5 найкращих сонячних панелей Sunpower. Sunpower maxeon gen3

Найкращі сонячні панелі

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

SunPower є одним з провідних виробників сонячних панелей і елементів у світі. Компанія відома своїми ефективними та високоякісними панелями, які виготовляються за запатентованою технологією IBC. Якщо ви хочете перейти на панелі SunPower і не знаєте, які найкращі сонячні панелі SunPower купити, то цей список обов’язково допоможе вам.

Сонячні панелі SunPower: Які серії є в наявності?

Перш ніж дізнатися про найкращі сонячні панелі SunPower, важливо знати про різні серії сонячних панелей SunPower. Це три різні серії сонячних панелей SunPower, з яких ви можете вибрати-

В даний час ця серія виробляється компанією Maxeon Solar Technologies, яка придбала виробничі потужності SunPower у 2019 році. Ця серія забезпечує найвищу продуктивність або потужність. Це також найефективніші сонячні панелі в лінійці SunPower, але вони поставляються з преміальною ціною.

Серія M пропонує 5 варіантів потужності: 420 Вт, 425 Вт, 430 Вт, 435 Вт і 440 Вт. Крім того, всі сонячні панелі виробництва SunPower Maxeon складаються з монокристалічних напіврозрізаних сонячних елементів n-типу.

Maxeon також виробляє серію X від SunPower. У порівнянні з серією M, панелі серії X мають меншу вартість, але й меншу потужність. Вони добре підходять для бюджетних покупців сонячних панелей. Ця серія пропонує два варіанти потужності: 360 Вт та 370 Вт.

Серія U. це останнє доповнення до бюджетної серії сонячних панелей SunPower. Відверто кажучи, про цю серію ще багато чого не відомо. Для різноманітності, ця серія не виробляється компанією Maxeon, натомість вона виробляється кількома різними сонячними компаніями, такими як Aptos Solar Technology (американська компанія.S.-на основі сонячної енергії) і потенційно Waaree (великий індійський виробник сонячної енергії). Отже, показники серії U все ще не до кінця зрозумілі.

Тепер, коли ви маєте базові знання про три серії, пропоновані SunPower, ви можете переглянути цей список з 5 найкращих сонячних панелей SunPower, які ви можете купити.

Кращі сонячні панелі Sunpower, які ви можете купити

SunPower пропонує різні серії сонячних панелей, і кожна серія має найкращу панель у своєму роді. Всі серії орієнтовані на різні групи покупців. Отже, як покупцеві, вам потрібно вибрати найкращу для вас серію, а потім найкращу сонячну панель, яку вона пропонує. Цей список найкращих сонячних панелей SunPower допоможе вам вибрати ідеальну сонячну панель SunPower для вас.

a) Побутовий модуль змінного струму SunPower 420-440 Вт

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Побутовий модуль змінного струму SunPower 420-440 Вт з системою Equinox є однією з найкращих сонячних панелей SunPower. Вона дуже ефективна і має найвищу щільність змінного струму. SunPower надає 25-річну повну гарантію на цю сонячну систему. Він має сонячні елементи Maxeon Gen 6, які на 5% більші, ніж у попередній лінійці продуктів.

Цей продукт не потребує додаткового обладнання або підключень. Крім того, вона має систему Equinox, яка дозволяє додатково зберігати енергію для резервного джерела під час зменшення заряду або перебоїв з електропостачанням.

a) Побутові модулі потужністю 420-390 Вт

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Житловий модуль змінного струму SunPower 420-390 Вт. це найпотужніша сонячна панель, яку пропонує бренд. Поставляється із запатентованою технологією, яка запобігає поломкам.

Ця панель пропонує майже 60% енергоефективності протягом усього терміну служби. Вона має найпотужніший інтегрований модуль змінного струму в сонячній енергетиці. У порівнянні з попередніми моделями, цей модуль на 60% легший.

Крім того, панелі цієї моделі використовують 66 фотоелементів Maxeon Gen 5, що майже на 65% більше, ніж у серії X.

b) Житловий модуль постійного струму BLK потужністю 390-400 Вт

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Ця модель 390-400W Residential BLK DC є досить ефективною. Вона має ще більші сонячні елементи, ніж раніше. Навіть після 25-річної гарантії ви можете розраховувати на майже 54% більше енергії. Цей продукт також використовує 66 сонячних елементів Maxeon Gen 5 у своїх панелях і має ефектний гладкий вигляд.

c) Комерційні панелі серії A потужністю 430-450 Вт

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Комерційні панелі SunPower серії A потужністю 430-450 Вт є одними з найефективніших і найпотужніших комерційних панелей, доступних на ринку. SunPower пропонує стандартну 25-річну повну гарантію на ці панелі на всю систему.

На відміну від двох інших моделей цієї серії, ця модель використовує 72 фотоелементи Maxeon Gen 5, які на 65% більші, ніж попередні покоління.

a) Комерційні сонячні панелі змінного струму серії X

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

У порівнянні з іншими традиційними промисловими панелями, комерційні сонячні панелі SunPower серії X пропонують вражаючі 60% енергоефективності протягом усього терміну служби. Ці панелі відомі своєю надійністю.

Ці панелі мають 25-річну гарантію на дефекти продукції. Крім того, вони виробляють більше енергії з часом. Вони складаються з 128 сонячних елементів Maxeon Gen 3. Крім того, вони також посіли перше місце в тесті на довговічність Fraunhofer.

б) Комерційна панель постійного струму серії X для геліосистеми

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Комерційні панелі постійного струму SunPower для дахів. це панелі серії X, які підходять для даху у формі спіралі. Ця панель поставляється з попередньо встановленими затискачами, які дозволяють встановлювати її без використання інструментів. Панель поставляється з міцною металевою основою і 96 сонячними елементами Maxeon Gen 3.

c) Побутові панелі постійного струму серії X

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Комерційна панель постійного струму X-Series SunPower є однією з найкращих сонячних панелей SunPower завдяки своїй екологічності та мінімалізму. Ця панель складається з 96 фотоелементів Maxeon Gen 3.

Ця сонячна панель серії X має 25-річну гарантію на потужність та захист продукту. Вона також посіла перше місце в рейтингу Silicon Valley Toxics Coalition 2015 Solar Scorecard. Крім того, це також перша панель, яка отримала бронзову сертифікацію Cradle to Grave.

г) Побутові модулі змінного струму SunPower серії X

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Модуль змінного струму SunPower серії X використовується з системою SunPower Equinox. Має репутацію швидкої та простої установки інтегрованого мікроінвертора. Вона також має можливість швидкого вимкнення.

Цей тип сонячних панелей складається з 96 сонячних елементів Maxeon Gen 3. Крім того, він поставляється з 25-річною гарантією на потужність і продукт.

a) Комерційна панель постійного струму SunPower серії E

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Комерційні панелі постійного струму SunPower серії E є одними з найбільш ефективних і надійних панелей на ринку. Ця панель складається з 96 сонячних елементів Maxeon Gen 2 (або 128 елементів Maxeon Gen 2 у версії Helix). Ця міцна та ефективна сонячна панель забезпечує на 12% більше енергії протягом 25 років.

Ця панель посіла перше місце в рейтингу Silicon Valley Toxics Coalition 2015 Solar Scorecard, отримала срібло в сертифікації Cradle to Grave і внесла більший внесок у категорії LEEDS, ніж звичайні сонячні панелі.

б) Модель кондиціонера для житлових приміщень SunPower серії E

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Сонячна панель SunPower E-Series Residential AC відома своєю потужністю та мінімалістичним дизайном. Вона призначена для роботи з системою SunPower Equinox.

Ця модель пропонує інтегрований на заводі мікроінвертор, що дозволяє досить легко встановити систему. Складається з 96 сонячних елементів Maxeon Gen 2. Протягом 25-річної гарантії ви можете розраховувати на збільшення потужності на 12%.

c) Житлова панель постійного струму SunPower серії E

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Панелі постійного струму для житлових будинків SunPower серії E відомі своєю надійністю та високою ефективністю. Це якісний продукт, що складається з 96 сонячних елементів Maxeon Gen 2. У порівнянні зі звичайними панелями, ця панель дає вам на 45% більше енергії протягом 25-річної гарантії.

Вона посіла перше місце в рейтингу Solar Scorecard 2015 Silicon Valley Toxics Coalition, отримала бронзовий сертифікат Cradle to Grave, а також робить значний внесок у категорії LEEDS.

a) SunPower Performance Series 1000V

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Серія SunPower Performace створена для продуктивної роботи. Підвищена надійність завдяки гнучким сонячним елементам. Це ідеальна панель для піднятих рядів або наземних рядів. Поставляється з 25-річною гарантією на потужність і продукт. Має мінімальне падіння потужності близько 0.6% на рік.

б) Серія SunPower Performace 1500 Вольт

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Сонячні панелі SunPower Performance Series 1500 Volt розроблені для гармонійної роботи протягом десятиліть. Він поставляється з 25-річною гарантією та мінімальними втратами потужності, які закінчуються приблизно на 82.6%.

Яка найкраща сонячна панель SunPower?

Після короткого огляду найкращих сонячних панелей SunPower на ринку, настав час заглибитися в технічні аспекти цих варіантів.

Житлові сонячні панелі змінного струму

Параметри Модулі змінного струму для житлових приміщень серії E Модулі змінного струму для житлових приміщень серії X Модулі змінного струму для житлових приміщень серії A Потужністю 420-390 Вт Модулі змінного струму для житлових приміщень серії M Потужністю 420-440 Вт Максимальна безперервна вихідна потужність (ВА) 315 Близько 315 349 384 Ефективність 19.9%-20.4% 20.4-22.7% 20.9-22.5% 22.8% Розмір 61.6 дюймів завдовжки, 15.5 дюймів ширина 61.3 дюйми завдовжки, 15.5 дюймів завширшки 72.2 дюйми завдовжки, 40 дюймів завширшки 73.Довжина 7 дюймів, 40.6 дюймів завширшки Вага 19.5 кг 19.5 кг 21.1 кг 21.8 кг Ударостійкість 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі/год 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі/год 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі/год 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі/год Робочі температури.40 F до 185 F.40 F до 185 F.40 F до 185 F.40 F до 185 F

Житлові панелі постійного струму

Параметри Житлові панелі постійного струму серії E Житлові панелі постійного струму серії X Житлові панелі постійного струму серії A 390-400 Вт Житлові панелі постійного струму серії BLK Номінальна потужність 320-327 Вт 350-370 Вт 390-400 Вт Ефективність 19.6-20.1% 20.6-22.7% 20.9%-21.4% Розмір 61.3 дюйми завдовжки, 41.2 дюйми завширшки 61.3 дюйми завдовжки, 41.2 дюйми завширшки 72.2 дюйми завдовжки, 40 дюймів завширшки Вага 18.6 кг 18.6 кг 20 кг Ударостійкість 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі/год 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі/год 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі/год Робочі температури.40 F до 185 F.Від 40 F до 185 F.40 F до 185 F

Комерційні сонячні панелі змінного струму

Параметри комерційних сонячних панелей серії X Комерційні панелі серії A 430-450 Вт Комерційні панелі серії M 450-475 Вт Комерційні панелі серії M Номінальна потужність (Вт) 445-470 Вт 430-450 Вт 450-475 Вт Ефективність 20.6-21.7% 21.2-22.2% 20.2%-22.3% Розмір 81.4 дюйми завдовжки, 41.2 дюйми завширшки 78.7 дюймів завдовжки, 40 дюймів завширшки 80.6 дюймів завдовжки, 40.9 дюймів завширшки Вага 25.4 кг 22.3 кг 20.67 кг Ударостійкість 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі на годину 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі на годину 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі на годину Робочі температури.40 F до 185 F.40 F до 185 F.Від 40 F до 185 F

Комерційні сонячні панелі постійного струму

Параметри Комерційні панелі постійного струму серії E Комерційні панелі постійного струму серії E Комерційні панелі постійного струму для спіралі серії X Комерційні панелі постійного струму серії X Комерційні панелі постійного струму для спіралі серії E Ефективність 19.6-20.1% 20.1% 21.3-21.7% 21.2-22.1% Номінальна потужність 320-327 Вт 435 Вт 460-470 Вт 345-360 Вт Ударостійкість 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі на годину 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі на годину 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі на годину 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі на годину Робочі температури.Від 40 F до 185 F.Від 40 F до 185 F.40 F до 185 F.Від 40 F до 185 F Розмір 61.4 дюйми завдовжки, 41.Ширина 2 дюйми 81.6 дюймів завдовжки, 42.2 дюйми завширшки 81.4 дюйми завдовжки, 41.2 дюйми завширшки 61.4 дюйми, 41.2 дюйми завширшки Вага 18.6 кг 25.4 кг 25.4 кг 18.6 кг

Серія продуктивності (великомасштабна сонячна)

Параметр P-серія 1000 В P-серія 1500 В Номінальна потужність 330-350 Вт 335-355 Вт Ефективність 16-17% 16.2-17.2% Розмір 81.4 дюйми, 39.3 дюйми завширшки 81.4 дюйми завдовжки, 39.3 дюйми в ширину Вага 23.1 кг 23.1 кг Ударостійкість: 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі на годину 1-дюймовий град зі швидкістю 52 милі на годину Робочі температури.40 F до 185 F.40 F до 185 F

Як вибрати сонячну панель SunPower?

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Давайте дізнаємося, які найкращі сонячні панелі SunPower в різних сегментах-

Житлові панелі Панелі змінного струму

 • Розмір: Житловий модуль змінного струму серії E є найменшим.
 • Ефективність: Побутова модель змінного струму серії M потужністю 420-440 Вт є найкращою з точки зору ефективності.
 • Максимальна безперервна вихідна потужність: Панель з найвищою максимальною безперервною вихідною потужністю. це серія A серії 390-400 Вт BLK DC для житлових приміщень.
 • Вага: якщо ви шукаєте легкий модуль сонячної панелі, тоді виберіть житловий модуль змінного струму серії X та житловий модуль змінного струму серії E.

Якщо вам потрібні потужність та ефективність, але ви не проти зайвої ваги та дюймів, тоді модель M-серії 420-440 Вт. найкращий варіант для побутових систем змінного струму.

Навпаки, якщо вам потрібна трохи менша продуктивність і менший розмір, то панелі серій A, E і X. це те, що вам потрібно.

Житлові панелі постійного струму

Якщо ви хочете вибрати житлові панелі постійного струму, це найкращі аспекти:

 • Розмір: Найменші за розміром панелі постійного струму серії E та серії X є побутовими.
 • Ефективність: Найефективніші панелі. з серії X-Series Residential DC.
 • Номінальна потужність: Серія A серії 390-400 Вт BLK DC має найвищу номінальну потужність.
 • Вага: побутові панелі постійного струму серії X та побутові модулі постійного струму серії E є найлегшими.

Якщо вашим пріоритетом є вага, розмір і ефективність, але ви не проти панелі з низьким енергоспоживанням, панелі постійного струму для житлових приміщень серії X. це чудовий вибір. Однак, якщо вам потрібна максимальна потужність, чудово підійдуть панелі A-Series 390-400 W Residential BLK DC.

Комерційні панелі змінного струму

Якщо ви розглядаєте панелі змінного струму для вашого бізнесу, то це допоможе-

 • Номінальна потужність: комерційні панелі серії M потужністю 450-475 Вт мають найвищу номінальну потужність.
 • Ефективність: Найефективніша панель. це, безумовно, комерційна панель серії A потужністю 430-450 Вт.
 • Вага: Що стосується ваги, вам слід вибрати комерційні панелі серії M потужністю 450-475 Вт, оскільки вони найлегші.
 • Розмір: Якщо вам потрібна найменша панель, виберіть комерційну панель серії A потужністю 430-450 Вт.

Якщо вам потрібна ефективна сонячна панель і ви не проти додаткової ваги, тоді комерційна панель серії A потужністю 430-450 Вт для вас. Навпаки, якщо вам потрібна панель з великою потужністю і найлегшою вагою, то комерційні панелі серії M потужністю 450-475 Вт. найкращий вибір. Але справедливості заради, обидві ці панелі досить близькі за потужністю і розмірами. Отже, вибір між ними базується на ваших особистих уподобаннях.

Комерційні панелі постійного струму

Якщо ви хочете створити комерційну установку на постійному струмі, ось деякі оптимальні варіанти сонячних панелей:

 • Номінальна потужність: Комерційна панель постійного струму серії X має найвищу номінальну потужність.
 • Ефективність: Комерційні панелі постійного струму серії X є дуже ефективними сонячними панелями.
 • Вага та розмір: Комерційні панелі постійного струму серії E є найлегшими і найменшими панелями.

У цій категорії серія X є найефективнішою. Це для людей, які хочуть отримати максимальну потужність. Однак, якщо вам потрібна легша і менша конструкція, тоді серія E для вас.

Панелі постійного струму для Helix

 • Номінальна потужність: Комерційна панель постійного струму серії E для Helix має найвищу номінальну потужність в цій категорії.
 • Ефективність: У цьому сегменті найефективнішою панеллю є комерційна панель постійного струму серії X для Helix.
 • Розмір і вага: Комерційна панель постійного струму X-Series для Helixis є найлегшою і найменшою панеллю в цьому сегменті.

Якщо ви хочете придбати панель з максимальною потужністю, вам підійде серія E.

Великомасштабні продуктивні панелі

Для більших сонячних установок, таких як сонячні ферми, ви можете використовувати наступні сонячні панелі:

 • Потужність і ефективність: У цих аспектах P-серія 1500V є найкращим вибором.
 • Розмір і вага: P-серії 1000В і 1500В однакові за розміром і базою.

Отже, при виборі відповідної панелі в цьому сегменті все зводиться до ваших потреб у потужності.

Які переваги та недоліки сонячних панелей SunPower?

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Дізнатися про найкращі сонячні панелі SunPower недостатньо. Щоб прийняти правильне інвестиційне рішення, необхідно дізнатися про переваги та недоліки сонячних панелей SunPower.

Переваги сонячних панелей SunPower

 • Гарантія на продукцію: Сонячні панелі SunPower поставляються з однією з найбільш повних і розширених гарантій. Вони мають 25-річну гарантію на продукцію. Крім того, якщо ви зареєструєте свої панелі, вони також надають 40-річну гарантію 88.25% гарантія.
 • Сумісність з акумуляторними системами: Окрім сонячних панелей, SunPower також пропонує систему зберігання даних SunVault. Це дозволяє встановити повністю інтегровану сонячну систему в рамках однієї компанії.
 • Висока ефективність: В даний час ці панелі є найефективнішими панелями, доступними на ринку.

Мінуси сонячних панелей SunPower

 • Вартість: Ці панелі досить дорогі. Отже, якщо для вас ціна є основним фактором, ці панелі не для вас.
 • Виробництво: SunPower більше не виробляє власні панелі. Однак це не є прямим недоліком.

Скільки коштують сонячні панелі SunPower?

Для більшості домовласників ціна відіграє ключову роль при виборі сонячного енергетичного обладнання. Отже, просто знати найкращі сонячні панелі SunPower недостатньо, важливо також дізнатися про їх вартість. Загальна ціна, яку ви заплатите за сонячну енергетичну систему з панелями SunPower, залежить від обладнання (наприклад, кріплення та інвертори), що використовується в установці. Крім того, характеристики вашого даху також визначають ціну.

Як правило, більшість систем SunPower мають ціну в межах 3.48 і 4.10 за ват. ці панелі на більш дорогій стороні. Це означає, що за систему потужністю 6 кВт вам потрібно буде приблизно заплатити від 20 880 до 24 600 євро (це без урахування податкових пільг та інших стимулів)

Щоб знайти найкращу ціну на сонячні панелі SunPower, слід проаналізувати пропозиції від різних інсталяторів. Нарешті, виберіть профіль інсталятора на основі ваших уподобань.

Таким чином, ви дізналися про найкращі сонячні панелі SunPower, які ви можете придбати. У SunPower немає однієї найкращої сонячної панелі, їх багато. Ця компанія пропонує різні серії сонячних панелей, і ці серії мають свої найкращі панелі. Виходячи з ефективності, потужності, розміру, ваги, ціни, робочої температури та ударостійкості, ви можете вибрати панель, яка найкраще підійде саме вам.

Олівія прихильна до зеленої енергетики та працює над тим, щоб допомогти забезпечити довгострокову придатність нашої планети для життя. Вона бере участь у збереженні навколишнього середовища, переробляючи відходи та уникаючи одноразового пластику.

Sunpower maxeon gen3

Створені спеціально для використання з системою SunPower Equinox ®, єдиним повністю інтегрованим рішенням, розробленим, спроектованим і гарантованим одним виробником.

Найвища доступна щільність потужності

Запатентований елемент Maxeon Gen 6 з суцільнолитою мідною основою більш ніж на 5% більший, ніж у попередніх поколінь, що забезпечує найвищу ефективність повністю чорних сонячних модулів змінного струму.

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Найвища енергія та заощадження протягом усього терміну служби.

Розроблені для забезпечення на 60% більше енергії протягом 25 років в реальних умовах, таких як півтінь та високі температури.

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Найкраща надійність. Найкраща гарантія.

З більш ніж 42.6 мільйонів і 15 ГВт модулів, розгорнутих по всьому світу, технологія SunPower довела свою довговічність. Ось чому ми надаємо нашим модулям та мікроінверторам найкращу в галузі 25-річну комбіновану гарантію на потужність та продукцію, включаючи найвищу гарантію на потужність у сонячній енергетиці.

SAVKAT ® Connecticut71 Dolphin Rd.Брістоль, CT 06010(860) 288-7557

Сонячні панелі SunPower серії X: Чи варто обирати їх для свого проекту?

Сонячні панелі серії X від SunPower є одними з найкращих фотоелектричних (PV) модулів на ринку. Вони відрізняються передовими технологіями та сертифікованою довговічністю. Ці модулі є одними з різних сонячних рішень SunPower, які виробляють на 60% більше енергії, ніж звичайні модулі, протягом свого 25-річного терміну служби.

Якщо ви хочете дізнатися більше про сонячні панелі SunPower X-Series, цей огляд серії SunPower X-Series для вас. Тут ми проаналізуємо технологію, яка використовується в цих модулях, їх технічні характеристики, сильні сторони, переваги, порівняємо їх з іншими варіантами і пояснимо, для яких застосувань вони краще підходять.

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Технологія, що використовується в сонячних панелях серії SunPower X

Сонячні модулі SunPower серії X оснащені сонячними елементами Maxeon Gen III. однією з найвидатніших доступних сонячних технологій. У цьому розділі ми пояснюємо, як працює ця технологія.

Сонячна батарея Maxeon Gen III

Сонячні елементи Maxeon Gen III мають передову технологію з коефіцієнтом корисної дії 24.Ефективність 3%, що забезпечує на 25-35% більше потужності, ніж традиційні елементи. Технологія реалізує високоякісні монокристалічні кремнієві пластини з чорним антивідблисковим покриттям спереду і технологію Interdigitated Back Contact (IBC) або All-Back Contact з мідною металевою сіткою з олов’яним покриттям в задній частині елемента.

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Ці елементи роблять модулі SunPower серії X стійкими до світлоіндукованої деградації (LID), забезпечуючи при цьому низький температурний коефіцієнт і відмінну продуктивність в широкому спектрі світла. Елементи також є екологічно чистими, оскільки містять повністю безсвинцеві компоненти.

Технічні характеристики сонячних панелей серії X

Серія X для житлових приміщень

Серія X для житлових будинків включає моделі X21 і X22. X21 має традиційний дизайн з чудовою естетикою і вихідною потужністю 335 Вт, в той час як модулі X22. це новітні технології, що забезпечують чудову продуктивність з вихідною потужністю до 360 Вт.

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

 • Ефективність модуля: До 22.2%.
 • Номінальна вихідна потужність: 335 Вт. 360 Вт.
 • Температурний коефіцієнт:.0.29%/ºC
 • Робоча температура:.від 40ºF до 185ºF
 • Розміри: 61.3 x 41.2 x 1.8 дюймів.

Побутові модулі SunPower серії X розроблені для забезпечення більшої потужності при меншій кількості встановлених модулів. Оснащені 96 сонячними елементами Maxeon III з ефективністю перетворення до 22.2%, модулі серії X можуть видавати до 360 Вт, що є найвищою номінальною потужністю модуля в серії, в той час як повністю чорний дизайн може видавати до 335 Вт.

Кожен модуль SunPower X Series має зовнішній вигляд класу А і захищений загартованим антивідблисковим склом з високим коефіцієнтом пропускання та чорною анодованою рамою класу 1. Модулі стійкі до екстремальних кліматичних умов і на них поширюється 25-річна гарантія SunPower.

Комерційна серія X

Комерційна серія X має невеликі відмінності між моделями X21 та X22. X21 має 128 сонячних елементів, що забезпечують вихідну потужність до 470 Вт, в той час як модулі X22 мають 96 елементів, що забезпечують вихідну потужність 360 Вт.

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

 • Ефективність модуля: До 22.2%.
 • Номінальна вихідна потужність: 360 Вт / 445 Вт. 470 Вт
 • Температурний коефіцієнт:.0.29%/ºC
 • Робоча температура:.40ºF до 185ºF
 • Розміри: 61.4 x 41.2 x 1.8 дюймів. / 81.4 x 41.2 x 1.8 дюймів.

Комерційна серія SunPower X-Series призначена для комерційних і комунальних застосувань, оснащена 96 і 128 сонячними елементами Maxeon Gen III, що забезпечують 360 Вт для X22 і 445-470 Вт для X21. Розмір між обома варіантами також відрізняється.

Ці модулі мають зовнішній вигляд класу B і захищені загартованим антивідблисковим склом з високим коефіцієнтом пропускання та сріблястою анодованою рамою класу 2. Вони мають дещо нижчу стійкість до екстремальних кліматичних умов, ніж житлові варіанти, але на них також поширюється 25-річна гарантія.

Переваги інверторів SunPower серії X

Сонячні панелі SunPower серії X мають багато сильних сторін і переваг, що робить їх чудовими сонячними рішеннями для різних застосувань. Ось деякі з їхніх головних переваг:

Довговічна стійка конструкція

Олов’яно-мідна і злегка гнучка конструкція сонячних елементів Maxeon Gen III робить сонячні батареї SunPower X-Series стійкими до корозії і тріщин. Вони також стійкі до світло-індукованої деградації, що призводить до збільшення вихідної потужності на 2-3%.

енергія постачається протягом усього терміну служби

Поєднуючи високу довговічність з видатною продуктивністю, модулі SunPower X Series можуть виробляти на 60% більше енергії в порівнянні з традиційними модулями. У перший рік ці модулі виробляють на 45% більше енергії, ніж традиційні варіанти, а до 25-го року експлуатації вони виробляють на 81% більше енергії, ніж звичайні модулі.

Краща продуктивність при високих температурах

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Сонячні елементи Maxeon Gen III мають низькотемпературний коефіцієнт.0.29%/ºC. Це означає, що модулі серії SunPower X можуть виробляти приблизно на 1-2% більше енергії при високій температурі 35-40ºC, що робить їх надзвичайно придатними для регіонів з жарким кліматом.

Підвищена продуктивність при різних умовах освітлення

Продуктивність модулів SunPower X Series покращена в похмуру погоду та в умовах низької освітленості, завдяки передовим технологіям в сонячних елементах Maxeon Gen III. Це збільшує вихід енергії серії SunPower X приблизно на 1% в порівнянні з традиційними модулями.

25-річна гарантія

Інвертори SunPower X-серії розроблені для тривалої та довговічної роботи, на яку поширюється 25-річна гарантія SunPower на продукт і продуктивність.

Високоестетичний дизайн

Серія X21 має ключовий фірмовий повністю чорний дизайн SunPower, що забезпечує велику вихідну потужність, не порушуючи естетику будинку. Ця особливість робить їх унікальним сонячним рішенням в місцях, де естетика є ключовим фактором для встановлення фотомодулів.

Порівняння SunPower X-Series

Щоб зрозуміти можливості SunPower X-Series, краще порівняти їх з варіантами конкурентів і навіть з іншими модулями, розробленими компанією SunPower. У цьому розділі ми робимо такі порівняння.

SunPower X-Series в порівнянні з. 360 Вт DNA 120 Aptos Solar

Сонячні панелі DNA 120 від Aptos Solar є популярним варіантом в США.S. що дозволяє їм конкурувати з SunPower X-Series. Давайте порівняємо обидва варіанти між собою.

SunPower 360W X-SeriesAptos Solar 360W DNA 120

Обидві компанії розробили фотомодулі потужністю 360 Вт, але вони використовують різні технології. Сонячні елементи Maxeon Gen III мають ефективність 22.2%, тоді як клітини з розщепленою ДНК досягають ефективності лише 19.73%. Це означає, що для того, щоб модулі Aptos Solar виробляли 360 Вт, вони повинні бути більшими і 4.09 фунтів. важчі за SunPower X-Series.

Температурний коефіцієнт. ще одна ключова відмінність між обома модулями. З температурним коефіцієнтом.0.29%/ºC, SunPower X-Series має кращу продуктивність у спекотному кліматі, ніж DNA 120. Єдиний аспект, в якому DNA 120 від Aptos Solar перевершує SunPower X Series. це гарантія; ці модулі мають гарантію на 5 років довшу, а загальна гарантія становить 30 років.

SunPower X-Series в порівнянні з. M-серії

Порівняння сонячних панелей SunPower X-серії з іншими продуктами. M-серія, дозволяє нам дізнатися ключові відмінності між двома сонячними рішеннями, розробленими компанією SunPower.

SunPower 360 Вт X-SeriesSunPower 440 Вт M-Series

Існує кілька відмінностей між сонячними панелями SunPower X-Series і. M-серія, як і їх технологія, вихідна потужність і тип вихідного сигналу. Модулі серії M мають 66 фотоелементів Maxeon Gen VI, які є більшими за розміром і мають ефективність перетворення 22.8%. Інвертори серії M мають більший розмір і досягають вихідної потужності 440 Вт, що набагато більше, ніж 360 Вт у серії X.

Вбудований інвертор серії M створює ще одну важливу відмінність. Цей інвертор виробляє вихід змінного струму модулів серії M, замість типового виходу постійного струму в модулях SunPower X-Series. Хоча це схожі панелі, M-серія має кілька переваг перед X-серією.

SunPower X-Series проти. A-Series

SunPower X-Series в порівнянні з. Серія A створює ще один цікавий контраст. Серія A дуже схожа на серію M, включаючи вихід змінного струму, але має дещо старішу технологію сонячних елементів Maxeon.

SunPower 360W X-SeriesSunPower 425W A-Series

SunPower A-серії оснащені фотоелементами Maxeon Gen V з ефективністю 22.8%, на 65% більші комірки, ніж у Maxeon Gen III. A-серія також має більший розмір і вагу, але замість 360 Вт, як у M-серії, номінальна вихідна потужність зростає до 425 Вт.

Ефективність в умовах спекотного клімату залишається незмінною, оскільки обидві серії мають однаковий температурний коефіцієнт. Вони також мають однакову гарантію.

Коли варто обирати інвертори серії X для вашого проекту?

Модулі SunPower X Series мають старішу технологію, ніж модулі A- і M-серії, але вони мають аналогічну ефективність перетворення і набагато кращу, ніж звичайні варіанти на ринку.

Житлові проекти, які прагнуть виробляти більшу потужність на невеликих дахах, можуть отримати вигоду від сонячних панелей SunPower X-Series. Ці модулі можуть змінити правила гри на дахах з обмеженим простором, оскільки менші модулі можна переставляти в різні форми, щоб краще пристосувати до даху. Це полегшує встановлення більшої кількості модулів X-серії, ніж A- або M-серії, які мають більший розмір.

Використання сонячних батарей Sunpower на World Solar Challenge

У цій статті я розповідаю дещо про використання сонячних батарей на World Solar Challenge та інших конкурсах.

Як розрахувати ефективну площу сонячної батареї SunPower

Для сонячних панелей існує максимально допустима площа сонячної панелі, наприклад, 4 м2, а для цього потрібно знати точну площу ваших сонячних елементів. Це стосується активної поверхні сонячних елементів (тому немає сенсу робити елементи квадратними, якщо ви розумієте, що я маю на увазі). Я не зміг знайти жодного розрахунку в Інтернеті, тому я розрахував його для всіх і раз і назавжди.

Для розрахунку я розділив фотоелемент на трикутники (область 1) і сегменти пирога (область 2). Ефективна площа 8 площа1 4 площа2. Я використовував Wolfram Alpha, який може автоматично спростити формулу.

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Розрахунок ефективної площі сонячної батареї Sunpower Початкова довга формула була4((PI /2-2(arccos(s/d)))/(2PI)d^2(PI/4))8(s/2)(1/2(d^2-s^2)^0.5)/2s=ширина, d=діаметрСпрощена формула iss sqrt(d^2. s^2) 1/2 d^2 (π/2). 2 cos^(-1)(s/d))

Приклад для сонячних елементів Maxeon покоління 3

Використання сонячних елементів Sunpower на World Solar Challenge s=0.125, d=0.166

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Розрахунок ефективної площі сонячного елемента за допомогою Wolfram Alpha

Цей текст взято з World Solar Challenge 2023

Приклад розрахунку: Площа елемента SunPower шириною 125 мм і діаметром по діагоналі 166 мм менше 0.0155063 м2, а отже, площа 257 елементів менше на 3.9852 м2, а площа 322 комірок менша за 4.9931 m2.

Мінімальний радіус вигину сонячної батареї

Я виміряв мінімальний радіус вигину 125-міліметрового сонячного елемента, при якому він просто не ламається, це близько 110 мм.

найкращих, сонячних, панель, sunpower, maxeon

Радіус вигину сонячних елементів Maxeon Sunpower 110 мм

Залишити відповідь