Безшумні домашні акумуляторні батареї тепер доступні від IPS. Безшумний сонячний генератор

Резервні домашні акумулятори Humless тепер доступні від IPS

Independent Power (IPS) пишається тим, що тепер пропонує інноваційні акумуляторні рішення з лінійки систем зберігання енергії (ESS) Humless, включаючи літій-залізо-фосфатну батарею Humless 5 кВт-год, резервну домашню батарею Humless 10/4 та багато іншого. Живіть те, що найважливіше у вашому житті, за допомогою масштабованих, надійних домашніх акумуляторів від Humless, встановлених нашими експертами зі зберігання енергії в IPS.

УНІВЕРСАЛЬНА СИСТЕМА HUMLESS

З такою великою кількістю різних варіантів сонячних панелей та інверторів на ринку може бути складно створити ефективну та надійну систему акумуляторів, особливо якщо ви не планували резервне копіювання вашої сонячної електростанції, коли вона була встановлена вперше. На щастя, добрі люди з Humless витратили багато часу на усунення складності цього процесу, розробивши лінійку домашніх акумуляторів Universal, здатних автоматично розпізнавати та сполучатися з інверторами, що робить модернізацію систем зберігання енергії простою та економічно вигідною.

В основі кожної акумуляторної системи Humless Universal лежить акумулятор Universal 8.5 Блок управління, який працює з будь-якими 48-вольтовими хімічними акумуляторами. Універсальний інвертор може одночасно обробляти як змінний, так і постійний струм від сонячних фотоелектричних модулів, що означає, що інвертори з підключенням змінного струму можуть використовуватися поза мережею.

Universal. це повна система управління з інтелектуальним енергетичним програмним забезпеченням, вимикачами, запобіжниками та вбудованим MPPT для зарядки постійним струмом, яка також включає в себе автоматичний запуск генератора, регулювання навантаження та багато інших функцій. Універсальне рішення для керування постачається в комплекті з самозахистом, вдосконаленими системами керування, вбудованою функцією 2-провідного автоматичного запуску генератора та сумісне з будь-яким 48В акумуляторним блоком потужністю понад 300А. Цей пристрій можна повністю штабелювати для більшої потужності, якщо це необхідно.

БЕЗШУМНА БАТАРЕЯ LIFEPO4 ПОТУЖНІСТЮ 5 КВТ-ГОД

Акумуляторна батарея Humless ємністю 5 кВт-год поєднує в собі чудову літій-залізну технологію з вбудованою системою управління батареєю (BMS) для забезпечення оптимального зберігання домашнього акумулятора з розширеним захистом від перерозряду, перевантаження по струму, короткого замикання та перепадів температури. Кожна батарея має розмір 17″ x 16.625″ x 8.75″ і може похвалитися приблизно 4 000 циклів роботи, що робить його одним з найдовговічніших літієвих акумуляторів на сучасному ринку.

Легша і компактніша за традиційні свинцево-кислотні акумулятори, батарея Humless ємністю 5 кВт-год ідеально підходить як для автономних, так і для підключених до електромережі застосувань завдяки безпечній, нетоксичній літій-залізній хімії. Традиційні свинцево-кислотні хімікати страждають від проблем з “пам’яттю”, які з часом погіршують ємність заряду. Якщо їх не підзаряджати, вони можуть втратити значну частину заряду навіть без використання. Акумулятори LiFePO4 мають набагато менше проблем з пам’яттю і краще тримають заряд з часом. Літій-залізна хімія також означає, що акумулятори Humless 5 кВт-год герметичні, не виділяють газів і не потребують технічного обслуговування.

“Ми наполегливо працювали, щоб вдосконалити цей продукт для зберігання енергії”. стверджує Гленн Джекінс, генеральний директор Humless, у прес-релізі. “Ми ретельно тестуємо нашу продукцію, щоб гарантувати, що ми забезпечуємо найдовший термін служби, найбезпечнішу та найнадійнішу енергію для житлового, аварійного або комерційного використання”. Ми звели до мінімуму циклічність і робочі температури акумуляторів, максимізувавши при цьому глибину розряду (DoD) і найбільшу універсальну сумісність.”

Порівняно з іншими літієвими акумуляторами, літій-залізні батареї також мають перевагу в тому, що вони більш хімічно стабільні і не піддаються ризику горіння або розриву в більшості умов експлуатації та зберігання. Акумулятори Humless також не містять рідкоземельних або токсичних металів і використовують загальнодоступні матеріали, такі як мідь і залізо, що робить їх більш екологічними, ніж інші доступні рішення для зберігання акумуляторів.

Батареї ємністю 5 кВт-год можна складати до 14 одиниць (70 кВт-год) і зберігати в зручній Humless Power Tower. пересувному ящику для зберігання, призначеному для розміщення чотирьох батарей Humless ємністю 5 кВт-год. Електростанція Power Tower, що продається окремо, включає в себе міцні ролики, дверцята, що замикаються, а також зручні кабельні канали та панелі доступу. Вона оснащена стандартною стелажною системою, трьома регульованими полицями та шинопроводом.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ 10/4

Universal 10/4. найменша домашня акумуляторна батарея резервного живлення в лінійці Universal, яка ідеально підходить для невеликих будинків та основних навантажень. Ця домашня сонячна батарея оснащена літієвою (LiFePO4) акумуляторною батареєю ємністю 10 кВт-год, акумулятором 3.Інвертор преміум-класу потужністю 4 кВт (4 кВА), дистанційний моніторинг, можливість об’єднання в стек до 2 одиниць. Ця система є чудовим джерелом резервного живлення для основних домашніх навантажень, таких як освітлення, морозильна камера, холодильник та розетки. Вона також легко розширюється і здатна одночасно працювати від мережі змінного/постійного струму (від сонячних фотоелектричних панелей).

Як і інші батареї лінійки Universal, Universal 10/4 можна легко модернізувати до будь-якої існуючої сонячної електростанції. Модернізувати існуючий масив так само просто, як підключити лінії змінного та/або постійного струму до домашньої системи Humless Home System.

З безшумною системою Universal 10/4 ви можете змінювати навантаження, експортувати в мережу та мати систему, яка працює, коли відключається електроенергія. Коли ваші сусіди можуть опинитися в пошуках свічок і ковдр під час відключення електроенергії, ви будете спокійні та зможете контролювати свою енергію завдяки цій інтелектуальній батареї.

UNIVERSAL 20/8.5

Високоякісна та довговічна система Universal 20/8.5. це 20 кВт-год літієвих акумуляторів (чотири батареї), здатних забезпечити достатню потужність, щоб повністю відключити будинок від електромережі або живити критично важливі навантаження житлового будинку протягом тривалого періоду часу. Універсальна 20/8.5 є середнім розміром в лінійці батарей Universal і включає в себе 6.Інвертор на 8 кВт, контролер заряду, система керування батареями та моніторинг системи на РК-екрані.

Universal 20/8.5 також можуть одночасно виробляти змінний/постійний струм від сонячних фотоелектричних модулів, що означає, що потужність сонячного інвертора, підключеного до змінного струму, може становити від 4 000 до 8500 Вт залежно від обраного типу інвертора змінного струму. На масив, підключений до постійного струму, можна також додати до 3 500 Вт сонячних фотоелектричних модулів, що дозволяє збільшити розмір масиву, якщо ви хочете розширити або модернізувати існуючу фотоелектричну систему.

З можливістю перемикання навантаження та експорту в мережу, високоякісний домашній акумулятор для резервного живлення, такий як Universal 20/8.5 дає вам спокій, коли відключається електрика. Цей резервний акумулятор для всього будинку робить все, що потрібно від ESS.

домашні, акумуляторні, батареї, тепер, доступні

УНІВЕРСАЛЬНИЙ 30/8.5

Наступний типорозмір в лінійці Universal, Universal 30/8.5. це, по суті, батарея Universal середнього розміру плюс невеликий додатковий акумулятор. Ця система оснащена літієвою акумуляторною батареєю ємністю 30 кВт-год (шість батарей), інвертором потужністю 8.5 кВА (6.8 кВт) інвертор преміум-класу, дистанційний моніторинг та можливість штабелювання. Ця система розбивається на більші накопичувачі енергії та включає два додаткові слоти розширення, щоб згодом, за бажанням, розширити акумуляторну батарею до 35-40 кВт-год.

При ємності 30 кВт-год, Universal 30/8.5 може повністю відключити середній житловий будинок від електромережі. У поєднанні з сонячною батареєю та/або генератором гібридна сонячна система накопичуватиме та забезпечуватиме майже нескінченний запас енергії.

HOME 6.5 БАТАРЕЙ РЕЗЕРВНОГО ЖИВЛЕННЯ

Перехід від електромережі ще ніколи не був таким простим завдяки акумулятору Humless 6.5 домашній акумуляторний банк. Створена для крихітних будинків і невеликих будинків, ця акумуляторна батарея для всього будинку оснащена інвертором потужністю 3 кВт, контролером заряду, системою управління батареями та сенсорним РК-дисплеєм для моніторингу системи. Акумулятори серії Home повністю готові до заряджання від мережі, сонячної та вітрової енергії, а також мають можливість включення мережевого обліку та управління піковими навантаженнями.

Деякі технічні деталі про Humless Home 6.5 резервних батарей у комплекті:

  • 2 500 циклів роботи
  • Ємність акумулятора: 6.5 кВт-год
  • Безпечна, нетоксична літієва батарея
  • Проста у використанні система управління акумулятором
  • Екологічно чисте зберігання енергії
  • Максимальна ефективність: 92% (70% завантаження)
  • Інтегровані контролери змінного та постійного струму

домашні, акумуляторні, батареї, тепер, доступні

ПРО HUMLESS

Компанія Humless пишається тим, що створює довговічні та надійні системи зберігання енергії. Розташований у Ліндоні, штат Юта, інноваційний виробник акумуляторів постійно тестує нове обладнання та програмне забезпечення, щоб залишатися на крок попереду зберігання акумуляторів, щоб допомогти побудувати довготривале майбутнє чистої енергії для всіх нас.

Humless стимулює еволюцію домашнього та комерційного енергоменеджменту та способів, якими його пропонують підрядники. За допомогою безшумного універсального управління енергією (UEM) інсталятори можуть об’єднати панелі, інвертори та акумулятори будь-якої марки в одну безшовну, масштабовану систему. Humless застосовує комерційне мікромережеве мислення для житлового ринку, а також для комерційних клієнтів, які шукають системи для забезпечення найбільш економічно ефективного потоку електроенергії. в мережі або поза мережею.

ПОЧНІТЬ З БЕЗШУМНОЇ ДОМАШНЬОЇ СИСТЕМИ РЕЗЕРВНОГО ЖИВЛЕННЯ ВІД АКУМУЛЯТОРА

Готові відкрити для себе безпечні та надійні системи резервного живлення від Humless? Отримайте безкоштовну пропозицію від одного з наших експертів з сонячних батарей, щоб дізнатися, яка система працює найкраще. Незалежно від того, чи хочете ви створити резервну копію декількох критичних навантажень у вашому домі, чи хочете повністю відмовитися від електромережі, Independent Power допоможе вам орієнтуватися в складному світі зберігання акумуляторів. Заповніть форму нижче, щоб отримати безкоштовну оцінку домашньої системи резервного живлення від Humless.

НОВИЙ ПРОДУКТ: Сонячні генератори Humless

Просунуті концепції готовностіЗастереження: Сьогоднішні нові продукти. це теми та інструменти, з якими ви, природно, зіткнетеся на своєму шляху до зберігання продуктів, але ми не рекомендуємо інвестувати в них занадто багато часу або грошей, якщо ви ще не володієте основами.

Ми знали, що це буде веселий день, коли зайшли на виставку Self Reliance Expo минулого місяця, і Humless був першою зупинкою, яку ми зробили. Humless. це генератор на сонячних батареях. Генератори. це те, у що нам ще належить зануритися, тому що є багато інших аспектів зберігання продуктів харчування, над якими ми працюємо в першу чергу. Коли ми починали наш блог, ми говорили один одному, яка користь від генератора, якщо у вас немає їжі в будинку, щоб приготувати їжу?

Тепер, коли ми освоїли багато з BabySteps, генератори. це тема, про яку ми з радістю дізнаємося більше. Якщо ви новачок у сфері зберігання харчових продуктів, просто ігноруйте це, заткніть вуха та закрийте очі. не лякайтеся та почніть з Babysteps!

Тепер перейдемо до Humless. Одне із застережень, яке ми довго мали щодо генераторів. це необхідність зберігати паливо, щоб вони працювали. Зберігання палива може бути страшним, дорогим і часто обмежується місцевим законодавством. Визначити, скільки палива потрібно, а потім зберігати його, здавалося нам великою перешкодою. Багато генераторів також дуже великі і повинні працювати на вулиці через дим. Humless Sentinel. це безшумний, чистий, безпечний і портативний літієвий генератор, який працює від накопиченої СОНЯЧНОЇ енергії. Концепція полягає в тому, що ви заряджаєте її на сонці (або увімкнувши в розетку), а потім можете зберігати електроенергію до року, щоб вона була готова до використання у вашому домі, якщо з якоїсь причини вимкнеться електрика.

Існує два різних блоки, які продає Humless. Road Runner (легший, більш портативний, заряджає невелику електроніку) і Sentinel (має більшу потужність і може заряджати більші прилади). Кожен з них може заряджатися від сонячних панелей, розеток або навіть адаптера постійного струму у вашому автомобілі. Після заряджання вони можуть живити різні прилади та електроніку протягом різного часу.

Як це працює:

Ми раді, що можемо отримати їх для вас за найнижчою можливою ціною. Відвідайте нашу сторінку HUMLESS для отримання додаткової інформації та придбання сьогодні.

домашні, акумуляторні, батареї, тепер, доступні

-Джоді Вайс Шредерhttp://foodstoragemadeeasy.мережа

домашні, акумуляторні, батареї, тепер, доступні

Основна бічна панель

Привіт, хлопці! Я Джоді, і я буду вашим гідом на шляху до готовності до надзвичайних ситуацій, який ви збираєтесь розпочати. Не знаєте, з чого почати?

ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКТІВ СТАЛО ПРОСТИМ КНИГА

Навчіться будувати своє сховище для продуктів за допомогою цієї програми з контрольними списками, енциклопедією та додатком з рецептами. Доступні у форматі електронної або друкованої книги.

КУПУЙТЕ В НАШОМУ МАГАЗИНІ

Всі найкращі продукти для забезпечення готовності за найкращими цінами. Завжди з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ!

Залишити відповідь