Сонячний генератор потужністю 9000 Вт. Сонячний генератор потужністю 9000 Вт

Найкращі генератори для всього будинку в червні 2023 року

Саманта висвітлює всі теми, пов’язані з будинком, включаючи благоустрій та ремонт. Раніше вона редагувала контент про ремонт та дизайн будинку на The Spruce та HomeAdvisor. Вона також розміщувала відео про домашні поради та рішення, які можна зробити своїми руками, і запустила кілька оглядових рад з благоустрою будинку, укомплектованих ліцензованими професіоналами.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

Домашні генератори можуть допомогти вам повністю відключитися від мережі або підтримувати роботу ваших приладів під час тривалих відключень електроенергії або надзвичайних ситуацій, коли портативний або резервний генератор може вийти з ладу.

Щоб скористатися цими перевагами, дуже важливо вибрати правильний генератор для вашої унікальної ситуації та застосування. Ознайомтеся з нашим списком найкращих домашніх генераторів, щоб дізнатися, яка модель буде найкращою для вас, щоб підтримувати роботу вашого будинку навіть без підключення до електромережі.

Як ми обирали найкращі домашні генератори

Ми розробили наш список найкращих домашніх генераторів, спочатку визначивши конкурентів, які відповідають основним критеріям, а потім проаналізувавши 16 найдоступніших генераторів з цього списку та оцінивши їх за 34 різними параметрами. Далі ми скоротили наш список до п’яти найкращих генераторів для цілого будинку. Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження та захист від низького рівня масла. Всі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Чому ви можете довіряти Forbes Home: Команда Forbes Home прагне надавати вам незалежні, неупереджені рейтинги та інформацію. Ми використовуємо дані та поради експертів для формування всього нашого контенту. Крім того, наша консультативна рада, що складається з ліцензованих професіоналів, перевіряє факти та переглядає наш контент на предмет точності та актуальності.

 • 5 найкращих домашніх генераторів 2023 року
 • Генератор резервного живлення Generac Guardian з підтримкою Wi-Fi
 • Автоматичний резервний генератор Briggs Stratton потужністю 12 000 Вт з повітряним охолодженням
 • Чемпіонський 14-кіловатний домашній резервний генератор aXis з вимикачем для всього будинку на 200 ампер
 • Генератор резервного живлення Generac PowerPact 7,500 Вт
 • 3-фазний автоматичний резервний генератор Generac Guardian потужністю 20 кВт з підтримкою Wi-Fi
 • Резюме: 5 найкращих генераторів для цілого будинку
 • Що таке генератор для всього будинку?
 • Скільки коштує генератор для всього будинку?
 • Як визначити, який генератор для дому найкраще підходить для вас
 • Причини придбати генератор для всього будинку
 • Як встановити генератор для всього будинку
 • Методологія
 • Поширені запитання (FAQ)

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не подаємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, є лише демонстраційними, і ваші результати можуть відрізнятися.

Огляд найпопулярніших генераторів для домашнього встановлення

Якщо вам потрібна тимчасова електроенергія з медичних, опалювальних, охолоджувальних або електричних причин, електрики Angi можуть допомогти. Встановлення для таких брендів, як Generac, Kohler та Cummins.

найкращих генераторів для всього будинку 2023 року

Генератор резервного живлення Generac Guardian з підтримкою Wi-Fi

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Усі рейтинги визначаються виключно редакційною командою.

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Усі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Генератор резервного живлення Generac Guardian з підтримкою Wi-Fi

Генератори серії Guardian від компанії Generac. провідний бренд домашніх генераторів, що вкотре вигідно вирізняється серед конкурентів. Цей генератор Guardian з підтримкою Wi-Fi дозволяє контролювати його стан за допомогою телефону або комп’ютера з будь-якої точки світу за допомогою технології MobileLink компанії, забезпечуючи при цьому 10 000 Вт на рідкому пропані (LP) або 9 000 Вт на природному газі (NG).

Генератор має повітряне охолодження, автоматично вимикається при високих температурах і оснащений автоматичним перемикачем, щоб забезпечити ваш будинок електроенергією в ту хвилину, коли ви втратите живлення від мережі. Генератор Generac Guardian швидко та легко налаштовується професійними монтажниками, легко приєднується до існуючих труб LP або NG та постачається з п’ятирічною обмеженою гарантією та телефонною підтримкою клієнтів 24/7/365.

 • Вигідна ціна у порівнянні з аналогічними пристроями
 • Дуже тихий. лише 63 дБА
 • Автоматичний перемикач на 16 контурів
 • Автоматичне вимкнення при високій температурі

Генератор резервного живлення Generac Guardian з підтримкою Wi-Fi в середньому працює близько 3 879 годин.

Автоматичний резервний генератор Briggs Stratton потужністю 12 000 Вт з повітряним охолодженням

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Всі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Всі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Автоматичний резервний генератор Briggs Stratton потужністю 12 000 Вт з повітряним охолодженням

Генератор Briggs Stratton потужністю 12 000 Вт має чималу потужність, як для компактного пристрою, і поставляється за прийнятною ціною. Незважаючи на те, що це один із найменших генераторів у нашому списку найкращих, він забезпечує потужністю 12 000 Вт і є одним із найкращих генераторів за відгуками клієнтів.

Завдяки автоматичному регулятору напруги, ефективному генератору змінного струму та керуванню через додаток для смартфона через Wi-Fi, вам ніколи не доведеться турбуватися про пошкодження чутливої електроніки стрибками напруги або недостатню потужність ваших високовольтних приладів. Генератор також може працювати на низькій швидкості, щоб зменшити рівень шуму, заощадити паливо та посилити контроль.

 • Керування та моніторинг зі смартфона
 • Вузький розмір полегшує розміщення
 • Надійний двигун американського виробництва

12 000-ватний резервний генератор Briggs Stratton з автоматичним повітряним охолодженням працює в середньому близько 4299 годин.

Чемпіонський домашній резервний генератор aXis потужністю 14 кВт з вимикачем для всього будинку на 200 ампер

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Всі рейтинги визначаються виключно редакційною командою.

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний пуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Всі рейтинги визначені виключно редакцією.

Домашній резервний генератор Champion 14 кВт aXis з вимикачем для всього будинку на 200 ампер

Хоча генератор Champion 14 кВт aXis є одним з найдорожчих генераторів для цілого будинку в нашому списку, він має відмінні характеристики, які допомагають йому виділитися серед конкурентів. Завдяки найкращій у своєму класі потужності 14 000 Вт, Champion aXis не має собі рівних у цьому списку за кількістю енергії, яку вона здатна видати у ваш дім. Цей генератор також є найтихішим з нашої п’ятірки з рівнем шуму, виміряним лише на рівні 62 дБА.

Champion aXis призначений для автоматичного запуску при зникненні електроенергії у вашому домі, рівномірного управління електричним навантаженням і роботи при мінусових температурах або в екстремальну спеку. Хоча цей генератор не має системи дистанційного моніторингу, він має 10-річну обмежену гарантію, що більш ніж удвічі перевищує гарантію будь-якого іншого бренду в цьому списку.

 • Найтихіший з нашого списку з рівнем шуму 62 дБА
 • Найкраща гарантія з 10-річною обмеженою та безкоштовною довічною технічною підтримкою
 • Самостійно виконує регулярні діагностичні тести
 • Деякі клієнти повідомляли про проблеми з технічною підтримкою
 • Не включає систему дистанційного моніторингу

Домашній резервний генератор Champion aXis потужністю 14 кВт з вимикачем для всього будинку на 200 ампер в середньому працює близько 4 799 годин.

Генератор резервного живлення Generac PowerPact 7,500 Вт

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження та захист від низького рівня масла. Усі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Усі рейтинги визначаються виключно редакційною командою.

Генератор резервного живлення Generac PowerPact 7500 Вт

Якщо у вас невеликий будинок або вам потрібна менша потужність, резервний генератор Generac PowerPact 7,500 Вт. чудовий варіант. PowerPact має більшість тих самих функцій, що й більші моделі Generac, але при цьому займає найменшу площу серед тих, які ми оцінювали.

Ви отримуєте те, за що платите: цей PowerPact має лише трирічну обмежену гарантію і є одним з найгучніших варіантів, що вимірюється на рівні 69 дБа. PowerPact оснащений легким автоматичним перемикачем, розрахованим на використання в приміщенні, і може живити до восьми контурів вашого будинку.

 • Найдоступніший генератор, який ми розглянули
 • Невелика площа для легкого встановлення
 • Три з чотирьох сторін знімні для ефективного обслуговування
 • Дуже гучний при 69 дБА
 • Обмежена трирічна гарантія
 • Живить лише вісім ланцюгів

Генератор резервного живлення Generac PowerPact потужністю 7500 Вт в середньому працює близько 2049 годин.

Генератор Generac Guardian 3-фазний автоматичний резервний генератор потужністю 20 кВт з підтримкою Wi-Fi

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Усі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Наші рейтинги враховують такі фактори, як ціна, гарантія, рівень шуму, дистанційний моніторинг, автоматичний перемикач, управління навантаженням, електричний запуск, відключення при високій температурі, контроль тепла, захист від перевантаження і захист від низького рівня масла. Усі рейтинги визначаються виключно редакцією.

Генератор Generac Guardian 3-Phase 20kW з автоматичним переведенням в режим очікування та підтримкою Wi-Fi

Генератор Generac Guardian 3-Phase 20 кВт. один з найбільших і найпотужніших трифазних генераторів з повітряним охолодженням на ринку. Якщо ваш будинок або малий бізнес потребує надійного 3-фазного джерела резервного живлення, зверніть увагу на Generac Guardian. Цей генератор має всі функції, які ви полюбили в генераторах Generac: просте встановлення, керування та моніторинг через Wi-Fi, а також міцну, всепогодну конструкцію, яка створена для тривалої роботи. З рівнем шуму 67 дБа, цей пристрій має вражаюче низький рівень шуму для рівня вихідної потужності. Єдине, чого не вистачає в цій комплектації. це автоматичний перемикач, який продається окремо.

Генератор Generac Guardian 3-фазний автоматичний резервний генератор потужністю 20 кВт з підтримкою Wi-Fi працює в середньому близько 5599 годин.

Резюме: 5 найкращих генераторів для всього будинку

Резервний генератор Generac Guardian з підтримкою Wi-Fi 4.5 Чудово Дуже добре Чудово 3,879 Купити зараз На Lowe’s
Автоматичний резервний генератор Briggs Stratton потужністю 12 000 Вт з повітряним охолодженням 4.4 Чудово Дуже добре Добре 4,299 Купити зараз На Home Depot
Домашній резервний генератор Champion 14 кВт aXis з вимикачем для всього будинку на 200 ампер 4.4 Хороший Чудово Чудово 4,799 Купити зараз На Amazon
Резервний генератор Generac PowerPact 7,500 Вт 4.3 Відмінно Добре Добре 2,049 Купити зараз На Amazon
Generac Guardian 3-фазний автоматичний резервний генератор потужністю 20 кВт з підтримкою Wi-Fi 4.3 Добре Дуже добре Дуже добре 5,599 Купити зараз На Home Depot

ПРИМІТКА: Інформація про ціни була точною на момент публікації і може бути змінена.

Що таке генератор для цілого будинку?

Домашній генератор. це найпотужніший тип домашнього генератора з усіх доступних. Він підключається до електричного щитка і вмикається автоматично, коли ви втрачаєте електроенергію, тому весь ваш будинок залишається в мережі, якщо у вас є відповідний розмір. На відміну від резервного або портативного генератора, домашній генератор буде живити набагато більше приладів доти, доки ви зможете забезпечити його паливом.

Скільки коштує генератор для будинку?

Вам слід очікувати, що ви заплатите від 1 500 до 7 500 за генератор для цілого будинку, включаючи установку. Середня вартість становить близько 4 500. Точна ціна буде залежати від того, які функції ви шукаєте, а також від вартості робіт по установці у вашому регіоні.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від найкращих установників генераторів

Безкоштовний розрахунок без зобов’язань

Як визначити, який генератор для всього будинку найкраще підходить для вас

При виборі генератора для всього будинку враховуйте чотири основні елементи: вимоги до потужності, системи охолодження, типи палива та рівень шуму.

Вимоги до потужності

Щоб визначити, яка потужність генератора вам потрібна, ви можете скористатися онлайн-калькулятором потужності, інформацією про потужність ваших приладів або рахунком за електроенергію. Ми рекомендуємо помножити загальну потужність ваших приладів на 1.5, щоб забезпечити собі безпечну похибку. Малий та середній будинок в США.S. зазвичай використовує мінімум від 5 000 до 7 000 Вт, тому слід очікувати, що більшість генераторів матимуть потужність від 8 500 до 10 000 Вт.

Механізми охолодження

Коли ви визначили, який рівень потужності вам потрібен від генератора для всього будинку, вам слід подумати, чи хочете ви систему з повітряним або рідинним охолодженням. Генератори з повітряним охолодженням або пасивно використовують навколишнє повітря для охолодження двигуна, або покладаються на вентилятор для підтримки температури.

Генератори з рідинним охолодженням прокачують охолоджуючу рідину через блок двигуна. Ця охолоджуюча рідина поглинає тепло від двигуна, потім циклічно надходить до радіатора, де охолоджується, а потім повертається назад до двигуна для підтримання відповідної температури.

Генератори з повітряним охолодженням, як правило, менш ефективні і мають менший термін придатності, якщо використовуються для цілого будинку. Вони часто перегріваються, а потім автоматично вимикаються. Генератори з рідинним охолодженням, як правило, працюють найкраще, особливо якщо ви живете в місцевості, де температура часто досягає понад 100 градусів, оскільки вони набагато рідше перегріваються.

Типи палива

Загальнобудинкові генератори використовують або рідкий пропан з резервуара, або природний газ з газопроводу (або спеціального резервуара). Пропан дешевший і менше забруднює навколишнє середовище, але використання природного газу означає, що вам не доведеться заправляти бак (хоча це не варіант, якщо ви хочете працювати поза мережею).

Переконайтеся, що ви придбали правильний тип генератора для палива, яке ви хочете використовувати, або перевірте, чи можна його легко переобладнати з одного джерела палива на інше (більшість з них можуть).

Рівень шуму

Генератори для всього будинку можуть працювати досить голосно (від 65 децибел на низькому рівні до 69 на високому), тому важливо враховувати цей діапазон при покупці та розміщенні генератора.

Причини придбати генератор для всього будинку

Відмінний варіант резервного живлення

Загальнобудинковий генератор може забезпечити резервне живлення для всього будинку, в тому числі для таких важливих приладів, як кондиціонер, дренажний насос і холодильник. Оцінивши та встановивши обладнання, ви повинні мати можливість працювати на повну потужність, незалежно від того, чи збираєтесь ви постійно відключатися від електромережі, чи вимушені тимчасово відключатися через надзвичайну ситуацію.

Спроба визначити розмір генератора, який вам потрібен? Якщо, наприклад, ви хочете живити віконний кондиціонер, занурювальний водонагрівач і мікрохвильову піч, вам знадобиться генератор потужністю 10 000 Вт, щоб бути впевненим у безпеці.

Холодильник 300. 800
Віконний кондиціонер (6,000 BTU) 600
Центральний кондиціонер (12 000 BTU) 900
Центральний кондиціонер (24 000 BTU) 2,500. 2,800
Водонагрівач (без бака) 2,500. 28 000 пікова потужність
Водонагрівач (занурювальний) 4,500
Електрична плита 1,200. 3 000 за конфорку
Індукційна варильна поверхня 1,000. 3,000
Тепловий насос 2,000. 2 600 за 2.5-тонна установка
Осушувач повітря 50
Мікрохвильова піч 1,000
Лампочка 2. 18 для світлодіодів

Збільшена потужність

Генератори для цілого будинку здатні вирішити цю проблему, оскільки вони мають більшу потужність. від 22 до 48 кіловат. ніж портативні генератори, і можуть працювати значно довше без технічного обслуговування.

Постійна установка

Переносні генератори не є стаціонарними установками, як загальнобудинкові. Це означає, що на випадок відключення електроенергії або інших надзвичайних ситуацій вам потрібно мати під рукою паливо, яке часто може бути в дефіциті. Це не стосується генераторів для цілого будинку, які можуть використовувати паливо з набагато більшого, заздалегідь заповненого бака

Як встановити генератор для всього будинку

Встановлення домашнього генератора. це не те, що ви, швидше за все, захочете зробити своїми руками. Він включає в себе електричну проводку та роботу з паливом. все це є основним ризиком пожежі або вибуху. Існують відповідні місцеві правила, про які повинен знати кожен, хто встановлює систему. Ми настійно рекомендуємо найняти професіонала.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Дослідіть найпопулярніші генератори для домашньої установки

Якщо вам потрібна тимчасова електроенергія для медичних цілей, опалення, охолодження або електропостачання, електрики Angi можуть допомогти. Встановлення виконано для таких брендів, як Generac, Kohler та Cummins.

Методологія

Щоб визначити найкращий рейтинг домашніх генераторів, редакція журналу Forbes Home Improvement проаналізувала 16 основних домашніх генераторів, при цьому зірковий рейтинг кожного генератора визначався шляхом оцінки різних показників, зокрема:

Ціна (25%)

Ціна склала один з найбільших відсотків у рейтингу найкращих генераторів для цілого будинку з тієї простої причини, що ціна може вплинути на рішення домовласника. Прейскурантна ціна для кожного генератора була оцінена з різних платформ, включаючи Amazon, Home Depot, Lowe’s та інші.

Гарантія (25%)

Гарантія кожного генератора була перерахована та проаналізована. Чим більше років гарантії на генератор, тим більше балів він отримував.

Рівень шуму (10%)

Для комфорту домовласників, 10% від загального рейтингу було приділено рівню шуму (дБА). Рівень шуму кожного генератора був оцінений і на основі цього був виставлений бал на основі гучності (або тиші) його середнього рівня.

Дистанційний моніторинг (5%)

Дистанційний моніторинг може бути необхідним для деяких домовласників, які часто евакуюють свої будинки через стихійні лиха, або для тих, хто перебуває у відпустці, саме тому 5% рейтингу складають опції дистанційного моніторингу для кожного генератора.

Автоматичний перемикач (5%)

Було проаналізовано, чи має генератор автоматичний перемикач, а також будь-які включені схеми, які були проаналізовані та включені в загальний рейтинг.

Управління навантаженням (5%)

Кожен генератор оцінювався на основі того, чи пропонує він опцію управління навантаженням, яка є популярним доповненням для багатьох дослідників генераторів.

Електричний запуск (5%)

В залежності від того, чи пропонував кожен генератор функцію електричного запуску, генератор отримував або втрачав бали, що становило 5% від загального рейтингу.

Відключення при високій температурі (5%)

Ті, хто живе в теплих регіонах або просто турбується про перегрів генератора, можуть оцінити цю категорію в 5% від загального рейтингу. Кожен генератор оцінювався на основі того, чи пропонує він опцію відключення при високій температурі чи ні.

Контроль нагріву (5%)

Контроль тепла, як і відключення при високій температурі, може допомогти зменшити будь-які пошкодження генератора, саме тому команда включила його в категорію, яка становить 5% від загального рейтингу.

Захист від перевантаження (5%)

Відповідаючи “так” чи “ні” на питання, чи має генератор захист від перевантаження, кожен продукт отримував або втрачав бали, що становить 5% від загального рейтингу.

Захист від низького рівня масла (5%)

Ще один потенційно корисний показник для деяких домовласників. варіанти з низьким рівнем захисту оливи становлять 5% від загального рейтингу найкращих генераторів для цілого будинку.

Поширені запитання (FAQ)

Який розмір генератора потрібен для забезпечення цілого будинку?

Більшість U.S. для покриття мінімальних потреб домогосподарствам потрібно щонайменше від 5 000 до 7 500 Вт, тому ви побачите, що резервні генератори пропонують від 9 до 20 кіловат. Генератори для цілого будинку зазвичай починаються з 22 000 Вт і можуть працювати майже до 50 000.

Примітка: кіловат дорівнює 1000 Вт.

Який найкращий генератор для будинку?

Найкращий генератор для дому. це той, який найкраще відповідає потребам вашого будинку та електроприладів, які вам потрібні для його роботи. Ми склали список з п’яти генераторів, які, на нашу думку, найкраще підійдуть для ваших потреб, але вибрали Generac Guardian 10 000 Вт, оскільки він добре працює і працює відносно тихо, а також має хорошу гарантію, позитивні відгуки та розумну ціну.

Скільки коштує домашній генератор?

Вам слід очікувати, що ви заплатите щонайменше 1,500 і щонайбільше 7,500, залежно від типу генератора, який вам потрібен, і вартості робочої сили у вашому регіоні. Середній показник у США.S. становить близько 4,500.

Наскільки надійні домашні генератори?

Надійність домашніх генераторів становить приблизно 99%. Вони створені з урахуванням довговічності, але постійна робота будь-якого типу двигуна призведе до зносу акумуляторів, ременів, шлангів і рідин. Чим краще ви обслуговуєте свій генератор, тим надійнішим він буде.

Як встановити генераторний перемикач для всього будинку?

Встановлення домашнього генератора або його перемикача. це робота, яку найкраще виконувати досвідченим професіоналом, щоб забезпечити відповідність місцевим нормам безпеки.

Хто виробляє найнадійніший резервний генератор?

Моделі Generac, Champion та Briggs Stranton, перелічені в нашому списку найкращих генераторів для цілого будинку, здаються надійними, з функціями керування навантаженням, відключення при високій температурі, контролю тепла, захисту від перевантаження та захисту від низького рівня масла, які забезпечать їх безперебійну роботу навіть в умовах, що не є оптимальними.

Який розмір генератора мені потрібен для будинку площею 2 500 квадратних футів??

Середній будинок площею 2500 квадратних футів в США.S. споживає близько 6 900 Вт. Однак це лише середній показник, тому вам слід перевірити, що вимагають ваші конкретні прилади. Ви завжди повинні знайти модель, яка може обробляти більше, ніж ви думаєте, що вам знадобиться, про всяк випадок.

Хто виробляє найтихіший генератор для дому?

Домашній генератор Honeywell потужністю 10 кВт має найтихіший двигун серед генераторів для всього будинку, які ми оцінювали, з відносно низьким рівнем шуму 57 децибел.

Чи підлягає оподаткуванню генератор для цілого будинку?

Це буде залежати від того, де саме ви живете, а також від наявних у вас податкових відрахувань і знижок. Перевірте місцеве законодавство або зверніться до сертифікованого бухгалтера, щоб дізнатися більше.

Як правильно визначити розмір генератора для мого будинку?

Ви можете вручну додати потужність кожного з ваших основних приладів або перевірити рахунок за комунальні послуги, щоб бути абсолютно впевненим. Ви також можете скористатися онлайн-інструментами, щоб отримати краще уявлення про те, що вам знадобиться.

Інформація, надана на сайті Forbes Home, призначена лише для освітніх цілей. Продукти та послуги, які ми розглядаємо, можуть не відповідати вашим індивідуальним обставинам.

Forbes Home дотримується суворих стандартів редакційної доброчесності. Наскільки нам відомо, весь вміст є точним на дату публікації, хоча пропозиції, що містяться в ньому, можуть бути більш недоступними. Висловлені думки належать виключно автору і не були надані, схвалені або іншим чином схвалені нашими партнерами.

Чонсі виріс на фермі в сільській місцевості на півночі Каліфорнії. У 18 років він втік і побачив світ з рюкзаком і кредитною карткою, відкривши для себе, що справжня цінність будь-якої точки або милі. це досвід, який вона полегшує. Він почувається як вдома на тракторі, але зрозумів, що можливості є там, де він їх знаходить, і дискомфорт цікавіший, ніж самовдоволення.

Лексі. заступник редактора, який відповідає за написання та редагування статей на різноманітні теми, пов’язані з домом. Вона має понад п’ять років досвіду роботи в сфері облаштування житла і використовувала свої знання під час роботи в таких компаніях, як HomeAdvisor та Angi (раніше Angie’s List).

Саманта. редакторка, яка висвітлює всі теми, пов’язані з домом, включаючи облаштування та ремонт. Вона редагувала матеріали про домашній ремонт та дизайн на таких веб-сайтах, як The Spruce та HomeAdvisor. Вона також розмістила відеоролики з порадами та рішеннями для домашнього ремонту та запустила кілька оглядових рад з домашнього ремонту, укомплектованих ліцензованими професіоналами.

Генератори

Генератори

Знайдіть різноманітні двигуни для портативних генераторів у Harbor Freight. Harbor Freight пропонує надійні та безшумні бензинові традиційні та інверторні генератори за неперевершеною ціною. У нас є все: від супертихих інверторних генераторів потужністю 1400 Вт, які ідеально підходять для вечірок, до портативних генераторів потужністю 9000 Вт, які ідеально підходять для резервного живлення будинку та робочих майданчиків. Існує генератор для будь-яких потреб та бюджету.

Типи генераторів

Тип генератора, який вам потрібен, залежить від ваших індивідуальних потреб. Скористайтеся нашим пошуковиком генераторів, щоб знайти генератор, який відповідає вашим конкретним потребам. Кожен генератор має елементи керування, які допоможуть вам залежно від ваших потреб, будь то резервний генератор для кухонних приладів або генератор для кемпінгу. Завдяки встановленому перемикачу генератора, генератори можна легко налаштувати так, щоб вони визначали, коли сталося відключення, і автоматично завантажувалися та живили вашу домашню електроніку, спричиняючи мінімальні перебої в електропостачанні.

Ось кілька генераторів на вибір:

Ви також знайдете багато генераторів, придатних для багатьох застосувань. Всі генератори та двигуни Harbor Freight Tools мають виняткову цінність, високу якість та доступні ціни.

Генератори-хижаки

Генератори Predator мають багато особливостей, таких як:

 • Удосконалена технологія електричного запуску
 • Надзвичайно тиха технологія
 • Інверторна технологія чистої синусоїди для чутливої електроніки.
 • До 18 годин роботи (на одній заправці)
 • Інтегрована 4-колісна система та складна ручка.

Генератори Predator від Harbor Freight також мають нову функцію безпеки під назвою CO Secure, яка автоматично вимикає генератор при виявленні шкідливого рівня чадного газу.

Скільки сонячної енергії може генерувати мій дах?

сонячний, генератор, потужністю, 9000

Завдяки сонячним панелям ваш дах може генерувати власну енергію і дарувати вам енергетичну свободу. Ваш дах також пропонує душевний спокій при сьогоднішніх екстремальних кліматичних умовах та застарілій електромережі. Тож дізнайтеся, скільки енергії може генерувати ваш дах, коли ви перейдете на сонячну енергію.

Загальне рівняння сонячної енергії

Існують різні рівняння для розрахунку кількості сонячних панелей та кількості енергії, необхідної для домогосподарства. Ось загальний приклад:

Середні енергетичні потреби домогосподарства U.S. домогосподарство. це 6.62-кіловатна сонячна система відповідає 9 000 кВт/год середнього споживання енергії домогосподарством U.S. домогосподарств щороку. А типова сонячна панель виробляє 320 Вт електроенергії в ідеальних сонячних умовах. Ось скільки сонячних панелей це дорівнює. 3

Розділити 6.62 кВт (розмір системи) від.320 кВт (потужність на одну панель) = 20.69. округлено це 21 панель. Якщо ваш будинок далекий від середнього, ось як ви можете розрахувати власну приблизну оцінку. 3

сонячний, генератор, потужністю, 9000

Дізнайтеся, чи маєте ви право на 26% федеральну податкову знижку

Дуже дякую! Ми зателефонуємо вам найближчим часом.

Вибачте, ми поки що не приймаємо нових клієнтів у вашому регіоні

Будьте в курсі подій з Sunrun

Змінні сонячної енергії

Багато факторів впливають на розрахунок найкращого розміру сонячної системи. Деякі з цих змінних включають енергоспоживання вашого будинку, площу даху, потужність сонячних панелей та кількість сонця, яку отримають сонячні панелі.

Наприклад, у штаті Мен, де сонячне світло часто мінімальне, домовласники віддають перевагу більш потужним панелям, які генерують більше електроенергії в порівнянні з панелями, які зазвичай обирають для будинків у сонячній Каліфорнії. Для всіх будинків високоефективні панелі генерують більшу потужність, що означає меншу кількість панелей на даху.

Розробити індивідуальне рішення

Кожна сонячна система Sunrun розробляється на замовлення і будується відповідно до ваших енергетичних потреб з використанням власної програмної платформи для проектування сонячних систем. Універсального рішення, яке підходить для всіх, безумовно, не існує. Вони можуть бути настільки малими або великими, наскільки ви хочете або потребуєте. Sunrun не встановлює шаблонних систем. Наша запатентована технологія під назвою BrightPath дозволяє нам розробити систему та план використання сонячної енергії спеціально для вашого будинку.

Великі фотоелектричні системи виробляють найбільше електроенергії та зменшують ваш вуглецевий слід більше, ніж менші системи. Проте, навіть якщо ви не обмежені в коштах, розмір вашого даху на південній стороні може обмежити розмір вашої системи. У такому випадку, щоб досягти своїх енергетичних цілей, максимізуйте продуктивність вашої сонячної установки, розглядаючи менші, високоефективні панелі.

Вибір сонячної електростанції. Потужність або ефективність?

Широкий вибір моделей сонячних панелей, доступних для домашнього використання, не є рівноцінним. І не всі вони генерують однакову кількість енергії.

Сонячні панелі оцінюються на основі ват, які вони генерують. Чим вища номінальна потужність, тим більшу кількість енергії вироблятиме ваша сонячна установка. Більшість побутових сонячних панелей мають вихідну потужність від 250 до 400 Вт, залежно від розміру панелі і того, наскільки добре вони перетворюють сонячне світло в енергію. Хоча більш високі показники потужності вважаються кращими, вихідна потужність не є єдиним фактором для оцінки продуктивності сонячної панелі.

Наприклад, дві сонячні панелі можуть мати ефективність 15%, але при цьому вихідна потужність однієї з них становить 250 Вт, а іншої. 300 Вт. 4 Більша вихідна потужність може бути просто обумовлена більшим фізичним розміром 300-ватної панелі, а не її високою ефективністю або більш досконалою технологією. Таким чином, ефективність панелі є кращим показником продуктивності сонячної панелі, ніж просто вихідна потужність для задоволення ваших потреб в енергії.

Розмір проти. Кількість

На практиці ви можете використовувати будь-яку з цих панелей в сонячній системі для створення системи загальною номінальною потужністю 5 кВт. Різниця в тому, що в ньому буде або 20 панелей по 250 Вт, або 16 панелей по 300 Вт. 4 З будь-якою потужністю панелі, системи будуть генерувати однакову кількість енергії, якщо встановлені в одному і тому ж місці.

Скільки енергії може генерувати сонячна панель?

Потужність сонячної панелі відображає її потенційне виробництво електроенергії в ідеальних умовах. У таблиці нижче наведені мінімальні, максимальні та середні значення вихідної потужності сонячних панелей від декількох провідних виробників. Кожна компанія має широкий асортимент, оскільки виробляє кілька моделей сонячних панелей. Потужність панелі важлива, але це лише один з факторів, який входить у ваше рівняння.

Максимізація виробництва електроенергії від сонця

Електроенергія, що виробляється системою сонячних панелей, визначається її номінальною потужністю. Проте, вона залежить і від інших факторів, щоб найкращим чином відповідати вашим потребам у енергії. До них відносяться: ефективність панелі, температурна чутливість, затінення та кут нахилу вашого даху. Кут нахилу даху має менший вплив на продуктивність панелей, ніж напрямок, в якому вони звернені до сонця. Максимальна продуктивність досягається, коли сонячні панелі повернуті на південь під кутом нахилу від 30° до 45°. 5

Крім того, доступне сонячне світло залежить від місця розташування. Це коротке рівняння показує, як сонячне світло і характеристики сонячної панелі перетворюються в кількість виробленої енергії.

Припустимо, в гарний день ви в середньому перебуваєте під прямими сонячними променями 5 годин. Помножте 5 годин сонячного світла на 290 Вт від сонячної панелі = 1450 Вт або приблизно 1.5 кіловат-годин на день. Це приблизно 500-550 кіловат-годин енергії на рік від кожної панелі на вашому даху. 4 Як це співвідноситься з вашим річним споживанням енергії?

Вартість проти. Цінність

Високоефективні сонячні панелі, як правило, коштують дорожче, ніж їх менш ефективні аналоги. Проте, варто оцінити, чи виправдана різниця в початкових витратах цінністю генерації більшої кількості електроенергії протягом життєвого циклу вашої сонячної системи. Крім того, ви можете встановити меншу систему, але все одно отримувати певну кількість електроенергії з мережі. На це рішення частково вплине те, чи додасте ви накопичувач сонячних батарей.

Чому важлива потужність сонячних панелей

Ціна домашньої сонячної системи, як правило, базується на загальній вихідній потужності сонячних панелей установки. Ціни на сонячному ринку зазвичай вимірюються в доларах за ват. Таким чином, загальна потужність ваших сонячних панелей відіграє значну роль у загальній вартості вашої системи.

Акумуляторна батарея збільшує енергетичну свободу

Використовуйте та зберігайте багату енергію сонця. По всій Америці домовласники встановлюють системи зберігання енергії разом із сонячними панелями.

Нещодавнє дослідження прогнозує, що до 2023 року 90% домашніх сонячних систем будуть включати акумуляторні батареї. 6 Акумуляторна батарея Brightbox від Sunrun дає вам свободу вибору доступної, надійної енергії без завищених тарифів або обмежень у використанні. 8

Як сонячна батарея додає вартості

Збільште цінність ваших сонячних панелей, зберігаючи енергію, яку вони генерують. Сонячні панелі з акумуляторними батареями максимізують кількість електроенергії, яку ваша установка зберігає для використання. Додавши накопичувач сонячних батарей, ви можете ще більше контролювати свої енергетичні потреби.

Надлишок електроенергії, виробленої вашими панелями, зберігається в акумуляторі до тих пір, поки вона вам не знадобиться. Під час відключення електроенергії, коли сонце сідає, або якщо ви використовуєте додаткову потужність, електроенергія споживається з акумулятора. Це просте, елегантне рішення з багатьма перевагами.

Максимізація компенсації

За допомогою домашньої акумуляторної системи ви можете збирати майже кожен промінь сонця на даху вашого будинку. Система Brightbox від Sunrun інтелектуально та дистанційно оптимізує використання електроенергії, що зберігається в акумуляторі. Якщо у вас є тарифи за часом використання, коли діють пікові тарифи на електроенергію, система зберігання автоматично вивільняє накопичену енергію, щоб зменшити ваші витрати на електроенергію.

Акумуляторна батарея Brightbox дозволяє генерувати, зберігати та керувати доступною сонячною енергією на ваших умовах. Акумулятор також максимізує компенсацію електроенергії з електромережі та гарантує, що ви купуєте мінімальну кількість енергії від електричної компанії, коли ціни на неї найвищі.

Зберігайте душевний спокій

Дахові сонячні панелі з акумуляторними батареями генерують електроенергію та забезпечують рішення для резервного живлення. Під час відключення електроенергії Brightbox підтримує живлення пріоритетних ланцюгів. Наша система зберігання енергії дозволяє працювати чотирьом автоматичним вимикачам на 15-20 ампер, 120 В протягом приблизно 8-12 годин. цього достатньо, щоб підтримувати роботу найнеобхідніших приладів до сходу сонця.

Сонячна енергія не може змінити погоду. Але наявність електроенергії під час відключення дає вам душевний спокій і цінність, що не вимірюється грошима.

Державні стратегії підтримують сонячну енергетику

Перехід на сонячну енергію. це мудре рішення. Четверта національна оцінка клімату попереджає, що наша застаріла електромережа не була побудована таким чином, щоб протистояти сучасним екстремальним погодним умовам. 7 громад зазнають серйозних наслідків.

Ви можете забезпечити надійне енергетичне майбутнє для свого будинку за допомогою сонячної енергії. Чисті, стійкі рішення роблять життя кращим. Дахові сонячні панелі та домашні акумулятори створюють безпечнішу, сучаснішу та стійкішу електромережу.

Багато штатів пропонують сонячні знижки та податкові кредити для домашніх сонячних систем. на додаток до федерального інвестиційного податкового кредиту на сонячну енергію. 10 Дізнайтеся, чому сонячні електростанції на дахах є частиною планів Каліфорнії щодо пом’якшення наслідків лісових пожеж і як переваги політики та стратегій чистої енергії допомагають будувати стійку планету. 11

Окрім податкових пільг, багато штатів приймають сонячні ініціативи. Каліфорнія прийняла перспективну політику для створення більш локальної, ефективної електромережі, що не залежить від електростанцій на викопному паливі. В результаті сотні тисяч жителів встановили сонячні панелі та додали сонячні накопичувачі.

Крім того, Невада знаходиться на шляху до швидкого розширення сонячних установок, створення тисяч нових робочих місць, а також зменшення забруднення та зниження рахунків за електроенергію по всьому штату.

Домашній сервіс зберігання акумуляторів Brightbox

Давайте змінимо спосіб, яким ми живимо наше життя. Сонячні панелі Sunrun та акумуляторні батареї Brightbox можуть допомогти привести Америку до більш чистого та світлого майбутнього. Ми працювали над цією енергетичною революцією більше десяти років. Дізнайтеся, чи підходите ви для встановлення сонячних панелей та акумуляторних батарей вже сьогодні. Візьміть під контроль свої витрати на енергію та поверніть собі свободу від рахунків за електроенергію.

Час переходити на сонячну енергію настав

Sunrun забезпечить вам оптимальну кількість і тип сонячних панелей для оптимізації виробництва сонячної енергії на даху вашого будинку. Ви можете бути спокійні, використовуючи індивідуальне сонячне рішення від Sunrun. Наші системи розроблені з урахуванням структури вашого будинку, способу життя, енергетичних та фінансових цілей.

Ми маємо ресурси та досвід, щоб максимізувати продуктивність ваших сонячних систем. Ми супроводжуватимемо вас на кожному етапі від укладання договору до встановлення та обслуговування. І ми будемо підтримувати і направляти вас протягом багатьох років.

Повний сонячний/вітряний генератор преміум-класу Trailblazer, з можливістю розширення до 3 000 Вт і до 6 000 Вт-год

сонячний, генератор, потужністю, 9000

Завдяки концепції “підключи і працюй”, сонячні генератори Cutting Edge Power є ідеальним помічником для автономного живлення вдома, кемпінгу, вечірок, заходів, будівельних майданчиків, дорожніх поїздок, сухопутних перевезень і т.д.

Що робить Trailblazer таким особливим?

 • Підключи і працюй своїми руками: Готовий до наступного походу, подорожі або наступного відключення електроенергії. Легко підключити сонячні та вітрові входи
 • Безліч виходів: попередньо встановлені 3-контактні розетки та порти USB-C, навіть якщо інвертор не вибрано. Вихідна потужність інвертора до 3 000 Вт безперервно (6 000 Вт імпульсно)
 • Всі компоненти вмонтовані всередину: Це означає, що вам не потрібно турбуватися про безпеку допитливих дітей або домашніх тварин, а чутлива електроніка захищена від ударів
 • На відміну від деяких сонячних генераторів, які нічого не варті, якщо один з компонентів виходить з ладу, подальше технічне обслуговування легко здійснити за допомогою простих ручних інструментів і готових деталей. Контролер сонячного заряду, інвертор та встановлені на заводі батареї можна замінити окремо

сонячний, генератор, потужністю, 9000

Інвертор і контролер заряду Trailblazer встановлені всередині, що означає відсутність відкритих проводів і захист чутливих компонентів від більшості пилу та води. Це робить його чудовим для перевезення в кузові вантажівки, прокладання невеликих пішохідних стежок та будь-яких інших портативних або стаціонарних застосувань.

Можливість використання власної батареї або нашої батареї робить цей сонячний генератор одним з найкращих і найдешевших варіантів на ринку. Сонячні генератори Cutting Edge Power повністю модульні, з можливістю підключення додаткових батарей в майбутньому.

На відміну від деяких сонячних генераторів, які нічого не варті, якщо один з компонентів виходить з ладу, подальше технічне обслуговування є простим завдяки простим ручним інструментам та готовим деталям. Розроблено в Америці та професійно змонтовано в Х’юстоні, штат Техас, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте найефективніший сонячний генератор з усіх доступних.

Завдяки нашому новому високоефективному контролеру сонячного заряду, ці сонячні генератори можна використовувати практично з будь-якою 12-вольтовою батареєю на землі. Встановлення власних акумуляторів надзвичайно просте: просто підключіть дроти з кільцевими клемами 5/16″, що входять до комплекту, до полюсів вашого акумулятора.

сонячний, генератор, потужністю, 9000

Додаткові функції (версія Wind Solar):

 • Просте підключення вітрогенератора з 3-фазним входом вітрогенератора змінного струму за допомогою швидких багаторазових роз’ємів.
 • Вбудоване гальмо вітрової турбіни для зупинки / уповільнення лопатей при піднятті або опусканні турбіни
 • 3-фазний випрямляч змінного струму на 12 В постійного струму для зарядки акумулятора на 12 В
 • Високопродуктивні вентилятори з регулюванням температури для автономної роботи вітрогенератора потужністю до 400 Вт. Потрібно більше вхідного вітру? Ознайомтеся з нашим сонячним генератором Trailblazer II або Rebel.

Технічні характеристики

Технологія контролера сонячного заряду (з можливістю модернізації):

Максимальна вхідна напруга розімкнутого контуру сонячної панелі (номінальна напруга VOC на етикетці сонячної панелі):

Максимальна робоча напруга на вході сонячної панелі (номінал VMP на етикетці сонячної панелі):

Максимальна вхідна потужність сонячної панелі:

30А / 450 Вт Стандартний (доступна модернізація)

Споживання енергії контролером сонячного заряду на холостому ходу:

Номінальна потужність інвертора:

Інверторні вати відносяться до максимальної безперервної потужності. Максимальний вихідний імпульсний струм у 2 рази перевищує безперервний номінальний струм.

(1) Пара роз’ємів для підключення сонячної панелі

(1) Парні вхідні/вихідні клеми M6 на 12 В для підключення зовнішніх батарей або пристроїв

4 побутові 3-контактні розетки 110/120 В змінного струму / 1PH / 60 Гц

(3) USB-C, див. Технологію виходу нижче

(3) USB-A. див. Технологію виходу нижче

Розетка 12В, 30А (максимальна потужність 360 Вт)

Постові клеми 12В пара M6 для підключення зовнішніх акумуляторів або пристроїв

(1) USB-C PD (1) USB-A QC 3.0: 18 Вт макс. Вихідна потужність (5 В / 3.4A, 9V/2A, 12V/1.5A)

 • Підтримує DCP (BC1).2, Apple, Samsung)
 • Підтримує протокол швидкої зарядки Qualcomm QC2.0 і QC3.0
 • Підтримує протокол швидкої зарядки Samsung AFC

(1) Вентилятор з автоматичним регулюванням температури з датчиком температури на контролері заряду

(1) Вентилятор з автоматичним регулюванням температури з датчиком температури на інверторі (якщо обладнаний інвертором)

Повний сонячний генератор: 5 років

Контролер сонячного заряду: 5 років

Літієва батарея (за наявності): 5 років

РОЗМІРИ ТА ЗАЗОРИ МІЖ БАТАРЕЯМИ

Розмір корпусу

Вибрано інвертор

Необов’язково: Літієві батареї Cutting Edge Power, які можна встановити (встановлюються на заводі)

Всередині (не включаючи інвертор):

сонячний, генератор, потужністю, 9000

Історія питання

Вступ до сонячних генераторів та Cutting Edge Power:

Сонячні генератори. відмінна інвестиція для підготовки до ураганів / стихійних лих, резервного живлення для вашого будинку, кемпінгу, вечірок на природі, медичних приладів, холодильників, кондиціонерів, будівельного обладнання та інструментів, апаратів CPAP та багато іншого. Подальше технічне обслуговування продуктів Cutting Edge Power легко здійснюється за допомогою простих ручних інструментів і готових деталей, на відміну від деяких сонячних генераторів, які нічого не варті, якщо один з компонентів виходить з ладу. Розроблено в Америці та професійно змонтовано в Х’юстоні, штат Техас, тому ви можете бути впевнені, що у вас буде найефективніший сонячний генератор з усіх доступних.

Завдяки нашим новим високоефективним сонячним контролерам заряду, ці сонячні генератори можна використовувати практично з будь-якими акумуляторами на землі. Встановлення власних батарей дуже просте: просто підключіть дроти з кільцевими клемами 5/16″, що входять до комплекту постачання, до клем батареї.

Літієві батареї Cutting Edge Power зварюються, збираються та тестуються в Х’юстоні, штат Техас. Ще краще, наші літієві батареї встановлюються на заводі в комплекті з сонячним генератором. Наші літієві батареї забезпечують близько 450% терміну служби і 100% часу роботи в порівнянні з традиційними свинцево-кислотними батареями. Крім того, вони приблизно вдвічі менші за розміром.

Контролер заряду CEP300

сонячний, генератор, потужністю, 9000

Цей сонячний генератор оснащений нашим контролером заряду CEP300. CEP300 є нашим найпопулярнішим контролером заряду сонячної батареї і має високу вхідну потужність 450 Вт, а також максимальну напругу 55 В на сонячній панелі. Якщо вам потрібна більша вхідна потужність або більш високий рівень VOC, ви можете бути зацікавлені в модернізації до нашого контролера заряду CEP440 MPPT.

CEP300 має безліч регульованих налаштувань, а також великий РК-дисплей з підсвічуванням, який показує стан системи, вхідний струм сонячної батареї, вхідну напругу сонячної батареї, напругу акумулятора та рівень заряду акумулятора (%).

Віддалений Wi-Fi моніторинг можна легко додати за допомогою Smart Tech Power Meter від Cutting Edge Power.

про наші літієві батареї

сонячний, генератор, потужністю, 9000

БЕЗПЕКА. СУМІСНІ. ПОТУЖНІ.

Вітрові та сонячні літій-іонні акумуляторні модулі від Cutting Edge Power. це найкращий спосіб вмістити більше енергії та часу роботи в меншому просторі. Використовуючи дивовижну продуктивність наших літієвих елементів і, як наслідок, меншу площу, наші акумуляторні модулі забезпечують до 450% терміну служби і 100% часу роботи в порівнянні з традиційними батареями!

Елементи імпортуються від найвідоміших виробників у світі, які також постачають Tesla та інші високоефективні компанії. Елементи розташовані в пластикових тримачах. Ці пластикові тримачі є власною розробкою компанії і виготовляються в нашому цеху. Потім елементи зварюються між собою за допомогою спеціальної машини, розробленої та виготовленої компанією Cutting Edge Power! Потім пластикові тримачі збираються і монтуються всередині вашого сонячного генератора. Все це робиться в Х’юстоні, штат Техас.

Кожен масив елементів безперервно контролюється резервними системами управління батареями (BMS), а не однією, як у більшості виробників акумуляторів. Якщо один модуль вийде з ладу, у вас все одно будуть працювати інші модулі. Кілька систем BMS захищають всі елементи від перезарядження, перерозрядження, а також від перевантаження по струму. Вони також вирівнюють напругу на всіх елементах і забезпечують прохолодну роботу батареї.

#2: СУМІСНІСТЬ.

ІДЕАЛЬНО ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ ЗАРЯДКИ ВІД СОНЯЧНИХ АБО ВІТРОВИХ ТУРБІН.

Наші літієві акумуляторні модулі будуть встановлені на заводі в будь-якому сонячному генераторі Cutting Edge Power при спільній покупці. Додати літієві батареї до існуючого сонячного генератора Cutting Edge Power так само просто, як замовити піцу за допомогою нашого спеціального випадаючого меню.

Ми називаємо їх модулями, тому що вся наша лінійка сонячних генераторів є модульною. Ми розуміємо, що іноді вам потрібне тестування, перш ніж ви дізнаєтеся, скільки батарей вам потрібно. модулі батарей можна легко додати пізніше, і це займе всього 5 хвилин.

Ми не віримо у фірмові роз’єми або спеціальні стаціонарні установки. Не потрібно ніяких інших підключень або додаткового монтажу з вашого боку! Клеми на наших акумуляторних модулях дозволяють швидко і легко замінити старі батареї. Ви навіть можете замінити наші батареї на батареї іншого типу або виробника!

Чому вони такі маленькі, в чому підступ??

Наші акумуляторні елементи були вперше розроблені для автомобільної промисловості, тому вони мають високу щільність енергії, щоб зменшити вагу автомобілів і збільшити їхній запас ходу. Це означає, що менший акумуляторний блок може мати вдвічі більший час роботи, ніж стандартний акумулятор SLA. Поєднуючи невеликий розмір і високу щільність енергії, наші батареї максимізують час роботи компактного сонячного генератора!

Домашні майстри люблять наші літієві батареї за малу площу, низьку робочу температуру та високу щільність енергії!

Тільки наші літієві батареї забезпечують близько 450% терміну служби і 100% часу роботи в порівнянні з традиційними свинцево-кислотними батареями. Крім того, вони можуть робити це приблизно вдвічі меншими за розміром!

У порівнянні з традиційними батареями, літій-іонні акумулятори Cutting Edge Power мають більший час роботи, довший термін служби, кращу щільність потужності та швидше заряджаються. Вони також важать менше, ніж LiFePO4, і один модуль може навіть забезпечити більш високу швидкість розряду, ніж кілька SLA або LiFePO4 батарей! У вітрових і сонячних системах наші літієві батареї довели свою перевагу над свинцево-кислотними, нікель-кадмієвими та літій-залізо-фосфатними (LiFePO4) акумуляторами.

Залишити відповідь