IFA 2022: Сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1000 Pro заряджається блискавично. Сонячний генератор 1000 pro

IFA 2022: Сонячний генератор Jackery 1000 Pro заряджає блискавично

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Коли справа доходить до автономного електропостачання на відкритому повітрі, Jackery, безсумнівно, є одним з найпопулярніших постачальників відповідних пристроїв. З сонячним генератором Jackery Solar Generator 1000 Pro компанія тепер має в своєму портфоліо новий постачальник електроенергії, який використовує сонячну енергію. і робить це навіть швидше, ніж вже добре зарекомендувала себе стандартна модель.

Новий флагман для самозабезпечення

На цьогорічній виставці IFA є кілька сюрпризів, якими варто помилуватися. Наприклад, компанія TP-Link представила нові рішення для розумного будинку та мереж. Але сучасні технології не обов’язково повинні бути пов’язані з власними чотирма стінами. Так, особливо на тлі зростання цін на енергоносії, рішення для автономного електроживлення стають все більш цікавими. Навіть Anker пропонує відповідні рішення зі своїми електростанціями, які також представлені на цьогорічній виставці IFA. На відміну від Anker, Jackery не є новим гравцем у цьому сегменті.

Натисніть тут, щоб відобразити вміст з youtu.бути

Завжди відображати вміст з youtu.бути

Компанія вже десять років пропонує цікаві пристрої, що використовуються для незалежного виробництва електроенергії. Тож не дивно, що виробник став найбільш продаваним брендом вуличних сонячних генераторів у світі. Завдяки Jackery Solar Generator 1000 Pro компанія випускає свій останній флагманський продукт. Відповідно до своєї назви, це безкомпромісний подальший розвиток стандартної версії. Особливо з точки зору швидкості, модель Pro має встановити нові стандарти.

Швидкість заряджання звучить вражаюче

Дивлячись на Jackery Solar Generator 1000 Pro, стає зрозуміло, що це багатокомпонентна система. В основі всього цього лежить Jackery Explorer 1000 Pro. потужна електростанція. Він повністю заряджається всього за 1.8 годин завдяки чотирьом сонячним панелям SolarSaga потужністю 200 Вт, що входять до комплекту.

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Це стало можливим не тільки завдяки вхідній потужності 800 Вт. Джекері також хоче вдосконалити технологію зарядки. Якщо сонце не повинно світити жодного разу або ви забули панелі вдома, електростанція, але також може заряджатися класично через штепсельну вилку. Тут теж 1.8 годин повинно вистачити для повного заряду.

Компактний дизайн і свобода вибору сонячних панелей

Те, що Jackery Solar Generator 1000 Pro особливо підходить для екскурсій на свіжому повітрі, видно вже з його дизайну. Такі тонкощі, як складна ручка для перенесення, а також вага 11.5 кг роблять його ідеальним супутником для кемпінгу або інших пригод на природі. Безпека також відіграє важливу роль. Jackery покладається на так звану систему BMS, яка схожа на стандарти безпеки електромобілів. Стабільний вихід потужності, а також інтелектуальний контроль температури не тільки захищають користувача, але й саму електростанцію від будь-яких пошкоджень. Оскільки сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1000 Pro призначена в першу чергу для використання на відкритому повітрі, виробник використовує конструкцію 9-го рівня ударостійкості.

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Тож вам не доведеться хвилюватися навіть під час їзди по пересіченій місцевості. До речі, сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1000 Pro доступна в різних версіях. принаймні, що стосується закритих панелей. Крім чотирьох SolarSaga 200W, ви також можете вибрати дві нові SolarSaga 80W. Вони можуть пропонувати меншу потужність, але вони оснащені абсолютно новою технологією. Тут сонячна енергія може поглинатися як спереду, так і ззаду. Це забезпечує набагато вищу ефективність заряджання. Звичайно, панелі захищені від пошкоджень від пилу та води відповідно до стандарту IP68.

Ціна та доступність

З сонячним генератором Jackery Solar Generator 1000 Pro експерти з енергопостачання на відкритому повітрі мають справжню родзинку для всіх шанувальників відпочинку на природі та кемпінгу в трубопроводі. Всі, хто зацікавився електростанцією, що включає сонячні панелі, можуть зробити попереднє замовлення на Amazon або на сайті Jackery. MSRP сильно відрізняється в залежності від типу панелі, яка входить до комплекту. Очікується, що версія з чотирма панелями SolarSaga 200W коштуватиме 3 899.00 євро, тоді як той, що має дві панелі SolarSaga 80W, коштуватиме 1,699.00 євро.

Огляд Jackery Explorer 1000 Pro: Надійна електростанція

Будь то вдома чи в кемпінгу: Високоякісний акумулятор Explorer 1000 Pro від Jackery забезпечує вас дуже зручним джерелом енергії. але також і за крутою ціною в 1 099 грн. Окрім позачасового дизайну, електростанція легко транспортується та зберігається завдяки складній ручці. На жаль, немає допоміжного додатку. Дізнайтеся, чи виправдана висока ціна Jackery Explorer 1000 Pro в нашому огляді.

Коротко про Jackery Explorer 1000 Pro

Jackery Explorer 1000 Pro поставляється з величезним цінником в 1 099. Чи виправдовує продуктивність електростанції високу ціну? У будь-якому випадку, Jackery Explorer 1000 Pro. це неймовірно зручна електростанція. Завдяки вбудованій складаній ручці його не тільки легко переносити, але й уникнути небажаного раунду реального тетрісу, коли ви кладете його в багажник. Окрім можливості використовувати Explorer 1000 Pro як ДБЖ, він має багато корисних функцій, таких як функція швидкої зарядки або режим енергозбереження.

Jackery Explorer 1000 Pro

На жаль, немає жодного додатку, який би підтримував апаратне забезпечення. Кнопки досить важко знайти в темряві, і світлодіодне підсвічування з трьома режимами яскравості майже не допомагає. Натомість, електростанція демонструє хороші показники ефективності інвертора і, таким чином, пропонує дійсно переконливий загальний пакет.

Дизайн та можливості підключення

Jackery пропонує Explorer 1000 Pro як універсальну портативну електростанцію, яку дуже зручно переносити та зберігати завдяки складаній ручці. Для захисту портів передбачені гумові заглушки, а вентиляційні отвори збоку підтримують позачасовий дизайн. У Explorer 1000 Pro компанія Jackery встановила літій-іонний нікель-марганцево-кобальтовий акумулятор, або скорочено Li-Ion NMC.

Що мені сподобалося

 • Високоякісний, позачасовий дизайн.
 • Відмінна портативність і зручне зберігання завдяки складаній ручці.
 • Порти захищені гумовими заглушками.

Що мені не сподобалося:

Незалежно від того, як ми дивимося на це, одна річ завжди виділяється. Jackery ставить комфорт і високу якість виготовлення на перше місце. Про все по порядку: Супровідні аксесуари включають шнур живлення, кабель автомобільного зарядного пристрою, два роз’єми DC7909-DC-8020 та стандартний посібник користувача. Jackery Explorer 1000 Pro нахиляє шальки терезів приблизно на 25.4 фунти (11.5 кг) і являє собою компактну електростанцію розміром 13.39 x 10.32 x 10.06 дюймів (34 x 26.2 x 25.5 см).

З одного боку, Jackery Explorer 1000 Pro можна дуже зручно переносити завдяки складній ручці. З іншого боку, ви також можете розмістити інші предмети на електростанції, якщо у вашому багажнику бракує місця. Компанія Jackery оснастила Explorer 1000 Pro гумовими ніжками, щоб вам не довелося розміщувати електростанцію безпосередньо на брудних поверхнях.

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Окрім портів USB-A та USB-C, всі порти закриті гумовою кришкою. Два вентиляційні отвори розташовані збоку, підтримуючи витончений дизайн Jackery Explorer 1000 Pro. Нарешті, на задній панелі електростанції є порти для зарядки Explorer 1000 Pro, який також працює з сонячними панелями серії SolarSaga від Jackery.

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Ви можете без вагань залишати Jackery Explorer 1000 Pro на сонці. Завдяки розсіюванню тепла, витяжним вентиляторам та захисту від надмірних температур, портативна електростанція забезпечує повну безпеку зарядки. Однак, ви повинні тримати Jackery Explorer 1000 Pro подалі від дощу, оскільки електростанція не є водонепроникною.

Експлуатація та дисплей

Jackery Explorer 1000 Pro має невеликий екран, який відображає багато деталей. Це надає вам всю необхідну інформацію з першого погляду. На жаль, немає допоміжного додатку від Jackery. Таким чином, Jackery довелося встановити фізичні кнопки на електростанції, які, на жаль, важко відчути, не дивлячись на неї. Існуюче світлодіодне світло допомагає лише до певної міри.

Що мені сподобалось:

Що не сподобалося:

 • Кнопки важко знайти в темряві.
 • Світлодіодне підсвічування з трьома рівнями яскравості майже не допомагає в темряві.
 • Немає підтримуючого додатку.

Електростанція має невеликий, детальний дисплей, який надає вам інформацію про вхідну та вихідну потужність, скільки часу ще потрібно для заряджання електростанції, як довго можна заряджати підключений пристрій, а також про залишковий час автономної роботи електростанції. Дисплей також попереджає вас, коли ртутний стовпчик опускається занадто низько або підскакує занадто високо. Дисплей завжди ідеально розбірливий в огляді, навіть під прямими сонячними променями.

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

На жаль, Jackery обходиться без допоміжного додатку, що неминуче призвело до встановлення декількох фізичних кнопок для управління. Це підводить нас до нашої основної скарги. Це особливо помітно, коли ви використовуєте електростанцію вночі, оскільки кнопки досить важко намацати в темряві.

Доступне світлодіодне підсвічування з трьома різними рівнями яскравості виправляє це, або, принаймні, намагається це зробити. У цьому практичному огляді світлодіодне світло настільки сліпуче, що нікому не допомагає, і вам доводиться постійно намагатися випадково знайти потрібну кнопку. Після того, як ви успішно знайшли кнопку, зелений світлодіод на відповідній кнопці показує, для якого порту ввімкнено живлення. Невеликий, але надзвичайно корисний орієнтир.

Продуктивність

Jackery Explorer 1000 Pro здатний живити велику кількість пристроїв. Електростанція працює тихо і не тільки підтримує наскрізну зарядку, але й може використовуватися як ДБЖ. Рівень ефективності в порядку: Explorer 1000 Pro видає до 835 ват-годин в огляді, в той час як ви можете упакувати 1064 ват-годин в електростанцію для повного заряду.

Що мені сподобалось

 • Доступна функція швидкої зарядки.
 • Режим енергозбереження.
 • Низький робочий об’єм.
 • Повністю заряджається всього за 108 хвилин.
 • Підтримує наскрізне заряджання.
 • Подвоюється як ДБЖ.

Що мені не сподобалося:

Завдяки двом портам USB-A ви можете будь-коли живити такі пристрої, як смартфони, планшети або ноутбуки, з максимальною потужністю 18 Вт у будь-який час. Два порти USB-C видають 100 Вт максимальної потужності через Qualcomm Quick Charge 3.Стандарт 0.

Jackery Explorer 1000 Pro також підтримує наскрізну зарядку, що означає, що ви можете підключати пристрої до електростанції для зарядки, поки сама електростанція також заряджається. і енергія для підключених пристроїв не буде направлятися через елементи акумулятора. Але це ще не все. Електростанція також може працювати як ДБЖ. Це означає, що електростанція автоматично перебирає на себе завдання електроживлення підключених пристроїв у разі несподіваного збою в електромережі.

Скільки енергії можна отримати від повністю зарядженого акумулятора? Оскільки електростанції не повністю розряджають свої елементи, фактична корисна потужність завжди менша за номінальну ємність елементів. Jackery Explorer 1000 Pro забезпечує 835 ват-годин при повному заряді, як показано в огляді. З іншого боку, для повної зарядки потрібно 1,064 ват-годин. Таким чином, Jackery Explorer 1000 Pro досягає ефективності 78.2 відсотки. електростанція перетворює решту 21.8 відсотків у тепло. Це значення ставить електростанцію в один ряд із середніми показниками серед моделей бренду.

Що ми можемо зробити з ним у практичному використанні? Вирішуйте самі, корисно це чи ні: Наприклад, ми змогли забезпечити тостер потужністю 780 Вт протягом однієї години і восьми хвилин. Під час процесу зарядки електростанція не сильно відволікала, працюючи на гучності 46 децибел. Бездротова зарядка, на жаль, з електростанцією неможлива.

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Під час першої зарядки Explorer 1000 Pro в огляді було помітно, що гучність збільшилася від рівня заряду батареї на 30 і 49 відсотків відповідно, в той час як вхідна потужність залишилася незмінною на рівні близько 740 Вт. Здавалося, що електростанція поглинала піки тепла в цій фазі.

Що мені особливо сподобалося в огляді, так це те, що вентилятори були ледь чутні навіть під час зарядки Explorer 1000 Pro і зовсім не відволікали увагу. Під час процесу заряджання на екрані постійно відображається інформація про стан акумулятора, вхідну потужність і час, що залишився до повного заряджання акумулятора. Під час огляду Jackery Explorer 1000 Pro був повністю заряджений і готовий до роботи через 108 хвилин. Нарешті, є функція енергозбереження. Це активується одночасним натисканням кнопки змінного струму та кнопки дисплея.

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Усередині Explorer 1000 Pro встановлений потрійний літієвий акумулятор, а точніше, літій-іонний нікель-марганцево-кобальтовий (Li-Ion NMC). Використання літій-іонного акумулятора NMC має недоліки в порівнянні з іншими електростанціями з батареями LiFePO4.

Jackery Explorer 1000 Pro розрахований на 1000 повних циклів заряду до того, як батареї електростанції розрядяться до 80 відсотків своєї ємності. Батареї LiFePO4 тут витримують приблизно від 2 500 до 3 000 циклів заряду. Чи відіграє це роль, залежить від вашого цільового використання.

Jackery пропонує ще одну можливість зарядки електростанції з сонячними модулями серії SolarSaga. Опціонально для Explorer 1000 Pro можна придбати сонячні модулі трьох рівнів потужності. В огляді Explorer 1000 Pro я вперше познайомився з SolarSaga 200. Сонячні модулі відповідають дизайну Explorer 1000 Pro, а також справляють дуже якісне враження. Як і у випадку з Explorer 1000 Pro від Jackery, швидко стало зрозуміло, наскільки Jackery піклується про зручне транспортування своїх сонячних панелей.

Вас цікавить огляд сонячних панелей SolarSaga 200 від Jackery? На які аспекти слід звернути особливу увагу? Дайте нам знати в Коментарі та думки власників.

Висновок

Компанія Jackery зробила великий акцент на комфорті та зручності при створенні Explorer 1000 Pro. Складана ручка на Explorer 1000 Pro завершує простий, якісний дизайн електростанції. За допомогою Jackery Explorer 1000 Pro ви можете легко забезпечити енергією численні пристрої при низькому рівні шуму.

Однак, Jackery робить це без допоміжного додатку. Важкодоступні кнопки на електростанції змушували мене багато разів хмуритися, коли я намагався знайти їх у темряві. На жаль, наявний світлодіодний ліхтар виправляє це лише в обмеженій мірі.

Тим не менш, Explorer 1000 Pro від Jackery. відмінна електростанція, хоча і за високою ціною. Однак, якщо ви готові витратити трохи більше грошей, Jackery Explorer 1000 Pro, безумовно, є хорошим вибором.

Jackery Explorer 1000 Pro

nextpit отримує комісію за покупки, здійснені за вказаними посиланнями. Це не впливає на редакційний контент і не вимагає від вас жодних витрат. Ви можете дізнатися більше про те, як ми заробляємо гроші на нашій сторінці прозорості.

Ось як nextpit оцінює смартфони, девайси, навушники та багато іншого: Читати далі!

Сонячний генератор Jackery 1000 Pro забезпечує розваги на свіжому повітрі та резервне живлення для дому

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

(Фото/Jackery)

Цей генератор Jackery заряджається від чотирьох сонячних панелей так само швидко, як і від розетки.

Портативні електростанції дозволяють використовувати сонячні прогулянки, щоб зарядитися розвагами на свіжому повітрі. Генератор 1000 Pro містить достатньо енергії, щоб живити світло у вашому будиночку або кемпінгу, електричний холодильник, смартфон та інші гаджети.

Наступного разу, коли ви захочете відчути домашній затишок під час відпочинку на природі, зверніть увагу на 1000 Pro. Його розмір і вага є достатньо портативними, щоб пересуватися з вами, живлячи вечір кіно на задньому дворі або наступну екскурсію на свіжому повітрі. Зберігаючись вдома, він може забезпечити душевний спокій в якості резервного джерела живлення в надзвичайних ситуаціях.

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Купити сонячний генератор 1000 Pro

Сонячний генератор 1000 Pro

Один з найбільших виробників сонячних електростанцій, компанія Jackery продала понад 2 мільйони одиниць з моменту виходу на ринок у 2018 році.

Сонячний генератор 1000 Pro пропонує оновлену конструкцію та продуктивність бренду. Ось деякі технічні характеристики:

 • Заряджається за 108 хвилин (розетка або чотири сонячні панелі)
 • Компактний дизайн
 • Важить 2 кг (порівняно з іншими генераторами на 1 кВт-год)
 • Світлодіодне світло з трьома режимами яскравості
 • Працює тихо (46 дБ)

1000 Pro підтримує швидке заряджання до 100 Вт. Його порти включають вихід змінного струму (120 В, 60 Гц, 1000 Вт і 2000 Вт пік) з швидкою зарядкою 3.0 виходів USB-A, вихід USB-C потужністю 100 Вт, автомобільний порт (12 В, 10 А), а також кілька входів змінного та постійного струму.

Хоча він може підзаряджатися від сонячних панелей, вони можуть не знадобитися на коротких виїздах. Якщо ви просто заряджаєте ноутбуки та смартфони, він зберігає достатньо енергії, щоб витримати багатоденну дорожню подорож, кемпінг поза мережею або перебування у віддаленій каюті.

За словами Джекері, від повної потужності 1000 Pro може зарядити ноутбук 12 разів, а смартфон. понад 100 разів. Навіть відпочиваючі на вихідних можуть використовувати його для живлення автомобільного холодильника протягом приблизно 38 годин без підзарядки.

Водії фургонів та туристичних кемпінгів знають, наскільки корисним є джерело живлення, відмінне від їх основного транспортного засобу. Встановлення сонячних панелей навколо фургона або причепа під час роботи або відпочинку дозволяє використовувати сонячну енергію для підзарядки електроніки та запуску більш потужних пристроїв, таких як вентилятори та дрібні побутові прилади.

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Душевний спокій

Генератори Jackery використовують чисті синусоїдальні хвилі для стабільного електроживлення, що може запобігти стрибкам напруги, які можуть пошкодити пристрої. За словами бренду, станція також має обмежувач температури, щоб запобігти перегріванню.

Акумуляторна батарея Generator 1000 Pro сертифікована UL і має інтегровану систему моніторингу заряду акумулятора (BMS) для контролю його ресурсу. Він також має вогнетривкі та ударостійкі характеристики, щоб витримувати вибоїсті дороги, які часто ведуть до більш віддалених місцевостей.

Цей портативний електрогенератор має заряджати автомобілі на вихідних і слугувати резервним джерелом живлення в екстрених ситуаціях, коли його зберігають удома. Низький рівень саморозряду означає, що він може пропрацювати рік при заряді батареї на 80%. За оцінками Jackery, його вистачить на 1000 циклів заряджання, що становить приблизно 8-10 років за умови використання один-два рази на місяць.

Крім того, Jackery пропонує 3-річну гарантію з безкоштовним 2-річним продовженням, доступним при реєстрації генератора на веб-сайті бренду.

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Купити сонячний генератор 1000 Pro

Ця стаття спонсорується компанією Jackery. Дізнайтеся більше про сонячну електростанцію Jackery Solar Generator 1000 Pro онлайн.

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Використовуйте сонце для літніх розваг за допомогою цього сонячного генератора Jackery

Jackery розробив сонячний генератор 2000 Pro, щоб живити електроніку для подорожей та кемпінгу, поки ви насолоджуєтесь сонцем. Читати далі.

Сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1000 Pro використовує батареї та сонячне світло для живлення майже всього, що завгодно

Як любитель відпочинку на свіжому повітрі, я люблю виходити з дому і торкатися трави. У той же час, я вважаю за краще залишатися на зв’язку зі своєю електронікою, грати з іграшками на батарейках та використовувати інші електричні гаджети, коли я на природі, і я не можу придумати кращого способу досягти всього цього, ніж сонячний генератор від Jackery.

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Коли ви думаєте про генератор, на думку спадають бензинові агрегати. Але в наші дні ми можемо використовувати енергію Сонця настільки, що вона може забезпечити наше життя, і Jackery Solar Generator 1000 Pro використовує цю інновацію, упаковуючи її в портативну електростанцію, яку ви можете взяти з собою і використовувати майже скрізь, де б ви не були, навіть під час походу на відкритому повітрі.

Укомплектований масивним акумулятором на 1,002 ват-години, сонячний генератор Jackery Solar Generator 1000 Pro не жартує. Цей бегемот може живити 100-ватний проектор близько восьми годин або 900-ватний електроінструмент близько двох годин. Якщо ви використовуєте його як павербанк, ви можете підзарядити свій MacBook майже 120 разів або iPhone майже 130 разів.

Якщо вам потрібно ще більше енергії, тоді вам стане в нагоді функція сонячної генерації Jackery Solar Generator 1000 Pro. Ви можете вибрати, які сонячні панелі ви хочете використовувати в парі з ним, залежно від ваших потреб в енергії та суми, яку ви хочете витратити, і я вибрав комплект сонячних панелей потужністю 160 Вт (2 × 80 Вт). Це забезпечує безперервне живлення пристрою в будь-яку сонячну погоду і тримає ваші речі під напругою цілий день.

Вхід/вихід пропонує безмежні можливості

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Перше, що ви бачите, дивлячись на сонячний генератор Jackery 1000 Pro. це три трикутні розетки змінного струму. Ви також помітите розетку постійного струму в автомобільному стилі, два USB-A Quick Charge 3.0 і два порти з підтримкою USB-C Power Delivery. Потужний світлодіод на вимогу також виділяється, щоб ви могли бачити, що ви робите, коли підключаєте речі до мережі, а вбудований дисплей показує статистику енергоспоживання в реальному часі.

Мені дуже подобається дисплей, тому що він показує, скільки енергії (у ватах) пристрій Jackery приймає та відкачує одночасно. Він також показує, скільки енергії залишається в пристрої у відсотках, так само, як і іконка у верхньому правому куті рядка стану вашого iPhone. Це зручність для користувача, якщо я коли-небудь її бачив.

In case you were wondering, the specs for the ports on the front of the unit are as follows:

 • Вихід змінного струму: 3x 120 В, 60 Гц, 8.33А макс, 1000 Вт (2000 Вт пік)
 • Вихід USB-A: 2x Швидка зарядка 3.0, 18 Вт Макс 5-6В⎓3А,6-9В⎓2А,9-12В⎓5А
 • Вихід USB-C: 2x 100 Вт Макс 5В⎓3А, 9В⎓3А, 12В⎓3А, 15В⎓3А, 20В⎓5А
 • Автомобільний / постійний вихід: 12V-17.5В⎓8А

На задній панелі Jackery Solar Generator 1000 Pro є два вхідних роз’єми постійного струму для підключення сонячних панелей, які можуть зарядити пристрій від порожнього до 80% всього за 7 годин, і один вхідний роз’єм змінного струму, який може зарядити пристрій від порожнього до повного всього за 1 годину.8 годин. Якщо ви вирішите зарядити пристрій від розетки постійного струму вашого автомобіля, ви зможете зробити це всього за 4.4 години.

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Ви також могли помітити, що багато з цих портів закриті гумовими чоботами, які можуть захистити їх від стихії. Хоча USB-порти та триконтактні розетки не закриті, ви можете придбати недорогі сторонні чохли, які виконують свою роботу і будуть універсально працювати з іншими вашими пристроями.

Сонячна енергія у сонячні дні

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Масивний акумуляторний блок, який поводиться як Jackery Solar Generator 1000 Pro, не є приводом для насмішок, але якщо ви дійсно хочете залишатися поза мережею протягом тривалих періодів часу, то ви можете підключити сонячні панелі. Сторонні сонячні панелі. це десятки десятків на Amazon, однак панелі SolarSaga, які Jackery пропонує для своїх установок, на сьогоднішній день є найефективнішими та найякіснішими.

Тут ми маємо дві 80-ватних панелі SolarSaga, які можуть забезпечити постійне джерело живлення потужністю 160 Вт, якщо розмістити їх під оптимальним кутом 40-60º під прямими сонячними променями. Ці панелі поставляються у світловідбиваючому кейсі, який спрямовує більше сонячних променів на панель, а не на землю, і може використовуватися як кейс для зберігання. Металева опора утримує панель під правильним кутом, коли сонце не світить.

Ви також помітите, що кути панелей SolarSaga добре ущільнені. Здається, що вони можуть витримати значне падіння без будь-яких значних пошкоджень. не те, що ви будете кидати їх дуже сильно завдяки м’язистим складним ручкам для перенесення.

Джекері каже, що панелі SolarSaga мають захист від води та пилу за стандартом IP68, а їхня енергоефективність становить 25%. Налаштування та використання кожного з них займає менше 60 секунд.

Кілька варіантів використання

2022, сонячна, електростанція, jackery, solar

Сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1000 Pro здатна виконувати багато складних завдань. Зазвичай я використовую його, щоб весело провести день на свіжому повітрі, не збільшуючи рахунки за електроенергію. Досі я використовував його для живлення проектора XGIMI Horizon Pro та консолі Nintendo Switch, щоб грати на свіжому повітрі прохолодними ночами, заряджати електросамокат Ninebot MAX для поїздок, а також для живлення міні-холодильника, щоб пиво залишалося холодним, поки я працюю над проектами на свіжому повітрі.

Хоча сонячний генератор Jackery Solar Generator 1000 Pro ідеально підходить для кемпінгу / кемпінгу, коли ви знаєте, що у вас не буде багато доступу до електроенергії, він також чудово підходить як мобільне джерело живлення там, де ваші подовжувачі не досягають, і як резервне живлення в надзвичайних ситуаціях, пов’язаних зі стихійними лихами. Я добре знайомий з останнім тут, у Флориді, де ми регулярно бачимо урагани і в результаті втрачаємо електроенергію.

Якщо ви проводите час, виконуючи будь-яку ручну роботу, ви можете легко закинути цей пристрій і сонячні панелі в кузов вантажівки і працювати прямо з нього. Як для свого розміру, він дуже портативний і важить набагато менше, ніж традиційний генератор, що працює на газі. Усе складається в зручний мобільний пакет, коли він не використовується, що робить зберігання та транспортування простим завданням.

Дизайн

Jackery знає, що її продукція буде використовуватися на відкритому повітрі та для складних завдань, тому компанія створила Solar Generator 1000 Pro з думкою про довговічність. Сам пристрій захищений від падінь, про що свідчить міцна ручка. Сонячні панелі навіть мають високу міцність, що дозволить вам почувати себе впевнено, коли ви розкладаєте їх на газоні.

Кабелі, які постачаються Jackery для Solar Generator 1000 Pro та сонячних панелей SolarSaga, виготовлені з товстого дроту, тому їх неможливо швидко зносити або перерізати, не взявши навмисно кусачки, щоб перерізати їх.

Вагою майже 30 фунтів, Solar Generator 1000 Pro важчий у порівнянні з портативними акумуляторними батареями, але жодна з них навіть не наближається до того, на що здатна ця машина. Якщо вам цікаво, сонячні панелі важать близько 10 фунтів кожна.

Вбудований світлодіодний ліхтар є дуже продуманою функцією, і з потужністю 1 002 Вт він ніколи не матиме можливості розрядити вашу батарею. Це корисно для бачення в темряві або для освітлення вашого шляху, коли ви намагаєтеся підключити щось до мережі.

Останні думки

Такий пристрій, як Jackery Solar Generator 1000 Pro, ідеально підходить для відпочинку на природі з сім’єю, коли ви вважаєте, що вам може знадобитися живлення невеликих електричних пристроїв, і коли ви не очікуєте, що у вас буде якесь джерело живлення. Вам не потрібно турбуватися про виснаження батарей всередині пристрою через можливість підключення сонячних панелей.

Нижче я розповім про деякі позитивні та негативні моменти, з якими я зіткнувся під час використання сонячної електростанції Jackery Solar Power Generator 1000 Pro:

 • Багато різних розеток і портів для живлення різних типів пристроїв
 • Потужний акумулятор ємністю 1 002 Вт-год впорається з більшістю завдань і швидко заряджається
 • Підтримка зарядки від сонячної енергії означає, що у вас ніколи не закінчиться енергія
 • Інтуїтивно зрозумілий дисплей дає змогу в реальному часі бачити, що відбувається з пристроєм
 • Кнопкове управління може вмикати або вимикати різні секції вводу/виводу на вимогу
 • Міцна та надійна конструкція, яка не підведе вас, коли ви цього найбільше потребуєте
 • Дуже портативний і легко зберігається, коли не використовується
 • Пристрій та сонячні панелі є дорогими у порівнянні з деякими меншими брендами
 • Зберігає заряд лише протягом одного року, перш ніж його потрібно буде знову заряджати
 • Може запропонувати більше USB-портів

Отримання сонячного генератора Jackery

Сонячний генератор Jackery Solar Generator 1000 Pro можна придбати на Amazon за 1100 доларів, тоді як сонячні панелі SolarSaga коштують 250 доларів за штуку. Якщо ви бажаєте придбати комплект сонячних панелей, то 160-ватний варіант, про який я розповідаю в цьому огляді, коштує 1 600 доларів, тоді як величезний 800-ватний варіант коштує вражаючі 4 000 доларів. Слідкуйте також за купонами, оскільки Jackery любить пропонувати знижки тут і там.

Для більшості людей буде достатньо самого пристрою. Сонячна батарея стане в нагоді, коли ви покладете більше навантаження на пристрій і хочете тримати його зарядженим протягом тривалого часу. Менша 160-ватна сонячна батарея підходить для невеликих пристроїв та іграшок, але якщо ви плануєте використовувати електроінструменти або щось значне з вашим пристроєм, тоді вам, ймовірно, слід підняти ставку і придбати 800-ватну опцію, щоб переконатися, що вона не розряджається занадто швидко.

Якщо акумуляторна батарея з USB-портами просто не підходить для вас, тоді сонячний генератор Jackery Solar Generator 1000 Pro підійде. Я та мої друзі із задоволенням користуємося нашим, і ми однаково впевнені у здатності продукту працювати. Величезна кількість енергії, яку він вміщує, і те, що ви можете зробити з цією енергією, є одними з найцікавіших особливостей.

Залишити відповідь