Сонячна система на 10 кВт: Як переконатися, що вона добре підходить для вашого будинку. Вартість сонячної системи потужністю 10 кВт

Сонячна система потужністю 0 кВт: Як переконатися, що вона добре підходить для вашого будинку

Якщо ви розглядаєте альтернативи традиційним джерелам енергії для вашого будинку або бізнесу, сонячні системи повинні бути у верхній частині вашого списку для вивчення. Для великих житлових будинків і невеликих комерційних об’єктів сонячна система потужністю 10 000 Вт або 10 кВт може чудово задовольнити ваші енергетичні потреби.

У цій статті ви знайдете відповіді на основні питання щодо вартості, встановлення та переваг встановлення сонячної системи потужністю 10 кВт.

Скільки коштує сонячна система потужністю 10 кВт?

Оскільки попит на нетрадиційні джерела енергії зростає, вартість сонячної енергії падає. Станом на січень 2018 року середня вартість сонячної енергії становила приблизно 3 долари за ват. Без урахування федеральних і державних знижок середня вартість системи потужністю 10 кВт становить близько 30 000 доларів США. Федеральний податковий кредит становить 30%, а це означає, що до отримання знижок у вашому штаті ви можете розраховувати на середні витрати на цю систему в розмірі близько 21 000 доларів.

Вивчаючи варіанти вартості та оплати, важливо зазначити, що фінансові пропозиції можуть мати супутні комісії від 10 до 12%. Якщо це можливо, це покупка, яку краще зробити, не покладаючись на кредитні можливості.

У деяких регіонах сонячні системи можна придбати в лізинг. Це вигідна альтернатива покупці сонячної системи. Якщо ви використовуєте нас для сонячної енергетики, ми пропонуємо лізинг з нульовим авансом, що означає, що ви можете отримати повністю встановлені сонячні панелі без жодних витрат

Розглядаючи свій бюджет, пам’ятайте, що високоякісна система, швидше за все, буде знаходитись у вищому ціновому діапазоні. Якщо ви отримуєте пропозиції значно нижчі, ніж у інших, знайдіть час, щоб провести належну перевірку, щоб з’ясувати, що саме вам пропонують, і чому це пропонується за меншою вартістю. Порівняйте переваги довгострокових заощаджень з потенційною економією, що пропонується зараз.

Скільки місця на даху потрібно для сонячної системи потужністю 10 кВт?

Загалом, 1 кВт сонячної енергії можна генерувати з 66 квадратних футів. Це означає, що для встановлення панелей для цієї системи вам знадобиться близько 660 квадратних футів площі даху. Система потужністю 10 кВт складається з 30-40 панелей, залежно від ефективності обраних вами панелей. Оскільки панелі SunPower мають найвищу ефективність, вам знадобиться лише 30 панелей. Розмір робить цю сонячну систему чудовим варіантом для великих будинків та невеликих бізнес-об’єктів.

Скільки електроенергії генерує сонячна система потужністю 10 кВт?

Загалом ця система генерує близько 10 000 Вт електроенергії на годину, як визначено за результатами лабораторних стандартних умов випробувань (STC). Це в середньому становить від 29 до 46 кВт-год на день.

Рекомендується, щоб поточне споживання енергії становило щонайменше 20 кВт на день, а поточний рахунок. щонайменше 800 за розрахунковий цикл, якщо ви плануєте використовувати сонячну систему потужністю 10 кВт. Якщо ви використовуєте менше електроенергії, установка сонячних панелей меншого розміру може бути більш доцільною.

Як отримати максимальну віддачу від сонячної системи потужністю 10 кВт

Щоб максимізувати рентабельність інвестицій, вам слід спробувати збільшити кількість видів діяльності, що вимагають енергії, в пікові години світлового дня. Для цього може знадобитися певний творчий підхід до зміни щоденних звичок і розкладу. Пам’ятайте, що предмети у вашому будинку, які споживають найбільше енергії, матимуть першочерговий пріоритет для цього джерела сонячного палива.

Чи підходить ваш дах для сонячних панелей?

Ви хочете врахувати вплив сонця на ваш дах і стиль вашого даху, щоб переконатися, що це хороша інвестиція для вашої власності. Це не тільки географічне міркування, оскільки Арізона отримує найбільше сонячного світла, але також подумайте про ваші конкретні фактори навколишнього середовища. Дерева є найпоширенішим винуватцем блокування сонця, однак, мансардні вікна на даху та сусідні будівлі також можуть створювати перешкоди для вашого нового джерела енергії.

Напрямок вашого даху також впливає на кількість сонячного світла, що потрапляє на панелі. Сонячна система буде найкраще процвітати на дахах з південною орієнтацією. Це результат руху сонця зі сходу на захід по південній частині неба. Майте це на увазі при перегляді планів встановлення. Ви хочете вловити якомога більше прямих променів, що найкраще досягається за допомогою правильно нахилених панелей.

Скільки обслуговування потребує система потужністю 10 кВт?

Хоча це не є великою вимогою, сонячні панелі потребують певного рутинного обслуговування. Кілька разів протягом року вам потрібно буде подбати про те, щоб видалити сміття та бруд, що накопичилися.

Це можна зробити швидко і легко за допомогою садового шланга, акуратно обприскуючи панелі. Робіть це рано вранці або пізно ввечері та уникайте використання дуже холодної води, щоб мінімізувати ризик розтріскування панелей. Існує кілька автоматизованих очищувачів, якщо ви віддаєте перевагу більш простому методу очищення.

Такі системи працюють подібно до внутрішньо-земних спринклерних систем, що використовуються для поливу подвір’я. Якщо ви зацікавлені, поговоріть зі своїм постачальником та підрядником про варіанти, з якими вони знайомі.

Як вибрати компанію для встановлення сонячної системи потужністю 10 кВт

Серед найважливіших вимог. наявність кваліфікованого інсталятора. Рекомендується знайти сертифікованого місцевого інсталятора, а не національну компанію. Перевага місцевої команди полягає не лише у меншій ціні, але й у концентрованому регіональному розумінні погодних умов та факторів впливу сонця у вашій місцевості. Також найчастіше місцеві підрядники використовують більш якісну продукцію з більш сфокусованою майстерністю, ніж їхні національні конкуренти.

У SunPower by The Solar Quote ми використовуємо нашу власну місцеву та висококваліфіковану команду. Якщо ви не перебуваєте в Стоктоні або прилеглих районах округу Сан-Хоакін, вам слід шукати команди з високим рейтингом.

Як я отримаю вигоду від сонячної системи потужністю 10 кВт?

Після встановлення ви можете очікувати багато переваг від вашої нової системи. Хоча середній термін окупності технічно становить 5-6 років (що є відносно швидкою окупністю), ви фактично починаєте бачити економію на рахунках за електроенергію негайно. Насправді, ви можете розраховувати на економію до 300 доларів на місяць з першого місяця. Ця сума буде змінюватися залежно від використання та впливу сонця, однак, середня економія становить близько 400 на рік за кВт.

Як сонячна система потужністю 10 кВт впливає на вартість мого будинку?

Вартість вашого будинку зросте, як тільки ви встановите нову сонячну систему. Вартість нерухомості зросла, оскільки сонячні енергетичні системи в середньому на 15 000-20 000 більше, ніж їхні аналоги з традиційними джерелами енергії. Отже, якщо ви витратите 20 000 на систему і продасте нерухомість через рік, ви можете розраховувати майже на беззбитковість, якщо об’єднаєте ці 15 000 з очікуваною річною економією.

Податкові пільги для сонячних систем потужністю 10 кВт

Ви можете претендувати на знижки та податкові кредити на федеральному, державному та, можливо, навіть місцевому рівнях. Перед тим, як зробити покупку, вивчіть, які пільги доступні у вашому регіоні. Прочитайте дрібний шрифт і переконайтеся, що ви купуєте продукт, який відповідає вимогам. Будьте старанні в отриманні квитанцій на товар та робочій установці на все. Зберігайте документацію навіть після того, як ви подали заявку на кредити. Податковий сезон наприкінці року може надати більше можливостей. Не чекайте занадто довго, щоб скористатися цією перевагою. Відсоток за кредитами зменшується з кожним роком і буде недоступним після 2021 року.

Висновок

Незалежно від ваших заощаджень, ви можете відчувати себе добре, зробивши перехід на нову сонячну систему. Традиційні джерела енергії є основними причинами забруднення води та повітря. а також бути фактором, що сприяє глобальному потеплінню. Як поновлюване джерело енергії, ваша нова система робить найбільший внесок у захист навколишнього середовища. Ця інвестиція дозволяє вам зменшити свій вуглецевий слід, гарантуючи при цьому, що вона не вичерпає своє джерело енергії.

Сонячна система 0 кВт у Великобританії: Ціна, скільки вона виробляє, наскільки велика та

Сонячна система потужністю 10 кВт для відповідного будинку або бізнесу повинна заощадити близько 54600 фунтів стерлінгів протягом очікуваного 25-річного терміну служби. Це засновано на вартості електроенергії в мережі 0 фунтів стерлінгів.34/кВт-год (востаннє оновлено у жовтні 2022 року). Це приблизно 2183 фунтів стерлінгів на рік економії, без урахування інфляції або зростання цін на електроенергію (які додають до ваших заощаджень, якщо ви незабаром інвестуєте в сонячну енергетику).

Зростання витрат на електроенергію

Вартість електроенергії у Великобританії постійно “випереджає” інфляцію. Ви можете побачити останні кілька сезонів зростання цін на цьому графіку зростання граничних цін Ofgem:

Сума, на яку продовжує зростати вартість електроенергії, матиме великий вплив на те, чи вирішите ви, чи варто вам інвестувати в сонячну енергетику у Великій Британії.

Розумна гарантія експорту

“Розумна” експортна гарантія замінює стару схему “зеленого” тарифу. Він дозволяє вам отримувати оплату за надлишок енергії, яку виробляє ваша сонячна система потужністю 10 кВт, але ви не використовуєте її безпосередньо, наприклад, якщо ви виходите на вулицю вдень, коли там сонячно.

В даний час ви можете розраховувати на отримання до 15 пенсів за кВт-год електроенергії, яку ви “експортуєте”, тому для сонячної системи потужністю 10 кВт, з типовими схемами використання, ви можете розраховувати на отримання близько 765 фунтів стерлінгів на рік у вигляді платежів за цією схемою. Цей тариф доступний на момент написання статті від Octopus Energy.

Економія електроенергії

Однією з головних причин придбання сонячної системи потужністю 10 кВт є економія коштів за рахунок безпосереднього використання електроенергії, яку вона виробляє протягом дня, замість того, щоб платити за неї комунальній компанії. Чим більше власної “самогенерованої” електроенергії ви використовуєте замість того, щоб купувати її або платити за бензин, якщо ви також купуєте електромобіль, тим більша ваша економія.

За допомогою правильно підібраної сонячної системи потужністю 10 кВт ви можете розраховувати на економію близько 1418 фунтів стерлінгів на рік, використовуючи власну сонячну енергію.

Ціна системи сонячних панелей потужністю 0 кВт

Сонячна система потужністю 10 кВт (без акумулятора) зазвичай коштує близько 12000 фунтів стерлінгів у Великобританії. Це включає встановлення та ПДВ.

Ви можете отримати безкоштовну пропозицію від Honest Quotes, щоб отримати точну ціну. Вони пропонують опцію нульових початкових витрат для тих, хто відповідає вимогам.

Отримайте пропозицію на встановлення сонячних панелей та/або акумуляторних батарей по всій Великобританії від наших партнерів Honest Quotes.

Сонячна система потужністю 0 кВт. витрати, економія, окупність

Система сонячних панелей потужністю 10 кВт найкраще підходить для великих будинків. Система потужністю 10 кВт також підходить для власників електромобілів або тих, хто планує придбати його в майбутньому.

 • 27 Сонячні панелі 1-го рівня
 • Інвертор на 10 кВт, схвалений CEC
 • Встановлення кваліфікованим роздрібним продавцем CEC

сонячна, система, переконатися, вона

Чи підходить сонячна система потужністю 10 кВт для мого будинку?

Система сонячних панелей потужністю 10 кВт найкраще підходить для великих будинків або будинків з більш енергоємними приладами. Сонячна система потужністю 10 кВт також підходить для власників електромобілів або тих, хто планує придбати їх у майбутньому. Системи потужністю 10 кВт виробляють до 42 кВт-год на день, що більш ніж удвічі перевищує середнє споживання енергії австралійськими домогосподарствами. Системи потужністю 10 кВт можуть потребувати 3-фазного підключення до електромережі, оскільки вони здатні експортувати більше 5 кВт за один раз.

Хоча система потужністю 10 кВт коштує дорожче, ніж менші системи, вона може виробляти більше енергії. Якщо у вас вищі потреби в енергії, часто швидше окупити вартість установки, встановивши систему більшої потужності.

Сонячна електростанція потужністю 10 кВт також добре підходить для систем резервного живлення, оскільки вона може виробляти достатньо енергії, щоб повністю зарядити домашню батарею і забезпечити будинок електроенергією. Якщо у вас більше 2 дітей або ви живете в домогосподарстві з більш ніж 4 осіб, сонячна система потужністю 10 кВт, швидше за все, покриє ваші потреби. Якщо ви плануєте залишитися у своєму нинішньому місці, система сонячних панелей потужністю 10 кВт може захистити ваш будинок від зростаючих потреб в енергії в майбутньому.

Скільки сонячних панелей в системі потужністю 10 кВт?

Система потужністю 10 кВт має від 27 до 33 панелей. Кількість необхідних панелей багато в чому залежить від якості та ефективності обраних вами сонячних панелей.

Сонячні панелі також відрізняються за потужністю. Для домашнього використання ці потужності варіюються від 250 до 400 Вт.

Розмір сонячної системи базується на кількості панелей, що використовуються в установці. Наприклад, для створення сонячної системи потужністю 10 кВт вам знадобиться одна з наступних комбінацій кількості панелей і потужності:

Вихідна потужність панелейКількість панелей для системи на 10 кВт
200 50
250 40
300 33
350 29
370 27
400 25

Якщо ви використовуєте панелі потужністю 370 Вт, вам знадобиться лише 27 панелей або модулів. Однак, якщо ви поєднуєте цю систему з сонячною батареєю, вам знадобиться інвертор потужністю 10 кВт з MPP.

Чи достатньо місця на даху для сонячної системи потужністю 10 кВт?

Вам знадобиться близько 45.9 м2 вільного простору на вашому даху. Кожна сонячна панель займає близько 1.7 м х 1 м, і вам знадобиться від 25 до 30 сонячних панелей, залежно від їхньої потужності.

Середньостатистичні житлові установки будуть генерувати від 330 до 400 Вт енергії протягом світлового дня. Однак система потужністю 10 Вт вимагає значної кількості енергії, тому вам знадобиться від 25 до 30 сонячних панелей.

В середньому, сонячні панелі складають 1.7 м в довжину і 1 м в ширину. Отже, якщо ви встановите 27 сонячних панелей потужністю 370 Вт кожна, вам знадобиться приблизно 45.9 квадратних метрів доступного простору на даху.

Скільки коштує сонячна система потужністю 10 кВт?

ЦВК рекомендує, що система потужністю 10 кВт повинна коштувати від 7400 до 14100 євро. Вартість сонячних панелей залежить від багатьох факторів, включаючи їх якість, тип моделі тощо.

Важливо розуміти, що фінансування вашої сонячної системи. це чудовий спосіб зменшити початкові витрати. Крім того, існує безліч знижок, доступних в залежності від вашого штату і місця розташування, які можуть знизити вартість сонячної енергії.

Система більшого розміру може генерувати більше електроенергії, але вона досить дорога. Хоча спочатку сонячна енергія може здатися не дуже бюджетною, вона може забезпечити швидке повернення ваших інвестицій і допомогти вам побудувати більш стійке майбутнє.

Навіть якщо ваш рівень власного споживання є низьким, додаткову електроенергію, яку ви генеруєте, можна подавати в мережу. Це допоможе вам отримати знижки та збільшити ваші заощадження.

Кінцева вартість встановлення системи сонячних панелей буде залежати від наступних факторів:

Ви можете звернутися до акредитованих роздрібних продавців сонячної енергії, таких як Instyle Solar, щоб отримати безкоштовну пропозицію про те, скільки коштуватиме встановлення системи потужністю 10 кВт для вашого домогосподарства. Якщо вам пощастить, ви можете навіть отримати знижку на панелі.

Скільки вам заощадить сонячна система потужністю 10 кВт?

Протягом 25-річного терміну служби сонячні системи потужністю 10 кВт можуть заощадити вам понад 100 000 з урахуванням інфляції. Ця економія. це поєднання експорту електроенергії в мережу та використання електроенергії вдома. Щорічно сонячна система потужністю 10 кВт заощадить вам 3 220 грн.33 роки при першому встановленні.

Оскільки попит на сонячні панелі зростає, їх собівартість стає більш конкурентоспроможною. У січні 2018 року середня вартість сонячної енергії становила 3 долари за ват. З тих пір він зменшився приблизно до 0.91.

Власна сонячна батарея може допомогти вам ще більше, дозволяючи використовувати її вдень і мати надлишок електроенергії на час, коли сонце заходить.

Який термін окупності сонячної системи потужністю 10 кВт?

Більшість австралійців можуть розраховувати на повну окупність сонячних систем потужністю 1 кВт за 3 роки.35 років, якщо вони споживають 50% енергії, яку виробляють.

Термін окупності. це час, необхідний для того, щоб зрівняти загальні інвестиції в розстрочку системи та економію на рахунках за електроенергію.

У деяких великих містах сонячні системи потужністю 10 кВт можуть виробляти близько 35. 44 кВт-год електроенергії. Це робить сонячні системи потужністю 10 кВт ідеальними для людей, у яких рахунки за електроенергію перевищують 1 000 на квартал. Це може заощадити вам більше 4,000 на рік. Домовласники заощаджують від 22 до 30 центів за кВт-год.

Нижче наведена таблиця, яка показує середній час окупності вартості сонячної установки для домовласників у кожному великому місті:

Вартість міської системиТариф на електроенергіюПільговий тарифСпоживання енергіїРічна економіяПеріод окупності (років)
Аделаїда 10,500.00 0.38 0.12 50% 4,270.74 2.46
Брісбен 10,500.00 0.28 0.12 50% 3,650.00 2.88
Канберра 10,500.00 0.23 0.12 50% 2,810.50 3.74
Дарвін 10,500.00 0.27 0.08 50% 3,462.94 3.03
Хобарт 10,500.00 0.25 0.065 50% 2,127.71 4.93
Мельбурн 9,000.00 0.20 0.12 50% 2,394.40 3.76
Перт 10,500.00 0.29 0.10 50% 3,772.28 2.78
Сідней 10,500.00 0.24 0.15 50% 3,274.05 3.21

Ці цифри базуються на даних, отриманих на момент створення цієї таблиці. Середні витрати могли змінитися. SolarVic пропонує знижку до 1500 на сонячні батареї.

Поговоріть з інсталятором сонячної енергії та отримайте безкоштовну пропозицію щодо ціни; вони пропонують відмінні послуги для всіх потенційних клієнтів.

Як довго прослужить сонячна система потужністю 10 кВт?

Ви можете очікувати, що сонячні системи потужністю 10 кВт прослужать 25. 30 років за умови правильної установки. Після цього ефективність сонячної батареї починає знижуватися.

Швидкість деградації потужності сонячної системи потужністю 10 кВт з акумуляторною батареєю становить приблизно 0.8% на рік.

Чи деградують сонячні панелі з часом? Панелі з часом стають неефективними у виробництві електроенергії, і їхня продуктивність сонячної системи також знижується.

Процес деградації може зайняти до 30 років для будь-якої високоякісної сонячної системи.

Це явище, відоме як LetID (Light Elevated Temperature Degradation), викликане сонячним світлом.

Для високоякісних панелей швидкість деградації дорівнює 0.3% на рік. Довговічність сонячної системи можна підвищити, подбавши про окремі компоненти.

Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 10 кВт?

За допомогою системи потужністю 10 кВт ви можете розраховувати на виробництво близько 35. 44 кВт-год електроенергії щодня.

Сонячна система потужністю 10 кВт може генерувати від 11 000 кВт до 15 000 кВт електроенергії на рік.

Ця виробнича потужність залежить від регіону, пори року та клімату. Наприклад, система потужністю 10 кВт буде виробляти менше енергії взимку, ніж влітку. Знання вашого сезонного використання може допомогти вам зрозуміти, чи підійде вам система потужністю 10 кВт у холодні місяці.

Нижче ви можете ознайомитися з виробництвом енергії 10 кВт у великих містах Австралії:

МістоРозмір системиПікові сонячні годиниЗагальне виробництво енергії (кВт)
Аделаїда 10 кВт 4.7 47
Брісбен 10 кВт 5 50
Канберра 10кВт 4.4 44
Дарвін 10 кВт 5.5 55
Хобарт 10кВт 3.7 37
Мельбурн 10кВт 4.1 41
Перт 10кВт 5.3 53
Сідней 10кВт 4.6 46

Чи зможе сонячна система потужністю 10 кВт забезпечити ваш будинок?

Система потужністю 10 кВт може задовольнити поточні та майбутні потреби будь-якого домогосподарства з рахунком за електроенергію близько 1 000 доларів на квартал. Зазвичай цього достатньо для забезпечення електроенергією будинку площею 185 м2 для сім’ї з чотирьох осіб.

Система потужністю 10 кВт, хоча і більша за більшість систем, насправді краще підходить для сучасної сім’ї. Згодом ви можете пересісти на електромобіль або перейти на повністю електричний будинок, оскільки уряд створює все більше ініціатив для досягнення кліматичних цілей у найближчому майбутньому.

Це має практичний сенс для власників будинків, які хочуть замінити газові прилади електричними аналогами.

Чи можна встановити акумулятор до сонячної системи потужністю 10 кВт?

Безумовно! Ви, безумовно, можете додати акумулятор до своєї системи потужністю 10 кВт. Акумуляторна батарея дозволяє використовувати накопичену електроенергію в умовах низької сонячної активності.

Це означає, що ви можете використовувати вашу систему навіть вночі. В результаті ви можете бути незалежними від електромережі в нічний час.

Сонячні системи з акумуляторними батареями також працюють під час стихійних лих. Наявність сталого джерела виробництва та зберігання електроенергії є безцінним під час стихійних лих, таких як урагани, коли відновлення роботи мережі може зайняти кілька днів.

Зверніться до сертифікованих інсталяторів прямо зараз, щоб встановити сонячну батарею потужністю 10 кВт! Вони проінформують вас про законність володіння сонячною системою потужністю 10 кВт з акумуляторною батареєю, в тому числі:

Протягом 10 днів після встановлення команда державних електричних органів перевіряє використання енергії. Перед цим інсталятор повинен надіслати сертифікат до державного органу.

Акредитований інсталятор сонячних електростанцій повинен повідомити продавця електроенергії про оновлення лічильників. Роздрібний продавець направить дистриб’ютора для модернізації електролічильника. Весь процес займає близько трьох тижнів.

Після завершення всього процесу сонячна система почне працювати. З цього моменту починається ваша реальна економія!

Чи варто розглядати більшу або меншу систему?

Це залежить від вашого довгострокового плану переходу на сонячну енергію.

Більші системи можуть допомогти забезпечити електроенергією весь ваш будинок та автомобіль і навіть експортувати надлишки електроенергії в мережу. Однак вони дорожчі, а отже, вимагають більших початкових інвестицій.

Менша система може бути не в змозі задовольнити ваші потреби власного споживання, але вона зазвичай більш доступна за ціною і не вимагає значного стартового капіталу.

Однак, великі системи стали більш популярними серед користувачів в останні роки. Це пов’язано з тим, що

 • Вартість великих систем значно знизилася з кожним роком.
 • Виробництво енергії перевершує менші системи.

Якщо у вашому будинку є система кондиціонування повітря зі зворотним циклом, домашня автоматизація та щоквартальний рахунок за електроенергію становить 800 грн, сонячна система потужністю 10 кВт є чудовим вибором.

Які ще існують системи?

Існує декілька розмірів систем на вибір:

Початок роботи!

Зацікавлені в отриманні сонячної енергії для вашого будинку? Натиснувши нижче, ви можете скористатися нашим розумним сонячним калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії, на які пільги ви маєте право, і який позитивний вплив ви можете мати на навколишнє середовище.

Не чекайте, поки в наступному кварталі з’являться великі рахунки, а починайте вже сьогодні!

Приєднуйтесь до понад 20 000 домовласників, які перейшли на сонячну енергію з Instyle Solar, або до 1000 позитивних відгуків, які більш ніж задоволені своєю сонячною установкою.

В іншому випадку, ви завжди можете зв’язатися з нами за телефоном 1300 133 556 або написати нам на електронну адресу sales@instylesolar.com.au.

Готові почати економити з сонячною системою потужністю 10 кВт?

Давайте порахуємо, скільки саме сонячна система потужністю 10 кВт може заощадити вам на рахунках за електроенергію! Натисніть зараз, щоб розпочати.

Сонячні системи 0 кВт. 7 запитань, на які ви були б божевільними, якби не відповіли перед покупкою

Сонячна електростанція вважається найдешевшим видом енергії в порівнянні зі звичайною електроенергією. Встановлення сонячної електростанції є мудрим рішенням, оскільки вона є енергоефективною та економічно вигідною. Встановлення сонячних систем потужністю 10 кВт найкраще підходить для будинків, невеликих ферм та ранчо. Інвестиції в нього ніколи не будуть марними, оскільки ви отримаєте багато переваг, таких як встановлення, енергозбереження, зменшення рахунків за електроенергію, багатоцільове використання, підвищена безпека електромережі та багато іншого.

Сонячні електростанції користуються великою популярністю на південному заході США, в Південній Африці та Південно-Східній Австралії. Зростання занепокоєння щодо енергозбереження та економічної ефективності стимулює попит на сонячні системи. Однак є сім важливих факторів, які слід врахувати, перш ніж інвестувати в сонячну енергетику.

Що потрібно знати перед встановленням сонячних систем потужністю 10 кВт

Сонячна електростанція потужністю 10 кВт може стати відмінною інвестицією для домогосподарств Мельбурна з високим рівнем енергоспоживання. Ця система буде найкраще підходити для будинків з високим енергоспоживанням електроприладів. Перш ніж придбати сонячну систему, ось кілька важливих речей, які необхідно знати про неї.

#1 Скільки електроенергії вона генерує?

Необхідно знати, скільки електроенергії виробляє сонячна система потужністю 10 кВт, щоб зрозуміти її ефективність, коли у вас вдома багато електронних приладів. Ця система генерує 10 000 Вт електричного струму на годину. Тому її можна розбити в середньому до 40 кВт-год на день. Таким чином, якщо ви стурбовані рахунком за електроенергію, зменшіть використання енергії нижче 30 кВт-год.

#2 Яка вартість сонячної електростанції потужністю 10 кВт?

Вартість сонячної системи потужністю 10 кВт залежить від якості панелей та інших факторів, таких як розташування нерухомості, тип даху та багато іншого. Отже, ціновий діапазон не можна сказати точно, і він поставляється в різних пакетах. Але запевняють, що сонячна система потужністю 10 кВт є бюджетною.

Рекомендується вибирати більш якісні панелі, щоб отримати оптимальну енергію протягом усього терміну використання, і вона буде довговічною. Тому сонячна електростанція потужністю 10 кВт буде значною інвестицією без втрат завдяки своїм чудовим перевагам. Крім того, ціна установки також варіюється в залежності від пакетів. Тому краще зосередитися на грошовій вигоді, а не на вартості установки.

#3 Яка точна площа даху для системи?

Визначення простору на даху є життєво важливим для монтажу, оскільки це необхідно для прийняття рішення про кількість панелей, які потрібно закріпити. Як правило, сонячна система потужністю 1 кВт потребує приблизно 66 квадратних футів підстави; відповідно, ви можете визначити площу, необхідну для сонячної системи потужністю 10 кВт. І ця система складається з 28 до 40 сонячних панелей, залежно від коефіцієнта корисної дії.

#4 Яке обслуговування потрібне для сонячної системи потужністю 10 кВт?

Сонячні панелі не потребують особливого обслуговування, але необхідне регулярне технічне обслуговування, щоб знати про їх функції та перевіряти сміття. Для видалення частинок бруду та сміття протягом року потрібно кілька разів на рік. У разі виникнення будь-якої проблеми в системі, завдяки технічному обслуговуванню, її можна буде помітити на самому ранньому етапі. Для очищення панелей рекомендується використовувати миючий спрей. Використання води обмежене, щоб запобігти ризику розтріскування панелей. Існують автоматизовані розпилювачі для її очищення. Крім того, ви можете скористатися наступними порадами, щоб підтримувати сонячні панелі в належному стані.

 • Чисті сонячні панелі мають важливе значення для максимізації вироблення енергії. Очищення скла на панелях є простим завданням, яке можна повторювати за необхідності, залежно від кількості накопиченого бруду. Ви можете чистити панелі м’якою ганчіркою або мочалкою з біологічно розкладним милом.
 • Після встановлення панелей необхідно переконатися, що на них не проростають інші тіні, наприклад, нові високі дерева, оскільки це зменшує кількість енергії, що виробляється системою. Вам не потрібно рубати дерева, але ви можете обрізати їх, щоб уникнути затінення панелей.
 • Щоденні перевірки повинні включати перевірку дисплея інвертора, щоб переконатися, що він працює належним чином і що горить зелений індикатор, якщо цього не відбувається, зверніться до інструкції з експлуатації. Крім того, ведіть щоденний журнал виходу системи, щоб відстежувати продуктивність з плином часу.
 • Щомісячні та щоквартальні технічні огляди включають перевірку чистоти панелей та збір пилу та сміття під фотоелектричним масивом та навколо нього. Щорічні перевірки технічного обслуговування є більш ретельними і повинні складатися з повної перевірки всієї системи для забезпечення належного функціонування.

#5 Чи відповідає система потужністю 10 кВт вашим потребам?

Зрозуміти, який розмір системи найкраще підходить для вас, може бути складно, особливо якщо ви намагаєтеся все обдумати.

Якщо ви споживаєте багато електроенергії і витрачаєте більше 600 доларів щокварталу, 10 кВт сонячної енергії є чудовою альтернативою. Вона буде генерувати достатньо енергії, щоб значно зменшити ваші витрати на електроенергію.

Також рекомендується подумати про майбутнє. Наприклад, наступний автомобіль, який ви придбаєте, ймовірно, буде електричним або гібридним, а це означає, що вам доведеться використовувати мережу для його зарядки. Можна побудувати сонячну систему, достатньо велику, щоб задовольнити як теперішні, так і майбутні потреби.

#6 Скільки панелей має сонячна система потужністю 10 кВт?

Для встановлення житлової сонячної системи сонячні панелі варіюються від 300 Вт до 400 Вт на панель. Таким чином, розмір сонячної системи визначається кількістю сонячних панелей, які використовуються для формування системи.

Використовуючи сонячну панель потужністю 370 Вт як приклад, 28 х 370 Вт сонячних панелей дорівнює 10.36кВт. Таким чином, якщо ви видалите одну панель з 27 панелей, у вас залишиться 9.Сонячна система на 9 кВт!

#7 Як вибрати найкращу компанію з встановлення?

Вибір досвідченого та кваліфікованого інсталятора для встановлення сонячної системи потужністю 10 кВт необхідний. Вивчіть місцевих інсталяторів у вашому місті та обирайте сертифікованих, які мають багаторічний досвід надання послуг. Коли ви перевіряєте їх сайт, перегляньте їх послуги та відгуки клієнтів, щоб знати про їх гарантії якості; після того, як ви дізнаєтесь все детально, включаючи вартість установки, зв’яжіться з установником. Ви знайдете багато сертифікованих інсталяторів для сонячної системи.

Скільки коштують житлові сонячні панелі в Мічигані?

Середня житлова сонячна панель в Мічигані коштує 3.10 Вт/Вт станом на березень 2022 року. Середня вартість сонячної установки в Мічигані становить від 13 175 до 17 825 доларів, при цьому середня валова ціна на сонячну енергію в Мічигані становить 15 500 доларів за систему сонячних панелей потужністю 5 кВт. Після врахування федерального інвестиційного податкового кредиту (ITC) у розмірі 26 відсотків та додаткових державних та муніципальних сонячних стимулів, чиста ціна на сонячну енергію може бути на тисячі доларів нижчою.

Ми сподіваємося, що ця публікація допомогла вам краще зрозуміти сонячні системи потужністю 10 кВт, їх встановлення та чому вам слід встановити таку систему в Мічигані. Тож беріть телефон і починайте шукати найкращу сонячну установку.

кВт-год вартість сонячної системи

сонячна, система, переконатися, вона

Відгуки клієнтів

“Наявність сонячних панелей дала мені впевненість у тому, що мої рахунки залишатимуться контрольованими.”

З Sunrun ви можете взяти під контроль власну електроенергію, а не залежати від примх вашої комунальної компанії з черговим неминучим підвищенням тарифів. Приєднуйтесь до більш ніж чверті мільйона американських домогосподарств, які перейшли на сонячну енергію з Sunrun.

Коли б ви не були готові, наші консультанти з сонячної енергетики завжди готові допомогти. Ми можемо надати вам безкоштовну пропозицію. Спробуйте наш калькулятор вартості сонячної енергії.

Одна сонячна панель коштує від 2.67 і 3.43 на купівлю та встановлення. 4 Ціна всієї системи базується на її потужності, що вимірюється у ватах. Наскільки велика система вам потрібна, буде залежати від того, скільки енергії ви використовуєте, експозиції сонячного світла на даху та ефективності панелей.

Сума, яку ви заощадите, буде залежати від декількох факторів, серед яких 18

 • Вплив сонячного світла в регіоні
 • Вартість сонячної системи (включаючи батарею, якщо є)
 • Вартість електроенергії
 • Використання енергії
 • Місцеві знижки та заохочення

Середній термін окупності домашньої сонячної системи становить від шести до дев’яти років, залежно від вартості вашої системи, стимулів та економії на рахунках за електроенергію. 19

Розглянемо докладніше деякі фактори, що визначають вартість вашої системи.

Ось розбивка витрат на встановлення, заснована на даних Національної лабораторії відновлюваної енергетики: 10

Розподіл витрат за категоріями
Праця 0.30 за ват
Панелі 0.47/Wdc
Інвертор 0.12/Wdc. 0.39/Wdc
Дозвіл/інспекція 0.06/Wdc
Структурні БОС 0.10/Wdc
Електричний BOS 0.19-0.27/Wdc (залежить від варіанту інвертора)
Податок з продажу Податок з продажу залежить від місця розташування; середньозважений по країні: 6.9%
Електрик 19.74-38.96 за годину (залежить від місця розташування та варіанту інвертора)
Робітник 12.88-25.57 за годину (залежить від місця розташування та варіанту інвертора)
Норми навантаження (% прямої праці) Загальний середній показник по країні: 31.8%

Дані на основі середнього показника 6.Домашня сонячна система потужністю 2 кіловати.

Ці цифри базуються на середньому показнику 6.2 кіловатна сонячна система. Вартість кожної системи буде залежати від виробника панелей, варіанту інвертора, місця розташування та обладнання.

Обслуговування сонячних панелей варіюється від звичайного очищення до капітального ремонту. В середньому, домогосподарства платять 150 за одне очищення сонячної панелі. 11 Компанії беруть від 3 до 10 доларів за панель залежно від нахилу даху, висоти будинку та розміру системи. 11 Деякі фірми беруть фіксовану плату за очищення системи. Якщо ви чистите систему двічі на рік, як рекомендовано, ви можете очікувати річний рахунок близько 300 доларів.

Якщо ваша система пошкоджена, ви можете понести додаткові витрати. Ремонт вашої системи буде включати вартість обладнання та робочої сили. Робоча сила зазвичай коштує 100 за годину. Матеріалів для ремонту сонячних батарей може бути всього 180, але може бути і більше 1,000. Ваш загальний рахунок може становити від 200 до 3 000. 11

Чотири найпоширеніші типи пошкоджень домашньої сонячної системи та вартість ремонту: 11

Розподіл витрат за категоріями
Розбита скляна панель 20. 350, плюс робота
Тріщина на панелі 100. 400
Ослаблене з’єднання 100
Заміна інвертора 100. 2,500

Як і витрати на очищення, на суму, яку ви платите за ремонт, впливають такі фактори, як крутизна даху, тип і розмір системи. А якщо ваші панелі мають значні пошкодження, може бути дешевше замінити їх. 11

Коли ви є власником системи, ви несете відповідальність за витрати на обслуговування та ремонт. Ваша гарантія повинна покривати конкретні несправності системи; зверніться до інсталятора, перш ніж починати ремонт. Оренда сонячних панелей Sunrun дозволяє заощадити тисячі доларів на технічному обслуговуванні та ремонті. Ви просто платите за електроенергію, а ми дбаємо про все інше. Наш комплексний пакет послуг включає в себе гарантію Sunrun, яка передбачає найкращий у своєму класі моніторинг, безкоштовну заміну обладнання, ремонт системи, включаючи запчастини та робочу силу, а також планове технічне обслуговування.

Якщо ви налаштовані на придбання власної домашньої сонячної системи, ви також можете придбати наш пакет повного обслуговування “Захист Плюс”. Поки система належить вам, ми надаватимемо вам таку ж всебічну підтримку, як і в рамках нашої гарантії Sunrun.

Виробник панелей

Ціна ваших панелей буде залежати від виробника. Sunrun співпрацює з LG, світовим лідером у галузі сонячних технологій та панелей. Дотримуючись правильного балансу між якістю, ефективністю та доступністю, LG пропонує одні з найкращих сонячних панелей на сучасному ринку. 14

Для даного виробника панелі з вищою ефективністю коштують дорожче. 5 Хороша новина полягає в тому, що панелі з найвищою ефективністю не завжди потрібні, особливо якщо ваш дах отримує багато сонця.

Ваш штат

Ще одним фактором, що визначає загальну вартість домашньої сонячної системи, є місце вашого проживання. Ось штати з найнижчою та найвищою середньою вартістю сонячної системи:

Найдешевша сонячна установка Найдорожча сонячна установка
Флорида: 9 198. 11 970 Род-Айленд: 13 104. 15 792
Арізона: 10,332. 12,096 Нью-Йорк: 12 264. 16 044
Меріленд: 10 332. 12 768

після 30% федеральної податкової знижки на сонячну енергію 5

Те, що домашня сонячна система коштує дорожче в певному штаті, не означає, що вона менш економічно ефективна. 5 Місцеві стимули можуть суттєво знизити вартість сонячної установки навіть у найдорожчих штатах.

Три найпоширеніші типи сонячних панелей. монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. 6 Ось основні характеристики кожного з них:

Тип сонячної панелі Опис
Монокристалічні Монокристалічні є найефективнішими на сьогоднішньому ринку, а це означає, що вам знадобиться менше панелей для задоволення ваших потреб в енергії. Монокристалічні сонячні елементи. це монокристалічний кремній, що дає електронам більшу свободу для руху та створення електроенергії. 7 Ці панелі, як правило, чорного кольору, що надає вашому даху більш витончений естетичний вигляд. Монокристалічні панелі також довше зберігають свою ефективність і зазвичай мають гарантію від 20 до 25 років. 6
Полікристалічні Полікристалічні панелі виготовляються з великою кількістю фрагментів кремнію. 7 Хоча це робить їх менш ефективними, вони створюють менше відходів у виробництві та є більш доступними за ціною. 6 Вони також мають блакитний відтінок, що, ймовірно, є найбільш впізнаваною особливістю сонячних панелей сьогодні.
Тонкоплівкові На відміну від монокристалічних і полікристалічних панелей, тонкоплівкові не виготовляються з кремнію. Натомість на метал або скло наносяться шари фотоелектричних матеріалів. 8 Хоча тонкоплівкові панелі є найдешевшим варіантом, вони не настільки ефективні і, швидше за все, не зможуть покрити енергетичні потреби середнього домогосподарства, не займаючи при цьому багато місця. 6

Тип сонячної панелі, яку ви оберете, впливатиме на ціну системи. Але пам’ятайте, що якщо ви вирішите орендувати, ви будете платити за потужність, а не за панелі. Вартість сонячної енергії буде залежати від кількості сонячної енергії, яку ви плануєте використовувати за договором оренди.

Типи кріплення сонячних панелей

Хоча сонячні панелі є основним компонентом сонячної системи, те, як ви їх змонтуєте, також вплине на вартість. Існує три типи кріплення: 6

Тип кріплення Вартість Опис
Фіксоване кріплення 10-15 за кріплення Фіксовані кріплення є стаціонарними і не можуть бути переміщені для захоплення більшої кількості сонячного світла, що робить їх менш ефективними, ніж інші види кріплень. Однак вони також є найдешевшими. Крім того, штати з постійним сонячним світлом, такі як Арізона та Каліфорнія, найменше страждають від цього.
Регульоване кріплення 50 за кріплення Регульовані кріплення можна нахиляти, щоб максимізувати виробництво сонячної енергії. Цей тип кріплення також дозволяє утримувати панелі в горизонтальному положенні під час шторму, щоб уникнути пошкодження вітром. Хоча вони дорожчі за фіксовані кріплення, регульовані кріплення можуть мати найбільший сенс для регіонів з більш сезонним кліматом і меншим простором для максимізації виробництва енергії.
Відстежувальне кріплення 500-3 000 за кріплення Трекінгове кріплення слідує за сонячною дугою для максимального вироблення енергії. Незважаючи на те, що вони є найдорожчими, монтаж на трек може збільшити виробництво енергії на 45%, і, можливо, варто розглянути їх залежно від вашого місця розташування. Однак монтаж на трек також вимагає більшої уваги і буде набагато дорожчим в обслуговуванні.

Залишити відповідь