Чи можна використовувати сонячний генератор під час заряджання. Сонячна панель генератора Duracell

Чи можна використовувати сонячний генератор під час зарядки?

Оскільки ми продовжуємо шукати стійкі та зелені енергетичні рішення, популярність і попит на портативні генератори продовжують зростати.

Вам може бути цікаво, навіщо використовувати сонячний генератор для зарядки акумулятора, і як це зробити безпечно. Ми також пояснимо, чого можна очікувати, коли ви використовуєте сонячний генератор під час заряджання.

Орієнтуватися в технічних тонкощах сонячної енергетики може бути непросто, тому вам слід довірити це нам. Ми хочемо розповісти вам, чи можна використовувати сонячний генератор під час заряджання.

Нарешті, ми надамо вам коротку інформацію про прилади та пристрої, які можуть працювати від вашого сонячного генератора.

Чи можна використовувати сонячний генератор під час заряджання?

Так, більшість сонячних генераторів безпечно використовувати під час заряджання, але є кілька важливих моментів, про які слід пам’ятати.

Перш ніж запускати сонячний генератор під час заряджання, вам потрібно перевірити інструкцію з експлуатації вашого генератора. Більшість генераторів безпечні у використанні під час заряджання, але з цього правила завжди будуть винятки.

Деякі інструкції до генераторів суворо забороняють використовувати їх таким чином, тоді як інші можуть дозволити це за певних умов. Тому уважно вивчіть інструкцію, щоб переконатися, що ви не робите нічого, що може призвести до анулювання гарантії.

Звичайно, використання сонячного генератора для його зарядки спричинить більший попит на енергію від генератора. Якщо ви використовуєте сонячні панелі для заряджання сонячного генератора, єдина проблема, з якою ви можете зіткнутися. це низька потужність у похмурі дні з малою кількістю сонця.

Якщо ви заряджаєте сонячний генератор змінним або постійним струмом від розетки, вам потрібно бути більш обережними. Уникайте несправних розеток, оскільки це може призвести до перегріву та пошкодження генератора.

Чому потрібно використовувати сонячний генератор під час заряджання?

Переносні сонячні генератори та аварійні резервні сонячні системи. це зручні, компактні та мобільні пристрої. Вони призначені для використання в дорозі.

Зручність. головна причина, чому вам може знадобитися використовувати генератор під час заряджання.

Інші портативні пристрої, такі як мобільні павербанки та мобільні телефони, можна використовувати під час заряджання. Отже, можна очікувати такої ж зручності від портативного сонячного генератора.

Надзвичайні ситуації. ще одна причина, через яку вам може знадобитися використовувати генератор під час заряджання.

Можуть бути раптові перебої з електрикою, ви могли забути його зарядити, або вам може знадобитися зробити екстрений телефонний дзвінок.

Припустимо, у вас розрядилася батарея мобільного телефону під час надзвичайної ситуації. Що ви збираєтеся робити? Звичайно, ви, напевно, збираєтеся підключити свій телефон до зарядного генератора.

Попит може перевищувати пропозицію

Сонячні генератори можна використовувати під час заряджання, але їхня потужність має бути достатньою. Ви можете зіткнутися з проблемами, коли потреба в енергії перевищує те, що може забезпечити ваш генератор.

Щоб заряд не відставав від попиту на електроенергію, переконайтеся, що ви живите лише ті прилади, з якими може впоратися генератор.

Використовуйте пристрої, які не перевищують потужність, що залишилася в конденсаторах генератора. Зарядка телефонів і фарами може не вимагати стільки енергії.

Якщо ви намагаєтесь тривалий час або одночасно використовувати енергоємні прилади, такі як холодильники, мікрохвильові печі та обігрівачі, генератор не встигатиме за ними, якщо його енергія сильно виснажиться.

Зарядка триває довше

Якщо ви використовуєте генератор під час заряджання, заряджання займе більше часу. Використовуючи генератор, ви виснажуєте його енергію. Це означає, що для повної зарядки пристрою знадобиться більше сонячної енергії.

Великі сонячні генератори, які заряджаються від сонячних панелей, вже заряджаються досить довго. Якщо ви використовуєте генератор під час заряджання, очікуйте ще повільнішого заряджання.

Звичайно, це не проблема, якщо ви хочете використовувати генератор тільки в екстрених випадках або протягом короткого часу. Так, ви можете використовувати генератор, коли він заряджається, але для повної зарядки знадобиться набагато більше часу.

Надмірне нагрівання

Загалом, портативні сонячні генератори можуть виділяти досить багато тепла під час роботи. Отже, коли вони заряджаються. Це ставить ваш генератор під загрозу перегріву

Використання сонячного генератора під час його зарядки безпечне і може не викликати проблем, але перегрів. це можливість, про яку власники повинні знати.

Перегрів може бути не тільки небезпечним, але й спричинити довгострокове пошкодження вашого сонячного генератора. Це може скоротити термін служби сонячного генератора.

Що може працювати 100-ватний сонячний генератор?

Сонячна панель потужністю 100 Вт. це компактне та зручне сонячне рішення, особливо для тих, хто перебуває поза мережею та в дорозі. Отже, що можна живити від однієї 100-ватної сонячної панелі?

Ці сонячні панелі ідеально підходять для живлення невеликих пристроїв, таких як освітлення, лампи, стельові вентилятори та Wi-Fi роутери. Ви також можете заряджати мобільні телефони, ноутбуки та планшети.

Що може робити 300-ватний сонячний генератор?

Сонячні генератори потужністю 300 Вт піднімають ставки в порівнянні зі 100-ватними сонячними установками. Загалом, сонячні панелі з номінальною потужністю 300 Вт є досить поширеними. Отже, що може працювати 300-ватний сонячний генератор ?

Ви можете використовувати довгий список приладів потужністю 300 Вт. Сюди входять невеликі пристрої, такі як світильники, лампи, стельові вентилятори, Wi-Fi роутери та зарядні пристрої для мобільних телефонів, ноутбуків і планшетів.

Ви також можете запустити деякі інші енергоємні прилади, такі як стереосистеми, телевізори та відеоігри, мікрохвильові печі. 300 Вт також буде достатньо для роботи невеликих холодильників.

Якщо ви хочете запустити більші прилади, такі як ці, вам краще поєднати сонячну установку з акумулятором 12 В 120 Ач.

Чи може сонячний генератор живити свердловинний насос?

Чи може сонячний генератор живити свердловинний насос ? Так, деякі свердловинні насоси призначені для живлення від сонячної енергії. Але вам знадобиться належна сонячна установка з достатньою вихідною потужністю.

Свердловинні насоси можуть працювати в парі з інверторами для використання енергії змінного струму. Вони також можуть використовувати енергію постійного струму, тому їх можна використовувати в автономних системах.

Скільки сонячної енергії вам потрібно, повністю залежить від свердловинного насоса та його енергоспоживання. Але приблизно насос для свердловини на 1/3 потребує близько 3 000 Вт.

Насоси можуть використовувати лише 750 Вт для роботи, але для запуску потрібно більше ніж удвічі більше. Це означає, що вам потрібно десять сонячних панелей потужністю 300 Вт.

Чи може сонячний генератор живити обігрівач?

Обігрівачі стануть у нагоді для використання в місцях, де немає електромережі. Ці прилади можуть здаватися маленькими, але вони дійсно можуть спалювати енергію.

Сонячний генератор може живити обігрівач приміщення. але ваша вихідна потужність повинна бути достатньою.

Для роботи 1500-ватного обігрівача потрібні три 500-ватних панелі, але краще збільшити вихідну потужність трохи більше, ніж потрібно.

Наприклад, дві сонячні панелі потужністю 300 Вт ідеально підходять для живлення 500-ватного обігрівача.

Висновок

Отже, чи можете ви використовувати сонячний генератор, поки він заряджається? Абсолютно. Це зручно і корисно в надзвичайних ситуаціях.

Просто не забудьте перевірити інструкцію з експлуатації вашого генератора, щоб переконатися, що це безпечно. Вмикайте прилади, які споживають енергію, що не перевищує залишкової енергії генератора.

Також слід пам’ятати, що використання генератора для зарядки значно сповільнить процес зарядки.

Чи був вам корисний наш блог? Тоді подумайте про перевірку:

Посібник користувача портативної сонячної панелі DURACELL DRSP200WBC потужністю 200 Вт

Головна ” Duracell ” Посібник користувача портативної сонячної панелі DURACELL DRSP200WBC потужністю 200 Вт

100 Вт / 200 Вт портативна сонячна панельПосібник користувача

Детальна інформація про товар

A. Портативна сонячна панельВ. Ручка для перенесенняС. Засувки

D. Складані ніжкиЕ. Погодостійкі роз’єми MC4

F. 3 фути / 1 метр MC4 до кабелю Андерсона (підключається до вашого безгазового генератора)G. Сумка для перенесення на блискавці

Початок роботи

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ: див. розділ “Інформація з техніки безпеки” для отримання важливих запобіжних заходів. Під час використання сонячних панелей користувач повинен дотримуватися всіх заходів безпеки, наведених у цьому посібнику. Перед використанням сонячної фотоелектричної системи (включаючи кабель, електростанцію або інше електрообладнання) користувач повинен ознайомитися з механічними та електричними вимогами до фотоелектричних систем. Зберігайте цей посібник у безпечному місці для подальшого використання.Експлуатація та використанняПереносна сонячна панель DURACELL® перетворює сонячну енергію на постійний струм для заряджання безгазових генераторів, які забезпечують роботу популярних побутових приладів та електроніки. Сонячна панель підключається безпосередньо до вашого безгазового генератора DURACELL® для простоти використання за принципом “підключи і працюй” (також підключається до додаткових пристроїв, що перезаряджаються, які використовують кабельне з’єднання MC4 та/або кабель Андерсона для підзарядки внутрішнього акумулятора). ПРИМІТКА: Наведені нижче кроки показують основну послідовність заряджання вашого безгазового генератора. Ви також можете тримати портативну сонячну панель DURACELL® підключеною до безгазового генератора, поки генератор використовується для заряджання та роботи ваших побутових приладів. Вхідна потужність сонячної батареї компенсує потужність розряду.

Початок роботи, продовження: Заключні кроки

Підключення додаткових сонячних панелей

Дві або більше сонячних панелей (додаткові панелі продаються окремо) можна з’єднати ланцюжком за допомогою роз’ємів MC4 для збільшення потужності (паралельне з’єднання) або для збільшення напруги заряду (послідовне з’єднання). Для завершення підключення можуть знадобитися додаткові роз’єми. ВАЖЛИВО: ПЕРЕВІРТЕ НОРМАТИВИ НАПРУГИ/ПОТУЖНОСТІПеревірте номінальні значення напруги та потужності сонячного контролера, щоб визначити найбільш ефективний спосіб підключення (показано нижче). Будь ласка, зателефонуйте до нашої служби підтримки за номером (800) 300-1857, щоб отримати підтримку або поставити запитання. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: РИЗИК ТРАВМАТИЧНОГО УРАЖЕННЯКабелі з’єднання панелей пропускають постійний струм (DC) і є джерелами напруги, коли панель знаходиться під навантаженням і коли вона піддається впливу світла. Постійний струм може утворювати електричну дугу через зазори і може спричинити травми або смерть у разі неправильного підключення або відключення, а також у разі контакту з потертими або розірваними проводами модуля. Не підключайте та не відключайте модулі, коли джерело струму подає напругу на провідники. Модулі можуть перебувати під високою напругою при з’єднанні з іншими модулями.

Інформація про безпеку

Цей розділ містить важливу інформацію з техніки безпеки. Перед початком використання продукту ПРОЧИТАЙТЕ ВСІ інструкції та попереджувальні написи, розміщені на продукті або надані разом з ним, а також усі відповідні розділи цього посібника.Виріб не містить деталей, що обслуговуються користувачем. ЗБЕРЕЖІТЬ ЦІ ІНСТРУКЦІЇ.

 • Стаціонарну установку повинен виконувати лише кваліфікований персонал.
 • Існує ризик ураження електричним струмом, якщо розбите переднє скло, розірвана підкладка, зламана розподільна коробка або перетираються дроти.
 • Не розгортайте та не маніпулюйте панелями, коли вони мокрі або під час сильного вітру.
 • Не допускайте потрапляння води всередину або поблизу рамок панелей.
 • Не ставайте на панелі, не кидайте, не дряпайте і не допускайте падіння предметів на панелі, оскільки це може призвести до пошкодження панелей та анулювання гарантії.
 • Не кладіть нічого на модулі, навіть на мить, оскільки залишки можуть пошкодити або забруднити скляну поверхню.
 • Непідключені роз’єми завжди повинні бути захищені від пилу, вологи або сторонніх часток.

Технічне обслуговування

Щоб забезпечити ефективну роботу портативної сонячної панелі DURACELL®, періодично чистіть і обслуговуйте панель, виконуючи наведені нижче прості кроки. Підтримання панелей в чистоті забезпечує оптимальне сонячне опромінення для ефективної зарядки вашого безгазового генератора.ПОПЕРЕДЖЕННЯ: ПОШКОДЖЕННЯ СОНЯЧНОЇ ПАНЕЛІНе чистіть панель, коли поверхня гаряча, щоб уникнути розтріскування скляної поверхні. Не використовуйте мийку під тиском для очищення панелі. Недотримання цих попереджень може призвести до пошкодження панелі та анулювання гарантії.

 • Очищайте поверхню сонячної панелі за необхідності. Завжди використовуйте м’яку губку або тканину для чищення. Для видалення стійких забруднень можна використовувати м’який неабразивний миючий засіб.
 • Частіше чистіть сонячну панель у сухі місяці, оскільки вона може швидше вкритися пилом.
 • Регулярно оглядайте і часто чистіть панель, якщо вона залишається на відкритому повітрі в запилених, вітряних або брудних умовах.
 • Періодично перевіряйте додаткові компоненти, такі як складні опорні ніжки, рами, кабелі та кришки, на наявність бруду, піску, масла та інших забруднень; за потреби очищайте їх.

Підтримка та гарантія

Звернення до служби підтримки клієнтівЯкщо у вас виникли проблеми або запитання щодо вашого продукту DURACELL®, ви можете скористатися безкоштовною технічною підтримкою. Телефонуйте з телефону, з якого ви маєте доступ до вашого пристрою DURACELL®.Будьте готові надати наступну інформацію:

 • Ім’я, адреса та номер телефону
 • Назва продукту DURACELL®
 • Виготовити та змоделювати будь-які предмети або пристрої, які ви використовуєте разом із виробом DURACELL®
 • Симптоми проблеми (проблем) і те, що до них призвело

Технічна підтримка доступна за телефоном:U.S. та Канаді (800) 300-1857За межами США/Канади: (805) 437-7765Письмові запити слід надсилати до Battery-Biz IncDURACELL® Product Inquiry 1380 Flynn Road, Camarillo, CA 93012, USARecycling InformationBattery-Biz прагне до екологічної відповідальності та рекомендує утилізувати електронні пристрої належним чином. Будь ласка, зверніться до місцевих міських офісів для отримання інформації про програми переробки та утилізації електронних відходів.Інструкції з переробки цього продукту можна знайти на сайті http://www.call2recycle.org.

Трирічна гарантіяОбмежена гарантіяВиріб DURACELL® має обмежену гарантію на дефекти матеріалу та виготовлення за умови нормального використання та обслуговування протягом трьох років від дати придбання. Виробник або дистриб’ютор, на свій вибір, відремонтує або замінить дефектний пристрій, на який поширюється ця гарантія. Будь ласка, зберігайте датований товарний чек як доказ дати покупки, оскільки він буде необхідний для будь-якого гарантійного обслуговування. Для того, щоб гарантія була дійсною, з продуктом поводилися і використовували його відповідно до інструкцій, що додаються до цієї гарантії. Ця гарантія не поширюється на пошкодження, спричинені нещасним випадком, неправильним використанням, зловживанням або недбалістю.Відмова від гарантіїОбмежена гарантія, описана в цьому документі, є вашим єдиним засобом захисту. Наскільки це дозволено законом, виробник і дистриб’ютор відмовляються від усіх інших неявних або явних гарантій, включаючи всі гарантії придатності для продажу та/або придатності для будь-якої конкретної мети.Обмеження відповідальностіЗа винятком ремонту або заміни цього виробу, як це прямо зазначено в обмеженій гарантії, описаній у цьому документі, виробник і дистриб’ютор не несуть відповідальності за будь-які збитки, прямі, непрямі, випадкові, спеціальні, наслідкові, зразкові або інші, включаючи втрачені доходи, упущену вигоду, неможливість використання програмного забезпечення, втрату або відновлення даних, оренду обладнання для заміни, простої, пошкодження майна та претензії третіх осіб, що випливають з будь-якої теорії відшкодування, включаючи законодавчі, контрактні або деліктні. Незважаючи на термін дії будь-якої обмеженої або неявної гарантії, або у випадку, якщо будь-яка обмежена гарантія не досягає своєї основної мети, у жодному разі вся відповідальність виробника та дистриб’юторів не перевищує вартість придбання цього продукту. У деяких штатах і провінціях не допускається виключення або обмеження відповідальності за випадкові або непрямі збитки, тому наведені вище обмеження або виключення можуть на вас не поширюватися. Ця обмежена гарантія надає вам певні юридичні права. Ви можете мати інші права, які відрізняються в різних штатах і провінціях.

Реєстрація продукту

Для отримання повної гарантії, будь ласка, зареєструйте свій продукт Duracell протягом чотирнадцяти днів з моменту придбання.Відвідайте DuracellPower.com/Register або відскануйте QR-код нижче, щоб зареєструватися. Посібники додатковими мовамиПосібники додатковими мовами Посібники іншими мовами

Посібники користувача іспанською та французькою мовами доступні на сайті duracellpower.comLos manuales de usuario en español están disponibles en duracellpower.comLes manuels d’utilisation en français sont disponibles sur duracellpower.com

Duracell є зареєстрованою торговою маркою Duracell U.S. Operations, Inc., використовується за ліцензією. Всі права захищені.Усі логотипи та торгові марки використовуються лише з метою ідентифікації та можуть бути торговельними марками або зареєстрованими торговельними марками відповідних власників.

Портативна електростанція Duracell PowerSource 1440 Вт. DR660PSS

можна, використовувати, сонячний, генератор, заряджання, сонячна

Чиста, безпечна, тиха енергія, на яку ви можете покластися під час надзвичайних ситуацій або пригод на природі.

4 РОЗЕТКИ змінного струму потужністю 1800 Вт і ємністю 660 Вт-годЗапускайте електроінструменти, побутову техніку, навіть повнорозмірний холодильник протягом 5 годин.

БАГАТО ПОРТІВ4 розетки змінного струму, 2 USB-порти та 12 В постійного струму можуть живити широкий спектр пристроїв.

БЕЗПЕРЕБІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ (ДБЖ)Ідеально підходить для критично важливих пристроїв під час відключення електроенергії, оскільки може миттєво переходити від мережі змінного струму до внутрішнього акумулятора.

ПІДЗАРЯДЖУЄТЬСЯ ВІД СОНЯЧНОЇ СИЛИ ТА АВТОМОБІЛЯСумісний із більшістю сонячних панелей, а також може підключатися до вашого автомобіля за допомогою шлейфових клем, якщо сонячна або мережева енергія недоступна.

ДОСТУПНЕ РОЗШИРЕННЯВикористовуйте послідовне з’єднання для додавання батарей і сонячних панелей, щоб подвоїти або потроїти ємність накопичувача.

Duracell PowerSource 1440W. це портативний акумуляторний генератор, який виробляє чисту, безгазову енергію без запаху, коли вона вам найбільше потрібна.

Незалежно від того, чи сидите ви вдома під час відключення електроенергії, чи вирушаєте у подорож, Duracell PowerSource Station. це найбезпечніший і найнадійніший спосіб живити будь-які пристрої від традиційної розетки змінного струму.

У сучасному нестабільному світі, де катастрофа може статися будь-якої миті, отримуйте енергію, на яку ви завжди можете розраховувати, від Duracell. бренду, якому ви можете довіряти.

Надійне аварійне живлення

Тримайте критичні пристрої увімкненими до відновлення електропостачання. З 4 розетками змінного струму потужністю 1800 Вт і 660 Вт/год ви будете готові до перебоїв в електропостачанні, поганої погоди та інших надзвичайних ситуацій.

Зовнішня електростанція

Чистий, безпечний, безгазовий генератор для наступної подорожі на природі. Портативний блок із вбудованими ручками для перенесення ідеально підходить для кемпінгу, риболовлі або життя поза мережею.

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ)

Ідеально підходить для критично важливих пристроїв під час відключення електроенергії, оскільки може миттєво переходити від живлення від мережі змінного струму до внутрішнього акумулятора, гарантуючи, що ваші підключені пристрої ніколи не вимкнуться.

Живіть багато пристроїв одночасно

4 розетки змінного струму, 2 порти USB та 12 вольт постійного струму для живлення телевізорів, електроінструментів, побутової техніки та навіть повнорозмірного холодильника протягом багатьох годин.

Швидка та проста сонячна зарядка

Підзаряджайтеся від сонячних панелей або підключайтеся до акумулятора вашого автомобіля через шлейфові клеми, коли сонячна енергія або енергія змінного струму недоступна.

Доступне розширення

Використовуйте послідовне додавання батарейок і сонячних панелей, щоб подвоїти або потроїти ємність накопичувача.

Повний огляд акумуляторної батареї Duracell Home Ecosystem

можна, використовувати, сонячний, генератор, заряджання, сонячна

Незважаючи на те, що галузі сонячної енергетики та зберігання енергії зросли за останні кілька десятиліть (лише у 2021 році півмільйона будинків встановили сонячні панелі, а ринок домашніх накопичувачів продовжує зростати щоквартально), у цій галузі працює не так вже й багато брендів побутової техніки. Безумовно, Tesla стала впізнаваною торговою маркою, Generac знайома кожному, хто замислювався про резервний генератор для свого будинку або бізнесу, а Panasonic виробляє багато побутової техніки, а також пропонує сонячні панелі та батареї. але не буде перебільшенням сказати, що в галузі сонячних панелей і накопичувачів для домашнього використання не вистачає справжньої, великої, побутової торгової марки.

Представлення Duracell. Якби ми вставили в цю статтю тринотний джингл Duracell, ви б одразу зрозуміли, про кого йдеться, а такого рівня впізнаваності ще не досягла жодна інша компанія в цій галузі. І ось 100-річна компанія вийшла на ринок домашніх систем зберігання енергії в США з Power Center, яку Duracell нещодавно ребрендувала як енергетичну систему Home Ecosystem: модульна літій-залізо-фосфатна (LFP) батарея, яку можна розширити, щоб забезпечити 5-10 кВт безперервної потужності та від 14 до 56 кіловат-годин (кВт-год) ємності для зберігання енергії. Ось що вам потрібно знати про акумуляторну батарею Duracell Home Ecosystem і про те, як вона відрізняється від своїх конкурентів у цій галузі.

Дізнайтеся, скільки коштуватиме зберігання сонячної енергії у вашому регіоні у 2023 році

Як працює акумулятор Duracell Home Ecosystem?

Батарейка Duracell добре поєднується з системами сонячних панелей, особливо якщо ваша компанія скоротила або скасувала чистий облік, запровадила тарифи за часом використання або встановила плату за спожиту електроенергію для побутових споживачів. фактично, батарея Home Ecosystem може змінювати режими, щоб максимізувати економію на складних комунальних тарифах. Встановлення такого рішення для зберігання енергії, як Duracell, із сонячною енергетичною системою дозволить вам підтримувати стабільне електропостачання як вдень, так і вночі, доки ви зберігаєте достатньо енергії від сонячних панелей, коли світить сонце.

Як і багато інших домашніх акумуляторів, батарея Duracell призначена для щоденного використання вдома і в першу чергу розроблена для використання в парі з сонячними панелями. Коли ваші сонячні панелі виробляють більше електроенергії, ніж ви можете використати у своєму будинку, ви можете зберігати надлишок електроенергії в системі акумуляторів замість того, щоб відправляти її назад в мережу. Пізніше, коли ваші панелі не вироблятимуть достатньо електроенергії для задоволення потреб вашого будинку, ви зможете використовувати накопичену енергію в акумуляторі замість того, щоб купувати її у вашої комунальної компанії.

Основні відомості про акумуляторну батарею Duracell Home Ecosystem

Перш за все, у своїх маркетингових матеріалах і в розмовах з EnergySage компанія Duracell робить ставку на бренд як на можливість стимулювати попит на споживчому рівні, і чому б їм цього не робити?? Власне внутрішнє дослідження споживачів показало, що споживачі віддають перевагу Duracell, а не іншим виробникам акумуляторів на ринку.

Зрештою, в кінцевому підсумку, ви встановлюєте складний комплекс апаратного та програмного забезпечення, а не торгову марку. Саме ознайомившись із цими показниками та технічними характеристиками акумулятора Duracell, ви зможете точно вирішити, чи підходить вам акумуляторна батарея Duracell. Ось на що слід звернути увагу:

Оцінюючи батарею Duracell або будь-яку іншу систему зберігання енергії, слід враховувати різні важливі показники та технічні характеристики. Серед найважливіших. розмір акумулятора (потужність і ємність), його хімічний склад, глибина розряду та ефективність роботи в обидва боки.

Розмір

Батарейка Duracell поставляється з п’ятьма різними варіантами кількості кВт-год, що зберігаються в кожній конфігурації. Дві важливі характеристики, про які слід пам’ятати, порівнюючи батарею Duracell з іншими варіантами домашніх акумуляторів. це потужність і корисна ємність. Потужність (вимірюється в кВт) визначає максимальну кількість електроенергії, яка може бути вироблена за один раз, тоді як корисна ємність (вимірюється в кВт-год). це показник максимальної кількості електроенергії, що зберігається в акумуляторі при повному заряді. Залежно від конфігурації, батарея Duracell має номінальну безперервну потужність 5-10 кВт, а також діапазон корисної ємності від 14 до 56 кВт-год.

Порівнюючи модульні акумуляторні системи з іншими продуктами на ринку, важливо звернути увагу на два ключові моменти. По-перше, розмір кожного приросту додаткової ємності (i.e., що є найменшим будівельним блоком) допомагає продемонструвати, наскільки гнучким є вибір розміру акумулятора. Батарею Duracell можна конфігурувати з кроком 14 кВт-год, що є найбільшим значенням для будівельних блоків: для порівняння, це приблизно така ж ємність, як у одного Powerwall, і більше, ніж середній розмір системи зберігання енергії, вказаний на EnergySage. Друге, що слід врахувати. це діапазон доступних опцій (i.e., яку найбільшу систему резервного копіювання ви можете створити за допомогою акумулятора). Батареї Duracell доступні в різних конфігураціях: від базової моделі ємністю 14 кВт-год, яку можна розширити, до моделі ємністю 56 кВт-год, що є ширшим діапазоном можливостей, ніж у більшості акумуляторів.

Глибше занурення в потужність і корисну ємність

Ви можете уявити собі батарею як воду, що тече по трубі. Корисна енергетична потужність. це кількість води, яку можна проштовхнути через трубу, а потужність. це розмір самої труби. Більші труби дозволяють пропускати більше води за один раз, що швидше виснажує воду. Аналогічно, батарея з високою номінальною потужністю може видавати більше електроенергії за один раз, але вона також швидше розряджається.

Потужність батареї визначає кількість приладів, які ви можете одночасно використовувати, тоді як корисна ємність визначає, як довго ці прилади можуть працювати від батареї. Батареї з більшою номінальною потужністю здатні живити більше, більші прилади або багато приладів одночасно, тоді як батареї з більшою корисною ємністю можуть зберігати більше загальної енергії, а отже, можуть працювати довше без підзарядки.

Базова функціональність

Функціональність однієї сонячної батареї може відрізнятися від іншої; деякі батареї мають відмінні можливості роботи в автономному режимі, в той час як інші пропонують програмні рішення для арбітражу тарифів. Батарея Duracell Home Ecosystem. це потужна, гнучка батарея з можливістю масштабування розміру системи, оновлення програмного забезпечення по повітрю, режиму економії електроенергії за рахунок “перемикання навантаження”, а також сумісність з будь-якими типами сонячних установок (наприклад, з.e., Підключення до мережі змінного або постійного струму).

Резервне живлення

Батарея Duracell забезпечує повністю автоматизоване резервне живлення завдяки вбудованому двонаправленому інвертору та перемикачу. Усе це означає, що в разі відключення електроенергії акумулятор Home Ecosystem автоматично візьме на себе функції живлення ваших домашніх приладів.

Показники продуктивності

Два ключові способи оцінити продуктивність сонячної батареї. це глибина розряду та ефективність в обидва боки.

Глибина розряду (DoD) вказує на відсоток розрядженої енергії акумулятора від загальної ємності акумулятора. Оскільки термін служби акумулятора зменшується щоразу, коли ви заряджаєте, розряджаєте та перезаряджаєте його, багато виробників акумуляторів вказують максимальний рівень DoD для оптимальної роботи акумулятора. Загалом, акумулятори з більшою глибиною розряду вважаються більш якісними продуктами. Акумулятор Home Ecosystem може похвалитися глибиною розряду 90 відсотків у всіх розмірах, що відображає його безпечну та вдосконалену хімію батареї LFP.

Ефективність в обидва кінці. це міра електричних втрат, пов’язаних із заряджанням та розряджанням конкретної батареї. Чим вищий відсоток, тим ефективніше батарея здатна перетворювати вхідну електроенергію в накопичену, а потім назад в корисну електроенергію. Батарея Duracell має ефективність 85% в обидва боки.7 відсотків; це означає, що за кожні 10 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії, які ви вкладете в батарею, ви отримаєте 8.6 кВт-год вихідної потужності.

Гарантії на батареї Duracell

У більшості випадків, будинки з батареєю Duracell заряджають і розряджають батарею щодня. Отже, як довго працює акумулятор Home Ecosystem? На батарейки Duracell надається 10-річна гарантія, і компанія Duracell гарантує, що протягом цього періоду батарея зберігатиме щонайменше 70 відсотків своєї ємності для утримання заряду. Примітно, що Duracell оцінює термін служби свого акумулятора в 6 000 циклів, що дорівнює очікуваному терміну служби в 16 років, якщо ви будете заряджати акумулятор Home Ecosystem кожен день.

Технологія акумуляторів Duracell подібна до інших акумуляторних батарей, як великих, так і малих: з часом батарея втрачає частину своєї здатності утримувати заряд. Подумайте, як час автономної роботи нового смартфона порівнюється з тим, якому вже кілька років. Коли ви постійно заряджаєте і розряджаєте акумулятор телефону, він починає втрачати здатність утримувати заряд.

Термін служби вашої батарейки Duracell погіршиться таким же чином. Це не є показником дефекту продукту. всі батареї з часом втрачають частину своєї здатності утримувати заряд після тривалого використання, незалежно від того, чи це батарея електромобіля, домашня енергетична батарея або акумуляторна батарея типу АА. Ось чому Duracell пропонує гарантію, яка гарантує певний відсоток ємності акумулятора.

Якщо ви хочете порівняти окремі моделі батарейок, скористайтеся нашим Посібником покупця батарейок, який допоможе вам вибрати продукти та порівняти їх за ефективністю, ємністю, потужністю тощо.

Скільки коштує акумулятор Home Ecosystem?

Встановлення сонячної батареї не так просто, як прейскурантна ціна на компонент. в залежності від вашої електричної установки, серед інших факторів, витрати на встановлення можуть сильно відрізнятися. Duracell ще не опублікувала ціни на батарею Duracell (і це досить новий продукт, тому на момент написання статті ми ще не маємо середніх цін на нього з даних EnergySage). Однак Duracell позиціонує свою батарейку як сумісну зі стандартними цінами в галузі. (На EnergySage середня ціна батареї становить 10.1 кВт-год за ціною 1,289 за кВт-год, тобто загальна вартість близько 13 000).

Це може здатися великою сумою, але встановлення сонячної системи плюс накопичувач може бути вигідною інвестицією. Чи має сенс для вас батарея домашньої екосистеми, залежить від того, як ваша енергокомпанія формує свої тарифи, а також від ваших причин для встановлення сонячної батареї.

Чи можна працювати в автономному режимі з акумулятором Duracell Home Ecosystem??

Встановлення вдома сонячної системи. це чудовий спосіб контролювати свої рахунки за електроенергію, але це не означає, що ви повністю відключилися від комунальних послуг. Працювати “поза мережею” за допомогою сонячних батарей насправді дорожче і складніше, ніж ви можете собі уявити. Середньостатистичний американський будинок використовує близько 30 кВт-год в середньому за день, а це означає, що більшість домашніх акумуляторів мають достатню ємність для зберігання декількох годин резервного живлення для типового будинку в типовий день. Однак, залежно від конфігурації, батарея Duracell може слугувати як тимчасовим резервним джерелом живлення, так і джерелом живлення для всього будинку, коли мережа виходить з ладу, якщо у вас є система сонячних панелей для забезпечення електроенергією.

Де можна придбати акумуляторну батарею Duracell Home Ecosystem

Незалежно від того, чи хочете ви встановити батарею Duracell або іншу домашню акумуляторну батарею, вам, швидше за все, потрібно буде звернутися до сертифікованого установника. Додавання технології зберігання енергії до вашого будинку. це складний процес, який вимагає досвіду в електротехніці, сертифікації та знання найкращих практик, необхідних для правильного встановлення сонячної системи плюс накопичувач енергії.

Duracell є зареєстрованою торговою маркою Duracell U.S. Operations, Inc., використовується за ліцензією. Всі права захищені.

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Ми прочитали гарантію на батарею Duracell Home Ecosystem, щоб ви Наш путівник по найкращим сонячним генераторам Найкращі сонячні панелі у 2023 році: Кращі продукти в порівнянні Сонячна черепиця: що потрібно знати у 2023 році

Про компанію Spencer Fields

Спенсер є стратегічним лідером альянсу технологічних продуктів в EnergySage, де він носить багато капелюхів. Ветеран галузі з 10-річним стажем (і сам власник сонячної електростанції)!Спенсер п’ять років працював у Synapse Energy Economics, перш ніж приєднатися до EnergySage, де проводив екологічний, економічний та політичний аналіз для громадських організацій. Сьогодні він керує аналітикою та дослідженнями ринку та споживачів для EnergySage. Спенсер має ступінь з екології та латиноамериканських досліджень в Університеті Брауна.

Залишити відповідь