Встановлення сонячних панелей на дахах з глиняної черепиці. Монтаж сонячної черепиці

Сонячна черепиця: Перетворіть свій дах на джерело енергії (5 брендів)

В США.S., За останні кілька років потужність житлових сонячних установок постійно зростала, досягнувши 1 ГВт у 4 кварталі 2021 року.

Впровадження сонячної енергії зумовлено багатьма факторами, такими як передові технології, що розробляються, як, наприклад, сонячна черепиця.

На ринку існує багато виробників сонячної черепиці. Щоб допомогти вам вирішити, який бренд і продукт найкраще відповідає вашим потребам, ми вибрали 4 різні компанії, що виробляють сонячну черепицю, як альтернативу сонячній черепиці Tesla. Для кожного бренду ми розглянемо продукти, які вони пропонують, розбиваючи їх характеристики, і, що більш важливо, дамо вам знати, чи може сонячна черепиця підійти вам.

Розкриття інформації: Ми можемо отримувати комісійні за покупки, зроблені у наших партнерів за посиланнями в цій статті. (Дізнатися)

Що таке сонячна черепиця і як вона працює?

Сонячна черепиця. це, по суті, сонячні елементи, які перетворюють сонячне випромінювання в корисну електроенергію, але також вона працює як покрівельний матеріал для вашого будинку. Ці покрівельні сонячні елементи зазвичай мають форму черепиці або плитки, які плавно укладаються для забезпечення структурної підтримки даху будинку та інших типів будівель.

Використання сонячної черепиці дозволяє отримати дах, який виконує дві функції: генерує чисту енергію і надає вашому будинку, офісу або будь-якій іншій будівлі естетичний вигляд.

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Склад/структура

Сонячна черепиця виготовляється з сонячних елементів, які зазвичай виготовляються з використанням напівпровідникових матеріалів, таких як монокристалічний кремній і селенід міді-індію-галію. Елементи зібрані в стрічки або смуги, щоб сформувати форму черепиці або черепиці.

Крім того, оскільки сонячна черепиця досить тонка, це дозволяє їй мати більшу гнучкість і легку вагу.

Як працює сонячна черепиця?

Сонячна черепиця або плитка служить покрівельним матеріалом для вашого будинку. Основна ідея полягає в тому, щоб поєднати сонячні елементи з обшивкою даху, а не монтувати сонячні модулі поверх черепиці.

Основний принцип роботи сонячної черепиці працює так само, як і у випадку зі звичайними сонячними панелями. Іншими словами, фотоелементи поглинають сонячне світло, щоб створити потік вільних електронів, в результаті чого генерується електричний струм, який може живити електричне обладнання. Різниця між сонячною черепицею та сонячними панелями полягає, головним чином, в їх конструкції.

Чому варто обрати технологію сонячної черепиці?

Щоб допомогти вам проаналізувати, чи є вибір сонячної черепиці для вашої фотоелектричної системи правильним варіантом, ми узагальнюємо і перераховуємо плюси і мінуси її використання:

Переваги

 • Ідеальне рішення для тих випадків, коли необхідна заміна даху.
 • Елегантний і витончений дизайн забезпечує футуристичний вигляд вашого даху.
 • Сонячні панелі не будуть помітні на даху.
 • Відсутність зовнішньої електропроводки, яка може бути пошкоджена і спричинити потенційну небезпеку.
 • Відсутність слабких місць на даху від проколів, як у випадку зі звичайними сонячними системами.

Мінуси

 • Вищі початкові витрати та нижча окупність інвестицій (ROI), ніж у звичайних дахових сонячних панелей (якщо не потрібно замінювати дах).
 • Сонячна черепиця зазвичай має меншу енергоефективність, ніж стандартні сонячні модулі.
 • Небагато компаній виконують монтаж сонячної черепиці.

Яка середня вартість технологій сонячної черепиці?

Сума грошей, яку ви заплатите за встановлення сонячної черепиці на даху, буде залежати від вашого енергоспоживання, стану та віку вашого даху, виробника сонячної черепиці та інших факторів.

Однак вартість сонячної черепиці може становити від 20 000 до 70 000 доларів США, тоді як сонячний дах Tesla, як правило, знаходиться у високому класі.

Огляди найкращих брендів сонячної черепиці

Сонячний дах Tesla

Ілон Маск презентував сонячний дах ще у 2016 році. З тих пір продукт завоював величезну популярність в США.S. та інших країнах.

Зрозуміло, що сонячна черепиця забезпечує футуристичний і витончений вигляд для будинків та інших типів будівель. Хоча сонячний дах є досить дорогим продуктом і все ще не настільки ефективним, як звичайні сонячні панелі.

Сонячний дах Тесли складається з даху, побудованого з сонячної черепиці, яка містить сонячні елементи. Існує два типи черепиці, які використовуються в дизайні кінцевого продукту: активні, ті, що виробляють електроенергію, і неактивні, які просто виступають в якості покрівельного матеріалу. Давайте розглянемо переваги та недоліки використання сонячного даху.

Переваги

 • Естетика: Solar Roof пропонує 4 різні стилі черепиці. Всі мають сучасний та вишуканий дизайн.
 • Довговічність: Стверджується, що вона стійка до граду, вітру та вогню, а також до механічних впливів. Solar Roof підтверджено тестами за стандартом ANSI.
 • Гарантія: Пропонує 25-річну гарантію на черепицю, потужність і захист від атмосферних впливів.
 • Відомий бренд: Хто не в захваті від продукту такого бренду, як Tesla?? Стверджується, що є одним з лідерів майбутнього з нульовими викидами вуглецю.

Недоліки

 • Високі початкові витрати: У порівнянні з будівництвом нового даху або заміною існуючого плюс додаванням звичайної сонячної системи, встановленої на даху, купити сонячний дах Tesla може бути в 2-3 рази дорожче. Залежно від складності вашого даху, ви можете в кінцевому підсумку заплатити від 40 000 до 70 000 доларів за встановлення сонячної черепиці.
 • Низька рентабельність інвестицій: Залежно від багатьох факторів, таких як ваші звички використання енергії, розмір системи, місце розташування та інші, сонячний дах може мати дуже низьку окупність за 25 років життя в порівнянні зі звичайними сонячними системами. У деяких випадках це може бути просто економічно недоцільно.

Беручи до уваги попередні факти, було б цікаво пошукати можливі альтернативи купівлі та встановлення сонячної черепиці. Давайте розглянемо деякі з них.

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Сонячна черепиця CertainTeed

Ще одним важливим брендом, який вже довгий час є лідером покрівельних технологій в США, є CertainTeed. Ми пропонуємо дві різні альтернативи продуктів, пов’язаних з сонячною черепицею.

Вибір дизайну

 • Apollo Shingle ll: Ця конструкція має сонячну черепицю, яку можна встановити на новий або існуючий дах з асфальтової черепиці. В результаті виходить комбінація звичайної бітумної черепиці та активної сонячної черепиці.
 • Apollo Tile ll: Цей продукт пропонує більш інтегрований дизайн за рахунок використання плиток, які вбудовуються в нову або існуючу покрівлю з бетонної черепиці.

Ефективність

В обох системах Apollo Shingle II і Apollo Tile ll в кожній черепиці/гонті використовуються 14 високоефективних монокристалічних кремнієвих сонячних елементів з номінальною потужністю 70 Вт на штуку. Коефіцієнт теплопередачі бітумної черепиці та черепиці становить 17.2% і 17.8% відповідно. Крім того, обидва мають робочу температуру, яка може коливатися в межах.40˚C і 90˚C.

Обидві системи відносно прості в монтажі, вони встановлюються безпосередньо в обшивку даху за допомогою стандартних палубних шурупів, так само, як встановлюється звичайна асфальтована і бетонна черепиця.

Їх вага набагато менша, ніж у звичайної черепиці. три фунти на квадратний фут. Крім того, вони довговічні, витримують до 250 фунтів на квадратний фут. Крім того, вони водонепроникні і можуть протистояти високій швидкості вітру 140 миль/год.

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Естетика

Apollo II пропонує повністю чорну сонячну черепицю, яка виглядає як відповідні сонячні смуги або смуги, розміщені над дахом.

З іншого боку, Apollo Tile II відповідає профілю плоскої бетонної плитки. Ця черепиця виглядає як чорний сонячний ламінат з індивідуально підібраною кольоровою рамкою, яка може доповнювати широкий спектр кольорів бетонної черепиці земляного відтінку.

Вартість

Вартість може змінюватися залежно від ваших потреб в енергії, складності монтажу, нахилу даху та віку даху. Однак деякі оцінки наведені в наступній таблиці.

ПродуктВартість за ват

Ці цифри є приблизними і можуть змінюватися в залежності від специфіки проекту, що може підвищити вартість на 25%.

Гарантія

CertainTeed пропонує 25-річну обмежену гарантію на потужність, яка, як стверджується, є всеохоплюючою. Гарантія включає 25 років на якість монтажу, фотоелементи, мікроінвертори та систему кріплення. Крім того, 12 років на оптимізовані інвертори, 10 років на вітер і 5 років на обладнання для моніторингу даних.

Сонячна черепиця Suntegra

Іншим важливим гравцем в індустрії сонячних покрівель є Suntegra, яка стверджує, що пропонує рішення 2-в-1 для даху і сонячної енергії, надаючи сонячні елементи, які виробляють електроенергію, і покрівельний матеріал, який захищає ваш будинок або будівлю. Це дає інсталяторам передовий спосіб інтегрувати сонячну енергію безпосередньо в похилий дах будинку, комерційної будівлі або навісу для автомобіля.

Крім того, вважається, що для виробництва продукції Suntegra використовується на 50% менше матеріалів, ніж для звичайних стійкових фотоелектричних систем, а отже, вона може бути альтернативою для ефективного пристосування до вашого бюджету.

Доступні варіанти

 • Бітумна черепиця Suntegra: Як і система Apollo ll, Suntegra також включає сонячну черепицю, яка розміщується на новому або існуючому даху, що складається з бітумної черепиці.
 • Черепиця Suntegra: Подібно до дизайну плитки Apollo, ця система інтегрується в існуючі бетонні плитки, які вставляються в поєднанні з неактивними бетонними плитками. Вони також можуть бути використані при будівництві нового даху.

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Ефективність

Сонячна черепиця Suntegra пропонує 3 різні моделі з діапазоном вихідної потужності від 105 Вт до 114 Вт. Всі вони використовують 24 монокристалічні комірки в кожній, здатні досягти електричної ефективності від 15.9% до 17.2%.

З іншого боку, черепиця Suntegra має нижчу ефективність, ніж бітумна черепиця, в межах 13.9% до 15.1%. Також плитка має 16 монокристалічних комірок на штуку.

Як черепиця, так і бітумна черепиця мають максимальну швидкість вітру 130 миль/год і максимальне статичне навантаження 112 фунтів на квадратний фут або 5400 Па. Крім того, температурний робочий діапазон такий же, як і у Certainteed (між.40˚C і 90˚C).

Естетика

Як черепиця, так і бітумна черепиця Suntegra мають низькопрофільний, повністю чорний і приємний зовнішній вигляд. Вони характеризуються дискретною установкою, майже прихованою і ледь помітною з рівня землі, що робить їх елегантним дизайном для будь-якого будинку або будівлі.

Ціна

Так само, як і для черепиці CertainTeed, в таблиці нижче наведено приблизну вартість, яка може змінюватися в залежності від стану вашого даху, потреб в енергії та місця розташування.

ПродуктВартість за ват

Гарантія

Як на черепицю, так і на черепицю Suntegra пропонує 10-річну гарантію на продукцію та 25-річну гарантію на вихідну потужність.

Сонячна черепиця Форвард

За останні кілька років стартап-компанія Forward значно зросла на ринку сонячної черепиці. Forward пропонує інженерну інтеграцію покрівлі та сонячних батарей за допомогою найсучасніших технологій та унікальну естетику, яка відповідає класичному стилю U.S. будинок.

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Вони пропонують свій зоряний продукт під назвою Forward Metal Solar Roof, який, як стверджується, є економічно вигідним та ефективним рішенням, яке збирає велику кількість чистої енергії, а також надає витончений та футуристичний вигляд, використовуючи блискучий металевий фальцевий тип покрівлі. Система поставляється у 8 різних можливих кольорах, щоб задовольнити всі вимоги.

Він має вартість несонячних частин 9.75 за квадратний фут і 3.75 доларів за ват, пов’язані з сонячними частинами, які є цілком конкурентоспроможними порівняно з попередніми згаданими брендами. Крім того, він має гарантію на захист від атмосферних впливів 30 років.

Продукт досягає щільності енергії 19 Вт на квадратний фут, маючи при цьому відмінні теплові характеристики завдяки пасивній системі вентиляції, яка оптимізує тепловіддачу і повітряний потік між черепицею і настилом даху.

Крім того, ця конструкція є надійною, міцною, довговічною і витримує потужні механічні навантаження. Найцікавішим фактом про Forward є те, що це, мабуть, єдиний цінний бренд, який пропонує інтегроване рішення сонячного даху на основі металевої фальцевої покрівлі, що робить його ідеальним не тільки для будинків, але й для гаражів, сараїв та інших промислових типів покрівель.

Сонячна черепиця Luma

Luma Solar. ще одна важлива цікава компанія з виробництва сонячної черепиці, яка вже багато років набирає обертів у США. Це визнано завдяки тому, що сонячна черепиця має високу електричну ефективність, а також футуристичний, безшовний і розкішний зовнішній вигляд. Luma пропонує результати у вашому будинку, які мають комбінації між активною та неактивною сонячною черепицею.

Ціна змінюється в залежності від умов, складності даху, енергетичних потреб та інших факторів. Однак, за оцінками, середня вартість сонячної черепиці Luma становить 4.5 за ват і може зрости до 38 за квадратний фут.

Крім того, вона пропонує 25-річну обмежену гарантію на потужність 80% та 5-річну обмежену гарантію на продукт.

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Продуктивність

Luma Solar Roof стверджує, що сонячна черепиця має неймовірну ефективність перетворення 22,1%, що навіть вище, ніж у стандартних сонячних панелей. Використовує 16 монокристалічних елементів потужністю 80 Вт на кожну черепицю.

Він працює в діапазоні температур від.40˚C до 85˚C, маючи чудове управління тепловим та повітряним потоком, що підтримує відмінний рівень енергоефективності.

Крім того, кожна батарея важить 19.8 фунтів., і вони розраховані на механічні зусилля в 2400 Па для статичного вітрового навантаження і 5400 Па для статичного снігового навантаження.

Естетика

Luma пропонує відмінний зовнішній вигляд для вашого будинку, не тільки завдяки своєму футуристичному вигляду, але й завдяки матовому чорному покриттю, яке надає витонченість лініям.

Чи підходять вам ці “технології сонячної черепиці”?

Всі вищезгадані продукти забезпечать надзвичайний естетичний вигляд вашого будинку. Не кажучи вже про те, що деякі з них можуть виконувати функції покрівельного матеріалу і виступати в якості несучої конструкції за допомогою вбудованої фотоелектричної системи (BIPV).

Заміна даху або просто додавання сонячних панелей?

Якщо ви шукаєте лише сонячну фотоелектричну систему, встановлення сонячної черепиці на даху вашого будинку може бути цікавою альтернативою, якщо ваші вимоги більше зосереджені на естетичних цілях, ніж на економічно вигідних та ефективних цілях. З економічної точки зору, сонячній черепиці все ще важко конкурувати зі звичайними системами сонячних панелей.

Однак у випадках, коли заміна даху є необхідною, сонячна черепиця може виявитися більш економічно вигідним вибором, який поєднує в собі обидва підходи за ціною, подібною до вартості системи сонячних панелей плюс встановлення на даху. У деяких інших випадках заміна даху може бути не тим, що вам потрібно, але інженер-будівельник може вимагати від вас заміни даху, щоб зробити встановлення сонячних панелей можливим. Якщо ви опинилися в такій ситуації, можливо, ви захочете переглянути рішення про встановлення сонячної черепиці.

Новий будинок?

Інша ситуація, коли сонячна черепиця може бути відмінним вибором. це нові будинки. Вибір сонячної черепиці ще на етапі будівництва може значно знизити витрати, збільшити рентабельність інвестицій і полегшити процес монтажу.

Порівняти ціни!

У будь-якому випадку, якщо ви зацікавлені в сонячній черепиці, вам бажано отримати пропозицію для конкретної схеми вашого даху і порівняти її з іншими традиційними системами сонячних панелей, а також з цінами на монтаж покрівлі. Це дозволить вам з’ясувати, який підхід найкраще відповідатиме вашим потребам. Однак майте на увазі, що в кінцевому підсумку будинок завжди буде виглядати краще з сонячною черепицею, що є плюсом, який слід враховувати при визначенні вартості вашої нерухомості.

Сонячні панелі, покриті черепицею: Обов’язкова альтернатива сонячній черепиці

Нарешті, черепичні сонячні панелі. це інноваційна технологія, яка виконує широкий спектр передових функцій з точки зору оптимізації сонячної енергії.

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Їх не слід плутати з сонячною черепицею, яка є частиною BIPV, тоді як сонячні гонтові панелі більше схожі на стандартні сонячні панелі, але з елементами, які розрізані на кілька смуг, які згодом з’єднуються для формування модулів за допомогою електропровідного клею (ECA).

Основні розробки за цією технологією поки що відбулися в житловому секторі. Панелі на основі сонячної черепиці. це перспективна технологія, яка є набагато дешевшою та ефективнішою, ніж сонячна черепиця.

Заключні думки

Ми вивчили безліч продуктів і брендів сонячної черепиці з метою показати вам деякі з найкращих брендів, доступних на ринку сьогодні. Ми дізналися, що інвестиції в сонячну черепицю для даху. це рішення, яке повинно збалансувати естетику та функціональність, коли нова черепиця вашого даху буде фактично генерувати електроенергію.

Однак ми також дізналися, що рішення про встановлення черепиці повинно бути збалансоване з витратами на такий тип проекту, оскільки вони можуть бути значними в залежності від будинку. Нові будинки або випадки, коли заміна даху необхідна з міркувань структурної стабільності, ймовірно, найкраще підходять для встановлення сонячної черепиці. У цих випадках економія може бути однозначно збалансована з перевагами високоякісного оздоблення.

Сонячна черепиця все ще має пройти довгий шлях, і з різноманітністю продуктів, доступних для різних типів дахів, починаючи від черепиці, бетонної стандартної черепиці і навіть металевого фальца, є безліч варіантів, які ви можете розглянути, щоб почати генерувати чисту енергію і потенційно поліпшити зовнішній вигляд вашого будинку. коментар

Останнє оновлення: 15 лютого 2022 р

Встановлення сонячних панелей на даху з глиняної черепиці

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

 • LinkedIn
 • Instagram

Глиняні дахи особливо популярні в Південній Каліфорнії, так само як і використання великої кількості сонячного світла для отримання сонячної енергії. Багато домовласників переходять на сонячну енергію, встановлюючи сонячні панелі на своїх будинках. Однак, при встановленні сонячних панелей на дахах з глиняної черепиці існують певні проблеми, які необхідно вирішити, а саме. Якщо у вас, як і у багатьох домовласників у Південній Каліфорнії, дах з глиняної черепиці, краще проконсультуватися з компанією, яка має досвід і знання, необхідні для ретельного виконання цих сонячних установок.

Проблеми встановлення сонячних панелей на дахах з глиняної черепиці

Глиняні дахи додають будинку унікальної елегантності, що також підвищує його ринкову вартість. Крім того, ці дахи важчі, ніж інші поширені типи, такі як асфальт, що робить їх надзвичайно стійкими до несприятливих погодних умов. Вони також цінуються в Південній Каліфорнії за контроль температури, що означає, що ви можете підтримувати в будинку відносно прохолодну температуру, незалежно від спеки на вулиці.

Поширеність цього типу даху створює проблеми, з якими доводиться стикатися установникам систем сонячних панелей.

Характеристики та складнощі монтажу даху з глиняної черепиці

Дахи з глиняної черепиці досить міцні, щоб протистояти несприятливим погодним умовам, але вони крихкі і можуть легко зламатися, якщо на них наступити або чинити на них інший тиск

Такі дахи можуть залишатися практично герметичними протягом десятиліть. Але якщо вони зламані, зняті або неправильно з’єднані між собою, ризик протікання води є високим.

Покрівля з глиняної черепиці коштує дорого, а заміна зламаної черепиці може обійтися дуже дорого.

Ці характеристики створюють певні труднощі при встановленні сонячних панелей на дахах з глиняної черепиці, проте професіонали галузі розробили методи для успішного завершення цих установок.

Як встановлюються сонячні панелі на дахах з глиняної черепиці

Не дивно, що для монтажу дахів з глиняної черепиці потрібні навички, що виходять за рамки тих, які зазвичай потрібні для інших типів дахів. Нижче наведені деякі поширені методи монтажу.

Методика монтажу сонячних панелей на дахах з глиняної черепиці

Цей метод видаляє частини даху з глиняної черепиці, де потрібні кріплення під сонячною панеллю для встановлення стійок, на які кріпляться панелі. Це схоже на встановлення зблокованих сонячних панелей, оскільки панель фактично замінює дах на ділянці, яку вона покриває. Однак властиві глиняним дахам варіації форми ускладнюють досягнення точного вирівнювання.

Ця техніка є більш розширеною версією використання сонячних стійок, де вся площа під панеллю видаляється і замінюється композитною черепицею. Потім використовується традиційне кріпильне обладнання.

При цьому методі видаляються лише вибрані глиняні плитки і замінюються кріпленнями для кріплення панелі. Вони призначені для точного прилягання до оригінальної глиняної черепиці, щоб зберегти цілісність покрівлі.

Спалах також вимагає видалення вибраної глиняної черепиці, щоб отримати доступ до деревини

рама. Встановлюються гаки, потім кріпляться до рами, яка буде кріпитися до панелі. Коли дах реконструюється, будь-які отвори або ділянки, через які може просочуватися вода, замазуються дьогтем.

Всі перераховані вище способи встановлення сонячних панелей на дахах з глиняної черепиці можливі, але тільки досвідченими професіоналами. Перш ніж приступати до монтажу, слід проконсультуватися з експертом, щоб переконатися, що ваш будинок відповідає критеріям хорошого кандидата на встановлення сонячної установки.

Baker Electric Home Energy обслуговує Південну Каліфорнію вже більше 15 років і надала чисті енергетичні рішення для більш ніж 17 000 ваших сусідів. Наш спосіб ведення бізнесу The Baker Way®, який включає в себе надання виняткового сервісу та зміцнення довіри клієнтів, підтверджений нагородою Torch Award за 2021 рік. Для отримання додаткової інформації про встановлення сонячних панелей на дахах з глиняної черепиці зв’яжіться з нами.

Сонячна енергія, яку хочуть ваші клієнти. Інструменти, які ви вже використовуєте.

НОВА покрівельна система Timberline Solar™ від GAF Energy заснована на інноваціях, які настільки передові, що роблять сонячну покрівлю простою. Сонячна черепиця генерує енергію. І вони укладаються, як архітектурна черепиця, тому вам потрібен лише цвяхозабивний пістолет і ваше ноу-хау. Запропонуйте своїм клієнтам водонепроникну, довговічну покрівлю з додатковою енергією. Ось так просто.

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Ви встановлюєте покрівлю Timberline® Ваша бригада може встановити покрівельну систему Timberline Solar™ за допомогою наявних у вас навичок та інструментів.

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Ваш клієнт отримує сонячну енергію Підвищуйте цінність для клієнтів, які у вас є, і тих, яких ви хочете залучити.

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Посилені гарантії GAF На все поширюється гарантія від GAF. найбільшого в Північній Америці виробника покрівельних матеріалів.

Нагороди та визнання

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Нагороди CES Innovation Awards ґрунтуються на описових матеріалах, наданих суддям. Асоціація споживчих технологій не перевіряла достовірність будь-якої поданої інформації або будь-яких зроблених заяв і не тестувала товар, який отримав нагороду.

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Встановлюйте технології завтрашнього дня за допомогою повсякденних інструментів

НОВА покрівельна система Timberline Solar ™ від GAF Energy змінює спосіб продажу та встановлення сонячних батарей. Один продаж. Одна установка сонячної енергії та архітектурної черепиці. І гарантії GAF доступні для покриття всього цього. Все, що вам потрібно. це ваш цвяхозабивний пістолет і ноу-хау.

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Чому GAF Energy

GAF Energy трансформує покрівельну індустрію, щоб генерувати енергію з кожного даху ™. Ми пропонуємо домовласникам елегантні, інтегровані в дах сонячні опції через національну мережу сертифікованих GAF покрівельників. ¹

Підрядники, які беруть участь у програмах сертифікації GAF, не є співробітниками або агентами GAF, і GAF не контролює або іншим чином наглядає за цими незалежними компаніями. Підрядники можуть отримати переваги, такі як бали за лояльність та знижки на маркетингові інструменти від GAF за участь у програмі та надання розширених гарантій GAF, які вимагають використання мінімальної кількості продукції GAF.

Швидко та легко діліться нашими веб-сторінками з вашим логотипом та контактною інформацією. GAF радий поділитися з вами контентом нашого сайту за допомогою нашого безкоштовного сервісу обміну мультимедійними даними.

Чи варто замінити дах на сонячну черепицю?

Ми є незалежним, підтримуваним рекламою сервісом порівняння. Наша мета. допомогти вам приймати більш розумні фінансові рішення, надаючи вам інтерактивні інструменти та фінансові калькулятори, публікуючи оригінальний та об’єктивний контент, дозволяючи вам проводити дослідження та порівнювати інформацію безкоштовно. щоб ви могли приймати фінансові рішення з упевненістю. Bankrate має партнерські відносини з емітентами, включаючи, але не обмежуючись ними, American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi та Discover.

Як ми заробляємо гроші

Пропозиції, які з’являються на цьому сайті, надходять від компаній, які компенсують нам витрати. Ця компенсація може вплинути на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті, включаючи, наприклад, порядок, в якому вони можуть з’являтися в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Але ця компенсація не впливає на інформацію, яку ми публікуємо, або на огляди, які ви бачите на цьому сайті. Ми не включаємо в себе всесвіт компаній або фінансових пропозицій, які можуть бути доступні для вас.

На цій сторінці

встановлення, сонячних, панель, дахах, глиняної

Стрілка Права Старший редактор, Житлове кредитування

Трой Сігал. старший редактор Bankrate. Вона редагує статті про домоволодіння на додаток до статей про тонкощі іпотеки та кредитів під заставу житла.

Обіцянка Bankrate

У Bankrate ми прагнемо допомогти вам приймати розумні фінансові рішення. Хоча ми дотримуємося суворої редакційної цілісності. ця публікація може містити посилання на продукти наших партнерів. Ось пояснення того, як ми заробляємо гроші.

Обіцянка Bankrate

Заснований у 1976 році, Bankrate має багаторічний досвід допомоги людям у прийнятті розумних фінансових рішень. Ми підтримуємо цю репутацію вже понад чотири десятиліття, демістифікуючи процес прийняття фінансових рішень і надаючи людям впевненість у тому, які дії робити далі.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Весь наш контент написаний висококваліфікованими фахівцями та відредагований експертами, які гарантують, що все, що ми публікуємо, є об’єктивним, точним та достовірним.

Наші банківські репортери та редактори зосереджуються на питаннях, які найбільше цікавлять споживачів. найкращі банки, найновіші ставки, різні типи рахунків, поради щодо заощадження грошей тощо. щоб ви могли почуватися впевнено, керуючи своїми грошима.

Редакційна доброчесність

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Наші редактори та репортери, відзначені нагородами, створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення.

Ключові принципи

Ми цінуємо вашу довіру. Наша місія. надавати читачам точну та неупереджену інформацію, і ми дотримуємося редакційних стандартів, щоб забезпечити це. Наші редактори та репортери ретельно перевіряють редакційний контент, щоб гарантувати, що інформація, яку ви читаєте, є достовірною. Ми підтримуємо брандмауер між нашими рекламодавцями та редакцією. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців.

Редакційна незалежність

Редакція Bankrate пише від імені ВАС. читача. Наша мета. надати вам найкращі поради, які допоможуть вам приймати розумні рішення щодо особистих фінансів. Ми дотримуємося суворих правил, щоб гарантувати, що рекламодавці не впливають на наш редакційний контент. Наша редакція не отримує прямої винагороди від рекламодавців, а наш контент ретельно перевіряється для забезпечення точності. Тому, незалежно від того, чи читаєте ви статтю або огляд, ви можете бути впевнені, що отримуєте достовірну та надійну інформацію.

Як ми заробляємо гроші

У вас є питання про гроші. У Bankrate є відповіді. Наші експерти допомагають вам керувати своїми грошима вже понад чотири десятиліття. Ми постійно прагнемо надавати споживачам експертні поради та інструменти, необхідні для досягнення успіху в фінансовій подорожі протягом усього життя.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що наш контент є чесним і точним. Наші відзначені нагородами редактори та репортери створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення. Контент, створений нашою редакцією, є об’єктивним, фактичним і не залежить від наших рекламодавців.

Ми прозоро пояснюємо, як ми можемо надавати вам якісний контент, конкурентні ціни та корисні інструменти, пояснюючи, як ми заробляємо гроші.

Банкрутство.Bankrate.com. це незалежний, підтримуваний рекламою видавець і сервіс порівняння. Ми отримуємо винагороду в обмін на розміщення спонсорських продуктів і послуг, або за те, що ви переходите за певними посиланнями, розміщеними на нашому сайті. Таким чином, ця компенсація може вплинути на те, як, де і в якому порядку продукти з’являються в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Інші фактори, такі як правила нашого власного веб-сайту, а також те, чи пропонується продукт у вашому регіоні або в обраному вами діапазоні кредитних оцінок, також можуть впливати на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті. Хоча ми прагнемо надати широкий спектр пропозицій, Bankrate не включає інформацію про кожен фінансовий або кредитний продукт чи послугу.

Будь-який домовласник, який турбується про викиди вуглекислого газу та витрати на електроенергію, розглядав можливість використання сонячної енергії. як правило, у вигляді сонячних панелей. Але тепер є ще один варіант: цілий сонячний дах.

Сонячні дахи складаються з сонячної черепиці, також відомої як сонячна плитка, яка може встановлюватися поверх існуючої черепиці або встановлюватися самостійно. Отже, здатність збирати енергію закладена в самому даху. Бітумна черепиця виконує всі ті ж функції, що і звичайна черепиця. захищає будинок від негоди, є вогнестійкою і досить довговічною. Крім того, вони виглядають набагато витонченіше і безшовніше, ніж сонячні панелі.

Якщо ви плануєте замінити свій дах (або будуєте новий для нового будинку), сонячна черепиця може бути особливо своєчасним вибором. Закон про зниження інфляції, прийнятий у серпні 2022 року, пропонує розширені податкові пільги до 30 відсотків від вартості установок, що збільшує стимул для переходу на сонячну енергію.

Давайте проллємо більше світла на цю тему.

Що таке сонячна черепиця?

Сонячна черепиця або плитка схожа на звичайну бітумну черепицю. Але замість того, щоб бути зробленими з асфальту, глини або шиферу, вони виготовляються зі скла, яке містить фотоелектричні елементи. Фотоелектричні елементи діють як напівпровідники і передають енергію, зібрану з сонячного світла, в електрони, які потім можуть стати електричним струмом для живлення вашого будинку. Кожна черепиця зазвичай виробляє від 13 до 63 Вт енергії, в залежності від бренду (одна з останніх, від лідера галузі Tesla, стверджує, що має максимальну потужність 71 Вт). Хоча вони обидва перетворюють сонячне світло в енергію, сонячна черепиця суттєво відрізняється від сонячних панелей (ми розглянемо ці відмінності пізніше).

Перша сонячна черепиця була розроблена хімічною компанією DOW і випущена в 2011 році. Але концепція почала набувати серйозної популярності в 2016 році, коли Tesla придбала виробника Solar City і почала пропонувати те, що вона вважала сонячною покрівлею Tesla Solar Roof. Сьогодні існує кілька брендів сонячної черепиці, доступних через таких виробників, як CertainTeed, GAF Energy, Luma, SunTegra і, звичайно ж, Tesla. (Dow вийшов з гри).)

Середній розмір сонячної черепиці або плитки становить близько 12 дюймів завширшки і 86 дюймів завдовжки. Для даху стандартного розміру потрібно близько 350 сонячних плиток. Черепиця важить близько 13 фунтів на квадратний фут, тому більшість дахів можуть витримати її без додаткового зміцнення.

Скільки коштує сонячна черепиця?

Хоча останнім часом ціни на сонячні дахи знижуються, оскільки все більше виробників виходять на ринок, вони залишаються дорогими. В середньому, вартість встановлення сонячної черепиці становить від 21 до 25 доларів за квадратний фут або від 2100 до 2600 доларів за квадратний метр покрівлі. Таким чином, загальний проект може легко скласти в середньому від 60 000 до 75 000. принаймні. Це значно вище, ніж вартість звичайного даху (від 5 646 до 12 031. за даними HomeAdvisor). Навіть дорогі традиційні матеріали, такі як глина або шифер (від 800 до 1,800 за квадратний метр) коштують дешевше, ніж сонячна черепиця.

Скільки коштуватиме сонячна черепиця для даху, залежить від кількох факторів, зокрема:

 • Розмір даху: Чим більший дах, тим більше черепиці потрібно.
 • Ухил/нахил даху: Як і у випадку з будь-яким дахом, чим екстремальніший кут нахилу, тим складнішим/ризикованішим буде монтаж, що впливає на загальну вартість.
 • Розташування будинку: Вартість робіт (монтажу) залежить від міста та штату.
 • Енергетичні потреби вашого будинку.
 • Конкретний виробник / марка черепиці або черепиці.

Тим не менш, ціни на сонячну черепицю впали з моменту їх впровадження, і вони можуть продовжувати це робити, враховуючи значні стимули та гранти на впровадження сонячної енергії, передбачені Законом про зниження інфляції, як для будівельників, так і для споживачів. Асоціація галузей сонячної енергетики вважає, що інвестиції IRA в чисту енергію сприятимуть “ренесансу в американському виробництві сонячної енергії”, що призведе до зниження витрат. як зазначено в її нещодавньому звіті “Каталізація американського виробництва сонячної енергії”.

Скільки ви заощадите на витратах на електроенергію?

Хоча сонячний дах дорогий в установці, він може заощадити в довгостроковій перспективі. Залежно від кількості черепиці на даху, сонячна черепиця може знизити витрати на електроенергію від 40 до 60 відсотків, згідно з даними сайту SolarReviews, що спеціалізується на споживчій освіті. Крім того, ви можете мати право на податкові пільги на федеральному та державному рівнях.

Допомагаючи негайному укусу трохи: Згідно з нещодавно прийнятим Законом про зниження інфляції, домовласники, які встановлюють сонячну черепицю, матимуть право на 30-відсоткову податкову знижку на вартість установки. Починаючи з 2023 податкового року, цей кредит продовжується до 2032 року (а потім зі зниженим відсотком до 2034 року). Кілька штатів пропонують кредити, знижки та інші стимули.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей

Як сонячна черепиця, так і сонячні панелі можуть бути чудовим варіантом підняти енергоефективність вашого будинку на новий рівень. Але що краще для вас? Переваги кожного з них у двох словах:

Сонячна черепиця Сонячні панелі
стійка до погодних умов і міцна Може бути більш енергоефективною в залежності від нахилу даху, експозиції сонячного світла
Більша економія на рахунках за електроенергію Коротший час встановлення
Естетично приваблива (менше потенційних проблем для ОСББ) недорогі в установці

Які переваги має сонячний дах?

У порівнянні зі звичайними дахами та сонячними панелями, інвестиції в сонячну черепицю мають ряд переваг.

 • Довговічність (30-40 років)
 • Вони зменшують використання енергії/вуглецевий слід та рахунки
 • Вони краще поєднуються з традиційними покрівельними матеріалами і нагадують їх
 • Вони більш економічно ефективні на ват сонячної енергії, ніж сонячні панелі
 • Її легше обслуговувати, ніж сонячні панелі

Які недоліки сонячного даху?

Недоліки сонячної черепиці пов’язані з тим, що це дуже нова технологія.

 • Доступність більш обмежена
 • Вони дорожчі, ніж звичайні дахи та сонячні панелі
 • Вони мають менше варіантів стилю та кольору
 • Оскільки вони є частиною самого даху, їх не можна встановлювати під кутом, як сонячні панелі, щоб виробляти максимум енергії
 • Вони не сприяють установці “зроби сам

Останнє слово про сонячну черепицю

Сонячна черепиця все ще досить нова, а це означає, що досвідчені монтажники та підрядники можуть бути обмежені у вашому регіоні. І, звісно, їхня точна тривалість життя та довговічність все ще залишається під питанням: Жодна з них не існує достатньо довго, щоб підтвердити поточні прогнози. Також поки що не дуже зрозуміло, як вона вплине на вартість перепродажу будинку (хоча екологічні характеристики, в цілому, стають все більш популярними серед покупців житла).

Тим не менш, якщо ви є екологічно свідомим домовласником, який потребує повної заміни даху або даху для нової будівлі, сонячна черепиця варта того, щоб її розглянути. Оскільки деякі штати зараз вимагають, щоб новозбудовані будинки були обладнані сонячними батареями, а розширені федеральні податкові пільги набувають чинності з 2023 року, час переходити на сонячну енергію може настати вже зараз.

Залишити відповідь