиця та черепиця вимагають, щоб сонячні модулі проникали в покрівельний матеріал, що може спричинити пошкодження та створити слабкі місця.

  Ці проблеми малоймовірні, якщо ви користуєтеся послугами досвідченого і кваліфікованого інсталятора, але вони все ще є ризиком при використанні звичайних масивів.

  Деякі сонячні черепиці кріпляться безпосередньо до настилу, виконуючи роль як сонячної панелі, так і покрівельної черепиці. Інші кріпляться до існуючої покрівельної черепиці або черепиці. Таким чином, потенціал пошкодження існуючого даху сильно варіюється між різними варіантами сонячної покрівлі.

  Легше ремонтувати та замінювати

  Ще одна ключова перевага сонячної черепиці полягає в тому, що вона легка і відносно проста в ремонті та заміні. Якщо одна або дві черепиці пошкоджені, ви можете швидко замінити їх на нові сонячні черепиці або неактивні черепиці, якщо це необхідно. Замінити або відремонтувати цілу сонячну панель набагато складніше і дорожче.

  Сонячна черепиця також витримує дощ, сніг та вітер. А якщо щось піде не так, більшість компаній пропонують хорошу гарантію, тому ви можете отримати заміну черепиці безкоштовно. Tesla навіть пропонує довічну гарантію на свою фізичну черепицю, що дуже зручно, якщо ви плануєте жити в одному будинку протягом тривалого часу. Якщо ви думаєте, що переїдете додому в найближчі 25 років, довічна гарантія може виявитися не такою вже й корисною, враховуючи, що сонячний дах важко забрати з собою (на відміну від сонячних панелей).

  Чи є недоліки у сонячних дахів?

  Поки що все добре, але як щодо недоліків сонячних дахів??

  Вартість та ефективність

  Як вже обговорювалося, сонячна черепиця недешева, незважаючи на те, що вона є більш економічно ефективною на ват. У порівнянні з ціною стандартної сонячної установки на даху (від 15 000 до 40 000 доларів), вартість сонячного даху Tesla коливається від 30 000 до майже 100 000 доларів. Більше того, компанія Tesla кілька разів різко і без попередження змінювала свою політику, застаючи клієнтів зненацька. Тепер Tesla також наполягає на тому, щоб покупці сонячних дахів купували батарею Tesla Powerwall, що ще більше підвищує вартість.

  Тесла. не єдине ім’я в місті, і ви, безумовно, платите премію за бренд.

  Станьте сонячними вдома

  Співпрацюйте з сонячною компанією, схваленою LeafScore

  • 100% безкоштовне використання
  • Отримайте відповідність менш ніж за 3 хвилини
  • Сонячні компанії з рейтингом LeafScore

  Високоефективна черепиця інших компаній, як правило, дешевша і так само ефективна, як і черепиця Tesla, але всі вони менш ефективні, ніж найкращі сонячні панелі. Загалом, сонячна черепиця зазвичай виробляє від 13 до 63 Вт. Для досягнення максимальної продуктивності їм потрібен високий рівень сонячного опромінення та хороший нахил.

  Чому сонячна черепиця менш ефективна, ніж сонячні панелі?

  Основна причина полягає в тому, що вбудовані в будівлі сонячні панелі (BISP, або BIPV) зазвичай не дозволяють повітрю циркулювати під ними, а це означає, що вони швидко перегріваються, що погіршує виробництво електроенергії.

  Ця недостатня ефективність у поєднанні з більш високими початковими витратами може означати більш тривалий період окупності сонячних дахів. Насправді, сонячні дахи не пропонують нічого подібного до окупності інвестицій у стандартні сонячні панелі, якщо тільки вам не потрібен новий дах у будь-якому випадку.

  Тривалість життя та гнучкість

  Сонячні дахи та черепиця також мають менший термін служби, ніж більшість звичайних сонячних панелей. У той час як стандартна сонячна панель може виробляти електроенергію на рівні близько 80% від початкової потужності протягом 25 років або більше, сонячна черепиця зазвичай підтримує цей рівень потужності лише протягом 20 років або близько того. Вони також виробляють менше електроенергії для початку.

  Ще одним недоліком сонячного даху є те, що його може бути важко взяти з собою, якщо ви переїжджаєте. На відміну від сонячних панелей, сонячні дахи виготовляються на замовлення відповідно до вашого будинку. Сонячна черепиця або інтегровані панелі DecoTech можуть переїхати з вами, якщо ви переїжджаєте, в залежності від типу даху вашого нового будинку.

  Інші недоліки сонячних дахів

  Хоча сонячні дахи стають все більш популярними, ви можете не знайти кваліфікованого інсталятора у вашому регіоні. На відміну від цього, звичайні сонячні інсталятори легко знайти, а це також означає, що вартість робочої сили, як правило, нижча, ніж для сонячного даху.

  Те саме стосується сонячної черепиці. Хоча інсталяторів для них більше, ніж для дахів Tesla, все ще дуже важко знайти надійного інсталятора в більшості місць, особливо якщо ви живете за межами великого міста.

  Нарешті, ви захочете врахувати екологічні витрати на встановлення сонячного даху. Швидше за все, ви зацікавлені в цих продуктах, тому що хочете жити більш екологічним способом життя. Відправляти свій поточний, цілком респектабельний дах на звалище тільки для того, щоб встановити сонячний дах, не дуже раціонально.

  Найкращі сонячні дахи: наш найкращий вибір

  CertainTeed

  Основні моменти: Варіант сонячної черепиці з вражаючим досвідом в покрівельній індустрії, що дозволяє створювати продукти, які добре інтегруються в існуючу покрівлю, що виключає необхідність повної модернізації даху.

  • Відмінна репутація та досвід роботи на дахах
  • Компанія пропонує повне покрівельне рішення, що включає сонячну черепицю/гонт
  • Працює з асфальтовими та бетонними дахами
  • Добре зарекомендував себе бренд
  • Набагато нижча вартість, ніж у Tesla Roof
  • Водо-, вітро- та вогнестійка
  • Відмінна гарантія з можливістю передачі
  • Швидкий і простий монтаж та обслуговування
  • Немає списку очікування!
  • Високоефективні монокристалічні сонячні елементи
  • Включає інвертор та електропроводку за потребою
  • Не повний сонячний дах
  • Сонячна черепиця/черепиця виглядає інакше, ніж звичайна покрівля
  • На сайті немає конкретних цін

  CertainTeed пропонує сонячну черепицю довше, ніж Tesla, і має більш ніж столітній досвід роботи в покрівельній індустрії. Наразі компанія пропонує два дизайни сонячних дахів:

  Apollo Shingle 11 може бути встановлена як частина нової покрівлі або на існуючу асфальтову покрівлю. Ці черепиці повністю чорні і можуть бути розміщені смугами або плямами на частині або більшій частині даху. Кожна черепиця має розмір 46.75 дюймів завширшки і 17 5/8 дюймів завглибшки.

  Apollo Tile II підходить для дахів з бетонної черепиці. Ця черепиця має вигляд чорного ламінату і поставляється з індивідуальним кольором рамки, щоб відповідати різним кольорам бетонної черепиці земляного відтінку. Кожна черепиця має розмір 47 дюймів в ширину і 17 дюймів в довжину.25 дюймів в глибину.

  Що нам подобається в сонячних дахах CertainTeed

  На відміну від Tesla Roof, ви можете легко інтегрувати сонячну черепицю CertainTeed в існуючу покрівлю. Це дозволяє уникнути необхідності повного оновлення даху і значно знизити вартість установки. (У деяких ситуаціях Tesla може додати свою сонячну покрівлю поверх вашого існуючого даху.)

  Сонячний дах CertainTeed, як правило, набагато дешевший, ніж Tesla Roof. Сонячна черепиця CertainTeed також більш широко доступна в США.S. Компанія займається покрівельним бізнесом вже більше століття і має сотні сервісних спеціалістів, готових встановити її сонячну черепицю. Завдяки відсутності списку очікування та більшому досвіду покрівельних робіт, ніж у будь-якого іншого виробника сонячної черепиці, CertainTeed є чудовим вибором, якщо вам потрібен новий дах або ви просто хочете додати кілька сонячних черепиць, щоб почати.

  CertainTeed виробляє свою сонячну черепицю та черепицю в США.S. Кожна установка включає вогнестійку підкладку (де це доречно), аксесуари для проблисків, стартову смугу та вітрові затискачі, домашню електропроводку, додатковий інвертор струн та додаткову систему моніторингу.

  Обидва типи сонячної черепиці прості в установці, оскільки вони використовують ту ж низькотехнологічну систему, що і звичайна асфальтована або бетонна плитка. Тобто ваш монтажник прикріпить черепицю до обрешітки даху за допомогою стандартних саморізів. Це забезпечує набагато швидший і простіший монтаж, ніж у випадку з більш складною сонячною черепицею.

  Перейдіть на сонячну енергію вдома

  Отримайте консультацію від сертифікованої LeafScore сонячної компанії

  • 100% безкоштовна у використанні
  • Знайдіть компанію менш ніж за 3 хвилини
  • Сонячні компанії з рейтингом LeafScore

  Черепицю також легко обслуговувати, оскільки під модулями є відкритий простір, а вбудовані затискачі для проводів дозволяють легко управляти проводами та встановлювати їх.

  Технічні характеристики

  CertainTeed використовує більш ефективні сонячні технології, ніж більшість компаній, що виробляють сонячну черепицю (і є прозорим щодо специфікацій)!). Кожна активна черепиця має 14 високоефективних монокристалічних кремнієвих сонячних елементів. Ця черепиця має номінальну потужність 70 Вт кожна, що вище, ніж у більшості сонячних черепиць. Рейтинг ефективності Apollo Shingle 11 становить 17.2%, тоді як Apollo Tile 11 має 17.ККД 8%. рейтинг ефективності.

  Бітумна черепиця CertainTeed дуже легка і така ж гнучка, як і звичайна черепиця. Бітумна черепиця Apollo Shingles важить всього 2.7 фунтів. на квадратний метр. футів., що приблизно стільки ж, скільки стандартна асфальтова черепиця. Плитка Apollo важить 3.1 фунт. на квадратний метр. фут., що набагато менше, ніж у бетонній черепиці.

  Незважаючи на легку вагу, ця сонячна черепиця може витримати вражаючу вагу 250 фунтів. на квадратний фут. Вони також стійкі до води, вогню та вітру і навіть мають рейтинг зони ураганів високої швидкості за будівельними нормами штату Флорида (Vult 194 миль/год).

  Бітумна черепиця Apollo 11 та черепиця Apollo 11 мають температурний коефіцієнт потужності.0.37%. Хоча це і близько не відповідає коефіцієнтам сонячних панелей REC, це насправді досить схоже на багато найкращих сонячних панелей. Непогано для сонячної черепиці або черепиці, щільно прикріпленої до даху!

  Обидва типи покрівельних матеріалів мають робочу температуру між.40 і 194 градуси за Фаренгейтом (-40 і 90 за Цельсієм).

  CertainTeed також пропонує комплексну гарантію, яка покриває всі компоненти системи. Це включає 25-річну гарантію на вихідну потужність і 10-річну гарантію на інвертор, всі інші компоненти системи, а також гарантію на вітер швидкістю 110 миль/год.

  Враховуючи довгу історію компанії, є також хороший шанс, що CertainTeed буде поруч, щоб виконати цю гарантію через 25 років. Якщо ви працюєте з сертифікованим CertainTeed сонячним інсталятором, професійна установка вашої системи також покривається гарантією до 25 років. Ви навіть можете передати гарантію, якщо це необхідно, що є величезним плюсом при спробі продати свій будинок.

  Що нам не подобається в сонячних дахах CertainTeed

  Основним недоліком сонячної черепиці CertainTeed є те, що вона не є “прихованою” сонячною установкою. Хоча ці плитки та черепиця можуть бути інтегровані, невідповідність кольору з несонячною черепицею та плиткою дуже очевидна на більшості дахів. Тим не менш, якщо низький профіль є вашим основним завданням, CertainTeed. відмінний вибір.

  Другим ключовим недоліком CertainTeed є те, що компанія не пропонує ніякої конкретної цінової інформації на своєму веб-сайті. Щоб дізнатися, скільки коштуватиме ваша установка, вам потрібно зв’язатися з компанією або знайти місцевого інсталятора, який працює з цією черепицею або плиткою.

  Однак розумно припустити, що досить стандартна установка буде коштувати десь між повним дахом Tesla Roof і стандартною установкою сонячних панелей. Вартість буде в значній мірі залежати від розміру, форми і типу даху, його віку, а також від того, чи плануєте ви замінити весь дах, інтегрувати кілька сонячних черепиць, або упакувати якомога більше сонячної черепиці або черепиці в простір, який ви маєте в своєму розпорядженні.

  Сонячний дах Tesla Solar Roof

  Основні моменти: Безшовний, гладкий і непомітний дизайн з нанесеною торговою маркою за ціною довгого списку очікування і відповідною ціною.

  • Повний пакет, з відповідною черепицею по всьому будинку
  • 25-річна гарантія на черепицю, електроживлення та захист від атмосферних впливів
  • Витончений, сучасний дизайн (доступні чотири стилі черепиці)
  • Добре відомий бренд
  • Може додати значної привабливості та цінності вашому будинку
  • Підтримується стандартними тестами ANSI на довговічність
  • Зазвичай установка займає всього 5-7 днів
  • Може бути встановлена поверх деяких існуючих дахів
  • Tesla пропонує програму виплат (кредит) та варіанти авансових платежів
  • Ви можете бути в списку очікування роками
  • Тепер доступна тільки з акумуляторною батареєю Powerwall
  • Ви платите за ім’я
  • Не така ефективна, як сонячні панелі
  • Важко налаштувати або змінити конфігурацію з продуктами, що не належать до Tesla (наприклад, вітровою турбіною або мікрогідросистемою)
  • Монтаж може зайняти до 14 днів (порівняно з одним днем для деяких проектів сонячних панелей)
  • Потребує дозволу в деяких місцях / не дозволяється деякими асоціаціями власників житла
  • Дуже дорогий у порівнянні зі звичайним дахом, звичайними сонячними панелями та іншою сонячною черепицею

  Tesla вперше представила свій сонячний дах у 2016 році, вразивши глядачів своїм витонченим, футуристичним виглядом. На сьогоднішній день існує щонайменше чотири стилі черепиці Tesla Solar Roof на вибір. Кожен дах виготовляється на замовлення і включає скляні сонячні батареї, скляну покрівельну черепицю і сталеву черепицю архітектурного класу.

  Три типи черепиці не відрізняються один від одного, створюючи безшовний дизайн. Усі види черепиці діють як покрівельний матеріал, хоча лише деякі з них генерують сонячну енергію. Це допомагає уникнути марної трати ресурсів, встановлюючи сонячну черепицю на ділянках даху, які отримують дуже мало сонця.

  Після того, як ви оформите замовлення на сонячний дах, Tesla попросить вас завантажити нещодавній рахунок за комунальні послуги. Це допоможе компанії розрахувати розмір вашого сонячного даху відповідно до ваших потреб в електроенергії. Тесла також призначить оцінку на місці, щоб визначити складність встановлення сонячного даху. Чим більше монтажних площин, перешкод (димарів, мансардних вікон, вентиляційних отворів і вентиляторів) і особливих нахилів, тим складніший і дорожчий проект покрівлі.

  Переходьте на сонячну енергію вдома

  Отримайте зв’язок з сонячною компанією, затвердженою LeafScore

  • 100% безкоштовне використання
  • Отримайте відповідність менш ніж за 3 хвилини
  • Рейтинг сонячних компаній LeafScore

  Сонячні дахи Tesla включають в себе саму черепицю, всю електропроводку та інвертор, а також акумуляторну батарею Powerwall для зберігання надлишкової енергії, виробленої вашим масивом. Це забезпечує резервне живлення, якщо основна електромережа вийде з ладу.

  Що нам подобається в Tesla Roofs

  Найкраще в Tesla Roof. це те, що це повноцінний дах. На відміну від більшості інших компаній, що виробляють сонячну черепицю, Tesla пропонує повний пакет і безшовний, непомітний дизайн. Якщо гроші не мають значення, а ви хочете повністю оновити дах, Tesla Roof. чудовий вибір.

  Серед інших переваг дахів Tesla. щедра 25-річна гарантія на дефекти конструкції та матеріалів, починаючи з дати встановлення. Tesla також пропонує гарантію на захист від атмосферних впливів, яка стверджує, що “Ваш сонячний дах залишатиметься на місці і запобігатиме пошкодженню вашого будинку, спричиненому проходженням вітру та дощу через ваш сонячний дах протягом 25 років”.

  Tesla також пропонує гарантію на модулі, яка обіцяє, що ваш сонячний дах все ще буде працювати на 95% або більше від своєї номінальної пікової потужності на 5-річній позначці, при цьому виробництво буде знижуватися не більше ніж на 0.5% щорічно протягом наступних 20 років. Це означає, що через 25 років експлуатаційна здатність становить 85% або більше. Досить добре!

  Незважаючи на ці гарантії, черепиця Tesla Roof створена, щоб служити довго. Черепиця протестована на довговічність Американським національним інститутом стандартів (ANSI) і добре витримує вітер, град, вогонь і дощ. Ви також можете встановити дах Tesla Roof поверх існуючого даху, за умови, що він відповідає певним умовам.

  Tesla також використовує більш високоефективні монокристалічні сонячні елементи для своєї черепиці.

  Що нам не подобається в дахах Tesla

  Дахи Тесла коштують дорого. Неможливо обійти той факт, що ви платите за ім’я. Що ще гірше, Ілон Маск оголосив у квітні 2021 року, що “сонячні панелі Tesla Solar Roof будуть продаватися тільки як інтегрований продукт з батареєю Tesla Powerwall”.” Отже, якщо ви шукали просто дах Tesla, ваші витрати тільки що стали набагато вищими (і вам потрібно буде десь зберігати цю батарею).

  Ідея полягає в тому, що сонячна енергія з даху Tesla буде подаватися виключно на Powerwall, а потім Powerwall буде взаємодіяти з лічильниками комунальних послуг та головною панеллю обслуговування будинку. Проблема, звичайно, полягає в тому, що деякі клієнти хочуть підключену до мережі систему без акумуляторної батареї. Зрештою, батареї дорогі, вимагають регулярного обслуговування і, як правило, потребують заміни кожні 5-15 років.

  Це також призводить до іншого недоліку даху Tesla: негнучкості. Звичайно, сама черепиця може бути досить гнучкою, але система. ні. Все це розроблено для безшовної інтеграції з іншими продуктами Tesla, а це означає, що вам буде складно щось переробити. Якщо ви це зробите, то, швидше за все, втратите будь-які гарантії. Отже, якщо ви думаєте, що з часом захочете перейти на автономне живлення, підключити генератор або навіть додати вітрову турбіну чи мікрогідросистему, то дах Tesla, інвертор та система Powerwall можуть зробити це набагато складнішим завданням.

  Монтаж покрівлі Tesla також може зайняти деякий час, особливо якщо ваш дах складний. Це означає більші перебої в роботі та вищу вартість встановлення. І це за умови, що ви можете встановити дах Tesla там, де живете. Деякі асоціації домовласників не дозволять встановлювати такі дахи, і навіть якщо вони дозволять, ви можете роками стояти в черзі, перш ніж дізнаєтеся, що ваш дах не підходить для цього.

  Монтажників також важко знайти, оскільки покрівлі Tesla Roof найдоступніші в Каліфорнії та на кількох інших тестових ринках.

  Нарешті, Tesla продовжує приховувати технічні характеристики свого сонячного даху. Компанія ніколи не публікувала рейтинги ефективності або температурні коефіцієнти, наприклад, які є важливими факторами при виборі сонячного обладнання.

  SunTegra

  Основні моменти: Низькопрофільна сонячна черепиця, яка може інтегруватися в існуючі дахи, але зі значно більшим розміром черепиці.

  • Швидкий і простий монтаж та обслуговування
  • Не потребує очікування!
  • Працює з асфальтовими та бетонними дахами
  • Набагато нижча вартість, ніж Tesla Roof
  • Водо-, вітро- та вогнестійка
  • Низький профіль робить черепицю / черепицю ледь помітною з землі
  • Не є повноцінним сонячним дахом
  • Сонячна черепиця/черепиця виглядає інакше, ніж звичайна покрівля
  • На сайті немає конкретної ціни
  • Набагато нижча ефективність, ніж у сонячних панелей та деяких видів сонячної черепиці
  • Більший розмір може призвести до менш гнучкого монтажу
  • Менш щедра гарантія, ніж у CertainTeed, Tesla та Forward
  • Поганий температурний коефіцієнт / непридатний для дуже жаркого клімату

  SunTegra. ще один хороший варіант для сонячного даху. Ця компанія, як і CertainTeed, пропонує сонячну черепицю, яка може бути встановлена на існуючому даху або як частина повного покрівельного пакету.

  SunTegra пропонує як асфальтову, так і бетонну черепицю для сонячних дахів. Як і системи Apollo від CertainTeed, цю черепицю можна укладати на нову або існуючу покрівлю, або інтегрувати в неї.

  Черепиця значно більша за черепицю CertainTeed. 53 5/8 дюйма завширшки та 23 1/8 дюйма завглибшки. Черепиця також набагато більша. 52 3/4 дюйма та 16 7/8 дюйма.

  Хоча на сайті SunTegra відсутня інформація про ціни, компанія пропонує безкоштовну оцінку, яка базується на місці вашого проживання та сонячному потенціалі вашого будинку, без будь-яких зобов’язань.

  Що нам подобається в SunTegra

  SunTegra, раніше відома як Integrated Solar Technology (IST), повністю присвячена сонячним рішенням. Засновник компанії, Олівер Келер, раніше працював у BP Solar та SunPower, а потім розширив свою діяльність, щоб запропонувати більш інноваційні сонячні рішення для власників будинків, будівель та бізнесу.

  Хоча компанія SunTegra є меншим бізнесом, ніж CertainTeed, вона швидко розвивається в США.S., Канада та Мексика. В даний час немає списку очікування на установку SunTegra, тому це відмінний вибір, якщо ви хочете додати кілька сонячних черепиць або плиток на свій дах відразу.

  Сонячна черепиця SunTegra витримує навантаження до 112 фунтів. на квадратний метр. фут. і максимальною швидкістю вітру 130 миль/год. Діапазон робочих температур такий же, як і у CertainTeed.40 і 194 градуси за Фаренгейтом (-40 і 90 за Цельсієм).

  Завдяки низькому профілю черепиця та бітумна черепиця SunTegra ледь помітна з рівня землі. Полегшена конструкція дозволяє уникнути необхідності проектування та отримання дозволів на будівництво. SunTegra також стверджує, що їх процес установки набагато простіший і швидший, ніж для Tesla або Forward, і використовує “на 50% менше деталей, ніж звичайні системи, що встановлюються на стійку”.” Інтегрована проводка забезпечує швидке та легке встановлення та обслуговування.

  SunTegra також планує представити нові сонячні продукти для садів і внутрішніх двориків, а також для бокових сторін і фасадів комерційних і громадських будівель.

  Що нам не подобається в SunTegra

  Незважаючи на низькопрофільність, повністю чорна естетика дуже помітна на більшості дахів. Якщо ви шукаєте щось більш безшовне, установка Tesla Solar Roof або Forward. найкращий варіант.

  SunTegra. це лише сонячна компанія; вона не пропонує повну покрівельну послугу. Таким чином, якщо вам потрібно замінити дах, вам доведеться координувати установку з двома компаніями. Обидва продукти мають 10-річну гарантію на продукцію та 25-річну гарантію на вихідну потужність, що є менш щедрим, ніж гарантії, пропоновані CertainTeed, Tesla та Forward.

  Сонячна черепиця SunTegra має 16 монокристалічних елементів кожна і вихідну потужність від 64 до 70 Вт. Їх коефіцієнт корисної дії становить 13.9%, 14.5% та 15.1% для STT 64, STT 67 та STT 70 відповідно. Це набагато нижче, ніж у більшості сонячних панелей. Насправді, вам може знадобитися покрити на 50% більше даху, щоб виробляти таку ж кількість електроенергії, як і стандартна сонячна батарея.

  Переходьте на сонячну енергію вдома

  Отримайте зв’язок із сонячною компанією, затвердженою LeafScore

  • На 100% безкоштовна у використанні
  • Отримайте відповідність менш ніж за 3 хвилини
  • LeafScore оцінив сонячні компанії

  Сонячна черепиця більш ефективна, ніж черепиця, але менш ефективна, ніж черепиця CertainTeed. Існує три моделі черепиці з потужністю від 105 Вт до 114 Вт. Більша потужність пояснюється тим, що всі черепиці мають 24 монокристалічні комірки. Ефективність, однак, становить лише 15.9%, 16.6% та 17.2% для STS 105, STS 110 та STS 114 відповідно.

  Сонячна черепиця та бітумна черепиця SunTegra також має гірший температурний коефіцієнт (-0.404%), ніж у продукції CertainTeed. Якщо ви живете в дуже спекотному місці, ця черепиця навряд чи буде чудовим варіантом на даний момент.

  Згідно з повідомленнями в пресі, черепиця SunTegra коштує приблизно на 15% дорожче, ніж звичайні сонячні панелі, або приблизно на 3.65/Вт. Для установки потужністю 5 кВт це становить 18 250 грн. Однак, оскільки черепиця та гонт менш ефективно перетворюють сонячне світло в електрику, їх термін окупності буде довшим, ніж у стандартної системи сонячних панелей.

  Сонячна черепиця Форвард

  Основні моменти: Найперше повне рішення для сонячної покрівлі, що пропонує металевий сонячний дах як життєздатну і привабливу альтернативу сонячному даху Tesla.

  • Повний пакет сонячної покрівлі
  • Набагато нижча вартість, ніж дах Tesla
  • Сучасний дизайн фальцевої металевої покрівлі
  • Доступна у 8 кольорах
  • 30-річна гарантія на захист від атмосферних впливів та 40-річна гарантія на покрівлю
  • Може додати значної привабливості та цінності вашому будинку
  • Зазвичай установка займає всього 2-3 дні
  • Немає даних про ефективність клітин
  • Немає даних про температурний коефіцієнт
  • Ви можете бути в списку очікування роками
  • В даний час встановлюється лише в невеликій частині Каліфорнії
  • Відсутня будь-яка додаткова інформація про гарантії
  • Не такі ефективні, як сонячні панелі
  • На відміну від Tesla, немає можливості скористатися програмою розстрочки (кредиту)

  Компанія Forward почала своє життя в штаті Нью-Йорк через невдалий Kickstarter, приблизно в той же час, коли Ілон Маск почав говорити про свою ідею сонячного даху. Отже, хоча Forward все ще набагато менша за Tesla, ця компанія фактично випередила Маска, публічно запустивши перше повне рішення для сонячної покрівлі.

  Перенесемося у 2022 рік, і тепер каліфорнійська компанія пропонує свій металевий сонячний дах як життєздатну і привабливу альтернативу сонячним дахам Tesla. Ця фальцева покрівля з оцинкованого металу поставляється у восьми кольорах і повинна встановлюватися як комплексне рішення для даху.

  На відкритих для сонця ділянках даху використовуються загартовані монокристалічні сонячні панелі зі скла та металу. На затінених ділянках або інших частинах, не пристосованих для сонця, Forward використовує рулонний метал із запеченою емаллю аналогічного кольору та відповідного стилю.

  Якщо ви зацікавлені в даху Forward, ви можете внести депозит у розмірі 1 000, щоб зарезервувати місце в списку очікування. Після цього компанія пропонує безкоштовну консультацію, яка включає тверді цифри щодо очікуваних загальних витрат та очікуваного виходу енергії. У вас є 90-денний термін для прийняття рішення про продовження замовлення, протягом якого ваша ціна буде зафіксована.

  Якщо після консультації продукт не здається вам підходящим, ваш депозит повертається в повному обсязі. Якщо ви продовжите, ви отримаєте очікувану дату встановлення та регулярні оновлення через призначеного представника. Ви також можете змінити колір покрівлі за місяць до запланованого монтажу.

  Forward пропонує 30-річну гарантію на захист від атмосферних впливів, а гарантія на покрівлю. 40 років.

  Що нам подобається в Forward

  Сонячні секції даху Forward виготовлені із загартованого скла над високоефективними сонячними елементами. Ці секції мають такий самий розмір і форму, як і фальцева металочерепиця. Елементи спроектовані з прозорим оптичним шаром під склом (щоб пропускати сонце), але виглядають непрозорими, якщо дивитися з землі знизу. Це забезпечує більш сучасну, безшовну естетику, ніж сонячна черепиця або черепиця CertainTeed або SunTegra.

  Forward. єдина компанія, що пропонує інтегровану сонячну покрівлю на основі металевого фальцевого покриття. Завдяки цьому Forward добре підходить не тільки для будинків, але й для сараїв, гаражів і навіть для дахів промислових об’єктів.

  Сонячна покрівля Forward може бути встановлена всього за два-три дні і підходить для дахів з ухилом не менше 1:12. Завдяки цьому Forward добре підходить навіть для плоских дахів, які можуть бути непридатними для інших типів сонячної черепиці. Вся проводка проходить через горищний простір, і ви можете замовити додаткові снігозатримувачі, щоб запобігти налипанню снігу в таких місцях, як дверні прорізи.

  Forward поєднує в собі неактивні та активні компоненти покрівлі з ціною 9.75 за квадратний фут для несонячних частин. Сонячні секції мають розмір 3.75 за Ватт, з щільністю енергії 19 Вт на квадратний фут. Для сонячної покрівельної системи потужністю 5 кВт вам доведеться заплатити 18 750 за сонячні батареї. Якщо припустити, що це займає близько 263 кв.м. футів. з 1200 квадратних метрів. футів. даху, загальна вартість становитиме близько 17885 грн.75 (18 750 плюс 9135.75).

  Компанія “Форвард” визнає, що асфальтована черепиця є основною проблемою для звалищ. Настільки, що компанія співпрацює з новими підприємствами з переробки асфальту, щоб переробити зняту асфальтову черепицю і перетворити її на матеріал для дорожнього покриття.

  Що нам не подобається в Forward

  Форвард не дуже відвертий з технічними характеристиками або іншими важливими деталями. Наприклад, компанія не розкриває показники ефективності своїх сонячних елементів, хоча стверджує, що вони мають вищу щільність енергії, ніж стандартні сонячні панелі.

  За словами Форвард, його дах пропонує більш ефективне використання покрівельного простору для збільшення можливостей для виробництва електроенергії. Враховуючи вісім варіантів забарвлення, варто зазначити, що кожен з них блокує різну частину спектру видимого світла, що впливає на здатність клітин виробляти електроенергію.

  Компанія “Форвард” також не надає жодної інформації про температурний коефіцієнт, а також жодної додаткової інформації про свої гарантії. Також незрозуміло, наскільки стійким є покрівельний матеріал до граду, вітру, снігу, води та вогню.

  Нарешті, навіть через шість років після запуску Kickstarter, Forward все ще встановлює сонячні дахи на тестовій ділянці навколо Сан-Франциско. Отже, можна припустити, що поточний список очікування є досить довгим. Насправді, компанія Forward рекомендує зарезервувати місце за кілька років до того, як ви вважаєте, що ваш дах може потребувати заміни. Загалом, якщо ви зацікавлені в сонячному даху Forward, не чекайте, поки ваш дах почне протікати, щоб стати в чергу.

  Залишити відповідь