6 найкращих зарядних пристроїв для сонячних батарей AA та AAA C, D, NIMH, NICD. Сонячний зарядний пристрій Nimh

Прості схеми зарядних пристроїв для сонячних батарей

Прості сонячні зарядні пристрої. це невеликі пристрої, які дозволяють швидко і дешево заряджати батарею за рахунок сонячної енергії.

Простий сонячний зарядний пристрій повинен мати 3 основні функції:

 • Він повинен мати низьку вартість.
 • Зручна для неспеціалістів і проста в побудові.
 • Повинні бути достатньо ефективними, щоб задовольняти основні потреби в зарядці акумулятора.

У статті вичерпно пояснюється дев’ять найкращих, але простих схем зарядних пристроїв для сонячних батарей з використанням IC LM338, транзисторів, MOSFET, перетворювача напруги тощо, які можуть бути побудовані та встановлені навіть непрофесіоналом для зарядки всіх типів акумуляторів та роботи з іншим супутнім обладнанням

Огляд

Сонячні панелі не є чимось новим для нас, і сьогодні вони широко використовуються у всіх секторах. Основна властивість цього пристрою перетворювати сонячну енергію в електричну зробила його дуже популярним, і зараз він серйозно розглядається як майбутнє рішення для всіх кризових ситуацій з електричною енергією або її дефіцитом.

Сонячна енергія може бути використана безпосередньо для живлення електрообладнання або просто збережена у відповідному накопичувачі для подальшого використання.

Зазвичай існує лише один ефективний спосіб зберігання електроенергії. це використання акумуляторних батарей.

Акумуляторні батареї є, мабуть, найкращим і найефективнішим способом збору або зберігання електричної енергії для подальшого використання.

Енергію від сонячного елемента або сонячної панелі також можна ефективно зберігати, щоб її можна було використовувати відповідно до власних уподобань, зазвичай після заходу сонця або в темний час доби, коли накопичена енергія стає вкрай необхідною для роботи освітлення.

Хоча це може виглядати досить просто, зарядка акумулятора від сонячної панелі ніколи не буває легкою з двох причин:

Напруга від сонячної панелі може сильно змінюватися в залежності від падаючих сонячних променів, і

Струм також змінюється через ті самі вищезазначені причини.

Дві вищезазначені причини можуть зробити параметри зарядки типової акумуляторної батареї дуже непередбачуваними та небезпечними.

Перш ніж заглиблюватися в наступні концепції, ви можете спробувати цей надзвичайно простий зарядний пристрій для сонячних батарей, який забезпечить безпечну і гарантовану зарядку невеликого акумулятора 12 В 7 Ач через невелику сонячну панель:

 • Сонячна панель. 20 В, 1 ампер
 • IC 7812. 1no
 • Діоди 1N4007. 3nos
 • Резистор 2k2 1/4 Вт. 1no

Виглядає круто, чи не так? Насправді мікросхема та діоди можуть вже відпочивати у вашій електронній коробці для сміття, тому їх потрібно купувати. Тепер давайте подивимося, як їх можна налаштувати для отримання кінцевого результату.

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Як ми знаємо, IC 7812 буде виробляти фіксовану напругу 12 В на виході, яка не може бути використана для зарядки 12 В батареї. 3 діоди, підключені на клемах заземлення (GND), введено спеціально для боротьби з цією проблемою, а також для підвищення вихідного сигналу мікросхеми приблизно до 12 0.7 0.7 0.7 V = 14.1 В, що якраз те, що потрібно для повної зарядки 12 В акумулятора.

Падіння 0.7 В на кожному діоді підвищує поріг заземлення мікросхеми на встановлений рівень, змушуючи мікросхему регулювати вихід на 14.1 В замість 12 В. Резистор 2k2 використовується для активації або зміщення діодів, щоб він міг проводити і забезпечувати передбачувані 2.1 В загальне падіння.

Робимо це ще простіше

Якщо ви шукаєте ще простіший сонячний зарядний пристрій, то, ймовірно, немає нічого простішого, ніж з’єднати сонячну панель відповідного номіналу безпосередньо з відповідним акумулятором через блокуючий діод, як показано нижче:

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Хоча в наведеній вище конструкції немає регулятора, він все одно буде працювати, оскільки вихідний струм панелі є номінальним, і це значення буде погіршуватися лише при зміні положення сонця.

Однак, для батареї, яка не повністю розряджена, вищеописане просте налаштування може завдати певної шкоди батареї, оскільки батарея буде мати тенденцію до швидкої зарядки, і буде продовжувати заряджатися до небезпечних рівнів і протягом більш тривалих періодів часу.

Вам також може сподобатися ця високоефективна схема сонячного зарядного пристрою 0-50В

) Використання LM338 в якості сонячного контролера

Але завдяки сучасним універсальним мікросхемам, таким як LM 338 і LM 317, які можуть дуже ефективно справлятися з вищевказаними ситуаціями, роблячи процес зарядки всіх акумуляторних батарей через сонячну батарею дуже безпечним і бажаним.

Нижче показана схема простого зарядного пристрою для сонячних батарей з використанням мікросхеми LM338:

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Принципова схема показує просту установку з використанням IC LM 338, яка була налаштована в стандартному режимі регульованого живлення.

Використання функції контролю струму

Особливістю конструкції є те, що вона також включає в себе функцію контролю струму.

Це означає, що якщо струм на вході має тенденцію до збільшення, що зазвичай може мати місце, коли інтенсивність сонячних променів пропорційно збільшується, напруга зарядного пристрою пропорційно падає, знижуючи струм до заданого номіналу.

Як ми бачимо на схемі, колектор/емітер транзистора BC547 підключений через ADJ і землю, він стає відповідальним за ініціювання дій управління струмом.

Коли вхідний струм зростає, батарея починає споживати більше струму, це створює напругу на R3, яка перетворюється на відповідний привід бази для транзистора.

Транзистор проводить і коригує напругу через C LM338, так що сила струму регулюється відповідно до безпечних вимог батареї.

Формула обмеження струму:

R3 можна розрахувати за такою формулою

Дизайн друкованої плати для описаної вище простої схеми зарядного пристрою для сонячних батарей наведено нижче:

Лічильник і вхідний діод не включені в друковану плату.

) 1 Схема зарядного пристрою сонячної батареї

Друга конструкція пояснює дешеву, але ефективну, менш ніж 1 дешеву, але ефективну схему сонячного зарядного пристрою, яку може побудувати навіть неспеціаліст для використання ефективної зарядки сонячної батареї.

Для створення досить ефективного сонячного зарядного пристрою вам знадобиться лише панель сонячних батарей, перемикач і кілька діодів.

Що таке сонячне відстеження точки максимальної потужності?

Для неспеціаліста це було б чимось занадто складним і витонченим, щоб зрозуміти, і система, що включає в себе екстремальну електроніку.

У певному сенсі це може бути правдою, і, безумовно, MPPT є складними пристроями високого класу, які призначені для оптимізації зарядки акумулятора без зміни кривої V/I сонячної панелі.

Простими словами, MPPT відстежує миттєву максимальну доступну напругу від сонячної панелі і регулює швидкість зарядки батареї таким чином, щоб напруга на панелі залишалася незмінною або знаходилася поза навантаженням.

Простіше кажучи, сонячна панель буде працювати найбільш ефективно, якщо її максимальна миттєва напруга не буде близькою до напруги підключеного акумулятора, який заряджається.

Наприклад, якщо напруга відкритого контуру вашої сонячної панелі становить 20 В, а батарея, що заряджається, розрахована на 12 В, і якщо ви з’єднаєте їх напряму, це призведе до падіння напруги панелі до напруги батареї, що зробить зарядку неефективною.

І навпаки, якщо ви можете зберегти напругу панелі незмінною, але отримати від неї найкращий можливий варіант зарядки, це змусить систему працювати за принципом MPPT.

Отже, мова йде про оптимальну зарядку акумулятора, не впливаючи на напругу панелі і не знижуючи її.

Існує один простий і безкоштовний метод реалізації вищевказаних умов.

Виберіть сонячну панель, напруга відкритого контуру якої відповідає напрузі зарядки акумулятора. Це означає, що для батареї на 12 В ви можете вибрати панель на 15 В, що забезпечить максимальну оптимізацію обох параметрів.

Однак на практиці вищезазначених умов може бути важко досягти, оскільки сонячні панелі ніколи не виробляють постійну потужність, і мають тенденцію генерувати погіршення рівня потужності у відповідь на різні положення сонячних променів.

Ось чому завжди рекомендується використовувати сонячну панель з набагато вищим номіналом, щоб навіть за гірших денних умов вона підтримувала зарядку акумулятора.

При цьому, ні в якому разі не обов’язково купувати дорогі MPPT системи, можна отримати аналогічні результати, витративши на це кілька баксів. Наступне обговорення зробить процедури зрозумілими.

Як працює схема

Як обговорювалося вище, щоб уникнути непотрібного навантаження на панель, ми повинні мати умови, що ідеально відповідають напрузі фотоелектричної батареї з напругою акумулятора.

Це можна зробити за допомогою декількох діодів, дешевого вольтметра або існуючого мультиметра та поворотного перемикача. Звичайно, у віці близько 1 року ви не можете очікувати, що це буде автоматично, можливо, вам доведеться працювати з вимикачем кілька разів на день.

Ми знаємо, що пряме падіння напруги на випрямляючому діоді становить близько 0.6 вольт, тому, додавши багато діодів послідовно, можна ізолювати панель від притягування до підключеної напруги акумулятора.

Посилаючись на наведену нижче схему, можна зібрати невеликий зарядний пристрій MPPT, використовуючи показані дешеві компоненти.

Припустимо на схемі, що напруга відкритого контуру панелі становить 20 В, а батарея має номінальну напругу 12 В.

Підключення їх напряму призведе до того, що напруга на панелі стане рівною напрузі акумулятора, що є неприйнятним.

Додавши 9 діодів послідовно, ми ефективно ізолюємо панель від навантаження і перетягування до напруги акумулятора і при цьому витягуємо з неї максимальний зарядний струм.

Загальне пряме падіння комбінованих діодів становитиме близько 5 В, плюс напруга зарядки акумулятора 14.4В дає близько 20В, тобто після підключення всіх діодів послідовно під час пікового сонячного світла напруга на панелі незначно знизиться до, можливо, близько 19В, що призведе до ефективної зарядки акумулятора.

Тепер припустимо, що сонце починає сідати, в результаті чого напруга на панелі падає нижче номінальної, це можна відстежити за допомогою підключеного вольтметра, і пропустити кілька діодів, поки батарея не відновиться з отриманням оптимальної потужності.

Символ стрілки, що з’єднаний з позитивним полюсом напруги панелі, можна замінити на поворотний перемикач для рекомендованого вибору послідовного з’єднання діодів.

З реалізацією вищезгаданої ситуації можна ефективно моделювати чіткі умови заряджання MPPT без використання дорогих пристроїв. Ви можете зробити це для всіх типів панелей і батарей, просто включивши більшу кількість діодів послідовно.

) Схема сонячного зарядного пристрою та драйвера для білого потужного SMD світлодіода 10W/20W/30W/50W

3-я ідея вчить нас, як побудувати простий сонячний світлодіод зі схемою зарядного пристрою для освітлення потужних світлодіодних (SMD) ліхтарів потужністю від 10 Вт до 50 Вт. SMD-світлодіоди повністю захищені від перегріву та перевантаження за допомогою недорогого каскаду обмежувача струму LM 338. Ідея була запропонована паном. Сараз Ахмад.

Технічні характеристики

В основному я сертифікований інженер-механік з Німеччини 35 років тому і працював за кордоном протягом багатьох років і поїхав багато років тому через особисті проблеми вдома.Вибачте, що турбую вас, але я знаю про ваші можливості та досвід в електроніці, а також про щирість, з якою ви допомагаєте і направляєте початківців, таких як я.Я бачив цю схему десь для 12 В постійного струму.

Я прикріпив до SMD, 12 В 10 Вт, ковпачок 1000uf, 16 вольт і мостовий випрямляч, ви можете побачити номер деталі на ньому.Коли я вмикаю світло, випрямляч починає нагріватися, а також обидва SMD. Я боюся, що якщо ці ліхтарі залишати надовго увімкненими, це може пошкодити SMD-транзистори та випрямляч. Я не знаю, де проблема. Ви можете мені допомогти.

У мене є світло в під’їзді автомобіля, яке вмикається з настанням темряви і вимикається на світанку. На жаль, через скидання навантаження, коли немає електрики, це світло залишається вимкненим, поки електрика не повернеться.

Я хочу встановити принаймні два SMD (12 вольт) з LDR, щоб як тільки світло вимкнеться, світло SMD увімкнеться. Я хочу додатково встановити два подібних світильника в іншому місці на ганку автомобіля, щоб весь він був освітлений.Я думаю, що якщо я підключу всі ці чотири світлодіодні ліхтарі SMD з 12-вольтовим джерелом живлення, який буде отримувати живлення від схеми ДБЖ.

Звичайно, це створить додаткове навантаження на батарею ДБЖ, яка навряд чи повністю заряджена через часте скидання навантаження. Іншим найкращим рішенням є встановлення 12-вольтової сонячної панелі та підключення до неї всіх цих чотирьох SMD-світильників. Він буде заряджати батарею та вмикати/вимикати світло.

Ця сонячна панель повинна бути здатна тримати ці ліхтарі всю ніч і вимикатися на світанку.Будь ласка, допоможіть мені і надайте детальну інформацію про цю схему / проект.

Ви можете не поспішати, щоб зрозуміти, як це зробити.Я пишу вам, тому що, на жаль, жоден продавець електроніки або сонячних батарей на нашому місцевому ринку не бажає надати мені будь-яку допомогу, ніхто з них, здається, не має технічної кваліфікації і просто хоче продати свої запчастини.

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Конструкція

У показаній вище схемі сонячної світлодіодної лампи SMD потужністю від 10 до 50 Вт з автоматичним зарядним пристроєм ми бачимо наступні етапи:

 • Сонячна панель
 • Кілька ланцюгів регулятора LM338, керованих струмом
 • Перемикаюче реле
 • Акумуляторна батарея
 • та світлодіодний SMD модуль потужністю 40 Вт

Вищезазначені етапи інтегровані наступним чином:

Два каскади LM 338 налаштовані в стандартних режимах регулятора струму з використанням відповідних струмочутливих опорів для забезпечення контрольованого струму на виході для відповідного підключеного навантаження.

Навантаженням для лівого LM338 є батарея, яка заряджається від цього каскаду LM338, і вхідне джерело сонячної панелі. Резистор Rx розрахований таким чином, щоб батарея отримувала передбачену кількість струму і не була перевантажена або перезаряджена.

На правому боці LM 338 встановлений світлодіодний модуль, і в цьому випадку реле Ry забезпечує подачу правильного заданого струму, щоб захистити пристрої від ситуації теплового втечі.

Напруга сонячної панелі може бути в діапазоні від 18 до 24 В.

Реле вводиться в схему і з’єднується зі світлодіодним модулем таким чином, що він вмикається тільки вночі або коли темно нижче порогу, щоб сонячна панель могла генерувати необхідну потужність.

Поки сонячна напруга доступна, реле залишається під напругою, ізолюючи світлодіодний модуль від акумулятора і гарантуючи, що 40-ватний світлодіодний модуль залишається вимкненим вдень і під час заряджання акумулятора.

Після настання сутінків, коли сонячна напруга стає досить низькою, реле більше не може утримувати положення N/O і перемикається в положення N/C, з’єднуючи батарею зі світлодіодним модулем і освітлюючи масив за рахунок наявної повністю зарядженої енергії батареї.

Світлодіодний модуль прикріплений до радіатора, який повинен бути достатньо великим, щоб досягти оптимального результату від модуля, а також забезпечити довший термін служби та яскравість пристрою.

Розрахунок значень резисторів

Зазначені обмежувальні резистори можна розрахувати за наведеними формулами:

Rx = 1.25 / струм зарядки акумулятора

Ry = 1.25 / Світлодіодний номінальний струм.

Припускаючи, що батарея є свинцево-кислотним акумулятором ємністю 40 Ач, бажаний зарядний струм повинен становити 4 ампера.

отже, Rx = 1.25/4 = 0.31 Ом

потужність = 1.25 x 4 = 5 Вт

Струм світлодіода можна знайти, розділивши його загальну потужність на номінальну напругу, тобто 40/12 = 3.3 ампер

отже, Ry = 1.25/3 = 0.4 Ом

потужність = 1.25 x 3 = 3.75 Вт або 4 Вт.

Обмежувальні резистори не використовуються для 10-ватних світлодіодів, оскільки вхідна напруга від акумулятора дорівнює вказаній межі 12 В для світлодіодного модуля і, отже, не може перевищувати безпечні межі.

Наведене вище пояснення показує, як IC LM338 можна просто використовувати для створення корисної схеми сонячного світлодіодного світла з автоматичним зарядним пристроєм.

) Автоматичний ланцюг сонячного світла за допомогою реле

У нашій 4-й автоматичній схемі сонячного освітлення ми включаємо одне реле як перемикач для зарядки акумулятора вдень або до тих пір, поки сонячна панель виробляє електроенергію, і для підсвічування підключеного світлодіода, коли панель не активна.

Оновлення до релейного перемикача

В одній з моїх попередніх статей, яка пояснювала просту схему сонячного садового освітлення, ми використовували один транзистор для перемикання.

Недоліком попередньої схеми є те, що вона не забезпечує регульовану зарядку акумулятора, хоча це може бути не дуже важливо, оскільки акумулятор ніколи не заряджається до свого повного потенціалу, цей аспект може потребувати вдосконалення.

Іншим пов’язаним з цим недоліком попередньої схеми є її низька потужність, що обмежує використання потужних батарей і світлодіодів.

Наступна схема ефективно вирішує обидві вищезгадані проблеми за допомогою реле і транзисторного каскаду з емітерним повторенням.

Принципова схема

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Як це працює

Під час оптимального сонячного сяйва реле отримує достатню потужність від панелі і залишається увімкненим з активованими контактами N/O.

Це дозволяє акумулятору отримувати зарядну напругу через транзисторний стабілізатор напруги з емітерним повторювачем.

Конструкція емітерного повторювача налаштована за допомогою TIP122, резистора і стабілітрона. Резистор забезпечує необхідне зміщення для провідності транзистора, в той час як значення стабілітрона затискає напругу емітера і контролюється на рівні трохи нижче значення напруги стабілітрона.

Таким чином, значення стабілітрона вибирається відповідно до напруги заряду підключеного акумулятора.

Для батареї 6В напруга стабілізатора може бути обрана як 7.5В, для 12В батареї напруга на стабілітроні може бути близько 15В і так далі.

Пристрій стеження за емітером також гарантує, що батарея ніколи не буде перезаряджена вище встановленого ліміту заряду.

У вечірній час, коли виявляється значне падіння сонячного світла, реле гальмується від необхідної мінімальної напруги утримання, що призводить до перемикання його контакту з N/O на N/C.

Вищевказане перемикання реле миттєво повертає батарею з режиму зарядки в режим світлодіода, підсвічуючи світлодіод через напругу батареї.

Перелік деталей для автоматичної схеми сонячного освітлення 6V/4AH з використанням релейного перемикача

 • Сонячна панель = 9В, 1А
 • Реле = 6В / 200мА
 • Rx = 10 Ом/2 Вт
 • стабілітрон = 7.5 В, 1/2 Вт

) Транзисторна схема контролера сонячного зарядного пристрою

П’ята ідея, представлена нижче, детально описує просту схему сонячного зарядного пристрою з автоматичним відключенням з використанням лише транзисторів. Ідея була запропонована паном. Mubarak Idris.

Цілі та вимоги до схеми

 • Будь ласка, сер, ви можете зробити мені 12 В, 28.Літій-іонна батарея 8AH, автоматичний контролер заряду, що використовує сонячну панель як джерело живлення, що становить 17 В при 4.5А при максимальному сонячному світлі.
 • Контролер заряду повинен мати захист від перезаряду та відключення при низькому заряді батареї, а схема повинна бути простою у виконанні для початківців без мікроконтролера або мікроконтролера.
 • Схема повинна використовувати реле або транзистори BJT в якості перемикача і стабілізатора для опорної напруги, дякую, сер, сподіваюся почути від вас найближчим часом!

Дизайн

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Дизайн друкованої плати (компонентна сторона)

Посилаючись на наведену вище просту схему сонячного зарядного пристрою з використанням транзисторів, автоматичне відключення для повного рівня заряду та нижнього рівня здійснюється за допомогою пари BJT, налаштованих як компаратори.

Згадайте попередню схему індикатора низького заряду батареї на транзисторах, де низький рівень заряду батареї відображався за допомогою лише двох транзисторів і декількох інших пасивних компонентів.

Тут ми використовуємо ідентичну конструкцію для вимірювання рівня заряду акумулятора та для забезпечення необхідного перемикання акумулятора між сонячною панеллю та підключеним навантаженням.

Припустимо, що спочатку у нас є частково розряджена батарея, що призводить до того, що перший BC547 зліва перестає проводити (це встановлюється шляхом регулювання базової установки до цієї порогової межі), і дозволяє наступному BC547 проводити.

Коли цей BC547 проводить струм, він дозволяє TIP127 увімкнутись, що, в свою чергу, дозволяє напрузі сонячної панелі досягти акумулятора і почати заряджати його.

У наведеній вище ситуації, навпаки, TIP122 залишається вимкненим, так що навантаження не може працювати.

Коли батарея починає заряджатися, напруга на шинах живлення також починає зростати до моменту, коли лівий BC547 просто здатний проводити, що призводить до того, що правий BC547 припиняє подальше проведення.

Як тільки це відбувається, TIP127 блокується від негативних базових сигналів, і він поступово перестає проводити струм, так що батарея поступово відключається від напруги сонячної панелі.

Однак, описана вище ситуація дозволяє TIP122 повільно отримувати тригер зміщення бази, і він починає проводити. що гарантує, що навантаження тепер може отримати необхідне живлення для своєї роботи.

Описана вище схема сонячного зарядного пристрою на транзисторах з автоматичним відключенням може бути використана для будь-яких невеликих сонячних контролерів, наприклад, для безпечної зарядки акумуляторів мобільних телефонів або інших видів літій-іонних акумуляторів.

Для отримання регульованого джерела живлення

Наступна конструкція показує, як перетворити або модернізувати наведену вище схему в регульований зарядний пристрій, щоб батарея живилася з фіксованим і стабілізованим виходом незалежно від зростання напруги від сонячної панелі.

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Наведені вище конструкції можна ще більше спростити, як показано в наступній схемі контролера перезарядження, перерозрядження сонячної батареї:

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Тут стабілізатор ZX визначає момент відключення батареї при повному заряді і може бути розрахований за наступною формулою:

ZX = значення повного заряду акумулятора 0.6

Наприклад, якщо рівень повного заряду акумулятора становить 14.2V, то ZX може бути 14 0.6 = 14.6В стабілізатор, який можна побудувати, додавши кілька стабілітронів послідовно, разом з кількома діодами 1N4148, якщо потрібно.

Стабілітрон ZY визначає точку відключення при перерозряді акумулятора і може просто дорівнювати значенню бажаного значення низького заряду акумулятора.

Наприклад, якщо мінімальний низький рівень заряду батареї становить 11 В, то ZY можна вибрати як стабілізатор на 11 В.

Вищевказану конструкцію також можна інтегрувати зі схемою зарядного пристрою LM338, як показано нижче:

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

) Схема сонячного світлодіодного світла

Шоста конструкція тут пояснює просту недорогу сонячну світлодіодну схему освітлення, яка може бути використана нужденними та малозабезпеченими верствами населення для дешевого освітлення своїх будинків вночі.

Ідея була запропонована паном. R.K. Рао

Цілі та вимоги до схеми

 • Я хочу зробити СОНЯЧНИЙ світлодіодний ліхтар, використовуючи прозору пластикову коробку розміром 9 см х 5 см х 3 см [можна придбати на ринку за рупії].3/-] з використанням світлодіодів потужністю один ват / 20 мА, що живляться від герметичного свинцево-кислотного акумулятора 4v 1A [SUNCA/VICTARI], також з можливістю зарядки за допомогою зарядного пристрою для мобільних телефонів [там, де є струм мережі].
 • Акумулятор повинен бути замінений, коли він розрядиться після використання протягом 2/3 років / встановленого терміну експлуатації сільським / племінним користувачем.
 • Він призначений для використання племінними / сільськими дітьми для освітлення книги; на ринку є кращі світлодіодні ліхтарі за ціною близько рупій.500 [d.light], на Rs.200 [Процвітати].
 • Ці ліхтарі хороші за винятком того, що вони мають міні сонячну панель та яскравий світлодіод з терміном служби десять років, якщо не більше, але з акумуляторною батареєю без положення про її заміну, коли вона розрядиться після двох-трьох років використання.Це марна трата ресурсів і неетично.
 • Проект, який я передбачаю. це проект, в якому акумулятор можна замінити. бути локально доступним за низькою вартістю. Ціна світла не повинна перевищувати рупій.100/150.
 • Він буде продаватися на некомерційній основі через НУО в районах проживання племен і, в кінцевому рахунку, поставлятиме набори племінній / сільській молоді для виготовлення їх у селі.
 • Я разом з колегою зробив кілька ліхтарів з 7V EW батареями високої потужності та 2x20mA світлодіодами pirahna і протестував їх. вони тривали більше 30 годин безперервного освітлення, достатнього для освітлення книги з півметрової відстані; і ще один з 4v батареєю Sunce та 1watt 350A світлодіодом, що дає достатньо світла для приготування їжі в хатині.
 • Чи можете ви запропонувати схему з однією акумуляторною батареєю AA/AAA, міні сонячною панеллю, яка поміститься на кришці коробки розміром 9×5 см, а також підсилювачем постійного струму та світлодіодами на 20 мА? Якщо ви хочете, щоб я прийшов до вас для обговорення, я можу.
 • Ви можете побачити зроблені нами світильники на фотографіях Google за посиланням https://goo.gl/photos/QyYU1v5Kaag8T1WWA Дякуємо,

Дизайн

Згідно з технічним завданням, схеми сонячних світлодіодних ліхтарів повинні бути компактними, працювати від одного 1.Елемент 5AAA з використанням DC-DC перетворювача і оснащений саморегульованим контуром сонячного зарядного пристрою.

Схема, показана нижче, ймовірно, задовольняє всім вищевказаним специфікаціям і при цьому залишається в межах доступної ціни.

Принципова схема

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Конструкція являє собою базову схему викрадача джоулів з використанням одного елемента, BJT та індуктора для живлення будь-якого стандартного 3.3V СВІТЛОДІОД.

У конструкції показаний світлодіод потужністю 1 Вт, хоча можна використовувати менший яскравий світлодіод потужністю 30 мА.

Схема сонячного світлодіода здатна витиснути останню краплю джоуля або заряду з елемента, звідси і назва “викрадач джоулів”, що також означає, що світлодіод буде світитися до тих пір, поки всередині елемента практично нічого не залишиться. Однак елемент тут, будучи перезаряджається, не рекомендується розряджати нижче 1В.

The 1.5V зарядний пристрій в конструкції побудований з використанням іншого малопотужного BJT, налаштованого в конфігурації емітерного послідовника, що дозволяє йому виробляти вихідну напругу емітера, яка точно дорівнює потенціалу на його базі, встановленому заздалегідь встановленим значенням 1K. Це повинно бути точно встановлено таким чином, щоб випромінювач виробляв не більше 1.8В при вході постійного струму вище 3В.

Джерелом вхідного постійного струму є сонячна панель, яка може виробляти понад 3 В під час оптимального сонячного світла, і дозволяє зарядному пристрою заряджати батарею з максимальною напругою 1.Вихід 8В.

Як тільки цей рівень досягається, емітерний повторювач просто блокує подальшу зарядку елемента, таким чином запобігаючи будь-якій можливості перезарядження.

Індуктор для сонячної світлодіодної схеми складається з невеликого феритового кільцевого трансформатора, що має 20:20 витків, який може бути відповідним чином змінений та оптимізований для забезпечення найбільш сприятливої напруги для підключеного світлодіода, яка може тривати навіть до тих пір, поки напруга не впаде нижче 1.2V.

) Простий сонячний зарядний пристрій для вуличних ліхтарів

Сьомий сонячний зарядний пристрій, розглянутий тут, найкраще підходить як сонячна світлодіодна система вуличного освітлення, спеціально розроблена для нових любителів, які можуть побудувати її, просто звернувшись до наочної схеми, представленої тут.

Завдяки своїй простій і відносно дешевій конструкції система може бути використана для вуличного освітлення сіл або інших подібних віддалених районів, проте це жодним чином не обмежує її використання і в містах.

Основними особливостями цієї системи є:

1) Зарядка з контрольованою напругою

2) Робота світлодіода, керована струмом

3) Реле не використовуються, всі твердотільні конструкції

4) Відключення навантаження при низькій критичній напрузі

5) Індикатори низької та критичної напруги

6) Відключення повного заряду не включено для простоти і тому, що зарядка обмежена контрольованим рівнем, який ніколи не дозволить акумулятору перезарядитися.

7) Використання популярних мікросхем, таких як LM338 та транзисторів, таких як BC547, забезпечує безпроблемну закупівлю

8) Стадія зондування день-ніч, що забезпечує автоматичне вимкнення в сутінках та увімкнення на світанку.

Повна схема пропонованої простої світлодіодної системи вуличного освітлення показана нижче:

Принципова схема

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Ланцюговий каскад, що складається з T1, T2 і P1, налаштований на простий датчик низького заряду акумулятора, індикаторну схему

Точно такий же каскад можна побачити трохи нижче, використовуючи T3, T4 і відповідні деталі, які утворюють ще один низьковольтний каскад детектора.

Каскад Т1, Т2 визначає напругу батареї, коли вона падає до 13 В, засвічуючи підключений світлодіод на колекторі Т2, в той час як каскад Т3, Т4 визначає напругу батареї, коли вона досягає нижче 11 В, і вказує на ситуацію, засвічуючи світлодіод, пов’язаний з колектором Т4.

P1 використовується для налаштування каскаду T1/T2 таким чином, щоб світлодіод T2 світився лише при напрузі 12В, аналогічно P2 налаштовується так, щоб світлодіод T4 починав світитися при напрузі нижче 11В.

IC1 LM338 налаштований як просте джерело живлення з регульованою напругою для регулювання напруги сонячної панелі до точних 14 В, це робиться шляхом відповідного налаштування попередньо встановленого P3.

Цей вихід з IC1 використовується для зарядки акумулятора вуличного ліхтаря в денний час і під час піку сонячного сяйва.

IC2. це ще одна мікросхема LM338, підключена в режимі контролера струму, її вхідний вивід з’єднаний з позитивним полюсом акумулятора, а вихід з’єднаний зі світлодіодним модулем.

IC2 обмежує рівень струму від акумулятора і подає потрібну кількість струму на світлодіодний модуль, щоб він міг безпечно працювати в нічному режимі резервного живлення.

T5. це силовий транзистор, який діє як перемикач і спрацьовує при критично низькому заряді батареї, коли напруга батареї наближається до критичного рівня.

Щоразу, коли це відбувається, база T5 миттєво заземлюється через T4, миттєво вимикаючи його. При вимкненому Т5 світлодіодний модуль може світитися, і тому він також вимикається.

Ця умова запобігає та захищає батарею від надмірного розрядження та пошкодження. У таких ситуаціях батарея може потребувати зовнішньої зарядки від мережі за допомогою джерела живлення 24 В, що подається через лінії живлення сонячної панелі, через катод D1 та заземлення.

Струм від цього джерела може бути встановлений на рівні близько 20% від ємності акумулятора, і акумулятор може заряджатися до тих пір, поки обидва світлодіоди не перестануть світитися.

Транзистор T6 разом з його базовими резисторами розташований таким чином, щоб виявити живлення від сонячної панелі і гарантувати, що світлодіодний модуль залишається вимкненим до тих пір, поки від панелі надходить достатня кількість живлення, або іншими словами, T6 тримає світлодіодний модуль вимкненим до тих пір, поки не стане достатньо темно для світлодіодного модуля, а потім увімкнеться. На світанку відбувається протилежне, коли світлодіодний модуль автоматично вимикається. R12, R13 слід ретельно відрегулювати або підібрати, щоб визначити бажані пороги для циклів увімкнення/вимкнення світлодіодного модуля

Як збирати

Щоб успішно завершити цю просту систему вуличного освітлення, описані етапи повинні бути побудовані окремо і перевірені окремо, перш ніж інтегрувати їх разом.

Спочатку зберіть каскад T1, T2 разом з R1, R2, R3, R4, P1 і світлодіодом.

Далі, використовуючи джерело змінного струму, подайте на цей каскад T1, T2 точну напругу 13 В і відрегулюйте P1 таким чином, щоб світлодіод просто світився, трохи збільште напругу, скажімо, до 13 В.5В і світлодіод повинен вимкнутись. Цей тест підтвердить правильність роботи цього каскаду низьковольтного індикатора.

Аналогічно зробіть каскад T3/T4 і встановіть P2 аналогічним чином, щоб світлодіод світився при 11 В, що стає критичним рівнем для каскаду.

Після цього ви можете перейти до каскаду IC1 і відрегулювати напругу на його корпусі і землі до 14 В, відрегулювавши P3 до потрібної величини. Це слід знову зробити, подавши живлення 20 В або 24 В через його вхідний вивід та лінію заземлення.

Каскад IC2 може бути побудований, як показано на малюнку, і не потребуватиме жодної процедури налаштування, крім вибору R11, який можна зробити за формулою, наведеною в цій статті про універсальний обмежувач струму

Перелік деталей

 • R1, R2, R3 R4, R5, R6, R7 R8, R9, R12 = 10 кОм, 1/4 Вт
 • P1, P2, P3 = 10K ПРЕСЕТІВ
 • R10 = 240 ОМ 1/4 ВТ
 • R13 = 22K
 • D1, D3 = 6A4 ДІОД
 • D2, D4 = 1N4007
 • T1, T2, T3, T4 = BC547
 • T5 = TIP142
 • R11 = ДИВІТЬСЯ ТЕКСТ
 • IC1, IC2 = LM338 IC TO3 пакет
 • Світлодіодний модуль = Виготовлений шляхом послідовного та паралельного з’єднання 24 світлодіодів по 1 Вт
 • Батарея = 12 В SMF, 40 Ач
 • Сонячна панель = 20/24В, 7 Ампер

Виготовлення світлодіодного модуля потужністю 24 Вт

24-ватний світлодіодний модуль для наведеної вище простої сонячної системи вуличного освітлення можна побудувати, просто з’єднавши 24 світлодіоди по 1 Вт, як показано на наступному зображенні:

) Схема інвертора сонячної панелі із захистом від перевантаження

У 8-й сонячній концепції, що розглядається нижче, йдеться про просту схему перетворювача сонячної панелі, яка може бути використана для отримання будь-якої бажаної низької напруги від 40 до 60 В на входах. Схема забезпечує дуже ефективне перетворення напруги. Ідея була запропонована паном. Deepak.

Технічні характеристики

Я шукаю постійний струм. Перетворювач постійного струму з наступними характеристиками.

Вхідна напруга = від 40 до 60 В постійного струму

Вихідна напруга = Регульована 12, 18 і 24 В постійного струму (багаторазовий вихід з однієї і тієї ж схеми не потрібен). Окрема схема для кожної напруги входу/виходу також підійде)

Потужність вихідного струму = 5-10А

Захист на виході = Перевантаження по струму, коротке замикання тощо.

Невеликий світлодіодний індикатор для роботи пристрою був би перевагою.

Буду вдячний, якщо ви допоможете мені розробити схему.

З повагою, Діпак

Конструкція

Запропонована схема перетворювача 60 В. 12 В, 24 В показана на малюнку нижче, деталі можна зрозуміти, як пояснюється нижче:

Конфігурацію можна розділити на етапи, а саме. стабільний каскад мультивібратора та каскад мостового перетворювача, керований мосфетом.

BJT T1, T2 разом з відповідними частинами утворює стандартну схему AMV, підключену для генерації частоти в діапазоні від 20 до 50 кГц.

Мосфет Q1 разом з L1 і D1 утворює стандартну топологію перетворювача для реалізації необхідної напруги на C4.

AMV працює від входу 40В і генерована частота подається на затвор приєднаного мосфета, який миттєво починає коливатися при доступному струмі від входу, що керує мережею L1, D1.

Вищевказані дії генерують необхідну напругу зсуву на C4,

D2 гарантує, що ця напруга ніколи не перевищує номінальну позначку, яка може бути зафіксована 30В.

Ця гранична напруга 30 В подається на регулятор напруги LM396, який може бути налаштований для отримання кінцевої бажаної напруги на виході на рівні не більше 10 ампер.

Вихід може бути використаний для зарядки передбачуваного акумулятора.

Принципова електрична схема

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Список деталей для вищевказаного 60В вхід, 12В, 24В вихід сонячного перетворювача для панелей.

 • R1-R5 = 10K
 • R6 = 240 OHMS
 • R7 = 10K POT
 • C1, C2 = 2nF
 • C3 = 100uF / 100V
 • C4 = 100uF/50V
 • Q1 = БУДЬ-ЯКИЙ 100V, 20AMP P-канальний MOSFET
 • T1, T2 = BC546
 • D1 = БУДЬ-ЯКИЙ 10-АМПЕРНИЙ ДІОД ШВИДКОГО ВІДНОВЛЕННЯ
 • D2 = 30V СТАБІЛІЗАТОР 1 ВАТ
 • D3 = 1N4007
 • L1 = 30 витків 21 емальованого мідного дроту SWG, намотаного на феритовий стрижень діаметром 10 мм.

) Домашня сонячна електроенергія, налаштована для життя поза мережею

Дев’ята унікальна конструкція, пояснена тут, ілюструє просту розрахункову конфігурацію, яка може бути використана для реалізації будь-якого бажаного розміру сонячних панелей, встановлених для віддалених будинків або для досягнення автономної системи електропостачання від сонячних панелей.

Технічні характеристики

Я дуже впевнений, що у вас повинна бути готова така схема. Переглядаючи ваш блог, я загубився і не зміг вибрати один найкращий варіант, який би відповідав моїм вимогам.

Я просто намагаюся викласти свою вимогу тут і переконатися, що я правильно її зрозумів.

(Це пілотний проект для мене, щоб зануритися в цю сферу). Можете вважати мене великим нулем в електричних знаннях. )

Моя основна мета. максимально використовувати сонячну енергію та зменшити рахунок за електроенергію до мінімуму. (Я зупиняюся в Тані. Отже, ви можете собі уявити рахунки за електроенергію. ) Тож ви можете вважати, що я повністю створюю систему освітлення на сонячних батареях для свого будинку.

Коли сонячного світла достатньо, мені не потрібне штучне освітлення.2. Кожного разу, коли інтенсивність сонячного світла падає нижче допустимих норм, я хотів би, щоб моє світло вмикалося автоматично.

Я хотів би вимкнути їх під час сну, хоча.3. Моя поточна система освітлення (яку я хочу висвітлити) складається з двох звичайних яскравих ламп (36W/880 8000K) і чотирьох 8W КЛЛ.

Хотів би повторити всю установку за допомогою світлодіодного освітлення на сонячних батареях.

Як я вже говорив, я великий нуль в області електрики. Тож, будь ласка, допоможіть мені з очікуваною вартістю налаштування.

Дизайн

36 Вт х 2 плюс 8 Вт дає в цілому близько 80 Вт, що є загальним необхідним рівнем споживання тут.

Тепер, оскільки ліхтарі призначені для роботи на рівнях напруги мережі, яка в Індії становить 220 В, інвертор стає необхідним для перетворення напруги сонячних панелей до необхідних специфікацій для освітлення ліхтарів.

Крім того, оскільки для роботи інвертора потрібна батарея, яку можна вважати батареєю на 12 В, всі параметри, необхідні для налаштування, можна розрахувати наступним чином:

Загальне передбачуване споживання = 80 Вт.

Вищевказану потужність можна споживати з 6 ранку до 6 вечора, що стає максимальним періодом, який можна оцінити, і це приблизно 12 годин.

Множення 80 на 12 дає = 960 ват на годину.

Це означає, що сонячна панель повинна буде виробляти таку кількість ват-годин протягом бажаного періоду в 12 годин протягом усього дня.

Однак, оскільки ми не очікуємо отримувати оптимальне сонячне світло протягом року, ми можемо припустити, що середній період оптимального денного світла становить близько 8 годин.

Ділення 960 на 8 дає = 120 Вт, що означає, що необхідна сонячна панель повинна мати номінальну потужність не менше 120 Вт.

Якщо напруга на панелі вибрана близько 18 В, то поточні характеристики будуть 120/18 = 6.66 ампер або просто 7 ампер.

Тепер давайте розрахуємо розмір акумулятора, який може бути використаний для інвертора і який може знадобитися для зарядки за допомогою вищевказаної сонячної панелі.

Знову ж таки, оскільки загальна ват-година за весь день розрахована приблизно на 960 ват, розділивши її на напругу акумулятора (яка передбачається 12 В), ми отримаємо 960/12 = 80, що становить близько 80 або просто 100 Ач, тому необхідна батарея повинна мати номінал 12 В, 100 Ач для отримання оптимальної продуктивності протягом дня (12 годин).

Нам також знадобиться сонячний контролер заряду для зарядки батареї, і оскільки батарея буде заряджатися близько 8 годин, швидкість зарядки повинна становити близько 8% від номінальної Агод, що становить 80 x 8% = 6.4 ампера, отже, контролер заряду повинен бути розрахований на комфортну роботу принаймні з 7 амперами для безпечного заряду акумулятора.

На цьому завершуються всі розрахунки сонячної панелі, акумулятора та інвертора, які можуть бути успішно реалізовані для будь-якого подібного типу установки, призначеної для автономного проживання в сільській місцевості або в інших віддалених районах.

Для інших параметрів V, I, цифри можуть бути змінені в наведеному вище розрахунку для досягнення відповідних результатів.

У випадку, якщо батарея не потрібна, а сонячна панель також може бути використана безпосередньо для роботи інвертора.

Просту схему регулятора напруги сонячної панелі можна побачити на наступній схемі, даний перемикач може бути використаний для вибору варіанту зарядки батареї або безпосереднього керування інвертором через панель.

У наведеному вище випадку регулятор повинен виробляти приблизно від 7 до 10 ампер струму, тому в каскаді зарядного пристрою необхідно використовувати LM396 або LM196.

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Вищевказаний регулятор сонячної панелі можна налаштувати за допомогою наступної простої схеми інвертора, яка буде цілком достатньою для живлення необхідних ламп через підключену сонячну панель або батарею.

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Список деталей для наведеної вище схеми інвертора: R1, R2 = 100 Ом, 10 Вт

T1, T2 = TIP35 на радіаторах

Останній рядок у запиті пропонує світлодіодну версію, призначену для заміни та модернізації існуючих люмінесцентних ламп CFL. Те ж саме можна реалізувати, просто усунувши батарею та інвертор і інтегрувавши світлодіоди з виходом сонячного регулятора, як показано нижче:

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Мінус адаптера необхідно з’єднати з мінусом сонячної батареї і зробити його загальним

Заключні думки

Отже, друзі, це 9 основних конструкцій зарядних пристроїв для сонячних батарей, які були вибрані з цього веб-сайту.

Ви знайдете ще багато таких вдосконалених конструкцій на основі сонячної енергії в блозі для подальшого читання. І так, якщо у вас є якісь додаткові ідеї, ви обов’язково можете надіслати їх мені, я обов’язково опублікую їх тут для задоволення наших глядачів.

Відгук одного з завзятих читачів

Я натрапив на ваш сайт і знаходжу вашу роботу дуже надихаючою. Наразі я працюю над програмою з науки, технологій, інженерії та математики (STEM) для учнів 4-5 класів в Австралії. Проект спрямований на підвищення дитячої цікавості до науки та її зв’язку з реальним світом.

Програма також впроваджує емпатію в процес інженерного проектування, коли молоді учні знайомляться з реальним проектом (контекстом) і взаємодіють зі своїми однокласниками для вирішення життєвих проблем. Протягом наступних трьох років ми зосередимося на ознайомленні дітей з наукою, що стоїть за електрикою, та реальним застосуванням електротехніки. Вступ до того, як інженери вирішують реальні проблеми на благо суспільства.

Наразі я працюю над онлайн-контентом для програми, яка буде зосереджена на вивченні молодшими школярами (4-6 клас) основ електрики, зокрема, відновлюваної енергії, і.e. сонячної в даному випадку. За допомогою програми самоспрямованого навчання діти вивчають і досліджують електрику та енергію, оскільки вони знайомляться з реальним проектом, i.e. забезпечення освітленням дітей, які живуть у таборах біженців по всьому світу. Після завершення п’ятитижневої програми діти об’єднуються в команди для конструювання сонячних ліхтарів, які потім надсилаються малозабезпеченим дітям по всьому світу.

Як неприбуткова освітня фундація, ми просимо вашої допомоги в розробці простої електричної схеми, яка може бути використана для побудови сонячного ліхтаря потужністю 1 Вт в якості практичної роботи на уроці. Ми також закупили у виробника 800 комплектів сонячних ліхтарів, які будуть збирати діти, однак нам потрібен хтось, хто спростить принципову схему цих ліхтарів, які будуть використовуватися для простих уроків з електрики, ланцюгів та розрахунку потужності, вольт, струму та перетворення сонячної енергії в електричну енергію.

Я з нетерпінням чекаю на вашу відповідь і продовжую вашу натхненну роботу.

Вирішення запиту

Я ціную вашу зацікавленість і ваші щирі зусилля, спрямовані на те, щоб просвітити нове покоління щодо сонячної енергії.Я прикріпив найпростішу, але ефективну схему драйвера світлодіода, яка може бути використана для безпечного освітлення світлодіода потужністю 1 Вт від сонячної панелі з мінімальною кількістю деталей.Обов’язково прикріпіть радіатор на світлодіод, інакше він може швидко згоріти через перегрів.Схема контролюється напругою та струмом для забезпечення оптимальної безпеки світлодіода.Дайте мені знати, якщо у вас виникнуть додаткові сумніви.

Запит від одного з завзятих читачів цього блогу:

Привіт, дякуємо за все, що ви робите, щоб допомогти людям! Мій син хотів би створити експеримент для наукового ярмарку, де він міг би показати електромобіль, який працює від сонячної панелі лише вдень, заряджаючи акумулятор, і працює від батареї лише вночі. Для цього ми запланували невелику сонячну панель, підключену паралельно до акумулятора та двигуна (див. креслення, що додається).

 • Чи буде це працювати?
 • Чи можете ви порекомендувати розмір сонячної панелі, акумулятора та двигуна?
 • Щоб не перезарядити акумулятор, чи потрібно додавати резистор? Який розмір ви б рекомендували?
 • Чи варто додавати діод? Який розмір ви б рекомендували?
 • так, це буде працювати.
 • Використовуйте сонячну панель 6-8В 1-ампер.
 • Вимикач послідовно з акумулятором не потрібен. Решта два перемикачі в порядку. Цей вимикач можна замінити на 4 Ом 2 Вт або просто на лампочку ліхтарика 6 В.
 • Ця лампочка буде світитися під час заряджання і буде повільно вимикатися, коли акумулятор повністю зарядиться.
 • Ви можете додати діод послідовно з позитивним проводом сонячної панелі. Це може бути діод 1N5402
 • Акумулятор може бути будь-яким 3.Літій-іонний акумулятор 7V 1200mAh.
 • Двигун може бути будь-яким 3.Двигун постійного струму 7В.

Питання:

Ще кілька запитань, я не можу знайти сонячну панель із цими характеристиками, як ви думаєте, чи могли б ви надіслати мені її в Інтернеті, щоб я міг знайти щось подібне? Чудова ідея з лампочкою ліхтарика, я припускаю, що це має бути лампа розжарювання? Як ви вважаєте, чи буде це належним чином захищати батарею або потрібен додатковий резистор??

Для сонячної панелі ви можете шукати сонячну панель 6В 5 Вт.Так, лампочка ліхтарика повинна бути типу розжарювання, щоб за допомогою нитки розжарювання можна було контролювати силу струму.Лампочки повинно бути достатньо для контролю струму, додатковий резистор не знадобиться.Будь ласка, знайдіть прикріплену схему для детальної схеми.

Вам також сподобається:

 • 1. Як генерувати електроенергію з дорожніх “лежачих поліцейських
 • 2. nbsp3 Розумні зарядні пристрої для літій-іонних акумуляторів з використанням TP4056, IC LP2951, IC LM3622
 • 3. Проста схема холодильника Пельтьє
 • 4. Схема усунення гучномовного шуму в гучномовці
 • 5. Проста схема автомобільної сигналізації
 • 6. Схеми зарядних пристроїв на 12 В [з використанням транзисторів LM317, LM338, L200]

Найкращі зарядні пристрої для сонячних батарей AA AAA [C, D, NIMH, NICD]

Існує безліч зарядних пристроїв для акумуляторів, чи знаєте ви, які з них здатні працювати на сонячних батареях? У цьому посібнику ми розглянемо 6 найкращих зарядних пристроїв для сонячних батарей АА, включаючи ті, які можуть заряджати батареї AAA, C, D та інші типи батарей.

Зарядні пристрої для сонячних батарей забезпечують екологічно чистий, бюджетний спосіб перезавантаження вже напіввідновлюваного ресурсу. Звучить складно, але насправді це простий додаток, який може стати в нагоді більшості споживачів.

Найкращі сонячні зарядні пристрої для акумуляторів АА

Зарядний пристрій Sunway Solar AA AAA для акумуляторних батарей

 • 7-відсіковий зарядний пристрій: Цей зарядний пристрій може заряджати до 7 батарей одночасно. Він має шість слотів для 1.Батареї на 2 В, включаючи АА/ААА, та гніздо для батареї на 9 В.
 • 2-ватна кришка сонячної батареї: Зарядний пристрій має сонячну батарею, вбудовану прямо в кришку, з можливістю виробляти до 2 Вт сонячної енергії. Ця висока потужність забезпечує швидку зарядку. Панель можна навіть відрегулювати під ідеальний кут для поглинання сонячного світла, використовуючи ручку як опору для нахилу зарядного пристрою.
 • Світлодіодні індикатори: Sunway має вбудовані світлодіодні індикатори, які попереджають користувача про повну зарядку акумулятора. Також попереджає користувача, якщо панель знаходиться під прямими сонячними променями без акумулятора в зарядному пристрої.
 • Міцна конструкція: Все, що стосується побудови цього сонячного зарядного пристрою, призводить до підвищеної довговічності. Вбудовані діоди запобігають зворотній зарядці, щоб захистити електричні механізми пристрою. Він також розроблений з міцного матеріалу, включаючи міцний пластиковий корпус з АБС-пластика. Користувачі відзначають, що цей продукт є товстим, міцним і одним з найбільш довговічних сонячних зарядних пристроїв на ринку.

C.Зарядний пристрій для сонячних батарей Crane 11 в 1

 • Зарядний пристрій на 11 відсіків: C.Зарядний пристрій Crane здатний заряджати 11 різних типорозмірів NiCd та NiMH акумуляторів, включаючи AAA, AA, C, D та 7 типорозмірів GUM. Може заряджати до шести акумуляторів одночасно, але тільки по два кожного типу. Важливо також зазначити, що заряджання сповільнюється з кожним додатковим акумулятором у відсіку. Користувачі відзначають, що хоча цей зарядний пристрій здатний заряджати акумулятори різних розмірів, він працює найефективніше під час заряджання акумуляторів АА та ААА.
 • Регульована кришка сонячної батареї: Зарядний пристрій має вбудовану в кришку сонячну батарею на 150 мАг. Кришка регулюється, а зарядний пристрій оснащений підставкою для оптимального перебування на сонці. Низький струм цього пристрою означає повільну зарядку; однак різноманітні можливості зарядки та багато відсіків для акумуляторів роблять його чудовим вибором для зарядки комплектів резервних акумуляторів, особливо під час надзвичайних ситуацій.
 • Вбудований лічильник: Вбудований лічильник повідомляє користувачеві поточну силу сонячного світла, вихідний струм від сонячної панелі та час, необхідний для зарядки різних типів акумуляторів.
 • Стійкість до погодних умов: прозора кришка з полікарбонату робить цей пристрій довговічним і стійким до погодних умов.

Зарядний пристрій на сонячних батареях GoldMaster

 • Зарядний пристрій на 4 відсіки: Зарядний пристрій для сонячних батарей GoldMaster може заряджати чотири батареї одночасно. AA, AAA, C або D.
 • Регульована кришка сонячної батареї: Цей продукт постачається із вбудованими в кришку сонячними елементами. Кришку можна нахиляти для оптимального поглинання світла. Виробник не вказує потужність панелі. У той час як офіційні огляди продукту стверджують, що він може заряджати чотири батареї одного типу приблизно за п’ять годин, відгуки споживачів стверджують, що цей пристрій більше схожий на струменевий зарядний пристрій, ніж на стандартний зарядний пристрій, і повідомляють про більш тривалий час заряджання.
 • USB та різні зарядні пристрої: Ця сонячна панель може робити більше, ніж заряджати ваші батареї типу АА, вона також може безпосередньо заряджати ваші пристрої. Вбудований зарядний порт USB сумісний з більшістю мобільних телефонів і фотоапаратів. Пристрій також має різні інші зарядні роз’єми для зарядки різноманітної електроніки та пристроїв.
 • Внутрішнє / зовнішнє використання: Ця панель побудована з атмосферостійким корпусом, що забезпечує безпечне використання на відкритому повітрі. Але на відміну від багатьох інших зарядних пристроїв для сонячних батарей, його також можна використовувати в приміщенні. Яскраве сонячне світло не є необхідним для роботи цієї панелі, і вона все одно може виробляти достатню кількість енергії, якщо розмістити її в приміщенні біля вікна, що виходить на південь.

Ультрадовговічний зелений зарядний пристрій на сонячних батареях типу АА

 • Вбудована сонячна батарея: Цей сонячний зарядний пристрій оснащений вбудованою сонячною батареєю на 2100 мАг для швидкого заряджання двох акумуляторів, що входять до комплекту.
 • Портативність: Міцна, компактна кришка та надлегка вага роблять цей зарядний пристрій для сонячних батарей чудовим для перенесення. Пристрій важить лише 1 фунт, що приблизно вдвічі менше, ніж конкуруючі зарядні пристрої з цього списку. Він постачається з затискачем для кріплення до рюкзаків, наметів або одягу та підставкою, яка допомагає нахилити панель під кутом для оптимального поглинання світла.
 • Багатофункціональний USB-порт: Можливість заряджати батареї через USB-порт, коли сонячне світло недоступне. Порт також можна використовувати для заряджання зовнішніх електронних пристроїв від повністю заряджених акумуляторів.
 • Світлодіодний індикатор: Світлодіодні індикатори показують напрямок заряджання (акумулятор отримує живлення від сонячної батареї або USB / електронний пристрій отримує живлення від сонячної батареї / USB).
 • БОНУС! Екологічна упаковка: Упаковка складається з переробленого картону та ПЕТ-пластику, що підлягає вторинній переробці.

Найкращі сонячні зарядні пристрої для акумуляторів типу АА

Ці USB-зарядні пристрої не мають вбудованих сонячних панелей, але можуть живитися від сонячної батареї. Це не тільки дає вам кілька варіантів заряджання, але й можливість заряджати від сонячної панелі більшої потужності.

Розумний зарядний пристрій EBL iQuick Smart Battery Charger

 • Зарядний пристрій на 4 відсіки: зарядний пристрій iQuick має 4 окремі відсіки для заряджання нікель-металогідридних акумуляторів типорозміру 1/2/3/4 AA/AAA.
 • Гарантія безпеки зарядного пристрою Smart Charger: Удосконалена система управління MCU забезпечує автоматичне відключення зарядки для запобігання перезарядки акумуляторів, автоматичний режим крапельного заряджання, а також захист від надмірного струму та перегріву.
 • Включає високоефективні акумулятори: Цей зарядний пристрій постачається з 4 батареями типу AA 2300mAh. Це акумулятори з низьким рівнем саморозряду, які зберігають 85% заряду, якщо їх залишати сидячи до одного року. Ці батареї можна повністю зарядити за допомогою розумного зарядного пристрою за 40 хвилин.
 • Сумісність із сонячними батареями: Хоча цей продукт не має вбудованої сонячної батареї, він може працювати від сонячних батарей. USB-порт, до якого підключається настінний зарядний пристрій, можна використовувати для підключення сонячної панелі на ваш вибір.

Посібник із зарядного пристрою Goal Zero Guide 10 Plus

 • Зарядний пристрій на 4 відсіки: Goal Zero Guide 10 має можливість заряджати батареї 4-AA або 4-AAA одночасно.
 • Багатофункціональний USB-порт: USB-порт дозволяє здійснювати зовнішню настінну зарядку. Він також дозволяє користувачеві підключати зовнішні пристрої для зарядки. За даними Goal Zero, з чотирма повністю зарядженими акумуляторами пристрій може підзарядити ваш смартфон 1-3 рази.
 • Компактний і легкий: Цей пристрій важить лише 6.3 унції і має розмір 3.94 X 2.52 X.75 дюймів. Це робить його найменшим пристроєм з усіх розглянутих сьогодні. Однак важливо пам’ятати, що це не включає сонячну батарею.
 • Доступний сонячний комплект: Goal Zero також продає цей зарядний пристрій у сонячному комплекті, який включає сонячний зарядний пристрій, сонячну панель Nomad 7 ємністю 2300 мАг, батареї 4-AA, вставку для батареї AAA, а також знімний чохол і підставку.

Посібник покупця

Для чого можна використовувати акумуляторні батареї, і чому для їх перезавантаження слід використовувати сонячний зарядний пристрій? Нижче ми детально розглянемо ці поширені запитання.

Як це працює?

Використовуючи фотоелектричні промені сонця, фотоелектричне скло перетворює світло в енергію. Потім це передається у ваші батареї AA, AAA, C, D та інші батареї для використання у ваших улюблених пристроях. Просто покладіть батареї в зарядний відсік і розмістіть пристрій на сонячному місці. Всього за кілька годин ваші батареї знову будуть як нові.

Типи акумуляторних батарей

 • Первинні клітинні батареї. Лужні одноразові батарейки
 • Вторинні акумуляторні батареї. Акумуляторні батареї

Акумуляторні батареї включають:

 • NIMH (AAA AA). Кращий вибір для загального використання
 • NICD (AAA AA). Добре підходять для високотемпературних застосувань
 • LiPo
 • NiFe

Вони бувають різних розмірів, включаючи AA, AAA, C, D. Ці батареї мають здатність відновлювати свою енергетичну ємність за допомогою електричного струму, що подається зарядним пристроєм.

Акумуляторні батареї використовуються в повсякденних додатках, починаючи від мобільного телефону і закінчуючи автомобілем. Витримують до 200 циклів заряджання, що робить їх не тільки зручними для користувача, але й відповідальними за навколишнє середовище.

Навіщо використовувати сонячний зарядний пристрій?

Основна причина, чому людей приваблюють сонячні зарядні пристрої. це свобода вибору місця розташування. Можливість використовувати сонце як джерело енергії означає, що вам не потрібно прив’язуватися до електромережі. Вони чудово підходять для віддалених будинків і робочих місць, а також для любителів природи, включаючи тих, хто любить піші прогулянки, кемпінг і катання на човнах.

Є й інші, менш очевидні сценарії, коли зарядка в дорозі може стати в нагоді. Наприклад, студенти можуть скористатися сонячною зарядкою, прикріпивши сонячну панель до свого рюкзака. Поки ви йдете на заняття або відпочиваєте у дворі між заняттями, пристрої, що працюють від батареї, можуть перезавантажуватися.

Ще одна причина вибрати сонячний пристрій для підзарядки акумуляторів. це зменшення впливу програми на нашу поточну екологічну кризу. Сонячні елементи не створюють викидів, відходів або побічних продуктів під час використання. Багато людей можуть не усвідомлювати наслідків, які виникають при використанні сучасної електроенергії.

Підключення зарядного пристрою до стіни здається такою маленькою і нешкідливою дією. Однак у дослідженні, проведеному в 2018 році, було виявлено, що 6.4 мегатонни парникових газів було викинуто за один рік лише від зарядки мобільних телефонів, і ця цифра з кожним роком надзвичайно зростає.

Прогнозується, що до 2040 року 14% нашого глобального сліду буде спричинено соціальними комунікаціями та інформаційними технологіями, такими як наші ноутбуки, смартфони та планшети.

Кому може бути корисним сонячний зарядний пристрій для акумуляторів AA, AAA, D Cell, NIMH, NICD?

Кожен, хто використовує пристрій, що заряджається від вторинної батареї, може отримати вигоду від інвестування в зарядний пристрій для сонячних батарей.

Пристрої, які використовують перераховані вище батарейки, включають ліхтарики та інші джерела світла, портативні радіостанції, рації, іграшки, бритви, ліхтарі, пульти дистанційного керування, камери, бездротові клавіатури та інші цифрові пристрої.

Особисто я використовую акумулятори для портативної клавіатури, щоб грати музику в парку та в поході!

Якщо ви зацікавлені у використанні акумуляторних батарей для джерел світла, ознайомтеся з нашою статтею про найкращі батареї АА для сонячного світла для отримання додаткової інформації.

Чи справді необхідно використовувати сонячний зарядний пристрій для батарейок типу АА?

Не обов’язково використовувати сонячний зарядний пристрій для батарейок типу АА. Підключення до настінного зарядного пристрою. проста альтернатива.

Однак це пов’язано зі стандартними недоліками прив’язки до електромережі. Ці недоліки включають високу вартість, обмеження на розташування, чутливість до перебоїв у роботі та негативний вплив на навколишнє середовище.

Безпека

Як і в будь-якій новій справі, найкраще бути добре поінформованим перед початком роботи. Хоча заряджання акумуляторів. це простий процес, який не вимагає особливих зусиль, все ж слід пам’ятати про деякі заходи безпеки.

На що слід звернути увагу під час заряджання цих акумуляторів

Акумуляторні батареї можна легко пошкодити, якщо заряджати їх неправильно. Завжди використовуйте шнур і зарядний пристрій, сумісні з акумулятором. Крім того, переконайтеся, що батарея сумісна з пристроєм, який ви хочете живити.

Щоб уникнути перегріву та запобігти пожежі під час заряджання, розмістіть зарядний пристрій на негорючій поверхні з хорошою циркуляцією повітря навколо пристрою.

Також важливо переконатися, що акумулятор справді можна заряджати, перш ніж намагатися його зарядити. Заряджання одноразового акумулятора може призвести до порушення герметичності акумулятора, що спричинить витік дуже небезпечних хімічних речовин або навіть вибух чи загоряння акумулятора.

Нарешті, заходи безпеки повинні продовжуватися навіть після того, як батарея досягла кінця свого остаточного життєвого циклу. Батареї не піддаються біологічному розкладанню і можуть бути досить токсичними.

Важливо правильно переробляти використані батарейки, щоб вони не опинилися на звалищі. У більшості міст є центри, які приймають використані батареї на переробку.

Як визначити, що акумулятор призначений для перезарядки?

Один із способів визначити, чи заряджається акумулятор. це перевірити напругу. Стандартна одноразова батарейка має напругу 1.5.

Для порівняння, типова акумуляторна батарея має напругу 1.2. Однак, цей тест не є безвідмовним. Стандартний акумулятор з часом втрачає ефективність. При першому використанні він буде нести напругу 1.5В, зменшуючи приблизно до 1.0 В до кінця терміну служби.

Показник 1.2В на середніх стадіях життєвого циклу одноразової батареї можливе, тому цей тест слід проводити під час першого використання, щоб забезпечити точність.

Завершення

Як показано вище, різні сонячні зарядні пристрої працюють краще для різних потреб. Характеристики включають кількість і тип відсіків для батарей, потужність вбудованих сонячних панелей, довговічність і багато іншого.

Усі описані вище зарядні пристрої для сонячних батарей чудово підійдуть для аварійних наборів, туристичного спорядження або для веселого дня в парку.

Чи пробували ви один з цих пристроїв? Обов’язково зв’яжіться з нами та поділіться своїм досвідом!

BU-408: Заряджання нікель-метал-гідридного акумулятора

Алгоритм заряду для NiMH подібний до NiCd, за винятком того, що NiMH є більш складним. Негативна дельта V для виявлення повного заряду є слабкою, особливо при заряджанні менше 0.5C. Невідповідний або гарячий акумулятор ще більше зменшує симптоми.

NDV в зарядному пристрої NiMH повинен реагувати на падіння напруги 5 мВ на елемент або менше. Для цього потрібна електронна фільтрація для компенсації шуму та коливань напруги, спричинених акумулятором та зарядним пристроєм. Добре спроектовані зарядні пристрої NiMH включають в алгоритм визначення повного заряду NDV, плато напруги, дельта-температуру (dT/dt), температурний поріг і таймери тайм-ауту. Ці “або-гейти” використовують те, що настане раніше. Багато зарядних пристроїв передбачають 30-хвилинний заряд до 0.1C для збільшення ємності на кілька відсотків.

Деякі сучасні зарядні пристрої застосовують початковий швидкий заряд 1С. При досягненні певного порогу напруги додається відпочинок протягом декількох хвилин, що дозволяє акумулятору охолонути. Зарядка триває при меншому струмі, а потім застосовується подальше зниження струму в міру прогресування зарядки. Ця схема продовжується до повного заряду акумулятора. Відомий як “ступінчастий диференціальний заряд”, цей метод добре працює для всіх нікелевих акумуляторів.

Зарядні пристрої, що використовують ступінчастий диференціальний або інші агресивні методи заряду, досягають збільшення ємності приблизно на 6 відсотків у порівнянні з більш простими зарядними пристроями. Хоча бажано мати більшу ємність, заповнення акумулятора до країв збільшує навантаження і скорочує загальний термін служби акумулятора. Замість очікуваних 350-400 робочих циклів, агресивний зарядний пристрій може виснажити акумулятор після 300 циклів.

NiMH не любить перезарядження, і струм заряду встановлюється приблизно на 0.05C. NiCd краще поглинає надлишковий заряд, і оригінальні зарядні пристрої NiCd мали струминний заряд 0.1C. Різниця в струмі крапельного заряду і необхідність більш чутливого виявлення повного заряду роблять оригінальний зарядний пристрій NiCd непридатним для NiMH акумуляторів. NiMH в NiCd зарядному пристрої перегріється, але NiCd в NiMH зарядному пристрої працює добре. Сучасні зарядні пристрої підтримують обидві системи акумуляторів.

Повільно заряджати NiMH батарею важко, якщо взагалі можливо. При швидкості C від 0.1C до 0.3C, профілі напруги та температури не мають визначених характеристик, щоб спровокувати виявлення повного заряду, і зарядний пристрій повинен залежати від таймера. Під час заряджання частково або повністю заряджених батарей може виникнути шкідливий перезаряд, навіть якщо батарея залишається холодною.

Такий самий сценарій відбувається, якщо батарея втратила ємність і може тримати лише половину заряду. По суті, ця батарея зменшилася вдвічі, в той час як фіксований таймер запрограмований на 100-відсотковий заряд, незважаючи на стан батареї.

Багато користувачів акумуляторів скаржаться на менший, ніж очікувалося, термін служби, і причина може критися в зарядному пристрої. Недорогі побутові зарядні пристрої схильні до некоректного заряду. Якщо ви хочете покращити продуктивність акумулятора за допомогою недорогого зарядного пристрою, оцініть стан заряду акумулятора та встановіть час заряджання відповідно. Виймайте батареї, коли вони майже розрядилися.

Якщо зарядний пристрій заряджає з високою швидкістю, перевірте температуру. Тепла температура вказує на те, що батареї можуть бути розрядженими. Краще вийняти акумулятори раніше і заряджати перед кожним використанням, ніж залишати їх у зарядному пристрої для подальшого використання.

Прості рекомендації щодо заряджання нікелевих акумуляторів

 • Ефективність заряду нікелевих акумуляторів близька до 100 відсотків до 70 відсотків заряду. Акумулятор залишається прохолодним, але починає нагріватися зі зниженням ефективності до повного заряду.
 • Нікелеві акумулятори повинні охолоджуватися під час крапельного заряду. Якщо теплий струменевий заряд занадто високий.
 • Споживчі зарядні пристрої не завжди правильно закінчують заряд. Вийміть батареї, коли вони теплі на дотик. Припиніть використовувати зарядний пристрій, який “варить” акумулятори.
 • Заряджайте при кімнатній температурі. Не заряджайте при високій або низькій температурі. (див. BU-410: Зарядка при високих і низьких температурах)
 • Нікелеві акумулятори найкраще заряджати швидко; тривалий повільний заряд викликає “пам’ять”
 • Нікелеві та літієві акумулятори вимагають різних алгоритмів заряду. Зарядний пристрій NiMH може також заряджати NiCd; зарядний пристрій NiCd буде перезаряджати NiMH.
 • Не залишайте нікелевий акумулятор в зарядному пристрої більше, ніж на кілька днів. Якщо можливо, зніміть упаковку та короткочасно зарядіть перед використанням.

Матеріал на Battery University базується на новому незамінному 4-му виданні “Батарейки в портативному світі. Посібник з акумуляторних батарей для неінженерів, який доступний для замовлення на Amazon.com.

Коментарі та думки власників

Коментарі та думки власників призначені для коментування, відкритого обговорення серед відвідувачів сайту. Battery University стежить за коментарями і думками власників і розуміє важливість висловлення поглядів і думок на спільному форумі. Однак, вся комунікація повинна здійснюватися з використанням відповідної мови та уникненням спаму та дискримінації.

Якщо у вас є пропозиція або ви хочете повідомити про помилку, будь ласка, використовуйте форму зв’язку з нами або напишіть нам на електронну адресу: BatteryU@cadex.com. Ми раді чути від вас, але не можемо відповісти на всі запити. Ми рекомендуємо розмістити ваше запитання в коментарях, щоб група Battery University Group (BUG) могла поділитися ним.

Док, як зазначено в статті;. Ви можете заряджати NiCD у зарядному пристрої NiMH. Але НЕ рекомендується заряджати NiMH у зарядному пристрої NiCD.

Цікаво, що автор має сказати про імпульсні зарядні пристрої, такі як Sirius, для нікель-кадмієвих та нікель-кадмієвих акумуляторів. Я був дуже задоволений.

Андрій: Можливо, вже запізно відповідати, але якщо грошей не вистачає, я пропоную зарядити батареї, а потім розрядити їх до 1.1 вольт на комірку. Зробіть це кілька разів. Якщо вам пощастить, ви виявите, що вони ще мають достатню ємність. Якщо гроші не обмежені або вони ПОВИННІ бути надійними, я думаю, що пропозиція про нікади. це хороша ідея. Тільки майте на увазі, що вони набагато токсичніші, ніж нікель-металогідридні, і вам слід переробити їх, а не викидати. Крім того, якщо ви використовуєте лише 150 мАг на день, ви, ймовірно, можете використовувати менші акумулятори. Нарешті, я не здивуюся, якщо для Arduino буде доступне більш досконале програмне забезпечення для зарядки, що продовжить термін служби акумулятора.

У мене є 1.4V.Зарядний пристрій на 240 мАг, який постачається з моїм нікель-кадмієвим запальником, чи можу я використовувати його для зарядки 1.2V 3400mAh Ni-MH змінна батарея?

Не всі акумулятори будуть поганими. Контакти можуть бути окислені. Розглянемо проект, в якому ви замінюєте один комплект акумуляторів після очищення електродів. Якщо можливо, замініть пошкоджену проводку на трохи більшого калібру. вона прослужить довше. Візьміть старий комплект батарей додому і протестуйте. Деякі елементи все ще можуть бути в порядку. використовуйте повторно.

Андрій: Я думаю, що ви можете розглянути можливість використання нікель-кадмієвих акумуляторів через їх відносну толерантність до крапельної зарядки та перезарядки. Це може бути випадок, коли більш рання технологія може бути більш підходящою. Якщо ємність достатня.

Я заряджаю 2Ah 4.8v NiMH в Африці для моніторингу води, що перекачується вручну Вихід свердловини. Вони заряджаються від сонця при струмі близько 100 мА протягом приблизно 8 годин на день. Обладнання споживає 150 мАг/день. Сонце є близько 75% місяця. Сонячні елементи мають номінальну потужність 6v 600mW. Arduino перестає заряджати 4.8v пакет приблизно на 5.8v.Я використовую елементи RS Pro AA. Вони використовуються вже два роки, але останній рік залишаються в офісі! Зараз вони мають 180 мВ на кожну клітину! Чи виживуть вони, якщо знову опиняться на сонці, чи пора їх “відправити на пенсію”?? Вибачте за це, але BatteryUni стверджує, що ніколи не заряджайте їх дуже довго, звичайно, не два роки, але я не бачу альтернативи? Будь-які думки?

Шукаю коментарі та думки власників з попереднього сайту?

Коментарі та думки власників з попереднього сайту не сумісні з нашою новою системою коментування, але ми зберегли їх, щоб наші користувачі могли посилатися на них і використовувати інформацію, що міститься в них.

У мене є монітор під’їзної дороги, який виявляє метал від проїжджаючого автомобіля, який дзвонить у резиденції. Для роботи мені потрібні 2 батарейки типу С. Батарейки працюють лише кілька тижнів, перш ніж вони розрядяться, і їх важко замінити. Я хотів би встановити акумуляторні батареї Nimh і використовувати сонячну батарею на 3 вольта для їх підтримки. Чи буде це працювати достатньо добре, щоб бути перевагою. Чи потрібно буде модифікувати сонячну батарею, і якщо так, то як? KS5KIP

Доброго дня, дякую за ваш веб-сайт, я щойно придбав радіокерований планер, який має послідовно 4 акумуляторні батареї AAA 1000 Nimh. Зарядний пристрій, який я маю. це багатофункціональний зарядний пристрій (Vista Power 320W / 80W x4 порт Q6320AC) Я встановив його на Nimh, чи буде найкращим 0,2a, або, будь ласка, дайте мені знати, яке налаштування буде найкращим для їх зарядки. Дякую, гарного дня. RobS

Щодо мого попереднього (неповного) повідомлення, питання таке: Чи прив’язується один із виводів терморезистора до чорного. свинцю?

У мене є аналізатор/монітор потужності Dranetz PP1, який має акумуляторну батарею 12V 10 Cell Sub-C NiCD. Він мертвий, і заміни дуже важко знайти, і більшість з них. це використані пачки на 50-120. У пачці є 3 свинцю: Червоний. Чорний., Червоний термістор. Недорогі (~20) 10-елементні нікель-металогідридні акумуляторні батареї на 12 В доступні для декількох поширених продуктів, таких як Neato Botvacs або Medtronic LifePaks. Всі вони мають 4 виводи: Червоний. Чорний., і 2 білих або жовтих виводи термістора. Що, ймовірно, було б правильним способом поводження з цими проводами при підключенні до Dranetz?

Дякую Terramir, це допомагає підтвердити те, що я бачив. Де ви дізналися про цей процес для “Омолодження NiMh? Rosso

Привіт, я працюю над сонячним проектом Arduino, і у мене є зарядний модуль TP8056. Я знаю, що цей модуль призначений для літієвих батарей, але який ризик, якщо я використовую NiMh батареї?? Чи пристосовані літієві батареї для сонячних проектів, де вони можуть піддаватися впливу температур вище 40°C під час заряду, оскільки вони заряджаються від відкритої сонячної панелі?? Який буде ваш вибір для сонячного проекту, коли тільки 3.2V/3.Потрібно 7В? дякую

Я прочитав тут так багато про зарядку. але існує лише різноманітна інформація, і вона суперечлива за своєю природою. З мого досвіду, NiMH елементи АА або ААА 9В найкраще заряджати за допомогою хорошого регульованого зарядного пристрою. dt / dv працює в більшості випадків. старі зарядні пристрої NICD. погана ідея. Однак, коли мова йде про електромобілі та гібридні акумулятори, спочатку повністю заряджайте їх переохолодженням зі швидкістю близько C/20, поки зростання напруги не зупиниться приблизно на 1.41 В на елемент, а потім дайте йому додаткові 1-4 години, щоб повністю збалансувати пакет (переконайтеся, що охолодження добре), а потім розряджайте їх до 1 В на елемент зі швидкою швидкістю, а потім поступово зменшуйте розрядне навантаження спочатку зі швидкістю c/15-/C/10 до 0.8В, а потім зі швидкістю, нижчою за C/40 до 0.5v на клітинку може допомогти великим пакетам (i.e.), щоб збалансувати і відновитися після ефекту пам’яті, але розумійте, що завжди є ризик втратити деякі модулі / елементи в процесі, навіть якщо він мінімальний. падає до 0.1 В на комірку може відновити елементи ще краще, але я б не перевищував швидкість розряду C/60, якщо ви хочете піти так низько. терамір

Я працюю з деякими 95Ah NiMh елементами (95,000mAh) від Gen1 Rav4-EV. Чи можна омолодити NiMh розрядом до 1.0В при 0.5C або 1C (нормальний розряд), потім розряджати при 0.05C до 0.8В і, можливо, навіть до 0.2В, а потім 0.05C Зарядіть до 0.8В, потім збільшення заряду до 0.5C або більше від 0.8В до повного заряду. У деяких літературних джерелах Panasonic сказано, що це можна робити безпечно, хоча це не називається “омолодженням”. Я розумію, що коли я це роблю, я розряджаю один електрод (1.0V-0.8В), потім інший (0.8V-0.2V). Чи може цей процес відновити втрачену ємність в NiMh? Я намагався це зробити, але ще рано говорити. дякую!

Привіт, я купив упаковку нікель-металгідридних акумуляторів на 2500 мАг. Я хочу знати, чи можу я зарядити його від 0 до 100 або від 20 до 80? Що краще для NiMh акумуляторів? Я чув, що ноутбуки та телефони краще заряджати від 20 до 100. Чи стосується це і NiMh акумуляторів?? Дуже дякую.

Ви ставите давнє питання і отримуєте можливість вибору. Пам’ятайте, що тепло. це погано. Висока швидкість заряду генерує високу температуру в залежності від внутрішнього опору. Але вам потрібна висока швидкість заряду, щоб мати можливість використовувати dV. Все це викладається вище. Ви отримаєте помилкові піки при.1C, як правило. Я думаю, що низька швидкість заряду спричиняє інші проблеми, і я виявив, що низька швидкість має тенденцію спричиняти втрату ємності акумуляторів. Немає прямих досліджень, лише відчуття. Я думаю, що ви повинні заряджати батареї зі швидкістю, з якою вони розряджаються, але знову ж таки, немає ніяких доказів, щоб запропонувати. Найкращий метод. заряджати до дзьоба, контролюючи температуру, напругу, струм, швидкість заряду і т.д., а потім додати додатковий заряд до кінця, можливо, навіть на цілих.2C, де C. ємність акумулятора. Я думаю, що це дає найбільший заряд, але знову ж таки, моя власна думка. Я створив власну програмовану зарядку і трохи погрався з усіма факторами, але ваш пробіг буде відрізнятися. Ви повинні постійно контролювати температуру та струм. Джеррі

Привіт, у мене є просте запитання про зарядку NiMH, на яке я не знайшов відповіді в статті. чи краще заряджати акумулятори з низькою або високою швидкістю C? Я маю на увазі, що в статті про зарядку NiCd написано, що вони не заперечують проти високої швидкості заряду, але як щодо NiMH? У мене є розумний зарядний пристрій, який підтримує обидва режими.dV і dT/dt, і я можу вибрати струм заряду, але я не знаю, що краще для тривалості життя батареї. Припустимо, що мене не хвилює, скільки часу знадобиться для зарядки, а лише тривалість життя, що б ви порадили?? У мене також є старий нікель-кадмієвий нічний зарядний пристрій, який заряджається при 120 мА, чи буде це насправді краще для акумулятора, ніж зарядний пристрій Smart? У мене є різні за ємністю елементи, починаючи від 1300. 2500mAh, а зарядний пристрій пропонує струм заряду 500, 1000, 1500 або 2000 мА (з.dV виявлення). Дякуємо за відповіді.

Ви стерли всю мою заявку тільки тому, що я неправильно ввів слово з картинки. Жахливо грубо!

У мене є вибір з двох зарядних пристроїв для моїх акумуляторів NiMH AA 2700 ma. Один зарядний пристрій має повільний заряд 1000 ма з швидким зарядом 2000 ма. Другий зарядний пристрій має повільний заряд 500 ма з швидким зарядом 1000 ма. Кожен зарядний пристрій має функцію омолодження, і обидва виконують цю функцію зі швидкістю заряду 1000 ма. Ця функція спочатку заряджає акумулятори, глибоко розряджає їх, а потім заряджає. Чотири з цих батарей одночасно використовуються в портативному пристрої тільки для прийому. У мене є 5 комплектів, щоб підтримувати радіостанцію в робочому стані протягом 14-16 годин на добу. Бувають випадки, коли я роблю це день за днем протягом декількох днів, а бувають випадки, коли я не розряджаю пачку протягом 1-2 тижнів. Який з цих двох зарядних пристроїв продовжить термін служби акумулятора? Зокрема, чи буде дуже повільна швидкість 500 ма корисною для життя цих батарей?

Більшість сонячних світильників використовують батареї NIMH, і вони служать досить довго, у мене є деякі, яким багато років і вони все ще працюють. Я не можу уявити, що вони мають складну схему лише для зарядки акумулятора. Як так виходить, що вони працюють так довго? Вони заряджаються цілий день і розряджаються всю ніч без шкідливих наслідків.

7-елементний PP3, 200 мА.h, Lexel Battery (Shenzhen) Co. Ltd. 9V200, AA Portable Power Corp. MH-9V200, файл UL # MH45040. У технічному паспорті зазначено (частково) Постійний заряд від 6 мА до 10 мА і макс. струм перезаряду 20 мА (до 1 року). Застосування полягає в тому, щоб утримувати живлення Raspberry Pi SBC достатньо довго, щоб вимкнути Linux. Більшу частину часу акумулятор просто сидить там. Час зарядки не має значення. Бажаний термін служби. десять років. 1. Чи можете ви сказати мені, чому може бути МІНІМАЛЬНЕ значення для крапельного заряду?? 2. Мій план зарядки. це резистор від первинної потужності, підібраний таким чином, щоб, коли напруга на клемах піднімається до спостережуваного максимуму 10 вольт, струм знаходився в межах допустимого діапазону крапельного заряду (що точно збігається з вашою цифрою 0).03 до 0.05C). Колега стверджує, що виробники брешуть про безперервний заряд і що це пошкодить батарею. Думка? Дякую, Грем.

Аніш Удай Бхурке: Імпульсна зарядка NiMH-елементів не повинна бути проблемою. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, прочитайте мій пост від 5 липня 2017 року.

Я роблю зарядний пристрій постійного струму на основі постійного струму @ 30 КГц для хімічного акумулятора Ni-Mh на 7.2V (6 клітин послідовно). Проаналізувавши на DSO, я помітив, що при меншій швидкості зарядки C на батарею подається переривчастий струм (імпульси струму), оскільки код приладу бере середнє значення значень змінного струму, мій дисплей майже стабільний. У мене є питання, чи впливають ці поточні імпульси зарядки на час автономної роботи будь-якої з батарей, або плавна потужність зарядки постійного струму є обов’язковою.?

Я можу отримати інформацію тут про правильний процес зарядки. Цей процес допомагає мені зменшити перегрів акумулятора. Це дуже корисно для безпечного використання акумулятора.

До Джона Річарда Хтось відповів на ваше запитання (S)? 1. Чи правда, що я можу використовувати джерело змінного струму для зарядки акумулятора замість зарядного пристрою?? Так, якщо це лабораторне джерело живлення або щось, що ви можете підштовхнути 2. До тих пір, поки я встановлюю постійну напругу змінного джерела живлення на 12.8В, чи правда, що немає небезпеки. Не обов’язково! Нерозумно з’єднувати велику кількість батарей разом Уявіть дві батареї, A і B, при певній температурі батарея A матиме більшу напругу, ніж B, і буде боротися з батареєю B. Зворотне також відбудеться при іншій температурі Краще використовувати більшу батарею. Однак нікель-кадмієві акумулятори відносно безпечні 3. У міру того, як 324 батареї AA Eneloop в акумуляторному блоці старіють, 12 будуть розряджатися.8V. Ні, кількість часу, протягом якого акумулятор буде підтримувати навантаження, зменшиться 4. Чи правильно мені сказали, що 10 ампер буде достатньо? Це трохи забагато, тому що деякі акумулятори можуть перегріватися. Опір контактів зміниться, що може призвести до теплового витоку Батареї з’єднані послідовно, щоб забезпечити 12.8В називається струною При паралельному розміщенні декількох струн бажано використовувати систему управління акумуляторами BMS

Привіт Едвард, у мене майже новий 12v, 2.Нікель-метал-гідридний акумулятор 6Ач для дриля Makita, який пролежав у шухляді кілька років, і тепер я намагаюся його зарядити. Будь-які поради щодо того, як його знову розбудити або чи закінчився термін придатності. Чи можу я замінити його на нікель-кадмієвий, і якщо так, то які V і Ah мені потрібні?

Я згоден зі Стівом. Я бачив цю проблему кілька разів, коли спрацьовує вимикач низької напруги на зарядному пристрої, і ви бачите цівку в кращому випадку. Звичайно, це передбачає, що батареї були встановлені правильно. Я пропоную вам вийняти їх, підключити до джерела живлення та пропустити в них струм, поки ви не отримаєте помітну напругу заряду, близьку до.7V, щоб бути впевненим. Джеррі

Asser, Ємність комірки не повинна впливати на зарядку-старт. Як я вже згадував раніше, клітини NiMH мають примху, яка може бути проблемою, з якою ви стикаєтесь. А саме: “мертві” елементи повинні бути доведені до певної мінімальної напруги, перш ніж деякі зарядні пристрої визнають їх “зарядженими.” Якщо у вас є вольтметр, виміряйте напругу на елементі: має бути не менше 0.4 до 0.6 вольт В іншому випадку швидкий і брудний спосіб перевірити це. паралельно зарядити заряджений елемент з одним із елементів Panasonic (позитивний до позитивного; негативний до негативного. я кладу позитивні кінці на металеву монету, а негативні кінці з’єдную зігнутою металевою скріпкою) на 30-60 секунд, а потім зробіть іншу комірку. Найбезпечніший спосіб зробити це. у “тримачі акумулятора.” В іншому випадку будьте обережні! Тепер спробуйте їх знову вставити в зарядний пристрій. Дайте нам знати, якщо це вирішить проблему.

У мене є комплект бездротових навушників Sony, що працює з 2 акумуляторами Sony Nimh 550 mAh AAA. Коли навушники замінюються на підставці, індикатор вказує на те, що триває зарядка. Коли я замінив батареї Sony на дві нові батареї Panasonic NiMH 750 mAh, індикатор не вмикається, хоча батареї майже розрядилися.Приблизно через 5 годин батареї не показують помітного заряду (кілька хвилин, а потім вони знову розряджаються). Чи може це бути пов’язано з різницею в ємності акумулятора? Що б ви запропонували мені спробувати? Дякую

Чи є у вас спосіб побудувати графік вихідної напруги вашого зарядного пристрою? Зарядні пристрої, які я побудував, завжди мали USB / послідовний інтеейс з цієї причини. Типова дельта V батареї NiMH становить лише 20 мВ на комірку, і ви повинні використовувати значну швидкість заряду, щоб навіть генерувати дельту. Я вважаю, що вам потрібно більше часу для заряду.4C, можливо, цілих 3.75 годин, оскільки ви заряджаєтесь лише до ємності при 2.5 годин. якби у вас був ідеальний зарядний пристрій, це було б чудово, але у вас його немає, і його не існує. З елементами такої ємності потрібно постійно перевіряти температуру, оскільки ризик загоряння дуже великий, особливо коли у вас так багато елементів і ви не знаєте стан кожного з них. Найкраще контролювати напругу і струм заряду (постійну), побудувати графік і подивитися, чи є пік і дельта В, які ви можете виявити. Як зазначалося раніше, якщо ви створюєте власний зарядний пристрій, вам потрібно перевірити початкові короткі замикання або обриви, високу або низьку початкову напругу, пікову напругу, час і температуру заряду, а також дельта V з відсіканнями або початкову відмову від акумулятора, якщо він не пройде жодного з тестів. До речі, залежно від АЦП мікроконтролера, переконайтеся, що він має роздільну здатність для виявлення дельти V. Якщо ні, ви можете використовувати піковий зарядний конденсатор з компаратором, але вам доведеться погратися з чутливістю компаратора, щоб він не вибивав при найменшому шумі. Джеррі

Привіт, я новачок у батареях, я розробляю зарядний пристрій для акумулятора NiMH, що має 42 комірки, кожна комірка має 4600 мАг, чи є якийсь спосіб знайти.ΔV, щоб я міг зупинити зарядний пристрій після цього моменту. Я взяв 0.4C, але, на жаль, я не можу встановити параметр C у симуляторі, оскільки він не має C. але я зробив усі свої розрахунки, щоб зарядити акумулятор за 2 години 30 хвилин. чи може хтось, будь ласка, допомогти мені з цим. Дякую, Саджид

Я використовую батареї Panasonic AA Eneloop: http://eneloop101.com/wp-content/uploads/BK-3MCC-AE.pdf Як бачите, (струм зарядки х час). це: 1. 2000mA x 1.1 год для швидкої швидкості зарядки 2. 200 мА x 16 год для нормальної швидкості заряду 1. Чи означає це для швидкої зарядки, що для одного акумулятора AA 2000/1900 мАг я повинен зарядити його на 1.1 година @ 2000 мА для повного заряду? 2. Чи означає це, що для нормального заряду я повинен заряджати одну батарею протягом 16 годин при 200 мА для повного заряду?? Просто новачок, який намагається визначити бажану швидкість швидкого та нормального заряду відповідно до точних специфікацій акумулятора у наведеному вище посиланні. Дякую, Джон

У моєму попередньому запитанні, яке ви зараз розглядаєте, я ненавмисно сказав паралельно, коли я повинен був сказати послідовно, і послідовно, коли я повинен був сказати паралельно. Очевидно, що ви не можете відредагувати його, оскільки він у вас вже є. Можливо, ви можете переглянути це для мене, щоб коли ви опублікуєте моє запитання та свою відповідь, це не заплутало інших. З нетерпінням чекаємо на вашу відповідь. Дякую,

У мене є виготовлений на замовлення акумуляторний блок з 324 батарей Panasonic AA Eneloop (заводська специфікація Eneloop AA = 1).2 В/1900 мАг/1.9 Ач; фактична перевірена повністю заряджена специфікація = 1.43V / 1850 mAh / 1.85 Ач, які я буду використовувати для цієї мети). Зазначений акумуляторний блок має 9 батарей типу АА, з’єднаних паралельно в одну колонку (9 х 1.43V = 12.87V/1.85 Ач на стовпчик) х 36 стовпчиків, з’єднаних послідовно (36 х 1.85 Ач = 66.6Ah/12.87V акумуляторна батарея). Коли акумуляторна батарея повністю заряджена, вона показує 12.8V. Неймовірно приголомшливі 12.8 V/66.Акумуляторна батарея на 6 Ач, яка просто продовжує працювати і працювати, і працювати, і працювати. Однак, коли приходить час заряджати акумулятори, я витрачаю близько 45 хв, виймаючи батареї та вставляючи їх у 4 банківські заряди, які постачаються з акумуляторами, а потім ще 45 хв, виймаючи їх із зарядних пристроїв, щоб покласти їх назад у акумуляторний блок, що є королівським болем у дупі. Мені сказали, що для зарядки акумулятора в цілому знадобиться зарядний пристрій на 10 ампер. Однак я хочу зарядити саме до 12,8 В, з яких немає зарядних пристроїв з достатньою силою струму, які я можу знайти для цього. Мені сказали, що замість зарядного пристрою краще використовувати змінний блок живлення 12 В постійного струму 10 ампер, щоб я міг точно налаштувати заряд до 12.8 В точно. Питання 1. Чи правда, що я можу використовувати джерело змінного струму для зарядки акумуляторної батареї замість зарядного пристрою? 2. Поки я встановлюю постійну напругу змінного джерела живлення на 12.8V, чи правда, що немає небезпеки перезарядки, оскільки 12.8В вихід джерела живлення не перевищуватиме 12.8В акумуляторної батареї при повному заряді? 3. Коли 324 батареї AA Eneloop у батарейному блоці старіють, чи будуть 12.Вихідна напруга 8В акумуляторної батареї з часом падає до меншої напруги, що дозволяє мені перезарядити акумуляторну батарею, заряджаючи її з напругою 12.8V з часом? 4. Чи правильно мені сказали, що 10 ампер буде достатньо для зарядки 66.6 Ач, знову ж таки, сказано, що акумуляторна батарея виготовлена з 324 батарейок AA Panasonic Eneloop? Дякуємо за будь-яку допомогу, яку ви можете надати у цьому відношенні. Джон

У мене було чотири акумуляторні батареї Duracell AA, які добре працювали близько п’яти років, плюс-мінус рік. Я просто хотів зарядити їх, щоб піти, для моєї камери, і тримав їх у зарядному пристрої Duracell CEF14N, клас 2, близько 10-12 годин, і він все ще відображає червоне світло, а батареї досить теплі. Проблема в акумуляторах, зарядному пристрої чи моєму нетерпінні? Дякую, Девіде

Дякую, Стіве, за твій здоровий глузд і корисну інформацію. Мені пощастило з цим ліхтарем, йому вже більше 6 років. і ваші пропозиції дуже здійсненні, я знайшов запасні акумуляторні батареї на місці за розумну ціну, і спробую цей шлях після перевірки мультиметром та обробки за допомогою CRC 2-26. Якщо це не виправити, то це може бути тост. Щиро дякую.

Марсіє, відремонтувати чи замінити ваш ліхтар проблематично. Цей продукт має історію дефектів, які можуть бути відремонтовані, але не менше, ніж вартість заміни. якщо ви не можете зробити ремонт самостійно або не маєте друга, який може зробити це за вас. Однією з повідомлених проблем цього ліхтаря є внутрішня корозія. (Щоразу, коли я купую такий продукт, я обприскую ділянки акумулятора CRC 2-26, продукт, що продається в Home Depot, в електричному відділі, в 5 унціях. може. Це врятувало багато пристроїв, що працюють від батареї.) Корозія може бути проблемою вашого ліхтаря. Або це можуть бути якісь дефектні елементи AAA. легко перевірити за допомогою вольтметра, якщо є легкий доступ.

У мене є ліхтар Колмана, він має 4 знімні світлодіодні панелі, кожна з яких використовує 3 акумуляторні батареї AAA Ni-MH. В основі є 8 D-розміру Duracell, які, як я припускаю, заряджають ці панелі за потреби, і робили це протягом декількох років. Зараз дві з цих панелей не тримають заряд, вони не світяться, коли їх відокремлюють від основи, як інші, але світяться, коли їх прикріплюють до основи. Я не інженер і не знайомий з цим типом батарей, чи можу я припустити, що ці D-розміри є найкращим способом підзарядки цих панелей, і заміна цих AAA Ni-MH повинна вирішити цю проблему? Цей ліхтар важливий для мого аварійного набору і використовувався двічі тільки в цьому сезоні, коли у нас не було електрики протягом тривалого часу. Ненавиджу замінювати його, коли трохи знань і нові батарейки могли б все виправити. Дякуємо за вашу допомогу та досвід

Шукав інформацію про 1.2v Ni-Mh AA, який заряджається при 500mAh до 1.5v. безпечний або мені слід придбати зарядний пристрій, який заряджається з меншою потужністю? Можливо, дивлячись на зарядний пристрій NiteCore D2.

Я “старої школи”, де ємність нікель-кадмієвого елемента або акумулятора визначалася енергією, яку можна було витягти з заводської новинки під час ретельно підібраного десятигодинного розряду, який доводив елемент(и) з постійною швидкістю до практичної точки виснаження. Якщо виробник заявив, що ємність 5000 мАг, я повинен мати можливість взяти нову нещодавно вправлену комірку, застосувати постійне навантаження C÷10 і очікувати, що клітина буде подавати цей струм протягом десяти годин, перш ніж напруга різко впаде. Питання 1: чи є швидкість розряду C понад десять все ще стандартом для нікель-металогідридних елементів? Питання 2: Так само для літій-іонних та елементів зі збільшеною щільністю потужності?

Привіт, мені було цікаво, який тип зарядного пристрою мені знадобиться для індивідуальної зарядки нікель-металогідридних акумуляторних батарей у моєму Lexus rx400h

Я хочу подякувати Джеррі за його відповідь від 17 лютого 2016 року, я не бачив відповіді раніше і побачив її лише зараз, оскільки з певних причин не отримав жодного повідомлення на електронну пошту. Але велике спасибі Джеррі за вашу відповідь. Оскільки я не отримував сповіщень. Я припустив, що на мій початковий пост ніхто не відповів, тому мені довелося продовжувати шукати якомога більше інформації, щоб бути в безпеці, я також провів тестовий запуск на установці, де я імітував простий резистор, який заряджав 4 x AA 600mAH Ni Mh елементи безперервно протягом місяця, і температура батареї ніколи не підвищувалася, і залишалася прохолодною при швидкості крапельної зарядки приблизно 20 % від номінальної ємності, тому для своїх 600mAh елементів я використовував 220 Ом півватний резистор від джерела напруги між 12 і 13 вольтами і виявив, що все було в порядку, в моєму конкретному застосуванні час зарядки не був важливий взагалі, тому я міг жити з цим простим резистором, що обмежує максимальний зарядний струм, приблизно до 25 мА, дійсно, при такій швидкості 600mAh елементи потребують приблизно 36 годин для повної зарядки, і це не має значення, оскільки використання 4-х елементів типу АА, що використовуються в моєму додатку, призначене для резервного живлення в разі збою в електромережі, що дуже рідко трапляється у Великобританії, тому я був повністю впевнений і спокійний, що зарядка цих елементів без використання більш складних зарядних пристроїв або використання спеціальних мікросхем зарядних пристроїв було б надмірним вбивством. На моїй випробувальній установці я контролював температуру клітин, і вона ніколи не піднімалася на 1 градус Цельсія вище температури навколишнього середовища, коли вони були повністю розряджені. і приблизно така ж температура, як і навколишнє середовище при повній зарядці при струмі 25 мА. Я також проводив щотижневий тест на розряд, щоб перевірити, чи залишається повністю заряджений стан і ємність, як зазначено, і так, протягом 2 місяців він відповідав цій умові, я не знаю, що станеться, якщо пристрій, в якому він використовується, вимикати щодня, і тоді клітини ніколи не будуть повністю заряджатися менш ніж за 36 годин, якщо припустити, що він вмикається в першу чергу вранці, а потім знову вимикається, коли бізнес закривається, оскільки будь-який заряд, який він набуває, буде розряджатися протягом ночі. У будь-якому випадку, моя установка все ще проходить безперервне тестування, щоб визначити майбутнє і стежити за тим, скільки циклів часткової зарядки і повної розрядки я можу отримати від них на щоденних базах, а також на резервних базах. Майк

Майда Волк та Марті Сіммонс. Вибачте за затримку з публікацією цієї відповіді. Майда: Я відповів на ваше запитання (сподіваюся) вище 15.09.17 о 9:14, але забув додати ваше ім’я до повідомлення. Тепер до Марті: Протягом багатьох років я володів кількома побутовими приладами з акумуляторними батареями. Деякі з них були розраховані на зарядку протягом певної кількості годин; залишення акумулятора на зарядці понад цей часовий ліміт “може скоротити термін служби акумулятора”, або так було сказано в інструкції. Однак інші мої прилади: фотоапарат, зубну щітку та бритву можна залишати на зарядних док-станціях 24 години на добу 7 днів на тиждень, місяць за місяцем. без проблем! Очевидно, що схема зарядки підтримує заряд на безпечному рівні та/або повністю вимикає заряд після завершення зарядки. Підсумок: В інструкції до приладу повинно бути вказано, чи можна його залишати на зарядці безперервно, чи ні. Я залишаю свої бездротові навушники Sennheiser RS160 підключеними до зарядного пристрою після кожного використання. Світлодіод на правому навушнику вимикається, коли зарядка завершується, але я залишаю зарядний шнур підключеним до наступного використання. Я роблю це близько 3 років без проблем. Тож інструкція править. Немає інструкцій? Будь ласка, прочитайте вступну інформацію на початку цієї теми: “BU-408: Заряджання нікель-метал-гідридного акумулятора Знайте, як правильно заряджати, щоб помірно нагріти і запобігти перезарядженню.” Це пояснює, чому стримування (контроль) температури елемента має вирішальне значення для отримання повного заряду та продовження терміну служби елемента. До речі: я придбав ящик “надлишкових”, Panasonic 1100mAh, NiMH елементів принаймні 15 років тому. При ретельній зарядці більшість з них все ще працюють відповідно до специфікації. Ви згадували напругу холостого ходу тощо. Але ключовим параметром тут є струм, тобто потік заряду. Для того, щоб викликати потік заряду, напруга джерела заряду (зарядного пристрою) повинна бути більшою, ніж напруга акумулятора. Для того, щоб повністю зарядити акумулятор, напруга зарядного пристрою повинна бути більшою, ніж напруга повністю зарядженого акумулятора. Ось чому напруга зарядного пристрою вища за напругу акумулятора. Стів Холліс

Привіт, я будую кілька віддалених ультразвукових сеньйорів на батарейках, які використовують радіостанції LORA для передачі даних. Основна конструкція використовує 3 D елементи. У нас є 10 прототипів, які працюють і повідомляють дані. Я подумав, що було б круто поставити кілька маленьких сонячних панелей на коробку і подивитися, чи зможу я продовжити час роботи за допомогою невеликої допомоги сонця. Я модифікував один зі своїх пристроїв, щоб приймати сонячний вхід через діод до акумуляторної батареї. Це послідовний рядок, тому напруга акумулятора становить близько 3.6 для NiMH. Сонячні панелі невеликі і видають лише близько 5 В у відкритому стані. Я втрачаю про.3 В через діод. Я щойно налаштував його, здається, працює, просто не впевнений щодо зарядки стека з 3 елементів. Я завжди буду менше, ніж тоді.1C. Наша схема увімкнена на 1.2 секунди і вимкнено на 20 секунд (або 24 години) для цього тесту, тому ідея полягала в тому, що у вимкненому стані панелі будуть заряджати батареї, дозволяючи їм, можливо, ніколи не розряджатися в ситуаціях, коли ми читали лише кілька разів на день. Будь-яка порада? Це моя перша спроба зарядити акумулятор NiMH. Схоже, вони можуть бути досить складними, якщо ви поспішаєте або дуже стурбовані 100% зарядом. Моя схема буде працювати з вхідною напругою від 2.9 до 5v. Ми отримали 120 тис. зчитувань з 3 алкалінових батарей Dcell. Ця ідея сонячного заряду стосується лише акумуляторів NiMH. Чи можу я вбити акумулятори MiNH, надмірно заряджаючи їх? Додавання активної схеми закінчення заряду, ймовірно, не буде занадто складним.

Привіт, хлопці! Я щойно купив пилосос, що працює від акумулятора. Мені потрібно з’ясувати, як довго я повинен заряджати свій пристрій. В інструкції немає чітких вказівок ні на характеристики акумулятора, ні на характеристики зарядного пристрою, більше того, індикатор зарядки, здається, ніколи не вимикається. Я перевірив зарядний пристрій, це звичайний китайський 18V 0.2А, а акумулятор. NiMH-пакет 12В 1300мАг. Чи має це сенс? Чи потрібно використовувати зарядний пристрій на 18 В для зарядки акумулятора на 12 В? Якщо все гаразд, чи варто заряджати його за 1300/200 = 6.5 годин? Дякую!

Наука “заряджання”. це просто передача електричного заряду (електронів) від джерела (зарядного пристрою) до місця призначення (акумулятора). Деталі залежать від хімічного складу елементів живлення. Кажуть, що NiMH-елементи віддають перевагу “повільній” швидкості заряду (порівняно з NiCd-елементами), особливо для початкового заряду. Повільна швидкість заряду зазвичай оцінюється як одна десята С або менше. Ваш акумулятор має рейтинг C на 3000 мА-год (3 А-год), тому повільний заряд становить 300 мА. Отже, 100 мА було б гарною, дійсно повільною швидкістю початкового заряду. Скільки часу потрібно для повного заряду? 3000 поділити на 100 дорівнює 30 годин, але оскільки ваш акумулятор, сподіваємось, не розрядився, тобто: нульовий заряд (не дуже добре для акумулятора), 24 годин повинно бути достатньо. Якщо батарея стає теплою на дотик, вона, ймовірно, перезаряджена.

Чи не пошкодить моя базова станція для бездротових навушників мої акумулятори через перезарядку, якщо я ставлю їх на неї щовечора, щоб зарядити акумулятори?? Я використовую навушники максимум кілька годин на день, і вони, здається, працюють щонайменше тиждень, перш ніж батареї стають занадто слабкими (єдиною ознакою цього є спотворений звук, а на навушниках є зелений індикатор увімкнення, який стає все тьмянішим і тьмянішим у міру виснаження заряду батареї). Це так, звичайно, якщо я не кладу навушники на зарядний пристрій для зарядки, але я не забуваю вимикати навушники натисканням на тумблер увімкнення/вимкнення на навушниках після використання. Мені не подобається незручність очікування, поки навушники зарядять два внутрішні елементи Accu 800 mAH NiMH AAA, якщо я дозволю батареям висохнути, але я також не хочу перезаряджати ці два елементи і скорочувати термін їх служби, завжди кладучи навушники назад на базову станцію кожен день після використання. Напруга холостого ходу, виміряна на зарядних клемах базової станції, становить 7.5В, але при навантаженні 100-омним резистором падає до 3.0V. При навантаженні резистором 1K напруга падає до 6V. Крім того, коли батареї досягли 1.33 В на кожну під час заряджання, виміряний струм зарядки становить 50 мА. На базовій станції є лише один червоний світлодіод, який показує, що батареї заряджаються, і немає жодних інших ознак того, що батареї повністю заряджені чи ні. Оскільки я розбираюся в електроніці, я знаю, як вбудувати в базову станцію схему обмежувача напруги, щоб обмежити напругу зарядки акумулятора десь до 3 В.Від 0 В до 3.2 В для запобігання перезарядженню. Моя схема буде функціонувати як прецизійний шунтовий регулятор і обмежуватиме максимальну напругу. зарядка плаваючою напругою до 1.5В або 1.6 В на кожну комірку. Обмеження струму вже є частиною оригінальної схеми зарядки. Чи буде ця проста ідея з фіксацією напруги найкраще працювати, щоб отримати найкращий термін служби акумулятора під час заряджання?? Якщо цей метод є хорошим рішенням, то 1.5В/елемент максимум. працювати краще, ніж 1.6V? Останнє питання, чи краще заряджати NiMH-батареї щодня після кожного використання або почекати, поки батарея наблизиться до повного розряду, перш ніж заряджати її для найкращого терміну служби батареї??

У мене проблема з пошуком інструкцій щодо правильної зарядки NiMH акумуляторів для Mosquiro Magnet (MM). Виробник та інші продавці 4.Акумулятори 8 В 3А вказують тільки першу зарядку (24 години; зарядний пристрій 8 В, 600 мА). Мій ММ повідомляє про низький заряд акумулятора. Чи є спосіб дізнатися, скільки часу потрібно для перезарядки? Заздалегідь дякую.

Привіт, мені потрібна порада перед покупкою нового заряду акумулятора для мого Ebike. Це 24 вольта з 10 окремими батареями, з’єднаними між собою. Оригінальний зарядний пристрій намок і вийшов з ладу. Я купив дешевий 24-вольтовий зарядний пристрій на ebay, який працював деякий час, але батареї не тримали багато заряду, тому я замінив їх усі. Після цього зарядка зайняла цілу вічність (10-20 годин замість 5), і батарея сильно нагрілася. Зарядний пристрій вийшов з ладу і пластиковий корпус розплавився.Тепер я знаю, що це погано і скоротить термін їх служби. Дуже важко знайти зарядний пристрій на заміну. Є деякі, виготовлені для скутерів Razor, але я, дослідивши цю лінію, виявив, що вони призначені для свинцево-кислотних акумуляторів. Я думаю, що це той, який я купив, який розплавився. Якщо я куплю ще один такий і буду заряджати лише 5-6 годин, чи буде це нормально? Я дуже сумую за своїм ebike і розщедрився на нові батареї, прагну повернутися на дорогу.

Джиме, не знаючи більше про вашу заявку, мені було б важко дати конкретні та безпечні рекомендації. Натомість, я поділюся деяким своїм досвідом заряджання NiMH елементів. По-перше, терміни “протікання” і “плавання” при застосуванні до зарядки елементів, що не належать до свинцево-кислотного типу, можуть бути дуже проблематичними. Так, ми використовуємо ці терміни в загальному вигляді з елементами іншої хімії, але ми повинні розуміти, що ми знаходимося на хиткому ґрунті! По-друге, компанія Ace R/C виготовила зарядний пристрій, який автоматично переходить від звичайного заряду до безперервного “крапельного” заряду. Я використовую один з цих зарядних пристроїв вже більше двадцяти років без жодних негативних наслідків для NiCd та NiMH елементів. Нікель-металогідридні акумулятори в моїх літаках безперервно заряджаються всю зиму і дають тільки хороші результати! Протокол зарядки, який використовується в Ace R / C, називається “імпульсною” зарядкою. Цитата з інструкції до зарядного пристрою: “Виробники акумуляторів (такі як Sanyo) визнають концепцію імпульсного заряджання як кращу та безпечну техніку для заряджання як нікель-кадмієвих, так і нікель-металогідридних акумуляторів.” Якщо це вас зацікавило і вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, дайте відповідь. Стіве

У мене є інструмент з 6v маленькими гелевими елементами. Вони померли багато років тому, і замінити їх досить дорого. Вони, здається, плавають на рівні 1.46 в/елемент, який можна регулювати. коли прилад підключений до мережі. Струм зарядки обмежений маленьким адаптером змінного струму. Чи бачите ви якісь проблеми (окрім можливо тривалого часу зарядки) із заміною 6v гелевих елементів на набір з 5 NiMH і просто дозволити їм плавати при напрузі 1.44 в/елемент (або нижча фіксована напруга)? дякую JK

Привіт, я нічого не знаю про ставки заряду тощо. Однак я вкажу всі свої дані і сподіваюся, що хтось може мені допомогти. У мене є старий сканер Bearcat (200xlt), який використовував акумуляторний блок BP200, який містить 6 нікель-кадмієвих акумуляторів, 600mAh та 7.2 Вольт. Більшість людей відновлюють їх за допомогою NiMH-батарей, однак мій акумуляторний блок трохи піддавався корозії всередині, і є червоний дріт, який звідкись відірвався. Заміна. акумуляторна батарея з акумуляторами NiMH, 7.2 Vorlts і 1800 mAh. Я думаю, що моє питання полягає в тому, чи буде оригінальний зарядний пристрій (Uniden модель AD-140U), який подає вхідну напругу 120 В при 60 Гц і 14 Вт і вихідний постійний струм 12 В і 500 мА, працювати з новим акумуляторним блоком?? Якщо я пропустив якусь інформацію, щоб сформулювати правильну відповідь, будь ласка, дайте мені знати і дякую за допомогу.

До Аніти дякую за відповідь. Єдиний комерційний зарядний пристрій, доступний тут за доступною ціною, використовує швидку зарядку з.дельтаВ як умова зупинки заряду та відсутність датчика температури. Оригінальний зарядний пристрій, який мені потрібно замінити, використовував повільний заряд і мав датчик температури, тому я думаю, що зможу створити кращий зарядний пристрій, ніж комерційний, з декількома логіками зупинки зарядки та датчиком температури для додаткової безпеки. Звичайно, я буду використовувати 20 однакових елементів AA Ni-Mh.

Для арійця, щоб зробити цей акумулятор, вам знадобляться елементи 10AA, з’єднані послідовно, і щоб отримати 10Ah, вам знадобиться щонайменше 5 з цих 10 клітинних рядків, з’єднаних паралельно для загальної кількості батарей 50AA ЗАРАЗ, хоча ці клітини мають 2000mA кожна, при згрупуванні будуть деякі втрати, і вам знадобиться трохи більше 50, а 6-й рядок гарантує, що ви отримаєте вам 10Ah

Хтось сказав вам, що це небезпечно! це завжди небезпечно з накопиченою енергією, незалежно від того, який вид подивіться на www.theguardian.com/society/video/2016/nov/04/no-smoke-without-fire-e-cigarette-explodes-in-mans-p Акумулятор NIMH слід заряджати приблизно до 27 ~ 29 В при струмі не більше 160 мА, однак 1) вам слід шукати комерційний зарядний пристрій і 2) це слід робити тільки з відповідними акумуляторами! інакше це досить ризиковано

До Адама Морка Ні, це не так, однак це займе більше часу, щоб зарядити радіо, це скоротить термін служби акумулятора під час відключення електроенергії, в тому сенсі, що це спричинить один додатковий цикл заряджання/розряджання

Моє питання полягає в наступному: Я працюю у відділі, який працює приблизно. 60 ручних радіостанцій, які мають нікель-металогідридний акумулятор. В якийсь момент я знаходжу радіостанції увімкненими в зарядному пристрої. Тепер моє питання полягає в тому, чи скорочує це термін служби акумулятора або шкодить акумулятору, якщо в зарядному пристрої увімкнено блок?

Привіт, я хотів би побудувати повільний зарядний пристрій (0.1C) для акумуляторної батареї NiMh, що складається з 20 послідовно з’єднаних елементів AA 1600mAh (24 вольта). Хтось сказав мені, що небезпечно мати так багато елементів послідовно, тому що більш імовірно, що один з них вийде з ладу і поставить під загрозу весь пакет. Я хотів би керувати ланцюгом зарядки за допомогою ардуїно. Чи можете ви вказати мені на добре розроблену схему схеми зарядки? Чи потрібно контролювати напругу тільки всієї батареї або краще контролювати також напругу на половині батареї?? дякую.

Трохи заплутано. Я маю на увазі, що теплий, теплий, прохолодний. це суб’єктивно, залежно від людини. Було б набагато корисніше, якби ви могли вказати температуру вище температури навколишнього середовища або щось подібне. Цифри набагато корисніші за слова при описі та інтерпретації, а також при спробі досягти температури. Дякую, n0

Мені потрібен NiMH акумулятор 12В 10Ач. Тож я подумав побудувати його самостійно. Я беру загалом 14 елементів АА по 1.2V ємність 2000mAh. Я з’єдную 10 елементів послідовно, а решту 4. паралельно, щоб отримати акумуляторну батарею на 12В 10Аг. Чи правильно я роблю? Будь ласка, допоможіть мені, оскільки я новачок. Дякую!

Тож деякий час тому я купив traxxas stampede та акумулятор 5000 Milli amp, але коли я намагаюся зарядити його, він заряджається протягом 30 секунд, потім зарядний пристрій подає звуковий сигнал, кажучи, що це зроблено, коли я встановлюю його на максимальну напругу та Milli amp, зарядному пристрою потрібно лише 5 секунд, щоб зарядний пристрій подав звуковий сигнал, тоді, коли я встановлюю його на найнижчу напругу та Milli amp, він заряджається зі швидкістю, яка повинна бути за нормальної напруги та напруги, чи може хтось, будь ласка, допомогти мені

Я хочу зарядити свої акумулятори AAA та AA NiCad. Чи безпечно заряджати їх на зарядному пристрої Energizer NiMh. Модель chfcv2e?

Мені цікаво, які налаштування зарядки я б використовував для зарядки 4 D-елементів Nimh 10,000mAh, з’єднаних послідовно? Чи можу я навіть зробити це безпечно? Я знаю, що вони виводять 6 В, але я виходжу з ємності 10 000 мАг або 40 000 мАг? У мене є зарядний пристрій 680 AC, який я використовую зі своїми ліпосами, на якому написано, що він може змінювати інші типи акумуляторів, включаючи nimh, nice та pb. Отже, я хотів би використати його, якщо це можливо, а не купувати інший зарядний пристрій лише для d-елементів. Як я можу це зробити? До речі, це для робота мого сина, який використовує чотири батареї D і проходить через них як ні в чому не бувало. Дякую!

Елі, схоже, ви використовуєте правильний зарядний пристрій, призначений для акумуляторів 9В “транзисторно-радіо типу”. І такий зарядний пристрій повинен подавати лише струм заряду близько 25 мА. Такий низький струм не повинен призвести до вибуху акумулятора. Щось не складається. Можливо, зарядний пристрій несправний і застосовує занадто високу швидкість заряду!

Мені цікаво, чи має ваш висококласний зарядний пристрій моніторинг температури, оскільки цього не повинно статися з тим, що має. Крім того, зарядні пристрої вищого класу іноді мають змінний струм заряду, і ви не повинні перевищувати зазначений заряд. Зазвичай.5C. хороша межа. В принципі, якщо у вас є зарядний пристрій, який може подавати 5А в батарею з високим внутрішнім опором, можна зробити так, що батарея вибухне до того, як датчик температури встигне відреагувати. Якщо ви читали деякі з попередніх постів Едварда (і моїх), ваш зарядний пристрій повинен мати захист від перевантаження по струму, перенапруги, температури тощо, а також важливий захист від збоїв. таймер. Навіть коротке замикання зарядного пристрою з такими схемами захисту повинно призвести до вимкнення, а не до вибуху. Кілька питань: 1) Чи використовуєте ви налаштування за замовчуванням? 2) Які налаштування зарядного пристрою та ємність акумуляторів? 3) Ви впевнені, що це NiMH, а не NiCD? 4) Чи розраховували ви внутрішній опір акумуляторів на навантаження? 5) Чи налаштований зарядний пристрій на правильний тип акумулятора? Питання дуже прості, оскільки ваша проблема не повинна виникнути. Джеррі

На eBay я купив 6шт 9v Ni-Mh акумуляторів марки BTY. Мій зарядний пристрій високого класу. Через 2 години перший акумулятор, який я зарядив, вибухнув і навіть вилетів із зарядного пристрою. Думаючи, що це просто виробничий брак, я спробував інший. Вибухнув ще сильніше, викинувши річ ще далі. Не потрібно говорити вам, що я не намагався зарядити ті 4, що залишилися. З повагою, Елі.

Якщо мені це потрібно, то автономність акумуляторної батареї 24.0 vdc.50 Ah і використовую нікель-кадмієвий акумулятор 1.2 В постійного струму 500 мА.На 8 годин

Привіт Едвард Ми переходимо з LiFePO4 на NiMH через проблеми з доставкою. Я маю великий досвід роботи з усіма акумуляторними технологіями. Однак щодо тривалості життя. нам потрібно 6 років. Більшість виробників акумуляторів не наважуються брати на себе зобов’язання, тому що вони кажуть, що корозія кришок є проблемою. Мені потрібно буде дослідити, чому. Чи є у вас якісь коментарі з цього приводу ? Крім того, ваші коментарі та думки власників про визначення рівня заряду батареї є цілком правдивими. На нашому пристрої зі швидкістю заряду ~ 0.04C майже неможливо з’ясувати, чи заряджений він повністю чи ні. особливо при постійній зміні навантаження. з повагою

13 лютого 2016 року о 7:54 вечора Майк:. Привіт, Майку, є NiMH-елементи, призначені для зарядки в режимі очікування (наприклад, у мобільних телефонах) Привіт, Джоне! 28 березня 2016 року о 6:57 ранку Джон написав. Нарешті тут з’явилася людина з половиною мозку! (Я маю на увазі, як, хто має уявлення, що він робить) Процес кінцевої зарядки (решта 30% ємності) у NiMH і NiCd приблизно однаковий, генерація водню (протонів, насправді) і рекомбінація назад у воду більш виражена, що призводить до нагрівання і підвищення тиску. Нагрівання та підвищення тиску призводять до того, що напруга на акумуляторі підвищується або навіть падає, коли вироблення тепла занадто круте. Це не станеться на занадто низькому зарядному струмі, і ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ зарядний пристрій не буде правильно розпізнавати, коли потрібно зупинитися. Ось чому справді інтелектуальна зарядка використовує кілька методів припинення (підвищення температури, таймери тайм-ауту тощо).) Ось чому використання занадто низького струму. не найкраща ідея, німий зарядний пристрій заряджатиметься нескінченно довго. Ви знаєте. вентиляція акумулятора. це погано, тому що будь-який витік електроліту НЕ може бути поповнений, таким чином передчасно закінчуючи корисний термін служби.

Я зробив зарядний пристрій для мобільних телефонів з двома портами, кожен з яких має власну батарею Ni-Mh (4) акумуляторів, і тумблер, щоб запобігти їх розрядці. Крім того, я підключив обидва банки до власного USB з 1.Вихід 2А для швидшої зарядки телефону. Я використовую одну міні-сонячну панель, яка видає 6 В 720 мА на обидва банки. Скільки часу потрібно для зарядки обох комплектів батарей. Я намагаюся зарядити телефон з акумулятором на 3000 мАг. І як довго буде заряджатися мобільний телефон. З огляду на це. Чи потрібно мені більше сонячних панелей або що заряджати обидва банки. Будь ласка, допоможіть.

Привіт Едуард, у мене є набір рацій Motorola TLKR T80 EXTREME, які працюють на нікель-металогідридних елементах. Згідно з інструкцією, я повинен заряджати зарядний пристрій (що тримає дві рації) за допомогою адаптера змінного/постійного струму, на якому вказано 9В / 210мА протягом 14 годин. Інша модель радіостанції, рація T81 HUNTER, також постачається з автомобільним зарядним пристроєм на 9 В, який, на жаль, не продається окремо. Через це я купив альтернативний автомобільний зарядний пристрій, на якому написано 9V. 2.5 А на наклейці. Продавець сказав мені, що зарядка моїх рацій його автомобільним зарядним пристроєм не повинна бути проблемою, навіть якщо 250 мА відрізняється від 2.5 A. Це правда?

Що стосується температури, швидкості заряду та інших змінних, пов’язаних із зарядкою акумуляторів, загальновизнано, що одним з найкращих способів максимізувати корисну ємність зарядженого акумулятора є виявлення падіння напруги, яке відбувається при піковій ємності заряду. Для того, щоб виявити пік, рекомендується заряджати при 0.5C. При менш ніж.5C ви можете пропустити розряд (погано) або отримати помилковий розряд (погано для ємності). Так.5С збільшить температуру акумулятора під час заряджання, і я не знаю, чи температура або заряджання не на повну потужність швидше зашкодить акумулятору. Не перечитуючи всі чудові документи, зібрані на цьому сайті (я не працював над зарядами деякий час), я б дотримувався.5C і контролювати температуру, що має переваги зарядки до пікової ємності, а також є одним з найбезпечніших методів виявлення зарядного пристрою, що вибігає з ладу. Я зробив багато графіків і статистики, порівнюючи швидкість заряду з температурою, і виявив, що зарядка більшості (не всіх) акумуляторів при.5C під час моніторингу температури для підвищення температури хокейної ключки запропонував найкращий загальний метод. Тому вам потрібен алгоритм deltaT у вашому зарядному пристрої. Як я вже писав вище, вам дійсно потрібно стежити за температурою, часом і падінням напруги, а також за перенапругою, недостатньою напругою, низьким і високим струмом, в основному за всіма факторами, причому температура є найважливішим. Ви можете спалити свій будинок за допомогою погано контрольованого зарядного пристрою. Навіть правильно функціонуючий зарядний пристрій може запалити певні матеріали або завдати шкоди. Я використовую алюмінієвий радіатор під своїми батареями під час зарядки. Едвард надав багато порад щодо температури протягом багатьох років.

Зараз я використовую пристойні акумулятори (Eneloop AA і AAA) і пару пристойних інтелектуальних зарядних пристроїв (обидва можуть змінювати вхідний струм), але я щиро спантеличений всією інформацією, що плаває в мережі про NiMH акумулятори. Спочатку все здавалося дуже зрозумілим: Використовуйте якомога нижчу швидкість зарядки, щоб уникнути перегріву акумуляторів. 200 мА в моєму випадку. Потім почали з’являтися всілякі поради про “небезпеку” зарядки на занадто низькій швидкості. 0.5C здавалося мінімально прийнятною швидкістю заряду. Але спробувавши це (1000 мА для акумулятора на 2000 мАг), батарея все одно стає досить теплою, і це не може бути добре. Здається, у всьому цьому мало логіки. принаймні не логіка, яку я можу зрозуміти. Батареї не повинні перегріватися, але їх не можна заряджати при температурі менше 0.5C. ці два твердження здаються непослідовними. Чи може хтось дати остаточну відповідь на це, будь ласка? Яка швидкість заряджання для Eneloops 1900 mAh AA та 750 mAh AAA є найбільш підходящою?? 🙂

Безпечно? так, швидше за все, як.2c при такій ємності, ймовірно, не запалить навколишній тримач батареї. Але це не обіцяє нічого хорошого для терміну служби акумулятора. Кілька моментів, які слід врахувати: 1) Нікель-кадмієві акумулятори все ще доступні. Можливо, ви захочете ще раз поглянути на те, що змушує вас змінюватися. 2) Існують дуже недорогі інтелектуальні зарядні мікросхеми, які, швидше за все, запобігають перегріву, пам’яті тощо, властиві ланцюгам заряду з постійним струмом, що обмежують напругу. Я не встигаю за ними, щоб порекомендувати хороший вибір. Що станеться, однак, без якоїсь інтелектуальної схеми заряду, з часом корисна ємність зменшиться при тій самій виміряній напрузі (при 5.6v), і він нічого не буде захищати (залежно від струму розряду та тривалості роботи в режимі захисту). Я вважаю, що ваше передостаннє твердження стосується цього питання. Якось вам потрібно час від часу циклічно заряджати акумулятори циклом розряду / заряду. Можливо, ви захочете перейти на LiPO батарею залежно від того, скільки струму вам потрібно під час роботи від акумулятора. Здається, вони більше підходять для такого типу схеми захисту.

Я постачаю певне електронне обладнання, яке працює від батареї в режимі очікування протягом декількох годин у разі збою в електромережі. Раніше я використовував нікель-кадмієві елементи 4 AA 600mAh, тепер я змушений використовувати нікель-металогідридні елементи, і я скрізь шукав якомога більше інформації, оскільки не хочу ризикувати, що моє обладнання загориться або батареї вибухнуть. Мої нікель-кадмієві акумулятори були на струминному заряді 24/7 365 днів на рік з силою струму близько 25 мА. У мене не було жодних проблем, оскільки електромережа рідко виходить з ладу. Я просто використовую простий резистор потужністю 1 Вт на 220 Ом, щоб зробити це від напруги живлення близько 12. 13v нерегульований. Однак я спробував 800mAh Ni Mh елементи замість нікель-кадмієвих, здається, поки що немає проблем, але я хотів би уникнути перезарядки, тому я думаю використовувати регулятор напруги, а також схему обмеження струму, щоб якщо батареї повністю розряджені, під час зарядки вони не забирали більше 0.2c або 160mA, і коли напруга на клемах наближається до 1.4v на елемент і загальна напруга батареї 5.6v регулятор (LM317), який видаватиме максимум 5.6v або налаштовані на цю напругу, коли батарея наближається до цієї напруги, струм автоматично падає буквально до нуля, я експериментував з цим на своєму стендовому джерелі живлення, і тестована батарея досягла цієї напруги приблизно за 2 години, оскільки вони були частково заряджені, тому після досягнення 5.6v струм на моєму стенді впав до нуля. Чи безпечно мені використовувати цей метод ? якщо батарея має внутрішній розряд, напруга на клемах впаде і зарядний пристрій автоматично почне поповнювати заряд. Я десь читав, що навіть якщо акумулятор розряджається всередині, напруга на клемах може залишатися стабільною, тому ємність може постраждати, а дозарядка може не компенсувати втрату заряду через внутрішній розряд. Сподіваюся, якийсь експерт може мені в цьому допомогти.

привіт, у мене є Sony AAA 1.2 V 2600 mah ni-mh батареї, чи можу я зарядити їх за допомогою зарядного пристрою зі специфікаціями виходу 4.2v dc 500ma це дешевий китайський зарядний пристрій настінного типу, якщо я можу, як довго я повинен їх заряджати, дякую

Привіт. Я хотів би запитати, як зарядний струм впливає на час роботи акумулятора. E.g. Якщо я буду заряджати ті самі батареї з 0.1C, 0.5C і 1C, як довго вони прослужать. Також я десь читав, що нікелеві акумулятори діють за допомогою зарядного струму. Це означає, що при великому струмі вони важче заряджаються, а при малому струмі вони прослужать довше в застосуванні з низьким струмом. Це правда? Або краще заряджати іноді батарею з більшим струмом, якщо я заряджаю їх протягом тривалого часу з е.g. лише 0,1C? Дякую 🙂

Привіт, мені потрібно забезпечити функцію роботи від батареї для наших сигналізаційних продуктів. Я сподівався, що зможу отримати відповіді на деякі запитання. Я планую використовувати 7.2v @ 3000mAH NiMh акумуляторна батарея для продукту, що працює від батареї, який я планую, буде використовувати в середньому 100 мА. Я планую заряджати @ 0.2C і крапельний заряд при 0.03C. Я буду використовувати пікову напругу для перемикання між зарядом і струменевим зарядом. Майте на увазі, що виріб не є пристроєм, що працює від акумулятора, i.e. RC Автомобіль, але той, який підтримується батареєю для рідкісних випадків втрати змінного струму. Мої основні вимоги UL викладені нижче. Напруга при заряді: =95%, 6.85V Напруга при розряді:

Я пишу, щоб підтвердити, чи можна з’єднувати і заряджати NiMH акумулятори, що продаються тут, одночасно, чи потрібно купувати окремі зарядні пристрої для кожного акумулятора? Я розробляю робота, який використовує ці акумуляторні батареї, але ваші великі акумуляторні батареї не мають правильної форми, тому я використовував кілька менших (24В і 4.5Ah), які будуть підключені паралельно, щоб підтримувати напругу на рівні 24В, але мені потрібно знати, чи можна їх також заряджати разом.

Шановний акумулятор Ir. Едвард та інші, у мене є питання щодо акумуляторів типу nimh. Для мене безпечно налаштувати зарядний пристрій nimh так, щоб в кінці процесу зарядки початкова напруга моїх акумуляторів nimh була на рівні 1.6v замість 1.2v. Багато моїх колег роблять те ж саме зі своїми нікель-металогідридними акумуляторами, але вони не впевнені в тому, що їхні дії (налаштування нікель-металогідридних зарядних пристроїв) можуть завдати шкоди або спричинити небезпеку. До вашого відома, я та мої колеги займаємося певним хобі в приміщенні, яке вимагає максимальної кількості енергії від наших німх акумуляторів, і збільшення напруги акумулятора до максимально можливого значення, зберігаючи при цьому постійний струм, здається, є новою тенденцією серед нас. Я все ще дотримуюся традиційного способу зарядки власних акумуляторів, але нещодавно я відчув, що мене залишили мої колеги. Дякуємо, що поділилися своїми знаннями та досвідом зі мною та іншими читачами.

Чи можу я уникнути створення простого зарядного пристрою, який використовує постійний 0.05С струм для заряду акумуляторів, але. припускаючи послідовний стек, мав діод або два падіння з деякою додатковою зарядкою. В основному вищий струм до, скажімо, 1.3v, потім 0.05C після цього? Будь-хто?

Стівену, який написав 29 березня: Ви задавали багато питань, і, можливо, я можу допомогти вам відновити ваші радіостанції Sony. Щодо зарядного пристрою 120: Багато старих настінних зарядних пристроїв, схоже, мають низьку вихідну напругу, поки не підключено акумулятор. Ці зарядні пристрої мають оманливо прості схеми, деякі видають відносно чистий постійний струм; інші виводять дещо напівхвильовий, імпульсний постійний струм. Тому спроба виміряти вихідну напругу вольтметром може призвести до помилкових показань. вам знадобиться осцилограф, щоб переглянути форму сигналу на виході. Ось простий тест, який ви можете зробити: Спочатку виміряйте вихід на вольтметрі в діапазоні DCV, повтор на діапазоні ACV. Якщо рівень змінного струму дорівнює або перевищує показник постійного струму, або схема призначена для імпульсної зарядки, або конденсатор відкритий. Отже, вам потрібно зробити два тести: напруга з підключеним акумулятором. і тест ACDC. Ви можете зв’язатися зі мною безпосередньо за адресою: shollis158@gmail.com. Стіве

Привіт, сер, чи можу я використовувати звичайний 4.Зарядний пристрій постійного струму 5 В (500 мА) безпосередньо для зарядки 3.6 NiMH акумулятор (900mAh).Будь ласка, дайте мені знати довговічність та ефективність батареї, коли я буду використовувати її в такому стані.

Що може статися, якщо я залишу акумулятор заряджатися на пару днів? чи може це зашкодити акумулятору або моїй гвинтівці AEG.

У мене є клітини від GEN II Prius, і мені цікаво, чи підключаю я їх послідовно / паралельно з 20 модулів (14.2 вольтові серії) з паралельними парами, чи можуть вони плавати на 13.8-вольтовий зарядний пристрій у автофургоні, а потім заряджається генератором автомобіля під час буксирування? Чи є якісь переваги перед свинцево-кислотними 12-вольтовими акумуляторами для цього застосування. У мене є модулі для продажу на Ebay, але я можу використовувати їх для свого причепа. Одного разу я сподіваюся додати сонячні панелі до причепа, але не зараз. Дякуємо за будь-яку інформацію

Привіт, Алекс, висока температура скоротить термін служби акумулятора nimh !! немає сумнівів. якщо ви використовуєте 5.5V 100mA для зарядки одного 1.Елемент 2V 2100mAH. вам вдасться перевірити дані про струм заряду, якщо він не дуже високий, просто продовжуйте

Говорячи про зарядку NiMh при кімнатній температурі, як щодо тих сонячних садових ліхтарів, які мають один або більше 1.2v NiMh в ньому, що вимагає прямих сонячних променів для зарядки акумулятора? Чи не вб’є гаряча температура під сонцем акумулятор швидше? Яка ваша порада в цій ситуації? З іншого боку, чи можу я використовувати 5.5 V 100mA сонячна панель для зарядки однієї 1.2v 2100mAh акумулятор? Припускаючи, що буде лише 6 годин прямих сонячних променів. нічний час буде розряджатися через деякі світлодіоди. Дякуємо за вашу відповідь.

Привіт! Я планую побудувати зарядний пристрій для паралельної зарядки моїх 2x AA NiMH 1300 mAh акумуляторів. В даний час у мене є понижуючий трансформатор 750 мА (він позначений як такий), а також діоди 1N4001, які потрібно підключити в конфігурації мостового випрямляча. Що ще я повинен поставити? Найкраще, якщо я отримаю відповідь протягом 24 годин. Дякую цьому веб-сайту, який мені дуже допоміг. Заздалегідь дякую!

Привіт Едвард, у мене є кілька запитань, що стосуються як акумуляторів NiMH, так і акумуляторів NiCd та зарядних пристроїв. Я не впевнений, що ви знайомі з радіоприймачами Sony ICR-100 та ICR-120, але це старовинні радіоприймачі (з середини до кінця 1960-х років). У мене є по одній радіостанції, і вони обидві мають оригінальні зарядні пристрої, однак я підозрюю, що зарядний пристрій ICR-120 не працює належним чином. В основному, я читав стільки інформації, скільки міг знайти про радіостанції та заміну акумуляторів. Я читав, що в обох радіоприймачах використовується набір з двох нікель-кадмієвих акумуляторів, зварених між собою (кожна батарея повинна бути приблизно 1.2 вольта, 60 мАг). Я виявив, що можу замінити старі акумулятори на NiMH, що дасть мені багато покращень у порівнянні зі старими NiCd, наприклад, ємність, відсутність ефекту пам’яті тощо. Так чи інакше, у мене на замовленні є як набір NiMH акумуляторів, так і NiCd акумуляторів. Якщо я використовую NiMH акумулятори, яку потужність повинен мати зарядний пристрій (як в ідеалі, так і як min-max для правильної зарядки), (ці батареї будуть з’єднані між собою послідовно на загальну кількість 2).4 вольта і близько 40 мАг). Якщо я використовував нікель-кадмієві акумулятори, яку потужність повинен мати зарядний пристрій для них? Я намагаюся зберегти радіостанції якомога ближче до оригінальної конфігурації. Вони обидва поставляються з оригінальними футлярами для зберігання, навушниками, настінними зарядними пристроями та шкіряним чохлом для перенесення. Інше питання, яке у мене виникло, стосувалося оригінальних зарядних пристроїв для обох моделей. На зарядному пристрої 120 на інформаційній табличці зазначено, що він має 2.44 вольт на виході з 14 мА. Я можу виміряти лише 1.2 до 1.25 вольт на виході. Я вважаю, що це означає, що зарядний пристрій не працює. Якби я хотів виправити зарядний пристрій, що було б винуватцем всередині? Я відкрив корпус, і там мало що є, крім трансформатора, діода і конденсатора. Що стосується зарядного пристрою для моделі 100, це дивно. Насправді це футляр, в який ви вставляєте радіо, закриваєте його, і там є два штирі, які обертаються (щоб зробити настінну вилку), і ви вставляєте цю штуку в розетку. Мені довелося проявити винахідливість, щоб перевірити напругу цієї штуки, оскільки ви не можете отримати доступ до контактів для радіо, коли корпус закритий, і ви повинні закрити корпус, щоб підключити його до нього. У будь-якому випадку, коли я виміряв напругу на ньому, я отримав 5.Показання 2 вольт. На інформаційній табличці на зарядному пристрої вказано: Вхід: AC 105-125V (наступний рядок вниз має): 50/60 c/s 1.2VA Третій рядок вниз має: Вихід: DC 5mA MAX. Це все! Це вихідна напруга 5.2 вольта правильно для нікель-кадмієвого акумулятора на 2.4 вольта? Як я вже казав, я б дуже хотів зберегти якомога більше комплектів, принаймні зовні (не думаю, що когось хвилюватиме, що акумулятори були замінені на новіші та кращі, і я не проти замінити будь-які внутрішні деталі, якщо це можливо, на зарядному пристрої для обох моделей). Щиро дякую за будь-яку допомогу, яку ви можете мені надатиСтівен H.

Привіт. Я шукав зарядний пристрій для 1.2v NI-MH акумулятори-гумки (які занадто довгі, щоб поміститися в моєму звичайному зарядному пристрої) і купив один на ebay, який включав NI-MH / NI-CD / літій-іонну підзарядку серед своїх можливостей і виходів 1.2V/700mA 4.2V / 600mA. Мені надіслали іншу модель (сама по собі не проблема), яка має лише один вихід 4.2v-500mA і згадує лише Li-ion, а не NI-MH, який мені потрібен. Чи можу я, ймовірно, використовувати це для своїх NI-MH жуйок? Дякую за будь-яку пораду.

Привіт Едвард, у мене є питання в налаштуваннях зарядного пристрою mrc 989, я хочу зарядити 6 aa 1900 mah ni mh, моє налаштування. 400 mah, 6mv дельта V. таймер безпеки вимкнений, але через 7 годин він показує лише 1150 mah та 1.27v тільки це нормально? Чи є 4-канальний зарядний пристрій або послідовна зарядка кращою? Дякую більше енергії.

Не могли б ви люб’язно розповісти мені про 1-крапельне заряджання акумуляторів nimh? 2-em заряджає акумулятори сонячною енергією, тож з якими проблемами я можу зіткнутися? 3-як я вивчив, що нижче 0.5c зарядки методи відключення для nimh (на основі напруги та температури) не можуть працювати належним чином, і моя швидкість зарядки дорівнює 0.1c??

Привіт Карті, ви можете відкрити повністю злитий нікель-кадмій двома плоскогубцями, будь ласка, обережно поводьтеся з матеріалом в акумуляторі, він отруйний і легко піддається вогню. будь ласка, напишіть мені на електронну пошту zzrm316 @ 163.com Едвард

Я у 8 класі, і я роблю проект про батарею, і я хочу знати, чи можна відкрити повністю розряджену нікель-кадмієву батарею, якщо це так, як відкрити батарею, будь ласка, дайте мені знати електронною поштою.

Привіт Винод, так, це проблема, ця проблема залежить від конструкції зарядного пристрою, деякі зарядні пристрої можуть заряджати одну комірку, але дорого. Едвард zzrm316@163.com

У мене є два питання: 1) В даний час більшість ліхтарів використовують три акумуляторні батареї, тоді як зарядний пристрій, який я маю. це Energizer, який заряджає дві або чотири батареї одночасно, а не одну або три батареї. Моя проблема полягає в тому, як заряджати одну батарею або три батареї одночасно? 2) Чи можу я покласти повністю заряджену батарею і розряджену батарею разом і зарядити їх?? Будь ласка, допоможіть. Дякую! Vinod

що станеться, коли у мене буде AA NiMh 1.2v 2100mAh акумуляторна батарея заряджається при 3.6v зарядний пристрій для акумулятора? чи вплинуло це на батарею??

шановний Ridwaan, ні, 12В не є безпечним, ви можете вибрати зарядний пристрій з більшим струмом заряду, але не з вищою напругою, чому ви використовуєте нікель-металгідридні акумулятори у своєму автомобілі? будь ласка, напишіть мені для отримання більш детальної інформації zzrm316@163.com

Привіт. Який найкращий зарядний пристрій для використання на машині r / c. У моєму акумуляторному блоці вказано 7.2 вольта 900mAh nimh. Зарядний пристрій 9 вольт 100mAh. Чи безпечно використовувати 12 вольт з більшою ємністю мАг для швидшої зарядки?

як виглядають батареї, подвійний А? AA? Якщо це так, ви можете придбати акумулятори до 2650 мАг у будівельному магазині із зарядним пристроєм. Будь ласка, дайте відповідь із стандартним номером акумулятора. Джеррі

Привіт. Мої садові сонячні ліхтарі не працювали, тому я замовив для них нові батареї. Ni-Mh AA 600mah 1.2v але вони прийшли незарядженими. Моя проблема полягає в тому, щоб придбати відповідний зарядний пристрій для них. Я знайшов зарядний пристрій, але не знаю, чи сумісний він, оскільки мах значно вищий. Я думаю, що це було 1200 mah, але не надто впевнений. Дійсно не хочу більше витрачати гроші. Дякуємо за допомогу !

Шановний Мартін, не хвилюйтеся про перезарядку, зарядний пристрій може зупинити зарядку акумулятора, якщо він повністю заряджений

Я завжди повністю розряджав свої наполовину використані акумулятори NiMH, перш ніж ставити їх у повільний зарядний пристрій. Роблячи це, я сподіваюся, що зможу точно повністю зарядити акумулятори, не перезаряджаючи їх. Батареї. sanyo xxx 2700mAH, і згідно з інструкцією до зарядного пристрою, для зарядки 2700mAh знадобилося 12 годин. Будь ласка, допоможіть мені сказати, чи я роблю правильний метод, або у вас є якісь пропозиції. Дякую!

Акумулятор Sony має хорошу якість, і він готовий до.використовуйте батарею. Я думаю, що це не проблема, ви можете спробувати використовувати акумулятор, щоб перевірити, чи можуть вони працювати. і пам’ятайте заряджати його, коли він не може працювати, а потім спробуйте використовувати ще раз. електронною поштою на zzrm316@163.com якщо у вас є більше запитів

Привіт, я щойно придбав (8 травня 2014 року) Sony CycleEnergy NimH 2500 mAH, однак на упаковці вказана дата виготовлення жовтень 2013 року. Чи буде це проблемою? В цілому він був добре упакований, а магазин є однією з відомих роздрібних мереж в Індії. Просто скептично, оскільки я не можу дозволити собі ще один, і у мене немає варіантів повернення в Індії. Вдячний за відповідь. Дякую.

Майк Хьюлетт, я думаю, що статична електрика виникла від тертя, нікель-металгідридні акумулятори поставляються з дуже низьким зарядом, тобто для сафти. за більш детальною інформацією звертайтесь на електронну пошту zzrm316@163.com Едуард

Привіт! Я хотів запитати, чи можуть NMH батареї викликати статичну електрику на динаміку телефону, якщо рівень заряду батареї не збігається. (Щойно з упаковки, поставляється з мінімальним зарядом).) Я проводжу тестування для телефонної компанії, і я помітив, що ці батареї постачаються з дуже низьким зарядом. Якщо ви в цей час вдаритеся або торкнетеся акумуляторів, динамік телефону вимкнеться статично. Однак, якщо блок телефону заряджається більше 2 годин, статика зникає. Будь-які ідеї?

Лекс. будь ласка, надішліть мені фотографію, яка показує, як підключити акумулятори та сонячну батарею. на мою думку, краще не підключати ni-mh батареї в паралельній формі. оскільки вони мають різний опір і ємність. моя електронна пошта zzrm316@163.com ми радимо вам вибрати літієву батарею 3.7V 3800mah, лише одна літієва батарея зменшить проблему.

Ед Ми з моєю командою проводимо дослідження бездротового датчика, що перезаряджається. Ми використовуємо шість Sanyo HR-3UTGA 1.2V 1,900mAh батареї, розділивши їх на 2 паралелі з 3 батареями на паралель для живлення датчика. Потім ці датчики заряджаються за допомогою двох сонячних елементів 5V 50mA (0.25 Вт), підключених послідовно. Проблема, яку ми виявили, полягає в тому, що деякі батареї (можливо, кілька з 6) розряджаються незалежно від того, заряджаємо ми їх під гарячим сонцем, в приміщенні або в приміщенні з кондиціонером. Напруга постраждалих акумуляторів буде знаходитися в діапазоні від 0.01V. 0.04V. Ці батареї все ще можна заряджати до 1.4 В, однак, існує більша ймовірність того, що ці батареї знову вийдуть з ладу в майбутньому розгортанні. Будь-яка пропозиція щодо вирішення вищезазначеної проблеми? Чи не перезаряджаємо ми батареї і чи є якесь рішення, щоб запобігти цьому? Заздалегідь дякую.

Шановний Павло, будь ласка, встановіть максимальну напругу 9В, струм заряду 3.0А і час зарядки 60 хвилин. примітки!! перед зарядкою акумулятор повинен бути повністю розряджений. більше питань, будь ласка, надішліть електронною поштою на 13925239542@163.ком

Ед Я хочу зарядити NiMi 7.2V 3200mAH з шістьма D-елементами, використовуючи мій IMAX B6, але не можу з’ясувати, які налаштування використовувати. Я хотів би зарядити їх якомога швидше, допоможіть, будь ласка.

Шановний омар, скажіть, будь ласка, як встановити зарядний пристрій imax b6? на мою думку, якщо ви не встановите правильний спосіб зарядки акумулятора, акумулятор не буде заряджений повністю. Як кажуть нікель-металгідридні елементи, будь ласка, перевірте напругу, опір та ємність кожного елемента, якщо ви можете, будь ласка, дайте мені відповідь, якщо у вас виникнуть запитання щодо акумулятора zzrm316 @ 163.com я хлопчик з акумуляторною батареєю.Едвард

у мене rc battriy 7.2 v 2300m, nimh і зарядив його зарядним пристроєм imax b6, він заповниться за 30 хв, що дуже швидко, і батарея не заряджається, чому? чи можу я дізнатися про рішення? до речі, ця батарея нова, я зробив її самостійно в серійному виконанні

Дякую за пораду. завжди приємно почути від когось, хто має уявлення про те, звідки я родом. дякую !

струм заряду високий 16 Вт / 12 В = 1.33A. і я не знаю, як працюють захисні таймери, що запобігають перезарядці акумулятора. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, напишіть мені zzrm316@163.com

Привіт, я використовую наступний акумулятор та зарядний пристрій: http://uk.rs-online.com/web/p/products/6117328/ http://cpc.farnell.com/1/1/14126-battery-nimh-12v-aa-2000mah-12v-aa-1600.html Це комплект, що складається з 10 батарейок типу АА NIMH і вбудований в підсилювач, який залишається на зарядці до тих пір, поки не знадобиться. Сьогодні я виявив, що пакет перегрівся / протік, але у мене склалося враження від цього зарядного пристрою, що він [виправить це за допомогою таймерів безпеки тощо]. Чи не могли б ви порадити, чому це могло статися?

будь ласка, повідомте продавцю зарядного пристрою напругу та ємність акумулятора. я думаю, вони дадуть вам правильну пораду. більше питань, будь ласка, напишіть мені на електронну пошту zzrm316@163.com

Я хочу зарядити a: 8.4-вольтовий нікель-металогідридний акумулятор на 3300 мАг Я дуже мало знаю про те, який зарядний пристрій для нього слід придбати.

Ларрі, просто використовуйте 2100mAh NiMH замість 1600mAh, це буде добре працювати. і зарядний пристрій змінного струму 300 мА також буде добре працювати з акумулятором 2100 мАг ni-mh. У будь-якому випадку, будь ласка, зв’яжіться з zzrm316 @ 163.com для отримання більш детальної інформації. Едвард

Ларрі, ваш сканер, швидше за все, постачається з нікель-кадмієвим акумулятором, а зарядний пристрій, ймовірно, є лише джерелом живлення на 300 мА. Б’юся об заклад, що схема заряду, якщо така є, знаходиться в сканері. Насправді схема заряду може бути такою ж простою, як резистор для зниження струму до 160 мА, що є рекомендованою нормою для акумулятора ємністю 1600 мАг, коли не передбачено виявлення піків, температури та інших захисних функцій. Якщо ви можете помістити туди акумулятор на 2100 мАг, а схоже, що можете, оскільки ви запитуєте про батареї типу АА, я не бачу причин не використовувати його. Схема заряду в сканері все одно буде подавати лише 160 мА, якщо припустити, що вона обмежена акумулятором, що постачається, тому насправді зарядка нового акумулятора займе більше часу, приблизно 20 годин, але після зарядки у вас буде довший термін служби. Я купую акумуляторні батареї, які ви зазвичай знаходите в магазинах електроніки, виробництва Duracel. Зараз вони мають ємність до 2650 мАг і багато разів поставляються з недорогим зарядним пристроєм, який працює нормально. Я не думаю, що вони роблять всі вигадливі програмовані алгоритми виявлення заряду, які ви можете знайти за більші гроші, але вони ефективно виконують свою роботу. Я б тримався подалі від 15-хвилинних акумуляторів, вони ніколи не тривали для мене, оскільки швидкість заряду була занадто високою для якості батареї, і, як правило, вони нагрівалися для мене, використовуючи їх дешевий зарядний пристрій. Існує ряд дуже хороших програмованих зарядних пристроїв, можливо, Ед може порекомендувати свій улюблений, я побудував свій власний після того, як багато років грався з іншими. У попередніх повідомленнях я зазначав, що виявив, що дельта-температура / дельта-час виявлення заряду є більш надійним з кращою піковою ємністю, ніж тип дельта-напруги. У будь-якому випадку, переконайтеся, що ви отримали зарядний пристрій, який має датчик температури. Я б очікував заплатити близько 60 або менше за пристойний зарядний пристрій, і багато з них можна було б отримати менш ніж за 45. Удачі Джеррі

Майте сканер радіостанції pro 95 та pro 62. Чи можу я використовувати для акумуляторної батареї 2100mHa NiMH замість 1600 ? Він постачається із зарядним пристроєм змінного струму 300 мА. Можливо, мені слід використовувати окремий зарядний пристрій з автоматичним вимкненням. якщо вони його зроблять. З якою швидкістю було б найкраще заряджати і який зарядний пристрій можна запропонувати. також хтось знає про хорошу батарею типу АА, яку слід розглянути. Щиро дякую за будь-яку відповідь. Larry Larieb @ aol.com

1) Використовуйте будь-який надійний термометр проти акумулятора через 24 години, щоб переконатися, що температура не підніметься вище 100 градусів за Цельсієм, і все буде в порядку. Я сумніваюся, що ви отримуєте повний заряд, і я також вважаю, що ви можете завдати довгострокової шкоди акумулятору, заряджаючи його зі швидкістю 1/20. Мій досвід показує, що тривала зарядка низьким струмом (нижче 1/15) може погіршити продуктивність акумулятора. Якщо можливо, я пропоную вам налаштувати зарядку на.1С протягом 14 годин. Осторонь, вибачте мене, поки я вказую Френку, що велика буква “С” для позначення ємності була правильно використана нами обома. 2) Я пропоную заряджати акумулятори з тією ж швидкістю, з якою вони розряджаються в більшості, якщо не у всіх випадках. Ніколи не перевищуйте технічні характеристики виробника, якщо вони вказані. Єдиний раз, коли я б заряджав зі швидкістю вище 1А, це коли час має значення. Вища швидкість заряду збільшує температуру, що в більшості випадків є шкідливим.

Привіт Білл, я відповім, чекаючи Едуарда. 1) Використовуйте будь-який надійний термометр проти упаковки через 24 години, щоб переконатися, що температура не піднімається вище 100 градусів F, і все буде добре. Я сумніваюся, що ви отримуєте повний заряд, і я також вважаю, що ви можете завдати довгострокової шкоди акумулятору, заряджаючи його зі швидкістю 1/20. Мій досвід показує, що тривале заряджання низьким струмом (нижче 1/15) може погіршити продуктивність акумулятора. Якщо можливо, я пропоную вам налаштувати зарядку на.1С протягом 14 годин. До речі, вибачте мене, поки я вказую Френку, що велику літеру “C” для позначення ємності ми обидва використовували правильно. 2) Я пропоную заряджати акумулятори з тією ж швидкістю, з якою вони розряджаються в більшості, якщо не у всіх випадках. Ніколи не перевищуйте технічні характеристики виробника, якщо

Це чудовий сайт, я багато чому навчився, прочитавши все це. Я все ще трохи розгублений щодо своїх NiMH-пакетів: У мене є розумний зарядний пристрій, але він не має датчика температури. 1. У мене 4.8V 2000MAh живить радіо в моєму човні RC. Я запускаю модель раз на місяць або близько того. Я ніколи не можу точно сказати, який відсоток заряду акумулятора був використаний. Якщо я заряджаю його при C/20 (100 мА), чи можна залишити його заряджатися на 24 години? 2. Інший човен RC живиться від 6 клітин 7.2 В NiMH-пакети. Один на 3700MAh, інший на 5000MAh. Мій зарядний пристрій, що виявляє пік, має показники 1, 2 та 4 ампер. Я заряджав їх на 1 ампер, але, можливо, мені слід використовувати більш високі налаштування?

Алан, я припускаю, що ви не можете зарядити три елементи, що складають 3.6v пакет індивідуально? Я не думаю, що в порту USB є достатньо висока напруга (без регенерації вище), щоб зарядити 3.6v pack. Багато моїх одноклітинних NiMH вимагають 1.8v або вище для початкового заряду, ставлячи абсолютну мінімальну вимогу на 6v, припускаючи також граничне падіння напруги на lm317. Якщо у вас є змінний блок живлення, підключіть його до акумулятора з вбудованим амперметром, коли ви збільшуєте напругу для малювання.05 разів більше ємності акумулятора. Напруга, зчитувана в цей момент, плюс.6v, краще плюс 1.2v, буде мінімально необхідною кількістю. Використовуючи.6 вольт вимагатиме від вас побудови транзисторного джерела постійного струму на основі транзистора на відміну від lm317.

Привіт, Джеррі. В якості шкільного проекту ми повинні розробити схему зарядного пристрою для NiMH 3.6V батарея. Його потрібно заряджати лише через USB. Чи можу я зробити це, використовуючи лише джерело 5В від USB та LM317? чи я повинен змінювати напругу під час заряджання акумулятора?? Як я можу дізнатися, коли акумулятор повністю заряджений? З повагою, Магнусе

Магнусе, я написав власне програмне забезпечення за допомогою плати Arduino, оскільки там був графічний “щит” із сенсорним екраном з Ethernet та SD-картою, який я вважав корисним для інтеграції. Звичайно, це надмірно для зарядного пристрою, але я хотів мати всю гнучкість, щоб зробити це один раз і назавжди. Дельта T вимагає трохи більше логіки для виявлення, але графіки, які я зробив, змушують мене вважати, що вона безпечніша і точніша, ніж дельта V для NiMH акумуляторів. Я настійно рекомендую вам використовувати власний мікроконтролер, але він більш складний.

Привіт, Джеррі. Дуже дякую за вашу швидку відповідь і подальші Коментарі та думки власників. Я планую зробити інтегрований зарядний пристрій з використанням мікросхеми BQ2002/F. Він може відчути падіння на 2.5 мВ після піку, і використовує усереднення декількох вимірювань напруги. Але я думаю, що мені також потрібно буде додати деяке аналогове згладжування сигналу, оскільки струм зарядки буде трохи грубим від понижувального індуктора. Ваш коментар про те, що dT є більш точним, ніж PVD, є корисним, оскільки BQ2002 вимірює лише абсолютну температуру, а не швидкість зміни температури. Можливо, я буду шукати контролер з цією додатковою функцією. Або я можу написати власне програмне забезпечення, але було б непогано отримати щось “з коробки. З повагою, Магнус

Привіт, Магнусе. Як правило, струм заряду подається від зовнішнього аналогового джерела постійного струму, який контролюється мікропроцесором, як мінімум увімкненим або вимкненим, хоча за допомогою додаткової схеми постійний струм можна змінювати. Під час заряджання під навантаженням постійного струму напруга в більшості випадків безперервно контролюється мікропроцесорним АЦП, щоб мати можливість виявити падіння 5 мВ або менше на кожну комірку після аналогового або алгоритмічного згладжування. Щоб бути зрозумілим, так, напруга контролюється під час подачі струму заряду. Зверніть увагу, що це лише один із способів припинення заряду. Я виявив, що дельта-напруга не настільки точна, як дельта-температура, і для інформації Френка я написав V і T з великої літери, щоб підкреслити різницю, і, можливо, щоб роздратувати його також. Нарешті, зарядний пристрій повинен мати захист від максимальної температури та граничної напруги заряду, а також таймер відключення. Батареї загоряються. Період. До них слід ставитися дуже серйозно, заряджаючи при будь-яких значеннях, що перевищують.1C. Будь ласка, зверніться до моїх попередніх нотаток про правильне використання символу “C” щодо швидкості заряду. Все в задоволення, Джеррі, з найкращими побажаннями для Едуарда.

Дякуємо за надання цього корисного та дуже ґрунтовного ресурсу. У мене є питання про припинення заряду за допомогою “виявлення пікової напруги”: Напруга періодично вимірюється, щоб побачити, чи не досягла вона піку. Вимірювання проводиться під час протікання струму заряду. Або зарядка призупиняється для того, щоб зробити вимірювання?

Борис Краньц написав: у мене є ліпоелектрична батарея на 5000 мАг, 2 елементи, 7,4 В. один елемент був повністю розряджений і показує 0В. Я вважаю, що це неможливо виправити, лише замінити?! Інше добре. Борис, у мене була така ж проблема з ліпо 3S 2200mAh, коли один елемент впав до 0В після того, як я випадково залишив навантаження на батареї на ніч. Я відновив батарею (і елемент) невеликими зарядами в режимі NiMH на зарядному пристрої Turnigy Accucell 6, поки не було досягнуто 3 В/елемент, а потім використовував режим LiPo для нормальної зарядки.

Джеррі. Ви ж у нас експерт з акумуляторів, чи не так?? ваш коментар про акумулятор дуже професійний! Едвард zzrm316 @ 163.com

Морі, вам слід використовувати зарядний пристрій, що постачається, який є повільним зарядним пристроєм, який, на мою думку, не відрізняється від тих, що використовуються для мого HT. Як правило, без складної схеми (яку вам було б легко спроектувати / побудувати або відтворити на основі того, що ви є оператором-аматором) найкраще заряджати кожну батарею з постійною швидкістю.1C, де C. це ємність акумулятора, на відміну від Frank E вище. Отже, постійний струм 150 мА для 1500 мА та 220 мА для 2200 мА дасть вам рекомендовану швидкість заряду.1C. Більшість зарядних пристроїв для настінних бородавок, що постачаються, не роблять справді хорошої роботи з регулювання струму для постійного струму і, як правило, не забезпечують повного.1C спочатку, оскільки для цього може знадобитися вища напруга, ніж вона може забезпечити. Легко підключити джерело постійного струму за допомогою регулятора LM350. Фіксований запас більше 1.8-кратна напруга акумулятора зробить його джерелом для ланцюга постійного струму. Зверніть увагу, що ви повинні обмежити час зарядки до 15 годин для.1С, а також періодично перевіряйте температуру. C зазвичай використовується для позначення ємності акумулятора в мАг або міліампер-годинах. На випадок, якщо Френк все ще охороняє цей сайт, зверніть увагу, що я використовував правильний регістр для “А” в міліампер-годинах. Також, Френк, зверніть увагу, що я не можу прочитати цей дрібний шрифт, тому я можу не мати правильної кількості “L” у терміні “міліампер”. Нарешті, Френк, просто щоб пояснити, що символ “C” використовується не тільки для позначення ємності, а й для позначення ємності акумулятора. Озирніться навколо, і ви також знайдете це в документах IEEE. Я вибачусь за те, що неправильно не написав “A” з великої літери в mAh, поспішаючи відповісти на запитання Френка. Ризикуючи образити Едварда, який люб’язно надає відповіді на цьому сайті на благо всіх (і я зрозумію, якщо він мене забанить), я хотів би звернути увагу Френка на те, що символ ” часто використовується для позначення терміну A-shole, Moron зазвичай пишеться з великої літери, а іноді Idiot. Моя дружина пише з великої літери слово “Батхед”, але я думаю, що всі вони пишуться з великої літери, оскільки ці терміни є власними іменами. Я також хотів би думати, що люди мають більш ніж достатньо справ, а потім задавати питання, коли вони явно не хочуть або потребують відповіді,

Який найкращий зарядний пристрій для радіоакумулятора YAESU FT-60 HT, розрахований на 1500 мА та 2200 мА, які є абсолютно новими, і я хотів би зарядити їх правильно.Дякую Морі

у мене 5000mAh ліпоелемент 2, батарея 7,4 В. одна комірка була повністю розряджена і показує 0В. Я вважаю, що це неможливо виправити, лише замінити?! Інше добре.

Так, автор, безумовно, плутається з СІ та похідними від СІ величинами та одиницями тоді. або вони вигадали свої власні заплутані величини, використовуючи символи, що походять від СІ / СІ, наприклад, швидкий заряд 1С означає для мене швидкий заряд в 1 кулон, що може становити 1 ампер за секунду, 10 ампер за десяту частину секунди. C. це не ємність батареї, C. це ємність (здатність об’єкта зберігати заряд), дві дуже різні величини. Q або q. символ, що використовується для заряду 1 мАг дорівнює 3.6C [1 кулон. це ампер Секунда А.s або As. кулон-ампер і секунда. це базові одиниці СІ, тому ампер-година = 3600C] I використовується як символ для позначення струму, а не C. Це мАг, а не мах. мА, а не ма.

Френк, C. це ємність акумулятора в мах, тому.1С акумулятора на 1000 мАг. це повільна швидкість заряду 100 мА.

У статті кілька разів згадується величина C, а саме зарядка при напрузі менше 0.5C. заряд 0.1С швидка зарядка 1С. струминний заряд встановлений приблизно на 0.05C. Швидкість заряду 0.1 до 0.3C, на що посилається дотепник; Заряд (Q) в кулонах,? Температура (T) в градусах Цельсія? Ємність (C) в Фарадах?

З 40% DOD клітини (або з 4%), ви наближаєтесь до жодного, поки не видалите мертві клітини та не переставите банк, щоб отримати однакову напругу в банку. Якщо у вас не дуже дивне розташування комірок, я підозрюю, що погані комірки розподілені випадковим чином паралельно і послідовно разом з хорошими, щоб сформувати банк. Погані елементи будуть знижувати напругу батареї, даючи вам дуже мало енергії. Я не здивуюся, якщо напруга акумулятора впаде до рівня нижче корисного за лічені секунди. Рік

Том,, Кожен акумуляторний блок відрізняється, але я думаю, що можна з упевненістю сказати, що джерело живлення 15 В буде недостатньо високим для зарядки 14.4v батарея. Швидше за все, ця батарея погана і була джерелом несправності. Крім того, для NiCD та NiMH вам потрібно обмежити струм. Це проста схема з використанням LM350 або LM317 та резистора. Мало того, що вам потрібно перевищити напругу акумуляторної батареї в кілька разів, ви також повинні врахувати падіння напруги в ланцюзі заряду і кабелях, яке, як правило, буде в межах 1.2 до 1.5v діапазон. Тож я думаю, що відправна точка 18-20v буде приблизно правильною для 14.4v pack, але знову ж таки, це залежить від багатьох факторів, не в останню чергу від віку та стану елементів батареї. Крім того, якщо у вас є закорочена комірка в упаковці, необхідна напруга буде нижчою, що є неправильним, але важко виявити з невідомими батареями. Нарешті, якщо ви підключите необмежене джерело струму до акумулятора, який має низький заряд, він легко перевищить 1.33А від вашого джерела живлення 15 В. Огляньте свій магазин на предмет змінного джерела живлення в діапазоні 24 В, який також має обмеження струму. Вторинним підходом, дешевим, було б спробувати джерело живлення 15 В з вбудованим амперметром для перевірки струму. Тримайте струм нижче.26А і заряджається протягом 15 годин в перший раз. Якщо клітини не тримають 14.4v після зняття зарядного пристрою, то, швидше за все, у вас погана клітина. Багато 14.4v батареї перевищують 17v при початковій зарядці. Прошу вибачення у Еда, оскільки я не маю наміру викрадати його дошку. Я просто люблю заряджати акумулятори і знайшов науку, деякі з яких дуже добре пояснюються на цьому сайті, захоплюючою. Щось з моїм обсесивно-компульсивним розладом повинно спрацьовувати, коли я бачу незаряджений акумулятор. Джеррі

Ніхіл, я мав на увазі, що при.Швидкість заряду 25C рекомендований час заряду становитиме 6 годин. Знову ж таки, я б рекомендував швидкість заряду.1C, щоб уникнути перегріву та потенційної пожежі, якщо у вас є час. Тоді рекомендований час заряджання становитиме 15 годин. Я мав на увазі стандартний загальний заряд 1.5-кратна ємність для акумуляторів, а не те, що ви заряджаєте з такою швидкістю. Знову ж таки, термістори недорогі, а мікросхема PIC має A2D-перетворювач, що дозволяє їм легко відчувати температуру. Ви заряджаєте з недостатньо високою швидкістю, щоб розумний зарядний пристрій міг виявити пік на NiMH, але ви можете підвищити ефективність та безпеку, використовуючи схему тестування температури. Джеррі

Я знайшов гарний 14.4-вольтова дриль Makita, яку хтось викинув. Він має 2.6 Ah NiMh акумулятор. Але він не має зарядного пристрою. Новий зарядний пристрій дуже. а гроші краще витратити на нову дриль. ЯКЩО я не можу використовувати блок живлення для його зарядки. Я маю доступ до буквально сотень джерел живлення на роботі. Наприклад, я щойно знайшов маленький 15v, 1.33 ампер, але це імпульсний блок живлення. Чи можу я використовувати це, за умови, що я не залишу акумулятор без нагляду? Якщо ні, то яким буде належний рейтинг для зарядного пристрою для зарядки цього акумулятора? (Я зрозумів, що ви НЕ рекомендуєте зарядні пристрої PS на основі нікелю, але це або так, або викинути його.) велике спасибі

Привіт Джеррі, дякую за відповідь. єдине, що ви можете зробити, це встановити максимальний час до 6 годин, використовуючи 1.5C загальний заряд при.25C вибачте, я не можу зрозуміти це твердження. Ти мав на увазі, що починає заряджати з 1 вольта?5C і знижує швидкість до 0.25C в кінці? Чи безпечніше заряджати при 1.5C(1.2A), що набагато вище, ніж 0.25C.Моя схема ніколи не заряджає повністю заряджений або частково заряджений акумулятор. він заряджає тільки розряджені акумулятори. ось чому я обираю зарядку з постійним часом і уникаю термісторів. Також, якою може бути мінімальна напруга розряду для 12v NIMH акумулятора (навантаження близько 70 мА) ? з повагою, Ніхіль

Ніхіл, я припускаю, що ви не використовуєте температурний зонд, тому ви все одно обмежені в тому, що ви можете робити з розумним зарядним пристроєм. Крім того, з такою швидкістю заряду заряджати батареї дещо небезпечно, оскільки вони можуть перегрітися і спричинити пожежу. Я зробив це сам, і я дуже добре знаю про зарядку акумулятора. Оскільки у вас немає датчика температури, єдине, що ви можете зробити, це встановити максимальний час до 6 годин, використовуючи 1.5C загальний заряд при.25C. Максимальна напруга заряду становить 24 В, хоча багато зарядних пристроїв набагато консервативніші. Максимальна напруга заряду 2В на елемент буде вважатися лише аварійним відключенням, а не показником повного заряду акумулятора. Інший підхід, який може знизити ефективність вашого зарядного пристрою, полягає в тому, щоб заряджати протягом 10 хвилин, а потім зупинити, дати напрузі акумуляторної батареї встановитися протягом однієї хвилини, а потім виміряти напругу. Якщо напруга дорівнює або перевищує 1.41В (деякі рекомендують до 1.46v) тоді пакет заряджається. Якщо напруга нижче 1.41v продовжити з іншим циклом заряду. Я пропоную вам додати термістор до зарядного пристрою як мінімум. Якщо ви це зробите, будь ласка, поверніться і напишіть, оскільки існують інші прості альтернативні способи більш точного визначення пікового заряду та підвищення ефективності вашого зарядного пристрою. Джеррі

Привіт. я намагаюся зарядити 12v 800mAH(1).2v10cells AA) NimH акумулятор. я заряджаю його за допомогою lm317 як джерела постійного струму. протягом усього процесу зарядки однаковий струм 200 мА (0.25C) дає.запуск/зупинка зарядки і запуск/зупинка розрядки контролюється PIC. Тож він ніколи не виходить за межі заздалегідь визначеного значення. моє питання полягає в тому, що під час заряджання напруга акумулятора падає від 15 до 17.3v і так температура. яка може бути максимальна напруга при такому струмі і швидкості зарядки? А також, що буде кращим припиненням заряду. максимальна порогова напруга або час. Я не хочу ускладнювати свій зарядний пристрій, роблячи його інтелектуальним зарядним пристроєм. я також готовий піти на компроміс зі швидкістю зарядки, оскільки час зарядки може становити до 8 годин. дякую Nikhil

Дейве, Ваше твердження не має жодних підстав, оскільки я провів тестування, і я припускаю, що Едвард та інші погодяться з цим. Крім того, як ви визначаєте початковий заряд або автоматичне вимкнення при повному заряді? Це неможливо зробити, не розрядивши акумулятор. Я ще не бачив надійного способу вимірювання заряду або ємності акумулятора. Це не можна зробити лише напругою. Ви повинні виміряти падіння напруги з часом, і це настільки сильно залежить від батареї, що це абсолютно ненадійно. У мене є графіки і дані, які без сумніву демонструють, що швидка зарядка при.5C заряджає батарею до повного заряду більш надійно та ефективно, ніж повільний заряд. Я маю ряд графіків, які показують збіжність dTdt з NDV і вважаю його надзвичайно надійним. Крім того, використовуючи dTdt, я можу виявити підвищення температури набагато надійніше, ніж повільну зарядку. Мій зарядний пристрій зазвичай запускається нижче 85 градусів F, що стабільно нижче, ніж більшість повільних зарядних пристроїв на таймері. Нагрівання впливає на термін служби акумулятора. Якщо ви поставите заряджений на 80% акумулятор на 15-годинний повільний зарядний пристрій, ви, швидше за все, перевищите 85 градусів або навіть 100 градусів. Зарядний пристрій, який я побудував, має всі звичайні засоби захисту, такі як dTdt, NDV, таймери, максимальна ємність, початкова напруга, максимальна напруга і т.д. і т.п. Він падає до.05c при повному заряді або можуть бути налаштовані на.1С на додаткові 30 або 60 хвилин для поповнення заряду акумулятора. Я вважаю, що поради Едварда на цьому сайті є бездоганними для практичного та ефективного заряджання як NIMH, так і NICD акумуляторів, Джеррі

У статті абсолютно невірні дані! Режим швидкої зарядки руйнує акумулятори. Чому вони пишуть фігню? Вони хочуть зробити свій крок до продажу, або вони ідіоти. Пристрій повільної зарядки з автоматичним вимкненням на основі виміряної ємності акумулятора продовжить термін служби батареї понад 1000 циклів.

Отже, щоб зарядити акумулятор, який струм подається на позитивну та негативну клему?(негативний струм до негативної клеми або що?)

Мені потрібна порада чи допомога. Будь ласка, Ед або будь-хто з досвідом! У мене є зарядний пристрій Imax B6 та ліпоелектричний акумулятор 2S 5000 mAh. Коли я встановлюю зарядний пристрій за інструкцією (Lipo-2S-7,2V-5000mAh відсікання-360 хв відсікання, макс 8,4V-5A зарядка або менше 2A, 3A), він зазвичай говорить про розрив з’єднання, або він починає заряджатися і каже, що він повний, але кожна комірка знаходиться на 3,5V. Погода, коли я заряджаю його або заряджаю баланс, він не заряджає більше 3,5 В на комірку. Акумулятор абсолютно новий, це перший заряд після розрядки в машині RC. Автомобіль налаштований на відключення на 3.0В, але він не піде після того, як я проїхав його протягом 10 хв.

Я відповім Жаку, але Едвард буде більш професійним: Жак, якщо ви використовуєте постійну напругу з обмеженням струму, а обмеження струму утримується не більше.1С, тоді ви будете безпечно заряджати батареї і досягнете 100% ємності. Ви також повинні використовувати монітор температури, щоб бути в безпеці. Це все передбачає, що ви керуєте своїм зарядним контуром так, щоб постійно підтримувати обмеження струму. Якщо схема обмеження струму не активована, то ви будете працювати в режимі постійної напруги, а це небезпечно на високому рівні, і не дозволить акумуляторам досягти повного потенціалу на низькому рівні (струму заряду). Також, схеми для обмеження заряду до.1С дуже легко побудувати за допомогою регулятора LM317 з резистором відчуття струму послідовно з навантаженням, прив’язаним до загального. LM317 буде підтримувати 1.25В від виходу до загальної, використовуючи цю напругу 1.25 розділити на.1c, ви можете встановити чутливий (і обмежувальний) резистор на будь-який практичний струм заряду до 3А, припускаючи, що lm350 використовується замість 317, або до 1.5А для 317. Тому я б не покладався на схему обмеження струму від джерела живлення, коли ви вважаєте, що можете побудувати кращу схему зарядки менш ніж за 5 доларів США. Деякі джерела живлення з обмеженням струму працюють дуже ефективно в якості зарядного пристрою, знову ж таки, припускаючи, що межа струму є змінною або відомо, що вона підтримується на рівні менше, ніж.1C. якщо обмеження струму вище, ви можете використовувати таймер для обмеження часу заряду, але це ризиковано і повинно використовуватися з температурним датчиком. Джеррі

Я будую систему резервного копіювання / зарядний пристрій з використанням Ni-mh акумуляторів. (Я знаю, що свинцево-кислотні були б кращими, але мені потрібно використовувати Ni-mh). Чи буде нормально, якщо я буду заряджати їх постійною напругою / струмом з обмеженим зарядом. Я припускаю, що клітини не будуть перезаряджатися, якщо я обмежу напругу? Але також я не отримав би повного потенціалу від батарей? Чи досягне клітина з часом повної ємності?

Шановний Джеррі, мені здається, що ви дуже професійно працюєте з нікель-металгідридними акумуляторами. на мою думку, NDV тримає 5 мВ на комірку при.5C та 1C добре контролюватимуть відключення заряду. перевірте, чи погані клітини мають нижчу напругу (менше 1 В), і проаналізуйте, чи є клітини нормальними чи поганими.

Ще одне питання: для нікель-металогідридних акумуляторів в діапазоні 2400mah, що б ви вважали хорошим стабілізуючим попереднім зарядом при.5c час? Попередній заряд дає акумулятору час для стабілізації як температури, так і напруги. Я використовую постійний струм, очевидно. Я думав про використання імпульсного заряду в будь-якому випадку.5c або 1c з меншим робочим циклом у моєму попередньому заряді. Якісь думки з цього приводу?? Я знаю, що прошу багато, але чи існує ідеальний алгоритм для акумуляторів nimh такої ємності, заряджених як окремі елементи? Дякую, ваші статті дуже інформативні!

Привіт Ед, радий, що знайшов цей сайт. Мої діти проходять через батареї типу АА як божевільні, і я купував energizer nimh та інші, які мають ємність від 2300 до 2650mah. З часом батареї перестають заряджатися на 15-хвилинному зарядному пристрої, тому я побудував власний мікропроцесорний зарядний пристрій з комп’ютерним інтеейсом для вторинного контролю та реєстрації. Здається, що якщо я кілька разів глибоко циклічно заряджаю батареї, вони почнуть заряджатися на 15-хвилинних зарядних пристроях. Деякі мають нижчу напругу (менше 1 В) при заряді, і знову ж таки, глибокий розряд з подальшим швидким зарядом, здається, зцілює їх. Питання, які я маю, стосуються алгоритмів зарядки, оскільки я використовував 2.4ампер, що становить приблизно 1c. Це звучить високо за вашими стандартами, тому я міг би (з вашим підтвердженням) скоротити до.5c. Хоча я помічаю, що більшість батарей нагріваються з dT / dt більше 1 градуса на хвилину при рівномірній температурі.5c, і вони ніде не заряджені. Це все однакові марки з різним dT / dt. Чи розстріляні ці батареї? Крім того, при.5c, здається, що люди діаграмують кращі падіння NDV, ніж 5 мВ на клітину. То який найкращий NDV на комірку.5C та 1C? Наразі моє програмне забезпечення для заряду шукає 10mc NDV з максимальною температурою 140F і планує також додати dT / dt, але знову ж таки, мій досвід показує, що більшість батарей перевищують наш 1 градус на хвилину навіть після стабілізації при 5-хвилинному попередньому заряді.

Едварде: Я сподіваюся, що ви зможете мені допомогти. Я намагаюся створити велосипедне світло на сонячних батареях, використовуючи NiMH батареї. Моя проблема полягає в тому, що, хоча я вчусь, як це все поєднується! Я намагаюся створити цей ліхтар з оптимальною комбінацією:. невеликий фізичний розмір. легко заряджаються (сонячні). тривалий час роботи. Надзвичайно яскраві ліхтарі Я знайшов сонячну батарею для зарядки акумулятора, яка, здається, є золотою серединою з точки зору вольт (5 В), ампер (40 мАг) і фізичного розміру (58 мм х 39 мм), що добре поєднується з моїм дизайном. Батареї. це область, де мені справді може знадобитися ваша допомога. Я був готовий зупинитися на NiMH, поки не знайшов низькорозрядні NiMH. а потім нові батареї LiFePo4. Моя концепція дизайну полягає в тому, щоб зробити це якомога меншим. Фізично є місце для будь-якої комбінації до 3 батарейок типу АА, але оскільки батареї, ймовірно, будуть найбільшими витратами, найкраще використовувати одну або дві, або використовувати менш дорогий тип батареї. Отже, ось кілька запитань, на які, сподіваюся, ви зможете відповісти та пролити трохи світла! Що ви думаєте про низький розряд NiMH? Не всі користуються велосипедом щодня, тому було б чудово, якби батареї не розряджалися через невикористання. Або мені слід поглянути на NiMH великої ємності? Акумулятори NiMH зазвичай говорять про 1000 циклів заряду. Але що станеться, якщо сонячний зарядний пристрій постійно вмикається і вимикається, намагаючись поповнити батарею? Було б непогано отримати 1000 днів, або майже 3 роки від батареї. але я стурбований тим, що щоденне використання може вплинути на кількість циклів заряду. Крім того, я припускаю, що має бути якийсь контроль, щоб не перезаряджати батареї? Чи можу я використовувати сонячний зарядний пристрій для зарядки літій-залізного (LiFePo4)? Я не знаю, яким має бути відповідний мАг, враховуючи, що я намагаюся зробити цей ліхтар якомога меншим, яскравішим і потужнішим.- так що я знаю, що десь повинен бути компроміс. Я планую використовувати два світлодіоди, які загалом будуть малювати 40 мА. Отже, будь-яка допомога, яку ви можете запропонувати, буде дуже вдячна! Дякую, Роб Декер rdecker@x-media.com

Для нових акумуляторів мій зарядний пристрій Maha MH-C9000 радить перерву в зарядці з 0.1C. Тож я почав цей процес з набору новеньких Eneloop XX. На мій подив, батареї (які, ймовірно, були майже повністю заряджені) спочатку отримали заряд, що перевищує їх повну ємність, що наштовхнуло мене на думку про сильну перезарядку. З іншого боку, напруга 1.49В не надто висока (на даний момент батареї 900 мАг отримали 1050 мАг і все ще заряджаються). Чи може хтось пояснити, чому зарядний пристрій обирає таку поведінку? Дякую, Германе

Шановний Rick NJ. Ви так професійно працюєте з сонячною панеллю та нікель-металгідридним акумулятором за вашою пропозицією! дуже добре! Моя електронна пошта. zzrm316 @ 163.com, і я багато років працюю інженером з нікель-металгідридних акумуляторів. сподіваюся часто контактувати з вами

Андрію, я не експерт з акумуляторів, але поінформований про батареї. Поки не з’явиться хтось з кращими знаннями, ось що я можу запропонувати:. Q1. Спочатку ми переживали, що батарея вибухне. Чи є така можливість, враховуючи низький струм, що надається? Оскільки ви говорите про NiMh, малоймовірно, що він вибухне, особливо з таким низьким струмом Q2. Чи заряджати батарею з 9.6v або 1.2v, оскільки це заряд на кожній комірці? Оскільки ви сказали, що це 9.6v, я припускаю, що ви отримуєте доступ до нього як до пакета (з 8 послідовно з’єднаних елементів), а не до кожного з 8 окремих елементів. Коли ви отримуєте доступ до нього як до пачки, ви заряджаєте його як 9.6v. Однак, якщо ви розбиваєте батарею на частини (фізично або просто підключаєтесь до кожного елемента окремо), то ви заряджаєте її при напрузі елемента як 1.2v. У будь-якому випадку, ваша зарядна напруга повинна бути вищою, ніж напруга пачки/елемента. Для 1.2v елемент, 1.8v-2.8v працює добре. Для 9.6v, я використовую трохи більше 11’ish до 13v працює добре. Я можу закачати 1С у свій 11-вольтовий акумулятор на 13 вольт. (1С заряджає батарею на 1 ват-годину за 1 годину.) При меншому струмі вам не потрібна така висока напруга (менше втрат). Ви можете подивитися на це таким чином: Струм. це те, що зберігається, але напруга. це те, що штовхає його всередину. Якщо ви витрачаєте всю свою енергію на штовхання, то після того, як ви зайшли, залишається дуже мало енергії. Отже, якщо ви встановите вихід панелі потужністю 1 Вт на вдвічі більшу напругу, ніж потрібно, ви отримаєте лише 1/2 струму, який потрібно зберігати. Звичайно, батарея не на 100% ефективна в перетворенні енергії в хімічну енергію для зберігання. Ви вставляєте 100 мАг, батарея, ймовірно, зберігає близько 2/3 або 3/4 цього Q3. Враховуючи низький струм, буде важко визначити, коли він закінчить зарядку. Для цієї програми не потрібно щоразу повністю заряджати батарею. При такому низькому струмі, як би ви порадили визначати, коли він досить повний? Закінчення NiMh зазвичай базується на NDV (негативна дельта-напруга) близько 5 мВ. Вам потрібна досить хороша схема, щоб виявити 5 мВ з 1.2. dT/dt або dV/dt. інші методи. Все це вимагає досить складної електронної схеми. Отже, ви або використовуєте сонячну панель для живлення зарядного пристрою, витрачаючи енергію на перетворення, або ви робите оцінку. Якщо у вашій батареї є, скажімо, 8 хороших елементів типу АА, ви будете говорити про 16-20 Вт (ват-годин) потужності. Якщо ваша сонячна панель потужністю 1 Вт, вам знадобиться 16-20 годин, щоб зарядити її повністю. Ви можете оцінити, виходячи з цього 4. Я ще не вибрав сонячну батарею, але вона повинна бути дешевою. 24 години на. Чи є у вас якісь рекомендації щодо напруги та струму, щоб отримати? Для зарядки 9.6v, джерело 12-13 вольт повинно працювати добре. Вольт, помножений на струм. це ваші Ватти. Отже, 12-ватна панель дасть вам 1А при 12 вольтах. Необхідна потужність залежить від розміру акумулятора. Вам потрібно принаймні 1/10. Якщо ваша батарея. це 8 батарейок типу АА, як у моєму прикладі в Q3-відповіді, для зберігання від 16 до 20 ват-годин потрібно близько 1.6 до 2 ват-годин (якщо у вас є 10 годин сонця там, де ви живете). Набагато нижче 0.8 Вт (1/20 з 16), у вас може не вистачити струму навіть для того, щоб зробити вм’ятину. Ви втрачаєте всю енергію на передачу, перетворення і т.д. і нічого не потрібно зберігати. Отже, щоб заряджати при 1/10 протягом 10 годин, але у вас є лише 5 годин сонця, вам потрібно подвоїти потужність панелі. Якщо ви хочете, щоб це було дешево, ви шукаєте неправильне рішення. Щоб заряджати і розряджати щодня, ви, швидше за все, витратите в рази більше на панель і батареї, ніж, скажімо, на хорошу акумуляторну батарею з великою ємністю і високим циклом. скажімо, з достатньою потужністю, яку ви заряджаєте раз на місяць за допомогою звичайного зарядного пристрою від мережі змінного струму. Я використовую кілька сонячних тротуарних ліхтарів на своєму газоні. Щороку мені потрібно замінювати акумулятор через надмірний розряд та суворі умови на вулиці. З точки зору грошей, мені краще використовувати звичайну підзарядку від мережі змінного струму, окрім проблем із зарядкою або заміною акумулятора. Я насправді розглядаю можливість перетворення її на зарядку змінного струму з цілоденним струменем (1/20C). З підзарядкою змінного струму мені більше не доведеться чистити прокляті сонячні панелі на цих ліхтарях. Така біда. через кілька тижнів вони мутніють і на них осідає газонний пил (пилок, травинки). Якщо я не чищу її щомісяця, батареї недозаряджаються навіть влітку, і тому вони перерозряджаються щоночі. Навіть при регулярному прибиранні, кілька днів без сонця призводять до перерозряду батарей (і таким чином вони потроху перетворюються на сміття і вбивають себе менше, ніж за рік).)

Привіт. Я намагаюся зарядити 1600mAh ni-mh 9.6 v батарея з простим сонячним елементом і є кілька запитань: 1. Спочатку ми переживали, що акумулятор вибухне. Чи є така можливість, враховуючи низький струм, що надається? 2. Чи заряджаю я акумулятор за допомогою 9.6v або 1.2v, оскільки це заряд на кожній комірці? 3. Враховуючи низький струм, буде важко визначити, коли закінчиться зарядка. Для цієї програми не потрібно кожного разу повністю заряджати. При такому низькому струмі, як би ви порадили визначати, коли він досить повний? 4. Ми ще не вибрали сонячну батарею, але вона має бути дешевою. 24 години для зарядки акумулятора було б добре, оскільки він не буде повністю розряджатися кожного разу. Чи є у вас якісь рекомендації по напрузі і струму, щоб отримати? Дякуємо за вашу допомогу.

Я намагаюся живити невелику схему близько 100 мА максимум з 6, 3100 мА незахищених літій-іонних акумуляторів послідовно, забезпечуючи 22.2v. Батареї повинні бути підключені до 6-клітинного pcm (плата захисту), через яку схема буде отримувати живлення. Плату PCM можна налаштувати на максимальний струм розряду. Яким був би ідеальний максимальний струм розряду, на який я повинен встановити pcm тоді? 0.1C або 0.05C? (приблизно 310mA 155mA відповідно) Чи є якась значна перевага у встановленні його на 0.1C більше 0.05C?

Дякую, Едуард. Це інформативно. Я думаю про перетворення мого старого зарядного пристрою, що вбиває батарею, на тупий зарядний пристрій з приуроченим оновленням акумулятора. Якби часткова підзарядка використовувала цикл як глибокий розряд / підзарядка, я б відмовився від ідеї готувати освіжувач на основі часу. Говорячи про старе. З віком моя пам’ять погіршується, але пам’ять моїх старих нікель-кадмієвих акумуляторів продовжує зміцнюватися. Якби я був більше схожий на нікель-кадмієву батарею, я міг би це пам’ятати Неважливо, я забув, що міг би пам’ятати. Ще раз дякую за інформацію, пане. Едвард. Рік

Шановний RIck, математика подібна до Ni-mh, ви можете звернутися до цього з IEC62133-2 щодо тривалості циклу роботи акумулятора Ni-MH

Шановний kushal shinde, ви можете спробувати GP UNIROSS ANSMAN DURACELL energizer і так далі, будь ласка, отримайте більш детальну інформацію про зарядний пристрій перед покупкою

Едуард, яка ваша думка щодо частого доливання німх (АА) щодо циклів, які може зробити батарея? Я вважаю, що акумулятор втрачає близько 10-30% в перший день поза зарядним пристроєм. Теоретично можна застосувати, скажімо.2c протягом години щодня (або коротше, якщо він потрапляє до припинення NDV) і повертайте його на 20% щодня. Отже, не-LSD може залишатися свіжим щодня. Я читав, що неглибокий цикл з літій-іонними батареями добре працює без спалювання циклів. Ця стаття також припускає, що математика заряджає лише 20%, що згорить 20% циклу. Отже, 100 повних циклів. це те саме, що 500 циклів поповнення на 20%. На вашу думку, чи вважаєте ви, що математика схожа з Nimh? Дякую, Ріку

Дорогий друже, франчайзі дистриб’ютора акумуляторів має рацію, я думаю, що якийсь окремий акумулятор на 8 В не може добре працювати

Я володію 5 роками.5 років електромобіль Ford Ranger 1999 року випуску, який використовує 39 x 8V NiMH акумуляторів Panasonic (номінальна напруга 312 В). Зарядний пристрій вбудований у транспортний засіб. Ford рекомендує залишати автомобіль на зарядному пристрої, коли він не їздить (зокрема, для контролю температури акумулятора (я живу в штаті Массачусетс)). Я купив транспортний засіб приблизно з 8 тис. Миль, зараз має 26 тис. Миль. Кожної зими доступні милі менше, ніж влітку (рівняння Нернста, звичайно), але цього року скорочення більше. Крім того, батарея поводиться, як очікувалося, протягом першої чверті заряду, але швидко розряджається, як тільки рівень заряду опускається нижче 75% (я чув, що таке трапляється з деякими батареями). На яку проблему це вказує?? (Я розмовляв з місцевим франчайзі-дистриб’ютором акумуляторів, який сказав, що може протестувати продуктивність окремих 8В акумуляторів, якщо я принесу їх до нього, але для цього потрібно зняти однотонну установку, тому я шукаю інформацію перед тим, як це зробити).) Дякую! J. Монах

Дорогий друже, ні, ні, ні, ні, не робіть цього, оскільки зарядний пристрій має напругу для управління 2 або 4 клітинами. Краще купити зарядний пристрій, який може заряджати один елемент

Привіт Едвард, у мене є зарядний пристрій Ni-MH, 4 елементи. Він може заряджати 2 або 4 батареї одночасно. Я хочу модифікувати схему зарядного пристрою, щоб можна було заряджати один Ni-Mh акумулятор. чи можете ви, будь ласка, порадити, яку модифікацію схеми я можу зробити, щоб досягти цього, не пошкодивши зарядний пристрій.

Шановний Петре, раджу вам повідомити мені марку скутера, що працює від Xootr, або більш детальну інформацію про скутер. зарядний пристрій та акумулятор мають дуже складні стосунки. і я раджу вам зв’язатися з компанією, що виробляє скутер, за допомогою zzrm316@163.com

Шановний Едвард, у мого сина є самокат Xootr, з 24-вольтовим нікель-металгідридним акумулятором ємністю 3200 мАг всередині. Він купив його без зарядного пристрою, але він прийшов повністю зарядженим, тому ми знаємо, що він працює. Я придбав 2 різні зарядні пристрої NiMh, але вони не зарядять пачку. Я думаю, це повинно бути пов’язано з температурою. датчик, який використовують обидва ці інтелектуальні зарядні пристрої. Чи можете ви описати, як працює з’єднання між пакетом і зарядним пристроєм? Я вважаю, що зарядний пристрій відмовляється заряджати, поки не побачить якийсь сигнал або провідність від дроту датчика. До жодного зарядного пристрою не додається інструкція про те, як підключити третій провідник! Дуже дякую!

Привіт, у мене є 14.4v nicad 1.2 amh акумулятор для моєї електричної дрилі для драпірування, пакет nicad пішов на небо і більше не буде тримати заряд. Я хочу купити 2 пачки по 7 штук.Акумулятори 2v nimh 2 amh Nimh, якщо я поставлю їх послідовно, чи можу я зарядити їх від зарядного пристрою 18v 400 mah, який постачається разом із дрилем (я.e. nicad зарядний пристрій) Як довго мені потрібно буде залишати їх, перш ніж відключати зарядний пристрій Дякую

коли ni-mh акумулятор повністю заряджений, максимальна напруга може досягати близько 1.5 В, Тож ви можете заряджати нікель-металгідридний акумулятор за допомогою зарядного пристрою, який показує номінал 1.5V.

Я хочу задати дурне запитання. Чи можу я використовувати зарядний пристрій, який показує рейтинг 1.5 В для зарядки Ni. Акумулятори MH по 1.2 V рейтинг?

Ед, дякую за відповідь. Я спробував кожну клітину окремо. Вони всі абсолютно нові. Вони добре заряджаються в моєму повільному зарядному пристрої. Я не використовую різні елементи в зарядному пристрої одночасно. Я подумав, що, можливо, справа в рейтингу міліампер-годин (мАг). Зарядний пристрій працює з акумуляторами на 2200 і 2300 мАг, але ті, які я намагаюся зарядити, мають ємність 3000 мАг. Просто засмучує, оскільки повільний зарядний пристрій займає багато часу.

Я не думаю, що між акумуляторами englizer та зарядним пристроєм є якийсь код або пароль. Нехай інша клітина є поганою клітиною. Тож зарядний пристрій не може його ідентифікувати. Не використовуйте різні акумуляторні батареї в одному зарядному пристрої або пристрої

У мене є швидкий зарядний пристрій Energizer для Ni-Mh акумуляторів. Я не можу зарядити в ньому свої інші нікель-металгідридні акумулятори. Червоне світло починає блимати, коли я вставляю одну батарею або кілька батарей. Він чудово заряджає акумулятори Energizer, які постачаються разом із ним. Мої інші Ni-Mh акумулятори від різних mfg і є брендовими. Я не можу зрозуміти причину цього. Чи може бути якесь кодування між акумуляторами Energizer та зарядним пристроєм? Підказки, хто-небудь??

У мене є веломобіль (аеродинамічний триколісний велосипед, що приводиться в рух людиною), який використовує 3800mAH 12V NiMh-пакет для роботи електрики. У мене є німецький (ACS 110) розумний зарядний пристрій, який я підключаю випадковим чином, щоб зарядити пристрій. Я думаю встановити високоточний вольтметр на основі світлодіодів, щоб контролювати батарею і повідомляти мені, коли її потрібно заряджати. Що було б хорошим загальним порогом для перезарядки? (Я знаю, що графік напруга/час дуже різко падає перед тим, як батарея розрядиться.

Зарядні пристрої, про які я говорю, не є інтелектуальними зарядними пристроями. З цієї причини вони не можуть зрозуміти з напруги акумулятора, заряджається одна чи дві батареї. Насправді, якщо ви підключите одну батарею, вона взагалі не буде заряджатися, оскільки батареї з’єднані внутрішньо послідовно, тому вона взагалі не буде пропускати струм. Тож мені доведеться замінити одну батарею на схему, яка змусить зарядний пристрій повірити, що підключено 2 батареї. Ідея полягає в тому, що зарядний пристрій буде продовжувати заряджати 1 батарею (послідовно з німою батареєю), поки загальна напруга на них не досягне 2.8 вольт, а потім він відключить струм. (падіння напруги на послідовно з’єднаних вперед зміщених діодах буде в районі 1.4 вольта, так що решта 1.4 вольта буде на клемах фактичної батареї, коли вона буде повністю заряджена). P.S Я випадково натиснув кнопку припинення отримання сповіщень для цього коментаря, тому, будь ласка, скиньте її, якщо це можливо.

чому б не встановити кожен канал зарядного пристрою для кожного елемента незалежності?? або, зарядний пристрій повинен перевірити напругу від зарядного пристрою, візьмемо для прикладу зарядний пристрій 2battery: якщо зарядний пристрій тестує напругу вище 1.6V від каналу, коли клітина (клітини) поставили в камеру (клітини). тоді зарядний пристрій знає 2 комірки в зарядному пристрої, і він може контролювати максимальну напругу 2.8В, якщо зарядний пристрій тестує напругу менше 1.6В від каналу, коли клітина (клітини) вставляється в. тоді зарядний пристрій знає 2 елементи в зарядному пристрої, і він може контролювати максимальну напругу 1.4V. але є проблема. якщо є поганий елемент 0В, зарядний пристрій не може судити про 1 або 2 елементи в зарядному пристрої

Я намагаюся знайти спосіб зарядити 3 батареї в зарядному пристрої на 4 батареї або 1 батарею в зарядному пристрої на 2 батареї. Єдине, що я зміг подумати. це сконструювати німий акумулятор, що складається з двох послідовно з’єднаних діодів. Вони повинні бути підключені для проведення струму, і оскільки загальне падіння напруги в прямому напрямку становить 1.4 вольта, зарядний пристрій вимкнеться, коли фактична напруга акумулятора досягне 1.4 вольта, оскільки загальна напруга становить 2.8 вольт. Я ще не пробував, і я був би дуже вдячний, якби ви могли сказати мені свою думку про це. Цікаво також, чи можу я зробити те саме за допомогою стабілітрона. Якщо ви можете придумати щось краще, будь ласка, дайте мені знати.

якщо ni-mh акумулятор повністю заряджений, напруга повинна бути вище 1.35В за одну годину. Отже, просто спробуйте продовжувати заряджати акумулятор. Крім того, скажіть, будь ласка, який у вас пістолет?? Я боюся, що термін служби акумулятора не дуже хороший для вашого пістолета. будь ласка, надішліть на мою електронну пошту zzrm316@163.com

Привіт, у мене є 8.4V 1200mAH 7 клітинний страйкбольний акумулятор. Нещодавно я налаштував свій пістолет і протестував його з цією батареєю. Спочатку пістолет стріляв швидко, потім темп стрільби поступово знижувався, поки не зупинився. Я виміряв напругу мультиметром і отримав близько 9.28V. Цікаво, чи означає це, що мій акумулятор повністю заряджений, наполовину або потребує заряду, щоб запустити мій страйкбольний пістолет. Будь ласка, дайте мені знати, оскільки, якщо мій акумулятор справний, мені доведеться відкрити коробку передач і витратити години на налаштування пістолета. Дякую.

який зарядний струм і час зарядки? якщо зарядний струм низький, а час зарядки недовгий, акумулятор також буде прохолодним.

мій nimh 7.2 1100mah раніше нагрівався, коли я заряджаю його. але зараз він прохолодний, зовсім не теплий. чи означає це, що він не заряджається?

У мене є акумулятор NIMH для радіокерованого автомобіля, 6 елементів, 7,2 В, 2000 мАг, я повинен заряджати його за допомогою зарядного пристрою Imax B6 Charger. Я не впевнений, що інформація, надана з цим зарядним пристроєм, є правильною, тому що там сказано, що струм заряду саме для цього акумулятора становить 5А, що здається багато (додається інструкція. сторінка 33). І за вашими словами було б краще заряджати з 200-400mAh. Швидка зарядка в кінцевому підсумку буде (якщо я маю рацію) 1С або 2А.

Коротка відповідь з недавнього досвіду.- не вірте вольтметру, сильно розряджений акумулятор все одно може показувати один вольт. Я використовував тестер акумулятора ZTS, який навантажує клітини. Це показало, що у світло-блакитних елементів Tenergy не залишилося корисної ємності.

Ви маєте на увазі, як перевірити, що це Ni-mh або ni-cd?? Ні. Я описав їх за назвою марки та зовнішнім виглядом вище. на мою думку, напруга елементів повинна бути більше 1.2V Я згоден, якби вони були новими запасами, я б очікував, що. Вони за півціни. Я запитую про конкретну комірку, широко доступну зараз у розпродажах / знижках, за півціни. Висновок.- деякі здаються нормальними, але партії, мабуть, не варто купувати, з мого досвіду. Як ви можете прийняти клітини, що показують 0.4V-0.5V? Я поскаржився і повернув гроші за одну партію, мабуть, місце закриття знало, що вони були змішаною партією.- але заміни знаходяться в діапазоні 1.0v діапазон. Я запитую, чи ці клітини, які надходять, показують 1.0v варто спробувати ввести в регулярне використання. Поки що вони, здається, тримають заряд принаймні тиждень або близько того.- перевірка тестером ZTS. Ті, що показували піввольта перед зарядкою, заряджаються і працюють нормально протягом декількох годин використання в світлодіодному ліхтарику, якщо їх використовувати відразу після зарядки; але втрачають заряд протягом доби або близько того. Я припускаю, що Tenergy викинула старі або погано збережені елементи задешево: Знову ж таки: світло-блакитна обгортка, мала літера e на етикетці, NiMH. Наразі вони не відображаються на веб-сайті Tenergy, мабуть, припинені.

Я займаюся відновленням акумулятора гібридного автомобіля, і для цього потрібно відсортувати елементи з різних акумуляторів, переважно призматичних панасонічних 7.2v 6500mah у послідовному масиві 38. Чи можете ви сказати мені найкращу швидкість зарядки / розрядки C, метод припинення, кількість циклів омолодження та найкращу процедуру сортування.

Шановний Хенк Роберт Ви маєте на увазі, як перевірити, що це Ni-mh або ni-cd?? на мою думку, напруга елементів повинна бути більше 1.2V Як ви можете прийняти елементи, що показують 0.4V-0.5V?

Чи можете ви прокоментувати, на що слід звернути увагу/перевірити в партії невідомих елементів, і які елементи варто зберегти, а які слід просто переробити? Tenergy зараз закриває старі NiMH-елементи (світло-блакитна обгортка, мала літера e на етикетці). Я купив кілька десятків у різних місцях закриття, сподіваючись, що з ними все гаразд. Більшість із них приїжджають, показуючи близько 1.0 вольт. Ці, здається, поки що заряджаються нормально (за винятком зарядного пристрою Maha, який показує HIGH для кожного з них, і не заряджає їх). Інші приїжджають і показують 0.4-0.5v і не буде тримати заряд більше одного-двох днів; деякі з них дуже сильно нагріваються.

якщо ви використовуєте максимальну напругу на 1.45В / елемент для контролю управління. Я раджу вам заряджати батареї при 0.2C, і запишіть час заряду, якщо час заряду перевищує 6 годин, будь ласка, зменшіть максимальну кількість голосів до 1.43В і спробувати ще раз, тому що різні батареї з різних заводів мають різну максимальну напругу заряду

Дякуємо за вашу чудову статтю.У мене є 7.2v 6-елементний акумулятор nimh Я можу встановити вхідний струм.але не максимальну напругу відключення. Я вручну вимикаю зарядний пристрій, коли у мене показання близько 8.6v. Це нормально, і яка максимальна напруга повинна відображатися на зарядному пристрої. Я думаю про 1.45v на клітину. Велике спасибі.Леон

Шановний XFM, ваше запитання непросто пояснити, будь ласка, напишіть мені електронною поштою для отримання детальної інформації Едвард zzrm316 @ 163.com акумуляторна батарея хлопчика

Наскільки безпечно для життя акумулятора підтримувати струм (скажімо, C/50) протягом невизначеного часу протягом декількох місяців, щоб мати акумулятор завжди повністю зарядженим і готовим до негайного використання?? 2. Ми досягаємо середнього струму протікання C/50 шляхом імпульсної подачі струму C/3 протягом 1.2 мс часу циклу ШІМ 20 мс. Чи є це еквівалентом застосування постійного струму C / 50 крапельного струму? Чи є 1.2 мс достатньо для зарядки акумулятора струмом? Дякую

Шановний Роб 1. вам краще заряджати свої нікель-металгідридні акумулятори AA2000mah та 2100mah від 200mah до 400mah 2.,не потрібно розряджати елементи, якщо ваш зарядний пристрій має максимальну здатність контролювати напругу 3. про швидкість C, це означає струм заряду / ємність елемента. Наприклад. якщо ви заряджаєте ni-mh AA2000mah 1.2V клітина при струмі 400mah, тоді швидкість заряду C становить 400mah / 2000mah = 0.2C. Для кращого терміну служби, я раджу швидкість заряду дорівнює 0.1С до 0.2C, а час заряду. від 12 годин до 6 годин 4.Я раджу максимальну напругу контролювати на 1.45В для кожної комірки

У моєму пультовому передавачі є 8 акумуляторних батарей типу АА, які я хочу зарядити за допомогою багатофункціонального зарядного пристрою “icharger 208B”. Чим більше я читаю ваш чудовий веб-сайт, тим більше я усвідомлюю, як мало я знаю про батареї та наскільки небезпечними можуть бути мої обмежені знання. 4 елементи в упаковці мають 2100mAh Ni-MH 1.2V і 4 елементи мають ємність 2000mAh Ni-MH 1.2В Я можу встановити обмеження струму тільки на моєму зарядному пристрої icharger 208B. Отже, мої запитання щодо мого акумуляторного блоку: 1: З якою межею струму я повинен заряджати цей акумулятор? 2: Чи слід розряджати перед зарядкою? 3: Оскільки я нічого не знаю про рейтинги значень C, чи можете ви дати мені відповідь в амперах або міліамперах і сказати мені, чи пов’язана ця відповідь в амперах з числом C, якщо взагалі пов’язана? 4: При якій напрузі слід очікувати автоматичного відключення? Дякую, Роб

У нас є пейджерна система, і ми використовуємо багатоблочний зарядний пристрій та 1.5 V AA NiMH батареї. Компанія-виробник пейджерів рекомендує заряджати пейджери кожні 2 дні протягом не більше 15 годин. Моє питання: які ризики існують, якщо батареї заряджати довше, ніж зазначено?? Чи є можливість або рекомендація щодо іншого циклу зарядки (я.e. різні батареї)?

M.Нагараджан, я не можу чітко зрозуміти, що ви сказали, чи не могли б ви надіслати мені електронною поштою детальну інформацію zzrm316 @ 163.com Едвард

Скільки Ni/Cd елементів (несправних) можна замінити на одну використану батарею? Чи є якийсь певний ліміт для заміни елемента на авіаційну нікель-кадмієву батарею.

Взагалі кажучи, нікель-кадмієвий елемент має меншу ємність, ніж нікель-кадмієвий елемент, тому зарядний пристрій ni-cd має низький струм заряду, низький струм заряду не шкодить нікель-кадмієвому елементу, але витрачає ваш час. Для нікель-металгідридного елемента не перезаряджайте. навіть дуже низький струм заряду пошкодить ni-mh-елемент, якщо ви заряджаєте його протягом тривалого часу будь-який запит щодо комірки або зарядного пристрою. будь ласка, зв’яжіться зі мною zzrm316@163.com Едвард

VooDude: Твердження, що NICd зарядні пристрої не підходять для Ni-MH елементів, не враховує чотириразове збільшення ємності елементів, яке відбулося за період часу, коли кадмієві елементи були витіснені металогідридними елементами. Чи є якісь коментарі щодо цього? У мене є нікель-кадмієвий “нічний зарядний пристрій” для елементів 4xAA, який видає колосальний струм 50 мА. Зарядка сучасних акумуляторів великої ємності займає близько 2 днів. Чи є якась шкода від використання такого повільного зарядного пристрою, навіть якщо його забути на кілька днів?? Як щодо елементів Eneloop. вони більш чутливі?

Рой Мені дуже приємно, будь-яка проблема з акумуляторною батареєю, просто зв’яжіться зі мною. zzrm316@163.com Едуард

Дякую Едварду за цю інформативну відповідь. Я думаю, що збільшу резистор приблизно до 1к5. Насправді, за задумом (це частина охоронної сигналізації!), доступ до акумулятора або інших компонентів не є простим, тому я хочу максимально продовжити термін служби акумулятора.

Дорогий друже, існуючий струм зарядки становить 9.6В/560 Ом = 0.017A=17.1 мА близько 0.1C. для тривалого крапельного заряду ми рекомендуємо від 0.03C до 0.05C, Тож ви можете збільшити значення резистора або зменшити напругу заряду, щоб збільшити термін служби акумулятора. На мою думку, акумулятор дуже дешевий. чому б не змінити акумулятор, якщо він погано працює. Змінити спосіб заряду. непроста робота. zzrm316@163.com Едвард

8.4v PP3 тип 170mAh NiMH резервна батарея в системі охоронної сигналізації. Оскільки електромережа дуже надійна (на сьогоднішній день!), батарея майже не використовується. В даний час він тримається на плаваючому заряді через резистор 560 Ом від регульованого 9.6v живлення. Оскільки я читав, що рекомендується швидкість крапельного заряду C/300, чи допоможе резистор з більшим значенням збільшити термін служби акумулятора? Якщо так, то яким має бути значення цього послідовного резистора?

Я прочитав інструкцію до свого мультизарядного пристрою B65A (китайського виробництва): допустимий струм швидкого заряду. 1С-2С (залежить від характеристик елемента), а напруга відсікання розряду. 1.0В / клітина. Моє питання 1. Як ми дізнаємося, яку батарею використовувати з яким струмом заряду.(колишня). 0.2C, 0.5C, 1C або 2C) 2. якщо ємність мого акумулятора 1800mAh і я збираюся заряджати за допомогою 1C. Це означає, що моє поточне налаштування повинно (11800 = 1.8 A). 3. якщо значення вище (1C-2C, відрізати 1.0В / комірка) неправильно, тож яке значення насправді Дякую

різний струм заряду потребує різної максимальної напруги для відключення заряду. взагалі кажучи. максимум. напруга не повинна бути більше 1.5В при заряді на 0.1c і не більше 1.56В при заряді 1С. якщо у вас є більш детальна інформація, будь ласка, надішліть на мою електронну пошту zzrm316@163.com Едвард

Я працюю над шкільним проектом, який передбачає зарядку 4-AAA NiMH акумуляторів, 1.2В кожна, з невеликою сонячною панеллю, що використовується для зовнішнього освітлення. Використовувана сонячна панель. це сонячна панель 12В 40мА. Існують обмеження щодо розміру сонячної панелі, яку можна використовувати. Батареї заряджаються послідовно. Було б краще використовувати сонячну панель, яка мала нижчий номінал напруги і вищий номінал струму, навіть якщо загальна вихідна потужність сонячної панелі менше. Я думав, що зменшення струму призведе до того, що акумулятори заряджатимуться швидше

Цей елемент є дешевим низькоякісним китайським або турецьким (марка C.F.L.) елементом, який точно не має 900 мАг. Мій MP3-плеєр, який споживає близько 90-110 мА, працює лише близько 1 години 45 хвилин на цій комірці, але він не повністю розряджає її. Після того, як він вимкнеться, сказавши, що акумулятор розряджений, в комірці все ще залишається близько 1.18В при навантаженні резистором 5 Ом. Я ніколи не намагався точно виміряти ємність (для цього довелося б використовувати секундомір, оскільки у мене немає аналізатора батареї), але можна з упевненістю сказати, що вона становить половину від номінального значення, тому 35 мА. це розумний струм. Вибачте, я забув згадати все це в першому дописі. Зарядний пристрій являє собою просту настінну вилку з напругою відкритого контуру близько 6В і резистором для обмеження струму. Я припиняю заряд, коли вважаю, що батарея повна. Я також заряджаю два або три елементи послідовно на цьому зарядному пристрої з меншим значенням опору. Я прочитав кілька статей про підзарядку NiMH, і всі вони говорять, що повільний заряд приблизно на рівні 0.1C (або 0.05C). це нормально, але в жодній з цих статей не згадується напруга. Чи можуть ці елементи бути пошкоджені перенапругою, навіть якщо струм підтримується низьким, і яка максимальна безпечна напруга для елемента NiMH? Чи слід припиняти повільний заряд, коли напруга досягає певної точки?

По-перше, я не думаю, що обраний вами зарядний пристрій є розумним для акумулятора 900mAh. Повна зарядка акумулятора займе занадто багато часу30 годин щонайменше !!це нормально, що напруга ni-mh акумулятора до 1.63В при підключенні до зарядного пристрою.і він повністю заряджається при напрузі до 1.63В, якщо батарея в порядку.ви можете надіслати кілька фотографій акумулятора та зарядного пристрою на мою електронну пошту для мого детального аналізу Едвард zzrm316 @ 163.com акумуляторна батарея хлопчика

Я заряджав елемент ААА на тупому зарядному пристрої, який заряджає при 0.05C (я перевірив це, 35 мА для елемента на 900 мАг). Коли я підключив акумулятор, напруга була 1.37В, але вже через кілька годин напруга піднялася до 1.63V. Це погано? Яка максимально допустима напруга для NiMH елементів і чи повинен зарядний пристрій мати якийсь контроль напруги?

Шановний друже, краще не використовуйте в одному пристрої акумуляторні батареї різної ємності або різних марок одночасно. що може призвести до надмірного розряду та надмірного заряду акумуляторів. Як ви знаєте, перезарядка та перезарядка зашкодить тривалості циклу роботи акумулятора. Едвард zzrm316@163.com акумуляторна батарея хлопчика

дякую Едуард, але проблема не в зарядному пристрої, тому що у мене є ще один новий, більш досконалий зарядний пристрій fomam SAnyo enelop (mqr06) і та сама проблема; у мене також є ще 8 робочих акумуляторів. ті, які він заряджає всіма моїми трьома зарядними пристроями; У мене також є питання: чи можу я вставити в камеру акумулятори різної ємності ? ex 2 по 2500mAh і 2 по 2700mAh

Я не впевнений, чи пошкоджені акумулятори, чи зарядний пристрій не заряджає акумулятори, оскільки ви пошкодили захист? Я раджу заряджати акумулятори за допомогою 2-канального зарядного пристрою (2-канальний зарядний пристрій працює добре), якщо батареї можуть бути повністю заряджені. це означає, що батареї в порядку, а зарядний пристрій 4chanels пошкоджено. будь-який запит щодо нікель-металогідридного акумулятора, надішліть електронний лист на zzrm316@163.com, будь ласка, коли вам потрібна інформація про нікель-металгідридні акумулятори, не забувайте Едварда з Китаю

привіт, у мене є 4 акумулятори nimh AA на 2500mah (використовую для своєї камери), і у них є проблема: до минулого тижня я заряджав їх за допомогою зарядного пристрою Smart, який має лише 2 канали. з.захист від дельта-вольта. захист від високих температур.і захист таймера. нещодавно я купив розумніший зарядний пристрій з 4 каналами та пошкодженим захистом акумулятора. і здається, що 3 батареї пошкоджені (і цей зарядний пристрій не заряджає їх). як я можу їх відновити (я знаю, що це можливо за допомогою аналізатора, але я не можу собі цього дозволити) дякую !

Привіт, у мене є індивідуальний NiMH акумулятор на 12 В 18 Ач (2 х 5 М елементів NiMH), і він постійно заряджається 8 годин на день за допомогою генератора змінного струму. Ми розуміємо, що постійна зарядка не є корисною для нього, тому ми хочемо отримати зарядний пристрій, який заряджає акумулятор. Чи не могли б ви порекомендувати якісь зарядні карти, які підходять для цього акумулятора??

якщо батарея на 70% ємності і я починаю заряджати. чи не пошкоджує це його ? (те саме питання, Джордж) 🙂

якщо напруга акумулятора вище 1.2V, ви не пошкодите акумулятор, навіть якщо розряджати їх порожніми через один рот. 2. Зарядний пристрій може автоматично зупинити процес заряджання, якщо акумулятор повністю заряджений, тому не хвилюйтеся про 3.радимо тримати акумулятор у прохолодному місці, щоб запобігти саморозряду 4.низька температура змусить батарею працювати ненормально, радимо прогріти батарею перед використанням 5.так, немає ніякої різниці

привіт, NiMH акумулятори для мене нові, і я хочу знайти кілька порад щодо їх зарядки та збереження, повідомляю вам, що у мене є 4 акумулятори типу АА Energizer 2500 мАг і 4 Sanyo 2700 мАг звичайні (не LSD) та 4-канальний зарядний пристрій Smart, який заряджає всі повністю розряджені акумулятори за 3 години: 1. якщо тримати батарею розрядженою протягом тижня або довше, це її пошкодить ? 2. якщо акумулятор має 70% ємності, і я починаю заряджати. чи не пошкоджує це його ? 3. як максимально запобігти саморозряду 4. як найкраще використовувати при низьких температурах (іноді, якщо я на вулиці і холодно, моя камера не хоче навіть запускатися, а якщо я заходжу всередину, батареї відновлюються і камера працює; чи є спосіб змусити камеру працювати при таких низьких температурах (0 С) не повністю зарядженою)? ? ) 5. цикл заряду NiMh такий самий, як і цикл заряду Li-Ion (0% до 100% або 2 рази 50% до 100% і т.д.).)? Дякую !

Jim написав: У мене є джерело постійного струму 20 мА, яке заряджає 9В 180 мАг NiMh батарею з мікропроцесорним АЦП, який вимірює напругу на клемах. Коли напруга на клемах досягає 9.0 програмне забезпечення вимикає зарядний пристрій. Час до досягнення 9.0 вольт від майже розрядженого стану становить близько години, тому моя здогадка полягає в тому, що акумулятор далеко не повністю заряджений, але напруга на клемах насправді ніколи не збільшується набагато більше цього рівня. Джим, у вас немає (номінального) 9В NiMH акумулятора, оскільки номінальна напруга буде кратною 1.2. Отже, у вас NiMH у форм-факторі 9V (PP3), але фактична номінальна напруга, швидше за все, буде або 7.2 вольт або 8.4 вольта. Щоб визначити правильну кінцеву напругу, важливо знати кількість елементів (номінальну напругу). Якщо на батареї немає маркування, виміряйте напругу відкритого контуру батареї, коли вона наближається до (але не зовсім) розрядженої, і подивіться, чи не наближається вона до 7 вольт.2 або до 8.4. Мій 8.4V 180mA (заміна 9 вольт PP3) досягають кінцевої напруги близько 10 вольт при 0.Швидкість заряду 1C (18mA). Остаточне налаштування напруги 9В буде занадто низьким для 8.4 В номінального NiMH для зарядки більше, ніж приблизно на 20% максимум. Також майте на увазі, що правильна кінцева напруга буде змінюватися залежно від температури, а також від віку/стану акумулятора, тому краще мати обмеження за часом для заряду.

Скільки часу потрібно заряджати батарею NiMH 7.2 de 1800mAH y cuanto tiempo debe durar la carga de esta bateria. Дякую

Немає ніяких негативних побічних ефектів, якщо батарею неодноразово заряджати лише до 90% заряду кожен цикл при 0.2C. Але час роботи трохи скоротиться, сподіваюся, ви не заперечуєте, що дякую

З усього, що я читав, випливає, що найгірший ворог Ni-MH. це надмірний заряд. Мій інтерес полягає в довгостроковому здоров’ї клітини. Чи не постраждає елемент від негативних побічних ефектів, якщо його багаторазово заряджати лише до 90% заряду в кожному циклі, можливо, заряджаючи при температурі.2C і закінчується, коли дельтаТ тільки починає збільшуватися. Дякую

Твердження, що зарядні пристрої NICd не підходять для Ni-MH елементів, не враховує чотириразове збільшення ємності елементів, яке відбулося за період часу, коли кадмієві елементи були витіснені металогідридними елементами. Споживчі крапельні зарядні пристрої для нікель-кадмієвих акумуляторів не підлаштовуються під ємність елемента. Старі струменеві зарядні пристрої, які я мав для нікель-кадмієвих елементів на 600 мАг, можливо, не дуже добре підходять для нікель-металогідридних елементів на 600 мАг, але елементи типу АА в нікель-металогідридних елементах зараз мають ємність від 2000 до 3000 мАг, тому швидкий струменевий зарядний пристрій, який перекачував енергію 0.2С/год у нікель-кадмієвому акумуляторі ємністю 600 мАг зараз. це повільна цівка 0.05C / год зарядного пристрою, хоча потік струму 120mA не змінився. Я все ще використовую свої старовинні NiCd зарядні пристрої 1980-х років з хорошими (але не оптимальними) результатами. VooDude

У мене є старі модулі NiMH великої ємності 12v (100AH), які мені потрібно тримати вище 9vdc. Я читав, що не рекомендується заряджати крапельним способом. Якою була б рекомендована швидкість поповнення ?

Свинцево-кислотний акумулятор відрізняється від Ni-mh акумулятора. Як ми знаємо, для ni-mh акумулятора повністю заряджена напруга стане вищою через кілька циклів. Отже, 9V 180 mAHr NiMh акумулятор можна повністю зарядити під контролем 9.0 вольт клемної напруги, і 20 мА, коли нікель-металгідридна батарея нова.але через кілька циклів повністю заряджена напруга буде вищою за 9.0V. Ми можемо контролювати заряд за багатьма умовами, такими як / час.deltV dt/dT /T.макс / Вольт. макс і так далі дякую

У мене є джерело постійного струму 20 мА, яке заряджає 9В 180 мАг NiMh батарею з мікропроцесорним АЦП, який вимірює напругу на клемах. Коли напруга на клемах досягає 9.0 програмне забезпечення вимикає зарядний пристрій. Час досягнення 9.0 вольт від майже розрядженого стану. це близько години, тому я припускаю, що батарея далеко не повністю заряджена, але напруга на клемах насправді ніколи не збільшується набагато вище цього рівня. Чи можна визначити стан заряду лише за напругою на клемах? Я бачив таблиці на залитих свинцево-кислотних акумуляторах, які пов’язують напругу з відсотком заряду, але ніколи на NiMh. Чи існує таке явище?

Якщо струменевий заряд знаходиться між 0.03C і 0.05 C, існує невеликий ризик глибокого перезарядження. Однак. Якщо ви зможете контролювати крапельний заряд щодня протягом однієї години, щоб тримати акумулятор повністю зарядженим, це буде дуже добре для терміну служби акумулятора.

Я працюю в науково-дослідному інституті в Бразилії, і ми проводимо аналіз NiMH акумуляторів для систем безперебійного живлення. 150 ВТ @ 12 В. У цьому випадку батарея буде постійно заряджатися. Навіть якщо я використовую правильний крапельний заряд, чи існує ризик глибокого перезарядження?

у кришці акумулятора є вентиляційний отвір, який відкриється, щоб випускати гази, щоб звільнити внутрішній тиск акумулятора, коли акумулятор глибоко перезаряджений, тому не перезаряджайте акумулятор надовго, це призведе до витоку навіть пожежі або вибуху ефективність заряду пов’язана з температурою, чим вища температура, тим нижча ефективність заряду. тому, щоб зменшити їх нагрівання під час зарядки, можна заряджати акумулятори швидше в холодильнику. радимо не вимикати зарядний пристрій, коли батарея повністю заряджена, щоб запобігти глибокому перезарядженню

Я працюю на державній базі, де суворо дотримуються правил безпеки. Мої нікель-металогідридні акумулятори для мого електронного велосипеда знаходяться в 15-фунтових пакетах із запечатаними f-елементами. (за конструкцією 24 В, працювати послідовно) Чи виділяють нікель-металогідридні акумулятори якісь гази під час заряджання? Які небезпеки існують при зарядці акумуляторів? (Наприклад, пожежа, витік, (Я знаю, що це відбувається зі свинцево-кислотними акумуляторами, і мій бос хоче загорнути мене в ту ж категорію, залишивши мене доводити, що нікель-металогідридні акумулятори безпечні). Мені потрібна документація виробника, щоб довести це, але мої батареї є загальними. Окремо зазначу, що якщо я заряджаю свої акумулятори в холодильнику, щоб зменшити їх нагрівання під час заряджання, я помічаю, що вони заряджаються швидше. Я також помічаю, що якщо я заряджаю їх повністю, а потім скидаю зарядний пристрій після восьмигодинного повного заряду, мої батареї отримують додаткові 1-3 В загалом. (Зазвичай у мене 57, а якщо я перезавантажую, то отримую до 59).5 після ще півтори години зарядки.) Чи завдаю я шкоди акумуляторам, використовуючи будь-який процес?

Я інженер з акумуляторів однієї з провідних компаній з виробництва акумуляторних батарей По-перше, час заряду 21 година не є розумним. це занадто довгий час, коли акумулятор повністю розряджений, ви повинні занадто довго чекати секундного розряду По-друге, коли машина не використовується протягом тривалого часу, наприклад, один день або довше, вам краще відключити зарядний пристрій. це буде краще для терміну служби акумулятора. як ви знаєте, перезарядка буде марною тратою електроенергії і скоротить термін служби акумулятора. Багато постачальників побутової техніки турбуються про те, що користувач не може повністю зарядити акумулятор, що призводить до короткого часу роботи та скарг.через саморозряд ni-mh акумулятора, насправді. саморозряд за короткий час, такий як один день або два дні, є недбалим, а тривалий час перезаряд цівкою буде погано впливати на термін служби акумулятора, тому я погоджуюся з вашим методом зарядки та розрядки акумулятора, ласкаво просимо обговорити це питання

Шановний Ісидоре, у мене питання щодо побутової техніки з NiMH акумуляторами. У мене є 18V Black and Decker pv1825n Dustbuster. Я знайшов детальну інформацію про акумуляторні батареї тут: http://service.blackanddecker.на сайті.uk/Products/ProductPartsBDK.aspx?ProductID=8339 Заводський зарядний пристрій. 7.Перетворювач напруги 2-24В (85мА). Час зарядки становить близько 21 години. Інструкція рекомендує залишати машину підключеною до зарядного пристрою, коли вона не використовується. Я не впевнений, що це був би правильний спосіб збільшити термін служби. Регулярно, я використовую машину кожні два-три дні на кілька хвилин. З того, що я дізнався з вашого сайту, я думаю, що краще буде наступне: заряджати протягом 24 годин, відключити від зарядного пристрою, регулярно використовувати, поки я не помічу, що ємність починає падати, знову заряджати протягом 24 годин і т.д. Додатково рекомендується глибокий розряд кожні три-чотири місяці. Якою була б ваша думка у цьому випадку? Я виявив, що багато приладів постачаються з акумуляторами та інструкціями, які я не можу порівняти з інформацією на вашому сайті. Мої компліменти на чудовому веб-сайті! Це неодноразово допомагало мені, і я став експертом в очах сім’ї та друзів з проблемами з акумулятором (їх багато), просто передавши інформацію, яку я знайшов тут. Велике спасибі!

І ця сторінка зарядки для NiMH розповідає вам все, крім зарядки NiMH. Це лише говорить вам, з якою швидкістю C ви НЕ повинні заряджати свої клітини. а не рекомендований коефіцієнт C. Отже. яка рекомендована швидкість С для зарядки NiMH.

будь ласка, мені потрібна інформація про білий порошок, випущений з нікель-металогідридних акумуляторів протягом наступних 12 годин до 15:00 4 травня 2011 року.будь ласка, скажіть мені, що це за порошкова хімічна речовина та про кристалічну чи амону.

Зарядний пристрій для акумуляторних батарей та портативна сонячна панель для виживальників

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Можливість підзаряджати батареї має велике значення. Не всі зарядні пристрої однакові. У цій статті ми поговоримо про різні зарядні пристрої та про те, як спланувати свої потреби в акумуляторах, щоб у вас було все необхідне під час короткої або тривалої надзвичайної ситуації.

Ця стаття не охоплює зарядні пристрої для підтримки акумулятора вашого автомобіля або іншого транспортного засобу.

Який тип батарейок ви використовуєте найчастіше?

Більшість людей використовують для пристроїв батарейки АА або ААА, але зростає кількість пристроїв з більшими літієвими акумуляторами. Якщо ви тільки починаєте користуватися зарядними пристроями, вам, ймовірно, знадобиться невеликий зарядний пристрій AA і AAA.

Зарядні пристрої для інших розмірів, таких як C і D, існують, але вони менш поширені, тому їх зазвичай замовляють онлайн. Уважно читайте опис зарядного пристрою, щоб переконатися, які розміри акумуляторів він може заряджати. Крім того, ви можете придбати адаптери, які дозволяють комбінувати батареї типу АА для використання в пристроях з D-елементами, але ви виявите, що вам доведеться міняти їх набагато частіше, оскільки навіть у поєднанні вони не забезпечують таку ж кількість накопиченої енергії, як D-елемент.

Майте набагато більше батарейок, ніж ви думаєте, що вам потрібно.

Ми всі винні в тому, що забуваємо заряджати акумулятори. Крім того, не має значення, наскільки якісною є ваша батарея, вона з часом також перестане тримати заряд, і вам доведеться частіше заряджати її та приймати рішення про її утилізацію, коли її використання стане обтяжливим. Те, як ви дбаєте про них і як ви їх заряджаєте, має значення, що підводить нас до наступної теми.

Швидка зарядка проти. Повільна зарядка

Деякі зарядні пристрої стверджують, що вони заряджають батареї типу АА менш ніж за годину. Звучить чудово, але є і зворотна сторона медалі. Швидка зарядка створює більше тепла, і це призводить до скорочення загального терміну служби ваших батарей. Існує компроміс. Для тривалого використання краще мати під рукою більше батарей, ніж потрібно, і заряджати їх повільніше. Це не означає, що ви ніколи не повинні швидко заряджати акумулятори. Особисто я вважаю, що це може бути гарною ідеєю мати звичайні зарядні пристрої, але мати швидкий зарядний пристрій для тих випадків, коли ви не можете чекати. Час від часу. це зовсім не те, що постійно заряджати речі швидко.

Швидкий та зручний зарядний пристрій EBL Smart Battery Charger

Нам подобаються зарядні пристрої EBL, які ми маємо в домогосподарстві Biggers. Досі акумулятори та зарядні пристрої працювали дуже добре протягом багатьох років. Цей базовий зарядний пристрій працює через USB, тому він сумісний з будь-якими сонячними панелями, які я перерахував в кінці цієї статті.

Універсальний зарядний пристрій BONAI LCD

Цей зарядний пристрій є компактним варіантом, який пропонує можливість заряджати акумулятори AA, AAA, C, D і 9В через стандартну розетку 110В. Ви можете заряджати 4 батареї AA, AAA, C або D одночасно або 2 батареї 9V. З огляду на можливості, які ви отримуєте, цей зарядний пристрій є гарною пропозицією для тих, хто хоче простий невеликий зарядний пристрій, який робить все це.

Зарядний пристрій EBL на 8 відсіків для акумуляторних батарей AA AAA NIMH NICD

Цей зарядний пристрій призначений для підключення до стандартної розетки 110 В у вашому домі або на електростанції. 8 відсіків дозволяють заряджати акумулятори АА або ААА. Це досить простий зарядний пристрій для тих, хто хоче тримати кілька акумуляторів зарядженими і не хоче ніяких вигадливих функцій.

EBL Smart Battery Charger для C D AA AAA 9V Ni-MH Ni-CD акумуляторних батарей

Цей зарядний пристрій EBL є доступним варіантом для тих, хто хоче мати можливість заряджати багато різних типів акумуляторів. Чудово, що є кілька великих брендів, які починають їх виробляти. Хоча існує не так багато пристроїв нестандартних розмірів, бувають випадки, коли можливість заряджати 9В батареї для вашого детектора диму може бути дуже корисною річчю.

Я ніколи не купував акумуляторні батареї на 9 В, але, можливо, зроблю це, тому що у нас не було хорошого досвіду використання навіть дуже дорогих, які повинні працювати 10 років у детекторі диму. Вони можуть прослужити рік, але за 9 і більше доларів за штуку вони того не варті. Перезаряджається здається, що на даний момент краще використовувати 9V, особливо коли це розмір батареї, який я навряд чи буду тримати багато навколо, тому що їх не потрібно міняти так часто.

Розумний зарядний пристрій Tenergy TN438 на 16 відсіків з РК-дисплеєм та вбудованим захистом мікросхеми

Дисплей у Tenergy трохи вигадливіший, ніж той, до якого я звик у зарядних пристроях, але перевага полягає в тому, що він дозволяє вам знати більш детальний стан кожного акумулятора, який заряджається. Крім того, це просто ваш базовий зарядний пристрій з однією планкою. Цифровий дисплей випромінює трохи світла, тому якщо ви з тих людей, які не можуть витримати сильного світіння вночі, коли ви намагаєтеся заснути, то, можливо, ви захочете тримати цей зарядний пристрій десь в іншому місці. Це також виділяється в кімнаті.

Зарядний пристрій для акумуляторів Energizer AA та AAA

Це дуже доступний і компактний базовий зарядний пристрій, який постачається з 4 батареями AA. Я використовував багато продуктів Energizer протягом багатьох років, і вони довели свою надійність. Це дуже вигідна ціна за те, що ви отримуєте, і він не займає місця на стільниці або столі, оскільки просто підключається безпосередньо до будь-якої стандартної розетки на 110 В.

Верхня частина зарядного пристрою світиться червоним під час заряджання і стає зеленою та світиться, коли батареї повністю заряджені. Energizer стверджує, що заряджає акумулятори за 5-11 годин. Це бюджетний зарядний пристрій, тому вам доведеться заряджати батареї попарно. Це означає, що можна заряджати 2 або 4 батареї одночасно. Після завершення заряджання зарядний пристрій відключає ланцюг для економії енергії. Також включений захист від перезарядки.

Зарядний пристрій для акумуляторних батарей BONAI 16 Bay

Цей зарядний пристрій вирізняється унікальною конструкцією коліщатка зі спицями. Вміщує 16 батарейок типорозміру АА або ААА. Чесно кажучи, Bonai. це не той бренд, з яким я знайомий, але я думаю, що їм варто дати шанс. Цей розумний зарядний пристрій, здається, врахував, наскільки важливим є тепловідведення для тривалості роботи акумулятора, тому що кожен слот має три вентиляційні отвори.

Зарядний пристрій Tenergy T9688 LCD AA/AAA/C/D/9V NiMH/NiCd зарядний пристрій для 26-елементних NiMH акумуляторних батарей преміум-класу

Крім того, що цей зарядний пристрій виглядає дуже стильно, він здатний заряджати акумулятори будь-якого стандартного розміру, до якого ви звикли. Наведене вище посилання на пакетну пропозицію, яку вони пропонують, де ви отримуєте різноманітні акумуляторні батареї та зарядний пристрій в одному пакеті. Якщо ви перейдете за посиланням, ви можете вибрати опцію, щоб просто купити зарядний пристрій за бажанням.

Для цієї статті я вирішив включити пакет, тому що я думаю, що це гідний спосіб для тих, хто має пристрої, які потребують різних розмірів акумуляторів, щоб розпочати роботу. За одну ціну ви отримуєте зарядний пристрій, 8 батарейок AA, 8 AAA, 4 C, 4 D і 2 9V.

На цьому зарядному пристрої також є USB-роз’єм, який дозволяє заряджати невеликий USB-пристрій під час заряджання акумуляторів. Ось посилання, якщо ви хочете просто купити зарядний пристрій без акумуляторів.

Універсальний розумний зарядний пристрій Snado з РК-дисплеєм для літій-іонних акумуляторів

Це невеликий базовий зарядний пристрій, який дозволяє заряджати пару акумуляторів AA або AAA, а також деякі більші літієві батареї, такі як популярний розмір 18650. USB-кабель входить до комплекту. Пам’ятайте, що з зарядними пристроями USB ви завжди можете використовувати настінний адаптер, який постачається з мобільними телефонами, щоб заряджати акумулятори через розетку 110 В.

Зарядний пристрій USB Smart Battery Charger 4-Bay 5V 2A для акумуляторних батарей 3.7V Li-ion

Цей зарядний пристрій дозволяє швидко заряджати літієві акумулятори популярних розмірів, включаючи 1865O, 2665O, 145OO та 16340 (RCR123). Зарядний пристрій приймає акумулятори різної довжини відповідно до опису. Особисто я маю досвід роботи лише зі стандартними розмірами 18650, які зустрічаються в багатьох радіостанціях Kaito або використовуються для деяких оптичних прицілів.

Це надзвичайно доступний зарядний пристрій. Я розглядаю можливість придбати собі пару та кілька додаткових акумуляторів 18650 для використання в деяких радіостанціях Kaito, які ми маємо. Оскільки Kaito має кілька варіантів зарядки, я можу використовувати його для зарядки одного акумулятора 18650.

Варіанти зарядки сонячних батарей

Існує кілька способів використання сонячної енергії для зарядки акумуляторів. Багато людей просто купують зарядний пристрій, який працює від USB або має роз’єм 12 В автомобільного типу.

Однією з переваг USB-зарядки є те, що ви можете просто підключити кабель до деяких портативних сонячних панелей, таких як вироблені Jackery або Goal Zero. Встановіть панель на сонці з підключеним зарядним пристроєм, і ви отримаєте надійний спосіб зарядки акумуляторів.

12-вольтові автомобільні роз’єми можна використовувати з портативними центрами живлення, такими як Jackery 500 або Explorer 240, про які я писав минулого року. Центри живлення можна заряджати від автомобільної 12-вольтової системи, 110-вольтової розетки або від сонячної панелі за допомогою відповідного кабелю. Як бачите, є багато способів заряджати батареї. Наприклад, якщо ви хочете просто взяти з собою заряджений центр живлення, то ви все одно можете підключити стандартний зарядний пристрій для акумулятора і зарядний пристрій від центру живлення.

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Навіть не маючи входів, ви можете зарядити багато батарей типу АА від одного центру повної потужності. Щоб внести ясність, я завжди намагаюся підкреслити людям, що якщо вони можуть уникнути запуску центру живлення менш ніж на 50%, вони повинні це зробити, оскільки це може вплинути на загальний термін служби акумулятора та силових елементів.

Портативні сонячні панелі

Відразу скажу, що дійсно портативні великі панелі (100 Вт і вище) коштують недешево. Вони дуже зручні, але ціна для багатьох може трохи відштовхувати.

Взагалі кажучи, ви отримаєте більше енергії за свої гроші, якщо ви вирішите використовувати панелі, які не зроблені з урахуванням портативності, і, наскільки мені відомо, традиційні сонячні панелі не мають USB входів і виходів.

Багато невеликих портативних панелей для зарядки пристроїв мають досить низьку вихідну потужність, тому зарядка може бути повільнішою, ніж хотілося б. Компроміс полягає в тому, що вони дуже доступні.

З огляду на це, я збираюся перерахувати кілька панелей в діапазоні 21-50 Вт, на які варто звернути увагу, оскільки вони дозволяють здійснювати пряму зарядку через USB. Це означає, що ви можете просто використовувати USB-шнур, щоб підключити зарядний пристрій безпосередньо до панелі без будь-яких інших налаштувань або кабелів.

Портативний сонячний зарядний пристрій Ryno-Tuff для кемпінгу. складний зарядний пристрій на сонячних панелях потужністю 21 Вт

They Ryno-Tuff. це доступне та надійне легке рішення для заряджання акумуляторів. Я можу сказати вам прямо зараз, що він, здається, виготовлений з матеріалів, які зазвичай зустрічаються на більш дорогих і великих панелях, таких як панель 300 Jackery Solar Saga 100, яку я розглядав не так давно.

Портативний сонячний зарядний пристрій MOOLSUN Solar Charger 24 Вт з 3 вихідними портами USB

Ця невелика складна панель має 3 USB-порти для зарядки, тому ви можете використовувати її для підзарядки невеликих пристроїв, а також заряджати акумулятори.

Сонячний зарядний пристрій ENKEEO 50 Вт, складна сонячна панель

Ця портативна панель. справді дивовижна пропозиція на даний момент. Ви отримуєте більш ніж подвійну потужність багатьох панелей, про які я говорив раніше, і виявляється, що вони пропонують деякі купони на Amazon, які пропонують додаткову економію в рази.

Він пропонує кілька USB-роз’ємів, а також сумісний з центрами живлення від Jackery, Goal Zero тощо. Для тих, хто хоче отримати максимальну універсальність, це хороший вибір для бюджетної портативної панелі. Дуже приємно мати можливість підключати цю панель до центрів живлення, акумуляторів тощо.

Я радий бачити, що ціна на панелі такого стилю і розміру за останній рік дещо знизилася. Хоча мені подобаються портативні панелі Jackery, які ми отримали на огляд, середня роздрібна ціна є високою і далеко за межами діапазону багатьох бюджетних виживальників.

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 3 USB-порти 28 Вт, складний водонепроникний портативний сонячний зарядний пристрій для телефону 5 В

Цей легкий портативний зарядний пристрій можна носити навіть на зовнішній стороні рюкзака в поході. Функція складання та зручні розміри дозволяють помістити його в сумку, коли він не використовується, і не займати тонну дорогоцінного простору.

Висновок:

Акумуляторні батареї та зарядні пристрої стали доступнішими, ніж будь-коли, і мають набагато більше сенсу, ніж просто використання старомодної різноманітності викинутих батарейок. Відповідальна утилізація батарейок також вимагає певних зусиль. Не у всіх регіонах є дійсно зручний спосіб утилізації або переробки старих батарейок, тому наявність перезарядних пристроїв може допомогти зменшити кількість батарейок, які люди просто викидають у звичайне сміттєве відро для сміття з розчарування.

Для тих, хто тільки починає свій шлях у світі акумуляторів, я рекомендую придбати кілька невеликих зарядних пристроїв, які відповідають потребам вашого домогосподарства в акумуляторах. Для багатьох людей просто зарядний пристрій, який дозволить заряджати батареї типу АА або ААА, є цілком достатнім.

Я не з тих, хто довіряє лише одному зарядному пристрою в довгостроковій перспективі. Неодмінно придбайте один зарядний пристрій для початку, але придбайте другий, коли зможете собі це дозволити, на випадок, якщо інший перестане працювати або ви виявите, що вам потрібно зарядити багато акумуляторів одночасно.

Підрахуйте свої потреби в акумуляторах.

Коли справа доходить до того, щоб вирішити, скільки акумуляторів мати під рукою, ви можете почати з того, що просто підрахувати, скільки батарейок кожного типу вам потрібно, щоб всі ваші пристрої були готові до використання. У нашому домі батарейки АА є найпоширенішим типорозміром і використовуються здебільшого у ліхтариках та моїх старовинних текстових процесорах.

Батарейки типу ААА посідають друге місце і використовуються в деяких бездротових пристроях, таких як комп’ютерна миша або клавіатура. Підрахувавши кількість, помножте її на 1.5. Це дозволяє використовувати деякі пристрої, які не використовуються так часто, але дає вам подушку, щоб ви не виявили, що у вас немає свіжозаряджених акумуляторів, щоб вставити їх.

До правильного поводження з батарейками потрібно звикнути за певний час.

Спробуйте виробити звичку ставити акумулятори на зарядку, як тільки виймаєте їх з пристрою, або налаштуйте систему, за якою ви заряджаєте акумулятори раз на тиждень або щось подібне. Насправді все залежить від того, скільки заряду батареї ви використовуєте в середньому.

Навчіть здібних дітей та підлітків справлятися зі своїми потребами в акумуляторах.

Якщо у вас є діти та підлітки, які мають багато пристроїв, що потребують батареї, купіть їм власний зарядний пристрій та батареї і заохочуйте їх до правильної зарядки. Якщо вони усвідомлюють, що несуть відповідальність за те, щоб у них були акумулятори, це ще одна річ, про яку вам, як батькам, не доведеться турбуватися.

У разі відключення електроенергії або тривалої надзвичайної ситуації сонячна панель у поєднанні із зарядним пристроєм, здатним заряджати акумулятори через USB, є гарною інвестицією.

Більшість з нас сприймає як належне наш доступ до дешевої та легкої енергії. 50 гривень, витрачені на портативну панель, можуть мати величезне значення під час відключення електроенергії. Оскільки більшість мобільних телефонів заряджаються від USB, портативні панелі, представлені в цій статті, також можна використовувати для підтримки роботи вашого телефону.

Які зарядні пристрої ви використовуєте? Чи був у вас позитивний або негативний досвід використання будь-якого з продуктів, представлених у цій статті? Ми пропустили хороший зарядний пристрій, який ви хотіли б порекомендувати?

Сонячний зарядний пристрій для батарейок типу АА. 2 хороших варіанти

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Я пропоную два варіанти сонячного зарядного пристрою для акумуляторів AA. Один з них. гарний автономний пристрій. Інша, хоча і дорожча, але більш потужна складна сонячна панель. Окремий зарядний пристрій для батарейок типу АА підключається прямо в розетку. Він також заряджає USB. iPhone, Android тощо.).

Чому вам може знадобитися щось подібне? Ну, для звичайної готовності. Або, можливо, для кемпінгу або в будь-якому місці без електрики для підзарядки батарейок типу АА.

Зарядний пристрій для сонячних батарей | AA, AAA, C, D

По-перше, наступний зарядний пристрій на сонячних батареях (на фото вище) є практичним елементом готовності, який потрібно мати. Він заряджає типові споживчі акумулятори АА ААА, включаючи C D.

Коли електромережа відключається, сонце продовжує світити! Ми можемо використати цю енергію. І в цьому випадку за допомогою сонячного зарядного пристрою для акумуляторних батарей.

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

У мене є два таких сонячних зарядних пристрої AA. Вони все ще чудово працюють, і я використовував їх незліченну кількість разів на сонці для підзарядки акумуляторів, в тому числі і для пристроїв:

Функція зарядного пристрою для сонячних батарей | Вбудований вимірювальний прилад

Мені подобається той факт, що він включає в себе лічильник / вимірювач. Лічильник показує, що батареї заряджаються.

Вимірювач допомагає оптимізувати швидкість заряду. кут нахилу сонячної панелі до сонця для максимальної швидкості заряду.

Про C.Зарядний пристрій Crane Solar 11-в-одному

Цей потужний сонячний зарядний пристрій заряджає дві акумуляторні батареї одного типу та розміру (D, C, AA, AAA). Він видає близько 150 мА при ~ 5 вольтах.

Сонячна панель вбудована в відкидну кришку, яку можна нахилити під кутом для максимального впливу сонця. Вбудований лічильник вказує на такі умови:

Цей зарядний пристрій має вбудований блокувальний діод, який запобігає зворотному потоку електроенергії від заряджених акумуляторів під час зберігання.

найкращих, зарядних, пристроїв, сонячних, батарея, nimh

Іншим варіантом зарядного пристрою для сонячної батареї є наступна комбінація з 2 частин, яка заряджає USB-пристрої та акумуляторні батареї АА, ААА:

Складна сонячна панель на 28 Вт

Зарядний пристрій для сонячної панелі

Примітка: Насправді час сонячної зарядки може зайняти більше часу залежно від умов сонячного світла.

Акумуляторні батареї

Зарядні пристрої, подібні до перерахованих вище, заряджають “перезаряджаються” акумулятори (Ni-MH. нікель-метал-гідридні).

Ось деякі з новітніх технологій Ni-MH акумуляторних батарей:

Також до вашого відома, дуже хороший аналізатор зарядних пристроїв AA | AAA для акумуляторних батарей (не сонячний, але дуже хороша модель плагіна). це наступний:

Коментарі та думки власників

Ларрі, у мене не було потреби, тому я не досліджував це. Я щойно купив нові такого стилю, коли вони мені потрібні.

У нас також є сонячний зарядний пристрій 11 в 1. Я “подарував” її своєму чоловікові на день народження минулого року. Працює чудово, і мені подобається, що вона заряджає акумулятори всіх розмірів.

У нас було 2 C. Сонячні зарядні пристрої Crane вже 3 роки і задоволені ними. Вони дуже добре відповідають нашим потребам.

Питання для тих, хто може знати: У мене є зарядний пристрій на 4 гнізда для моїх акумуляторних батарей. Підходить для акумуляторів типу АА та/або ААА. Зазвичай я просто підключаю його до розетки. При відключенні мережі я можу підключитися до інвертора. Мій генератор має розетку на 12 В постійного струму або 120/240 В змінного струму. У мене є сонячні / вітрові можливості. Здається безглуздим або, принаймні, неефективним переходити з 12 В постійного струму (вітер/сонячна енергія) через інвертор на 120 В змінного струму тільки для того, щоб потім підключити зарядний пристрій для повернення до постійного струму. Я розумію, що зарядний пристрій видає точну напругу / силу струму, необхідну для зарядки маленьких акумуляторів. У мене немає маленької панелі, спеціально призначеної для заряджання моїх маленьких акумуляторів. Чи варто мати меншу гнучку панель?

Я зрозумів, що ви говорите про неефективність вашого сценарію для зарядки акумуляторів типу АА. Мені подобається сонячна енергія, бо вона не вимагає палива. По суті назавжди. При підключенні зарядного пристрою для акумуляторів типу АА до сонячної панелі необхідно звернути увагу на правильне з’єднання між собою, а також на відповідність напруг/потужностей. Приклад, який я описав вище, працює. Як і в інших. за умови правильного вибору. Чи варто воно того? Це залежить від. Тільки ви можете зробити це судження, виходячи з ваших обставин і потреб.

Для тих, хто користується акумуляторними інструментами Makita, пропонуємо ще один варіант для заряджання акумуляторів або мобільних телефонів. Makita робить USB-зарядний пристрій, який просто вставляється в 18-вольтові акумулятори. Потім його можна підключити до зарядного пристрою EBL AA. AAA, який Кен показує у статті вище.

Залишити відповідь