Enphase та Semper Solaris об’єднують зусилля для сонячної енергетики в Каліфорнії. Semper Solaris сонячна

Enphase та Semper Solaris об’єднують зусилля для житлової сонячної енергетики в Каліфорнії

Semper Solaris встановить мікроінвертори та батареї IQ від Enphase. Мікроінвертори мають можливість ізолювати будинок від електромережі в разі відключення електроенергії.

enphase, semper, solaris, єднують

Поділитися

Enphase Energy оголосила про досягнення партнерства з інсталятором Semper Solaris, в рамках якого її мікроінвертори IQ та домашні акумулятори будуть розгорнуті по всьому штату Каліфорнія.

Компанія Enphase почала поставки мікроінверторів IQ8 у грудні. IQ8 привернули увагу своєю здатністю формувати мікромережу під час відключення електроенергії. Пристрої обмежують збір енергії лише тим, що споживає будинок, тому, якщо мережа відключається, IQ8 автоматично перемикається на автономний режим роботи.

Енергетична система Enphase з IQ8 поставляється в чотирьох різних конфігураціях: “Тільки сонячна енергія”; “Резервне живлення від сонячного світла” без акумулятора і додавання IQ Load Controller для підтримки тільки основних навантажень під час відключення; “Резервне живлення від домашніх потреб” з невеликим акумулятором; і “Повна енергетична незалежність” з великим акумулятором. У той час як перша конфігурація є стандартною мережевою системою, решта конфігурацій є системами діагностики мережі, яким потрібен контролер Enphase IQ System Controller 2 (раніше називався Enpower Smart switch), щоб ізолювати будинок під час перебоїв в електромережі.

Сімейство IQ8 включає п’ять типів програмно-визначених мікроінверторів: IQ8, IQ8, IQ8M, IQ8A та IQ8H з піковою вихідною потужністю змінного струму 245 ВА, 300 ВА, 330 ВА, 366 ВА та 384 ВА відповідно. Enphase повідомляє, що мікроінвертор IQ8H є найпотужнішим мікроінвертором на сьогоднішній день і має ефективність Каліфорнійської енергетичної комісії (CEC) на рівні 97%. Різноманітні типи IQ8 забезпечують безперебійну роботу з повним спектром сонячних модулів потужністю до 540 Вт постійного струму.

“Ми почали пілотування продукту в третьому кварталі 2021 року з окремими інсталяторами, і відгуки були чудовими. Домовласники не тільки отримують резервне живлення від сонячного світла, але також мають можливість додавати більше сонячних панелей або батарей в майбутньому, коли їхні потреби змінюються”. сказав Бадрі Котандараман, президент і головний виконавчий директор Enphase Energy.

Semper Solaris планує скористатися пропозицією та дозвільними послугами Enphase. Enphase заявила, що планує розвивати партнерство і створити повністю інтегровану цифрову платформу, інтегруючи додаткові послуги, такі як експлуатація та технічне обслуговування.

“Ми спостерігаємо неймовірний сплеск попиту з боку наших клієнтів на резервне живлення і очікуємо, що ця тенденція буде продовжувати посилюватися в міру зростання електрифікації”. сказав Джон Алмонд, генеральний директор Semper Solaris. “На нашу застарілу енергетичну інфраструктуру чекає значне навантаження, що змусить нас переосмислити способи виробництва та постачання енергії домогосподарствам Каліфорнії”.”

Цей вміст захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Райан Кеннеді

enphase, semper, solaris, єднують

Райан приєднався до pv magazine у 2021 році, принісши досвід провідного інсталятора сонячних панелей для житлових будинків, а також досвід роботи в компанії U. S.

Відновлювана енергетика: Розкриваючи первозданну реальність

enphase, semper, solaris, єднують

Ера чистої енергії рухається завдяки домінуванню вітрової та сонячної енергії. Розплутайте інтригуючі хитросплетіння відновлюваних джерел енергії та дізнайтеся, як ви можете зробити свій внесок у цей трансформаційний рух, не виходячи з дому.

Відновлювана енергетика переживає безпрецедентний сплеск, оскільки інновації знижують витрати, поступово виконуючи довгоочікувану обіцянку сталого енергетичного майбутнього. Сонячна та вітрова генерація в США б’є нові рекорди і безперешкодно інтегрується в національну електромережу без шкоди для надійності.

Цей помітний розвиток означає, що відновлювані джерела енергії поступово витісняють “брудні” викопні види палива в енергетичному секторі, пропонуючи неоціненну перевагу у вигляді скорочення викидів вуглецю та інших видів забруднюючих речовин. Однак не всі джерела енергії, які продаються як “відновлювані”, є екологічно чистими. Біомаса та великі гідроелектростанції створюють складні компроміси щодо дикої природи, зміни клімату та інших важливих питань. Щоб ефективно орієнтуватися в цьому ландшафті, необхідно ознайомитися з різними типами відновлюваних джерел енергії та дослідити, як ці нові технології можна використовувати в межах свого будинку.

Розкриваємо суть відновлюваної енергетики

Відновлювана енергія, яку часто називають чистою енергією, походить з природних джерел або вічних процесів. Сонячне світло та вітер, наприклад, постійно випромінюють та дмуть, хоча й залежать від часових та метеорологічних умов.

Хоча відновлювана енергетика часто розглядається як нещодавнє технологічне досягнення, люди використовували силу природи для опалення, транспортування, освітлення та різних інших цілей з незапам’ятних часів. Вітер рухає човни через величезні океани і приводить в дію вітряки, щоб молоти зерно. Сонце дарує тепло вдень і запалює вогнища для освітлення ночі.

Темне царство “брудної” енергії

Невідновлювана, або “брудна”, енергетика охоплює викопні види палива, такі як нафта, газ та вугілля. Ці джерела енергії обмежені в кількості і доступні лише в кінцевих кількостях. Кожного разу, коли ми качаємо газ на заправці, ми виснажуємо обмежений ресурс, отриманий з давньої сирої нафти.

Невідновлювані джерела енергії, як правило, зосереджені в певних географічних регіонах, що робить їх більш поширеними в одних країнах, ніж в інших. І навпаки, сонячне світло та вітер доступні кожному народу.

Сонячна енергія

Сонячні, або фотоелектричні (ФЕ), елементи, як правило, складаються з кремнію або інших матеріалів, які безпосередньо перетворюють сонячне світло в електрику. Розподілені сонячні системи виробляють електроенергію локально, або за допомогою панелей на даху, або за допомогою громадських проектів, які живлять цілі райони.

enphase, semper, solaris, єднують

Енергія вітру

Енергія вітру вийшла за рамки примітивних вітряків минулих років. Сьогодні височезні турбіни, що досягають висоти хмарочосів і мають величезний діаметр, рішуче стоять по всьому світу. Рух вітру обертає лопаті турбіни, приводячи в дію електричний генератор для виробництва електроенергії.

Альтернативні джерела енергії, які варто вивчити

У національному та міжнародному масштабі великі гідроелектростанції, також відомі як мега-греблі, часто вважаються невідновлюваними джерелами енергії. Мега-греблі змінюють і зменшують природні потоки води, перешкоджаючи пересуванню популяцій тварин і людей, які залежать від цих річок. Невеликі гідроелектростанції, встановлена потужність яких не перевищує приблизно 40 мегават, можуть управлятися обережно, щоб мінімізувати шкоду навколишньому середовищу, оскільки вони перенаправляють лише частину водного потоку.

Енергія біомаси

Крім того, це має негативні наслідки для біорізноманіття. Тим не менш, певні форми енергії з біомаси можуть слугувати низьковуглецевими альтернативами за відповідних обставин. Наприклад, тирса та стружка з лісопилок, які в іншому випадку швидко розкладаються і виділяють вуглець, можуть бути використані як низьковуглецеве джерело енергії.

Геотермальна енергія

Гарячі підземні води, виведені на поверхню, відомі як гідротермальні ресурси, потім пропускаються через турбіну для виробництва електроенергії. Геотермальні електростанції зазвичай мають низький рівень викидів, коли вони повертають використану пару і воду назад у водосховище. Можна будувати геотермальні електростанції в районах, де немає підземних резервуарів; однак існують побоювання, що цей метод може підвищити ризик землетрусів у регіонах, які вже вважаються геологічними гарячими точками.

Енергія океану

Хоча технології використання енергії припливів і хвиль все ще перебувають на стадії розвитку, гравітаційне тяжіння Місяця постійно керує океаном, що робить використання його енергії привабливою перспективою. Деякі методи використання енергії припливів, такі як приливні бар’єри, які функціонують подібно до дамб і розташовані в океанських затоках або лагунах, можуть становити загрозу для дикої природи. Хвильова енергетика спирається на конструкції, що нагадують дамби або пристрої, закріплені на дні океану трохи нижче поверхні води.

Відновлювана енергія вдома

У менших масштабах домовласники можуть використовувати сонячні промені для живлення цілих будинків, використовуючи або фотоелектричні панелі, або пасивну сонячну конструкцію будинку. Пасивні сонячні будинки спеціально спроектовані таким чином, щоб вітати сонячне світло через вікна, що виходять на південь, і згодом зберігати тепло за допомогою таких матеріалів, як бетон, цегла і плитка, які зберігають тепло.

Деякі будинки на сонячних батареях генерують надлишок електроенергії, що дозволяє власникам будинків продавати надлишок енергії назад в мережу. Крім того, акумулятори забезпечують економічно доцільний спосіб зберігання надлишкової сонячної енергії для використання в нічний час. Постійний науковий прогрес спрямований на інтеграцію форми та функції, прикладом чого є сонячні вікна та черепиця на даху.

Геотермальні теплові насоси

Геотермальна технологія пропонує свіжий погляд на знайомий процес. Котушки в задній частині холодильників працюють як мініатюрні теплові насоси, витягуючи тепло зсередини, щоб підтримувати прохолоду та свіжість продуктів. У будинках геотермальні або геообмінні насоси використовують постійну температуру Землі на глибині кількох футів під поверхнею, щоб охолоджувати житло влітку, обігрівати його взимку і навіть нагрівати воду.

Хоча встановлення геотермальних систем може бути спочатку дорогим, вони, як правило, забезпечують повернення інвестицій протягом 5-10 років. Крім того, вони працюють тихіше, потребують менше технічного обслуговування і мають довший термін служби порівняно з традиційними кондиціонерами.

Малі вітроенергетичні системи

Використання малих вітрових турбін стало звичним не лише для човнів та фермерів, але й для мобільних компаній та власників будинків. Дилери вітрових турбін тепер допомагають домовласникам у виборі місця, встановленні та обслуговуванні вітрових турбін, хоча деякі ентузіасти вирішують встановлювати турбіни самостійно. Життєздатність вітрової турбіни для зменшення залежності від електромережі залежить від таких факторів, як потреби в електроенергії, місцева швидкість вітру та правила зонування.

Огляд Semper Solaris

Semper Solaris. це велика компанія з установки сонячних панелей з головним офісом в Ель-Кахоні, штат Каліфорнія, і ще 14 офісами в тому ж штаті і по одному в Техасі і Флориді. Компанія відкрила свої двері в 2012 році і має прогнозований річний дохід у розмірі 99 мільйонів доларів. Окрім встановлення сонячних панелей, Semper Solaris також займається покрівельними роботами, зберіганням акумуляторів та встановленням систем опалення та кондиціонування.

Semper Solaris фокусується на житлових проектах за допомогою мережевих або гібридних систем для своїх послуг сонячної енергетики. Хоча більшість з них мають позитивні відгуки в Інтернеті, є досить багато негативних, які важко ігнорувати. Має акредитацію BBB та понад 500 відгуків, здебільшого з п’ятизірковими оцінками.

Співвласниками компанії є колишній капітан морської піхоти США Келлі Шоухан і Джон Алмонд. Semper Solaris пропонує різноманітні сонячні панелі від виробників з усього світу, а також місцевих виробників. Це дозволяє клієнтам вибирати тип сонячної панелі, якщо вони хочуть зосередитися на вартості, ефективності або на обох параметрах.

Послуги та особливості сонячних панелей Semper Solaris

Конкретні пропоновані сонячні панелі

Semper Solaris пропонує сонячні панелі як американського виробництва, так і всесвітньо відомі, в залежності від уподобань замовника. Крім того, клієнти можуть вибирати між монокристалічними, полікристалічними та тонкоплівковими сонячними панелями. Пропонуються різні бренди:

 • Silfab: виробляється в Північній Америці і є одним з найбільш авторитетних виробників в країні. Пропонує дев’ять різних варіантів сонячних панелей.
 • Solaria: високорейтингова південнокорейська компанія з панелями, які поєднують ефективність з нижчою за середню вартістю. Пропонує сім різних варіантів сонячних панелей.
 • SolarWorld: Сонячні панелі американського виробництва з високим рейтингом. Пропонує десять різних варіантів сонячних панелей.
 • Q Cells: один з найкращих виробників сонячних панелей на ринку, з постійними п’ятизірковими рейтингами. Пропонує десять різних варіантів сонячних панелей.
 • Panasonic: бренд з дуже високим рейтингом, виробництво якого відбувається в США та Малайзії. Panasonic пропонує десять різних типів сонячних панелей з вищою продуктивністю, ніж у більшості конкурентів.
 • LG: один з найкращих, якщо не найкращий виробник сонячних панелей у світі, з найкращим співвідношенням ціни та якості. Пропонує десять різних варіантів сонячних панелей.
 • Tesla: Американський виробник, але має багато змішаних відгуків, особливо в сфері обслуговування клієнтів. В даний час пропонує сім типів сонячних панелей.
 • SolarEdge: бюджетний, але повідомлення про несправні компоненти та погане обслуговування клієнтів означають, що до цього бренду слід ставитися з обережністю. Пропонує шість різних варіантів сонячних панелей.
 • SunPower: є одним з найбільш рейтингових виробників сонячних панелей на ринку, з виробничими станціями в чотирьох країнах, включаючи США. Пропонує десять різних варіантів сонячних панелей.

Пропонує конкретні типи сонячних рішень

Semper Solaris пропонує житлові мережеві системи, а також гібридні системи. Гібридна система. це коли встановлюється акумуляторна батарея, яка може продавати надлишок енергії назад в мережу, коли це необхідно. Підхід Semper Solaris налаштовує систему на продаж електроенергії в пікові години, забезпечуючи максимальну віддачу для клієнтів, які обирають цей підхід.

Semper Solaris також пропонує ефективні системи опалення та кондиціонування, які ідеально поєднуються з сонячними установками.

Процес розрахунку вартості установки

Витрати

Середня вартість установки Semper Solaris становить приблизно 12 100 євро, що нижче, ніж у багатьох конкурентів. Однак варто пам’ятати, що кожен сонячний проект є унікальним і буде відрізнятися за витратами.

Безкоштовні оцінки є частиною бізнес-моделі Semper Solaris, і компанія із задоволенням проводить потенційних клієнтів через кожен крок процесу. На сайті компанії є навіть посібник з купівлі, який заохочує потенційних клієнтів читати і дізнаватися більше про переваги сонячної енергії. Ці освітні ресурси також поширюються на послуги Semper Solaris, пов’язані з опаленням і кондиціонуванням повітря та покрівельними проектами. Він також допоможе людям дізнатися, як отримати вигоду від податкових пільг, які надаються проектам сонячної енергетики.

Компанія Semper Solaris, співвласником якої є ветеран і в якій працює чимало ветеранів, прагне допомогти військовослужбовцям, пропонуючи знижку в розмірі 500 доларів США для військовослужбовців та працівників служб швидкого реагування. Крім того, існують інші різні варіанти економії, детально описані на веб-сайті, включаючи інтернет-купон на суму до 500, 199 за обстеження та налаштування існуючих систем сонячних панелей, а також варіанти заміни даху.

Semper Solaris також має реферальну програму, за якою люди можуть заробляти до 550 доларів з кожного реферала.

Легітимність

Semper Solaris. легальний бізнес:

 • Акредитація BBB з 2013 року та рейтинг A.
 • Сертифіковано SEIA та CALSEIA.
 • Прозорий з контактною інформацією для всіх своїх офісів.
 • Ліцензія CSLB #978152.
 • Інформація про компанію легко доступна на різних веб-сайтах та платформах.
 • Виграла кілька нагород у галузі сонячної енергетики протягом багатьох років, включаючи нагороду 2022 року за найкращий “Інсталятор сонячних накопичувачів для житлових будинків”.”

Підтвердженням цієї легітимності є низка ініціатив, які здійснює Semper Solaris. У компанії діє стипендіальна програма, в рамках якої студенти подають есе на тему відновлюваної та сталої енергетики і мають шанс виграти до 3 000 доларів США у вигляді стипендії.

Компанія також має ініціативу Semper Cares, постійну програму, в рамках якої ветерани та їхні сім’ї можуть бути номіновані на отримання вигоди від поліпшення житлових умов та проектів з відновлюваної енергетики, встановлених у їхніх будинках.

Технічне обслуговування

Semper Solaris на своєму веб-сайті заявляє, що у разі виникнення будь-яких проблем на одній з його установок, першою реакцією є усунення несправностей з клієнтом по телефону. Якщо це виявиться безуспішним, наступним кроком буде відправка технічного фахівця на об’єкт на наступний день. Хоча доступні різні гарантії, на сонячні панелі надається 25 років.

За наявності гарантії, дефектні панелі можуть бути замінені безкоштовно, і те саме стосується будь-якого необхідного ремонту. За окрему плату Semper Solaris також може надіслати бригаду технічного обслуговування для потенційного обслуговування сонячної енергетичної системи.

Хоча є багато позитивних відгуків про Semper Solaris в цілому і про післяпродажне обслуговування, є також чимало негативних. Відгуки коливаються на обох кінцях спектра, деякі люди описують її як “чудову”, “кваліфіковану” та “найкращу компанію”.” На противагу цьому, інші засудили її як “некомпетентну”, “таку, що не реагує” та “неетичну”.”

Обслуговування клієнтів (аналіз відгуків)

В цілому, Semper Solaris можна класифікувати як хорошу компанію, враховуючи її 4.6-зірковий рейтинг на основі понад 350 відгуків. Однак, враховуючи різноманітність відгуків, було б добре заглибитися в хороший і поганий досвід людей з цією компанією.

Один з позитивних відгуків пояснює, як клієнт потребував нового даху та сонячної енергетичної системи і зупинив свій вибір на Semper Solaris. Старший енергетичний консультант компанії знайшов час, щоб дуже детально пояснити наступні кроки, які будуть потрібні. Монтаж даху зайняв тиждень, а панелей. один день. Клієнт зазначив, що обидві монтажні бригади були.

З негативного боку, в одному з відгуків клієнт описав свій досвід як “кошмар”, що тривав з лютого по серпень, посилаючись на “жахливу комунікацію” як лише на вершину айсберга. Стверджується, що один із співробітників Semper Solaris відвідав власність клієнта без попереднього повідомлення, коли клієнт був за містом, і випадково залишив систему клієнта в автономному режимі протягом більше двох тижнів. Після кількох дзвінків, текстів та електронних листів, більшість з яких, за словами клієнта, залишилися без відповіді, Semper Solaris врешті-решт надіслала когось, щоб вирішити проблему.

Клієнт також зазначив, що у нього залишилися деякі постійні проблеми, але непослідовна комунікація завадила їх вирішенню.

Погляд на SolarEmpower

Semper Solaris. це цілком легальна компанія, яка прагне підтримувати ветеранів, студентів, військовослужбовців та військовослужбовців за допомогою різних ініціатив. Він пропонує кілька сонячних панелей на вибір і навіть може налаштувати існуючі установки, навіть якщо вони не є роботою Semper Solaris.

Єдиним недоліком є те, що кілька негативних відгуків трохи знижують рейтинг компанії. Крім того, Semper Solaris має високі показники за різними показниками, включаючи прозорість і середні витрати на встановлення.

Контактні дані

Телефон: (619) 357-4142

Адреса 1805 John Towers Avenue, El Cajon, California, CA 92020

Semper Solaris Відгуки

Вдруге за два роки мій інвертор вимкнувся. Вперше я не знав, що компанія не повідомить мене, якщо щось зламається. я втратив півтора місяці найкращої літньої сонячної енергії. Зараз я сам регулярно перевіряю своє виробництво і зрозумів, що моя сонячна батарея ЗНОВУ перестала працювати. Після того, як нас два тижні передавали від однієї людини до іншої і кілька разів просили вимкнути і знову увімкнути, хтось нарешті передзвонив, щоб призначити приїзд технічного спеціаліста. Очевидно, що найближчим часом вони зможуть приїхати тільки через місяць, і то лише для того, щоб визначити, що не так! Я втрачу ціле літо виробництва сонячної енергії. Коли я заявив про це, вони абсолютно не вибачилися і просто сказали, що вони дуже зайняті ремонтом, і чи потрібна мені зустріч чи ні. Вони сказали, що якщо я не прийму цей графік, то, цитую, “вам доведеться чекати ще довше”.” Моя система коштувала 22 000 і мала б мати гарантію на 25 років на всі частини. Яка користь від цієї так званої дивовижної гарантії, якщо система постійно виходить з ладу, а компанія відмовляється приїжджати і вирішувати проблему.

Дата досвіду : 31 травня 2023 року

Тут можна писати занадто багато. але тримайтеся подалі від цієї компанії!

Тут можна писати дуже багато, але досить сказати, що Semper не дотримався ЖОДНОЇ з своїх обіцянок, вони погано спілкувалися і ніколи не виходили на зв’язок без нашої ініціативи. Наша робота була завершена 23.02.23, і всі перевірки були проведені приблизно за тиждень або близько того. Потім Семпер подав ДВІ заявки, так що SCE не знала, що з ними робити, а через місяць Семпер надіслав нову заявку. Semper продовжував говорити нам, що вони не можуть отримати ніякої інформації від SCE, але ми змогли отримати від них інформацію про фіаско в подачі заявок (те, що Semper НІКОЛИ не розкривав нам, хоча ми регулярно просили про оновлення). SCE заявила, що ми, ймовірно, будемо ввімкнені до першого травня, але потім SCE довелося звернутися до Semper для обґрунтування того, чому для мого будинку площею 1650 кв. футів потрібно 42 панелі (у нас є велике дерево). Отже, 29.04.23 Semper надсилає запит на заміну обладнання в SCE, і тепер час починається заново з енергетичною компанією. Чому Семпер не зрозумів, що їм знадобиться обґрунтування, я не розумію. Я впевнений, що це не перший раз, коли їм доводиться робити щось подібне. І це змушує мене однозначно сумніватися, чи не збрехали вони нам про те, скільки панелей нам потрібно придбати.

Вони недбало подали наш PTO до SCE, і тепер це коштувало нам додаткових ДВА МІСЯЦІ, і це буде щонайменше ще 45-60 днів, виходячи з того, що SCE сказав мені сьогодні, коли я зателефонував. Як ви думаєте, Semper коли-небудь намагався залишатися в курсі всього цього або надавати оновлення? Ні. Вони замовкли, бо їм набридло нас чути, я впевнений. Вони нічого не доводять до кінця. Якість роботи чудова, але обслуговування самої компанії найгірше з усіх, з якими мені доводилося стикатися або про які я чув. Той факт, що вони використовують військових для залучення клієнтів, які підтримують (як і ми) військових, викликає у мене огиду. Нам неодноразово говорили, що вони керують своєю компанією, як військовою частиною. точне, понад усе, відповідальність за все, що вони роблять, комунікація. головний пріоритет. На жаль, вони не дотримуються жодної з цих рис. Зараз ми наближаємось до найспекотнішої пори року в центральній частині Каліфорнії, де наші рахунки SCE становлять 800-1000 протягом трьох-чотирьох місяців. Ми уклали з ними договір 8 місяців тому, щоб завершити роботи задовго до початку літнього сезону. Зараз ми платимо кредит у розмірі 92 000 за те, що ще навіть не працює. Отже, ми платимо 313 на місяць разом із повним рахунком за електроенергію SCE, поки система не буде ввімкнена. Ми очікуємо, що Semper відшкодує нам усі витрати, які нам довелося сплатити понад 313 кредитний платіж, поки наша система не запрацює. Чи вважаємо ми, що вони вчинять правильно? Ні, на жаль, не очікуємо. Якщо ви цінуєте, щоб все було зроблено правильно, вам однозначно слід шукати іншу компанію.

Дата досвіду : 01 червня 2023

Мій дах постійно протікає.

Мій дах постійно протікає, а йому лише 5 роківSemper віддає свої покрівельні роботи на субпідряд іншим компаніям, і їхня якість викликає сумніви.Останнє питання. заміна всієї конькової черепиці через пошкодження моєї стелі водою.Тепер вони не відповідають на жодні запити на обслуговування, незважаючи на те, що у мене є ГАРАНТІЯ від SEMPER SOLARISКоли вони вийшли, вони пошкодили мої водостоки, тому що не використовували захисні решітки, коли встановлювали свої драбини.Тому я НЕ РЕКОМЕНДУЮ Semper Solaris для покрівлі.

Дата досвіду: 05 квітня 2023 року

Все почалося чудово

Все почалося чудово! Чудовий продавець, відповів на всі наші запитання. Монтаж був хорошим, технічні працівники були дуже ввічливими та обережними. Ось де все закінчилося добре і перейшло до жахливого. Наша система, яка включає сонячні панелі та акумулятори, не працює належним чином вже 2 місяці, вона була встановлена в грудні, зараз лютий. Служба обслуговування клієнтів не реагує. Ми так розчаровані і розчаровані.

Дата досвіду: 23 грудня 2022 року

Ми неймовірно задоволені.

Ми неймовірно задоволені результатами і одразу побачили економію коштів. Ми не можемо передати, наскільки ми були задоволені всім цим процесом. Величезне спасибі Роланду Обані, нашому торговому представнику. Він зробив більше, ніж очікував, і дав нам все, що ми мали знати про нашу Сонячну систему. Видатна презентація. Також Марку, провідному техніку та його команді, які встановили систему. Вони обидва ввічливі і точно знають, що роблять. Знову ж таки, я не можу висловити свою подяку за все, що ви зробили. Semper FiRene n Евелін Кабуанг

Дата досвіду: 12 серпня 2022 року

Погана робота та оманлива компанія

Кожен досвід роботи з цією компанією був жахливим. Я спочатку встановив у них, тепер хотів оновити, і я ніколи не можу отримати ту саму відповідь. Мені дуже шкода, що я встановлюю систему через них. Вони непрофесійні, ненадійні, і всі негативні відгуки про них правдиві. Ідіть з кимось іншим, інакше ви потрапите в пекло, переживаючи найгірше з усіх них з неможливою продуктивністю та надійністю. О, і до речі, вони неправдиво рекламують, що вони переходять на мікроінвертори IQ8, сподіваюся, хтось подасть на них до суду за неправдиву рекламу.

Дата досвіду: 24 жовтня 2022 року

ЖАХЛИВІ, НЕОРГАНІЗОВАНІ, НЕКОМПЕТЕНТНІ (2).5 років катастрофи)

Працюйте буквально з будь-ким іншим. Я залучив Semper для встановлення батарей та підключення існуючих сонячних панелей, які вже були на моєму даху. Це зайняло у них 2.5 років. Протягом проекту я спілкувався буквально з 30 людьми, і ніхто з них не мав жодного уявлення про те, що відбувається. Вони провалили перевірку 3 рази. Вони встановили стовпчик безпеки посеред мого гаража, перетворивши його на гараж на 1 машину, який, очевидно, не працює.

Вишенькою на торті було те, що вони розглянули мій рахунок і приписали цю катастрофу регуляторним ускладненням, коли, наприклад, мій проект нудився в їх проектній експертизі протягом 6 тижнів, в той час як ми зазнали відключення електроенергії під час пожежонебезпечного сезону, а мої діти приймали крижаний холодний душ.

Ці хлопці. клоуни і один з найбільших відсмоктувачів часу мого дорослого досвіду. Використовуйте їхніх конкурентів.

Дата досвіду : 08 березня 2022 року

Я шкодую, що вибрав цю компанію для свого сонячного проекту

Розпочав сонячний проект на початку лютого з semper solaris. На даний момент, через 5 місяців, я не маю повністю операційної системи і повинен почати платежі. Хотів би я прочитати деякі інші відгуки, тому що я відчуваю те саме і вибрав іншу компанію.

Дата досвіду : 05 липня 2022 року

Колл-центр був дуже грубим і.

Колл-центр був дуже грубим і непрофесійним Тримайтеся подаліЯ пояснив, що моя ситуація змінилася і я переїжджаю. Я б переоцінив у новому будинку. Людина розсердилася і кинула слухавку без причини. Ніколи вони не отримають мій бізнес!

Дата досвіду : 31 липня 2021 р

Женев’єва була неперевершена!!

Женев’єва була видатною у спілкуванні. Вона допомогла мені та моєму чоловікові порівняти її ціни з цінами, які ми отримали від іншої компанії. Вона дала нам свою чесну думку і змогла відповісти на наші запитання щодо варіантів фінансування тощо. Вона була дуже уважною, чуйною та доброзичливою. Тревор був нашим координатором, і він був упевнений, що установка пройшла гладко і була зроблена правильно. Semper Solaris чудовий, і я б рекомендував їх усім, хто працює на ринку сонячних панелей.

Дата досвіду: 18 липня 2017 року

Semper Solaris зробив чудову роботу

Semper Solaris встановила сонячну систему на моєму будинку 3 роки тому і зробила фантастичну роботу. Система працює, як і було обіцяно, і я буквально керую кондиціонером цілий день протягом спекотних літніх місяців, тому що у мене є кілька додаткових панелей для цього. Я дуже радий, що перейшов на сонячну енергію з Semper Solaris і порекомендував їх багатьом друзям та сусідам, і всі вони також мали чудовий досвід. Я не знаю, звідки беруться ці погані відгуки, але Semper. чудова компанія, і я ціную те, що вони зробили для мене.

Дата досвіду: 26 серпня 2022 року

Чудово!

Чудово! Моє сонячне наземне кріплення виглядає чудово, і хоча це зайняло деякий час, щоб бути завершеним, оскільки округ SD дуже повільний; ми щасливі. Екіпаж був обережним під час роботи навколо рослин та саду моєї дружини, що ми дуже цінували. Ми працювали з Рамі під час процесу продажу, і він був інформативним і завжди доступним для нас, що дозволило нам відчути, що ми в хороших руках. Дякую Rhami! Наш планувальник Біллі зателефонувала нам, щоб дізнатися, які дні найкраще підходять для нас, і відповіла на наші запитання. Вона була дуже приємною по телефону. Ціни, продукт, обслуговування клієнтів та виконання були чудовими. Дуже рекомендую Semper Solaris!

Дата досвіду: 09 травня 2019 року

Існує БАГАТО чудових варіантів для встановлення сонячних панелей. Будь ласка, виконайте домашнє завдання та знайдіть надійного та ефективного постачальника!

Надзвичайно погана комунікація як всередині бізнесу, так і з клієнтською базою. Серйозна плинність кадрів. Як і у випадку з багатьма іншими, ми були вражені морським девізом і очікували, що це буде орієнтиром для повсякденної роботи. Однак це, очевидно, лише маркетинговий хід.Коротше кажучи, ми придбали лише дві електростанції Tesla Powerwall у липні 2021 року, і ось ми в кінці лютого 2023 року, а вони все ще не повністю функціонують. Коли система не запрацювала, вони відправили 5 різних працівників і витратили понад 20 годин мого (їхнього) часу, щоб спробувати з’єднати інвертор, який ми мали зі старої системи, з новими батареями. Зрештою, я запропонував поставити новий інвертор. Потім вони встановили той, у якому не вистачало деталі, і змусили мене чекати близько двох місяців, поки деталь прибуде. Нарешті, я підштовхнув їх просто замінити поганий інвертор на новий. Минуло 18 місяців, і вони перестали відповідати на дзвінки та електронні листи з 1-го тижня січня. Я бачу, що кільком людям пощастило з солідною командою монтажників, але в цілому я щиро сподіваюся, що ви можете легко побачити, що це дуже погана компанія, щоб довіряти їй свій проект. Я можу чесно сказати, що це було найгірше обслуговування клієнтів, яке я коли-небудь отримував.

Дата досвіду : 27 грудня 2022 року

Кошмарні речі. БІЖИМО

Це дуже короткий підсумок 10-місячного кошмару, який я пережив з цією компанією Вони не мають доступу до акумуляторів, яким залишилося менше 6 місяців, і будуть брехати про наявність, щоб зробити продаж. вони призначають дати встановлення з повним знанням того, що у них немає нічого доступного для встановлення, і неодноразово переносять їх в останню хвилину, намагаючись прикрити себе.- Вони не читають нотатки з невдалих перевірок коду, не виправляють проблеми кілька разів і брешуть про те, що не так.- Вони не знають електричного кодексу в Каліфорнії і будуть брехати про те, що місцевий код змінився, щоб прикрити його.- Вони не знають процесу або вимог SGIP і зроблять все неправильно.- Вони відмовляються надавати інформацію про заставу підрядника, яка вимагається законом, коли їх неодноразово про це просили.

Дата досвіду: 03 грудня 2021 року

Встановлював сонячні батареї з Semper.

Я встановив свою сонячну батарею за допомогою Semper Solaris, і я дуже задоволений усім досвідом. Моїм інсталятором був Роберт Кессіді, і він був чудовим. Він відповідав на всі мої запитання і пояснював все простою мовою, щоб я міг все зрозуміти. Наполегливо рекомендуємо!

Дата досвіду: 25 жовтня 2018 року

Чудовий досвід

Я довго розмірковував, чи варто переходити на сонячну енергію, і нарешті вирішив ризикнути. Я провів своє дослідження, озирнувся і зупинився на Semper Solaris. Інсталятором був пан Роберт Кессіді, він мав виняткове обслуговування клієнтів і був дуже добре обізнаний про продукт. Ви шукаєте сонячну енергію, я настійно рекомендую Semper!

Дата досвіду : 07 грудня 2018 р

Лайняна компанія

Лайняна компанія. Взяли мій девіз морської піхоти і перетворили його на мотлох, приєднавшись до цієї погано керованої компанії.

Контракт Semper Crap обдурив мене, повіривши, що у мене буде резервна батарея з пунктом “Виробники вказали, що ми повинні мати запас батареї, необхідний у 3 кварталі 2022 року або пізніше” у розділі “Обладнання, яке потрібно встановити”. Виявляється, в моїй установці не передбачено резервне живлення від акумулятора. Я звернуся до адвоката з цього приводу.

Некомпетентні та нечесні. Подав заявку на отримання дозволу в ЛМР без необхідних фотографій. Проект призупинено більше ніж на місяць. Після того, як сонячна батарея була підключена, лічильник, про який повідомили в ЛОДА, виявився непридатним для сонячних батарей і потребує заміни (затримка ще на два тижні). Хіба сонячна компанія не знала, що лічильник потребує заміни, і не подала запит задовго до перевірки LADWP?

Встановлення не відповідало планам, які я затвердив. Кілька сонячних панелей були встановлені обличчям на схід під нахилом 21 градус, коли плани передбачали плоску установку. Крім того, вихід на південь був кращим варіантом, який був очевидно можливим.

Дата досвіду : 26 липня 2022 року

Я встановив свою систему в липні 2022 року

Я встановив свою систему в липні 2022 року. З тих пір у мене не було нічого, крім проблем. Вони виходили 7 разів з моменту встановлення і досі не виправлені. Я б втік від цієї компанії якнайшвидше. Вони взагалі не варті своїх грошей. Просто подивіться на скарги BBB, і ви зрозумієте, наскільки вони погані.

Дата досвіду: 03 вересня 2022 року

На кожному кроці були помилки.

На кожному кроці були помилки і неправильне управління проектом, аж до самого кінця.

ПО-ПЕРШЕ, плинність кадрів захоплює, буквально в середу перед початком проекту мені зателефонував керівник, а в понеділок мені сказали, що його звільнили.

У мене був протікання даху після того, як вони закінчили частину даху, перед сонячною установкою, нечесні відповіді на більшість питань, працівник працює 1 1/2. 2 годинні дні на початку. Зміни в розташуванні сонячних панелей і батарей так багато разів, що я ледве встигав за ними стежити. Аж до того моменту, коли ввімкнули систему, а батареї не працювали. Вони не поклали запобіжники в коробку запобіжників. На щастя, я вів журнал проблем

Наймайте цю компанію лише в тому випадку, якщо у вас є час, щоб бути керівником і менеджером проекту.

Нарешті, ви не знайдете жодного ветерана, який прийде до вас додому. Усі, від продавців до монтажників та керівників, говорили одне і те ж, вони не ходять до будинків, в управлінні є лише кілька ветеранів. Це прямі цитати від працівників. Я ніколи не спілкувався з жодним ветераном.

Дата набуття досвіду: 05 квітня 2022 року

Це найгірша компанія з усіх можливих.

Це найгірша компанія з усіх можливих. Вони поставили нашу сонячну батарею та кондиціонер у липні минулого року, а через два тижні весь наш будинок був пошкоджений водою, яка просочилася в наші підлоги. стіни та стеля. Всі менеджери власників та працівники ігнорували або ніколи не передзвонювали та кидали слухавку, коли ми з ними зв’язувалися. Нам довелося погрожувати судом і звернутися до бюро з питань доброчесного ведення бізнесу, щоб вони зв’язалися з нами. На той час нам довелося розібрати всю нашу кухню та деякі стіни, оскільки вона була повністю пошкоджена, і відновити її. Вони не взяли на себе жодної відповідальності. Наша страхова подала на них до суду і допомогла нам з більшістю ремонтних робіт. До цього дня у нас є проблеми з протіканням та іншими проблемами з ним, і вони продовжують посилати людей, щоб виправити це, і вони ніколи повністю не виправляють це. Ми навіть просили, щоб до нас вийшов менеджер, але вони не хочуть з нами розмовляти і не виходять. Якщо ви хочете зберегти свій будинок таким, яким він є, і не пошкодити, не витрачайте свої гроші на цих жахливих людей та жахливий бізнес. Довелося виселити всю сім’ю на рік, щоб жити в зоні будівництва, довелося одному з дітей жити з бабусею та дідусем. бабусі та дідусі. ЯКЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ ЩОСЬ ВІД ЦЬОГО, НЕ ВЕДІТЬ БІЗНЕС З ЦІЄЮ КОМПАНІЄЮ, ЯКЩО ХОЧЕТЕ, ЩОБ ВАШ БУДИНОК ЗАЛИШИВСЯ НЕУШКОДЖЕНИМ.

Дата досвіду : 03 серпня 2022 року

Діяльність компаніїПереглянути всі

Не відповіли на негативні відгуки

Наш звіт про прозорість за 2022 рік вже готовий

Про Semper Solaris

Інформація написана компанією

Semper Solaris, що належить ветеранам, є провідною сонячною компанією в Сан-Дієго, яка надає сонячні панелі, резервне копіювання сонячних батарей Tesla Powerwall, покрівельні роботи, а також послуги з опалення та кондиціонування повітря HVAC. Ми з радістю проаналізуємо цифри вашого енергоспоживання та порекомендуємо варіанти, що відповідають вашим потребам у сонячній енергії. Ми також обслуговуємо жителів округу Сан-Дієго в Карлсбаді, Чула-Віста, Коронадо, Дель-Мар, Ель-Кахон, Енсінітас, Ескондідо, Імперіал-Біч, Ла-Меса, Лемон-Гроув, Норт-Сіті, Оушенсайд, Пауей, Сан-Дієго, Сан-Маркос, Санті, Солана-Біч, Віста та прилеглих районах.

Звертайтеся

 • gosolar@sempersolaris.com
 • (619) 432-3441
 • Camino Del RIO North 3111
 • 92108
 • Сан-Дієго
 • Сполучені Штати

Ми відкриті для всіх

Кожен може написати відгук на Trustpilot. Люди, які пишуть відгуки, мають право редагувати або видаляти їх у будь-який час, і вони будуть відображатися, поки обліковий запис активний.

We Champion перевірені відгуки

Компанії можуть запитувати відгуки за допомогою автоматичних запрошень. З позначкою “Перевірено”, вони розповідають про реальний досвід.

Дізнайтеся більше про інші типи відгуків.

Ми боремося з фальшивими відгуками

Ми використовуємо відданих людей та розумні технології для захисту нашої платформи. Дізнайтеся, як ми боремося з фейковими відгуками.

Ми перевіряємо компанії та оглядачів

Верифікація може допомогти гарантувати, що відгуки про реальні компанії пишуть реальні люди.

Ми виступаємо проти упередженості

Пропонувати заохочення за відгуки суперечить нашим принципам. Ми також гарантуємо, що всі відгуки публікуються без модерації.

Виберіть країну

 • Данія
 • Österreich
 • Швейцарія
 • Німеччина
 • Австралія
 • Канада
 • Великобританія
 • Ірландія
 • Нова Зеландія
 • Сполучені Штати Америки
 • Іспанія
 • Суомі
 • Belgique België
 • Франція
 • Італія
 • ЯПОНІЯ
 • Норвегія
 • Нідерланди
 • Польща
 • Бразилія
 • Португалія
 • Sverige

Semper solaris solar

enphase, semper, solaris, єднують

Semper Solaris. інсталятор сонячних панелей в Каліфорнії

Semper Solaris. компанія, що займається встановленням сонячних систем для житлових будинків у Сан-Дієго. Заснована 9 березня 2012 року, компанія надавала цінні послуги жителям Каліфорнії. Semper Solaris побудована ветеранами морської піхоти США. Світовий “Semper” походить від девізу морської піхоти США “Semper Fidelis” (Завжди вірний).” Це означає “завжди вірний.”

Компанія прагне створити найкращу сонячну систему для своїх клієнтів і врятувати їх від рахунків за електроенергію.

Окрім сонячного бізнесу, компанія бере участь у гуманітарній діяльності, спрямованій на підтримку військових ветеранів США.

Послуги

Послуги Semper Solaris включають встановлення сонячних панелей та їх обслуговування, покрівельні послуги, акумулятори, системи опалення та кондиціонування.

Сонячні панелі: Semper Solaris пропонує своїм клієнтам сонячні панелі американського виробництва. Компанія співпрацює з Panasonic для постачання 100% американських панелей. Монокристалічні панелі Panasonic мають 25-річну гарантію. Інші виробники включають Silfab та Solaria.

Обслуговування сонячних батарей: Окрім встановлення, Semper Solaris забезпечує повну перевірку сонячної системи. Він охоплює перевірку склянок основних з’єднань, очищення інверторів, заміну дротяних гайок., тощо. Крім того, компанія надає 90-денну гарантію на всі свої ремонтні роботи.

Покрівельні роботи: Компанія також надає послуги з встановлення та заміни прохолодних дахів для жителів Каліфорнії. Нова установка на даху, яка узгоджується з сонячними панелями, підвищує безпеку та ефективність системи. Semper Solar використовує покрівельні технології Owens Corning.

Акумуляторні батареї: Зберігання надлишкової енергії від сонячних панелей в години пік дуже корисно. При відключенні електроенергії можна використовувати надлишкову енергію, що зберігається в акумуляторах. Semper продає Tesla Powerwall і LG Chem, щоб мати безперервне електропостачання.

Система опалення та кондиціонування: Semper надає ефективні системи опалення та кондиціонування військового класу для власників будинків. Продає газові печі та кондиціонери американського виробництва.

Територія обслуговування

Як один з найкращих підрядників сонячної енергетики в Каліфорнії, Semper Solaris обслуговує округи Лос-Анджелес, Сан-Дієго та Оранж. Він також завершив проекти в Палм-Спрінгс, Внутрішній Імперії та районі затоки.

Фотогалерея

enphase, semper, solaris, єднують
enphase, semper, solaris, єднують
enphase, semper, solaris, єднують

Команда

У Semper Solaris працює 150 американців, в тому числі військовослужбовці збройних сил. Джон Алмонд. генеральний директор і співзасновник компанії. А до Semper він мав досвід роботи в будівельній галузі понад десять років. Келлі Шоухан, співзасновниця компанії, служила в морській піхоті США в чині капітана. І він представляє військові цінності компанії.

Адреса офісу

Офіс у Сан-Дієго (корпоративний)

Semper Solaris, 1805 John Towers Ave

Залишити відповідь