Як працює сонячна енергія в будинку? Відповіді на ваші запитання. Сонячна енергія для всього будинку

Як працює сонячна енергія в будинку? Відповіді на ваші запитання

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання, всього

Як працює сонячна енергія? Просте пояснення полягає в тому, що сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику, яку можна використовувати негайно або зберігати в акумуляторах.

Сонце по суті забезпечує нескінченне постачання енергії. Насправді, з тією кількістю сонячного світла, яка потрапляє на землю за 90 хвилин, ми могли б забезпечувати весь світ електроенергією протягом року. все, що нам потрібно зробити, це зловити його!

Ось тут і з’являються сонячні панелі.

Як сонячні панелі живлять будинок

Сонячна енергія має багато застосувань, від живлення калькуляторів до автомобілів та цілих громад. Вона навіть живить космічні станції, такі як космічний телескоп Вебба.

Але більшість людей цікавляться, як сонячні панелі можуть забезпечити електроенергією їхній будинок і зменшити рахунки за електроенергію.

Ось покроковий огляд того, як працює домашня сонячна електростанція:

 • Коли сонячне світло потрапляє на сонячну панель, електричний заряд створюється завдяки фотоелектричному ефекту або PV-ефекту (більше про це нижче)
 • Сонячна панель подає цей електричний заряд в інвертори, які перетворюють його з постійного струму (DC) на змінний струм (AC)
 • Електроенергія змінного струму проходить через вашу електричну панель і розподіляється по всьому будинку. так само, як енергія з електромережі
 • Надлишок сонячної енергії зберігається в акумуляторах або подається в мережу для живлення локальних систем (наприклад, будинку вашого сусіда)!)
 • Завдяки мережевому обліку власники сонячних панелей отримують кредит за надлишкову енергію, яку вони віддають в мережу, щоб компенсувати енергію, яку вони забирають з мережі, коли їхні панелі не виробляють
 • Завдяки акумуляторним батареям власники сонячних електростанцій можуть зберігати надлишкову енергію, щоб живити свої будинки вночі

Тепер, коли ми розглянули основи, давайте розберемо, як працюють сонячні панелі більш детально.

Як працює сонячна енергія? Фотоелектричний ефект пояснюється

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електричний струм за допомогою фотоелектричного (PV) ефекту, тому їх часто називають фотоелектричними панелями.

Фотоелектричний ефект виникає, коли фотони сонячних променів потрапляють на напівпровідниковий матеріал (зазвичай кремній) в комірці сонячного модуля. Фотони активують електрони, змушуючи їх звільнятися від напівпровідникового матеріалу.

Фотони потрапляють на сонячну панель, викликаючи вивільнення електронів під час фотоелектричного ефекту.

Вільні електрони протікають через сонячні елементи, по дротах уздовж краю панелі і потрапляють у розподільчу коробку у вигляді постійного струму (DC).

Цей струм рухається від сонячної панелі до інвертора, де він перетворюється на альтернативний струм (змінний струм), який може бути використаний для живлення будинків та будівель.

Як сонячна енергія використовується для живлення вашого будинку?

Більшість домашніх сонячних систем є “мережевими”, тобто сонячна система, домашня електромережа та місцева електромережа з’єднані між собою, як правило, через головний електричний щит.

Підключення цих систем означає, що ви можете живити свій будинок сонячною електроенергією вдень, а вночі. електроенергією з електромережі. Це також означає, що ваша сонячна система може передавати надлишок електроенергії в місцеву мережу для живлення навколишніх систем, наприклад, будинку вашого сусіда.

За допомогою мережевого обліку ви отримуєте кредит за надлишок сонячної енергії, який може бути використаний для компенсації електроенергії з мережі, яку ви використовуєте вночі.

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання, всього

Домашня сонячна електростанція з акумуляторною батареєю

Домашня сонячна електростанція з акумуляторною батареєю працює подібно до описаного вище процесу, але замість того, щоб передавати надлишкову сонячну енергію в мережу, вона спочатку зберігається в акумуляторах у вашому домі чи гаражі.

Об’єднання сонячної та акумуляторної батарей особливо зручне для:

 • Позамережеві сонячні системи
 • Резервна електроенергія під час відключення електроенергії
 • Території без політики мережевого обліку
 • Забезпечення будинку на 100% чистою та відновлюваною енергією

Які типи матеріалів використовуються в сонячних панелях?

Найпоширеніші домашні сонячні панелі містять монокристалічні або полікристалічні (також звані мультикристалічними) сонячні елементи.

Обидва типи елементів виробляють електроенергію під впливом сонячного світла, проте між ними є деякі ключові відмінності:

Монокристалічні сонячні елементи Полікристалічні сонячні елементи
Мають темніший колір, часто чорний або темно-сірий Часто виглядають темно-синіми під впливом світла
Працює краще при високих температурах і в тіні Менш ефективні при високих температурах
Як правило, дорожчі Як правило, дешевші

Якщо простір на даху або на будівельному майданчику обмежений, можна віддати перевагу більш високоефективним монокристалічним панелям, які можуть забезпечити кращу окупність інвестицій. В якості альтернативи, дешевші, трохи менш ефективні полікристалічні панелі можуть виконати роботу так само добре, якщо у вас є достатньо місця на даху вашого будинку.

Багато виробників панелей також виготовляють панелі, що містять як моно-, так і полікристалічні пластини для формування сонячних елементів, здатних збирати енергію з більш широкого спектру світла.

Обов’язково поцікавтеся, який тип елементів (“моно- чи полікристалічний”) містить ваша домашня сонячна система, ця відмінність може вплинути на естетичність та економічність вашого проекту.

Як сонячне опромінення впливає на ефективність сонячних панелей?

Важливо, щоб ваші сонячні панелі отримували хорошу інсоляцію (сонячне опромінення) протягом дня і не затінювалися деревами або сусідніми перешкодами, наскільки це можливо.

Існує ряд факторів, які впливають на ефективність сонячних панелей. До них відносяться

 • Температура. сонячні панелі найкраще працюють при температурі від 59 до 95 градусів за Фаренгейтом
 • Тип сонячної панелі. ефективність сонячних панелей зазвичай коливається в межах 15-20%, а найкращі панелі досягають 23%.
 • Затінення. сонячні панелі найкраще працюють на відкритому сонці. Навіть часткове затінення може суттєво знизити ефективність панелі
 • Орієнтація та кут нахилу. сонячні панелі працюють найкраще, коли вони спрямовані прямо до сонця і часто нахилені для підвищення ефективності

Інженери сонячної енергетики використовують супутникові знімки, щоб визначити, які панелі та їх розміщення забезпечать оптимальну ефективність сонячних панелей для вашого будинку.

Як працює сонячна енергія: поширені запитання

Як працює домашня сонячна електростанція?

Сонячна енергія працює шляхом перетворення сонячного світла в електрику за допомогою фотоелектричного (PV) ефекту. Фотоелектричний ефект полягає в тому, що фотони сонячних променів вибивають електрони з їхніх атомних орбіт і перетворюють їх на електричний струм.

За допомогою фотоелектричних сонячних панелей сонячне світло можна використовувати для живлення всього. від калькуляторів до будинків і космічних станцій.

Як працює сонячна енергія вночі?

Сонячні панелі потребують сонячного світла для вироблення електроенергії, тому вони не виробляють електроенергію вдень.

Однак домашні сонячні системи зазвичай генерують надлишкову електроенергію вдень, яку можна зберігати в акумуляторах або відправляти в місцеву мережу в обмін на кредити за мережевий облік. Ось як власники сонячних панелей підтримують потужність, коли сонце не світить.

Чи працюють сонячні панелі в похмурі дні?

Так, сонячні панелі все ще генерують електроенергію в похмурі дні, хоча і не так ефективно, як у сонячні дні. Сонячні панелі можуть вловлювати як пряме, так і непряме світло (світло, що пробивається крізь хмари), але в хмарну погоду їхня ефективність становить близько 10-25% від нормальної.

Однак похмурі дні можуть бути корисними, оскільки дощ омиває панелі і підвищує їх загальну ефективність.

З чого зроблені сонячні панелі?

Ви, можливо, знаєте, що можуть робити сонячні панелі. перетворювати сонячне світло в енергію, економити гроші, створювати енергетичну незалежність, підвищувати вартість перепродажу вашого будинку. але.

Чи працюють сонячні панелі вночі?

Чи працюють сонячні панелі вночі? Коротка відповідь: ні, сонячні енергетичні системи працюють лише вдень. Це пов’язано з тим, що енергія від.

Скільки енергії виробляє сонячна панель?

Однією з найважливіших характеристик сонячної панелі є кількість енергії, яку вона може виробляти. Зрештою, це те, для чого вони призначені.

Бактеріальні сонячні батареї можуть збільшити виробництво електроенергії в хмарному небі

У травні 2018 року дослідники з Університету Британської Колумбії відкрили новий спосіб створення сонячних елементів, які включають бактерії. Так, мікроби Але.

Чи має значення температурний коефіцієнт сонячної панелі?

Якщо ви намагаєтеся максимізувати кількість енергії, яку може генерувати ваша система сонячних панелей, то температурний коефіцієнт вашої сонячної панелі становить.

Останні новини про гнучкі сонячні батареї для ваших розумних пристроїв

З ростом популярності сонячної енергетики в усьому світі все більше інвестицій спрямовується на розвиток технології сонячних батарей. Як сонячні панелі поглинають і зберігають теплову та світлову енергію, як це відбувається?

Чи працюють сонячні панелі менш ефективно при певних температурах?

Легко сплутати теплову та світлову енергію, оскільки ми часто відчуваємо їх у тандемі. Але коли справа доходить до сонячних панелей, то тут.

Космічна сонячна енергетика vs сонячна енергетика наземного базування. Звичайні сонячні батареї. це не просто сонячні батареї. Чим вони відрізняються?

Ми всі знайомі з домашніми та комерційними сонячними панелями. Їх можна знайти в таких штатах, як Каліфорнія, Нью-Йорк, Массачусетс та інших.

Як сонячні панелі поглинають та зберігають енергію

Сонячна енергія виражається по-різному, залежно від того, з якими матеріалами вона взаємодіє. Сонячні панелі виготовляються з матеріалів, які фізично взаємодіють між собою.

Як виробляються сонячні батареї для смарт-пристроїв??

Ви знаєте сонячні панелі як футуристичні на вигляд чорні або сині прямокутники, які поглинають сонячне світло і знижують ваші рахунки за електроенергію. Ви навіть можете отримати.

Сонячні теплові панелі з содової банки “зроби сам

Чи схильні ви займатися проектами на задньому дворі? Якщо ви вирішили перейти на сонячну енергію, знаючи, де саме використовується електроенергія, ви можете заощадити на рахунках за електроенергію? Ось цікавий сонячний проект “зроби сам” (з використанням банок з-під газованої води), який може.

Найкращі портативні сонячні панелі вартістю до 200 доларів

У міру того, як фундаментальна технологія, що лежить в основі сонячної енергетики, вдосконалювалася, на ринку з’явився ряд нових споживчих пристроїв. Одним з таких пристроїв стала портативна сонячна панель.

Smappee проти монокристалічних сонячних панелей. Сенс vs. Порівняння домашніх енергомоніторів CURB

Незалежно від того, прийняли ви рішення перейти на сонячну енергію чи ні, точне знання того, де використовується ваша електроенергія, може допомогти вам заощадити на рахунках за електроенергію за рахунок.

Монокристалічні сонячні панелі проти полікристалічних сонячних панелей

Понад шість десятиліть тому вчені з Нью-Джерсі оголосили про винахід практичної кремнієвої сонячної панелі. Сонячні панелі пройшли довгий шлях з тих пір.

Як сонячні панелі виробляють електроенергію?

Сонячні панелі містять елементи з напівпровідникового матеріалу, як правило, кремнію, зазвичай укладені в металеву рамку і загартоване скло. Під впливом сонячного світла фотоелектричні елементи створюють.

Чому перехід на зимовий режим погано впливає на сонячну енергетику?

Нещодавно закінчився перехід на літній час, і зараз саме та пора року, коли варто замислитися над тим, чому “відступати назад”. погана ідея. У розділі.

Позамережеві домашні сонячні енергетичні системи

Ви домовласник, який хоче забезпечити свій будинок електроенергією, не покладаючись на електромережу?

Індивідуальна автономна сонячна система. відмінний варіант для тих, хто хоче зробити свій будинок середнього або великого розміру самодостатнім. Щоб не залежати від електромережі, ви повинні генерувати достатньо енергії з власних відновлюваних джерел, щоб живити свій будинок; це досягається шляхом зберігання енергії в акумуляторній батареї, яка заряджається електроенергією від сонячних панелей.

Ми пропонуємо комплекти, які включають всі компоненти, необхідні для забезпечення необхідної кількості енергії. вдень і вночі! Не знаєте, як її встановити? Зв’яжіться з нами сьогодні, і один з наших експертів проведе вас через процес побудови ідеальної автономної домашньої системи, пристосованої до ваших унікальних потреб.

Зв’яжіться з нами зараз за номером 877-878-4060 або надішліть запит на онлайн-прорахунок і почніть забезпечувати свій будинок електроенергією від автономної сонячної системи вже сьогодні!

Якщо ви шукаєте меншу автономну систему, зверніть увагу на наші автономні сонячні електростанції для будиночків та крихітних будинків. Якщо ви хочете іноді користуватися електромережею, зверніть увагу на наші сонячні електростанції з резервним живленням від акумулятора та системи зберігання енергії.

Назва продукту
Ціна
9,193.88
10,051.20
16,122.95
1,294.16
6,584.48
779.90
3,106.99
2,274.15
6,615.22
816.20
4,633.69
3,383.17
13,312.34
1,477.13
10,387.31

Живіть свій будинок без електромережі!

Домовласники, які шукають ефективний спосіб енергозабезпечення свого будинку?

Автономне живлення від електромережі за допомогою сонячної системи може бути ідеальним рішенням для вас! Сонячні системи. це екологічно чистий, економічно ефективний спосіб забезпечити себе власним джерелом енергії. Крім того, витративши час на правильний розрахунок розміру вашої системи, ви отримаєте максимальну ефективність і потужність від неї спочатку і в майбутньому.

Без обмежень мережі та відсутності поточних платежів або підключень, автономне використання сонячної енергії є чудовим варіантом для власників будинків, які хочуть мати власне незалежне джерело енергії. Вона забезпечить вас стабільною енергією на довгі роки!

Читайте далі, щоб дізнатися більше про вибір автономної сонячної системи, яка підходить саме вам! Знайдіть спеціально розроблений комплект, який відповідає вашим потребам, або зв’яжіться з нами для отримання індивідуальної пропозиції.

Отримайте невелику допомогу від калькуляторів altE

Автономне життя привабливе з багатьох причин. Можливо, ваша комунальна компанія ненадійна, або енергія від комунальної компанії у вашому регіоні занадто дорога. Незалежно від вашої причини переходу на автономне живлення, перший крок. визначити, скільки енергії вам знадобиться для виробництва та зберігання. Сонячний калькулятор та калькулятор списку навантажень від altE допоможуть вам розрахувати ці цифри.

Витративши час і зусилля на оцінку ваших потреб в електроенергії, ви гарантуєте, що встановите сонячну систему, яка задовольнить ваші потреби зараз і в майбутньому. Підбираючи розмір системи відповідно до ваших потреб, ви, ймовірно, знайдете способи використовувати менше енергії, наприклад, замінивши старе освітлення або електроприлади. Робота поза мережею вимагає максимальної ефективності, а визначення шляхів підвищення ефективності та зменшення відходів гарантує, що ви завжди матимете необхідну потужність.

У наступному відео ми покажемо вам, як користуватися сонячним калькулятором для автономних систем altE Store. Автономний калькулятор altE. це чудове місце для початку планування вашої системи. Калькулятор охоплює все: від кількості необхідних сонячних панелей до кількості днів автономної роботи, необхідних для ваших потреб.

Перегляньте наше відео, в якому описано 6 кроків, необхідних для проектування автономної сонячної системи “зроби сам. Ми охоплюємо все, що вам потрібно для сонячної системи, яку ви можете зробити своїми руками.

Як вибрати найкращу автономну сонячну систему для вашого будинку

Ви розглядаєте можливість встановлення автономної сонячної системи у вашому домі? В умовах зростання вартості електроенергії автономна сонячна система може стати чудовим способом знизити ваші рахунки за електроенергію та зменшити залежність від електромережі. Але як вибрати найкращу автономну сонячну систему для вашого будинку? Ми розглянемо ключові фактори, які слід враховувати при виборі автономної сонячної системи для вашого будинку, щоб ви могли прийняти найкраще рішення для ваших потреб.

Визначте свої потреби в електроенергії

Перш ніж вибрати автономну сонячну систему, вам потрібно визначити свої потреби в електроенергії. Для цього вам потрібно врахувати, скільки електроенергії ви використовуєте щодня і який тип сонячних батарей ви плануєте використовувати для зберігання енергії. Розмір вашої сонячної батареї повинен відповідати щоденному навантаженню і забезпечувати достатню ємність для будь-яких очікуваних майбутніх потреб в електроенергії. Розглядаючи ємність батареї, обов’язково враховуйте кількість енергії, необхідної для освітлення, побутових приладів, електроніки, опалення та охолодження.

Визначаючи свої потреби в енергії, важливо також враховувати тип сонячних батарей, які ви будете використовувати. Свинцево-кислотні батареї. це найпоширеніший тип сонячних батарей, що використовуються в автономних системах, хоча зараз також доступні нові, більш ефективні літій-іонні батареї. Свинцево-кислотні батареї, як правило, недорогі, але потребують регулярного обслуговування та заміни і мають менший термін служби, ніж літій-іонні батареї.

На додаток до оцінки поточних потреб в електроенергії, ви також повинні розглянути будь-які резервні джерела живлення або живлення від мережі, які можуть знадобитися в разі відключення електроенергії. Автономні енергосистеми призначені для забезпечення джерелом електроенергії за відсутності мережевого живлення, тому важливо вибрати систему, яка зможе підтримувати ваші очікувані потреби в енергії в разі надзвичайних ситуацій.

Вибір правильної автономної сонячної системи є важливим рішенням, і визначення ваших потреб в енергії є важливим першим кроком. Завдяки ретельному плануванню та врахуванню ваших потреб в енергії та вуглецевого сліду, ви можете вибрати систему, яка допоможе зменшити вашу залежність від електромережі та створити більш стійкий будинок.

Дізнайтеся більше про компоненти автономної сонячної електростанції в нашій бібліотеці ресурсів.

Знайдіть правильну сонячну панель

Коли справа доходить до вибору правильної сонячної панелі для вашої домашньої автономної сонячної електростанції, слід враховувати кілька факторів. Вам потрібно врахувати ємність батареї, тип акумуляторів, які ви будете використовувати (наприклад, свинцево-кислотні або глибокого циклу), і ваш передбачуваний вуглецевий слід.

Розмір сонячної панелі буде залежати від ємності акумулятора вашої системи зберігання сонячних батарей. Батареї повинні зберігати достатню кількість електричної енергії для живлення автономної системи та забезпечення резервного живлення у випадку перебоїв в електромережі.

Нарешті, слід врахувати вплив, який ваша автономна система електропостачання матиме на навколишнє середовище. Автономна система усуває потребу в енергопостачанні від мережі, зменшуючи вашу залежність від викопного палива та загальний вуглецевий слід. За допомогою автономної системи ви також можете використовувати поновлювані джерела енергії, такі як сонячна та вітрова енергія, що дозволить вам ще більше зменшити вплив на навколишнє середовище.

Вибір правильної сонячної панелі є важливою частиною побудови автономної домашньої сонячної електростанції. Перш ніж обрати найкращу сонячну панель для своїх потреб, обов’язково візьміть до уваги потреби вашого будинку в електроенергії, тип батарей, які ви плануєте використовувати, та вплив вашої системи на навколишнє середовище.

Хочете дізнатися більше про різні типи сонячних елементів, що використовуються для виготовлення сонячних панелей? Ознайомтеся з нашим вичерпним посібником про різні типи сонячних батарей, а потім перегляньте наш прайс-лист сонячних панелей.

Виберіть правильну батарею

При виборі акумулятора для автономної домашньої сонячної електростанції важливо вибрати правильний тип акумулятора, який відповідає вашим потребам. Сонячні батареї. це батареї глибокого циклу, які призначені для зберігання енергії та вивільнення її у вигляді електричної енергії, коли це необхідно.

Свинцево-кислотні батареї найчастіше використовуються в автономних енергосистемах, оскільки вони мають високу ємність і тривалий термін служби. Однак існують й інші типи батарей, наприклад, літій-іонні, які можуть бути більш ефективними, ніж свинцево-кислотні.

Обираючи акумулятор для домашньої сонячної електростанції, враховуйте ємність батареї та її здатність забезпечувати резервне живлення при відключенні електромережі. Ємність акумулятора визначає, скільки електричної енергії ви можете зберігати в системі акумуляторної батареї. Також важливо подумати про те, як часто вам потрібно буде заряджати батарею, оскільки це вплине на термін її автономної роботи.

При виборі сонячної батареї для вашої автономної енергосистеми важливо враховувати її вплив на навколишнє середовище. Використання сонячних батарей для зменшення вуглецевого сліду. відмінний спосіб допомогти навколишньому середовищу і зробити свій будинок більш екологічним. Використовуючи автономну систему живлення замість того, щоб покладатися виключно на електромережу, ви можете зменшити витрати на електроенергію, маючи при цьому доступ до надійного резервного джерела живлення.

Дізнайтеся більше про сонячні батареї, а потім перегляньте наш великий список цін на сонячні батареї.

Розглянемо інвертор

При встановленні домашньої автономної сонячної електростанції необхідно розглянути можливість використання інвертора. Інвертор. це пристрій, який перетворює постійний струм (DC), що генерується сонячними батареями, на змінний струм (AC), який можна використовувати для живлення побутових приладів. Це важливо, оскільки більшість електричних пристроїв та приладів потребують живлення змінного струму, а не постійного.

Інвертори бувають різних форм і розмірів, і вам потрібно вибрати один з них, виходячи з ваших потреб в енергії. Як правило, якісний інвертор має довший термін служби, ніж інші компоненти, такі як сонячні батареї або акумуляторні батареї глибокого циклу. Вибираючи інвертор, переконайтеся, що він сумісний з вашими сонячними батареями та іншими компонентами вашої автономної енергосистеми.

Інвертор також відіграє важливу роль у зменшенні вашого вуглецевого сліду. Він може допомогти вам заощадити енергію та гроші, забезпечуючи резервне джерело живлення під час відключення або ненадійності електромережі. Крім того, якщо ваші системи зберігання акумуляторів досить великі, вам може взагалі не знадобитися використовувати енергію з мережі.

Обираючи інвертор для своєї автономної енергосистеми, зверніть увагу на його енергоефективність та ємність акумулятора. Інвертори можуть відрізнятися за енергоефективністю та ємністю акумулятора, тому переконайтеся, що ви вибрали той, який відповідає вашим потребам і стилю життя. Також варто звернути увагу на якість інвертора та його гарантійний термін, оскільки це вплине на його загальну продуктивність та час автономної роботи.

Ретельно вибравши правильний інвертор для вашої автономної системи електропостачання, ви можете гарантувати, що вона працюватиме ефективно та ефективно протягом багатьох років. За допомогою правильних компонентів та ефективного інвертора ви можете насолоджуватися надійними автономними системами живлення, які зменшують ваш вуглецевий слід і допомагають заощаджувати гроші в довгостроковій перспективі.

Визначення контролера сонячного заряду

Контролер заряду сонячної батареї. важливий компонент будь-якої автономної сонячної електростанції. Він регулює електричну енергію, яка генерується сонячними панелями і направляється в акумуляторну батарею. Регулюючи потік електроенергії, контролер заряду запобігає перезарядженню акумулятора, що може скоротити термін його служби. Він також оптимізує енергоефективність системи, гарантуючи, що ваша батарея отримує максимальну кількість енергії від сонячних панелей.

При виборі контролера заряду сонячної батареї слід враховувати його сумісність з напругою у вашій системі, а також силу струму, яку він може витримати. Також слід переконатися, що контролер заряду сумісний з іншими компонентами, такими як сонячні панелі та акумулятори. Крім того, деякі контролери сонячного заряду мають вбудовані функції, такі як контроль навантаження та температурна компенсація, які можуть допомогти вам ще більше оптимізувати продуктивність вашої системи.

Баланс частин системи

Баланс системи (BOS). це компоненти, необхідні для успішної автономної системи електропостачання, окрім сонячних панелей та акумуляторів. Ці деталі включають все обладнання, електропроводку та компоненти, необхідні для завершення електричного ланцюга від сонячної панелі до акумулятора, а потім до точки використання.

Підніміть своє автономне життя на новий рівень за допомогою сонячної енергії.

Отримайте покрокові інструкції з підключення та встановлення власної домашньої сонячної системи з нашого посібника “Зроби сам. Ви плануєте встановити автономну сонячну систему самостійно? Це чудово! Ми тут, щоб допомогти.

У відео нижче ми покажемо вам, як з’єднати компоненти вашої сонячної системи разом для безпечної сонячної установки, яку ви можете зробити своїми руками. Ви дізнаєтесь про основні компоненти автономної сонячної електростанції з прикладами схем.

Важливо, що ви дізнаєтеся, як безпечно підключити та з’єднати все: від сонячних панелей, зроблених своїми руками, до контролера заряду, акумуляторної батареї, інвертора та балансу компонентів системи.

Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу статтю Все, що вам потрібно знати про перехід на автономне живлення за допомогою сонячної енергії в нашій бібліотеці ресурсів для автономного живлення. Дізнайтеся більше про життя поза мережею в блозі altE. На Motherearth News та Off the Grid News є додаткові статті про автономну сонячну систему та Національну лабораторію відновлюваної енергетики. має додаткову інформацію.

©1999-2023 Alternative Energy Store Inc. Всі права захищені.

altE 330 Codman Hill Road Boxborough, MA 01719

Система акумуляторних сонячних батарей для вашого будинку

Проконсультуйтеся з вашим торговим представником щодо наявності акумуляторів та можливостей резервного копіювання у вашому регіоні. Доступно за наявності запасів.

Генеруйте, зберігайте та керуйте чистою, доступною сонячною енергією на ваших умовах. З Sunrun Brightbox ваш Brilliant Home™ стає повним колом. Brightbox. це більше, ніж просто сховище сонячних батарей. це комплексна послуга, яка передає енергію у ваші руки. Ми співпрацюємо лише з першокласними інноваторами в галузі літій-іонних акумуляторів, тому ви отримуєте продукцію найвищої якості. Наразі Brightbox доступний лише для нових клієнтів Sunrun.

Sunrun допомагає вам перейти на сонячну енергію та знаходить варіанти резервного живлення, які найкраще відповідають вашим потребам.

Наші сонячні батареї. найкращі у своєму класі. Ви можете створити резервну копію всього будинку за допомогою Tesla Powerwall, або лише найнеобхіднішого за допомогою LG Chem.

Наші індивідуальні плани дають вам необхідну фінансову гнучкість. Обирайте з декількох варіантів лізингу, фінансування та готівки.

Ми з вами на кожному кроці. Від пошуку правильного сонячного плану до моніторингу вашої сонячної системи, Sunrun безпечно проводить вас через вашу сонячну подорож з нашою Сонячною гарантією. Переходьте на сонячну енергію практично без особистого контакту.

Тримайте світло увімкненим, захистіть свою сім’ю та захистіть домашній офіс під час відключень електроенергії. Наша 100-річна інженерна мережа дорога, брудна та вразлива до екстремальних погодних умов. Оскільки відключення електроенергії стають новою нормою, Brightbox забезпечить вас надійною, чистою енергією для дому та сім’ї.

Brightbox може захистити вас від збільшення витрат на електроенергію, щоб ви мали живлення тоді, коли воно вам найбільше потрібно. Хоча ми не можемо передбачити, наскільки і як часто зростатимуть тарифи на електроенергію або коли саме зникне світло, ми завжди можемо розраховувати на те, що сонце сходить щодня. Контролюйте свої рахунки за електроенергію та керуйте своїми енергетичними потребами зараз і в майбутньому.

Переваги сонячних батарей виходять за межі вашого будинку. Послуга Brightbox з обслуговування сонячних батарей дозволяє вам споживати більше чистої енергії, яку виробляють ваші сонячні панелі, тому ви менше залежите від брудного та шкідливого викопного палива, зменшуючи при цьому свій вуглецевий слід. Чистіше та безпечніше майбутнє починається сьогодні, і ви можете допомогти створити його, побудувавши розумнішу енергетичну мережу.

Надійна енергія, коли вона вам найбільше потрібна.

Знайдіть інформацію про наявність сонячних батарей, інформацію та місця розташування Sunrun поблизу вас. Якщо нас ще немає, ми можемо скоро з’явитися у вашій громаді. Sunrun прагне вирощувати сонячну енергію на місцевому рівні.

Які сонячні батареї використовує Sunrun?

Brightbox пропонує два варіанти зберігання літій-іонних сонячних батарей: Tesla Powerwall та LG Chem. У порівнянні зі свинцево-кислотними батареями, сонячні батареї, що використовують літій-іонну технологію, є більш ефективними та мають довший термін служби. Це робить їх одними з найкращих варіантів зберігання енергії при переході на сонячну енергію.

У чому різниця між Tesla Powerwall та LG Chem?

Tesla Powerwall може забезпечити резервне копіювання всього будинку, в той час як LG Chem забезпечує резервне копіювання до чотирьох контурів. Існують також відмінності у програмному забезпеченні та функціональності додатків.

Запросіть безкоштовну пропозицію, щоб зв’язатися з консультантом Sunrun Solar та визначити, яке рішення для резервного копіювання найкраще задовольнить ваші потреби в енергії.

Чи існують стимули для сонячних накопичувачів?

Одним з найкращих стимулів для сонячних накопичувачів є Федеральний податковий кредит на сонячну енергію. Федеральний податковий кредит на сонячну енергію вирахує 26% вартості вашої сонячної енергетичної системи з ваших федеральних податків. Починаючи з 2021 року, величина податкового кредиту знизиться до 22%. Після 2021 року податковий кредит для домашніх сонячних електростанцій закінчується.

Інший варіант. фінансувати Brightbox за допомогою лізингу. Ми передамо вам заощадження у вигляді нижчого та більш передбачуваного рахунку за електроенергію.

Чистий облік, який зараховує будь-яку надлишкову енергію, яку генерує ваша сонячна система, назад до вашого рахунку за електроенергію, є ще одним чудовим стимулом для багатьох людей, які переходять на сонячну енергію. Однак, деякі штати вирішили прийняти тарифи на основі часу використання (Time-of-Use, TOU), які ускладнюють спосіб розрахунку ваших кредитів за чистий облік. Brightbox може буферизувати вас від пікових ставок TOU, щоб ви могли заощадити ще більше на рахунках за електроенергію.

Чи дозволить моя батарея Brightbox працювати поза мережею?

Наші системи акумуляторних сонячних батарей розроблені таким чином, щоб ви могли залишатися в мережі в звичайний час, забезпечуючи надійне резервне живлення, коли сонце не світить або в разі відключення електроенергії. Це найнадійніший та найекономічніший спосіб використання вашої системи Brightbox, який настійно рекомендують сервісні експерти Sunrun.

Скільки місця для зберігання потрібно моєму будинку?

Так само, як і в системах, що працюють лише на сонячних батареях, розмір вашої системи акумуляторних сонячних батарей визначається вашими унікальними енергетичними потребами та звичками. Такі фактори, як кількість електроенергії, яку ви використовуєте вдома, а також пристрої та прилади, які ви хочете створити резервну копію, відіграватимуть ключову роль при виборі правильного рішення для зберігання електроенергії.

Чи потрібні мені сонячні панелі для використання Brightbox?

За дуже рідкісними винятками, послуга Brightbox від Sunrun включає сонячні панелі на даху.

Де буде розміщена моя батарея Brightbox?

Встановлення Brightbox. відносно простий процес. За розміром вона приблизно дорівнює водонагрівачу, і система монтується на стіні. зазвичай всередині гаража або зовні вашого будинку.

Чи є мій акумулятор Brightbox пристроєм Інтернету речей (IoT)?

Хоча для ефективного моніторингу зберігання та використання енергії Brightbox потребує підключення до Інтернету або мобільного зв’язку, він може працювати і без нього. Якщо з якихось причин Brightbox вийде з ладу, ви зможете відновити відстеження використання, коли інтернет-з’єднання відновиться.

Чи потрібно мені робити якесь налаштування або обслуговування Brightbox??

Більшість домашніх батарей встановлюються та налаштовуються з базовими налаштуваннями вашим інсталятором сонячних батарей. Термін служби сонячних батарей становить від 10 до 15 років, і виробники зазвичай пропонують 10-річну гарантію.

Як працює Brightbox?

Brightbox дозволяє зберігати електроенергію, яку ваша сонячна система виробляє протягом дня, і використовувати її тоді, коли вона вам найбільше потрібна. наприклад, ввечері під час пікових цін на час використання (TOU) або коли електромережа виходить з ладу через екстремальні погодні умови або фізичне пошкодження обладнання.

Що таке Brightbox?

Brightbox. це комплексна послуга зберігання сонячних батарей, яка пропонує вам чисте, безпечне, надійне, резервне живлення для кращого контролю над використанням енергії та витратами вашого будинку.

Які переваги Brightbox?

Системи зберігання сонячних батарей Brightbox можуть допомогти вам заощадити гроші на рахунках за комунальні послуги, захистити ваш будинок від перебоїв в електропостачанні та зменшити вуглецевий слід, підтримуючи виробництво чистої, відновлюваної енергії.

Визначити, скільки сонячних панелей може забезпечити енергією будинок, не обов’язково має бути складно. Від ват до кіловат і більше, ці поради допоможуть вам з’ясувати, скільки сонячних панелей потрібно в сонячній системі для домашнього використання.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання, всього

З: Я зацікавлений у встановленні системи сонячних панелей для мого будинку, але я не знаю багато про сонячні панелі. Наскільки вони ефективні? Скільки сонячних панелей живить будинок?

В: Існує багато стимулів і переваг для переходу від традиційної системи енергопостачання до сонячної. Існують знижки та податкові пільги, а також усвідомлення того, що ви допомагаєте поліпшити навколишнє середовище. Якщо вам цікаво, “Скільки сонячних панелей мені потрібно?”Кілька основних елементів дадуть відповідь на питання. Наведені нижче поради допоможуть вам розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно, і які фактори впливають на цю кількість. Хоча самостійний розрахунок цих цифр може дати вам уявлення про те, який тип сонячної батареї вам знадобиться, знайте, що кваліфікований інсталятор сонячних панелей зробить всі ці розрахунки за вас, якщо ви продовжите установку сонячних панелей.

Вам потрібно знати три речі: річне споживання енергії, потужність сонячних панелей та коефіцієнт виробництва.

“Скільки сонячних панелей мені потрібно?”. це очікуване питання від домовласника, який не знайомий з сонячними системами. Щоб точно визначити, скільки панелей потрібно для роботи будинку, вам потрібно врахувати річне споживання енергії, потужність сонячних панелей та коефіцієнт виробництва. Ці три фактори є важливими при переході на сонячну систему. Хоча цей розрахунок дасть вам приблизну оцінку, врахуйте, що на фактичну кількість панелей впливатимуть інші фактори, про які ми поговоримо пізніше.

Якщо ви хочете встановити спеціальну систему сонячного опалення. таку, де сонячні панелі нагрівають рідину або повітря і перетворюють її в тепло для центрального опалення будинку. вам також знадобиться досвідчений інсталятор HVAC, який зможе переобладнати вашу існуючу систему центрального опалення в систему сонячного опалення.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які працюють поруч з вами, без жодних зобов’язань.

Подивіться на свій рахунок за комунальні послуги, щоб визначити, скільки ват ви використовуєте.

Використання енергії вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год). КВт-год не означає кількість кіловат, яку ви використовуєте за годину, а скоріше кількість енергії, яку ви використали б, щоб підтримувати роботу приладу потужністю 1000 Вт протягом 1 години. Кількість електроприладів, які споживають електроенергію, та частота їх роботи впливають на використання електроенергії. Все, що підключено до розетки, враховується у вашому енергоспоживанні, а великі прилади, такі як холодильники та посудомийні машини, споживають більше енергії, ніж зарядний пристрій для телефону. Наприклад, 50-дюймовий світлодіодний телевізор споживає близько 0.016 кВт-год на годину, тоді як електрична посудомийна машина споживає близько 2 кВт-год на одне завантаження.

Станом на 2019 рік середньостатистичне американське домогосподарство використовує 10 649 кВт-год електроенергії на рік, згідно з даними U.S. Управління енергетичної інформації. Але найкращий спосіб визначити, скільки енергії вам знадобиться. це проаналізувати свої рахунки за комунальні послуги за минулий рік. Це дасть вам чітке уявлення про ваші реальні енергетичні потреби, особливо зважаючи на те, що споживання електроенергії коливається протягом року. Кількість енергії, яку ви використовуєте, буде диктувати розмір системи, яка вам потрібна.

Хоча встановлення сонячних панелей часто може зменшити або навіть повністю компенсувати ваш щомісячний рахунок за електроенергію, пам’ятайте, що тарифи на електроенергію та її використання є мінливими факторами. Якщо ціна на електроенергію або кількість електроенергії, яку ви використовуєте, різко зміниться, ваші заощадження також можуть змінитися. Наприклад, центральна та південна Каліфорнія вважається чудовим місцем для встановлення сонячних панелей через часте сонце, але це також штат, в якому регулярно зростають ціни на електроенергію.

Після того, як ви дізналися про енергетичні потреби вашого будинку, настав час придивитися до панелей. Подивіться на різні панелі і подивіться, яка їхня потужність. Потужність сонячної панелі також відома як номінальна потужність, і це електрична потужність панелі в ідеальних умовах. Це вимірюється у ватах (Вт). Зазвичай панель виробляє від 250 до 400 Вт потужності. Для подальшого рівняння візьміть середню потужність 320 Вт на панель.

Використовуйте річне споживання енергії та номінальну потужність сонячних панелей для розрахунку коефіцієнта виробництва.

Ви можете розрахувати коефіцієнт виробництва, коли у вас є дані про річне споживання енергії та потужність сонячних панелей. Коефіцієнт виробництва. це розрахунковий вихід енергії системи з часом (вимірюється в кВт-год) у порівнянні з фактичним розміром системи (вимірюється у Вт). Щоб розрахувати коефіцієнт виробництва, розділіть вихід енергії на загальну потужність системи. В одиницях U.S., коефіцієнт виробництва, як правило, знаходиться в межах 1.3 і 1.6.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, що знаходяться поруч з вами, без зобов’язань.

Після того, як ви отримали ці три числа, настав час розрахувати кількість панелей. Формула має вигляд:

Кількість панелей = розмір системи / коефіцієнт виробництва / потужність панелі

Наприклад, використовуючи 10 649 кВт-год (середнє споживання енергії американським домогосподарством), 1.3 (нижня межа поширених коефіцієнтів виробництва) і 320 Вт (середня потужність сонячної панелі):

Кількість панелей = 10 649 кВт-год / 1.3 / 320 W = 25.6

З цього розрахунку ви можете підрахувати, що для будинку з такими вимогами до потужності знадобиться близько 25 панелей, які виробляють 320 Вт.

Візьміть до уваги кількість сонця, яке отримує ваш будинок.

Пам’ятайте, що цей розрахунок передбачає, що панелі працюють в оптимальних умовах. пряме сонячне світло означає, що ваш будинок може перетворити більше енергії в електрику. У таких штатах, як Арізона та Нью-Мексико, які, як відомо, виробляють більше сонячного світла, ніж штати на північному сході, домовласникам, швидше за все, знадобиться менше сонячних панелей. Невада, Юта, Каліфорнія, Техас і Колорадо. це інші місця, які зазвичай виробляють більше сонячного світла. Але навіть якщо ви живете в регіоні або штаті з довгими зимами або за межами сонячного поясу, вам може знадобитися придбати більше сонячних панелей, щоб ефективно керувати будинком.

Розмір, форма і матеріал вашого даху також впливають на оптимальне розміщення сонячних панелей. Ідеальний дах не затінюється деревами і має велику площу, звернену на південь, захід або схід. саме ці напрямки отримують найбільше сонячного світла протягом дня в північній півкулі. Дахи з крутими схилами ускладнюють встановлення сонячних панелей і можуть означати, що інсталятор не зможе розмістити необхідну кількість панелей на даху. Те саме стосується дахів дивної форми.

Кількість необхідних сонячних панелей також залежить від того, чи буде ваш будинок підключений до електромережі, чи ні.

Часто більш популярний варіант, мережеві системи сонячних панелей підключаються до електромережі. Якщо сонця недостатньо для забезпечення повної потужності, будинок може отримувати енергію з традиційної електромережі, тож йому не доведеться залишатися без електрики. З іншого боку, автономна система не підключена до загальної електромережі і є більш поширеною в сільській місцевості або у віддалених районах.

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання, всього

Автономні системи покладаються на акумулятори для зберігання енергії, щоб підтримувати роботу будинку вночі або в похмурі дні. Автономні системи, швидше за все, потребуватимуть більше панелей для забезпечення роботи будинку та накопичення надлишкової енергії. Мережеві або автономні системи можуть вплинути на загальну вартість вашої сонячної електростанції.

Визначити, яка потужність сонячної батареї вам потрібна. завдання не з легких. Недостатня ємність призведе до вимкнення електроенергії посеред ночі, а надмірна. до зайвих складнощів та витрат на обслуговування. Кількість необхідних батарей також буде залежати від обраного вами типу акумулятора. Свинцево-кислотні батареї є більш економічно вигідними, але літій-іонні батареї мають кращу ємність, ефективність і термін служби.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які знаходяться поруч з вами, без зобов’язань.

Тип сонячної панелі впливає на її ефективність.

Існує три типи сонячних панелей: монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. Монокристалічні та полікристалічні панелі складаються з кремнієвих елементів. Шматочки кремнію зібрані у формі прямокутника і покриті скляним листом. Монокристалічні сонячні елементи вирізаються з одного кристала кремнію, тоді як полікристалічні складаються з фрагментів кристалів кремнію. Ця різниця в конструкції впливає на ефективність і ціну. Монокристалічні панелі більш ефективні і працюють краще, але вони також і дорожчі. Полікристалічні сонячні панелі є більш доступними за ціною, але вам доведеться трохи поступитися ефективністю та продуктивністю.

Існують також тонкоплівкові сонячні панелі. Як випливає з назви, комірки тонші, ніж монокристалічні або полікристалічні. Однак сама панель може бути не набагато тоншою, ніж інші типи панелей. Тонкоплівкові панелі більш мобільні та гнучкі, ніж монокристалічні або полікристалічні, але вони менш ефективні. Різні панелі матимуть різні переваги та недоліки залежно від вашого будинку, географічного розташування тощо, і ваш інсталятор зможе дати вам пораду щодо того, що найкраще підходить для вас.

Хоча цей посібник може дати вам загальну інформацію про кількість панелей, розміри сонячних панелей і типи систем, які ви можете розглянути, пам’ятайте, що кваліфікований інсталятор сонячної енергетики зможе надати вам більше інформації, яка стосується саме вашого будинку. Ефективність сонячних систем залежить від багатьох змінних, і без досвіду може бути важко врахувати всі ці фактори.

Залишити відповідь