Сонячний генератор Jackery 240: Обов’язковий гаджет для автокемпінгу. Сонячний генератор Jackery 200w

Сонячний генератор Jackery 240: Обов‘язковий гаджет для автомобільного кемпінгу

Портативні сонячні генератори існують вже деякий час, але вони стають все більш популярними. Туристи та любителі активного відпочинку тепер можуть використовувати їх для живлення своїх пристроїв, коли їм потрібен додатковий імпульс під час поїздок на природу!

Існує багато різних думок щодо портативних сонячних генераторів. Деякі люди думають, що це чудова ідея, тому що вони можуть дати вам енергію де завгодно. Інші, однак, не так впевнені. Вони турбуються, що генератори можуть працювати погано або можуть не прослужити дуже довго.

Ми детально розглянули сонячний генератор Jackery 240 і ретельно протестували його, щоб виявити його недоліки. Ось як це було.

Коли ви переходите за посиланнями на різних продавців на цьому сайті та здійснюєте покупку, це може призвести до того, що цей сайт заробляє комісію. Як партнери Amazon, ми заробляємо на кваліфікованих покупках. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте нашу сторінку розкриття інформації.

Огляд сонячного генератора Jackery 240

Сонячний генератор Jackery 240. це інноваційний багатофункціональний пристрій, який можна використовувати як портативне джерело енергії для дому, автомобіля або намету. Оснащена сонячною панеллю та кількома вихідними портами, щоб ви могли заряджати кілька пристроїв одночасно.

Сонячний генератор. хороший варіант для тих, хто відпочиває в машині або наметі. Це екологічно чистий, малошумний і простий у використанні інтеейс. Крім того, він має міцну та якісно виготовлену конструкцію з потужністю, необхідною для заряджання важливих гаджетів, поки ви перебуваєте у наступній пригоді!

З іншого боку, у нього немає жодного USB-порту Type-C, і це повне розчарування. Розберися з цим, Джекері. Крім цього, ми дуже вражені генератором Jackery 240.

Відмова від відповідальності: компанія Jackery люб’язно надала нам Explorer 240 та складну панель SolarSaga потужністю 100 Вт для цього огляду. Однак зміст цієї публікації не спонсорується Jackery, і всі думки є нашими власними.

Короткий опис сонячного генератора Jackery 240

Сонячний генератор Jackery 240 складається з 2 продуктів: портативної електростанції Jackery Explorer 240 і сонячної панелі SolarSaga 100 Вт (сонячна панель SolarSaga 60 Вт в США). Ви можете придбати їх окремо або придбати їх у комплекті. Пакет відомий як сонячний генератор.

Портативна електростанція Jackery Explorer 240

сонячний, генератор, jackery, обов

Технічні характеристики

 • Вихідна потужність: 240 Вт
 • Вихідна перенапруга: 400W
 • Тип акумулятора: Літій-іонний NMC
 • Батарея Ач: 16.8Ah
 • Термін служби акумулятора: 500 циклів до 80% ємності
 • Час підзарядки: 5.5. 7 годин (залежно від способу зарядки)
 • Інвертор: 240 Вт чиста синусоїда (400 Вт імпульс)
 • Способи зарядки: Сонячна панель, основна розетка, вихід 12В автомобіля, електричний генератор
 • Вихід змінного струму: 1 x 110 В змінного струму, 60 Гц, 200 Вт (400 Вт перенапруги) (британська версія має 1 x 230 В змінного струму)
 • Розетки постійного струму: 2 x USB Type-A (5В, 2.4А), 1 х порти постійного струму (12В, 10А), 1 х автомобільний вихід (12В, 10А)
 • Дисплей: РК-екран
 • Вага: 6.6 фунтів / 3 кг
 • Розміри: 9.05 x 5.24 x 7.87 дюймів (23 x 13.32 х 20 см)
 • Гарантія: 2 роки

Сонячна панель Jackery SolarSaga 100 Вт

сонячний, генератор, jackery, обов

Технічні характеристики

 • Пікова потужність: 100 Вт з 23.7% ефективності
 • Напруга / струм живлення: 18 В / 5.55A
 • Напруга відкритого контуру: 21.6V
 • Струм короткого замикання: 6.1A
 • 1 x USB-C вихід 5В, 3А
 • 1 x USB-A Вихід 5В, 2.4A
 • Діапазон робочих температур: від 14 до 159° за Фаренгейтом (від.10 до 65° за Цельсієм)
 • Розміри (в розкладеному вигляді): 48 x 21 x 0.2 дюйми (1220 x 535 x 5 мм)
 • Розміри (в складеному вигляді): 24 х 21 х 1.4 дюйми (610 x 535 x 35 мм)
 • Вага: 10.33 фунта
 • Гарантія: 2 роки

Сонячний генератор Jackery 240

сонячний, генератор, jackery, обов

Включає в себе

 • 1 x Електростанція Jackery Explorer 240
 • 1 x Сонячні панелі SolarSaga 100 Вт (1 x Сонячні панелі SolarSaga 60 Вт в США)

Що в коробці?

Це те, що ви знайдете всередині коробки:

 • 1 x Електростанція Jackery 240 з інструкцією
 • 1 x Панель SolarSaga 60W з інструкцією
 • 1 х адаптер змінного струму
 • 1 x Автомобільний зарядний кабель
 • 1 x Посібник користувача. Jackery Explorer 240
 • 1 x Посібник користувача. SolarSaga

Особливості Jackery 240

Вихідна потужність

При номінальній вихідній потужності 200 Вт, сонячний електрогенератор Jackery 240 може збільшити її до 400 Вт, якщо вам це потрібно на короткий час. Виріб може генерувати 240 Вт енергії на годину.

Однією з приємних особливостей цього пристрою є те, що він автоматично вимикається, якщо ви отримуєте більше 200 Вт протягом декількох секунд.

Ємність акумулятора

Jackery Solar 240 має ємність 240 Вт-год при 14.4V. Це майже 17 Ач, майже стільки ж, скільки типовий 12-вольтовий акумулятор глибокого циклу ємністю 35 Ач.

Термін служби акумулятора становить близько 500 циклів, поки його ємність не знизиться до 80% заряду і подальшої деградації продуктивності, що повинно тривати близько 2-3 років при регулярному використанні.

Вихідні порти живлення від акумулятора

Пристрій має чотири вихідні порти:

 • Вихід постійного струму
 • 2 x USB-A
 • Автомобільний зарядний пристрій на 12 В
 • 1 х розетки змінного струму
 • Синусоїда 240 Вт

Кількість вихідних портів розчаровує, навіть незважаючи на те, що це дуже маленький портативний електрогенератор. Можливо, було б краще мати принаймні ще одну розетку змінного струму, а один із зарядних пристроїв USB Type-A міг би бути зарядним пристроєм Type-C для швидкої зарядки.

Ми протестували британську модель, яка має кілька незначних відмінностей від моделей у США:

 • Інвертор має напругу 240 В, а не 110 В, і
 • Він має 3-контактну британську вилку на блоці живлення та 3-контактну британську розетку на передній панелі електростанції Jackery.

Інвертор чистої синусоїди

Синусоїдальні інвертори перетворюють постійний струм в змінний (той самий тип живлення, який ви отримуєте вдома), що робить його сумісним з делікатним електронним обладнанням.

Можливості зарядки

Ви можете заряджати Jackery 240 за допомогою сонячної енергії, розетки змінного струму або автомобільного зарядного пристрою. Jackery робить найбільший акцент на сонячній енергії, особливо для тих поїздок, коли ви хочете піти від електромережі і бути ближче до природи.

З панелями SolarSage потужністю 60 Вт, включеними в цей пристрій, Jackery забезпечив повний перезаряджаємий блок, який ви можете встановити де завгодно.

Тип живленняАдаптер/Апаратні характеристикиЧас заряджання
1 x Сонячні батареї SolarSaga (100 Вт) MPPT контролер сонячного заряду Anderson Powerpole входи 30В / 163Вт максимальний вхід ~9.5 годин
AC (настінна розетка) 8 мм адаптер змінного струму Максимальний вхід 24В ~3.5 годин
DC (автомобільний зарядний пристрій) Адаптер постійного струму 8 мм 12 ~ 30 В, максимальна вхідна потужність 100 Вт ~ 5 годин

Сонячний генератор Jackery. це комбінований комплект з Jackery Explorer 240 та 1 сонячної панелі SolarSaga потужністю 100 Вт (або 1 сонячної панелі SolarSaga потужністю 100 Вт у США). Якщо у вас вже є сонячна панель, ви можете підключити її до Explorer 240. Це повинна бути панель 12-30В з не більше ніж 5.Струм 4А.

Вам знадобиться адаптер для підключення панелей сторонніх виробників до Explorer 240.

Якісна збірка та дизайн

Jackery 240. досить міцний пристрій. Зовнішній корпус виготовлений з використанням ABS пластику, який є досить міцним, навіть якщо ви не хочете, щоб він впав.

Одиниця важить 6.6 фунтів, що означає, що його відносно легко нести в руках, коли ви хочете відійти від основної зони кемпінгу. Також збоку вбудований зручний ліхтарик, якщо ви хочете прогулятися до сусіднього місця ввечері.

У верхній частині пристрою є приємна ручка, щоб ви могли тримати та переносити Jackery Explorer 240. Чотири гумові накладки знизу забезпечують невелике зчеплення з поверхнею і захищають Explorer 240 від подряпин і вм’ятин.

Сонячна панель SolarSaga монокристалічна. Ці сонячні елементи краще поглинають сонячні промені, ніж інші збірки сонячних елементів, такі як полікристалічні сонячні елементи та тонкоплівкові сонячні елементи.

Сонячна панель має USB-вихід Type-A та Type-C, що дає вам додаткові можливості для заряджання ваших пристроїв.

Переваги сонячного генератора Jackery 240

Тиха робота

Це невеликий пристрій, який не створює багато шуму в будь-який момент часу. Коли ви отримуєте максимальну потужність від Jackery 240, вентилятори вмикаються для охолодження акумуляторної батареї. Використовувані вентилятори також мають низький рівень шуму, тому цей пристрій має дуже високу оцінку за параметром безшумної роботи.

Не нагрівається

Jackery 240 використовує 14.Батарея на 4В замість звичайної батареї на 12В. Підвищуйте напругу, знижуйте струм і зменшуйте тепло, що виділяється в проводці пристрою. Jackery 240 залишається надзвичайно прохолодним, навіть коли всі порти використовуються і використовується максимальна кількість ват-годин.

Вбудований світлодіодний ліхтарик

Ліхтарик і компактний розмір роблять Jackery 240 ідеальним автономним джерелом живлення. Ви можете винести його за межі фургона і виконувати свою роботу, байдикувати, ходити до сусіднього озера, а ввечері випити пива з холодильника з друзями, не турбуючись про електрику.

РК-екран

Більшість інших портативних генераторів мають червоні/зелені індикатори, які показують, скільки залишилося заряду батареї. Однак Jackery 240 має великий РК-екран, який точно покаже вам, скільки соку залишилося і скільки ви витягли з пристрою.

Ніяких випарів

Газові та дизельні резервні джерела створюють багато диму та токсичних газів. Блок Jackery 240 з сонячними панелями виробляє нульові викиди вуглекислого газу. Добре для вас, чудово для планети!

Кілька способів зарядки

Завдяки трьом способам зарядки ви можете заряджати пристрій де завгодно. ви не залежите від наявності розетки.

Екологічно чистий

Сонячна енергія. найчистіше паливо на планеті. За допомогою Jackery 240 ви можете уникнути спалювання бензину або пропану, значно зменшивши свій вуглецевий слід.

Обслуговування клієнтів

Це відмінна риса для Jackery, оскільки їх обслуговування клієнтів відмінне. Просто напишіть нам на [email protected] або зателефонуйте за номером 1-888-502-2236, і ви отримаєте підтримку клієнтів для вирішення вашого питання.

Сервіс, гарантійний талон

Ви отримуєте не тільки 24-місячну гарантію на цей пристрій, але й довічну підтримку клієнтів. Це означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про технічні питання. Гарантія покриває навіть доставку, тож якщо ваш пристрій вийшов з ладу, просто покладіть його в коробку та відправте в Jackery. Вони надішлють вам нову.

Сонячний генератор Jackery 240 поставляється з інструкціями для блоку Jackery Explorer 240 (акумулятор) та панелей SolarSaga. Посібники добре розроблені та досить прості у використанні.

Як ми тестували Jackery 240

Джекері надіслав нам портативну електростанцію 240 з сонячною панеллю Solar Saga потужністю 100 Вт. Британська модель для огляду разом з панеллю SolarSaga на 100 Вт.

Примітка: якщо ви купуєте сонячний генератор 240 в США, він включає панель SolarSaga потужністю 60 Вт. У Великобританії в комплект входить панель потужністю 100 Вт.

Однак не відчувайте себе обдуреними. Електростанція на 240 Вт може впоратися лише з максимальною вхідною потужністю 62 Вт, тому панель SolarSaga на 100 Вт не зарядить пристрій швидше, ніж панель на 60 Вт.

Раніше ми провели кілька вихідних у кемпінгу, тестуючи сонячні генератори Jackery 1000 і Jackery 500. Однак, Jackery 240. набагато компактніший пристрій, який найкраще підходить для менших потреб.

Тож замість того, щоб вкладати в Jackery 240 більше, ніж він розрахований, ми обрали розумний підхід. Він був нам потрібен лише для підзарядки телефонів та планшета.

Але ми інтенсивно використовували телефони для картографічних та туристичних додатків, тому вони потребували зарядки по кілька разів.

У вихідні з низьким попитом цей сонячний генератор просто дивовижний. Він не зависав і ніколи не потребував підзарядки, навіть від автомобіля.

Ми відчули, що недооцінили її можливості, тому провели стрес-тестування і вдома.

Наш досвід роботи з Jackery 240

Зручність використання

Jackery 240 можна налаштувати за пару хвилин. Портативна сонячна панель у вигляді валізи швидко розкладається. Сонячні кабелі зберігаються на задній панелі для легкого доступу, а підключення їх до електростанції є простим.

Електростанції та сонячні панелі Jackery не є водонепроникними, тому нам довелося бути обережними з погодою. Ми побоювалися дощу, оскільки він міг легко пошкодити обладнання.

Коли ви перебуваєте в поході, завжди краще тримати електростанцію в укритті, якщо це можливо. Нам сподобалося встановлювати нашу станцію просто всередині намету, яка добре працює з сонячною панеллю, розташованою зовні і зверненою до сонця. Таким чином, ми могли б отримати максимально можливу потужність, залишаючись при цьому захищеними від стихійних явищ.

Заряджання від мережі змінного струму

Jackery 240 був заряджений на 38% прямо з коробки. Отже, перед тим, як вирушити в похід на вихідні, ми повністю зарядили його від домашньої електромережі. Немає сенсу починати похід не з тієї ноги! Маючи повністю заряджений Jackery 240, ми могли насолоджуватися нашими вихідними безтурботно.

Повна зарядка зайняла трохи більше 3 годин. Ми не заряджали його знову від розетки змінного струму протягом вихідних, коли нас не було, що було чудово.

Якби ми були в кемпінгу довше або потребували підзарядки в поганих погодних умовах, ми могли б підключити його до електромережі кемпінгу і очікувати, що він повністю зарядиться приблизно за 5 з половиною годин від квартири.

Якщо ви використовуєте Jackery 240 у Великобританії, вам знадобиться адаптер для підключення до кемпінгової тумби. Більшість американських п’єдесталів використовують ті ж роз’єми, що і домашня електромережа, тому американські моделі будуть працювати без адаптера. Однак, якщо ви перебуваєте у Великобританії, вам знадобиться адаптер, щоб він працював. На щастя, ви можете придбати таку панель тут, щоб бути готовими до наступної пригоди в кемпінгу!

Якщо ви плануєте взяти електростанцію Jackery 240 з собою в похід, майте на увазі, що зарядний кабель має довжину лише 2 метри. Це може бути незручно, якщо пункти зарядки у вашому кемпінгу знаходяться далеко або не поруч з вашим місцем.

Подовжувач вирішить цю проблему і полегшить вам заряджання павербанка. Просто підключіть подовжувач, і все буде готово!

Сонячні панелі

сонячний, генератор, jackery, обов

Ми тестували Jackery 240 лише з сонячною панеллю SolarSaga 100 у нашому саду. Коли ми були в кемпінгу, нам просто не потрібно було його заряджати.

Тим не менш, раніше ми тестували Jackery 1000 з двома сонячними панелями у вологих та штормових умовах.

Інтегрована підставка на задній панелі не дуже ефективна в такий вітер, але, мабуть, нерозумно очікувати від неї багато чого в таких умовах.

Ми рекомендуємо упакувати кілька міцних кілочків для намету, щоб ви могли закріпити його на землі, якщо буде занадто вітряно.

Ми були дійсно вражені тим, яку потужність зарядки може забезпечити Jackery Explorer 240 від сонячної панелі SolarSaga 100. В оптимальних умовах Jackery Explorer 240 може поглинати максимум 65 Вт енергії. Ми протестували його в типовий британський день пізньої весни. трохи сонця, зрідка дощ і часом трохи похмуро.

У похмуру погоду ми бачили близько 32 Вт на одній панелі SolarSaga 100. Коли вийшло сонце, ми побачили, що вона збільшилася до 60 Вт.

З панеллю потужністю 60 Вт ви можете очікувати трохи менше в менш оптимальних умовах, але коли сонце виходить, Jackery 240 не може поглинати більше 65 Вт, тому це не має великого значення.

Зарядка автомобіля

У нас є розетка на 12 В в багажнику автомобіля, і, організувавши наше спорядження, ми знайшли невеликий простір, де ми могли легко заряджати його під час руху.

Коли ми були в поході, нам не потрібно було підзаряджати портативну електростанцію, але ми знаємо з тестування Jackery 500 і 1000, що вона заряджається приблизно за 6 ½ годин.

Також варто нагадувати собі, що потрібно вимикати його з розетки, коли двигун не працює. Вона розрядить ваш стартерний акумулятор. І так, це голос досвіду, який ви можете почути!

Знову ж таки, цей зарядний кабель досить короткий. всього близько 2 метрів. Для нашої установки це було нормально, але якщо у вашому багажнику немає розетки на 12 В, це може бути досить незручно.

Приємним бонусом є можливість заряджатися від двигуна під час руху, але ми не рекомендуємо покладатися на це як на єдиний режим. Він дає додатковий імпульс і може стати в нагоді, якщо у вас закінчиться заряд акумулятора!

сонячний, генератор, jackery, обов

Чи хороший сонячний генератор Jackery 240?

Ми тестуємо сонячний генератор Jackery 240 вже деякий час, і він нам дуже подобається. Це чудовий, високоякісний продукт і має велику цінність у порівнянні з портативними акумуляторними батареями, яких вистачає лише на кілька зарядів.

З огляду на це, він може підійти не всім. Якщо ви плануєте бути поза мережею довше, ніж вихідні, або якщо вам потрібно живити пристрої з високим енергоспоживанням, то Jackery 240 може бути недостатньо. Але якщо ви шукаєте портативне рішення для періодичного використання, це хороший варіант.

Чудово підходить для кемпінгу наметового автомобіля

Він недостатньо потужний, щоб замінити основну електромережу будинку на колесах, але якщо ви їдете в короткий похід на вихідні, його заряду вистачить для живлення більшості ваших пристроїв, включаючи освітлення, вентилятори, телефони, ноутбуки і т.д.

Чудовий вторинний блок

Ви можете використовувати цей генератор як вторинний блок, коли виїжджаєте з материнського корабля. це хороше джерело живлення для того, щоб продовжувати цей сусідній похід або просто охолоджуватися біля фургона.

Додаткове резервне живлення для менших батарей

Ви також можете використовувати його для заряджання менших акумуляторних батарей, які ви можете носити в руці, коли хочете вийти на вулицю. Замість того, щоб використовувати акумулятори глибокого циклу вашого автофургона, використовуйте Jackery 240 для їх швидкої зарядки.

сонячний, генератор, jackery, обов

Довші поїздки

Поїздка на вихідні. це все, з чим Jackery 240 впорається самостійно. Якщо ви їдете на літо, візьміть більші акумуляторні батареї.

Погана погода

Пристрій не захищений від дощу, і сонячна зарядка не працює належним чином у похмуру погоду. Якщо ви збираєтеся подорожувати в місце, де погода буде похмурою, Jackery 240. не найкращий варіант.

Мінуси

Чи вартий сонячний генератор Jackery 240 своєї ціни?

Так, сонячний генератор Jackery 240 вартий своєї ціни за те, що він робить. Це компактний пристрій, який може освітлити майже все ваше обладнання для короткої поїздки на вихідні або як вторинне джерело живлення на вашому автофургоні. Ви можете просто налаштувати його на зарядку і використовувати його, коли вам потрібен додатковий заряд за межами кемпера.

Але якщо ви очікуєте, що це вирішить всі ваші потреби в підйомнику, то цього пристрою буде недостатньо.

сонячний, генератор, jackery, обов

Поширені запитання

Як користуватися сонячним генератором Jackery 240

Перед початком роботи потрібно мати можливість підзарядити сонячний генератор Jackery 240. Для цього є три способи: розетка, автомобільний зарядний пристрій або сонячні панелі SolarSaga, які входять до комплекту. У будь-якому випадку, вам просто потрібно підключити один кінець дроту, що додається, до вхідного порту на передній лівій стороні Jackery 240 з сонячними панелями.

Jackery 240. невеликий і компактний пристрій. Ви можете встановити його майже на будь-якій поверхні; він має гумові ніжки внизу, які забезпечують невелике зчеплення і захищають генератор від нерівної основи. Просто поставте його в безпечне місце та підключіть зарядний кабель.

Якщо ви заряджаєтесь через сонячну панель, вам потрібно знайти гарне місце, де ви зможете отримати максимальну кількість прямих сонячних променів. Просто розгорніть панель і відкрийте підставки за нею.

Одним з недоліків пристрою є те, що зарядний кабель має довжину лише близько 10 футів, тому вам іноді доводиться тримати генератор під сонячним світлом, якщо ви заряджаєтесь від сонячної панелі. Також пам’ятайте, що пристрій автоматично вимкнеться, якщо температура буде занадто високою, тому вам доведеться бути “інноваційними” з розміщенням.

Заряджання пристроїв за допомогою Jackery 240

Є чотири зарядні порти. 2 USB, 1 вихід змінного струму та один автомобільний зарядний пристрій 12 В постійного струму. Ви також можете налаштувати деякі з ваших пристроїв для зарядки безпосередньо від сонячної панелі, завдяки вбудованим двом USB-портам.

Хороша річ полягає в тому, що ви можете окремо вимкнути розетку змінного струму та USB-розетки, щоб заощадити енергію на пристрої.

Одним з найсуттєвіших недоліків цього пристрою є кількість вихідних портів, особливо якщо ви відпочиваєте великою родиною, де кожен член сім’ї має при собі мобільні телефони та ноутбуки.

Оптимізація сонячних панелей

Тримайте сонячні панелі завжди спрямованими до сонця. це виглядає простіше, ніж є насправді. Навіть у сонячний день шлях сонця через горизонт змушує сонячні панелі потрапляти в тінь кожні кілька годин, тому вам потрібно постійно регулювати їх, щоб вони були спрямовані прямо на сонце.

Він підтримує наскрізну зарядку, але пам’ятайте, що зарядка ваших пристроїв при одночасній зарядці Jackery 240 за допомогою сонячних панелей, ймовірно, займе набагато більше часу для зарядки пристрою. Тому ви повинні бути пильними щодо сонячних панелей протягом дня.

Якщо погода похмура, зарядка від сонячних панелей може зайняти досить багато часу. У погану погоду розраховуйте на 8-9 годин заряджання від сонячних панелей, якщо ви не використовуєте Jackery 240 для заряджання власних пристроїв.

Зберігання в сухому стані

Дощова вода. це криптоніт для сонячних панелей Jackery 240 та SolarSaga. Електростанція не є водонепроникною, тому тримайте її подалі від дощу.

Вага

Сонячний генератор Jackery Solar Generator 240 важить трохи менше 7 фунтів. Jackery стверджує, що він досить малий, щоб дитина могла його комфортно піднімати. Панелі SolarSaga потужністю 60 Вт. це близько 3.3 фунти, отже, близько 10 фунтів додається до вашого автофургона, і це не так вже й погано.

Allwei та Flashfish мають подібні продукти потужністю 300 Вт на Amazon. Обидва важать від 6.від 5 до 7 фунтів, що означає, що Jackery explorer 240. це звичайна річ, коли справа доходить до ваги.

Дизайн

Однією з переваг Jackery є якість матеріалів, які вона використовує. Зовнішній АБС-пластик на Jacker 240 виглядає дуже міцним і може легко витримати кілька ударів, коли ви перебуваєте в кемпінгу.

Завдяки вбудованому ліхтарику та ручці зверху, Jackery розробив цей продукт для того, щоб ви могли носити його з собою всюди, де ви хочете дослідити.

Розміри

Блок Explorer відносно компактний щодо простору, який він займає у вашому фургоні. При розмірах всього ~9 x 5 x 8 дюймів, він трохи більший за своїх конкурентів, таких як AllFish (8).26 x 4.33 x 6.3 дюйми), і приблизно такого ж розміру, як і блок Allwei (9.12 x 4.5 x 7.3 дюйми)

Жодна з цих двох моделей не поставляється з включеними сонячними панелями, але якщо ви подивитеся на інші сонячні панелі на ринку, SolarSaga 60W має стандартний розмір.

Як зарядити сонячний генератор Jackery 240

Ви можете зарядити сонячний генератор Jackery 240 трьома способами:

Вхід змінного струму (за допомогою настінного зарядного пристрою)

Це найшвидший і найкращий спосіб зарядки, і я б завжди радив вам попередньо зарядити пристрій Explorer 240 перед тим, як вирушати в дорогу. Якщо ви підключите його до розетки, це займе близько 3.5 годин для повної зарядки пристрою.

Вхід постійного струму (автомобільний зарядний пристрій)

Якщо ви перебуваєте в дорозі під час тривалої подорожі і хочете, щоб ваш Jackery 240 зарядився до того, як ви досягнете табору, ви можете зарядити його за допомогою стандартного автомобільного зарядного пристрою на 12 В. Для повної зарядки генератора потужністю 240 Вт знадобиться близько 5-6 годин.

Сонячні панелі

Це, звичайно, те, що Jackery продає ці пристрої. генератори на сонячних батареях. У США сонячний генератор Jackery 240 поставляється з сонячною панеллю потужністю 60 Вт; британська версія з панеллю SolarSaga потужністю 100 Вт.

Обидва варіанти потребують ідеального місця на сонці та гарної погоди протягом усього дня, щоб зарядити ваш Jackery 240 від 0 до 100%. Він може витримати до 5.5 годин з панеллю 100 Вт і 7.5 годин з панеллю 60 Вт для зарядки в ідеальних умовах.

Однак, припустимо, погода не така хороша. У цьому випадку сонячним панелям може знадобитися 8-9 годин або більше, щоб повністю зарядити ваш сонячний генератор. Хороша річ про Jackery полягає в тому, що він має наскрізну зарядку. Ви можете продовжувати заряджати свої пристрої, одночасно заряджаючи сам Jackery 240.

Скільки разів можна зарядити Jackery 240?

Номінальна ємність літій-іонних акумуляторів на Jackery 240 становить 500 циклів при 80% ємності, що означає, що ви можете зарядити його 500 разів, перш ніж заряд батареї впаде до точки, коли її слід викинути для нової. Залежно від вашого використання, це може зайняти у вас від двох до трьох років.

Що можна запустити за допомогою Jackery 240?

Портативна електростанція Jackery Explorer 240 з акумулятором потужністю 240 Вт не призначена для заміни акумуляторів глибокого циклу вашого автофургона. Втім, він може доповнити їх і стати чудовим портативним джерелом живлення, коли ви перебуваєте поза межами кемпера. Ось що ви можете запустити на Jackery 240:

 • Ноутбук від 0-100% приблизно в три рази
 • Смартфон приблизно 6-8 разів, залежно від того, наскільки старий акумулятор вашого телефону
 • Ваші табірні ліхтарі та портативні вентилятори близько тижня (якщо ви не використовуєте нічого іншого)
 • Невеликий телевізор потужністю 60 Вт на день (припускаючи 2-3 години використання)
 • Міні-холодильник на 4-5 годин
 • Апарат CPAP на ніч

Пікова потужність цього пристрою становить лише 400 Вт, тому не сподівайтеся використовувати його для чогось, що вимагає миттєвого нагрівання, наприклад, кавоварки або індукційної плити.

Огляд сонячної електростанції Jackery Solar Generator 1500 Pro: Влада для людей

сонячний, генератор, jackery, обов

Стенд Jackery на виставці побутової електроніки привертав увагу сонячними панелями та системами живлення від батарей, розміщеними в різних діорамах на відкритому повітрі. Кожна установка була розроблена, щоб підкреслити портативну систему живлення Jackery та її лінійку сонячних генераторів.

Джип, увінчаний сонячними панелями, і блискучий сріблястий Airstream повернули спогади про мої походи на гірський велосипед і про те, як я міг використовувати джерело живлення з нульовим рівнем викидів для підзарядки пристроїв.

Навіть до COVID люди працювали віддалено, використовуючи технології для виконання роботи з будь-якого місця. Кілька моїх знайомих творців вже почали жити і працювати в переобладнаних фургонах Sprinter та інших транспортних засобах, і COVID лише збільшив масштаби прийняття віддаленої роботи.

Звичайно, ви можете живити своє спорядження від акумулятора вашого автомобіля, але тоді вам потрібно буде запускати двигун, щоб зарядити акумулятор, що не є екологічно безпечною системою.

Але ютубери, які живуть у фургоні на березі річки, не єдині, хто може отримати вигоду від сталого енергопостачання. Я допомагав на багатьох комерційних зйомках, які використовували бензинові генератори для підзарядки акумуляторів та живлення деяких ліхтарів. Енергосистема на основі сонячної енергії була б кращою для навколишнього середовища, але простішою у використанні, усуваючи необхідність носити з собою бензин або дизельне паливо, і могла б працювати абсолютно безшумно.

Для весільних фотографів і відеооператорів, фотографів дикої природи і пейзажів, спортивних фотографів і всіх, кому потрібно працювати далеко від розетки, система живлення на сонячних батареях. це витрата, яка окупиться миттєво.

Дизайн та якість збірки

Компанія Jackery почала продавати сонячні панелі та системи резервного живлення дев’ять років тому, і з тих пір продала понад два мільйони одиниць (згідно з її публічними даними про продажі).) Модельний ряд розширився до дев’яти електростанцій (власне акумуляторна система) різної потужності та дев’яти конфігурацій сонячних генераторів, що являють собою електростанцію плюс одна з сонячних панелей.

Я протестував сонячний генератор Jackery Solar Generator 1500 Pro, комбінацію його енергетичної системи потужністю 1500 Вт, Explorer 1500 Pro та сонячної панелі потужністю 200 Вт. Сонячні панелі можна з’єднати в ланцюжок, забезпечуючи додаткову вхідну потужність. Коли є доступ до джерела живлення, пристрій можна підключити до електромережі та заряджати від мережі змінного струму.

Всі системи Jackery мають функцію швидкої зарядки, а 1500 Pro заряджається від порожнього до повного заряду менш ніж за 10 годин від однієї лише панелі SolarSaga потужністю 200 Вт. Звичайно, для такої швидкості зарядки потрібен повністю сонячний день (і 10 годин сонця при цьому), але це все одно неймовірно короткий період підзарядки.

сонячний, генератор, jackery, обов

Панелі SolarSaga сегментовані і можуть бути розміщені кількома способами, щоб максимізувати доступ до сонця. Один захищений від погодних умов кабель підключається до SolarSaga і вставляється в задню частину Jackery Explorer Pro 1500 Pro. На задній панелі також є роз’єм для підключення до мережі змінного струму.

1500 Pro важить трохи менше 38 фунтів, але завдяки прикріпленій ручці для перенесення він відчувається легшим, оскільки немає необхідності хапати його за низ і тримати перед собою. Jackery стверджує, що ця установка на 20% легша, ніж конкуруючі системи з такою ж потужністю.

сонячний, генератор, jackery, обов

Значна частина портативності зводиться до розміру. У Jackery Explorer Pro 1500 Pro. всього 15.2 дюйми завширшки, 10.58 дюймів завглибшки та 12.11 дюймів заввишки. У 1980-х роках у мене був бумбокс, який був більший за цей.

На передній панелі пристрою є вражаючий вибір роз’ємів живлення. Є два роз’єми PD100 Вт, три розетки змінного струму потужністю 1800 Вт, два порти для зарядки USB-C та роз’єм автомобільного прикурювача на 12 В.

сонячний, генератор, jackery, обов

Існує також дуже яскраве світлодіодне світло, встановлене на лицьовій стороні пристрою, яке було корисним, але, як правило, вказувало на мої очі в темряві, оскільки воно знаходиться на передній панелі пристрою.

Під час тестування пристрою у нас сталося несподіване відключення електроенергії, тому ми спонтанно випробували систему в реальних умовах. Ми підключили всі наші пристрої до Jackery Explorer Pro 1500 Pro, наш Wi-Fi роутер і кілька світильників, і ми тримали все зарядженим і працюючим протягом ночі.

Jackery також може похвалитися своєю безпекою (що важливо при транспортуванні потужної батареї), а зовнішній корпус пристрою відповідає “найвищим вимогам UL” і виготовлений з вогнетривкого матеріалу.

Підключення

На передній панелі пристрою знаходяться роз’єми, але родзинкою дизайну пристрою є яскравий, чіткий дисплей, який показує вхідну та вихідну потужність, час зарядки та залишковий час автономної роботи (при поточному використанні).

Дисплей досить яскравий, щоб його можна було бачити при сонячному світлі, і це найкращий інтеейс, який я бачив в енергетичній системі. Не потрібно гадати про те, як довго вам вистачить заряду або скільки часу знадобиться для підзарядки.

сонячний, генератор, jackery, обов

Продовжує працювати і далі

Одна з речей, яку я роблю з системою між зйомками на відкритому повітрі. це використання Jackery Explorer Pro 1500 Pro як системи резервного живлення для кількох 3D-принтерів, які я тестую. Хоча принтери споживають дуже мало енергії, якщо вимкнути живлення, робота може бути зіпсована, тому добре мати додаткове використання для набору.

Цими вихідними в моєму місті проходив вуличний ярмарок, на якому було багато продавців декоративно-прикладного мистецтва, і мене розвеселила думка про те, що я можу принести 3D-принтери на вуличний ярмарок і створювати продукцію, не використовуючи нічого, окрім сонця.

На додаток до нашого раптового відключення електроенергії, я використовував Jackery Explorer Pro 1500 Pro під час тестування відеокамери, залишивши пристрій на задньому сидінні мого автомобіля і живлячи свій ноутбук і зарядні пристрої для акумуляторів. Це було б ідеальним рішенням для натурних зйомок.

сонячний, генератор, jackery, обов

Я також підключив Jackery до моєї сушарки (тепло від газу, але електрика для барабана і роботи) і повністю зарядженого Jackery Explorer Pro 1500 Pro. Він отримав би майже шість годин роботи від системи.

Jackery надає деякі інші оцінки використання енергії на своєму сайті, включаючи роботу ручного дриля протягом трьох годин, живлення міні-холодильника протягом 10.5 годин, заряджати iPhone 63 рази і працювати в мікрохвильовій печі протягом 70 хвилин.

А ось і сонце

Сонячний генератор Jackery був би чудовим рішенням для портативного живлення, але поєднання його з потужними сонячними панелями робить пристрій ідеальним для резервного живлення та живлення в дорозі.

сонячний, генератор, jackery, обов

Сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1500 Pro коштує 2 699 доларів за блок живлення та сонячну панель потужністю 200 Вт. Це недешево, але для порівняння, бензиновий генератор Honda потужністю 1800 Вт коштує 1200 доларів і вивергає дим.

Чи є альтернативи?

Jackery. не єдина компанія, що виробляє генератори на сонячних батареях. Виробник електроніки Anker, наприклад, пропонує кілька систем за нижчою ціною: система Anker 767. це генератор потужністю 2048 Вт-год з двома сонячними панелями по 200 Вт і коштує 2 899 доларів США. Найближчим аналогом генератора Jackery потужністю 1500 Вт є модель Anker потужністю 1229 Вт, яка поставляється з трьома сонячними панелями потужністю 100 Вт і коштує 2000 доларів США.

Я не можу порівняти збірку системи Anker та Jackery, оскільки ніколи не користувався першою, хоча компанія відома своїми високоякісними аксесуарами.

Чи варто його купувати?

Так. Хоча я не можу прийняти рішення за кожного клієнта, сонячний генератор Jackery виконує всі свої обіцянки.

Остаточний посібник з сонячних панелей для фургонів

Живлення автофургонів та будинків на колесах стало простішим завдяки використанню чистої та відновлюваної енергії. Ентузіасти, які хочуть перетворити свій фургон на мобільний будинок, можуть інвестувати в сонячні панелі. Переносні сонячні панелі для фургонів можуть ефективно перетворювати сонячну енергію в електрику, зменшуючи витрати на проживання на відкритому повітрі.

Сонячні панелі Jackery SolarSaga 100W призначені для живлення невеликих пристроїв, таких як смартфони, планшети тощо. Для більшої потужності ви можете підключити сонячні панелі до портативної електростанції Jackery Explorer. Це допоможе вам заряджати всі малі та великі пристрої у вашому фургоні протягом тривалого часу.

Нижче наведено короткий огляд трьох різних розмірів сонячних панелей для фургонів.

Сонячні панелі Jackery SolarSaga 200W

Сонячні панелі Jackery SolarSaga 100 Вт

Сонячні панелі Jackery SolarSaga 80W

Сонячні панелі для фургона

Встановлення сонячних панелей у вашому фургоні може допомогти зменшити вуглецевий слід, уникнути високих рахунків за електроенергію та підзарядити прилади під час пригод на природі. Поки у вас є достатня кількість сонячного світла, ви можете продовжувати отримувати достатньо сонячної енергії.

Однак варто зазначити, що найкращі сонячні панелі для фургонів виробляють електроенергію за наявності сонячного світла. Після заходу сонця сонячні панелі припиняють виробляти електроенергію. Тому найкращий спосіб генерувати енергію 247. це з’єднати сонячні панелі з портативними електростанціями.

Jackery. провідний сонячний бренд, який пропонує надійні та портативні сонячні генератори різних розмірів та потужностей. Сонячний генератор поєднує в собі високоефективні сонячні панелі для перетворення сонячної енергії в електричну та портативні електростанції для зберігання згенерованої енергії.

Як працюють сонячні панелі для фургонів?

Кожна сонячна панель складається з фотоелектричних елементів (або фотоелементів), які перетворюють сонячні промені в електрику. Складається з двох шарів, що складаються з напівпровідникового матеріалу, який називається кремній. Верхній шар кремнію змішується з фосфором, щоб надати шару негативного заряду, тоді як нижній шар має бор для створення позитивного заряду.

сонячний, генератор, jackery, обов

Коли один фотон сонячного світла потрапляє на електрони, електричне поле виштовхує електрон з кремнію. Потім металеві пластини збоку фотоелементів збирають вивільнені електрони і передають їх на дроти. Ви можете підключити сонячні панелі до акумуляторної станції, щоб виробляти безкоштовну енергію протягом усього дня.

Підготовка до встановлення сонячних панелей на фургоні

Перш ніж вибрати тип або потужність сонячних панелей, вам потрібно розрахувати енергоспоживання вашого будинку на колесах.

Розрахунок енергоспоживання вашого фургона

Ось прості кроки, щоб розрахувати, скільки електроенергії вам потрібно на день.

 • Перерахуйте всі електроприлади та пристрої, які ви будете використовувати у своєму фургоні.
 • Розрахуйте силу струму, необхідну для кожного пристрою, і кількість годин, протягом яких ви будете їх використовувати.
 • Помножте ампер на години для кожного приладу і додайте всі години, необхідні для одного дня.

Таким чином, ви можете розрахувати потужність в амперах, необхідну для вашої автономної подорожі.

Узгодьте енергоспоживання з сонячною панеллю

Оскільки потужність сонячних панелей вимірюється у ватах, вам потрібно розрахувати необхідну кількість ват на добу.

Формула: Ампер × Вольт = Ват

Наприклад, якщо ампер необхідних панелей. 50, а напруга акумулятора. 12 В, то ват буде 50:

Вати = 50А × 12В = 600 Вт.

Якщо 200-ватна панель забезпечує 200 Вт потужності, вам доведеться з’єднати три панелі, щоб отримати 600 Вт. Однак це не так, якщо ви обираєте електростанції та сонячні панелі.

За допомогою однієї електростанції та меншої кількості сонячних панелей можна заряджати електроприлади протягом тривалого часу та виробляти понад 600 Вт. Крім того, завжди розумійте свої бюджетні переваги, перш ніж вибрати будь-яку потужність сонячних панелей.

сонячний, генератор, jackery, обов

Ще одним важливим фактором, на який слід звернути увагу при виборі сонячних панелей, є тип вашого фургона. Чим більший розмір фургона, тим більша ємність батареї сонячного генератора вам знадобиться. Нижче наведено кілька поширених типів фургонів, яким віддають перевагу любителі активного відпочинку на природі.

 • Фургон з відкидним бортом
 • Фургон-са
 • Фургон-фургон
 • Фургон Лутон
 • Фургон 4×4
 • Фургони-пікапи
 • Автомобільний фургон
 • Електричний фургон

Залежно від розміру вашого кемпінгу, ви можете вибрати оптимальний розмір і потужність сонячних панелей. Наприклад, якщо ваш фургон споживає більше енергії, добре підійде комбінація сонячних панелей Jackery SolarSaga потужністю 200 Вт та портативних електростанцій Explorer 3000 Pro.

Як вибрати сонячні панелі для фургона?

Остаточний вибір сонячних панелей для фургонів буде залежати від конкретних потреб користувачів. Однак важливо розуміти, які типи сонячних панелей краще. гнучкі, стаціонарні або портативні сонячні панелі.

Фіксоване значення Vs. Гнучкі Vs. Переносні сонячні панелі

Стаціонарні сонячні панелі встановлюються на даху фургона, але мають нижчу якість. Ви не можете змінити їх положення або використовувати їх для інших цілей, оскільки вони фіксовані. Завдяки своїй фіксованій природі, вони часто встановлюються на даху будинку.

Гнучкі сонячні панелі ідеально підходять для кемперів, фургонів та будинків на колесах, оскільки їх можна легко нахилити або зігнути. Однак вони, як правило, менш міцні та мають менший термін служби.

Ось чому ідеальним варіантом є вибір портативних сонячних панелей. Їх легко встановити, і вони можуть стати чудовим джерелом енергії для пригод на природі та навіть під час відключення електроенергії. Ви можете скласти їх і зберігати у фургоні, коли вони не потрібні.

сонячний, генератор, jackery, обов

Монокристалічні проти. Полікристалічні сонячні панелі

Наступне, з чим ви зіткнетеся при виборі найкращих сонячних панелей для мікроавтобусів. це те, чи є вони монокристалічні або полікристалічні. Основна відмінність між моно- і поліпанелями полягає в процесі їх виготовлення.

Наприклад, монокристалічні панелі виготовляються з монокристалічної структури кремнію, в той час як полікристалічні мають кілька. Оскільки моно-панелі виготовляються з монокристалів кремнію, вони більш ефективні, ніж поліпанелі.

Основні міркування при виборі сонячних панелей для фургонів

Тепер давайте розглянемо основні моменти, на які слід звернути увагу при виборі сонячних панелей для мікроавтобусів.

Ефективність: Чим ефективніші сонячні панелі для фургонів, тим більшу потужність вони можуть виробляти.

Voc або напруга відкритого контуру: Voc. це максимальна напруга, яку можуть виробляти ваші сонячні панелі. Для ефективної та безпечної зарядки переконайтеся, що Voc менше допустимої напруги контролера заряду.

Розміри: Наступним фактором, який ви повинні проаналізувати, є розміри сонячних панелей. Віддавайте перевагу портативним і складним сонячним панелям, які можуть поміститися в невеликих приміщеннях, таких як фургони.

Гарантія: Обирайте сонячні панелі від відомих брендів, щоб переконатися, що вони прослужать довго. Ви можете розглянути можливість інвестування в сонячні генератори Jackery для фургонів з тривалим гарантійним терміном.

Як встановити сонячні панелі для фургона?

Найважливішим моментом в установці сонячної системи для фургонів є з’єднання сонячних панелей з контролером заряду.

Послідовність: Коли сонячні панелі з’єднані послідовно, напруга збільшується, а сила струму залишається незмінною. Однак важливо зазначити, що якщо одна панель виходить з ладу, весь ланцюг перестає працювати.

Паралельні: Під час паралельного з’єднання додається сила струму, а напруга залишається незмінною. На відміну від послідовного з’єднання, паралельно з’єднані сонячні панелі фургона продовжують постачати енергію, навіть якщо одна з них виходить з ладу.

Встановлення сонячні панелі для фургона відносно легко, якщо у вас є портативні сонячні панелі. Ви можете розгорнути панелі і підключити їх до електростанції, щоб почати заряджати свої пристрої. Однак, якщо ви хочете встановити сонячні панелі на даху вашого фургона, ви повинні виконати деякі загальні кроки для завершення установки.

 • Розмістіть сонячні панелі на даху фургона та встановіть кронштейни.
 • За допомогою кабелів або проводів ви можете з’єднати кілька сонячних панелей разом.
 • Для постійної установки потрібно просвердлити отвір у даху.
 • Приєднайте всі внутрішні компоненти та підключіть батарею до панелей.
 • Перевірте з’єднання, і все. Ви успішно встановили сонячні панелі.

Сонячна електропроводка 100 Вт

Сонячна панель потужністю 100 Вт здатна забезпечувати енергією невеликі прилади, такі як мобільні телефони. Ви можете обрати портативну та найлегшу сонячну панель Jackery 100W SolarSaga. Вони можуть бути безпосередньо підключені до портативних електростанцій за допомогою сонячних кабелів.

сонячний, генератор, jackery, обов

200 Вт сонячна електропроводка

На відміну від сонячних панелей, які виробляють 100 Вт енергії, Сонячні панелі потужністю 200 Вт може виробляти більше електроенергії. Jackery пропонує портативні та високоефективні сонячні панелі SolarSaga 200W. Підключивши їх до портативної електростанції Jackery Explorer, ви зможете заряджати декілька пристроїв у вашому фургоні.

сонячний, генератор, jackery, обов

Найкращі сонячні панелі для фургонів від Jackery

Для того, щоб насолоджуватися пригодами на природі в повній мірі, вибір правильного типу та розміру сонячних панелей для фургонів є життєво важливим. У порівнянні з гнучкими сонячними панелями, які менш довговічні, високоякісні портативні панелі ідеально підходять для автономного живлення під час кемпінгу, походів тощо.

Jackery. провідний виробник сонячних систем, що пропонує складні та портативні сонячні панелі. Вони високоефективні, що означає, що ви можете перетворити більше сонячного світла в електрику. Нижче представлені три популярні сонячні панелі, які ви можете вибрати для свого фургона.

Сонячні панелі Jackery SolarSaga 200W

Удосконалена сонячні батареї Сонячні панелі Jackery SolarSaga 200W роблять її високоефективною, з коефіцієнтом перетворення 24.3%. Крім того, водонепроникність IP67 і ламінований ETFE корпус підвищують довговічність і допомагають панелям витримувати суворі умови експлуатації.

Сонячні панелі Jackery SolarSaga 100W

Найбільш відома завдяки ефективності перетворення 23.7%, Jackery SolarSaga Сонячні панелі потужністю 100 Вт ідеально підходять для несподіваних відключень електроенергії та активного відпочинку на природі. Крім того, сонячні панелі оснащені двома вихідними портами, що допоможе вам безпосередньо живити два невеликих прилади.

Сумісний з

Ефективність перетворення

Вхідні та вихідні порти

Сонячні панелі Jackery SolarSaga 200W

Електростанції Jackery Explorer 1000 Pro, 1500 Pro, 2000 Pro та 3000 Pro.

Сонячні панелі Jackery SolarSaga 100 Вт

Електростанції Jackery Explorer 240, 300, 500, 1000 та 1500.

Варіанти сонячної енергії для фургонів

Сонячний генератор Jackery. один з найефективніших способів живлення приладів, що використовуються у фургонах. Мало того, що вона може годинами забезпечувати роботу всіх малих і великих побутових приладів, вона також є доступним і чудовим варіантом для фургонів.

Сонячний генератор Jackery 3000 Pro є ідеальним рішенням для тих, кому потрібна велика потужність. Оснащений акумулятором ємністю 3024 Вт-год, він може забезпечити стабільну потужність для роботи декількох приладів.

З іншого боку, Сонячний генератор Jackery 2000 Pro можуть живити 96% зовнішніх приладів з акумулятором ємністю 2160 Вт-год.

сонячний, генератор, jackery, обов

Нарешті, нарешті Сонячний генератор Jackery 1500 Pro це надійне рішення для зарядки з акумулятором на 1512 Вт-год. Використовуючи 6 сонячних панелей Jackery SolarSaga 200W, ви можете зарядити генератор всього за 2 години.

Часті запитання про сонячні панелі для фургонів

Скільки сонячних панелей мені потрібно для мого фургона?

Щоб розрахувати кількість сонячних панелей, вам потрібно знати, скільки енергії споживає ваш фургон. Наприклад, якщо вашому фургону потрібно 800 або 1000 Вт потужності, вам знадобиться 4-5 сонячних панелей по 200 Вт.

Однак додавання декількох панелей є громіздким, особливо у фургоні. Тому ви можете комбінувати портативну електростанцію Jackery Explorer 1000 Pro (або продукт більшої потужності) з 1 або 2 сонячними панелями SolarSaga 200W для отримання тієї ж потужності.

Як зробити сонячні панелі мого фургона більш ефективними?

Є кілька простих способів підвищити ефективність сонячних панелей:

 • Регулярно чистити верхню поверхню сонячних панелей, щоб вони перетворювали максимум сонячного світла.
 • Відрегулюйте поверхню сонячних панелей до прямих сонячних променів.
 • Розмістіть сонячні панелі подалі від тіні, щоб виробляти більше енергії.

Чи варто ставити сонячні батареї у фургоні?

Якщо коротко, то так. Переобладнання вашого фургона на сонячні батареї допоможе вам насолоджуватися пригодами на природі зі спокійною душею. Сонячні генератори Jackery. це потужні, надійні рішення, які забезпечують чисту та відновлювану енергію. Ви можете розрахувати правильний розмір сонячного генератора відповідно до ваших потреб в енергії.

Останні думки

Сонячні панелі та електростанції для фургонів ідеально підходять для підзарядки вашого спорядження під час активного відпочинку на природі. Якщо ви хочете вибрати високоякісні сонячні панелі для фургонів, будинків на колесах та кемперів, розгляньте сонячні панелі Jackery SolarSaga. Ви можете підключити портативні сонячні панелі до електростанції, щоб заряджати пристрої, використовуючи стабільну та безперервну електроенергію.

Наприклад, ви можете інвестувати в Сонячний генератор Jackery 1500 Pro якщо у вас низькі вимоги до потужності. З іншого боку, Jackery Solar Generator 3000 Pro це ідеальне рішення для тих, хто хоче забезпечити енергією великий транспортний засіб. Підпишіться на розсилку новин Jackery, щоб отримувати ексклюзивні пропозиції та акції, а також дізнатися більше про нашу продукцію.

Підписатися тут

Отримуйте першими наші останні новини та ексклюзивні пропозиції! Підпишіться зараз.

Вводячи свій номер телефону або електронну пошту, ви погоджуєтеся отримувати наші маркетингові повідомлення по SMS або електронній пошті, включаючи останні пропозиції, халяву, послуги і т.д. Ви погоджуєтесь з Умовами надання послуг та Політикою конфіденційності. Ви можете відмовитися від підписки в будь-який час.

Який розмір сонячного генератора мені потрібен? (Поради електростанції)

Сонячний генератор. дуже зручне та універсальне джерело енергії. Ви можете використовувати одну з них для доступу до енергії в дорозі або як резервне джерело енергії для вашого будинку. Перш ніж купити сонячний генератор, ви можете запитати себе, якого розміру мені потрібен сонячний генератор?

Це, безумовно, важливе питання. Купівля сонячного генератора потрібного розміру забезпечить вам оптимальне джерело енергії, не переплачуючи за нього більше, ніж потрібно.

Але, можливо, справжнє питання, яке вам слід задати. якого розміру електростанція мені потрібна для мого сонячного генератора?

Це тому, що “сонячний генератор” технічно може означати сонячне рішення, яке поєднує два (або більше) компоненти. З чого складається сонячний генератор Джекері:

Сонячні панелі. збирають сонячну енергію з прямих сонячних променів.

Електростанція. зберігає електричну енергію, перетворену сонячними панелями.

У цій статті ми допоможемо вам розібратися, який розмір електростанції найбільш підходить для ваших цілей сонячного генератора. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як розрахувати правильний розмір електростанції, а також іншу інформацію про сонячні генератори, щоб зробити найкращий вибір.

Як визначаються розміри електростанцій

Електростанції зазвичай вимірюються у ватах (Вт). Це міра потужності, яка використовується для розрахунку швидкості передачі енергії. Але що вам дійсно потрібно знати, так це те, що чим більше ват має електростанція, тим більше енергії вона може надати вам за один заряд. Тим не менш, існують різні виміри ват, на які слід звертати увагу при виборі електростанції.

Безперервна потужність

Перше вимірювання зазвичай називають безперервною потужністю. Це кількість енергії, яку електростанція може забезпечити стабільно.

Пікова потужність

Другий вимір зазвичай називають піковою потужністю. Це максимальна кількість енергії, яку електростанція може забезпечити за короткий проміжок часу.

Безперервна потужність vs. Пікова потужність (приклад)

Ось приклад. Подумайте, коли ви вмикаєте кондиціонер. Для початку роботи потрібен швидкий сплеск потужності. Це пікова потужність. Але кількість енергії, необхідної для безперервної роботи блоку змінного струму, як правило, нижча. Це безперервна потужність.

Деякі прилади, такі як холодильники, потребують для запуску в 3-7 разів більшої потужності, ніж зазвичай. Майте на увазі, що ваша електростанція повинна бути здатна задовольнити цю пікову потребу в потужності для роботи пристрою. Отже, якщо ви шукаєте сонячний генератор для роботи холодильника, простого задоволення вимог до безперервної потужності буде недостатньо.

Безперервна потужність, ймовірно, буде більш вражаючою цифрою, про яку вам слід подумати. Це те, що говорить вам, скільки енергії ви отримаєте від одного заряду вашої електростанції за нормальних умов.

Як розрахувати оптимальну потужність електростанції за 4 кроки

Jackery продає електростанції для задоволення найрізноманітніших потреб у споживанні електроенергії. Наші продукти варіюються від 167 Вт-год до 2,060 Вт-год.

Скільки ват мені потрібно в електростанції сонячного генератора?

Щоб з’ясувати, який продукт Jackery пропонує правильні енергетичні можливості для вас, вам потрібно виконати наступні розрахунки:

Крок 1: Виберіть, що ви хочете живити за допомогою електростанції і як довго

Перша частина вибору правильної електростанції для ваших потреб. це розуміння того, які ці потреби є. Це означає, що потрібно вибрати конкретні пристрої, які ви хочете живити за допомогою сонячного генератора, і встановити приблизну оцінку того, як довго ви хочете, щоб його електростанція забезпечувала цю потужність.

Порада: Обов‘язково вибирайте тільки ті пристрої, які можна підключити до вашої електростанції Jackery. Наприклад, такі речі, як водонагрівачі, часто вбудовані у ваш будинок. Отже, швидше за все, ви не зможете живити його за допомогою електростанції. (Якщо тільки ви не підключаєте цей пристрій до домашньої мережі).)

Ось кілька найпоширеніших пристроїв, які люди живлять за допомогою сонячних генераторів:

 • Ноутбуки та ПК
 • Зарядні пристрої для телефонів
 • Кухонна техніка
 • Фени
 • Кондиціонери
 • Відеоігрові системи

Крок 2: З’ясуйте, скільки енергії споживає кожен з обраних вами приладів

Після того, як ви знаєте, що ви хочете живити, прийшов час з’ясувати, скільки енергії вам для цього потрібно.

Відправною точкою для розрахунку є з’ясування того, скільки ват потрібно для роботи ваших пристроїв. Це число часто вказано десь на самому пристрої. Але якщо ви бачите лише вимірювання в амперах, ви можете помножити це число на напругу приладу, щоб перевести його у вати.

сонячний, генератор, jackery, обов

Далі вам потрібно вибрати, скільки годин ви хочете мати можливість використовувати кожен з ваших пристроїв. Потім помножте кількість годин, які ви вибрали, на потужність кожного елемента. Це дасть вам загальну кількість ват-годин, необхідних для живлення кожного пристрою.

сонячний, генератор, jackery, обов

Ви хочете живити дві 60-ватних лампочки по дві години кожна. Знайдіть загальну кількість необхідних вам ват-годин:

 • Отримайте загальну кількість годин: Помножте 2 години роботи на 2 лампочки. (2 x 2) = 4
 • Отримайте загальну потужність: Помножте 2 лампочки на їхню потужність 60 Вт. (2 x 60) = 120
 • Помножте їх разом, щоб обчислити загальну кількість ват-годин. (4 x 120) = 480

Потім розділіть свою відповідь на 0.85, щоб врахувати постійний рівень споживання енергії 85%, коли пристрій працює.

Це означає, що вам потрібна електростанція, яка може забезпечити принаймні приблизно 564 ват-години, щоб досягти вашої мети. мати можливість живити пристрій дві 60-ватних лампочки по 2 години кожна.

Крок 3: Додайте всі відповіді у ват-годинах разом

Вам потрібно виконати розрахунок, показаний на попередньому кроці, для кожного елемента, який ви хочете живити за допомогою сонячного генератора Jackery.

Потім просто додайте всі відповіді разом, щоб отримати загальну кількість ват-годин, яку вам потрібна електростанція, щоб забезпечити і досягти цілей, які ви перед нею ставите.

Наприклад, припустимо, вам потрібно 400 ват-годин для живлення освітлення, 300. для зарядки телефону і 300. для зарядки ноутбука. Ваша загальна потреба у ват-годинах становитиме 1,000 (400 300 300).

Крок 4: Визначте ват-години потрібної вам електростанції

На цьому етапі ви маєте всю інформацію, необхідну для вибору правильної портативної електростанції.

Просто візьміть свою відповідь з кроку 3 і порівняйте її з потужністю, запропонованою кожною електростанцією, на яку ви дивитесь. Просто переконайтеся, що ви вибрали електростанцію, яка має більшу потужність, ніж ваша загальна потреба у ват-годинах, розрахована на кроці 3.

Чи може сонячний генератор живити будинок?

Зверніть увагу, що якщо ви не придбаєте великий сонячний генератор Jackery (наприклад Сонячний генератор 1500 з портативною електростанцією потужністю 1 534 Вт-год), ви, швидше за все, не зможете живити все в будинку протягом декількох годин за допомогою генератора на сонячних батареях.

Якщо ви виявите, що відповідь, яку ви отримали на кроці 3, вища, ніж майже у кожної електростанції, яку ви розглядаєте, можливо, вам доведеться повернутися назад і переоцінити, що вам дійсно потрібно для живлення за допомогою цієї електростанції. Якщо ви можете обмежитися лише найнеобхіднішим, то ви знайдете сонячний генератор, який підійде саме вам, не розбиваючи при цьому свій бюджет на його купівлю.

Переваги покупки портативного сонячного генератора

Переносні сонячні генератори. це динамічний варіант резервного живлення. Ви можете використовувати їх як вдома, так і в дорозі. Вони цілеспрямовано зроблені меншими, ніж спеціальні домашні резервні сонячні генератори, щоб забезпечити таку гнучкість.

Оскільки вони оснащені електростанцією, яку ви заряджаєте за допомогою портативних сонячних панелей, ви, по суті, підключаєте портативні сонячні панелі до електростанції, поки вона не зарядиться. Потім ви можете використовувати створену вами енергію практично на будь-якому приладі або електронному пристрої, який ви хочете.

Багато людей купують портативні сонячні генератори, щоб мати доступ до чистої енергії під час відпочинку на природі. Тоді, як додаткову перевагу, вони можуть використовувати генератор як резервне джерело енергії для своїх будинків, коли їм це потрібно. Саме ця універсальність зробила портативні сонячні генератори такими популярними.

Поширені запитання щодо розміру електростанції

Чи можна зарядити будь-який пристрій за допомогою електростанції Jackery?

Електростанції Jackery можуть живити широкий спектр побутових пристроїв, оскільки вони оснащені USB-портами, навісом для автомобіля постійного струму та розетками чистого синусоїдального змінного струму.

Ваш пристрій потрібно буде живити одним із цих методів і використовувати рівень потужності, сумісний з обраною вами електростанцією Jackery.

Чи може електростанція Jackery запустити мій автомобіль?

Ні, ви не можете завести автомобіль за допомогою електростанції Jackery. Але ви можете зарядити акумулятор автомобіля за допомогою електростанції. Тож ви можете використовувати ваш продукт Jackery, щоб зарядити акумулятор настільки, що вам не потрібно буде його підзаряджати.

Як довго електростанція Jackery може заряджати мій пристрій?

Це повністю залежить від кількості енергії, яку використовує ваш пристрій. Вам потрібно виконати розрахунок ват-годин (показано вище) і порівняти цю цифру з потужністю Модель електростанції Jackery ви обираєте. Це дасть вам відповідь, яку ви шукаєте.

Який розмір електростанції Джекері найкраще підійде для мене?

Це буде залежати від того, яку потужність ви хочете отримати від портативного сонячного генератора. Якщо ви хочете максимізувати кількість енергії, яку ви отримуєте, тоді вам слід розглянути або наш Портативна електростанція Explorer 1,500 або нашою Портативна електростанція Explorer 1,000.

Варіанти розмірів електростанції Jackery

Jackery пропонує широкий вибір електростанцій, щоб вам було легше знайти ту, яка відповідає вашим потребам. Ми склали таблицю, щоб допомогти вам зрозуміти, що підходить саме вам.

Ознайомтеся з цією таблицею, щоб краще зрозуміти, на яку потужність ви можете розраховувати від декількох популярних електростанцій Jackery:

сонячний, генератор, jackery, обов

Висновок

Сонячні генератори забезпечують чисту, відновлювану енергію як джерело енергії, що не потребує технічного обслуговування, де б ви її не потребували. Незалежно від того, чи буде це вдома, на відкритому повітрі, або і там, і там. Вони можуть бути дуже вартісна інвестиція. Однак має сенс купувати правильний розмір для ваших енергетичних потреб.

Ось чому Jackery пропонує сонячні генератори, оснащені електростанціями різних розмірів, щоб ви могли знайти той, який відповідає вашим цілям і бюджету. Завжди пам’ятайте, які пристрої ви хочете живити і як довго.

Якщо ви не впевнені, скільки потужності вам потрібно, ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам розрахувати правильний розмір електростанції, а отже, і правильний розмір сонячного генератора для вас.

Для отримання додаткової інформації про сонячні генератори Jackery та електростанції різного розміру, з якими вони поставляються, ознайомтеся з нашим сонячні генератори сторінка.

Підпишіться тут

Будьте першими, хто отримає наші останні новини та ексклюзивні пропозиції! Підпишіться зараз.

Вводячи свій номер телефону або Email, ви даєте згоду на отримання наших маркетингових повідомлень по SMS або Email, включаючи останні пропозиції, халяву, послуги і т.д. Ви погоджуєтесь з Умовами надання послуг та Політикою конфіденційності. Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Залишити відповідь