Житлові системи сонячних панелей – це комплексні рішення для відновлюваної енергетики для вашого будинку…

Скільки коштують сонячні панелі та чи варті вони того?

Розгляньте можливість встановлення сонячних панелей для свого будинку, якщо у вас високі рахунки за комунальні послуги, ви живете у вигідному місці та маєте право на податкові пільги або інші переваги.

Лорен Шван. письменниця з NerdWallet, яка висвітлює питання боргу, бюджетування та стратегій заощадження грошей. Вона бере участь у колонці “Гроші тисячоліття” для The Associated Press. Її роботи також були опубліковані в USA Today, MarketWatch та інших виданнях. Лорен має ступінь бакалавра історії Каліфорнійського університету в Санта-Крузі. Вона базується в Сан-Франциско.

Томмі Тіндалл провідний автор | Споживчий борг, економія грошей, економія на концертах

Томмі Тіндалл. автор статей про особисті фінанси, який приєднався до NerdWallet у 2021 році, висвітлюючи питання споживчого боргу, практичних способів заощадження грошей та економіки концертів. До NerdWallet він працював у команді маркетингу та комунікацій у Fannie Mae. Сьогодні Томмі прагне зробити тему грошей доступною для всіх. Його роботи з’являлися в The Washington Post, The Associated Press та на MarketWatch. Томмі живе в Бель Ейр, штат Меріленд.

Кортні Нейдель. редактор, який призначає основну команду з особистих фінансів у NerdWallet. Вона приєдналася до NerdWallet у 2014 році і провела шість років, пишучи про покупки, бюджетування та стратегії заощадження грошей, перш ніж її підвищили до редактора. Кортні давав інтерв’ю як авторитет у сфері роздрібної торгівлі для Good Morning America, Cheddar та CBSN. Її попередній досвід включає позаштатне написання статей для каліфорнійських газет.

житлові, системи, сонячних, панель, рішення, енергетики

Багато або всі продукти, представлені тут, надаються нашими партнерами, які компенсують нам витрати. Це впливає на те, про які продукти ми пишемо, а також на те, де і як продукт з’являється на сторінці. Однак це не впливає на наші оцінки. Ми висловлюємо власну думку. Ось список наших партнерів, і ось як ми заробляємо гроші.

Зростання вартості електроенергії з традиційних джерел та державні стимули до екологізації роблять ідею встановлення сонячних панелей більш привабливою для багатьох домовласників.

Але справжня вартість сонячних панелей, і чи допоможуть вони вам заощадити гроші. залежить від кількох ключових факторів.

Скільки коштують сонячні панелі для дому?

За останніми даними Центру сталої енергетики, встановлення сонячних панелей та системи разом може коштувати від 15 000 до 25 000 доларів США. Сайт для бронювання побутових послуг Angi піднімає цей показник, встановлюючи нормальний діапазон для встановлення сонячних панелей в США.S. від 18 000 до 35 000 на основі своєї бази даних завершених проектів.

Перш ніж зробити стрибок, дізнайтеся, як ваш рахунок за електроенергію. місце розташування та стимули можуть з часом вплинути на ваш гаманець. Ось п’ять кроків, які потрібно зробити, щоб визначити, чи заощадите ви більше, ніж витратите на сонячні панелі.

Перегляньте свій рахунок за електроенергію

Сонячні панелі генерують власну енергію і тому можуть значно компенсувати ваш щомісячний рахунок за електроенергію. якщо не усунути її. Чим вищий ваш рахунок, тим більша ймовірність того, що ви отримаєте вигоду від переходу. Але майте на увазі, що тарифи на електроенергію та її використання. основні витрати у вашому рахунку. нестабільні.

Якщо електроенергія коливається, то може коливатися і сума заощаджень, каже Гаррет Нільсен, заступник директора з питань енергоефективності та енергозбереження U.S.S. Офіс технологій сонячної енергетики Міністерства енергетики США. Аналогічно, якщо споживання енергії змінюється, сума заощаджень також може змінюватися.

Тарифи на електроенергію залежать від місця розташування. Середній показник по країні становить близько 15 центів за кіловат-годину, згідно з даними на 2022 рік від U.S. Управління енергетичної інформації [0]

Відвідайте веб-сайт EIA, щоб переглянути найсвіжіші дані по кожному штату.

Оцініть вплив сонячного світла

сонце означає більше виробленої енергії та більший потенціал для заощадження за допомогою сонячної енергії. У деяких штатах, таких як Арізона та Каліфорнія, в середньому більше сонячних годин на добу.

Орієнтація вашого будинку щодо сонця, кількість тіні, яку він отримує, і тип даху також впливають на продуктивність сонячної системи. Ви можете оцінити ефективність панелей на вашому будинку за допомогою цього калькулятора вартості сонячних панелей та заощаджень від SolarReviews.

Оцініть та порівняйте вартість сонячних панелей для дому

Основна частина витрат на сонячні панелі припадає на встановлення та придбання самих панелей.

Мінімальні довгострокові витрати можуть компенсувати початкові витрати. “Більшість систем не потребують особливого обслуговування і розраховані на 20 років або більше з невеликими змінами в кількості виробленої електроенергії”. каже Нілсен.

При розрахунку загальної ціни враховуйте, скільки енергії ви регулярно споживаєте. ваше споживання вказано в щомісячному рахунку за комунальні послуги. і якого розміру система зможе згенерувати необхідну кількість. Деякі інструменти, такі як калькулятор SolarReviews, оцінюють розмір системи для вас.

За даними CSE, середня житлова 5-кіловатна система з установкою коштує від 3 до 5 доларів за ват, що в результаті становить від 15 000 до 25 000 доларів. Ця вартість вказана без урахування будь-яких податкових пільг або стимулів.

Якщо ви знаєте своє поточне енергоспоживання, ви можете розрахувати, скільки вам потрібно буде заплатити за сонячні панелі.

Тоді порівнюйте ціни на сонячні панелі так само, як і на інші дорогі товари, такі як автомобіль або телевізор, каже Вікрам Аггарвал, генеральний директор сонячного ринку EnergySage. Деякі компанії знижують вартість встановлення за допомогою знижок та інших програм.

Аггарвал рекомендує отримати пропозиції від трьох-п’яти підрядників. EnergySage збирає відгуки клієнтів сонячних компаній, сертифікати, профілі Better Business Bureau та іншу інформацію, щоб допомогти вам знайти надійних постачальників.

Скористайтеся державними стимулами

Федеральний закон, прийнятий у 2022 році, стимулює споживачів до впровадження екологічно чистих технологій, таких як встановлення сонячних панелей на даху. Суттєве оновлення існуючої податкової пільги, пов’язаної з енергетикою, термін дії якої закінчується в кінці 2023 року, дозволяє платникам податків, які встановили сонячну (та інше схвалене обладнання для виробництва чистої енергії), повернути 30% вартості у вигляді федерального податкового кредиту.

Що це означає: Сонячна установка вартістю 15 000 доларів США дасть вам кредит у розмірі 4 500 доларів США (30% від 15 000), яким ви зможете скористатися, коли настане час сплати податків, щоб зменшити будь-яку заборгованість по федеральним податкам. Кредит не підлягає поверненню, а це означає, що будь-які гроші, що залишилися після повної сплати податкового рахунку, не будуть вам виплачені. Але ви можете зарахувати залишок кредиту в рахунок сплати податків у наступних податкових роках.

Кредит поширюється на відповідне обладнання, встановлене після грудня. 31, 2021, і залишається в силі за ставкою 30% до 2032 року. Після цього вона поступово зменшується.

Залежно від вашого штату, ви можете отримати додаткові стимули, такі як повернення готівки, звільнення від податку на нерухомість, відмова від зборів та прискорене отримання дозволів. У деяких штатах власники будинків з сонячними панелями можуть продавати надлишок енергії місцевим комунальним компаніям. Шукайте кредити, доступні у вашому штаті, переглядаючи базу даних державних стимулів для відновлюваних джерел енергії та енергоефективності.

Слідкуйте за торговою політикою

Зміни в державній торговельній політиці також впливають на ціни. За останнє десятиліття тарифи на імпортовані сонячні елементи та панелі змінювалися, що впливало на вартість та пропозицію. Наприклад, тарифи призвели до збільшення на 16 центів за ват для середньостатистичного споживача у 2018 році, що призвело до загального збільшення на 960 для системи потужністю 6 кВт, згідно з даними EnergySage.

Президент Байден оголосив дворічну паузу у введенні нових тарифів на сонячну енергетику в червні 2022 року.

Чи підходить установка сонячних панелей для вашого будинку?

Якщо ви живете в місцевості з високими тарифами на електроенергію та відповідним сонячним рейтингом, і якщо ви можете дозволити собі початкові інвестиції, варто встановити сонячні панелі на своєму будинку, поки діє 30% податкова пільга. на благо навколишнього середовища та вашого гаманця. Але не розраховуйте на те, що рахунок за електроенергію зменшиться за одну ніч.

Якщо ви вирішили придбати сонячні панелі, пройдіться по магазинах і пошукайте стимули. Розгляньте можливість фінансування за допомогою сонячного кредиту, якщо ви бажаєте розподілити витрати з часом. Майте на увазі, що вам не обов’язково купувати сонячні панелі. ви можете взяти їх в оренду. Лізинг пропонує нижчі початкові витрати, хоча, оскільки ви не є власником панелей, вони не підвищать вартість вашого будинку, і ви можете не мати права на пільги.

Перехід на сонячну енергію. не єдиний потенційний спосіб заощадити гроші. Дізнайтеся більше про те, що ви можете зробити, щоб зменшити свої рахунки.

Системи сонячних панелей для житлових будинків. повне рішення для відновлюваної енергетики для вашого будинку

Сонячні панелі. це зірки сонячної системи житлових будинків, які виблискують на даху, повідомляючи світові або, принаймні, сусідству, що цей домовласник достатньо піклується про навколишнє середовище, щоб зменшити вуглецевий слід домогосподарства, водночас розумно знижуючи рахунки за електроенергію.

Панелі отримують славу, але, як і кожна зірка, вони не були б там, де вони є, без допоміжного акторського складу. В даному випадку, ця опора. це критична інфраструктура, що складається з інверторів, стелажів та систем моніторингу. Ці важливі частини вашої сонячної енергетичної системи допомагають зробити енергію придатною для використання, з’єднати вашу систему з дахом і дати вам знати, наскільки добре функціонує ваша система.

житлові, системи, сонячних, панель, рішення, енергетики

При плануванні сонячної дахової системи та роботі з підрядником основна увага приділяється самим сонячним модулям, а також витратам на робочу силу та графіку встановлення. Інвертори, стелажі та системи моніторингу часто об’єднують в одне ціле. Інновації в матеріалах і процесах у цих трьох сферах призвели до зниження витрат на матеріали та робочу силу і навіть до подовження гарантій на продукцію.

Сонячні інвертори: Від постійного струму до змінного

Якби не інвертори, сонячні панелі були б відносно марними для домовласників. Після того, як сонячні панелі зібрали сонячне світло і перетворили його в енергію постійного струму, потрібен інвертор, щоб перетворити цю електроенергію в щось більш придатне для використання, зокрема, в енергію змінного струму.

Ось чому це важливо: DC (постійний струм) має низьку напругу і тече в одному напрямку. AC (змінний струм) рухається як вперед, так і назад по дроту, може змінюватись між високою та низькою напругою і може легше передаватись на великі відстані по дротах. Сонячні панелі виробляють постійний струм. Більшість сонячних панелей U.S. будинки та підприємства працюють від мережі змінного струму. Таким чином, інвертор. або інвертори, в залежності від того, що домовласник обирає для своєї сонячної системи.

Порівняння інверторів: Центральний проти. Мікро vs. Оптимізатори потужності

житлові, системи, сонячних, панель, рішення, енергетики

Пояснюємо відмінності

Сонячні панелі з’єднані послідовно, утворюючи ланцюжок. Струна підключається до одного великого інвертора, де енергія постійного струму перетворюється на енергію змінного струму.

Затінення однієї панелі призводить до зниження продуктивності всіх панелей

Неможливо визначити продуктивність окремих панелей, тільки системи в цілому.

Центральний інвертор може мати лише певну кількість сонячних панелей, тому додавання панелей пізніше може бути проблематичним.

Сонячні панелі повинні бути вишикувані в одну лінію в однаковій орієнтації до сонця, щоб виробляти однаковий струм.

Якщо один інвертор виходить з ладу, вся сонячна система вимикається.

Найпоширеніша конфігурація інвертора.

Оскільки центральні інвертори беруть на себе все електричне навантаження, вони служать від 10 до 15 років.

Кожна сонячна панель має власний невеликий інвертор, прикріплений до її задньої панелі. Потужність постійного струму перетворюється на змінний струм на рівні панелі.

Виходи панелей не залежать один від одного, тому затінення на одній панелі не впливає на вихід інших.

Індивідуальний моніторинг кожної панелі дозволяє легко визначити, де саме виникла проблема.

сонячні панелі з мікроінверторами можна легко додати до масиву.

Оскільки панелі працюють незалежно одна від одної, їх можна орієнтувати по-різному, не впливаючи на роботу системи.

Якщо мікроінвертор однієї панелі виходить з ладу, інші сонячні панелі можуть продовжувати виробляти енергію.

Наздоганяють центральні інвертори, що використовувались у 41% домашніх систем у 2014 році.

Використовується з центральним інвертором, оптимізатори потужності прикріплені до кожної панелі в масиві. Вони формують постійний струм на рівні панелей, перш ніж він потрапляє до інверторів.

Подібно до мікроінверторів, вихідна потужність є індивідуальною для кожної панелі, тому затінення або інші проблеми з однією панеллю не виводять з ладу всю систему.

Подібно до мікроінверторів, оптимізатори потужності дозволяють здійснювати індивідуальний моніторинг кожної панелі.

Може мати лише таку кількість панелей, яку може обробити центральний інвертор.

Не потрібно вирівнювати орієнтацію панелей.

Якщо оптимізатор потужності однієї панелі виходить з ладу, інші можуть продовжувати виробляти енергію. Але якщо центральний інвертор, до якого підключені всі панелі, обривається, вся система вимикається.

Силова електроніка на рівні модулів набирає обертів у секторі завдяки нижчій вартості.

Не економте на інверторі лише заради економії. Деякі експерти навіть пропонують придбати інвертор, який може працювати з більшою потужністю, ніж очікувалося, на випадок, якщо ви захочете додати панелі пізніше.

Системи кріплення сонячних батарей: Максимізація виробництва енергії

Незалежно від погоди, ваші сонячні панелі повинні міцно триматися на даху. Ось тут і з’являється система кріплення сонячних панелей.

Традиційна система кріплення на даху

житлові, системи, сонячних, панель, рішення, енергетики

Вартість монтажу на даху може значно відрізнятися залежно від типу даху та його підконструкції, конструкції сонячних панелей, а також від регіону в залежності від типових вітрових та снігових умов.

Взагалі кажучи, кріплення на даху складніше, ніж на землі або на стовпах. Однак, житлові установки, як правило, встановлюються на даху, оскільки це найвищий і найбільший вільний простір на об’єкті нерухомості. Дахові кріплення. це фіксовані кріплення, що означає, що панелі не рухаються за сонцем.

Але система кріплення, яку також називають стелажною системою, робить більше, ніж просто утримує ваші сонячні панелі на місці під кутом від 30 до 45 градусів. Кріплення визначає орієнтацію сонячних модулів по відношенню до сонця. Чим краще вирівняні панелі, тим вище виробництво електроенергії.

Частини системи кріплення, як правило, включені в так званий баланс вартості системи. Кожна система кріплення повинна бути налаштована відповідно до проекту. Ефективність знизила ці витрати приблизно до 0.17/w. Зниження вартості алюмінію, а також оптимізовані конструкції сприяли зниженню витрат на монтаж, згідно з дослідженнями Національної лабораторії відновлюваної енергетики. Встановлення кріплень і модулів займає близько 70 відсотків від загального часу монтажу.

У минулому кріплення в основному представляли собою рейки, які кріпилися до даху. Потім панелі кріпляться до рейок. Зараз безрейкові системи стають все більш поширеними, настільки, що рейки, як очікується, відійдуть у минуле.

Очікуване зростання безрейкових систем кріплення в Україні.S. Ринок сонячних панелей для житлових будинків

житлові, системи, сонячних, панель, рішення, енергетики

Безрейкові системи кріплення усувають зайвий етап встановлення рейок, який є більш дорогим через витрати на матеріали та робочу силу. Оскільки для встановлення потрібно менше деталей, витрати на безрейкові системи нижчі.

Тип даху, до якого будуть кріпитися кріплення, може вплинути на вибір використовуваних кріплень.

Монтаж сонячних панелей на більш крихкому даху з дранки або іспанської черепиці буде дорожчим, ніж монтаж панелей на композитному даху, оскільки знадобляться різні матеріали, а працівники, які ходитимуть по даху з черепиці, що легко ламається, потребуватимуть більшої обережності.

Правильно встановлені сонячні панелі не повинні анулювати гарантію на дах. Однак, перш ніж встановлювати сонячні панелі, подивіться на документи на дах. Якщо гарантія майже закінчилася, можливо, ви захочете замінити дах, а отже, і гарантію, перш ніж додавати сонячні панелі. В іншому випадку, якщо у вас, на жаль, виникне витік, ремонт обійдеться набагато дорожче.

Моніторинг продуктивності сонячних панелей

Сонячні панелі безшумно займаються своєю справою. збирають сонячне світло і виробляють енергію, тому важко сказати, наскільки ефективно вони працюють. Якщо панель на вашому стрінговому інверторі затінена, це вплине на всю систему і вона не буде виробляти енергію, на яку ви очікували. Якщо ви не хочете чекати, поки рахунок за комунальні послуги принесе вам погані новини, система моніторингу може бути безцінною.

Системи моніторингу допомагають вимірювати та відстежувати, скільки електроенергії виробляє ваша система, а також виявляти та оперативно усувати будь-які проблеми з продуктивністю, щоб ви могли максимізувати виробництво електроенергії з вашої сонячної системи.

Дисплей інвертора MICRO

житлові, системи, сонячних, панель, рішення, енергетики

Існує два основних типи систем моніторингу: локальні та віддалені. Вони такі, якими здаються. Локальна система фізично знаходиться на вашій ділянці і записує необхідні дані. Система віддаленого моніторингу передбачає передачу даних фотоелектричної системи до системи моніторингу, до якої ви можете отримати доступ онлайн або по телефону.

Системи моніторингу можуть бути настільки простими або складними, наскільки ви хочете і можете собі дозволити. Деякі домовласники можуть виявити, що базовий дисплей інвертора дає достатньо інформації. Дисплей знаходиться на передній панелі інвертора і містить основні дані, такі як вихідна потужність, щоденне та загальне виробництво енергії. Багато виробників інверторів також пропонують безкоштовне програмне забезпечення для моніторингу даних, яке можна завантажити з сайту компанії та запустити на комп’ютері, підключеному до інвертора за допомогою кабелю. складні системи моніторингу, ціна яких може варіюватися від 400 до 1300 доларів, покажуть проблеми, які виникають на рівні модулів, лінійок і системи в цілому:

 • Дані про продуктивність окремих модулів та системи в цілому в режимі реального часу
 • Негайне виявлення несправностей
 • Доларова вартість виробленої енергії та аналіз прибутковості сайту
 • Інтерактивні графіки та функції відтворення, що показують зібрану потужність вашої установки протягом певного часу
 • Заощаджено кілограми CO2

Більшість маломасштабних систем не вимагають великого обсягу збору даних, однак, любителі даних і сонячні гіки оцінять обсяг даних, який вони можуть витягти.

Деякі компанії, такі як Solar World, пропонують систему моніторингу, яка включає в себе портал, на якому користувачі можуть публічно відображати дані зі своїх сонячних модулів, щоб вони могли порівняти їх з іншими. Крім того, деякі системи дозволяють інсталяторам контролювати продуктивність в рамках угоди про технічне обслуговування.

Сонячна шпаргалка: Ваш повний посібник з встановлення сонячних панелей вдома

Тут ви можете знайти відповіді на всі питання про сонячні панелі, навіть ті, про які ви не знали, що вони у вас є.

З жовтня 2021 року Ендрю Блок працює редактором у CNET, висвітлюючи питання опалення, вентиляції та домашньої енергетики, з акцентом на сонячну енергетику. Як екологічний журналіст, він орієнтується в мінливому енергетичному ландшафті, щоб допомогти людям приймати розумні енергетичні рішення. Він є випускником Центру екологічної журналістики імені Найта в штаті Мічиган і з 2019 року пише для кількох видань у регіоні Великих озер, включаючи Great Lakes Now та Environmental Health News. Ви можете знайти його на заході Мічигану, спостерігаючи за птахами.

Стівен Джей. Броннер. нью-йоркський письменник-фрілансер, редактор і репортер. За свою більш ніж десятирічну кар’єру в журналістиці він писав про енергетику, місцеву політику та школи, поради щодо успіху стартапів, індустрію фасованих продуктів харчування, науку про працю, особисті фінанси та блокчейн. Його роботи з’являлися в Inverse, Kotaku, Entrepreneur, NextAdvisor та CNET, а колонки, написані від імені його клієнтів, публікувалися в Forbes, HR Dive, Fast Company, NASDAQ та MarketWatch. Стівен раніше працював редактором авторських матеріалів та редактором новин у виданні Entrepreneur.com, а також був віце-президентом з питань контенту та стратегії в Ditto PR. Він любить відеоігри та панк-рок. Подивіться деякі з його робіт на stephenjbronner.com.

житлові, системи, сонячних, панель, рішення, енергетики

За останні кілька років зірки (особливо та велика в центрі нашої Сонячної системи) вирівнялися так, що домашні сонячні панелі стають все більш привабливими для задоволення енергетичних потреб вашого будинку.

Зростання вартості енергії по всій території США, а також популярність сонячних панелей, що підтримується федеральними податковими пільгами, просто зробили економіку сонячної енергетики не тільки досяжною, але й вигідною для домовласників у довгостроковій перспективі.

Якщо ви звернули увагу на сонячну енергетику лише кілька років тому, то з тих пір витрати продовжують знижуватися, каже Бен Делман, директор з комунікацій компанії Solar United Neighbors. Це залежить від вашої ситуації, але все більше і більше домовласників і сімей вирішують, що сонячна енергія має сенс для них як спосіб заощадити гроші, взявши під контроль, звідки надходить їхня електроенергія.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлений у розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Нижче ми зібрали поради експертів CNET, які допоможуть вам пройти процес купівлі сонячних панелей.

У цій статті

 • Як працюють сонячні панелі?
 • Чи є варіант сонячної панелі, який працює для мене?
 • Скільки коштують сонячні панелі?
 • Скільки грошей мені заощадять сонячні панелі?
 • Чи можу я встановити сонячні панелі самостійно?
 • Де краще купувати сонячні панелі?
 • Як обслуговувати сонячні панелі?
 • Чи працює сонячна енергія там, де я живу?
 • Чи потрібна мені резервна батарея??
 • Чи збільшує сонячна енергія вартість мого будинку?
 • Чи є сонячні панелі аферою??
 • Що таке чистий облік?
 • Чи варто переходити на сонячну енергію?

Як працюють сонячні панелі?

Купівля системи сонячних панелей означає придбання великої кількості обладнання, про яке пересічна людина не має підстав знати. У найпростіших термінах, фотони від сонця поглинаються сонячними панелями і перетворюються в електрику постійного струму, або DC, електроенергію. Щоб ця енергія могла використовуватися в американських будинках, вона повинна пройти через інвертор, приєднаний до сонячної батареї, і перетворитися на електроенергію змінного струму, або змінного струму.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете зрозуміти, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок?? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Прочитайте про те, що ви насправді купуєте, у статтях, на які ми посилаємось нижче:

 • Найефективніші сонячні панелі
 • Основи сонячної енергетики: Магія фотоелектричних панелей
 • Як пісок стає сонячними панелями
 • Як сонячні панелі перетворюють світло на енергію
 • Кут нахилу сонячних панелей, який генерує найбільше енергії
 • Ефективність сонячних панелей: Що це таке і чому це важливо?
 • Що потрібно знати про сонячні інвертори: Основне сонячне обладнання
 • Сонячна батарея, модуль, панель та масив: У чому різниця?
 • Двосторонні сонячні панелі генерують електроенергію, але не тоді, коли ви ставите їх тут
 • Що таке віртуальна електростанція? Чи варто вам приєднатися до одного з них?
 • Скільки енергії виробляє сонячна панель?

Чи є варіант сонячної панелі, який працює для мене?

На щастя для тих, хто цікавиться сонячною енергетикою, існує багато варіантів для власників будинків і навіть орендарів, щоб задовольнити частину або більшу частину своїх потреб в електроенергії за рахунок енергії сонця.

Найпоширеніший спосіб перейти на сонячну енергію для власників будинків. це встановлення панелей на даху. Ці системи можна придбати безпосередньо у інсталятора (або зібрати самостійно) як велику покупку за готівку, так і за допомогою відносно доступного фінансування (наприклад, 1.99% річних на 15 років (кредит на 15 років). Існують також варіанти сонячних батарей на даху для тих, хто не має достатнього капіталу для запуску проекту. Це сонячна оренда, коли домовласник сплачує фіксовану щомісячну вартість компанії, яка зберігає право власності на сонячну систему; або договір купівлі-продажу електроенергії, в якому домовласник платить за електроенергію, вироблену сонячними панелями, а не за саму систему.

Нарешті, як власники будинків, так і орендарі в багатьох місцях мають доступ до громадських сонячних електростанцій. Цей варіант дозволяє людям підключитися до найближчої сонячної електростанції, щоб отримати певну економію енергії.

Скільки коштують сонячні панелі?

Вартість сонячних панелей буде залежати від кількох факторів, зокрема, від того, де ви живете, яку частину ваших потреб в енергії ви хочете покрити за допомогою системи, чи будете ви встановлювати її самостійно і чи потрібна вам батарея (яка може коштувати стільки ж, скільки і сама система). За даними консалтингової компанії Wood Mackenzie, у 2022 році середня вартість оренди системи потужністю 8 кВт через інсталятора становила близько 3 доларів за ват.

Спосіб оплати вашої системи має життєво важливе значення. Ви помітите найбільший удар по вашому банківському балансу, заплативши за сонячну енергію відразу, в той час як фінансування розподілить витрати на роки, але з додатковими відсотками. Оренда або PPA є найбільш прийнятними для людей з обмеженим бюджетом, але ви не будете насолоджуватися довгостроковими перевагами, які надаються при прямому володінні системою.

Скільки грошей мені заощадять сонячні панелі?

Якщо ви купуєте систему безпосередньо або фінансуєте її, ви отримаєте 30% податковий кредит через Закон про зниження інфляції.

Щоб отримати краще уявлення про те, коли очікувати повернення інвестицій, подивіться, скільки енергії ви спожили за останні рік-два і скільки це вам коштувало. Потім, працюючи з інсталятором, з’ясуйте, яку частину вашої енергії ви хотіли б компенсувати за рахунок сонячної енергії та скільки коштуватиме система. Зрештою, економія від відсутності необхідності купувати електроенергію у вашої комунальної компанії буде більшою, ніж вартість самої сонячної системи.

Що стосується окупності, то, за словами Делмана, в цілому від семи до 12 років. це пристойний середній показник, коли ви бачите прибуток від інвестицій в сонячну енергетику після придбання системи.

Чи можу я встановити сонячні панелі самостійно?

Більшу частину системи сонячних панелей можна встановити самостійно.- монтаж панелей на даху та з’єднання їх між собою. Але якщо ваш будинок підключений до електромережі, вам потрібно буде найняти ліцензованого електрика для остаточного підключення, необхідного для подачі електроенергії до вашої утиліти.

Ще одна річ, яку слід мати на увазі, якщо ви робите це самостійно, це те, чи вимагають гарантії на придбані вами панелі, щоб їх встановлював професіонал, сказав Делман. Часто, коли люди роблять це самі, вони наймають електрика для виконання оздоблювальних робіт, щоб отримати сертифікат. Також добре, якщо ви не є експертом, мати когось з досвідом, хто просто перевірить електропроводку і переконається, що все знаходиться там, де повинно бути.

Де я повинен купувати сонячні панелі?

Якщо ви хочете купити панелі безпосередньо, більшість будівельних магазинів і великих роздрібних торговців мають їх у наявності. Якщо ви хочете звернутися до професіонала, за словами Делмана, гарним місцем для початку буде веб-сайт вашої місцевої асоціації сонячної енергетики (наприклад, Нью-Йоркської асоціації сонячної енергетики). Ці організації повинні мати список своїх членів, який часто включає інсталяторів та постачальників. Зазвичай інсталятори працюють з одним або двома брендами сонячних панелей.

Шукайте інсталятора, який має досвід роботи, особливо в подібних ситуаціях, як у вас вдома, каже Делман. Чи працюють вони з тими ж покрівельними матеріалами? Ви хочете встановити наземну систему кріплення? Перевірте відгуки на Yelp, Angie’s List, Google та інших, а також отримайте рекомендації. (Solar United Neighbors також пропонує ресурси для переходу на сонячну енергію, безкоштовно).)

Найкращий спосіб переконатися, що ви отримуєте найкращу пропозицію на сонячні панелі. це отримати кілька пропозицій і задати стільки питань потенційним інсталяторам, скільки вам потрібно. CNET проаналізував багато національних сонячних компаній, але також варто звернутися до місцевих інсталяторів, які іноді можуть запропонувати нижчі ціни.

Як обслуговувати сонячні панелі?

Обслуговування сонячних панелей, як правило, мінімальне і досить просте. Навіть у цьому випадку, ми маємо інформацію, яка вам потрібна, щоб підтримувати ваші панелі в найкращому стані.

Чи працює сонячна енергія там, де я живу?

Сонячні панелі, в цілому, будуть працювати в різних кліматичних зонах, навіть у тих, де бувають холодні зими. Більш важливими питаннями, які слід задати, є наступні: Чи отримує мій дах достатню кількість сонячного світла? Чи затінюють мій дах якісь дерева?? І найголовніше, чи пропонує моє комунальне підприємство чистий облік?

Чистий облік є, мабуть, найважливішим аспектом переходу на сонячну енергію, оскільки він передбачає, що ваша енергетична компанія буде платити вам за енергію, вироблену вашими сонячними панелями, яку ви не споживаєте. Чистий облік гарантує, що рентабельність інвестицій у сонячну енергію буде фінансово обґрунтованою.

Чи збільшує сонячна енергія вартість мого будинку?

Перехід на сонячну енергію має ще одну перевагу для власників будинків: це може підвищити ціну на їхню нерухомість, якщо і коли вони вирішать продати її. Згідно з дослідженнями Національної лабораторії Лоуренса Берклі та Zillow, будинки з сонячними панелями часто продаються приблизно на 10 000 доларів дорожче порівняно з тими, де їх немає.

Чи є сонячні панелі шахрайством?

Ні. Сонячні панелі. це перевірена технологія, яка може допомогти вам перевести частину вашого енергоспоживання на дешевшу, екологічно чисту електроенергію. Але це не означає, що шахрайські компанії (хоча, очевидно, рідкісні) не існують. Компанія, про яку йдеться у статті, наведеній нижче, нещодавно припинила свою діяльність, але трохи обережності не завадить.

Що таке нетто-облік?

Чистий облік.- процес, за допомогою якого вам платять за електроенергію, вироблену вашими сонячними панелями, але відправлену назад у мережу.- є вирішальним фактором у прийнятті рішення, чи варто домовласникам переходити на сонячну енергію.

Скажімо, у гарний сонячний день ви на роботі, світло, телевізор і посудомийна машина вимкнені, тож ви, ймовірно, виробляєте більше електроенергії з вашої системи, ніж споживаєте. каже Делман. Коли це відбувається, електроенергія надходить в електромережу через ваш електролічильник для використання вашими сусідами. Чистий облік. це те, що гарантує вам отримання кредиту за цю електроенергію, так що ваші інвестиції все ще повертаються, навіть якщо ви самі не використовуєте електроенергію.

Ви можете побачити, якою є політика вашого штату щодо чистого обліку тут.

Чи варто переходити на сонячну енергію?

Сонячна енергія не буде варіантом для всіх. Якщо ваш будинок не отримує достатньої кількості сонячного світла через затінення даху, ви живете в штаті, де немає мережевого обліку, або немає громадської сонячної енергії, перехід на сонячну енергію може бути для вас недоцільним.

Але зі зростанням вартості енергії та падінням цін на сонячні панелі, для багатьох людей ніколи не було кращого часу для переходу на сонячну енергію. Існують варіанти переходу на сонячну енергію, які повинні відповідати потребам більшості людей, будь то фінансування, оренда сонячної енергії, PPA або громадська сонячна енергія, що дозволить їм почати економити на своїх рахунках за електроенергію майже відразу. За більшістю оцінок, сонячна система починає окупатися через сім-12 років.

Використання сонячної енергії не тільки дозволяє отримувати електроенергію з екологічно чистого джерела, але й забезпечує неперевершену рентабельність інвестицій, що заощаджує ваші гроші на рахунках за електроенергію та підвищує вартість вашого будинку.

Вартість сонячних панелей: Чи варто воно того?

Чи переважають переваги сонячних панелей над їх вартістю?

Натаніель Райлі має 28-річний досвід роботи у сфері фінансових послуг, включаючи арбітражну торгівлю, хедж-фонди та альтернативні інвестиції.

Сомер Г. Андерсон. CPA, доктор бухгалтерських наук, професор бухгалтерського обліку та фінансів, який працює в галузі бухгалтерського обліку та фінансів більше 20 років. Її досвід охоплює широкий спектр бухгалтерського обліку, корпоративних фінансів, податків, кредитування та особистих фінансів.

Скайлер Кларін. факт-чекер та експерт з особистих фінансів з різноманітним досвідом, включаючи ветеринарні технології та кінознавство.

житлові, системи, сонячних, панель, рішення, енергетики

Що таке сонячна енергетика для дому?

Домовласники, які встановлюють сонячні енергетичні системи, можуть отримати численні переваги: менші рахунки за електроенергію, менший вуглецевий слід та потенційно вищу вартість будинку. Але ці переваги, як правило, пов’язані зі значними витратами на встановлення та обслуговування, а величина вигоди може сильно відрізнятися від одного будинку до іншого.

Ця стаття допоможе домовласникам зробити фінансові розрахунки, необхідні для визначення життєздатності сонячної енергетики в їхніх будинках.

Основні висновки

 • Ті, хто прагне стати “зеленим”, можуть розглянути можливість оснащення свого будинку сонячними панелями.
 • Сонячна енергія не тільки корисна для навколишнього середовища, але ви можете заробляти гроші, продаючи надлишок енергії в мережу.
 • Хоча за останні роки витрати знизилися, встановлення та обслуговування сонячних панелей може бути досить дорогим.
 • Сонячні панелі найкраще підходять для будинків, які отримують достатню кількість сонячного світла протягом року.
 • Перед тим, як зробити вибір на користь сонячної енергетики, обов’язково зрозумійте соціальні та економічні фактори.

Розуміння сонячної енергії

В принципі, з’ясувати, чи є фінансовий сенс встановлювати сонячну енергію для вашого будинку, дуже просто. Вам потрібно буде розрахувати:

 • Вартість сонячної енергетичної системи
 • Скільки енергії вона буде виробляти
 • Скільки ви заплатите за ту саму кількість енергії в іншому випадку
 • Скільки років знадобиться для того, щоб ваші початкові інвестиції окупилися за рахунок зекономлених витрат на електроенергію
 • Чи окупиться система за п’ять років

Якщо це так, і у вас є початковий капітал, це, ймовірно, чудова ідея. Якщо вам доведеться довше чекати на заощадження або брати кредит, щоб дозволити собі систему, вам потрібно буде ретельно обдумати це рішення.

На практиці, однак, все не так просто. Існує велика варіація кожного з цих факторів, і це може зробити витрати та вигоди від встановлення сонячної енергії для двох будинків. навіть якщо вони є сусідами. кардинально різними.

Існують деякі інструменти, які можуть допомогти в цьому. Solar Reviews пропонує калькулятор, який швидко надасть вам репрезентативну інформацію про витрати та економію для сонячної енергетичної системи в кожній частині США.S. Такі калькулятори є гарним місцем для початку, якщо ви новачок у сонячній енергетиці і хочете зрозуміти базову модель витрат.

В іншій частині цієї статті ми розглянемо кожен з ключових факторів, які слід враховувати при розрахунку витрат і потенційної економії сонячної енергії для вашого будинку.

Перш ніж купувати сонячні панелі, отримайте котирування від декількох авторитетних інсталяторів для порівняння.

Вартість сонячної енергії для власників будинків

Спочатку давайте подивимось на вартість встановлення сонячної енергетичної системи для вашого будинку. Середня початкова вартість домашньої сонячної електростанції становить від 3 500 до 16 000 євро.

Чому такий великий діапазон витрат? Багато що залежить від розміру системи, яку ви хочете встановити, і типу панелей, які ви хочете використовувати. Яку б систему ви не використовували, майте на увазі, що сонячна енергетика є капіталомісткою і основна вартість володіння системою припадає на купівлю обладнання. Сонячний модуль майже напевно буде представляти найбільший компонент загальних витрат.

Існують також деякі додаткові витрати. Інше обладнання, необхідне для встановлення, включає інвертор (для перетворення постійного струму, виробленого панеллю, в змінний струм, який використовується побутовими приладами), вимірювальне обладнання (якщо необхідно бачити, скільки енергії виробляється), а також різні компоненти корпусу разом з кабелями та електропроводкою. Деякі домовласники також розглядають можливість зберігання енергії в акумуляторах. Історично склалося так, що акумулятори були надто дорогими і непотрібними, якщо комунальне підприємство платить за надлишок електроенергії, яка подається в мережу (див. нижче). Необхідно також врахувати вартість робочої сили для встановлення.

На додаток до витрат на встановлення, існують додаткові витрати, пов’язані з експлуатацією та обслуговуванням фотоелектричної сонячної батареї. Окрім регулярного чищення панелей, інвертори та батареї (якщо вони встановлені), як правило, потребують заміни через кілька років використання.

Субсидії

Хоча вищезазначені витрати відносно прості. часто компанія, що встановлює сонячні системи, може запропонувати ціну на них для домовласника. визначення субсидій, доступних від уряду та/або місцевої комунальної служби, може виявитися більш складним завданням. Урядові стимули часто змінюються, але історично склалося так, що США.S. Уряд дозволив податковий кредит у розмірі до 30% від вартості системи.

детальна інформація про програми стимулювання в США.S., включаючи програми в межах кожного штату, можна знайти на веб-сайті Бази даних державного стимулювання ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE). В інших країнах така інформація часто доступна на урядових веб-сайтах або веб-сайтах, присвячених сонячній енергетиці. Домовласники також повинні проконсультуватися з місцевою комунальною компанією, щоб дізнатися, чи пропонує вона фінансові стимули для встановлення сонячних панелей, а також визначити, якою є її політика щодо підключення до електромережі та продажу надлишкової енергії в мережу.

97.7 гігават

The U.S. встановлено 19.2 гігават сонячних фотоелектричних потужностей у 2020 році досягнуть 97.7 ГВт-год загальної встановленої потужності, що достатньо для забезпечення електроенергією 17.7 мільйонів американських будинків.

Розрахунок виробництва енергії

Другий фактор, який потрібно враховувати у своїх розрахунках. це кількість енергії, яку вироблятиме ваша система, і коли вона це робитиме. Це може бути дуже складним розрахунком, навіть для досвідчених інженерів з сонячної енергетики. Однак, давайте пройдемося по основам.

Одним з найважливіших факторів є рівень сонячного випромінювання, доступний у географічному розташуванні будинку; іншими словами, наскільки сонячно там, де ви живете. Коли справа доходить до використання сонячних панелей, ближче до екватора, як правило, краще, але необхідно враховувати й інші фактори. Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) створює карти для U.S. показує рівні сонячного випромінювання, а інструменти на його веб-сайті надають детальну інформацію про сонячну енергію для конкретних місць в межах США.S.

Не менш важливою є орієнтація вашого будинку: Для масивів на даху дах, орієнтований на південь, без дерев та інших об’єктів, що затримують сонячне світло, максимізує доступну сонячну енергію. Якщо така можливість відсутня, панелі можна встановити на зовнішніх опорах і винести за межі будинку, що призведе до додаткових витрат на додаткове обладнання та кабелі.

А потім ви повинні враховувати розмір вашої системи. Розмір сонячної панелі вказується з точки зору теоретичного потенціалу електричної потужності у ватах. Однак, типова потужність, що реалізується для встановлених фотоелектричних систем. відома як коефіцієнт потужності. становить від 15% до 30% від теоретичної потужності. Домогосподарська система потужністю 3 кіловат-години (кВт/год), що працює з коефіцієнтом корисної дії 15%, вироблятиме 3 кВт/год х 15% х 24 год/день х 365 днів/рік = 3 942 кВт/год/рік, або приблизно третину типового споживання електроенергії домогосподарством з U-подібною конструкцією.S. домогосподарство.

Скільки ви заощадите?

Знаючи, скільки коштуватиме сонячна електростанція та скільки енергії вона вироблятиме, можна (теоретично) спрогнозувати, скільки ви зможете заощадити на оплаті електроенергії за рік.

Однак це ще один складний розрахунок, оскільки багато що залежить від того, як ви платите за електроенергію в даний момент. Комунальні служби часто стягують з побутових споживачів фіксовану плату за електроенергію, незалежно від часу споживання. Це означає, що замість того, щоб компенсувати дорогі витрати на пікове виробництво електроенергії, сонячні електростанції домовласників просто компенсують ціну, яку вони отримують за електроенергію, що набагато ближче до середньої вартості виробництва електроенергії.

Однак, багато комунальних компаній в США.S. запровадили схеми ціноутворення, які дозволяють домовласникам платити за електроенергію за різними тарифами протягом дня, намагаючись відобразити фактичну вартість виробництва електроенергії в різний час: Це означає вищі тарифи вдень та нижчі тарифи вночі. Фотоелектрична сонячна батарея може бути дуже вигідною в районах, де використовується такий тип змінного в часі тарифу, оскільки вироблена сонячна енергія компенсує найдорожчу електроенергію.

Наскільки це вигідно для конкретного домовласника, залежить від точних термінів та величини зміни тарифів за таким планом. Аналогічно, комунальні підприємства в деяких місцях мають схеми ціноутворення, які змінюються в різні пори року через регулярні сезонні коливання попиту. Ті, хто має вищі тарифи влітку, роблять сонячну енергію більш цінною.

Деякі комунальні підприємства мають багаторівневі плани ціноутворення, в яких гранична ціна на електроенергію змінюється зі зростанням споживання. За цим типом плану вигода від сонячної системи може залежати від використання електроенергії в будинку; в певних районах, де тарифи різко зростають зі збільшенням споживання, великі будинки (з великими енергетичними потребами) можуть отримати найбільшу вигоду від сонячних батарей, які компенсують високовартісне маржинальне споживання.

Для деяких будинків можна навіть заробляти гроші, продаючи сонячну енергію назад в мережу. В Україні.S., Це робиться за допомогою планів чистого обліку, в яких побутові споживачі використовують енергію, яку вони віддають в мережу (коли швидкість генерації електроенергії від сонячної батареї перевищує швидкість споживання електроенергії домогосподарствами), щоб компенсувати енергію, спожиту в інший час; щомісячний рахунок за електроенергію відображає чисте споживання енергії. Конкретні правила та політика щодо чистого обліку відрізняються в різних регіонах. Домовласники можуть звернутися до бази даних DSIRE, а також повинні звернутися до місцевих комунальних служб, щоб знайти більш конкретну інформацію.

Розрахунок витрат на сонячну енергію

На цьому етапі ви зможете зробити остаточний розрахунок і оцінити, чи має для вас сенс сонячна енергетика.

Загальні витрати та вигоди сонячної системи теоретично можна оцінити за допомогою методу дисконтованих грошових потоків (DCF). Відтоки на початку проекту складатимуться з витрат на встановлення (за вирахуванням субсидій), а притоки надходитимуть пізніше у вигляді компенсації витрат на електроенергію (як безпосередньо, так і через чистий облік).

Однак, замість того, щоб використовувати DCF, життєздатність сонячної енергетики зазвичай оцінюють шляхом розрахунку приведеної вартості електроенергії (LCOE), а потім порівнюють її з вартістю електроенергії, що стягується місцевою енергетичною компанією. LCOE для домашніх сонячних електростанцій зазвичай розраховується як вартість/кіловат-годину (/кВт-год або ¢/кВт-год). той самий формат, який зазвичай використовується в рахунках за електроенергію. Для наближеного розрахунку LCOE можна використати наступне рівняння:

LCOE (/кВт-год) = Чиста теперішня вартість (NPV) вартості володіння протягом усього терміну служби / вихід енергії протягом усього терміну служби (кВт-год)

Термін служби фотоелектричного сонячного модуля, як правило, становить від 25 до 40 років. Вартість володіння включає витрати на технічне обслуговування, які необхідно дисконтувати, щоб знайти NPV. Потім LCOE можна порівняти з вартістю електроенергії від комунального підприємства; пам’ятайте, що відповідна ціна. це ціна, яка виникає під час пікового виробництва фотоелектричної сонячної енергії або близько до нього.

Чи варта сонячна енергія того?

Після того, як ви виконали всі ці розрахунки, ви, швидше за все, отримаєте одне число. кількість років, за які сонячна система окупить себе за рахунок економії ваших рахунків за електроенергію. Якщо ви живете в сонячній частині країни і маєте високі рахунки за комунальні послуги на даний момент, ви можете розглянути систему, яка досягне цієї точки через п’ять років. Іншим домовласникам, можливо, доведеться почекати 10 або 20 років, щоб досягти цієї точки.

Іншими словами, більшість домовласників з часом побачать вигоду від сонячної енергетичної системи; для цього можуть знадобитися десятиліття. Тому, чи варто встановлювати таку систему, часто зводиться до ряду набагато менш технічних факторів, ніж ті, які ми перерахували вище: як довго ви збираєтеся залишатися в своєму будинку, субсидії, доступні у вашому регіоні, і просто, чи хочете ви зробити свій внесок в охорону навколишнього середовища.

Плюси та мінуси сонячних панелей для вашого будинку

Як і більшість речей, сонячна енергія має свої переваги та недоліки. У той же час, деякі економічні витрати можуть бути компенсовані соціальними вигодами для навколишнього середовища та зменшенням вуглецевого сліду, що може бути більш важливим для вас, ніж суто грошова оцінка.

 • Зелена енергія, яка зменшує ваш вуглецевий слід
 • Чистий облік дозволяє продавати надлишок виробленої енергії
 • Ви можете мати право на певні податкові пільги
 • Витрати на встановлення та обслуговування все ще високі
 • Сонячна енергія працює лише тоді, коли немає сонця
 • Частини системи потрібно замінювати кожні кілька років
 • Деякі податкові пільги можуть закінчитися або закінчуються

Чи може будинок працювати лише на сонячній енергії?

На практиці, це не часто можливо. Це тому, що сонячні батареї працюють лише тоді, коли світить сонце. коли хмарно або вночі, вони не генерують електроенергію. Існують деякі акумуляторні рішення для забезпечення електроенергією в цей час, але вони, як правило, досить дорогі. Більшість будинків з сонячними панелями все ще час від часу покладаються на електромережу.

Чи дійсно ви економите гроші за допомогою сонячних панелей?

Залежно від того, де ви живете, цілком можливо, що система може окупити себе і навіть більше з часом. Це пов’язано з тим, що ви не будете витрачати стільки грошей на купівлю електроенергії від постачальника. Якщо ви використовуєте чистий облік, ви можете зменшити свої рахунки ще більше.

Скільки коштує сонячна панель?

постійно знижуються протягом багатьох років. Загальна вартість буде залежати від того, скільки кіловат потужності буде генерувати ваш масив. Згідно з повідомленнями споживачів, після врахування податкових пільг на сонячну енергію вартість системи сонячних панелей для будинку середнього розміру в Сполучених Штатах.S. у 2021 році становить від 11 000 до 15 000.

Скільки часу знадобиться, щоб окупити початкові витрати?

Залежно від того, де ви живете, і розміру вашої системи, в середньому може знадобитися від 10 до 20 років, щоб окупити сонячну установку.

Підсумок

Визначення того, чи варто встановлювати фотоелектричну сонячну систему, може здатися складним завданням, але важливо пам’ятати, що така система є довгостроковою інвестицією. У багатьох місцях сонячна енергія є хорошим вибором з фінансової точки зору.

Навіть якщо вартість сонячної енергії виявиться трохи дорожчою, ніж електроенергія, придбана у комунальної компанії, домовласники можуть захотіти встановити сонячну енергію, щоб уникнути майбутніх потенційних коливань цін на енергію, або просто захотіти вийти за рамки своїх особистих фінансових мотивацій і використовувати сонячну енергію для “зеленого” способу життя.

Залишити відповідь