Вибір інсталятора сонячних батарей. Затверджені інсталятори сонячних панелей

Перехід на сонячну енергію в окрузі Фейакс

Округ Феакс заохочує мешканців інвестувати в сонячну енергетику. Використовуючи відновлювану енергію, таку як сонячна, замість викопного палива, ви допомагаєте зменшити забруднення та викиди парникових газів, що призводять до потепління планети. Сонячна енергія може окупитися за 10-20 років, тому ви отримаєте знижені рахунки за електроенергію, податкові пільги та інші стимули, включаючи додатковий захист від втрати електроенергії під час екстремальних погодних умов, коли ви інвестуєте в рішення для зберігання даних.

Ця веб-сторінка надає ресурси для мешканців, зацікавлених у встановленні сонячних панелей в окрузі Фейакс. Для отримання додаткової інформації про основи сонячної енергетики, варіанти використання сонячної енергії та питання, які можна задати фахівцям з сонячної енергетики, зверніться до U.S. Посібник для домовласників щодо переходу на сонячну енергію від Міністерства енергетики.

Переваги сонячної енергії

Жителі округу Фейакс вирішили встановити сонячні панелі на своїх будинках. Натисніть на кнопку відтворення, щоб почути від них, як вони перейшли на сонячну енергію і як це змінило їхнє життя на краще!

Сонячна енергія використовує поновлюване джерело енергії. сонце! Окрім зменшення рахунків за електроенергію, використання сонячної енергії зменшує вплив на навколишнє середовище та вуглецевий слід округу Фейакс. Ви також допоможете зменшити навантаження на електромережу під час пікових сонячних годин. Крім того, встановлення сонячних панелей може збільшити вартість вашого будинку. За даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики, кожен долар, який сонячна панель заощаджує на рахунках за електроенергію, збільшує вартість вашого будинку на 20.

Потенціал сонячної енергії

Першим кроком на шляху до сонячної енергії є оцінка того, чи є ваш будинок або будівля хорошим кандидатом. Кілька запитань, які слід задати при розгляді питання про перехід на сонячну енергію:

 • Ваш дах затінений деревами або іншими перешкодами? Пряме сонячне світло протягом шести або більше годин на день є ідеальним.
 • Ваш дах відносно новий? Сонячні установки можуть служити 20-25 років, тому ваш дах повинен бути не старше п’яти років.
 • У якому напрямку звернений ваш дах?? Сонячні батареї можуть бути налаштовані різними способами, щоб забезпечити максимальний вплив сонячного світла протягом дня, але в ідеалі ваш дах повинен бути звернений на південь або захід, щоб отримати найбільше сонячного світла.

Ви можете дослідити сонячний потенціал вашої нерухомості, відвідавши карту NOVA Solar Map від Регіональної комісії Північної Вірджинії. Ви також можете оцінити продуктивність потенційних сонячних проектів за допомогою калькулятора PVWatts Національної лабораторії відновлюваної енергетики.

Пошук підрядника

Сертифікованих інсталяторів сонячних систем можна знайти через Північноамериканську раду сертифікованих енергетичних практиків® (North American Board of Certified Energy Practitioners®). Відвідайте веб-сторінку Служби захисту прав споживачів округу, щоб отримати загальні поради щодо найму підрядника.

Пройшовши через програму кооперативного придбання сонячної енергії, домовласники отримують доступ до попередньо кваліфікованого сонячного інсталятора для безкоштовної оцінки їхньої власності та можуть скористатися перевагами економії коштів, якщо вони вирішать встановити сонячну установку. Інформацію про програми кооперативного придбання сонячних панелей можна знайти нижче.

ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ПРОДАВЦІВ ТА ШАХРАЇВ, ЯКІ ПРОДАЮТЬ ВІД ДВЕРЕЙ ДО ДВЕРЕЙ

Мешканці округу Фейакс повинні знати про свої права та правила, що стосуються обходу будинків в окрузі. Якщо продавець приходить до вас з інформацією про сонячні панелі або установку, будь ласка, попросіть показати ліцензію, видану округом, перш ніж співпрацювати з ним. Ніколи не надавайте свою особисту інформацію (дату народження, номер соціального страхування тощо).) до адвоката.

Якщо ви зіткнулися з неліцензованим адвокатом, будь ласка, зв’яжіться з поліцією округу Фейакс за телефоном 703-691-2131. інформацію про подання заявок від дверей до дверей можна знайти тут.

Вартість та фінансування

Ваш рахунок за електроенергію базується на кількості використаних кіловат-годин (кВт/год) електроенергії. Більшість будинків споживають від 800 кВт-год до 1 500 кВт-год щомісяця в залежності від погоди, розміру будинку, енергоефективності та кількості електроприладів, що використовуються.

Ціна сонячної електроенергії зазвичай виражається в доларах за ват встановленої потужності. Типове ціноутворення для житлових систем знаходиться в діапазоні 2.50 до 4.00 за ват, залежно від розміру та ринкової економіки. Сонячна система потужністю 5 кіловат (5 кВт) вироблятиме близько 8 000 кВт-год електроенергії на рік. За ціною 3 євро за ват установка такої системи коштуватиме близько 15 000 євро.

Завдяки зменшенню витрат на електроенергію та використанню податкових пільг, інвестиції в розмірі 15 000 євро можуть окупитися приблизно за 10-15 років.

Сонячні панелі для житлових будинків можуть бути придбані відразу або профінансовані за рахунок кредиту від компанії, що встановлює сонячні панелі, банку або іншої фінансової установи.

вибір, інсталятора, сонячних, батарея, інсталятори, панель

Програми купівлі сонячної енергії в кооперативі

Програми групових закупівель сонячної енергії роблять отримання сонячної енергії простішим та дешевшим, надаючи інформацію та переваги учасникам. Ці програми зазвичай пропонують:

 • Безкоштовну оцінку, щоб з’ясувати, чи є ваш будинок хорошим кандидатом для встановлення сонячної електростанції
 • Оптові знижки на сонячні системи від 10 до 15 відсотків
 • Доступ до кваліфікованого сонячного інсталятора
 • Можливість зі знижкою об’єднати вашу сонячну систему зі станціями для зарядки електромобілів та накопичувачами сонячних батарей

Крім того, деякі програми пропонують учасникам безкоштовну віртуальну оцінку енергоефективності будинку, щоб допомогти комплексно покращити його енергоефективність. Ті, хто вирішує використовувати сонячну енергію за допомогою програми кооперативних закупівель, зазвичай отримують знижку від 10 до 15 відсотків від поточних споживчих цін на сонячні батареї та системи.

Стимули

Стимули округу

Округ Фейакс пропонує ряд стимулів для заохочення мешканців та бізнесу до встановлення сонячних панелей. Служба землеустрою округу скасовує плату за отримання дозволу на використання сонячної енергії, а Департамент податкового адміністрування округу надає 5-річне звільнення від сплати податку на обладнання для сонячної енергетики. Щоб дізнатися про процес отримання дозволів та перевірок, перейдіть на сторінку Служби землеустрою про дозволи на сонячні електростанції для житлових будинків.

Федеральні податкові пільги

Наразі федеральний уряд пропонує податковий кредит на встановлення сонячної фотоелектричної системи, який включає вартість сонячних панелей, витрати на оплату праці підрядника, обладнання для забезпечення балансу системи та накопичувачів енергії. Системи, встановлені між 2022 та 2032 роками, мають право на 30-відсотковий податковий кредит. Кредит зменшиться до 26% для систем, встановлених у 2033 році, до 22% для систем, встановлених у 2034 році, а термін дії кредиту закінчиться у 2035 році, якщо його не поновить Конгрес. Встановлення системи повинно бути завершено протягом податкового року, і немає максимальної суми, на яку можна претендувати.

Сонячні права

Відповідно до законодавства штату Вірджинія (§56-594), клієнти, які проживають в житлових приміщеннях, можуть встановлювати системи потужністю до 20 кіловат, а клієнти, які не проживають в житлових приміщеннях, можуть встановлювати системи потужністю до 500 кіловат. Енергокомпанії повинні відшкодовувати власникам сонячних панелей надлишок електроенергії, виробленої за допомогою так званого нетто-обліку. Ваш сонячний підрядник повинен узгодити з вашим постачальником електроенергії заміну стандартного лічильника на нетто-лічильник після встановлення панелей. Чистий лічильник є двонаправленим, відстежуючи електрони, що витікають з мережі та надходять до неї.

Відповідно до законодавства штату Вірджинія (§67-701), асоціації власників будинків (ОСББ), як правило, не можуть заборонити сонячні установки. Однак закон дозволяє розумні обмеження щодо розміру, місця та способу розміщення. Для отримання додаткової інформації відвідайте цю веб-сторінку Solarize або поговоріть з вашим інсталятором сонячної енергії.

Відповідно до законодавства штату Вірджинія (§55-353), власники нерухомості можуть формувати сонячні сервітути зі своїми сусідами. Сонячний сервітут дозволяє вам і сусідові добровільно укласти угоду, згідно з якою сусід не буде затінювати вашу власність. Сервітут потім поширюється на наступних власників сусідньої власності.

Політика та процеси в галузі сонячної енергетики на рівні округу

Сонячні панелі є дозволеними допоміжними конструкціями на всіх забудованих об’єктах нерухомості в окрузі Феакс за умови, що вони обслуговують об’єкт нерухомості та підпорядковані за призначенням, площею та обсягом будівлі або використанню, що обслуговується. Для отримання додаткової інформації зверніться до останнього запису на сторінці поширених запитань Департаменту планування та зонування.

Вибір сонячної електростанції

вибір, інсталятора, сонячних, батарея, інсталятори, панель

Оскільки вартість сонячної енергії знижується, а її популярність зростає, все більше людей встановлюють сонячні фотоелектричні (PV) системи у своїх будинках і на підприємствах. Тож як покупці сонячної енергії дізнаються про продукти, які вони купують? Як дізнатися, що ваш інсталятор пропонує вам якісну сонячну систему за розумною ціною? За допомогою кількох порад та підказок ви можете стати досвідченим покупцем сонячної енергії.

Азбука переходу на сонячну енергію

Сонячні модулі перетворюють сонячне світло в електроенергію, яка вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год). Ви або споживаєте сонячну електроенергію, або, якщо вона перевищує ваші безпосередні потреби, подаєте її в електромережу.

Розмір вашої системи зазвичай виражається в кіловатах (кВт), що представляє максимальну потужність постійного струму (DC) системи або масиву. Це просто добуток кількості модулів на номінальну потужність модуля, зазначену на його паспортній табличці. Наприклад, 20 модулів потужністю 300 Вт кожен складуть масив потужністю 6 кВт.

Продуктивність вашої системи, тобто кількість електроенергії, яку вона буде генерувати протягом дня, буде залежати від технічних характеристик вашої системи, таких як нахил масиву, орієнтація (північ, південь, схід, захід), затінення, коефіцієнт перетворення постійного струму в змінний та інші унікальні фактори. Веб-сайти TXSES та Міністерства енергетики пропонують додаткові основні відомості про сонячну енергію.

Ваша енергопостачальна компанія визначає, як ваша сонячна система впливає на ваш рахунок за електроенергію, і політика широко варіюється в різних штатах. Деякі комунальні підприємства застосовують політику чистого обліку, коли ваше щомісячне виробництво сонячної енергії компенсує ваше загальне споживання енергії, і ви платите лише за залишок, або “чисте” використання енергії. Інші комунальні підприємства можуть компенсувати невикористану електроенергію, що повертається в мережу, за тарифом, нижчим за роздрібний, або взагалі не компенсувати її. Компанія Austin Energy прийняла тариф “Цінність сонячної енергії”, за яким вся ваша сонячна енергія зараховується до вашого рахунку за попередньо встановленою ставкою, компенсуючи ваші витрати на споживання електроенергії. Зверніться до свого постачальника електроенергії, щоб дізнатися, як працює їхній тариф на сонячну енергію. Ви також можете дізнатися більше про сонячну політику на DSIRE.

Федеральний інвестиційний податковий кредит (ITC) дозволяє домовласникам, які купують сонячні енергетичні системи, отримати податковий кредит на прибуток у розмірі до 30 відсотків від встановленої вартості. ITC доступний до кінця 2021 року, хоча він буде зменшуватися, починаючи з 2019 року. Деякі комунальні підприємства та муніципалітети пропонують додаткові стимули для сонячної енергетики, а веб-сайти Міністерства енергетики та DSIRE пропонують більше інформації про стимули, а також веб-сайти вашої електрокомпанії та міської влади.

Що саме ви купуєте?

Основні компоненти сонячної системи складаються з сонячних модулів (також званих панелями), стійок, які кріплять модулі до даху або землі, кабелів до електричного щита, а також одного або декількох сонячних інверторів, які перетворюють електроенергію постійного струму з модулів в електроенергію змінного струму, що використовується в будівлях. Різні виробники виготовляють ці компоненти, і вони можуть мати різні гарантії, які, як правило, тривають від 10 до 25 років. Переконайтеся, що ви розумієте гарантії на якість роботи інсталятора та основні компоненти. Що покриває гарантія, і хто оплачує вартість робіт із заміни несправного компонента, на який поширюється гарантія?

Сонячна енергетика. це велика інвестиція, незалежно від того, яке обладнання ви купуєте або як ви за нього платите. Як і в будь-якому бізнесі, сонячні інсталятори не створені рівними, і вам потрібно буде провести деякі дослідження, щоб знайти того, хто підходить саме вам. Ви можете пошукати в Інтернеті, проконсультуватися з Yelp та Better Business Bureau (BBB) або такими веб-сайтами, як Solar Reviews, щоб отримати споживчу інформацію про інсталяторів. Однак найнадійніший спосіб вибрати підрядника. це проконсультуватися з друзями та родиною, комунальним підприємством та іншими надійними джерелами, щоб знайти кілька хороших інсталяторів, які працюють у вашому регіоні. Завжди перевіряйте рекомендації перед вибором інсталятора.

Монтажники повинні розуміти ваше енергоспоживання та тарифи на комунальні послуги, оглянути ваш дах, щоб визначити його придатність для сонячних панелей, і відповісти на ваші запитання. Кульмінацією є індивідуальна пропозиція, яка пояснює, що ви купуєте, скільки це коштує і як ви заощаджуєте на електроенергії з часом. Рекомендується отримати щонайменше три сонячні пропозиції, перш ніж рухатися далі з сонячною установкою.

Яблуко до яблука

Порівнюючи певні аспекти отриманих пропозицій, ви можете спростити свій аналіз, щоб зробити відмінності більш очевидними. Порівняння ваших пропозицій за цими показниками допоможе вам поставити правильні запитання потенційним інвесторам.

Ціна системи за ват (/Вт). Швидкий метод порівняння вартості різних сонячних пропозицій. визначити, скільки ви платите за ват. За даними EnergySage, середня ціна за ват у Техасі у 2016 році для системи потужністю 6 кВт становила від 2.81 та 3.64 перед отриманням інвестиційного податкового кредиту. Таким чином, середня система потужністю 6 кВт в Техасі повинна коштувати від 16 860 до 21 840 доларів без урахування будь-яких кредитів та знижок. На ціну за ват впливає багато факторів, включаючи якість модулів, естетику масиву, тип інвертора(ів), складність вашого даху та розмір системи.

Оцінки виробництва (кВт-год на кВт). Оцінки виробництва часто важко порівнювати. Пропозиції, які ви отримуєте, можуть мати фундаментальні відмінності та оцінювати непорівнянні річні обсяги виробництва електроенергії. Тим не менш, ви можете розділити кількість річних кВт-год, які, як очікується, буде генерувати система, на розмір системи в кВт. Нормалізувавши таким чином оцінки виробництва, ви можете отримати уявлення про те, які пропозиції мають агресивні оцінки, а які. консервативні. Можуть бути вагомі причини для високих оцінок доходу, тому попросіть свого інсталятора пояснити їх. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб заглибитися в дрібні деталі, калькулятор PVWatts від NREL дозволяє створювати власні сонячні сценарії.

Рівень інфляції комунальних послуг. Однією з причин, чому пропозиції щодо сонячної енергетики часто відрізняються, є передбачувана сума, на яку з часом зростуть тарифи на комунальні послуги. Хоча в багатьох пропозиціях використовується середній показник по країні, він може не відображати ваші місцеві тарифи. Якщо в одній пропозиції використовується агресивний ескалатор комунальних тарифів, а в іншій. консервативна цифра, за інших рівних умов, фінансові прогнози будуть виглядати краще в агресивній пропозиції, навіть якщо для такого припущення немає жодних фактичних підстав.

Загалом, пропозиції з високою системною ціною за ват, високою оцінкою виробництва або високим рівнем інфляції комунальних послуг заслуговують на подальшу перевірку. Не соромтеся задавати питання; інсталятор повинен із задоволенням пояснити, чому його продукт гарантує ці вищі оцінки. Ваші знання та наполегливість зрештою приведуть до того, що ви наймете якісного інсталятора та отримаєте систему, яка відповідатиме вашим очікуванням.

Перш ніж підписувати договір

Контракти. це щільні, об’ємні документи, які так і тягнуть пробігтися по них поглядом. Однак між замовниками та підрядниками виникають суперечки, тому ви повинні знати правила гри, перш ніж грати в неї. Знайдіть час, щоб прочитати і зрозуміти ваш контракт перед тим, як його підписувати. Деякі ключові аспекти, про які вам слід запитати. це час, протягом якого ви можете розірвати договір, та зобов’язання монтажника щодо дотримання графіку встановлення.

Законодавство Техасу вимагає, щоб кожен, хто встановлює або пропонує встановити сонячну систему в будинку або на підприємстві, мав ліцензію техаського електричного підрядника (TECL) від Техаського департаменту ліцензування та регулювання (TDLR). На всіх пропозиціях, контрактах, рахунках-фактурах та візитівках має бути чітко прописаний ЗВВП компанії. Навіть якщо компанія, яка підготувала вашу пропозицію, буде залучати субпідрядників, вона все одно повинна мати ліцензію на виконання електромонтажних робіт.

Будьте дуже обережні зі сторонніми маркетинговими компаніями, що пропонують сонячні системи. Щоб сонячний контракт був дійсним у Техасі, компанія, з якою ви підписуєте контракт, повинна бути тією ж компанією, яка підготувала вашу сонячну пропозицію та отримала дозволи на вашу установку. Хоча це не є обов’язковою вимогою на державному рівні, наполегливо розглядайте підрядника, який має сертифікат NABCEP PV Installation Professional.

Скористайтеся веб-сайтом TDLR для пошуку підрядника та ознайомтеся із законом про обов’язки підрядника з електромонтажних робіт.

Прочитавши цю статтю, я сподіваюся, що у вас є базові знання для того, щоб вести розмову з підрядниками сонячної енергетики, запитувати пропозицію, порівнювати її з іншими пропозиціями та приймати найкраще рішення для вас та вашої родини.

Міка Ясута працював у сонячній енергетиці у сферах продажу, проектування, управління проектами та інсталяційними потужностями. В даний час він працює в муніципальному комунальному підприємстві Austin Energy, де він щодня працює з клієнтами та інсталяторами, щоб допомогти зробити перехід на сонячну енергію найкращим досвідом для всіх.

Як стати сертифікованим сонячним інсталятором

Сонячні енергетичні системи стають все більш популярними серед власників будинків та бізнес-просторів. В результаті, багато людей можуть розглянути можливість продовження своєї кар’єри в якості сертифікованого інсталятора сонячних електростанцій.

Якщо ви бажаєте розпочати свою кар’єру в якості інсталятора сонячних панелей, ви потрапили в потрібне місце. Світ поступово приходить до усвідомлення переваг відновлюваної енергетики.

Отже, не могло бути кращого часу для переходу в галузь в якості сертифікованого сонячного інсталятора. Щоб стати сертифікованим інсталятором сонячних панелей, потрібно мати глибоке розуміння та базову кваліфікацію.

Ви турбуєтесь про те, з чого почати?

Що ж, ця стаття намагається розпочати вашу подорож в якості інсталятора сонячних панелей. Ми розглянули всі основи, щоб допомогти вам стати сертифікованим інсталятором сонячних панелей!

 • 1 Які обов’язки має інсталятор сонячних електростанцій?
 • 1.1 Обов’язки інсталятора сонячних електростанцій
 • 1.2 Навички, необхідні для того, щоб стати інсталятором сонячної енергії
 • 2.1 Що таке NABCEP?
 • 2.2 Які вимоги до ліцензування в різних штатах?
 • 3.1 Навчання
 • 3.2 Стажування
 • 3.3 Онлайн-тренінг
 • 6.1 Загальні курси сонячних техніків
 • 6.2 Поглиблені курси для сонячних інсталяторів
 • 6.3 Внутрішні навчальні курси

Які обов’язки інсталятора сонячних електростанцій?

Перш за все, давайте почнемо із загального опису ролі сертифікованого інсталятора сонячних електростанцій. Цей розділ познайомить вас з цією роллю і тим, що вона для вас передбачає.

Інсталятор повинен володіти сучасними знаннями про практику встановлення, відповідні методи та питання безпеки. Крім того, життєво важливо мати чітке уявлення про майбутні технології та продукти в галузі.

Крім того, сонячні інсталятори повинні відповідати вимогам ліцензування та сертифікації.

Обов’язки інсталятора сонячних батарей

Як інсталятор сонячних електростанцій, це деякі з ваших обов’язків:

 • Перевірка, встановлення, обслуговування та налаштування всіх типів сонячних фотоелектричних систем
 • Виявлення небезпек та аналіз середовища для встановлення сонячних фотоелектричних систем
 • Визначення ідеального місця розташування та позиціонування для кожного компонента сонячної фотоелектричної системи
 • Герметизація сонячної фотоелектричної системи від погодних умов
 • Дотримання виробничих специфікацій та всіх норм безпеки
 • Закінчення, встановлення та маркування електропроводки
 • Внесення необхідних коригувань до всіх систем управління системою
 • Перевірка фотоелектричної системи та вимірювання всіх систем заземлення

Навички, необхідні для того, щоб стати інсталятором сонячних панелей

Ось деякі з якостей, якими повинен володіти кожен інсталятор сонячних електростанцій:

 • Однією з найважливіших якостей сонячного інсталятора є навички роботи з клієнтами. Ви повинні навчитися мистецтву робити своїх клієнтів щасливими і давати їм відчувати, що до них добре ставляться. Інсталятор повинен пропонувати задовільні послуги від початку до кінця.
 • Ще одна важлива якість. увага до деталей. Хороший інсталятор сонячних панелей повинен бути дуже конкретним і орієнтованим на деталі, коли справа доходить до встановлення сонячних панелей. Постійна уважність допоможе інсталятору сонячних батарей уникнути будь-яких помилок під час монтажу.
 • Сонячний інсталятор також повинен бути фізично здоровим. Ця роль вимагає фізичної сили та активності. Крім того, буде корисно, якщо ви не боїтеся висоти або фізичних труднощів.
 • Інсталятори сонячних батарей також потребують переатестації. Ресертифікація. це курс підвищення кваліфікації, який допоможе вам відточити свої навички та знання в цій галузі.
 • Якщо ви хочете стати інсталятором сонячних панелей, ви повинні мати механічні навички. Механічні навички, такі як досвід роботи з електрикою, будівельний досвід тощо., не мають вирішального значення для цієї ролі.

Як я можу стати сонячним підрядником?

Вам не потрібно мати юридичну ліцензію, щоб стати сонячним інсталятором у кожному штаті. Однак, багато штатів вимагають спеціальної підготовки в якості передумови для цієї ролі. Крім того, вимоги можуть відрізнятися для комерційних і житлових установок.

Якщо ви проживаєте на території трьох штатів, ви можете отримати ліцензію та сертифікацію в сусідніх штатах. Ми рекомендуємо вам дати собі час, щоб отримати ліцензію і закріпитися у вашому регіоні. Зверніть увагу, що ліцензування може бути дорогим на початковому етапі, але окупається в довгостроковій перспективі.

На веб-сайтах штатів декларуються різні закони та правила для ліцензування сонячних установок.

Що таке NABCEP?

Однією з найпоширеніших вимог в різних штатах Америки є NABCEP. NABCEP розшифровується як Північноамериканська рада сертифікованих енергетиків.

NABCEP є світовим лідером з сертифікації в секторі відновлюваної енергетики. Отримавши сертифікат NABCEP, ви отримаєте кваліфікацію для роботи в будь-якій точці світу в якості інсталятора сонячних електростанцій.

Які вимоги до ліцензування в різних штатах?

Цей розділ розбиває вимоги до ліцензування в різних штатах, щоб зробити його трохи простішим для вас. Ось детальна таблиця:

Вимоги до ліцензування штату
Алабама Ліцензування SRCC та NABCEP
Аляска Немає спеціальних вимог
Арізона Сертифікація агентства
Арканзас Немає конкретних вимог
Каліфорнія Ліцензія сонячних підрядників
Колорадо Немає специфічних вимог штату, але деякі округи вимагають ліцензування
Коннектикут Бізнес з ліцензією NABCEP та ліцензією підрядника PV-1 або EI-1
Делавер Ліцензія NABCEP рекомендується для отримання знижок
Флорида Ліцензія сонячного підрядника
Грузія Немає специфічних вимог
Гаваї Ліцензія підрядника сонячної енергії
Айдахо Ліцензія на сонячну енергетику в Айдахо плюс NABCEP
Іллінойс Немає особливих вимог
Індіана Немає особливих вимог
Айова Немає специфічних вимог
Канзас Немає конкретних вимог
Кентуккі Вимог немає, але потрібен ліцензований електрик у штаті
Луїзіана Ліцензія підрядника
Мен Немає вимог, але потрібен ліцензований електрик як частина робочої сили
Меріленд Немає вимог, але потрібен ліцензований електрик як частина робочої сили
Массачусетс Немає вимог, але потрібен ліцензований електрик у штаті
Мічиган Вимог немає, але потрібен ліцензований електрик у складі робочої сили
Міннесота Немає вимог, але потрібен ліцензований електрик як частина робочої сили
Міссісіпі Немає специфічних вимог
Міссурі Немає специфічних вимог штату, але деякі округи вимагають ліцензування
Монтана Немає специфічних вимог
Небраска Немає особливих вимог
Невада Ліцензія підрядника штату Невада
Нью-Гемпшир Немає вимог, але потрібен ліцензований електрик у штаті
Нью-Джерсі Немає вимог, але потрібен ліцензований електрик як частина робочої сили
Нью-Мексико Вимог немає, але потрібен ліцензований електрик в штаті
Нью-Йорк Ліцензування регулюється на рівні округу
Північна Кароліна Немає вимог, але потрібен ліцензований електрик у штаті
Північна Дакота Немає конкретних вимог
Огайо Вимог немає, але потрібен ліцензований електрик як частина робочої сили
Оклахома Немає особливих вимог
Орегон Немає особливих вимог
Пенсильванія Сертифікація NABCEP, NECA, IRED, ISPQ або IBEW
Род-Айленд Державне ліцензування
Південна Кароліна Допускаються тільки ліцензовані електрики
Південна Дакота Допускаються лише ліцензовані електрики
Теннессі Без вимог, але вимагає наявності ліцензованого електрика в штаті
Техас Допускаються тільки ліцензовані електрики
Юта Ліцензія підрядника
Вермонт Сертифіковане сонячне партнерство
Вірджинія Спеціалізація в галузі систем альтернативної енергетики штату
Вашингтон Потрібен ліцензований технічний персонал
Західна Вірджинія Потрібен ліцензований технічний персонал
Вісконсін Без особливих вимог
Вайомінг Потрібні ліцензовані техніки

Де можна пройти навчання для отримання сертифікату інсталятора сонячних електростанцій?

Багато сонячних інсталяторів вважають за краще проходити навчання в місцевому коледжі. Однак є також професійно-технічні училища, які можуть ознайомити вас з тим самим.

Ці школи та коледжі надають правильну підготовку та знання, які необхідні інсталяторам. Крім того, наявність сертифікату коледжу дасть вам перевагу перед іншими монтажниками без сертифікату.

Навчання

Для найкращого навчання на інсталятора сонячних електростанцій вам слід звернутися до шкіл у вашому регіоні.

Сьогодні багато компаній проводять короткострокові тренінги для людей, які хочуть вивчити цю сферу. Однак, якщо ви хочете стати сертифікованим сонячним інсталятором, вам доведеться присвятити значну кількість часу.

Кожна держава встановлює унікальний набір правил, що визначають тип необхідного навчання. Крім того, навчання дасть вам уявлення з перших рук про те, що інсталятори повинні робити на місцях.

Виконання завдань з монтажу та обслуговування з кваліфікованим інсталятором допоможе вам відточити свої навички. Навчання, як правило, включає необхідні запобіжні заходи та покроковий процес встановлення.

Перш ніж розпочати професійну практику, вам потрібно щонайменше два роки навчання. На нашу думку, завжди краще отримати певний досвід, перш ніж почати працювати професійно.

Учнівство

Якщо ви хочете стати професійно сертифікованим інсталятором, ви повинні мати певний досвід роботи в галузі. Це означає, що ви повинні мати певний досвід встановлення під наглядом сертифікованого інсталятора.

Після того, як ви надасте підтвердження проходження навчання, ви отримаєте сертифікат або ліцензію. Щоб набути необхідних навичок, ви повинні присвятити принаймні два-три роки навчанню.

Стажування є важливим кроком, оскільки воно допомагає вам отримати необхідні навички для роботи. Після завершення програми навчання ви отримаєте сертифікат.

Онлайн-тренінг

Останні інновації в технологіях також революціонізують те, як інсталятори сонячних електростанцій отримують своє навчання. Багато людей вважають за краще вибирати онлайн-курси. Ви також можете переглянути відеоуроки в Інтернеті.

Перегляд відео. чудове джерело навчання, якщо ви шукаєте прискорений курс по встановленню сонячних панелей. Ці відео складаються з багатьох початкових та просунутих класів.

Крім того, багато онлайн-курсів надають сертифікат цим учням.

У чому важливість сертифікації для інсталяторів сонячних електростанцій?

Коли ви маєте ліцензію або сертифікат від відомої установи, люди будуть вважати вас надійним і гідним довіри.

Хоча наявність сертифікату не є обов’язковою, його завжди корисно мати. Зрештою, маючи сертифікат, ви матимете доказ своєї кваліфікації. Крім того, ви будете в курсі останніх інновацій.

Ще однією перевагою сертифікації є те, що ви отримаєте кращі можливості для працевлаштування. Більшість сонячних компаній сьогодні підкреслюють важливість сертифікованих та ліцензованих сонячних інсталяторів. З належною сертифікацією ви будете виділятися з натовпу.

Проходження сертифікаційного курсу свідчить про те, що ви маєте належну підготовку та знання для встановлення систем, що працюють на сонячних батареях.

Які вимоги для отримання сертифікату?

Щоб отримати сертифікат, ви повинні відповідати кваліфікаційним вимогам. Критерії згадані нижче:

 • Щоб стати інсталятором сонячних панелей, ви повинні бути старше 18 років.
 • Обов’язково потрібно скласти сертифікаційний іспит, щоб отримати статус кваліфікованого інсталятора сонячних електростанцій.
 • Ви повинні мати сертифікат A-level або атестат про повну загальну середню освіту.
 • Зацікавлені кандидати повинні знати, як встановлювати, обслуговувати та збирати системи сонячних панелей.
 • Нарешті, також обов’язковим є складання іспиту Північноамериканської ради з сертифікації енергетичних практиків.

Яка тривалість навчання технічного персоналу сонячних електростанцій?

Навчання інсталяторів сонячних панелей має різні часові рамки. Це здебільшого залежить від типу обраного вами курсу. У наступних розділах ми детально обговоримо тривалість кожної навчальної програми з сонячної енергетики.

Загальні курси для сонячних техніків

Загальні курси познайомлять вас з основами програми сертифікації. Ці курси не будуть такими складними, як програми для отримання ступеня або програми професійної школи.

Загалом, такі курси не повинні займати більше 18-25 годин. Цей часовий проміжок включає в себе курсову роботу, навчання та підготовку, час для читання та час для складання іспитів.

Багато курсів поєднують навчання та роботу протягом одного тижня. Протягом цього періоду слід очікувати інтенсивного навчання та тривалого робочого часу. Якщо ви поспішаєте отримати сертифікат, цей курс. ваш найкращий вибір.

Просунуті курси для сонячних інсталяторів

Ви також знайдете багато поглиблених курсів на цю тему. Існують практичні програми та багато просунутих онлайн-програм, які допоможуть вам стати досвідченим інсталятором сонячних електростанцій. Такі поглиблені курси, як правило, тривають 40 годин в аудиторії або онлайн.

Крім того, час практичного навчання може тривати до 100 годин. Буде ще 40 годин на додаткові контактні години, окрім часу на іспит та підготовку до нього.

Внутрішні навчальні курси

Існують компанії, що виробляють сонячні панелі, які пропонують внутрішнє навчання. Але не існує узагальнених часових рамок для таких внутрішніх навчальних курсів. Це залежить від вимог компанії.

Тривалість, ймовірно, буде подібною до курсів підвищення кваліфікації. до того ж, внутрішні навчальні програми більш компактні, ніж курси підвищення кваліфікації.

Можливо, вам доведеться пройти від двох до шести тижнів практичного навчання на місці з курсами, окрім часу на читання, підготовку та іспити.

Який термін дії ліцензії?

Термін дії сертифікації інсталятора сонячних панелей залежить від штату. Як правило, було б найкраще, якби ви продовжували отримувати освіту протягом усього часу, коли ви працюєте інсталятором сонячних електростанцій.

Рекомендується проходити переатестацію кожні три-чотири роки. Термін дії також буде залежати від діючих програм.

Скільки я можу заробити як інсталятор сонячних батарей?

Більшість зацікавлених кандидатів у цій галузі часто запитують про фінансові плоди цієї роботи. Отримавши сертифікат або ліцензію, ви відкриваєте двері до неймовірних доходів.

Ви можете заробляти до 74 000 на рік як інсталятор сонячних батарей.

Однак фактична заробітна плата інсталятора сонячних електростанцій сильно варіюється в залежності від місця розташування. Штати з більшим попитом на фотоелектричні системи будуть краще платити за цю роботу. Крім того, ваша сертифікація та досвід також відіграють певну роль у визначенні заробітної плати.

Середній заробіток інсталятора сонячних панелей по країні становить близько 54 000 доларів на рік. З іншого боку, низький заробіток інсталятора сонячних батарей становить близько 33,00 на рік.

Висновок

Після того, як ви зрозумієте свої обов’язки, отримаєте сертифікат і матимете достатній досвід, ви будете готові до цієї ролі!

Стати професійним інсталятором сонячних панелей буде нелегкою справою. Однак роль технічного персоналу з сонячної енергетики є однією з найбільш корисних. Крім того, після навчання у вас буде впевненість, щоб продовжити будь-який процес встановлення сонячної електростанції.

З сертифікацією отримати роботу в компанії, що виробляє сонячні панелі, буде набагато простіше.

Крім того, це вдалий час для виходу на професійний ринок сонячної енергетики. Попит на системи сонячних панелей стрімко зростає, і професіонали, які обслуговують цю галузь, користуються попитом.

Сонячна енергетика в Міннесоті

All Energy Solar. ваш місцевий інсталятор сонячних панелей у Міннесоті. Наша команда експертів готова надати детальну інформацію про те, як сонячні панелі можуть відповідати особливостям вашої нерухомості та унікальним енергетичним потребам.

вибір, інсталятора, сонячних, батарея, інсталятори, панель

Ваша сонячна енергетична компанія з повним спектром послуг у Міннесоті

Наша команда відданих своїй справі інсталяторів сонячних електростанцій з Міннесоти готова допомогти вам з усіма аспектами вашого проекту сонячної енергетики. Починаючи з першого візиту на об’єкт, через процес отримання дозволів, оформлення стимулюючих документів, проектування, повну установку та покрівлю, ми будемо супроводжувати вас на кожному кроці і не тільки.

Маючи понад 1 500 5-зіркових відгуків від перевірених клієнтів з Google, EnergySage та інших надійних сайтів, All Energy Solar займає перше місце в галузі за рівнем задоволеності клієнтів.

Перевірений процес з 2009 року

Ми вважаємо, що сонячна енергія повинна бути доступною для кожного в Міннесоті. Ось чому ми хочемо зробити це якомога простіше, допомагаючи вам у цьому процесі.

Від проекту, розробленого спеціально для вашої власності, до пошуку правильного варіанту фінансування, наша команда працює з вами, щоб ви могли насолоджуватися сонцем і забути про клопоти.

Наша установка не могла пройти більш гладко. менеджер проекту впорався з усіма питаннями, від отримання дозволів від міської влади до координації з компанією Xcel. Монтажна бригада була ефективною, доброзичливою та шанобливою, і нам подобається мати можливість контролювати використання/виробництво енергії через онлайн-посилання. Не можемо рекомендувати All Energy Solar в достатній мірі!

Дивіться наші нещодавні сонячні установки в Міннесоті

вибір, інсталятора, сонячних, батарея, інсталятори, панель

Сонячна енергія в житловому кооперативі Рівертон відповідає цілям економії та сталого розвитку

Сонячні установки допомагають підвищити енергоефективність та доступність студентських університетських гуртожитків у Міннеаполісі. Чотири нещодавно завершені сонячні батареї на об’єктах житлово-будівельного кооперативу Riverton Community Housing

вибір, інсталятора, сонячних, батарея, інсталятори, панель

Czarnik Residence: Будинок на сонячних батареях для жителя Сент-Пола

Після того, як Майк Чарнік побудував новий будинок на східній стороні вулиці St. У 2005 році Пол проїжджав по сусідству і побачив сонячні електростанції

вибір, інсталятора, сонячних, батарея, інсталятори, панель

лютеранську церкву в Зоарі: Сонячна енергія як натхненне зусилля

Лютеранська церква Зоар розташована в красивому та незайманому місці на північному березі озера Верхнє в місті Тофте, штат Міннесота. Конгрегація розпочалася з

Дослідіть сонячні стимули Міннесоти

На додаток до федерального податкового кредиту на сонячну енергію, багато міст, муніципалітетів та комунальних підприємств пропонують знижки або інші стимули для технологій сонячної енергетики в Міннесоті. All Energy Solar може допомогти знайти, які стимули доступні для вас, і допомогти з вашими заявками.

Виробники сонячної енергії в Міннесоті на території Xcel Energy отримують щорічну знижку на виробництво сонячної енергії протягом 10 років. на додаток до чистого обліку. Ця програма пропонує заохочення клієнтам за встановлення фотоелектричних панелей та інверторів, внесених до списку Каліфорнійської енергетичної комісії (CEC). Фотоелектрична система повинна бути спроектована таким чином, щоб виробляти менше 120 відсотків річного споживання енергії клієнта, виходячи з останніх 12 місяців споживання енергії, і може мати потужність 0.Від 5 до 40 кВт. У цій програмі можуть брати участь лише ліцензовані інсталятори сонячних електростанцій Міннесоти. Стимули для сонячних фотоелектричних установок залежать від продуктивності, встановлюються на основі виробництва енергії системою та виплачуються протягом 10 років. Заплануйте безкоштовну консультацію, щоб дізнатися, як ця знижка може працювати для вас!

Доступно для клієнтів комунальних служб Рочестера, Оватонни та Остіна. Програма Conserve Save Rebate пропонує заохочення клієнтам комунальних служб Рочестера, Оватонни та Остіна за встановлення фотоелектричної системи, яка відповідає вимогам Департаменту штату Міннесота. на додаток до вимог Міністерства енергетики щодо знижок та комунальних платежів. Фотоелектрична система повинна мати потужність не менше 2 кВт. Стимули для сонячних фотоелектричних установок наразі встановлені за фіксованою ставкою 500 доларів США за систему, незалежно від її розміру. Запишіться на безкоштовну консультацію, щоб дізнатися, як ця знижка може працювати для вас!

Доступно для клієнтів Електричної асоціації Дакоти. Щоб допомогти мешканцям гуртожитків відшкодувати витрати, пов’язані зі встановленням сонячної системи, компанія Dakota Electric надала одноразову знижку в розмірі 500 доларів США на кожне приміщення після встановлення та введення в експлуатацію вашої сонячної фотоелектричної системи (ФЕС). Заплануйте безкоштовну консультацію, щоб дізнатися, як ця знижка може працювати для вас!

Доступна для споживачів сонячної енергії всіх комунальних компаній по всій Міннесоті. Що таке чистий облік? Чистий облік. це політика, яка дозволяє людям, що мають сонячну енергетичну систему на своєму майні, отримувати кредит на свій рахунок за електроенергію за надлишок енергії, яку вони виробляють. Клієнти будь-якого комунального підприємства, муніципального підприємства та сільських електричних кооперативів Міннесоти можуть брати участь у нетто-обліку, однак правила його роботи та розмір компенсації відрізняються в залежності від постачальника електроенергії у вашому регіоні та розміру вашої сонячної енергетичної системи. Клієнти сонячної енергетики з системами обліку електроенергії будуть отримувати гроші за кожен кіловат, вироблений їх системою, який повертається назад в мережу. Якщо ваша сонячна генерація перевищує ваше споживання електроенергії за певний місяць, ви отримаєте кредит за кожну надлишкову кіловат-годину, який буде застосовано в наступні місяці, коли ви виробляєте менше електроенергії, ніж споживаєте. Запишіться на безкоштовну консультацію, щоб дізнатися, як мережевий облік допоможе вашій системі окупити себе!

Доступна для сільських клієнтів, згідно з визначенням Міністерства сільського господарства США. Програма “Сільська енергетика для Америки” (REAP) надає фінансову допомогу сільськогосподарським виробникам та сільським малим підприємствам у сільській місцевості Америки для встановлення сонячних фотоелектричних систем. Максимально доступне фінансування становить 25% від вартості системи, а загальний обсяг стимулів для кожного бізнесу буде визначатися на основі техніко-економічного обґрунтування на рівні бізнесу. Запишіться на безкоштовну консультацію, щоб дізнатися, чи відповідає ваш бізнес вимогам програми USDA REAP!

Доступна для будь-якого бізнесу в США. Відповідно до федеральної модифікованої системи прискореного відшкодування витрат (MACRS), підприємства можуть відшкодовувати інвестиції у фотоелектричні системи за рахунок амортизаційних відрахувань. Сонячна фотоелектрична система класифікується як п’ятирічна власність (26 USC § 168(e)(3)(B)(vi)) відповідно до MACRS, який посилається на 26 USC § 48(a)(3)(A) для визначення прийнятної власності. Запишіться на безкоштовну консультацію, щоб дізнатися, як прискорена амортизація для сонячної енергетики може допомогти вашому бізнесу!

Що потрібно знати про домашні сонячні системи

Перехід на сонячну енергію має багато переваг. Вона використовує рясне сонячне світло Арізони для виробництва енергії і є поновлюваним ресурсом, який не створює викидів. Це також зменшує ваш вуглецевий слід, допомагаючи боротися зі зміною клімату. Це може навіть збільшити вартість вашого будинку та зменшити ваші щомісячні рахунки за електроенергію, якщо ви продовжуватимете використовувати енергію з розумом та заощаджувати її.

Остерігайтеся шахраїв

Остерігайтеся компаній, які телефонують вам або приходять до вас додому, стверджуючи, що вони є найкращим або затвердженим підрядником для TEP. TEP не підтримує і не має офіційних партнерських відносин з жодною сонячною компанією. Будь ласка, зателефонуйте нам за номером 520-623-7711, щоб повідомити про це та надати назву компанії та продавця, якщо це можливо. Домовласники повинні ретельно перевірити повноваження компанії, перш ніж підписувати контракт.

вибір, інсталятора, сонячних, батарея, інсталятори, панель

Натисніть, щоб збільшити

Інструмент сонячного аналізу може допомогти клієнтам визначити, чи має сенс встановлення фотоелектричної системи для них. Інструмент допоможе вам оцінити всі ваші варіанти сонячної енергії. чи то оренда, чи то власність. щоб ви могли визначити, чи буде фотоелектрична система відповідати вашим фінансовим та екологічним цілям. Цей інструмент оцінює початкові та довгострокові витрати, розмір необхідної системи та період окупності для вашого будинку.

Період окупності

Фактичний термін окупності інвестицій у фотоелектричну систему залежить від вашого енергоспоживання, розміру системи, фотоелектричної технології, наявних податкових пільг, вартості встановленої системи та зміни тарифів на електроенергію, серед інших факторів. Будь-який прогноз окупності повинен відображати історію стабільних тарифів на електроенергію TEP, які за останні два десятиліття зростали в середньому менше ніж на 1 відсоток на рік.

Використовуйте інструмент сонячного аналізу TEP для оцінки періоду окупності або виконайте наступні кроки:

 • Розрахуйте вартість вашої системи з урахуванням податкових пільг на федеральному та державному рівнях. Проконсультуйтеся з податковим фахівцем, щоб перевірити, чи маєте ви право на отримання цих кредитів.
 • Оцініть кількість електроенергії, яку вироблятиме ваша система, тобто кількість енергії, яку ви не купуватимете у TEP. Ця оцінка розраховується шляхом множення розміру вашої системи в кіловатах на 1,900.
 • Помножте річне виробництво вашої системи на ваш тариф на електроенергію. Це ваша річна економія.
 • Розділіть вартість системи, розраховану на кроці 1, на річну економію, розраховану на кроці 3, щоб отримати кількість років для періоду окупності.

Вибір сонячної компанії

Для клієнтів дуже важливо вибрати досвідчену, авторитетну сонячну компанію, яка буде відповідати їхнім потребам та очікуванням. Ось кілька корисних порад щодо вибору сонячної компанії:

 • Наймайте лише ліцензованого підрядника, який має відповідну кваліфікацію для виконання проекту. Інсталятори сонячних панелей повинні мати ліцензію Реєстратора підрядників Арізони (AZROC) та мати ліцензію на ведення бізнесу в Арізоні, яка є активною та має хорошу репутацію.
 • Перевірте статус ліцензії компанії за телефоном 877-692-9762 або на сайті АЗРОК.
 • Перевірте, чи має інсталятор ліцензію та страховку, і попросіть докази.
 • Використовуйте місцевого інсталятора, якщо це можливо. Монтажники в Тусоні знайомі з вимогами TEP та процесом подання заявки, щоб забезпечити схвалення проекту та успішне встановлення.
 • Отримайте детальні пропозиції та кошториси від кількох інсталяторів і зустріньтеся з кожним з них. Ціни, проектні специфікації та гарантії значно різняться. Порівняйте кожну з пропозицій, щоб переконатися, що система буде відповідати вашим цілям та очікуванням.
 • Перевірте посилання. Запросіть щонайменше три (3) рекомендації від клієнтів, чиї проекти схожі на ваш. Розгляньте досвід компанії та з’ясуйте, чи є у неї невирішені скарги, судові рішення або застави. Перевірте їх Бюро кращого бізнесу
 • Отримайте все в письмовому вигляді. Будь-які суттєві зміни в дизайні системи, продуктивності, обладнанні або кошторисі повинні бути задокументовані в письмовій формі.

Уважно прочитайте всі документи перед підписанням. Ви повинні розуміти умови та положення, перш ніж підписувати. Це допоможе запобігти розбіжностям під час та після встановлення системи. TEP не рекомендує підписувати угоду або здійснювати платежі за орендовані системи, доки не буде встановлено лічильник загального споживання та не буде видано дозвіл на експлуатацію.

Питання до сонячних компаній:

 • Чи має компанія ліцензію, страховку та заставу? Чи можете ви надати докази??
 • Скільки інших фотоелектричних систем, подібних до моєї, ви встановили??
 • Чи можете ви надати кілька рекомендацій?
 • Скільки енергії буде виробляти моя система?
 • Якою буде економія моїх витрат за рахунок використання сонячної енергії та який орієнтовний період окупності??
 • Які переваги купівлі, а не лізингу?
 • Чи можна переглянути контракт і за яких обставин?
 • Чи можна передати договір новим власникам, якщо ми продаємо наш будинок??
 • Як довго прослужить обладнання до того, як його потрібно буде замінити?
 • Які гарантії на обладнання і чи можна придбати розширені гарантії??
 • Чи впливає вік і стан мого даху на моє рішення?

Вибір тарифного плану TOU

Клієнти сонячної енергетики можуть обрати будь-який з наших тарифних планів на основі часу використання (TOU). Ці плани можуть зменшити ваші рахунки за електроенергію, якщо ви уникаєте використання великої кількості енергії або експлуатації декількох великих приладів під час пікового попиту. Для найбільшої економії коштів навчіться переносити споживання енергії на непікові години, наприклад, на середину дня або пізній вечір. Клієнти на планах TOU повинні скоротити споживання енергії на 3-7%.m. влітку та з 6 до 9 години ранку.m. і 6-9 р.m. взимку.

Клієнти з фотоелектричними системами іноді припускаються помилки, фактично використовуючи більше енергії, і можуть побачити, що їхні рахунки за TEP збільшуються. Важливо залишатися максимально енергоефективним і продовжувати здійснювати всілякі модернізації навіть після встановлення фотоелектричної системи, щоб утримувати витрати на електроенергію на низькому рівні.

Розрахункові кредити

Навіть після встановлення фотоелектричної системи ви все одно будете підключені до мережі TEP і покладатиметеся на нас у забезпеченні безпечного та надійного живлення, коли сонце не світить і ваша система не виробляє електроенергію. Навіть якщо ви накопичили енергію з акумуляторної системи, вона може не задовольнити ваші потреби в енергії. Це означає, що ви все одно будете отримувати рахунок від TEP щомісяця, хоча він повинен бути меншим, якщо ви будете контролювати споживання енергії.

Всі клієнти TEP, включаючи тих, хто має сонячні системи, мають щомісячну плату за обслуговування, яка покриває наші витрати, пов’язані з експлуатацією та обслуговуванням нашої електромережі.

Кредити на надлишкову енергію

Після встановлення вашої фотоелектричної системи TEP замінить ваш існуючий лічильник на лічильник для виставлення рахунків та виробництва, щоб виміряти ваше використання енергії та кількість енергії, яку ваша система експортує в нашу мережу. Надлишок енергії та кредити відображатимуться як “KBH”. кіловат-години. у вашому щомісячному рахунку за “зеленим” тарифом.

Ставка викупу надлишкової, невикористаної енергії вказана в Експортній ставці порівняння ресурсів (RCP) Rider-14 від TEP. Нарахування платежів клієнтів базується на ставці RCP, що діяла на момент подачі заявки на приєднання. Цей тариф фіксується на 10 років.

Після початкового 10-річного періоду, кредит за рахунком базується на поточній експортній ціні і може змінюватися з року в рік. Ставка RCP для нових заявок, отриманих до 1 жовтня 2022 року. 1 жовтня 2022 року, коригується щороку.

Щомісяця, якщо залишок кредиту RCP клієнта перевищує рахунок TEP за електроенергію, кредит застосовується до рахунку за наступний місяць. У жовтні кожного року TEP виплачує клієнту будь-які залишки кредитів RCP, якщо залишок перевищує 10.

Клієнти зі старими тарифами для фотоелектричних систем, встановлених до 2018 року, повинні звернутися до Додаткового договору TEP. 4 “Чистий облік для певних часткових потреб” (NM-PRS).

Відключення електроенергії

Якщо відбувається відключення електроенергії, ваша фотоелектрична система повинна автоматично вимикатися з міркувань безпеки. Це запобігає поверненню надлишкової енергії, що генерується вашою системою, в наші мережі, поки наші бригади ремонтують обладнання, яке повинно бути знеструмлене, щоб запобігти небезпеці ураження електричним струмом.

Ваша система не буде генерувати енергію під час відключення електроенергії, якщо у вас немає фотоелектричної системи з акумуляторною батареєю. Після відновлення електропостачання ви можете відновити роботу вашої фотоелектричної системи, для чого може знадобитися ручне перезавантаження.

Технічне обслуговування Ремонти

Якщо ваша система потребує технічного обслуговування або ремонту, зверніться до вашої сонячної компанії. Якщо існуючий лічильник DG потрібно витягнути для ремонту, швидше за все, знадобиться дозвіл DG від вашого органу, що має юрисдикцію (AHJ). Якщо інвертор(и) або модулі замінюються, необхідно подати заявку до TEP.

Робота з TEP

Роль TEP полягає в тому, щоб допомагати інсталяторам та клієнтам на кожному етапі процесу подання заявки та отримання дозволу, а також гарантувати, що проєкти відповідають усім вимогам безпеки та електротехніки. На різних етапах процесу подання заявки клієнти та ваші інсталятори можуть працювати з чотирма різними відділами TEP: Енергетичні програми, Енергетичні послуги (інжиніринг), Проектні послуги та Вимірювання.

Клієнти та інсталятори можуть розраховувати на регулярні повідомлення від TEP, щоб допомогти тримати проекти в курсі. Клієнти можуть зробити свій внесок у просування проекту та запобігти затримкам, надавши TEP свою правильну адресу та адресу електронної пошти, своєчасно підписавши Угоду про взаємозв’язок та забезпечивши відсутність проблем з доступом. наприклад, домашніх тварин у дворі або замкнених воріт. до їхнього будинку.

Після завершення монтажу TEP розгляне Повідомлення про завершення, подане монтажником, і, якщо його буде схвалено, проект буде передано TEP Metering для заміни лічильника. Після того, як TEP видасть дозвіл на експлуатацію, інсталятор може подати живлення на фотоелектричну систему.

Кроки до встановлення сонячної системи для житлових будинків

 • Сонячна компанія заповнює та подає Заявку на приєднання та необхідні документи до ТЕП від імені свого клієнта.
 • TEP проводить адміністративну перевірку заявки та документів протягом 7 днів з моменту отримання, щоб переконатися, що вони відповідають вимогам програми.
 • Протягом 14 днів TEP проводить перевірку технічних специфікацій проекту та повідомляє замовника та інсталятора про те, чи схвалено проект, чи він потребує коригування. Для фотоелектричних систем потужністю понад 20 кВт змінного струму, TEP має 21 день для завершення оцінки взаємозв’язку.
 • Сонячна компанія забирає обладнання та матеріали, що постачаються TEP, для проекту від нашого визначеного постачальника.
 • Сонячна компанія встановлює обладнання, а потім повідомляє TEP про завершення установки, подаючи в електронному вигляді Повідомлення про завершення установки (NIC) разом із фотографіями проекту “як побудовано”. TEP може вимагати перевірки системи.
 • TEP розглядає NIC та координує з нашим відділом обліку встановлення лічильників для виставлення рахунків та лічильників виробництва сонячної енергії та завершення обміну лічильників доходу.
 • Після отримання Дозволу на експлуатацію від TEP, сонячна компанія може подавати енергію на фотоелектричну систему замовника.

Рольові обов’язки вашого інсталятора

Сонячні компанії відповідають за проектування фотоелектричної системи, пристосованої до будинку та енергетичних потреб клієнта, а також за розрахунок її розміру, конфігурації та виробництва енергії. Інсталятор повинен надати детальний кошторис витрат, вказати виробника та номери моделей вашого обладнання, а також графік реалізації проекту.

Інсталятор заповнить та подасть заявку на підключення та проектні креслення до TEP від вашого імені, отримає необхідні дозволи, складе графік перевірок та забезпечить необхідні погодження. Вони також повинні будуть зв’язатися з TEP, якщо в проект будуть внесені будь-які значні зміни. Монтажники повинні дотримуватися Вимог TEP щодо підключення до розподіленої генерації та наших Електричних вимог.

Якщо для встановлення необхідне відключення електроенергії, інсталятор повинен узгодити це з проектними службами TEP і повідомити замовника про цю зустріч.

Після завершення встановлення фотоелектричної системи, інсталятор повинен подати Повідомлення про завершення до TEP разом із фотографіями фотоелектричної системи “як побудовано”. Після того, як TEP встановить нові лічильники обліку та виробництва та видасть Дозвіл на експлуатацію, монтажник завершить інструктаж із замовником та подасть електроенергію в систему.

Зміни у вашій фотоелектричній системі після встановлення

Клієнти, які хочуть розширити свою систему, додавши інвертор або більше модулів, повинні подати заявку до TEP через свого інсталятора. Вони зберігатимуть свій початковий чистий показник обліку протягом 20-річного контакту, якщо доповнення до застарілої системи не вимагатиме модернізації розподілу комунальних послуг.

Клієнти з тарифом RCP можуть знайти більше інформації про розширення своєї системи та збереження початкового тарифу.

Залишити відповідь