Сонячна система на 40 кВт у Великобританії: Ціна, скільки вона виробляє, наскільки велика та багато іншого. Сонячна система на 40 кВт-год

Ось скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого будинку

Ця формула покаже вам, скільки сонячних панелей потрібно, щоб задовольнити 100% потреби вашого будинку в енергії.

Джекі Лам. автор статей для CNET Money. Вона пише про особисті фінанси вже більше 8 років, висвітлюючи теми управління грошима, страхування, інвестування, банківської справи та особистих історій. Акредитований фінансовий тренер AFC®, вона з ентузіазмом допомагає фрілансерам розробляти грошові системи з нерегулярним доходом, краще усвідомлювати свої фінансові розповіді та долати ментальні та емоційні блоки. Вона є лауреатом премії Money Management International за фінансову грамотність та освіту в громадах (FLEC) у 2022 році та дворазовим номінантом премії Plutus Awards як найкращий фрілансер у сфері особистих фінансів. Вона живе в Лос-Анджелесі, де проводить вільний час, плаваючи, граючи на барабанах і мріючи про наклейки.

  • Вона є лауреатом премії Money Management International за фінансову грамотність та освіту в громадах (FLEC) у 2022 році та дворазовим номінантом премії Plutus Awards за найкращого фрілансера у сфері особистих фінансів у медіа.

Тейлор Фрейтас. письменник-фрілансер, автор публікацій у таких виданнях, як LA Weekly, Safety.com та технології в готельному бізнесі. Має ступінь бакалавра.A. з друкованої та цифрової журналістики в Університеті Південної Каліфорнії.

Чі Одогву. цифровий консультант, професор і письменник з більш ніж десятирічним досвідом роботи у сфері фінансового та управлінського консалтингу. Має значний досвід роботи в секторі прямих інвестицій, працював консультантом в PwC та аналітиком в Renaissance Capital. Крім того, він має авторські статті у відомих виданнях, включаючи Entrepreneur, Forbes, NextAdvisor та CNET. Він також використав свій письменницький талант для створення освітніх курсів електронної пошти для своїх клієнтів та авторських статей, опублікованих у таких провідних виданнях, як Forbes, CoinDesk, CoinTelegraph, Insider, Decrypt та Blockworks. Окрім письменницької діяльності, освіти та бізнесу, Чі веде популярний подкаст “Куленепробивний підприємець” (Bulletproof Entrepreneur Podcast). За допомогою цього подкасту він веде глибокі бесіди з талановитими людьми з різних галузей, що дозволяє йому ділитися багатством знань і натхненням зі своїми слухачами.

сонячна, система, великобританії, ціна, скільки, вона

Висока інфляція і стрімке зростання вартості рахунків за електроенергію можуть зробити забезпечення вашого будинку сонячною енергією досить привабливим. І якщо привабливість “зеленого” способу життя та економії грошей спонукає вас перейти на сонячну енергію, вам потрібно буде з’ясувати кілька речей до того, як інсталятор завітає до вас. По-перше, кількість сонячних панелей для адекватного задоволення енергетичних потреб вашого будинку.

Поширеною помилкою є оцінка того, скільки вигоди ви отримуєте за свої гроші, лише на основі потужності, каже Кортні Корда, співзасновник каліфорнійської сонячної компанії Corda Solar. Знання того, скільки панелей вам потрібно, залежить не лише від потужності, але й від витрат, пов’язаних з установкою, продуктивності панелей, місця розташування та ваших потреб у використанні, пояснює Корда.

Ось як з’ясувати, скільки панелей може задовольнити ваші потреби в енергії та які інші фактори можуть вплинути на ваші виробничі цілі.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Як розрахувати, скільки сонячних панелей вам знадобиться

Щоб отримати реалістичну оцінку того, скільки сонячних панелей може знадобитися будинку, ми звернулися до Джейка Іді, ад’юнкт-професора Університету Іллінойсу в Чикаго. Edie надала нам простий метод розрахунку.

Якщо вам цікаво, скільки сонячних панелей може знадобитися для вашого будинку, ось як ви можете це розрахувати, каже Еді. Припустимо, ваше домогосподарство використовує 1 500 кВт-год електроенергії щомісяця. Ось кроки для розрахунку кількості сонячних панелей, які вам знадобляться.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Крок 1. Перегляньте свій щомісячний рахунок за електроенергію: Важливо визначити, скільки кіловат-годин електроенергії ви споживаєте щомісяця. У цьому прикладі цей конкретний будинок використовує 1 500 кВт-год щомісяця.

Крок 2. Перетворіть місячне споживання енергії на добове: Враховуючи, що 1 500 кВт-год споживається на місяць, щоб визначити щоденне споживання, нам потрібно розділити цю цифру на середню кількість днів у місяці, яка становить приблизно 30.42 дні (365 днів розділити на 12 місяців).

Отже, середньодобове споживання = 1 500 кВт-год / 30.42, приблизно 49.3 кВт-год щодня.

Крок 3. Визначте пікові години сонячного світла: Цей фактор залежить від місця розташування та клімату. Для цього прикладу припустимо, що цей будинок отримує в середньому близько п’яти пікових годин сонячного світла на день.

Щоб розрахувати загальну добову потребу у виробництві енергії, розділіть щоденне споживання енергії на кількість пікових годин сонячного світла. Це дає кількість енергії, яку ваші сонячні панелі повинні виробляти в день.

Необхідне виробництво енергії = 49.3 кВт-год на день / 5 годин, що дорівнює 9.86 кВт.

Крок 4. Розрахуйте кількість панелей: Нарешті, вам потрібно визначити потужність сонячних панелей, які ви плануєте встановити. Середньостатистична сонячна панель у США має потужність від 250 до 400 Вт. Для цього прикладу ми припустимо, що обрана сонячна панель має потужність 350 Вт.

Поділивши 350 на 1000, ми можемо перевести це в кіловати або кВт. Отже, 350 Вт дорівнює 0.35 кВт.

Щоб визначити необхідну кількість сонячних панелей, ми повинні розділити необхідне щоденне виробництво енергії на вихідну потужність сонячної панелі.

Необхідна кількість сонячних панелей = 9.86 кВт / 0.35 кВт на панель, що дорівнює 28.17 панелей.

Цьому домовласникові знадобиться приблизно 29 сонячних панелей, щоб генерувати достатню кількість електроенергії, щоб відповідати поточному споживанню від муніципальної електричної компанії. Хоча цей розрахунок може здатися простим, існує багато факторів, які можуть вплинути на ефективність сонячних панелей, наприклад, затінення, орієнтація даху та сезонні коливання пікового сонячного світла.

Настійно рекомендується звернутися до професійного інсталятора сонячних батарей, який може оцінити ваші обставини і запропонувати індивідуальне рішення, що відповідає вашим потребам.Вони повинні бути сертифіковані Північноамериканською радою сертифікованих енергетиків, що є стандартом сонячної енергетики. CNET також має добре досліджений список найкращих сонячних компаній.

Інші фактори, які впливають на те, скільки сонячних панелей вам потрібно

Існує безліч факторів, які допоможуть вам і інсталятору визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для забезпечення вашого будинку електроенергією. Ось деякі з них:

Потужність сонячної панелі

Однією з важливих складових продуктивності сонячної панелі є її потужність, яка впливає на те, скільки панелей вам знадобиться. Чим вища потужність, тим більше енергії може генерувати панель.

Більшість побутових сонячних панелей мають потужність від 250 до 400 Вт. Найефективніші сонячні панелі на ринку. це моделі потужністю від 370 до 445 Вт. Чим вище номінальна потужність, тим вище вихідна потужність. У свою чергу, чим менше панелей вам може знадобитися.

Наприклад, ви можете придбати сонячну панель з номінальною потужністю 440 Вт. Вам потрібно помножити потужність панелі на кількість сонячних годин, які ви отримуєте щодня, щоб зрозуміти, скільки енергії вона буде виробляти.

Якщо у вас не так багато місця, ви можете інвестувати в сонячні панелі з більшою ефективністю та номінальною потужністю, оскільки вони здатні генерувати більше енергії з однієї панелі. Але вони також і дорожчі, тому майте це на увазі, якщо бюджет на сонячну енергію для вашого будинку обмежений.

Вихідна ефективність

Якщо ваш дах має обмежений простір для розміщення панелей, ви захочете отримати максимальну продуктивність на квадратний дюйм панелі, пояснює Корда.

Вчені та технічні розробники сонячних панелей десятиліттями наполегливо працювали над тим, щоб кожна сонячна батарея на панелі могла перетворювати більше сонячного світла в електрику, ніж раніше, або щоб зробити їх більш ефективними, каже Корда.

Як вона пояснює, в даний час найефективніші панелі на ринку мають від 18% до 22.8% ефективності, при цьому більшість панелей мають ефективність близько 20%. Отже, чим вища ефективність, тим менше сонячних панелей вам може знадобитися.

Насправді, більш ефективна сонячна панель потребує меншої кількості панелей для вашого будинку, за умови, що всі інші фактори рівні.

Виробничі коефіцієнти

Коефіцієнт виробництва сонячних панелей допомагає визначити, скільки енергії ви можете отримати від панелі. Коефіцієнт виробництва, або коефіцієнт продуктивності, є важливим показником ефективності та економічності сонячної системи. Він порівнює фактичну потужність системи з потужністю, яку вона могла б виробляти в ідеальних умовах. Це співвідношення враховує фактори, що знижують продуктивність, такі як температура, пил, сніг, тінь, старіння панелей і неефективність інвертора.

Коефіцієнт продуктивності виражається у відсотках, причому вищий коефіцієнт означає, що фотоелектрична система виробляє більший відсоток своєї теоретичної потужності. Наприклад, коефіцієнт продуктивності 80% означає, що система виробляє 80% своєї номінальної потужності в реальних умовах. Чим вищий коефіцієнт продуктивності, тим менше панелей вам може знадобитися.

Розмір панелі

Існує три основних розміри сонячних панелей: 60-елементні, 72-елементні та 96-елементні. Панелі на 60 і 72 комірки є більш поширеними для житлових установок, як правило, розміром 3 на 5 футів, або 15 квадратних футів.

Місце, де ви живете, і кількість годин сонячного світла

Чим більше годин сонячного світла потрапляє на ваш дах, тим менше панелей вам, ймовірно, знадобиться встановити. Це залежить від напрямку, нахилу та орієнтації вашого даху, погоди та кількості тіні, що покриває дах. Це також залежить від пори року та місця, де ви живете.

Взимку [сонячна панель] виробляє менше, ніж влітку. Отже, ваше виробництво енергії від сонця буде змінюватися протягом року, а потім використання у вашому домі буде змінюватися в залежності від того, які прилади використовують електроенергію, каже Джастін Драплін, генеральний директор Eclipse Cottages, компанії, що займається розробкою та розвитком технологій для сталого розвитку житла.

Отже, якщо ви живете в дуже спекотному кліматі, то в літні місяці ваші рахунки за електроенергію будуть набагато вищими для охолодження будинку, а якщо ви живете в холодному середовищі, ваші рахунки за електроенергію будуть набагато вищими взимку.

За словами Корди, кількість тіні на даху завжди впливає на те, скільки сонячних панелей вам знадобиться для вашого будинку. Якщо ваш дах вкритий великими дубами або димарем і отримує багато тіні, це призведе до зниження продуктивності сонячних панелей. У свою чергу, вам може знадобитися більше панелей для живлення вашого будинку. Але якщо ваш дах не отримує багато тіні, ваша сонячна потужність буде вищою для того ж простору.

Тип і стан даху

Орієнтація, кут нахилу, форма і тип даху впливають на кількість панелей, які можна розумно розмістити на даній площі, пояснює Корда.

Будинок без складної конструкції даху, нахилений під кутом 10 градусів і орієнтований на південь, найкраще підходить для сонячних панелей.

Це був би ідеальний дах для сонячних панелей, тому що він нахилений, звернений на південь, і нахил даху не є ні плоским, ні дуже крутим, що ідеально підходить для розміщення на ньому панелей для захоплення якомога більшої кількості енергії від сонця, каже Корда. Будинок зі складнішою конструкцією даху не зможе вмістити стільки панелей, додає вона. Наприклад, іспанські черепичні дахи вважаються недружніми до сонця і вимагають спеціальних кріплень.

Вартість і бюджет

Хоча живлення вашого будинку від сонячної енергії може заощадити ваші гроші, це вимагає серйозних інвестицій на початковому етапі. Витрати на забезпечення вашого будинку сонячною енергією та ваш бюджет визначатимуть, скільки сонячних панелей ви можете собі дозволити.

В даний час середня вартість домашньої системи сонячних панелей становить близько 3 доларів за ват, згідно з даними дослідницької компанії Wood Mackenzie. Виходячи з цієї цифри, система розміром 8 кіловат буде коштувати 24 000 до того, як почнуть діяти будь-які податкові пільги або стимули.

Незалежно від того, чи платите ви готівкою, чи фінансуєте, знання того, що ви можете собі дозволити, відіграватиме важливу роль у визначенні кількості панелей, які ви додасте до свого будинку.

Річне використання електроенергії

Щоб знати, скільки панелей задовольнить вашу потребу в енергії, вам потрібно знати річне споживання енергії. Ви можете увійти до свого облікового запису онлайн, переглянути виписки, ви побачите, скільки кіловат-годин електроенергії ви використовуєте. Ви захочете подивитися на свої моделі протягом року.- якщо не останні пару років, каже Корда.

Отримавши це число, ви будете знати, скільки сонячної енергії вам потрібно згенерувати, щоб покрити ваші потреби.

Окрім нещодавнього споживання, враховуйте майбутні потреби в енергії, зазначає Корда. Наприклад, чи плануєте ви придбати електромобіль?? Або ви плануєте збільшити свою сім’ю? Або ви з чоловіком/дружиною збираєтеся більше працювати з дому? Якщо так, то ваші потреби в енергії в наступні роки зростуть. З іншого боку, якщо ваші підлітки незабаром покинуть гніздо і підуть до коледжу, ви можете очікувати, що ваше споживання енергії зменшиться.

Ваші особисті сонячні цілі

Визначення вашої особистої сонячної мети. це з’ясування того, чого ви хочете досягти за допомогою додаткових сонячних панелей. Жити повністю енергонезалежним і поза мережею означає більше сонячних панелей. Якщо ви хочете забезпечити електроенергією весь будинок, вам доведеться збільшити його розміри, щоб переконатися, що у вас буде достатньо енергії взимку, навіть якщо влітку ви будете виробляти більше електроенергії, каже Драплін.

Додавання акумуляторної батареї також вплине на те, скільки панелей вам потрібно. За допомогою сонячних батарей ви можете по суті накопичувати енергію і зберігати її для подальшого використання, коли ви виробляєте надлишкову енергію.

Якщо ваша мета. знизити рахунки за електроенергію або зменшити вуглецевий слід, то, можливо, вам не знадобиться стільки панелей, каже Драплін.

Визначити кількість необхідних сонячних панелей. це лише частина рівняння. Дізнайтеся більше про переваги та витрати на домашню сонячну енергію від CNET:

Часті запитання про сонячні панелі

Чи можу я керувати своїм будинком лише сонячною енергією?

Проста відповідь: так, ви можете повністю забезпечити будинок сонячною енергією. Щоб задовольнити свої енергетичні потреби, вам потрібно врахувати кілька змінних: розмір, нахил і орієнтацію вашого даху, розмір панелей, які ви хочете встановити, кількість тіні, вихідну ефективність і потужність. Крім того, ви хочете з’ясувати поточні та майбутні потреби використання, а також те, чи хочете ви, щоб весь ваш будинок живився від сонячної енергії або тільки його частина.

Сонячна система 0 кВт у Великобританії: Ціна, скільки вона виробляє, наскільки велика та

Сонячна система потужністю 40 кВт для відповідного будинку або бізнесу повинна заощадити близько 218300 фунтів стерлінгів протягом очікуваного 25-річного терміну служби. Це засновано на вартості електроенергії в мережі 0 фунтів стерлінгів.34/кВт-год (останнє оновлення у жовтні 2022 року). Це приблизно £8731 на рік економії, без урахування інфляції або зростання цін на електроенергію (які збільшують ваші заощадження, якщо ви інвестуєте в сонячну енергетику найближчим часом).

Зростання витрат на електроенергію

Вартість електроенергії у Великобританії стабільно “випереджає” інфляцію. Ви можете побачити останні кілька сезонів зростання цін на цій діаграмі зростання верхньої межі цін Ofgem:

Сума, на яку продовжує зростати вартість електроенергії, матиме великий вплив на те, чи вирішите ви, чи варто вам інвестувати в сонячну енергетику у Великій Британії.

“Розумна” експортна гарантія

“Розумна” експортна гарантія замінює стару схему “зеленого” тарифу. Це дозволяє вам отримувати гроші за надлишкову енергію, яку виробляє ваша сонячна система потужністю 40 кВт, але ви безпосередньо не використовуєте, наприклад, якщо ви виходите на вулицю вдень у сонячну погоду.

В даний час ви можете розраховувати на отримання до 15 пенсів за кВт-год електроенергії, яку ви “експортуєте”, тому для сонячної системи потужністю 40 кВт, з типовими схемами використання, ви можете розраховувати на отримання близько 3059 фунтів стерлінгів на рік у вигляді платежів за цією схемою. Цей тариф доступний на момент написання статті від Octopus Energy.

Економія електроенергії

Однією з головних причин розглянути можливість придбання сонячної системи потужністю 40 кВт є економія коштів за рахунок безпосереднього використання електроенергії, яку вона виробляє протягом дня, замість того, щоб платити комунальній компанії. Чим більше власної “самогенерованої” електроенергії ви використовуєте замість того, щоб купувати її або платити за бензин, якщо ви також купуєте електромобіль, тим більші ваші заощадження.

З правильно підібраною сонячною системою потужністю 40 кВт ви можете розраховувати на економію близько £5672 на рік, використовуючи власну сонячну енергію.

Ціна на сонячну систему потужністю 0 кВт

Сонячна система потужністю 40 кВт (без акумулятора) зазвичай коштує близько £ 50000 у Великобританії. Це з урахуванням монтажу та ПДВ.

Ви можете отримати безкоштовну пропозицію від Honest Quotes, щоб отримати точну ціну. Вони пропонують опцію нульових авансових витрат для тих, хто відповідає вимогам.

Отримайте пропозицію на встановлення сонячних батарей та/або акумуляторів по всій Великобританії від наших партнерів Honest Quotes.

V 800AH 40KWH літієва батарея ESS 15KW інверторний зарядний пристрій 240A MPPT сонячний зарядний пристрій

сонячна, система, великобританії, ціна, скільки, вона

Ця система живлення RE15K30 ESS включає в себе інверторний зарядний пристрій потужністю 15 кВт 48 В до 120/240 В змінного струму, 51.Акумулятори LFP 2V 800AH та сонячний зарядний пристрій MPPT 240A з максимальним фотоелектричним входом 150vdc.

Він включає в себе всі компоненти в компактному корпусі і працює практично як готове рішення, все, що вам потрібно зробити, це підключити фотоелектричну панель і вхід і вихід змінного струму, після чого ви будете готові до роботи.

Він підходить для застосувань зі зберіганням енергії, таких як зберігання відновлюваної енергії для будинків і мереж, телекомунікаційних веж, систем резервного копіювання ДБЖ.

Всі ці електростанції повністю протестовані відповідно до суворих стандартів щодо опору, потужності та напруги. Вони не тільки допомагають знизити, але й зменшити вуглецевий слід.

Наші електростанції мають 3-річну гарантію та термін служби понад 6000 циклів.

Опис

Ця енергосистема RE15K40 ESS включає інверторний зарядний пристрій потужністю 15 кВт 48В до 120/240В змінного струму, 51.Акумулятори LFP 2V 800AH та сонячний зарядний пристрій MPPT 240A з максимальним фотоелектричним входом 150vdc.

Вона включає в себе всі компоненти в компактному корпусі і працює практично як готове рішення під ключ, все, що вам потрібно зробити, це підключити фотоелектричні панелі та вхід і вихід змінного струму, після чого ви готові до роботи.

Підходить для застосувань зі зберіганням енергії, таких як зберігання відновлюваної енергії для будинків і мереж, телекомунікаційних веж, систем резервного копіювання ДБЖ.

Всі ці електростанції повністю протестовані відповідно до суворих стандартів щодо опору, ємності та напруги. Вони не тільки допомагають знизити, але й зменшують вуглецевий слід.

Наші електростанції мають 3-річну гарантію та термін служби понад 6000 циклів.

ОСОБЛИВОСТІ

3.Літієвий призматичний елемент 2V LiFePO4, тривалий термін служби 3500 разів плюс на 80% DOD при 25 ℃ Індивідуальний зарядний пристрій для максимізації терміну служби системи Високонадійна інтелектуальна BMS для зв’язку з інвертором. Активна технологія балансування комірок Система BMS Вихід 48 В постійного струму, підходить для домашніх систем зберігання енергії, станцій зв’язку та інших застосувань Стандартний порт зв’язку CAN RS485, підтримує віддалений монітор і т.д

Специфікація Sigineer Power ESS.xls

Скільки кВт-год виробляє сонячна панель в день?

Як правило, при середньому випромінюванні 4 пікових сонячних годин на день, 1 ват номінальної потужності сонячної панелі виробляє в середньому 4 ват-годин (Вт) енергії. Ця кількість дорівнює 0.004 кВт-год, тобто сонячна панель потужністю 300 Вт згенерує 1.22 кВт-год/день. Точна кількість залежить від освітленості місця розташування.

Скільки кВт-год виробляє сонячна панель?

Кількість енергії, що генерується будь-якою сонячною панеллю, значною мірою залежить від освітленості місця розташування панелі, що вимірюється в кіловат-годинах на квадратний метр на добу (кВт-год/м2/добу).

Для зручності цей показник також відомий як “пікові сонячні години” і може бути використаний для швидкої оцінки продуктивності сонячних панелей за день або рік, що вимірюється в кВт-год.

Це важлива цифра. Наприклад, вихід енергії для сонячної панелі в Арізоні з 7.5 пікових сонячних годин на день сильно відрізняється від Індіани з 3 годинами на день!

У таблиці нижче ви можете побачити продуктивність сонячних панелей у різних штатах США:

ТАБЛИЦЯ: Середня продуктивність сонячних панелей на день (кВт-год) у порівнянні по штатах США

Вт-год/день, вироблена сонячною панеллю потужністю 50 Вт

Вт-год/день, вироблених 100-ватною сонячною панеллю

Вт-год/день, вироблена 200-ватною сонячною панеллю

Вт-год/день виробляє 300-ватна сонячна панель

Скільки сонячних панелей потрібно для виробництва 30 кВт-год на день?

При середньому опроміненні в 4 пікові сонячні години 25 сонячних панелей потужністю 300 Вт кожна будуть потрібні для виробництва 30 кВт-год на день. Це дорівнює 7.Сонячна електростанція потужністю 5 кВт. Сонячна потужність буде змінюватися в залежності від освітленості в кожному конкретному місці.

Побутові сонячні панелі можуть мати потужність від 200 Вт до 350 Вт.

Панелі з меншою потужністю, такі як дуже поширений 100-ватний різновид, в основному використовуються для невеликих проектів, локальної зарядки акумуляторів, кемпінгових фургонів / автофургонів, сараїв та дахів пергол.

Припустимо, що панелі, про які йде мова, мають потужність 300 Вт (ми можемо використовувати цю для довідки). Я також виберу місце розташування панелей як Атланта, штат Джорджія. Інші фактори, такі як напруга, не мають значення.

Опромінення сонячних панелей в Атланті, штат Джорджія

Знайдіть це значення на сайті Global Atlas Info. див. зображення нижче:

Освітленість в цьому місці. 4.634 пікових сонячних годин на день, тобто сонячна панель потужністю 300 Вт буде генерувати

4.634 x 300 = 1.39 кВт-год / день

Тепер ми можемо розділити цільові 30 кВт/год на щоденне виробництво енергії, щоб0 знайти необхідну кількість панелей:

30 кВт-год/1.39 = 21.6 (22) сонячних панелей потужністю 300 Вт кожна

Загальна необхідна потужність сонячної установки. 6.6 кВт.

Примітка: Ваш професійний інсталятор порадить, але це нормально для більшої потужності, оскільки теоретичні оцінки не враховують різні сонячні втрати.

Скільки сонячних панелей мені потрібно для виробництва 50 кВт-год на день?

При типовому випромінюванні в 4 пікові сонячні години для виробництва 50 кВт-год на день потрібно 62 сонячні панелі потужністю 200 Вт кожна. Це еквівалентно 7.Сонячна електростанція потужністю 5 кВт. Сонячна потужність залежить від освітленості в будь-якій географічній точці.

Домашні сонячні панелі зазвичай мають індивідуальну потужність від 175 Вт до 400 Вт.

Менші панелі потужністю менше 200 Вт, як правило, використовуються для невеликих проектів, таких як зарядка акумуляторів, аварійні джерела живлення, автофургони або садові споруди, такі як дахи пергол.

Для цього прикладу я буду використовувати панелі потужністю 200 Вт із середнім значенням опромінення 4 пікові сонячні години.

4 x 200 = 0.8 кВт-год/день

Якщо ми розділимо 50 кВт-год на щоденне виробництво енергії, то отримаємо необхідну кількість сонячних панелей:

50kWh/0.8 кВт-год = 62 сонячні панелі потужністю 200 Вт кожна

Загальна необхідна сонячна потужність. 12.2 кВт.

Примітка: Втрати сонячної системи до 23% означають, що слід додати додаткову потужність, щоб забезпечити комфортне досягнення цільової кількості кВт-год.

Скільки кВт-год на день виробляє система потужністю 5 кВт?

Сонячна електростанція потужністю 5 кВт при середньому опроміненні 4 пікових сонячних годин на день теоретично буде генерувати 20 кВт-год на день. Це припускає ясне небо без затінення і буде змінюватися в залежності від місця розташування. На практиці система потужністю 5 кВт може виробляти менше, оскільки сонячні втрати зменшують вихідну потужність.

5000 Вт (5кВт) сонячної енергії. це приблизно середній розмір домашньої сонячної системи в США і являє собою 17 сонячних панелей по 300 Вт кожна.

Вихід енергії будь-якої сонячної енергетичної системи залежить від енергії сонця, або опромінення, яке змінюється від штату до штату.

Наприклад, опромінення в пікові сонячні години в Арізоні в 3 рази більше, ніж на Алясці, тому різниця може бути дуже великою. Для більшості цілей, оцінка з використанням середнього значення опромінення в 4 пікових сонячних години дає гарне уявлення про сонячну потужність.

(Примітка: Пікові сонячні години. це зручний спосіб вираження опромінення, яке, строго кажучи, вимірюється в кВт-год/м2/день (або рік).)

Скільки сонячних панелей потрібно для виробництва 10 кВт-год на день?

При типовому опроміненні в 4 пікові сонячні години 13 сонячних панелей потужністю 200 Вт кожна необхідні для виробництва 10 кВт-год на день. Це 2.Сонячна електростанція потужністю 5 кВт. Сонячна потужність буде змінюватися в залежності від освітленості для будь-якого географічного розташування.

Я зупинюся на 200-ватних панелях, використаних в останньому прикладі, і середньому опроміненні в 4 пікові сонячні години.

Залишити відповідь