6 найкращих контролерів сонячного заряду MPPT. Контролер сонячного заряду Bluetooth

Найкращі контролери заряду сонячних батарей MPPT

найкращих, контролер, сонячного, заряд

Електричні схеми прості, але коли в сонячній енергетичній системі задіяно багато компонентів, все ускладнюється. Струм різної напруги небезпечний як для людей, так і для машин. Так само, як інвертор і батареї піддаються ризику пошкодження при таких високих напругах і струмах. Для їх захисту потрібні різні типи контролерів заряду. Для полегшення пошуку в цій статті ви можете знайти найкращі контролери заряду сонячних батарей MPPT. І ви також можете дізнатися про найкращі контролери сонячного заряду.

Що таке контролери сонячного заряду?

Пристрої, які регулюють вхідний постійний струм від сонячних панелей, перш ніж він потрапляє в акумулятори та інвертори, відомі як контролери сонячного заряду. В основному існує 4 типи контролерів сонячного заряду, а саме: послідовний регулятор, шунтовий регулятор, широтно-імпульсна модуляція та контролер заряду з відстеженням точки максимальної потужності.

Послідовний регулятор з’єднує ланцюг між сонячними панелями та акумулятором, як тільки батарея досягає оптимальної напруги, яку вона може витримати. Він підтримує ланцюг до тих пір, поки батарея не досягне напруги відключення.

Шунтуючий регулятор вступає в дію, оскільки ці контролери заряду розривають ланцюг між сонячними панелями та сонячною батареєю, як тільки він досягає напруги відключення. Ось чому вони обидва відомі як регулятори увімкнення / вимкнення.

ШІМ, також відомий як широтно-імпульсна модуляція, контролер заряду працює шляхом швидкого підключення та відключення джерела живлення до навантаження. В основному, він контролює, як довго перемикач залишається увімкненим, щоб регулювати кількість переданої потужності. Таким чином, це більше схоже на ворота до напруги, обмежуючи таким чином час, протягом якого сонячні панелі та акумулятори залишаються підключеними до електромережі.

MPPT, також відомий як контролер заряду Maximum Power Point Tracking, працює шляхом відстеження точки, в якій сонячні панелі виробляють максимальну потужність. Для цього він відстежує точки навколо кривих напруги та струму. Після виявлення точки, напруга сонячних панелей знижується за допомогою понижувального перетворювача так, щоб вона збігалася з напругою акумулятора. Для створення хорошого контролера заряду MPPT потрібні інтегровані мікросхеми та інші компоненти.

Кращі контролери сонячної зарядки MPPT

Ці контролери заряду можуть підтримувати ефективність сонячних панелей. Вибір відповідного контролера заряду MPPT, який ідеально підходить для вашої системи сонячних панелей, є складним процесом. Ось, подивіться на список нижче, щоб знайти деякі з найкращих ідей.

Victron SmartSolar 100V 30Amps

найкращих, контролер, сонячного, заряд

Голландська компанія Victron є відомим брендом у сфері сонячних електростанцій, що виготовляються своїми руками. Вибір контролерів заряду Victron SmartSolar MPPT коливається від 10А до 200А, але цей контролер. 100-вольтовий 30-амперний. Контролери заряду сонячних батарей Victron здатні заряджати навіть сильно розряджену батарею, а також можуть працювати з 0-вольтовою батареєю. За єдиним винятком, що надані елементи не є постійно сульфатованими або пошкодженими.

Контролер має вбудовані функції Bluetooth, які можна поєднати з мобільними додатками або іншими пристроями через VictronConnect для віддаленого моніторингу та управління системою. Завдяки цьому ви завжди будете в курсі доступної, використаної та змитої енергії. Універсальна і компактна конструкція з інтегрованим інтелектуальним виходом навантаження забезпечує захист акумулятора. одна з його визначних особливостей.

Технічні характеристики

 • Номінальна напруга батареї: 12/24В
 • Номінальний струм заряду: 10A/15A/20A/30A/50A
 • Вхідна напруга постійного струму: Максимум 100 В
 • Сумісність з акумуляторами: Сумісний з літієм
 • Ціна: Дорогий
 • Моніторинг Bluetooth: Bluetooth / Без дисплея
 • Гарантія: 5 років гарантії

Victron SmartSolar MPPT 75V 15 Amps

найкращих, контролер, сонячного, заряд

Ще один контролер заряду MPPT від Victron, SmartSolar MPPT 75V 15 Amps, є ефективним і компактним сонячним контролером заряду. Завдяки цьому забезпечується оптимальна кількість збору сонячної енергії на день. Завдяки технології Smart, SmartSolar використовує найменшу кількість сонячного світла, що потрапляє на панелі, для зберігання і максимізує енергію, поглинену фотоелектричними панелями, для зарядки акумуляторів. Ви отримаєте точну генерацію електроенергії навіть у похмурий день.

Розумний вихід навантаження. це його унікальна функція, яка запобігає надмірному розряду акумуляторів, оскільки це одна з основних причин пошкодження акумуляторів. Навантаження повільно відпускається, а напруга налаштовується так, щоб запобігти розрядці батарей. Завдяки цьому термін служби батареї також подовжується і захищається з повсякденною метою контролера MPPT. досягти 100% заряду батареї.

Система цих найкращих сонячних контролерів заряду MPPT автоматично підключається через Bluetooth до вашого телефону, і ви можете керувати, контролювати та контролювати систему за допомогою програми для смартфона. Портал віддаленого управління Victron надає доступ до вашого MPPT. Контролер має світлодіодні індикатори, роз’єми та прості у використанні кнопки.

Технічні характеристики

 • Напруга батареї (автоматичний вибір): 12/24V 12/24/48V
 • Номінальний струм заряду: 15A
 • Номінальна фотоелектрична потужність, 12В/24В: 220Вт/440Вт
 • Макс. Струм короткого замикання PV: 15А
 • Максимальний. Напруга холостого ходу фотоелектричної батареї (Voc): 75V
 • Діапазон робочих температур:.Від 30 до 60°C (повна номінальна потужність до 40°C)
 • РК-дисплей: Ні
 • Моніторинг по Bluetooth: Так (потребує додаткового придбання)

Контролер сонячної зарядки Epever MPPT

найкращих, контролер, сонячного, заряд

Цей контролер заряду від Epever є ефективним варіантом і здатний забезпечити високоякісний вихід сонячної енергії від фотоелектричних панелей до ваших акумуляторів. Сонячний контролер заряду Epever MPPT сумісний зі свинцево-кислотними та літієвими акумуляторами. Його ефективність відстеження становить 99.5% і може досягати до 98. При цьому перевага віддається негативному заземленню, що робить його сумісним з більшістю систем. Системи захисту контролера MPPT захищають його від короткого замикання, зворотної полярності/струму та надмірного розряду. Захищає батарею від перерозряду від навантаження та перезаряду від сонячних панелей.

Пристрій має 4-ступінчасту систему зарядки та механізм температурної компенсації, щоб запобігти погіршенню терміну служби акумулятора. РК-дисплей має підсвічування для легкого розуміння та зручності. Єдиним незначним недоліком є шнур довжиною від 3 до 4 футів для підключення віддаленого лічильника. Але цей контролер заряду має можливість автоматично визначати системи постійного струму 12В і 24В.

Технічні характеристики

 • Сумісність з акумулятором: Герметичні, гелеві, заливні, літієві
 • Моніторинг по Bluetooth: Так (потребує додаткового придбання)
 • Номінальний струм заряду: 30A
 • РК-дисплей: Так
 • Макс. Напруга холостого ходу фотоелектричної батареї (Voc): 100V
 • Номінальна напруга батареї: 12/24В постійного струму в автоматичному режимі
 • Діапазон робочих температур:.20 °F до 113 °F (від.35 ° C до 45 ° C)

Renogy Rover 100V 30A

найкращих, контролер, сонячного, заряд

Ще один контролер заряду MPPT середнього класу від Renogy. це контролер заряду 100В 30А, який має інноваційний дизайн. Незалежно від того, що сонячні панелі затінені або мають мікротріщини, цей контролер заряду Rover максимізує вихід з 99.99% ефективність. Безпечний, надійний і має необхідні функції захисту для захисту батарей, панелей і навантажень від перенапруги та інших небезпек. Має сумісний датчик температури, що дозволяє відстежувати температуру акумулятора та вносити відповідні корективи.

Renogy Rover. один з найкращих контролерів заряду MPPT, який ідеально підходить для збору максимальної кількості сонячної енергії та роботи з різними розмірами. Завдяки порту зв’язку RS232 пульт дистанційного керування знаходиться під вашим наглядом. Він оснащений 4-ступінчастим інтелектуальним алгоритмом заряду та попередньо встановленими режимами заряду для різних типів акумуляторів, таких як герметичні, AGM, гелеві, заливні та літієві.

Технічні характеристики

 • Максимальна напруга акумулятора: 100В
 • Номінальний струм заряду: 30А
 • Максимальний. Вхідна напруга фотоелектричних панелей: 100 В постійного струму
 • Max. Вхідна потужність фотоелектричних модулів: 12В/400Вт, 24В/800Вт
 • Максимальна напруга батареї: 32В
 • Діапазон робочих температур: від 35 °C до 45 °C;.31 ° F до 113 ° F
 • Номінальна напруга системи: 12/24 В (автоматичне визначення для нелітієвих типів)
 • РК-дисплей: Так
 • Моніторинг Bluetooth: Так (потребує додаткової покупки)

Renogy Rover 40A

найкращих, контролер, сонячного, заряд

Цей контролер заряду MPPT має хорошу цінність у своєму ціновому діапазоні та оснащений мобільним додатком та спеціальними профілями зарядки. Renogy Rover 40A. простий у використанні контролер, сумісний з найпоширенішими типами акумуляторів. Для використання мобільного додатку Renogy DC Home та підключення до нього Rover необхідно придбати Bluetooth-модуль Renogy BT-1. РК-екран відображає майже всі характеристики системи, і за допомогою нього ви можете легко редагувати налаштування заряду, створювати власні профілі зарядки та вибирати тип акумулятора. Хоча в цьому контролері відсутні датчики напруги акумулятора, він все одно коштує своїх грошей, оскільки має всі необхідні функції та попередні налаштування акумулятора, необхідні для швидкого та легкого налаштування системи.

 • Номінальний струм заряду: 40А
 • Макс. Напруга холостого ходу фотоелектричної батареї (Voc): 100V
 • Напруга батареї: 12/24В
 • Типи акумуляторів: LiFePO4, герметичні (AGM), гелеві, заливні, спеціальні
 • Макс. Вхідна потужність фотоелектричної системи: 520 Вт при 12 В, 1040 Вт при 24 В
 • Макс. Розмір дроту: 8 AWG (10 мм2)
 • Моніторинг по Bluetooth: Так (потребує додаткової покупки)
 • Датчик температури: Так (у комплекті)

EPEver Tracer 4125BN

Цей один з найкращих контролерів заряду сонячних батарей MPPT має відмінну якість збірки та обмеження фотоелектричної напруги 150 В. EPEver Tracer 4125BN. довговічний варіант. Ви також можете створювати власні профілі заряджання для Tracer, також відомого як Tracer BN або серія Tracer BN. Він має великі дротяні клеми, здатні обробляти дроти до 4 AWG на випадок, якщо ви хочете / потрібно перевиміряти дроти. Tracer має екран MT50, який чудово підходить для перегляду всіх специфікацій системи, і він попередньо налаштований для свинцево-кислотних акумуляторів.

 • Номінальний струм заряду: 40А
 • Максимум. Напруга холостого ходу фотоелектричної системи (Voc): 150V
 • Напруга акумулятора: 12/24В
 • Типи акумуляторів: Герметичні (AGM), гелеві, заливні, спеціальні
 • Max. Вхідна потужність фотоелектричної батареї: 520 Вт @ 12 В, 1040 Вт @ 24 В
 • Max. Розмір дроту: 4 AWG (25 мм2)
 • Моніторинг по Bluetooth: Так (потребує додаткового придбання)
 • Датчик температури: Так (у комплекті)

Що слід враховувати при виборі найкращого контролера заряду MPPT

Якщо ви все ще не знаєте, який з них найкращий і який вибрати, зверніть увагу на наступні пункти; на основі них ви можете скласти рейтинг контролерів MPPT.

Номінальний струм заряду

Ви також знаєте його як номінальний вихідний струм, струм заряду батареї або номінальний струм батареї. Це максимальна сила струму в амперах, що подається контролером заряду для заряджання акумулятора. Це важливе число часто міститься в назві продукту, як у Renogy 40A.

a) Менше 30А: Контролери MPPT в цьому діапазоні здатні утримувати 400 Вт сонячної енергії або менше при 12 вольтах; 800 Вт або менше при 24 вольтах. Для досягнення найкращих результатів використовуйте в парі з літієвими батареями ємністю 60 А-год або більше та свинцево-кислотними батареями ємністю 100 А-год або більше.

б) 30А-40А: Контролери заряду MPPT в цьому діапазоні можуть обробляти потужність від 400-500 Вт при 12 вольтах до 800-1000 Вт сонячної енергії при 24 вольтах. Для досягнення найкращих результатів використовуйте найкращі сонячні контролери заряду MPPT з літієвою батареєю ємністю 80 Ач або більше, а якщо ви використовуєте свинцево-кислотні акумулятори, переконайтеся, що вони мають ємність 130 Ач або більше.

в) більше 40А: Контролери цього діапазону зазвичай призначені для роботи з великими сонячними системами, оскільки вони можуть обробляти більше або дорівнювати 600 Вт при 12 вольтах і 1200 Вт при 24 вольтах. Однак деякі MPPT-контролери в цьому діапазоні також сумісні з батареями 36В і 48В і можуть працювати з більшою вхідною потужністю фотоелектричних модулів при цих напругах.

Номінальний струм навантаження

Контролери заряду з клемами навантаження мають цей номінал, який також відомий як номінальний струм розряду. Зазвичай вказує на потужність вихідного струму через клеми навантаження контролера MPPT.

Напруга акумулятора

Також відоме як системна напруга або номінальна напруга батареї, це число вказує на напругу, з якою сумісний контролер заряду. Авто пишеться поруч з напругою акумулятора, наприклад, 12В/24В Авто. Це означає, що контролер MPPT може автоматично визначати, чи є підключена система 12В або 24В акумуляторною батареєю.

 • 12В/24В: більшість MPPT-контролерів сумісні з цим діапазоном напруги.
 • 12В/24В/48В: Для цих напруг батареї використовуються висококласні MPPT-контролери, як правило, з вищими номінальними значеннями струму заряду.
 • 12/24/36/48В: для роботи з батареями цього діапазону вам знадобиться більш сумісний MPPT-контролер.

Сумісні батареї

Важливо перевірити при покупці контролера заряду MPPT, чи сумісний він з типом батареї, яку ви використовуєте. Гелеві, залиті свинцево-кислотні, літій-залізо-фосфатні (LiFePO4, LFP або літієві) і герметичні свинцево-кислотні акумулятори. це деякі з найпоширеніших типів акумуляторів, що використовуються в сонячних електростанціях. Контролер заряду MPPT, сумісний з типом акумулятора, вказує на те, що він має попередньо встановлені налаштування для цього типу акумулятора.

Деякі контролери пропонують власні профілі зарядки. Завдяки цьому ви можете самостійно створювати профіль батареї, а також задавати уставки напруги (плаваючу напругу і напругу поглинання). Контролер заряду з індивідуальними налаштуваннями профілю заряду робить його сумісним з усіма основними типами сонячних батарей.

Максимальна вхідна напруга

Також відома як Max PV вхідна напруга відноситься до сонячних панелей. Зазначене число. це максимальна потужність сонячної батареї, яку ви можете підключити до контролера заряду MPPT. Для визначення найкращих контролерів заряду сонячних батарей MPPT це важливий параметр. Ватти базуються як на амперах, так і на вольтах, хоча ви можете помітити, що контролер має іншу вхідну напругу Max PV.

Це можна розрахувати за допомогою калькулятора напруги сонячної панелі. Після розрахунку максимальної напруги відкритого контуру вашої сонячної батареї вам потрібен MPPT-контролер з максимальною фотоелектричною напругою, що перевищує це число.

 • Менше 100 В: в цьому діапазоні рідко зустрічаються MPPT, але ці моделі можуть легко керувати невеликими системами, такими як 2-3 (12В) послідовно з’єднані сонячні панелі.
 • 100В-150В: це найпопулярніший діапазон для контролерів MPPT, і контролери в цьому діапазоні можуть працювати з 3-6 (12В) послідовними дротовими сонячними панелями.
 • понад 150 В: MPPT-контролери в цьому діапазоні призначені практично для великих сонячних електростанцій, і вони можуть працювати з більш ніж 7 (12В) послідовних дротових сонячних панелей.

Розумні опції (Bluetooth і дисплей)

Вигідно мати віддалений моніторинг за допомогою контролера MPPT, і щодо цієї функції, MPPT поділяються на три категорії.

 • Вбудований: деякі MPPT-контролери мають вбудовані функції Bluetooth. Таким чином, вам не потрібно купувати додатковий продукт, щоб почати Bluetooth-моніторинг.
 • Потрібна додаткова покупка: MPPT з цією інструкцією означає, що вам потрібно придбати додатковий продукт, щоб розпочати моніторинг Bluetooth. В основному, це модуль Bluetooth, який підключається до контролера і коштує близько 30-40.
 • Немає Bluetooth: Так, є деякі контролери MPPT без вбудованого Bluetooth, і додаткова покупка також не може запустити цю функцію. Але ви можете контролювати характеристики системи через екран або світлодіодні індикатори на контролері заряду.

Інші міркування

Поки ми говоримо про цю тему, ось ще кілька параметрів, які слід врахувати.

a. Діапазон робочих температур: Якщо є ймовірність великих перепадів температури, з якими зіткнеться ваш контролер MPPT, вам потрібно звернути увагу на діапазон робочих температур.

b. Енергоспоживання: Ця функція є важливою складовою найкращих контролерів сонячного заряду MPPT. Потужність, яку споживає контролер MPPT, ви можете знайти в його специфікації. Хоча це не є великим фактором у короткостроковій перспективі. Але якщо сонячні панелі цілими днями залишаються без сонячного світла, вам слід шукати контролер MPPT з низьким енергоспоживанням.

c. Компенсація температури: Свинцево-кислотні батареї зазнають значних температурних коливань, і для підтримки цієї напруги ваш контролер заряду MPPT повинен мати функцію температурної компенсації. Тоді лише він може регулювати задані значення напруги акумулятора на основі його температури. Літієві батареї підходять як з температурною компенсацією, так і без неї.

Контролер заряду потребує датчика температури, щоб мати цю функцію, і цей датчик може бути вбудованим як внутрішній датчик або зовнішній датчик, який постачається разом із продуктом (або як додаткова покупка). Якщо це зовнішній датчик, вам потрібно підключити його до порту датчика температури, а потім приклеїти зонд до акумулятора.

d. Дротові клеми: Вам потрібно шукати хороші дротяні клеми з якісними гвинтами. Неточні клеми проводів можуть призвести до ослаблення гвинтів з часом, і якщо ви хочете, щоб дроти були надмірно товстими, оскільки товсті дроти можуть мінімізувати падіння напруги. Потрібно звернути додаткову увагу на дротяні клеми. Тепер давайте також розглянемо 4 найкращі контролери сонячного заряду.

4 Найкращі контролери сонячного заряду

В основному використовуються сонячні контролери заряду MPPT і PWM, оскільки вони засновані на базовому механізмі шунта і послідовного контролера заряду. Єдина відмінність полягає в тому, що MPPT та PWM є модернізованими версіями.

BougerRV Li 30 Amp 12V/24V

найкращих, контролер, сонячного, заряд

Це оновлена версія BougeRV, і вона використовує негативне заземлення. З ним можна розмістити більше транспортних засобів, не турбуючись про полярність. Ви можете легко змінювати або перевіряти параметри BougerRV Li 30 Amp за допомогою дисплея з підсвічуванням. Контролер сонячної панелі буде підключатися до вхідного струму фотоелектричної панелі і до напруги акумулятора на основному інтеейсі. Ви можете отримати значення в реальному часі як поточний стан і стан фотоелектричного виходу на дисплеї.

Цей контролер заряду сумісний з герметичними свинцево-кислотними (SLD), заливними свинцево-кислотними (FLD), потрійними літієвими, літій-залізо-фосфатними та літій-титанатними (LTO) акумуляторами на 12 і 24 В. Цей контролер автоматично перезавантажується після замикання захисного вимикача і пробуджує неактивну літієву батарею після налаштування його на тип літієвої батареї.

MorningStar PWM Prostar PS-30M

найкращих, контролер, сонячного, заряд

Дізнавшись про найкращі контролери сонячного заряду MPPT, ось ШІМ. найкращий контролер. Це контролер середньої напруги, який широко використовується для живлення малих і середніх енергосистем. MorningStar PWM Prostar підходить для постійно підключених батарей 12 В або 24 В і може обробляти 30 ампер сонячної енергії при напрузі 12 В і 1000 ампер при напрузі 24 В. Послідовне перемикання має перевагу над шунтовими контролерами та зменшує перегрів, а також знижує навантаження на батарею. Його серійний дизайн підвищує точність, а в серії ШІМ-контролерів перемикання автоматично коригується при перепадах напруги і температури. Ви можете перетворити його в паралельний до 300А.

Контролер заряду Renogy Adventurer Li-30A PWM для прихованого монтажу

найкращих, контролер, сонячного, заряд

Цей новий та вдосконалений Renogy Adventurer Li-30A має додаткові функції зарядки літієвих акумуляторів. Програмована літієва напруга дозволяє Adventurer-Li Lithium Afterwriter заряджати майже всі літієві батареї. Adventurer-Li має порт RS232 для підключення Bluetooth-модуля Renogy BT-1. Цей вдосконалений контролер негативного заряду заземлення підходить для фотоелектричних систем на 12 і 24 В. Призначений для естетично чистого монтажу на стінах автофургонів або кемперів.

Adventurer-Li має високоефективну ШІМ-зарядку, яка збільшує термін служби батареї, регулюючи потік заряду між сонячними панелями та акумуляторною батареєю. За допомогою РК-дисплея ви можете відстежувати робочу інформацію системи, включаючи повний контроль параметрів. Його друкована плата попередньо завантажена внутрішніми захисними пристроями, що робить його недоступним для помилок під час встановлення та інших неефективних дій.

Renogy Rover Li 40A MPPT контролер

найкращих, контролер, сонячного, заряд

Це один з найефективніших потужних контролерів заряду з рейтингом ефективності 99%. Renogy Rover Li 40A автоматично розпізнає свинцево-кислотні акумулятори та підтримує 12В і 24В акумуляторні батареї з мокрими елементами, герметичні та гелеві акумулятори. Але для літієвої батареї на 24 В потрібне ручне налаштування. Передбачено захист від перезарядки, короткого замикання та перерозрядки, і цей контролер заряду MPPT здатний заряджати перезаряджені літієві батареї. На нього надається 2-річна гарантія на матеріали та якість виготовлення.

Отже, сьогодні ви дізналися про найкращі контролери заряду сонячних батарей MPPT та фактори, які потрібно враховувати при покупці. Перш ніж вибрати будь-який контролер заряду, необхідно розуміти різні параметри і, найголовніше, системні вимоги та адаптивність. Тому що найкращі контролери сонячного заряду. це не ті, що мають високі цінники, тому що головне. це функції та технічні характеристики.

Olivia прагне до зеленої енергії та працює над тим, щоб допомогти забезпечити довгострокову придатність нашої планети для життя. Вона бере участь у збереженні навколишнього середовища, переробляючи та уникаючи одноразового пластику.

GP-PWM-30-UL: Контролер сонячного заряду на 30А з Bluetooth

Це сонячний контролер заряду GP-PWM-30-UL 30A з Bluetooth від Go Power. Найсучасніший сонячний контролер прихованого монтажу для автофургонів, фургонів та човнів. Підключення по Bluetooth означає, що ви можете налаштувати моніторинг вашої сонячної системи також зі свого смартфона.

Опис

Це контролер сонячного заряду GP-PWM-30-UL 30A з Bluetooth від Go Power. Найсучасніший сонячний контролер для прихованого монтажу для автофургонів, фургонів та човнів. Підключення по Bluetooth означає, що ви можете налаштувати моніторинг вашої сонячної системи також зі свого смартфону.

Контролер сонячного заряду є важливим компонентом вашої фотоелектричної (PV) системи. Контролер підтримує термін служби батареї, захищаючи її від перезарядки. Коли ваша батарея досягає 100% заряду, контролер запобігає перезарядці, обмежуючи струм, що надходить в батарею від сонячної панелі.

GP-PWM-30-UL Особливості:

 • Можливість роботи з двома банками
 • Готовий до Bluetooth; використовується Go Power! Підключіть додаток (Натисніть тут для отримання додаткової інформації)
 • 12-вольтовий контролер заряду для прихованого монтажу, розрахований на безперервний вхідний сонячний струм 30 ампер.
 • Використовує технологію широтно-імпульсної модуляції (ШІМ)
 • Унікальна чотириступенева система заряджання з додатковим налаштуванням вирівнювання для заряджання та захисту вашого акумулятора
 • Цифровий РК-дисплей, який показує струм заряду сонячної батареї, напругу системної батареї та ємність батареї
 • Вбудований USB-порт для зарядки
 • Підключає до 600 Вт сонячної батареї
 • Заряджає 1 або 2 батареї
 • Дистанційне керування увімкненням/вимкненням Select Go Power! Інвертори ISW
 • 5 років гарантії

Технологія максимального підвищення потужності

Цей 30-амперний цифровий сонячний контролер оснащений технологією максимального підвищення потужності (MPBT). Це дозволяє вам перевизначити звичайний алгоритм заряджання сонячного контролера, щоб “прискорити” сонячний заряд, що ідеально підходить в кінці дня, щоб забезпечити поповнення батарей до вечора. Продуктивність сонячного контролера не постраждає, якщо функція MPBT не використовується.

Можливості

Використання Go Power! До контролера PWM-30-UL можна підключити Bluetooth:

 • Встановіть тип акумулятора та профіль заряду
 • Увімкніть сумісний Go Power! Увімкнення та вимкнення інвертора ISW
 • Перемикання режиму підвищення максимальної потужності
 • Перегляд основної статистики батареї, включаючи:
 • Напруга батареї
 • Струм фотоелектричного заряду
 • Стан заряду акумулятора (SOC)

GP-PWM-30-UL Технічні характеристики.

Номінальна напруга системи: 12В Максимальний струм сонячної батареї: 30А Діапазон напруги батареї: 6В. 15.5В макс. Вхідна напруга сонячної панелі: 28 В Робоче споживання: 6 мА Споживання дисплея: 10 мА Температура. Компенсація.13 мВ/ºF /. 24 мВ/ºC Робоча температура:. 40 до 185ºF /. 40 до 85ºC Вологість: 99% N.C.

Розміри (В х Ш х Г): 4.25 x 7.48 x 1.38 дюймів; 108 x 190 x 35 мм Вага : 10.6 унцій; 300 г; Максимальний діаметр дроту: #4 AWG

Захист: зворотна полярність акумулятора, зворотна полярність сонячної батареї, перегрів, перевантаження по струму

Профілі зарядки акумуляторів: Свинцево-кислотні: герметичні/гелеві, AGM, заливні літієві: LifePO4

Контролер сонячного заряду через Bluetooth

Заробляйте 1 бал за кожну витрачену гривню, а також отримуйте бали за приведення друзів, написання відгуків та ексклюзивні пропозиції. Ще більше переваг та отримайте код на знижку 10% на наступне замовлення.

Прокрутіть зображення, щоб збільшити Клацніть на зображення, щоб збільшити

Опис

Сонячний зарядний пристрій збирає енергію від ваших сонячних панелей і зберігає її у ваших акумуляторах. Використовуючи новітні, найшвидші технології, SmartSolar максимізує збір енергії, розумно керуючи нею для досягнення повного заряду за найкоротший час. SmartSolar підтримує здоров’я акумулятора, продовжуючи термін його служби.

ОСОБЛИВОСТІ

Вбудований Bluetooth Smart: ключ не потрібен. бездротове рішення для налаштування, моніторингу та оновлення контролера за допомогою смартфонів, планшетів або інших пристроїв на базі Apple та Android. VE.Пряме. для дротового підключення до Color Control GX, інших продуктів GX, ПК або інших пристроїв Надшвидке відстеження точки максимальної потужності (MPPT). особливо у випадку хмарного неба, коли інтенсивність світла безперервно змінюється, надшвидкий контролер MPPT покращить збір енергії на 30% у порівнянні з контролерами заряду з ШІМ та на 10% у порівнянні з повільнішими контролерами MPPT. Удосконалене визначення точки максимальної потужності в умовах часткового затінення. У разі часткового затінення на кривій “потужність-напруга” можуть бути присутніми дві або більше точок максимальної потужності. Звичайні MPPT, як правило, прив’язуються до місцевої електростанції, яка може не бути оптимальною електростанцією. Інноваційний алгоритм BlueSolar завжди буде максимізувати збір енергії, блокуючи оптимальний MPP. Видатна ефективність перетворення. без вентилятора охолодження. Максимальна ефективність перевищує 99. Гнучкий алгоритм заряду. Повністю програмований алгоритм заряду (див. сторінку програмного забезпечення на нашому сайті), а також вісім попередньо запрограмованих алгоритмів, які можна вибрати за допомогою поворотного перемикача (детальніше див. інструкцію). Можливість програмування, відображення даних у реальному часі та історії. Сучасні смартфони Apple та Android, планшети, макбуки та інші пристрої: див. VE.Прямий Bluetooth Smart-ключ і аркуш відкриття програми MPPT для скріншотів. Програмоване реле. можна запрограмувати (a.o. зі смартфоном) для спрацьовування за тривогою або іншими подіями. Опціонально: РК-дисплей, що підключається. просто зніміть гумову прокладку, яка захищає штекер на передній панелі контролера, і підключіть дисплей. Дистанційне ввімкнення та вимкнення. для підключення, наприклад, до VE.BUS BMS. Широкий електронний захист. захист від перегріву і зниження потужності при високій температурі. Захист від короткого замикання та зворотної полярності фотоелектричних модулів. Захист від зворотного струму PV. Внутрішній датчик температури. Компенсує напругу поглинання та плаваючого заряду в залежності від температури.

СПЕЦИФІКАЦІЇ

Контролер заряду SmartSolar MPPT MPPT MPPT MPPT
250/60 250/70 250/85 250/100
Напруга акумулятора 12 / 24 / 48В автоматичний вибір (для вибору 36В потрібне програмне забезпечення)
Номінальний струм заряду 60A 70A 85A 100A
Номінальна фотоелектрична потужність, 12 В 1a,b) 860W 1000W 1200W 1450W
Номінальна фотоелектрична потужність, 24В 1a,b) 1720W 2000W 2400W 2900W
Номінальна фотоелектрична потужність, 48В 1a,b) 3440W 4000W 4900W 5800W
Макс. Струм короткого замикання PV 2) 50A (макс. 30A на роз’єм MC4).) 70А (макс. 30А на роз’єм MC4).)
Максимальна напруга розриву ланцюга фотоелектричних модулів 250В абсолютний максимум найхолодніших умов
245В пусковий і робочий максимум
Максимальна ефективність 99%
Самоспоживання Менше 35 мА при 12 В / 20 мА при 48 В
Поглинання напруги заряду Налаштування за замовчуванням: 14,4 / 28,8 / 43,2 / 57,6V
(регулюється за допомогою: поворотного перемикача, дисплея, VE.Прямий або Bluetooth)
Напруга заряду “плаваюча Налаштування за замовчуванням: 13,8 / 27,6 / 41,4 / 55,2V
(регулюється: поворотний перемикач, дисплей, VE.Прямий або Bluetooth)
Алгоритм заряду багатоступеневий адаптивний
Компенсація температури -16 мВ /.32 мВ/.64 мВ / °C
Захист Зворотна полярність батареї (запобіжник, недоступний для користувача)
Зворотна полярність фотоелектричного струму / Коротке замикання на виході / Перегрів
Робоча температура -від 30 до 60°C (повна номінальна потужність до 40°C)
Вологість 95%, без конденсації
Максимальна висота 5000м (повна номінальна потужність до 2000м)
Порт передачі даних VE.Прямий або Bluetooth
Дистанційне ввімкнення/вимкнення Так (2-полюсний роз’єм)
Програмоване реле DPST
Номінальна потужність змінного струму: 240 В / 4 А
Номінальний струм постійного струму: 4А до 35В постійного струму, 1А до 60В постійного струму
Паралельна робота Так (не синхронізовано)
КОНСТРУКЦІЯ
Колір Синій (RAL 5012)
Фотоелектричні клеми 3) 35 мм² / AWG2 (моделі Tr)
Два набори роз’ємів MC4 (моделі MC4 250/60 і 250/70)
Три комплекти роз’ємів MC4 (моделі MC4 250/85 і 250/100)
Клеми акумулятора 35мм² / AWG2
Категорія захисту IP43 (електронні компоненти), IP22 (область підключення)
Вага 3 кг 4,5 кг
Розміри (в х ш х г) в мм Моделі Тр: 185 x 250 x 95 Моделі Tr: 216 x 295 x 103
Моделі MC4: 215 x 250 x 95 Моделі MC4: 246 x 295 x 103
СТАНДАРТИ
Безпека EN/IEC 62109-1, UL 1741, CSA C22.2
1a) Якщо підключено більше фотоелектричної потужності, контролер обмежить вхідну потужність.
1b) Напруга фотоелектричної батареї повинна перевищувати Vbat 5В для запуску контролера. Після цього мінімальна фотоелектрична напруга становить Vbat 1V.
2) Фотоелектрична батарея з більшим струмом короткого замикання може пошкодити контролер.
3) Моделі MC4: може знадобитися кілька пар розгалужувачів для паралельного з’єднання ланцюжків сонячних панелей

ПРИМІТКА

Опція 10-річної обмеженої гарантії може бути застосована лише під час фактичного придбання виробу.

Сонячний контролер Victron SmartSolar MPPT 75/15 Bluetooth

Контролер заряду сонячних панелей Victron SmartSolar 75 VOC, 15 Ампер MPPT для акумуляторних систем 12В і 24В (включаючи літієві) з Bluetooth.

SKU: VIC.SCC075015060R | MPN: SCC075015060R

Рекомендовані аксесуари

Самовивіз зі складу в Южному порту. 0.00 Ми зв’яжемося з вами по електронній пошті, коли ваше замовлення буде готове до отримання. Для товарів на складі це, як правило, протягом 3 ГОДИН.

MPPT 75/10, 75/15, 100/15, 100/20, 100/20-48V

Контролери MPPT керують сонячними панелями в точці максимальної потужності, підвищуючи ефективність до 30%, регулюючи вхідну напругу для збору максимальної потужності від сонячних панелей. Потім він керує цією потужністю, щоб забезпечити змінну вимогу до напруги акумулятора плюс навантаження.

MPPT відчуває, коли потрібно відрегулювати вихідну потужність, яку він надсилає на батарею, і вимкнеться на кілька мікросекунд, розрахує і внесе відповідні корективи. Принцип MPPT полягає в тому, щоб витягти максимально можливу потужність з сонячної панелі, встановивши найбільш ефективну комбінацію напруги і струму. точка максимальної потужності.

Вихід навантаження не дозволить акумулятору повністю розрядитися [що може спричинити пошкодження]. Можна налаштувати попередньо встановлений рівень розряду, при досягненні якого SmartSolar відключить навантаження, запобігаючи подальшому розряду акумулятора.

В якості альтернативи можна встановити вбудовану функцію інтелектуального управління батареєю в SmartSolar. Відома як Battery Life, ця функція призначена для захисту і кращого обслуговування вашої батареї, забезпечуючи регулярне досягнення 100% заряду. SmartSolar намагається щодня заряджатися на 100%. У періоди поганої погоди або низької освітленості він підвищує напругу відключення до успішного відключення.

Вбудований Bluetooth разом з додатком VictronConnect App забезпечує легкий доступ до широкого спектру функцій, доступних на вашому контролері сонячного заряду, таких як

 • Solar Gauge. вихідна потужність в режимі реального часу
 • Напруга акумулятора
 • Струм акумулятора
 • Стан акумулятора
 • Вихідна потужність навантаження [100/20 і менше]
 • Струм навантаження. показує струм, який споживають прилади
 • Аналіз історії
 • Різні налаштування

Пояснення назв моделей Victron MPPT

MPPT 75/50, перше число. максимальна напруга холостого ходу фотомодуля. Друге число, 50. це максимальний струм заряду. Використовуйте аркуш Victron MPPT Excel або онлайн-калькулятор MPPT для розрахунку розмірів фотоелектричних модулів.

Для отримання додаткової інформації про контролери заряду PWM або MPPT, прочитайте технічний документ Victron: який контролер заряду сонячної батареї вибрати: PWM або MPPT?

MPPT 75/10, 75/15, 100/15, 100/20, 100/20-48V Технічні характеристики

SKU VIC.SCC075015060R
Номер моделі SCC075015060R
UPC/EAN 8719076040804
Бренд Victron Energy
Вага при транспортуванні 0.6840 кг
Транспортна ширина 0.210m
Транспортна висота 0.050m
Довжина доставки 0.150m
Shipping Cubic 0.015750000m3

Купуйте з упевненістю, знаючи, що на ваш продукт поширюється 5-річна гарантія виробника Victron.

Будьте першим, хто залишив відгук про цей продукт!

Допоможіть іншим користувачам Outback Marine Australia Pty Ltd робити більш розумні покупки, написавши відгук про придбані вами товари.

Супутні товари

Відправка в той же день (замовлення до 13:00)

РЕЄСТРУЙТЕСЯ та ЗБЕРЕЖІТЬ!Приєднуйтесь до КЛУБУ, щоб отримувати новини та спеціальні ціни, акції та пропозиції тільки для членів Клубу. Приєднатися безкоштовно

© 2023 Outback Marine Australia Pty Ltd. ABN: 26082231892. Всі права захищені.

Умови Умови

Ласкаво просимо на наш сайт. Якщо ви продовжуєте переглядати та використовувати цей веб-сайт, ви погоджуєтесь дотримуватися наступних умов використання, які разом з нашою політикою конфіденційності регулюють відносини Outback Marine Australia Pty Ltd з вами щодо цього веб-сайту. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною цих умов, будь ласка, не використовуйте наш веб-сайт.

Термін “Outback Marine Australia Pty Ltd” або “нас” або “ми” відноситься до власника веб-сайту, чий зареєстрований офіс знаходиться за адресою. Наш ABN. 26082231892. Термін “ви” відноситься до користувача або глядача нашого веб-сайту.

Використання цього веб-сайту регулюється наступними умовами використання:

 • Вміст сторінок цього веб-сайту призначений лише для вашої загальної інформації та використання. Він може бути змінений без попереднього повідомлення.
 • Ні ми, ні треті особи не надаємо жодних гарантій щодо точності, своєчасності, продуктивності, повноти або придатності інформації та матеріалів, знайдених або запропонованих на цьому веб-сайті, для будь-якої конкретної мети. Ви визнаєте, що така інформація та матеріали можуть містити неточності або помилки, і ми прямо виключаємо відповідальність за будь-які такі неточності або помилки в повному обсязі, дозволеному законом.
 • Ви використовуєте будь-яку інформацію або матеріали на цьому веб-сайті виключно на власний ризик, за який ми не несемо відповідальності. Ви несете власну відповідальність за те, щоб будь-які продукти, послуги або інформація, доступні на цьому веб-сайті, відповідали вашим конкретним вимогам.
 • Цей веб-сайт містить матеріали, які належать нам або ліцензовані нами. Цей матеріал включає, але не обмежується дизайном, макетом, виглядом, зовнішнім виглядом та графікою. Відтворення заборонено, окрім як відповідно до повідомлення про авторські права, яке є частиною цих положень та умов.
 • Усі торгові марки, відтворені на цьому веб-сайті, які не є власністю оператора або не мають ліцензії на них, зазначені на веб-сайті.
 • Несанкціоноване використання цього веб-сайту може призвести до позову про відшкодування збитків та/або бути кримінальним злочином.
 • Час від часу цей веб-сайт може також містити посилання на інші веб-сайти. Ці посилання надаються для вашої зручності для отримання додаткової інформації. Вони не означають, що ми схвалюємо веб-сайт(и). Ми не несемо відповідальності за зміст веб-сайтів, на які є посилання.
 • Використання вами цього веб-сайту та будь-які суперечки, що виникають у зв’язку з таким використанням веб-сайту, підпадають під дію законів штату Квінсленд, Австралія.

Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності визначає, як ми використовуємо та захищаємо будь-яку інформацію, яку ви надаєте нам під час використання цього веб-сайту.

Ми прагнемо забезпечити захист вашої конфіденційності. Якщо ми попросимо вас надати певну інформацію, за допомогою якої ви можете бути ідентифіковані під час використання цього веб-сайту, ви можете бути впевнені, що вона буде використана лише відповідно до цієї заяви про конфіденційність.

Ми можемо час від часу змінювати цю політику, оновлюючи цю сторінку. Ви повинні час від часу перевіряти цю сторінку, щоб переконатися, що ви задоволені будь-якими змінами.

Що ми збираємо

Ми можемо збирати наступну інформацію

 • ім’я та посада
 • контактна інформація, включаючи адресу електронної пошти
 • демографічну інформацію, таку як поштовий індекс, уподобання та інтереси
 • інша інформація, пов’язана з опитуваннями клієнтів та/або пропозиціями

Що ми робимо з інформацією, яку збираємо

Нам потрібна ця інформація, щоб зрозуміти ваші потреби та надати вам кращий сервіс, зокрема з наступних причин:

 • Внутрішній облік.
 • Ми можемо використовувати інформацію для покращення наших продуктів та послуг.
 • Ми можемо періодично надсилати рекламні електронні листи про нові продукти, спеціальні пропозиції або іншу інформацію, яка, на нашу думку, може вас зацікавити, використовуючи вказану вами адресу електронної пошти.
 • Час від часу ми також можемо використовувати вашу інформацію, щоб зв’язатися з вами для проведення маркетингових досліджень. Ми можемо зв’язатися з вами електронною поштою, телефоном, факсом або поштою. Ми можемо використовувати інформацію для налаштування веб-сайту відповідно до ваших інтересів.

Ми прагнемо забезпечити безпеку вашої інформації. Щоб запобігти несанкціонованому доступу або розголошенню, ми запровадили відповідні фізичні, електронні та управлінські процедури для захисту та безпеки інформації, яку ми збираємо в Інтернеті.

Як ми використовуємо файли cookie

Файл cookie. це невеликий файл, який запитує дозвіл на розміщення на жорсткому диску вашого комп’ютера. Як тільки ви погоджуєтесь, файл додається, і файл cookie допомагає аналізувати веб-трафік або повідомляє вам, коли ви відвідуєте певний сайт. Файли cookie дозволяють веб-програмам реагувати на вас як на особу. Веб-додаток може адаптувати свою роботу до ваших потреб, вподобань та уподобань, збираючи та запам’ятовуючи інформацію про ваші вподобання.

Ми використовуємо файли cookie журналу трафіку, щоб визначити, які сторінки використовуються. Це допомагає нам аналізувати дані про відвідуваність веб-сторінок і покращувати наш веб-сайт, щоб адаптувати його до потреб клієнтів. Ми використовуємо цю інформацію лише з метою статистичного аналізу, після чого дані видаляються з системи. Загалом, файли cookie допомагають нам надавати вам кращий веб-сайт, дозволяючи нам відстежувати, які сторінки ви вважаєте корисними, а які ні. Файл cookie жодним чином не надає нам доступ до вашого комп’ютера або будь-якої інформації про вас, окрім тих даних, якими ви вирішили поділитися з нами. Ви можете прийняти або відхилити файли cookie. Більшість веб-браузерів автоматично приймають файли cookie, але зазвичай ви можете змінити налаштування свого браузера, щоб відхилити файли cookie, якщо бажаєте. Це може завадити вам повною мірою скористатися всіма перевагами веб-сайту.

Посилання на інші веб-сайти

Наш сайт може містити посилання на інші веб-сайти, що представляють інтерес. Однак, якщо ви скористалися цими посиланнями, щоб покинути наш сайт, зверніть увагу, що ми не маємо жодного контролю над цим іншим веб-сайтом. Тому ми не можемо нести відповідальність за захист і конфіденційність будь-якої інформації, яку ви надаєте під час відвідування таких сайтів, і такі сайти не регулюються цією заявою про конфіденційність. Ви повинні проявляти обережність і ознайомитися із заявою про конфіденційність, що застосовується до відповідного веб-сайту.

Контроль вашої особистої інформації

Ви можете обмежити збір або використання вашої особистої інформації наступними способами:

 • щоразу, коли вас просять заповнити форму на веб-сайті, шукайте поле, яке ви можете натиснути, щоб вказати, що ви не хочете, щоб ця інформація використовувалася будь-ким для цілей прямого маркетингу
 • якщо ви раніше дали згоду на використання вашої особистої інформації для цілей прямого маркетингу, ви можете змінити свою думку в будь-який час, написавши нам або надіславши електронного листа.

Ми не будемо продавати, поширювати або здавати в оренду вашу особисту інформацію третім особам, якщо не отримаємо на це вашого дозволу або якщо цього не вимагає закон. Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для надсилання вам рекламної інформації про третіх осіб, яка, на нашу думку, може вас зацікавити, якщо ви повідомите нам про своє бажання.

Якщо ви вважаєте, що будь-яка інформація, яку ми маємо про вас, є неправильною або неповною, будь ласка, напишіть нам або надішліть електронною поштою якомога швидше за вищевказаною адресою. Ми негайно виправимо будь-яку інформацію, яка виявиться невірною.

Залишити відповідь