Скільки сонячних панелей мені потрібно. Домашня сонячна енергетична система

Сонячна шпаргалка: Ваш повний посібник з встановлення сонячних панелей вдома

Тут ви знайдете відповіді на всі питання про сонячні панелі, навіть ті, про які ви не знали, що вони є.

Ендрю Блок працює редактором у CNET, висвітлюючи питання опалення, вентиляції та кондиціонування повітря та домашньої енергетики, з акцентом на сонячну енергетику, з жовтня 2021 року. Як екологічний журналіст, він орієнтується в мінливому енергетичному ландшафті, щоб допомогти людям приймати розумні енергетичні рішення. Випускник Центру екологічної журналістики імені Найта в штаті Мічиган і з 2019 року писав для кількох видань у регіоні Великих озер, включаючи Great Lakes Now та Environmental Health News. Ви можете знайти його на заході Мічигану, спостерігаючи за птахами.

Стівен Дж. Броннер. нью-йоркський письменник-фрілансер, редактор і репортер. За більш ніж десятирічну кар’єру в журналістиці він писав про енергетику, місцеву політику та школи, поради щодо успіху стартапів, промисловість упакованих продуктів харчування, науку про роботу, особисті фінанси та блокчейн. Його статті з’являлися в Inverse, Kotaku, Entrepreneur, NextAdvisor і CNET, а колонки, написані від імені його клієнтів, публікувалися в Forbes, HR Dive, Fast Company, NASDAQ і MarketWatch. Раніше Стівен працював редактором авторів та редактором новин на Entrepreneur.com, а також був віце-президентом з питань контенту та стратегії в Ditto PR. Захоплюється відеоіграми та панк-роком. Подивіться деякі з його робіт на stephenjbronner.com.

скільки, сонячних, панель, потрібно, сонячна, енергетична

За останні кілька років зірки (особливо та велика, що знаходиться в центрі нашої Сонячної системи) вишикувалися таким чином, що сонячні панелі для житлових будинків стають все більш привабливими для задоволення енергетичних потреб вашого будинку.

Зростання вартості енергії по всій території США, а також падіння попиту на сонячні панелі за допомогою федеральних податкових пільг просто зробили економіку сонячної енергетики не тільки досяжною, але й вигідною для домовласників у довгостроковій перспективі.

Якщо ви подивилися на сонячну енергію лише кілька років тому, то з тих пір витрати продовжували знижуватися, сказав Бен Делман, директор з комунікацій Solar United Neighbors. Це залежить від вашої ситуації, але все більше власників будинків та сімей вирішують, що сонячна енергія має сенс для них як спосіб заощадити гроші, взявши під контроль, звідки надходить їхня електроенергія.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете дізнатися, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашого потенціалу енергозбереження.

Нижче ми зібрали поради експертів CNET, які допоможуть вам пройти процес купівлі сонячних панелей.

У цій статті

 • Як працюють сонячні панелі?
 • Чи є варіант сонячних панелей, який підійде мені?
 • Скільки коштують сонячні панелі?
 • Скільки грошей мені заощадять сонячні панелі?
 • Чи можна встановити сонячні батареї самостійно??
 • Де купувати сонячні панелі?
 • Як обслуговувати сонячні панелі?
 • Чи працює сонячна енергія там, де я живу?
 • Чи потрібна мені резервна батарея?
 • Чи збільшує сонячна енергія вартість мого будинку?
 • Чи є сонячні панелі шахрайством??
 • Що таке нетто-облік?
 • Чи варто переходити на сонячну енергію?

Як працюють сонячні панелі?

Купівля системи сонячних панелей означає придбання великої кількості обладнання, про яке пересічна людина не має причин знати. У найпростіших термінах, фотони від сонця поглинаються сонячними панелями і перетворюються в електрику постійного струму, або DC, електроенергію. Щоб ця енергія могла використовуватися в американських будинках, вона повинна пройти через інвертор, приєднаний до сонячної батареї, щоб стати електроенергією змінного струму, або змінного струму.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть деяку основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Прочитайте про те, що ви насправді купуєте, у статтях, на які ми посилаємося нижче:

 • Найефективніші сонячні панелі
 • Основи сонячної енергетики: Магія фотоелектричних панелей
 • Як пісок стає сонячними панелями
 • Ось як сонячні панелі перетворюють світло в енергію
 • Кут нахилу сонячних панелей, який генерує найбільше енергії
 • Ефективність сонячних панелей: Що це таке і чому це важливо?
 • Що потрібно знати про сонячні інвертори: Основне сонячне обладнання
 • Сонячна батарея, модуль, панель та масив: У чому різниця?
 • Двосторонні сонячні панелі генерують електроенергію, але не тоді, коли ви ставите їх тут
 • Що таке віртуальна електростанція? Чи варто приєднуватися до однієї з них?
 • Скільки енергії виробляє сонячна панель?

Чи є варіант сонячних панелей, який підійде мені??

На щастя для тих, хто цікавиться сонячною енергією, існує багато варіантів для власників будинків і навіть орендарів, щоб задовольнити частину або більшу частину своїх потреб в електроенергії за рахунок енергії сонця.

Найпоширеніший спосіб використання сонячної енергії для власників будинків. це встановлення панелей на даху. Ці системи можна придбати безпосередньо у інсталятора (або зібрати самостійно) як велику покупку за готівку, так і за допомогою відносно доступного фінансування (наприклад, 1.99% річних 15-річний кредит). Існують також варіанти сонячних панелей на даху для тих, хто не має капіталу для запуску проекту. Це оренда сонячної енергії, коли домовласник сплачує фіксовану щомісячну вартість компанії, яка зберігає право власності на сонячну систему; або договір купівлі-продажу електроенергії, в якому домовласник платить за електроенергію, вироблену сонячними панелями, а не за саму систему.

Нарешті, як власники будинків, так і орендарі в багатьох місцях мають доступ до громадської сонячної енергії. Ця опція дозволяє людям підключитися до найближчої сонячної електростанції, щоб отримати певну економію енергії.

Скільки коштують сонячні панелі?

Вартість сонячних панелей буде залежати від декількох факторів, в тому числі від того, де ви живете, яку частину ваших енергетичних потреб ви хочете покрити за допомогою системи, чи будете ви встановлювати її самостійно і чи потрібна вам акумуляторна батарея (яка може коштувати стільки ж, скільки і сама система). За даними консалтингової компанії Wood Mackenzie, у 2022 році середня вартість становила близько 3 доларів за ват для системи потужністю 8 кВт через інсталятора.

Спосіб оплати вашої системи є життєво важливим. Ви помітите найбільший удар по вашому банківському балансу, заплативши за сонячну енергію відразу, в той час як фінансування розподілить витрати на роки, але з додатковими відсотками. Оренда або PPA є найбільш прийнятними для людей з обмеженим бюджетом, але ви не зможете насолоджуватися довгостроковими перевагами, які надає власність на систему.

Скільки грошей мені заощадять сонячні панелі?

Якщо ви купуєте систему відразу або фінансуєте її, ви отримаєте 30% податковий кредит через Закон про зниження інфляції.

Щоб отримати краще уявлення про те, коли очікувати повернення інвестицій, подивіться, скільки енергії ви спожили за останні рік-два і скільки це вам коштувало. Потім, працюючи з інсталятором, з’ясуйте, яку частину вашої енергії ви хотіли б компенсувати за допомогою сонячної енергії та скільки коштуватиме система. Зрештою, економія від відсутності необхідності купувати електроенергію у вашої комунальної компанії буде більшою, ніж вартість самої сонячної системи.

Що стосується окупності, то, за словами Делмана, в цілому, від семи до 12 років. це пристойний середній показник, коли ви бачите віддачу від інвестицій в сонячну енергетику після придбання системи.

Чи можу я встановити сонячні панелі самостійно?

Більшу частину системи сонячних панелей можна встановити самостійно.- встановлення панелей на даху та з’єднання їх між собою. Але якщо ваш будинок підключений до електромережі, вам потрібно буде найняти ліцензованого електрика для остаточного підключення, необхідного для подачі електроенергії до вашої утиліти.

Ще одна річ, яку слід мати на увазі, якщо ви робите це самостійно. це те, чи вимагає гарантія на придбані вами панелі, щоб їх встановлював професіонал, сказав Делман. Часто, коли люди роблять це самостійно, вони наймають електрика для виконання оздоблювальних робіт, щоб отримати сертифікат. Також добре, якщо ви не є експертом, мати когось з досвідом, хто просто перевірить електропроводку і переконається, що все знаходиться там, де повинно бути.

Де купувати сонячні панелі?

Якщо ви хочете купити панелі безпосередньо, більшість будівельних магазинів та великих роздрібних торговців мають їх у наявності. Якщо ви хочете придбати їх через професіонала, то, за словами Делмана, гарним місцем для початку є веб-сайт місцевої асоціації сонячної енергетики (наприклад, Нью-Йоркської асоціації сонячної енергетики). Ці організації повинні мати список своїх членів, який часто включає інсталяторів та постачальників. Зазвичай інсталятори працюють з одним або двома брендами сонячних панелей.

Шукайте інсталятора, який має досвід роботи, особливо з такою ситуацією, яка склалася у вас вдома, каже Делман. Чи працювали вони з тими ж покрівельними матеріалами? Ви хочете встановити наземну систему кріплення? Перевірте відгуки на Yelp, Angie’s List, Google та інших, а також отримайте рекомендації. (Solar United Neighbors також пропонує ресурси для переходу на сонячну енергію безкоштовно.)

Найкращий спосіб переконатися, що ви отримуєте найкращу пропозицію на сонячні панелі. це отримати кілька пропозицій і задати стільки питань потенційним установникам, скільки вам потрібно. CNET розглянув багато національних сонячних компаній, але також варто звернутися до місцевих інсталяторів, які іноді можуть запропонувати нижчі ціни.

Як обслуговувати сонячні панелі?

Обслуговування сонячних панелей, як правило, мінімальне і досить просте. Незважаючи на це, у нас є інформація, яка вам потрібна, щоб підтримувати ваші панелі в найкращому стані.

Чи працює сонячна енергія там, де я живу?

Сонячні панелі, загалом, можуть працювати в різних кліматичних зонах, навіть у тих, де бувають холодні зими. Важливіші питання, які слід задати: Чи отримує мій дах достатню кількість сонячного світла? Чи затінюють дерева мій дах?? І найголовніше, чи пропонує моє комунальне підприємство чистий облік?

Чистий облік є, мабуть, найважливішим аспектом переходу на сонячну енергію, оскільки він передбачає, що ваша енергетична компанія буде платити вам за енергію, вироблену вашими сонячними панелями, яку ви не споживаєте. Чистий облік гарантує, що рентабельність інвестицій у сонячну енергетику буде фінансово обґрунтованою.

Чи збільшує сонячна енергія вартість мого будинку?

Перехід на сонячну енергію має ще одну перевагу для власників будинків: це може підвищити ціну їхньої нерухомості, якщо і коли вони вирішать її продати. Згідно з дослідженнями Національної лабораторії Лоуренса Берклі та Zillow, будинки з сонячними панелями часто продаються приблизно на 10 000 доларів дорожче, ніж ті, що не мають таких панелей.

Чи є сонячні панелі аферою?

Ні. Сонячні панелі. це перевірена технологія, яка може допомогти вам перевести частину вашого енергоспоживання на дешевшу, екологічно чисту електроенергію. Але це не означає, що шахрайські компанії (хоча, очевидно, рідкісні) не існують. Компанія, про яку йдеться в статті, нещодавно припинила свою діяльність, але невелика обережність не завадить.

Що таке нетто-облік?

Вимірювання чистої енергії.- процес, за допомогою якого вам платять за електроенергію, вироблену вашими сонячними панелями, але відправлену назад в мережу.- є вирішальним фактором у прийнятті рішення про перехід домовласників на сонячну енергію.

Скажімо, в прекрасний сонячний день ви на роботі, світло, телевізор і посудомийна машина вимкнені, тож ви, ймовірно, виробляєте більше електроенергії з вашої системи, ніж споживаєте, сказав Делман. Коли це відбувається, електроенергія надходить в електромережу через ваш електролічильник для використання вашими сусідами. Чистий облік. це те, що гарантує вам отримання кредиту за цю електроенергію, так що ваші інвестиції все одно повертаються, навіть якщо ви самі не використовуєте електроенергію.

Ви можете подивитися, якою є політика вашого штату щодо мережевого обліку тут.

Чи варто переходити на сонячну енергію?

Сонячна енергія не буде варіантом для всіх. Якщо ваш будинок не отримує достатньої кількості сонячного світла через затінення даху, ви живете в штаті, де немає мережевих лічильників, або у вас немає громадської сонячної електростанції, перехід на сонячну енергію може бути для вас недоцільним.

Але зі зростанням вартості енергії та падінням цін на сонячні панелі, для багатьох людей ще ніколи не було кращого часу для переходу на сонячну енергію. Існують варіанти переходу на сонячну енергію, які повинні відповідати потребам більшості людей, будь то фінансування, оренда сонячної енергії, PPA або громадська сонячна енергія, які дозволять їм почати бачити економію на рахунках за електроенергію майже відразу. За більшістю оцінок, сонячна система починає окупатися через 7-12 років після початку експлуатації.

Забезпечення вашого будинку сонячною енергією не тільки дозволить вам отримувати електроенергію з чистого джерела, але й забезпечить неперевершену рентабельність інвестицій, що дозволить вам заощадити гроші на рахунках за електроенергію та підвищити вартість вашого будинку.

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Лексі прийшла з HomeAdvisor та Angi (раніше Angie’s list) і відповідає за написання та редагування статей на різноманітні теми, пов’язані з будинком. Вона має майже чотирирічний досвід роботи у сфері домашнього благоустрою.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

скільки, сонячних, панель, потрібно, сонячна, енергетична

В останні десятиліття популярність сонячних панелей стрімко зростає. Це частково завдяки зростанню екологічно відповідальної поведінки та прагненню зменшити рахунки за електроенергію шляхом заміни традиційних джерел опалення, охолодження та електроенергії на більш чисті, природні джерела. Якщо ви думаєте про перехід на сонячну енергію, вам, мабуть, цікаво, скільки сонячних панелей потрібно для забезпечення будинку електроенергією.

Хоча відповідь може бути дещо складною, якщо ви наймете професіонала або компанію з встановлення сонячних панелей для консультації, вони, ймовірно, впораються і з цією частиною процесу (і можуть дати вам поради, як обслуговувати та чистити сонячні панелі).

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

Але якщо вам цікаво, скільки сонячних панелей вам може знадобитися, і ви хочете спробувати розрахувати це самостійно, вам знадобиться кілька відомостей: скільки енергії споживає ваше домогосподарство; скільки місця на даху, яке можна використати для розміщення сонячних панелей; скільки годин сонця отримує ваш будинок, а також потужність і відносна ефективність фотоелектричних (ФЕ) сонячних панелей, які ви будете встановлювати.

Як визначити потребу в сонячних панелях

Щоб дізнатися, скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку, ви будете використовувати формулу з трьома ключовими факторами, згідно з EnergySage: річне споживання енергії, потужність панелі та коефіцієнт виробництва. Але що саме це означає?

Річне споживання електроенергії

Першим кроком є визначення вашого річного споживання електроенергії; це кількість електроенергії, яку споживає все ваше домогосподарство за рік. Вимірювана в кіловат-годинах (кВт-год), ця цифра включає всі джерела електроенергії у вашому домі, включаючи малі та великі побутові прилади, кондиціонери, освітлення, очищувачі повітря та водонагрівачі. U.S. За даними Управління енергетичної інформації (EIA), середньостатистичне домогосподарство споживає близько 11 000 кВт-год електроенергії на рік.

Потужність сонячної панелі

Обираючи найкращі сонячні панелі, ви можете подумати, що вони виглядають майже однаково, але вони не створені однаково, тому вам потрібно знати потужність панелей, які ви плануєте встановити. Потужність панелі. це кількість електроенергії, що випромінюється з панелі. Більшість сонячних панелей мають потужність від 250 до 400 Вт, тому можна з упевненістю припустити, що 300. це середня потужність панелі, яку ви можете знайти.

Виробничі коефіцієнти

Згідно з EnergySage, коефіцієнт виробництва системи сонячних панелей. це відношення передбачуваного виходу енергії системи з часом (в кВт-год) до фактичного розміру системи (у Вт). Ви можете подумати, що це буде співвідношення 1:1. що ви отримуєте на виході те ж саме, що і на вході. Але варіації кількості сонячного світла, яке потрапляє на ваш будинок, призводять до того, що це не так.

Система потужністю 10 кВт, яка виробляє 16 кВт-год електроенергії на рік, матиме коефіцієнт виробництва 1.6 (16/10 = 1.6). У таких місцях, як Гаваї, де довгі дні і постійне сонячне світло, цілком можливо мати такий тип співвідношення, в той час як в похмурій, дощовій Новій Англії середній коефіцієнт виробництва може становити лише 1.2

Розрахуйте, скільки сонячних панелей вам потрібно

Ось фактична формула, яку використовує EnergySage, і яку ви можете використовувати, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам знадобиться:

 • Кількість панелей = розмір системи / коефіцієнт виробництва / потужність панелі
 • Використовуючи числа, які ми вже визначили, отримуємо
 • Кількість панелей = 11 000 кВт / 1.6 / 300 W

Це дорівнює приблизно 20-25 сонячним панелям для виконання роботи. Ви можете використовувати цю ж формулу, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам знадобиться для живлення вашого будинку. Або ж ви можете піти простішим шляхом, який полягає в тому, щоб подивитися на свій рахунок за електроенергію і визначити, скільки вам знадобиться.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Виберіть штат, щоб розпочати роботу з безкоштовною оцінкою без зобов’язань

Альтернативний спосіб визначити використання сонячної енергії

Якщо ви не зацікавлені в самостійних підрахунках, просто подивіться на свої рахунки за комунальні послуги, щоб дізнатися, скільки енергії ви використовуєте. Це дозволяє вам помножити споживання енергії на кількість годин сильного сонячного світла, які отримує ваш будинок, а потім розділити цей результат на потужність панелей, які ви плануєте встановити.

Фактори, які впливають на те, скільки сонячних панелей вам знадобиться

Чи є щось ще, про що варто подумати, окрім наведених вище розрахунків? Виявляється, є ще кілька факторів, які потрібно враховувати при визначенні кількості сонячних панелей для живлення будинку.

Вихідна ефективність сонячної панелі

Ваші сонячні панелі не будуть постійно отримувати сонячну енергію з максимальною потужністю. Подумайте про триденні дощі, які йдуть восени, або про великі снігопади взимку, які тануть кілька днів. У такі часи вам знадобиться буфер у використанні енергії, тому рекомендується мати приблизно на 25% більше сонячних панелей, ніж вам потрібно.

Години сонячного світла

Кількість енергії, яку ви отримаєте від сонячних панелей, безпосередньо залежить від того, скільки сонця отримує ваш будинок. панелі знадобляться, якщо ви живете в місцевості, де немає довгих годин сильного сонячного світла.

Потужність ваших панелей

Більшість сонячних панелей мають потужність від 150 до 350 Вт на панель. Якщо ви обираєте панелі меншої потужності, вам знадобиться більше, щоб генерувати достатню кількість енергії для вашого будинку. Звичайно, це за умови, що ви хочете замінити 100% свого енергоспоживання сонячною енергією. Якщо ви сподіваєтеся лише на часткове перетворення, різниця у потужності сонячних панелей може не мати великого значення.

Вартість сонячних панелей

Скільки ви хочете або плануєте витратити на свої сонячні панелі ? Перед покупкою переконайтеся, що ви знаєте, скільки сонячних панелей має сенс для вашого бюджету.

Розмір сонячної панелі

Щоб зрозуміти, скільки сонячних панелей вам знадобиться, ви повинні знати стандартні розміри сонячних панелей, щоб знати, скільки їх можна розмістити на даху. Площа побутової 60-коміркової сонячної панелі становить 17.62 квадратних фути, а площа комерційної 72-коміркової сонячної панелі. 21.13 квадратних футів. Компанії, що встановлюють сонячні панелі, виміряють площу вашого даху, щоб визначити, скільки панелей можна безпечно встановити.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від найкращих інсталяторів сонячних панелей

Безкоштовні, ні до чого не зобов’язуючі оцінки

Зацікавилися сонячними панелями? Ось кілька порад.

Купівля сонячної енергетичної системи може бути дорогою і заплутаною. Ось кілька речей, про які слід подумати, якщо ви перебуваєте на ринку сонячних панелей.

Передати цю статтю Поділитися повним текстом статті

скільки, сонячних, панель, потрібно, сонячна, енергетична

Завдяки технологічному та виробничому прогресу вартість сонячних панелей за останнє десятиліття впала, що зробило сонячну енергію більш популярною серед власників будинків. Але з’ясування того, як додати сонячну енергетичну систему на свій дах, може бути складним завданням.

Цієї зими робітники встановили сонячну та акумуляторну систему в моєму будинку в передмісті Нью-Йорка. Це була велика інвестиція, але вона вже почала окупатися за рахунок менших рахунків за комунальні послуги та забезпечення спокою, що ми матимемо хоча б трохи електроенергії під час перебоїв з електропостачанням, які часто трапляються тут, оскільки шторми часто виводять з ладу лінії електропередач.

Інтерес до дахових сонячних систем є високим і зростає в міру зростання цін на енергію та занепокоєння щодо зміни клімату. Багато людей також стурбовані відключеннями електроенергії, спричиненими екстремальними погодними умовами, пов’язаними зі зміною клімату. Опитування Pew Charitable Trust у 2019 році показало, що 6 відсотків американців вже встановили сонячні панелі, а ще 46 відсотків розглядають цю можливість.

“Найважливіше те, що сонячна енергія набагато дешевша, ніж раніше, навіть у таких місцях, як Нью-Йорк і Бостон, де вона, як правило, дорожча, ніж у передмісті”. сказала Аніка Вістар-Джонс, директор з питань доступної сонячної енергії в Solar One, некомерційній організації з екологічної освіти в Нью-Йорку, яка допомагає доступному житлу та громадам з низьким рівнем доходу впроваджувати сонячну енергетику.

Якщо ви зацікавлені в сонячній енергії, ось кілька речей, які слід врахувати.

Чи можете ви додати сонячні панелі на свій дах?

Це питання може здатися простим, але пошук відповіді на нього може бути напрочуд складним. Один інсталятор сказав мені, що мій дах настільки затінений деревами, що сонячні панелі не вироблятимуть достатньо електроенергії, щоб інвестиції були виправдані. Почути іншу думку було того варте: Інсталятор, якого я найняв, розвіяв ці побоювання і порекомендував трохи обрізати дерева. У сонячні дні моя система часто генерує більше енергії, ніж використовує моя сім’я.

Також може бути важко з’ясувати, що дозволить місцева влада та комунальне підприємство, оскільки інформація зазвичай не є доступною простою мовою. Я засвоїв цей урок на своєму попередньому будинку.

Коли я жив у Нью-Йорку, мені знадобилися місяці досліджень, щоб дізнатися, що я не можу встановити панелі на своєму даху. Виявляється, місто вимагає, щоб на таких пласких дахах, як мій, була велика вільна площа для проїзду пожежників. І я не міг встановити сонячні панелі на козирку. каркасі на даху, який піднімає панелі. тому що це порушило б міські обмеження щодо висоти будинків у моєму кварталі.

Найкращий підхід. розкинути широку мережу і поговорити з якомога більшою кількістю інсталяторів сонячних панелей. Ви також можете проконсультуватися з сусідами, які встановили сонячні панелі на своїх дахах: Люди в багатьох частинах країни об’єдналися в так звані кампанії “соляризації”, щоб спільно придбати сонячні панелі, щоб отримати нижчу ціну від інсталяторів.

“Це було дійсно успішним у районах та громадах по всій країні”. сказала Гретхен Бредлі, менеджер з сонячної енергетики в Solar One.

Чи можу я дозволити собі сонячну установку?

Вам слід звернутися за пропозиціями до кількох інсталяторів. Сервіси порівняльних покупок, такі як EnergySage та SolarReviews, дозволяють легко зв’язатися з кількома інсталяторами.

Переглядаючи пропозиції, зверніть увагу на те, скільки коштуватиме система за ват. Це покаже вам, скільки ви платите за генеруючу потужність системи, і дозволить вам порівняти пропозиції.

Середня ціна на нові сонячні системи на даху становить 2.75 за ват, за даними EnergySage. Це становить близько 26 125 доларів США для середньої системи потужністю 9 500 Вт до врахування федеральної податкової знижки. У 2022 податковому році кредит становить 26 відсотків від вартості сонячної системи; планується, що він знизиться до 22 відсотків у 2023 році та закінчиться у 2024 році. Багато штатів, включаючи Аризону, Каліфорнію, Нью-Йорк і Массачусетс, також пропонують жителям стимули для встановлення сонячних систем, такі як знижки та податкові пільги.

може сильно відрізнятися через місце розташування, місцеві витрати на робочу силу та інші фактори, наприклад, тип будинку, в якому ви живете, і чи потрібні інші роботи перед встановленням. Якщо ваш дах старий або пошкоджений, наприклад, його може знадобитися замінити, перш ніж встановлювати сонячну систему.

Дахові сонячні системи можуть зменшити щомісячні рахунки за комунальні послуги, залежно від тарифів на електроенергію, кількості енергії, яку використовує будинок, та державної політики. Системи, які заощаджують більше грошей, допоможуть покупцям швидше окупити свої інвестиції. Вікрам Аггарвал, виконавчий директор і засновник EnergySage, сказав, що сонячні системи в ідеалі повинні окупитися протягом 10 років.

Надлишок електроенергії, виробленої даховими системами, надходить в електромережу, і комунальні служби зазвичай компенсують власникам будинків цю енергію шляхом вирахування з їхніх щомісячних рахунків. Вартість цих кредитів варіюється в залежності від штату.

Як я повинен платити за це?

Якщо ви можете дозволити собі купити сонячну систему відразу, ви отримаєте найкращу пропозицію, заплативши готівкою. Системи, придбані в кредит або в лізинг, як правило, коштують дорожче, особливо протягом терміну дії договору. Покупки в різних місцях. це найкращий спосіб захиститися від сумнівних або грабіжницьких угод.

Основна перевага лізингу сонячної енергетичної системи полягає в тому, що ваші витрати, як правило, фіксовані на весь термін дії договору. Але експерти застерігають, що від оренди може бути важко звільнитися і вона може стати тягарем при продажу будинку, оскільки покупці можуть не захотіти брати на себе ваш контракт.

Пан. Аггарвал зазначив, що лізинг “має сенс” для деяких людей, які можуть заробляти недостатньо, щоб претендувати на федеральний податковий кредит. Він запропонував людям, зацікавленим в оренді сонячних батарей, отримати три-чотири пропозиції від різних інсталяторів.

Чи варто купувати акумулятор??

Додавання акумулятора до вашої сонячної системи дозволить вам зберігати частину надлишкової електроенергії, яку вона генерує, щоб використовувати її під час відключення електроенергії або у вечірній та нічний час. Сонячна система без акумулятора не забезпечить вас електроенергією під час відключення, оскільки більшість побутових систем автоматично вимикаються, коли мережа виходить з ладу.

Батареї можуть бути дорогими, особливо якщо ви хочете використовувати великі прилади та забезпечувати живлення протягом багатьох годин або днів. За даними EnergySage, акумулятор ємністю від 10 до 12 кіловат-годин, який може зберігати приблизно третину типового щоденного споживання електроенергії в будинку, коштує близько 13 000 доларів.

Федеральний податковий кредит для дахових сонячних систем поширюється на витрати на акумулятори, які купуються разом із сонячними панелями або якщо вони додаються в наступному податковому році. Згідно з опитуванням EnergySage, близько 28 відсотків домашніх сонячних систем, встановлених у 2021 році, включали акумулятори, в порівнянні з 20 відсотками у 2020 році.

The Wirecutter, сервіс рекомендацій продуктів від The New York Times, має детальний посібник з купівлі сонячних та акумуляторних систем.

Чи можу я використовувати свій електромобіль як резервну батарею?

Більшість електромобілів не можуть забезпечувати електроенергією будинки. Лише кілька моделей, таких як Ford F-150 Lightning та Hyundai Ioniq 5, мають таку можливість, і вони неймовірно дефіцитні.

Але багато експертів з енергетики вважають, що з часом автомобільні акумулятори стануть звичним явищем для передачі енергії назад у будинки та електромережу.

У багатьох частинах Сполучених Штатів тривалі відключення електроенергії можуть траплятися лише один або два рази на рік. Як наслідок, пан. За словами Аггарвала, можливо, немає сенсу інвестувати в дорогу домашню батарею, яка зазвичай вміщує набагато менше енергії, ніж акумулятори електромобілів. “Всі починають говорити про використання вашого автомобіля для керування будинком.”

Якщо я не можу встановити сонячні панелі, чи можу я купувати сонячну енергію??

Ви можете приєднатися до громадського проекту сонячних електростанцій, які зазвичай встановлюються на відкритій місцевості або на дахах складів та інших великих будівель.

Хоча правила різняться залежно від штату, громадські сонячні програми, як правило, працюють подібним чином. Учасники отримують два рахунки на місяць: один від громадського сонячного проекту та один від свого комунального підприємства. Проекти продають електроенергію зі знижкою до тарифу, що стягується вашим комунальним підприємством, і кожна куплена кіловат-годину енергії відображається як кредит за кіловат-годину енергії у вашому рахунку за комунальні послуги.

Наприклад, жителі Нью-Йорка, які приєдналися до громадського сонячного проекту, можуть заощадити близько 10 відсотків на своїх щомісячних рахунках за електроенергію, каже пані Елізабет. сказав Бредлі. “Це нічого не коштує, щоб підписатися або вийти з проекту”. додала вона.

Хоча більшість штатів дозволяють будівництво сонячних електростанцій, більшість таких проектів реалізується лише в чотирьох штатах. Флориді, Міннесоті, Нью-Йорку та Массачусетсі. згідно з даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики.

Ви можете шукати проекти у вашому регіоні на веб-сайтах, включаючи EnergySage та PowerMarket, або через державні установи, такі як Управління енергетичних досліджень та розвитку штату Нью-Йорк.

У попередній версії цієї статті було неправильно вказано терміни надання податкового кредиту на вартість батарей для домашньої сонячної енергетичної системи. Платники податків можуть претендувати на кредит за батареї в податковому році, наступному за роком, в якому вони встановили сонячні панелі; це не означає, що сонячні панелі та батареї повинні бути придбані в тому ж році, щоб претендувати на кредит.

Як ми працюємо з виправленнями

Вікас Баджай, помічник редактора бізнес-відділу, раніше був членом редакційної колегії та кореспондентом у Мумбаї, Індія. До цього він висвітлював житлові та фінансові ринки Нью-Йорка. @ vikasbajaj

Версія цієї статті з’являється в друкованому вигляді на. Розділ B. Сторінка 1 нью-йоркського видання із заголовком: Перехід на сонячну енергію? Ось що вам потрібно Замовити передрук | Сьогоднішня газета | Підписатися

Передати цю статтю Поділитися повною версією статті

Забезпечення будинку сонячними панелями, чи окупиться це?

скільки, сонячних, панель, потрібно, сонячна, енергетична

Сонячна енергетика переживає безпрецедентне зростання в країні. Дослідження показують, що кожні 100 секунд у США встановлюється одна сонячна електростанція, і ця цифра продовжує зростати. У 2019 році в США було понад 77 гігават (ГВт) сонячних фотоелектричних потужностей (PV). Цієї сонячної електроенергії достатньо, щоб забезпечити енергією понад 12 мільйонів будинків по всій країні.

Оскільки вартість цієї відновлюваної енергії продовжує падати, рішення перейти на сонячну енергію стало майже безглуздим. Це має великий сенс у світлі постійно зростаючого попиту на електроенергію та ескалації загрози зміни клімату.

Однак придбання системи сонячних панелей вимагає значних інвестицій; таким чином, необхідно визначити не тільки те, скільки ви витратите, але й те, скільки часу знадобиться, щоб отримати повне повернення вкладених коштів.

Домашня сонячна енергетична система

Існують різні способи використання сонячної енергії для дому. Однак, система сонячних панелей. це те, що більшість людей асоціює з сонячною енергією.

Сонячна енергетична установка вловлює сонячне світло і використовує його для виробництва електроенергії. Елементи на сонячних панелях поглинають променисту енергію сонячних променів, в той час як ланцюги всередині елементів обробляють цю енергію і перетворюють її в постійний струм (DC). Цей струм проходить через пристрій, який називається інвертором, що перетворює постійний струм на змінний струм (змінний струм), який потрібен домогосподарствам

Надлишок енергії, виробленої енергетичною системою, можна зберігати в акумуляторі або відправляти назад в мережу.

У домашній сонячній системі використовується кілька типів обладнання.

Сонячні панелі

Сонячні панелі. ключовий компонент системи. Сонячні елементи, вмонтовані в панелі, вловлюють енергію сонця і перетворюють її в електричний струм. Металеві провідники та антивідблискове покриття на скляній поверхні модулів допомагають перетворити сонячне світло в корисну енергію.

Найпоширенішими типами панелей на ринку є монокристалічні та полікристалічні сонячні панелі, основні відмінності між якими полягають в ефективності та ціні. Монокристалічні панелі, як правило, більш ефективні, ніж їх полікристалічні аналоги, але вони також і дорожчі

Сонячний інвертор

Інвертор. ще одна невід’ємна частина установки сонячних панелей. Сонячні панелі вловлюють променеву енергію та перетворюють її на постійний струм. Однак побутова техніка працює на змінному струмі, тому інвертор сонячної системи перетворює постійний струм на змінний.

Інвертори бувають різних типів. Стрінгові інвертори з’єднують всі сонячні панелі разом і перетворюють сонячну енергію, яку вони генерують, в електрику. Мікроінвертори, з іншого боку, прикріплені індивідуально до кожної сонячної панелі. Як і мікроінвертори, оптимізатори потужності також встановлюються в окремі модулі, але вони не перетворюють постійний струм на змінний. Натомість вони максимізують постійний струм, вироблений сонячними панелями, перед тим, як відправити його в центральний інвертор.

Монтажні стійки (фіксовані або регульовані)

Монтажні стійки використовуються для встановлення сонячних панелей на даху. Стійки не тільки утримують фотоелектричні модулі на місці, але також допомагають забезпечити правильний напрямок і відповідний нахил сонячних панелей, щоб вони виробляли максимальну кількість енергії, оскільки вони піддаються впливу сонячного світла найвищої інтенсивності протягом найбільшого періоду часу.

Існує два види монтажних стійок. Нерухомі стійки встановлюють сонячні панелі під заданим або фіксованим кутом, в той час як регульовані стійки можна переміщати, щоб слідувати за траєкторією сонця, коли воно рухається по небу.

Сонячна батарея

Більшість сонячних електростанцій в країні прив’язані до електромережі. Тобто вони залишаються підключеними до електромережі. Під час пікових навантажень, коли сонячні панелі виробляють більше електроенергії, ніж ви використовуєте, надлишок енергії повертається назад в електромережу. З іншого боку, коли виробництво енергії сонячної системи менше, ніж потреби домогосподарства, ви можете отримувати електроенергію з мережі.

Сонячні батареї працюють, зберігаючи надлишкову енергію від сонячних панелей замість того, щоб відправляти надлишок енергії назад в мережу. Під час пікового виробництва додаткова енергія, що генерується сонячною системою, заряджає акумулятори. Таким чином, коли панелі не виробляють електроенергію, ви можете використовувати енергію, накопичену в акумуляторах, для своїх потреб.

Поєднання вашої сонячної енергетичної системи з акумуляторами може допомогти максимізувати переваги, які ви отримуєте від використання відновлюваної енергії сонця. Втім, акумуляторна батарея є необов’язковим обладнанням, і навіть без неї сонячні системи будуть продовжувати функціонувати

Вартість житлової сонячної енергетичної системи

На перший погляд, перехід на сонячну енергію здається фінансово складною пропозицією. Але ви можете окупити гроші, витрачені на систему, за рахунок коштів, які ви заощадите з часом, використовуючи сонячну енергію.

Отже, скільки коштуватиме встановлення сонячних панелей? Тут немає швидкої та простої відповіді, оскільки загальна ціна сонячних систем для житлових будинків залежить від декількох факторів. До них відносяться:

 • Розмір сонячної електростанції: Скільки сонячних панелей вам знадобиться, залежить від потреб вашого будинку в електроенергії.
 • Тип сонячних панелей, які ви будете використовувати: Якість і потужність модулів, природно, визначатимуть ціну, причому більш високоефективні сонячні модулі коштують дорожче.
 • Скільки електроенергії вам потрібно: Якщо ви залежите від установки сонячних панелей для задоволення всіх ваших потреб в електроенергії, енергетична система повинна бути достатньо великою, щоб покрити ваші потреби.
 • Підключення до електромережі: Більшість будинків залишаються прив’язаними до електромережі в мережевій системі, в той час як деякі розривають зв’язок і переходять в автономний режим. Від того, якому типу системи ви віддаєте перевагу, залежить кількість сонячних панелей в установці. Окрім додаткової кількості панелей для автономної системи, вам доведеться врахувати вартість акумуляторів, які будуть зберігати надлишкову енергію, вироблену вашими фотоелектричними панелями. Накопичена сонячна енергія знадобиться вам для подальшого використання, коли ваша установка не вироблятиме достатньо електроенергії.

Тепер давайте подивимося на вартість іншого обладнання, яке входить до складу сонячної електростанції.

Сонячні панелі

Сонячні панелі вимірюються у ватах, а їх ціна розраховується в доларах за ват. Середня вартість по США у 2021 році становить близько 2.76 за ват. Це складає близько 16 500 для системи потужністю 6 кВт.

Сонячні панелі з вищою ефективністю коштують дорожче в порівнянні з аналогами із середньою ефективністю. Наприклад, звичайна панель потужністю 360 Вт може коштувати близько 150, тоді як більш ефективна. 300.

Сонячні батареї

Якщо ви хочете отримати максимальну вигоду від використання сонячної енергії, об’єднайте вашу установку з сонячними батареями для зберігання енергії. Однак це тягне за собою додаткові витрати. Найбільш поширеними типами батарей для домашніх сонячних панелей є свинцево-кислотні та літій-іонні.

Літій-іонні батареї зазвичай коштують близько 7 000-14 000, залежно від розміру та якості.

Сонячні інвертори

Інвертори середнього розміру зазвичай коштують від 1,000 до 1,500 доларів США. Ціна зростає зі збільшенням розміру вашої сонячної електростанції.

Загальні витрати на сонячну систему

Більшість будинків у країні потребують 10-кіловатної сонячної системи, а це означає, що ви можете очікувати, що установка сонячних панелей коштуватиме близько 19 300 після вирахування 26% податкових пільг.

Який сонячний потенціал мого будинку?

Перш ніж приєднатися до понад двох мільйонів американських домогосподарств, які обрали сонячну електростанцію, важливо з’ясувати, чи дозволить вам реалізація вашого плану скористатися всіма перевагами, які приносить сонячна енергетика. Картографічні сервіси та інструменти допоможуть визначити сонячний потенціал вашого будинку, але деякі змінні є унікальними для вашої ситуації. Авторитетні сонячні компанії можуть надати вам більш детальну оцінку та рекомендації, які відповідають вашим конкретним потребам.

Оцінюючи, чи є для вас сенс у встановленні сонячної установки, врахуйте наступні фактори:

 • Ваш рахунок за електроенергію: Якщо ви живете в штаті з високими цінами на електроенергію, ви виграєте, використовуючи сонячну електроенергію. Це тому, що навіть при високих початкових витратах на установку, ви все одно будете заощаджувати на своїх витратах на електроенергію з часом.
 • Клімат у вашому регіоні: Виробництво електроенергії з сонячних панелей відрізняється в різних кліматичних зонах. Знання погодних умов у вашому регіоні є цінним для розрахунку кількості енергії, яку буде генерувати ваша система, та визначення панелей, які слід використовувати.
 • Ваш дах: Площа, доступна для сонячних панелей на даху, впливатиме на розмір вашої системи та її потужність. Якщо ваш дах наближається до кінця свого терміну служби, краще замінити його перед встановленням системи. Це позбавляє від необхідності знімати та встановлювати панелі заново, якщо згодом дах потребуватиме ремонту.
 • Навколишнє середовище: Сонячні панелі найкраще працюють в умовах повного сонця. Тіні, що відкидаються деревами або іншими спорудами, можуть зменшити кількість електроенергії, що генерується вашою сонячною електростанцією.

Навіть якщо ваш будинок не відповідає всім критеріям, сонячні компанії зазвичай можуть обійти перешкоди і спроектувати сонячну енергетичну систему, яка дозволить вам заощадити сотні доларів протягом багатьох років.

Доступні варіанти придбання сонячної енергії

Однією з перешкод для переходу на сонячну енергію є високі початкові витрати на встановлення сонячних панелей. Навіть якщо ціна на сонячні панелі для дому значно знизилася за останні роки, вони не є дешевими.

На щастя, завдяки іншим доступним способам придбання сонячної установки, ви все ще можете використовувати енергію сонця, навіть якщо у вас немає грошей. Крім того, перехід на сонячну енергію дає право власникам будинків на пільги та знижки, які пом’якшують початковий економічний вплив цієї відновлюваної технології.

 • Федеральний інвестиційний податковий кредит (ITC): ITC дозволяє відняти 26% від вартості фотоелектричної системи, яку ви встановили у своєму будинку.
 • Державні податкові пільги: Вони працюють так само, як і ITC, і дозволяють відняти певну суму з ваших державних податків.
 • Кредити на сонячну відновлювану енергію (SREC): якщо ви живете в штаті, який має законодавство, що вимагає від комунальних підприємств виробляти певний відсоток електроенергії з “зелених” джерел, таких як вітер і сонце, ваша фотоелектрична система буде генерувати SREC для виробництва енергії. Кожні 1 000 кіловат-годин, отриманих від вашої сонячної системи, приносять вам 1 SREC, який ви можете продати або залишити собі.
 • Грошові знижки: Деякі штати, муніципалітети, комунальні компанії або організації, які виступають за використання сонячної енергії, іноді пропонують грошові знижки на придбання фотоелектричних панелей. Ці грошові знижки можуть додатково знизити вартість вашої установки, в деяких випадках на 10-20%.
 • Програма мережевого обліку: Ви можете експортувати надлишок електроенергії, яку генерує ваша система, назад в мережу, якщо ваша місцева комунальна компанія має програму мережевого обліку. Натомість ви заробляєте кіловати (кВт) на своєму рахунку за комунальні послуги. Ви можете використовувати ці кредити, коли ваші сонячні батареї не виробляють достатньо електроенергії, і вам потрібно отримувати енергію з комунальної мережі.

Купівля власної сонячної енергетичної системи

Оплата готівкою наперед. найкращий спосіб отримати максимальну економію від переходу на сонячну енергію. Але якщо ваш бюджет обмежений, ви можете розглянути інші доступні варіанти, які допоможуть вам досягти своєї мети. покладатися на сонячну енергію для споживання електроенергії.

Спільна або спільна сонячна енергія

Громадська сонячна енергія може бути виходом для тих, хто не може встановити сонячну електростанцію на своїй ділянці. Спільна сонячна енергія. це сонячна енергія, якою користуються абоненти. Учасники отримують необхідну їм електроенергію від сонячної установки, і вона компенсує енергію, яку вони отримують з мережі.

Оренда сонячних батарей

Сонячна оренда. це як оренда вашої фотоелектричної установки, де ви укладаєте договір з лізинговою компанією на використання сонячної системи. Натомість ви сплачуєте щомісячну плату, щоб користуватися перевагами сонячної електроенергії, виробленої установкою.

Договір купівлі-продажу сонячної енергії (PPA)

Договір купівлі-продажу сонячної енергії (PPA) схожий на оренду сонячної енергії, коли ви щомісяця сплачуєте за електроенергію, яку ви отримуєте з енергетичної системи. Однак при оренді сонячної енергії ви платите щомісячну плату за використання енергетичної системи, тоді як при сонячному PPA ви платите фіксовану ставку за кіловат-годину за електроенергію, яку генерують сонячні панелі.

Програми соляризації

Деякі люди плутають програми соляризації з громадською сонячною енергією. Але це абсолютно різні форми сонячної енергії. При спільній сонячній енергії члени громади підписуються на сонячну батарею, встановлену в цьому районі. Тим часом, програма “Соляризація” заохочує людей у громаді встановлювати сонячні панелі на своїх будинках, щоб заощадити гроші. Заощадження відбувається завдяки знижкам на оптові закупівлі від одного постачальника сонячної енергії для всіх власників будинків у громаді, які вирішили перейти на сонячну енергію.

Переваги та недоліки

Сонячна енергія пропонує безліч переваг, але вона також має деякі недоліки.

 • Це зменшує ваш вуглецевий слід.
 • Це економить ваші гроші.
 • Вартість вашої нерухомості зростає.
 • Ви можете уникнути підвищення тарифів на електроенергію.
 • Ви заробляєте на своїх інвестиціях.

Тим часом, загальними недоліками є

 • Це вимагає великого капіталу.
 • Не всі дахи можуть вмістити сонячні панелі.
 • Деякі місця не підходять для сонячної енергетики.
 • Сонячні панелі можуть вплинути на естетику вашого будинку.
 • Вам доведеться мати справу з панелями, якщо ви переїжджаєте.

Поширені запитання

Скільки сонячних панелей мені потрібно для 2000 кВт-год на місяць?

Якщо ви зазвичай споживаєте 2000 кВт-год на місяць, вам знадобиться 14.34 кВт фотоелектрична система. Скільки панелей вам потрібно, залежить від вихідної потужності фотоелектричних панелей. В середньому 39 фотомодулів потужністю 375 Вт покривають ваші потреби. Якщо ви використовуєте 315-ватну панель, вам доведеться придбати близько 46 сонячних панелей. Ви можете отримати більш точну цифру, скориставшись онлайн-калькулятором витрат на сонячну енергію.

Чи вимикається інвертор на ніч??

Інвертор вимикається вночі, оскільки світла недостатньо для перетворення в електрику. Система вмикається вранці, коли світить сонце.

Що відбувається після встановлення сонячного лічильника??

Заключним етапом переходу на сонячну енергію є той довгоочікуваний момент, коли ваш будинок почне виробляти чисту, екологічно чисту енергію для вашого особистого використання. Але перед цим встановлена вами сонячна енергетична система повинна пройти перевірку та отримати схвалення від місцевої комунальної компанії та місцевих чиновників у вашому районі. Це їхня робота. перевіряти все ще раз: чи правильно виконана електрична проводка, чи надійно закріплені панелі на стійках, чи відповідає система електричним нормам та нормам щодо відступу від даху. Після того, як чиновники дадуть дозвіл, ваша система буде підключена до електромережі. Після цього ваш будинок стане останнім доповненням до зростаючої кількості домогосподарств, що живляться від сонця.

Ви все ще сплачуєте рахунки за електроенергію за допомогою сонячних панелей?

Ви все одно будете отримувати рахунки за електроенергію після того, як ваша сонячна батарея запрацює, навіть якщо розмір вашої установки відповідає всім вашим потребам в енергії. Однак від того, скільки електроенергії ви використовуєте, залежить, чи будете ви сплачувати рахунки за електроенергію після того, як ваша система запрацює. Якщо ви залишаєтеся прив’язаними до електромережі і берете електроенергію з електромережі, коли ваша енергосистема не виробляє достатньо електроенергії, ви будете платити за використану електроенергію. Чистий облік, який доступний у більшості штатів, зменшить суму, яку ви будете платити, або навіть скасує всі платежі, якщо ви заробите достатньо кредитів.

Заключні слова

Ринок сонячної енергетики постійно розширюється. Домовласники переходять на сонячну енергію заради фінансової вигоди та екологічно чистої Землі. Зі зростанням обізнаності про переваги використання відновлюваних джерел енергії все більше домогосподарств усвідомлюють мудрість використання енергії сонця для своїх потреб в електроенергії.

Будинок на сонячних батареях має багато переваг. Тож навіть якщо встановлення енергетичної системи здається складним завданням, переваги переважають над проблемами, пов’язаними з її придбанням. Таким чином, існує велика ймовірність того, що впровадження цієї відновлюваної технології зазнає подальших стрибків. Оскільки сонячна енергія продовжує падати, а загрози для планети через зміну клімату стають все більш очевидними.

Залишити відповідь