Сонячна електростанція Maxeon 3. Сонячна енергія Maxeon 3

Огляд сонячних панелей SunPower 2023 року: Максимальна ефективність

Історії великих компаній, які починаються з одного вченого, що проводить експерименти в лабораторії, особливі. Вони надихають тим, що доводять важливість творчості, наполегливої праці та відданості своїй справі. Історія компанії SunPower, виробника найсучасніших фотоелектричних модулів у світі, виглядає так. Дізнайтеся більше про бренд та його продукцію в нашому огляді сонячних панелей SunPower.

Історія SunPower: Прорив у Кремнієвій долині

Стенфорд, Каліфорнія, 1985 рік. Річард Свонсон, професор електротехніки Стенфордського університету, експериментує з сонячними батареями в лабораторії. Його випробування проходять настільки добре, що він б’є рекорд з енергоефективності клітин. Це надихає його взяти творчу відпустку і заснувати сонячну компанію, яку він називає Eos. Потім вона змінить свою назву на Sunpower і стане компанією з найефективнішими сонячними панелями у світі.

Річарду Свонсону приписують створення закону Свонсона. спостереження, згідно з яким ефективність сонячних елементів знижується на 20% при кожному подвоєнні потужності сонячних панелей.

Майже 40 років по тому компанія SunPower все ще має штаб-квартиру в Кремнієвій долині. Річард Свонсон вийшов на пенсію в 2012 році, але залишається в консультативній раді. Компанія постачає сонячні системи та батареї, в першу чергу, для приватних клієнтів. Технічно SunPower більше не виробляє панелі, оскільки у 2020 році виділила цю частину свого бізнесу як Maxeon Solar Technologies в Сінгапурі, але ми будемо розглядати їхню продукцію як одну компанію.

Технології SunPower: Черепична конструкція

сонячна, maxeon, енергія

Американські інженери використовують широкий спектр сучасних технологій для збільшення потужності своїх сонячних батарей. Один з найбільш вражаючих прикладів. гонтовий дизайн.

Щоб зробити черепичну сонячну панель, інженери розрізають елементи на кілька смуг і накладають їх один на одного, щоб створити електричне з’єднання між ними. Це схоже на укладання черепиці на дах. Монокристалічні сонячні панелі не потребують шинопроводів або тонких металевих з’єднувачів. Панель набуває більш однорідного вигляду і стає довговічнішою.

Найкраще в черепичному дизайні. це те, як він покращує стійкість панелі до затінення. Елементи в стандартній панелі з’єднані послідовно, а це означає, що їх продуктивність залежить одна від одної. Чохли з’єднуються паралельно, що робить їх незалежними. Загалом, черепична сонячна панель на 40% краще бореться із затіненням, ніж стандартна панель.

Виготовляти гонтові сонячні панелі складно і дорого, тому так мало виробників використовують цю конструкцію. єдиний, хто одразу спадає на думку, це Solaria.

сонячна, maxeon, енергія

Панелі SunPower Maxeon: Ефективність незалежно від вартості

SunPower Maxeon пропонує монокристалічні панелі переважно для житлових проектів. Існують високопродуктивні фотомодулі та двосторонні панелі, але вони не є основним фокусом компанії. Бренд також експериментує з тонкоплівковими панелями: наприклад, Maxeon Air. довгоочікувана гнучка панель для дому, яка незабаром має з’явитися на ринку. Крім того, SunPower проектує сонячні системи та пропонує рішення для зберігання енергії

Сонячні панелі SunPower для дому досягають найвищих коефіцієнтів конверсії, які тільки можливі на даний момент. Панелі лише трохи не дотягують до 23% ефективності. Якщо ваш простір обмежений, а потреби в енергії високі, високоефективні панелі. це те, що вам потрібно.

SunPower Maxeon завжди займає перші місця в рейтингах “Топ-10 сонячних панелей” і “Кращі виробники”. Відгуки клієнтів про їх панелі в переважній більшості позитивні, що свідчить про суворий контроль якості в компанії.

Якість та ефективність панелей SunPower Maxeon мають свою ціну. Вони, безсумнівно, одні з найдорожчих на ринку, якщо не найдорожчі. Вони коштують від 1.5 до 3 за ват в США перед установкою. Якщо врахувати витрати на робочу силу, доставку та обладнання, система з панелями SunPower може коштувати 5 доларів за ват або більше.

Гарантії SunPower: До 40 років

Окремої згадки заслуговують гарантії від SunPower Maxeon. Бренди пропонують 40-річну гарантію на свою продукцію, чого не робить ніхто інший. Інженери стверджують, що ймовірність повернення стандартної сонячної панелі в 100 разів вища, ніж продукту від SunPower Maxeon.

Покриття включає ремонт, заміну або відшкодування за будь-яку дефектну панель протягом 40 років, включаючи демонтаж, доставку та встановлення. Це також стосується продуктивності панелі: панель зберігає 88.3% до 40 років. Але є нюанси:

Гарантія поширюється на лінійку продуктів SunPower Maxeon. Панелі SunPower Performance отримують стандартну 25-річну гарантію на продукт і продуктивність. 40-річна гарантія доступна лише для клієнтів у певних країнах. На щастя, США є в цьому списку. Клієнти в Австрії, Чехії, Данії, Люксембурзі, Мальті, Португалії та Швеції також мають право на отримання гарантії. Ваша система повинна бути зареєстрована. В іншому випадку на них поширюється стандартна 25-річна гарантія.

SunPower: Плюси

Що найбільше виділяється в панелях SunPower Maxeon. окрім усього? Ось список найбільш вражаючих переваг:

Найвища ефективність. Панелі SunPower відомі тим, що є найефективнішими в галузі, а це означає, що вони здатні перетворювати більше сонячного світла в електрику. До кінця 2022 року найвищий показник, якого вони досягли. 22.8% коефіцієнт конверсії. Першокласні гарантії. Бренд пропонує 40-річну гарантію на продукцію та продуктивність на певні моделі та 25-річну гарантію на всі інші. Панелі зберігають понад 88% своєї потужності через 40 років. Приголомшлива якість і відмінна репутація. Відгуки про сонячні панелі SunPower в переважній більшості позитивні, а бренд улюблений експертами та клієнтами. Американський дизайн. Панелі збираються в Азії, але дизайн. від американських інженерів. Крім того, приємно знати, що історія компанії бере свій початок з Кремнієвої долини та генія професора Стенфорда. Широка продуктова лінійка. SunPower Maxeon пропонує панелі переважно для житлових будинків, але є також гнучкі панелі, високопродуктивні модулі для комерційних інсталяцій та двосторонні панелі. Компанія також пропонує системи зберігання енергії.

SunPower: Мінуси

Що не є ідеальним в панелях SunPower Maxeon? Цей список буде коротким, але його не можна пропустити:

Висока вартість. Сонячні панелі Maxeon і SunPower, безсумнівно, є одними з найвищих на ринку, якщо не найдорожчими. Вони коштують від 1.5 до 3 на ват до встановлення.Акцент на житлові проекти. Хоча компанія пропонує панелі для комерційних систем і мобільних сонячних установок, це не є їхньою спеціалізацією. Як наслідок, панелі Sunpower для цих застосувань не настільки просунуті і конкурентоспроможні, як, скажімо, високопродуктивні модулі від Jinko Solar або гнучкі панелі від Renogy.

Огляд сонячних панелей SunPower: Для дому, бізнесу та подорожей

Нам не терпиться поглянути на панелі, які SunPower Maxeon випускає на ринок. Наш інженер приєднається до нас і поділиться своїми думками.

Панелі SunPower. це мрія для інженерних ботаніків, тому що тут так багато роботи і творчих рішень. Ви можете знайти осередки IBC, які також використовувала компанія LG, або черепичний дизайн панелей, який я бачив у панелях Solaria, і багато іншого.

Maxeon 3 DC, 430 Вт. встановіть його на даху вашого будинку

сонячна, maxeon, енергія

Ось базова панель для домашніх установок від Maxeon SunPower потужністю 430 Вт. Коефіцієнт конверсії досягає 22.7%, що робить її однією з найефективніших панелей на ринку. Панелі мають 40-річну гарантію на продукт і продуктивність, і ви можете очікувати, що до 40 років вони збережуть понад 88% своєї потужності.

SunPower Performance 5 UPP Bifacial, 545 Вт. використовуйте її для свого бізнесу

сонячна, maxeon, енергія

Двосторонні панелі лінійки SunPower Performance призначені для великих комерційних установок. Лицьова сторона розрахована на вихідну потужність 545 Вт при 20.9% ефективності. Активна задня сторона забезпечує до 20% додаткової продуктивності. Дизайн гонтових сонячних панелей підвищує стійкість панелі до затінення і сприяє стильному зовнішньому вигляду панелі. Панелі мають 25-річну гарантію на продукт і продуктивність.

SunPower SPR-E-Flex-110, 110 Вт. візьміть з собою в дорогу

сонячна, maxeon, енергія

Гнучка панель потужністю 110 Вт від SunPower. чудовий вибір для вашого кемпера або човна. Панель згинається до 30° і не потребує свердління. ви можете закріпити її за допомогою клею. Панель оснащена зворотними контактними елементами, які збільшують активну площу сонячних елементів і покращують зовнішній вигляд модуля. Розроблено в США та зібрано у Франції. Панель поставляється з 5-річною обмеженою гарантією на потужність 80% від мінімальної номінальної потужності.

A1SolarStore рекомендує Maxeon 6 AC (E4), 440 Вт

сонячна, maxeon, енергія

Ось панель змінного струму від SunPower Maxeon, яка поставляється з попередньо встановленим мікроінвертором від Enphase. Панель забезпечує 440 Вт вихідної потужності з 22.8% ефективності.

Панелі змінного струму простіше встановлювати, ніж стандартні модулі постійного струму. Мікроінвертори також забезпечують кращу ефективність і менші втрати потужності, спричинені затіненням, порівняно з стрінговими інверторами. Їх можливості моніторингу також перевершують. Інвертор від Enphase працює на 96.5% ефективності. Панель поставляється з 40-річною гарантією від SunPower на продукт і продуктивність. Компанія Enphase надає 25-річну гарантію на мікроінвертори, яка покриває всі ризики, пов’язані з їх експлуатацією.

Вердикт A1SolarStore: сонячні панелі SunPower Maxeon. це новий рівень

Ми розглянули історію компанії SunPower, технології, які вона використовує, панелі, які пропонує бренд, та обговорили їхні плюси та мінуси. Настав час підсумувати все у вигляді списку:

SunPower. американський бренд, заснований у 1985 році професором Стенфорда Річардом Свонсоном. SunPower розробляє сонячні системи та системи зберігання енергії. Компанія виділилася з виробництва сонячних панелей під назвою Maxeon Solar Technologies. Американські інженери використовують безліч різних технологій, таких як осередки IBC і гонтовий дизайн, щоб максимально збільшити виробництво своїх панелей. В результаті панелі SunPower є найефективнішими на ринку, їх ККД досягає 22.Коефіцієнт перетворення 8%. Вони також є одними з найдорожчих на ринку. Панелі SunPower можуть коштувати до 3 доларів за ват в США перед встановленням. Гонтовий дизайн робить панелі SunPower на 40% стійкішими до затінення, порівняно зі стандартними панелями. Панелі Maxeon SunPower мають 40-річну гарантію на продукт і продуктивність для декількох моделей. На все інше надається 25-річна гарантія. Система повинна бути зареєстрована, щоб мати право на 40-річну гарантію. Найкращі панелі SunPower Maxeon зберігають понад 88% своєї вихідної потужності після 40 років експлуатації. SunPower має бездоганну репутацію, її люблять експерти та клієнти. SunPower Maxeon пропонує панелі для всіх видів проектів, включаючи гнучкі фотомодулі для мобільних установок. Житлові проєкти. їхня спеціалізація.

Що ще можна сказати? SunPower. відмінний бренд. Так, панелі вражаюче дорогі. Але коли SunPower робить їх настільки потужними, високоякісними, гарними. вони мають право встановлювати планку. На цьому ми завершуємо наш огляд сонячних панелей SunPower 2023 року і повернемося до наступних публікацій.

Maxeon все ще націлена на ринок США.S. центр виробництва сонячних батарей

Maxeon Solar Technologies, дочірнє підприємство з виробництва сонячних панелей інсталяційної компанії SunPower, має складну американську історію походження, але її модулі не користуються особливою популярністю в Сполучених Штатах. Організація намагається змінити цю ситуацію, збільшуючи виробництво на своїх мексиканських заводах по збірці модулів і на майданчиках для визначення обсягів виробництва в США.S. виробничий центр. Попит є, сказав генеральний директор Maxeon Джефф Уотерс в ексклюзивному інтерв’ю Solar Power World, але, звичайно, все залежить від U.S. торговельні закони та кліматичне законодавство.

З моменту відділення від SunPower в 2020 році, Maxeon має доступ тільки до ринку США.S. житлового та малого комерційного ринку через ексклюзивну угоду про постачання з SunPower. До кінця 2022 року дилери SunPower можуть встановлювати тільки панелі Maxeon, і Maxeon не може працювати з будь-якими іншими U.S. інсталятори в житлових будинках. Починаючи з 2023 року, Maxeon матиме можливість продавати продукцію на житловому ринку, а SunPower матиме можливість постачати панелі непреміум-класу від інших виробників.

Збірка сонячних панелей на заводі Maxeon в Мексиці

На ринку комунальних систем компанія Maxeon здебільшого була витіснена через своїх китайських партнерів-виробників. Коли компанія Maxeon почала самостійну діяльність, вона отримала інвестиції від китайського виробника кремнієвих пластин Tianjin Zhonghuan Semiconductor Co. Завдяки спільному підприємству Maxeon має постійне постачання пластин і можливість збирати модулі поблизу. Залучення китайської сторони зробило вихід Maxeon на американський ринок.S. Ринок комунальних підприємств складний.

“Оскільки вони виробляються в Китаї, ми не могли продавати їх в США.S. через тарифи та AD/CVD, тому ми були виключені з U.S. ринок”. сказав Уотерс. “Незабаром після того, як ми відокремилися, ми почали вивчати потенціал для створення панелей серії Performance, які могли б вийти на американський ринок житлових і малих комерційних.S.”

Компанія Maxeon має два сімейства продуктів: Сонячні панелі Maxeon для житлових і легких комерційних об’єктів та сонячні панелі Performance для чутливих до витрат ринків і комунальних установок. Панелі Maxeon використовують технологію зворотного контакту (IBC) і відносяться до преміум-класу панелей, з яким добре знайомі інсталятори SunPower. Лінійка Performance використовує осередки з моно-PERC і має двосторонню пропозицію.

Щоб доставити панелі Performance в США, компанія Maxeon намагається змінити цю ситуацію.S. У зв’язку з розвитком ринку комунальних послуг, компанія Maxeon перенесла виробництво елементів PERC на свій малайзійський завод і розширила потужності по збірці модулів на заводі в Мексикалі, Мексика, до 1.8 ГВТ. Виведення виробництва з Китаю вже призвело до значних.S. контракти на поставку: Cypress Creek погодився взяти 300 МВт, Origis Energy і Total Energies підписали контракти на 400 МВт кожен, а проект Gemini потужністю майже 1 ГВт за межами Лас-Вегаса буде використовувати панелі Performance.

Збірка сонячних панелей на заводі Maxeon в Мексиці

“Це дає нам чудовий вихід на американський ринок.S. що дозволяє нам продавати конкурентоспроможні за вартістю і уникати багатьох тарифних проблем”. сказав Уотерс. “Ми виявили величезний апетит до співпраці з публічною компанією, акції якої котируються на біржі Nasdaq і яка дотримується більш традиційних західних бізнес-практик, коли йдеться про довгострокові контракти та ділові стосунки”. У нас був величезний попит на продукцію, що виходила з [Мексики].”

Збільшення обсягів у Малайзії та Мексиці стало першою фазою 1-го етапу програми Maxeon U.S. плани. Етап 2. відкриття заводу з виробництва клітин та модулів потужністю 3 ГВт у США. Компанія вперше оголосила про U.S. на початку 2021 року і з тих пір чекає на прийняття Конгресом сприятливого законодавства (наприклад, Закону про виробництво сонячної енергії в Америці [SEMA]).

“Коли ми підрахували збільшення витрат через виробництво в США. і це не тільки робоча сила, це все, від інфраструктури до витрат на енергію. вам потрібні ті стимули, які були в SEMA, щоб виправдати виробництво в США, інакше дельта витрат буде просто занадто великою”. сказав Уотерс. “Що стосується нас, то ми хочемо вийти на великі потужності в США. 3 ГВт. Впровадження таких мит у Сполучених Штатах було б пострілом в руку для ланцюжка поставок сонячної енергетики. Ми знаємо, що зараз відбувається активна робота з іншими компаніями, які намагаються потрапити у виробництво злитків та інші частини ланцюга поставок, тому ми сподіваємось, що зможемо стати частиною створення цієї приливної хвилі, щоб відновити ланцюг поставок тут, в США.S.”

Компанія Maxeon також подала заявку на отримання кредиту в Департаменті. енергетичного кредиту через програму “Закон про енергетичну політику” 2005 року, розділ XVII. Кредити DOE, які раніше йшли на “новаторські” проекти, такі як ранні комунальні установки, передбачають, що одержувач повинен працювати з новими або значно вдосконаленими технологіями. Maxeon відповідає цій вимозі своїм продуктом наступного покоління, який, за словами Уотерса, є “новою технологією, яка не робиться в Китаї або в цілому серед [інших брендів сонячних панелей]”.” Зокрема, з Maxeon 7 компанія впроваджує інновації у внутрішні процеси металізації.

“Ми повідомили Міністерство енергетики, що чекаємо на приїзд SEMA. Якщо вони прийдуть до середини року, ми агресивно підготуємося. Ми вже робимо остаточний вибір майданчика і розглядаємо, як побудувати завод якомога швидше”. сказав він. “Якби в середині 2022 року ми отримали схвалення від SEMA та кредитну гарантію Міністерства енергетики США, ви б побачили нас у виробництві на початку 2024 року.”

Мета U.S. завод, імовірно, буде створений на південному сході для обслуговування східної частини країни, тоді як завод у Мексикалі продовжить постачати продукцію на захід.

До того часу Maxeon продовжує свою глобальну діяльність. Компанія випустила тонку, безрамкову, безскляну сонячну панель Maxeon Air на європейський ринок і збільшила гарантію її продуктивності за межами США до 40 років. Успіх в Європі, Азії та Австралії може в кінцевому підсумку призвести до U.S. ринок. в кінцевому рахунку, де Maxeon хоче бути провідним гравцем.

Про автора

Келлі Пікерел

Келлі Пікерел має більш ніж десятирічний досвід висвітлення подій в США.S. в галузі сонячної енергетики і в даний час є головним редактором журналу Solar Power World.

Коментарі та думки власників

Мій досвід роботи з електронікою та автозапчастинами мексиканського виробництва свідчить, що вони мають низьку якість. Це змушує мене сумніватися щодо них, і я можу просто використовувати Q Cells замість них у своєму поточному проекті.

Чи розглядає компанія Maxeon можливість внесення подальших змін до ланцюжка поставок (постачання клітин) через розслідування петиції AD/CVD Auxin? Я вважаю, що час написання цієї статті досить іронічний, оскільки ці потенційні 50-250% мита зашкодять будь-якому виробнику модулів, який постачає клітини з названих країн Південно-Східної Азії.

Я все ще намагаюся підтвердити, чи використовує Maxeon китайські деталі чи ні. Хоча вони не були названі в позові, схоже, що вони є. Їхній захист полягає в тому, що вони мають преміальні ціни. Костюм не для цього.

Сонячна панель

Ми використовуємо файли cookie на нашому веб-сайті. Деякі з них є важливими (наприклад.g. до кошика), а інші допомагають нам покращувати нашу онлайн-пропозицію та керувати нею економічно. Ви можете прийняти або відхилити це, натиснувши кнопку “Приймати лише необхідні файли cookie.

Огляд файлів cookie

Тут ви знайдете огляд усіх використовуваних файлів cookie. Ви можете дати згоду на цілі категорії або отримати більше інформації та вибрати лише певні файли cookie.

Основні файли cookie

Основні файли cookie забезпечують основні функції та необхідні для належного функціонування веб-сайту.

Назва

Постачальники

Мета

Політика конфіденційності

Назва файлу cookie

Час роботи файлів cookie

Ім’я

Постачальники

Мета

Політика конфіденційності

Назва файлу cookie

Час роботи файлів cookie

Назва

Провайдери

Мета

Політика конфіденційності

Ім’я файлу cookie

Час виконання файлу cookie

ebiztrader
Не передаються третім особам
Файли cookie для контролю процесу входу клієнтів в магазин.
ebiztrader
Сеанс браузера
cookies_consent
Не передаються третім особам
Файл cookie для контролю інформації про файли cookie.
cookies_consent
30 днів
cookies_consent_ad
Не передається третім особам
Файл cookie для контролю інтеграції маркетингових файлів cookie.
cookies_consent_ad
30 днів

Маркетингові файли cookie

Маркетингові файли cookie використовуються третіми сторонами або видавцями для показу персоналізованої реклами. Вони роблять це, відстежуючи відвідувачів через веб-сайти.

Я приймаю

Ім’я

Постачальники

Мета

Політика конфіденційності

файл cookie Ім’я файлу cookie

Час роботи файлів cookie

вимкнено
Google Analytics
Google LLC
Файл cookie Google для аналізу веб-сайту. Створює статистичні дані про те, як відвідувач використовує веб-сайт.
_ga,_gat,_gid
2 роки

WartungsarbeitenHeute von 15-23 Uhr wird unser SecondSol Marktplatz nicht erreichbar sein.

Технічне обслуговуванняСьогодні з 15:00 до 23:00 наш веб-сайт буде недоступний.

OnderhoudVandaag van 15-23 uur zal onze website niet beschikbaar zijn.

ManetenzioneOggi dalle 15 alle 23 il nostro sito web no sarà disponible.

Інструкція з експлуатації сонячної панелі SUNPOWER Maxeon 3

Головна ” SUNPOWER ” Інструкція з експлуатації сонячної панелі SUNPOWER Maxeon 3

ВІД MAXEON SOLAR TECHNOLOGIES НОВА РЕДАКЦІЯ: Інструкції з безпеки та встановлення

Цей документ містить посилання на фотомодулі Maxeon серій E (SPR-Eyyyxxx), X (SPR-Xyy-xxx), P (SPR-Pyy-xxx, SPR-P3-xxx, SPR-Pyy-xxx-UPP, SPR-Pyy-xxx-COM-M-BIF), SPR-MAX2-xxx, SPRMAX3-xxx, SPR-MAX5-xxx. Не змішуйте E, X, MAX2, MAX3, MAX5, P Series, P3. P5 і P6 в одній системі. Всі серії модулів не вимагають функціонального заземлення і сумісні з безтрансформаторними інверторами (див. розділ 4.1)

Вступ

Цей посібник містить інструкції з безпеки та встановлення фотоелектричних модулів Maxeon, сертифікованих IEC, з логотипом TUV на етикетці продукту

Важливо! Будь ласка, прочитайте цю інструкцію повністю, перш ніж встановлювати, підключати або використовувати цей виріб будь-яким чином. Недотримання цих інструкцій призведе до втрати чинності обмеженої гарантії Maxeon на фотоелектричні модулі.1.1 Відмова від відповідальностіТехніка встановлення, поводження та використання цього виробу знаходиться поза межами контролю компанії. Тому компанія Maxeon не несе відповідальності за втрати, пошкодження або витрати, спричинені неправильним встановленням, поводженням або використанням.1.2 Відповідність стандартам Міжнародної електротехнічної комісії (IEC) Цей продукт відповідає або перевищує вимоги, встановлені стандартом IEC 61215 видання 3-2016 для фотоелектричних модулів, а також стандартом IEC 61730 серій 1 і 2 для застосувань класу II. Стандарт IEC охоплює плоскі фотоелектричні модулі, призначені для встановлення на будівлях, а також окремо стоячі фотоелектричні модулі. Цей виріб не призначений для використання там, де на модуль потрапляє штучно сконцентроване сонячне світло. Цей посібник слід використовувати в поєднанні з визнаними в галузі передовими практиками. Модулі повинні встановлюватися тільки сертифікованими фахівцями.1.3 Обмежена гарантіяОбмежені гарантії на модулі описані в гарантійному документі компанії Maxeon, який можна отримати на сайті www.сонячна енергія.maxeon.com. Будь ласка, прочитайте цей документ для отримання додаткової інформації. Гарантія не поширюється на фотоелектричні модулі, які зазнали (i) неправильного використання, зловживання, недбалого ставлення або нещасного випадку; (ii) зміни або неналежної установки (неналежна установка включає, без обмежень, установку або масив, що не відповідає всім інструкціям компанії Maxeon з установки та інструкціям з експлуатації та обслуговування будь-якого типу (які можуть час від часу змінюватися та оновлюватися на власний розсуд компанії Maxeon), а також усім національним, державним та місцевим законам, кодексам, постановам та правилам); (iii) ремонт або модифікація особою, яка не є уповноваженим технічним спеціалістом компанії Maxeon; (iv) умови, що перевищують технічні характеристики щодо напруги, вітру, снігового навантаження та будь-які інші експлуатаційні характеристики; (v) стрибки напруги, блискавки, повені або пожежі; (vi) пошкодження внаслідок дій людей, біологічних або

MAXEON SOLAR TECHNOLOGIES, LTD.Інструкції з техніки безпеки та монтажу. Документ 001-15497 Rev.V активності або промислового хімічного впливу; (vii) розбиття скла від удару або інших подій поза контролем компанії Maxeon.

Заходи безпеки

Перед встановленням цього пристрою прочитайте всі інструкції з техніки безпеки в цьому посібнику.Небезпека! З’єднання модулів пропускають постійний струм (DC) і є джерелами напруги, коли модуль знаходиться під навантаженням і під впливом світла. Постійний струм може утворювати електричну дугу через APs і може спричинити травми або смерть, якщо неправильно виконати підключення або відключення, або якщо контакт відбувається з пошкодженими компонентами модулів. Не підключайте та не відключайте модулі, якщо на них подається струм від модулів або зовнішнього джерела.

 • Накрийте всі модулі фотоелектричної системи непрозорою тканиною або матеріалом перед виконанням або розривом електричних з’єднань.
 • Не відключайте модулі, коли інвертор підключений до мережі. Вимкніть інвертор перед від’єднанням, перевстановленням або будь-якими іншими діями з модулями.
 • Для роз’ємів, доступних для непідготовлених людей, обов’язково використовуйте блокувальні роз’єми та запобіжні затискачі, якщо це можливо, щоб захистити непідготовлений персонал від від’єднання модулів після їх встановлення.
 • Всі інсталяції повинні виконуватися відповідно до всіх застосовних регіональних та місцевих норм і правил.
 • У модулі немає частин, які можна обслуговувати користувачем. Не намагайтеся ремонтувати будь-яку частину модуля.
 • Монтаж повинен виконуватися тільки кваліфікованим персоналом.
 • Зніміть усі металеві прикраси перед встановленням цього виробу, щоб зменшити ймовірність випадкового контакту з ланцюгами під напругою.
 • Використовуйте ізольовані інструменти, щоб зменшити ризик ураження електричним струмом.
 • Не ставте, не ходіть, не кидайте, не дряпайте і не допускайте падіння предметів на скляну поверхню модулів.
 • Пошкоджені модулі (розбите скло, розірвана задня панель, зламані j-бокси, зламані роз’єми тощо) можуть становити небезпеку ураження електричним струмом, а також небезпеку розриву. Контакт з пошкодженими поверхнями модулів або рамами модулів може призвести до ураження електричним струмом. Пошкоджені модулі слід негайно відключити від електромережі. Модуль слід якомога швидше вилучити з масиву та звернутися до постачальника за інструкціями щодо утилізації.
 • Непідключені роз’єми завжди повинні бути захищені від забруднення (e.g пил, вологість, сторонні частинки тощо) перед встановленням. Не залишайте від’єднані (незахищені) роз’єми під впливом навколишнього середовища. Чисте середовище при монтажі має важливе значення для уникнення погіршення продуктивності
 • Не допускайте контакту роз’ємів з хімічними речовинами, такими як мастила, оливи та органічні розчинники, які можуть спричинити розтріскування під напругою.
 • Не встановлюйте та не маніпулюйте модулями, коли вони мокрі або під час сильного вітру.
 • Не перекривайте дренажні отвори і не допускайте накопичення води в корпусах модулів або поблизу них
 • Maxeon рекомендує не змішувати модулі з комірками 160 мм і 166 мм у косметично чутливому застосуванні.
 • Якщо необхідне технічне обслуговування, зверніться до постачальника модулів.
 • Збережіть цю інструкцію!

Електричні характеристики

Електричні характеристики модулів виміряні за стандартних умов випробувань (STC) при опроміненні 1 кВт/м² за допомогою AM 1.5 спектру та температурі комірки 25 °C. Модулі Maxeon мають специфічні електричні характеристики, як показано в технічному паспорті. Фотоелектричний модуль може виробляти більше струму та/або напруги, ніж зазначено в STC. Сонячна, прохолодна погода та відбиття від снігу або води можуть збільшити струм і вихідну потужність. Тому значення Isc і Voc, зазначені на модулі, слід помножити на коефіцієнт 1.25 при визначенні номінальних значень напруги компонентів, струмів провідників, розмірів запобіжників та розмірів елементів керування, підключених до фотоелектричного виходу. Додатковий 1.25 множник може бути прирівняний до певних місцевих кодів для визначення розмірів запобіжників і провідників. Компанія Maxeon рекомендує використовувати температурні коефіцієнти напруги в розімкнутому контурі, вказані в специфікаціях, при визначенні максимальної напруги системи.

Електричні з’єднання

Модулі можна з’єднувати послідовно та/або паралельно для досягнення бажаної електричної потужності за умови дотримання певних умов. Будь ласка, використовуйте тільки однотипні модулі в комбінованій схемі джерела. Навіть якщо це дозволено місцевим законодавством, штекерні та роз’ємні з’єднувачі, з’єднані разом у фотоелектричній системі, повинні бути одного типу (моделі, номіналу) від одного виробника i.e. для підключення не можна використовувати штекерний роз’єм одного виробника та розетковий роз’єм іншого виробника або навпаки. Компанія Maxeon рекомендує використовувати подвійну ізоляцію з мінімальним номіналом 85 °C (185 ° F). Для всієї проводки слід використовувати гнучкі мідні (Cu) провідники. Мінімальний розмір повинен визначатися відповідними нормами. Ми рекомендуємо розмір не менше 4 мм. Тип ізоляції повинен відповідати типу використовуваного методу монтажу та відповідати вимогам SCII (клас безпеки II) та IEC 61730. Щоб мінімізувати ризик непрямих ударів блискавки (стрибків напруги), система повинна бути спроектована таким чином, щоб уникнути петель в проводці. Компанія Maxeon рекомендує дотримуватися консервативного мінімального радіусу вигину (R), що дорівнює 5-кратному діаметру кабелю, і не допускати вигину на безпосередньому виході з роз’єму або з’єднувальної коробки. Уникайте потрапляння на електричні з’єднання прямих сонячних променів і не розміщуйте роз’єм у місцях, де може легко накопичуватися вода. Інсталятори повинні звернутися до інструкцій виробника роз’єму для подальших вимог до встановлення та підключення. З’єднувачі збираються на заводі зі спеціально передбаченими зазорами між кабельною гайкою та корпусом з’єднувача. Не затягуйте гайки роз’ємів модуля, оскільки це може призвести до розтріскування вузла роз’єму під напругою та анулювання гарантії.4.1 Заземлення системного обладнанняДля отримання додаткової інформації щодо заземлення фотоелектричних модулів та монтажних рам зверніться до відповідних регіональних та місцевих норм і правил (наприклад, щодо заземлення фотоелектричних модулів).g. блискавкозахист). Типи модулів Модулі SPR серій E, X, P та наша лінійка продуктів Maxeon і Performance сумісні з інверторами без трансформатора (TL) при використанні в якості незаземленого фотоелектричного джерела.Немає вимог до заземлення рами (включаючи функціональне заземлення рами), але може підлягати місцевому регулюванню. Функціональне системне заземлення полярності (позитивної або негативної) є необов’язковим і може залежати від місцевих вимог. Серія E: SPR-Eyy-xxx SPR-Eyy-xxx-BLK SPR-Eyy-xxx-COMX Серія: SPR-Xyy-xxx SPR-Xyy-xxx-BLK SPR-Xyy-xxx-COMP Серія / лінійка продуктів Performance: SPR-Pyy-xxx-COM SPR-Pyy-xxx SPR-Pyy-xxx-BLK SPR-P3-xxx-COMSPR-P3-xxx-COM-1500 SPR-P3-xxx SPR-P3-xxx-BLK SPR-Py-xxx-UPPSPR-Py-xxx-COM-M-BIFMaxeon SPR-MAX2-xxx SPR-MAX2-xxx-COM SPR-MAX3-xxx SPR-MAX3-xxx-BLK SPR-MAX3-xxx-COM SPR-MAX5-xxx-COMПримітка: Якщо ви встановлюєте старіший тип модуля, ніж вищезгаданий, будь ласка, зверніться до іншого/попереднього відповідного Посібника з безпеки та встановлення.Якщо ви виконуєте заземлення рами, уникайте прямого контакту між алюмінієм і міддю, використовуючи проміжний метал, наприклад, нержавіючу сталь або олово.4.2 Послідовне з’єднанняМодулі можна з’єднувати послідовно для отримання необхідної вихідної напруги. Не перевищуйте максимальну напругу системи, зазначену в технічному паспорті модуля.4.3 Паралельне з’єднанняМодулі можна з’єднувати паралельно для отримання бажаного вихідного струму. Послідовний ланцюг повинен бути захищений запобіжником перед об’єднанням з іншими ланцюгами, якщо результуючий максимальний зворотний струм перевищує номінал запобіжника, як зазначено в технічному паспорті. Байпасні діоди встановлені в модулях на заводі-виробнику. Будь ласка, зверніться до відповідних регіональних та місцевих норм для отримання додаткових вимог щодо запобіжників та обмежень на максимальну кількість паралельно з’єднаних модулів.

Монтаж модулів

Обмежена гарантія компанії Maxeon на фотоелектричні модулі залежить від того, чи встановлені модулі відповідно до вимог, описаних у цьому розділі.

5.1 Вимоги до місця встановленняМодулі Maxeon слід встановлювати в місцях, які відповідають наступним вимогам:Робоча температура: Усі модулі Maxeon повинні встановлюватися в умовах, які забезпечують роботу модулів Maxeon у межах зазначених нижче максимальних і мінімальних робочих температур:

Слід подбати про забезпечення належної вентиляції позаду модулів, особливо в жаркому середовищі.Затінення: Модулі слід встановлювати таким чином, щоб уникнути постійного затінення елементів і звести до мінімуму часткове затінення, яке може виникати в певний час доби або року. Постійне затінення визначається як тінь, яка відкидається на одне і те ж положення (постійної площі) сонячного модуля протягом усіх годин генерації протягом дня. Затінення може викликати в деяких випадках сильне зниження виробництва енергії, навіть у випадку невеликого затінення, і його слід уникати, наскільки це можливо, особливо в середині дня, коли виробництво енергії є максимальним.Міцність конструкції: Модулі Maxeon розраховані на позитивну або негативну (висхідну і низхідну) електричну напругу.g. вітер), що витримують випробувальне навантаження тиску та негативну (або спрямовану вниз, е) напругу.g. статичне навантаження або снігове навантаження) витримує випробувальне навантаження тиском відповідно до IEC 61215 при монтажі в конфігураціях, зазначених у Розділі 5.2 і Таблиці 1.2 або 1.3 нижче.При монтажі модулів в умовах снігопаду або сильного вітру слід звернути особливу увагу на те, щоб забезпечити достатню міцність конструкції, дотримуючись при цьому вимог місцевих норм і правил.Додаткові дозволені робочі середовища: Модулі можна встановлювати в наступних агресивних середовищах відповідно до зазначених нижче меж випробувань Випробування на корозію в сольовому тумані: IEC 61701 Стійкість до корозії в аміаку, ступінь 6: IEC 62716 Концентрація: 6,667 ppmВиключені умови експлуатації: Певні робочі середовища не рекомендуються для конкретних модулів Maxeon і виключаються з обмеженої гарантії Maxeon на ці модулі. Жоден модуль Maxeon не повинен встановлюватися на місці, де він може піддаватися прямому контакту з солоною водою або іншим агресивним середовищем. Модулі не можна встановлювати поблизу легкозаймистих рідин, газів або місць з небезпечними матеріалами, а також поблизу транспортних засобів будь-якого типу, що рухаються.Орієнтація монтажу серії PerformanceМодулі серії Performance (P-серія) призначені для встановлення в горизонтальній орієнтації. У горизонтальній орієнтації модулі серії P підтримують вищу потужність в умовах міжрядного затінення та забруднення країв.5.2 Конфігурації монтажуМонтажна система повинна забезпечувати рівну площину для встановлення модулів і не повинна спричиняти скручування або навантаження на модуль, навіть у разі теплового розширення.Модулі можна встановлювати під будь-яким кутом від горизонтального до вертикального. Виберіть відповідну орієнтацію для максимального потрапляння сонячного світла. Maxeon рекомендує для хорошої роботи системи (зменшення ефекту забруднення / скупчення води) кут нахилу не менше 5˚.Частота очищення повинна бути збільшена для модулів, встановлених під дуже низьким кутом.рами комерційних модулів (96 128 комірок) мають стаціонарно закріплені штифти для штабелювання, розташовані в 20-міліметровій зоні на довгій бічній рамі на рівні 388-408 мм (зона “D” на рисунку 2). Монтажне обладнання, що використовується з комерційними модулями, повинно враховувати наявність цих штифтів для штабелювання (див. Таблицю 2).Конкретна інформація про розміри модулів та розташування монтажних і заземлювальних отворів наведена на рис. 2 і в табл. 2. Щоб запобігти потраплянню води в розподільну коробку, що може становити загрозу безпеці, модулі не слід монтувати так, щоб переднє/верхнє скло було спрямоване вниз (e.g., на направляючій конструкції, яка позиціонує модуль з розподільною коробкою, спрямованою вгору в сплячому режимі).Також нагадуємо, що водонепроникність забезпечується не модулями, а системою кріплення, і що для модулів повинен бути добре спроектований дренаж.Зазор між рамами модулів і конструкцією або землею необхідний для запобігання пошкодженню електропроводки та забезпечення циркуляції повітря за модулем. Рекомендований монтажний зазор між модулями, встановленими на будь-якій системі кріплення, становить мінімум 5 мм.При встановленні на даху модуль повинен бути змонтований відповідно до місцевих і регіональних будівельних і протипожежних норм і правил. Якщо модуль встановлюється в інтегрованій в дах фотоелектричній системі (BIPV), він повинен бути встановлений на водонепроникну та вогнестійку підкладку, розраховану на таке застосування Системи кріплення модулів слід встановлювати лише на будівлях, які були офіційно розглянуті на предмет структурної цілісності та підтверджені сертифікованим будівельним спеціалістом або інженером, що вони здатні витримати додаткове вагове навантаження від модулів та систем кріплення. Постачальник системи кріплення повинен запобігати гальванічній корозії, яка може виникнути між алюмінієвою рамою Модулів та системою кріплення або заземлювальним обладнанням, якщо такі пристрої складаються з різнорідних металів. Модуль сертифікований для використання тільки тоді, коли його заводська рама повністю не пошкоджена. Не знімайте та не змінюйте раму модуля. Створення додаткових монтажних отворів або видалення штифтів може призвести до пошкодження модуля та зменшення міцності рами, тому не допускається. Використання монтажних хомутів або затискачів з додатковими заземлювальними болтами або заземлювальними металевими листами може відповідати вимогам цього посібника з техніки безпеки та інструкцій з монтажу за умови дотримання умов розділу 4.1 Модулі можна монтувати лише наведеними нижче способами:

 • Отвори в рамі: Закріпіть модуль на конструкції за допомогою заводських монтажних отворів. На кожен модуль рекомендується чотири болти M6 або M8 з нержавіючої сталі з гайками, шайбами та стопорними шайбами. Болти повинні бути закріплені відповідно до рекомендацій постачальника стелажів. Розміри модулів і розташування монтажних отворів наведено в таблиці 2. (див. стрілки в Таблиці 2, E1E2E3E4).
 • Притискні хомути або затискачі: Закріпіть модуль за допомогою протилежних затискачів на довшій та/або коротшій стороні рами модуля. Допустиме розташування затискачів має відповідати таблиці 1.1. Монтажники повинні переконатися, що затискачі мають достатню міцність, щоб витримати максимальний розрахунковий тиск модуля. Затискачі та хомути не постачаються компанією Maxeon. Затискачі повинні прикладати зусилля колінеарно до “стінки” рами модуля, а не тільки до верхнього фланця. Затискачі не повинні прикладати надмірну силу до верхньої рами, деформувати верхній фланець або контактувати зі склом. це анулює гарантію на модуль і може призвести до поломки скла. Рисунок 1a Сила не повинна деформувати фланець верхньої рами, інакше скло може розбитися ілюструє місця для сили затискання верхньої рами. Уникати Зусилля має бути прикладено відповідно до притискання рами до стіни в межах 50 мм від кутів модуля, щоб зменшити ризик прогину кута рами та розбиття скла. Під час затискання на рамі модуля момент затягування не повинен перевищувати 15 Н.м, щоб зменшити ймовірність деформації рами. Необхідно використовувати калібрований динамометричний ключ. Перед встановленням слід оцінити сумісність монтажних систем, особливо якщо в системі не використовуються хомути або затискачі. Будь ласка, зверніться до компанії Maxeon для отримання дозволу на використання нестандартних притискних хомутів або затискачів, де значення крутного моменту вказані на рисунку 1а: Місця, де зусилля затискання вище, ніж вказано в інших випадках.
 • Торцеве кріплення: Торцеве кріплення. це фіксація довжини коротких рам модуля за допомогою затискачів на кожній короткій стороні рами. Можливі три різні конфігурації: 1) з двома монтажними рейками по всій довжині кожної коротшої сторони модулів (див. Таблицю 1).2), 2) з двома монтажними рейками, паралельними довгій стороні модулів (див. Таблицю 1).2) і 3) без будь-якої монтажної рейки (див. Таблицю 1).2). Кінцеві монтажні рейки та затискачі або хомути (позначені як A(1234) в Таблиці 1.1) повинна мати достатню міцність, щоб витримувати максимальний розрахунковий випробувальний тиск модуля. Перед встановленням перевірте цю потужність за допомогою системи кріплення виробника.
 • Гібридне кріплення: Можливі також комбінації із затискачами або хомутами, розташованими на довшій або коротшій стороні модулів, див. Таблицю 1.2 для дозволених конфігурацій. У будь-якому випадку необхідно чотири точки кріплення.
 • Монтажні системи, визначені або надані компанією Maxeon. Модулі монтуються із суворим дотриманням документації компанії Maxeon, з використанням апаратних систем, що постачаються компанією Maxeon або визначені нею.

На малюнку 2 і в таблиці 1.1 нижче демонструють місця кріплення іТаблиця 1.2 і 1.3 наведені допустимі значення навантаження (розрахункове випробувальне значення) для модулів Maxeon.Рисунок 2: Розташування монтажних зон для модулів MaxeonДля 96 комірок, серії P, 104 і 112 комірок:

Таблиця 1: Затверджені зони затискання/прямої фіксації модулів

D. На відстані 388-408 мм від кута є 20-міліметрова зона, де монтаж не допускається через наявність штифтів для стекування модулів. Не застосовується для всіх серій P19, всіх серій P3, житлових модулів на 96 комірок, всіх модулів на 104 комірки та модулів MAX5.1) Жодна частина затискача модуля не може виходити за межі цієї зони.Рисунок 3: Конфігурації монтажу

У конфігураціях 1 і 2 показано монтаж з опорою на рейку, а в конфігураціях 3 і 4. без опори на рейку. У варіанті “З підтримкою рейки” рейки стають звичайними або поперечними, тоді як у варіанті “Без підтримки рейки” рейки встановлюються торцево на довгій або короткій стороні. У випадку, коли скло прогинається, воно не буде прогинатися в напрямних для додаткової підтримки.Таблиця 1.2: Розрахункові показники навантаження на зону кріплення для стелажної системи без рейкової опори під модулем. Зверніться до конфігурацій 3 і 4 на рис.3

5400 Па допускається при використанні затискачів і монтажних рейок вздовж довшої сторони рами: 2400/2400 Па допускається при використанні затискачів і монтажних рейок вздовж довшої сторони рамиДля застосування на даху 1200/1200 Па допускається при використанні тільки затискачів Коефіцієнт запасу міцності 1.5 включноТаблиця 1.3: Допустиме навантаження на монтажну зону для стелажної системи з рейковою опорою. Зверніться до конфігурацій 1 і 2 на рис.3

Рисунок 4: Розташування монтажних зон для модулів продуктивностіДля P3, P5 UPP і P6 BIF:

2 Різні варіанти розташування монтажних отворів див. у Таблиці 23 Коефіцієнт запасу міцності 1.5 у комплекті4 Перевірено IEC5 Мінімальний розмір шайби. 24 мм у діаметрі.5.3 Двосторонній коефіцієнт підсиленняНа двосторонній коефіцієнт підсилення впливають різні параметри навколишнього середовища та встановлення. Альбедо. це міра кількості світла, відбитого від поверхні землі. Вищий коефіцієнт альбедо збільшить випромінювання на тильній стороні і призведе до вищого двостороннього коефіцієнта підсилення модуля. Умови поверхні, місяць року, час доби, GHI та DNI впливають на кількість падаючого на задню сторону випромінювання. Компанія Maxeon рекомендує проконсультуватися з постачальниками монтажного обладнання для сонячних модулів, щоб визначити коефіцієнт затінення конструкції для вашої конкретної установки. Коефіцієнт затінення конструкції залежить від конструкції стелажної системи, випромінювання, альбедо та висоти встановлення модуля над землею і має загальний вплив на невідповідність випромінювання з тильного боку. Втрати на неузгодженість з тильного боку пропорційні альбедо, висоті модулів над землею та коефіцієнту затінення конструкції. Нерівномірність опромінення на тильній стороні призводить до невідповідності, як правило, зі збільшенням альбедо та зменшенням висоти встановлення модулів до землі.5.4 Електричні міркування щодо двостороннього посиленняЗагальне електричне двостороннє посилення визначається комбінацією альбедо, опромінення, втрат від затінення з тильного боку, невідповідності тильного боку та висоти встановлення над землею. Будь ласка, зверніться до технічного паспорту Maxeon для отримання електричних виходів щодо загального двостороннього посилення. Будь ласка, використовуйте відповідний програмний пакет для моделювання загального двостороннього підсилення.5.5 Поводження з модулями під час монтажуНе розміщуйте модулі лицьовою стороною вперед у безпосередньому контакті з абразивними поверхнями, такими як дахи, під’їзні шляхи, дерев’яні піддони, перила, штукатурка стін тощо Скло передньої поверхні модуля чутливе до масел і абразивних поверхонь, що може призвести до подряпин і нерівномірного забруднення. Під час зберігання модулі повинні бути захищені від дощу або будь-якої рідини. Необхідна температура зберігання становить від 10°C до 40°C у сухому середовищі (вологість від 30 до 80%). Не зберігайте модулі на відкритому повітрі, щоб уникнути впливу вологи та мокрих умов. Модулі зі склом з антибліковим покриттям схильні до появи видимих слідів від пальців, якщо доторкнутися до передньої скляної поверхні. Maxeon рекомендує працювати з модулями з антибліковим склом в рукавичках (без шкіряних рукавичок) або обмежити дотик до передньої поверхні. Будь-які сліди від пальців, що залишилися після встановлення, з часом природно зникнуть або їх можна зменшити, дотримуючись інструкцій з миття, наведених у розділі 6.0 нижче. Будь-яке покриття модулів (кольоровий поліетиленовий брезент або подібні матеріали) під час монтажу може призвести до постійного знебарвлення переднього скла і не рекомендується. Використання вакуумних підйомних подушок може призвести до появи стійких слідів на передньому склі. За жодних обставин не піднімайте та не переміщуйте модуль за допомогою кабелів або з’єднувальної коробки. Під час роботи фотоелектричної системи слід уникати затінення. Система не повинна подаватися під напругу, доки з даху не будуть зняті монтажні риштування, огорожі або перила. Системи повинні бути відключені в будь-яких випадках технічного обслуговування, які можуть спричинити затінення (наприклад.g. чищення димоходів, будь-яке обслуговування даху, встановлення антен/тарілок тощо).

Обслуговування

Компанія Maxeon рекомендує регулярно проводити візуальний огляд усіх модулів на предмет надійності електричних з’єднань, міцності механічних з’єднань і відсутності корозії. Візуальний огляд повинен виконуватися кваліфікованим персоналом. Стандартна частота. один раз на рік відповідно до умов навколишнього середовища, періодичне очищення модулів рекомендується, але не є обов’язковим. Періодичне очищення призвело до покращення рівня продуктивності, особливо в регіонах з низьким рівнем річної кількості опадів (менше 46,3 см (18,25 дюймів)). Проконсультуйтеся з дилером або постачальником щодо рекомендованих графіків очищення для вашого регіону. Для очищення модуля мийте його питною водою без підігріву. Звичайний тиск води є більш ніж достатнім, але вода під тиском до 100 бар (мін.можна використовувати відстань 50 см). Компанія Maxeon рекомендує використовувати великий шланг і не проводити очищення при високих зовнішніх температурах. Відбитки пальців, плями або скупчення бруду на передній поверхні можна видалити наступним чином: спочатку промийте цю ділянку і дайте їй вбратися протягом короткого періоду часу (5 хвилин). Повторно намочіть і круговими рухами протріть скляну поверхню м’якою губкою або безшовною тканиною. Відбитки пальців зазвичай можна видалити м’якою тканиною або губкою та водою після намокання. Не використовуйте для чищення скляної поверхні модуля агресивні чистячі матеріали, такі як порошок для чищення, сталеву вату, скребки, леза або інші гострі інструменти. Використання таких матеріалів або чищення без консультації призведе до анулювання гарантії на виріб. Оскільки сухе чищення також є ризикованим для поверхонь модулів з покриттям антивідблиску (AR), для чищення модулів не рекомендується використовувати щітку, що обертається.Таблиця 2: Деталі рами модуля

Допуски на вимірювання складають /-3 мм для довжини та ширини модуля.

Зміст цього посібника може бути змінений без попереднього повідомлення. У разі виникнення розбіжностей або конфліктів між англійською версією та будь-якими іншими версіями цього посібника з експлуатації, англійська версія має переважну силу в усіх відношеннях. Для отримання найновішої інформації про Європу, Азію, Австралію, Латинську Америку та Африку, будь ласка, зверніться до towww.сонячна енергія.maxeon.com/int/PVInstallGuideIEC

Maxeon Solar Technologies, Ltd.www.сонячна енергія.maxeon.com

Залишити відповідь