Сонячні панелі від Sunrun. Сонячні фотоелектричні рішення

Сонячні панелі від Sunrun

Дізнайтеся про наші найкращі у своєму класі сонячні продукти та послуги.

Відчуйте душевний спокій на десятиліття вперед з даховими сонячними панелями Sunrun

Об’єднавшись з такою сонячною компанією, як Sunrun, ви можете створити власну доступну, чисту енергію та отримати незалежність від комунальної компанії. Сонячна установка Sunrun може допомогти забезпечити ваш будинок електроенергією, коли сонця немає, в той час як ви підвищуєте контроль над використанням енергії та зменшуєте залежність від викопних видів палива.

Ми пропонуємо кілька житлових сонячних планів, які допоможуть вам розпочати свою сонячну подорож. Дізнайтеся, що ідеально підходить для вашого бюджету та унікальних енергетичних потреб.

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

Ми пропонуємо одні з найкращих систем сонячних панелей на даху на ринку, і ви можете придбати їх на умовах лізингу, гнучкого сонячного фінансування або сплатити відразу. Наші індивідуальні сонячні рішення в поєднанні з винятковим сервісом та найкращою в галузі сонячною гарантією зробили нас провідною компанією в галузі сонячної енергетики та зберігання енергії для житлових будинків в США.S. 1

Сонячні панелі. це лише частина рішення, що дозволяє відчути енергетичну свободу та безпеку. Щоб забезпечити максимальну віддачу від вашої домашньої енергетичної системи, подумайте про додавання послуги резервного копіювання сонячної батареї, такої як Brightbox від Sunrun. Сотні мільйонів людей постраждали від відключень електроенергії з 2008 по 2017 рік. 2 За допомогою Brightbox ви можете підтримувати світло та свіжість їжі під час відключень електроенергії за допомогою розумної, доступної та надійної системи резервного живлення.

Переваги додавання послуги зберігання енергії від Sunrun до ваших сонячних панелей

Для роботи Brightbox не потрібні небезпечні, дорогі та токсичні викопні види палива. 3 Коли сонце не світить, вона може зберігати чисту та доступну резервну енергію для подальшого використання.

Brightbox у поєднанні з Tesla Powerwall може допомогти вам створити резервну копію всього будинку, або ж ви можете створити резервну копію лише потрібних вам кімнат за допомогою сонячної батареї LG Chem.

Сонячні батареї Tesla Powerwall і LG Chem можуть прослужити від 10 до 15 років, і вони зазвичай поставляються з 10-річною гарантією виробника для вашого спокою.

Сонячна енергія зі стимулами

Наш інструмент автоматизованого моделювання сайту. це революційна технологія, яка дозволяє нам розробити індивідуальну домашню сонячну енергетичну систему Sunrun на основі унікальних розмірів і планування вашого даху.

Інструмент автоматизованого моделювання Sunrun використовує індивідуальний профіль вашого даху, включаючи затінення, нахил, сонячне опромінення, сезонність та перешкоди на даху. Це гарантує, що спроектована система сонячних панелей Sunrun відповідає структурі вашого будинку та унікальним енергетичним потребам. Індивідуальна система може повідомити вам про ваш потенційний контроль над майбутніми рахунками за електроенергію

Sunrun’s Product Selector. це інноваційний та простий інструмент. За лічені хвилини ви дізнаєтесь, який сонячний план, з домашньою батареєю або без неї, може дати вам та вашій родині більше переваг у довгостроковій перспективі, залежно від місця вашого проживання.

Підбірник продуктів Sunrun використовує інформацію про тип і нахил вашого даху, розмір вашого домогосподарства та інші важливі аспекти, наприклад, чи є у вас домашній офіс або чи потрібне вам резервне живлення, щоб порекомендувати вам найкращий план домашньої сонячної електростанції від Sunrun. Це може допомогти забезпечити душевний спокій, на який ви заслуговуєте, під час зростання цін на електроенергію та перебоїв в електропостачанні, одночасно зменшуючи ваш вуглецевий слід.

Чи пропонує моя держава стимули для переходу на сонячну енергію?

Подивіться, в яких штатах зараз доступний Sunrun та які сонячні стимули можуть бути запропоновані там, де ви живете. Деякі з найпоширеніших стимулів для сонячної енергетики включають податкові кредити, звільнення від податку на майно та знижки. Незалежно від того, в якому штаті ви живете, ви можете мати право на федеральний податковий кредит на сонячну енергію (ITC), якщо вирішите придбати домашню сонячну енергетичну систему.

Ви можете отримати щомісячний план Sunrun для оренди сонячних панелей або внести передоплату за відновлювану енергію за допомогою договору про купівлю сонячної енергії або плану PPA. Як результат, будь-яка економія, яку ви могли б отримати за рахунок податкових пільг та знижок при купівлі системи, може бути передана вам у вигляді нижчого рахунку за сонячну енергію.

Як працюють сонячні панелі?

Не можна говорити про сонячні панелі, не говорячи про кремній. Кремній. це неметалічний елемент і другий за поширеністю матеріал на Землі. 4 Вона також може перетворювати сонячне світло в електрику і є ключовим компонентом сонячної системи (також відомої як фотоелектрична або фотоелектрична система). 5

Сонячні панелі, сонячні елементи або фотоелементи, виготовляються шляхом нарізки кристалічного кремнію (також відомого як пластини), які мають міліметрову товщину. Ці пластини затиснуті між захисним склом, ізоляцією та захисною задньою панеллю, які утворюють сонячну панель. Задня панель допомагає регулювати температуру та вологість для оптимізації ефективності сонячної панелі. 6 Кілька сонячних панелей, з’єднаних разом, створюють сонячну батарею, а в кінцевому підсумку. сонячну систему.

Існує також фізика роботи сонячних елементів: Електроенергія виробляється, коли електрони рухаються між атомами. Верхня і нижня частини кремнієвої пластини в сонячній батареї обробляються невеликою кількістю атомів додаткових матеріалів. таких як бор, галій або фосфор. таким чином, щоб верхній шар мав більше електронів, а нижній шар. менше. Коли сонце активує електрони в цих протилежно заряджених шарах, електрони рухаються по ланцюгу, прикріпленому до панелей. Цей потік електронів через ланцюг генерує електричний струм, який в кінцевому підсумку живить будинок. 7

Які існують різні типи сонячних панелей?

Монокристалічні сонячні панелі:

Монокристалічні сонячні панелі мають найвищу ефективність та потужність серед усіх інших типів сонячних панелей. Ще одна причина, чому люди обирають їх. це їх зовнішній вигляд. Сонячні елементи в монокристалічних панелях мають квадратну форму і однотонний чорний колір, що робить їх найпопулярнішим типом сонячних панелей серед домовласників. 8 Sunrun використовує монокристалічні фотомодулі у всіх своїх домашніх сонячних системах.

Полікристалічні сонячні панелі:

Процес виробництва полікристалічних сонячних панелей менш витратний, ніж монокристалічних, але це також робить їх менш ефективними. Зазвичай полікристалічні сонячні панелі не мають зрізаних кутів, тому ви не побачите великих білих проміжків на передній панелі, які ви бачите на монокристалічних панелях. 8

Тонкоплівкові сонячні панелі:

Тонкоплівкові сонячні панелі дешевші та простіші в установці, ніж їхні аналоги. Проте, вони не є найкращим варіантом для домашньої сонячної установки через свою ефективність, легкість та довговічність. 8

Як довго служать сонячні панелі насправді?

Розглядаючи можливість інвестування в сонячну установку, ви можете задатися питанням, як довго служать домашні сонячні панелі. Дослідження показують, що сонячні панелі можуть прослужити від 20 до 30 років, а іноді й довше. 9 Проте, це не означає, що панелі на вашому даху перестануть виробляти електроенергію через пару десятиліть. Це просто означає, що їх виробництво енергії зменшиться на величину, яку виробники сонячних панелей вважають оптимальною для задоволення потреб середньостатистичного домогосподарства в енергії.

Чи є гарантія на домашні сонячні системи?

На все наше сонячне обладнання надається заводська гарантія. Крім того, наш щомісячний план оренди сонячних панелей та передплачений сонячний план (також відомий як сонячний PPA) включають проактивний моніторинг 24/7 та безкоштовне технічне обслуговування за наш рахунок. Якщо ми помітимо, що ваші панелі на даху або сонячна батарея не працюють на повну потужність, ми надішлемо експерта, щоб виправити це, навіть не ворухнувши пальцем. Ця перевага відрізняє Sunrun від інших інсталяторів сонячних панелей в країні.

Як працює автоматизоване моделювання майданчика?

Після того, як ви введете кілька деталей про свій будинок, наш інструмент автоматизованого моделювання сайту проаналізує сотні тисяч змінних у дизайні домашньої сонячної системи, щоб побудувати зображення ідеальної системи для вашого даху з високою роздільною здатністю. Ці фактори включають нахил вашого будинку, сезонність, вплив сонця, затінення та перешкоди на даху. Це допомагає Sunrun гарантувати, що ви отримаєте максимальну вигоду від вашої нової домашньої сонячної системи.

Як працює селектор продуктів Sunrun?

Після того, як ви відповісте на кілька простих запитань про деталі вашого будинку, спосіб життя та використання електроенергії, селектор продуктів Sunrun повідомить вам, чи є щомісячний план оренди, передоплата за сонячну енергію, фінансування системи або покупка відразу. разом з послугою резервного живлення. найбільш економічно ефективним рішенням для ваших унікальних потреб.

Чи дійсно автоматизоване моделювання сайту та підбір продукту Sunrun є безкоштовними??

Так. У Sunrun ми прагнемо надати вам найкращі технології, послуги та інструменти, такі як наш інструмент автоматизованого моделювання сайту та селектор продуктів, щоб зробити ваш перехід на сонячну енергію максимально доступним і простим. Це допоможе вам менше турбуватися про контроль рахунків за електроенергію та захистити свій будинок під час відключень, одночасно зменшуючи викиди вуглецю протягом десятиліть.

Чи нагріваються сонячні панелі?

Сонячні панелі на даху можуть нагріватися, особливо в спекотні літні дні. Якщо панелі нагріваються або перегріваються, вони можуть виробляти менше енергії, оскільки температура піднімається вище їх оптимального діапазону виробництва енергії.

Загалом, домашні сонячні панелі розраховані на досягнення свого пікового рівня ефективності при 77 °F (25 °C), але їх ефективність буде знижуватися на 0.5% на кожен градус вище цієї температури. Фактичний відсоток зниження продуктивності залежить від виробника та моделі сонячної панелі. Зрештою, вам потрібно прагнути до діапазону зовнішньої температури від 59 до 95 °F (від 15 до 35 °C). Проте, для сонячних панелей на даху нереально залишатися в межах цього діапазону цілий рік, особливо в місцях, де температура може перевищувати 100 °F (37.8 °C). На щастя, більшість сонячних панелей витримують нагрівання до 149 °F (65 °C). 10

Тим не менш, перегріву сонячних панелей можна запобігти. Багато виробників сонячних панелей покривають панелі матеріалом, який, як правило, проводить і відводить тепло від скла. Крім того, сонячні панелі зазвичай монтуються на кілька сантиметрів вище даху, що забезпечує простір для повітряних потоків, які допомагають відводити тепло від панелей.

Незважаючи на зниження ефективності від екстремальної спеки, виробництво сонячної енергії не припиняється. Зменшення виробництва електроенергії через спекотну погоду компенсується довшими днями сонячного світла в різні пори року. Хоча сонячні панелі найкраще працюють у холодні сонячні дні, вони виробляють сонячну енергію цілий рік майже в будь-якій місцевості та за будь-якого клімату.

Чи працюють сонячні панелі в холодну погоду?

Сонячні панелі виробляють енергію з сонячного світла, а не з сонячного тепла. Насправді, сонячні панелі виробляють електроенергію більш ефективно в прохолодних умовах. Навіть у найхолоднішу погоду сонячні панелі можуть перетворювати сонячне світло в електрику.

Як це працює? Холодніші температури підвищують ефективність виробництва сонячної енергії, що збільшує кількість виробленої електроенергії. Електрони перебувають у стані спокою в прохолодному кліматі. Коли електрони в сонячних панелях активуються під впливом сонячного світла, досягається різниця потенціалів, яка створює електричний струм.

Теплі літні температури підвищують загальний рівень енергії електронів у сонячних панелях. Цей підвищений рівень енергії зменшує енергетичний диференціал, який можна отримати, виробляючи менше енергії. Більш високий енергетичний стан заважає виробленню електроенергії сонячними панелями, оскільки частина енергії перетворюється на тепло, а не на електрику. Ваш будинок не обов’язково повинен знаходитися в теплому штаті, як Арізона, Каліфорнія, Невада або Техас, щоб генерувати надійну сонячну енергію цілий рік.

Чи працюють сонячні панелі вночі?

Хоча сонячні панелі потребують сонячного світла для виробництва електроенергії, є два способи отримати вигоду від сонячної енергії в нічний час: зареєструватися в програмі обліку чистої енергії (NEM) (якщо вона пропонується там, де ви живете), або додати послугу зберігання домашніх акумуляторів, наприклад, Brightbox від Sunrun.

Вимірювання чистої енергії (NEM): Дешевша енергія з мережі вночі

Якщо NEM пропонується у вашому штаті та вашим комунальним підприємством, ви можете мати право на отримання кредитів у вашому рахунку за надлишок сонячної енергії, яку ви виробляєте та надсилаєте комунальному підприємству. 11 Вночі ви можете використовувати ці кредити для отримання електроенергії з мережі за нижчою ціною. Чистий облік може допомогти вам заощадити гроші на майбутніх рахунках за електроенергію. Відвідайте веб-сайт вашої комунальної компанії для отримання додаткової інформації.

Сховище сонячних батарей: Надійна, доступна резервна енергія вдень і вночі

Служба зберігання акумуляторів, така як Brightbox, може дозволити вам зберігати надлишкову сонячну енергію, яку ви виробляєте, для подальшого використання. Ця накопичена сонячна енергія може допомогти підтримувати роботу ваших пристроїв і приладів вночі, під час відключень, похмурих днів і в дощовий день.

Brightbox пропонує два варіанти зберігання літій-іонних сонячних батарей: Tesla Powerwall та LG Chem. Tesla Powerwall може допомогти вам створити резервну копію всього будинку, тоді як LG Chem може допомогти вам створити резервну копію чотирьох контурів всередині вашого будинку. Існують також відмінності у функціоналі програмного забезпечення та додатків.

Запросіть безкоштовну персоналізовану пропозицію, щоб зв’язатися з сонячним консультантом Sunrun і визначити, яке рішення резервного копіювання Sunrun найкраще підійде для вашого будинку.

Як працює Brightbox?

Brightbox дозволяє зберігати надлишкову енергію, яку ваша сонячна система виробляє протягом дня, щоб використовувати її ввечері, вночі або коли електромережа виходить з ладу через фізичні пошкодження або екстремальні погодні умови.

Чи потрібні мені сонячні панелі для використання Brightbox?

Крім дуже рідкісних винятків, послуга Brightbox від Sunrun включає сонячні панелі на даху. Brightbox може зберігати 100% чисту, відновлювану, домашню сонячну енергію безпосередньо з панелей на даху, коли сонця немає, щоб ви могли використовувати її, коли вона вам найбільше потрібна.

Чи можу я додати Brightbox до моєї поточної домашньої сонячної системи?

На даний момент Brightbox з сонячною батареєю Tesla Powerwall або LG Chem доступний лише при встановленні нової домашньої сонячної системи Sunrun через проблеми з технічною сумісністю. Ми не можемо встановити сонячні панелі на даху або домашню батарею, якщо у вас вже є існуюча сонячна установка або якщо послуга зберігання акумуляторів Brigtbox недоступна у вашому регіоні.

Що відбувається під час встановлення сонячної електростанції?

Після того, як ви отримаєте дозвіл на встановлення сонячної установки, ваша власність пройде оцінку ділянки, а експерт з сонячної енергетики запланує візит до вас, щоб підтвердити дизайн вашої системи.

Після цього наші експерти з сонячного проектування внесуть необхідні корективи у ваш проект і отримають ваше остаточне схвалення. Після затвердження ми подамо ваш проект до міської влади для отримання дозволу, що може зайняти до восьми тижнів. Звідти або Sunrun, або один з наших місцевих сертифікованих партнерів запустить вашу сонячну установку. Ми співпрацюємо лише з найкращими інсталяторами сонячних панелей, тому ви можете бути спокійні, знаючи, що отримаєте найякіснішу сонячну установку.

Після завершення встановлення, місто або округ проведе остаточну перевірку вашої системи. Після отримання дозволу сонячну електростанцію буде підключено до електромережі, і ми подамо ваші документи до комунальної компанії. Після того, як ваша комунальна компанія надасть дозвіл на експлуатацію (PTO), ви будете готові почати забезпечувати свій будинок енергією сонця.

Що станеться, якщо я переїду?

У нас є ціла команда професіоналів, які готові допомогти вам продати ваш сонячний будинок і передати ваш контракт, якщо це можливо, новим власникам. Sunrun полегшує передачу договору оренди сонячної енергії або договору купівлі-продажу електроенергії (PPA) новим власникам. Наші фахівці з передачі послуг займаються всім: від навчання ріелторів та потенційних покупців до роботи з ескроу-офіцерами, титульними агентами, домашніми інспекторами, а також усіма, кому може знадобитися інформація про вашу систему та договір оренди сонячних панелей або PPA.

Solar

Ми щиро вдячні за вашу підтримку сонячних панелей LG.

Ми щиро вдячні за вашу підтримку сонячних панелей LG.

Ми щиро вдячні за вашу підтримку сонячних панелей LG.

Нещодавно компанія LG прийняла складне рішення закрити свій бізнес з виробництва сонячних панелей, щоб зосередитися на інших напрямках, які забезпечать новий досвід та цінність для наших клієнтів.

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

LG PRO Partner Program™Ми хочемо вас!

Скористайтеся перевагами безлічі чудових функцій, включаючи навчання, технічну підтримку, дивовижні знижки, заохочення та найкращу в галузі гарантію.

Порівняти ( 0 )

© Copyright 2023 ©LG Electronics USA, Inc. Всі права захищені. LG та логотип LG є зареєстрованими товарними знаками LG Corp. Всі інші торгові марки є власністю відповідних власників. Ціни, акції та наявність можуть відрізнятися в залежності від дилера. Інформація, що міститься в цьому документі, може бути змінена без попереднього повідомлення. Всі зображення на екрані є імітацією.

LG Solar пропонує прецизійно виготовлені та провідні на ринку сонячні панелі для бізнесу та домовласників, які потребують високої продуктивності, надійності та стабільно високого виходу енергії. і все це від бренду, якому вони можуть довіряти. Завдяки більш ніж 30-річним інтенсивним дослідженням і розробкам в галузі сонячної енергетики компанія LG змогла створити інноваційні, високоякісні, але доступні за ціною сонячні панелі. Обираючи довговічні, енергоефективні та екологічні сонячні панелі LG, ви отримуєте вищі фінансові та екологічні вигоди для свого бізнесу та інших зацікавлених сторін.

Пропонуючи найкращі в галузі гарантійні програми, LG гарантує якість, довговічність і надійність своїх сонячних панелей. На найновіші моделі сонячних панелей LG тепер надає 25-річну гарантію на продукцію, що є однією з найкращих у галузі. Це свідчить про впевненість LG у розробці високоефективних, інноваційних та видатних продуктів.

Висока ефективність сонячних панелей LG частково пояснюється технологією Cello, яка збільшує вихідну потужність і надійність, роблячи їх одними з найпотужніших і найуніверсальніших модулів на ринку. Вона також може похвалитися витонченим і вишуканим дизайном, який є естетично привабливим і підходить для будь-якого даху. Новіший модуль LG Neon 2 BiFacial призначений для поглинання випромінювання не тільки з передньої, але і з задньої сторони свого неонового елемента завдяки використанню прозорої задньої панелі. Вона також здатна генерувати енергію з передньої та задньої сторони модулів, що дозволяє виробляти до 30% більше енергії, ніж стандартні фотоелектричні модулі.

В останні роки компанія LG Solar Module пропонує чудові сонячні продукти. Бренд LG, якому довіряють, пропонує інноваційні продукти і створив репутацію якості та надійності, як ніхто інший.

Сонячні фотоелектричні рішення

Мережеві фотоелектричні системи надають вам альтернативне джерело енергії, яке набагато вигідніше, ніж електроенергія, яку ви купуєте в мережі.

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

Мережеві фотоелектричні системи

Мережеві фотоелектричні системи поширені завдяки низькій вартості входу на ринок сонячних фотоелектричних систем. Мережеві фотоелектричні рішення швидко впроваджуються з мінімальними перервами. Мережеві фотоелектричні системи надають вам альтернативне джерело енергії, яке є набагато більш економічно ефективним, ніж електроенергія, яку ви купуєте з мережі. Мережеві фотоелектричні станції забезпечують вас енергією лише в сонячні години. Пізніше ці системи можуть бути поєднані з системою зберігання енергії для забезпечення енергією і в нічний час.

Міні-мережі, мікромережі та гібридні фотоелектричні системи

Гібридні фотоелектричні системи зазвичай складаються з сонячних панелей та системи зберігання енергії. Це рішення дозволяє вам мати електроенергію під час спаду навантаження або збоїв в електромережі.

Міні- та мікромережі, як правило, включають два або більше джерел генерації енергії, таких як сонячні фотоелектричні панелі з генератором та/або вітер, і, як правило, не підключаються до електромережі.

Ці типи систем дозволяють вам мати максимальну гнучкість у використанні електроенергії та забезпечують енергетичну безпеку.

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

Система зберігання енергії (BESS)

Акумуляторні системи зберігання енергії як окремий продукт, як правило, складаються з літієвих накопичувачів енергії та акумуляторних інверторів. Ці системи, як правило, є великими, контейнерними рішеннями, що працюють за принципом “підключи і працюй”, але можуть бути й такими маленькими, як ДБЖ для вашого офісу.

Ці рішення зазвичай використовуються для забезпечення енергетичної безпеки під час зниження навантаження або збоїв в електромережі, але також можуть бути використані для зниження пікового попиту. Вона також може використовуватися для арбітражних цілей, коли BESS заряджається в непікові періоди, а потім розряджається в пікові періоди. Обидва ці варіанти призводять до значної економії коштів.

27 21 202 8300

12 Meson Close Techno Park Stellenbosch, 7600

Solar Energy Architects © 2023 ~ Всі права захищені

USPE Solar Speed

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

USPE підтримує великі світові промислові підприємства у виконанні їхніх обов’язків ESG та зменшенні викидів вуглецю. Орендуйте модульні контейнерні сонячні рішення в лізинг.

Наші пакети сонячного лізингу включають довговічні сонячні установки “під ключ” без необхідності в додаткових компонентах. Кожен сонячний пакет включає в себе попередньо встановлені акумуляторні накопичувачі енергії, сонячні фотоелектричні панелі та інноваційну технологію стеження за сонцем.

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

Лізинг сонячних електростанцій USPE

Гнучкі лізингові угоди USPE на попередньо зібране та контейнерне сонячне фотоелектричне та акумуляторне обладнання розроблені для спрощення використання сонячної енергії. Обладнання забезпечує чисту, надійну енергію, що робить його ідеальним рішенням для промислових компаній, які прагнуть компенсувати свої викиди вуглецю та відповідати вимогам ESG.

Зв’яжіться з нами

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

Доступна короткострокова та довгострокова оренда

Варіанти сонячного лізингу для довгострокових та короткострокових проектів. У нас є ідеальний договір оренди для вашого проекту, щоб задовольнити всі ваші потреби в енергії.

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

Можливості “під ключ

Наші сонячні пакети розроблені таким чином, щоб бути простими в налаштуванні та інтегрованими у ваш проект. Кожна сонячна мережа має модульну конструкцію і легко з’єднується між собою.

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

Масштабованість

Модульна конструкція наших сонячних фотоелектричних систем робить їх повністю масштабованими для будь-якого великого промислового проекту. Це досягається шляхом комбінування наших сонячних мереж відповідно до вимог проекту.

Solar Show 2022 дала нам можливість продемонструвати нашим клієнтам наші інноваційні рішення для сонячної енергетики та відновлюваних джерел енергії під ключ. Наша команда пояснила, як USPE допомагає клієнтам на ринках, що розвиваються, знаходити рішення у сфері відновлюваної енергетики!

USPE Global пропонує нашим клієнтам впорядкований успіх у відновлюваній енергетиці! Ми на вашому боці протягом усього процесу відновлюваної енергетики та застосовуємо практичний підхід до кожного проекту, незалежно від його розміру!

Генеральний директор і засновник Групи, Вілл Грувер, пояснює, як USPE цінує успіх клієнтських проектів. Ми працюємо разом з нашими клієнтами, щоб забезпечити комплексні сонячні гібридні енергетичні системи за найнижчою вартістю.

сонячні, панелі, sunrun, фотоелектричні, рішення

Розумне відстеження сонячної енергії

Сонячні фотоелектричні системи USPE оснащені найсучаснішою технологією відстеження сонячної енергії. Ця технологія гарантує, що кожна сонячна панель знаходиться в найбільш ефективному положенні до сонця.

Інтелектуальні сонячні фотоелектричні системи дозволяють пришвидшити встановлення, підвищити ефективність виробництва електроенергії та розширити функціональність.

Отримайте доступ до пакетів оренди сонячних панелей вже сьогодні

Оскільки наші галузі починають декарбонізуватися і менше покладатися на викопне паливо, ми в USPE сприяємо цьому переходу, пропонуючи життєздатні рішення. Зв’яжіться з нами, щоб отримати конкурентну перевагу з Сонячним лізингом!

Залишити відповідь